کسب درآمد در منزل برای تایپیست ها با تایپایران

امروز قصد داریم در راستای آموزش های فریلنسینگ و کسب درآمد در منزل ،به معرفی سایت تایپایران بپردازیم که بستر کسب درآمد مطلوب را برای تایپیست های حرفه ای به صورت کاملا آنلاین فراهم نموده است.

اگر با کسب درآمد در منزل و سیستم های فریلنسینگ آشنایی ندارید، پیشنهاد می کنم حتما آموزش کسب درآمد در خانه به عنوان یک فریلنسر را مطالعه بفرمایید.

کسب درآمد در منزل از تایپ کردن

تایپایران ( TypeIran )

تایپایران بخشی از مجموعه سایت های کارایران است. این بستر جهت انجام پروژه های تایپ به صورت تخصصی و دورکاری ایجاد شده است و تایپیست های مختلف از سراسر کشور جهت انجام پروژه ها می توانند با این سیستم به عنوان یک فریلنسر همکاری نمایند.

تخصصی بودن سایت در این زمینه باعث وجود امکانات و قابلیت های تخصصی می شود. و سایت می تواند با برپایی آزمون های آنلاین تخصصی و سایر معیارهای اعتبارسنجی و راستی آزمایی در به انجام رساندن پروژه های تایپ با حداکثر نتیجه گام بردارد.

روند کلی فعالیت و همکاری در تایپایران

۱- تایپایران یک بستر برای انجام پروژه های تایپ به صورت امن و سریع ایجاد کرده است که کاربرانش می توانند با استفاده از آن به کسب درآمد در منزل بپردازند.

۲- هر کاربری که در سایت ثبت نام می کند، می تواند به صورت کارفرما و یا به صورت مجری وارد سایت شود.

۳- کارفرما پروژه را در سایت ثبت می کند.

 • ثبت پروژه کاملاً رایگان است.
 • پروژه ها به صورت آنی و در لحظه در سایت قرار می گیرند.

۴- در همان لحظه مجری ها پروژه را می بینند.

۵- مجریان از سراسر کشور پروژه را می بینند و بررسی می کنند.

۶- مجریانی که تمایل به انجام پروژه دارند، برای کارفرما و پروژه مورد نظر، پیشنهاد ارسال می کنند.

۷- کارفرما در همان لحظه پیشنهادهای مجریان را مشاهده می کند.

۸- در این مرحله کارفرما پیشنهادات را مقایسه و پیشنهاد مطلوب را انتخاب می کند.

 • در انتخاب مجری، سیستم تایپایران به کارفرما با نمایش معیارهای مختلف کمک می کند. مانند: نتایج آزمون های آنلاین، رتبه و امتیاز، نظرات سایر کارفرماها، آمار پروژه ها و سوابق مجری.

۹- مجری انتخاب شده، مبلغ ضمانتی که کارفرما تعیین کرده است را به عنوان ضمانت حسن انجام کار گروگذاری می کند و کارفرما نیز مبلغ بیعانه ای که مجری تعیین کرده را گروگذاری می نماید.

۱۰- در حین انجام پروژه از طریق راه های ارتباطی مختلف سایت تایپایران ، کارفرما و مجری به راحتی با یکدیگر در ارتباط هستند.

۱۱- پس از انجام پروژه و ارسال فایل نهایی توسط مجری، کارفرما با پرداخت باقیمانده مبلغ، فایل نهایی را دریافت می کند.

۱۲- در همین لحظه مبالغ گروگذاری شده آزاد می شود و مبلغ دستمزد به اعتبار مجری اضافه می گردد. به همین راحتی مجری می تواند به کسب درآمد در منزل بپردازد.

مهمترین قوانین و نکات فعالیت در تایپایران

۱- برای حفاظت و اعاده حقوق قانونی کاربران و مجریان، تمامی کاربران تایپایران باید حد اقل ۱۸ سال سن داشته باشند.

۲- کاربران سایت تایپایران تعهد می نمایند که اعمال زیر را انجام ندهند:

 • جلوگیری و یا محدود کردن استفاده دیگران از تایپایران.
 • ارسال هر چیز غیر قانونی، شیادانه، تهدید آمیز، توهین آمیز، افترا آمیز، موهن‌ و یا هرچیز قابل اعتراض.
 • ارسال یا انتقال هر نوع اطلاعات یا نرم‌افزار حاوی ویروس یا دیگر کامپوننت های مضر یا مخرب.
 • ارسال یا انتقال هرچیزی که حقوق معنوی ایجاد کننده آن را زیر پا گذارد.
 • ارسال یا انتقال هر اطلاعاتی که قوانین سایت و توافق نامه را زیر پا بگذارد.
 • ارسال تلفن، آدرس ایمیل، وب سایت و سایر راه های ارتباطی از طریق بخش های ارتباطی سایت.

۳- مرکز برای مجریان عادی ۱۵% مبلغ پروژه را بابت پوشش هزینه های سایت، کارمزد های بانکی، تبلیغات برای جلب کاربران، هزینه های داوری و حقوق پرسنل دریافت می کند.

۴- کارفرما پس از پذیرش قیمت پیشنهادی مجری، می‌بایست مقدار مبلغ گروگذاری پروژه را در سایت گروگذاری نماید. این مبلغ تا زمان اتمام کار توسط مجری و تایید آن توسط کارفرما به مجری پرداخت نخواهد شد. مجری تا قبل از انجام گروگذاری کار را آغاز نخواهد کرد.

۵- مجری هنگام ارسال پیشنهاد موظف است مبلغ گروگذاری پروژه را در اعتبار خود داشته باشد تا در صورت تایید شدن کار تا زمان تحویل نهایی فایل و پایان یافتن پروژه، نزد مرکز گرو باقی بماند و در صورت تایید نشدن پیشنهاد، آن مبلغ آزاد و در اعتبار کاربر وجود خواهد داشت.

۶- مجریان بایستی در پروژه هایی که تایپایران لیست قیمتی را تعریف کرده است از ارسال هر گونه قیمت پایین تر از تعرفه خودداری نمایند.

۷- کارفرما موظف است پس از اعلام پایان کار توسط مجری، نسبت به تایید پروژه یا اعمال نظر برای تغییرات، حداکثر طبق بازه ی زمانی زیر اقدام نماید. بدیهی است در صورت عدم پاسخ گویی کارفرما در این مدت، با درخواست مجری، مرکز حق دارد کار مجری را پذیرفته شده در نظر گیرد و رأسا وجه گروگذاری شده را آزاد نماید و مبلغ بیعانه پروژه را به مجری انتقال دهد.

 • پروژه هایی با مهلت انجام کمتر از ۶ ساعت: ۲۴ ساعت.
 • پروژه هایی با مهلت انجام بیشتر از ۶ ساعت و کمتر از ۲ روز : ۴۸ ساعت.
 • پروژه هایی با مهلت انجام بیشتر از ۲ روز: ۷۲ ساعت.

۸- واریز فقط به حساب شخصی مجری انجام خواهد شد و برای دریافت موجودی هیچ حداقل موجودی وجود ندارد.

۹- واریز موجودی حساب مجری به حساب های متمرکز حداکثر در مدت ده روز کاری انجام خواهد شد.

۱۰- متن درخواست پروژه در حکم قرار داد می باشد، بنابراین ارسال پیشنهاد قیمت قطعی توسط مجری به منزله پذیرش قرارداد درخواست پروژه است. همچنین توافقات انجام شده در بخش مبادله پیام سایت به عنوان متمم بر قرارداد درخواست پروژه می باشند. اما توافقات انجام شده خارج از بخش تبادل پیام سایت مانند ایمیل، تلفن و غیره به دلیل قابلیت جعل ساده در هنگام درخواست داوری به هیچ عنوان قابل استناد نیستند.

۱۱- مجری متعهد می شود در صورت پذیرفته شدن پیشنهادش، پروژه را به صورت خواسته شده به انجام برساند و در صورت عدم انجام صحیح پروژه به دلیل کم کاری مجری، وی متعهد به جبران خسارت وارده به سایت می باشد.

۱۲- مجری و کارفرما متعهد می شوند که اطلاعات تماس خود را در اختیار طرف مقابل قرار ندهند و تمام توافقات خود را از طریق بخش تبادل پیام سایت انجام دهند، بدیهی است در صورت مشاهده ارسال پیشنهاد برای توافق خارج از سایت و یا ارسال اطلاعات تماس به هر شکل و در هر شرایطی، تایپایران حق دارد حساب کاربری شخص متخلف را مسدود نماید.

۱۳- ممکن است مجری از روی حسن نیت، برای پروژه ای پیشنهاد ارسال نماید اما پس از پذیرفته شدن پیشنهادش و انجام گروگذاری متوجه شود که به دلیلی قادر به انجام پروژه نیست به عنوان مثال برنده شدن در چند درخواست پروژه هم زمان، در این شرایط مجری تا ۲ ساعت بعد از انجام گروگذاری مهلت دارد، انصراف خود را از انجام پروژه به کارفرما (در سایت) و به تایپایران اعلام نماید. سپس مرکز با مستند کردن این مورد در حساب مجری و بدون در نظر گرفتن امتیاز منفی، لغو گروگذاری را انجام خواهد داد. لازم به ذکر است مجری باید دلیل قانع کننده ای برای این درخواست داشته باشد و تشخیص این موضوع بر عهده تایپ ایران است. این مهلت انصراف به دلیل آنکه پروژه های دارای حداقل اعتبار، مهلت انصراف خود را دارند شامل آن پروژه ها نمی شود.

۱۴- کارفرما می تواند برای پروژه خود حداقل اعتبار مجری مشخص نماید. در این پروژه ها مجری موظف است حداقل به اندازه مشخص شده توسط کارفرما اعتبار مالی خود را پیشنهاد دهد. مجری می تواند برای پروژه هایی که کارفرما حداقل اعتبار نخواسته است نیز حداقل اعتبار پیشنهاد دهد. مبلغ گروگذاری شده به عنوان حداقل اعتبار مالی، پس از اتمام موفقیت آمیز پروژه آزاد خواهد شد. در صورت عدم انجام صحیح کار توسط مجری، میزان حداقل اعتبار پس از کسر کارمزدهای بانکی به کارفرما پرداخت می گردد.

۱۵- مجری هنگام ارسال پیشنهاد، مبلغ بیعانه را تعیین می نماید. این مبلغ بایستی با توجه به مبلغ کل پروژه تعیین شود تا هنگام تایید پیشنهاد توسط کارفرما مبلغ بیعانه گروگذاری شود. در صورت عدم مراجعه کارفرما برای دریافت فایل نهایی، فقط مبلغ بیعانه که گروگذاری شده است از کارفرما به مجری انتقال داده می شود.

۱۶- در پروژه های تایپ در ورد، تایپایران فرمت استاندارد محاسبه را تعیین کرده است لذا کارفرمایان و مجریان بایستی تمامی این پروژه ها را بر حسب فرمت استاندارد سایت محاسبه نمایند. حتی در صورتی که کارفرما در توضیحات، فرمتی دیگر اعلام نماید، مجری بایست طبق فرمت استاندارد محاسبه نماید و در صورت شکایت و بازبینی، تایپایران ملاک را فقط فرمت استاندارد سایت می داند.

۱۷- نیم فاصله به طور پیش فرض در پروژه های تایپ در ورد الزامی نمی باشد اما در صورتی که کارفرما در توضیحات پروژه این مورد را اعلام نماید مجری موظف به انجام آن می باشد.

انواع حساب کاربری در تایپایران

در سایت تایپایران کاربران به طور پیش فرض از حالت عادی و رایگان سایت استفاده می کنند، که علاوه بر آن می توانند با پرداخت مبالغی به صورت ماهیانه و یا چندماهه، حساب کاربری خود را در قبال دریافت امکانات و امتیازات بیشتر ارتقاء دهند. در زیر انواع حساب های کاربری ویژه را مشاهده می نمایید.

مقایسه حساب های کاربری در سایت تایپایران

فرمت استاندارد تایپ در ورد تایپایران

در تصویر زیر، فرمت استاندارد در تایپ متون را جهت تعیین تعداد صفحات پروژه مشاهده می نمایید.

فرمت استاندارد در تایپ ایران , کسب درآمد با تایپ کردن , فریلنسینگ

ثبت درخواست بازبینی

در صورت بروز هرگونه اختلاف بین کارفرما و مجری از جمله، عدم تحویل به موقع پروژه از طرف مجری، عدم دریافت فایل پروژه از طرف کارفرما، عدم مطابقت تعداد صفحات فایل پروژه با فرمت استاندارد سایت و غیره، کارفرما یا مجری می توانند درخواست بازبینی برای پروژه مورد نظر به مدیریت اعلام نمایند.

برای انجام این کار از منوی سمت راست پنل کاربری، گزینه “پروژه ها” و سپس گزینه “پروژه های من” را انتخاب نموده و پروژه مورد نظر را انتخاب نمایید. پس از باز شدن صفحه پروژه مورد نظر، از سمت چپ و پایین صفحه گزینه “درخواست بازبینی” را انتخاب نمایید.

اکنون می توانید درخواست بازبینی خود را اعلام و ثبت نمایید. کافیست یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید و در صورتی که نیاز به ارسال فایل خاصی داشتید آن را از قسمت انتخاب و آپلود فایل ارسال نمایید و سپس گزینه “ثبت درخواست” را انتخاب کنید.

راهنمای ثبت رزومه در سایت تایپایران

شما با استفاده از ابزار رزومه ی سایت می توانید یک رزومه خوب و کامل برای کار خود ایجاد نمایید. هر چقدر رزومه ی شما کامل تر باشد، موحب جذب و ایجاد اطمینان بیشتر کارفرمایان نسبت به شما خواهد شد. در نتیجه سعی کنید یک رزومه خوب و حرفه ای برای خود تهیه کنید تا نسبت به دیگران در کسب درآمد در منزل موفق تر باشید.

برای این منظور کافیست از منوی سمت راست پنل کاربری، از بخش امکانات گزینه “رزومه ی من” را انتخاب نمایید.

این بخش شامل سه قسمت “رزومه تحصیلی”، “سوابق کاری” و “گواهینامه ها و دستاوردها” می باشد که شما می توانید در هریک از این بخش ها به طور جداگانه رزومه خود را تکمیل نمایید.

آزمون تایپ در ورد پایه

این آزمون شامل سوالات چهارگزینه ای پایه از تایپ در نرم افزار word می باشد. کلیه تایپیست هایی که تمایل به شرکت در پروژه های تایپ در ورد تایپایران را دارند، بایستی این آزمون را بگذرانند.

 • دقت نمایید که اولین بار شرکت در آزمون رایگان بوده و در بارهای بعدی دارای هزینه می باشد.
 • هزینه آزمون برای هر بار شرکت در آن می باشد.
 • هنگام آزمون از دکمه “Back” مرورگر استفاده نکنید تا حق امتیاز شرکت در آزمون را از دست ندهید.
 • هنگام آزمون از بارگذاری مجدد صفحه خودداری نمایید چرا که نتیجه صفر در آزمون برایتان ذخیره می شود.
 • تایمر آزمون پس از شروع آزمون متوقف نخواهد شد.
 • در صورت قطع شدن اینترنت در زمان آزمون، اگر تا قبل از اتمام زمان آزمون متصل شدید می توانید آزمون را ادامه دهید، در نتیجه صفحه را رفرش نکنید و فقط ادامه دهید.
 • برای آزمون از جدیدترین نسخه مرورگر Chrome و Firefox استفاده نمایید.
 • تعداد سوالات ۳۰ ، مدت زمان پاسخگویی ۱۰ دقیقه و حداقل نمره قبولی ۶۰% می باشد.

اگر با جزئیات و رمز و رازهای word آشنایی ندارید، می توانید از مجموعه آموزشی زیر استفاده نمایید تا در استفاده از ورد ، تبدیل به یک متخصص و حرفه ای شوید. همچنین با استفاده از این مجموعه، می توانید در آزمون فوق با نمره عالی پذیرفته شوید.

استفاده از راهنمای سایت تایپایران

اگر در هریک از مراحل کار و یا در کار با هریک از قسمت های پلن کاربری دچار مشکل شدید، به بخش راهنمای سایت تایپایران مراجعه نمایید. آموزش های تصویری و جامعی برای شما فراهم شده است.

در این صفحه، آموزش هایی همچون ثبت حساب بانکی در سایت، درخواست واریز به حساب، پیگیری درخواست های واریز به حساب، افزایش اعتبار، ثبت و اجرای پروژه، ارسال پیشنهاد به پروژه ها، ارسال فایل نهایی پروژه، دریافت فایل نهایی پروژه و … قرار دارد.

عضویت در سایت تایپایران و کسب درآمد در منزل

عضویت در تایپایران و کسب درآمد از آن به عنوان یک تایپیست بسیار ساده است. کافی است بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس در صفحه بازشده گزینه “ثبت نام” را انتخاب کنید و فرم را پر نمایید و بر روی گزینه ” ایجاد حساب کاربری” کلیک کنید. به همین سادگی ثبت نام شما انجام می پذیرد.

سپس در همان صفحه بر روی “فعالسازی حساب” کلیک کنید و با وارد کردن کدفعالسازی که به ایمیل شما ارسال شده است، حساب خود را فعال نمایید.

حال می توانید وارد پنل کاربری خود شوید و برای پروژه های مختلف، پیشنهاد ارسال کنید و با پذیرش پیشنهادهای شما توسط کارفرمایان، به انجام پروژه ها مشغول شوید و به آسانی کسب درآمد در منزل را آغاز نمایید.

آشنایی با مجموعه وب سایت های کارایران

با توجه به این مساله که شما با همین اکانتی که هم اکنون ساخته اید، می توانید در کلیه وب سایت های مجموعه کارایران فعالیت نمایید و تقریبا قوانین و نحوه فعالیت در تمام وب سایت های این مجموعه به یک شکل است، برآن شدیم که به صورت مختصر شما را با این مجموعه آشنا کنیم.

کارایران

کارایران متشکل از مجموعه سایت هایی است که به صورت تخصصی در زمینه های مختلف ایجاد گردیده تا بتواند کلیه خدمات تعریف شده ی هر بخش را به صورت دورکاری (Freelancers) انجام دهد. سایت های کارایران با توجه به تخصصی عمل کردن، قابلیت ها و امکانات بسیاری دارند که در پیشبرد کار موثر و مفید خواهند بود. همچنین این سیستم، امکانات بسیار مناسبی در راستای کسب درآمد در منزل نیز برای علاقه مندان و متخصصان فراهم نموده است.

در زیر با مجموعه وب سایت های کارایران آشنا خواهید شد:

تایپایران

همان طور که در ابتدای آموزش به صورت مفصل بیان شد، این بستر جهت انجام پروژه های تایپ به صورت تخصصی و دورکاری ایجاد شده است و تایپیست های مختلف از سراسر کشور جهت انجام پروژه ها می توانند با این سیستم به عنوان یک فریلنسر همکاری نمایند و به کسب درآمد در منزل بپردازند.

ترجمه ایران

ترجمه ایران بخشی از مجموعه سایت های کارایران است. این بستر جهت انجام پروژه های ترجمه به صورت تخصصی و دورکاری ایجاد شده است. مترجم های مختلف از سراسر کشور جهت انجام پروژه ها می توانند به صورت دورکاری با این سیستم همکاری نمایند و به کسب درامد در منزل بپردازند.

طراح ایران

طراح ایران بخشی از مجموعه سایت های کارایران است. این بستر جهت انجام پروژه های طراحی به صورت تخصصی و دورکاری ایجاد شده است. طراح های مختلف از سراسر کشور جهت انجام پروژه ها می توانند به عنوان فریلنسر با این سیستم همکاری نمایند و به کسب درآمد در منزل بپردازند.

کدرز ایران

کدرز ایران بخشی از مجموعه سایت های کارایران است. این بستر جهت انجام پروژه های برنامه نویسی به صورت تخصصی و دورکاری ایجاد شده است. برنامه نویس های مختلف از سراسر کشور جهت انجام پروژه ها می توانند به صورت دورکاری با این سیستم همکاری نمایند و به کسب درآمد در منزل بپردازند.

کارفولد

کارفولد مخفف کلمه فولدر کاری است و یکی دیگر از سایت های مجموعه کارایران است. در این سایت کاربران می توانند فایل هایی که تهیه و آماده کرده اند را برای فروش در اختیار دیگران قرار دهند و به کسب درآمد در منزل بپردازند و نیز کلیه کسانی که به دنبال فایل هستند به سادگی می توانند فایل خود را بیابند و آن را خریداری نمایند.

جمع بندی

در این آموزش به کسب درآمد در منزل برای تایپیست ها پرداختیم و در این راستا سایت تایپایران را به صورت مفصل بررسی نمودیم. سپس به معرفی تمام مجموعه وب سایت های کارایران پرداختیم که بستر مناسبی را برای فریلنسرها در زمینه های تایپ ، ترجمه ، طراحی و برنامه نویسی ایجاد کرده است.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش برای شما عزیزان سودمند واقع گردد.

آموزش های مشابه و مفید: سایت سان تایپ ، سایت پارسکدرز

4.7/5 - (9 امتیاز)

29 نظر در “کسب درآمد در منزل برای تایپیست ها با تایپایران

 • ژانویه 8, 2021 در 9:35 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  تایپیست هستم با یه سال سایقه کار در انشتازات
  اگر کار تایپی خواستید در خدمتم

  پاسخ
 • سپتامبر 7, 2020 در 9:27 ب.ظ
  پیوند یکتا

  هر نوع تایپی انجام میدم ب شمارم زنگ بزنید یا پیام بدید ۰۹۱۰۲۱۶۲۳۱۴

  پاسخ
 • آگوست 20, 2020 در 8:44 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام خدمت تمام دوستان و همراهان گرامی
  هرگونه کار تایپی که داشتید با قیمتی کم به این آیدی در تلگرام پیام بدید.
  iivb_sara@

  پاسخ
 • آوریل 22, 2020 در 7:46 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  تازه توی سایت ثبت نام کردم. سوالی داشتم. اگر هم زمان توی چند پروژه قبول شدم و توانایی انجام همه ی آن ها را نداشتم. باید چی کار کنم؟
  سوال دومم اینه که به نظر شما اگر خواستم کار کنم به چند پروژه پیشنهاد بدم؟
  ممنونم.

  پاسخ
  • آوریل 23, 2020 در 12:54 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   لطفا آموزش ها را با دقت بیشتری مطالعه فرمایید. متن زیر دقیقا از آموزش فوق کپی شده است:
   ۱- ممکن است مجری از روی حسن نیت، برای پروژه ای پیشنهاد ارسال نماید اما پس از پذیرفته شدن پیشنهادش و انجام گروگذاری متوجه شود که به دلیلی قادر به انجام پروژه نیست به عنوان مثال برنده شدن در چند درخواست پروژه هم زمان، در این شرایط مجری تا ۲ ساعت بعد از انجام گروگذاری مهلت دارد، انصراف خود را از انجام پروژه به کارفرما (در سایت) و به تایپایران اعلام نماید. سپس مرکز با مستند کردن این مورد در حساب مجری و بدون در نظر گرفتن امتیاز منفی، لغو گروگذاری را انجام خواهد داد. لازم به ذکر است مجری باید دلیل قانع کننده ای برای این درخواست داشته باشد و تشخیص این موضوع بر عهده تایپ ایران است. این مهلت انصراف به دلیل آنکه پروژه های دارای حداقل اعتبار، مهلت انصراف خود را دارند شامل آن پروژه ها نمی شود.
   ۲- سعی کنید خیلی زیاده روی نکنید. با توجه به سرعت و مهارت تان در تایپ، به چند پروژه که واقعا مایل به انجام آن ها هستید، پیشنهاد دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 5, 2019 در 9:11 ب.ظ
  پیوند یکتا

  هر متنی تایپ میکنم اداری .دانشج.یی و … تماس بگیرین۰۹۱۳۶۹۸۰۴۳۴

  پاسخ
  • دسامبر 5, 2019 در 5:08 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام وقت بخیر در این سایت شماره کدام کشور را قبول میکنه چندین بار کوشش کردم از شماره ایران، روسیه و افغانستان فعال نشد چرا؟

   پاسخ
   • دسامبر 5, 2019 در 1:25 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    طبیعتا شماره ایران را می پذیرد. باید به عنوان مثال شماره را به صورت ۰۹۱۲۲۲۲۲۲۲۲ وارد نمایید. اگر باز هم مشکل داشتید، کش مرورگر خود را پاک کنید و دقت فرمایید که گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • جولای 8, 2019 در 1:17 ق.ظ
  پیوند یکتا

  انجام کار های وردی سریع
  باکمترین هزینه
  به ازای هرصفحه متنی ۴۰۰ تومن
  به ازای صفحه با جدول وعکس ۶۰۰تومن
  اگه تعداد صفحات بالا۴۰صفحه بود بازهم تخفیف میدم
  درصورت تمایل به شماره ۰۹۹۰۷۷۶۷۵۴
  پیام بدین یاتلگرام درخواست بدین ممنون

  پاسخ
 • می 17, 2019 در 3:26 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید ایمیل فعالسازی ارسال نمیشه

  پاسخ
  • می 17, 2019 در 8:21 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   کش مرورگر را پاک کنید و از یک حساب Gmail برای ثبت نام استفاده فرمایید و پوشه اسپم را نیز در ایمیل خود چک نمایید. اگر باز هم مشکل شما حل نشد، باید با پشتیبانی سایت تایپایران تماس برقرار کنید و مشکل خود را با آن ها در میان گذارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آگوست 6, 2019 در 10:20 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام من الان عضو بشم میتونم کار کنم ،و با گوشی هم میتونم تایپ کنم

   پاسخ
   • آگوست 7, 2019 در 1:41 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    بله، پس از عضویت می توانید با گذراندن آزمون “تایپ در ورد پایه” فعالیت خود را به عنوان تایپیست آغاز نمایید. با گوشی می توان ثبت نام نمود اما انجام پروژه های تایپ با گوشی بسیار دشوار است. به هر حال اگر بتوانید با گوشی فونت ها و شرایطی که برای پروژه تایپ خواسته شده است را کاملا رعایت نمایید، مشکلی وجود نخواهد داشت.
    موفق باشید.

    پاسخ
  • دسامبر 25, 2019 در 8:13 ب.ظ
   پیوند یکتا

   چرا هیچکی کار نمیده با این که قیمتو پایین میزنم

   پاسخ
   • دسامبر 25, 2019 در 9:11 ب.ظ
    پیوند یکتا

    ملاک فقط قیمت نیست. باید رزومه خوبی نیز داشته باشید. تا زمانی که هنوز چندین کار به شما واگذار نشده است و نتیجه آن معلوم نشده است، کارفرمایان سخت تر به شما اعتماد می کنند. بنابراین باید با نوشتن یک رزومه خوب، اعتماد آنان را جلب فرمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
  • ژانویه 16, 2020 در 3:04 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام. باید برین توی قسمت هرزنامه یا اسپم

   پاسخ
 • آوریل 30, 2019 در 3:28 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من در سایت ثبت نام کردم ولی کد فعالسازی به ایمیلم ارسال نمیشه چند روزه درگیرشم لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • می 1, 2019 در 1:24 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   یک اکانت Gmail بسازید و از آن برای ثبت نام در سایت تایپایران استفاده نمایید. اگر باز هم مشکل شما رفع نشد باید با پشتیبانی سایت مذکور ارتباط برقرار نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 28, 2019 در 10:26 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  میخواستم بدونم قیمت تقریبی پروژه ها چقدره و یه شخص عادی در طول روز حداکثر چقدر میتونه درآمد داشته باشه

  پاسخ
  • آوریل 29, 2019 در 10:56 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به هیچ یک از سوال های شما نمی توان پاسخ مشخصی داد. قیمت پروژه ها با توجه به فرصتی که دارند، حجم پروژه ها و نوع و کیفیت آن ها کاملا متفاوت است و اصولا به صورت مناقصه ای تعیین قیمت و به شخصی واگذار می شود. میزان درآمد هم به فاکتورهای مختلفی مانند میزان تجربه، مهارت و وقتی که صرف می کنید، خواهد داشت.
   برای آشنایی مناسب با این فاکتورها، باید در سایت مذکور ثبت نام نمایید تا کاملا با روند کار آشنا گردید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 11, 2019 در 10:23 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من کار تایپ متن و فایل صوتی انجام میدم هر کدوم از دوستان خواستن با این شماره تماس بگیرند .۰۹۱۰۷۶۷۶۷۳۷

  پاسخ
  • مارس 13, 2020 در 8:28 ب.ظ
   پیوند یکتا

   بابت ثبت نام ک لینک سایتو بمن بدن ۲۵هزارتومن پول گرفتم.ایا همه این پولو واریزکردن؟

   پاسخ
   • مارس 15, 2020 در 1:25 ق.ظ
    پیوند یکتا

    همان طور که مشاهده می کنید، لینک سایت به صورت رایگان در آموزش فوق قرار دارد. بنابراین اگر کسی پولی گرفته است، تخلف مرتکب شده است.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • سپتامبر 29, 2018 در 4:01 ب.ظ
  پیوند یکتا

  من توی خونه کار تایپ انجام میدم و سه ساله سابقه کار دارم…هر کسی خواست کار تایپ براش انجام بدم باهام تماس بگیره
  تماس از طریق تلگرام
  arshida_2020@

  پاسخ
 • جولای 13, 2018 در 3:28 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من هرکاری میکنم برای ثبت نام نام کاربری رو نامعتبر میگه لطفا کمک کنید

  پاسخ
  • جولای 14, 2018 در 2:31 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پس از ورود به صفحه ثبت نام باید ابتدا از منوی فوقانی، تب ” ثبت نام” را انتخاب نمایید و سپس فرم را تکمیل کنید. نام کاربری باید حداقل ۶ کاراکتر و فقط می تواند شامل حروف انگلیسی و اعداد باشد. همچنین باید قبلا توسط شخص دیگری در سیستم ثبت نشده باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 14, 2018 در 2:26 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام . برای کار تایپ و پاور اماده همکاری میباشم . ممنونم

  پاسخ
  • فوریه 14, 2018 در 11:03 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   برای فعالیت در زمینه تایپ باید به سایت تایپایران مراجعه کنید و مطابق آموزش فوق مراحل را پیگیری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • نوامبر 15, 2019 در 3:58 ب.ظ
    پیوند یکتا

    کار تایپ انجام میدم ، پاورپوینتم میتونم درست کنم
    اگه دوست داشتین کارتونو به من بسپارین به snow_9 در تلگرام پیام بدین

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *