آشنایی با سایت GrandClick و نحوه فعالیت و کسب درآمد در آن

در این آموزش به صورت جامع سایت GrandClick را خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم و نحوه کار با پنل کاربری و کسب درآمد از این سایت کلیکی را تشریح می نماییم و در انتها به تبیین استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت گرند کلیک خواهیم پرداخت.

سایت کلیکی یا PTC Site چیست؟

سایت کلیکی (  PTC ) در حقیقت سایتی است که در قبال دریافت مبلغی مشخص از تبلیغ دهندگان، ضمانت می کند تعدادی بازدید (کاربر) را به سمت سایت تبلیغ دهنده هدایت نماید. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در حقیقت مسئولیت انجام بازدید را برعهده می گیرید و به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات موجود انجام می دهید، مبلغی معین دریافت می نمایید.

برای مطالعه بیشتر در مورد سایت های کلیکی می توانید آموزش معرفی سایت های کلیکی معتبر خارجی را که توسط میلیونر باش برای شما تهیه شده است، مطالعه نمایید.

در ادامه با یکی از سایت های کلیکی معتبر خارجی به نام GrandClick آشنا خواهیم شد.

سایت گرند کلیک ( GRANDCLICK )

سایت grandclick

سایت grandclick یکی از معتبرترین سایت های کلیکی خارجی می باشد که به صورت رسمی و تحت عنوان کمپانی GRAND CLICKERS LTD به ثبت رسیده است. این سایت از سال ۲۰۱۴ فعالیت خود را آغاز نمود و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

سایت گرند کلیک مکانی است که کاربران با روش های مختلفی مانند کلیک کردن و مشاهده تبلیغات به کسب درآمد می پردازند و همچنین جایی است که موسسات و نفرات، ایده ها، محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارند.

این سایت پتانسیل کسب درآمد خوب را دارد و در صورتی که صبر و همت کافی داشته باشید و اصولی عمل نمایید، کسب درآمد میلیونی از آن میسر است. به خصوص این روزها با توجه به ارزش دلار توصیه می کنیم فعالیت در این سایت را از دست ندهید.

اطلاعات و نکات مهم در مورد سایت GrandClick

 • سایت grandclick ، مشکلی با ایرانیان ندارد.
 • حداقل برداشت برای تمامی کاربران و در هر زمان ۲ دلار است.
 • در سایت گرند کلیک خبری از قوانین پیچیده و دست و پاگیر برای برداشت نیست.
 • در سایت grandclick علاوه بر کسب درآمد از مشاهده تبلیغات، روش های دیگری مانند کسب درآمد از ثبت نام و انجام کارهای کوچک نیز وجود دارد.
 • در سایت گرند کلیک امکان جذب زیر مجموعه به صورت مستقیم و اجاره ای وجود دارد. در عضویت رایگان تا سقف ۱۰۰ زیرمجموعه مستقیم و ۵۰۰ زیرمجموعه اجاره ای می توانید داشته باشید.
 • در این سایت عضویت های مختلفی وجود دارد که هریک ارزش و مزایای مخصوص به خود را دارد وشما می توانید با پرداخت هزینه و آپگرید کردن به آن عضویت، از امتیازات آن عضویت استفاده نمایید.
 • هزینه اجاره کردن زیرمجموعه در سایت grandclick به ازای هر۱ زیرمجموعه،۰٫۲ دلار می باشد.
 • روش های پرداخت سایت گرند کلیک شامل پرفکت مانی، پایر، بیت کوین و داج کوین نیز می باشد که همین امر موجب می شود grandclick برای ایرانیان، انتخاب مناسبی باشد.

عضویت در سایت GrandClick

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد سایت کلیکی گرند کلیک شوید.

حال از منوی فوقانی گزینه “REGISTER” را انتخاب نمایید تا فرمی مطابق شکل زیر برای شما باز شود. این فرم را با توجه به راهنمایی های زیر تکمیل فرمایید.

نحوه عضویت در سایت گرند کلیک

General Information

این بخش را با توجه به توضیحات زیر تکمیل فرمایید.

 • Full Name: نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل و صحیح در این فیلد وارد نمایید. از اطلاعات واقعی خود برای ثبت نام استفاده نمایید تا در آینده دچار مشکل نگردید.
 • Username: یک نام کاربری برای خود تعیین نمایید. این نام فقط مختص به شماست و نباید پیش از شما، توسط کاربر دیگری در سایت ثبت شده باشد.
 • E-mail Address: ایمیل معتبر و قابل دسترس خود را در این کادر وارد نمایید.
 • Confirm E-mail Address: ایمیل خود را مجددا در این فیلد وارد کنید.
 • Password: رمزعبوری برای حساب خود تعیین نمایید. تعداد کاراکترهای رمز انتخابی بیش از ۸ باشد و ترکیبی از اعداد و حروف استفاده گردد.
 • Confirm Password: رمزعبوری را که در فیلد قبل انتخاب کردید، مجددا در این کادر وارد فرمایید.
 • Referrer: عبارت موجود در این کادر را بدون تغییر باقی بگذارید.

Payment Account

در این بخش می توانید شماره حساب خود را وارد نمایید. برای ایرانیان استفاده از حساب های بیت کوین، پرفکت مانی و پایر توصیه می گردد. وارد کردن یک مورد کافیست.

اگر تاکنون هیچ حساب آنلاینی برای خود نساخته اید می توانید با استفاده از مقالات میلیونر باش به راحتی اقدام به افتتاح حساب بیت کوین، پایر، پرفکت مانی و یا داج کوین نمایید.

Image Verification

در این بخش، کد تصویر را در کادر زیر آن وارد نمایید.

Terms of Service

در این بخش، تیک پذیرش قوانین را بزنید و در نهایت بر روی “REGISTER” کلیک فرمایید تا ثبت نام شما انجام گردد.

حال برای ورود به پنل کاربری خود در سایت grand click از منوی فوقانی سایت بر روی گزینه “LOGIN” کلیک کنید و در صفحه باز شده، نام کاربری، رمزعبور و تصویر کپچا را تعیین نمایید و بر روی دکمه “LOGIN” کلیک فرمایید تا وارد سایت شوید.

آشنایی با پنل کاربری سایت گرند کلیک

هنگامی که وارد سایت گرند کلیک می شوید، در پنل کاربری خود با دو منوی اصلی روبرو هستید. یکی منوی فوقانی سایت است و دیگری منوی مخصوص به اکانت شماست که در سمت چپ پنل کاربری قرار گرفته است. در ادامه با گزینه های موجود در این دو منو، آشنا خواهیم شد.

منوی فوقانی سایت

آموزش کار با سایت grandclick

Home (تصویر خانه): این گزینه شما را به صفحه اصلی و اولیه سایت grandclick.com هدایت می کند.

STORE: این گزینه مربوط به سفارش تبلیغات در سایت grandclick می باشد. با کلیک بر روی این گزینه می توانید بسته های مختلف تبلیغاتی در سایت گرند کلیک را مشاهده کنید و اگر قصد تبلیغ در سایت را دارید، آن ها را خریداری نمایید.

WAYS TO EARN: تمام روش های کسب درآمد در سایت grandclick با این گزینه قابل مشاهده هستند. با کلیک بر روی این گزینه با زیرشاخه های زیر مواجه می شوید که با انتخاب هریک می توانید به کسب درآمد از آن روش بپردازید. روش های موجود عبارتند از:

 • Refer New Users: با کلیک بر روی این گزینه به لینک و بنرهای زیرمجموعه گیری خود در سایت گرند کلیک دسترسی خواهید داشت.
 • View Ads: این گزینه مربوط به مشاهده تبلیغات است. با کلیک بر روی این گزینه وارد بخش تبلیغات کلیکی می شوید و می توانید به کسب درآمد از مشاهده تبلیغات بپردازید.
 • PTC Wall: این بخش هم یکی از بخش های بسیار مناسب کسب درآمد از سایت grandclick می باشد. با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای هدایت می شوید که می توانید در آن مجموعه ای از تبلیغات را مشاهده نمایید وبه کسب درآمد بپردازید.
 • ClixWall – NEW: این گزینه هم شما را به صفحه مشاهده تبلیغات هدایت می کند که با کلیک بر روی هر تبلیغ و طی شدن زمان لازم می توانید به کسب درآمد بپردازید.
 • Minutestaff – NEW: در این قسمت روش های مختلفی برای کسب درآمد قرار داده شده است و هر روش، دارای دستورالعمل هایی می باشد که در زیر Instructions می توانید آن ها را مشاهده نمایید. اگر قصد استفاده از این بخش را دارید، باید حتما طبق دستورالعمل ها پیش روید. در غیر این صورت حساب شما در معرض مسدود شدن قرار خواهد گرفت. لذا انجام این بخش تنها در صورتی توصیه می شود که قادر به رعایت تمامی دستورالعمل ها باشید.
 • Wannads – NEW: این بخش یکی دیگر از روش های کسب درآمد در سایت گرند کلیک می باشد. با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای هدایت می شوید که در آن پیشنهادهایی را مشاهده می نمایید. این پیشنهادها شامل مواردی مانند ثبت نام در یک سایت و انجام عملی مشخص در آن سایت است. در مقابل، مبلغ قابل ملاحظه ای نیز دریافت خواهید کرد.
 • Offers4All: این بخش هم یکی از بخش های کسب درآمد از سایت grandclick می باشد. با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای هدایت می شوید که در آن دسته بندی های مختلفی برای مشاهده تبلیغات وجود دارد که با کلیک بر روی هر گزینه می توانید در آن، مجموعه ای از تبلیغات را مشاهده نمایید  و به کسب درامد بپردازید.
 • Coin Flip: این گزینه مربوط به شرط بندی با استفاده از پرتاب سکه است. این بازی مشابه بازی شیر یا خط است. با توجه به اینکه این بازی قمارگونه است، استفاده از آن به کاربران میلیونر باش توصیه نمی گردد.
 • GrandGrid: این گزینه شما را به صفحه ای هدایت می کند که تصویری پازل مانند به شما نمایش داده خواهد شد و با کلیک بر روی هر قسمتی از این تصویر، یک تبلیغ مشاهده خواهید کرد و در صورتی که برنده شوید، مبلغی را به عنوان جایزه دریافت خواهید نمود.

FORUM: این گزینه شما را به انجمن سایت grandclick هدایت خواهد کرد.

FAQ: بخش سوالات متداول سایت grand click را به شما نمایش خواهد داد.

ACCOUNT: این گزینه شما را به صفحه اصلی اکانت خود در سایت گرند کلیک هدایت می کند. در این صفحه تمام اطلاعات و گزینه های مهم مدیریت حسابتان قرار دارد.

LOGOUT: از حساب کاربری خود در سایت grandclick.com خارج خواهید شد.

منوی مدیریت پنل کاربری (منوی سمت چپ)

آشنایی با سایت grand click

Account Summary: با کلیک بر روی این گزینه، خلاصه ای از فعالیت خود در سایت گرند کلیک را مشاهده می نمایید. در این صفحه اطلاعاتی مانند مجموع درآمد شما، امتیازات، تعداد رفرال های اجاره ای و مستقیم، مجموع درآمد شما از زیرمجموعه هایتان، تعداد کلیک های انجام شده و حساب تبلیغات خود را رویت خواهید نمود.

Add funds: با کلیک بر روی این گزینه می توانید پول به حساب خرید (Purchase Balance) خود در سایت گرند کلیک واریز نمایید. روش های انتقال پول به حساب خرید شامل مواردی مانند انتقال از Account Balance، انتقال از حساب پرفکت مانی، بیت کوین، پایر و داج کوین می شود. از پولی که به این حساب واریز می نمایید، می توانید برای مواردی مانند اجاره کردن زیرمجموعه و ارتقا دادن حساب کاربری استفاده فرمایید.

Upgrade Account: با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای منتقل می شوید که در آن جدول انواع حساب های کاربری در سایت grandclick و قیمت هر یک را مشاهده خواهید نمود. در این جدول اطلاعات بسیار ارزشمندی وجود دارد. همچنین در این بخش می توانید به ارتقا حساب کاربری خود نیز بپردازید.

Withdraw: در این بخش می توانید در خواست برداشت درآمد خود را ثبت نمایید. حداقل مبلغ برداشت شما همواره ۲ دلار می باشد. همچنین در عضویت رایگان سقف هر برداشت، ۱۰ دلار است.

Banners: با کلیک بر روی این گزینه به لینک و بنرهای زیرمجموعه گیری خود در سایت گرند کلیک دسترسی خواهید داشت.

Personal Settings: با کلیک بر روی این گزینه به صفحه تنظیمات شخصی هدایت خواهید شد. در این بخش می توانید به مدیریت ایمیل، شماره حساب های خود و همچنین تغییر رمزعبور بپردازید. فقط در وارد نمودن شماره حساب ها دقت فرمایید، زیرا قابل ویرایش نیستند.

Forum Settings: در این صفحه تنظیمات اکانت شما در انجمن سایت کلیکی grand click وجود دارد.

Advertiser Panel: با کلیک بر روی این گزینه به پنل مدیریت تبلیغات وارد خواهید شد. به عنوان مثال اگر برای تبلیغ سایت خود ۱۰۰۰ کلیک خریداری کرده باشد، در این صفحه می توانید به مشاهده آمار و مدیریت بسته تبلیغاتی خود بپردازید.

My Fixed PTC Ads: این گزینه مربوط به مدیریت Fixed PTC Advertisements های خریداری شده است.

Direct Referrals: در این صفحه تمام زیرمجموعه های مستقیم خود را می توانید مشاهده و مدیریت نمایید.

Rented Referrals: در این صفحه تمام زیرمجموعه های اجاره ای خود را می توانید مشاهده و مدیریت نمایید. همچنین می توانید تمدید اتوماتیک (AutoPay) را نیز فعال یا غیر فعال کنید.

Rent Referrals: با کلیک بر روی این گزینه می توانید به اجاره کردن زیرمجموعه در سایت grandclick بپردازید. قیمت اجاره یک رفرال ۰٫۲ دلار برای یک ماه است و در عضویت رایگان شما می توانید در مجموعه های ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۱۰، ۲۵، ۵۰، ۷۵، ۱۰۰ و ۲۰۰ تایی به اجاره زیرمجموعه بپردازید

Buy Referrals: در این صفحه می توانید به خرید زیرمجموعه بپردازید. تفاوت خرید زیرمجموعه با اجاره زیرمجموعه، در این است که دیگر نیازی به تمدید زیرمجموعه نیست و زیرمجموعه به صورت دائمی به شما تعلق خواهد گرفت. قیمت خرید هر زیرمجموعه در هنگام نگارش مقاله ۱ دلار است که نسبت به بسیاری از سایت های کلیکی قیمت مناسبی است.

Mining History: این گزینه تاریخچه ماینینگ شما در سایت را نشان می دهد. در لحظه نگارش مقاله، هنوز بخش ماینینگ در سایت فعال نشده است.

Order History: تاریخچه سفارشات خود را مشاهده خواهید نمود.

Deposit History: در این صفحه تاریخچه پرداخت های شما به سایت قایل رویت است.

Withdraw History: در این صفحه تاریخچه پرداخت های سایت گرند کلیک به شما قابل رویت است.

Payment Proofs: در این بخش تاریخچه ی پرداخت های سایت Grandclick قابل مشاهده است.

Login History: در این بخش تاریخچه ورودهای شما به سایت grand click قابل مشاهده است.

مفهوم کلمات مهم موجود در Account Summary

 • Balance: مجموع درآمد کسب شده شما در سایت گرند کلیک که قابل انتقال به حساب شخصی شما می باشد.
 • Purchase balance: موجودی حساب خرید شما در سایت grandclick که از آن می توان برای اموری مانند خرید و اجاره زیرمجموعه و ارتقا حساب کاربری استفاده نمود.
 • Mining shares: مقدار درآمد به اشتراک گذاشته شده در ماینینگ را نشان می دهد.
 • Mining Eamings: مجموع درآمد کسب شده شما از استخراج را نشان می دهد.
 • Pending Withdrawls: مبلغی که درخواست برداشت آن را ثبت کرده اید و در انتظار دریافت آن هستید.
 • Payments Received: مجموع مبالغ پرداختی دریافت شده را نشان می دهد.
 • Points: امتیازهای شما را نشان می دهد. با کلیک بر روی “Convert Points” این امتیازها را می توانید به دلار تبدیل کنید. هر ۵۰۰۰ امتیاز، معادل یک دلار است.
 • Earned so far: مجموع درآمدی را که از زیرمجموعه های خود در سایت گرند کلیک کسب کرده اید نشان می دهد.

جدول انواع حساب های کاربری در سایت گرند کلیک

هنگامی که بر روی “Upgrade Account” کلیک می کنید، با جدولی مطابق شکل زیر مواجه می شوید که در آن جزئیات بسیار مهمی در مورد هر یک از حساب های کاربری سایت grandclick وجود دارد. به دلیل اهمیت این جدول، اصطلاحات موجود در این جدول را معنی خواهیم کرد.

استراتژی کسب درآمد از سایت grandclick

 • Membership Duration: مدت زمان اعتبار هر اکانت را نشان می دهد.
 • Your Own clicks: این بخش ارزش یک کلیک شما را بر روی تبلیغات نشان می دهد که خودش شامل ۸ نوع است. مثلا ارزش یک کلیک شما در مجموعه تبلیغات “Micro Ads” با توجه به نوع عضویت شما تعیین شده است.
 • Your Direct Referral clicks: این بخش میزان درآمدی که به ازای هر کلیک زیرمجموعه مستقیم شما، از طرف سایت به شما پرداخت می گردد را نشان می دهد. این بخش با توجه به انواع تبلیغات، به ۷ ردیف تقسیم شده است. به عنوان مثال ارزش یک کلیک زیر مجموعه شما بر روی تبلیغات “Micro Ads” با توجه به نوع عضویت شما تعیین شده است.
 • Your Rented Referral Clicks: مبلغی که به ازای هر کلیک زیرمجموعه های اجاره ای خود کسب خواهید کرد.
 • Maximum Direct Referrals: بیشترین تعداد زیرمجموعه مستقیمی که با توجه به نوع عضویت می توانید جذب نمایید. (Unlimited به معنی نامحدود بودن است).
 • Maximum Rented Referrals: بیشترین تعداد زیر مجموعه اجاره ای که با توجه به نوع عضویت می توانید اجاره نمایید.
 • Referral Upgrade Commission: پورسانت هایی که به ازای هرزیرمجموعه ی مستقیمی که نوع عضویت خود را ارتقا بدهد به شما تعلق می گیرد. (None به معنی هیچ است).
 • Referral Advertising Purchase Commission: دستمزدهایی که به ازای اینکه هر زیر مجموعه ی مستقیم ، تبلیغی در سایت بخرد ، به شما تعلق می گیرد.
 • Rented Referral Recycle Cost: مبلغی که برای تعویض زیر مجموعه های کم بازده و غیر فعال باید بپردازید.
 • You can Rent Referrals every: حداقل فاصله زمانی که برای اجاره کردن زیرمجموعه اجاره ای باید رعایت کنید. (EVERYDAY به معنای هر روز است).
 • You can Withdraw every: حداقل مدت زمانی که پس هر بار برداشت از سایت کلیکی Grandclick باید طی شود تا مجددا امکان برداشت درآمد خود را داشته باشید.
 • Maximum Amount you can request every time: حداکثر مبلغی که با توجه به نوع عضویت خود، می توانید در هر بار برداشت کنید.
 • Deleting Direct Referral Costs: مبلغی که برای حذف کردن زیرمجموعه های مستقیم خود باید بپردازید را نشان می دهد. (Free به معنای رایگان بودن است).
 • Max Rented Referral Pack : بیشترین تعداد زیرمجموعه ای که در هر پک می توانید اجاره کنید.
 • Points for PTC click: میزان امتیازی را که به ازای کلیک بر روی تبلیغات دریافت می کنید نمایش می دهد.
 • Points for Direct Referral: میزان امتیازی را که به ازای جذب هر زیرمجموعه مستقیم دریافت می کنید، مشخص می نماید.
 • Points for Deposited $1: میزان امتیازی را که به ازی هر یک دلار سرمایه گذاری در سایت گرند کلیک دریافت می کنید، نشان می دهد.
 • Your Withdrawwill be completed: بازه زمانی که طول می کشد تا درخواست برداشت شما پردازش شود و پرداخت صورت گیرد را مشخص می نماید.
 • Price: قیمتی است که برای هر اکانت باید بپردازید.

تذکر ۱: این جدول اطلاعات بسیار سودمندی در اختیار شما قرار می دهد و با استفاده از آن می توانید استراتژی خود را تدوین نمایید. به عنوان مثال می توان متوجه شد که در کدام پلن اجاره کردن زیرمجموعه سودآور است و در کدام پلن ضرر به همراه دارد.

تذکر ۲: گاهی اوقات بعضی از قوانین سایت تغییر می کند اما این جدول به روز نمی شود. بنابراین همواره انجمن، قوانین سایت و بخش سوالات متداول را دنبال نمایید تا اطلاعات شما نسبت به سایت گرند کلیک به روز باشد.

سوالات مهم و نکات کلیدی درباره کسب درآمد از GrandClick

نحوه مشاهده تبلیغات

ابتدا از منوی فوقانی سایت گزینه “Earn Money” و سپس “View Ads” را انتخاب کنید. در ابتدا باید عبارت Capcha را که تعیین می شود در کادر بنویسید و با کلیک بر گزینه (GIVE ME ACCESS) وارد صفحه ی مشاهده ی تبلیغات شوید. حال تبلیغات کلیکی و ارزش هر یک را مشاهده می کنید. از همین جا شروع کنید و سعی نمایید به ترتیب تمام تبلیغات موجود را ملاحظه فرمایید. این عمل روند درآمدی شما را به خصوص در ماه های اول سرعت می بخشد.

برای مشاهده تبلیغات، ابتدا روی باکس تبلیغ مورد نظر کلیک فرمایید. سپس تب جدیدی در مرورگر شما باز می شود. این تب را نبندید و اجازه دهید زمان مورد نیاز طی شود. در انتها بعد از گذشت زمان مورد نیاز، باید تست را انجام دهید. این تست معمولا به صورت انتخاب تصویر برعکس می باشد. پس از انجام این تست، درآمد به حساب شما در سایت grandclick اضافه می گردد.

تذکر: برای کسب درآمد از کلیک های زیرمجموعه های خود، باید هر روز ۴ کلیک از تبلیغات صفحه “View Ads” را بزنید. در صورتی که امروز ۴ کلیک خود را نزنید، فردا از کلیک های زیرمجموعه هایتان درآمد نخواهید داشت.

مواردی که برای برداشت درآمد لازم است رعایت شود

 • حتما نام و نام خانوادگی خود را در سیستم وارد کرده باشید. اگر در هنگام ثبت نام این کار را انجام نداده اید، باید به بخش پشتیبانی سایت گرند کلیک تیکت بزنید و مشکل خود را مطرح فرمایید.
 • اگر در سایت Grandclick سرمایه گذاری کرده اید، به عنوان مثال به سایت پول واریز کرده اید تا تبلیغی بخرید و یا زیرمجموعه اجاره کنید، برای دریافت درآمد خود حتما باید از همان حساب نیز استفاده کنید و آن حاسب را در پنل کاربری خود به ثبت رسانده باشید.
 • مینیمم برداشت برای تمام عضویت ها ۲ دلار است و همچنین قبل از هر برداشت باید حداقل ۱۰۰ کلیک بر روی تبلیغات نیز انجام داده باشید.
 • اگر تا کنون از سایت برداشت داشته اید، قبل از درخواست جدید لازم است تا در انجمن سایت، برداشت قبلی خود را ثبت نمایید. یعنی بیان کنید که چه مقدار پول از سایت دریافت کرده اید.

AutoPay یا پرداخت خودکار چیست؟

پرداخت خودکار ساده ترین روش برای تمدید زیرمجموعه ها می باشد.

هنگامی که پرداخت خودکار فعال باشد، به صورت اتوماتیک هزینه تمدید زیرمجموعه اجاره ای از حساب خرید شما در سایت grandclick.com کسر می گردد.

آتوپی به این صورت عمل می نماید که در هر روز اگر زیرمجموعه شما کلیکی انجام دهد یک روز دیگر به مدت قرار داد شما با او اضافه می نماید و به اندازه یک روز (البته با درصدی تخفیف) از حساب شما هزینه آن کسر می گردد.

در حال حاضر هزینه ی AutoPay برای هر زیر مجموعه ۰٫۰۰۶ دلار است.

آیا می شود بیش از یک نفر از اعضای یک خانه در گرند کلیک عضو شوند؟

خیر، به ازای هر خط اینترنت و کامپیوتر فقط می توانید یک حساب داشته باشید در غیر این صورت تمامی حساب ها بسته خواهد شد.

تذکرات مهم در مورد سایت grandclick

 • هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای کلیک هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید.
 • در تمام سایت های کلیکی، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.
 • هرگز مجاز به استفاده از نرم افزارهایی که مشاهده تبلیغات را خودکارسازی یا دستکاری نمایند نیستید.
 • اگر ظرف مدت ۳۰ روز به حساب خود در سایت grandclick وارد نشوید، حساب شما و درآمد آن بلوکه خواهد گردید.
 • در صورت واریز پول به سایت گرند کلیک، تنها از همان حساب می توانید برای دریافت درآمد خود نیز استفاده نمایید.

استراتژی موفقیت در سایت GRANDCLICK

همراهان گرامی برای کسب درآمد مناسب در سایت گرند کلیک الزامی به سرمایه گذاری وجود ندارد و می توانید با کمی صبر و رعایت اصولی که در این بخش آموزش خواهید دید، به درآمد ثابت و مطلوبی برسید.

البته بی شک سرمایه گذاری مناسب، می تواند روند پیشرفت را سرعت بخشد و درآمد را با افزایش قابل توجهی همراه سازد. اما از آنجا که نمی توان اعتبار هیچ سایت کلیکی را به صورت ۱۰۰ % تضمین کرد، ما درمورد این موضوع تصمیم گیری را به عهده کاربران می گذاریم و توصیه می کنیم اگر قصد سرمایه گذاری دارید، حتما جوانب احتیاط را رعایت فرمایید و با ما مقادیر کوچک سرمایه گذاری خود را شروع نمایید.

همچنین قابل ذکر است که اگر دنبال درآمد میلیونی در ماه اول هستید  از کار در این سایت خودداری کنید . این سایت جهت درآمد مناسب حداقل نیاز به ۸ ماه کلیک روزانه دارد و باید روزانه ۱۵ دقیقه وقت جهت درآمد زایی صرف نمایید.

انجام کلیک های روزانه

شرط اول برای موفقیت در سایت grandclick انجام کلیک های روزانه است. پس سعی کنید همواره کلیک های روزانه خود را انجام دهید.

به سه بخش View Ads، PTCWall و Offers4All مراجعه کنید و هر روز تلاش نمایید تا اکثریت کلیک های خود را بزنید. این امر موجب می شود سرعت پیشرفت شما افزایش یابد.

جذب زیرمجموعه مستقیم

قدم بعدی که مهم ترین قدم و سودآورترین قدم برای شماست، جذب زیرمجموعه مستقیم است. فراموش نکنید که در تمام سایت های کلیکی جذب زیر مجموعه مستقیم، سودآورترین بخش کار می باشد.

در سایت گرند کلیک در حالت عضویت رایگان می توانید ۱۰۰ زیر مجموعه مستقیم جذب کنید. پس تمام تلاش خود را به کار بندید تا از این پتانسیل استفاده کنید و ۱۰۰ زیرمجموعه فعال برای خود جذب نمایید. اگر در این امر موفق عمل نمایید، سرعت پیشرفت و موفقیت خود را چند برابر خواهید کرد.

سپس با ارتقا اکانت خود، می توانید به تعداد نامحدود زیرمجموعه مستقیم جذب نمایید و به درآمدهای عالی دست یابید.

روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به ۴ مورد از اساسی ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

۱- وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف و آموزش کار با سایت grand click نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در سایت گرند کلیک عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.

۲- لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.

۳- در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت  نمایش دهید.

۴- لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره سایت گرند کلیک به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.

استفاده از درآمدهای کسب شده برای آپگرید کردن اکانت

پس از آنکه تعداد زیرمجموعه های مستقیم شما به حد مطلوبی رسید، اکانت خود را آپگرید نمایید. برای این کار عجله نکنید و موارد زیر را رعایت نمایید:

۱- به تعداد زیرمجموعه های خود و نرخ کلیک هایشان توجه کنید.

۲- از جدول موجود در صفحه Upgrade Account قیمت خرید آپگریدی که می خواهید انجام دهید و ارزش کلیک رفرال ها را مشاهده کنید. آن گاه با توجه به تعداد زیرمجموعه ها و نرخ کلیک هایشان به راحتی می توانید بسنجید که آیا خرید آپگرید برای شما سودآور است یا ضرر به همراه دارد.

۳- با توجه به تعداد زیرمجموعه های مستقیم و میزان سرمایه ای که در اختیار دارید، مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید.

۴- اگر در جذب زیرمجموعه موفق عمل نکردید، تنها گزینه مناسب برای آپگرید کردن، عضویت “Clicker” است. این عضویت هیچ فرقی با عضویت رایگان ندارد، جز اینکه هر روز یک کلیک با ارزش ۰٫۱ دلار نیز دریافت می نمایید. این بدین معنی است که اگر هر روز بر روی این تبلیغ کلیک نمایید، در سال ۳۶٫۵ دلار درآمد اضافی خواهید داشت که با توجه به قیمت این نوع عضویت، ۲۱٫۵ دلار سود خالص می شود.

۵- همان طور که می دانید آپگرید اکانت فی نفسه هیچ درآمدی برای شما نخواهد داشت و درآمد شما از کلیک های زیرمجموعه ها می باشد. بنابراین محاسبه کنید باید چند زیرمجموعه مستقیم و اجاره ای داشته باشید تا هزینه آپگرید کردن اکانت و اجاره آن ها حاصل شود و این مبلغ را برای اجاره زیرمجموعه ها کنار بگذارید، سپس به آپگرید کردن اکانت بپردازید.

۶- عضویت های Grand+ و GrandUltimate+ با توجه به تخفیفی که برای آن ها قائل شده اند، نسبت به عضویت Grand و GrandUltimate مناسب تر هستند اما مشروط به آنکه قوانین فوق به خصوص مورد ۵ را رعایت کرده باشید.

اجاره کردن و مدیریت زیرمجموعه های اجاره ای در سایت گرند کلیک

در این سایت با توجه به ارزش کلیک زیرمجموعه ها به هیچ عنوان اجاره کردن زیرمجموعه در حالت کاربری Free، Clicker و Pro توجیه ندارد. اگر قصد اجاره کردن زیرمجموعه دارید باید ابتدا اکانت خود را به بالاتر از Pro آپگرید نمایید و سپس با در نظر گرفتن موارد زیر به اجاره زیرمجموعه بپردازید.

۱- همواره زیرمجموعه های خود را بررسی کنید تا قادر باشید زیرمجموعه های غیرفعال و کم بازده را شناسایی کنید و در صورت نیاز آن ها را تعویض نمایید.

۲- باتوجه به اینکه برای تعویض زیرمجموعه باید هزینه پرداخت نمود، در این امر افراط نکنید. سعی کنید هر روز فقط تا سقف ۳ درصد از کل زیرمجموعه هایتان را تعویض کنید و طبیعتا اولویت تعویض با زیرمجموعه هایی است که پایین ترین نرخ را در مدت طولانی تر داشته اند.

۳- هرچقدر زیرمجموعه ها را برای مدت طولانی تری اجاره و تمدید نمایید، تخفیف بیشتری عایدتان خواهد شد و سود شما افزایش خواهد یافت. به عنوان مثال اگر زیرمجموعه ی خود را برای ۲۴۰ روز تمدید نمایید، ۳۰ درصد تخفیف به شما تعلق خواهد گرفت. بنابراین اگر امکان اجاره زیرمجموعه ها برای مدت طولانی تر را دارید، این کار را انجام دهید.

۴- پس از آنکه زیرمجموعه های خود را یکدست کردید و نرخ مطلوبی از آن ها بدست آوردید، فعال کردن گزینه AutoPay می تواند راهکار مناسبی باشد. این کار نیز برای شما تخفیف به همراه خواهد داشت و سود شما را افزایش خواهد داد.

نکته: این مساله را همواره به یاد داشته باشید که سودآورترین و امن ترین روش برای کسب درآمد از سایت های کلیکی استفاده از زیرمجموعه مستقیم است. بنابراین پیشنهاد میلیونر باش به شما جذب حداکثری زیرمجموعه مستقیم می باشد. زیرمجموعه مستقیم شاه کلید کسب درآمد عالی از تمام این سایت ها است.

جمع بندی

در این مطلب به صورت جامع به آموزش کار با سایت گرند کلیک و معرفی امکانات آن پرداختیم و بهترین استراتژی برای کسب درآمد مطلوب از سایت GrandClick را بررسی کردیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

5/5 - (3 امتیاز)

50 نظر در “آشنایی با سایت GrandClick و نحوه فعالیت و کسب درآمد در آن

 • ژوئن 24, 2021 در 1:40 ب.ظ
  پیوند یکتا

  دوستان سایتی که لینکش رو گذاشتم کلیکی هست درآمدش دلاریه محدودیت برداشت نداره بعد رسیدن به صد کلیک میتونید پول رو برداشت کنید .در عرض سه یا چهار روز به صد کلیک میرسید.
  {bankingbux.com}

  پاسخ
 • نوامبر 29, 2020 در 9:55 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من ۲ تا سوال داشتم. اول اینکه سقف برداشت از این سایتها چقدره
  دوم اینکه طریقه برداشتن پول از سایتها به چه شکل انجام میشه و در چه فاصله زمانی وارد حساب پایر ما میشه
  ((با تشکر))

  پاسخ
  • نوامبر 30, 2020 در 4:25 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- هر سایت برای عضویت های مختلف، سقف برداشت متفاوتی دارد که در بخش آپگرید ها با توجه به نوع اکانت مشخص می شود. می توانید پس از ثبت نام در هر سایت، به جداول آپگریدهای آن سایت مراجعه کنید و با توجه به نوع عضویت خود، سقف برداشت را بیابید.
   ۲- آدرس والت پایر خود را در اکانت کاربری خود در سایت مذکور وارد می کنید و درخواست برداشت ثبت می نمایید. اگر قوانین را رعایت کرده باشید و سایت معتبر باشد، معمولا بین ۲ تا ۷ روز کاری پرداخت صورت می گیرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 26, 2020 در 2:16 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت شما
  ببخشید شما چیزی از ارز q میدونید. اگه میدونید میشه برام مفصل توضیح بدین. یه سایت هم هست که با آوردن زیرمجموعه بهتون ارز q میده. الان نمیدونم این سایت هرمیه یا نه!!!

  پاسخ
  • سپتامبر 26, 2020 در 11:31 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   چنین نامی در لیست ارزهای معتبر و حتی نیمه معتبر هم وجود ندارد. بنابراین بنده فعالیت بر روی چنین ارزی را توصیه نمی کنم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 22, 2020 در 7:16 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید
  اقا قیمت زیر مجموعه های مستقیم و اجاره ای فرقی نمیکنه؟؟؟

  پاسخ
  • ژوئن 22, 2020 در 1:52 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متفاوت است. زیرمجموعه های مستقیم دائمی هستند اما زیرمجموعه های اجاره ای به صورت ماهانه اجاره می شوند. زیرمجموعه های مستقیم به کاربرانی گفته می شود که توسط لینک زیرمجموعه گیری شما در سایت گرند کلیک ثبت نام کرده اند. اما زیرمجموعه های اجاره ای، توسط شما ماهانه اجاره شده اند تا از کلیک های آن ها نیز سود ببرید. در این سایت امکان خرید زیرمجموعه نیز وجود دارد که طبیعتا با توجه به دائمی بودن، هزینه آن چندین برابر اجاره کردن می باشد که در مقاله فوق تمام این مسائل به صورت دقیق توضیح داده شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آوریل 25, 2020 در 2:34 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پیام ها غیب نمی شوند. ابتدا باید توسط پشتیبانی تایید شوند، سپس در سایت نمایش داده خواهند شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 25, 2020 در 12:51 ق.ظ
  پیوند یکتا

  درود
  اون گزینه عضویت در سایت کار نمیکنه
  چطور عضو بشیم؟

  پاسخ
  • آوریل 25, 2020 در 2:33 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه اخیرا سایت مذکور فیلتر شده است و به همین دلیل امکان دسترسی به آن وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • دسامبر 25, 2020 در 11:49 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام استاد الان بهترین سایت کلیکی کدومه از بین این چند سایت که معرفی کردید منظور از هرلحاظه که تایید باش تو این تایم زمانی… که باخیال راحت روش کار کنم سپاس گزارم ازتون 🌹

    پاسخ
    • دسامبر 25, 2020 در 4:38 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     فعلا اجو عملکرد بهتری داشته است.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • دسامبر 27, 2020 در 11:58 ب.ظ
      پیوند یکتا

      مرسی از راهنماییتون بنظرتون بخام تو اجو یه صدتایی اکانت بسازم بن شدنش چقدره؟:)

     • دسامبر 28, 2020 در 10:49 ب.ظ
      پیوند یکتا

      به احتمال ۹۹٫۹۹ % تمام اکانت های شما بسته خواهد شد.
      موفق باشید.

 • آوریل 7, 2020 در 2:25 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  خیلی معذرت که این رو می خوام اگه خواهشا خواهشا به این شماره من پیام بدیدتوی تلگرام می تونید یا واتساب که خیلی خیلی امر واجب دارم در مورد کار سایت هست
  ***************
  حتما حتما پیام بدید بنده منتظرم
  بازم معذرت
  یه بار پیام بدید بعدش خودتون می دونید چقدر مهمه

  پاسخ
  • آوریل 8, 2020 در 1:39 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه طبق قوانین سایت در حال حاضر امکان چنین ارتباطی وجود ندارد.
   اگر سوالی دارید می توانید از طریق بخش نظرات مطرح سازید و اگر می خواهید مساله را خصوصی مطرح کنید می توانید از بخش “تماس با ما” استفاده نمایید و سوال خود را برای میلیونر باش از طریق ایمیل ارسال فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 2, 2020 در 5:40 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و عرض خسته نباشید
  یک سوال داشتم ،آیا از طریق پرفکت مانی میشه پولی که روی حساب پرفکت مانی هست گیف کارت گوگل خرید

  پاسخ
  • مارس 2, 2020 در 8:46 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، به صورت مستقیم چنین چیزی امکان پذیر نیست. اما اگر سایتی باشد که فروشنده گیفت کارت گوگل باشد و همچنین درگاه پرداخت پرفکت مانی داشته باشد می توانید گیفت کارت را با استفاده از موجودی پرفکت مانی خود بخرید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 1, 2020 در 12:01 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام این سایت چند روزیه باز نمیشه برام با وایفا و ایرانسل بسته شده این سایته؟فقط با قیلتر شکن باز میشه میشه با قیلترشکن کار کنم ؟راهش چی هست ؟

  پاسخ
  • فوریه 2, 2020 در 2:24 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه این سایت از طرف ایران فیلتر شده است و فعلا راه دسترسی وجود ندارد. استفاده از نرم افزارهای مذکور تخلف است و موجب مسدودی حساب می گردد. در حال حاضر تنها راهکار صبر است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 20, 2019 در 8:51 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید من از سایت کلیکی ای برداشت زدم و رفته تو قسمتPending Withdrawls و هنوز وارد حسابم نشده درسته دیگه؟نباید کار دیگه ای انجام داد؟حساب پرفکت مانیم هم تایید شده است بعد موقع ای که واریز شد باید عکس از داخل حساب پرفکت مانیم بگیرم تو انجمن بزارم یا تایید واریزی که داخل خود سایت کلیکی هست رو باید بزارم؟متشکرم بابت پاسخ گویی تون

  پاسخ
  • دسامبر 20, 2019 در 4:45 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بستگی به قوانین سایت مذکور دارد. به عنوان مثال ممکن است هنگامی که درخواست برداشت می دهید، ایمیلی برای شما ارسال گردد که باید به آن مراجعه کرده و بر روی لینک موجود در آن کلیک کنید تا درخواست شما تایید گردد. اما به صورت کلی اگر فرآیند درخواست را انجام داده اید، پس از آن نیاز به کار خاصی نیست و باید صبر نمایید تا ظرف زمانی که برای پرداخت های سایت در نظر گرفته شده است، مبلغ به حساب شما واریز گردد.
   مورد دوم هم بستگی به قوانین سایت مذکور دارد اما در اکثریت سایت های کلیکی معتبر مهم این است که شما در انجمن پرداختی را اعلام نمایید و یک اسکرین شات از کد پرداختی که در سایت قرار گرفته است و یا تراکنش موجود در حساب پرفکت مانی کفایت می کند و سخت گیری خاصی وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 9, 2019 در 4:00 ب.ظ
  پیوند یکتا

  بعد از ایجاد کردن حساب پرفکت مانی شماره حساب رو چگونه باید بدست بیارم

  پاسخ
  • اکتبر 10, 2019 در 1:22 ق.ظ
   پیوند یکتا

   شماره حساب ها در بخش My Accounts اکانت پرفکت مانی شما موجود است. شماره حساب دلاری همان شماره حسابی است که با U شروع می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 1, 2019 در 12:59 ق.ظ
  پیوند یکتا

  ببخشید کسی میدونه سایت سولباک اعتبارش بالاست برای سرمایه گذاری

  پاسخ
 • سپتامبر 17, 2019 در 8:11 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  دوست عزیز من در انتهای ثبت نام وقتی حساب پرفکت مانی را وارد میکنم و رجیستر را میزنم پیغام invalid token را میدهد .
  در حالیکه شماره حساب پرفکت مانی دارم چون داخل سایتش ثبت نام کردم . حتما باید شارژش کنم تا قبول کنه ؟
  علت را بفرمایید لطفا

  پاسخ
  • سپتامبر 18, 2019 در 2:25 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   مربوط به حساب پرفکت مانی نیست و نیازی به شارژ کردن نمی باشد. احتمالا کد تصویر را صحیح و یا به موقع وارد نمی کنید.
   موارد زیر را امتحان فرمایید:
   ۱- مودم را خاموش و روشن کنید.
   ۲- کش مرورگر را پاک نمایید.
   ۳- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
   ۴- با دقت اما سریع فیلدها را پر کنید.
   ۵- کد تصویر را صحیح وارد نمایید.
   ۶- تیک پذیرش قوانین را بزنید و سپس بر روی REGISTER کلیک فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 14, 2019 در 3:19 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خیلی ممنون از زحماتتون
  ببخشید دوتا سوأل داشتم اول اینکه میشه با دوتا موبایل و سیم کارت مجزادر یک سایت کلیکی ثبت نام کرد ؟
  میشه در هر ماه از هر سایت میانگین ده دلار درامد داشت ؟

  پاسخ
  • سپتامبر 15, 2019 در 3:01 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   ۱- از نظر قوانین سایت های کلیکی این امر تخلف است و اگر متوجه شوند، حساب مسدود خواهد شد. اما به هر حال اگر از اینترنت سیم کارت استفاده کنید، امکان انجام چنین کاری وجود دارد و احتمالا سایت های کلیکی متوجه نخواهند شد البته به شرطی که با مشخصات کاملا مستقل اکانت بسازید. یعنی مشخصات فردی و حساب هایی که قرار است با آن ها برداشت داشته باشید کاملا متفاوت باشند.
   ۲- صرفا با کلیک کردن در سایت های کلیکی هرگز نمی توان به چنین درآمدی رسید. برای رسیدن به چنین درآمدهایی و درآمدهای بالاتر حتما نیاز است زیرمجموعه های زیادی داشته باشید. هرچقدر زیرمجموعه های فعال شما بیشتر باشد، درآمد شما رشد بیشتری خواهد داشت. بهترین نوع زیرمجموعه، زیرمجموعه مستقیم است. اگر بتوانید زیرمجموعه های زیادی جذب نمایید به راحتی می توانید حتی درآمدهای بیشتری از میانگین مذکور داشته باشید. اگر با استفاده از زیرمجموعه های اجاره ای بخواهید درآمد خود را بهبود بخشید، نیازمند صبر و استراتژی صحیح می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 4, 2019 در 12:23 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم شما چیزی درباره نرم افزار کریپتو تب جیزی میدونید واگر میدونید یکم درموردش توضیح بدید
  البته یه سوالم در این باره دارن که بعد پاسخ شما به این سوال اون روهم میپرسم ممنونم از شما

  پاسخ
  • سپتامبر 4, 2019 در 5:03 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   استفاده از این مرورگر و برنامه هرگز توصیه نمی شود. حتی اگر از خطرات احتمالی و ضررهایی که برای سخت افزار به همراه دارد، چشم پوشی کنیم و معتبر نبودن را هم در نظر نگیریم بازهم هیچ گونه سودآوری نخواهد داشت. سودآوری تنها در صورتی حاصل خواهد شد که شما زیرمجموعه های فعال بسیار بسیار زیادی داشته باشید. در غیر این صورت، میزان درآمد حتی از هزینه برق و سخت افزار سیستم شما کمتر خواهد بود.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سپتامبر 1, 2019 در 12:33 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سایت solebux در مانیتورینگ سابقه مناسبی ندارد. از فعالیت در آن پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 11, 2019 در 10:51 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. ببخشید با ۱۰ نفر عضو کار سریع تر از یک نفر میشود؟

  پاسخ
  • جولای 12, 2019 در 2:11 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر منظور شما از “۱۰ نفر عضو” داشتن “۱۰ زیرمجموعه مستقیم” است، بله بدون شک با داشتن زیرمجموعه های مستقیم درآمد و سرعت افزایش آن بیشتر خواهد شد. البته دقت نمایید که در گرندکلیک ارزش کلیک ها کم است و بهترین راه برای کسب درآمد از این سایت، پیروز شدن در مسابقات زیرمجموعه گیری است. این سایت به صورت ماهانه مسابقات زیرمجموعه گیری برگزار می کند که اگر قادر باشید در مسابقه جزء نفرات برتر قرار گیرید، پاداش مطلوبی دریافت خواهید نمود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 10, 2019 در 9:08 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  لطفا راجع به سایت fourdollarclick.com اطلاعاتی دارید؟
  برای هر تبلیغ ۴ دلار میده!
  با این توضیحاتی که شما دادین از سایتهای معرفی شده، نمیشه درآمد چندان بالایی در ماه داشت!!

  پاسخ
  • ژوئن 10, 2019 در 1:17 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور اسکم می باشد و پرداختی ندارد. از فعالیت و سرمایه گذاری در چنین سایت هایی خودداری فرمایید.
   دقت نمایید که هیچ کس در هیچ جای دنیا برای اینکه شما انگشت خود را بر روی ماوس فشار دهید و برای چند ثانیه یک تبلیغ را مشاهده کنید، حدود ۵۰ هزار تومان به شما پول نخواهد داد. نرخ کلیک بر روی تبلیغات تقریبا در اکثر سایت های کلیکی معتبر در یک رنج قرار می گیرد.
   برای رسیدن به درآمدهای مناسب از سایت های کلیکی، نیاز به جذب زیرمجموعه بالا و استراتژی صحیح می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژوئن 10, 2019 در 5:46 ب.ظ
    پیوند یکتا

    ممنون از پاسخگویی با این سرعت !!
    نرخ به ازای هر کلیک چه مبلغی هست؟

    پاسخ
    • ژوئن 11, 2019 در 11:45 ق.ظ
     پیوند یکتا

     انجام وظیفه است.
     در اکانت های استاندارد و اولیه، نرخ کلیک بر روی تبلیغات استاندارد معمولا بین ۰٫۰۰۱ تا ۰٫۰۰۵ قرار می گیرد و به ندرت این رقم به ۰٫۰۱ نیز می رسد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آوریل 22, 2019 در 8:53 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و عرض ادب
  آیا سایت گرند کلیک هنوز هم معتبر است؟
  من مثلا در این سایت سرمایه گذاری نکنم و فقط بیام روزانه آگهی های کلیکیش رو انجام بدم، ماهی به حداقل برداشت که ۲دلار است می رسم؟؟ یا نه؟
  با تشکر

  پاسخ
  • آوریل 22, 2019 در 11:17 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله این سایت همچنان معتبر است و مشکلی درباره آن گزارش نشده است.
   خیر، در این سایت با توجه به ارزش کم آگهی ها، فقط با کلیک های خود به ماهی ۲ دلار نخواهید رسید و باید مدت بیشتری صرف کنید تا به این مقدار برسید. اما این سایت هر ماه مسابقه زیرمجموعه گیری برگزار می کند که به نفرات برتر جوایز مناسبی می دهد. جوایز این مسابقات معمولا حدود ۵۰۰ دلار است که بین نفرات برتر تقسیم می شود. بنابراین اگر در جذب زیرمجوعه موفق باشید علاوه بر دریافت این جوایز، از کلیک زیرمجموعه های خود نیز سود خواهید برد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 31, 2019 در 11:03 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید و ممنون از سایت و پشتیبانی عالی
  من تازه چند روزه حساب ساختم اما واسه کار با بعضی سایتها مشکل دارم.یعنی از ۴ تای اول فقط اوجو است که از لحاظ ای پی گیر و مشکلی نداره.
  سایتهای Twickerz و goldenclix بخاطر ای پی با ایران مشکل دارن؟کلیکهارو اصلا حساب نمیکنه
  silverclix هم که فقط با وی پی ان باز میشه.بیخیال این وبسایتها باید بشم؟

  پاسخ
  • آوریل 1, 2019 در 12:28 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   مشکل به دلیل ip نیست. هیچ یک از سایت های معرفی شده با ایرانیان مشکلی ندارند. اما به دلیل برخی از تبلیغاتی که می گیرند و ارجاعاتی که به برخی از سایت ها دارند، از داخل ایران مسدود سازی هایی به صورت اتوماتیک انجام می پذیرد که موجب می شود برخی از تبلیغات نتواند به صورت کامل لود شود و درآمد آن کسب گردد. البته حتما دقت داشته باشید از مرورگرهای به روز استفاده نمایید و همچنین روی مرورگر شما گزینه های کوکی و جاوا اسکریپت فعال باشد و از افزونه هایی مانند adblocker که موجب مسدود سازی تبلیغات می شود استفاده نکنید.
   از سایت های نام برده شده سیلور کلیکس فعلا در بسیاری از ISPهای ایرانی قابل دسترسی نیست. اما twickers و تبلیغاتش مشکلی ندارند و با دو ISP چک شد. goldenclix هم به جز تبلیغات استانداردش، سایر تبلیغات مشکل خاصی نداشتند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 11, 2019 در 8:02 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام تو این سایت قسمت ptc wall که میرم رو تبلیغات کلیک میکنم بعد ازلود شدن این پیامو میده به نظرتون علت چیه ؟ Sorry – Proxies are not allowed on PTCWAL

  پاسخ
  • ژانویه 12, 2019 در 2:28 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   استفاده از پراکسی ها و vpn ها مجاز نیست. اگر از چنین برنامه هایی استفاده می نمایید، آن ها را غیر فعال کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 25, 2018 در 11:58 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام تو قسمت store که کلیک میخریم یه گزینه هست به اسم mining اون چیه

  و اینکه توسایت در ازای ثبت نام در سایت ها پول میده اما پک paid to signup رو نداره

  پاسخ
  • دسامبر 25, 2018 در 6:28 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   شما در این بخش می توانید در استخراج سرمایه گذاری کنید. مدیر سایت گرند کلیک ادعا دارد که با سرمایه ای که کاربران در این بخش وارد می کنند، سخت افزار استخراج خریداری می کند و کاربران را در سود شریک می نماید. البته مجموع سودی که شما به تدریج دریافت خواهید کرد نهایتا تا ۱۴۴ درصد سرمایه گذاری شما خواهد بود و پس از آن دیگر سودی به شما تعلق نخواهد گرفت مگر اینکه مجددا سرمایه گذاری کنید. کمترین میزان سرمایه گذاری در این بخش ۱۰ دلار است و هر ۱۰ دلار یک Credit به حساب میاد.
   در مورد سوال دوم هم جواب مشخص است. چون سایت grandclick بخش مجزایی به این منظور ندارد و تبلیغات PTSU آن مربوط به سیستم OfferWall می شود که از سایت کلیکی مستقل است و سایت های کلیکی تنها این آفرها را در سایت خود قرار می دهند و در سود شریک می شوند. این تبلیغات در سیستم دیگری ثبت می شوند و اگر دقت کنید بخش آفر وال ها تقریبا در تمام سایت های کلیکی یکسان هستند. بنابراین فقط سایت هایی در بخش خرید تبلیغات، پک PTSU را دارند که به صورت مستقل راه کسب درآمدی به نام PTSU در گزینه های کسب درآمد ارائه می دهند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 27, 2018 در 5:35 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  من تو سایت گرند کلیک ثبت نام کردم، آیا میتونم با یک اکانت از چند دستگاه استفاده کنم؟
  منظورم گوشی و رایانه منزل و رایانه محل کارم هستش؟

  پاسخ
  • اکتبر 28, 2018 در 6:02 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   با رعایت موارد زیر مشکلی پیش نخواهد آمد:
   ۱- در هر ۲۴ ساعت(بر حسب سرور تایم سایت گرند کلیک)، فقط از یک اکانت بر روی تبلیغات کلیک نمایید. بدین معنی که در یک روز، نیمی از تبلیغات را از کامپیوتر منزل و مابقی را از کامپیوتر محل کار کلیک نفرمایید.
   ۲- ورود به اکانت و کنترل کردن فعالیت ها (بدون انجام کلیک) می تواند از دستگاه های مختلف صورت پذیرد و محدودیتی ندارد. فقط همزمان با دو دستگاه مختلف در سایت آنلاین نباشید.
   ۳- مطمئن شوید که از دستگاه هایی که برای ورود به اکانت خود در سایت گرند کلیک استفاده می کنید، هیچ شخصی دیگر برای ورود به این سایت استفاده نمی کند. به عنوان مثال اگر در محل کار شما چندین کامپیوتر باشد و همکار شما نیز با یکی دیگر از کامپیوترها به سایت گرند کلیک وصل شود، آنگاه اکانت شما دچار مشکل خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *