سایت سیلورکلیکس و آموزش فعالیت و کسب درآمد از آن

در این آموزش به صورت جامع سایت SilverClix را خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم و نحوه کار با پنل کاربری و کسب درآمد از این سایت کلیکی را تشریح می نماییم و در انتها به تبیین استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت سیلور کلیکس خواهیم پرداخت.

سایت کلیکی یا PTC Site چیست؟

سایت کلیکی (  PTC ) در حقیقت سایتی است که در قبال دریافت مبلغی مشخص از تبلیغ دهندگان، ضمانت می کند تعدادی بازدیدکننده (کاربر) را به سمت سایت تبلیغ دهنده هدایت کند. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در حقیقت مسئولیت انجام بازدید را برعهده می گیرید و به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات موجود انجام می دهید، مبلغی معین دریافت می نمایید.

برای مطالعه بیشتر در مورد سایت های کلیکی می توانید آموزش معتبرترین سایت های کلیکی خارجی را که توسط میلیونر باش برای شما تهیه شده است، مطالعه نمایید.

در ادامه با یکی از سایت های کلیکی معتبر خارجی به نام SilverClix آشنا خواهیم شد.

سایت سیلور کلیکس ( SILVERCLIX )

سایت سیلور کلیکس

سایت سیلور کلیکس یکی از معتبرترین سایت های کلیکی خارجی می باشد که علاقه مند است شما را به صورت رایگان برای کسب درآمد به عضویت درآورد.

در حقیقت سایت silverclix برادر کوچک تر گلدن کلیکس است و هر دو سایت توسط مدیریتی واحد اداره می شوند. این سایت در سال ۲۰۱۳ فعالیت خود را آغاز نمود و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

سایت سیلورکلیکس مکانی است که کاربران با روش های مختلفی مانند کلیک کردن و مشاهده تبلیغات به کسب درآمد می پردازند و همچنین جایی است که موسسات و نفرات، ایده ها، محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارند.

این سایت پتانسیل کسب درآمد خوب را دارد و در صورتی که صبر و همت کافی داشته باشید و اصولی عمل نمایید، کسب درآمد میلیونی از آن میسر است. به خصوص این روزها با توجه به ارزش دلار توصیه می کنیم فعالیت در این سایت را از دست ندهید.

اطلاعات و نکات مهم در مورد سایت سیلور کلیکس

 • سایت silverclix ، مشکلی با ایرانیان ندارد.
 • حداقل مبلغ برداشت در سایت سیلور کلیکس برای کاربران عادی (Stone) وجود ندارد و تنها شرط لازم برای برداشت، کسب ۱۰۰۰ Cashout Points برای هر درخواست برداشت است که به راحتی قابل اخذ می باشد.
 • حداقل مبلغ برداشت برای کاربرانی که حساب خود را آپگرید نموده اند، در دفعه ی اول ۳ دلار و در دفعات بعدی ۲ دلار است.
 • در سایت silverclix علاوه بر کسب درآمد از مشاهده تبلیغات، روش های دیگری مانند کسب درآمد از ثبت نام و انجام کارهای کوچک نیز وجود دارد.
 • در سایت کلیکی silverclix امکان جذب و اخذ زیر مجموعه به صورت مستقیم و اجاره ای وجود دارد اما هر اکانت در ماکزیمم تعداد زیرمجموعه ها متفاوت خواهد بود.
 • در عضویت رایگان سایت سیلورکلیکس تا ۱۰۰ رفرال می توان اجاره نمود. این تعداد با ارتقا حساب کاربری افزایش پیدا می کند تا در آپگرید نهایی، می توانید تا ۸۰۰۰ زیر مجموعه اجاره نمایید.
 • در این سایت عضویت های مختلفی وجود دارد که هریک ارزش و مزایای مخصوص به خود را دارد وشما می توانید با پرداخت هزینه و آپگرید کردن به آن عضویت، از امتیازات آن عضویت استفاده نمایید.
 • هزینه اجاره کردن زیرمجموعه در سایت silverclix به ازای هر ۵ زیرمجموعه، ۷۵ سنت می باشد که نسبت به بسیاری از سایت های کلیکی رقم مناسبی است.
 • روش های پرداخت سایت سیلور کلیکس شامل پرفکت مانی، پایر و بیت کوین نیز می باشد که همین امر موجب می شود Silver Clix برای ایرانیان، انتخاب مناسبی باشد.

عضویت در سایت SilverClix

برای ثبت نام بر روی بنر زیر کلیک نمایید تا وارد سایت کلیکی سیلور کلیکس شوید.

حال از منوی فوقانی گزینه “REGISTER” را انتخاب کنید تا فرمی مطابق شکل زیر برای شما باز شود. این فرم را با توجه به راهنمایی های زیر تکمیل نمایید.

ثبت نام در سایت silverclix

General Information

این بخش را با توجه به توضیحات زیر تکمیل فرمایید.

 • Full Name: نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل و صحیح در این فیلد وارد نمایید. از اطلاعات واقعی خود برای ثبت نام استفاده نمایید تا در آینده دچار مشکل نگردید.
 • Day of birth: در این فیلد تاریخ تولد خود را به میلادی وارد نمایید. تاریخی که در این قسمت وارد می کنید را همواره به یاد داشته باشید.
 • Username: یک نام کاربری برای خود تعیین نمایید. این نام فقط مختص به شماست و نباید پیش از شما، توسط کاربر دیگری در سایت ثبت شده باشد.
 • E-mail Address: ایمیل معتبر و قابل دسترس خود را در این کادر وارد نمایید.
 • Confirm E-mail Address: ایمیل خود را مجددا در این فیلد وارد کنید.
 • Password: رمزعبوری برای حساب خود تعیین نمایید. تعداد کاراکترهای رمز انتخابی بیش از ۸ باشد و ترکیبی از اعداد و حروف استفاده گردد.
 • Confirm Password: رمزعبوری را که در فیلد قبل انتخاب کردید، مجددا در این کادر وارد فرمایید.
 • Referrer: عبارت موجود در این کادر را بدون تغییر باقی بگذارید.

Payment Account

در این بخش می توانید شماره حساب خود را وارد نمایید. برای ایرانیان استفاده از حساب های بیت کوین، پرفکت مانی و پایر توصیه می گردد. وارد کردن یک مورد کافیست.

اگر تاکنون هیچ حساب آنلاینی برای خود نساخته اید می توانید با استفاده از مقالات میلیونر باش به راحتی اقدام به افتتاح حساب بیت کوین، پایر و یا پرفکت مانی نمایید.

Image Verification

در این بخش، کپچا را حل نمایید.

Terms of Service

در این بخش، تیک پذیرش قوانین را بزنید و در نهایت بر روی “REGISTER” کلیک فرمایید تا ثبت نام شما انجام گردد.

حال برای ورود به پنل کاربری خود در سایت silver clix از منوی فوقانی سایت بر روی گزینه “LOGIN” کلیک کنید و در صفحه باز شده، نام کاربری، رمزعبور و تصویر captcha را تعیین نمایید و بر روی دکمه “LOGIN” کلیک فرمایید تا وارد سایت شوید.

هنگامی که برای اولین بار به پنل کاربری خود در سایت سیلورکلیکس وارد می شوید از شما خواسته می شود یک سوال امنیتی از خود بپرسید و در فیلد بعد، پاسخی برای آن نیز در نظر بگیرید. این کار را انجام دهید و آن ها را در جایی امن یادداشت نمایید. در نهایت بر روی دکمه “Send” کلیک کنید تا سوال و جواب شما ثبت گردد و به پنل کاربری خود وارد شوید. در این مرحله ثبت نام شما کامل گردید و می توانید به کسب درآمد از سایت سیلور کلیکس بپردازید.

آشنایی با پنل کاربری سایت سیلورکلیکس

هنگامی که وارد سایت سیلورکلیکس می شوید، در پنل کاربری خود با دو منوی اصلی روبرو هستید. یکی منوی فوقانی سایت است و دیگری منوی مخصوص به اکانت شماست که در سمت چپ پنل کاربری قرار گرفته است. در ادامه با گزینه های موجود در این دو منو، آشنا خواهیم شد.

منوی فوقانی سایت

منوی سایت کلیکی سیلورکلیکس

Home: این گزینه شما را به صفحه اصلی و اولیه سایت هدایت می کند.

Advertise: این گزینه مربوط به سفارش تبلیغات در سایت silver clix می باشد. با کلیک بر روی این گزینه می توانید بسته های مختلف تبلیغاتی در سایت سیلور کلیکس را مشاهده کنید و اگر قصد تبلیغ در سایت را دارید، آن ها را خریداری نمایید.

Earn Money: تمام روش های کسب درآمد در سایت silverclix با این گزینه قابل مشاهده هستند. با کلیک بر روی این گزینه با زیرشاخه های زیر مواجه می شوید که با انتخاب هریک می توانید به کسب درآمد از آن روش بپردازید. روش های موجود عبارتند از:

 • VIEW ADS: این گزینه مربوط به مشاهده تبلیغات است. با کلیک بر روی این گزینه وارد بخش تبلیغات کلیکی می شوید و می توانید به کسب درآمد از مشاهده تبلیغات بپردازید.
 • FLIP THE COIN: این گزینه مربوط به شرط بندی با استفاده از پرتاب سکه است. این بازی مشابه بازی شیر یا خط است. با توجه به اینکه این بازی قمارگونه است، استفاده از آن به کاربران میلیونر باش توصیه نمی گردد.
 • MY ADS WALL NEW: این بخش هم مشابه بخش تبلیغات کلیکی است. فقط کمی نحوه مشاهده تبلیغ و دسته بندی تبلیغات در آن متفاوت است و همچنین علاوه بر دریافت درآمد، Cashout Points هم نیز دریافت می کنید که همان طور که اشاره شد، در حساب کاربری عادی برای درخواست برداشت وجه الزامی می باشد. البته علاوه بر مشاهده تبلیغات، یکسری کارهای کوچک نیز در این صفحه وجود دارد که با انجام آن ها نیز می توانید به کسب درآمد بپردازید.
 • SILVERGRID: این گزینه شما را به صفحه ای هدایت می کند که تصویری پازل مانند به شما نمایش داده خواهد شد و با کلیک بر روی هر قسمتی از این تصویر، یک تبلیغ مشاهده خواهید نمود و امکان برنده شدن تا ۲ دلار وجود دارد که در صورت برنده شدن این مبلغ به account balance شما اضافه خواهد شد.
 • OFFERWALLS: این بخش هم یکی از بخش های بسیار مناسب کسب درآمد از سایت silverclix می باشد. با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای هدایت می شوید که می توانید در آن مجموعه ای از تبلیغات را مشاهده نمایید و علاوه بر کسب درآمد، Cashout Points نیز دریافت نمایید. تبلیغات این بخش هم مشابه بخش های View Ads و MY ADS WALL است. اما گاهی اوقات ارزش تبلیغات آن بیش از دو برابر سایر بخش های تبلیغاتی است.

REFERRAL CONTEST: این بخش مسابقاتی را که در راستای زیرمجموعه گیری در سایت برگزار می شود، نمایش می دهد. برندگان و جوایز مسابقه نیز در این صفحه قابل رویت است.

PTSU: این بخش یکی دیگر از روش های کسب درآمد در سایت سیلور کلیکس می باشد. با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای هدایت می شوید که در آن پیشنهادهایی را مشاهده می نمایید. این پیشنهادها شامل ثبت نام در یک سایت و انجام عملی مشخص در آن سایت است. در مقابل، مبلغ قابل ملاحظه ای نیز دریافت خواهید کرد. البته برای استفاده از این بخش باید حداقل ۱۵۰ تبلیغ را مشاهده کرده باشید. همچنین به یاد داشته باشید که تنها پیشنهادی را انجام دهید که توان انجام دقیق آن را دارید، در غیر این صورت ممکن است حساب کاربری شما مسدود گردد.

FAQ: بخش سوالات متداول سایت silver clix را به شما نمایش خواهد داد.

SUPPORT: این گزینه مربوط به پشتیبانی سایت سیلورکلیکس است. با کلیک بر روی این گزینه می توانید برای ارتباط با مدیریت سایت تیکت ایجاد نمایید و همچنین پاسخ تیکت های خود را مشاهده فرمایید. زبان مورد استفاده در مکاتبات، انگلیسی می باشد.

Forum: این گزینه شما را به انجمن سایت silverclix هدایت خواهد کرد.

ACCOUNT:  این گزینه شما را به صفحه اصلی اکانت خود در سایت سیلور کلیکس هدایت می کند. در این صفحه تمام اطلاعات و گزینه های مهم مدیریت حسابتان قرار دارد.

LOGOUT: از حساب کاربری خود در سایت سیلورکلیکس خارج خواهید شد.

منوی مدیریت پنل کاربری (منوی سمت چپ)

آموزش کار با سایت سیلور کلیکس

Account Summary: با کلیک بر روی این گزینه، خلاصه ای از فعالیت خود در سایت سیلور کلیکس را مشاهده می نمایید. در این صفحه اطلاعاتی مانند مجموع درآمد شما، امتیازات، تعداد رفرال های اجاره ای و مستقیم، مجموع درآمد شما از زیرمجموعه هایتان، تعداد کلیک های انجام شده و حساب تبلیغات خود را رویت خواهید نمود.

Add funds: با کلیک بر روی این گزینه می توانید پول به حساب خرید (Purchase Balance) خود در سایت سیلور کلیکس واریز نمایید. روش های انتقال پول به حساب خرید عبارتند از انتقال از Account Balance، انتقال از حساب پرفکت مانی، بیت کوین و پایر. از پولی که به این حساب واریز می نمایید، می توانید برای مواردی مانند اجاره کردن زیرمجموعه و ارتقا دادن حساب کاربری استفاده فرمایید.

Upgrade Account: با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای منتقل می شوید که در آن جدول انواع حساب های کاربری در سایت silverclix و قیمت هر یک را مشاهده خواهید نمود. در این جدول اطلاعات بسیار ارزشمندی وجود دارد. همچنین در این بخش می توانید به ارتقا حساب کاربری خود نیز بپردازید.

Withdraw: در این بخش می توانید در خواست برداشت درآمد خود را ثبت نمایید. در این صفحه می توانید مشاهده کنید که برای ثبت درخواست باید چه مواردی را رعایت کرده باشید. بدین منظور باید در پایین هر یک از موارد عبارت “PASSED CHECK” خورده باشد و حداقل امتیاز لازم برای برداشت را کسب کرده باشید. مهمترین اقداماتی که باید توسط شما صورت گیرد تا مشکلی برای برداشت نداشته باشید این است که اولا از اطلاعات واقعی خود برای ثبت نام استفاده کنید. همچنین از پراکسی ها برای ورود به سایت استفاده نکنید و ثانیا اگر تاکنون برداشتی از سایت داشته اید، آن را در انجمن سایت (بخش Payment Proofs) ثبت فرمایید.

Banners: با کلیک بر روی این گزینه به لینک و بنرهای زیرمجموعه گیری خود در سایت سیلور کلیکس دسترسی خواهید داشت.

Personal Settings: با کلیک بر روی این گزینه به صفحه تنظیمات شخصی هدایت خواهید شد. در این بخش می توانید به مدیریت ایمیل، شماره حساب های خود و همچنین تغییر رمزعبور بپردازید. فقط در وارد نمودن شماره حساب ها دقت فرمایید، زیرا قابل ویرایش نیستند.

Forum Settings: در این صفحه تنظیمات اکانت شما در انجمن سایت کلیکی سیلورکلیکس وجود دارد.

Advertiser Panel: با کلیک بر روی این گزینه به پنل مدیریت تبلیغات وارد خواهید شد. به عنوان مثال اگر برای تبلیغ سایت خود ۱۰۰۰ کلیک خریداری کرده باشد، در این صفحه می توانید به مشاهده آمار و مدیریت بسته تبلیغاتی خود بپردازید.

My Fixed PTC Ads: این گزینه مربوط به مدیریت Fixed PTC Advertisements های خریداری شده است.

Direct Referrals: در این صفحه تمام زیرمجموعه های مستقیم خود را می توانید مشاهده و مدیریت نمایید.

Rented Referrals: در این صفحه تمام زیرمجموعه های اجاره ای خود را می توانید مشاهده و مدیریت نمایید. همچنین می توانید تمدید اتوماتیک (AutoPay) را نیز فعال یا غیر فعال کنید.

Rent Referrals: با کلیک بر روی این گزینه می توانید به اجاره کردن زیرمجموعه در سایت silverclix بپردازید. قیمت اجاره هر رفرال ۰٫۱۵ دلار برای یک ماه است و شما می توانید در مجموعه های ۵، ۱۰، ۱۵، ۲۵، ۵۰، ۷۵ و ۱۰۰ تایی به اجاره زیرمجموعه بپردازید.

Referrals Market: این گزینه یکی از بخش های جذاب سایت سیلور کلیکس را برای شما نمایش خواهد داد. در این قسمت می توانید به خرید و فروش زیرمجموعه های خود و سایرین بپردازید. این صفحه به شما اطلاعاتی در مورد زیرمجموعه و کلیک هایش می دهد. با توجه به آمار زیرمجموعه، برای هر زیرمجموعه قیمتی تعیین شده است. شما می توانید زیرمجموعه های خود را برای فروش عرضه کنید و یا زیرمجموعه برای خود بخرید.

PTSU History: تاریخچه PTSU (کسب درآمد از ثبت نام) خود را در این صفحه مشاهده خواهید نمود.

Order History: تاریخچه سفارشات خود را مشاهده خواهید نمود.

Deposit History: در این صفحه تاریخچه پرداخت های شما به سایت قایل رویت است.

Withdraw History: در این صفحه تاریخچه پرداخت های سایت سیلور کلیکس به شما  قابل رویت است.

Login History: در این بخش تاریخچه ورودهای شما به سایت سیلورکلیکس قابل مشاهده است.

مفهوم کلمات مهم موجود در Account Summary

 • Balance: مجموع درآمد کسب شده شما در سایت سیلور کلیکس که قابل انتقال به حساب شخصی شما می باشد.
 • Purchase balance: موجودی حساب خرید شما در سایت silverclix که از آن می توان برای اموری مانند خرید و اجاره زیرمجموعه و ارتقا حساب کاربری استفاده نمود.
 • Pending Withdrawls: مبلغی که درخواست برداشت آن را ثبت کرده اید و در انتظار دریافت آن هستید.
 • Payments Received: مجموع مبالغ پرداختی دریافت شده را نشان می دهد.
 • Points: امتیازهای شما را نشان می دهد. با کلیک بر روی “Convert Points” این امتیازها را می توانید به دلار تبدیل کنید. البته دلار شما به Purchase balance منتقل خواهد شد. هر ۵۰۰۰ امتیاز معادل یک دلار است.
 • Cashout Points: تا زمانی که حساب کاربری خود را ارتقا نداده اید یعنی در حالت Stone قرار دارید، برای ثبت هر درخواست برداشت، نیاز به ۱۰۰۰ Cashout Points دارید. این محدودیت پس از ارتقا حساب، برداشته خواهد شد.
 • Earned so far: مجموع درآمدی را که از زیرمجموعه های خود در سایت سیلور کلیکس کسب کرده اید نشان می دهد.

جدول انواع حساب های کاربری در سایت SilverClix

هنگامی که بر روی “Upgrade Account” کلیک می کنید، با جدولی مطابق شکل زیر مواجه می شوید که در آن جزئیات بسیار مهمی در مورد هر یک از حساب های کاربری سایت silverclix وجود دارد. به دلیل اهمیت این جدول، اصطلاحات موجود در این جدول را معنی خواهیم کرد.

استراتژی کسب درآمد از سایت سیلور کلیکس

 • Duration: مدت زمان اعتبار هر اکانت. (عبارت Lifetime به معنی اعتبار همیشگی است).
 • Max. Direct Referrals: بیشترین تعداد زیرمجموعه مستقیمی که می توانید جذب نمایید. (Unlimited به معنی نامحدود بودن است).
 • Max. Rented Referrals: بیشترین تعداد زیرمجموعه ای که می توانید اجاره نمایید.
 • Max. Rented Referrals Pack: بیشترین تعداد زیرمجموعه ای که در هر پک می توانید اجاره کنید.
 • Days Between Renting: حداقل مدت زمانی که پس از هر بار اجاره زیرمجموعه باید طی شود تا مجددا امکان اجاره کردن زیرمجموعه ها را داشته باشید.
 • Days for free Autorecycle: مدت زمانی است که اگر زیرمجموعه های اجاره ای شما در آن مدت هیچ کلیکی انجام ندهند، به صورت اتوماتیک و رایگان تعویض می گردند.
 • Recycle Price: مبلغی که برای تعویض زیرمجموعه های کم بازده و غیر فعال باید بپردازید.
 • Fees for losing Rented Referrals: مبلغی که اگر دوره ی اجاره زیرمجموعه ای تمام شود و آن را تمدید نکنید، باید بپردازید.
 • Grid Chances: تعداد کلیک هایی که می توانید در بخش Grid انجام دهید.
 • Days Between Cashouts: حداقل مدت زمانی که پس از هر بار برداشت از سایت سیلور کلیکس باید طی شود تا مجددا امکان برداشت درآمد خود را داشته باشید.
 • Max. Cashout per day: حداکثر مبلغی که در هر بار درخواست می توان از سایت silverclix برداشت نمود.
 • Earnings per Direct Referral click: مبلغی که به ازای هر کلیک زیرمجموعه های مستقیم خود کسب خواهید کرد.
 • Earning per Rented Referral click: مبلغی که به ازای هر کلیک زیرمجموعه های اجاره ای خود کسب خواهید کرد.
 • Price: قیمتی است که برای هر اکانت باید بپردازید.

تذکر ۱: این جدول اطلاعات بسیار سودمندی در اختیار شما قرار می دهد و با استفاده از آن می توانید استراتژی خود را تدوین نمایید. به عنوان مثال می توان متوجه شد که در کدام پلن اجاره کردن زیرمجموعه سودآور است و در کدام پلن ضرر به همراه دارد.

تذکر ۲: گاهی اوقات بعضی از قوانین سایت تغییر می کند اما این جدول به روز نمی شود. بنابراین همواره قوانین سایت، بخش سوالات متداول و انجمن را دنبال نمایید تا اطلاعات شما نسبت به سایت سیلور کلیکس به روز باشد.

سوالات مهم و نکات کلیدی درباره کسب درآمد از سیلور کلیکس

نحوه مشاهده تبلیغات

ابتدا از منوی فوقانی سایت گزینه “EARN MONEY” و سپس “VIEW ADS” را انتخاب کنید. حال تبلیغات کلیکی و ارزش هر یک را مشاهده می کنید. صفحه را اسکرول کنید تا به “EXTENDED ADS” برسید. این تبلیغات بیشترین ارزش را دارند. از همین جا شروع کنید و سعی نمایید به ترتیب تمام تبلیغات موجود را ملاحظه فرمایید. این عمل روند درآمدی شما را به خصوص در ماه های اول سرعت می بخشد.

برای مشاهده تبلیغات ابتدا روی باکس تبلیغ مورد نظر کلیک فرمایید. سپس تب جدیدی در مرورگر شما باز می شود. این تب را نبندید و اجازه دهید زمان مورد نیاز طی شود. در انتها بعد از گذشت زمان مورد نیاز، باید تست انسان شناسی را انجام دهید. این تست معمولا به صورت انتخاب تصویر برعکس می باشد. پس از انجام این تست، درآمد به حساب شما در سایت silverclix اضافه می گردد.

نوعی دیگر از تبلیغات نیز وجود دارد که روند مشاهده آن ها کمی متفاوت است. این تبلیغات بیشتر در MY ADS WALL NEW یافت می شوند. نحوه مشاهده این تبلیغات بدین شکل است که پس از کلیک بر روی تبلیغ، ابتدا صفحه را اسکرول می کنید و تست انسان شناسی (Captcha) را انجام می دهید. سپس صبر می کنید تا زمان سنج صفر شود و در نهایت بر روی عبارت “Get Link” کلیک می نمایید تا درآمد به حساب شما در سایت سیلور کلیکس اضافه گردد.

تذکر: برای کسب درآمد از کلیک های زیرمجموعه های خود، باید هر روز ۴ کلیک استاندارد را بزنید. در صورتی که امروز ۴ کلیک استاندارد خود را نزنید، فردا از کلیک های زیرمجموعه هایتان درآمد نخواهید داشت.

سه موردی که برای برداشت درآمد لازم است رعایت شود

 • حتما نام و نام خانوادگی خود را در سیستم وارد کرده باشید. اگر در هنگام ثبت نام این کار را انجام نداده اید، باید به بخش پشتیبانی سایت سیلور کلیکس تیکت بزنید و مشکل خود را مطرح فرمایید.
 • اگر در سایت silverclix سرمایه گذاری کرده اید، به عنوان مثال به سایت پول واریز کرده اید تا تبلیغی بخرید و یا زیرمجموعه اجاره کنید، برای دریافت درآمد خود حتما باید از همان حساب نیز استفاده کنید و آن حساب را در پنل کاربری خود به ثبت رسانده باشید.
 • اگر تا کنون از سایت برداشت داشته اید، قبل از درخواست جدید لازم است تا در انجمن سایت، برداشت قبلی خود را ثبت نمایید.

AutoPay یا پرداخت خودکار چیست؟

پرداخت خودکار ساده ترین روش برای تمدید زیرمجموعه ها می باشد.

هنگامی که پرداخت خودکار فعال باشد، به صورت اتوماتیک هزینه تمدید زیرمجموعه اجاره ای از حساب خرید شما در سایت silverclix کسر می گردد.

آتوپی به این صورت عمل می نماید که در هر روز اگر زیرمجموعه شما کلیکی انجام دهد یک روز دیگر به مدت قرار داد شما با او اضافه می نماید و به اندازه یک روز (البته با درصدی تخفیف) از حساب شما هزینه آن کسر می گردد

تمام اعضای یک خانه می توانند در سایت silverclix عضو شوند؟

خیر، فقط یک کاربر در یک خانواده اجازه ثبت نام دارد. مگر اینکه شما دارای ۲ خط اینترنت کاملا متفاوت و ۲ کامپیوتر مجزا باشید.

به زبان ساده تر، به ازای هر خط اینترنت و کامپیوتر مستقل، فقط یک نفر مجاز به ثبت نام می باشد.

تذکرات مهم در مورد سایت silverClix

 • هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای کلیک هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید.
 • در تمام سایت های کلیکی، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.
 • برای ثبت نام و فعالیت نمی توانید از شبکه های اشتراکی اینترنت مانند کافی نت ها و غیره استفاده کنید.
 • هرگز مجاز به استفاده از نرم افزارهایی که مشاهده تبلیغات را خودکارسازی یا دستکاری نمایند نیستید.
 • اگر ظرف مدت ۳۰ روز به حساب خود در سایت silverclix وارد نشوید، حساب شما و درآمد آن بلوکه خواهد گردید.
 • در صورت واریز پول به سایت سیلور کلیکس ، تنها از همان حساب می توانید برای دریافت درآمد خود نیز استفاده نمایید.

استراتژی موفقیت در سایت سیلور کلیکس

همراهان گرامی برای کسب درآمد مناسب در سایت سیلور کلیکس الزامی به سرمایه گذاری وجود ندارد و می توانید با کمی صبر و رعایت اصولی که در این بخش آموزش خواهید دید، به درآمدی ثابت و مطلوب دست یابید.

البته بی شک سرمایه گذاری مناسب، می تواند روند پیشرفت را سرعت بخشد و درآمد را با افزایش قابل توجهی همراه سازد. اما از آنجا که نمی توان اعتبار هیچ سایت کلیکی را به صورت ۱۰۰ % تضمین کرد، ما درمورد این موضوع تصمیم گیری را به عهده کاربران می گذاریم و توصیه می کنیم اگر قصد سرمایه گذاری دارید، حتما جوانب احتیاط را رعایت فرمایید و با ما مقادیر کوچک سرمایه گذاری خود را شروع نمایید.

همچنین قابل ذکر است که اگر دنبال درآمد میلیونی در ماه اول هستید  از کار در این سایت خودداری کنید . این سایت جهت درآمد مناسب حداقل نیاز به ۸ ماه کلیک روزانه دارد و باید روزانه ۱۵ دقیقه وقت جهت درآمد زایی صرف نمایید.

انجام کلیک های روزانه

شرط اول برای موفقیت در سایت silverclix انجام کلیک های روزانه است. پس سعی کنید همواره کلیک های روزانه خود را انجام دهید.

به سه بخش VIEW ADS و  MY ADS WALL NEWو OFFERWALLS مراجعه کنید و هر روز تلاش نمایید تا اکثریت کلیک های خود را بزنید. این امر موجب می شود سرعت پیشرفت شما افزایش یابد.

جذب زیرمجموعه مستقیم

قدم بعدی که مهم ترین قدم و سودآورترین قدم برای شماست، جذب زیرمجموعه مستقیم است. فراموش نکنید که در تمام سایت های کلیکی جذب زیر مجموعه مستقیم، سودآورترین بخش کار می باشد. البته در سایت سیلور کلیکس برای جذب زیر مجموعه مستقیم محدودیت هایی وجود دارد. به عنوان مثال در عضویت رایگان، شما می توانید تا سقف ۱۵۰ رفرال مستقیم جذب نمایید.

اما یکی از مزیت های سیلور کلیکس نسبت به بسیاری از سایت های کلیکی این است که شما از تمام کلیک های زیرمجموعه های خود سود خواهید برد.

روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به ۴ مورد از اساسی ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

۱- وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف و آموزش کار با سایت silverClix نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در سایت سیلور کلیکس عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.

۲- لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.

۳- در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت  نمایش دهید.

۴- لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره سایت سیلورکلیکس به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.

استفاده از درآمدهای کسب شده برای آپگرید کردن اکانت

پس ار آنکه تعداد زیرمجموعه های مستقیم شما به حد مطلوبی رسید، اکانت خود را آپگرید نمایید. برای این کار عجله نکنید و موارد زیر را رعایت نمایید:

۱- به تعداد زیرمجموعه های خود و نرخ کلیک هایشان توجه کنید.

۲- از جدول موجود در صفحه Upgrade Account قیمت خرید آپگریدی که می خواهید انجام دهید و ارزش کلیک رفرال ها را مشاهده کنید. آن گاه با توجه به تعداد زیرمجموعه ها و نرخ کلیک هایشان به راحتی می توانید بسنجید که آیا خرید آپگرید برای شما سودآور است یا ضرر به همراه دارد.

۳- با توجه به تعداد زیرمجموعه های مستقیم و میزان سرمایه ای که در اختیار دارید، مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید.

۴- همان طور که می دانید آپگرید اکانت فی نفسه هیچ درآمدی برای شما نخواهد داشت و درآمد شما از کلیک های زیرمجموعه ها می باشد. بنابراین محاسبه کنید باید چند زیرمجموعه داشته باشید تا هزینه آپگرید کردن اکانت و اجاره آن ها حاصل شود و این مبلغ را برای اجاره زیرمجموعه ها کنار بگذارید، سپس به آپگرید کردن اکانت بپردازید.

اجاره کردن و مدیریت زیرمجموعه های اجاره ای در سایت سیلور کلیکس

با توجه به قوانین جدید سایت سیلور کلیکس ، ارزش کلیک زیرمجموعه های اجاره ای برای تمامی عضویت ها برابر ۰٫۰۰۱ دلار است و شما از تمام کلیک هایی که زیرمجموعه های اجاره ای انجام می دهند این مقدار را کسب خواهید کرد. بنابراین برای اجاره زیرمجموعه موارد زیر را در نظر بگیرید.

۱- همواره زیرمجموعه های خود را بررسی کنید تا قادر باشید زیرمجموعه های غیرفعال و کم بازده را شناسایی کنید و در صورت نیاز آن ها را تعویض نمایید.

۲- باتوجه به اینکه برای تعویض زیرمجموعه باید هزینه پرداخت نمود، در این امر افراط نکنید. سعی کنید هر روز فقط تا سقف ۳ درصد از کل زیرمجموعه هایتان را تعویض کنید و طبیعتا اولویت تعویض با زیرمجموعه هایی است که پایین ترین نرخ را در مدت طولانی تر داشته اند.

۳- اگر بخواهید از اجاره زیرمجموعه های خود سود کسب نمایید، باید بتوانید نرخ متوسط کلیک آن ها را بالای ۵٫۳ نگهدارید که کار آسانی نیست.

۴- هرچقدر زیرمجموعه ها را برای مدت طولانی تری اجاره و تمدید نمایید، تخفیف بیشتری عایدتان خواهد شد و سود شما افزایش خواهد یافت. بنابراین اگر امکان اجاره زیرمجموعه ها برای مدت طولانی تر را دارید، این کار را انجام دهید.

۵- پس از آنکه زیرمجموعه های خود را یکدست کردید و نرخ مطلوبی از آن ها بدست آوردید، فعال کردن گزینه AutoPay می تواند راهکار مناسبی باشد. این کار نیز برای شما تخفیف به همراه خواهد داشت و سود شما را افزایش خواهد داد.

نکته: این مساله را همواره به یاد داشته باشید که سودآورترین و امن ترین روش برای کسب درآمد از سایت های کلیکی استفاده از زیرمجموعه مستقیم است. بنابراین پیشنهاد میلیونر باش به شما جذب حداکثری زیرمجموعه مستقیم می باشد. زیرمجموعه مستقیم شاه کلید کسب درآمد عالی از تمام این سایت ها است.

جمع بندی

در این مطلب به صورت جامع به آموزش کار با سایت سیلور کلیکس و معرفی امکانات آن پرداختیم و بهترین استراتژی برای کسب درآمد مطلوب از سایت SILVERCLIX را بررسی کردیم.

همچنین اگر مایل هستید با دو سایت دیگر از این مجموعه به نام گلدن کلیکس و گلدن فاست نیز آشنا گردید، می توانید به آموزش سایت گلدن کلیکس و GoldenFaucet مراجعه نمایید.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

4/5 - (9 امتیاز)

53 نظر در “سایت سیلورکلیکس و آموزش فعالیت و کسب درآمد از آن

 • نوامبر 15, 2021 در 2:09 ب.ظ
  پیوند یکتا

  ممنون از مطالب خوبتون
  من یه سایتی تازگی فعالیت می کنم به این ادرس {argonclick.com} شنیدم که سایت معتبری هست و پرداختاش واقعیه فعلا برداشت نداشتم ولی به ازای هر کلیک خوب پول میده البته پولش به روبل هست و شما میتونید یه قطعه پلن سرمایه گذاری هم بخرید که بیسیکش برای بار اول رایگان هست و روزانه تقریبا دلار درامدزایی داره و این پول رو بعدا میتونید به کوین تبدیل کنید و نقدش کنید امتحانش ضرری نداره

  پاسخ
  • نوامبر 16, 2021 در 5:38 ق.ظ
   پیوند یکتا

   از همراهی شما سپاسگزاریم.
   سایت مذکور عملکرد مناسبی نداشته است و تعداد ناراضیان زیاد است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 19, 2021 در 10:50 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سایت خیلی خوبی دارید
  امیدوارم موفق باشید

  پاسخ
  • مارس 20, 2021 در 3:24 ق.ظ
   پیوند یکتا

   از همراهی شما سپاسگزاریم.
   شاد و ثروتمند باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 24, 2021 در 1:05 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من برای ثبت نام در این سایت رفتم ولی همچین اروری نشان داد منظورش چیه و باید چیکار کنم؟Your Provider is blocked.

  پاسخ
  • ژانویه 25, 2021 در 1:14 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   موارد زیر را لحاظ فرمایید:
   ۱- مودم را خاموش و روشن کنید.
   ۲- کش مرورگر را به طور کامل پاک کنید.
   ۳- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
   ۴-در آدرس بار به صورت دستی آدرس silverclix.com را تایپ نمایید و اینتر بزنید و اقدام به ثبت نام کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 1, 2021 در 6:26 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر، ببخشید من میخواستم تو سایت سیلور کلیکس زیرمجموعه مستقیم بگیرم ولی نمیشه، میشه توضیح بدید چطوری زیر مجموعه مستقیم بگیریم؟ یعنی هرچی روی BUY REFERRALS میزنم هیچی نمیاد و فقط سایت رفرش میشه درصورتی که وقتی روی Rent Referrals میزنم صفحه خرید میاد
  ممنون میشم توضیح بدید

  پاسخ
  • ژانویه 1, 2021 در 10:32 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر با کلیک بر روی گزینه مذکور صفحه رفرش می شود، روش دیگری برای خرید زیرمجموعه مستقیم وجود ندارد. امکان دارد که سایت این امکان را غیر فعال کرده باشد. می توانید به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و راهنمایی بخواهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 9, 2020 در 1:17 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.ببخشید بهترین و پردآمدترین سایت بیت کوین چیه؟

  پاسخ
 • آگوست 4, 2020 در 11:25 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشین امید وارم حالتون خوب باشه
  یه مشکلی چند روزه واسم پیش اومده ممنون میشم راهنمایم کنید
  من تو سایت silverclix حساب دارم اما یک هفته ای هست که سایت باز نمیشه با error 522 مواجه میشم البته من حدود سه ماه پیش واسه اولین بار تو این سایت حساب باز کردم کار کردم تعدادی هم زیر مجموعه گرفتم اما بعد از دو هفته بعد از اینکه از زیر مجموعه گرفتنم گذشت سحابم به حالت تعلیق در اومد هر کاری کردم نتونستم واردش بشم دقیقا یادم نیس همون روز بود یا یکی دو روزه بعد دوباره یک حساب جدید باز کردم تا الان،الان حدود یک ماه و تقریبا بیست روزه که با حساب جدیدم کار کردم الان یک هفته س که وارد سایت میشم با error 522 مواجه میشم بعضی مواقع سایت باز میشه میتونم تو سایت کار کنم ولی در حین کار یک دفعه error 522 میاد و دیگه نمیشه کار کرد از سایت هم خارج شدم دوباره وارد شدم اما فایده ای نداشت دیگه سایت باز نشد ولی فرداش که وارد شدم سایت باز شد و تونستم یکم کار کنم ولی بازم error 522 اومد
  بخاطری که میدونستم اگه تو این سایت دوتا حساب با یک خط اینترنت و با یک دستگاه وارد شده باشی هردو حساب حذف میشن ترسیدم نکه بخاطر این باشه گفتم باشما مشورت کنم تا مرتکب خطا نشم ممنونتون میشم راهنمایم کنید

  پاسخ
  • آگوست 6, 2020 در 2:06 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   داشتن دو حساب تخلف است اما ارور ۵۲۲ هیچ ارتباطی با تخلف کاربران ندارد. این پیغام یک خطای سمت سرور است. متاسفانه اکثریت سایت های کلیکی از سرورهای ارزان قیمت و اشتراکی استفاده می کنند و با توجه به تعداد کاربران زیادی که دارند، سرور پاسخگو نیست و گاهاً دچار چنین مشکلاتی می شوند. بنابراین در این مورد جای نگرانی نیست و از دست شما هم کار خاصی برنمیاد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 2, 2020 در 8:43 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و با تشکر از سایت خوبتون
  سوال من اینه که آیا ساست سیلورکلیکس الان هم معتبره یا خیر؟ چون تو قسمتی از پاسختون به سوالات نوشته بودید که دچار مشکل شده
  من هنوز ثبت نام نکردم چون خواستم از اعتبارش اطمینان حاصل کنم

  پاسخ
  • آگوست 2, 2020 در 6:17 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   سایت مذکور همچنان پرداختی دارد و مشکلی از این بابت ندارد. اما از نظر عملکرد، جدیدا بعضی قوانین دست و پا گیر وضع کرده است که موجب شده است دیگر سایت چندان جذابی برای فعالیت نباشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 27, 2020 در 12:14 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خواستم بپرسم اگه من با موبایل و نت ایرانسلم تو سایت کلیکی ثبت نام کنم و گاها با لپ تابم اما با همون نت ایرانسل گوشی ( از طریق هات اسپات) وصل بشم مشکلی پیش میاد؟

  پاسخ
  • جولای 27, 2020 در 12:59 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر فقط یک اکانت داشته باشید، مشکلی ایجاد نخواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 23, 2020 در 2:58 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید من تو هر دوتا سایت سیلور کلیکس و گلدن کلیکس ثبت نام کردم با یک ایمیل و یک شماره حساب پرفکت مانی ولی نام کاربریم متاسفانه فرق میکنه واسه پرداخت واسم مشکل درست میشه یا نه موقع برداشت واسه نام کاربری متفاوت؟

  پاسخ
  • جولای 24, 2020 در 5:52 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، مشکلی ایجاد نخواهد شد. نیازی نیست نام های کاربری یکسان باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 19, 2020 در 10:40 ب.ظ
  پیوند یکتا

  باسلام خدمت شما
  میشه کامل توضیح بدید که چطور درامد کسب شدمون رو از سایت سیلور برداشت کنیم؟
  باتشکر

  پاسخ
  • جولای 20, 2020 در 12:42 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   کامل تر از آنچه که در مقاله فوق توضیح داده شده است، برای بنده میسر نیست. با ثبت شماره حساب خود در پروفایل و سپس انتخاب گزینه Withdraw به بخش برداشت هدایت می شوید و در صورتی که شرایط لازم برای برداشت را داشته باشید می توانید روش پرداخت که باید مطابق با شماره حسابی باشد که اعلام کرده اید را مشخص کنید و همچنین مبلغ درخواستی خود را تعیین می نمایید و درخواست شما ثبت می گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 7, 2020 در 12:41 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  اگه حتی یک روز نتونیم ب سایت سر بزنیم همه قبلیا سوخت میشه؟؟
  میشه رج زد تو این سایت ها؟ منظورم اینه که همه تبلیغات رو تو تب های مختلف باز کنی و ب نوبت تستش رو بزنیم؟ من گلدن کلیکس رو که ثبت نام کردم هم تبلیغات خیلی کند باز میشه و بضی تبلیغا بد از سه چهار بار ارور دادن تیک سبزش رو نشون میده درحالی که سرعت اینترنتم خوبه

  پاسخ
  • جولای 7, 2020 در 5:32 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- یعنی چی قبلی ها سوخت میشه؟ درآمد هر روز مستقل از روز قبل است. بنابراین اگر یک روز به سایت سر نزنید، فقط درآمد آن روز را از دست خواهید داد و تاثیری در درآمدهای گذشته نخواهد داشت.
   ۲-در بعضی سایت ها چنین امکانی وجود دارد و در بعضی خیر. از نظر قوانین مشکلی نیست اما گاها این کار میسر نیست و یا سرعت بارگذاری را به شدت کاهش می دهد. بنابراین امتحان فرمایید.
   ۳- در مورد کند بودن، راهکاری وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 6, 2020 در 8:13 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و عرض خسته نباشید از جناب ادمین عزیز یک سوال داشتم
  و اونم اینه که من میتوانم با یک ایمیل در سایت های گلدن کلیکس و سیلور کلیکس اکانت باز کنم
  به نظر شما با ایمیل مشترک به مشکل بر خواهم خورد ؟

  پاسخ
  • جولای 6, 2020 در 8:28 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   شما می توانید با یک ایمیل در تمام سایت های کلیکی ثبت نام کنید. هیچ مشکلی ایجاد نخواهد شد. فقط نباید تحت هیچ شرایطی در یک سایت، دو اکانت بسازید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 27, 2020 در 9:00 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  وقتی حساب به حالت تعلیق در میاد یعنی چه اتفاقی افتاده؟ چرا به این حالت در میاد؟ در این موقع باید چیکار کرد؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • ژوئن 28, 2020 در 1:28 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   قطعا یکی از قوانین سایت را زیر پا گذاشته اید. معمولا این پیغام را زمانی دریافت می کنید که بیش از ۳۰ روز از آخرین ورود شما به سایت مذکور گذشته باشد. تنها راهکاری که شاید جواب دهد این است که با ایمیلی که در سایت مذکور ثبت نام کرده اید، به پشتیبانی سایت مورد نظر ایمیل بزنید و بخواهید اکانت شما مجدد فعال شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 2, 2020 در 6:30 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام. میشه راجع به بخش OFFERWALL بیشتر تو ضیح بدید؟ یا بخش های کسب درامد

  پاسخ
  • ژوئن 3, 2020 در 1:22 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تبلیغات این بخش که مطابق با مشاهده تبلیغات سایر بخش هاست. اما آفرها دارای دستورالعمل هایی می باشد که مخصوص به هر آفر است و در آن آفر می توانید مشاهده نمایید. اگر قصد استفاده از این بخش را دارید، باید حتما طبق دستورالعمل ها پیش روید. در غیر این صورت حساب شما در معرض مسدود شدن قرار خواهد گرفت. لذا انجام این بخش تنها در صورتی توصیه می شود که قادر به فهم انگلیسی به صورت دقیق و رعایت تمامی دستورالعمل ها باشید. پس از این که یک آفر را به صورت کامل به اتمام رسانید و تایید شود، امتیاز آن را به صورت اتوماتیک دریافت خواهید کرد
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 11, 2020 در 1:42 ب.ظ
  پیوند یکتا

  از پی پال هم میشه به عنوان درگاه دریافت پول استفاده کرد ؟

  پاسخ
  • آوریل 12, 2020 در 12:21 ق.ظ
   پیوند یکتا

   اگر منظور شما این است که پی پال در سایت سیلورکلیکس به عنوان یک روش پرداخت استفاده می شود، خیر امکان پرداخت به پی پال وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 4, 2020 در 4:25 ق.ظ
  پیوند یکتا

  از کاراکترهای الفبایی استفاده کنید (aZ و ۰-۹). سایر شخصیت های ممکن: _
  اینهاش این جمله بالا نوشته می شه
  اگه مورد رمز باشه من هر مدلی که شد نوشتم با حروف بزرگ و کوچیک و اعداد و هزار جور مدل دیگه پس خواهشا راهنمایی کنید
  تشکر

  پاسخ
  • آوریل 4, 2020 در 11:32 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   باید رمز عبور حداقل شامل ۸ کاراکتر باشد و حتما در آن از اعداد و حروف کوچک و بزرگ استفاده شده باشد. به عنوان مثال رمزی مانند: f4Rxc2kioM
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آوریل 8, 2020 در 1:05 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    اگر منظور شما سایت سیلورکلیکس است، این سایت تا کنون در مانیتورینگ میلیونر باش عملکرد قابل قبولی داشته است.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • آوریل 4, 2020 در 4:21 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  بنده یه مشکلی دارم نمی تونم ثبت نام رو تکمیل کنم وقتی همه چیز رو کامل می کنم و روی رجستر کلیک می کنم می گه که شما باید az 09 کاراکتر شخصیت های مهم استفاده کنید و ثبت نام رو تکمیل نمی کنه

  پاسخ
 • فوریه 25, 2020 در 6:20 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من تو سیلور کلیکس ثبت نام کردم ولی هرچی پسورد میزنم میگه اشتباهه بعد که forgot your password رو میزنم و بعد میگه پسورد جدید به ایمیل ارسال شد
  هیچی به ایمیل من ارسال نشده

  پاسخ
  • فوریه 26, 2020 در 12:42 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   موارد زیر را لحاظ فرمایید:
   ۱- مودم را خاموش و روشن کنید.
   ۲- از مرورگرهای به روز استفاده نمایید.
   ۳- کش مرورگر را پاک کنید.
   ۴- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
   ۵- پوشه اسپم ایمیل را نیز چک کنید.
   ۶- اگر مشکل حل نشد، با پشتیبانی سایت مذکور ارتباط برقرار نمایید و مشکل خود را با آن ها در میان گذارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 13, 2019 در 11:58 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  برای قرار دادن حساب بیت کوین در Payment Account باید چه شماره ای بزاریم؟ شماره ی والت؟
  میشه راهنمایی کنید
  ممنون

  پاسخ
  • نوامبر 14, 2019 در 12:17 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   شما باید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید. بدین منظور ابتدا به داشبورد حساب کاربری خود در سایت بلاک چین وارد شوید. سپس بر روی گزینه Request کلیک نمایید و در فیلد Currency بیت کوین را انتخاب نمایید.حال در کادر “Copy & Share Address” می توانید شماره کیف پول خود را مشاهده کنید. این شماره را COPY کنید و در اختیار سایت سایت سیلورکلیکس قرار دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 20, 2019 در 8:27 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید سایت های بازدید خودکار یا اتو سورف رو معرفی میکنید؟

  پاسخ
  • اکتبر 21, 2019 در 11:52 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت های هستند که در این زمینه فعالیت می نمایند. اما مهم این است که معتبر و سودآور باشند و همچنین برای فعالیت ایرانیان نیز مناسب باشند. چنین سایت هایی بسیار کم هستند. در ایران فیس نما از همه معتبر است که بازدید خودکار نیز دارد. می توانید به آموزش مربوط به کسب درآمد از فیس نما مراجعه نمایید. دیگر سایت ایرانی، ماهان سورف است که قدمت زیادی دارد هرچند که فراز و نشیب های زیادی در این مدت داشته است.
   از بین سایت های کلیکی خارجی می توانم خدمت شما اجو و کلیک بوک را معرفی نمایم که گزینه سورف نیز دارند.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سپتامبر 2, 2019 در 3:10 ق.ظ
   پیوند یکتا

   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 1, 2019 در 1:34 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  من تو سایت xemoney.com بودم و اونجا با کلیک کردن۱۵۰ دلار در آمد کسب کردم اما وقتی خواستم برداشت کنم گفت باید ۴۰ نفر رو به سایت بیاری و من هم اینکار رو نمیتونم بکنم و کسی نیست که بیارمش تو سایت و کلا قید اون سایت رو زدم. وحالا میخوام از سایت های کلیکی که شما معرفی میکنید استفاد کنم. لطفا یک سایت رو از بین این سایت ها معرفی کنید که عین اون سایت قبلی یعنی xemoneyنباشه و بدون اینکه لازم به زبر مجموعه گیری باشه برداشت کنم. وهمچنین این سایتی که معرفی میکنید لطفا از نظر خودتون بهترین سایت باشه و۰۱٫ دلار حداقل برای هر کلیک پرداخت کنه با تشکر از شما ادمین عزیز

  پاسخ
  • سپتامبر 2, 2019 در 3:09 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور اسکم می باشد و حتی اگر ۴۰ نفر را هم جذب می کردید هرگز به شما پولی پرداخت نمی کرد. از فعالیت در چنین سایت هایی خودداری نمایید.
   سایت هایی که در میلیونر باش معرفی می شوند هیچ یک اجباری در جذب زیر مجموعه ندارند و تمامی تا این لحظه طبق قوانین عمل کرده و پرداختی های منظم داشته اند. همچنین هیچ سایت کلیکی معتبری در جهان وجود ندارد که برای هر کلیک به کاربران عادی ۰٫۱ دلار پرداخت نماید. اگر سایتی چنین ادعایی کرد، مطمئن باشید اسکم است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 7, 2019 در 11:28 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  خسته نباشید
  ممنون از سایت ومطالب عالی شما
  داخل سایت foxy ratingاین سایت ها رنک ۱تا۱۰ بودن

  zimanclix
  clixcare
  gab
  bizzcare
  crypto-clix
  earnhomebux
  neobux
  matyclix
  buxeleg
  future-bux
  ممنون میشم بگید که شما کدوم رو پیشنهاد میدید
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • آگوست 7, 2019 در 11:16 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هیچ کدام. رتبه بندی های سایت مذکور بر اساس نمره ای است که کاربران به سایت ها می دهند. بسیاری از این سایت ها نوپا هستند و سودهای بیشتری می دهند اما هیچ تضمینی برای برپا ماندن آن ها وجود ندارد.
   سایت هایی که از نظر ما دارای اعتبار مناسبی هستند و برای فعالیت ایرانیان نیز مناسب می باشند، سایت هایی هستند که در لیست آموزش سایت های کلیکی خارجی معرفی شده اند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 29, 2018 در 12:30 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوست گلم خوبین؟
  من تو این وب سایت یه مشکلی داشتم اونم اینه که تو لودینگ وب سایت گیر میکنه ولی وقتی با vpn وارد میشم به سرعت و کامل لود میکنه ولی تو لاگین نوشته که با vpn نمیشه وارد اکانت شد الان چه باید کرد! ممنونم مرسی از رفتار خیلی خوبتون با کاربرا.

  پاسخ
  • نوامبر 29, 2018 در 2:59 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما دوست گرامی
   بله، متاسفانه سیلورکلیکس پس از اینکه دچار اسپم شد و چندین تبلیغ ناهنجار روی آن قرار گرفت، برای بازدیدکنندگان مقیم ایران از دسترس خارج شده است. فعلا راهکار خاصی نمی توان پیشنهاد داد، چون تمامی راهکارها می تواند خطر مسدود شدن حساب را به همراه داشته باشد.
   در حال حاضر بهترین عملی که می توان انجام داد این است که به اکانت کاربری خود وارد نشوید و با استفاده از گزینه “SUPPORT” مشکل از دسترس خارج شدن سایت در ایران را با پشتیبانی سیلور کلیکس در میان بگذارید و از آن ها راه حل بخواهید. اگر تعداد ایرانیانی که این مشکل را گزارش می دهند، زیاد شود احتمالا مدیریت سایت سیلور کلیکس تصمیمی خواهد گرفت که ممکن است موجب حل مشکل گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • نوامبر 29, 2018 در 2:27 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام ظاهرا بله ماله چندتا از یوتوبر ها ام به مشکل خورده ! مرسی بابت پاسخ سریع من خودم به support مسیج دادم ولی هنوز چیزی جواب ندادن , امیدوارم حل بشه چون وب سایت خوبی بود و منم ۶ ماهه روش کار میکردم . مرسی بازم 🙂

    پاسخ
    • نوامبر 29, 2018 در 7:25 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     بله سایت معتبر و مناسبی است. ما هم امیدواریم مشکل سریع تر رفع گردد.
     سپاس از همراهی شما، موفق باشید.

     پاسخ
     • می 24, 2021 در 11:33 ب.ظ
      پیوند یکتا

      الان میشه یه سایت کلیکی معتبر و نسبتا پردرامد ک قوانین سختی نداره معرفی کنید؟؟ممنون

     • می 25, 2021 در 12:31 ق.ظ
      پیوند یکتا

      از سایت های کلیکی اصلا توقع پردرآمد بودن را نداشته باشید. این سایت ها فقط در صورتی که زیرمجموعه های مستقیم و فعال زیادی داشته باشید ممکن است درآمد مناسب به همراه داشته باشند.
      از بین سایت های موجود، بنده سایت اجو را پیشنهاد می کنم.
      موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *