کسب درآمد از اینترنت با مشارکت در سیستم مسبی

در این آموزش قصد داریم با سیستم همکاری در فروش مسبی به عنوان راهی مطمئن برای کسب درآمد از اینترنت آشنا شویم.

سیستم همکاری در فروش مسبی ( Masbi )

سیستم همکاری در فروش مسبی

همانطور که در آموزش های پیشین میلیونر باش اشاره شد، سیستم های همکاری در فروش ، بنا بر سیاست هایی که در پیش می گیرند، بستری را برای شما فراهم می سازند تا با فروش کالاهای خود و یا بازاریابی برای کالاهای موجود، به کسب درآمد از اینترنت بپردازید.

اینک با یکی دیگر از این سیستم ها آشنا خواهیم شد که طیف وسیعی از روش ها و خدمات کسب درآمد از اینترنت را برای کاربران فراهم آورده است.

مسبی فعالیت خود را از سال ۸۵ آغاز نموده است و تا کنون به فعالیت مستمر خویش ادامه داده است.

اصول کلی کسب درآمد در مسبی

روش کلی کسب درآمد در مسبی به این صورت است که فروشندگان محصولاتشان را در سایت ثبت می کنند و برای هر محصول، پورسانت مشخصی در نظر می گیرند. بازاریاب ها نیز به بازاریابی و تبلیغ محصولات می پردازند. زمانی که سفارشی ثبت شد و به فروش انجامید، درصدی از پورسانت محصول که فروشنده تعیین کرده است به بازاریاب تعلق می گیرد.

حرفه ای بودن و در عین حال سادگی و کاربرپسند بودن پنل کاربران را می توان مهم ترین ویژگی سایت مسبی دانست.

کلیه تراکنش های مالی و محاسبه پورسانت و اطلاع از زمان ثبت سفارش و … بصورت اتوماتیک انجام می شود. هر رویداد و تراکنشی که در سایت صورت بگیرید توسط ایمیل به اطلاع مدیر سایت می رسد که همین امر مدیریت سایت را بسیار آسان کرده است.

خدمات دیگری نیز مانند جذب بنر تبلیغاتی، ایستگاه آگهی و … در سایت مسبی وجود دارد.

همان طور که از توضیحات فوق مشخص است شما می توانید مشارکت خود با سیستم همکاری در فروش مسبی را در دو نقش فروشنده یا بازاریاب شروع کنید. در زیر به توضیح هر یک از این دو نقش خواهیم پرداخت.

عضویت به عنوان فروشنده در سایت مسبی

تعریف فروشنده در مسبی

در سیستم مسبی ، فروشنده به کسی اطلاق می شود که مسئولیت فروش کالا را به عهده دارد. در واقع فروشنده شخصا کالا را برای مشتری ارسال می کند و پشتیبانی آن را به عهده می گیرد.

فروشنده نباید خودش واسطه فروشنده دیگر باشد بلکه می بایست مستقیما عرضه کننده و فروشنده کالا باشد. یعنی کالا را در اختیار داشته باشد و مسئولیت فروش آن را مستقیما به عهده بگیرد.

لازم است فروشنده دارای یک وبسایت یا وبلاگ باشد که همه محصولاتش در آن ثبت شده باشد.

خدماتی که مسبی در اختیار فروشندگان قرار می دهد

اگر کالا، محصول و یا فایل هایی مجازی برای فروش دارید و می خواهید فروش خود را افزایش دهید، سیستم همکاری در فروش مسبی برای شما بازاریابی کرده و مشتری پیدا می کند. بدین منظور کافیست به صورت رایگان در بخش فروشندگان ثبت نام کنید و محصولات خود را ثبت نمایید. مسبی با استفاده از روش های بازاریابی اینترنتی، برای محصولات شما بازاریابی می کند و مشتری می یابد. پس از فروش محصول، درصدی از مبلغ فروش (به انتخاب خود شما) به سایت مسبی تعلق می گیرد.

همچنین می توانید سایت و محصولات خود را به صورت رایگان و یا با پرداخت هزینه های اندک در بخش ایستگاه آگهی، درج بنر ویژه و فهرست سایتها، در سایت مسبی تبلیغ نمایید.

نحوه عضویت در بخش فروشندگان مسبی

با کلیک بر روی دکمه زیر، وارد بخش فروشندگان مسبی شوید. سپس با پذیرش قوانین، وارد صفحه ی ثبت نام می شوید و کافیست فرم را پر کنید تا ثبت نام شما انجام شود. در نهایت باید ایمیل، موبایل و سایت خود را به روش خواسته شده، تایید نمایید تا پنل شما به صورت کامل فعال گردد.

عضویت به عنوان بازاریاب در سیستم همکاری در فروش مسبی

اگر دوست دارید به وسیله تبلیغات و بازاریابی اینترنتی، کسب درآمد کنید و یک کسب و کار اینترنتی داشته باشید، سایت مسبی انتخاب مناسبی برای شماست.

اگر صاحب سایت یا وبلاگ یا یک شبکه اجتماعی پربازدید هستید فرصت مناسبی برای کسب درآمد در اختیار دارید. می توانید با درج لینک های بازاریابی و کدهای جادویی در سایت یا وبلاگ یا کانالتان با عناوین مناسب، اقدام به بازاریابی و تبلیغ و فروش محصولات نمایید و به راحتی کسب درآمد کنید.

روش کلی کسب درآمد به عنوان بازاریاب

پس از ثبت نام و ورود به پنل کاربری خود، در بخش لینک های بازاریابی، لیست محصولاتی که می توانید برای آن ها بازاریابی کنید به شما نشان داده خواهد شد. شما می توانید لینک آن محصولات را در سایت یا وبلاگ یا کانال تلگرام خود قرار دهید و چنانچه سایت یا وبلاگ ندارید برای دیگران ایمیل کنید و یا در سایت های پربازدید تبلیغ نمایید. هرگاه کاربرانی توسط لینک های بازاریابی شما به سایت مسبی وارد شده و محصول یا محصولاتی را خریداری نمایند پورسانت مربوطه به درآمد شما افزوده خواهد شد.

شما می توانید به انتخاب خودتان یک یا چند محصول را بازاریابی کنید (هر تعداد که دوست دارید). شما قادرید در هر زمان محصولات جدیدی را برای تبلیغ انتخاب نمایید. کنار هر محصول قیمت و پورسانت آن نوشته شده است. هر محصول لینکی دارد که به آن لینک بازاریابی همان محصول گفته می شود.

اینکه شما برای چه محصولاتی بازاریابی کنید به عهده خود شماست و قدرت انتخاب دارید.

برای برداشت درآمد خود نیز می توانید در هر ساعت از شبانه روز و در تمامی ایام هفته، اقدام نمایید. حتی اگر درآمدتان به حد نصاب لازم هم نرسیده باشد می توانید از طریق صفحه تماس با ما، درخواستی خصوصی برای برداشت درآمد خود ارسال کنید.

شرایط و مقررات مهم بخش بازاریابی

 • تنها یک بار اقدام به ثبت نام در سیستم همکاری در فروش مسبی نمایید.
 • بازاریاب باید از ارائه هر گونه مطلب و عکس غیر اخلاقی و مغایر با شئون نظام جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس اسلام در سایت ها جدا پرهیز نماید.
 • بازاریاب نباید برای هیچ سایت غیر اخلاقی و یا فیلتر شده تبلیغ نماید.
 • در هیچکدام از سایت های بازاریاب نباید آموزش کلاهبرداری و یا هرگونه توهین یا شعاری علیه قومیت ها و مذاهب مختلف و نظام جمهوری اسلامی ایران وجود داشته باشد.
 • بازاریاب باید قوانین کپی رایت داخلی و بین المللی را رعایت نماید.

نحوه عضویت در بخش بازاریابان مسبی

با کلیک بر روی دکمه زیر، وارد بخش بازاریابان سیستم همکاری در فروش مسبی شوید. سپس با کلیک بر روی “ثبت نام در سایت” وارد صفحه ی ثبت نام می شوید و کافیست فرم را پر کنید تا ثبت نام شما انجام شود. در نهایت باید ایمیل و موبایل خود را به روش خواسته شده، تایید نمایید تا پنل شما به صورت کامل فعال گردد.

تذکر: بلافاصله پس از ثبت نام ایمیلی از طرف سایت برای شما ارسال می گردد. بنابراین به صندوق ایمیل خود مراجعه کرده و کد فعالسازی موجود در آن را پیدا کنید. در صورتی که در بخش Inbox ایمیلی از طرف مسبی نیافتید بخش Spam و یا Bulk ایمیل خود را نیز چک کنید. در هنگام ثبت نام در وارد کردن آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه دقت کنید. زیرا فعالسازی از طریق ایمیل و شماره همراه شما انجام می شود.

پیشنهادی برای افزایش فروش بازاریابان گرامی

بیشترین خریدهای صورت گرفته از محصولات موجود در فروشگاه مسبی از طریق لینک هایی است که بازاریاب ها در وبلاگ های شخصی و یا سایت های درج آگهی قرار داده اند. البته وبلاگ های شخصی بازاریاب ها از اهمیت بیشتری برخوردارند.

بیشتر مشتری ها از طریق گوگل وارد یکی از وبلاگ های بازاریاب ها شده اند و لینک بازاریابی را کلیک کرده و وارد سایت مسبی شده و محصول را خریداری کرده اند.

بنابراین بازاریابان گرامی، ساختن وبلاگ را فراموش نکنید و سعی کنید با تولید محتوای با کیفیت و به روز نگه داشتن وبلاگ خود هر روز به تعداد بازدیدکنندگان وبلاگ خود بیافزایید.

اگر هنوز وبلاگ یا سایت ندارید و برای ساخت آن نیاز به راهنمایی دارید، می توانید به آموزش های ساخت وبلاگ و سایت که توسط میلیونر باش برای شما آماده شده است مراجعه فرمایید.

در زمان ثبت محصول در وبلاگ خود، سعی کنید عنوان مناسب و کاربرپسندی برای محصول انتخاب کنید. همچنین به شرح محصول در مسبی اکتفا نکنید و خودتان مناسب ترین عنوان و بهترین توضیحات را برای محصول بنویسید.

همچنین فراموش نکنید که برای موفقیت در این کار باید صبر و پشتکار داشته باشید.

روش های متنوع کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش مسبی

۱- هر گاه یک کاربر با کلیک بر لینک بازاریابی شما وارد سایت مسبی شود و یک محصول خرید نماید، در صورتی که قبلا در سایت مسبی ثبت نام نکرده باشد زیرمجموعه شما خواهد شد و درصدی از قیمت فروش آن محصول (پورسانت محصول) به حساب شما افزوده می شود. پس از آن در هر زمانی هر محصولی خریداری کند چه با لینک بازاریابی شما چه با لینک های دیگر، پورسانت فقط به شما تعلق می گیرد زیرا آن کاربر تا همیشه زیرمجموعه شما خواهد بود.

۲- کاربرانی که توسط لینک های بازاریابی شما وارد سایت مسبی شوند و ثبت نام کنند زیرمجموعه شما خواهند شد، و هر درآمدی از فروش محصول کسب کنند معادل ۷ درصد درآمد ایشان، به عنوان پاداش، به درآمد شما افزوده می شود. مثلا اگر یکی از زیرمجموعه های شما یک محصول را تبلیغ کند و موفق به فروش آن محصول شود و آن محصول ۱۰۰۰۰ تومان پورسانت داشته باشد ۱۰۰۰۰ تومان حق خود آن بازاریاب است و به حساب او افزوده می شود و ۷۰۰ تومان هم از طرف سایت به عنوان پاداش، به حساب شما افزوده می شود زیرا شما معرف آن بازاریاب هستید.

۳- هر یک از زیرمجموعه های شما در بخش ایستگاه آگهی، آگهی ستاره دار ثبت کند ۲۰% پورسانت دریافت می نمایید. به عنوان مثال اگر زیرمجموعه شما یک آگهی ستاره دار به مبلغ ۲۰۰۰۰۰ ریال ثبت کند، ۴۰۰۰۰ ریال به عنوان پاداش به حساب شما افزوده می شود.

۴- هر یک از زیرمجموعه های شما در بخش درج بنر ویژه، بنر ثبت کند ۲۰% پورسانت دریافت می نمایید. به عنوان مثال اگر زیرمجموعه شما یک بنر به مبلغ ۲۰۰۰۰۰ ریال ثبت کند، ۴۰۰۰۰ ریال به عنوان پاداش به حساب شما افزوده می شود.

۵- هر زیرمجموعه شما، در بخش فهرست سایت های ایرانی، یک سایت ثبت کند ۲۰% پورسانت دریافت می نمایید. به عنوان مثال اگر یکی از زیرمجموعه های شما، در بخش فهرست سایت های ایرانی سایت خود را ثبت کند، و بابت آن ۱۵۰۰۰۰ ریال پرداخت کند، ۳۰۰۰۰ ریال به عنوان پورسانت به حساب شما افزوده می شود.

۶- با جذب فروشنده هایی معتبر و متعهد می توانید درآمد کسب کنید. اگر چنین کاربرانی توسط لینک های اختصاصی شما وارد سایت شده و ثبت نام کنند، زیرمجموعه شما خواهند شد و هر فروش محصول آن ها، معادل ۳ درصد پورسانت بازاریاب اصلی سفارش، به درآمد شما خواهد افزود. مثلا فرض کنید یکی از سفارشات فروشنده ای که زیرمجموعه شماست، به فروش منتهی شود. اگر پورسانت بازاریاب اصلی آن سفارش ۱۰۰۰۰ تومان باشد، ۱۰۰۰۰ تومان حق بازاریاب اصلی آن سفارش است و به حساب او افزوده می شود و ۳۰۰ تومان نیز، به موجودی شما افزوده می شود زیرا شما معرف فروشنده مربوطه هستید.

۷- چنانچه یکی از اعضا در بخش ارتباط با اعضا برای شما پیام تبلیغاتی ارسال کرده باشد، با مشاهده هر پیام تبلیغاتی ۱۰۰۰ ریال به درآمد شما افزوده می شود.

۸- به ازای هر ۱۰۰ لایکی که بر محتوایی که از جانب شما تولید گردیده است، صورت گیرد مبلغ ۱۰۰۰۰ ریال به درآمد شما افزوده می شود. محتوای شما می تواند مقاله، آگهی، محصول، کامنت یا متن در تالارگفتگو باشد.

جمع بندی

در این آموزش به صورت کامل و جامع با سیستم همکاری در فروش مسبی و روش های کسب درآمد از آن آشنا شدیم. کار با پنل مدیریتی مسبی بسیار آسان است. با توجه به بومی بودن این پنل، فقط کافیست چند دقیقه در این پنل گردش کنید تا با محیط آن کاملا آشنا شوید.

برای موفقیت بیشتر نیز می توانید از تکنیک ها و مهارت های بازاریابی و فروش که در آموزش های پیشین میلیونر باش بیان شد، استفاده نمایید.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش برای شما مفید واقع گردد و به درآمدی مطلوب با فعالیت در سیستم همکاری در فروش مسبی دست یابید.

آموزش های مشابه: سیستم میهن استور ، سیستم می مارکت ، سیستم فروتل ، سیستم سبز گستر ، سیستم بیزنا

5/5 - (4 امتیاز)

4 نظر در “کسب درآمد از اینترنت با مشارکت در سیستم مسبی

 • آگوست 8, 2021 در 12:13 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سایت خیلی خوبی دارید
  امیدوارم موفق باشید
  {youmovise.com}

  پاسخ
  • آگوست 9, 2021 در 2:06 ق.ظ
   پیوند یکتا

   از همراهی شما سپاسگزاریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • ژانویه 16, 2018 در 1:21 ق.ظ
   پیوند یکتا

   بله، تا کنون به تعهدات خود در قبال کاربران عمل کرده اند و پورسانت های کاربران را پرداخت نموده اند.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *