کسب رایگان ارزهای دیجیتال با ۷ سایت متصل به سایت کوین پات

امروز قصد داریم شما را با سایت CoinPot و مجموعه وب سایت های متصل به آن آشنا کنیم. در حقیقت با استفاده از این آموزش قادر خواهید بود از ۷ وب سایت متصل به کوین پات کسب درآمد نمایید و به صورت رایگان به کسب ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، بیت کوین کش، لایت کوین، دوج کوین و دش کوین بپردازید.

با توجه به ارزش روز افزون ارزهای دیجیتال به شما عزیزان توصیه می کنیم، این آموزش را با دقت مطالعه نمایید و فعالیت در این مجموعه را از دست ندهید.

Faucet چیست؟

Faucet یا قطره چکان ها، سایت هایی هستند که در قبال کارهای بسیار ساده به شما مبالغ بسیار اندکی ارز دیجیتال می دهند. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در قبال انجام عملی ساده، مبلغ اندکی ارز دیجیتال دریافت می نمایید.

در این سایت ها وظایف و کارهای محول شده به کاربران، تنوع و گستردگی زیادی دارد. به عنوان مثال ممکن است از شما فقط کلیک بر روی یک دکمه خواسته شود یا مشاهده یک ویدیو یا مشاهده یک تبلیغ و یا هر کار ساده و کوچک دیگری.

تفاوت اصلی این نوع سایت ها با سایت های کلیکی در این است که فاست ها اصولا دارای تنوع بیشتری در وظایف محول شده به کاربران هستند و همچنین در بیشتر فاست ها، برای کارها یک نرخ مشخص وجود ندارد، بلکه یک حداقل نرخ و یک حداکثر نرخ برای هر فعالیت وجود دارد که در این بازه به قید قرعه، هر کاربر سهمی خواهد برد.

سایت CoinPot

سایت coinpot

متاسفانه سایت کوین پات و تمام سایت های متصل به آن تصمیم گرفته اند فعالیت خود را برای همیشه تعطیل کنند. برای رول زدن تا ۳۱ JANUARY و برای برداشت پول تا ۲۸ FEBRUARY سال ۲۰۲۱ فرصت دارید. بنابراین دیگر در این سایت ثبت نام نکنید و دوستانی که فعالیت داشته اند حتما تا قبل از تاریخ های مذکور درخواست برداشت ثبت نمایند.

سایت CoinPot در حقیقت یک میکرو والت (microwallet) یا کیف پول کوچک برای ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین، بیت کوین کش، دش کوین، لایت کوین و داج کوین است.

اصولا به این دلیل به ساخت کیف پول کوین پات نیاز داریم که اکثریت سایت های قطره چکانی ارزهای دیجیتال، درآمد ما را مستقیم به کیف پول اصلی و شخصی ما منتقل نمی کنند. بلکه آن را به یک کیف پول واسط مانند coinpot منتقل می سازند و سپس ما می توانیم درآمد خود را پس از رسیدن به حداقل مورد نیاز از سایت coinpot به کیف پول اصلی و شخصی خود منتقل سازیم.

در حقیقت سایت coinpot به عنوان واسطه بین سایت هایی که در آن ها به کسب درآمد می پردازید و کیف پول اصلی شما عمل می نماید.

روند کار نیز بدین ترتیب است که شما در سایت کوین پات اکانت خود را می سازید و سپس با همان ایمیل در سایر سایت هایی که به کوین پات متصل هستند، ثبت نام می نمایید. از این پس هنگامی که در آن سایت ها به کسب درآمد می پردازید، به صورت اتوماتیک و لحظه ای درآمدتان به کیف پول شما در سایت coinpot واریز می گردد. هنگامی که مجموع درآمد شما به حداقل مورد نیاز رسید، به راحتی می توانید درآمدتان را به حساب اصلی خود مانند کیف پول بیت کوین در سایت بلاک چین منتقل سازید.

اطلاعات و نکات مهم در مورد سایت کوین پات

 • سایت coinpot در بین میکرو والت ها از اعتبار و امنیت مناسبی برخوردار است.
 • سایت کوین پات ، مشکلی با ایرانیان ندارد.
 • یکی از ویژگی های جذاب سایت coinpot امکان تبدیل رمزارزهای مختلف به یکدیگر است. به این معنی که به عنوان مثال می توانید سایر آلت کوین های کسب شده را به بیت کوین تبدیل نمایید و به حساب بیت کوینی خود منتقل سازید. این امکان برای تمام رمز ارزهایی که توسط این حساب پشتیبانی می شوند، وجود دارد.
 • یکی دیگر از ویژگی های سایت Coinpot که آن را از سایر میکرو والت ها متمایز می سازد، امکان ماینینگ و استخراج تمام رمزارز هایی است که در این سایت پشتیبانی می شود.
 • در هنگام نگارش مقاله، حداقل مبلغ برداشت در سایت کوین پات برای بیت کوین ۰٫۰۰۰۱ بیت، برای بیت کوین کش ۰٫۰۰۰۱کش، برای داج کوین ۵۰ داج، برای لایت کوین ۰٫۰۰۲ لایت و برای دش کوین ۰٫۰۰۰۲ دش می باشد.
 • همچنین در هنگام نگارش مقاله، کارمز تمام تراکنش های فوق، صفر می باشد و کارمزدی از شما کسر نخواهد گردید.

عضویت در سایت CoinPot

متاسفانه سایت کوین پات و تمام سایت های متصل به آن تصمیم گرفته اند فعالیت خود را برای همیشه تعطیل کنند. برای رول زدن تا ۳۱ JANUARY و برای برداشت پول تا ۲۸ FEBRUARY سال ۲۰۲۱ فرصت دارید. بنابراین دیگر در این سایت ثبت نام نکنید و دوستانی که فعالیت داشته اند حتما تا قبل از تاریخ های مذکور درخواست برداشت ثبت نمایند.

ابتدا بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد سایت coinpot شوید.

با توجه به توضیحات فوق لینک ثبت نام حذف شد.

حال بر روی دکمه “Register” کلیک نمایید تا فرم ثبت نام برای شما باز گردد. این فرم را با توجه به تصویر زیر تکمیل فرمایید.

ثبت نام در سایت کوین پات

پس از تکمیل فرم، ثبت نام شما انجام می گردد. حال کافیست به ایمیل خود مراجعه نمایید و بر روی لینک فعالسازی کلیک فرمایید تا حساب شما فعال گردد.

در این لحظه می توانید مجددا به سایت مراجعه کنید و با کلیک بر روی گزینه “Sign in” و وارد نمودن ایمیل، پسورد و حل کپچا وارد اکانت خود در سایت کوین پات شوید. (در فرم ورود گزینه “۲FA code” را خالی بگذارید).

اینک که با موفقیت حساب خود را در سایت CoinPot ساختید، نوبت آن رسیده است که ۷ سایت متصل به این کیف پول را بشناسید و در آن ها ثبت نام کنید تا بتوانید از همین امروز درآمد خود را از ارزهای دیجیتال رونق بخشید.

در تصویر زیر می توانید به صورت شماتیک با سایت های متصل به کوین پات و ارز هریک آشنا شوید و کلیات این سیستم را بهتر درک نمایید.

سایت های متصل به coinpot

برای متصل نمودن این ۷ سایت به حساب خود در سایت coinpot نیاز به هیچ عمل خاصی ندارید. فقط کافیست از طریق لینک های زیر به هر سایت مراجعه نمایید و با ایمیلی که در سایت کوین پات وارد کرده اید، در آن ها نیز ثبت نام نمایید. با این روش به صورت اتوماتیک، تمام سایت ها به کیف پول شما در سایت کوین پات متصل خواهند شد.

در ادامه ابتدا به معرفی هر یک از این ۷ سایت خواهیم پرداخت و در آن ها ثبت نام خواهیم کرد. سپس نحوه فعالیت در آن ها را تشریح خواهیم نمود.

سایت Bonus Bitcoin

سایت bonus bitcoin

سایت BonusBitcoin یکی از معتبرترین سایت های bitcoin faucet می باشد. این سایت فعالیت خود را از اواخر سال ۲۰۱۵ آغاز نمود و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

کسب بیت کوین رایگان در سایت بونس بیت کوین بسیار ساده است و به هیچ تخصص خاصی نیاز ندارد. بدین منظور کافیست بر روی یک دکمه به نام Claim now کلیک کنید. با فشردن این دکمه در هر ۱۵ دقیقه می توانید مقداری بیت کوین رایگان متناسب با شانس خود دریافت نمایید.

عضویت در سایت BonusBitcoin

بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد سایت bonus bitcoin شوید.

حال بر روی دکمه “Register” کلیک نمایید تا فرم ثبت نام برای شما باز گردد. این فرم را با توجه به تصویر زیر تکمیل فرمایید.

کسب درآمد از سایت بونس بیت کوین

پس از تکمیل فرم، ثبت نام شما انجام می گردد. حال کافیست به ایمیل خود مراجعه نمایید و بر روی لینک فعالسازی کلیک فرمایید تا حساب شما فعال گردد.

در این لحظه می توانید مجددا به سایت مراجعه کنید و با کلیک بر روی گزینه “Sign in” و وارد نمودن ایمیل و پسورد وارد اکانت خود در سایت بونس بیت کوین شوید.

سایت Bit Fun

سایت bitfun

سایت Bit Fun یکی از فاست های معتبر بیت کوینی  به حساب می آید. این سایت فعالیت خود را از اوایل سال ۲۰۱۷ آغاز نمود و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

کسب بیت کوین رایگان در سایت بیت فان بسیار ساده است و به هیچ تخصص خاصی نیاز ندارد. بدین منظور کافیست بر روی یک دکمه به نام Claim now کلیک کنید. با فشردن این دکمه در هر زمانی می توانید مقداری بیت کوین رایگان متناسب با شانس خود دریافت نمایید. فقط باید به این نکته توجه فرمایید که بین هر دو Claim متوالی شما، باید حداقل ۵ دقیقه فاصله باشد.

علاوه بر این، در این سایت با انجام بازی های مختلف نیز می توانید بیت کوین کسب نمایید.

عضویت در سایت BitFun

بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد سایت BitFun شوید.

حال بر روی دکمه “Register” کلیک نمایید تا فرم ثبت نام برای شما باز گردد. این فرم را با توجه به تصویر زیر تکمیل فرمایید.

کسب درآمد از سایت bit fun

پس از تکمیل فرم، ثبت نام شما انجام می گردد. حال کافیست به ایمیل خود مراجعه نمایید و بر روی لینک فعالسازی کلیک فرمایید تا حساب شما فعال گردد.

در این لحظه می توانید مجددا به سایت مراجعه کنید و با کلیک بر روی گزینه “Sign in” و وارد نمودن ایمیل و پسورد، وارد اکانت خود در سایت بیت فان شوید.

سایت Moon Bitcoin

کار با سایت moon bitcoin

سایت Moon Bitcoin یکی از معتبرترین سایت های قطره چکانی بیت کوین می باشد. این سایت متعلق به مجموعه Moon است و فعالیت خود را از اواخر سال ۲۰۱۴ آغاز نمود و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

در سایت MoonBitcoin مشابه سایت بیت فان ، محدودیت زمانی برای کسب بیت کوین رایگان وجود ندارد و شما در هر زمانی با کلیک بر روی یک دکمه به نام claim now می توانید مقداری بیت کوین رایگان دریافت نمایید. فقط باید به این نکته توجه فرمایید که بین هر دو claim متوالی شما، باید حداقل ۵ دقیقه فاصله باشد.

عضویت در سایت MoonBitcoin

برای فعالیت در سایت moonbitcoin نیازی به ثبت نام ندارید. فقط کافیست بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد صفحه اصلی این سایت شوید و سپس با وارد کردن آدرس ایمیلی که با استفاده از آن در سایت coinpot ثبت نام نموده اید، می توانید وارد اکانت خود در سایت مون بیت کوین شوید.

پس از کلیک بر روی دکمه فوق، مطابق تصویر و راهنمایی های زیر عمل نمایید.

آموزش ثبت نام در مجموعه سایت های moon

پس از کلیک بر روی دکمه “sign in” باید کپچا را حل نمایید و بر روی دکمه “submit” کلیک فرمایید تا وارد سایت گردید.

سایت Moon Dogecoin

سایت moon dogecoin

سایت Moon Dogecoin یکی از معتبرترین سایت های قطره چکانی داج کوین است که عضوی دیگر از مجموعه وب سایت های Moon می باشد. این سایت فعالیت خود را از اواسط سال ۲۰۱۴ آغاز نموده است و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

در سایت MoonDogecoin  مشابه سایت MoonBitcoin ، محدودیت زمانی برای کسب داج کوین رایگان وجود ندارد و شما در هر زمانی با کلیک بر روی یک دکمه به نام claim now می توانید مقداری داج کوین رایگان دریافت نمایید. فقط باید به این نکته توجه فرمایید که بین هر دو claim متوالی شما، باید حداقل ۵ دقیقه فاصله باشد.

عضویت در سایت MoonDogecoin

برای فعالیت در سایت moondogecoin نیازی به ثبت نام ندارید. فقط کافیست بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد صفحه اصلی این سایت شوید و سپس با وارد کردن آدرس ایمیلی که با استفاده از آن در سایت coinpot ثبت نام نموده اید، می توانید وارد اکانت خود در سایت مون داج کوین شوید.

پس از کلیک بر روی دکمه فوق، مطابق با روالی که برای سایت Moon Bitcoin بیان شد، عمل نمایید.

سایت Moon LiteCoin

کسب لایت کوین با سایت moon litecoin

سایت Moon LiteCoin یکی از معتبرترین سایت های Litecoin faucet است که عضوی دیگر از مجموعه وب سایت های Moon می باشد. این سایت فعالیت خود را از ابتدای سال ۲۰۱۵ آغاز نموده است و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

در سایت MoonLitecoin مشابه سایت MoonBitcoin ، محدودیت زمانی برای کسب لایت کوین رایگان وجود ندارد و شما در هر زمانی با کلیک بر روی یک دکمه به نام claim now می توانید مقداری لایت کوین رایگان دریافت نمایید. فقط باید به این نکته توجه فرمایید که بین هر دو claim متوالی شما، باید حداقل ۵ دقیقه فاصله باشد.

عضویت در سایت MoonLitecoin

برای فعالیت در سایت moonlitecoin نیازی به ثبت نام ندارید. فقط کافیست بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد صفحه اصلی این سایت شوید و سپس با وارد کردن آدرس ایمیلی که با استفاده از آن در سایت coin pot ثبت نام نموده اید، می توانید وارد اکانت خود در سایت مون لایت کوین شوید.

پس از کلیک بر روی دکمه فوق، مطابق با روالی که برای سایت Moon Bitcoin بیان شد، عمل نمایید.

سایت Moon BCH

کسب بیت کوین کش با سایت moon cash

سایت Moon BCH یا مون کش یکی از سایت های معتبر Bitcoin Cash Faucet می باشد که عضوی دیگر از مجموعه وب سایت های Moon است. این سایت فعالیت خود را از ابتدای سال ۲۰۱۸ آغاز نموده است و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

در سایت MoonBCH  مشابه سایت MoonLitecoin ، محدودیت زمانی برای کسب بیت کوین کش رایگان وجود ندارد و شما در هر زمانی با کلیک بر روی یک دکمه به نام claim now می توانید مقداری بیت کوین کش رایگان دریافت نمایید. فقط باید به این نکته توجه فرمایید که بین هر دو claim متوالی شما، باید حداقل ۵ دقیقه فاصله باشد.

عضویت در سایت MoonCash

برای فعالیت در سایت moon cash نیازی به ثبت نام ندارید. فقط کافیست بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد صفحه اصلی این سایت شوید. سپس بر روی دکمه “sign in” کلیک فرمایید.

حال فرمی مطابق شکل زیر برای شما باز می شود. این فرم را با توجه به تصویر ذیل، تکمیل نمایید تا وارد اکانت خود در سایت mooncash شوید.

سایت mooncash

سایت Moon Dash

کسب ارز داش کوین با سایت moon dash

سایت Moon Dash یکی از معتبرترین سایت های Dash faucet است که عضوی دیگر از مجموعه وب سایت های Moon می باشد. این سایت فعالیت خود را از اواخر سال ۲۰۱۵ آغاز نموده است و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

در سایت MoonDash مشابه سایت MoonCash ، محدودیت زمانی برای کسب دش کوین رایگان وجود ندارد و شما در هر زمانی با کلیک بر روی یک دکمه به نام claim now می توانید مقداری دش کوین رایگان دریافت نمایید. فقط باید به این نکته توجه فرمایید که بین هر دو claim متوالی شما، باید حداقل ۵ دقیقه فاصله باشد.

عضویت در سایت MoonDash

برای فعالیت در سایت moondash نیازی به ثبت نام ندارید. فقط کافیست بر روی دکمه کلیک نمایید تا وارد صفحه اصلی این سایت شوید.

سپس بر روی “sign in” کلیک کنید و مطابق با روالی که برای سایت Moon BCH بیان شد، عمل نمایید تا بتوانید وارد اکانت خود در سایت مون دش شوید و به کسب دش کوین رایگان بپردازید.

آموزش کار با سایت CoinPot و سایت های متصل به آن

حال که در سایت coinpot و ۷ سایت متصل به آن ثبت نام کرده اید و آماده اید تا کسب درآمد از ارزهای دیجیتال را آغاز نمایید، نحوه کار با پنل کاربری و نکات مهم در مورد هریک از سایت های معرفی شده را بررسی خواهیم کرد.

آموزش کار با پنل کاربری سایت CoinPot

پس از ورود به حساب خود در سایت کوین پات ، داشبورد حساب خود را مشاهده می کنید که در آن اطلاعات مختلفی در مورد دارایی ها و تراکنش ها وجود دارد. در سمت چپ پنل کاربری شما، منوی کاربری وجود دارد که مشابه تصویر زیر است و در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

کسب ارزهای دیجیتال با سایت coinpot

Dashboard

شما را به داشبورد حساب خود در سایت coinpot منتقل می نماید.

News

جدیدترین تغییرات و اخبار سایت در این بخش اطلاع رسانی می شود.

Lottery

این گزینه مربوط به بخش لاتاری سایت است. در این بخش می توانید با خرید بلیط های قرعه کشی، در لاتاری شرکت نمایید. البته با توجه به شانس کمی که در این بخش برای برنده شدن وجود دارد و سبک قمارگونه آن، میلیونر باش فعالیت در این بخش را هرگز توصیه نمی کند و به همین دلیل از آموزش این بخش خودداری می کنیم.

Multiplier

این بخش مربوط به بازی قمارگونه HI-LO است. این بازی بر اساس شرط بندی روی اعداد کمتر و بیشتر می باشد. استفاده از این گزینه، هرگز به کاربران میلیونر باش توصیه نمی گردد و به همین دلیل آموزشی هم در مورد این قسمت داده نخواهد شد.

اگر به دنبال درآمد سالم و حرفه ای در سایت coinpot هستید، درگیر این بخش نشوید.

CoinPot Tokens

با کلیک بر روی این گزینه به بخش مدیریت توکن های خود در سایت coinpot هدایت می شوید. قبل از بررسی گزینه های این بخش، بهتر است با توکن ها، مصارف و نحوه بدست آوردن آن ها آشنا گردیم.

توکن و مصارف آن

توکن ها، در حقیقت یک اعتبار است که توسط سایت کوین پات به شما داده می شوند و مصارف مختلفی دارند. به عنوان مثل می توانید با آن ها بلیط های لاتاری را خریداری نمایید یا در بخش Multiplier از آن ها استفاده کنید و یا آن ها را تبدیل به ارزهای دیجیتال نمایید و برداشت کنید.

بهترین راه استفاده از توکن ها تبدیل آن ها به ارزهای دیجیتال است.

نحوه بدست آوردن توکن ها

در سایت coinpot از ۴ روش زیر می توانید توکن بدست آورید:

 • اصلی ترین روش کسب توکن در سایت coin pot به این شکل است که هر بار که شما در ۷ سایت دیگر که در بالا معرفی شده اند، بر روی claim کلیک می کنید، علاوه بر درآمد خود، به صورت اتوماتیک ۳ توکن در سایت coinpot نیز دریافت می نمایید. بنابراین تا می توانید سعی کنید در ۷ سایت معرفی شده بیشتر فعالیت نمایید تا توکن های بیشتری دریافت نمایید
 • راه بعدی ماینینگ توکن است که می توانید با مراجعه به بخش استخراج توکن و در اختیار قرار دادن قدرت پردازش سیستم خود، به استخراج توکن بپردازید. به طور کلی با توجه به فشاری که این روش به cpu سیستم وارد می نماید و بازدهی که دارد، چندان توصیه نمی شود. مگر در صورتی که سیستم بسیار قوی داشته باشید.
 • راه سوم، برنده شدن در لاتاری است
 • راه آخر، افزایش توکن ها از طریق شرکت در بخش Multiplier است.

حال که با توکن ها آشنا شدیم بهتر است به گزینه های موجود در بخش CoinPot Tokens بپردازیم. قسمت های مختلف این بخش، در تصویر زیر توضیح داده شده اند.

آموزش کار با سایت کوین پات

نحوه استخراج توکن ها

ابتدا بر روی “Mine coinpot tokens” کلیک کنید. حال صفحه ای برای شما باز می شود که در آن می توانید میزان استفاده از cpu و تعداد هسته هایی که درگیر ماینینگ شوند را مشخص نمایید. در انتها کافیست بر روی “Earn more” کلیک فرمایید تا استخراج آغاز گردد.

نکاتی که در مورد استخراج بهتر است بدانید:

 • استخراج مستقیما از cpu سیستم شما استفاده می کند و این امر باعث کاهش راندمان سیستم شما خواهد شد.
 • اگر در سیستم خود آنتی ویروس یا برنامه هایی مانند Ad-Blocking دارید، در هنگام استخراج بهتر است آن ها را غیر فعال نمایید. چون اینگونه برنامه ها می توانند بازده استخراج را کاهش دهند و یا حتی آن را متوقف سازند.
 • تقریبا هر ۵ دقیقه، میزان کوینی که استخراج کرده اید به بالانس شما اضافه خواهد گشت.
 • اگر صفحه ماینینگ را در مرورگر خود ببندید و یا بر روی Pause کلیک نمایید، استخراج متوقف خواهد شد.
 • بازده استخراج به عواملی مانند تنظیمات ماینینگ، ارزش رمزارزها، سختی شبکه و قدرت سیستم شما بستگی دارد.
نحوه تبدیل کوین ها به سایر ارزهای دیجیتال

پس از کلیک بر روی دکمه “Convert coinpot tokens to” با فرمی مشابه شکل زیر مواجه می شوید. این فرم را با توجه به تصویر ذیل تکمیل فرمایید و بر روی “Convert” کلیک نمایید تا کوین های شما به رمز ارز مورد نظرتان تبدیل گردند.

تبدیل توکن ها در سایت coinpot

Bitcoin Core

با کلیک بر روی این گزینه به بخش مدیریت بیت کوین های خود در سایت coinpot هدایت می شوید. این صفحه مشابه شکل زیر می باشد که به توضیح آن خواهیم پرداخت.

آموزش پنل کاربری سایت کوین پات

تمام گزینه های موجود در این بخش کاملا مشابه با بخش CoinPot Tokens است و نیازی به توضیح مجدد نیست. جز دو گزینه Deposit bitcoin core و Withdraw bitcoin core که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت.

Deposit bitcoin core

این گزینه مربوط به واریز بیت کوین به کیف پول خود در سایت coinpot است. واریز بیت کوین به میکرو والت coinpot برای اموری مانند شرکت در لاتاری، شرکت در بخش multiplier و یا تبدیل آن به سایر رمزارزهای پشتیبانی شده، صورت می پذیرد.

واریز پول به این میکرو والت هرگز توصیه نمی شود اما اگر قصد این کار را داشته باشید، کافیست بر روی گزینه “Deposit bitcoin core” کلیک نمایید و در فرم باز شده، بر روی “Generate deposit address” کلیک فرمایید تا آدرس کیف پول در اختیار شما قرار گیرد. آن گاه می توانید با کپی کردن این شماره حساب، به آن پول واریز نمایید تا در حساب شما منظور گردد.

فقط توجه نمایید که حداقل مبلغ واریزی ۰٫۰۰۱ بیت کوین است.

Withdraw bitcoin core

این گزینه مربوط به برداشت از حساب بیت کوین شما در سایت coinpot می باشد. هنگامی که می خواهید درآمد خود را برداشت نمایید باید از این گزینه استفاده نمایید.

پس از کلیک بر روی این گزینه، با فرمی مشابه شکل زیر مواجه می شوید که آن را با توجه به تصویر ذیل تکمیل فرمایید.

آموزش برداشت از میکرو والت coinpot

نکاتی که در مورد بخش برداشت درآمد بهتر است بدانید:

 • در صورتی که قصد دارید بیت کوین های خود را به کیف پول آنلاین خود در بلاک چین منقل سازید، در فیلد “Withdrawal method” گزینه “Withdraw to bitcoin core wallet” را انتخاب نمایید.
 • پس از اینکه درخواست برداشت خود را ثبت کردید، باید به ایمیل خود مراجعه کنید و بر روی لینک تاییدی که برای شما ارسال شده است کلیک فرمایید تا درخواست شما انجام گردد.
 • حداقل مبلغ برداشت برای بیت کوین، ۰٫۰۰۰۱ بیت کوین است.
 • در هنگام نگارش مقاله، کارمزد انتقال صفر است.
 • پرداخت ها نهایتا ظرف ۴۸ ساعت انجام می گردند.

Bitcoin Cash و Dogecoin و Litecoin و Dash

این ۴ گزینه هر یک مربوط به یکی از رمز ارزهاست و از نظر گزینه ها و تنظیمات موجود کاملا مشابه به Bitcoin Core هستند. فقط در حداقل مبلغ برداشت تفاوت وجود دارد که می توانید برای هر ارز، حداقل مبلغ برداشت را در صفحه مربوط به آن ارز و در کادر IMPORTANT مشاهده نمایید.

ایمیل شما در سایت

حال که منوی اصلی را با تمام گزینه های موجود بررسی کردیم، تنها قسمت باقیمانده در سایت coinpot بخش فوقانی سایت است که ایمیل شما در آن قرار دارد. با کلیک بر روی ایمیل خود دو گزینه در اختیارتان قرار می گیرد. یکی گزینه “Sign out” است که برای خروج از حساب کاربری از آن استفاده می کنید و دیگری گزینه “Account details” است که در آن می توانید به تغییر رمز عبور، فعال یا غیر فعال کردن ۲FA و بررسی آخرین فعالیت های خود در سایت coinpot بپردازید.

آموزش کار با پنل کاربری سایت بونس بیت کوین

پس از ورود به حساب خود در سایت BonusBitcoin ، با تصویری مشابه شکل زیر مواجه خواهید شد که در ادامه به توضیح گزینه های آن خواهیم پرداخت.

کسب بیت کوین رایگان با سایت bonus bitcoin

۱- ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اید و هم اکنون با آن به سایت وارد شده اید در این فیلد نمایش داده می شود.

۲- مجموع موجودی شما را در میکرو والت coinpot نشان می دهد.

۳- شما را به صفحه حساب کاربری خود در سایت بونس بیت کوین منتقل می کند. در این بخش می توانید با استفاده از گزینه “Change password” به تغییر رمز عبور خود بپردازید.

۴- با کلیک بر روی این گزینه به بخش مدیریت زیرمجموعه های خود هدایت خواهید شد. در این بخش می توانید لینک زیرمجموعه گیری خود را دریافت نمایید و با تبلیغ آن در بسترهای اجتماعی به جذب زیرمجموعه بپردازید. همچنین در این قسمت تعداد زیرمجموعه های شما نیز قابل رویت می باشد.

۵- با کلیک بر روی این گزینه از حساب کاربری خود در سایت bonus bitcoin خارج خواهید شد.

۶- این گزینه مربوط به بازی پرتاب تاس است که یک بازی قمار گونه است و استفاده از آن توصیه نمی شود.

۷- این گزینه مربوط به بخش آفرها و انجام کارهای کوچک است. با ورود به این بخش می توانید پیشنهادات مختلفی را مشاهده کنید که در قبال انجام آن ها، به اندازه ای که معین شده است ساتوشی دریافت خواهید کرد. اگر توان انجام آفرها را داشته باشید، این گزینه به بهبود درآمد شما کمک شایانی خواهد نمود. بهترین آفرهای این بخش در سربرگ های Wannads ، Offer Daddy و Offer Toro قرار گرفته است.

نحوه کسب بیت کوین رایگان در سایت Bonus Bitcoin

پس از ورود به پنل کاربری خود در سایت bonusbitcoin شما در حقیقت در بخش Faucet قرار دارید. بنابراین فقط کافیست صفحه را به سمت پایین اسکرول نمایید تا با تصویری مشابه شکل زیر روبرو شوید.

آموزش کار با سایت bonusbitcoin

جهت کسب بیت کوین رایگان ابتدا کپچا را حل کنید و سپس بر روی دکمه “Claim now” کلیک نمایید. هر ۱۵ دقیقه مجددا به همین شکل می توانید جهت کسب بیت کوین رایگان اقدام فرمایید.

همان طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید دو گزینه دیگر نیز وجود دارد که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • Switch to SolveMedia captcha: با کلیک بر روی این گزینه می توانید نوع کپچایی که باید حل نمایید را تغییر دهید.
 • Change your claim settings: با کلیک بر روی این عبارت به بخش تنظیمات Claim منتقل خواهید شد که در آن می توانید گزینه هشدار صوتی برای اتمام هر ۱۵ دقیقه و گزینه دریافت میانگین به جای مقدار متغیر به ازای هر Claim را فعال یا غیر فعال نمایید.

نکات مهم  درمورد فعالیت در سایت بونس بیت کوین

 • در سایت بونس بیت کوین شما می توانید هر ۱۵ دقیقه یکبار بر روی Claim کلیک نمایید. در هر بار claim کردن شانس برنده شدن مبلغی بین ۵ تا ۵۰۰۰ ساتوشی را دارید.
 • در لحظه نگارش مطلب، میانگین هر رول ۲۲ ساتوشی می باشد. شما می توانید به جای اینکه یک مبلغ شانسی و متغیر بدست بیاورید با زدن تیک جمله “Always receive the average claim amount” در بخش Change your claim settings هر دفعه میانگین در نظر گرفته شده را کسب نمایید. میانگین با توجه به ارزش بیت کوین در هر لحظه ممکن است افزایش یا کاهش یابد. فعال کردن این گزینه توصیه می شود.
 • هر بار که زیرمجموعه های شما در سایت bonusbitcoin بر روی Claim کلیک می کنند و کسب درآمد می نمایند، معادل ۵۰% از درآمد آن ها از طرف سایت به شما پرداخت خواهد شد. توجه نمایید که این مبلغ از طرف سایت به عنوان پاداش به شما پرداخت می شود و از درآمد زیرمجموعه ها کسر نخواهد گردید.
 • در این سایت محدودیتی در تعداد زیرمجموعه هایی که می توانید جذب نمایید وجود ندارد. بنابراین سعی کنید از این پتانسیل استفاده نمایید تا بتوانید درآمد خود را با رشد چشمگیری همراه سازید.
 • سایت bonus bitcoin هر روز به اندازه ۵ درصد از میزان ساتوشی که شما در ۷۲ ساعت گذشته توسط Cliam زدن و یا فعالیت زیرمجموعه های خود کسب نموده اید، در پایان روز به موجودی شما به عنوان جایزه اضافه می کند. برای اینکه این ۵ درصد هر روز به شما تعلق گیرد باید حتما در روز قبل آن، حداقل یکبار در سایت Claim زده باشید.

آموزش کار با سایت بیت فان

پس از ورود به حساب خود در سایت BitFun ، با تصویری مشابه شکل زیر مواجه خواهید شد که در ادامه به توضیح گزینه های آن خواهیم پرداخت.

آموزش کار با سایت bit fun

۱- این گزینه شما را به بخش بازی های سایت بیت فان هدایت می کند. با کلیک بر روی این گزینه، می توانید لیستی از بازی ها را مشاهده نمایید و با انتخاب هرکدام و بازی کردن، به راحتی بیت کوین کسب کنید. این بخش از گزینه های بسیار مفید کسب درآمد در سایت است. بنابراین سعی نمایید به اندازه ای که وقت دارید، بازی کنید و بیت کوین جمع آوری نمایید.

۲- این گزینه مربوط به بازی پرتاب تاس است که یک بازی قمار گونه است و استفاده از آن توصیه نمی شود.

۳- این گزینه مربوط به بخش آفرها و انجام کارهای کوچک است. با ورود به این بخش می توانید پیشنهادات مختلفی را مشاهده کنید که در قبال انجام آن ها، به اندازه ای که معین شده است ساتوشی دریافت خواهید کرد. اگر توان انجام آفرها را داشته باشید، این گزینه به بهبود درآمد شما کمک شایانی خواهد نمود. بهترین آفرهای این بخش در سربرگ های Wannads  و Offer Toro قرار گرفته است.

۴- با کلیک بر روی این آپشن، ۳ گزینه در اختیار شما قرار می گیرد. گزینه اول ACCOUNT DETAILS است که در آن می توانید موجودی حساب خود در سایت coinpot را مشاهده فرمایید و همچنین به تغییر رمزعبور و یا مدیریت زیرمجموعه های خود بپردازید. گزینه دوم REFERRALS است که در آن لینک زیرمجموعه گیری شما قرار دارد و می توانید تعداد زیرمجموعه های خود و درآمدتان از آن ها را نیز مشاهده فرمایید. گزینه سوم SIGN OUT است که با کلیک بر روی آن از حساب کاربری خود در سایت Bit Fun خارج خواهید شد.

۵- کل موجودی بیت کوین شما در سایت coinpot را نشان می دهد.

۶- میزان ساتوشی که این بار با کلیک بر روی دکمه “Claim now” بدست خواهید آورد، نشان داده می شود.

۷- با کلیک بر روی این دکمه و حل کپچا، میزان ساتوشی تعیین شده را کسب می کنید. هر ۵ دقیقه مجددا می توانید بر روی این دکمه کلیک نمایید و بیت کوین رایگان جمع آوری نمایید. هرچقدر سعی کنید در طول روز، بیشتر بر روی این دکمه کلیک کنید درآمد بیشتری نیز کسب خواهید نمود.

نکات مهم  در مورد فعالیت در سایت Bit Fun

 • هر بار که زیرمجموعه های شما در سایت بیت فان بر روی Claim کلیک می کنند و کسب درآمد می نمایند، معادل ۵۰% از درآمد آن ها از طرف سایت به شما پرداخت خواهد شد. توجه نمایید که این مبلغ از طرف سایت به عنوان پاداش به شما پرداخت می شود و از درآمد زیرمجموعه ها کسر نخواهد گردید.
 • در این سایت محدودیتی در تعداد زیرمجموعه هایی که می توانید جذب نمایید وجود ندارد. بنابراین سعی کنید از این پتانسیل استفاده نمایید تا بتوانید درآمد خود را با رشد چشمگیری همراه سازید.

آموزش کار با مجموعه سایت های Moon

پنل کاربری و نحوه فعالیت در مجموعه سایت های moon مشابه یکدیگر می باشد. بنابراین در ادامه به یکی از سایت های این مجموعه خواهیم پرداخت و تمام نکات لازم را بیان خواهیم نمود.

آموزش کار با پنل کاربری در سایت مون داش

پس از ورود به حساب خود در سایت moondash ، با تصویری مشابه شکل زیر مواجه خواهید شد که در ادامه به توضیح گزینه های آن خواهیم پرداخت.

آموزش کسب ارزهای دیجیتال با مجموعه سایت های moon

۱- این گزینه شما را به بخش اصلی و فاست سایت منتقل می کند که می توانید در آن به کسب داش کوین رایگان بپردازید.

۲- با کلیک بر روی این گزینه به بخش مدیریت زیرمجموعه های خود هدایت خواهید شد. در این بخش می توانید لینک و بنرهای زیرمجموعه گیری خود را دریافت نمایید و با تبلیغ آن در بسترهای اجتماعی به جذب زیرمجموعه بپردازید. همچنین در این قسمت تعداد زیرمجموعه های شما و میزان درآمدتان از آن ها نیز قابل رویت می باشد.

۳- در این بخش آفرهایی ارائه می شود که در صورتی که قادر به انجام صحیح آن ها باشید می توانید درآمد خود را بهبود بخشید.

۴- با کلیک بر روی این گزینه از اکانت خود خارج خواهید شد.

۵- میزان داش کوین شما در میکرو والت کوین پات را نشان می دهد.

۶- میزان داش کوینی که این بار با کلیک بر روی دکمه “claim now” بدست خواهید آورد، نشان داده می شود.

۷- با تیک زدن این گزینه، هنگامی که مجددا شما می توانید بر روی claim now کلیک کنید، سایت شما را با خبر می سازد. بین هر بار کلیک بر روی این دکمه باید حداقل ۵ دقیقه فاصله باشد. با کلیک بر روی گزینه “change settings” می توانید مشخص نمایید سایت چه زمانی و به چه شکلی شما را با خبر سازد. به عنوان مثال می توانید مشخص نمایید هر بار که میزان داش کوین دریافتی به ۰٫۰۰۰۰۰۳ رسید با ایجاد یک صدا شما را آگاه سازد.

۸- با کلیک بر روی این دکمه و حل کپچا، میزان داش کوین تعیین شده را کسب می کنید. هر ۵ دقیقه مجددا می توانید بر روی این دکمه کلیک نمایید و داش کوین رایگان جمع آوری نمایید. هرچقدر سعی کنید در طول روز، بیشتر بر روی این دکمه کلیک کنید درآمد بیشتری نیز کسب خواهید نمود.

همچنین اگر صفحه ی اصلی سایت را به سمت پایین اسکرول نمایید، مجموعه ای از سوالات متداول و پاسخ آن ها نیز وجود دارد که مطالعه آن ها می تواند سودمند واقع گردد.

جوایز و پاداش های مجموعه سایت های Moon

در مجموعه سایت های Moon جوایز و پاداش هایی وجود دارد که به ازای هر بار Claim زدن به شما تعلق می گیرد. در ادامه به معرفی این جوایز خواهیم پرداخت.

 • Daily Loyalty Bonus: جایزه وفاداری روزانه به این ترتیب است که شما به ازای هر روزی که در سایت بر روی Claim کلیک کنید، یک درصد به Daily Loyalty Bonus شما اضافه می شود و در نهایت به اندازه مجموع این درصد، بصورت مازاد و به عنوان جایزه بر روی مبلغی که به ازای Claim دریافت می کنید، اضافه خواهد گشت. برای این کار شما باید هر روز حداقل یکبار بر روی Claim کلیک کنید تا در روز بعد یک درصد دیگر به آن اضافه شود. با این حساب شما در عرض ۱۰۰ روز می توانید این درصد را به ماکزیمم مقدار خود برسانید و ۲ برابر مبلغی را که در روز اول بدست می آوردید، کسب نمایید. توجه نمایید که اگر حتی یک روز این کار را انجام ندهید، درصد جایزه وفاداری روزانه شما صفر خواهد شد. این نکته در مورد تمام سایت های مجموعه Moon صدق می کند.
 • Referral Bonus: این جایزه مربوط به قدرت زیر مجموعه گیری شما می باشد و بدین ترتیب عمل می کند که به ازای هر زیرمجموعه فعال شما، یک درصد به Referral Bonus شما اضافه می گردد (تا سقف ۱۰۰ درصد) و در نهایت به اندازه مجموع این درصد، بصورت مازاد و به عنوان جایزه بر روی مبلغی که به ازای Claim دریافت می کنید، اضافه خواهد گشت. زیر مجموعه فعال به زیر مجموعه ای گفته می شود که در ۷۲ ساعت گذشته حداقل یکبار بر روی Claim کلیک کرده باشد.
 • Mystery Bonus: این جایزه همان طور که از نامش پیداست، ماهیت اسرار آمیز دارد و به جز مدیریت سایت کسی از ماهیت این جایزه و اینکه این درصد ها بر چه اساسی در نظر گرفته می شود، چیزی نمی داند. این جایزه نیز می تواند بین ۱ تا ۱۰۰ درصد به میزان مبلغ دریافتی شما در هر Claim اضافه نماید.
جوایز مخصوص سایت moon bitcoin

سایت مون بیت کوین علاوه بر جوایز فوق دو جایزه دیگر نیز دارد که این جوایز عبارتند از:

 • Offer Bonus: این جایزه بر اساس انجام دادن Offer ها به شما تعلق می گیرد. با کلیک بر روی گزینه “offers” در سایت moonbitcoin وارد بخش آفرها می شود. در این بخش اگر بتوانید آفری را به صورت صحیح و کامل انجام دهید علاوه بر دریافت پاداش آفر، درصدی را نیز به عنوان جایزه و به ازای هر claim دریافت خواهید کرد. به ازای هر آفری که در ۳۰ روز گذشته انجام داده اید، ۵ درصد (تا سقف۱۰۰ درصد) پاداش می گیرید. این مبلغ هر دفعه با کلیک کردن بر روی Claim بصورت مازاد به شما تعلق خواهد گرفت.
 • Mining Bonus: این پاداش مربوط به قسمت Mining یا استخراج سایت moon bitcoin است و میزان آن به شدت استفاده از CPU کامپیوتر شما بستگی دارد. برای فعال کردن این گزینه، باید تیک گزینه “Run mining bonus” را بزنید. این گزینه بالای دکمه claim now واقع شده است. پس از زدن تیک این گزینه، می توانید میزان استفاده از cpu سیستم را نیز تعیین کنید. با فعال کردن این گزینه علاوه بر دریافت درآمد از ماینینگ، درصدی بصورت مازاد و به عنوان جایزه بر روی مبلغی که به ازای Claim دریافت می کنید، اضافه خواهد گشت.

توجه: فعال کردن گزینه Mining به دلیل فشار زیادی که بر روی سیستم می آورد و بازده کمی که دارد، هرگز توصیه نمی شود.

نکات مهم  در مورد فعالیت در مجموعه سایت های Moon

 • هر بار که زیرمجموعه های شما در مجموعه سایت های Moon بر روی Claim کلیک می کنند و کسب درآمد می نمایند، معادل ۲۵ تا ۵۰ درصد از درآمد آن ها از طرف سایت به شما هدیه خواهد شد. توجه نمایید که این مبلغ از طرف سایت به عنوان پاداش به شما پرداخت می شود و از درآمد زیرمجموعه ها کسر نخواهد گردید. در سایت moon bitcoin این میزان ۵۰ درصد است و در ۴ سایت دیگر ۲۵ درصد است.
 • در این سایت ها محدودیتی در تعداد زیرمجموعه هایی که می توانید جذب نمایید وجود ندارد. بنابراین سعی کنید از این پتانسیل استفاده نمایید تا بتوانید درآمد خود را با رشد چشمگیری همراه سازید.
 • در این سایت ها هرچقدر بیشتر بر روی claim کلیک نمایید، درآمد شما سریع تر و بیشتر رشد خواهد نمود. همچنین همیشه به یاد داشته باشید که همواره از قانون حداقل یک کلیک در هر ۲۴ ساعت پیروی نمایید.

جمع بندی

در این آموزش به صورت جامع با سایت CoinPot و امکانات آن آشنا شدیم و مجموعه وب سایت های متصل به آن را معرفی نمودیم. سپس به تشریح ۷ وب سایت متصل به میکرو والت کوین پات و نحوه کسب ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، بیت کوین کش، لایت کوین، دوج کوین و دش کوین پرداختیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

4.2/5 - (11 امتیاز)

359 نظر در “کسب رایگان ارزهای دیجیتال با ۷ سایت متصل به سایت کوین پات

 • جولای 5, 2023 در 5:34 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید من بعد از یه مدت طولانی دیگه دسترسی نداشتم به سیستم ولش کردم ….بعد چند وقت پیش فهمیدم سایتشو جمع کرده …… الان تکلیف اون ارزهای که تو کیف پولمون جمع کرده بودیم نتونستیم انتقال بدیم چی میشه … هیچ راهی نیس یا کسی نیس جواب بده … من یه عالمه دوج و لیت و بیت و ….. داشتم تو کیف پولم … 🙁

  پاسخ
  • جولای 10, 2023 در 6:02 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیلی وقت است که سایت جمع شده است و متاسفانه مهلتی هم که برای برداشت داده شده است مدت هاست به پایان رسیده است. بعید میدونم راهی برای برداشت وجود داشته باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 23, 2021 در 7:34 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  من مقداری ارز دوج در کویین پات دارم
  اما سایت بسته شده
  من چطور میتونم برداشت کنم

  پاسخ
  • آگوست 25, 2021 در 5:16 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   مهلت برداشت به اتمام رسیده است و دیگر امکان برداشت وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 12, 2021 در 10:20 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من به موقع درخواست برداشت زدم همه کوینها را برام فرستادند فقط دوج کوین را نفرستادن هنوز به کیف پولم به ساپورتشون پیام دادم جواب نمیدن راهی داره بشه دوج کوینم را پس بگیرم ؟

  پاسخ
  • می 13, 2021 در 4:27 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، راهی وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 13, 2021 در 11:22 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  متاسفانه من نتوانستم برداشتم را انجام دهم راهی وجود ندارد که برداشتم را انجام دهم کسی جای دیگر می تواند اینکار را انجام دهد راهنمایی فرمایید.
  ممنون

  پاسخ
  • مارس 14, 2021 در 2:54 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تا جایی که بنده اطلاع دارم متاسفانه دیگر راهی وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • مارس 30, 2021 در 1:18 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما دوست عزیز یعنی الان دیگه امکان ثبت نام و برداشت در هیچ کدوم از این ۷ سایت وجود ندارد و اینکه چرا هنوز بعضی هاشون ن به ظاهر فعال است؟

   پاسخ
   • مارس 31, 2021 در 3:11 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    خیر. متاسفانه پرداختی دیگر وجود نخواهد داشت.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • فوریه 22, 2021 در 1:08 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر.
  ببخشید در کیف پول کوینومی در قسمت receive سه گزینه وجود دارد(default, Compatibility, Legacy)، کدام مطمئن و امن میباشد. با تشکر

  پاسخ
  • فوریه 22, 2021 در 11:24 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در بحث امنیت تفاوت چندانی ندارد و باید سازگاری آن با توجه به کیف پول مبدا در نظر گرفته شود. اما به طور کلی توصیه می کنم از آدرس های default و Compatibility استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 11, 2021 در 8:18 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشیدمن الان یک سوم ده هزار ساتوشی که مینیموم مقدار برداشت این سایت هست رو کسب کردم که در حساب کاربریم دیده میشه حالا با اینکه سایت داره تا ۲٨ فوریه کلا بسته میشه من چطوری میتونم این مقدار بیت کوینم رو که به حداقل برداشت این سایت نرسیده رو به کیف پول اصلی خودم تا قبل کامل بسته نشدن سایت انتقال بدم مقدار دقیق بیت کوین در حساب کاربریم تو این سایت:۰/۰۰۰۰۳۲۷۱btc
  من ساکن مشهدم ممنون میشم کمکم کنین

  پاسخ
  • فوریه 12, 2021 در 6:09 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تمام پول خود را به دوج کوین تبدیل کنید و به والت دوج کوین خود انتقال دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 24, 2021 در 7:57 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. حالا که سایت کوین پات و بقیه سایتهای متصل به اون داره بسته میشه ممکنه راهنمایی بفرمایید از کجا میتونیم لایت کوین و دش و عمره را استخراج کنیم؟

  پاسخ
  • ژانویه 25, 2021 در 1:08 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   فعلا به غیر از سایت هایی که تاکنون در میلیونر باش در آموزش سایت های قطره چکانی لیست شده اند، سایت دیگری امتیازات لازم را جهت معرفی خدمت کاربران کسب نکرده است. برای آشنایی با سایت های معرفی شده می توانید آموزش کسب درآمد از سایت های قطره چکانی را مطالعه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 22, 2021 در 7:43 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر. ببخشید چطوری میتونم موجودی حسابم در سایت coinpot برداشت بزنم. کدوم کیف پول دیجیتالی را پیشنهاد میکنید که مورد تایید این سایت باشه.

  پاسخ
  • ژانویه 23, 2021 در 5:07 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر کیف پول سخت افزاری مانند لجر نانو اس دارید که از همه بهتر است. در غیر این صورت می توانید از کیف پول سایت بلاک چین یا کیف پول کوینومی استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژانویه 23, 2021 در 8:55 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام ممنون ازشما. امکانش هست روش کار و ساختن کیف پول در سایت بلاک چین و کیف پول کوینومی بفرمایید، آیا مقاله‌ای در این مورد دارید.
    و مورد دیگه اینکه برای استفاده از این کیف پولها نیاز به استفاده از vpn هست در مورد بلاک چین.

    پاسخ
 • ژانویه 16, 2021 در 6:20 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام کوین پات داره بسته میشه ؟؟؟ الان چیکار کنیم؟ تا کی وقت داریم پولارو برداشت بزنیم

  پاسخ
  • ژانویه 17, 2021 در 2:12 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، متاسفانه تصمیم گرفتند کوین پات و تمام سایت های متصل به آن را تعطیل کنند. برای رول زدن تا ۳۱ JANUARY و برای برداشت پول تا ۲۸ FEBRUARY فرصت دارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 16, 2021 در 4:00 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام امروزسایت الارم داده تا اخر ژانویه میشه کار کرد.
  صحت داره.

  پاسخ
  • ژانویه 17, 2021 در 2:13 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، متاسفانه تصمیم گرفتند کوین پات و تمام سایت های متصل به آن را تعطیل کنند. برای رول زدن تا ۳۱ JANUARY و برای برداشت پول تا ۲۸ FEBRUARY فرصت دارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 14, 2021 در 6:00 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  چون گفتین با فیلتر شون نریم با یه وی پی ان آی پی ثابت بریم من یکی پیدا کردم مجانی ولی نمیدونم اگه بریم مسدئد میشیم یا نه ممکنه مسدود شیم؟؟؟ اسمش bitvpn -fastvpn proxy master ماله اندرویده

  پاسخ
  • ژانویه 15, 2021 در 2:33 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما هیچ وقت چنین توصیه نکرده ایم. استفاده از هرگونه نرم افزار تغییر ip تخلف است و اگر متوجه شوند موجب مسدودی اکانت می گردد. ما توصیه می کنیم که هرگز از چنین برنامه هایی استفاده نکنید و اگر اصرار به استفاده دارید، فقط از vpnهای اختصاصی (غیر رایگان) و کاملا امن استفاده کنید. در این صورت هم باز امکان مسدود شدن وجود دارد اما احتمال آن کاهش پیدا می کند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 14, 2021 در 6:39 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام میگم این لاتاریش چیه که اوجا مونده

  پاسخ
  • ژانویه 15, 2021 در 2:22 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه سوال شما اصلا واضح نیست. همچنین همان طور که در مقاله توضیح داده شده است در سایت میلیونر باش در مورد بخش لاتاری هیچ آموزش و توضیحی داده نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • فوریه 4, 2021 در 7:34 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام من بیت کوین کش انتقال دادم ۳ روز به حسابم واریز نشده باید چیکار کرد و دوج انتقال دادم واریز شده

    پاسخ
    • فوریه 5, 2021 در 4:15 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     با پشتیبانی سایت مذکور ارتباط برقرار نمایید و مشکل خود را مطرح سازید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • فوریه 7, 2021 در 9:13 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام
      درخواست برداشت زدم از کوین پات ولی جلو برداشت زده کنسل چکار باید کرد؟؟

     • فوریه 8, 2021 در 5:31 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      اگر از vpn استفاده کرده باشید یا چند اکانت داشته باشید که مرتکب تخلف شده اید و به شما پرداختی صورت نخواهد گرفت. اما اگر از سلامت فعالیت خود مطمئن هستید و تخلفی مرتکب نشده اید ابتدا دقت کنید که پس از درخواست برداشت باید ظرف ۶۰ دقیقه ایمیلی را که توسط کوین پات برای شما ارسال شده است باز کرده و درخواست برداشت را تایید نمایید. در صورتی که همچنان مشکلی دارید می توانید با پشتیبانی سایت مذکور ارتباط برقرار نمایید.
      موفق باشید.

 • ژانویه 11, 2021 در 7:41 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید الان که این ۴تا سایتش فیلتره میتونیم یدیقه با قیلتر شکن وارد سایت شیم بعد قیلتر شکن قطع کنیم بعد یدونه کلیک کنیم که امتیاز وفاداریمون صفر نشه بازم مسدود میشیم؟؟ البته من الان دوروزه دارم با قیلتر شکن کار میکنم هیچ خبری از مسدودی نیس یهو ترسیدم مسدودم کنن

  پاسخ
  • ژانویه 12, 2021 در 4:27 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، هرگونه استفاده از این نوع برنامه ها تخلف است.
   زمانی که درخواست برداشت دهید، فعالیت های حساب شما مورد بررسی قرار می گیرد و آن زمان است که به خاطر چنین تخلف هایی درآمد و حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آوریل 6, 2021 در 12:03 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام وقتتون بخیر
   من متاسفانه نمی دونستم سایت کوین پات بسته شده آیا الان راهی وجود داره برای دسترسی به کیف پولم؟
   و اینکه دوباره باز میشه ؟
   ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

   پاسخ
   • آوریل 6, 2021 در 4:58 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    خیر، راهی وجود ندارد و برای همیشه بسته شده است.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • ژانویه 11, 2021 در 6:06 ب.ظ
  پیوند یکتا

  من دوتا سوال دارم
  خوب اول باید بگم هر کسی میتونه اشتباه کنه
  راه حلی هستش اگر ما فیلتر شکل استفاده کنیم و ما رو کاربر نامعتبر بشناسه دوباره بشه وارد شد؟ یا نه باید یه gmailدیگه بسازیم
  دوم با چندتا اکانت اگر وارد بشیم coin pot دیگه اجازه برداشت به هیچ اکانت ما نمیده ؟
  در کل آیا راه حل برای توبه کردن وبخشش این برنامه هستش ؟

  پاسخ
  • ژانویه 12, 2021 در 4:39 ق.ظ
   پیوند یکتا

   خیر هیچ راهی نیست. به ازای هر دیوایس و خط اینترنت فقط یک اکانت می توان داشت.
   می توانید به پشتیبانی سایت مذکور ایمیل بزنید و نام تمام اکانت های خود را بدهید و برایشان توضیح دهید که از تخلف بودن داشتن اکانت های متعدد آگاه نبودید و از آن ها بخواهید که حساب های شما را حذف کنند تا بتوانید مجدد یک حساب کاربری ایجاد نمایید.
   راهکار دیگر این است که با یک دیوایس و خط اینترنت جدید و مشخصات جدید یک حساب کاملا مستقل ساخته و تنها با همین حساب فعالیت داشته باشید.
   راهکار دیگری هم وجود دارد که ریسک آن بیشتر است. از تمام حساب های خود خارج شوید و دیگر هرگز وارد آن ها نشوید. دو ماه صبر کنید. سپس کش مرورگر خود را به صورت کامل پاک کنید (یا از یک مرورگر جدید استفاده کنید) مودم را خاموش و روشن کنید و یک حساب کاربری جدید با مشخصات جدید بسازید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 11, 2021 در 4:06 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید من سوالی داشتم سایت کوین پاتی که من توش کار میکنم الان پنچ روزه که معمولی باز نمیشه فقط با قیلترشکن باز میشه چرا معمولی باز نمیشه مشکلی پیش اومده

  پاسخ
  • ژانویه 12, 2021 در 4:44 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مورد نظر شما توسط ایران فیلتر شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 11, 2021 در 12:30 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  اگه با قند شکن وارد اون هفتا سایت شیم و شروع بع کلیک کنیم و سایت کوین پات رو باز نکنیم بازم مسدودمون میکنه؟؟ چون الان فقط ۳ تا سایت موجوده با قند شکن میزان ارزی که میده هم بیشتره

  پاسخ
  • ژانویه 12, 2021 در 4:19 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   کلا استفاده از چنین برنامه هایی از نظر سایت های مذکور تخلف است. اگر متوجه شوند که از این برنامه ها به هر شکلی استفاده کرده اید، مسدود خواهید شد. احتمال اینکه متوجه نشوند هم بسیار ناچیز است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژانویه 17, 2021 در 10:51 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام من تازه به سایت کوین پات عضو شدم و ده تا اکانت باز کردم دیروز تو اخبارش خوندم نوشتن تا ۱۵ روز سایت تعطیل میشه این جریانش چیه؟ برا همه تعطیل میشه یا فقط من کاری کردم که ایراد گرفتن؟؟

    پاسخ
    • ژانویه 18, 2021 در 12:28 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     کار شما که تخلف آشکار است و اگر سایت هم تعطیل نمی شد، وقتی درخواست برداشت ثبت می کردید، حساب کاربری و موجودی شما مسدود می شد. اما قضیه تعطیلی سایت یک مسئله کلی است و ارتباطی با نوع فعالیت شما ندارد. سایت مذکور و شرکایش تصمیم گرفته اند فعالیت خود را برای همیشه متوقف کنند.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژانویه 10, 2021 در 10:22 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید شما هم درخواست بدید تا زود تر رفع فیلتر شه داغون کردن ما رو یکی دوتا سایت دیگه رو هم زدن فیلتر کردن اینجا هم میتونید درخواست بدید {https://rafefilter.internet.ir}

  پاسخ
 • ژانویه 9, 2021 در 2:46 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  من دوروزه که از چهار سایت نمیتونم claim کنم. امروزر هم bit fun دیگه باز نمیشه. با قیلترشکن امتحان کردم یکبار باز شد. بنظر شما دلیلش اینه که این سایتها در ایران داره فیلتر میشه؟ من با وای فای با اینترنت گوشی و با مرورگرهای مختلف امتحان کردم. الان فقط moonbitcoin و moondoge و mooncash کار میکنه.
  میشه اگه شما میدونید دلیلش چیه منو راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • ژانویه 10, 2021 در 2:52 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، متاسفانه توسط ایران فیلتر شده اند. با توجه به اینکه طبق قوانین سایت های مورد نظر، استفاده از برنامه های تغییر ip تخلف است بنابراین فعلا نمی توان کاری کرد.
   فعلا تنها کاری که می توان انجام داد این است که به آدرس {peyvandha.ir} مراجعه نمایید و بر روی “درخواست رفع فیلتر” کلیک نمایید. سپس در صفحه باز شده گزینه “درخواست رفع فیلتر سایت خارجی” را انتخاب کنید و با وارد کردن لینک سایت مذکور و تکمیل کردن اطلاعات، برای هر یک از سایت های فیلتر شده، درخواست رفع فیلتر ثبت نمایید. احتمال دارد اگر تعداد درخواست ها زیاد شود ترتیب اثر دهند و رفع فیلتر شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 9, 2021 در 8:40 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید . الان فقط ۴ تا از سایتای کوین پات باز میشن۳ تاشون باز نمیشن ,ولی با قیلترشکن باز میشن با قیلتر شکن برم مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟ اگه مشکلی پیش میاد چیکار کنم پس؟؟؟

  پاسخ
  • ژانویه 10, 2021 در 2:32 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   استفاده از چنین برنامه هایی تخلف است و اگر متوجه شوند ار این گونه برنامه ها استفاده کرده اید، درآمد و حساب کاربری شما را مسدود خواهند کرد. بنابراین فقط در سایت هایی فعالیت نمایید که نیاز به قیلترشکن ندارند. راه دیگر تهیه vps یا vpnهای کاملا امن و اختصاصی است که هم از نظر اقتصادی صرف ندارد و هم دارای ریسک است. بنابراین پیشنهاد می کنم فعلا فقط از همان ۴ سایتی که باز می شوند استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژانویه 15, 2021 در 11:38 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام دوستان عزیز
    لطفا تا جایی که می تونید برید سایت {https://rafefilter.internet.ir} و در خواست رفع فیلتر سایت های bonusbitcoin و bitfun و moonlite و moondash را وارد کنید و قسمت توضیحات را هم تکمیل نمایید.
    به فکر استفاده از قیلترشکن و vpn هم نباشید چون اکانت شما مسدود می شود.
    واقعا من از زمانی که این سایت ها فیلتر شده است کاملا تعجب کرده ام.
    این سایت ها نه قمار می باشد، نه شرط بندی، نه فیشینگ و نه کلاه برداری.
    آخه به چه دلیلی این سایت ها را فیلتر کرده اند.
    این سایت bonusbitcoin ارز دیجیتال بیت کوین (ساتوشی) را هر ۱۵ دقیقه یکبار به کاربران می دهد و دریافت ارز دیجیتال و خرید و فروش آن که در ایران قانونی می باشد.
    نمی دونم چی بگم………….!

    پاسخ
 • ژانویه 8, 2021 در 1:57 ق.ظ
  پیوند یکتا

  شما نوشتید در سایت بونوس بیت کوین ۵ تا ۵۰۰۰ ساتوشی میده ولی هر دفعه بمن یک ساتوشی میده دلیلش چیه

  پاسخ
  • ژانویه 8, 2021 در 2:10 ق.ظ
   پیوند یکتا

   زمانی که مقاله فوق تهیه شده است، ارزش بیت کوین یک ششم ارزش فعلی آن بوده است. بنابراین در آن زمان میزان ساتوشی بیشتری داده می شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 7, 2021 در 7:47 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید من چندتا سوالی داشتم
  ۱٫ من میخواستم بدانم که چندهزار یا چند ملیون ساتوشی میشه یک بیت کوین یعنی میخواهم بدانم که ازنه تا صفر به چندتاش برسم میشه یک بیت کوین
  ۲٫زیر مجموعه گیری در کوین لازمه یا نه که زودتر به خواستم برسم یعنی به اخرین صفر
  ۳٫همین طور که خدمتون عرض کردم وقتی در کوین پات کلایم میزنم مینویسه معتبرنیست من وقتی که با فیترشکن وارد میشوم وکلایم میکنم دوبرابر میده یعنی ممکنه که برای فیلترشکن بنویسه معتبر نیست یا ربطی به فیترشکن نداره
  ۴٫شماره پشنیبانی شما چنده یا تلگرام که بتوانم زودتر به شما دسترسی پیدا کنم
  ممنون میشوم که به این سوالهایم حتما و یکی یکی وجدا از هم پاسخ بدهین

  پاسخ
  • ژانویه 8, 2021 در 12:44 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- هر ۱۰۰ میلیون ساتوشی یک بیت کوین خواهد شد. به یک بیت کوین فکر نکنید. در همین لحظه هر بیت کوین بیش از ۱ میلیارد تومان ارزش دارد. بنابراین قرار نیست کسی برای فشردن انگشت بر روی ماوس چنین مبلغی را حتی طی ۱۰ سال بپردازد. متوسط درآمد یک کارمند تمام وقت پس از ۱۰ سال حدود ۶۰۰ میلیون تومان خواهد بود.
   ۲- زیرمجموعه گیری اجباری نیست اما اگر درآمد مناسب می خواهید تنها راه داشتن زیرمجموعه های زیاد و فعال است.
   ۳- استفاده از چنین برنامه هایی تخلف است و موجب مسدودی اکانت می گردد. به هیچ عنوان نباید از این گونه برنامه ها استفاده نمایید. وقتی درخواست برداشت ثبت کنید، فعالیت های اکانت شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت و اگر متوجه شوند از چنین برنامه هایی استفاده کرده اید، اکانت و درآمد شما را مسدود خواهند کرد.
   ۴- فعلا سریعترین راه رسیدن به جواب بخش نظرات سایت و یا استفاده از فرم “تماس با ما” می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 7, 2021 در 6:02 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و احترام
  ممنون از زحماتی که میکشید و راهنماییهای خیلی عالی رو برای ما در سایتتون وارد میکنید
  سوالی که دارم اینه که میتونیم سرمایه گذاری بکنیم تا سرعت ماینینگ بیشتر بشه.اگر راهنماییم بکنین ممنون میشم

  پاسخ
  • ژانویه 8, 2021 در 12:02 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   خیر، امکان سرمایه گذاری در بخش ماینینگ توکن ها وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 5, 2021 در 9:28 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من وقتی سایت کوین پات کلایم میکنم مینویسه معتبر نیست سه روزه پیش هم ویندوز زدم مشکل از کجاست

  پاسخ
  • ژانویه 5, 2021 در 10:59 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در سایت کوین پات نمی توان کلایم زد بلکه در سایت های متصل به کوین پات باید فعالیت کرد. کوین پات در حقیقت یک کیف پول است. همچنین دقت کنید گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد و از مرورگرهای به روز مانند اپرا، کروم و فایرفاکس استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 4, 2021 در 12:54 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام بهم بگید لطفا من هرچه میزنم روی کامپیوترم ایمیل برا م نمی زنه کوین پات همه چیزاشم درست کامل کردم مشکل از چیه

  پاسخ
  • ژانویه 5, 2021 در 3:28 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از سرویس جی میل استفاده کنید و پوشه spam را نیز چک نمایید. اگر مشکل شما حل نشد به پشتیبانی سایت کوین پات ایمیل بزنید و مشکل خود را گزارش کنید و کمک بخواهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 3, 2021 در 1:20 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر ممنون از سایت خوبتون.
  ببخشید چرا سایت های bit fun و moonbitcon مثل سابق هر ۵ دقیقه ساتوشی نمیده و این زمان تا ۱۵ دقیقه هم میرسه و مورد دیگه اینکه چرا زمان cleam زدن همزمان یه سایت دیگه هم باز میشه آیا راهی هست این حالت غیر فعال بشه.

  پاسخ
  • ژانویه 3, 2021 در 10:51 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- این مساله به تنظیمات خود سایت و تصمیمات مدیریتی آن بستگی دارد. بنابراین نمی توان در آن تغییری ایجاد کرد.
   ۲- اسپانسرهای سایت هستند و در حقیقت بخشی از درآمدهای سایت از همین روند تامین می شود. بنابراین چاره ای برای آن نیست. مگر استفاده از برنامه و افزونه هایی که باز شدن این نوع سایت ها را مسدود کند که در این صورت هم ممکن است توسط سایت های مذکور جریمه شوید و اکانت مسدود گردد. بنابراین توصیه می کنم از چنین برنامه های استفاده نکنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 2, 2021 در 7:18 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من مقداری دوج برداشت کردم از کوین پات کم شده ولی الان بعد از ۵ روز هنوز واریز نشده در صورتی که ایمیل تایید رو همون موقع تایید کردم و ادرس هم چک کردم درسته صرافی گفتن لینک تراکنش رو بدین تابررسی کنیم ولی هرچی گشتم گزینه واریزهای کوین پات رو پیدا نکردم تا لینک بفرستم اینم بگم که قبل به بیت کوین برداشت میکردم و همیشه میومد

  پاسخ
  • ژانویه 2, 2021 در 10:30 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   می توانید تراکنش خود را از روش های زیر پیگیری نمایید:
   ۱- در داشبورد در بخش RECENT TRANSACTIONS با کلیک بر روی Load more می توانید تراکنش خود را بیابید.
   ۲- یا بر روی Dogecoin کلیک کنید و سپس گزینه View recent dogecoin payouts را بزنید و دنبال تراکنش خود بگردید.
   ۳- به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و از آن ها لینک تراکنش را بخواهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 28, 2020 در 11:57 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خیلی مطلب کاملی گفتین ممنون میخاستم بدونم میشه به حساب پاییر بریزیم یانه بعد این ۷ تا سایت واسه خودشون ارز تولید میکنن چه ما توش باشیم یا نباشیم

  پاسخ
  • دسامبر 29, 2020 در 10:22 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- می توانید والت بیت کوین را در سایت پایر فعال نمایید و آدرس آن را در کوین پات وارد کنید. آنگاه بیت کوین ها به والت بیت کوین در پایر شما واریز خواهد شد. البته بنده توصیه می کنم به جای پایر از سایت بلاک چین برای ساخت والت بیت کوین استفاده نمایید.
   ۲- فعالیت کاربران ارتباط مستقیم با تولید ارز ندارد. اما به صورت غیر مستقیم تاثیر گذار است. هر چقدر ترافیک سایت ها بالاتر می رود، ارزش آن سایت ها و تبلیغات در آن ها بیشتر می شود. در نتیجه درآمد سایت ها نیز افزایش خواهد یافت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 21, 2020 در 9:36 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و دردود بر شما
  ی سوال داشم. مقدار بیت کوین کش من الان به مقدار قابل برداشت رسیده ، برای برداشت میگه ادرس کیف پول شما معتبر نیست. از کیف پول بلاک چین استفاده میکنم . ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل کجاست

  پاسخ
  • نوامبر 22, 2020 در 12:42 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   می توانید هر یک از ۳ روش زیر را انتخاب نمایید:
   ۱- در اکانت پول بلاک چین به بخش Request مراجعه نمایید و سپس در فیلد Currency بیت کوین کش را انتخاب نمایید و از آدرسی که به شماداده می شود برای برداشت استفاده نمایید.
   ۲- کیف پول کوینومی را دانلود نمایید و ارز بیت کوین کش را در آن انتخاب کنید و از آدرس مخصوص به آن استفاده نمایید.
   ۳- بیت کوین کش خود در کوین پات را با استفاده از مقاله فوق به بیت کوین تبدیل نمایید و سپس بیت کوین ها را به آدرس کیف پول بیت کوین خود در بلاک چین منتقل سازید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 20, 2020 در 2:31 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر و ممنون بابت مطالب خوبتون
  برای برداشت از coinpot، میتونیم آن را به کیف پولی مثل coinomi انتقال بدیم و از coinomi با سایتی مثل pay98 به تومان تبدیلش کنیم؟
  یا بعد از coinomi نیاز به واسطه دیگری هست تا بتونیم با pay98 بفروشیم؟

  پاسخ
  • اکتبر 20, 2020 در 11:26 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بنده تا کنون از pay98 استفاده نکرده ام. اما اگر تبدیل بیت کوین به ریال را انجام می دهند، نیازی به واسطه دیگری نیست و می توانید بیت کوین خود را به آن ها بفروشید و ریال دریافت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • اکتبر 21, 2020 در 4:33 ب.ظ
    پیوند یکتا

    ممنونم شما چه سایتی را پیشنهاد می دهید؟

    پاسخ
    • اکتبر 21, 2020 در 5:25 ب.ظ
     پیوند یکتا

     متاسفانه با توجه به قوانین کشور و اینکه هیچ یک از صرافی های آنلاین، دارای مجوزهای لازم نیستند، امکان معرفی سایت خاصی در این زمینه وجود ندارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • اکتبر 18, 2020 در 7:28 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید من سوالم این نبود من میخواستم بپرسم که اگر من بیت کوین کش جمع آوری کنم
  میتوانم ماهانه از بیت کوین کش درامد داشته باشم یا اگر ماهاه هم نشد از دوماه یک بار یا سه ماه یگ بار از بیت کوین کش درامد داشته باشم میشه نمیشه ا دویا سه ماه در امد دشاته باشم

  پاسخ
  • اکتبر 19, 2020 در 6:19 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نیازی نیست شما یک بیت کوین جمع آوری کنید تا بگید درآمد داشته ام. وقتی شما ۰٫۰۰۱ بیت کوین هم جمع آوری کرده اید می توانید آن را بفروشید و درآمد داشته باشید. ارزش بیت کوین خیلی بیشتر از بیت کوین کش است و آینده خیلی مطمئن تری هم دارد. اگر منظور شما این است که اگر از حالا به جای بیت کوین، بیت کوین کش جمع آوری کنید آیا درآمد شما افزایش پیدا خواهد کرد، باید خدمتتون عرض کنم خیر درآمدتان بیشتر نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • اکتبر 27, 2020 در 10:37 ق.ظ
    پیوند یکتا

    میدونین برای ۰/۰۰۱ بیت کوین چقدر باید claim زد عین کندن کوه با سوزن هستش نهایت توکنی که هر روز میتونی بزنی ۵۰۰ تا هست اونوقت ماهیانه چقدر میشه درآمد داشت خیلی خیلی سخته

    پاسخ
    • اکتبر 28, 2020 در 2:21 ق.ظ
     پیوند یکتا

     به صورت کلی بنده هم با حرف شما موافقم که این روش ها، درآمدهای بالا برای کاربران عادی به همراه ندارند. اما متاسفانه اکثریت کاربران دنبال همین روش های کسب درآمد هستند و هر روز به میلیونر باش ایمیل می زنند که سایت های کلیکی یا قطره ای جدید معرفی کنید. در حالی که روش هایی مانند همکاری در فروش یا فریلنسینگ و سایر روش هایی که در میلیونر باش معرفی شده اند درآمد های بسیار بیشتری به همراه دارند اما کاربران حاضر نیستند کمی زحمت به خود داده و دنبال موفقیت در آن ها بروند.
     در مورد درآمد از این سایت هم می توانم خدمت شما عرض کنم، می توانید درآمد خود را با جذب زیرمجموعه به شکل تصاعدی افزایش دهید. همچنین اگر در هر ۷ سایت فعالیت نمایید می توان میزان توکن قابل قبولی بدست آورد که با توجه به ارزش روزافزون بیت کوین توجیه پیدا خواهد کرد. در ضمن فراموش نکنید که کل کاری که کاربر انجام می دهد فشار دادن یک انگشت بر روی یک دکمه است و هیچ کس برای چنین عملی بیش از این مزد نخواهد داد. به هر حال در بین تمام فاست های معتبری که در میلیونر باش معرفی شده اند این سیستم سود مناسب تری داشته است.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • اکتبر 18, 2020 در 8:52 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من یک سوال دیگر داشتم که میخواستم بپرسم میخواستم بدانم که من چهار ساله توی کوین پات کار میکنم امایر مجموعه که نداشتم توی بیتکوین کور از نه تا صفر به شش تاش رسیدم نمیخوام هم که زیر مجموعه داشته باشم میخواستم بدانم که اگر توی بیتکوین کش کار کنم میتونم از دوماه یک بار یک چیزی در بیارم یا این هم نمیشه شش هفت ماه طول میکشه ممنون میشم به این سوالم هم جواب بدین؟

  پاسخ
  • اکتبر 18, 2020 در 5:20 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در کوین پات بدون زیرمجموعه اگر می خواهید درآمد قابل قبولی داشته باشید باید به صورت مداوم در هر ۷ سایتی که معرفی شده است فعالیت کنید و ارز تمام آن ها را جمع آوری نمایید. در انتها می توانید تمام ارزها را در خود کیف پول کوین پات مطابق با مقاله فوق به یک ارز مانند بیت کوین تبدیل نمایید و برداشت داشته باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 17, 2020 در 9:36 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  برای cleam کردن در هفت سایت زیر مجموعه coinpot نیازه کد کپچا (من ربات نیستم) حل کنیم که واقعا زمانبر و وقت گیره، آیا راحلی هست این کد غیرفعال بشه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • اکتبر 17, 2020 در 2:09 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، کپچاها جهت جلوگیری از فعالیت ربات ها و نرم افزارهای کلیک اتوماتیک به کار گرفته می شوند و راهکار قانونی جهت حذف آن ها برای کاربران وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 14, 2020 در 2:49 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید من همون وطری که خدمت تون عرض کردم در کوین پات کار میکنم شما در کوین پات نوشته اید که بلیت بخت آزمایی واین حرفا
  lotteryو
  vip Rewards New
  statistics
  یعنی چی یعنی بخت آزمایی و الماس و پلاتین چطوری فعال وکار کنم آیا من کارکنم میشه این هارو به بیت کوینم اضافه کنم یا فقط مورد بازیه ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • اکتبر 14, 2020 در 5:34 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   lottery: قرعه کشی
   vip rewards new: پاداش ها و جوایز جدید در این بخش معرفی می شوند.
   statistics: در این بخش اطلاعات آماری در ارتباط با فعالیت شما در سایت مذکور ارائه می گردد.
   همان طور که در مقاله ذکر شده است در بخش لاتاری می توانید با خرید بلیط های قرعه کشی، در لاتاری شرکت نمایید. البته با توجه به شانس کمی که در این بخش برای برنده شدن وجود دارد و سبک قمارگونه آن، میلیونر باش فعالیت در این بخش را هرگز توصیه نمی کند و به همین دلیل در این مورد آموزشی توسط ما ارائه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 8, 2020 در 5:42 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  من در این سایت کوین پات درخواست برداشت کردم بعد از برداشت تاییدیه آن به ایمیل ارسال میشه ولی من هیچ ایمیلی دریافت نمیکنم
  حتی در یک اکانت و سیستم دیگری هم تست کردم ظاهرا در حال حاضر ارسال ایمیل از سمت کوین پات مشکل داره
  میخواستم اگر دوستان در اینجا فعالیت میکنند این موضوع دریافت ایمیل را چک کنند و به من خبر دهند
  ممنون

  پاسخ
  • اکتبر 9, 2020 در 2:08 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   حدود ۶ روز قبل توسط یکی از اکانت های مانیتورینگ میلیونر باش، برداشت انجام شد و در دریافت ایمیل مشکلی وجود نداشت.
   سایر کاربران نیز می توانند تجربه خود را در این مورد با شما در میان گذارند.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سپتامبر 30, 2020 در 3:27 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور خیلی نوپاست و جزء سایت های معتبر به حساب نمیاد. در مورد اینکه پرداخت دارد یا خیر، هنوز نمی توان اظهار نظری کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سپتامبر 24, 2020 در 8:40 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور نوپاست و جزء سایت های معتبر به حساب نمیاد. سقفی هم که برای برداشت قرار داده است بالاست. در کل چندان قابل اعتماد به نظر نمی رسد. اگر قصد فعالیت دارید از سرمایه گذاری خودداری نمایید و هر زمان که به سقف برداشت رسیدید، درخواست برداشت ثبت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
    • سپتامبر 26, 2020 در 1:31 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     سقف برداشت در سایت instagram777 برای کیف پول های مختلف متفاوت و بین بازه ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ روبل است.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • سپتامبر 20, 2020 در 10:45 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت شما. مثل اینکه جدیداً سایت کوین پات پرداختی ها رو انجام نمیده. از خیلی ها شنیدم که گفتن که پرداختیاشون انجام نشده. و یه سوال دیگه هم داشتم من اوایل که کد ری کپچا رو حل می کردم، مشکلی نداشتم اما جدیداً ۳ ۴ تا ری کپچای اولو که حل میکنم، بعدی هاش رو هرچی میزنی فقط next میشه، بعضی وقت ها هم که گزینه وریفای رو میاره با اینکه درست حل کردم میره بعدی. خیلی اذیتم میکنه. میتونید کمک کنید.

  پاسخ
  • سپتامبر 20, 2020 در 12:02 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در مورد سایت کوین پات مجموعه میلیونر باش ۵ اکانت مانیتورینگ دارد که تا این لحظه مشکلی در برداشت وجود نداشته است و به هر ۵ اکانت پرداخت صورت گرفته است.
   در مورد کپچا متوجه مشکل شما نمی شوم. چرا در سایت کوین پات می خواهید این همه کپچا بزنید؟ اصولا کپچا را باید در سایت هایی مانند فری بیت کوین یا کوین تی پلای حل کنید که قرار است رول بزنید. کوین پات یک مینی والت است و در آن نیازی به حل کپچاهای متعدد نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • سپتامبر 20, 2020 در 4:59 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام من منظورم فقط کوین پات نبود و از اونجایی که تعداد زیادی سایت فاست دارم، این مشکل برام پیش میاد. خواستم راه حلش رو بدونم.

    پاسخ
    • سپتامبر 21, 2020 در 4:32 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     متاسفانه این مورد راه حل قطعی ندارد و گاهی واقعا آزاردهنده می شود اما رعایت موارد زیر ممکن است شرایط را بهبود بخشد:
     ۱- استفاده از مرورگرهای به روز مانند گوگل کروم و اپرا
     ۲- فعال بودن گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر
     ۳- روشن نبودن نرم افزارهای تغییر ip
     ۴- سرعت اینترنت مناسب
     ۵- وصل بودن به اکانت گوگل در هنگام حل کپچا. یعنی ابتدا در مرورگر وارد حساب کاربری خود در گوگل شوید سپس به فاست ها مراجعه و اقدام به حل کپچا نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • سپتامبر 24, 2020 در 8:28 ب.ظ
    پیوند یکتا

    به این سایت بپیوندید در دم ثانیه ۱۴۴۴دلار میده چون یک عرضه اولیه است مشروعیتش از کاربران میگیره حتما ثبت نام کنید

    پاسخ
    • دسامبر 17, 2020 در 10:39 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام
     کدام سایت؟
     آدرس سایت؟
     ممنون

     پاسخ
     • دسامبر 18, 2020 در 1:54 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      سایت های اسکم. هیچ سایت واقعی حتی ۱ دلار هم به رایگان به کسی نخواهد داد. اگر کسی بتواند به همه ۱ دلار رایگان بدهد باید حداقل ۸ میلیارد دلار (معادل ۲۰۸ هزار میلیارد تومان) ثروت داشته باشد و قصد کرده باشد تمام آن را به دیگران ببخشد. حال شما فکر کنید اگر سایتی قرار باشد به هر کسی ۱۰۰۰ دلار بدهد باید چه ثروتی داشته باشد!
      موفق باشید.

   • سپتامبر 25, 2020 در 3:12 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام ممنون وقت میزارید سوالامو جواب میدید چند تا سوال دیگه برام پیش اومده لطفا راهنمایی کنید من تو سایت کوین پات۰٫۰۰۰۱۰۶۸۰بیت کوین رسیدم حالا میخام برداشت بزنم به کیف پول بلاکچین اولین سوالم این هست حداکثرهزینه تراکنش چقدر هست من الان به این مقدار رسیدم میشه برداشت بزنم؟و یه سوال دیگه من نتونستم فیلتر شکن امن و ثابت تهیه کنم بدون قیلترشکن کیف پولمو درست کردم مشکلی پیش نمیادانتقال بدم؟
    سپاس از پاسخگویتون🌹

    پاسخ
    • سپتامبر 26, 2020 در 1:51 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     ۱- حداکثر هزینه ثابت نیست و در هر لحظه ای با توجه به کارمزدهای شبکه بیت کوین تغییر می کند.
     ۲- بله می توانید برداشت بزنید. همواره در بخش Withdraw bitcoin core تمام نکات مربوط به برداشت بیت کوین از جمله حداقل مبلغ را می توانید بررسی کنید. اما بنده پیشنهاد می کنم با توجه به کارمزدهای شبکه بیت کوین اجازه دهید حداقل در حساب شما ۰٫۰۰۱ جمع شود سپس برداشت بزنید. همچنین توصیه می کنم اگر به عنوان مثال در حساب خود ۰٫۰۰۱۱ بیت کوین دارید فقط ۰٫۰۰۱۰ آن را برداشت کنید و مقدار اندکی را در حساب خود نگهدارید.
     ۳- اگر کیف پول خود را به صورت کامل ساخته اید و کلمات بازیابی آن را دریافت کرده اید و هم اکنون نیز قادر هستید به کیف پول خود وارد شوید، مشکلی وجود ندارد و می توانید از آن استفاده فرمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • سپتامبر 28, 2020 در 9:18 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام من از سایت کوین پات برداشت زدم امروز واریز شد به کیف پولم خاستم تشکر کنم از سایت خوبتون و ممنون بابت همه راهنمایی هاتون🌹

    پاسخ
    • سپتامبر 29, 2020 در 5:25 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     تبریک عرض می کنم.
     ما نیز از همراهی شما و اینکه تجربیات خود را با سایر کاربران در میان می گذارید، سپاسگزاریم.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • سپتامبر 7, 2020 در 1:33 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و وقت بخیر ببخشید میشه یه کیف پولی پیشنهاد بدین ک دوج کویینو پشتیبانی کنه وبشه ازcoinpot برداشت کرد؟

  پاسخ
  • سپتامبر 7, 2020 در 8:33 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   می توانید از کیف پول های مختلفی استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید از کیف پول داج چین با آدرس زیر استفاده نمایید.
   {https://my.dogechain.info}
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 1, 2020 در 7:23 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر همیشه برام سوال بوده درامد از این نوع سایت ها مشکل شرعی داره یا نه ممنون میشم نظرتون رو بگین

  پاسخ
  • سپتامبر 1, 2020 در 10:02 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   من متخصص شرع نیستم و نمی توانم حکم خاصی بدهم اما اگر نظر شخصی بنده را بخواهید، باید عرض کنم بنده معتقدم صرف فعالیت در این سایت ها هیچ مشکل شرعی ندارد. چون شما زمان می گذارید و وارد سایت می شوید و بر روی یک دکمه کلیک می کنید (در حقیقت از سایت مذکور بازدید به عمل می آورید و وظیفه خاصی را انجام می دهید) و در قبال آن، صاحب سایت به شما دستمزدی می دهد. یا برای سایت مذکور تبلیغ می کنید و افرادی را به سایت معرفی می کنید و سایت از سود خود به شما دستمزد می دهد. بنده در این موارد هیچ اشکال شرعی نمی بینم.
   اما اگر شخصی در تبلیغات به دروغ متوسل شود یا سعی کند با استفاده از ترفندهایی اکانت های متعدد بسازد و از سایت کلاهبرداری کند یا در بخش های قمارگونه شرکت نماید، آن وقت بدون شک از نظر شرعی دارای مشکل است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 28, 2020 در 2:14 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  خسته نباشید
  یه سوال داشتم
  این ۵درصدی که سایت بونوس بیت کوین میده هر روز به چه روشیه؟
  ۵درصد همه ساتوشی های داخل کیف پول رو هر روز میدن؟
  یا که فقط ۵درصد ساتوشی هایی که فقط از اون سایت کلایم شده
  ممنون

  پاسخ
  • آگوست 28, 2020 در 9:19 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۵ درصد فقط مربوط به مبلغ کلایم های سایت بونوس بیت کوین است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • سپتامبر 3, 2020 در 12:22 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خسته نباشید من یکی دو ماه هست با وای فای وصل میشم حالا میخام بعضی وقتا دسترسی به وای فای ندارم با نت گوشی هم از این سایت ها استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد هم از وای فای و نت گوشی همزمان استفاده کنم؟در ضمن با هر خط اینترنت هم فقط یک اکانت درست کردم.سپاس بابت راهنمایی و پاسخگویی🌼🌻

    پاسخ
    • سپتامبر 3, 2020 در 8:32 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     اگر یک اکانت با وای فای و یک اکانت دیگر هم با نت گوشی دارید، اگر از نت گوشی برای اتصال به اکانتی که با وای فای در آن فعالیت می کرده اید استفاده کنید، دچار مشکل خواهید شد. اما اگر در مجموع فقط یک اکانت دارید، مشکلی ایجاد نخواهد شد.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • آگوست 27, 2020 در 1:59 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور تا کنون عملکرد مناسبی داشته است و در حال حاضر پرداختی دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آگوست 25, 2020 در 9:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، معتبر نمی باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 24, 2020 در 1:57 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من تو سایت کوین.پات هستم..از وای فای خونگی برای ورود ب سایت استفاده میکردم..امروز با نت خطم واررد سایت شدم..ایا ممکنه مشکل ساز بشه ممنونم.جواب بدین؟؟؟

  پاسخ
  • آگوست 24, 2020 در 4:52 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر با نت موبایل در کوین پات اکانت دیگری ندارید، مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آگوست 16, 2020 در 2:17 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور نوپاست و اعتبار خاصی ندارد. نمی توان فعلا در مورد آن نظری داد اما در حال حاضر پرداخت دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 14, 2020 در 12:16 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت شما، من اگه بخوام بیتکوین هام رو تو یه ولتی مثلاً پایر برزیم و بزارم همونجا بمونه تا ارزشش بیشتر شه،تا چه وقت میتونم پولم رو اونجا نگه دارم، اصلاً این اجازه رو به من میدن یا اینکه اگه بلند مدت پولم اونجا باشه، بعد از یه مدت هم حسابم و هم پولمو بلوکه کنن؟ میشه یه توضیحاتی بدین چون من زیاد آشنایی ندارم.ممنون

  پاسخ
  • آگوست 14, 2020 در 7:23 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هیچ قانون خاص و محدودیت زمانی وجود ندارد و تا هر وقت بخواهید می توانید پول خود را در آنجا نگهدارید. اما به طور کلی حساب هایی مانند پایر چون متمرکز هستند و اختیار حساب در اختیار شما نیست، ممکن است با تغییر قوانین و یا انجام فرآیندی خاص به حساب شما مشکوک شوند و از شما مدارک هویتی بخواهند که در این صورت دچار مشکلات زیادی خواهید شد.
   بنده توصیه می کنم اگر بیت کوین های خود را برای بلند مدت می خواهید ذخیره کنید، در صورتی که مبلغ آن زیاد است از کیف پولی مانند لجر نانو اس استفاده نمایید. اگر هم مبلغ آن زیاد نیست می توانید از کیف پول هایی مانند بلاک چین استفاده کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 13, 2020 در 1:01 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من میتونم برای زیرمجموعه گیری، مطالب شما رو کپی کنم و به اشتراک بگذارم با ذکر منبع؟

  پاسخ
  • آگوست 13, 2020 در 3:34 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع مجاز است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 6, 2020 در 10:59 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام این سایت معتبر هست یا خیر؟ {moonbitcoins.com}

  پاسخ
  • آگوست 6, 2020 در 11:53 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور یک سایت GPU ماینینگ است و در بین سایت های این حوزه، یک سایت معتبر و مناسب نیست. بنده فعالیت در آن را توصیه نمی کنم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 5, 2020 در 2:46 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم شما تبدیل توکن و الت بیتکوین ها به بیتکوین رو توصیه میکنید یا نه؟

  پاسخ
  • آگوست 6, 2020 در 2:14 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تبدیل توکن ها و آلت کوین ها به بیت کوین یا اتریوم راهکاری منطقی است.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آگوست 12, 2020 در 7:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام سایتmoonbitcoinموقعclaimاین اخطار میده یعنی چی؟
   Faucet claim failed: This faucet depends on the revenue from displaying a small number of adverts that may interest you, so that we can continue to payout.
   We respectfully ask you to disable your ad-blocking browser plugin/software or add this page to the exception list and then refresh the page

   پاسخ
   • آگوست 13, 2020 در 3:33 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    از شما خواسته شده است که افزونه هایی مانند اد بلاکینگ را که مانع باز شدن تبلیغات می شوند در مرورگر خود غیر فعال نمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • آگوست 4, 2020 در 8:55 ب.ظ
  پیوند یکتا

  تو سایت coinpot چطوری میتونیم ستاره کسب کنیم

  پاسخ
  • آگوست 4, 2020 در 10:24 ب.ظ
   پیوند یکتا

   در بخش نظرات توضیح داده شده است. لطفا مطالعه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آگوست 9, 2020 در 3:01 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام وقت بخیر
   چطور باید ستاره کسب کنم ک میزان استخراج بیشتری داشته باشم؟؟

   پاسخ
   • آگوست 10, 2020 در 1:23 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    در بخش نظرات نحوه کسب ستاره توضیح داده شده است. لطفا مطالعه فرمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • آگوست 4, 2020 در 12:55 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  تو سایت bit fun بخش game چقدر باید بازی کرد تا ساتوشی دریافت کنیم ؟
  هیچ تووضیحی نداده

  پاسخ
  • آگوست 4, 2020 در 4:17 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   حد مشخصی تعیین نشده است. هرچقدر بیشتر بازی کنید ساتوشی بیشتری دریافت خواهید کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 28, 2020 در 12:59 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید که سوالم اینجا می پرسم مقدار ۱۲ دلار یا تقریبی۰٫۰۰۱۲۶ بیت کوین از کوین پات در آوردم ریختم کیف پولم کیف پولم coinomi می خوام بفروشمش ولی انتقال تایید نمی کنه یعنی دقیقا تو مرحله آخر می مونه و زیرش می نویسه شما موجودی کافی ندارید
  ببخشید حداقل مبلغ بیت کوین در کیف پول coinomi چقدر باید باشه و کارمزد تراکنش چقدره خواهش می کنم کمکم کنید

  پاسخ
  • جولای 29, 2020 در 12:50 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   شما می توانید این مبلغ را انتقال دهید و آن را بفروشید. مشکل در اینجاست که شما باید علاوه بر مبلغ انتقالی، به اندازه کارمزد نیز در حساب خود موجودی داشته باشید تا بتوانید مبلغ را انتقال دهید.
   در مورد کارمزد، عدد ثابتی وجود ندارد و تابع کارمزد شبکه بیت کوین است که با توجه به پارامترهایی مانند قیمت بیت کوین و شلوغی شبکه، متغیر خواهد بود.
   به عنوان مثال ۰٫۰۰۱۱ بیت کوین را انتقال دهید و مقداری را در کیف پول نگهدارید تا کارمزدها از آن پرداخت شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 29, 2020 در 3:07 ق.ظ
    پیوند یکتا

    ممنون که جواب میدید و کمک می کنید
    واقعا آشنایی با سایت شما به من کمک کرد تو این اوضاع اقتصادی و راه درآمد خوب و بدون سرمایه ای رو حداقل واسه من نشون دادید
    هر کاری کردم نشد یعنی واسه انتقال باید حد اقل ۰٫۰۰۱ بیت داشت که نمی دونم چرا
    تنها راه ارسال این بود که خودم کارمزد واسه انتقال تعیین کنم تا بشه ارسال کرد و کارمزد انتقالی که خودم تعیین کردم ۵۸۰۰ ساتوشی بود تا۰٫۰۰۱۲ بیت انتقال بده
    انتقال ۱۲ ساعت پیش انجام دادم ولی هنوز در انتظار واقعا نمی دونم مشکل از چه از کارمزد منه یا شلوغی شبکه
    به نظر شما کارمزدی که تعیین کردم کم بوده یا شلوغی شبکه باعث شده فرایند تراکنش طول بکشه

    پاسخ
    • جولای 29, 2020 در 4:45 ق.ظ
     پیوند یکتا

     ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
     بنده امیدوارم در نهایت تراکنش شما انجام شود اما واقعیت این است که شما کارمزد را بسیار بسیار پایین در نظر گرفته اید و بنابراین ماینرها اصلا مایل به انجام آن نخواهند بود. برای انجام تراکنش های بیت کوین حداقل باید کارمزدی بین ۱ تا ۲ دلار در نظر گرفت. دلیل تاخیر هم در انجام تراکنش، کارمزدی است که شما تعیین کرده اید. اگر کارمزد استاندارد تعیین می کردید نهایتا ظرف ۲ ساعت تراکنش شما تایید می شد.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • جولای 29, 2020 در 9:45 ق.ظ
      پیوند یکتا

      ببخشید ممکنه چقدر طول بکشه فرایند تراکنش و اگه هم کنسل بشه بعد از چه مدت کنسل میشه و مبلغ برمی گرده آیا راهی برای تسریع فرایند هم هستش یا نه
      بار اولم بود می خواستم بیت کوین انتقال بدم واسه همین اینقدر ناشی عمل کردم

     • جولای 29, 2020 در 6:33 ب.ظ
      پیوند یکتا

      اگر ظرف ۲۴ ساعت هیچ تاییدی برای تراکنش دریافت نکردید، می توانید از ارسال تراکنش مشابه با کارمزد بالاتر استفاده نمایید. یعنی دوباره یک تراکنش با مبلغ قبل ایجاد کنید و این بار کارمزد مناسب برای تراکنش تعیین نمایید تا تراکنش انجام گیرد. روش های دیگری هم مانند RBF وجود دارد که کیف پول باید از آن پشتیبانی کند که فکر نمی کنم کوینومی از آن پشتیبانی کند.
      موفق باشید.

    • آگوست 9, 2020 در 2:55 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام. خسته نباشین
     من تازه با این سایت آشنا شدم و تو سایت coinpot و ۵ ارز های دیجیتال رو تازه ثبت نام کردم واطلاعات کاملی رو ندارم .
     ولی میزان استخراج توکن فوق العاده کمه به نظر شما دلیلش چیه؟
     درضمن برنامه مرورگر کاملا غیر فعال کردم

     پاسخ
     • آگوست 10, 2020 در 1:31 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      استخراج به قدرت پردازش سیستم بستگی دارد و به طور کلی استفاده از آن توصیه نمی شود. بهتر است در ۷ سایت متصل به کوین پات فعالیت کنید و درآمد کسب نمایید. آموزش کامل در مقاله فوق موجود است، با دقت مطالعه فرمایید.
      موفق باشید.

   • جولای 29, 2020 در 10:53 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام میشه بگید هر ۱۰هزار ساتوشی چند دلار میشه
    من با ماشین حساب زدم ولی بازم شک دارم

    پاسخ
    • جولای 29, 2020 در 6:17 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     قیمت بیت کوین بر حسب دلار ثابت نیست اما در این لحظه ۱۰۰۰۰ ساتوشی تقریبا برابر با ۱٫۱ دلار است.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • جولای 24, 2020 در 10:57 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خداقوت خب بعد کسب بیت کوین چجوری میتوان ان را به کارت بانکی متصل کرد

  پاسخ
  • جولای 25, 2020 در 3:23 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بیت کوین را نمی توان مستقیم به هیچ بانکی در ایران واریز کرد. بلکه باید بیت کوین های خود را به صرافی های آنلاین ایرانی بفروشید و آن ها ریال به کارت بانکی شما در ایران واریز خواهند کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • جولای 22, 2020 در 10:45 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بنده امتحان نکردم اما تا جایی که اطلاع دارم، خیر.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 20, 2020 در 10:10 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر.
  من به اشتباه با یک موبایل از دو اکانت کوین پات واریز انجام دادم.سایت هر دو واریز کنسل کرده و زده به خاطر ساسپند شدن اکانت.اکانت ها فعال هست هنوز.
  چکار میتونم انجام بدم در مورد واریز هام؟

  پاسخ
  • جولای 20, 2020 در 11:23 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   کار خاصی نمی توان کرد. فقط با پشتیبانی سایت مذکور ارتباط برقرار کنید و سعی کنید آن ها را قانع کنید که تخلفی مرتکب نشده اید. البته با توجه به شرایطی که درج کرده اید، بعید است تاثیری داشته باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 16, 2020 در 11:52 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم سایت cryptofree.space معتبر هست ..راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • جولای 17, 2020 در 2:24 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، فعالیت در آن توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 14, 2020 در 3:55 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  می خواستم بدونم سایت {ad-doge.com}
  مورد اطمینان هست یا نه
  متشکرم

  پاسخ
  • جولای 15, 2020 در 4:40 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور سایت با سابقه ای نیست اما در حال حاضر پرداختی دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 13, 2020 در 8:37 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید کوین پات از چه ولت هایی پشتیبانی میکنه؟
  اگه بشه این رو برای تمام کوین هاش بگید که هر کدوم نیاز به چه ولتی دارن ممنون میشم

  پاسخ
  • جولای 14, 2020 در 2:02 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تقریبا از هر ولتی که به شما یک آدرس اختصاصی در بلاک چین بدهد، پشتیبانی می کند. فقط نباید از ولت های اشتراکی مانند ولت های صرافی ها استفاده کرد.
   به عنوان مثال می توانید از ولت هایی مانند کیف پول بلاک چین، کوینومی و یا لجر نانو اس استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 12, 2020 در 10:04 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقتتون بخیر
  من ثبت نام کردم و ۷ سایت ارز دیجیتال را هم اضافه کردم ولی توی صفحه اصلی نمی تونم هیچ کدوم از سایت های ارز دیجیتال را باز کنم و همه ارقام صفر هستند لطفا کمکم کنید ممنون…

  پاسخ
  • جولای 13, 2020 در 4:03 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هیچ یک از سایت ها در صفحه اصلی باز نمی شوند. بلکه باید به آدرس هر سایت به صورت مستقل مراجعه کنید و فعالیت خود را انجام دهید. سپس به صورت اتوماتیک مبلغ فعالیت شما به کیف پول شما در سایت کوین پات اضافه خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 12, 2020 در 6:55 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با درود و مهر و سپاس ازخدمات خوب شما
  بنده اطلاعات ارزشمندی از سایت شما دریافت کردم و واثعا متشکرم
  اما یک گلگی دارم
  اغلب توضیحات ناقص هست
  مثلا هیچ توضیحی راجع به قسمت ۲FAسایت کوین پات ندادید و الان بنده بعد از سه ماه فعالیت در این سایت دچار مشکل شدم و کل زحماتی که کشیدم به باد رفته
  طی آنچه که کوین پات توضیح داده برای برای درسافت کد باید دو روز صبر کنم و مطئنا همه ی پاداش وفاداری ۱۰۰ روزه ی بنده صفر خواهد شد…اون هم درست زمانی که می خواستم برداشت کنم’

  پاسخ
  • جولای 13, 2020 در 3:53 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   در مورد مشکل پیش آمده برای شما متاسفم . همچنین از اینکه فعالیت ما را نقد می کنید، ممنونم اما توجه به نکات زیر خالی از لطف نیست:
   ۱- ما در میلیونر باش به طور روزانه به بیش از ۳۰۰ ایمیل و نظر کاربران در سایت، شبکه های اجتماعی و ایمیل باید پاسخ دهیم. مانیتورینگ سایت های کسب درآمد قدیمی و جدید را انجام دهیم و همچنین به فکر تهیه و تولید آموزش و محتوای جدید نیز باشیم. بنابراین واقعا امکان به روزرسانی های دائمی برای محتوایی که قبلا تولید شده است وجود ندارد. اگر قرار باشد با توجه به عدم ثبانی که اکثر این سایت ها دارند برای هر تغییر جزئی و اضافه و کم شدن گزینه ها، مجدد محتوا اصلاح گردد، ما دیگر قادر به پاسخگویی به کاربران نخواهیم بود.
   ۲- شما وسعت محتوایی که در آموزش فوق وجود دارد را بررسی کنید. اگر قرار باشد در مورد معنی کوچکترین مسائل نیز در هر مقاله توضیح دهیم، مقالات پر از حشو خواهد شد و اکثر مخاطبین حرفه ای را خسته خواهد کرد.
   ۳- به عنوان مثال در مقاله فوق بیان شده است که با کلیک بر روی ایمیل خود و سپس انتخاب “Account details” وارد بخشی خواهید شد که در آن می توانید به تغییر رمز عبور، فعال یا غیر فعال کردن ۲FA و بررسی آخرین فعالیت های خود در سایت coinpot بپردازید. و مفهوم ۲FA دیگر توضیح داده نشده است چون به صورت دقیق پیرامون آن در مقاله افتتاح حساب در بلاک چین صحبت کرده ایم.
   ۴- بخش نظرات را به همین منظور در اختیار کاربران قرار داده ایم تا اگر سوالی دارند مطرح کنند و بتوانند از تجربیات سایر کاربران نیز بهره مند گردند.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آگوست 3, 2020 در 10:30 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام من توی این سایت‌های وابسته ک گذاشتین ثبت نام. کردم ولی هیچ کدوم ایمیل تایید حساب رو برام نمیفرست همه ایمیل هایی ک دادم مثل هم هستش چون کلا من ی ایمیل بیشتر ندارم چندین بار هم درخواست دادم اون میگه مجددا ارسال کردم ولی اصلا برای من هیچ ایمیلی نمیاد میشه راهنمایی کنید ممنون

   پاسخ
   • آگوست 4, 2020 در 4:23 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    پوشه اسپم ایمیل خود را چک کنید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • جولای 10, 2020 در 12:55 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید چی شده که کوین پات بازم کار نمیکند این رو نشوته این شیر آب در حال حاضر برای نگهداری آفلاین است – عذرخواهی می کنیم برای ناراحتی ، ما ASAP برمی گردیم! وکی راندازی میشود

  پاسخ
  • جولای 11, 2020 در 12:53 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در فضای آنلاین چنین اتفاقاتی طبیعی است و احتمالا مشکل خیلی رود رفع خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 5, 2020 در 4:11 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  من برا بار اول اونم هفته پیش برداشت زدم و آدرس دقیقم زدم ولی الان بیشتر از ۷۰ ساعته نیومده تو کیف پولم، یعنی بیخیال کوین پات شیم؟
  راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
  • جولای 5, 2020 در 5:07 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر به حداقل مقدار تعیین شده رسیده باشید و در هنگام درخواست برداشت، بر روی ایمیلی که برای تایید درخواست برای شما ارسال شده است، کلیک کرده باشید، آنگاه در صورتی که فعالیت های شما مشکل خاصی نداشته باشد نهایتا ظرف ۷ روز مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد. اگر ظرف مدت تعیین شده مبلغ پرداخت نشد و مطمئن هستید که فرآیند را صحیح طی کرده اید و فعالیت های شما نیز سالم بوده است، می توانید به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و دلیل عدم پرداخت را خواستار شوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 5, 2020 در 9:01 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید من دوسال ونیم توی کوین پات کار میکنم ازنه تا صفر به پنج تاون رسیدم اهله زیرمجموعه گیری هم نیستم چندسالدیگر باید کار کنم تا به این اخری برسم واگر بخواهم توی این یک سال به اخرین صفر برسم باید زیر محموعه داشته باشم

  پاسخ
  • جولای 5, 2020 در 4:50 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بدون شک بدون زیرمجموعه گیری درآمد شما نمی تواند به صورت تصاعدی رشد کند و افزایش آن خیلی کند خواهد بود. هر چه در زیرمجموعه گیری موفق تر باشید، سرعت افزایش درآمد شما افزایش خواهد یافت و می توانید در مدت کمتری درآمد بیشتری کسب نمایید.
   اما در مورد میزان درآمد باید کاملا واقع بین باشد. دقت کنید که اگر شما بتوانید در کوین پات تمام صفرها را رد کنید و به یک بیت کوین برسید در حال حاضر یعنی به درآمدی معادل ۱۹۰ میلیون تومان رسیده اید. متوسط حقوق یک کارمند را اگر ۳ میلیون تومان در ماه در نظر بگیریم به چنین درآمدی تقریبا پس از گذشت ۵ سال خواهد رسید. یک کارمند هر روز حداقل ۱۰ ساعت کار مداوم انجام می دهد. حال به فعالیت خود در کوین پات فکر کنید. فقط فشردن یک انگشت بر روی دکمه! آن هم هر وقت که بخواهید. بنابراین هیچ وقت انتظارات عجیب و غریب از درآمد چنین کاری نداشته باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 6, 2020 در 9:59 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خسته نباشید من میخواستم از شما سوال داشتم که امیدوارم خنده تون نگیرد شما که میگوییدشاید بعد از این۵سال طول بکشدباید زیرمجموعه داشته باشم من میتوانم زیرمجموعه هارو با پول بخرم یا باید یکی یکی پیدا کنم واکر زیرمجموعه داشته باشمجندتا زیرمجموعه باید داشته باشم که طی یک سال من به اخرین صفر برسم

    پاسخ
    • جولای 6, 2020 در 11:45 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     بنده عرض نکردم که ۵ سال طول می کشد بلکه گفتم توقع عجیب و غریب از درآمد به ازای فشردن انگشت بر روی یک دکمه نداشته باشید. به عنوان یک مثال، خدمت شما عرض کردم که یک کارمند باید ۵ سال روزی ۱۰ ساعت کار کند تا بتواند نزدیک ۲۰۰ میلیون تومان درآمد داشته باشد. بنابراین توقع نداشته باشید شما با فشردن انگشت بر روی یک دکمه ظرف چنین مدتی به این درآمد ها برسید.
     در مورد زیرمجموعه هم باید آن ها را پیدا کنید و جذب نمایید. در مقاله این مسائل توضیح داده شده است. لطفا مطالعه فرمایید تا با نحوه جذب رفرال آشنا شوید.
     میزان درآمد هم اصلا ثابت نیست. ممکن است شما ۱۰۰۰ تا زیرمجموعه داشته باشید اما فعال نباشند و هیچ تاثیری در درآمد نداشته باشند. از طرفی هم ممکن است ۱۰۰ زیرمجموعه فعال داشته باشید و به شدت روی درآمد شما تاثیر بگذارند.
     برای رسیدن به آخرین صفر ظرف یک سال باید زیرمجموعه های فعال و خیلی خیلی زیادی داشته باشید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژوئن 24, 2020 در 8:27 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  چند اپلیکیشن درامد با موبایل میشه معرفی کنید؟

  پاسخ
  • ژوئن 24, 2020 در 6:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   چندین اپلیکیشن معتبر در این زمینه مانند Roamler وجود دارد که تقریبا هیچ یک، روش های پرداخت مناسبی برای ایرانیان ندارند. و بعضی ها هم که اصلا کاربران مقیم ایران را نمی پذیرند.
   اپ هایی که با توجه به شرایط خود می توانید مورد بررسی قرار دهید عبارتند از :
   FeaturePoints
   Free Bitcoin Cash
   Electroneum
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 23, 2020 در 8:37 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید ایا استفاده از این سایتها با گوشی هم امکان پذیره یا خیر فقط با سیستم میشه ممنون

  پاسخ
  • ژوئن 23, 2020 در 11:28 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، امکان فعالیت با گوشی نیز وجود دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 18, 2020 در 8:00 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید من دوساله که در کوین پات کار میکنم از نه تا صفر به پنج تا رسیدم چند سال دیگه باید کار کنم که به
  اخرین صفر برسم

  پاسخ
  • ژوئن 19, 2020 در 12:40 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هیچ زمانی نمی توان برای آن قائل شد. بستگی به میزان فعالیت شخص، تعداد زیرمحموعه ها و میزان فعالیت آن ها دارد. شخصی ممکن است در عرض یک سال به آخرین صفر برسد و شخص دیگری پس از ۱۰ سال هم به ۵ صفر نرسد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 17, 2020 در 8:58 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  می خواستم نظرتون در مورد سایت {moremoney.io} بدونم آیا پرداختی دارد یا خیر؟

  پاسخ
  • ژوئن 17, 2020 در 9:23 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور در حال حاضر جزء سایت های با سابقه و معتبر به حساب نمی آید. اما فعلا پرداختی دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 15, 2020 در 2:07 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقتتون بخیر.
  من حقیقتش اطلاع نداشتم که هر خط اینترنت و دیوایس فقط میشه یک اکانت ساخت و ۲ تا ساختم البته با یه دیوایس و ۲ خط منتهی مسدود شدم.اینو به صورت خبری گفتم تا دوستان خوب میلیونرباش بدونن.
  سوال من اینه که الان راه کار چیه که بتونم با همین دیوایس یک اکانت بسازم،فقط یک اکانت؟و اینکه ایا دیگ اصلا میشه اکانتی با این دیوایس ساخت؟ چون دیوایس دیگ ای ندارم
  ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
  • ژوئن 16, 2020 در 2:45 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بارها این مساله در آموزش های سایت و بخش نظرات تذکر داده شده است. امیدوارم با توجه بیشتر دیگر دچار چنین مشکلاتی نشوید.
   بله می توان اکانت ساخت فقط کمی ریسک و حساسیت نسبت به حساب شما بیشتر است. انجام هر یک از موارد زیر، ریسک و حساسیت ها را تا حدودی کاهش خواهد داد:
   ۱- کش مرورگر خود را به طور کامل پاک کنید و یا از مرورگر دیگری استفاده فرمایید.
   ۲- مودم را خاموش و روشن کنید.
   ۳- کش سیستم را پاک کنید.
   ۴- ویندوز را عوض کنید.
   ۵- بعد از گذشت حداقل ۱ ماه و حداکثر ۳ ماه اکانت جدید بسازید.
   ۶- از ایمیل و آدرس کیف پول دیگری برای ثبت نام استفاده کنید.
   تذکر: نیازی به انجام تمام موارد فوق نیست بلکه هر چقدر بخواهید ریسک کاهش پیدا کند می توانید موارد بیشتری را امتحان فرمایید. همچنین اگر ویندوز سیستم را عوض کنید در حقیقت موارد ۱ و ۳ را نیز انجام داده اید. مورد ۴ و ۵ موارد خیلی سخت گیرانه ای هستند و معمولا بدون انجام آن ها هم افراد دچار مشکل نمی شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 15, 2020 در 11:06 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.
  من در این سایت برداشت زدم و از سه روز برداشت من کنسل شد.میخواستم بدونم که واقعا این سایت واقعیه؟!آخه من قصد دارم اگه واقعیه زیر مجموعه گیری کنم.یه تقریبی هم میتونید بهم کمک کنید که مثلا اگه ۱۰۰ تا زیر مجموعه فعال بگیرم حدودی ماهانه چقدر میشه درآمد داشت؟!
  واقعا یه صحبت کنید ک آیا این سایت واقعیه و کسی برداشت زده؟!
  و در آخر میشه با اینترنت های مختلف روی یک لپ تاپ چندتا اکانت زد؟!با اینترنت های متفاوتا

  پاسخ
  • ژوئن 16, 2020 در 2:20 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- تمام سایت هایی که در میلیونر باش معرفی می شوند، حداقل ۱۰ بار پرداختی موفق به اکانت های مانیتورینگ میلیونر باش داشته اند. همچنین این سایت مدت زمان زیادیست که فعال است و تا کنون عملکرد قابل قبولی داشته است.
   ۲- اصلا مشخص نیست. فقط به میزان کلیک های روزانه ی زیرمجموعه های شما بستگی دارد.
   ۳- خیر، تمام اکانت ها بسته خواهد شد. به ازای هر اینترنت و لپ تاپ فقط یک اکانت مجاز است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 14, 2020 در 7:49 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام مجدد
  من چند روز کار کردم و ارزم به حدنصاب برداشت رسیده و هم والت blockchain دارم و هم coinomi بعد ادرس BCH هر کدام را به COINPOT میدن میگه که اشتباست.من واقعا موندم چیکار کنم.واقعا نیاز به کمک دارم
  ممنوون

  پاسخ
  • ژوئن 14, 2020 در 11:48 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   دقت داشته باشید که فقط موجودی حساب BCH خود را می توانید به کیف پول BCH ارسال فرمایید. برای این کار هم باید موجودی حساب مذکور به حدنصاب لازم رسیده باشد. سپس می توانید در بخش برداشت رمز ارز مذکور، در فیلد آدرس BCH، آدرس کیف پول BCH خود را وارد فرمایید.
   اگر باز هم مشکل دارید، به پشتیبانی سایت کوین پات ایمیل بزنید و مشکل خود را مطرح نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 13, 2020 در 3:20 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقتتون بخیر ممنون بابته این مطالب.
  من در این سایت عضو شدم و تا ۲روز خوب بود بعد از ۲ روز اون سایت های مکمل coinpot باز میشن و تبلیغات هم بالا میاد اما هیچ ساتوشی هیچکدومش افزایش پیدا نمیکنه.نمیدونید مشکل کجاست؟ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • ژوئن 13, 2020 در 5:07 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   در این سایت ها باید بر روی دکمه Claim کلیک کرد تا رمز ارز مورد نظر به صورت اتوماتیک به کیف پول کوین پات شما افزوده گردد. اگر در این فرآیند مشکلی وجود داشته است شاید مربوط به هکی باشد که در روزهای اخیر برای سرورهای سایت کوین پات اتفاق افتاده است. به احتمال زیاد مشکلات به زودی حل خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 11, 2020 در 7:56 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام من میخام تو این سایت فعالیت کنم.لطفا راهنمایی کنید چ کیف پولی بسازم که عالی باشه و فیلتر نباشه و اذیت کنه.مناسب این سایت باشه..و لطفا بگید طرز ساختنش.ممنون

  پاسخ
  • ژوئن 12, 2020 در 3:38 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از کیف پول های مختلفی می توان استفاده کرد. امن ترین کیف پول، کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس است که باید آن را خریداری کنید. اگر هم کیف پول نرم افزاری می خواهید می توانید coinomi را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید. بر بستر وب هم می توانید از کیف پول سایت بلاک چین استفاده نمایید که در مقالات سایت، نحوه ساخت حساب در آن توضیح داده شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 9, 2020 در 7:24 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید من میخواستم بگم که منم در کوین پات کار می کنم که از هفت تاشون سه تا شون کار نمکنه خب یعنی برای همیشه تعطیل شد یا اینکه دوباره راه اندازی میشه ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ
  • ژوئن 10, 2020 در 5:02 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه طبق ادعای سایت کوین پات، سرورهای سایت های مذکور هک شده است و اطلاعات از دست رفته است. البته خوشبختانه درآمدها باقی است و مشکلی وجود ندارد. سایت هایی که مشکل دارند به زودی مجدد در دسترس قرار می گیرند اما اگر در این سایت ها زیرمجموعه داشته اید، احتمالا همگی را از دست خواهید داد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 31, 2020 در 5:05 ب.ظ
  پیوند یکتا

  اینم بلاخره بعد سالها فعالیت اسکم شد و از ۲۷مه تا حالا هیچ پرداختی نداشته

  پاسخ
 • می 23, 2020 در 8:13 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید کپچاهای کوین پات خیلی خیلی کند عمل میکنن میخواستم بدونم برا شما هم اینطوری یا فقط برای من اینطوریه؟ مشکل از اینترنت هست یا خود سایت اینطوریه چجوریاست؟
  ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  • می 24, 2020 در 2:30 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در اکانت های مانیتورینگ چنین مشکلی وجود ندارد. البته سریع نیست اما خیلی کند هم نیست. سایر کاربران نیز می توانند تجربه خود را در این مورد بیان کنند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 18, 2020 در 9:11 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید سایت کوین پات بعد چهار روز واریز کرده ولی هفت ساعت گذشته هنوز انتقال تایید نشده تو کیف پول اومده ولی تایید نشده چیکار کنم که زود تر انتقال تایید بشه و واریز تکمیل شه

  پاسخ
  • می 19, 2020 در 12:24 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هیچ کاری نمی توان کرد. نگران نباشید، صبر کنید تا فرآیند تکمیل گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • می 25, 2020 در 6:53 ب.ظ
   پیوند یکتا

   با سلام و خسته نباشید و همچنین تشکر بابت پاسخگویی کامل و قابل فهمتون
   ببخشید سوال پیش اومده من میخوام فعالیتم رو شروع کنم و در سوال قبلیم گفتید که یهتره از وی پی ان استفاده نکنیم چون اگه بفهمند تمام اکانت هایمان را بلاک میکنند و اینکه اگر سایت یا کیف پولی نیاز به قیلترشکن داشت باید چکار کنیم و سوال بعدیم اینه ایا میشه با موبایل هم در سایت های کسب درامد مثل فری بیت کوین ثبت نام کرد و اگر میشه من اگه با موبایلم برای لبتاب هات اسپات کنم ایا سرور تشخیص میده ؟
   من میخوام فعالیت رو شروع کنم ولی چون از ای پی و قیلترشکن زیاد سر در نمیارم میترسم بعد یه مدت فعالیت اکانت هام بلاک شن من لبتابم یخورده مشکل داره ممکنه مجبور به عوض کردن ویندوز بشم هر چند وقت آیا این ها روی ای پی تاثیر داره و سوال اخرم من یکی از دوستام یک بار اومد برای بازی انلاین dns لبتابم رو یچی وارد کرد گفت این چون تحریم هستیم عادی نمیگیره باید این باشه ایا تاثیر داره ؟؟لطفا مواردی که موجب بلاک اکانت میشه رو بگید یا درصورت امکان به جیمیلم بفرستید من بیشتر مقاله های سایت رو خوندم ولی بعضی ها گفتید نیاز به وی پی ان داره بعضی دیگه گفتید از وی پی ان استفاده نکنید و اینکه نظرتون راجع به سایت money birdsچی هست معذرت اگه طولانی شد ممنون بابت تایمی که میزاریدن

   پاسخ
   • می 26, 2020 در 3:15 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
    ۱- استفاده از نرم افزارهای تغییر ip مانند vpn تقریبا در تمام سایت هایی که امکان جذب زیرمجموعه دارند، تخلف است و اگر متوجه شوند شما از چنین برنامه هایی استفاده می کنید، حساب شما را مسدود خواهند ساخت. بنابراین در هیچ سایتی توصیه نمی شود از چنین برنامه هایی استفاده کنید. اما بعضی از سایت ها بنا به دلایل مختلف مانند تحریم یا فیلتر برای ایرانیان قابل دسترس نیستند. بنابراین یا باید قید استفاده از آن ها را بزنید و یا با تغییر ip از آن ها استفاده نمایید. پس در سایت هایی که بدون استفاده از این نوع نرم افزارها برای شما باز می شوند، هرگز سراغ استفاده از vpn و نرم افزارهای مشابه نروید. اما در سایت هایی که باز نمی شوند، اگر قصد فعالیت دارید باید از vps یا vpnهای امن و اختصاصی استفاده فرمایید. اگر نرم افزار شما کاملا امن و اختصاصی باشد فهمیدن استفاده از آن برای سایت مورد نظر بسیار سخت می شود و بیشتر سایت ها قادر به تشخیص نخواهند بود. البته تهیه چنین برنامه هایی هزینه بر است که قطعا صرف فعالیت در یک یا دو سایت کلیکی توجیه اقتصادی ندارد مگر اینکه برنامه حرفه ای برای فعالیت وجود داشته باشد.
    ۲- در مورد کیف پول ها در زمینه استفاده از vpn سخت گیری زیادی وجود ندارد و اگر از یک vpn امن استفاده فرمایید، مشکلی وجود نخواهد داشت. می توانید برای ورود به یک کیف پول از vpn استفاده کنید و پس از خروج از آن، vpn را غیر فعال کنید و به سایت های دیگر متصل شوید.
    ۳- به تنهایی با موبایل می توان فعالیت کرد اما نمی توانید با اینترنت موبایل و هات اسپات کردن، دو اکانت (یک اکانت در گوشی و دیگری در لپ تاپ) در سایت فری بیت کوین بسازید. به احتمال بسیار زیاد در هنگام درخواست برداشت هر دو اکانت مسدود خواهد شد.
    ۴- تعویض ویندوز برای فعالیت شما مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
    ۵- در مورد تغییری که دوست شما ایجاد کرده اند چون بنده از جزئیات آن آگاه نیستم نمی توانم نظر قطعی بدهم. اما اگر فقط یک تغییر dns ساده باشد، احتمالا مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
    ۶- شرایطی که موجب مسدود شدن اکانت ها می گردد همان مواردی است که در آموزش های مربوط به هر سایت و بخش نظرات آن ذکر شده است. می توانید مطالعه نمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • می 16, 2020 در 5:03 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام سایت Bouns من به مشکل خورده هر پسوردی می فرستن کانکت نمی شه

  پاسخ
  • می 18, 2020 در 1:22 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   موارد زیر را لحاظ فرمایید:
   ۱- ۲۴ ساعت صبر کنید.
   ۲- مودم را خاموش و روشن کنید.
   ۳- کش مرورگر را پاک کنید.
   ۴- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
   ۵- در صورت برطرف نشدن مشکل، با ایمیلی که در سایت مذکور ثبت نام کرده اید با پشتیبانی آن سایت ارتباط برقرار نمایید و مشکل خود را در میان گذارید. شاید به شما کمک کنند.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • می 26, 2020 در 11:16 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام
   ببخشید من وارد این سایت شدم والان داشتم براداشت میکردم که یهو اومد تو صفحه ثبت نام بعد اونجا دوباره ساینینگ رو میزنم بعد یه ارور میاد نوشته یه ایمیلی براتون اومده اگر اونو بزنی وارد میشی اونو میزنم میگه اشتباه.
   لطفا کمکم کنید

   پاسخ
   • می 26, 2020 در 3:23 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    بخش نظرات مقاله فوق را با دقت مطالعه نمایید. از راهکارها و توضیحات مختلفی که به سایر کاربران داده شده است استفاده نمایید. اگر مشکل شما رفع نشد با پشتیبانی سایت مذکور ارتباط برقرار نمایید و مشکل خود را با آن ها در میان گذارید.
    موفق باشید.

    پاسخ
    • جولای 15, 2020 در 3:55 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خسته نباشید ..نظرتون در مورد این سایت چیه
     {beypazaricekici.com}

     پاسخ
     • جولای 16, 2020 در 2:12 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      بنده چنین سایتی را نمی شناسم و نظری درباره آن ندارم.
      موفق باشید.

 • می 12, 2020 در 10:17 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام سایت ها انگار باز شده فقط الان سایت lit من clain نمی شه
  یعنی میشه ولی خطا داره صفر نمی شه
  Moon Litecoin depends on the revenue from displaying a small number of adverts that may interest you, so that we can continue to payout.
  We respectfully ask you to disable your ad-blocking browser plugin/software or add this page to the exception list and then refresh the page
  چی کار کنم؟

  پاسخ
  • می 14, 2020 در 1:24 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   گزینه های جاوا اسکریپت و کوکی ها روی مرورگر فعال باشد. همچنین دقت نمایید که افزونه هایی مانند اد بلاکر روی مرورگر نصب نباشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 10, 2020 در 4:52 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام،می بخشید سوال خارج از موضوع میپرسم
  یه بازی هست که از طریق خرید وسایل داخل بازی درآمد کسب میکنیم،مثل بازی شهرسازی و…،میشه درهفته تا چندصد دلار درامد کسب کرد البته طول میکشه تا به این حد برسی و یکسری قوانینی داره،بازی کلاهبرداری نیست خودم پول رو از بازی خارج کردم،میخوام بدونم روش اصلی درآمد این بازی چطوریه؟؟؟(پشت این بازی چه چیزی هست)،یعنی از طریق استخراج ارز دیجیتال این درآمد را به بازیکنان میده،یعنی صاحب بازی از هر بازیکن با آی پی مختلف بعنوان ماینر ارز رو استخراج میکنه،در این بازی هیچ تبلیغاتی نیست.

  پاسخ
  • می 11, 2020 در 3:08 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   شما نام سایت را ذکر نکرده اید. بنابراین نمی توان هیچ نظر خاصی در مورد نوع عملکرد آن سایت داد. اما به طور کلی سایت هایی از این دست ۹۹٫۹۹ درصد اسکم هستند و از روش های کلاهبرداری های مختلفی مانند پانزی استفاده می کنند. فراموش نکنید که در این روش ها و سایت ها گاها به بعضی از کاربران مقادیر کمی پرداخت می شود تا برای سایت مذکور تبلیغ کنند و افراد بیشتری در دام آن ها گرفتار شوند.
   اما در مورد پلن درآمدی این نوع سایت ها می توان به مواردی مانند افزایش ترافیک سایت و در نهایت جذب بنرهای تبلیغاتی یا استفاده از سیستم کاربران برای استخراج ارز دیجیتال یا جذب سرمایه کاربران و کلاهبرداری و یا حتی سرقت اطلاعات شخصی کاربران و فروش آن ها اشاره نمود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 8, 2020 در 7:32 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. من دوج کوین انتقال دادم به کوین پات، به میزان ۲۷۵۰ تا.
  هش تراکنش میگه انتقال پیدا کرده ولی حدودا دو ساعت از انتقال میگذره و کوین پات تایید نکرده. معمولا تایید شدن توسط کوین پات چقدر طول میکشه؟

  پاسخ
  • می 9, 2020 در 2:36 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نهایتا ظرف ۲۴ ساعت کاری باید تایید گردد. اگر مشکل رفع نشد به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و مساله را مطرح فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 7, 2020 در 12:22 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر. ایا از حساب کوین پات میشه به پرفکت مانی منتقل کرد؟؟؟؟
  مشکلی هست واسه ثبت نام در بلاک چین و صرافی لوکال که اطلاعاتم ثبت نمیشه. میتونم تو پرفکت مانی منتقل کنم؟؟
  و یا راه دیگه ای هست که من بتونم به ریال تبدیل کنم؟ هیچ اطلاعاتی در این زمینه ها و نحوه استفاده از اون موجودی در کیف پول ندارم.لطفا راهنمایی کنید . متشکرم

  پاسخ
  • می 7, 2020 در 2:16 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بیت کوین را به هر کیف پولی مخصوص بیت کوین می توان انتقال داد. اگر بخواهید به پرفکت مانی انتقال دهید باید در آن یک کیف پول بیت کوین بسازید و سپس از آدرس مخصوص آن کیف پول استفاده نمایید. البته بهتر است از کیف پول های مخصوص مانند لجر نانو اس یا coinomi استفاده نمایید.
   پس از انتقال بیت کوین ها به کیف پول بیت کوین خود، با جستجوی عبارتی مانند “خرید و فروش بیت کوین” در گوگل لیست صرافی های ایرانی ارزهای دیجیتال را مشاهده خواهید کرد. روی گزینه های موجود تحقیق نمایید و بهترین را انتخاب کنید. در نهایت بیت کوین های خود را به صرافی مورد نظر می فروشید و آن ها به حساب بانکی شما در ایران ریال واریز خواهند کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 6, 2020 در 11:07 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوستان . ادمین لطفا هر چه سریعتر تاییدش کن.
  برای رفع فیلتر سایت های کوین پات یه راهکار خیلی باحال یافتم . فقط موندم چرا زودتر به ذهنم نرسید.
  فعلا سایت مون بیت کش و بونوس بیت کوین فیلتر نشدن . همه دوستانی که فعالیت دارن . برن لینک زیرمجموعه گیری خودشونو کپی پیست کنن مثلا لینک من توی سایت بونوس بیت کوین به این صورته {http://bonusbitcoin.co/?ref=asdf} حالا از بعد اسلش یعنی ref=asdf؟/ رو دوباره کپی کنین و یه جایی توی سیستمتون ذخیرش کنین . هر هفت تا سایتی که فیلتر شدن رو اخرش این از اسلش به بعد رو قرار بدین و به راحتی فیلتر رو دور بزنین:) چون اون *** ها فقط میتونن ادرس اصلی سایت رو فیلتر کنن . خخخخخخخخخخخخ . برید حالشو ببرید

  پاسخ
  • می 7, 2020 در 2:06 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از اینکه سعی می کنید به سایر کاربران کمک نمایید، سپاسگزاریم. اما وقتی دامنه ای فیلتر می شود تمام ساب دامین ها و آدرس های متعلق به آن دامنه نیز فیلتر می شود.
   اگر چنین راهکاری جواب می داد که شما به راحتی با اضافه کردن نام پروفایل خود در سایت فیس بوک نیز می توانستید فیلتر فیس بوک را دور بزنید.
   اما خوشبختانه سایت های مذکور فعلا دیگر فیلتر نیستند و نیازی هم به راهکار خاصی نیست. با وارد کردن دامنه هر یک از سایت های متصل به کوین پات می توان وارد آن ها شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 3, 2020 در 11:54 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید کیف پول جکس والت من قسمت بیت کوین پریده و همه دارایی بیت کوین نمیدونم کجا رفته
  هر کاری هم می کنم دوباره کیف پول ساخته نمیشه
  خواهش می کنم ببینید مشکل از کجاست
  کیف پول هم بگم پاک کردم دوباره نصبش کردم و با اون ۱۲ تا کلمه ریکاوری کردم ولی بیت کوین دود شده رفته هوا

  پاسخ
  • می 3, 2020 در 11:58 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   والت مذکور باگ های زیادی دارد و با ایرانیان نیز مشکل دارد. کلا در حال حاضر استفاده از آن توصیه نمی شود. یک والت دیگر مانند coinomi انتخاب کنید و با کلمات ریکاوری که در دست دارید، کیف پول خود را بر روی آن بازیابی نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • می 5, 2020 در 10:39 ق.ظ
    پیوند یکتا

    ممنون از راهنمایی
    جواب داد کاری که گفتید
    به لطف آشنایی با میلیونر باش
    ی پرداخت از ojoo
    چهارتا از coinpot و
    چند تا هم از چند سایت دیگه که اینجا اسمشون نیست ولی به واسطه آشنایی با سایت شما باهاشون آشنا شدم
    ی دنیا ممنون الان هم نزدیک برداشت از سایت qlickbook هستم
    فقط نمیدونم واسه برداشت ازم کارت ملی می خواد یا نه با توجه به این که اکانتم معمولیه تو سایتشون

    پاسخ
    • می 6, 2020 در 2:20 ق.ظ
     پیوند یکتا

     انجام وظیفه است. خدا را شکر که مشکل شما حل گردید.
     ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
     در مورد سایت مذکور اگر کارت ملی نیز از شما بخواهد، مشکلی وجود ندارد و با ارسال مدرک می توانید برداشت نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • می 2, 2020 در 10:12 ب.ظ
  پیوند یکتا

  بچه ها اصلا درخواستی ثبت نمیشه که بخوان پیگیری کنن بهترین راه زنگ زدن به دفتر همین شعبه ۷ دادسرای مشهد که در خواست فیلتر شدنش داده باید اینقدر زنگ بزنید که مجبور بشن پیگیری کنن اصلا زنگ بزنید به همه جا پلیس فتا روابط عمومی قوه قضائیه دادستانی کل کشور هر جایی که بلدید بزنگید اگه کسی هم مشهد تشریف دارا به خاطر خدا بره پیگیری کنه که همه دعاش می کنن

  پاسخ
 • می 1, 2020 در 3:07 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام . خسته نباشید . بچه ها برید توی لینک زیر و درخواست رفع فیلتر بدین . اخه چرا باید فیلتر کنن ؟؟؟؟ مریضن مگه؟‌ فک کنم اختلاس و … هیچ مشکلی نداره فقط کار با ارزهای دیجیتالی مشکل داره برای حضرات!!!! مسخره تر از این نداریم به مولا…….
  لینک : {https://rafefilter.internet.ir/index.html}

  پاسخ
 • آوریل 30, 2020 در 3:28 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چرا این دو تا سایت فیلتر شده ؟ moondash.co.in
  moonliteco.in

  پاسخ
  • می 1, 2020 در 3:09 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به دستور مقامات قضایی این اتفاق افتاده است و توضیحی در مورد دلیل آن وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 30, 2020 در 12:31 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام سایت moonliteco.inو
  Moondashcoin
  متاسفانه فیلتر شدن بچه های میلیونر باش خواهش می کنم اگه امکانش دارید پیگیری کنید درست شن سایتا

  پاسخ
  • آوریل 30, 2020 در 2:05 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بهترین راه برای رفع فیلتر سایت هایی که توسط ایران فیلتر می شوند، ثبت درخواست رفع فیلتر توسط کاربران زیادی در نشانه ی زیر است:
   {https://rafefilter.internet.ir/index.html}
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آوریل 30, 2020 در 6:30 ق.ظ
    پیوند یکتا

    تو سامانه زدم
    زد این سایت به دستور سرپرست دادسرای ناحیه ۷ مشهد فیلتر شده
    آخه من موندم دادسرای مشهد چرا دستور فیلتر کردن داده
    دوست عزیز درخواست هم ثبت نمیشه که بخوان پیگیری کنن
    شما نمیدونید تا کی این دستور پا برجاست و آیا تاریخ انقظایی هم داره دستور این بنده خدا یا نه

    پاسخ
    • می 1, 2020 در 3:01 ق.ظ
     پیوند یکتا

     دستور قضایی تاریخ انقضایی نخواهد داشت. مگر اینکه به هر دلیلی دستور دیگری صادر شود و یا مقام بالاتر دستور را لغو نماید.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • می 2, 2020 در 1:25 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خسته نباشید من بیشترین درآمدم تو این کوین پات هست ازتون خواهش میکنم پیگیری کنید از فیلتر در بیارن ممنون میشم

    پاسخ
    • می 2, 2020 در 2:21 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     چشم، ما تلاش خود را خواهیم کرد اما متاسفانه پروسه تغییر چنین دستوراتی بسیار سخت و زمان بر است و کار چندانی از دست فعالان وب بر نمی آید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آوریل 25, 2020 در 9:30 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. توی این سایت ها اگه با ی اکانت از چند دیوایس استفاده کنیم تخلف محسوب میشه؟
  ممنون از سایت خوب تون

  پاسخ
  • آوریل 25, 2020 در 10:19 ق.ظ
   پیوند یکتا

   ببخشید استفاده از افزونه های جلوگیری از تبلیغات چطور؟ چون دیدم یکی ازین سایتای هفتگانه اخطار داد بهم

   پاسخ
   • آوریل 26, 2020 در 1:41 ق.ظ
    پیوند یکتا

    بهتر است بر روی مرورگری که برای فعالیت در این سایت ها از آن استفاده می کنید افزونه هایی مانند اد بلاکر نصب نباشد.
    موفق باشید.

    پاسخ
  • آوریل 26, 2020 در 1:40 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر. اگر روی تمام آن دیوایس ها فقط یک اکانت وجود داشته باشد و همچنین در هر لحظه فقط با یک دیوایس در سایت فعال باشید، مشکلی وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 22, 2020 در 8:24 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام،میبخشید سوال خارج از این موضوع میپرسم،
  این سایتهای سرمایه گذاری که ارز رو برای یه مدتی حدودا تا۱۰۰درصد و بالاتر سود میدهند،شاید بعضی هاشون واقعی باشه یا کلاهبرداری،سوالم اینه با این سودی که به هر سرمایه گذارمیدهند،خودشون بیشتر از سرمایه گذار دریافت میکنند؟و کجا فعالیت میکنند که این سود را بدست می اورند؟

  پاسخ
  • آوریل 23, 2020 در 1:16 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تمام این مدل سایت ها بدون استثنا کلاهبردار هستند. اگر حتی یکی از این سایت ها وجود داشته باشد یعنی صاحب آن سایت بلد است سرمایه را ظرف ۲۴ ساعت ۲ برابر کند. این بدان معنی است که اگر صاحب آن سایت فقط و فقط ۱۰ دلار برای سرمایه گذاری در جیب داشته باشد، پس از گذشت ۳۴ روز سرمایه اش حدود ۱۷۱ میلیارد دلار خواهد شد. این رقم یعنی نام او بالای نام مالک آمازون یعنی جف بیزوس قرار می گرفت و تبدیل به ثروتمند ترین فرد جهان می شد.
   بنابراین هرگز چنین چیزهایی را باور نکنید. این سایت ها از روش کلاهبردای هایی مانند پانزی استفاده می کنند. یعنی پول هزاران نفر را می خورند و گاها به بعضی که مبالغ کوچکی سرمایه گذاری کرده اند واقعا سود می دهند. به این شکل همواره افرادی هستند که برایشان تبلیغ کنند و همین چرخه ادامه پیدا می کند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 19, 2020 در 9:45 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام…
  از این سایت واقعا کسی برداشتی داشته،یا کلاهبرداریه،شاید اطلاعات برداشت که در سایته الکی باشه،تا وقتمون رو بیخودی هدر ندهیم.کسی هست که اثبات پرداخت از این سایت داشته باشه.

  پاسخ
  • آوریل 19, 2020 در 10:59 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هیچ سایتی در میلیونر باش تا قبل از اینکه در مجموع اکانت های سیستم مانیتورینگ میلیونر باش، حداقل بیش از ۲۰ پرداخت موفق داشته باشد، به عنوان یک سایت معتبر معرفی نمی گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 17, 2020 در 7:21 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  موقع برداشت باید پولی رو برای سایت بفرستیم تا پول رو به ما بدهند؟بعضی سایتا هارو دیدم که میگن مقداری رو به این کیف پول بفرست تا پول را بدهیم.

  پاسخ
  • آوریل 18, 2020 در 1:31 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، نیازی به سرمایه گذاری برای برداشت نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 15, 2020 در 7:18 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام،برای تبدیل ارزها به یکدیگر در داخل سایت پولی کم میشه؟مثلا این کار رو برای بدست اوردن توکن ها و ستاره در قسمتchallange انجام داد.

  پاسخ
  • آوریل 16, 2020 در 9:56 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت ادعا دارد که کارمزدی کسر نمی کند اما در حقیقت در نرخ تبدیل، کارمزد نیز لحاظ شده است. یعنی در یک صرافی مانند بایننس با نرخ بهتری می توانید ارزهای خود را چنج کنید. البته این کارمزدها فقط در مبالغ خیلی بالا، مهم و چشمگیر می شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آوریل 24, 2020 در 5:18 ق.ظ
    پیوند یکتا

    چرا بیت کوین کش و َسای ارزهارو نمیشه از سایت برداشت کرد اگه میشه جواب بدید

    پاسخ
    • آوریل 25, 2020 در 2:53 ق.ظ
     پیوند یکتا

     تمام ارزها را می توان برداشت کرد ولی باید آدرس کیف پول مخصوص آن ارز را بدهید و همچنین قوانین برداشت آن ارز مانند حداقل مقدار قابل برداشت را رعایت فرمایید. در ضمن شما می توانید تمام ارزهای خود را به یک ارز تبدیل و سپس آن ارز را برداشت نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آوریل 15, 2020 در 12:48 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام،اگر چند ساعت وارد اون۷سایت نشیم،همه ی پول یکجا جمع میشه که اونوقت یه بار بزنیم رویcallem و پول بره توی سایت؟

  پاسخ
  • آوریل 16, 2020 در 9:47 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، مبلغ جمع شده افزایش خواهد یافت اما باید دقت کنید که هر چقدر دیرتر به سایت وارد شوید و بر روی دکمه مذکور کلیک کنید، به شدت سرعت افزایش مبلغ درآمد کاهش خواهد یافت.
   یعنی کسی که طی ۵ ساعت هر ۱۰ دقیقه یک بار بر روی دکمه مذکور کلیک می کند درآمد خیلی بیشتری نسبت به کسی که بعد از ۵ ساعت، یکبار وارد سایت شود و بر روی دکمه کلیک کند، خواهد داشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 13, 2020 در 1:58 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام،علاوه بر اون درصدی که از این ۷سایت به سایت اصلی منتقل میشه،چطور میشه از بقیه درامد استفاده کرد،و انتقالش بدیم به سایت اصلی؟

  پاسخ
  • آوریل 14, 2020 در 2:48 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به صورت اتوماتیک تمام درآمد به سایت کوین پات منتقل می شود. نیاز به اقدامی از طرف کاربر نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 3, 2020 در 12:22 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. سایت faucet crypto معتبره؟ و کیف پولش یعنی فاست هاب مشکلی نداره؟

  پاسخ
  • آوریل 3, 2020 در 1:07 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت در مدت مانیتورینگ عملکرد قابل قبولی نداشته است و تا به حال چندین بار کلا فعالیت خود را متوقف کرده است. بنده فعالیت در آن را توصیه نمی کنم. فاست هاب هم اکنون در فاز گذر است و فعلا قابل اعتماد نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 2, 2020 در 1:32 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید می خوام برداشت کنم اما آدرس کیف پول بیت کوین کش رو تایید نمی کنه و نارنجی می مونه در حالی که هم آدرس درست دادم و هم به حدنصاب برداشت رسیدم حدود ۰٫۰۰۴ بیت کوین کش و می گه باید آدرس یک کیف پول معتبر باشه در حالی که آدرس بلاک چنج دادم خواهش می کنم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • آوریل 2, 2020 در 2:30 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به یک کیف پول دیگر مانند coinomi مراجعه کنید و در آن والت بیت کوین کش بسازید و از آدرس آن برای دریافت بیت کوین کش استفاده نمایید. اگر باز هم مشکل داشتید، مسئله را با پشتیبانی سایت کوین پات در میان بگذارید و علت را جویا شوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آوریل 7, 2020 در 11:49 ب.ظ
    پیوند یکتا

    ممنونم از جوابتون آدرس کیف پول از یک سایت دیگه convert کردم و مشکلم حل شد و کیف پول تایید شد و واریز کرد
    می خواستم بدونم این آدرس convert شده واسه واریز بعدیم اعتبار داره یا باید دوباره این عمل convert آدرس کیف پول انجام بدم و این که اگه واسه واریز بعدی اگه لینک جدید بگیرم از کیف پولم و جایگزین آدرس قبلی کنم واریز انجام میده یا به لینک جدید از همون کیف پولم گیر میده و باید صبر کنم
    چون خودتون گفتید اگه آدرس کیف پول عوض کنید چند مدت باید زمان بگذره تا دوباره تایبد بشیم
    البته کیف پول همونه و فقط لینک جدید ازش می خوام بگیرم

    پاسخ
    • آوریل 8, 2020 در 1:30 ق.ظ
     پیوند یکتا

     آدرس کیف پول شما همواره معتبر است و الزامی به تعویض آن نیست.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • مارس 24, 2020 در 2:10 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. وقت بخیر. الان که ساین کوین پات باز نمیشه، اگه با قیلترشکن واردش بشم بعد حسابم مسدود نمیشه؟ مثل سایت فری بیت کوین که اگه با قیلترشکن عمومی وارد بشی حسابت مسدود میشه

  پاسخ
  • مارس 24, 2020 در 6:06 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   استفاده از چنین نرم افزارهایی تخلف است و موجب مسدود شدن اکانت خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • مارس 24, 2020 در 11:02 ق.ظ
    پیوند یکتا

    خب من چطوری پس ثبت نام کنم وقتی سایت بسته ست؟

    پاسخ
    • مارس 25, 2020 در 4:26 ق.ظ
     پیوند یکتا

     در حال حاضر سایت کوین پات بدون مشکل باز می شود. می توانید مراحل زیر را دنبال نمایید:
     ۱- مودم را خاموش و روشن کنید.
     ۲- کش مرورگر را پاک نمایید.
     ۳- از مرورگرهای به روز استفاده نمایید.
     ۴- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
     ۵- در صورتی که باز هم برای ورود مشکل داشتید از یک ISP دیگر استفاده نمایید و یا با ISP خود تماس برقرار کنید و از آن ها بخواهید مشکل را بررسی نمایند.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • مارس 23, 2020 در 5:36 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من ۶روزه که لایت کوین رو انتقال به کیف پول زدم ولی به کیف پولم نیومد
  با یه سیستم دیگه هم زدم ۲روزه اونم نیومد هنوز
  مشکل چیه؟

  پاسخ
  • مارس 24, 2020 در 4:58 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر تخلفی مرتکب شده باشید، به عنوان مثال به ازای یک اینترنت و دیوایس بیش از یک اکانت ساخته باشید، پرداختی صورت نخواهد گرفت و حساب شما مسدود خواهد شد. اما اگر از قوانین تخطی نکرده باشید باید دقت نمایید که به حداقل مبلغ برای برداشت رسیده باشید و همچنین پس از اینکه درخواست برداشت خود را ثبت کردید، باید به ایمیل خود مراجعه کنید و بر روی لینک تاییدی که برای شما ارسال شده است کلیک فرمایید تا درخواست شما انجام گردد.
   در صورتی که موارد فوق را رعایت کرده اید و به قوانین نیز پایبند بوده اید، می توانید به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و علت عدم پرداخت را جویا شوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 19, 2020 در 6:12 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ی کیف پول واسه ارز لیت کوین معرفی نمی کنید که مثل بلاک چین معتبر باشه؟ آخه بلاک چین کیف پول لیت کوین نداره

  پاسخ
  • مارس 19, 2020 در 9:45 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   برای لایت کوین می توان از کیف پول های مختلفی از جمله Litecoin Core Client و یا موارد زیر استفاده کرد:
   سخت افزاری: لجر نانو اس، ترزور
   اپلیکیشن: کوینومی، جکس والت
   وب: Magnum Wallet
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 17, 2020 در 12:20 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید این سوال اینجا می پرسم واسه برداشت کردن از سایت clixcare باید حساب پرفکت مانی وریفای باشه یا نیازی نیست
  بازم می گم ببخشید آخه شما جامع ترین آموزش ها و بهترین راهنمایی ها رو کردین تا حالا

  پاسخ
  • مارس 18, 2020 در 2:20 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در سایت مذکور اگر عضویت شما استاندارد است و سرمایه گذاری نیز نکرده اید، برای برداشت باید پرفکت مانی وریفای شده باشد.
   اما توصیه می کنم در این سایت به هیچ وجه سرمایه گذاری نکنید و روی آن هم حساب باز نکنید. سایت مثبتی نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 9, 2020 در 8:44 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام واسه جذب زیرمجموعه خود از سایت coinpot باید لینک بسازیم و بفرستیم و یا باید اونجا ثبت نام کنه و لینک های زیرمجموعه گیری از هفت سایت دیگه رو باید بسازیم و بفرستیم؟

  پاسخ
  • مارس 10, 2020 در 2:17 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   شما باید لینک های زیرمجموعه گیری در ۷ سایت متصل به کوین پات را در اختیار شخص قرار دهید. او اگر بر روی هر یک از لینک های شما کلیک کند و ثبت نام نماید، در آن سایت زیرمجموعه شما خواهد بود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 9, 2020 در 12:10 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام طفا جواب رو میل بزنید من سایت doj, let کلاین میشن و برمی گردن چی کار کنم؟

  پاسخ
  • مارس 9, 2020 در 7:29 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   منظور شما از برگشتن را متوجه نمی شوم. باید مشکل را دقیق توضیح دهید.
   اما به طور کلی برای رفع مشکلاتی از این دست می توان موارد زیر بررسی نمود:
   ۱- مودم را خاموش و روشن کنید.
   ۲- کش مرورگر را پاک کنید.
   ۳- از مرورگرهای به روز مانند کروم، فایرفاکس و اپرا استفاده نمایید.
   ۴- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
   ۵- ممکن است مشکل از سرورهای سایت باشد، که در این صورت باید صبر کرد و در زمانی دیگر تلاش نمود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 7, 2020 در 9:38 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوست عزیز.
  سایت کوین پات فیلتر شده؟
  الان چند روز هست که اصلا نمیتونم وارد اکانت بشم.
  کلایم های روزانه رو هم به سختی باز میکنه
  ممنون

  پاسخ
  • مارس 7, 2020 در 9:47 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در نظرات اخیر، بارها به این سوال پاسخ داده شده است. لطفا مطالعه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 7, 2020 در 2:28 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوست عزیز .
  سایت ۴ ۵ روزی هست که باز نمیشه و ارور Gateway Timeout رو نشون میده .
  باید چیکار کنم ؟
  سایت کلا بسته شده ؟
  با فیلترشکنم باز نمیشه .

  پاسخ
  • مارس 7, 2020 در 4:24 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   فعلا سرورهای سایت دچار مشکل شده است. فقط باید صبر کرد تا نتیجه در روزهای آینده مشخص گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 6, 2020 در 4:46 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام

  این مشکل کوین پات و سایتهای متصل به اون برای همه هست یا فقط برای بعضیا اینجوریه ؟ . چند روزیه که برای منم اینجوری شده و سایتها به سختی بالا میاد و اصلا نمیشه کار کرد .
  اگه مشکلش رو متوجه شدید و راه حلش رو بیزحمت مارو هم راهنمایی بفرمایید .
  والا به زور روزی یه بار کلیکم رو میزنم و بقیه وقتم رو که برای اینجا میزاشتم مجبور شدم تو جاهای دیگه فعالیت کنم چون به اون اندک درامده عادت کرده بودیم و واقعا حیفه اگه نشه دوباره کار کرد . ایشالا که زودتر درست بشه
  دوستان هم اگه میتونن و راه حلی بلدن یا اگه مشکلش رو فهمیدن به بقیه کمک کنن .

  پاسخ
  • مارس 6, 2020 در 11:41 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به نظر می رسد این سایت دچار مشکل شده است و برای تمام کاربران چنین مشکلی وجود دارد. احتمالا مشکل در روزهای آینده برطرف خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 5, 2020 در 7:38 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام همه سایت های متصل بالا میان و میشه فعالیت کرد ولی خود سایت coinpot باید قیلترشکن باشه
  می خواستم بدونم دقیقا مشکل از کجاست از سایت یا اینترنت ما و می خواستم بدونم هر سیم کارت یک آیدی جداست یا از موبایل آخه من دوسیم کارتست گوشیم و با هر دوشون فعالیت می کنم
  و ببخشید آخرین سوالم اشکالی نداره با قیلترشکن وارد شیم و فقط حساب چک کنیم و برداشت کنیم یا حتما باید بدون قیلترشکن باشه آخه الان سایت بدون آن بالا نمیاد

  پاسخ
  • مارس 5, 2020 در 9:15 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- فعلا باید صبر کرد و نمی توان اظهار نظر قطعی کرد. اما آنچه مشخص است سایت مذکور فیلتر نیست.
   ۲- هم باید سیم کارت ها متفاوت باشد هم خود گوشی. آیپی شما به هر دو عامل بستگی دارد.
   ۳- استفاده از چنین برنامه هایی تخلف است و می تواند موجب مسدودی اکانت گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 5, 2020 در 3:12 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  آیا سایت کوین پات فیلتر شده
  از دیروز هرچی تلاش کردم واردش بشم نشد
  واقعا فیلتر شده؟
  یعنی دیگه نمیشه برداشت کرد

  پاسخ
  • مارس 5, 2020 در 7:22 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به نظر نمی رسد که فیلتر شده باشد. گاها این سایت دچار چنین مشکلاتی می شود و بعد به صورت اتوماتیک رفع می شود. فعلا باید صبر کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 5, 2020 در 4:53 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید ببخشید چند روزی که تو سایت فعال بودم تا امروز سایت فیلتر شده انگار یعنی با فیلتر شکن فقط می تونم وارد شم ترسیدم یوزر و پسورد وارد کنم و کلیک کنم گفتم شاید اکانت مسدود کنه خواهش می کنم راهنماییم کنید
  اصلا با فیلتر شکن هم میشه فعالیت کرد تو سایت و اون هفت تا سایت دیگه یا نه

  پاسخ
  • مارس 5, 2020 در 11:43 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   امکان استفاده از نرم افزارهای تغییر ip وجود ندارد و تخلف است. فعلا باید صبر کرد. سایت های دیگر نیز به همین ترتیب است. البته در حال حاضر سایر سایت ها مشکلی ندارند و می توانید مانند قبل کلیک های خود در آن ها را انجام دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • مارس 5, 2020 در 3:11 ب.ظ
    پیوند یکتا

    دوست عزیز بگیر نگیر داره انگار یبار میشه چند بار نمیشه انگار قطع و وصل میشه فقط هم همین سایت coinpot که داره اذیت می کنه

    پاسخ
 • مارس 1, 2020 در 8:39 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام شبتون خوش ببخشین من از این سایت یک بار درخواست زدم به ادرس کیف پول بلاکچینم و تو تقریبا ۱۰ ساعت واریز شد این گذشت تا امروز که خواستم ۳ دلار بیت ک.ین برداشت بزنم موقع درخواست ادرس کیف پول قبلیم ذخیره بود تو سایت منم همونو اوکی زدم تا دوباره واریز بشه ولی وقتی رفتم تو کیف پول بلاک چینم چیزی نیومده بود بررسی کردم دیدم ادرس کیف پول عوض شده ولی تو سایت کوین پات موقعیت واریز رو موفقیت امیز زده ایا میشه کاریش کرد؟
  ویه سوال دیگه وقتی من تو هفت تاسایت مذکور کلایم میزنم بعداز تقریبا ۵ بار تو هر سایت سرعت کپچا اومدن به شدن کاهش پیدا میکنه و هر عکس بخواد بیاد ۵ ثانیه حداقل طول میکشه در صورتی که همرو همیشه درست میزنم و سرعت اینترنتمم خوبه
  پیشاپیش بابت پاسخ منونم

  پاسخ
  • مارس 2, 2020 در 1:49 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- به طور کلی پرداخت های بیت کوین قطعی است و اگر آدرس را اشتباه بزنید، هیچ اقدام خاصی نمی توان انجام داد. اما اصولا آدرسی که به شما تعلق داشته است همواره متعلق به کیف پول شما خواهد بود. بنابراین احتمالا نباید مشکلی وجود داشته باشد و با همان آدرس قبلی نیز پول باید به کیف پول شما منتقل شود.
   ۲- بله، چنین مشکلی وجود دارد. اما بنده برای حل آن راهکار مناسبی که از نظر زمانی، انجام آن به صرفه باشد نمی شناسم.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • مارس 2, 2020 در 8:38 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خیلی ممنون ادمین عزیز بابت وقت گذاشتن و پاسخ گویی بسیار باحوصله
    مشکل حل شد و الان پول واریز شد من الان وقتی به کسی بخوام ادرس کیف پولم رو بدم باید ادرس جدید رو بدم یا قدیم چون ادرس قدیمی دیگه تو بلاک چین نیست و وقتی گزینه requestرو میزنم ادرس جدیده ولی فعاله و کار کرده
    به نظر خود من چون سایت بلاک چین فیلتره وبرای ورود از قیلترشکن استفاده میکنم اینجوری میشه درسته؟

    پاسخ
    • مارس 2, 2020 در 8:31 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
     آدرس قبلی فعال است و شما می توانید از آن نیز استفاده نمایید. اما به دلیل مسائل امنیتی بهتر است از آدرس جدید استفاده کنید.
     این تغییر آدرس ارتباطی با مساله که شما فرمودید ندارد، بلکه به دلیل افزایش امنیت هر بار آدرس جدیدی به شما و سایر کاربران نیز تعلق می گیرد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژانویه 30, 2020 در 10:05 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام روزتون خوش بنده با جیمیل خودم تو ۷سایت مذکور ثبت نام کردم و فعالیت میکنم ولی برای ثبت نام در سایت coinpotبا همین جیمیل بعداز ریجیستر کردن کد تاییدیه که باید به ایمیلم ارسال بشه ارسال نمیشود حتی پوشه اسپم به همین دلیل نمیتونم وارد سایت بشم به پشتیبانی هم ایمیل زدم هنوز جواب ندادن مشکل از کجاست؟

  پاسخ
  • ژانویه 30, 2020 در 10:10 ق.ظ
   پیوند یکتا

   این هشدار میاد و جمیل من کاملا صحیحه
   خواهشا جمیل رواز پیغام مذکور بعدازبررسی پاک کنین
   Error: No pending account found for email address *****- please try again or contact us at {support@coinpot.co} if you believe there is a problem at our end

   پاسخ
   • ژانویه 30, 2020 در 10:00 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    همان طور که در آموزش درج شده است، بهتر بوده است شما ترتیب ثبت نام را رعایت می کردید و ابتدا در سایت کوین پات و سپس در سایت های متصل به آن ثبت نام انجام می دادید. در این صورت اگر با چنین مشکلی مواجه می شدید به راحتی می توانستید با gmail دیگری اقدام به ثبت نام کنید و پس از تایید آن حساب، اقدام به ثبت نام در سایت های دیگر نمایید.
    برای رفع مشکل موارد زیر را لحاظ فرمایید:
    ۰- از مرورگرهای به روز استفاده کنید و گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
    ۱- مودم را خاموش و روشن کنید.
    ۲- کش مرورگر را پاک نمایید.
    ۳- بر روی sign in کلیک کنید و تلاش نمایید تا وارد حساب شوید.
    ۴- در صورتی که تلاش شما برای ورود موفقیت آمیز نبود از گزینه reset password برای بازیابی رمز عبور استفاده کنید.
    ۵- اگر برای شما ایمیلی ارسال نشد و یا ارور دریافت کردید، موارد یک و دو را تکرار نمایید.
    ۶- بر روی Register کلیک کنید و سعی کنید با همان ایمیل قبلی یک حساب جدید برای خود بسازید.
    ۷- اگر مشکل شما رفع نشد، تنها راه شما ارتباط با پشتیبانی سایت مذکور است. مشکل خود را برای آن ها شرح دهید و صبر کنید تا به شما پاسخ دهند. در غیر این صورت باید اکانت قبلی را فراموش کنید و دیگر از آن استفاده نکنید و به جای آن، اکانت جدیدی در کوین پات بسازید و سپس با آن اکانت در ۷ سایت دیگر نیز فعالیت خود را آغاز فرمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • ژانویه 19, 2020 در 10:27 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  خسته نباشید
  میشه به جای سایت کویین پات ادرس کیف پول بلاگ چین رو بزنیم

  پاسخ
  • ژانویه 20, 2020 در 10:24 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در سایت کوین پات می توانید آدرس کیف پول بلاک چینی خود را وارد نمایید. اما اکثر سایت های متصل به کوین پات فقط به کوین پات پرداختی دارند و امکان پرداخت مستقیم به کیف پول بلاک چینی به دلیل کارمزد شبکه وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 31, 2019 در 6:00 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.ببخشید چجور من ارز هامو به کیف پول پایر انتقال بدم و اونارو نقد کنم.البته اینو بگم من برنامه کیف پول پایر رو دارم.ممنون میشم اگر جواب بدید.

  پاسخ
  • دسامبر 31, 2019 در 6:22 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   برای تبدیل به ریال باید از صرافی ها معتبر داخلی و یا سایت هایی مانند لوکال بیت کوینز استفاده فرمایید. نحوه کار با صرافی ها هم به این شک است که شما ارزهای خود را به کیف پول آن ها انتقال می دهید و آن ها نیز ریال به شماره حساب شما در بانک واریز می کنند.
   برای آشنایی با چگونگی انتقال رمز ارزها به کیف پول شخصی، باید در مقاله فوق به بخش آموزش کار با پنل کاربری سایت CoinPot مراجعه نمایید و بخش Withdraw bitcoin core را مطالعه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 31, 2019 در 12:29 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من توی سایت کوین پات و۷سایت دیگ ثبت نام کردم اماوقتی وارد دو سایت مون داج کوین و مون لایت کوین میشم وclaim رو می زنم چیزی به من نمید به نظر شما مشکل از چیست

  پاسخ
  • دسامبر 31, 2019 در 5:58 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   چنین چیزی بعید است. دقت فرمایید که در سایت های مذکور به شما داج کوین و لایت کوین داده خواهد شد و مبالغ به حساب های داج کوین و لایت کوین شما در کوین پات اضافه خواهد شد.
   اما به هر حال اگر اطمینان دارید مبلغی به کیف پول های مذکور اضافه نمی شود، یک بار از حساب های خود خارج شوید، مودم را خاموش و روشن کنید، کش مرورگر را پاک نمایید و مجدد وارد سایت ها شوید و امتحان فرمایید. اگر مشکل حل نشد، مشکل خود را از طریق پشتیبانی سایت های مذکور پیگیری کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 26, 2019 در 6:37 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید.
  من هفته پیش درخواست پرداخت از سایت زدم که بیشتر از ۴۸ ساعت شد و پرداخت کرد.
  الان درخواست dogecoin رو که زدم حدود ۴ ۵ روز شده ولی پرداختی نکرده. توی داشبورد نوشته بود که processing و تا ۱۰ دقیقه انجام میشه و اینا. ولی هنوز هیچی.
  الانم درخواست جدید برای خود بیتکوین رو که زدم ۳ روز شده پرداخت نکرده.
  اینا به کریسمس ربط داره؟؟ یا سایت پرداختش متوقف شده؟؟ اطلاعی دارید؟
  همه چی کار میکنه. لاتاری و رول و امتیاز گیری. فقط انگار پرداخت نمیکنه. تا هفته پیش خیلی خوب پرداخت میشد.

  پاسخ
  • دسامبر 28, 2019 در 5:31 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در هنگام تعطیلات رسمی مانند تعطیلات کریسمس چنین مسائلی طبیعی است. فعلا باید صبر کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 13, 2019 در 9:41 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.ممنون بابت راهنماییاتون.
  من توی سایت ثبتنام کردم فعالیتمو شروع کردم و اولین درخواست واریزی من رو هم قبول کردند.اینو گفتم چون بعضیها میگن واریزی نداره.
  نکته دوم اینکه یه سری اپلیکیشن هم توی گوگل پلی منتشر شده اگر از اونها استفاده کنیم آیا مطمئن هستند یا خیر؟یا اینکه شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
  متشکر.

  پاسخ
  • دسامبر 13, 2019 در 10:59 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از اینکه تجربیات خود را با سایر کاربران در میان می گذارید، سپاسگزاریم.
   منظور شما چه اپلیکیشن هایی است؟ باید دقیق به نام آن ها و کاربردشان اشاره نمایید تا امکان بررسی وجود داشته باشد.
   اما به طوز کلی اگر برنامه ای است که قرار است کلیک کردن بر روی رول ها را به صورت اتوماتیک انجام دهد، تخلف است و نباید از آن ها استفاده کرد. موجب مسدود شدن اکانت در هنگام برداشت خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • دسامبر 14, 2019 در 12:38 ب.ظ
    پیوند یکتا

    خیر برای کلیک اتوماتیک نیستند.فقط همه این هفت سایت رو تو خودشون به صورت یکپارچه تبدیل کردند برنامه هایی مثل
    Coin pot moon faucet
    Faucet pot
    Claim multi faucet – coinpot & mas
    هنوز هم اقدامی توی این برنامه انجام ندادم اول خواستم تاییدیه بگیرم از شما بعد شروع به فعالیت کنم
    متشکر

    پاسخ
    • دسامبر 14, 2019 در 2:53 ب.ظ
     پیوند یکتا

     بنده تجربه کار با هیچ یک از این نرم افزارها را ندارم. بنابراین نظر قاطعی هم نمی توانم در مورد آن ها بدهم اما توجه شما را به نکات زیر جلب می کنم:
     ۱- وقتی برنامه ای توسط خود یک سایت تولید نشده است باید درمورد استفاده از آن بسیار محتاط بود. به این دلیل که ممکن است مورد سوء استفاده صاحبان اپلیکیشن قرار بگیرید و یا حتی مورد ظن صاحبان سایت قرار گیرید.
     ۲- اگر اپلیکیشنی توسط خود صاحبان سایت تولید گردد، حتما در سایت اصلی نیز معرفی خواهد شد.
     ۳- بدون شک استفاده از نسخه وب نسبت به اپلیکیشن هایی که توسط کوین پات تولید نشده است، مطمئن تر است.
     ۴- اگر اصرار به استفاده از چنین برنامه هایی دارید، حتما از معتبر بودنشان اطمینان حاصل نمایید و همچنین فقط یک اکانت داشته باشید و تنها از یک برنامه استفاده نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
    • مارس 6, 2020 در 3:20 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام دوست عزیز
     من مهرماه سال ۹۷ با یه اپلیکیشن شروع کردم..اوایل توی پلی استور براش آپدیت میومد اما الان خیلی وقته آپدیت نداده ولی هنوز از همون استفاده میکنم چون توسط خود کوین پات ساخته شده
     چندین اپ دیگه برای کوین پات درست شده منتها توسط خود کوین پات نیست و فرقشم با اصلی اینه که برای واریز به کیف پول اصلی و بعضا حتی برای تبدیل کردن ارزها به همدیگه درصدی رو برای خودشون برمیدارن
     توصیه من اینه اگه (مجبورید) از این اپ ها استفاده کنین مثلا کلیم روزانه رو انحام بدید ولی هنگام برداشت یا تبدیل به (سایت کوین پات) با مرورگر خود گوشی وارد بشید و برداشت یا تبدیل بزنید تا مورد سواستفاده قرار نگیرین
     متأسفانه من تلگرام استفاده نمیکنم وگرنه حتما نسخه اصلی و قدیمی کوین پات رو براتون میفرستادم
     برای راهنمایی کمکی خاستین اینستاگرام بنده mh.ali6 هستش .. اگر دیر جواب دادم از الان پوزش میخوام

     موفق باشید..با تشکر از عوامل محترم وجواب گویی واضح به کاربران

     پاسخ
 • دسامبر 10, 2019 در 5:15 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید.
  من از امروز یهو اکانتم مثه خیلیا مشکل No valid account is signed in داره.
  هیچ جای دیگه لاگین نیستم. کش هم خالی کردم. ایمیل تایید هم برام میاد با خالی کردن کش. ولی ارور رفع نمیشه.
  اگر این به معنی بسته شدن اکانت هستش، من دیگه بزارمش کنار و اکانت جدید بسازم.
  اگر اکانت بسته نیست پس چرا لاگین میشه و درآمد میشه داشت. ولی رول زدن و لاتاری غیر فعال میشن!!!!
  هیچ جا جواب درستی پیدا نکردم.
  پیشاپیش ممنونم

  پاسخ
  • دسامبر 10, 2019 در 3:43 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه کوین پات سیستم های ضد رباتی اعمال کرده است که گاهی کاربران حقیقی را نیز به اشتباه ربات تشخیص می دهد. به هرحال به صورت کامل از اکانت خود خارج شوید و کش مرورگر را پاک نمایید. ۲۴ ساعت صبر کنید، مودم را خاموش و پس از ۱۰ دقیقه روشن نمایید و مجدد امتحان کنید. دقت کنید که گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 29, 2019 در 12:34 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سایتش اسکمه بالای ۴ بار درخواست واریز دادم بیت کوین کم کرد ولی پولی واریز نکرد پشتیبانش هم ۱ ماهه جواب نداده کیف پولم درست دادم مال بلاکچینه

  پاسخ
  • نوامبر 29, 2019 در 6:19 ب.ظ
   پیوند یکتا

   از اینکه تجربیات خود را با سایر کاربران در میان می گذارید سپاسگزاریم.
   البته این سایت تا کنون در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش، پرداختی های منظمی داشته است. اما اخیرا سیاست های ضد ربات و چند اکانتی را اعمال نموده است که اکانت های کاربران زیادی را به اشتباه درگیر کرده است. همچنین توجه کنید که جهت برداشت باید به حداقل های تعیین شده برای برداشت برسید، قوانین را رعایت کرده باشید و کارمزدها را نیز در نظر بگیرید. در نهایت پس از اینکه با توجه به موارد فوق درخواست برداشت خود را ثبت کردید، باید به ایمیل خود مراجعه کنید و بر روی لینک تاییدی که برای شما ارسال شده است کلیک فرمایید تا درخواست شما انجام گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 25, 2019 در 3:33 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  من وقتی لاگین کردم یه تاییدیه فرستاد به ایمیلم اون لینک رو زدم حتی نوشت authorized accept
  اما وقتی رول میکنم مینویسه not invallid account to sign in
  الان حسابم بسته شده ؟ دیگه نمیشه کار کرد ؟
  من رو هیچ دستگاهی امتحان نکردم و رول نکردم هر کاری هم بود کردم اما نشد کش مرورگر و … هم پاک کردم نشد
  ایمیل هم زدم اما جواب نمیدن .چیکارکنم؟

  پاسخ
  • نوامبر 28, 2019 در 10:34 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   دقت فرمایید که از نرم افزارهای تغییر ip استفاده نکرده باشید و تنها یک اکانت در سایت های مذکور ساخته باشید. همچنین از مرورگرهای به روز مانند کروم و فایرفاکس استفاده نمایید و گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر شما فعال باشد. اگر باز هم مشکل داشتید به صورت کامل از سایت ها خارج شوید. سپس مجددا لاگین نمایید و اگر پیامی به ایمیل شما ارسال شد، بر روی آن کلیک فرمایید تا هویت شما تایید گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 29, 2019 در 12:54 ب.ظ
  پیوند یکتا

  من میخوام در سایت wan wannads ثبت نام کنم
  تا آفراشو انجام بدم در قسمت survey profile که میرم ایمیلمو میزنم مینویسه
  you have not given a correct email address
  میشه یه آموزش واسه طریقه گرفتن آفر wan wannads و طریقه ثبت نام بدید

  پاسخ
  • اکتبر 30, 2019 در 7:11 ق.ظ
   پیوند یکتا

   در پیغام به شما گوشزد شده است که ایمیل شما قابل پذیرش نیست و فرمت صحیحی ندارد. بنابراین کش مرورگر خود را پاک نمایید. یک gmail جدید بسازید و با آن اقدام به ثبت نام بفرمایید.
   در مورد درخواست شما باید خدمتتون عرض کنم در میلیونر باش برای سایت هایی آموزش تهیه می شود که در سیستم مانیتورینگ، موفق عمل کرده باشند. متاسفانه سایت مذکور هرگز عملکرد مناسبی نداشته است، بنابراین آموزشی برای آن تهیه نخواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 18, 2019 در 5:36 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  میخواستم ببینم ایا میتونم ادرس کیف پول کوین پات رو به جاهای دیگه بدم و از اونجا ارز رو انتقال بدم داخل کیف پول کوین پات و به هم تبدیل کنم؟

  پاسخ
  • اکتبر 19, 2019 در 2:21 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، چنین امری امکان پذیر است. اما اگر مبالغ قابل توجهی مد نظر دارید بنده استفاده از کوین پات را توصیه نمی کنم. به این منظور از کیف پول های امن تر و صرافی های مطمئن تر استفاده نمایید. کوین پات نسبت به کیف پول ها و صرافی های معتبر از اعتبار بسیار کمتری برخوردار است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 17, 2019 در 11:56 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  میخواستم بدونم در سایت کوین پات برای تبدیل ارزها به همدیگه کارمزد هم گرفته میشه ؟ یعنی از موجودی کم میشه؟
  و اینکه قیمت و نوسان ارزها در تبدیل به همدیگه تاثیری هم داره یا نه ؟
  ممنون

  پاسخ
  • اکتبر 18, 2019 در 4:49 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- پاسخ به این سوال سخت است. سایت مذکور مبلغ مشخصی را جهت کارمزد ذکر نمی کند و ظاهرا کارمزدی گرفته نمی شود. اما با توجه به اینکه نرخ تبدیل را خود سایت کوین پات مشخص می کند، بنابراین نمی توان گفت در حقیقت کارمزدی کسر نمی شود. چون به هرحال نرخ تبدیل با نرخی که شما می توانید در یک صرافی مانند بایننس معامله نمایید متفاوت خواهد بود.
   ۲- بله، تاثیر مستقیم دارد. هرچقدر قیمت یک رمز ارز نسبت به دیگری تغییر داشته باشد، به همان میزان در نرخ تبدیل نیز تغییر حاصل خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 7, 2019 در 1:45 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  من در کوین پات ثبت نام کردم و مقداری هم claim زدم ویه خورده تو حسابم دیدم که اومده
  من صفحه هایی که مربوط به کوین پات میشد رو نبستم و رفتم سر کار و زمانی که برگشتم دیگه وارد اکانتم نمیشه و داخل اکانت کوین پات هم نمیتونم برم و پیغام
  Error: Unexpected error – please or contact us at [support@coinpot.co] if you believe there is a problem at our end
  میده .
  چیکار باید بکنم ؟
  ممنون

  پاسخ
  • اکتبر 7, 2019 در 2:42 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   موارد زیر را لحاظ فرمایید:
   ۱- مودم را خاموش و روشن نمایید.
   ۲- کش مرورگر را پاک کنید.
   ۳- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
   ۴- ۴۸ ساعت صبر نمایید اگر مشکل شما حل نشد از طریق ایمیلی که به شما داده شده است با پشتیبانی سایت مذکور ارتباط برقرار کنید و مشکل خود را با آن ها مطرح سازید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • می 6, 2020 در 12:09 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام وقتتون بخیر
    من در این سایت به اشتباه دو اکانت ایجاد کردم با یک آی پی و هر کاری هم کردم ک یکی ازین ۲ اکانت رو پاک کنم موفق نشدم و با یکی از اکانت ها شروع به کار کردم از vpn هم استفاده کردم حالا در قسمت لاتاری و همچنین قسمت multiplier نمیتوانم شرکت کنم و ارور no valid acoount sign in برایم می آید؟مشکل از کجاست؟احتمال میدهم اکانتم بسته شده باشد،اگر اینطور است باز هم اکانت بسازم مسدود میشود؟

    پاسخ
    • می 6, 2020 در 2:37 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     استفاده از چنین نرم افزارهایی تخلف است و موجب مسدودی اکانت می گردد.
     به هرحال حساسیت ها نسبت به حساب شما افزایش یافته است. اگر می خواهید حساب جدید بسازید، موارد زیر را رعایت فرمایید تا احتمال اینکه دچار مشکل شوید، کاهش یابد:
     ۱- دیگر به حساب های قبلی وارد نشوید.
     ۲- کش مرورگر و سیستم خود را پاک کنید.
     ۳- مودم را خاموش و روشن نمایید.
     ۴- بعد از گذشت یک ماه از آخرین ورود شما به حساب های قبلی، با مشخصات جدید یک حساب جدید بسازید. فقط دقت نمایید که زیرمجموعه اکانت های قبلی نباشد.
     ۵- از نرم افزارهای تغییر ip استفاده نکنید.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • اکتبر 7, 2019 در 12:42 ب.ظ
   پیوند یکتا

   متاسفانه همه اکانت های سایت بسته شده و پشتیبانی به تیچ وجه جواب نمیدم منم کلی پول داشتم توش

   پاسخ
  • اکتبر 24, 2019 در 11:20 ق.ظ
   پیوند یکتا

   داداش برا منم هر از گاهی این ارور میاد میام بیرون میرم تو دوباره لاگین رو میزنم یه پیام برا درست بودن ادرس ایپیم به جیملم میاد اونو کلیک میکنم مستقیم میره تو سایت

   پاسخ
 • سپتامبر 19, 2019 در 8:23 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام

  Roll failed, reason: No valid account is signed in
  چن روزیه وقتی می خوام اتورول بزنم این پیام میاد. دلیلش چیه بنظرتون؟

  پاسخ
  • سپتامبر 21, 2019 در 5:57 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   موارد زیر را امتحان فرمایید:
   ۱- مودم را خاموش و روشن کنید.
   ۲- از مرورگرهای به روز استفاده کنید.
   ۳- کش مرورگر خود را به طور کامل پاک نمایید.
   ۴- مجدد به سایت وارد گردید و رول بزنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 8, 2019 در 11:22 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام آقا من وارد سایت bonusbitشدم بعد اومدم ببینم واقعا میاد به حساب coin زدم برداشت بعد وارد کیف پولم شدم ولی وقتی وارد شدم سه تا از ارزهام صفر شده بوده با اینکه قبل اینکار وارد کیف پولم شده بودم و میزان ارزام سر جاش بود لطفا راهنمایی گنید

  پاسخ
  • سپتامبر 9, 2019 در 11:51 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از چه کیف پولی استفاده می کنید؟ اگر از کوین پات استفاده می کنید که وقتی درخواست برداشتی ثبت کنید، مبلغ از موجودی شما کم خواهد شد و در صورتی که شرایط برداشت را داشته باشید و تخلفی مرتکب نشده باشید به حسابی که معرفی کرده اید، انتقال خواهد یافت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 30, 2019 در 9:27 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید سایت moonliteبعد تست انسان شناسی برای دریافت لایتکوین بعد چند روز فعالیتم این ارور رو میده جریان چیه؟

  Moon Litecoin depends on the revenue from displaying a small number of adverts that may interest you, so that we can continue to payout.
  We respectfully ask you to disable your ad-blocking browser plugin/software or add this page to the exception list and then refresh the page

  پاسخ
  • آگوست 31, 2019 در 2:00 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از شما خواسته شده است که نرم افزارهایی را که تبلیغات را بلاک می کنند (مانند اد بلاکر)، غیر فعال نمایید و به سایت مذکور اجازه دهید تبلیغات را بارگذاری نماید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 10, 2019 در 2:34 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دادا قوت خسته نباشید جناب من دیشب درخواست برداشت زدم و اینبار شماره حساب رو عوض کردم و موقع تایید برداشت داخل ایمیل پیغام خطا واسم فرستاد دارم خواست که به ایمیل شون درخواست بدم دلیلش چیه ممنون میشم راهنمایی کنیید

  پاسخ
  • آگوست 10, 2019 در 11:25 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پس از تعویض شماره حساب، امکان برداشت فراهم نیست. مدتی طول می کشد تا مجدد اجازه برداشت برای شما فراهم گردد و باید اقداماتی انجام دهید که مطمئن شوند خود شما درخواست برداشت داده اید و شخص دیگری به حساب شما دسترسی پیدا نکرده است. بنابراین آنچه از شما خواسته می شود را انجام دهید و صبر کنید تا زمان لازم سپری گردد. سپس می توانید درخواست برداشت دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 29, 2019 در 5:56 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید داخل سایت مقدار بیت کویین من بیشتر از مقدار برداشتی هست دلیلش چیه ممنون میشم راهنمایی کنید .۰۰۰۶۷ بیت دارم ولی ولی برداشت فقط مقدار.۰۰۰۲۱نشون میده

  پاسخ
  • جولای 29, 2019 در 7:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر مبلغ مذکور مربوط به انجام آفرها است، ممکن است هنوز انجام پروسه تایید آفرهای شما به صورت کامل طی نشده است. چون از زمانی که شما یک آفر را انجام می دهید، پروسه تایید می تواند تا ۳۰ روز نیز به طول انجامد. بنابراین حق برداشت درآمد مربوط به آفرها تا تایید کامل داده نمی شود. همچنین حتما کارمزد شبکه بیت کوین را نیز برای برداشت های خود در نظر بگیرید، شاید رقم مورد نظر شما مربوط به کارمزد تراکنش شبکه بیت کوین است.
   اگر با توجه به توضیحات فوق، پاسخ خود را نیافتید، به پشتیبانی سایت مذکور ایمیل بزنید و سوالات خود را مطرح فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 29, 2019 در 3:49 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید من داخل کویین پات وقتی میزنم برداشت بیت کویین رو بیت هایی که از افرها گرفتم رو نمیده یعنی تو کادر نمیشه اضافه کرد داخل موجودی هست ولی داخل مستطیل نمیشه اضافه کرد ممنون میشم دلیلش رو بگید

  پاسخ
  • جولای 29, 2019 در 6:54 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ممکن است هنوز انجام پروسه تایید آفرهای شما به صورت کامل طی نشده است. چون از زمانی که شما یک آفر را انجام می دهید، پروسه تایید می تواند تا ۳۰ روز نیز به طول انجامد. بنابراین حق برداشت درآمد مربوط به آفرها تا تایید کامل داده نمی شود. همچنین حتما کارمزد شبکه بیت کوین را نیز برای برداشت های خود در نظر بگیرید، شاید رقم مورد نظر شما مربوط به کارمزد تراکنش شبکه بیت کوین است.
   اگر با توجه به توضیحات فوق، پاسخ خود را نیافتید، به پشتیبانی سایت مذکور ایمیل بزنید و سوالات خود را مطرح فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 24, 2019 در 1:41 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من ایمیلمو درست وارد کردم ولی هنگامی ک برداشت میزنم از سایت میگه ایمیلو تایید کن ولی هیچ ایمیلی نیست تو اسپم هم نبود جالا باید چیکار کنم ؟

  پاسخ
  • جولای 24, 2019 در 9:23 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ایمیلsupport@coinpot.co را به مخاطبین اکانت ایمیل خود اضافه نمایید و مجدد اقدام کنید. اگر باز هم ایمیلی دریافت نکردید، از طریق پشتیبانی سایت کوین پات پیگیری فرمایید. به آن ها ایمیل بزنید و مشکل خود را به زبان انگلیسی شرح دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 8, 2019 در 9:22 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
  من چندتا سوال دارم
  اولین اینکه من بخوام ۰٫۰۰۰۱بیت کوین به حساب بلاکچینم انتقال بدم چقدر کارمزد کم میکنه و چند روزه تو حساب بلاک چینم هست ممنون میشم جواب بدین منتظرم

  پاسخ
  • جولای 9, 2019 در 3:22 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پاسخ تمامی این موارد و نکات مهم برای برداشت در مستطیل آبی رنگی که در بخش برداشت سایت کوین پات وجود دارد، آمده است. همان طور که در آن کادر مشاهده می کنید و در مقاله فوق به آن اشاره شده است، باید پس از درخواست به ایمیل خود مراجعه نمایید و بر روی لینک تایید درخواست برداشت کلیک فرمایید. سپس اگر مشکلی وجود نداشته باشد، ظرف ۴۸ ساعت بیت کوین در حساب شما خواهد بود. کارمزد سایت کوین پات برای انتقال صفر است اما کارمزد لحظه ای شبکه بیت کوین را می توانید در سایت bitcoinfees.info مشاهده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 6, 2019 در 7:25 ب.ظ
  پیوند یکتا

  برای من توی ایمیل پیام سایت نمیاد چکار کنم؟

  پاسخ
  • جولای 6, 2019 در 8:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   شما در همین پیغام آدرس ایمیل خود را به صورت gmil.com وارد نموده اید که چنین آدرسی وجود نخواهد داشت و آدرس صحیح حتما باید به صورت gmail.com باشد. بنابراین ابتدا به سایت مذکور مراجعه و دقت نمایید که آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح وارد کرده باشید. سپس مجدد تلاش کنید و همچنین پوشه اسپم ایمیل خود را نیز بررسی نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 7, 2019 در 12:51 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر.من اومدم ۱۰ نفر از اعضای خانواده رو با لینک خودم عضو این سایت کردم.
  اما الان یه مشکل دارم
  هر زمانی که یکی از ما ده نفر claim میکنیم همزمانی که تایمر خودش صفر میشه برای بقیه هم صبر میشه و هیچی به کیف پول واریز نمیشه.
  فقط به کیف پول اون نفری که claim کرده واریز میشه بقیه هم کلا صفر میشن

  پاسخ
  • ژوئن 7, 2019 در 8:48 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این کاملا بدیهی است. شما تخلف مرتکب شده اید و احتمالا هنگامی که درخواست برداشت داشته باشید با مشکل مواجه خواهید شد و هیچ پولی برای شما واریز نخواهد گشت. دلیل آن هم تخلف از قوانین سایت است. در تمام آموزش ها و مقالات سایت این نکته به صورت کاملا واضح بیان شده است که در تمام سایت هایی که امکان زیرمجموعه گیری دارند شما مجاز هستید به ازای هر خط اینترنت و کامپیوتر، فقط یک اکانت داشته باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • جولای 13, 2019 در 1:05 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام وقتتون بخیر
   اگرتو این سایت های کلیکی و سایتهای متصل به کوین پات فعالیت نسبتا خوبی داشته باشیم بدون زیر مجموعه اینا حداقل کسب درآمد چقدر میشه ی مقدار حدودی می‌خوام بدونم و اینکه بیت کوین هامون رو چجوری میتونیم به تومن تبدیل کنیم

   پاسخ
   • جولای 13, 2019 در 9:22 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    ببینید درآمد در سایت های کلیکی را نمی توان حتی به صورت حدودی تخمین زد، چون مستقیما به کمیت و کیفیت فعالیت شما بستگی دارد. هر سایت تعداد زیادی تبلیغات و آفرهای متنوع دارد که بستگی دارد شما چند درصد از آن ها را انجام دهید. اما مهمترین عامل برای رشد درآمد، جذب زیرمجموعه مستقیم و داشتن استراتژی مناسب برای فعالیت است. اگر شما از این دو فاکتور صرف نظر کنید، طبیعتا درآمد رشد چشمگیری نخواهد داشت. به هر حال اگر یک فعالیت کاملا معمولی داشته باشید و فقط از بخش تبلیغات کلیکی این سایت ها استفاده نمایید اما سعی کنید اکثریت تبلیغات کلیکی موجود را مشاهده نمایید، می توان از هر سایت کلیکی به صورت ماهانه حدودا بین ۱ تا ۲ دلار درآمد داشت.
    میزان درآمد سایت های قطره چکانی ارزهای دیجیتال مانند سایت های متصل به کوین پات را به راحتی می توانید با توجه به تعداد رول هایی که قصد دارید در روز بزنید بدست آورید. طبیعتا کسی که هر روز ۲۰ رول می زند ۱۰ برابر کسی که ۲ رول می زند درآمد خواهد داشت. بنابراین بنده نمی توانم درآمد مشخصی را برای آن ذکر کنم. با ضرب کردن ارزش رول های هر سایت و میزان رول هایی که قصد دارید بزنید، می توانید درآمد خود را دقیق بدست آورید. علاوه بر این در سایت های قطره چکانی با توجه به عدم ثبات ارزش ارزهای دیجیتال ممکن است درآمد شما چند برابر شود و یا کاهش یابد. به عنوان مثال ارزش بیت کوین از ابتدای امسال تا همین لحظه حدود ۴ برابر شده است. بنابراین اگر شما معادل ۱۰ دلار بیت کوین بدست آورده بودید، به یکباره درآمد شما به حدود ۴۰ دلار می رسید.
    برای تبدیل بیت کوین به تومان راه های زیادی وجود دارد و صرافی های زیادی هستند که بیت کوین شما را خریداری کنند. اما بهترین سایت در حال حاضر localbitcoins است که در آن می توانید با خریداران و فروشندگان ایرانی معامله نمایید و بیت کوین خود را به آن ها بفروشید و درقبال آن تومان در بانک های ایرانی دریافت نمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • می 31, 2019 در 12:44 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  سه تا ازسایت ها دیگه باز نمیشن
  مینویسه یک سرویس در دسترس نیست، یعنی چی؟

  پاسخ
  • می 31, 2019 در 6:21 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به دلیل تغییرات شدید قیمت بیت کوین و به دلیل نیاز به بروزرسانی فوری، از این نوع مشکلات ایجاد می شود. احتمالا به زودی مشکل حل خواهد شد و مجدد در دسترس قرار خواهند گرفت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 26, 2019 در 12:00 ب.ظ
  پیوند یکتا

  You Know there is a new very good website for earning cryptocurrency now, it is called btcnewz.com ; it has a faucet that gives the best earning out there. the best thing is they have app that you can download on your mobile phone and earn easily. You have to try it its the best website out there now and its paying very well.

  پاسخ
 • می 21, 2019 در 10:38 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام من هم توی کوین پات عضو هستم اما یه سوال داشتم برای من پیغامی میاد که نمیدونم چطور این مشکل رو حل کنم لطفا اگه کسی بلد هست راهنماییم کنه با تشکر
  این همون پیغام خطا هست
  No valid account is signed in

  پاسخ
  • می 22, 2019 در 4:52 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این پیغام به این مساله اشاره می کند که اکانت شما روی دستگاه دیگری فعال است. اگر دستگاه یا مرورگر دیگری دارید که قبلا با آن وارد شده اید، به آن مراجعه و از اکانت خود خارج شوید و کش مرورگرهای خود را به صورت کامل پاک فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • جولای 18, 2019 در 3:34 ق.ظ
   پیوند یکتا

   با سلام حضور تماو دست اندرکاران
   ممنون میشم مشکل بوجود امده بنده رو کمک حالم باشین در کوین پات بنده گزینه ۲fa روروشن کردم مدام از گوگل اوتنتیکلتور کد میگرفتم داخل داشبوردم میشدم و کلایم های روزانه مرتب انجام میشد باشتباه گوگل اوتنتیکاتورو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی کدی رو که کوین پات داده بود وارد گوگل اوتنتیکاتور میکنم میگه اشتباهه الان دو ماه شده ولی کلایم های روزانه مرتب انجام میشه تورو خدا کلی موجودی دارم میشه کمکم کنین بالای ده بار بهشون طبق توصیه و نحوه یی که سایت گفته ایمیل زدم واسه کد تازه ولی جوابی ندادن موجودیم بالاس میشه کممک کنینن اینم ایمیلمه *********

   منتظر ایمیلتون هستم

   پاسخ
   • جولای 18, 2019 در 5:27 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    واقعا مایل هستیم به شما کمک کنیم اما متاسفانه در این زمینه کمک خاصی از دست ما بر نمی آید. اگر secret key صحیح را نداشته باشید، هیچ راهی برای بازیابی وجود ندارد. اما اگر Secret key صحیح را دارید، کافیست با ایمیلی که در سایت کوین پات ثبت نام کرده اید، یک ایمیل به نشانیsupport@coinpot.co ارسال نمایید و در قسمت Subject یا موضوع، عبارت ۲FA Reset Request را قرار دهید و در متن ایمیل علاوه بر درخواست خود برای غیرفعال کردن ۲fa و دلیل درخواست خود، کد ۲FA Secret Key را به صورت واضح و مشخص قید نمایید.
    فقط به این نکته توجه نمایید که ممکن است ایمیل هایی که برای شما ارسال می گردد توسط گوگل بلاک شود، به همین دلیل موارد زیر را نیز لحاظ بفرمایید:
    ۱- پوشه اسپم ایمیل خود را نیز بررسی کنید.
    ۲- ایمیلsupport@coinpot.co را به مخاطبین اکانت ایمیل خود اضافه نمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • آوریل 13, 2019 در 11:26 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر میخواستم بدونم سایت هایی که برای درامد ارزهای دیجیتال معرفی کردید برای کار با کامپیوتر هست یا برای گوشی هم امکان پذیره

  پاسخ
  • آوریل 14, 2019 در 12:57 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این مورد به صورت مجزا در مورد این مجموعه تست نشده است. اما در مورد بعضی دیگر از سایت ها که در این زمینه فعالیت می کنند تست گردیده است. برخی امکان فعالیت با گوشی را دارند و برخی خیر.
   مجموعه مورد نظر شما از نظر قوانین مشکلی با گوشی ها ندارد اما از نظر عملی، می توانید با توجه به نوع گوشی خود امتحان فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 4, 2019 در 6:33 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  یک بخش جدید به سایت کوین پات اضافه شده واینکه چطور می توان بیشترین ستاره بدست آورد؟

  پاسخ
  • مارس 5, 2019 در 1:33 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بخش جدید که با نام Challenges مشخص شده است، در حقیقت یک رقابت بین کاربران ایجاد می کند. هر کاربر با انجام وظایفی که مشخص شده است می تواند ستاره دریافت کند و در نهایت کاربرانی که بیشترین ستاره را دریافت کرده باشند، جوایز ارزشمندی دریافت خواهند نمود. در این مسابقه به ازای هر ستاره ای که دریافت کنید، ۱۰۰ تا توکن کوین پات جایزه خواهید گرفت و اگر بتوانید در جدول ماهانه در بین ۲۵ نفر برتر قرار بگیرید، جایزه ویژه نیز دریافت خواهید نمود. به عنوان مثال به نفر اول ۱۰ میلیون توکن اهدا خواهد شد.
   تمام قوانین و کارهایی که با انجام آن ها ستاره دریافت خواهید کرد، در بخش Challenges مشخص شده است. برای مطالعه کافیست به این بخش مراجعه نمایید. در این صفحه تعداد ستاره های شما و نفرات برتر نیز مشخص شده است.
   برای بدست آوردن ستاره، کارهای مختلفی می توانید انجام دهید. از جمله اینکه تا می توانید در ۷ سایت متصل به کوین پات، Claim بزنید. اگر در یک روز ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰، ۵۰۰ یا ۷۵۰ Claim بزنید می توانید ۱، ۲، ۳، ۴ یا ۵ ستاره بدست آورید. همچنین برای مجموع Claim زدن های ماهانه نیز ستاره دریافت خواهید نمود که هرچقدر تعداد بیشتری در یک ماه Claim بزنید ستاره بیشتری نیز کسب خواهید نمود. علاوه بر این ها با خرید بلیط لاتاری یا رول زدن و یا فعالیت زیرمجموعه های خود نیز ستاره دریافت خواهید نمود. به عنوان نمونه اگر در یک روز ۱۰۰۰ بلیط لاتاری خریداری کنید، یک ستاره دریافت می کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • جولای 7, 2019 در 5:44 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام وقت بخیر من توی سایت ثبت نام کردم پیغام میده به ایمیل مراجعه کرده تاییدکنید ولی من پیغامی توی ایمیل دریافت نکردم چندبازاین اتفاق تکرارشدوایمیل روبالاخره دریافت کردم و واردسایت شدم امابازهم برای هفت سایت متصل همین اتفاق افتاد ولی نهایت ایمیلی دریافت نکردم .منظورشماازاسپم هرزنامه ست؟من اونجا روهم چک کردم ولی چیزی ندیدم ،مطمینم که ایمیل روهم درست وارد کردم لطفاراهنمایی بفرمایید .ممنون میشم

   پاسخ
   • جولای 7, 2019 در 9:02 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    بله، منظور همان هرزنامه است.
    دقت نمایید که به جز سایت کوین پات، فقط سایت های bonus bitcoin و BitFun نیاز به تایید ایمیل برای ثبت نام دارند و سایر سایت ها اصلا ایمیلی ارسال نخواهند کرد. بنابراین برای ۵ سایت دیگر نیازی به اقدام خاصی نیست و در حقیقت شما فقط با دو سایت مذکور مشکل دارید. برای رفع مشکل ابتدا کش مرورگر خود را پاک کنید، سپس مودم را یکبار خاموش و روشن کنید و مجدد با همان ایمیلی که در سایت کوین پات وارد نموده اید، اقدام نمایید. اگر باز هم ایمیلی دریافت نکردید، ایمیل سایت های مذکور را به عنوان مخاطب خود در اکانت ایمیل خود وارد فرمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • فوریه 12, 2019 در 11:36 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من دو بار اقدام به برداشت بیت کوین کردم ولی با گذشت یک ماه هنوز به کیف ارزی انلاینم نیومده و نمیدونم مشکل کجاست

  پاسخ
  • فوریه 12, 2019 در 3:46 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   باید قوانین، مراحل و شرایط برداشت را با دقت بررسی، رعایت و به انجام رسانید. این شرایط در آموزش فوق در فصل “آموزش کار با پنل کاربری سایت CoinPot” قسمت “Bitcoin Core” و زیر شاخه “Withdraw bitcoin core” بیان شده است. به عنوان مثال به حداقل برداشت دقت نمایید و همچنین پس از اینکه درخواست برداشت خود را ثبت کردید، باید به ایمیل خود مراجعه کنید و بر روی لینک تاییدی که برای شما ارسال شده است کلیک فرمایید تا درخواست شما انجام گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 11, 2019 در 1:25 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید واقعا سایت خوبی دارید و ممنون که جواب سوالات مارو میدید

  میخواستم بگم من اصلا نمیتونم زیر مجموعه گیری کنم بخاطر همین میخواستم اگه سایتی هست که بدون زیرمجموعه گیری هم بشه به درآمد خوبی رسید بهم بگید لطفا ی دنیا ممنون میشم

  پاسخ
  • فوریه 11, 2019 در 3:54 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   اگر منظور شما سایت های کلیکی است که باید واقع گرا بود. ببینید تقریبا برای هر سایت کلیکی نهایتا در روز ۱۵ دقیقه باید وقت صرف کنید که می توانید کلیک ها را در چند سایت به طور همزمان پوشش دهید و در ۱ ساعت بیش از ۱۵ سایت را به اتمام رسانید. بنابراین هنگامی که برای فعالیتی ۱۵ دقیقه وقت صرف می شود و تنها کاری که انجام می شود فشردن یک کلیک است، هرگز نباید توقع درآمد بالا داشت. در این زمینه سایت هایی که ادعای سودهای زیاد دارند، بدون شک اسکم می باشند. ارزش کلیک ها در سایت های کلیکی معتبر خارجی تقریبا در یک رنج قرار می گیرند و چندان تفاوت زیادی ندارد. آنچه که درآمد شما از این سایت ها را تقویت می کند، دو مورد است:
   ۱- زیرمجموعه گیری که بسیار مهم است و شما فرمودید امکان آن را ندارید.
   ۲- سرمایه گذاری که به هر حال دارای ریسک است و باید بسیار محتاط باشید چون سایت های معتبر نیز ممکن است به یکباره اسکم شوند. حتی اگر این اتفاق نیز رخ ندهد بازهم سرمایه گذاری می تواند زیان به همراه داشته باشد. برای سرمایه گذاری حتما باید بدانید با توجه به نوع فعالیت و سرمایه شما کدام سایت و پلن و با چه شرایطی برای شما سود به همراه خواهد داشت. این ها را باید با توجه به اعتبار سایت ها، میزان سرمایه خود، شرایط و جداول بخش آپگریدهای هر سایت و نرخ کلیک رفرال های اجاره ای محاسبه نمایید. به این موارد در آموزش مربوط به هر سایت اشاره شده است. این موارد را می توان در مفهوم استراتژی صحیح برای سرمایه گذاری گنجاند. بنابراین در این مورد هم ما نمی توانیم هیچ سایتی را معرفی کنیم، چون به طور کلی با توجه به ریسک هایی که وجود دارد سرمایه گذاری را توصیه نمی کنیم و همچنین فقط شما می توانید با توجه به میزان سرمایه و خواسته های خود با بررسی شرایط هر سایت و پلن های متفاوت آن، در این مورد تصمیم گیری فرمایید.
   اما در مجموع بدون داشتن زیرمجموعه هم اگر در تمام سایت های کلیکی و کسب درآمد از ارزهای دیجیتال مانند سایت هایی که در آموزش فوق ذکر شده اند، به صورت مستمر و جدی فعالیت نمایید، خواهید توانست به درآمد مناسبی نسبت به فعالیت و زمانی که صرف می کنید برسید البته به هیچ عنوان توقع درآمدهای بالا نداشته باشید.
   اما اگر منظور شما بین تمام روش های کسب درآمد از اینترنت است که روش های مختلفی وجود دارد که هیچ نیازی به زیرمجموعه گیری نیست و تمام این روش ها در بخش آموزش های سایت معرفی شده اند. توصیه می کنم مقاله روش های کسب درآمد از اینترنت در ایران را مطالعه فرمایید و با توجه به علایق و توانایی های خود، روش های مناسب برای خود را انتخاب نمایید.
   به عنوان نمونه اگر در زمینه ای متخصص هستید، مثلا یک برنامه نویس، مترجم، تایپیست، طراح و … هستید می توانید به آموزش سایت های فریلنسینگ مراجعه کنید و یا اگر احساس می کنید می توانید یک فروشنده خوب باشید می توانید به آموزش سیستم های همکاری در فروش مراجعه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آوریل 10, 2020 در 8:45 ق.ظ
    پیوند یکتا

    درود برشما
    سایت های مجموعه مون هنگام کلیم کردن درخواست میکنه که انتی ویروس رو غیر فعال کنیم به نظر شما مشکوک نیست؟
    و اینکه ایا نمیشه هر کدوم از این سایتا رو تو یک صفحه جدید باز کنیم و برای کلیم کردن تو این سایتا مدام ورود و خروج نزنیم؟
    سپاس از سایت خوب شما

    پاسخ
    • آوریل 11, 2020 در 12:08 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     ۱- این مساله در بعضی از سایت ها و با بعضی از آنتی ویروس ها رخ می دهد. بعضی وقت ها دلیل آن لینک های نا معتبر و زیادی است که در این نوع سایت ها وجود دارد. اما به هر حال چاره ای نیست یا باید قید فعالیت را زد و یا با همین روند ادامه داد.
     ۲- مشکلی وجود ندارد. می توانید تمام سایت ها را همزمان باز کنید و فعالیت داشته باشید.
     موفق باشید.

     پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *