کسب درآمد از اینترنت با آپلود و دانلود فایل

تاکنون در میلیونر باش روش های متفاوتی را برای کسب درآمد از اینترنت بیان کردیم، روش هایی مانند سیستم های همکاری در فروش ، سایت های کلیکی و سورفینگ ها. امروز می خواهیم شما را با کسب درآمد از طریق آپلود و دانلود فایل آشنا کنیم که مانند سیستم های همکاری در فروش و بر خلاف سایت های کلیکی و سورف، می تواند شما را به درآمد بسیار مطلوبی برساند. همچنین سقف درآمد شما کاملا به تلاش شخص شما بستگی دارد و نمی توان برای آن محدودیتی قائل شد.

کسب درآمد از آپلود و دانلود فایل

کسب درآمد از طریق اشتراک گذاری فایل ها

در این روش یک سایت به عنوان آپلود سنتر ( Upload Center ) شروع به جذب کاربر می کند و به صورت رایگان فضایی را برای آپلود فایل در اختیار کاربران خود قرار می دهد. شما به عنوان یک کاربر جذب این سایت ها می شوید.

از فضایی که در اختیارتان قرار داده شده است، استفاده می کنید و فایل هایی را در آپلودسنتر، برای استفاده عموم بارگذاری می کنید. پس از آپلود فایل، لینک فایل را از آپلودسنتر دریافت می کنید و در وبلاگ خود یا در شبکه اجتماعی یا هر سایت پربازدید دیگر با توضیحات کامل قرار می دهید.

از این پس هر کسی که فایل شما را از آپلودسنتر دانلود نماید مبلغی به ازای هر دانلود به حساب شما اضافه می شود.

اساس و توجیه فعالیت سایت های آپلود و دانلود فایل

همانطور که از توضیحات فوق می توان درک کرد، این همکاری دارای سه طرف زیر می باشد:

 • طرف اول: صاحبان سایت یا مدیران آپلود سنتر که فضایی را برای آپلود فایل در اختیار کاربران قرار می دهند.
 • طرف دوم: کاربران سایت که در حقیقت محتوای سایت را تولید می کنند و با بارگذاری فایل های پر مخاطب به جذب ترافیک و مشتری برای آپلودسنتر می پردازند.
 • طرف سوم: بازدیدکنندگان که برای رفع نیازهایشان به دانلود فایل های مورد نیاز خود خواهند پرداخت.

حال به منافع هریک از طرفین خواهیم پرداخت و نشان خواهیم داد که این همکاری اگر بر مبنای اصولی و برنامه ریزی صحیح صورت پذیرد، در حقیقت یک بازی برد- برد- برد است.

منافع صاحبان آپلود سنتر

صاحبان آپلود سنتر برای تهیه فضایی که در جهت آپلود فایل و عموما به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند، باید هزینه سنگینی متقبل شوند. همچنین هزینه های دیگری مانند طراحی سایت و پورسانت کاربران نیز وجود دارد. اما تمام این هزینه ها با توجه به موارد زیر دارای توجیه اقتصادی هستند.

 • هنگامی که کاربران در آپلودسنتر فایل های متعدد و جذابی را بارگذاری می نمایند، روز به روز ترافیک جذب شده توسط سایت افزایش می یابد و این امر موجب می شود سایت در الکسا دارای رتبه ای فوق العاده شود. در نتیجه ارزش برند سایت به شدت بالا می رود.
 • هنگامی که سایت دارای رتبه مناسب جهانی شد، به دلیل کاربر و بازدیدکننده زیاد، هزینه تبلیغات در سایت، با سرعت زیاد خواهد شد. در نتیجه بخش قابل توجهی از هزینه های سایت، با گرفتن تبلیغات تامین خواهد شد.
 • تمام آپلودسنترهای مطرح دنیا (مانند رپید شیر،مدیا فایر و…) امکان دانلود به صورت رایگان را برای عموم دارند، اما در حالت رایگان محدودیت هایی بر روی سرعت دانلود، سقف دانلود روزانه و تعداد دانلودهای هم زمان اعمال می کنند. حال بازدیدکنندگان که برای رفع نیازهای خود مجبورند فایل هایی را از آپلودسنتر مذکور دانلود نمایند، اگر استفاده مداوم از این آپلود سنتر داشته باشند برای رهایی از این محدودیت ها ترجیح می دهند پلن های ویژه ای را به صورت ماهانه خریداری نمایند. حال تصور کنید برای یک آپلود سنتر با میلیون ها بازدیدکننده حتی اگر درصد کمی از بازدیدکنندگان، اشتراک ویژه خریداری کنند، چه درآمدی به صورت ماهانه برای صاحبان آپلود سنتر بدست خواهد آمد.
 • کاربران حرفه ای سایت نیز برای افزایش فضای آپلودی که در اختیارشان قرار می گیرد و دسترسی به امکانات حرفه ای تر، اقدام به خرید پلن های ویژه می کنند که مجددا موجب کسب درآمد برای صاحبان آپلود سنتر می گردد.

منافع کاربران سایت

کاربران می توانند به صورت رایگان در سایت عضو شوند و سپس بدون پرداخت مبلغی، از فضایی مناسب برای آپلود فایل های خود و به اشتراک گذاری آن ها با دیگران استفاده کنند و حتی به کسب درآمد بپردازند. در حقیقت کاربران سایت از این همکاری می توانند به منافع زیر دست یابند.

 • فرض کنید شما صاحب یک وبلاگ هستید و فضایی برای آپلود ویدیو و فایل های خود در اختیار ندارید و یا صاحب یک سایت هستید که به فضای زیادی برای ذخیره سازی اطلاعات خود نیاز دارید اما تامین هزینه هاست مناسب برای شما امری دشوار است، پس می توانید به یک سایت آپلود و دانلود فایل با کیفیت مراجعه کنید و فایل های خود را در آنجا آپلود نمایید و لینک آن را برای بازدیدکنندگان خود در سایت یا وبلاگتان قرار دهید. به همین راحتی شما از تهیه هاست با هزینه های گزاف راحت خواهید شد. ( البته ذکر این نکته نیز الزامیست که این سایت ها محدودیت هایی نیز دارند، از جمله لینک های غیر مستقیم و امکان حذف فایل های شما در صورتی که برای مدتی مشخص دانلود نداشته باشند و یا با قوانین سایت سازگار نباشند.)
 • اگر شما صاحب یک سایت، وبلاگ و یا شبکه‌ی اجتماعی پربازدید باشید، با آپلود کردن فایل در آپلود سنتر و قرار دادن لینک خود در بسترهایی که دارید، می توانید به صورت مداوم به کسب درآمد های بسیار مطلوبی بپردازید. بدین شکل که به ازای هر دانلود که از فایل شما صورت پذیرد، پورسانتی مشخص طبق قوانین سایت به شما تعلق خواهد گرفت.

منافع بازدیدکنندگان سایت آپلود و دانلود فایل

بازدید کنندگان نیز می توانند فایل هایی را که نیاز دارند، به صورت رایگان از آپلود سنتر دانلود نمایند (البته با وجود محدودیت هایی در سرعت دانلود، سقف روزانه دانلود و…) و یا با پرداخت مبالغی ناچیز بدون محدودیت به گنجینه ای عظیم از فایل های جذاب دسترسی پیدا کنند.

استراتژی کسب درآمد مطلوب از سایت های آپلود و دانلود فایل

در کسب درآمد مطلوب از آپلود سنترهایی که امکان کسب درآمد را برای شما فراهم ساخته اند، حرف اول را داشتن بستری مناسب برای دیده شدن می زند. اگر به یاد داشته باشید در آموزش های گام دوم و سوم به صورت کامل و با جزئیات به این مسئله پرداختیم. بنابراین سعی کنید با توجه به نکاتی که در میلیونر باش مرور کردیم و مهارت هایی که فراگرفته اید، برای خود بسترهایی ( سایت، وبلاگ و شبکه اجتماعی) مناسب و پر بازدید ایجاد کنید.

سپس تمام تلاش خود را به خرج دهید تا فایل هایی سودمند و جذاب در آپلود سنتر بارگذاری نمایید و تعداد آن ها را افزایش دهید. در نهایت با قرار دادن لینک فایل های خود، در بسترهایی که ایجاد کرده اید و یا کانال ها و فروم های مناسب و پر مخاطب می توانید به درآمد چشمگیری دست یابید.

با کمی صبر و پشتکار می توانید روز به روز درآمد خود را از این روش افزایش دهید.

تذکرات مهم:

 • ایجاد اکانت های متعدد غیرمجاز می باشد.
 • آپلود هرگونه فایل دارای محتوای غیر انسانی، غیراخلاقی و یا مغایر با قوانین کشور به شدت ممنوع است.

معتبرترین سایت های آپلود و دانلود فایل با امکان کسب درآمد برای کاربران

میلیونر باش سیستم مانیتورینگ حرفه ای دارد و تمامی سایت های معرفی شده در میلیونر باش در این مانیتورینگ قرار می گیرند و هریک از سایت های مذکور، در هر لحظه ای که از پرداخت دستمزد کاربران خود شانه خالی کند بلافاصله از این لیست خارج خواهد شد.

در حال حاضر از بین تمام آپلود سنترهای ایرانی که امکان کسب درآمد را برای کاربران فراهم کرده اند، تنها سایت های زیر موفق و درخشان عمل کرده اند. (این لیست بطور مداوم، آپدیت خواهد شد.)

با کلیک بر روی نام هر یک از سایت های زیر می توانید به آموزش مربوط به آن سایت مراجعه کنید و به صورت دقیق و با جزئیات با نحوه ثبت نام، فعالیت و کسب درآمد مطلوب از آن سایت آشنا شوید.

آپلودبوی

سخن پایانی

در این آموزش با مفاهیم و فلسفه سایت های آپلود و دانلود فایل آشنا شدیم و به بررسی استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از این سایت ها پرداختیم و در نهایت لیستی از معتبرترین سایت های موجود در این زمینه ارائه نمودیم.

امیدواریم این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد. همچنین در صورتی که درباره این مطلب نظر و یا پیشنهادی دارید و یا سوالاتی ذهن شما را درگیر کرده است، خوشحال می شویم از طریق گزینه “یک نظر بگذارید” در انتهای مطلب با ما در ارتباط باشید.

میلیونر باش بهترین ها را برای شما آرزومند است.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *