کسب درآمد از اینترنت با سایت Twickerz

در این آموزش به صورت جامع سایت Twickerz را خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم و نحوه کار با پنل کاربری و کسب درآمد از این سایت کلیکی را تشریح می نماییم و در انتها به تبیین استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت توییکرز خواهیم پرداخت.

سایت کلیکی یا PTC Site چیست؟

سایت کلیکی ( PTC ) در حقیقت سایتی است که در قبال دریافت مبلغی مشخص از تبلیغ دهندگان، ضمانت می کند تعدادی بازدید (کاربر) را به سمت سایت تبلیغ دهنده هدایت نماید. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در حقیقت مسئولیت انجام بازدید را برعهده می گیرید و به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات موجود انجام می دهید، مبلغی معین دریافت می نمایید.

برای مطالعه بیشتر در مورد سایت های کلیکی می توانید آموزش کسب درآمد از سایت های کلیکی معتبر خارجی را که توسط میلیونر باش برای شما تهیه شده است، مطالعه نمایید.

در ادامه با یکی از سایت های کلیکی معتبر خارجی به نام Twickerz آشنا خواهیم شد.

سایت توییکرز ( TWICKERZ )

سایت Twickerz

سایت Twickerz یکی از معتبرترین سایت های کلیکی خارجی می باشد که علاقه مند است شما را به صورت رایگان برای کسب درآمد به عضویت درآورد.

این سایت عضو Zigma Network می باشد و فعالیت خود را از سال  ۲۰۱۱آغاز نمود و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است. مدیر این سایت شخصی به نام Marijoy می باشد که فردی خوش نام و با سابقه در دنیای ptc  و تبلیغات به حساب می آید.

سایت توئیکرز مکانی است که کاربران با روش های مختلفی مانند کلیک کردن و مشاهده تبلیغات به کسب درآمد می پردازند و پتانسیل کسب درآمد خوب را دارد. به خصوص این روزها با توجه به ارزش دلار توصیه می کنیم فعالیت در این سایت را از دست ندهید.

اطلاعات و نکات مهم در مورد سایت Twickerz

 • سایت twickerz ، مشکلی با ایرانیان ندارد.
 • حداقل مبلغ برداشت در سایت توییکرز برای بار اول و در تمامی عضویت ها ۱٫۵ دلار است و پرداخت ها نهایتا ظرف ۷ روز کاری پردازش می شوند.
 • در سایت تویکرز علاوه بر کسب درآمد از مشاهده تبلیغات، روش های دیگری مانند کسب درآمد از ثبت نام و انجام کارهای کوچک نیز وجود دارد.
 • یک از ویژگی های بسیار جذاب سایت Twickerz که پتانسیل کسب درآمد در آن را به شدت افزایش می دهد، امکان جذب زیرمجموعه مستقیم به صورت نامحدود است.همچنین امکان اجاره کردن زیر مجموعه نیز در این سایت فراهم است.
 • هزینه اجاره کردن زیرمجموعه در سایت توئیکرز به ازای هر ۵ زیرمجموعه، ۱ دلار است.
 • روش های پرداخت سایت twickerz متنوع است که شامل پرفکت مانی، پایر و بیت کوین نیز می باشد که همین امر موجب می شود سایت توییکرز برای ایرانیان، انتخاب مناسبی باشد.

عضویت در سایت Twickerz

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد سایت کلیکی توئیکرز شوید.

حال از منوی فوقانی گزینه “REGISTER” را انتخاب نمایید تا فرمی مطابق شکل زیر برای شما باز شود. این فرم را با توجه به راهنمایی های زیر تکمیل فرمایید.

آموزش ثبت نام در سایت توییکرز

 • Full Name: نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل و صحیح در این فیلد وارد نمایید. از اطلاعات واقعی خود برای ثبت نام استفاده نمایید تا در آینده دچار مشکل نگردید.
 • Day of birth: تاریخ تولد خود را به میلادی در این فیلد وارد فرمایید. تاریخی که در این قسمت وارد می کنید را همواره به یاد داشته باشید.
 • Username: یک نام کاربری برای خود تعیین نمایید. این نام فقط مختص به شماست و نباید پیش از شما، توسط کاربر دیگری در سایت ثبت شده باشد.
 • E-mail Address: ایمیل معتبر و قابل دسترس خود را در این کادر وارد نمایید.
 • Confirm E-mail Address: ایمیل خود را مجددا در این فیلد وارد کنید.
 • Password: رمزعبوری برای حساب خود تعیین نمایید. تعداد کاراکترهای رمز انتخابی بیش از ۸ باشد و ترکیبی از اعداد و حروف استفاده گردد.
 • Confirm Password: رمزعبوری را که در فیلد قبل انتخاب کردید، مجددا در این کادر وارد فرمایید.

در نهایت تیک پذیرش قوانین را بزنید و بر روی “REGISTER NOW” کلیک فرمایید تا ثبت نام شما انجام گردد.

حال برای ورود به پنل کاربری خود در سایت twickerz از منوی فوقانی سایت بر روی گزینه “LOGIN” کلیک کنید و در فرم باز شده، نام کاربری و رمزعبور را وارد نمایید و بر روی دکمه “LOGIN NOW” کلیک فرمایید تا وارد سایت شوید.

هنگامی که برای اولین بار به پنل کاربری خود در سایت توییکرز وارد می شوید از شما خواسته می شود یک سوال امنیتی از خود بپرسید و در فیلد بعد، پاسخی برای آن نیز در نظر بگیرید. این کار را انجام دهید و آن ها را در جایی امن یادداشت نمایید. در نهایت بر روی دکمه “Send” کلیک کنید تا سوال و جواب شما ثبت گردد و به پنل کاربری خود وارد شوید. در این مرحله ثبت نام شما کامل گردید و می توانید به کسب درآمد از سایت توئیکرز بپردازید

آشنایی با پنل کاربری سایت توییکرز

هنگامی که وارد سایت توییکرز می شوید، در پنل کاربری خود با سه منوی اصلی روبرو هستید. یک منوی در بالای سایت قرار گرفته است و دو منوی دیگر در طرفین سایت تعبیه شده اند. در ادامه با گزینه های موجود در این سه منو، آشنا خواهیم شد.

منوی فوقانی سایت

آموزش کار با سایت توئیکرز

Home: این گزینه شما را به صفحه اصلی و اولیه سایت هدایت می کند.

Advertise: این گزینه مربوط به سفارش تبلیغات در سایت twickerz می باشد. با کلیک بر روی این گزینه می توانید بسته های مختلف تبلیغاتی در سایت توئیکرز را مشاهده کنید و اگر قصد تبلیغ در سایت را دارید، آن ها را خریداری نمایید.

Earn Money: تمام روش های کسب درآمد در سایت twickerz با این گزینه قابل مشاهده هستند. با کلیک بر روی این گزینه با زیرشاخه هایی مواجه می شوید که با انتخاب هریک می توانید به کسب درآمد از آن روش بپردازید. در ذیل، زیرشاخه های مهم این بخش توضیح داده خواهد شد:

 • View Ads: این گزینه مربوط به مشاهده تبلیغات است. با کلیک بر روی این گزینه وارد بخش تبلیغات کلیکی می شوید و می توانید به کسب درآمد از مشاهده تبلیغات بپردازید.
 • TwickGrid: این گزینه شما را به صفحه ای هدایت می کند که تصویری پازل مانند به شما نمایش داده خواهد شد و با کلیک بر روی هر قسمتی از این تصویر، یک تبلیغ مشاهده خواهید نمود و امکان برنده شدن تا سقف ۵ دلار وجود دارد که در صورت برنده شدن این مبلغ به account balance شما اضافه خواهد شد.
 • Paid To Sign Up: این بخش یکی دیگر از روش های کسب درآمد در سایت تویکرز می باشد. با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای هدایت می شوید که در آن پیشنهادهایی را مشاهده می نمایید. این پیشنهادها شامل ثبت نام در یک سایت و انجام عملی مشخص در آن سایت است. در مقابل، مبلغ قابل ملاحظه ای نیز دریافت خواهید کرد. مبالغ دریافتی معمولا بین ۰٫۱ تا ۱ دلار می باشد. کارهایی هم که به شما محول می شود از ثبت نام در یک سایت و انجام چند کلیک در مدتی مشخص شروع می شود تا آپگرید کردن و سرمایه گذاری در سایت ها.
 • Promote Twickerz: در این بخش بنرهای زیرمجموعه گیری شما قرار دارد.
 • PTCWall و My Ads Wall NEW و ClixWall و Offers 4all: این ۴ گزینه هم مربوط به مشاهده تبلیغات است که با کلیک بر روی هر گزینه می توانید به کسب درآمد بپردازید.

FLIPTHECOIN: این گزینه مربوط به شرط بندی با استفاده از پرتاب سکه است. این بازی مشابه بازی شیر یا خط است. با توجه به اینکه این بازی قمارگونه است، استفاده از آن به کاربران میلیونر باش توصیه نمی گردد.

MINUTESTAFF: این گزینه شما را به بخش OfferWall هدایت می کند. در این قسمت روش های مختلفی برای کسب درآمد قرار داده شده است و هر روش، دارای دستورالعمل هایی می باشد که در زیر Instructions می توانید آن ها را مشاهده نمایید. اگر قصد استفاده از این بخش را دارید، باید حتما طبق دستورالعمل ها پیش روید. در غیر این صورت حساب شما در معرض مسدود شدن قرار خواهد گرفت. لذا انجام این بخش تنها در صورتی توصیه می شود که قادر به رعایت تمامی دستورالعمل ها باشید.

Forum: این گزینه شما را به انجمن سایت twickerz هدایت خواهد کرد.

Account: این گزینه شما را به صفحه اصلی اکانت خود در سایت توئیکرز هدایت می کند. در این صفحه تمام اطلاعات و گزینه های مهم مدیریت حسابتان قرار دارد.

Logout: از حساب کاربری خود در سایت twickerz خارج خواهید شد.

منوی مدیریت پنل کاربری (منوی سمت چپ)

آموزش کسب درآمد از سایت تویکرز

ADD FUNDS: با کلیک بر روی این گزینه می توانید پول به حساب خرید (Purchase Balance) خود در سایت توییکرز واریز نمایید. روش های انتقال پول به حساب خرید عبارتند از انتقال از Account Balance، انتقال از حساب پرفکت مانی، بیت کوین و پایر. از پولی که به این حساب واریز می نمایید، می توانید برای مواردی مانند اجاره کردن زیرمجموعه و ارتقا دادن حساب کاربری استفاده فرمایید.

Withdraw: در این بخش می توانید در خواست برداشت درآمد خود را ثبت نمایید. در این صفحه می توانید مشاهده کنید که برای ثبت درخواست باید چه مواردی را رعایت کرده باشید. بدین منظور باید در پایین هر یک از موارد عبارت “PASSED CHECK” خورده باشد و حداقل مبلغ برداشت را کسب کرده باشید. مهمترین اقداماتی که باید توسط شما صورت گیرد تا این موارد تایید شده باشند، این است که اولا از اطلاعات واقعی خود برای ثبت نام استفاده کنید. همچنین از پراکسی ها برای ورود به سایت استفاده نکنید و ثانیا اگر تاکنون برداشتی از سایت داشته اید، آن را در انجمن سایت (بخش Payment Proofs) ثبت فرمایید.

Advertise: این گزینه مربوط به سفارش تبلیغات در سایت twickerz می باشد. با کلیک بر روی این گزینه می توانید بسته های مختلف تبلیغاتی در سایت توئیکرز را مشاهده کنید و اگر قصد تبلیغ در سایت را دارید، آن ها را خریداری نمایید.

Rent Referrals: با کلیک بر روی این گزینه می توانید به اجاره کردن زیرمجموعه در سایت تویکرز  بپردازید. قیمت هر ۵ زیرمجموعه برابر است با ۱ دلار.

Buy Referrals: در این صفحه می توانید به خرید زیرمجموعه بپردازید. تفاوت خرید زیرمجموعه با اجاره زیرمجموعه، در این است که دیگر نیازی به تمدید زیرمجموعه نیست و زیرمجموعه به صورت دائمی به شما تعلق خواهد گرفت. قیمت خرید هر زیرمجموعه ۳ دلار است.

Rented Referrals: در این صفحه تمام زیرمجموعه های اجاره ای خود را می توانید مشاهده و مدیریت نمایید. همچنین می توانید تمدید اتوماتیک (AutoPay) را نیز فعال یا غیر فعال کنید.

PERSONAL SETTINGS: با کلیک بر روی این گزینه به صفحه تنظیمات شخصی هدایت خواهید شد. در این بخش می توانید به مدیریت ایمیل، شماره حساب های خود و همچنین تغییر رمزعبور بپردازید. فقط در وارد نمودن شماره حساب ها دقت فرمایید، زیرا قابل ویرایش نیستند.

FORUM SETTINGS: در این صفحه تنظیمات اکانت شما در انجمن سایت کلیکی twickerz وجود دارد.

MANAGE ADS: با کلیک بر روی این گزینه به پنل مدیریت تبلیغات وارد خواهید شد. به عنوان مثال اگر برای تبلیغ سایت خود ۱۰۰۰ کلیک خریداری کرده باشد، در این صفحه می توانید به مشاهده آمار و مدیریت بسته تبلیغاتی خود بپردازید.

MY TWICKGRID LINKS: این گزینه مربوط به مدیریت لینک ها و تبلیغات شما در بخش TwickGrid می باشد.

MY FIXED ADS: این گزینه مربوط به مدیریت Fixed Advertisement های خریداری شده است.

PTSU History: تاریخچه PTSU (کسب درآمد از ثبت نام) خود را در این صفحه مشاهده خواهید نمود.

Order History: تاریخچه سفارشات خود را مشاهده خواهید نمود.

Deposit History: در این صفحه تاریخچه پرداخت های شما به سایت قایل رویت است.

Withdraw History: در این صفحه تاریخچه پرداخت های سایت توئیکرز به شما  قابل رویت است.

Login History: در این بخش تاریخچه ورودهای شما به سایت twickerz قابل مشاهده است.

MEMBERS MENU (منوی کشویی سمت راست)

کسب درآمد از سایت twickerz

تقریبا تمام گزینه های این منو قبلا توضیح داده شده اند و تکراری هستند. جز چند گزینه که در زیر به توضیح آن ها خواهیم پرداخت.

TWICK CONTEST: با کلیک بر روی این گزینه، با دو زیرشاخه Twick Contest  و Referral Contest مواجه می شوید که با کلیک بر روی هر یک مسابقات برگزار شده در سایت توئیکرز و برندگان آن ها را مشاهده خواهید کرد. Referral Contest مختص مسابقات جذب زیرمجموعه است.

REFERRALS: این بخش مربوط به مدیریت زیرمجموعه های شما می باشد که با کلیک بر روی زیر شاخه Direct Referrals می توانید تمام زیرمجموعه های مستقیم خود را مشاهده و مدیریت نمایید.

مفهوم کلمات مهم موجود در داشبورد سایت Twickerz

 • BALANCE: مجموع درآمد کسب شده شما در سایت توییکرز که قابل انتقال به حساب شخصی شما می باشد.
 • PURCHASE BALANCE: موجودی حساب خرید شما در سایت twickerz که از آن می توان برای اموری مانند خرید و اجاره زیرمجموعه، تبلیغات و ارتقا حساب کاربری استفاده نمود.
 • TOTAL PURCHASE: مجموع سرمایه گذاری شما در سایت توئیکرز را نشان می دهد.
 • TOTAL WITHDRAW: مجموع برداشت شما از سایت تویکرز را مشخص می نماید.
 • CONVERT POINTS: با کلیک بر روی این گزینه، می توانید امتیازات خود را به دلار تبدیل کنید. البته دلار شما به Purchase balance منتقل خواهد شد. هر ۵۰۰۰ امتیاز معادل یک دلار است
 • REFERRAL STATS: خلاصه ای از وضعیت زیرمجموعه های خود را در این جدول مشاهده خواهید نمود.

جدول انواع حساب های کاربری در سایت تویکرز

هنگامی که بر روی “UPGRADE YOUR MEMBERSHIP” کلیک می کنید، با جدولی مطابق شکل زیر مواجه می شوید که در آن جزئیات بسیار مهمی در مورد هر یک از حساب های کاربری سایت twickerz وجود دارد. به دلیل اهمیت این جدول، اصطلاحات موجود در این جدول را معنی خواهیم کرد.

استراتژی کسب درآمد عالی از سایت twickerz

جدول MemberShip
 • Duration: مدت زمان اعتبار هر اکانت. (عبارت Lifetime به معنی اعتبار همیشگی است).
 • Price: قیمتی است که برای هر اکانت باید بپردازید. (Free به معنای رایگان بودن اکانت است).
جدول Click Rate

این جدول، ارزش کلیک های کاربران را بر روی هر یک از تبلیغات با توجه به نوع عضویتشان در سایت توئیکرز نشان می دهد.

جدول Direct Referral Click Rate

این جدول، ارزش کلیک زیرمجموعه های مستقیم کاربران را بر روی هر یک از تبلیغات با توجه به نوع عضویتشان در سایت twickerz نشان می دهد.

جدول Rented Referral Click Rate

ارزش کلیک زیرمجموعه های اجاره ای کاربران را بر روی هر یک از تبلیغات با توجه به نوع عضویتشان در سایت twickerz نشان می دهد.

جدول Direct Referral
 • Maximum Direct Referrals: بیشترین تعداد زیرمجموعه مستقیمی که با توجه به نوع عضویت می توانید جذب نمایید. (Unlimited به معنی نامحدود بودن است).
 • Referral Deletion: بهایی که باید برای حذف کردن زیرمجموعه مستقیمی که جذب نموده اید، بپردازید را نشان می دهد. (Free به معنای رایگان بودن است).
جدول Direct Referral Commission
 • Upgrade Commission: پورسانت هایی که به ازای هر زیرمجموعه ی مستقیمی که نوع عضویت خود را ارتقا بدهد به شما تعلق میگیرد.
 • Ad Purchase Commission: دستمزدهایی که به ازای اینکه هر زیرمجموعه ی مستقیم ، تبلیغی در سایت بخرد، به شما تعلق می گیرد.
جدول Rented Referral
 • Maximum Rented Referrals: بیشترین تعداد زیرمجموعه ای که با توجه به نوع اکانت خود می توانید اجاره نمایید.
 • Inactivity Days Free Replacement: مدت زمانی است که اگر زیرمجموعه های اجاره ای شما در آن مدت هیچ کلیکی انجام ندهند، به صورت اتوماتیک و رایگان تعویض می گردند. مثلا در عضویت free member بعد از ۱۴ روز این اتفاق صورت می پذیرد.
 • Recycle Price: مبلغی که برای تعویض زیرمجموعه های کم بازده و غیر فعال باید بپردازید.
 • Rent Time Frame: حداقل مدت زمانی که پس از هر بار اجاره زیرمجموعه باید طی شود تا مجددا امکان اجاره کردن زیرمجموعه ها را داشته باشید.
جدول Others
 • Daily Twickgrid Chance: تعداد شانس های شما برای استفاده در بخش “TwickGrid” را نشان می دهد.
 • Days Between Cashout: حداقل مدت زمانی که پس از هر بار برداشت از سایت twickerz باید طی شود تا مجددا امکان برداشت درآمد خود را داشته باشید.

تذکر ۱: این جدول اطلاعات بسیار سودمندی در اختیار شما قرار می دهد و با استفاده از آن می توانید استراتژی خود را تدوین نمایید. به عنوان مثال می توان متوجه شد که در کدام پلن اجاره کردن زیرمجموعه سودآور است و در کدام پلن ضرر به همراه دارد.

تذکر ۲: گاهی اوقات بعضی از قوانین سایت تغییر می کند اما این جدول به روز نمی شود. بنابراین همواره انجمن سایت، قوانین و بخش سوالات متداول را دنبال نمایید تا اطلاعات شما نسبت به سایت توئیکرز به روز باشد.

سوالات مهم و نکات کلیدی درباره کسب درآمد از توئیکرز

نحوه مشاهده تبلیغات

ابتدا از منوی فوقانی سایت گزینه “Earn Money” و سپس “View Ads” را انتخاب کنید. حال تبلیغات کلیکی و ارزش هر یک را مشاهده می کنید. صفحه را اسکرول کنید تا به “Regular Exposure” برسید. ابتدا تبلیغات این بخش را مشاهده نمایید و سپس بالا بروید و از تبلیغات بخش “Fixed Advertisement” شروع کنید و سعی نمایید به ترتیب تمام تبلیغات موجود را ملاحظه فرمایید. این عمل روند درآمدی شما را به خصوص در ماه های اول سرعت می بخشد.

برای مشاهده تبلیغات ابتدا روی باکس تبلیغ مورد نظر کلیک فرمایید. سپس تب جدیدی در مرورگر شما باز می شود. این تب را نبندید و اجازه دهید زمان مورد نیاز طی شود. در انتها بعد از گذشت زمان مورد نیاز، باید تست انسان شناسی را انجام دهید. این تست معمولا به صورت انتخاب تصویر برعکس می باشد. پس از انجام این تست، درآمد به حساب شما در سایت twickerz اضافه می گردد.

نوعی دیگر از تبلیغات نیز وجود دارد که روند مشاهده آن ها کمی متفاوت است. این تبلیغات بیشتر در My Ads Wall NEW یافت می شوند. نحوه مشاهده این تبلیغات بدین شکل است که پس از کلیک بر روی تبلیغ، ابتدا صفحه را اسکرول می کنید و تست انسان شناسی (Captcha) را انجام می دهید. سپس صبر می کنید تا زمان سنج صفر شود و در نهایت بر روی عبارت “Get Link” کلیک می نمایید تا درآمد به حساب شما در سایت توئیکرز اضافه گردد.

تذکر: برای کسب درآمد از کلیک های زیرمجموعه های خود، باید هر روز ۴ کلیک استاندارد را بزنید. در صورتی که امروز ۴ کلیک استاندارد خود را نزنید، فردا از کلیک های زیرمجموعه هایتان درآمد نخواهید داشت.

مواردی که برای برداشت درآمد لازم است رعایت شود

 • حتما نام و نام خانوادگی خود را در سیستم وارد کرده باشید. اگر در هنگام ثبت نام این کار را انجام نداده اید، باید به بخش پشتیبانی سایت توئیکرز تیکت بزنید و مشکل خود را مطرح فرمایید.
 • اگر در سایت twickerz سرمایه گذاری کرده اید، به عنوان مثال به سایت پول واریز کرده اید تا تبلیغی بخرید و یا زیرمجموعه اجاره کنید، برای دریافت درآمد خود حتما باید از همان حساب نیز استفاده کنید و آن حاسب را در پنل کاربری خود به ثبت رسانده باشید.
 • اگر تا کنون از سایت برداشت داشته اید، قبل از درخواست جدید لازم است تا در انجمن سایت، برداشت قبلی خود را ثبت نمایید. یعنی بیان کنید که چه مقدار پول از سایت دریافت کرده اید.
 • حداقل مبلغ برداشت در سایت توییکرز برای بار اول و در تمامی عضویت ها ۱٫۵ دلار است و در دفعات بعد به ترتیب ۳ ، ۵ ، ۷ و ۱۰ دلار خواهد بود.
 • قبل از اینکه برای اولین بار بتوانید از سایت برداشت داشته باشید، باید از طریق حسابی که قصد دارید درآمد خود را به آن انتقال دهید، مبلغ اندکی در سایت سرمایه گذاری نمایید. این مبلغ برای حساب بیت کوین ۱ دلار است و برای سایر حساب ها مانند پرفکت مانی، ۵ دلار می باشد.
 • حداکثر مبلغی که به عنوان یک free member برای بار اول می توانید از سایت برداشت نمایید ۱۰ دلار است و در دفعات بعدی این مبلغ تا۱۵۰ درصد میزان سرمایه گذاری شما در سایت خواهد بود.

AutoPay یا پرداخت خودکار چیست؟

پرداخت خودکار ساده ترین روش برای تمدید زیرمجموعه ها می باشد.

هنگامی که پرداخت خودکار فعال باشد، به صورت اتوماتیک هزینه تمدید زیرمجموعه اجاره ای از حساب خرید شما در سایت twickerz کسر می گردد.

آتوپی به این صورت عمل می نماید که در هر روز اگر زیرمجموعه شما کلیکی انجام دهد یک روز دیگر به مدت قرار داد شما با او اضافه می نماید و به اندازه یک روز (البته با درصدی تخفیف) از حساب شما هزینه آن کسر می گردد.

تذکرات مهم در مورد سایت twickerz

 • هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای کلیک هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید.
 • در تمام سایت های کلیکی، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.
 • برای ثبت نام و فعالیت نمی توانید از شبکه های اشتراکی اینترنت مانند کافی نت ها و غیره استفاده کنید.
 • هرگز مجاز به استفاده از نرم افزارهایی که مشاهده تبلیغات را خودکارسازی یا دستکاری نمایند نیستید.
 • اگر ظرف مدت ۳۰ روز به حساب خود در سایت twickerz وارد نشوید، حساب شما و درآمد آن بلوکه خواهد گردید.

استراتژی موفقیت در سایت توئیکرز

همراهان گرامی برای کسب درآمد مناسب در سایت توییکرز الزامی به سرمایه گذاری بالا وجود ندارد و می توانید با کمی صبر و رعایت اصولی که در این بخش آموزش خواهید دید، به درآمد ثابت و مطلوبی برسید.

البته بی شک سرمایه گذاری مناسب، می تواند روند پیشرفت را سرعت بخشد و درآمد را با افزایش قابل توجهی همراه سازد. اما از آنجا که نمی توان اعتبار هیچ سایت کلیکی را به صورت ۱۰۰ % تضمین کرد، ما درمورد این موضوع تصمیم گیری را به عهده کاربران می گذاریم و توصیه می کنیم اگر قصد سرمایه گذاری دارید، حتما جوانب احتیاط را رعایت فرمایید و با ما مقادیر کوچک سرمایه گذاری خود را شروع نمایید.

همچنین قابل ذکر است که اگر دنبال درآمد میلیونی در ماه اول هستید  از کار در این سایت خودداری کنید . این سایت جهت درآمد مناسب حداقل نیاز به ۸ ماه کلیک روزانه دارد و باید روزانه ۱۵ دقیقه وقت جهت درآمد زایی صرف نمایید.

انجام کلیک های روزانه

شرط اول برای موفقیت در سایت Twickerz انجام کلیک های روزانه است. پس سعی کنید همواره کلیک های روزانه خود را انجام دهید.

به سه بخش View Ads و MY ADS WALL NEW و Offers4all مراجعه کنید و هر روز تلاش نمایید تا اکثریت کلیک های خود را بزنید. این امر موجب می شود سرعت پیشرفت شما افزایش یابد.

جذب زیرمجموعه مستقیم

قدم بعدی که مهم ترین قدم و سودآورترین قدم برای شماست، جذب زیرمجموعه مستقیم است. فراموش نکنید که در تمام سایت های کلیکی جذب زیر مجموعه مستقیم، سودآورترین بخش کار می باشد.

در سایت توییکرز شما می توانید به تعداد نا محدود زیر مجموعه مستقیم جذب کنید. پس تمام تلاش خود را به کار بندید تا از این پتانسیل استفاده کنید. اگر در این امر موفق عمل نمایید، می توانید به آسانی درآمدهای میلیونی برای خود به ارمغان آورید.

روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به ۴ مورد از اساسی ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

۱- وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف و آموزش کار با سایت twickerz نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در سایت توئیکرز عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.

۲- لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.

۳- در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت  نمایش دهید.

۴- لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره سایت تویکرز به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.

استفاده از درآمدهای کسب شده برای آپگرید کردن اکانت

پس ار آنکه تعداد زیرمجموعه های مستقیم شما به حد مطلوبی رسید، اکانت خود را آپگرید نمایید. برای این کار عجله نکنید و موارد زیر را رعایت نمایید:

۱- به تعداد زیرمجموعه های خود و نرخ کلیک هایشان توجه کنید.

۲- از جدول موجود در صفحه UPGRADE YOUR MEMBERSHIP قیمت خرید آپگریدی که می خواهید انجام دهید و ارزش کلیک رفرال ها را مشاهده کنید. آن گاه با توجه به تعداد زیرمجموعه ها و نرخ کلیک هایشان به راحتی می توانید بسنجید که آیا خرید آپگرید برای شما سودآور است یا ضرر به همراه دارد.

۳- با توجه به تعداد زیرمجموعه های مستقیم و میزان سرمایه ای که در اختیار دارید، مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید.

۴- اگر در جذب زیرمجموعه مستقیم برای سایت توئیکرز موفق نبوده اید اما قصد دارید اکانت خود را آپگرید نمایید، حتما قبل از سرمایه گذاری به این نکته توجه فرمایید که آپگرید اکانت فی نفسه هیچ درآمدی برای شما نخواهد داشت و درآمد شما از کلیک های زیرمجموعه ها می باشد. بنابراین محاسبه کنید باید چند زیرمجموعه اجاره نمایید تا هزینه آپگرید کردن اکانت و اجاره آن ها حاصل شود و این مبلغ را برای اجاره زیرمجموعه ها کنار بگذارید، سپس به آپگرید کردن اکانت بپردازید.

اجاره کردن و مدیریت زیرمجموعه های اجاره ای در سایت توییکرز

در این سایت با توجه به ارزش کلیک زیرمجموعه ها، اجاره کردن زیرمجموعه در حالت کاربری Free Member تنها در صورتی توجیه دارد که بتوانید با مدیریت صحیح نرخ کلیک های زیرمجموعه های خود را بالای ۱٫۶ نگهدارید. در غیر این صورت ضرر خواهید کرد.

به هر حال توصیه می کنیم اگر قصد اجاره کردن زیرمجموعه دارید، ابتدا اکانت خود را به درجه ای بالتر از Premium آپگرید نمایید و سپس با در نظر گرفتن موارد زیر به اجاره زیرمجموعه بپردازید.

۱- اکثریت سایت ها، نرخ کلیک زیرمجموعه ها در سایت twickerz را ۲ در نظر می گیرند اما شما در محاسبات خود این نرخ را بالاتر از ۱٫۴ درنظر نگیرید. این باعث می شود محاسبات دقیق تری انجام دهید و ریسک را کم نمایید.

۲- همواره زیرمجموعه های خود را بررسی کنید تا قادر باشید زیرمجموعه های غیرفعال و کم بازده را شناسایی کنید و در صورت نیاز آن ها را تعویض نمایید.

۳- باتوجه به اینکه برای تعویض زیرمجموعه باید هزینه پرداخت نمود، در این امر افراط نکنید. سعی کنید هر روز فقط تا سقف ۳ درصد از کل زیرمجموعه هایتان را تعویض کنید و طبیعتا اولویت تعویض با زیرمجموعه هایی است که پایین ترین نرخ را در مدت طولانی تر داشته اند.

۴- هرچقدر زیرمجموعه ها را برای مدت طولانی تری اجاره و تمدید نمایید، تخفیف بیشتری عایدتان خواهد شد و سود شما افزایش خواهد یافت. بنابراین اگر امکان اجاره زیرمجموعه ها برای مدت طولانی تر را دارید، این کار را انجام دهید.

۵- پس از آنکه زیرمجموعه های خود را یکدست کردید و نرخ مطلوبی از آن ها بدست آوردید، فعال کردن گزینه AutoPay می تواند راهکار مناسبی باشد. این کار نیز برای شما تخفیف به همراه خواهد داشت و سود شما را افزایش خواهد داد.

نکته: این مساله را همواره به یاد داشته باشید که سودآورترین و امن ترین روش برای کسب درآمد از سایت های کلیکی استفاده از زیرمجموعه مستقیم است. بنابراین پیشنهاد میلیونر باش به شما جذب حداکثری زیرمجموعه مستقیم می باشد. زیرمجموعه مستقیم شاه کلید کسب درآمد عالی از تمام این سایت ها است.

جمع بندی

در این مطلب به صورت جامع به آموزش کار با سایت توییکرز و معرفی امکانات آن پرداختیم و بهترین استراتژی برای کسب درآمد مطلوب از سایت TWICKERZ را بررسی کردیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

4.4/5 - (10 امتیاز)

77 نظر در “کسب درآمد از اینترنت با سایت Twickerz

 • جولای 15, 2022 در 2:29 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقتتون بخیر.من در سایت کلیکی توییکرز ثبت نام کرده ام و فعالیت می کنم در قسمت نام خانوادگی یکی از حروف رو اشتباه نوشتم وبا پاسپورتم هم خوانی ندارد میشه بی زحمت راهنماییم کنید چطور می تونم اصلاحش کنم

  پاسخ
  • جولای 16, 2022 در 12:31 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر در بخش پروفایل که وارد می شوید امکان ویرایش به شما داده نمی شود دو راه دارید:
   ۱- به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و اشتباه خود را توضیح دهید و درخواست اصلاح کنید.
   ۲- عکس پاسپورت خود را مطابق با اشتباهی که کرده اید به صورت حرفه ای ویرایش نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 30, 2021 در 7:23 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید یه سوال داشتم
  چرا اون هزینه ای که ریفرال های اجاره ای کلیک میکنن و باید به بالانس اضافه بشه
  اتفاق نمیوفته و مقدار کمتری اضافه میشه مثلاً تو خود سایت نوشته اینقدر کلیک کردن زیرمجموعه ها و هفده سنت شده ولی نهایتا پنج سنت به حساب اصلی اضافه میشه دلیلش چیه

  پاسخ
  • ژانویه 31, 2021 در 1:16 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   احتمالا تمدید خودکار را فعال کرده اید و زیرمجموعه های شما هر روز تمدید می شوند. مبلغی که کسر می شود در حقیقت هزینه تمدید اجاره آن ها برای یک روز دیگر با احتساب تخفیف است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 3, 2020 در 1:31 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشی تو سایتش فقط امتیاز می زنه به پولم چیزی اضافه نمیشه که؟امتیاز منم ۱۳

  پاسخ
  • دسامبر 3, 2020 در 3:37 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در بخش تبلیغات کلیکی یعنی view Ads هر تبلیغ ارزشی دارد که با مشاهده کامل آن تبلیغ، مبلغ به بالانس شما اضافه خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 24, 2020 در 12:13 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید
  میشه بگید حداکثر مبلغ قابل برداشت از سایت twickerz چه مقدار هست و هر چند وقت یک بار امکان برداشت وجود داره؟؟؟
  همچنین میشه بگید قیمت زیر مجموعه های دائمی و اجاره ای چه مقدار هست؟؟؟

  پاسخ
  • ژوئن 24, 2020 در 5:48 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   لطفا آموزش ها و بخش نظرات را با دقت مطالعه کنید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، سپس سوال جدید درج نمایید. پاسخ تمام سوالات شما در آموزش فوق موجود است.
   ۱- حداکثر مبلغی که به عنوان یک free member برای بار اول می توانید از سایت برداشت نمایید ۱۰ دلار است و در دفعات بعدی این مبلغ تا۱۵۰ درصد میزان سرمایه گذاری شما در سایت خواهد بود.
   ۲- این نوع اطلاعات را در جدول انواع حساب های کاربری می توانید بیابید. به عنوان مثال برای عضویت free member بین دو درخواست برداشت متوالی باید حداقل ۱۰ روز فاصله باشد.
   ۳- در بخش Rent Referrals قیمت زیرمجموعه اجاره ای و در بخش Buy Referrals قیمت زیرمجموعه های دائمی مشخص شده است. در هنگام نگارش مقاله برای هر ۵ زیرمجموعه اجاره ای ، ۱ دلار باید پرداخت می کردید و برای خرید یک زیرمجموعه دائمی باید ۳ دلار پرداخت می کردید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 30, 2020 در 3:49 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید !
  امتیاز های من ۳۳۳ میباشد و بلانسم ۰٫۰۶۳۲
  این یعنی چی ؟؟ در حسابم چند سنت جم شده است؟

  پاسخ
  • می 30, 2020 در 8:13 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۶۳ سنت در حساب شما جمع شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 24, 2020 در 9:49 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام من قصد دارم تو این سایت و چند سایت دیگه که تو کانالتون معرفی کردید فعالیت کنم و تازه واردم چنتا سوال پیش اومده برام اینکه گفتید اینترنت اشتراکی استفاده نکنیو یعنی هات اسپات موبایل نمیتونم استفاده کنم از چ نتی استفاده کنم کلا تو هیچ سایتی نمیشه اخه نت دیگه ای ندارم و اینکه اگه از vpnهای خریداری شده استفاده کنم مشکلی پیش میاد ؟؟ با تشکر

  پاسخ
  • می 25, 2020 در 3:12 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ببینید منظور از اینترنت اشتراکی این است که نباید با یک ip بیش از یک اکانت در یک سایت وجود داشته باشد، در غیر این صورت تمام آن اکانت ها بسته خواهد شد. به عنوان مثال شما نباید از اینترنت فرودگاه ها یا کافی نت ها جهت عضویت و یا فعالیت در این نوع سایت ها استفاده کنید چون کاربران زیادی از همان اینترنت می توانند استفاده کنند. یا استفاده از فیلتر شکن های عمومی به همین شکل است چون یک آدرس به تعداد زیادی کاربر تعلق می گیرد.
   اما در مورد هات اسپات کردن موبایل با لپ تاپ و استفاده از اینترنت گوشی، مشکلی وجود ندارد به این شرط که فقط یک اکانت در هر سایت داشته باشید. بنابراین شما می توانید در تمام سایت های مورد نظر یک اکانت بسازید.
   از نظر قوانین سایت های کلیکی استفاده از vpn تخلف است و اگر متوجه شوند شما از چنین نرم افزارهایی استفاده می کنید، حساب شما را مسدود خواهند کرد. بنابراین این مسئله به میزان امنیت و اختصاصی بودن vpn شما بستگی دارد. اگر کاملا اختصاصی و امن باشد، سایت های کلیکی متوجه نخواهند شد و مشکلی ایجاد نمی شود. اما اگر امن و اختصاصی نباشد می تواند موجب مسدودی حساب گردد. به طور کلی بنده استفاده از چنین نرم افزارهایی را با توجه به ریسک هایی که دارد توصیه نمی کنم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 23, 2020 در 2:02 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  یه سوال داشتم در مورد روش کار تو این سایتهای کلیکی
  اینکه میشه همزمان چند سایت رو باهم کلیک کرد ؟
  مثلا ۵ سایت رو که وارد اکونتم شدم رو همزمان تو ۵ صفحه باز کنم
  همه رو کلیک کنم مثلا به فرض هر کدوم یه تبلیغ ۲ دقیقه ای باشن
  بذارم یه تبلیغ ۲ دقیقه ای همزمان تو ۵ مرورگر اجرا بشه و زمانش بگذره
  یعنی اینطوری رو هر ۵ تا سایت فقط ۲ دقیقه زمان گذاشته باشم
  این روش جواب میده یا باید حتما اون صفحه ای که تبلیغ داره روش اجرا میشه فعال باشه؟

  پاسخ
  • می 24, 2020 در 2:28 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، برای صرفه جویی در زمان چنین کاری توصیه می شود. از نظر قانونی مشکلی ایجاد نخواهد شد. البته در بعضی از سایت های کلیکی سیستمی قرار داده شده است تا فقط در صورت فعال بودن تب مرورگر، تایمر تبلیغ، شمارش را انجام دهد که در چنین سایت هایی نمی توان از روش مذکور استفاده کرد.
   بنابراین شما می توانید سایت های کلیکی مختلف را باز کنید و شروع به مشاهده تبلیغات به طور همزمان نمایید. اگر در سایتی با مشکل مواجه بودید، تبلیغات آن سایت را جداگانه مشاهده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 16, 2020 در 5:33 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید من اولین باره وارد همچین سایتی میشم و از توضیحات خوبتون بی نهایت ممنونم فقط ی سوال من رو تبلیغات ک کلیک میکنم ویدیو باز نمیشه چیکار کنم؟ و اینک ی صفحه مثلا توضیح راجع به ی چیز باز میشه.و اینک چند مین باید ی تبلیغ و ببینیم؟ یعنی چند مین تو صفحه تبلیغات باشیم تا امتیاز بده

  پاسخ
  • می 18, 2020 در 1:18 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   در مورد تبلیغات ویدیویی ممکن است برای ایرانیان فعال نباشند و امکان کسب درآمد از آن ها وجود نداشته باشد.
   در مورد زمان مشاهده تبلیغات کلیکی بستگی به نوع تبلیغ دارد ممکن است ۱۰ ثانیه یا ۱ دقیقه باشد. برای دریافت درآمد هر تبلیغ باید ابتدا روی باکس تبلیغ مورد نظر کلیک فرمایید. سپس تب جدیدی در مرورگر شما باز می شود. این تب را نبندید و اجازه دهید زمان مورد نیاز طی شود. در انتها بعد از گذشت زمان مورد نیاز، تست انشان شناسی نمایان خواهد شد. باید تست انسان شناسی را انجام دهید. این تست معمولا به صورت انتخاب تصویر برعکس می باشد. پس از انجام این تست، درآمد به حساب شما در سایت twickerz اضافه می گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 2, 2020 در 1:11 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  به نظر شما در این سایت زیر مجموعه بگیریم ؟
  (برای کسب درامد)

  پاسخ
  • آوریل 2, 2020 در 2:18 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر زیرمجموعه اجاره ای مد نظر شماست، بستگی به استراتژی و اقبال شما دارد. به طور کلی این فرآیند می تواند سودآور یا مضر باشد. اما در مورد این سایت بنده کلا اجاره زیرمجموعه را به دلیل قوانین و بازده زیرمجموعه ها، چندان توصیه نمی کنم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 24, 2020 در 1:11 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. سایت کلیکی ایرانی zarinverts معتبره؟ اسکم نیست؟

  پاسخ
  • مارس 24, 2020 در 6:04 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   لطفا سوالات خود را در بخش ها مربوطه درج نمایید. این سوال را باید در بخش سایت های کلیکی داخلی درج می کردید.
   نام سایت کلیکی مذکور در لیست سایت های کلیکی معتبر داخلی قرار ندارد. بنابراین از نظر میلیونر باش معتبر نمی باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آوریل 5, 2020 در 9:46 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام
   ببخشید ایا شما مطمئن هستید که برای برداشت حتما باید سرمایه گذاری کرد اگه اینجوری باشه که برای شروع باید ۵ دلار یعنی ۷۵ هزار تومن سرمایه گذاری کرد که باتوجه به اینکه شما میگید توصیه نمیشود در سایت های کلیکی سرمیه گذاری کرد پس چرا اصلا شما این سایت را در فهرست سایت های خوب برای ایرانیان قرار دادید. لطفا پاسخ دهید با تشکر

   پاسخ
   • آوریل 6, 2020 در 2:24 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    بله، در حال حاضر برای بار اولی که قصد برداشت داشته باشید باید حتما سرمایه گذاری نمایید.
    دلیل آن واضح است. اولا قوانین این سایت ها با سرعت زیادی تغییر پیدا می کند. ثانیا ما سرمایه گذاری را توصیه نمی کنیم اما نظر خود را نیز به کاربران تحمیل نخواهیم کرد. پارامترهایی که سایت های کلیکی بر اساس آن سنجیده می شوند، اعتبار، خوش حسابی، عدم مشکل با کاربران ایرانی، واریز به حساب هایی که در ایران در دسترس هستند و … می باشد.
    سایت مذکور بر اساس پارامترهای فوق صلاحیت معرفی در لیست سایت های معتبر را پیدا کرده است. اما این کاربران هستند که با توجه به قوانین و شرایطی که در مقاله فوق ذکر شده است، تصمیم می گیرند مایل به فعالیت در سایت مذکور هستند یا خیر.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • مارس 13, 2020 در 4:47 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام..وقت بخیر
  من یه بار برداشت زدم برای بار دوم میگه سند برداشت بزار و وقتی تو قسمت PAYMEN PROOF میرم گزینه NEW TOPIC نداره..میشه راهنمایی کنید و جوابشو به ایمیلم بفرستید
  ممنون

  پاسخ
  • مارس 15, 2020 در 1:21 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نیازی به new topic نیست. در بخش payment proof می توانید در امتداد نظر بقیه کاربران، که سندهای پرداخت را ارائه کردند شما نیز پست قرار دهید و سند پرداخت قبلی را ارائه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 2, 2020 در 12:12 ق.ظ
  پیوند یکتا

  به من اخطارInvalid Tokenرو هنگام ثبت نام داد چی کار باید بکنم

  پاسخ
  • مارس 2, 2020 در 1:50 ق.ظ
   پیوند یکتا

   ۱- مودم را خاموش و روشن کنید.
   ۲- کش مرورگر را پاک نمایید.
   ۳- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
   ۴- از مرورگرهای به روز استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 10, 2020 در 8:05 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید من تازه میخوام وارد سایت های کلیکی بشم و قادر به سرمایه گزاری هم نیستم و اینکه مهارت جذب زیر مجموعه مستقیم هم ندارم . به نظر شما من با زیر مجموعه های اجاره ای میتونم درامد خوبی کسب کنم یا نه؟؟؟

  پاسخ
  • ژانویه 10, 2020 در 10:57 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت های کلیکی بدون داشتن زیرمجموعه های مستقیم و فعال زیاد درآمد چندانی نخواهند داشت. به طور کلی این روش کسب درآمد چندان روش مناسبی نیست اما به دلیل نوع فعالیت و سادگی، طرفداران زیادی دارد و دائما تقاضا می شود از این نوع سایت ها معرفی گردد. روش زیرمجموعه اجاره ای هم در خیلی از سایت ها اصلا سود دهی ندارد و در آن هایی هم که با سود همراه است، برای رسیدن به درآمد مطلوب باید استراتژی صحیح و صبر زیاد داشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 4, 2020 در 9:17 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید من توی سایت های دیگه بودم خیلی راحت اد هارو میتونم مشاهده کنم اما در توییکرز نمیدونم چطوری باید اد هارو باز کنم.مشکل چیه میشه کمک کنید

  پاسخ
  • ژانویه 4, 2020 در 9:22 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در آموزش فوق، نحوه مشاهده تبلیغات توضیح داده شده است. کافیست مطابق با آن پیش روید. فقط دقت نمایید روی مرورگر شما گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت فعال باشد و همچنین از افزونه های جلوگیری از تبلیغات مانند اد بلاکر استفاده نکنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 17, 2019 در 12:04 ب.ظ
  پیوند یکتا

  ببخشید یه سوال دیگه اینکه سایت star-clicks.comاسکم هست ؟

  پاسخ
  • اکتبر 18, 2019 در 4:28 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سایت مذکور، سایت خوش سابقه ای نیست و بنده فعالیت در آن را توصیه نمی کنم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 17, 2019 در 1:57 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و خسته نباشید. ممنون از مطالب مفیدتون
  میخواستم بپرسم اگه من تو این چند تا سایت معتبر خارجی عضو بشم و روزانه به طور مکرر به این سایتا سر بزنم میتونم لااقل بدون زیرمجموعه گیری مستقیم و بدون اپگرید کردن اکانت ماهی دو دلار از هر سایت درآمد داشته باشم؟

  پاسخ
  • اکتبر 18, 2019 در 4:19 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   بستگی به نوع فعالیت شما و سایت مورد نظر دارد. در بعضی از سایت های کلیکی مانند واد اجو صرفا با مشاهده تبلیغات تقریبا می توان نزدیک به مبلغ مذکور درآمد داشت. اما در بعضی دیگر، درآمد ماهانه صرفا با کلیک کردن، نهایتا نزدیک به یک دلار خواهد بود. اما اگر علاوه بر مشاهده تبلیغات، بتوانید در بخش آفرها نیز به درستی فعالیت نمایید، آنگاه می توانید به درآمدی بیش از ۲ دلار نیز دست یابید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 25, 2019 در 1:54 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام در دو جا دیدم که نوشته بودن سایت تویکرز اسکم شده و دیگر پرداختی به کاربران نداره ایا این درست است؟

  پاسخ
  • آگوست 25, 2019 در 6:37 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در مانیتورینگ میلیونر باش این سایت مشکلی در حال حاضر ندارد و پرداختی ها به موقع انجام می شود. همچنین گزارشی علیه این سایت به دست ما نرسیده است. بنابراین از نظر بنده این سایت معتبر است و عملکرد مثبتی دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • فوریه 13, 2023 در 1:30 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام ببخشید من متوجه‌ نشدم حداقل مبلغی که برای سرمایه گذاری باید بزاریم تا پول برداشت کنیم چقدره و چطوری باید این کارو کنیم و اینکه با این مبلغ سرمایه‌گذاری و برداشتمون ضرر نمیکنیم؟

    پاسخ
    • فوریه 17, 2023 در 2:19 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     احتمال ضرر بسیار بالاست و بنده هرگز سرمایه گذاری از جیب را در هیچ یک از سایت های کلیکی توصیه نمی کنم.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آگوست 13, 2019 در 11:11 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خیلی ممنون از بابت توضیحات خوبتون میخواستم بپرسم منظورتون از سرمایه گذاری در سایت که باعث بیشتر شدن مبلغ برداشت می شود به چه نحو می باشد آیا منظورتان همان پول دادن برای خرید رفرال هست یا به نحو دیگری باید سرمایه گذاری کرد؟

  پاسخ
  • آگوست 14, 2019 در 8:16 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   یعنی شما با استفاده از یک حساب خارجی مانند حساب پرفکت مانی، پولی را به حساب خود در سایت توییکرز واریز نمایید. می توانید از مبلغ واریزی برای اجاره زیرمجموعه و یا ارتقا عضویت استفاده فرمایید. البته همان طور که می دانید در میلیونر باش سرمایه گذاری از جیب در هیچ یک از سایت های کلیکی توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 29, 2019 در 3:48 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام خدمت دوستان عزیز و مدیرمحترم سایت من چند سال پیش وارد کار توی سایت های کلیکی شدم ولی بعد از مدتی ولشون کردم و باز این تابستون اومدم دنبال سایت معتبر خارجی که با ایران مشکلی نداره و به پرفکت مانی پرداختی داره بگردم که سایت توییکرز رسیدم. حالا میخواستم شرایطم رو بگم و ببینیم شماها کسی تجربه یا توصیه ای نداره که بتونه کمکم بکنه که به سوددهی برسم(سوددهی بالا مثله افرادی که حساب های ارتقایافته بالا میخرند و اینا نه ، فقط به قدری باشه که ضرر نکنم)
  راستش من توانم برای سرمایه گذاری حدود سرمایه گذاری بین۵الی۱۰دلار هستش(دانشجوهستم و نمیخوام برای شروع که تجربه شاید کافی ندارم ضرر کنم)  بعد خودم بررسی هایی که انجام دادم دیدم که حساب معمولی با پریمیوم(یه لول  بالاتر از معمولی) برای کسی که بخواد روی زیرمجموعه اجاره ای کار کنه از نظر سوددهی فرقی نداره ونمی ارزه حسابت رو به لول۱ارتقا بدی وبقیه حساب ها هم که درتوان من برای سرمایه گذاری نیستش، حالا من بعنوان کسی که حساب معمولی داخل سایت دارم به ازای هرکلیک زیرمجموعه اجاره ایم۰٫۰۰۵دلار درمیارم،بعداز خرید بسته زیرمجموعه ای ۳۰ روزه با فرض اینکه میانگین کلیک ۱٫۵ باشه بزور میتونن هزینه اولیه خود زیرمجموعه رو برگردونن ولی وقتی میتونه کم کم به سوددهی برسه که یا برای مدت طولانی مثلا۶۰روزه(۱۰درصدتخفیف)یا۹۰روزه(۱۸درصدتخفیف) اونا رو خریداری کنیم یا اینکه بذاری روی حالت AUTOPAY(که گفتن حدود۱۵درصدتخفیف داره) که من حساب کردم بنظرم حالت اتوپی بهترین حالته یعنی میگم نظرتون راجب به این استراتژی چیه و اگه مشکلی داره یا شما استراتژی برای کاربر معمولی(باحساب ارتقانیافته) دارید بگید خیییلی ممنون میشم(اینم درنظر بگیرید که میدونم بهترین روش داشتن زیرمجموعه مستقیمه اما من نه شبکه اجتماعی درستی دارم ونه  دوستی دارم که دنبال کاراینترنتی باشه و بتونم معرفی کنم و زیرمجموعم بشه وگرنه میدونم این بهترین روشه کسب درآمده و من سوالم استراتژی ایه که برای خرید زیرمجموعه اجاره ای داشته باشم)

  استراتژی من:اینکه من حدود۷دلار سرمایه گذاری کنم و بسته اول۲دلاری۱۰زیرمجموعه اجاره کنم(چون بسته بعدیش میشه۱۰دلاری و۵۰زیرمجموعه) بعد اتوپی فعال کنم و حواسم به حساب Purchase هم باشه که پول داخل بذارم واسه اتوپی. بعد از اون ۱۰ روز که گذشت باز اجازه دارم زیرمجموعه بخرم و بیام با۲دلار دیگه ۱۰زیرمجموعه دیگه بخرم و همینطوربه اینصورت ادامه بدم که اونایی که کلیک های روزانه رو انجام میدن که اتوماتیک ۱روز دیگه تمدید میشن با تخفیف(همین تخفیف بشه سود کوچیک من) و بعد اونایی که کلیک نمیکنن هر ۵روزتا۷روز یبار اونایی که غیرفعال هستن رو تعویض کنم و کلا با این استراتژی برم جلو که زیرمجموعه ها کلیک کنن  و تمدید بشن وبعد هر مدت(که اولاش حساب کردم حدود۲۰الی۳۰روزی میشه) که سودخالصم به۲دلار رسید(با فرض اینکه۱دلار بذارم بمونه توی حساب purchase بالانس برای اتوپی)باز ۱۰ زیرمجموعه دیگه اجاره کنم و کم کم سود خالص روزانه از زیرمجموعه هام مثلا اولش۰٫۰۱۸دلاره و هر بار تعداد زیرمجموعه هام بیشتر کنم این سود روزانه کم کم میره بالاتر تا تعداد زیرمجموعه هام به تعداد۵۰الی بیشتر که رسید بعد حساب رو مثلا به گلدن ارتقا بدم که ماهانه اش۲۵دلاره مثلا)که میدونم این راه چون باسرمایه کم میخوام شروع کنم خیلی طولانی میشه تا تازه برسم به درامد خالص۲دلار درماه(ممکنه۵ماه طول بکشه) ولی میخوام اگه میدونید بگید اصلا این راه شدنی هست که حساب کنم روی این روش؟    فرضیاتم این بوده که زیرمجموعه ها هرچی تعدادشون باشه، روزانه ۱٫۵برابر تعداشون کلیک کنن یعنی میانگین کل کلیکا بشه۱٫۵کلیک در روز(یعنی ۱۰نفرزیرمجموعه بخرم روزانه۱۵کلیک ثبت کنن و میدونید که روزانه۳تبلیغ برای دیدن زیرمجموعه ها هست که به من سودبرسه) وفرض دیگم اینکه در ابتدا۷دلار سرمایه گذاری بکنم.
  ممنون میشم توی این راه راهنماییم کنید اگه شما در کسب درآمد از سایت های کلیکی معتبر تجربه دارید.(وخیییلی به کمکتون نیاز دارم) مدیر عزیز سایت،اگه میبینید بحث طولانی میشه و برای سایت مشکل داره مشکلی نداره و ممنون میشم به ایمیلم توصیه و راهنماییتون را بفرستید.
  و با تشکر از مدیریت سایت بخاطر سایت خوبتون برای کاربرای ایرانی

  پاسخ
  • جولای 29, 2019 در 8:50 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   از نظر بنده به عنوان یکی از اعضای تیم پشتیبانی میلیونر باش، استراتژی شما مشکل خاصی ندارد. اما توجه به نکات زیر می تواند سودمند باشد:
   ۱- کلا سرمایه گذاری در سایت های کلیکی توصیه نمی شود. به خصوص اگر قادر نباشید زیرمجموعه های مستقیم زیادی جذب نمایید.
   ۲- هیچ تضمینی برای کلیک زیرمجموعه های اجاره ای وجود ندارد. بنابراین با دقت و یک استراتژی مناسب سعی کنید، آن ها را یکدست نمایید و از کل زیرمجموعه های خود میانگین بالای ۱٫۵ کلیک را دریافت کنید. در غیر این صورت جز ضرر، حاصلی به همراه نخواهد داشت.
   ۳- نکاتی که در بخش “اجاره کردن و مدیریت زیرمجموعه های اجاره ای در سایت توییکرز” در آموزش فوق موجود است را با دقت مطالعه نمایید و به کار گیرید.
   موفق باشید.

   پاسخ
    • دسامبر 18, 2019 در 12:58 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     خیر، سایت مذکور اسکم است.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • جولای 22, 2019 در 4:01 ب.ظ
  پیوند یکتا

  باعرض سلام
  در مورد سایت twickerz گفتید افرادی که میخوان برای اولین بار از این سایت برداشت داشته باشند باید در ابتدا مقداری پول سرمایه گذاری کنند(یا پول با حساب پرفکت مانی و حساب های دلاری دیگر به ارزش۵دلار یا با حساب بیت کوین به ارزش۱دلار)اول میخواستم بدونم همچین چیزی هست واقعا؟چون توی سایته اینو نوشته که

  You need to deposit via Perfect Money , Payeer, Solidtrustpay, Litecoin and Bitcoin to be able to cashout via these processors (max 150% ROI).خب این یعنی هر چی سرمایه گذاری کنی مشکلی نیست؟یعنی حداقل چقدر باید سرمایه گذاری کرد تا بتونی برداشت داشته باشی؟

  و دوما اینکه اگه لازمه که حتما سرمایه گذاری کنی مثلا من ۵دلار(یا اگه بشه کمتر از۵دلارهم سرمایه گذاری کرد و برداشت داشت) سرمایه گذاری کنم با حساب پرفکت مانی بعد برای اینکه بخوام برداشت داشته باشم میتونم حداکثرچقدر برداشت بزنم؟آیا به اندازه۱٫۵برابر۵دلار(یا اگه مقدار کمتری سرمایه گذاری کرده باشم؟) یعنی ۷٫۵دلار برداشت کنم یا کلا مینیمم برداشت رو که توسایت دیدم برای دفعات مختلف ولی ماکزیممش چجوریه؟یعنی ماکزیممش میشه ۱٫۵برابر مقدار پولی که تاالان توی سایت سرمایه گذاری کردم؟(حتی برای برداشت اولم؟)یا اگه اینجوری نیست ممنون میشم بگید ماکزیمم برداشت از سایت تا سقف چقدر در هر دفعه برداشت مثلا برای حساب معمولی(رایگان)هستش؟

  و سوال آخر اینکه من چونکه پاسپورت یا ویزا ندارم نمیتونم حساب پرفکت مانیم رو وریفای کنم، آیا با حساب پرفکت مانی غیر وریفای شده هم میشه برداشت پول داشت و سایت بااین موضوع مشکلی نداره؟

  ممنون میشم اگه اطلاعات اضافی دیگه ای که لازم باشه بدونم هم بهم بگید.

  باتشکر فراوان.

  پاسخ
  • جولای 23, 2019 در 2:29 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اول لازم می دانم توجه شما را به چند نکته جلب کنم:
   ۱- برای تهیه آموزش ها وقت و انرژی زیادی صرف می شود. لطفا قبل از ایجاد پرسش، آموزش ها و بخش نظرات را دقیق مطالعه فرمایید و اگر پاسخ سوالات خود را نیافتید، سوال خود را مطرح نمایید. تقریبا پاسخ تمام سوال های شما در آموزش فوق موجود است.
   ۲- توجه داشته باشید که بیش از ۱۰ اکانت در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش در حال پایش هر سایت هستند و از آغاز این پایش بیش از ۲ سال می گذرد. با توجه به این مساله امکان تست بعضی از موارد مانند حداقل برداشت برای بار اول و موارد مشابه توسط ما وجود ندارد، به این دلیل که هیچ یک از اکانت های مانیتورینگ در حالت برداشت اول قرار نخواهند داشت. بنابراین خود کاربران هستند که تغییرات جزئی این بخش را می توانند عملا تجربه کنند و از طریق بخش نظرات با سایر کاربران در میان گذارند.
   در ادامه پاسخ سوالات شما قرار گرفته است:
   ۱- Minimum to deposit on Bitcoin or Payza or Perfect Money or SolidTrustPay is $5.00. بنابراین با توجه به عبارت مذکور در سایت توییکرز، قبل از اینکه برای اولین بار بتوانید از سایت برداشت داشته باشید، باید از طریق حسابی که قصد دارید درآمد خود را به آن انتقال دهید، مبلغ اندکی در سایت سرمایه گذاری نمایید. این مبلغ برای تمام حساب های قید شده، ۵ دلار می باشد.
   ۲- برای عضویت رایگان، حداکثر مبلغ برداشت ۱۰ دلار است. همچنین باید ROI را راعایت نمایید. یعنی بیش از یک و نیم برابر مبلغ سرمایه گذاری، درخواست برداشت ثبت نکنید. رعایت این موارد در تمام برداشت ها ضروریست.
   ۳- جهت برداشت از طریق پرفکت مانی حتما باید حساب پرفکت مانی شما وریفای شده باشد. نیازی به پاسپورت یا ویزا نیست. می توانید با کارت ملی خود برای وریفای اقدام فرمایید. بدین منظور به مقاله وریفای کردن پرفکت مانی مراجعه نمایید.
   بقیه مسائل مورد نیاز در آموزش توضیح داده شده اند.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 27, 2019 در 2:57 ق.ظ
    پیوند یکتا

    ابتدا عذر میخوام اگه سوال تکراری پرسیدم که توی متن توضیح داده شده بوده است ولی بعضی قسمت هایی که پرسیده بودم رو توی متن پیدا نکردم گرچه متن رو خونده بودم. وتشکر میکنم بابت پاسخ خوبتون.
    راستی گفتم اینم بگم شاید کمک کنه که من به پشتیبانی سایت تیکت زدم درمورد حساب وریفای کردن گفتن که نیازی نیست حساب مثلا پرفکت مانی شما وریفای شده باشه و با حساب غیروریفای مشکلی ندارند و پرداختی دارند.

    فقط یه سوال چند روزیه ذهنمو گرفته اینکه نوشته اگه یه کاربری۴روز پیاپی کلیک نکرد بصورت رایگان خوده سایت recycle میکندش بعد یعنی فقط وقتی recycle شد ۱۶روز ازش مونده ؟ چون اگه اینجوری باشه اخه کدوم ادم عاقلی منتظر وایمیسته تا ۱۴روز از روزای زیرمجموعه اش بگذره و بعد تازه بازیابی بشه مجانی که ۱۶روزش بیشتر باقی نمونده باشه؟ ممنون میشم اگه در این باره تجربه یا توصیه ای دارید بفرمایید که اگه دیدیم زیرمجموعه ای مثلا بعد۲یا۳روز فعالیت نکرده آیا بهتر نیست خودمون recycle بکنیم با هزینه۰٫۰۵دلاره؟
    باتشکر

    پاسخ
    • جولای 27, 2019 در 9:36 ب.ظ
     پیوند یکتا

     از شما سپاسگزاریم که تجربیات خود را با سایر کاربران در میان می گذارید. البته گاها سایت ها با این مسائل صادقانه برخورد نمی کنند و در هنگام ثبت درخواست برداشت، تغییر سیاست می دهند. بهتر است بهانه ای دست آن ها ندهید.
     بله در تعویض، فقط به میزان روزهایی که از زیر مجموعه قبلی باقی مانده است، زیرمجموعه جدید اجاره شما خواهد بود.
     این یک نوع ریسک است چون ممکن است شما هزینه نیز پرداخت کنید و زیرمجموعه را تعویض کنید اما زیرمجموعه جدید هم در مدت باقی مانده فعالیت خاصی نداشته باشد. به هرحال این مساله به استراتژی شما و حد سود و ضرری که تعیین کرده اید، برمی گردد.
     اما بنده هم با شما موافق هستم. به صورت کلی بهتر است زیرمجموعه های غیرفعال را که نرخ کلیک قابل قبولی ندارند، تعویض نمود. اما این به مسائلی مانند میزان کلی فعال بودن زیرمجموعه های یک سایت، تعداد زیرمجموعه ها، متوسط کلیک ها و سایر پارامترها نیز بستگی دارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • جولای 27, 2019 در 10:10 ب.ظ
      پیوند یکتا

      خیلی ممنون بابت راهنمایی و نصیحتتون در مورد سایت ها که ممکنه صادقانه برخورد نکنند.
      یه سوال اینکه یعنی اگه مثلا وریفای نشده درخواست دادم و سیاستشون رو عوض کنند و بگن پرداخت نمیکنیم پول برگشت داده میشه به حساب بالانسم یا اینکه از بین میره؟!
      باتشکر

     • جولای 28, 2019 در 6:03 ب.ظ
      پیوند یکتا

      انجام وظیفه است.
      در این صورت، اصولا درخواست شما لغو می شود و بعد از گذشت مدتی، مبلغ مجدد به بالانس اکانت شما اضافه خواهد شد.
      موفق باشید.

 • می 27, 2019 در 10:42 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  سوالم اینه چطور میشه که برداشت کنیم پول رو . بدون اینکه شماره حساب بین المللی یا …. داشته باشیم
  روالش چطوریه؟
  ممنون از تیم بزرگ میلیونر باش

  پاسخ
  • می 28, 2019 در 4:52 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   شما به راحتی می توانید طبق مقالاتی که در سایت قرار گرفته است، برای خود یک حساب پرفکت مانی یا پایر و یا بیت کوین افتتاح نمایید و سپس درآمد خود را در این حساب ها دریافت کنید. آنگاه با مراجعه به صرافی های معتبر و آنلاین ایرانی می توانید دلار یا بیت کوین خود را به آن ها بفروشید و در حساب بانکی خود در ایران ریال دریافت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • اکتبر 9, 2019 در 12:27 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام و خسته نباشید. ببخشید سایتyizmoney.xyz معتبره؟

    پاسخ
    • اکتبر 10, 2019 در 1:08 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     خیر، اسکم می باشد. از فعالیت در آن پرهیز نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • می 19, 2019 در 10:58 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و درود. خسته نباشید. متشکر و ممنون از معرفی سایتهای درآمد زا بدون نیاز به ریسک و سرمایه که در این وضعیت برای مردم ما لازم و ضروری هست.
  سوالات بسیاری دارم که شاید بهتر بود بطور مفصل از طریق ایمیل مطرح می شد اما بطور خیلی خلاصه برای اطلاع خوانندگان همینجا می پرسم:
  فرموده بودید مطالب آموزشی و لیست سایتهای درآمدزای مورد تاییدتان را در هفته بروزرسانی می کنید و لذا باعث تعجب هست از هزاران سایت موجود در اینترنت تنها به چند تا سایت انگشت شما اشاره کرده اید و هیچ تغییری در افزایش لیست سایتهای مورد نظر ایجاد نشد!
  نظرتان را درباره برخی سایتهای درآمد زا که بصورت دلار یا چک ارزی و یا بیت کویین پرداخت می کنند جویا می شوم لطفا با بررسی دقیق و بدون هیچ بدبینی اعلام فرمایید.
  آموزشهای این سایتها در آپارت و امثالهم به وفور وجود داره و در حال افزایش هم هست.
  tickerbar.info
  redr1433.icu
  btconlinepool.com

  پاسخ
  • می 20, 2019 در 5:07 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   قبل از پاسخ به پرسش های شما باید خدمتتون عرض کنم که با توجه به اینکه قرار دادن لینک های زیرمجموعه گیری در بخش نظرات مجاز نیست و به دلیل جلوگیری از تبلیغات فریبنده، لینک های زیرمجموعه گیری شما با لینک های ساده جایگزین شد.
   منظور از بروزرسانی هفتگی این نیست که هر هفته سایتی جدید معرفی خواهد شد. بلکه ما به طور مداوم عملکرد سایت های موجود در هر زمینه را بررسی و طبق آن اقدامات لازم را انجام می دهیم. این بررسی ها شامل کنترل عملکرد سایت های از پیش معرفی شده و جدید می شوند. تا کنون بارها به لیست های موجود در میلیونر باش سایتی اضافه و یا کم شده است و درباره بعضی از سایت ها هشدارهایی به کاربران گرامی داده شده است.
   در این مورد که می فرمایید از بین هزاران سایت موجود در اینترنت فقط چند سایت معرفی شده است، باید توجه کنید سایتی که قرار است در میلیونر باش معرفی شود باید دارای شرایطی باشد از جمله اینکه:
   ۱- مناسب فعالیت ایرانیان باشد و مشکلی با کاربران ایرانی نداشته باشد.
   ۲- روش های پرداخت مناسب برای کاربران مقیم ایران وجود داشته باشد تا کاربران بتوانند درآمد خود را به راحتی دریافت نمایند.
   ۳- سایت معتبر باشد و پرداختی های زیاد و واقعی داشته باشد.
   ۴- ساختار و پلن مناسب و آینده روشنی داشته باشد.
   ۵- تیم مدیریتی در دسترس باشند و سابقه مثبتی در فضای وب داشته باشند.
   سایت هایی که تمام این ویژگی ها را داشته باشند هرگز زیاد نیستند. برای اینکه مسئله برای شما روشن شود کافیست به این نکته توجه کنید که در حال حاضر هزاران سایت در ایران وجود دارد اما چند سایت مناسب فعالیت برای یک فرد آمریکایی در ایران وجود دارد. آیا یک شخص آمریکایی می تواند از سیستم های همکاری در فروش ایرانی مانند میهن استور یا فروشگاه دیجی کالا درآمد داشته باشد؟ بنابراین با توجه به تحریم هایی که برای ایرانیان وجود دارد سایت های معتبری که روش های پرداخت مناسبی برای ایرانیان دارند هرگز زیاد نیستند. ما هم در میلیونر باش هرگز سایت های تازه تاسیس که نه پلن مشخصی دارند و نه تیم مدیریتی با سابقه، معرفی نخواهیم کرد.
   در مورد سایت های مورد نظر شما باید خدمتتون اعلام کنم سایت tickerbar هرگز مناسب ایرانیان نیست و روش پرداختی که استفاده می کند برای اکثریت کاربران غیر قابل استفاده است. همچنین هرگز سایت معتبری به حساب نمی آید و تاکنون شکایات زیادی از این سایت به ثبت رسیده است.
   سایت btconlinepool هم که در زمینه استخراج ابری فعالیت می کند هرگز معتبر نیست و عملکرد مثبتی نداشته است و به هیچ عنوان سرمایه گذاری در آن توصیه نمی گردد.
   در مورد redr1433 هم بنده اصلا چنین سایتی نمی شناسم و هیچ نظری نمی توانم درباره آن بدهم.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژوئن 27, 2020 در 10:59 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام مجدد
    ببخشید یعنی مثلا اگه من مبلغ۵۰۰۰ دلار در سایت توییکرز سرمایه گذاری کنم حداکثر مبلغ قابل برداشت من میشه ۷۵۰۰ یا ۲۵۰۰ دلار؟؟؟؟؟؟؟
    و یه نکته دیگه اگه شما هر روز اجازه برداشت از سایت رو داشته باشید مبلغی که برداشت میکنید مثلا حدود ۱۰ روز زمان میبره تا بررسی بشه و به حساب شما واریز بشه ایا راه حلی برای این مسئله هست؟؟؟؟؟
    و اینکه من مقاله معرفی سایت اجو را که خواندم نمیشد اونجا نظرم رو به اشتراک بزارم میشه بگید در سایت اوجو قیمت زیر مجموعه های دائمی چقدر هست؟؟؟؟؟
    ممنون از لطف شما

    پاسخ
    • ژوئن 28, 2020 در 1:15 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     ۱- ۷۵۰۰ دلار خواهد شد.
     ۲- سایت مذکور مهلت ۷ روز کاری را جهت پردازش درخواست ها برای خود قائل است. اما معمولا برای کاربران با اکانت های آپگرید شده در لول ultimate، این اتفاق سریع تر رخ می دهد و در مدت کوتاه تری پرداخت ها صورت می گیرد.
     ۳- در سایت اجو زیرمجموعه های دائمی فقط از طریق لینک زیرمجموعه گیری جذب می شوند. به عبارتی امکان خرید زیرمجموعه مستقیم وجود ندارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آوریل 14, 2019 در 5:38 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و خسته نباشید
  لطفا بگید مقدار آتوپی این سایت چقدر است؟ چون داخل جدول مشخص نیست.
  با تشکر.

  پاسخ
  • آوریل 14, 2019 در 9:50 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این مقادیر ثابت نیستند و می توانند تغییر کنند. بنابراین برای متوجه شدن مقدار دقیق آن، آتوپی را فعال کنید و پس از گذشت یک روز ببینید چقدر از موجودی purchase balance شما کسر گشته است. سپس با توجه به تعداد زیرمجموعه های اجاره ای خود به راحتی می توانید مقدار آتوپی را محاسبه نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • سپتامبر 14, 2019 در 7:30 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خسته نباشید میخواستم بدونم توی سایت های کلیکی مثل تویکرز ۱.۵ دلار یعنی ۱.۵ دلار عادی یا بیت کوین … ۱.۵ دلار چند بیت کوین میشه ممنون

    پاسخ
    • سپتامبر 15, 2019 در 3:12 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     بله، ۱٫۵ دلار همان ۱٫۵ دلار عادی است. قیمت بیت کوین نوسان زیادی دارد. در حال حاضر هر بیت کوین تقریبا معادل ۱۰۳۰۰ دلار است. بنابراین ۱٫۵ دلار تقریبا معادل ۰٫۰۰۰۱۴ بیت کوین خواهد بود.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • مارس 28, 2019 در 10:54 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام: اگر در قسمت full name شخص پاسپورت نداشته باشد و نام ونام خانوادگی خود را بصورت فارسی وارد کند اولا ثبت نام می شود و دوم در هنگام پرداخت مشکلی پیش نمی آید.آیا شما تاکنون شخصی را رصد کردین که با نام ونام خانوادگی فارسی مبلغی از این سایت دریافت کرده باشد؟ با تشکر

  پاسخ
  • مارس 29, 2019 در 3:10 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   فرم های سایت های کلیکی را باید به زبان انگلیسی پر نمایید. نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل و صحیح و به انگلیسی وارد نمایید. بعد ها اگر هم مشکلی از طرف سایت کلیکی برای شما ایجاد شود، با ترجمه کارت ملی به راحتی مشکل شما رفع خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 26, 2019 در 2:35 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  شما درمتن گفته اید حداقل مبلغ سرمایه گذاری بیتکوین درسایت توئیکرز۱دلار اما ۵دلار بود.
  واینکه بعد از سرمایه گذاری برای برداشت از سایت توئیکرز تاریخ تولد نیازه؟

  پاسخ
  • مارس 27, 2019 در 3:51 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   آنچه که در مقاله ذکر شده است مربوط به تاریخ نگارش مقاله است و در مقاله آشنایی با سایت های کلیکی خارجی نیز گوشزد شده که با توجه به اینکه قوانین و سیاست های سایت های کلیکی با سرعت زیادی تغییر می کند، این امکان وجود ندارد که بتوانیم مرتبا آموزش ها و مقالات مرتبط را برای جزییات تغییر کرده به روز کنیم و کاربران می توانند این تغییرات را در قسمت نظرات بیان نمایند تا سایرین بتوانند با مطالعه بخش نظرات از تغییرات جدید آگاه شوند.
   بنابراین از شما سپاسگزاریم که با استفاده از تجربیات خود، اطلاع رسانی می نمایید.
   در مورد تاریخ تولد، باید خدمت شما عرض کنم در هر زمانی ممکن است این تاریخ از شما پرسیده شود و باید آن را به یاد داشته باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 1, 2019 در 11:25 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام تو قسمت ptsu سایت twickerz که میخوایم عضو سایت بشیم و پول بگیریم فقط عضو سایت شدن کافیه یا باید عضو بشیم و کار خاصی مثل کلیک زدن انجام بدیم و اینکه با هرجیمیلی میشه ثبت نام کرد یا با جیمیلی که توی سایت twickerz ثبت نام کردیم باید تو بقیه سایت هام ثبت نام کنیم
  واینکه دوستان سایت توییکرز مشکلش با ip ایران حل شده و بدون مشکل میتونید عضو شید
  ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
  • فوریه 2, 2019 در 12:27 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هیچ قانون مشخصی وجود ندارد. درباره هر آفر در بخش ptsu در خود آن آفر اقداماتی که باید صورت پذیرد، کاملا توضیح داده شده است. شما باید کاملا مطابق با همان توضیحات اقدام نمایید. به عنوان مثال در یک آفر ممکن است فقط ثبت نام از شما خواسته شود و زدن ۳ روز کلیک متوالی و در آفر دیگر از شما ثبت نام و سرمایه گذاری در یک سایت خواسته شود.
   حتما با همان Gmail که در سایت توییکرز ثبت نام کرده اید، ثبت نام خود را انجام دهید و دقت کنید که در سایتی که قبلا حساب کاربری داشته اید، مجددا حساب نسازید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 11, 2019 در 7:04 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام . آیا عضویت در سایت توییکرز دچار مشکل شده ؟ همه مراحل ثبت نام رو انجام میدم دکمه رجیسترو میزنم این پیامو میده Disable your VPN/Proxy settings first!

  پاسخ
  • ژانویه 12, 2019 در 2:46 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   امکان استفاده از vpn و proxy ها وجود ندارد. بنابراین اگر از این نرم افزارها استفاده می کنید، آن ها را غیر فعال فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 18, 2018 در 11:03 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چرا این سایت بالا نمیاد؟؟؟ فیلتر شده؟؟

  پاسخ
  • دسامبر 18, 2018 در 9:04 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور سالم است و مشکلی ندارد اما متاسفانه مدتی است که مجموعه ای از سایت های مختلف با IP ایران دچار مشکل شده اند و لود نمی شوند. سایت توییکرز نیز در همین مجموعه قرار دارد و در ایران لود نمی شود. این مشکل از طرف سایت نیست. توسط نهاد فیلترینگ نیز فیلتر نشده است. احتمالا مشکل باید به محدود کردن سرویس دهی اینترنتی به ایرانیان و تحریم ها مربوط گردد. به هر حال هنوز علت دقیق مشکل مشخص نیست. فعلا کار خاصی نمی توان کرد جز اینکه به پشتیبانی سایت مذکور تیکت زد و مشکل را با آن ها مطرح کرد، شاید خودشان بتوانند برای ایرانیان و مشکل پدید آمده چاره ای بیندیشند. هرچه تعداد تیکت ها بیشتر شود، اهمیت موضوع برای آن ها افزایش پیدا خواهد کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 21, 2018 در 10:33 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام مجدد
  منظور از سرمایه گذاری ، واریز ۵ دلار در حساب اکانت خودم در توییکرز است یا اینکه باید ۵ دلار رفرال خرید یا اجاره کنم؟
  دوم اینکه این پنج دلار درسایت بماند در پایان چه میشود ایاامکان تصویه هست؟
  سوم باتوصیه سایت شما حساب پرفکت مانی درست کردم اگرحساب بیت کوین درست کنم و یک دلار معادل ۱۵۰۰۰ ت واریز کنم بهتر است یا پرفکت مانی و ۵ دلار معادل ۷۵۰۰۰ ت؟ تفاوت در چیست؟
  بازهم تشکر از سایت خوبتون و شکیبایی شما در پاسخگویی

  پاسخ
  • اکتبر 22, 2018 در 12:26 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   منظور این است که شما باید از حساب بانکی خودتان به عنوان مثال حساب پرفکت مانی، ۵ دلار به حساب خود در سایت توییکرز واریز نمایید. تا اجازه برداشت به شما داده شود.
   در مورد سوال دوم، شما با هر پولی که به سایت واریز کنید به عنوان مثال همین ۵ دلار، می توانید زیرمجموعه بخرید، اجاره کنید، اکانت خود را آپگرید نمایید و یا تبلیغات خریداری کنید.
   در مورد موضوع سوم، ما به هیچ وجه توصیه نکرده ایم که چه حسابی باز کنید، بلکه ما معتقدیم باید تمام این حساب ها را افتتاح کنید و با توجه به شرایط خود از گزینه مناسب استفاده نمایید. به همین دلیل نحوه افتتاح حساب های مختلف از جمله پرفکت مانی، پایر، بیت کوین و وب مانی را در سایت آموزش داده ایم. همچنین افتتاح حساب رایگان است و هزینه ای ندارد. بنابراین امکان افتتاح حساب های مختلف همواره وجود دارد. علاوه بر تمام این موارد، شما پول خود را دور نمی ریزید بلکه پول را خرج اکانت خود می کنید و سرمایه گذاری می کنید. همچنین هر حسابی مزایا و معایبی دارد که قبلا هم برای شما لیست شده اند. حساب بیت کوین برای تراکنش های کوچک، دارای کارمزد بالاتری نسبت به حساب پرفکت مانی می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 20, 2018 در 6:14 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و تشکر از پاسخگویی خوبتان
  برای برداشت درامد حاصل از کلیک در سایت توییکرز باید مبلغی را قبل از برداشت واریز کنم؟
  اگر درست متوجه شده باشم یعنی پنج دلار سرمایه گذاری کنم تا بتوانم ۱.۵دلار (حاصل از کلیک روزانه) برداشت کنم؟
  اگر برداشت نکنم میتوانم از درامد حاصل از کلیک ، زیرمجموعه خرید یا اجاره کنم؟

  پاسخ
  • اکتبر 20, 2018 در 11:02 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در جهت تایید حساب مالی خود، برای برداشت اول باید مبلغی را واریز نمایید. اگر قصد داشته باشید از حساب بیت کوین خود برای برداشت استفاده کنید باید معادل ۱ دلار از حساب بیت کوین خود در سایت سرمایه گذاری نمایید. برای سایر حساب ها، باید ۵ دلار در سایت سرمایه گذاری کنید. حداقل مبلغی که در بار اول می توانید براداشت نمایید ۱٫۵ دلار است و سقف مبلغی که می توانید برداشت کنید، ۱۰ دلار خواهد بود.
   در مورد سوال پایانی، می توانید درآمد حاصل از کلیک های خود را به PURCHASE BALANCE منتقل کنید و با استفاده از آن زیرمجموعه بخرید یا اجاره نمایید. اما هر زمانی که قصد برداشت از حساب را داشته باشید، باید برای بار اول همان مبلغ ۱ یا ۵ دلار را از حسابی که قصد دارید برای برداشت درآمد خود از آن استفاده کنید، در سایت سرمایه گذاری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *