سایت کلیک بوک و نحوه فعالیت و کسب درآمد از CliqueBook

در این آموزش به صورت جامع سایت cliquebook را خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم و نحوه کار با پنل کاربری و کسب درآمد از این سایت کلیکی را تشریح می نماییم و در انتها به تبیین استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت کلیک بوک خواهیم پرداخت.

سایت کلیکی یا PTC Site چیست؟

سایت کلیکی (  PTC ) در حقیقت سایتی است که در قبال دریافت مبلغی مشخص از تبلیغ دهندگان، ضمانت می کند تعدادی بازدید (کاربر) را به سمت سایت تبلیغ دهنده هدایت نماید. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در حقیقت مسئولیت انجام بازدید را برعهده می گیرید و به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات موجود انجام می دهید، مبلغی معین دریافت می نمایید.

برای مطالعه بیشتر در مورد سایت های کلیکی می توانید آموزش آشنایی با معتبرترین سایت های کلیکی خارجی را که توسط میلیونر باش برای شما تهیه شده است، مطالعه نمایید.

در ادامه با یکی از سایت های کلیکی معتبر خارجی به نام cliquebook آشنا خواهیم شد.

سایت کلیک بوک ( CLIQUEBOOK )

سایت cliquebook

سایت کلیک بوک یکی از سایت های کلیکی معتبر خارجی می باشد که فعالیت خود را در نوامبر ۲۰۱۵ آغاز کرده است.

سایت کلیکی cliquebook مدیر خوش نامی دارد و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

این سایت پتانسیل کسب درآمد خوب را دارد و در صورتی که صبر و همت کافی داشته باشید و اصولی عمل نمایید، کسب درآمد مناسب از آن میسر است. به خصوص این روزها با توجه به ارزش دلار توصیه می کنیم فعالیت در این سایت را از دست ندهید.

اطلاعات و نکات مهم در مورد سایت Cliquebook

 • سایت cliquebook ، مشکلی با ایرانیان ندارد.
 • حداقل مبلغ برداشت برای کاربران ۲ دلار است و حداکثر مبلغ برداشت با توجه به آپگرید کردن اکانت، متفاوت می شود.
 • در سایت کلیک بوک علاوه بر کسب درآمد از مشاهده تبلیغات، روش های دیگری مانند کسب درآمد از ثبت نام ، مسابقه و انجام کارهای کوچک نیز وجود دارد.
 • در سایت cliquebook امکان جذب زیرمجموعه مستقیم و غیر مستقیم وجود دارد. در عضویت رایگان تا سقف ۲۰۰ زیرمجموعه مستقیم و ۱۰۰ زیرمجموعه اجاره ای می توانید داشته باشید.
 • در سایت کلیک بوک امکان خرید و فروش رفرال های مستقیم نیز وجود دارد.
 • در این سایت عضویت های مختلفی وجود دارد که هریک ارزش و مزایای مخصوص به خود را دارد و شما می توانید با پرداخت هزینه و آپگرید کردن اکانت، از امتیازات آن عضویت استفاده نمایید.
 • هزینه اجاره کردن زیرمجموعه در سایت cliquebook برای عضویت رایگان، به ازای هر ۵ زیرمجموعه ۰٫۶ دلار است که این رقم نسبت به اکثریت سایت های کلیکی خارجی رقم پایین و مناسبی است.
 • روش های پرداخت سایت کلیک بوک شامل پرفکت مانی، پایر، بیت کوین و سایر کریپتو کارنسی ها نیز می باشد که همین امر موجب می شود cliquebook برای ایرانیان، انتخاب مناسبی باشد.

عضویت در سایت cliquebook

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد سایت کلیکی کلیک بوک شوید.

حال از منوی فوقانی گزینه “REGISTER” را انتخاب نمایید تا فرمی مطابق شکل زیر برای شما باز شود. این فرم را با توجه به راهنمایی های زیر تکمیل فرمایید.

آموزش ثبت نام در سایت کلیک بوک

 • Full Name: نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل و صحیح در این فیلد وارد نمایید. از اطلاعات واقعی خود برای ثبت نام استفاده نمایید تا در آینده دچار مشکل نگردید.
 • Day of birth: در این فیلد تاریخ تولد خود را به میلادی وارد نمایید. تاریخی که در این قسمت وارد می کنید را همواره به یاد داشته باشید.
 • E-mail: ایمیل معتبر و قابل دسترس خود را در این کادر وارد نمایید.
 • Confirm E-mail: ایمیل خود را مجددا در این فیلد وارد کنید.
 • Username: یک نام کاربری برای خود تعیین نمایید. این نام فقط مختص به شماست و نباید پیش از شما، توسط کاربر دیگری در سایت ثبت شده باشد.
 • Password: رمزعبوری برای حساب خود تعیین نمایید. تعداد کاراکترهای رمز انتخابی بیش از ۸ باشد و ترکیبی از اعداد و حروف استفاده گردد.
 • Confirm Password: رمزعبوری را که در فیلد قبل انتخاب کردید، مجددا در این کادر وارد فرمایید.

سپس ، کد تصویر را در کادر زیر آن وارد نمایید، تیک پذیرش قوانین را بزنید و در نهایت بر روی “REGISTER” کلیک فرمایید تا ثبت نام شما انجام گردد.

حال برای ورود به پنل کاربری خود در سایت cliquebook از منوی فوقانی سایت بر روی گزینه “LOGIN” کلیک کنید و در صفحه باز شده، نام کاربری، رمز عبور و کد تصویر را وارد نمایید و بر روی دکمه “LOGIN” کلیک فرمایید تا وارد سایت شوید.

هنگامی که برای اولین بار به پنل کاربری خود در سایت کلیک بوک وارد می شوید از شما خواسته می شود یک سوال امنیتی از خود بپرسید و در فیلد بعد، پاسخی برای آن نیز در نظر بگیرید. این کار را انجام دهید و آن ها را در جایی امن یادداشت نمایید. در نهایت بر روی دکمه “Send” کلیک کنید تا سوال و جواب شما ثبت گردد و به پنل کاربری خود وارد شوید. در این مرحله ثبت نام شما کامل گردید و می توانید به کسب درآمد از سایت cliquebook بپردازید.

آشنایی با پنل کاربری سایت کلیک بوک

هنگامی که وارد سایت کلیک بوک می شوید، در پنل کاربری خود با دو منوی اصلی روبرو هستید. یکی منوی فوقانی سایت است و دیگری منوی مخصوص به اکانت شماست که در سمت چپ پنل کاربری قرار گرفته است. در ادامه با گزینه های موجود در این دو منو آشنا خواهیم شد.

منوی فوقانی سایت

آموزش کار با سایت cliquebook

HOME: این گزینه شما را به صفحه اصلی و اولیه سایت هدایت می کند.

ADVERTISE: این گزینه مربوط به سفارش تبلیغات در سایت CliqueBook می باشد. با کلیک بر روی این گزینه می توانید بسته های مختلف تبلیغاتی در سایت کلیک بوک را مشاهده کنید و اگر قصد تبلیغ در سایت را دارید، آن ها را خریداری نمایید.

EARN MONEY: تمام روش های کسب درآمد در سایت cliquebook با این گزینه قابل مشاهده هستند. با کلیک بر روی این گزینه با زیرشاخه های زیر مواجه می شوید که با انتخاب هریک می توانید به کسب درآمد از آن روش بپردازید. روش های موجود عبارتند از:

 • View Advertisements: این گزینه مربوط به مشاهده تبلیغات است و گزینه اصلی کسب درآمد در سایت محسوب می شود. با کلیک بر روی این گزینه وارد بخش تبلیغات کلیکی می شوید و می توانید به کسب درآمد از مشاهده تبلیغات بپردازید.
 • CliqueGrid: این گزینه شما را به صفحه ای هدایت می کند که تصویری پازل مانند به شما نمایش داده خواهد شد و با کلیک بر روی هر قسمتی از این تصویر، یک تبلیغ مشاهده خواهید نمود که ۰٫۰۰۰۱ دلار دریافت خواهید کرد و همچنین ۰٫۲۵ اعتبار کسب خواهید کرد. از این اعتبار می توانید برای تبلیغ سایت خود در همین بخش استفاده نمایید.
 • Persona: این گزینه هم مربوط می شود به مشاهده ی تبلیغات ولی اصولا مشاهده آن ها برای ایرانیان، مقدور نمی باشد.
 • KiwiWall: این بخش یکی دیگر از روش های کسب درآمد در سایت کلیک بوک می باشد. با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای هدایت می شوید که در آن پیشنهادهای متنوعی را مشاهده می نمایید. این پیشنهادها شامل ثبت نام در یک سایت و انجام عملی مشخص در آن سایت یا شرکت در نظرسنجی های مختلف است.
 • AdscendMedia: در این بخش هم تعدادی آفر مشاهده می کنید که با انجام آن ها می توانید به کسب درآمد بپردازید.
 • Myadswall: این بخش هم از بخش های بسیار مفید سایت cliquebook است و مشابه بخش تبلیغات کلیکی می باشد. فقط کمی نحوه مشاهده تبلیغ و دسته بندی تبلیغات در آن متفاوت است. با مراجعه به این بخش می توانید تبلیغات بیشتری مشاهده کنید و درآمد خود را بهبود بخشید.
 • Offertoro Offerwall: این بخش هم یکی از بخش های کسب درآمد می باشد. با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای هدایت می شوید که می توانید در آن مجموعه ای از پیشنهادات را مشاهده نمایید و با انجام آن ها درآمد خود را بهبود بخشید. این پیشنهادات متنوع است و شامل مواردی مانند نصب یک اپلیکیشن، شرکت در یک نظر سنجی و غیره خواهد شد.
 • Offers4all: در این بخش هم مجموعه ای از تبلیغات کلیکی و پیشنهادات وجود دارد که با مشاهده و انجام آن ها می توانید درآمد خود را افزایش دهید.
 • (AdgateRewards (NEW: در این بخش هم تعدادی آفر وجود دارد که پاداش انجام هر یک بر حسب سنت در مقابل آن نوشته شده است. با انجام کامل آفرها می توانید پاداش آن ها را دریافت نمایید.
 • (RevenueHut (NEW: این بخش هم دقیقا مشابه بخش Offers4all است و توضیحات آن قسمت، در این مورد نیز صدق می کند.
 • Wannads: این بخش یکی دیگر از روش های کسب درآمد در سایت کلیک بوک می باشد و در آن آفرهای معروف wannads قرار دارد که احتمالا با آن آشنا هستید. با انجام صحیح و کامل این پیشنهادات می توانید درآمد کسب نمایید. البته دقت کنید که در تمام بخش هایی که آفر وجود دارد و انجام کاری از شما خواسته شده است، فقط در صورتی اقدام به انجام آن پیشنهاد کنید که قادر به انجام صحیح و کامل آن باشید، در غیر این صورت ممکن است حساب شما مسدود گردد.
 • OfferDaddy: در این بخش هم آفرها و مینی جابزها وجود دارد که مشابه سایر بخش های معرفی شده است و با انتخاب هر مجموعه و طی کردن فرآیند آن می توانید به کسب درآمد بپردازید.
 • SuperRewards: استفاده از این بخش اصولا برای افراد مقیم ایران مقدور نمی باشد.
 • Paid To Signup Offers: این بخش یکی دیگر از روش های کسب درآمد در سایت cliquebook می باشد. با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای هدایت می شوید که در آن پیشنهادهایی را مشاهده می نمایید. این پیشنهادها شامل ثبت نام در یک سایت و انجام عملی مشخص در آن سایت است. در مقابل، مبلغ قابل ملاحظه ای نیز دریافت خواهید کرد. مبلغ دریافتی معمولا ۰٫۱ دلار می باشد. کارهایی هم که به شما محول می شود از ثبت نام در یک سایت و انجام چند کلیک در مدتی مشخص شروع می شود تا آپگرید کردن و سرمایه گذاری در سایت ها.
 • Minutestaff : در این قسمت روش های مختلفی برای کسب درآمد قرار داده شده است و هر روش، دارای دستورالعمل هایی می باشد که در زیر Instructions می توانید آن ها را مشاهده نمایید. اگر قصد استفاده از این بخش را دارید، باید حتما طبق دستورالعمل ها پیش روید. در غیر این صورت حساب شما در معرض مسدود شدن قرار خواهد گرفت. لذا انجام این بخش تنها در صورتی توصیه می شود که قادر به رعایت تمامی دستورالعمل ها باشید.
 • ClixWall و PTC WALL و PleWall OfferWall: این ۳ بخش هم دقیقا مشابه بخش Offers4all می باشد و همان توضیحات در مورد این سه بخش نیز صادق است.
 • TE Surfing: این بخش هم مربوط به مشاهده ی تبلیغات از طریق سورف است. برای شروع کار کافی است که بر روی این گزینه کلیک کنید و صفحه ی مرورگر را باز نگه دارید تا بصورت خودکار تبلیغات موجود در این بخش مشاهده شود و اعتبار کسب فرمایید.

GAMES: با کلیک بر روی این گزینه نیز با ۳ زیرشاخه ی مواجه می شوید که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت.

 • Flip The Coin: این گزینه مربوط به شرط بندی با استفاده از پرتاب سکه است. این بازی مشابه بازی شیر یا خط است. با توجه به اینکه این بازی قمار گونه است، استفاده از آن به کاربران میلیونر باش توصیه نمی گردد.
 • Cold Games: در این بخش شما می توانید با انتخاب هر یک از بازی های ارائه شده و انجام بازی و طی کردن مراحل، درآمد نیز کسب نمایید.
 • CliqueGames: با کلیک بر روی این گزینه، به صفحه دیگری در تب مرورگر خود هدایت می شوید که مجموعه بازی های متعددی وجود دارد که با انتخاب هر کدام و طی کردن تمام مراحل درخواست شده، درآمد کسب خواهید نمود.

تذکر: گاهی اوقات انجام بازی های این بخش هیچ درآمدی برای کاربران به همراه ندارد. به همین دلیل در سایت کلیک بوک انجام بازی ها با هدف کسب درآمد چندان توجیهی ندارد.

CONTEST: این قسمت به مسابقات و رقابت در جذب زیرمجموعه مستقیم اختصاص دارد. در این بخش مسابقات گذشته و جاری و همچنین قوانین و برندگان مسابقات نمایش داده می شوند. اگر قادر باشید در این مسابقات برنده شوید، جایزه مناسبی کسب خواهید نمود.

FAQ: بخش سوالات متداول سایت Cliquebook را به شما نمایش خواهد داد.

FORUM: این گزینه شما را به انجمن سایت cliquebook هدایت خواهد نمود.

ACCOUNT: این گزینه شما را به صفحه اصلی اکانت خود در سایت کلیک بوک هدایت می کند. در این صفحه تمام اطلاعات و گزینه های مهم مدیریت حسابتان قرار دارد.

LOGOUT: از حساب کاربری خود در سایت cliquebook.net خارج خواهید شد.

منوی مدیریت پنل کاربری (منوی سمت چپ)

آموزش کسب درآمد از سایت cliquebook

Account Summary: با کلیک بر روی این گزینه، خلاصه ای از فعالیت خود در سایت کلیک بوک را مشاهده می نمایید. در این صفحه اطلاعاتی مانند مجموع درآمد شما، امتیازات، تعداد رفرال های اجاره ای و مستقیم، مجموع درآمد شما از زیرمجموعه هایتان، تعداد کلیک های انجام شده و حساب تبلیغات خود را رویت خواهید نمود.

Message system: این گزینه مربوط به بخش مدیریت پیغام ها در سایت cliquebook است. در این بخش می توانید به سایر کاربران سایت پیغام بدهید و یا از آن ها پیغام دریافت نمایید. البته برای ارسال پیام نیاز دارید که نام کاربری شخص گیرنده را بدانید.

Add funds: با کلیک بر روی این گزینه می توانید پول به حساب خرید (Purchase Balance) خود در سایت کلیک بوک واریز نمایید. روش های مختلفی برای انتقال پول به حساب خرید وجود دارد که شامل مواردی مانند انتقال از Account Balance، انتقال از حساب پرفکت مانی، بیت کوین، پایر و … می شود. از پولی که به این حساب واریز می نمایید، می توانید برای مواردی مانند اجاره کردن زیرمجموعه، ارتقا دادن حساب کاربری و خرید تبلیغات استفاده فرمایید.

Upgrade Account: با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای منتقل می شوید که در آن جدول انواع حساب های کاربری در سایت cliquebook و قیمت هر یک را مشاهده خواهید نمود. در این جدول اطلاعات بسیار ارزشمندی وجود دارد. همچنین در این بخش می توانید به ارتقا حساب کاربری خود نیز بپردازید.

Withdraw: در این بخش می توانید در خواست برداشت درآمد خود را ثبت نمایید. حداقل مبلغ برای برداشت ۲ دلار است.

Banners: با کلیک بر روی این گزینه به لینک و بنرهای زیرمجموعه گیری خود در سایت کلیک بوک دسترسی خواهید داشت.

Personal Settings: با کلیک بر روی این گزینه به صفحه تنظیمات شخصی هدایت خواهید شد. در این بخش می توانید به مدیریت ایمیل، شماره حساب های خود، ایجاد رمز دوم و همچنین تغییر رمزعبور بپردازید. فقط در وارد نمودن شماره حساب ها دقت فرمایید، زیرا قابل ویرایش نیستند.

Forum Settings: در این صفحه تنظیمات اکانت شما در انجمن سایت کلیکی cliquebook وجود دارد.

Advertiser Panel: با کلیک بر روی این گزینه به پنل مدیریت تبلیغات وارد خواهید شد. به عنوان مثال اگر برای تبلیغ سایت خود ۲۰۰۰ کلیک خریداری کرده باشد، در این صفحه می توانید به مشاهده آمار و مدیریت بسته تبلیغاتی خود بپردازید.

Manage Login Ads: در این قسمت می توانید به مشاهده آمار و مدیریت تبلیغات Loging Ads خود بپردازید.

Manage TrafficExchange Ads: این گزینه مربوط به ترافیک اکسچنج است و شما می توانید با استفاده از اعتباری که در بخش TE Surfing کسب کرده اید، برای خود تبلیغ سفارش دهید و آن ها را مدیریت نمایید.

Direct Referrals: در این صفحه تمام زیرمجموعه های مستقیم خود را می توانید مشاهده و مدیریت نمایید.

Rented Referrals: در این صفحه تمام زیرمجموعه های اجاره ای خود را می توانید مشاهده و مدیریت نمایید. همچنین می توانید تمدید اتوماتیک (AutoPay) را نیز فعال یا غیر فعال کنید.

Rent Referrals: با کلیک بر روی این گزینه می توانید به اجاره کردن زیرمجموعه در سایت cliquebook بپردازید. قیمت اجاره هر ۵ رفرال ۰٫۶ دلار است.

Referrals Market: در این صفحه می توانید به خرید و فروش زیرمجموعه های مستقیم خود بپردازید. با ثبت هر زیرمجموعه و قیمتی که مایل هستید می توانید زیرمجموعه مستقیم و فعال خود را برای فروش ارائه کنید یا از بین قیمت های پیشنهادی، زیرمجموعه مستقیم خریداری فرمایید.

PTSU History: تاریخچه PTSU (کسب درآمد از ثبت نام) خود را در این صفحه مشاهده خواهید نمود.

Order History: در این بخش تاریخچه سفارشات خود را مشاهده خواهید کرد.

Deposit History: در این صفحه تاریخچه سرمایه گذاری های شما در سایت قابل رویت است.

Withdraw History: در این صفحه تاریخچه پرداخت های سایت کلیک بوک به شما قابل رویت است.

Login History: در این بخش تاریخچه ورودهای شما به سایت cliquebook قابل مشاهده است.

Clixgrid: این گزینه در حقیقت همان گزینه CliqueGrid است که در گزینه های مربوط به EARN MONEY به صورت مفصل توضیح داده شد.

گزینه های موجود در Offerwalls: تمام گزینه های مربوط به این بخش، در بخش Earn Money به طور مفصل توضیح داده شد.

مفهوم کلمات مهم موجود در Account Summary

 • GENERAL STATS: خلاصه ای از فعالیت خود در سایت کلیک بوک را مشاهده می نمایید. در این صفحه اطلاعاتی مانند مجموع درآمد شما، امتیازات، تعداد رفرال های اجاره ای و مستقیم، مجموع درآمد شما از زیرمجموعه هایتان، تعداد کلیک های انجام شده و حساب تبلیغات خود را رویت خواهید نمود.
 • ADVERTISER STATS: جدول اعتبار شما برای سفارش تبلیغات مختلف در سایت cliquebook را نشان می دهد.
 • CHARTS: وضعیت فعالیت شما در سایت کلیک بوک را به صورت نموداری نشان می دهد.
 • LOGIN FAILURES: تلاش های ناموفق برای ورود به حساب کاربری شما را نشان می دهد.
 • Balance: مجموع درآمد کسب شده شما در سایت کلیک بوک که قابل انتقال به حساب شخصی شما است.
 • Purchase balance: موجودی حساب خرید شما در سایت cliquebook که از آن می توان برای اموری مانند خرید و اجاره زیرمجموعه و ارتقا حساب کاربری استفاده نمود.
 • Pending Withdrawls: مبلغی که درخواست برداشت آن را ثبت کرده اید و در انتظار دریافت آن هستید.
 • Payments Received: مجموع مبالغ پرداختی دریافت شده توسط شما را نشان می دهد.
 • Points: امتیازهای شما را نشان می دهد. هر ۱۰۰۰۰ امتیاز معادل یک دلار است. با کلیک بر روی “Convert Points” این امتیازها را می توانید به دلار تبدیل کنید. البته دلار شما به Purchase balance منتقل خواهد شد.
 • Earned so far: مجموع درآمدی را که از زیرمجموعه های خود در سایت کلیک بوک کسب کرده اید نشان می دهد.

جدول انواع حساب های کاربری در سایت CliqueBook

هنگامی که بر روی “UPGRADE ” کلیک می کنید، با جدولی مطابق شکل زیر مواجه می شوید که در آن جزئیات بسیار مهمی در مورد هر یک از حساب های کاربری سایت cliquebook وجود دارد. به دلیل اهمیت این جدول، اصطلاحات موجود در این جدول را معنی خواهیم کرد.

استراتژی کسب درآمد عالی در سایت cliquebook

 • Duration: مدت زمان اعتبار هر اکانت. (عبارت Lifetime به معنی اعتبار همیشگی است).
 • Direct Referrals: بیشترین تعداد زیرمجموعه مستقیمی که می توانید جذب نمایید.
 • Rented Referrals: حداکثر تعداد زیرمجموعه ای که می توانید با توجه به نوع اکانت خود اجاره نمایید.
 • Rented Referrals Pack: بیشترین تعداد زیرمجموعه ای که در هر پک می توانید اجاره کنید.
 • Days Between Renting: حداقل مدت زمانی که پس از هر بار اجاره زیرمجموعه باید طی شود تا مجددا امکان اجاره کردن زیرمجموعه ها را داشته باشید.
 • Recycle Cost: مبلغی که برای تعویض زیرمجموعه های کم بازده و غیر فعال باید بپردازید.
 • Autorecycle Days: مدت زمانی که باید طی شود تا سیستم به طور اتوماتیک و رایگان زیرمجموعه های اجاره ای غیر فعال شما را تعویض نماید.
 • Direct Referral Deletion: در صورتی که قصد داشته باشید رفرال مستقیم خود را حذف نمایید، باید این مبلغ را بپردازید.
 • Referral Upgrade Commission: پورسانت هایی که به ازای هر زیرمجموعه ی مستقیمی که نوع عضویت خود را ارتقا بدهد به شما تعلق می گیرد.
 • Autopay: هزینه تمدید روزانه زیرمجموعه های اجاره ای در این بخش قابل مشاهده است.
 • CliqueGrid Chances: بسته به نوع عضویت خود، تعداد شانس های شما را در بخش CliqueGrid نشان می دهد.
 • Points Per Click: میزان امتیازی را که به ازای هر کلیک بر روی تبلیغات در یافت می کنید نشان می دهد.
 • Points Per Direct Referral: میزان امتیازی را که به ازای جذب هر زیر مجموعه مستقیم دریافت می کنید، نشان می دهد.
 • Points Per Completed Offer: میزان امتیازی را که به ازای کامل کردن هر Offer دریافت می کنید مشخص می نماید.
 • Points Per 1$ Deposited: میزان امتیازی را که به ازای هر یک دلار سرمایه گذاری در سایت کلیک بوک دریافت می کنید، نشان می دهد.
 • Days Between Cash Outs: حداقل مدت زمانی که پس از هر بار برداشت از سایت cliquebook باید طی شود تا مجددا امکان برداشت درآمد خود را داشته باشید.
 • Maximum Cash Out Limit: حداکثر مبلغی که در هر بار درخواست می توان از سایت clique book برداشت نمود.
 • Referral Losing Fee: مبلغی که اگر دوره ی اجاره زیرمجموعه ای تمام شود و آن را تمدید نکنید، باید بپردازید.
 • Price: مبلغی است که برای هر اکانت باید بپردازید. (Cost Free به معنای رایگان بودن اکانت است).
 • جدول YOUR CLICK: این جدول ارزش هر کلیک شما را بر روی انواع مختلف تبلیغات نشان می دهد که خودش شامل ۵ ردیف است. مثلا ارزش یک کلیک شما در مجموعه تبلیغات “Micro Ads” با توجه به نوع عضویت شما تعیین شده است.
 • جدول YOUR REFERRAL CLICK: میزان درآمدی که به ازای هر کلیک زیرمجموعه شما بر روی تبلیغات Standard و Extended، به حسابتان افزوده می گردد را نشان می دهد.
 • Guaranteed Standard Ads: تعداد تبلیغات استانداری که به صورت تضمین شده برای هر عضویت وجود خواهد داشت.

تذکر ۱: این جدول اطلاعات بسیار سودمندی در اختیار شما قرار می دهد و با استفاده از آن می توانید استراتژی خود را تدوین نمایید. به عنوان مثال می توان متوجه شد که در کدام پلن اجاره کردن زیرمجموعه سودآور است و در کدام پلن ضرر به همراه دارد.

تذکر ۲: گاهی اوقات بعضی از قوانین سایت تغییر می کند اما این جدول به روز نمی شود. بنابراین همواره قوانین سایت، انجمن و بخش سوالات متداول را دنبال نمایید تا اطلاعات شما نسبت به سایت کلیک بوک به روز باشد.

سوالات مهم و نکات کلیدی درباره کسب درآمد از کلیک بوک

نحوه مشاهده تبلیغات

ابتدا از منوی فوقانی سایت گزینه “EARN MONEY” و سپس “View Advertisements” را انتخاب کنید. برای باز شدن صفحه باید کپچا خواسته شده را انجام دهید. سپس تبلیغات کلیکی و ارزش هر یک را مشاهده می کنید. صفحه را اسکرول کنید تا به ” Standard Ads” برسید. این تبلیغات بیشترین ارزش را دارند. از همین جا شروع کنید و سعی نمایید به ترتیب ارزش تمام تبلیغات موجود را ملاحظه فرمایید. این عمل روند درآمدی شما را به خصوص در ماه های اول سرعت می بخشد.

برای مشاهده تبلیغات ابتدا روی باکس تبلیغ مورد نظر کلیک فرمایید. سپس تب جدیدی در مرورگر شما باز می شود. این تب را نبندید و اجازه دهید زمان مورد نیاز طی شود. در انتها بعد از گذشت زمان مورد نیاز، باید تست انسان شناسی را انجام دهید. این تست معمولا به صورت انتخاب تصویر برعکس می باشد. پس از انجام این تست، درآمد به حساب شما در سایت cliquebook اضافه می گردد.

نوعی دیگر از تبلیغات نیز وجود دارد که روند مشاهده آن ها کمی متفاوت است. این تبلیغات بیشتر در بخش Bonus Ads و Myadswall یافت می شوند. نحوه مشاهده این تبلیغات بدین شکل است که پس از کلیک بر روی تبلیغ، ابتدا صفحه را اسکرول می کنید و تست انسان شناسی (Captcha) را انجام می دهید. سپس صبر می کنید تا زمان سنج صفر شود و در نهایت بر روی عبارت “Get Link” کلیک می نمایید تا درآمد به حساب شما در سایت کلیک بوک اضافه گردد.

تذکر: برای کسب درآمد از کلیک های زیرمجموعه های خود، باید هر روز ۴ کلیک استاندارد را بزنید. در صورتی که امروز ۴ کلیک استاندارد خود را نزنید، فردا از کلیک های زیرمجموعه هایتان درآمد نخواهید داشت.

AutoPay یا پرداخت خودکار چیست؟

پرداخت خودکار ساده ترین روش برای تمدید زیرمجموعه ها می باشد که می توانید آن را در بخش Rented Referrals فعال نمایید.

هنگامی که پرداخت خودکار فعال باشد، به صورت اتوماتیک هزینه تمدید زیرمجموعه اجاره ای از حساب خرید شما  در سایت cliquebook کسر می گردد.

آتوپی به این صورت عمل می نماید که در هر روز اگر زیرمجموعه شما کلیکی انجام دهد یک روز دیگر به مدت قرار داد شما با او اضافه می نماید و به اندازه یک روز (البته با درصدی تخفیف) از حساب شما هزینه آن کسر می گردد.

برای عمل کردن این گزینه لازم است حداقل ۲۰ روز تا تاریخ انقضای زیرمجموعه شما باقی مانده باشد و همچنین در حساب خرید شما موجودی کافی جهت تمدید زیرمجموعه وجود داشته باشد.

مواردی که برای برداشت درآمد لازم است رعایت شود

 • حتما نام و نام خانوادگی خود را در سیستم وارد کرده باشید. اگر در هنگام ثبت نام این کار را انجام نداده اید، باید به بخش پشتیبانی سایت کلیک بوک تیکت بزنید و مشکل خود را مطرح فرمایید.
 • اگر در سایت cliquebook سرمایه گذاری کرده اید، به عنوان مثال به سایت پول واریز کرده اید تا تبلیغی بخرید و یا زیرمجموعه اجاره کنید، برای دریافت درآمد خود حتما باید از همان حساب نیز استفاده کنید و آن حاسب را در پنل کاربری خود به ثبت رسانده باشید.
 • اگر تا کنون از سایت برداشت داشته اید، قبل از درخواست جدید لازم است تا در انجمن سایت، برداشت قبلی خود را ثبت نمایید. یعنی بیان کنید که چه مقدار پول از سایت دریافت کرده اید.
 • با توجه به سوابق فعالیت و نوع عضویت ممکن است از شما مدرک تایید هویت خواسته شود. در این صورت کافیست تصویری از پاسپورت یا کارت ملی خود بفرستید که نام شما در سایت را تایید نمایید. فقط نام و نام خانوادگی شما برای مدیر سایت اهمیت دارید. می توانید سایر اطلاعات مدرک هویتی خود را تار نمایید.
 • قبل از اینکه درخواست برداشت ثبت کنید باید حداقل به مدت ۷ روز متوالی حداقل ۴ تبلیغ استاندارد خود را مشاهده کرده باشید.

تمام اعضای یک خانه می توانند در سایت cliquebook عضو شوند؟

خیر، فقط یک کاربر در یک خانواده اجازه ثبت نام دارد. مگر اینکه شما دارای ۲ خط اینترنت کاملا متفاوت و ۲ کامپیوتر مجزا باشید.

به زبان ساده تر، به ازای هر خط اینترنت و کامپیوتر مستقل، فقط یک نفر مجاز به ثبت نام می باشد.

تذکرات مهم در مورد سایت Cliquebook

 • هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای کلیک هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید.
 • در تمام سایت های کلیکی، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.
 • هرگز مجاز به استفاده از نرم افزارهایی که مشاهده تبلیغات را خودکارسازی یا دستکاری نمایند نیستید.
 • همان طور که می دانید در سایت کلیک بوک شما از کلیک های زیرمجموعه های خود نیز سود می برید. اما این درآمد فقط شامل تبلیغات Standard Ads و Extended Ads می باشد و کلیک زیرمجموعه هایتان بر روی سایر تبلیغات برای شما درآمدی نخواهد داشت.
 • اگر ظرف مدت ۶۰ روز به حساب خود در سایت cliquebook وارد نشوید، حساب شما و درآمد آن بلوکه خواهد گردید.

استراتژی کسب درآمد مناسب از سایت کلیک بوک

همراهان گرامی برای کسب درآمد مناسب در سایت کلیک بوک الزامی به سرمایه گذاری وجود ندارد و می توانید با کمی صبر و رعایت اصولی که در این بخش آموزش خواهید دید، به درآمد ثابت و مطلوبی برسید.

البته بی شک سرمایه گذاری مناسب، می تواند روند پیشرفت را سرعت بخشد و درآمد را با افزایش قابل توجهی همراه سازد. اما از آنجا که نمی توان اعتبار هیچ سایت کلیکی را به صورت ۱۰۰ % تضمین کرد، ما در مورد این موضوع تصمیم گیری را به عهده کاربران می گذاریم و توصیه می کنیم اگر قصد سرمایه گذاری دارید، حتما جوانب احتیاط را رعایت فرمایید و با مقادیر کوچک سرمایه گذاری خود را شروع نمایید.

همچنین قابل ذکر است که اگر دنبال درآمد میلیونی در ماه اول هستید از کار در این سایت خودداری کنید. این سایت جهت درآمد مناسب حداقل نیاز به ۸ ماه کلیک روزانه دارد و باید روزانه ۱۵ دقیقه وقت جهت درآمد زایی صرف نمایید.

انجام کلیک های روزانه

شرط اول برای موفقیت در سایت cliquebook انجام کلیک های روزانه است. پس سعی کنید همواره کلیک های روزانه خود را انجام دهید.

به بخش View Advertisements و سایر بخش های EARN MONEY مراجعه کنید و هر روز تلاش نمایید تا اکثریت کلیک های خود را بزنید. این امر موجب می شود سرعت پیشرفت شما افزایش یابد.

جذب زیرمجموعه مستقیم

قدم بعدی که مهم ترین قدم و سودآورترین قدم برای شماست، جذب زیرمجموعه مستقیم است. فراموش نکنید که در تمام سایت های کلیکی جذب زیر مجموعه مستقیم، سودآورترین بخش کار می باشد.

در سایت کلیک بوک شما می توانید در عضویت رایگان تا سقف ۲۰۰ زیر مجموعه مستقیم جذب کنید و با آپگرید کردن اکانت، این تعداد نیز افزایش خواهد یافت. پس تمام تلاش خود را به کار بندید تا از این پتانسیل استفاده کنید. اگر در این امر موفق عمل نمایید، می توانید به آسانی درآمدهای میلیونی برای خود به ارمغان آورید.

روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به ۴ مورد از اساسی ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

۱- سایت یا وبلاگی  داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف و آموزش کار با سایت Cliquebook نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در سایت کلیک بوک عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.

۲- لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.

۳- در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت نمایش دهید.

۴- لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره سایت کلیک بوک به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.

استفاده از درآمدهای کسب شده برای آپگرید کردن اکانت

پس از آنکه تعداد زیرمجموعه های مستقیم شما به حد مطلوبی رسید، اکانت خود را آپگرید نمایید. برای این کار عجله نکنید و موارد زیر را رعایت نمایید:

۱- به تعداد زیرمجموعه های خود و نرخ کلیک هایشان توجه کنید.

۲- از جدول موجود در صفحه UPGRADE قیمت خرید آپگریدی که می خواهید انجام دهید و ارزش کلیک رفرال ها را مشاهده کنید. آن گاه با توجه به تعداد زیرمجموعه ها و نرخ کلیک هایشان به راحتی می توانید بسنجید که آیا خرید آپگرید برای شما سودآور است یا ضرر به همراه دارد.

۳- با توجه به تعداد زیرمجموعه های مستقیم و میزان سرمایه ای که در اختیار دارید، مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید.

۴- اگر در جذب زیرمجموعه مستقیم برای سایت کلیک بوک موفق نبوده اید اما قصد دارید اکانت خود را آپگرید نمایید، حتما قبل از سرمایه گذاری به این نکته توجه فرمایید که این کار می تواند موجب کسب سود و درآمد مناسب برای شما شود اما باید به شدت حساب شده عمل نمایید، در غیر این صورت ضرر خواهید کرد.

۵- همان طور که می دانید آپگرید اکانت فی نفسه هیچ درآمدی برای شما نخواهد داشت و درآمد شما از کلیک های زیرمجموعه ها می باشد. بنابراین محاسبه کنید باید چند زیرمجموعه داشته باشید تا هزینه آپگرید کردن اکانت و اجاره آن ها حاصل شود و این مبلغ را برای اجاره زیرمجموعه ها کنار بگذارید، سپس به آپگرید کردن اکانت بپردازید.

اجاره کردن و مدیریت زیرمجموعه های اجاره ای در سایت کلیک بوک

اگر قصد اجاره کردن زیرمجموعه دارید می توانید با در نظر گرفتن موارد زیر به اجاره زیرمجموعه بپردازید.

۱- اکثریت سایت ها، نرخ کلیک زیرمجموعه ها در سایت cliquebook را بالای ۳ در نظر می گیرند اما شما در محاسبات خود این نرخ را بالاتر از ۲٫۸ در نظر نگیرید. این باعث می شود محاسبات دقیق تری انجام دهید و ریسک را کم نمایید.

۲- همواره زیرمجموعه های خود را بررسی کنید تا قادر باشید زیرمجموعه های غیرفعال و کم بازده را شناسایی کنید و در صورت نیاز آن ها را تعویض نمایید.

۳- باتوجه به اینکه برای تعویض زیرمجموعه باید هزینه پرداخت نمود، در این امر افراط نکنید. سعی کنید هر روز فقط تا سقف ۳ درصد از کل زیرمجموعه هایتان را تعویض کنید و طبیعتا اولویت تعویض با زیرمجموعه هایی است که پایین ترین نرخ را در مدت طولانی تر داشته اند.

۴- اگر بخواهید در عضویت رایگان از اجاره زیرمجموعه های خود سود کسب نمایید، باید بتوانید نرخ متوسط کلیک آن ها را بالای ۲٫۷ نگهدارید که چندان کار آسانی نیست.

۵- پس از آنکه زیرمجموعه های خود را یکدست کردید و نرخ مطلوبی از آن ها بدست آوردید، فعال کردن گزینه AutoPay می تواند راهکار مناسبی باشد. این کار نیز برای شما تخفیف به همراه خواهد داشت و سود شما را افزایش خواهد داد.

نکته: این مساله را همواره به یاد داشته باشید که سودآورترین و امن ترین روش برای کسب درآمد از سایت های کلیکی استفاده از زیرمجموعه مستقیم است. بنابراین پیشنهاد میلیونر باش به شما جذب حداکثری زیرمجموعه مستقیم می باشد. زیرمجموعه مستقیم شاه کلید کسب درآمد عالی از تمام این سایت ها است.

جمع بندی

در این مطلب به صورت جامع به آموزش کار با سایت کلیک بوک و معرفی امکانات آن پرداختیم و بهترین استراتژی برای کسب درآمد مطلوب از سایت CLIQUEBOOK را بررسی کردیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

4.4/5 - (8 امتیاز)

132 نظر در “سایت کلیک بوک و نحوه فعالیت و کسب درآمد از CliqueBook

 • آوریل 18, 2021 در 12:15 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام. ببخشید برای درج کد تصویر چی باید بزنیم من متوجه نمیشم اون کپچر را چطور حل کنم برا ثبت نام آخرین موردش.
  ممنون میشم جواب بدید.

  پاسخ
  • آوریل 19, 2021 در 1:54 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   باید عبارتی را که در تصویر مشاهده می کنید، تایپ نمایید.
   موفق باشید

   پاسخ
 • ژانویه 28, 2021 در 11:04 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر، ببخشید من اکانتمو یه لول آپگرید کردم و ۲۰۰ تا زیرمجموعه اجاره ای دارم، این ۲۰۰ نفر مجموع روزانه ۴۰۰ تا کلیک میکنن، میخواستم بدونم خوبه یا کمه ممنون میشم توضیح بدین

  پاسخ
  • ژانویه 29, 2021 در 12:17 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   کم است. باید نرخ را حداقل به بالای ۵۰۰ کلیک برسانید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 22, 2021 در 6:31 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر،
  ببخشید میخواستم بدونم اگه یه باربرداشت بزنیم برای برداشت های بعدی باید عکس رسید رو بفرستیم یا احتیاجی نیست؟
  و اینکه قسمت Forum Avatar باید چی بنویسم و در قسمت توضیحاتی احتیاجی هست چیزی بنویسم یا نه؟
  و چطوری باید عکس رسید رو بفرستیم چون من در قسمت Forum Settings که میرم هر چی رو قسمتی که باید عکس رو آپلود کنم میزنم Url میخواد نمیدونم چطوری باید عکس رو آپلود کنم ممنون میشم توضیح بدید.
  و میخواستم ازتون تشکر کنم بابت وقتی که میزارید و به سوالای ما جواب میدید موفق باشید.

  پاسخ
  • ژانویه 23, 2021 در 5:13 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- بله، باید عکس رسید را در انجمن سایت بارگذاری نمایید.
   ۲- نیازی نیست تکمیل شود. به معنی آواتار یا تصویری است که در انجمن می خواهید با آن نمایش داده شوید.
   ۳- اصلا از این بخش نباید اقدام کنید. کافیست بر روی گزینه FORUM کلیک نمایید و سپس به بخش Paymen Proofs بروید و اعلام کنید که مبلغ را دریافت کرده اید و عکس آن را بارگذاری نمایید. برای عکس هم می توانید آن را در سایت های آپلود رایگان، آپلود کنید و لینک آن را دریافت و در بخش مذکور قرار دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 21, 2021 در 6:12 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام میخواستم بدونم سایت {olacity.com} معتبره یا نه؟ و برای برداشت چیکار باید کرد؟

  پاسخ
  • ژانویه 22, 2021 در 12:03 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، هیچ اعتباری ندارد و فعالیت در آن توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 20, 2021 در 9:16 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، ببخشید میخواستم بدونم هر زیر مجموعه اجاره ای روزانه چند تا کلیک باید بکنه تا خوب باشه و ضرر نده و اگه کمتر از چقدر بود باید تعویض بشه ممنون میشم توضیح بدید. با تشکر

  پاسخ
  • ژانویه 21, 2021 در 12:24 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   باید روزانه حدود ۳ کلیک داشته باشند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 8, 2021 در 11:38 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته ناشید به شما
  در سایت کلیک بوک به ازای هر کلیک زیر مجموعه مستقیم چه مقدار پول برای با ثبت می شود؟

  پاسخ
  • ژانویه 9, 2021 در 3:28 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بستگی به نوع عضویت دارد. بر روی “UPGRADE ” کلیک کنید تا جدول مربوطه برای شما باز شود. حال در جدول YOUR REFERRAL CLICK می توانید با توجه به نوع عضویت خود، ارزش هر کلیک زیرمجموعه بر روی تبلیغات مختلف را ببینید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 7, 2020 در 3:36 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید سوالم ربطی به این پست شما نداره ولی هر جایی پرسیدم جوابم ندادن
  ببخشید راهی هست که بشه فیلترینگ یک سایت دور زد البته با فیلتر شکن یا بدون اون فرقی نداره. راهی هست که بشه فیلترینگ دور زد بدون تغییر ip؟
  فقط هم در مورد یک سایت خاص منظورمه خواهش می کنم جوابم بدید خیلی واسم مهمه تو سایتی فعالیت داشتم ولی سایت فیلتر شده و استفاده از vpn موجب مسدودی اکانتم میشه به پشتیبانی هم پیام دادم جوابی ندادن بهم

  پاسخ
  • نوامبر 8, 2020 در 4:30 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بستگی به قدرت سیستم ضد تقلب آن سایت دارد. راهکاری وجود ندارد که فیلتر شکسته شود و ip به صورت حقیقی تغییر نکند. اما راهکارهایی موجود است که حین تغییر ip آن را مخفی کرد که اگر سیستم ضد تقلب سایت قوی باشد، متوجه آن خواهد شد و باز هم موجب مسدودی اکانت می گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 14, 2020 در 8:04 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، چطور میشه از قسمت درامد زیرمجموعه ها به قسمت بالانس پول انتقال بدیم؟ با addfun نمیشه.

  پاسخ
  • ژوئن 14, 2020 در 10:49 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سهم شما از درآمد زیرمجموعه ها به صورت اتوماتیک به بالانس شما افزوده می گردد و نیازی به کار خاصی نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 30, 2020 در 12:18 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام برای ارسال مدارک ما که پاسپورت نداریم حتما باید مدارکمونو ترجمه کنیم؟

  پاسخ
  • آوریل 30, 2020 در 2:00 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، فقط نام و نام خانوادگی لازم است مطابق با نام وارد شده توسط شما باشد. بنابراین در صورتی که سخت گیری انجام پذیرد کافیست معادل انگلیسی نام خود را در مقابل نام خود در کارت ملی با استفاده از نرم افزارهای ویرایش عکس اضافه نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 24, 2020 در 10:50 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام آیا این سایت اسکلمه آدرس سایتon.myrise.netباتشکر فراوان

  پاسخ
  • آوریل 24, 2020 در 10:51 ب.ظ
   پیوند یکتا

   ودوست عزیز سایت کلیکی معتبری وجود دارد که سهام داشته باشه باخرید سهام بهمون سود بده

   پاسخ
   • آوریل 25, 2020 در 2:38 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سایت هایی وجود دارند اما این روش اصلا توصیه نمی شود. علاوه بر ریسک های زیادی که ذات این کار دارد، برای کاربران مقیم ایران این ریسک مضاعف نیز می شود و بنده توصیه می کنم سرمایه خود را وارد این حیطه نکنید.
    موفق باشید.

    پاسخ
  • آوریل 25, 2020 در 2:46 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، فعالیت در سایت مذکور توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آگوست 7, 2020 در 8:52 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام آقپیا این سایت cliquebook اسکم نیست؟ میتونم رفرال اجاره کنم با خیال راحت؟

   پاسخ
   • آگوست 8, 2020 در 2:56 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    در هیچ سایت کلیکی نمی توانید با خیال راحت سرمایه گذاری کنید. سایت های بسیاری بوده اند که بیش از ۳ سال معتبر بودند و به یکباره اسکم شده اند. بنابراین ما سرمایه گذاری از جیب را در هیچ سایت کلیکی توصیه نمی کنیم.
    در مورد سایت مذکور نیز تا به حال عملکردش قابل قبول بوده است و پرداخت داشته است اما هیچ تضمینی برای آینده وجود ندارد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • فوریه 2, 2020 در 1:36 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سایت کیلیک بوک با حساب وب مانی هم کار میکنه اگر کار نمیکنه میشه اسم یک یا چن تا سایت رو بگید که با وب مانی بشه توش کار کرد
  ممنونم

  پاسخ
  • فوریه 2, 2020 در 2:39 ق.ظ
   پیوند یکتا

   روش های پرداخت سایت کلیک بوک شامل پرفکت مانی، پایر، بیت کوین و سایر کریپتو کارنسی ها می باشد و از وب مانی استفاده نمی کند. متاسفانه در حال حاضر سایت کلیکی معتبری وجود ندارد که به وب مانی پرداخت داشته باشد تا خدمت شما معرفی گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 1, 2020 در 9:59 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقتتون بخیر
  آیامیتونم درسایت cliquebook فقط بادیدن تبلیغات استاندارد وگرفتن زیرمجموعه اجاره ای به درآمد مطلوب برسم،چون من تبلیغات قسمتbunosaddرا نمیتونم ببینم(تبلیغ باز میشه اما گزینه Getlink و زمانسنج وجود نداره)وهیچ پولی بابت باز کردنشون دریافت نمیکنم

  پاسخ
  • فوریه 2, 2020 در 2:32 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در هیچ یک از سایت های کلیکی تنها با این روش ها نمی توان به درآمد مناسبی دست یافت. بدین منظور باید زیرمجموعه های مستقیم و فعال زیادی داشت و همچنین استراتژی مناسب و صبر کافی داشته باشید. اما به طور کلی موردی که شما فرمودید مانع فعالیت نیست و در درآمد تاثیر چندانی ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آوریل 5, 2020 در 9:36 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام
   سوال ۱ ایا برای برداشت حتما باید مانند سایت توییکرز مبلغی را سرمایه گذاری کرد؟
   سوال ۲ ایا میتوان یک زیر مجموعه اجاره ای رو هر ماه دوباره تمدید کنیم و همان را اجاره کنیم؟ یا باید بعد از چند ماه زیرمجموع های خود را به صفر برسانیم و دوباره شروع کنیم؟
   سوال ۳ ایا برای برداشت لازم است حساب پرفکت مانی حتما وریفای شده باشد؟برای برداشت فقط باید به ازای کافی امتیاز داشته باشیم؟
   سوال ۴ به ازای هر کلیک زیر مجموعه چقدر به ما درامد میرسه
   سوال ۵ با داشتن ۱۰۰ زیرمجموعه اجاره ای با میانگین کلیک ۲/۷ ماهیانه چقدر باید درامد داشت؟

   پاسخ
   • آوریل 6, 2020 در 2:52 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    ۱- خیر.
    ۲- می توان هر ماه تمدید کرد و نیازی به صفر کردن نیست.
    ۳- بله. حتما باید حساب پرفکت مانی وریفای شده باشد. شرط حداقل موجودی و داشتن امتیازات لازم باید رعایت شود. همچنین سایر قوانین سایت که در مقاله فوق به آن ها اشاره شده است نیز باید رعایت گردد.
    ۴ و ۵- هنگامی که بر روی “UPGRADE ” کلیک می کنید، با جدولی مواجه می شوید که توضیحات گزینه های آن در مقاله فوق موجود است. می توانید با استفاده از توضیحات موجود در مقاله فوق و گزینه UPGRADE در سایت کلیک بوک، اطلاعات لازم را کسب کنید و محاسبات لازم را انجام دهید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • فوریه 1, 2020 در 7:00 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام تبلیغات من در قسمت بونس ادس باز که میشه درحال اودینگ میمونه وباز نمیشه vpn لازمه

  پاسخ
  • فوریه 2, 2020 در 2:36 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   امکان استفاده از چنین نرم افزارهایی وجود ندارد و در صورت استفاده، حساب شما مسدود خواهد شد.
   موارد زیر را لحاظ فرمایید و اگر مشکل حل نشد، از باز کردن تبلیغات مذکور خودداری نمایید.
   ۱- از مرورگرهای به روز استفاده کنید.
   ۲- کش مرورگر خود را پاک کنید و یا از یک مرورگر دیگر استفاده نمایید.
   ۳- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 24, 2020 در 3:17 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  من امروز عضو این سایت شدم چند سوال داشتم
  ۱اینکه فقط با کلیک کردن روی تبلیغات میشه در آمد کسب کرد بدون زیر مجموعه داشتن ؟
  ۲اینکه اگر در آمدمون به بیشتر از حداقلات رسید چطور امکان جابه جایی هست و اینکه من در ایران هستم و به حساب ایران قابل واریز هست این در آمد ؟

  ممنون از پاسخگوییتون

  پاسخ
  • ژانویه 25, 2020 در 2:43 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- بله، اجباری برای داشتن زیرمجموعه نیست. اما با داشتن زیر مجموعه فعال، درآمد افزایش خواهد یافت.
   ۲- این موارد همگی در آموزش ها توضیح داده شده است و در بخش نظرات در پاسخ به سایر کاربران به کرات مطرح شده است. لطفا قبل از ایجاد پرسش جدید، این موارد را مطالعه نمایید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، سوال جدید درج فرمایید.
   همان طور که در آموزش فوق مشاهده می کنید در روش های پرداخت هیچ حسابی از ایران درج نشده است. بنابراین نمی توان مستقیما پولی را از سایت به ایران و یا بالعکس انتقال داد. شما باید یک حساب در پرفکت مانی، پایر و یا بلاک چین بسازید که نحوه ساخت هر یک از این حساب ها در بخش مقالات سایت میلیونر باش توضیح داده شده است. سپس درآمد خود را از سایت به این حساب ها انتقال می دهید و در نهایت با استفاده از صرافی های آنلاین و معتبر ایرانی موجودی خود در این حساب ها را به ریال تبدیل و در ایران دریافت خواهید نمود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 9, 2019 در 1:34 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایا بدون زیرمجموعه گرفتن ولی با روزی ۲۵ کلیک مداوم میشه امیدوار بود به درامد بعد از چند ماه مثلا ماهی ۳۰ دلار؟ ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
  • دسامبر 9, 2019 در 10:39 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، البته بستگی دارد منظور شما از چند ماه، دقیقا چند ماه و با چه شیوه ای باشد. به عنوان مثال در ۶ ماه نمی توان به این میزان درآمد رسید. جهت افزایش درآمد باید میزان بیشتری صبر کرد و همچنین به درآمد دست نزد و با درآمدهای کسب شده به ارتقاء اکانت، اجاره زیرمجموعه و مدیریت صحیح آن ها پرداخت.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژانویه 17, 2020 در 3:37 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خسته نباشید من در سایت کلیک بوک عضو هستم در حین کلیک کردن پیام آمد که شما برنده ی یک ایفون شده اید و من روی گزینه ی آن را می خواهم کلیک کردم و دوازده تا شماره ی خارجی برای من فرستادند تا به این شماره ها پیام بدهم من آن را می خواهم آیا می شود اطمینان داشت که حقیقت دارد

    پاسخ
    • ژانویه 18, 2020 در 12:00 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     اگر بر روی تبلیغات کلیک می کرده اید و چنین پیغامی دریافت کرده اید آن را نادیده بگیرید. این ها فقط پیام های تبلیغاتی و بازاریابی هستند و ارزشی ندارند و گاها می توانند برای کلاهبرداری نیز استفاده شوند. اما اگر در مسابقه یا بخش خاصی فعالیت می کردید، می توان از طریق پشتیبانی سایت مذکور پیگیری کرد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • نوامبر 15, 2019 در 11:04 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  امتیاز من در حال حاضر ۷۰۰۰است تو ضیح دهید ک معادل چقدر میشود؟

  پاسخ
  • نوامبر 28, 2019 در 9:40 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   امتیازات برای کاربران استاندارد برای برداشت درآمد الزامی است. درآمد دلاری شما در مقابل Balance نوشته شده است که قابل انتقال به حساب شخصی شما می باشد. به ازای هر ۱۰۰۰ CASHOUT POINTS شما می توانید یک دلار را درخواست برداشت دهید. یعنی با ۷۰۰۰ امتیاز می توان تا ۷ دلار درخواست برداشت دهید. به شرطی که در Balance شما حداقل ۷ دلار موجود باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 10, 2019 در 6:59 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید گفته شده برای برداشت باید حسابت وریفای بشه درسته؟اگه درسته چیجور باید وریفای کنم اکانتم؟درضمن چیجور میطونم Autopay برای رفرال هام فعال کنم تا خودکارتمدید بشن؟باتشکر

  پاسخ
  • نوامبر 11, 2019 در 2:49 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر منظور شما وریفای کردن خود اکانت کاربری شما در سایت کلیک بوک است که با توجه به سوابق فعالیت و نوع عضویت ممکن است از شما مدرک تایید هویت خواسته شود. در این صورت کافیست تصویری از پاسپورت یا کارت ملی خود بفرستید که نام شما در سایت را تایید نمایید. فقط نام و نام خانوادگی شما برای مدیر سایت اهمیت دارید. می توانید سایر اطلاعات مدرک هویتی خود را تار نمایید. اگر هم منظور شما وریفای کردن حساب پرفکت مانی است که می توانید با استفاده از مقاله وریفای کردن حساب پرفکت مانی به این امر بپردازید.
   از منوی سمت چپ بر روی گزینه Rented Referrals کلیک نمایید. سپس در صفحه باز شده می توانید تمدید اتوماتیک (AutoPay) را فعال کنید. فقط دقت نمایید که برای عمل کردن این گزینه لازم است حداقل ۲۰ روز تا تاریخ انقضای زیرمجموعه شما باقی مانده باشد و همچنین در حساب خرید شما موجودی کافی جهت تمدید زیرمجموعه وجود داشته باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 8, 2019 در 4:01 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من وارد کلیک بوک شدم ولی هیچ کدوم از گزینه های منو فوقانی رو نیاورده کاملا گزینه هاش فرق میکنه

  پاسخ
  • نوامبر 9, 2019 در 2:23 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بررسی شد، گزینه های منوی فوقانی تغییری نداشته اند.
   مطمئن شوید که با کلیک بر روی دکمه موجود در آموزش فوق به سایت کلیک بوک وارد می شوید. همچنین از مرورگرهای به روز استفاده کنید و گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر شما فعال باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 5, 2019 در 8:57 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و عرض خسته نباشید
  جناب من در سایت cliquesteria.net عضو هستم و دارم فعالیت میکنم اما یه مدته وقتی درامومو بهpurchase balance برا خرید و اجاره زیر مجموعه انتقال میدم سایت خود به خود بعد یکی دو روز برداشت میکنه تاریخچه برداشت رو هم چک کردم نشون نمیده؟
  دلیلش چیه؟
  چیکار باید بکنم؟

  پاسخ
  • نوامبر 6, 2019 در 12:20 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   احتمالا شما گزینه Autopay یا پرداخت خودکار را فعال کرده اید. در این صورت به صورت روزانه هزینه تمدید زیرمجموعه ها از حساب شما کم می شود و یک روز به مدت اجاره آن ها اضافه می گردد. اگر غیر از این است به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و مشکل خود را مطرح سازید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 3, 2019 در 4:06 ق.ظ
  پیوند یکتا

  باعرض سلام خسته نباشید یک سوال داشتم گفته شده برای برداشت از حساب باید علاوه براین که مبلغ پولت به حداقل برسه باید ۱۰% از این پول هم از قسمت offerwall باشه چطور میتونم ازاین قسمت کسب درامد کنم اصلا این قسمت کجاست ایا کسب درامد ازهرقسمت به جز قسمت تبلیغات شامل این ۱۰%میشه؟باتشکر

  پاسخ
  • نوامبر 3, 2019 در 6:55 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   حتما برای هر برداشت باید Cashout Points های لازم را کسب نمایند. این امتیازات را می توان با مشاهده تبلیغات Bonus Ads و انجام Offerwalls کسب نمود. هر یک Bonus Ad برابر با ده Cashout Points است. بنابراین شما هر تبلیغی را که در زیر آن، Bonus Ads مشخص شده است می توانید بدین منظور، مشاهده کنید و امتیازش را جمع آوری نمایید.
   در منوی سمت چپ سایت، باکس آخر مجموعه تبلیغات Offerwalls مشاهده شده است. با کلیک بر روی هر یک می توانید به مشاهده تبلیغات و یا انجام آفرها بپردازید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • نوامبر 4, 2019 در 3:21 ق.ظ
    پیوند یکتا

    داخل قسمت برداشت پول نوشته باید ۲۰۰۰points داشته باشی یعنی همین که من به ۲۰۰۰points برسم درسته؟یعنی همون ۱۰% قسمت afferwall ؟نیازی نیست این points هارو به دلارتبدیل کنم یعنی واستم ۱۰۰۰۰points بشه که بتونم به دلارتبدیل کنم و بعد بتونم برداشت بزنم؟ باتشکراز راهنماییتون واقعا ممنونم

    پاسخ
    • نوامبر 4, 2019 در 10:30 ب.ظ
     پیوند یکتا

     نیازی نیست امتیازها را به دلار تبدیل نمایید. هنگامی که موجودی شما به حداقل مبلغ مورد نیاز برای برداشت برسد با داشتن امتیازات لازم می توانید درخواست برداشت را مطابق با قوانین ثبت نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • اکتبر 22, 2019 در 1:00 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید من سوالی داشتم میخواستم بدونم من میتونم با سرمایه گذاری اولیه شروع کنم مثلا بعد ثبت نام با پرداخت پول از طلایی شروع کنم .اگر میشه از چه طریقی این پول رو به شرکت بدم؟

  پاسخ
  • اکتبر 23, 2019 در 4:39 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله می شود چنین عملی را انجام داد. اما بنده بنا به دلایل زیر هرگز این عمل را توصیه نمی کنم:
   ۱- به طور کلی سرمایه گذاری در سایت های کلیکی توصیه نمی شود. به این دلیل که سایت های بسیاری بوده اند که در ابتدا عملکرد مناسبی داشته اند اما به یکباره اسکم شده اند و از پرداخت درآمد کاربران شانه خالی نموده اند.
   ۲- اگر هم قصد سرمایه گذاری دارید باید حتما مدتی در سایت مورد نظر به صورت رایگان فعالیت نمایید تا با قوانین و جزئیات سایت از نزدیک آشنا شوید و بتوانید استراتژی مناسبی برای ادامه فعالیت اتخاذ فرمایید.
   ۳- برای سود کردن در اکانت های آپگرید شده حتما باید تعداد زیرمجموعه های زیادی (مخصوصا زیرمجموعه های مستقیم) داشته باشید و همچنین از مناسب بودن نرخ کلیک آن ها اطمینان حاصل نمایید سپس اقدام به آپگرید کردن فرمایید.
   با همه این مسائل اگر باز هم قصد دارید جهت آپگرید کردن اکانت خود اقدام نمایید می توانید با استفاده از گزینه Add funds این کار را انجام دهید. با کلیک بر روی این گزینه می توانید پول به حساب خرید (Purchase Balance) خود در سایت کلیک بوک واریز نمایید. روش های مختلفی برای انتقال پول به حساب خرید وجود دارد که شامل مواردی مانند انتقال از حساب پرفکت مانی، بیت کوین، پایر و … می شود. از پولی که به این حساب واریز می نمایید، می توانید برای مواردی مانند اجاره کردن زیرمجموعه، ارتقا دادن حساب کاربری و خرید تبلیغات استفاده فرمایید.
   بنابراین کافیست با استفاده از صرافی های آنلاین یکی از حساب های بیت کوین، پرفکت مانی و پایر خود را شارژ نمایید و سپس با طی کردن مراحل فوق آن مبلغ را به سایت کلیک بوک منتقل سازید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 9, 2019 در 4:11 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید.
  شما گفته بودید که در قسمتView Advertisements فقط تبلیغات کلیکی هست اما وقتی من وارد این قسمت شدم غیر از تبلیغا کلیکی یه سری کارها بود کا باید اونارو انجام میدادم تا بهم پول میداد و اصلا نمیدونم باید چکار کنم خیلی سختن اصلا متوجه نمیشم
  لطفا بگید چطوری باید اون کارارو انجام بدم

  پاسخ
  • سپتامبر 10, 2019 در 1:39 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   برای مشاهده تبلیغات به منوی EARN MONEY مراجعه و سپس از منوی آبشاری گزینه View Advertisements را انتخاب کنید. در این صفحه فقط تبلیغات کلیکی موجود است که نحوه مشاهده آن ها در بخش “نحوه مشاهده تبلیغات” در مقاله فوق به صورت مفصل توضیح داده شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 26, 2019 در 12:03 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  سایت کلیک بوک بدون هیچ دلیلی اکانت منو ساسپند کرده من همه ی قوانین و رعایت کردم میخواستم بدونم دیگه اکانتم بر نمیگرده؟

  پاسخ
  • آگوست 26, 2019 در 4:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بستگی به دلیلی دارد که موجب مسدود شدن اکانت شما گردیده است. اگر از نرم افزارهای تغییر ip استفاده کرده باشید و یا به هر شکلی از ip شما دو اکانت وجود داشته باشد و یا در بخش offer ها تخلفی مرتکب شده باشید می تواند موجب مسدودی اکانت گردد که ممکن است به مدتی کوتاه و یا برای همیشه حساب شما مسدود گردد.
   اگر ظرف ۷۲ ساعت مشکل شما حل نشد، جهت آگاهی از مشکل خود و دلیل آن باید با ایمیلی که در سایت مذکور ثبت نام کرده اید به پشتیبانی سایت فوق ایمیل بزنید و دلیل این مساله را جویا شوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 26, 2019 در 8:21 ب.ظ
    پیوند یکتا

    ممنون از پاسخگوییتون
    فقط ایمیل پشتیبانی کجای سایته؟

    پاسخ
    • آگوست 27, 2019 در 12:30 ق.ظ
     پیوند یکتا

     به آدرس زیر مراجعه نمایید و بر روی Open A New Ticket کلیک فرمایید.
     [https://www.cliquebook.net/index.php?view=contact]
     موفق باشید.

     پاسخ
  • سپتامبر 15, 2019 در 11:41 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام
   من روی تبلیغات کلیک میکنم دوباره صفحه سایت باز میشه ولی captcha نمیاد چه جوریه صفحه کامل باز میشه ولی باز در بخش کلیک ها هنوز صفره.
   واقعا سایتتون عالیه ممنونم

   پاسخ
   • سپتامبر 16, 2019 در 5:54 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    موارد زیر را امتحان فرمایید:
    ۱- از مرورگرهای به روز استفاده کنید.
    ۲- کش مرورگر را پاک نمایید.
    ۳- گزینه های جاوا اسکریپت و کوکی ها را روی مرورگر فعال کنید.
    ۴- از افزونه هایی مانند اد بلاکر استفاده نکنید.
    ۵- پس از تماشای تبلیغ و انجام تست انسان شناسی و تایید یکبار صفحه را رفرش نمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • آگوست 14, 2019 در 5:23 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من چند ماه پیش ی اکانت ساختم در این سایت و الان بع دلیل عدم فعالیت غیر فعال شده والان میتونم با همون خط اینترنت ی اکانت جدید بسازم یا اکانتم حزف میکنن؟

  پاسخ
  • آگوست 14, 2019 در 8:32 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر بیش از ۳ ماه از آخرین ورود شما به سایت مذکور می گذرد، می توانید حساب جدید بسازید و مشکلی ایجاد نخواهد شد. اما اگر کمتر از این مدت گذشته است، با ایمیلی که در سایت کلیک بوک ثبت نام کرده اید، به پشتیبانی سایت مذکور ایمیل بزنید و شرایط خود را برای آن ها توضیح دهید و خواستار این شوید که مجدد حساب شما را فعال سازند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 22, 2019 در 4:13 ب.ظ
  پیوند یکتا

  داخله سایتشون اینو نوشته؟!ممنون میشم راه حلی پیش روم بذارید که برای کار توی این دوتا سایت باید چیکار کنم؟ایا منظورش اینه حتما باید حساب مثلا پرفکت مانی که دارم وریفای شده باشه؟!
  Payments from unverified accounts will not be accepted.

  پاسخ
  • جولای 23, 2019 در 2:37 ق.ظ
   پیوند یکتا

   بله اگر قصد استفاده از حساب پرفکت مانی را دارید، باید حساب خود را وریفای نمایید. بدین منظور می توانید به مقاله وریفای کردن پرفکت مانی مراجعه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 22, 2019 در 3:59 ب.ظ
  پیوند یکتا

  باعرض سلام وآرزوی موفقیت

  درمورد سایت های Cliquebook و Cliquesteria سوال داشتم که آیا قوانین پرداخت بخصوصی دارند مثله اینکه قبل از برداشت اول برا ی کسی که حساب معمولی داره آیا نیاز به سرمایه گذاری هست؟واگه هست،چقدر؟

  میدونم همین امروز یا دیروز بود که یه قانون برای افرادی که حساب استاندارد رایگان دارند گذاشته که برای برداشت کردن هر دلار از سایت باید ابتدا توی سایت ۱۰۰۰point داشته باشی و اینم میخواستم بپرسم که اگه کسی میدونه بگه که مثلا من ۲۰۰۰امتیاز دارم بعد برداشت۲دلار میزم،حالا اون ۲۰۰۰امتیازم هنوز سرجاشه و برای دفعات بعد تا این۲۰۰۰امتیاز رو دست نزدم باز قاعدتا میتونم تا۲دلار برداشت بزنم ن؟

  و سوال آخر اینکه من چونکه پاسپورت یا ویزا ندارم نمیتونم حساب پرفکت مانیم رو وریفای کنم، آیا با حساب پرفکت مانی غیر وریفای شده هم میشه برداشت پول داشت و سایت بااین موضوع مشکلی نداره؟

  ممنون میشم اگه اطلاعات اضافی دیگه ای که لازم باشه بدونم هم بهم بگید.

  باتشکر فراوان.

  پاسخ
  • جولای 23, 2019 در 1:54 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- نیازی به سرمایه گذاری نیست.
   ۲- افرادی که اکانت استاندارد دارند و اشخاصی که سرمایه گذاری در سایت نکرده اند، حتما برای هر برداشت باید Cashout Points های لازم را کسب نمایند. این امتیازات را می توان با مشاهده تبلیغات Bonus Ads و انجام Offerwalls کسب نمود. هر یک Bonus Ad برابر با ده Cashout Points است. و برای درخواست برداشت به ازای هر یک دلار به ۱۰۰۰ Cashout Points نیاز است. به عبارتی همواره ۱۰ درصد از مبلغ مورد برداشت باید از Bonus Ads و یا Offerwalls ها بدست آمده باشد.
   همچنین توجه نمایید که پس از اینکه شما ۲ دلار برداشت بزنید، ۲۰۰۰ امتیاز نیز از شما کم خواهد شد و برای دفعات بعد مجدد باید امتیازات لازم را کسب نمایید.
   ۳- جهت برداشت از طریق پرفکت مانی حتما باید حساب پرفکت مانی شما وریفای شده باشد. نیازی به پاسپورت یا ویزا نیست. می توانید با کارت ملی خود برای وریفای اقدام فرمایید. بدین منظور به مقاله وریفای کردن پرفکت مانی مراجعه نمایید.
   بقیه مسائل مورد نیاز در آموزش توضیح داده شده اند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 21, 2019 در 8:33 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.توی بخش ثبت نام توی پازل مشکل دارم و نمی فهمم باید چطور بنویسمش.راهنمایی کنید. و اینکه آیا این سایت وبمانی داره یا نه؟

  پاسخ
  • جولای 22, 2019 در 2:07 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در مورد پازل هیچ راهنمایی نمی توان کرد. چون متنی که به شما نمایش داده می شود هر بار تغییر می کند.
   باید دقیقا عبارتی را که مشاهده می کنید در کادر مربوطه تایپ نمایید. اگر هم متن برای شما سخت است می توانید با کلیک بر روی علامت رفرشی که کنار کادر تصویر وجود دارد، آن را تعویض نمایید.
   سایت مذکور با وب مانی کار نمی کند و روش های پرداختش در آموزش فوق قید شده است. لطفا آموزش ها را با دقت بیشتری مطالعه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 21, 2019 در 6:01 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید خدمت شما من چجوری باید \ولی که از طریق رفرال هام بدست آوردم رو به پرش بالانس انتقال بدم؟

  پاسخ
  • جولای 22, 2019 در 12:38 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تمام درآمد های شما به صورت مستقیم در Account Balance اضافه می گردد. بنابراین کافیست بر روی Add funds کلیک نمایید. با کلیک بر روی این گزینه می توانید پول به حساب خرید (Purchase Balance) خود در سایت کلیک بوک واریز نمایید. روش های مختلفی برای انتقال پول به حساب خرید وجود دارد که شامل انتقال از Account Balance می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 22, 2019 در 8:46 ب.ظ
    پیوند یکتا

    منظورم این هستش که من تقریبا ۰٫۵ مقدار درEarned so far دارم و میخوام به قسمت purchase Balance انتقال بدم چجوری هستش؟

    پاسخ
    • جولای 22, 2019 در 10:45 ب.ظ
     پیوند یکتا

     درآمدی که در آن بخش به شما نمایش داده می شود، به صورت اتوماتیک به بالانس شما اضافه گردیده است و صرفا جهت اطلاع شما از اینکه چه میزان درآمد از زیرمجموعه ها داشته اید، در Earned so far نیز نمایش داده می شود. بنابراین درآمد مذکور به صورت اتوماتیک در اکانت بالانس قرار دارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • آگوست 7, 2019 در 2:59 ب.ظ
      پیوند یکتا

      من از کجا بفهمم که ‍اضافه شده یا نه؟

     • آگوست 8, 2019 در 12:23 ق.ظ
      پیوند یکتا

      درآمد خود را از کلیک ها محاسبه کنید و از درآمد کل خود که در اکانت بالانس قرار دارد کم نمایید، باقیمانده می شود درآمد شما از سایر بخش ها. مانند سهم شما از کلیک های قابل قبول زیر مجموعه ها.
      موفق باشید.

     • آگوست 7, 2019 در 3:02 ب.ظ
      پیوند یکتا

      بعد دوست عزیز اضافه نشده به صورت خودکار

     • آگوست 8, 2019 در 12:16 ق.ظ
      پیوند یکتا

      کاربر گرامی، بنده عرض نکردم که ممکن است درآمد به حساب شما اضافه شود یا نشود، بلکه عرض کردم درآمدی که متعلق به شما باشد، به صورت اتوماتیک به اکانت بالانس اضافه می گردد.
      به هر حال اگر شما شکی در این موضوع دارید، می توانید به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و مشکل خود را با آن ها در میان بگذارید و یا از هرکسی که به آن اعتماد دارید، سوال نمایید.
      موفق باشید.

  • جولای 18, 2019 در 6:12 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   امکان حذف اکانت به صورت دستی وجود ندارد. اما اگر ۹۰ روز به اکانت خود وارد نشوید، اکانت به صورت اتوماتیک بسته خواهد شد.
   روش دیگر، ایمیل زدن به پشتیبانی سایت مذکور است، اگر دلیل قانع کننده ای داشته باشید شاید مدیریت با حذف اکانت شما موافقت کند که البته احتمال آن کم است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 18, 2019 در 8:35 ق.ظ
  پیوند یکتا

  چقدر خوب توضیح دادید..شما بهترینید…من دنبال درآمد میلیونی هستم در ماه اول و وقتی که دیدم نوشتید با این قصد وارد نشوید فهمیدم چه خبره.. متاسفانه سایت های دیگه خیلی پیاز داغش رو زیاد کردن و یک سایتی میگفت ماهی ۲۵۰۰ دلار میتونی از همین دربیاری…..به نظرتون درحال حاضر بهترین سایت کلیکی چی هستش؟؟؟

  پاسخ
  • جولای 18, 2019 در 6:02 ب.ظ
   پیوند یکتا

   از لطف و همراهی شما سپاسگزاریم.
   هیچ سایت کلیکی معتبر و حقیقی که حتی نزدیک به تصور شما هم بتوان در ماه های اول از آن سود کسب نمود، وجود ندارد. سایت های کلیکی نیاز به صبر زیاد و استراتژی مناسب و همچنین قدرت جذب زیرمجموعه مستقیم دارند تا بتوان از آن ها به مرور زمان درآمد های مناسبی کسب کرد.
   بهترین هم بستگی به معیارهای شما دارد. به عنوان مثال منظور از بهترین معتبرترین است، یا پر سود ترین و یا راحتی کار برای ایرانیان و بسیاری از موارد دیگر.
   سایت هایی که در آموزش کسب درآمد از سایت های کلیکی خارجی معرفی شده اند، هر کدام مزایایی دارند و همچنین از اعتبار مناسبی برخوردارند. توصیه بنده این است که اگر مایل هستید در سایت های ptc فعالیت کنید، به یک سایت هرگز بسنده نکنید. به هر حال اگر قرار باشد نظر شخصی خود را بدهم بنده به ترتیب واد اجو، کلیک بوک، توییکرز و گلدن کلیکس را پیشنهاد می کنم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 17, 2019 در 4:51 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وخسته نباشید
  میبخشید من یادم نمیاد که اسم و فامیلم رو وارد کردم یا نه؟ از کجای سایت باید ببینم وارد کردم یاخیر که بعد اگه وارد نکردم به اطلاع مدیر وپشتیبانی برسونم؟

  پاسخ
  • جولای 17, 2019 در 6:39 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بر روی Personal Settings کلیک نمایید. با کلیک بر روی این گزینه به صفحه تنظیمات شخصی هدایت خواهید شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 3, 2019 در 1:44 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید در سایت ckiquebook از من سوالی میپرسه و من هر جوابی درست یا غلط زدم میگه اشتباهه your personal answer چیکار کنم

  پاسخ
  • جولای 4, 2019 در 3:49 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   باید پاسخی را که در هنگام ثبت نام مشخص کرده اید، به این سوال بدهید و در صورتی که ندانید راهی برای ورود به سایت وجود ندارد. تنها راهکار این است که به پشتیبانی سایت مذکور ایمیل بزنید و مشکل خود را به زبان انگلیسی برای آن ها شرح دهید تا برای شما راهکاری در نظر گرفته شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 25, 2019 در 4:43 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و تشکر بابت توضیحات کاملتون. ممنون میشم بفرمایید در جدول مربوط به آپگرید اکانت, خط active shares limit به چه معنی هست؟

  پاسخ
  • ژوئن 26, 2019 در 3:29 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   میزان Ad pack هایی که با توجه به نوع اکانت می توانید بخرید را نشان می دهد. این Ad Pack ها به عنوان سرمایه گذاری است و به ازای هر ۱۰۰ روز، سود ۲۰ درصد می دهد. البته بنده از هیچ نظر این نوع سرمایه گذاری را توصیه نمی کنم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 12, 2019 در 3:59 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام, منظور از تبلیغات Extended چه تبلیغاتی هست؟

  پاسخ
  • ژوئن 13, 2019 در 12:30 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تبلیغاتی که با نام Extended مشخص و دسته بندی شده اند. در بالای هر گروه تبلیغاتی، نام آن دسته نوشته شده است. البته دقت نمایید که در عضویت های ابتدایی اصولا هیچ وقت این نوع تبلیغات وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 10, 2019 در 8:07 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام خدمت شما
  ببخشید در سایت Cliquebook من اتوپی را فعال کردم اما نفراتی که اجاره کرده بوده ام از دستم رفت
  آیا کاری دیگری باید انجام می دادم
  لطفا راهنمایی کنید (در ضمن من یکی از زیر مجموعه شما هستم ) با تشکر

  پاسخ
  • آوریل 12, 2019 در 12:53 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از همراهی شما سپاسگزاریم.
   اگر به درستی فعال کردن گزینه آتوپی را انجام داده اید، نیازی به کار دیگری نیست ولی حتما دقت داشته باشد که باید در Purchase balance خود پول داشته باشید تا هزینه تمدید زیرمجموعه ها از آن پرداخت گردد. احتمالا شما در Purchase balance خود مبلغ لازم برای تمدید زیرمجموعه ها را نداشته اید. بنابراین مبلغ لازم را از Balance به Purchase balance منتقل و سپس گزینه autopay را فعال فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 27, 2019 در 1:07 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خسته نباشی
    من برای زیر مجموعه خودم لینکمو فرستادم
    ولی ایشون مستقیم اقدام به ساخت اکانت کردن
    من الان چجوری میتونم ایشون را از طریق لینک خودم تو سایت ثبت نام کنم؟
    ممنون میشم جواب بدید؟؟

    پاسخ
    • جولای 27, 2019 در 1:14 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     هیچ راهی ندارد.
     فقط باید از طریق لینک شما، اکانت می ساختند تا زیرمجموعه شما شوند. به هر شکل دیگری که اقدام کنند، زیرمجموعه شما نخواهند بود و هیچ راهی هم وجود ندارد که ایشان را به زیرمجموعه های خود اضافه نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • ژوئن 17, 2019 در 10:49 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام .لطفا در مورد سایت Btcclicks هم توضیح بدید آیا اسکم هست یا نه

   پاسخ
   • ژوئن 18, 2019 در 3:37 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    در مورد این سایت تاکنون مشکل خاصی گزارش نشده است و پرداختی ها صورت گرفته است. فعالیت در این سایت مانعی ندارد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • مارس 31, 2019 در 11:58 ق.ظ
  پیوند یکتا

  باسلام وخسته نباشید. در موردی عنوان کردین که ممکن است از شما مدرک هویتی بخواهند .اگر بخواهیم کارت ملی را بفرستیم .بایستی ترجمه شود یا خیر؟ وطریق ارسال آن را شرح دهید و وفرمودین فقط نام و نام وخانوادگی مهم است .بنابراین می توان روی سایر قسمتها وحتی عکس را پوشاند؟ با تشکر

  پاسخ
  • آوریل 1, 2019 در 1:34 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   باید مدرک ارسالی به گونه ای باشد که مشخصاتی را که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید، تصدیق نماید. یعنی اطلاعات مدرک با اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام استفاده کرده اید مطابقت کامل داشته باشد.
   در مورد نحوه ارسال، اگر از شما مدرکی طلب شود، به شما یک آدرس برای ارسال مدرک نیز داده می شود. به عنوان مثال به شما گفته می شود مدکر خود را به یک آدرس ایمیل مشخص ارسال فرمایید. سپس شما از مدرک هویتی خود عکس می گیرید و ارسال می نمایید.
   سیاست سایت های کلیکی ثابت نیست و هر لحظه ای ممکن است تغییر کند ولی تا به حال جز نام و نام خانوادگی سایر اطلاعات برایشان اهمیتی نداشته است و می توانید سایر اطلاعات همچون عکس را تار نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 26, 2019 در 3:40 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام،الان سه روز نمیشه وارد سایت شد. چطوری وارد اکانت بشیم

  پاسخ
  • فوریه 26, 2019 در 11:34 ب.ظ
   پیوند یکتا

   این سایت مشکلی ندارد و در دسترس است.
   کش مرورگر خود را پاک کنید، گزینه های کوکی ها و جاوا اسکریپت در مرورگر شما فعال باشد. اگر باز هم مشکل داشتید، آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید و مجددا امتحان فرمایید. در صورتی که همچنان مشکل باقی بود، احتمالا مشکل از DNS ها و یا از طرف ISP شما می باشد. در این صورت برای رفع مشکل با ISP خود تماس بگیرید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • مارس 2, 2019 در 8:47 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام، از پاسخگویی شما خیلی ممنونم. بنظرم سایت فیتر شد با موبایل و کامپیوتر امتحان کردم ولی با ip المان رفتم باز شد.فقط تا الان با ip ایران رفتم ازین به بعد با المان برم اکانت بسته نمیشه.
    این سایت مورد ندارند پس چرا بسته میشن.

    پاسخ
    • مارس 2, 2019 در 8:29 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     انجام وظیفه است.
     این سایت مسدود نیست. همین لحظه با IP ایران بررسی شد و سایت بالا آمد. احتمالا مشکل از ISP شما باید باشد. همان طور که می دانید استفاده از نرم افزارهای تغییر IP در سایت های کلیکی مجاز نیست.
     اینکه از این به بعد از یک IP منحصر به فرد دیگر استفاده نمایید مشکلی ایجاد نمی کند اما اگر از vpn ها استفاده کنید، خلاف قوانین سایت است و در صورتی که متوجه شوند، اکانت شما مسدود خواهد شد.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • فوریه 24, 2019 در 1:27 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، این سایت مشکلی ندارد و در دسترس است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 23, 2019 در 12:06 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  سایتcliquebookفیلتر شده؟
  چطور میشهlog in کرد که حسابتو نبندن
  لعنت لعنت لعنت….

  پاسخ
  • فوریه 24, 2019 در 1:25 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، این سایت مشکلی ندارد و مسدود نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 13, 2019 در 4:47 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشین من نمیتونم Bonus Ads ها رو دریافت کنم مینویسه شما هنوز تبلیغ های جایزه رو مشاهده نکردین میشه کمکم کنین سوال دومی که داشتم من الان $۰٫۰۸۹۵۷ موجودی حسابم هست یعنی الان نزدیک به ۹سنت فقط دارم درسته؟

  پاسخ
  • فوریه 13, 2019 در 9:04 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در مورد سوال دوم شما باید خدمتتون عرض کنم، بله شما تقریبا ۹ سنت درآمد داشته اید.
   در مورد سوال اول موارد زیر را بررسی نمایید:
   ۱- اگر نرم افزار یا افزونه جلوگیری از نمایش تبلیغات دارید، آن را غیر فعال سازید.
   ۲- کش مرورگر خود را پاک کنید.
   ۳- گزینه های مربوط به کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر شما فعال باشد.
   ۴- ابتدا تبلیغات Standard Ads را مشاهده نمایید و سپس به سراغ Bonus Ads بروید.
   ۵- برای مشاهده این تبلیغات، پس از کلیک بر روی تبلیغ، ابتدا صفحه را اسکرول می کنید و تست انسان شناسی (Captcha) را انجام می دهید. سپس صبر می کنید تا زمان سنج صفر شود و در نهایت بر روی عبارت “Get Link” کلیک می نمایید تا درآمد به حساب شما در سایت کلیک بوک اضافه گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 2, 2019 در 11:51 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون از توضیحات کامل شما. من در سایتهای خانواده clickbook فعال هستم. اما متاسفانه الان میخام برداشت بزنم سایت کلیک استریا که بازی درمیاره اصلا باز نمیشه. سایت کلیک بوک هم برای برداشت تاریخ تولد میخاد من یادم نیست تاریخ تولدم رو به میلادی چطور وارد کردم تیکت زدم گفتن پاسخ شما در اکانت خودتان داده خواهد شد اما الان یه هفته میگذزه هیچ پاسخی نیست. من پاسپورت ندارم اما اسکن کارت ملی رو هم پیوست تیکت کردم. اصولا در سایتهای کلیکی باید با تاریخ میلادی ثبت نام کرد؟ دوم اینکه آیا همه این سایتها موقع برداشت تاریخ تولد یا اسکن پاسپورت از آدم میخان؟ شما چه راه حلی برای من دارید؟ چطور میتونم از این سایتها برداشت کنم؟ خوشبختانه سرمایه گذاری نکردم اما کلی رفرال مستقیم دارم ؟ بنظرتون باید فعالیتمو در سایتهای گروه book متوقف کنم؟ متشکرم

  پاسخ
  • فوریه 3, 2019 در 12:26 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   در حال حاضر سایت کلیک بوک، عملکرد مناسبی در مانیتورینگ از خود به جای گذاشته است و تا کنون مشکل خاصی درمورد آن دیده نشده است. بنابراین در حال حاضر فعالیت در این سایت توصیه می گردد.
   در مورد تاریخ تولد همان طور که در تمام آموزش های سایت های کلیکی از جمله آموزش سایت کلیک بوک تاکید کرده ایم، باید تاریخی را که در هنگام ثبت نام وارد می نمایید، مانند رمز عبور در جایی یادداشت کنید و یا به خاطر بسپارید. راحت ترین کار بدین منظور این است که تبدیل تاریخ شمسی به میلادی را در گوگل سرچ نمایید و به وسیله سایت های ارائه شده، تاریخ تولد شمسی خود را به میلادی تبدیل کنید تا هیچ وقت مشکلی در به یادآوردن این تاریخ نداشته باشید.
   با توجه به اینکه فرمت تاریخ در این سایت ها، میلادی است تقریبا در تمام سایت های کلیکی خارجی باید از تاریخ میلادی استفاده فرمایید. تاریخ تولد در اکثر سایت ها خواسته می شود اما اسکن مدرک هویتی گاها خواسته می شود و گاهی هم نیاز نیست. این به نظر مدیر سایت، سیاست های آن سایت و نحوه عملکرد کاربر در آن سایت بستگی دارد. البته در نظر داشته باشید که شما می توانید تمام اطلاعات مربوط به مدرک هویتی خود را جز نام و نام خانوادگی که مورد نیاز سایت است، بپوشانید.
   با توجه به اینکه شما تاریخ تولد خود را فراموش کرده اید و از تاریخ غیرواقعی برای ثبت نام استفاده کرده اید، فعالیت شما می تواند در این سایت دچار مشکل جدی گردد. تنها راهکار این است که از طریق تیکت مساله را پیگری کنید و سعی نمایید مشکل و دلیل آن را به آن ها توضیح دهید. امیدواریم مشکل شما رفع گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • سپتامبر 17, 2019 در 9:21 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام در سایت کلیک بوک برای برداشت نیاز به وریفای است چگونه وریفای کنیم

    پاسخ
    • سپتامبر 18, 2019 در 2:27 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     کافیست تصویری از پاسپورت یا کارت ملی خود بفرستید که نام شما در سایت را تایید نماید. فقط نام و نام خانوادگی شما برای مدیر سایت اهمیت دارید. می توانید سایر اطلاعات مدرک هویتی خود را تار نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژانویه 31, 2019 در 5:31 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام وخسته نباشید
  کارمزد برداشت در سایت کلیک بوک چقدر است؟ واینکه خود سایت از ما می خواد تا حساب خودمونو وریفای کنیم یا چطور؟
  ممنون می شم یه خورده توضیح بدین تا من وهم بقیه ی دوستان در مورد نهوه ی کار آشنا بشن

  پاسخ
  • فوریه 1, 2019 در 1:48 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   حداقل مبلغ برداشت برای کاربران ۲ دلار است و برای برداشت نیازی به پرداخت کارمزد اضافی نیست. در مورد وریفای کردن نیز با توجه به سوابق فعالیت و نوع عضویت ممکن است از شما مدرک تایید هویت توسط مدیریت سایت خواسته شود. در این صورت کافیست تصویری از پاسپورت یا کارت ملی خود بفرستید که نام شما در سایت را تایید نمایید. فقط نام و نام خانوادگی شما برای مدیر سایت اهمیت دارید. می توانید سایر اطلاعات مدرک هویتی خود را تار نمایید.
   در مورد قوانین و نحوه برداشت هم در آموزش کامل توضیح داده شده است. به عنوان مثال می توانید بخش “مواردی که برای برداشت درآمد لازم است رعایت شوید” را مطالعه نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 11, 2019 در 8:30 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام تو این سایت بعد از اینکه مراحل ثبت نام با موفقیت انجام میشه برای لوگین کردن وقتی اون کد رو میزنم این پیامو میده :Invalid login details.

  پاسخ
  • ژانویه 12, 2019 در 2:43 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پیغام دریافتی بیان می کند که شما اطلاعات ورود را اشتباه وارد می نمایید. منظور شما از زدن کد را متوجه نمی شوم اما احتمالا برای رفع مشکل می توانید موارد زیر را برای امتحان فرمایید:
   ۱- اگر از نرم افزارهای تغییر ip استفاده می کنید آن ها را غیر فعال کنید.
   ۲- کش مرورگر خود را پاک کنید.
   ۳- با مرورگر دیگری امتحان کنید و حتما استفاده از کوکی های و جاوا اسکریپت بر روی مرورگر فعال باشد.
   ۴- رمز عبور خود را بازیابی نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 21, 2018 در 11:38 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام neobux و lixsense و get paid سایت های معتبر و خوبی برای کسب درآمد هستند از سایت خوبتون ممنونم و اینکه الان بیشتر از هفده میلیون بیت کوین ساخته شده و زمانی که بیت کوین به بیست و یک میلیون عدد برسه چه بلایی سر ارزش بیت کوین و سایت هایی که معرفی کردید میاد

  پاسخ
  • دسامبر 21, 2018 در 10:27 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   سایت neobux را می توان معتبرترین سایت کلیکی دانست اما به دلیل روش های پرداخت و قوانین، هرگز برای فعالیت افراد مقیم ایران توصیه نمی شود.
   در مورد سایت lixsense اطلاعی ندارم اما اگر منظور شما سایت clixsense.com است، این سایت نیز سایت معتبری است اما اصلا PTC نیست بلکه GPT است و با توجه به قوانین و روش های پرداخت امکان فعالیت برای کاربران مقیم ایران وجود ندارد.
   سایت get-paid.com نیز سایت با اعتبار و خوبی است اما بازهم یک سایت PTC نیست و در زمره سایت های GPT قرار می گیرد. در سایت های gpt شما باید آفرها و پیشنهاداتی را انجام دهید که اصولا هیچکدام ایرانیان را نمی پذیرند و یا انجام آن ها به صورت کامل برای افراد مقیم ایران امکان پذیر نیست.
   در مورد بیت کوین و ارزش آن هیچ کس نمی تواند پیش بینی قطعی داشته باشد و همه چیز در حد حدس و گمان است. به نظر بعضی ها در آینده بیت کوین ارزش نجومی خواهد داشت و برخی معتقدند ارزش خود را از دست خواهد داد. بحث در این مورد چندین مقاله مفصل را می طلبد و شاید زمانی به آن پرداختیم. اما برای سوال شما فکر می کنم توجه به نکات زیر مفید باشد:
   ۱- در سال ۲۰۱۳ فقط ۱۲ میلیون بیت کوین وجود داشت و قیمت آن تقریبا در حدود ۷۰۰ دلار بود. در حالی که در سال ۲۰۱۷ حدود ۱۷ میلیون بیت کوین وجود داشت و قیمت آن به ۲۰۰۰۰ دلار نیز رسید. بنابراین قیمت فقط تابع عرضه نیست بلکه نسبت عرضه و تقاضا هستند که بر روی قیمت اثر خواهد گذاشت.
   ۲- سختی شبکه بیت کوین با گذر زمان افزایش می یابد و روند استخراج بیت کوین هر روز کندتر می شود. بنابراین استخراج ۲۱ میلیون بیت کوین حدودا تا سال ۲۱۴۰ طول خواهد کشید، بنابراین ما نباید چندان نگران آن زمان باشیم.
   ۳- فکر می کنید چند تریلیون دلار یا چه میزان طلا در جهان وجود دارد. ۲۱ میلیون بیت کوین نسبت به جمعیت ۷ میلیاردی کره زمین عدد بسیار کوچکی است و اگر روزی بیت کوین با پذیرش جهانی مواجه شود، بی شک ارزش آن شگفت انگیز بالا خواهد رفت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 18, 2018 در 12:45 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  خسته نباشید
  ممنون از مطالبتان واقعی عالی است
  لطف می کنید سایت های خارجی که نیاز به سرمایه گذاری ندارند باز هم به ما معرفی کنید ؟؟
  آیا کلیک استریا نیاز به سرمایه گذاری دارد؟
  از کدام گزینه سایت بفهمیم سایت نیاز به سرمایه گذاری ندارد؟
  ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • دسامبر 18, 2018 در 10:40 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   بله، تمام سعی خود را می کنیم که اکثریت سایت های کلیکی را مانیتورینگ کنیم و معتبرترین آن ها را که شرایط مناسبی برای ایرانیان دارند، خدمت شما و کاربران ارجمند، با آموزش های جامع معرفی نماییم. برای آشنایی با سایر سایت های کلیکی خارجی که تا کنون بررسی شده اند، می توانید به آموزش جامع سایت های کلیکی خارجی مراجعه فرمایید. لیست موجود در آموزش مذکور همواره به روز خواهد شد.
   در مورد سرمایه گذاری نمی توان به یک گزینه خاص اشاره کرد. سایت های مختلف در قسمت های مختلفی به این موضوع اشاره کرده اند. اما به طور کلی شما باید بخش قوانین مربوط به Cash out را مطالعه کنید. این قوانین را می توانید در انجمن سایت و بخش قوانین سایت مطالعه فرمایید. اگر اطلاعات را به صورت جدولی مشاهده کنید، ممکن است در مقابل عبارت های مانند Cash out rules یا Payment Within اطلاعاتی در مورد نیاز یا عدم نیاز به سرمایه گذاری را مشاهده فرمایید. البته برای افرادی که سرمایه گذاری می کنند قوانین بخش ROI نیز مهم است که حداکثر میزان سود را مشخص می سازد.
   سایت مذکور نیز در حال حاضر شرط سرمایه گذاری برای برداشت ندارد اما قوانین سایت های کلیکی ممکن است در هر لحظه ای تغییر کند. به هر حال در این لحظه چنین شرطی در این سایت وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 18, 2018 در 10:14 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام قسمت view advertisement میرم bonus ads کپچا رو حل میکنم و روی get link میزنم اما پول تبلیغ برام نمیاد وقتی به صفحه تبلیغات میام زیر تبلیغ رو نگاه میکنم یه خط آبی هست که داره پر میشه پر که شده میگه وقت شما برای انجام تبلیغ تمام شده چیکار کنم تا پولشون رو بگیرم
  و اینکه وقتی میرم تو قسمت offers یه قسمت هست که اطلاعاتم رو میخاد مثل جنسیت سن و … و در عوض پول میده اون اطلاعات به چه کاری میاد و اگه اشتباه حلش کنم چی میشه

  پاسخ
  • دسامبر 18, 2018 در 8:49 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در مورد پرسش اول، به پیغام توجه نکنید. اگر تمام مراحل را کامل و صحیح طی نمایید، مبلغ به حساب شما واریز می شود. برای مشاهده مبلغ کافیست پنل کاربری خود را مجددا رفرش کنید تا مبلغ در بالانس حساب لحاظ گردد.
   در مورد قسمت Offers نیز همان طور که قبلا اشاره شد، آفرها متفاوتند و هر آفری قواعد خاص خود را دارد. بسیاری از آفرها اصلا برای ایرانیان نیستند و برای اشخاصی هستند که در اروپا ساکن می باشند. آفرهایی هم که شما می فرمایید احتمالا از نوع نظرسنجی ها و یا تشکیل بانکهای اطلاعاتی برای فروش به سیستم های بازاریابی مختلف است. شما حتما باید با اطلاعات صحیح فرم ها را پر کنید. ممکن است در بعضی از موارد امکان انجام آفر برای ایرانیان میسر نباشد که در این صورت به شما پاداشی تعلق نخواهد گرفت اما شما نمی توانید برای دور زدن، از اطلاعات جعلی استفاده کنید چون آگهی دهنده می تواند مدارک هویتی و اثباتی را طلب کند و در صورتی که شما قادر به اثبات یا ارسال مدارک نباشید و از اطلاعات جعلی استفاده کرده باشید می تواند به جریمه شدن شما یا حتی مسدود شدن کامل حساب شما ختم گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 17, 2018 در 11:08 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، در قسمت مشاهده تبلیغات به چند دسته تقسیم شده تبلیغات جایزه، استاندارد… لطفا راهنمایی می کنید چکار باید کنم.

  پاسخ
  • دسامبر 17, 2018 در 5:12 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در آموزش فوق، این موضوع کاملا توضیح داده شده است. بنده قسمتی از متن آموزش فوق را برای شما در ادامه قرار خواهم داد که پاسخ سوال شماست.
   ابتدا از منوی فوقانی سایت گزینه “EARN MONEY” و سپس “View Advertisements” را انتخاب کنید. برای باز شدن صفحه باید کپچا خواسته شده را انجام دهید. سپس تبلیغات کلیکی و ارزش هر یک را مشاهده می کنید. صفحه را اسکرول کنید تا به ” Standard Ads” برسید. این تبلیغات بیشترین ارزش را دارند. از همین جا شروع کنید و سعی نمایید به ترتیب ارزش، تمام تبلیغات موجود را ملاحظه فرمایید. این عمل روند درآمدی شما را به خصوص در ماه های اول سرعت می بخشد. بنابراین سعی نمایید از تبلیغات استاندارد شروع کنید و سپس تبلیغات مختلف مانند Bonus ، Fixed و غیره را نیز مشاهده فرمایید.
   برای مشاهده تبلیغات ابتدا روی باکس تبلیغ مورد نظر کلیک فرمایید. سپس تب جدیدی در مرورگر شما باز می شود. این تب را نبندید و اجازه دهید زمان مورد نیاز طی شود. در انتها بعد از گذشت زمان مورد نیاز، باید تست انسان شناسی را انجام دهید. این تست معمولا به صورت انتخاب تصویر برعکس می باشد. پس از انجام این تست، درآمد به حساب شما در سایت cliquebook اضافه می گردد.
   نوعی دیگر از تبلیغات نیز وجود دارد که روند مشاهده آن ها کمی متفاوت است. این تبلیغات بیشتر در بخش Bonus Ads و Myadswall نیز یافت می شوند. نحوه مشاهده این تبلیغات بدین شکل است که پس از کلیک بر روی تبلیغ، ابتدا صفحه را اسکرول می کنید و تست انسان شناسی (Captcha) را انجام می دهید. سپس صبر می کنید تا زمان سنج صفر شود و در نهایت بر روی عبارت “Get Link” کلیک می نمایید تا درآمد به حساب شما در سایت کلیک بوک اضافه گردد.
   از شما و سایر کاربران گرامی تقاضا دارم که آموزش ها را با دقت بیشتری مطالعه بفرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • دسامبر 18, 2018 در 8:38 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام، واقعا خیلی ممنون از اینکه سوالات پاسخ میدهید و ما راهنمایی میکنید.

    پاسخ
    • دسامبر 18, 2018 در 7:48 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     انجام وظیفه است. ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
     شاد و پیروز باشید.

     پاسخ
 • دسامبر 16, 2018 در 11:56 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام یه نوع کار توی سایت های کلیکی هست که باید توی فلان سایت ثبت نام کنی و یه کاری انجام بدی تا پول بدن بهت من میخام از این کلیک ها برای سایت خودم بخرم و اعضا جمع کنم چیکار کنم چطوری انجامش بدم کدوم بسته رو سفارش بدم؟؟؟؟

  پاسخ
  • دسامبر 16, 2018 در 7:40 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- از منوی فوقانی سایت گزینه ADVERTISE را انتخاب کنید.
   ۲- به باکس Paid To Signup Offers مراجعه کنید و تعداد کلیک مورد نظر خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال می توانید بسته ای با تعداد ۵۰ کلیک را به قیمت ۱۰ دلار خریداری فرمایید.
   ۳- بر روی دکمه Buy Now کلیک فرمایید.
   ۴- در مرحله بعد کافیست لینک عضویت را قرار دهید و همچنین شرایط مد نظر را تعیین بفرمایید. در نهایت با پرداخت مبلغ سفارش، سفارش شما در سایت ثبت خواهد گردید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 11, 2018 در 11:15 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام cloud games و cleque games رو هر چقدر بازی میکنم هیچی نمیده و تو قسمت سورفینگ چقدر باید تبلیغ ببینم که پول بده نزدیک ده تا دیدم ولی هیچی اضافه نشد بهم بعد تو قسمت offer daddy بازی ها رو باید نصب کنم و بازی کنم یا فقط نصب کردن پول رو میده

  پاسخ
  • دسامبر 12, 2018 در 3:51 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بازی های این سایت گاهی اوقات هیچ درآمدی ندارند و بعضی وقت ها با طی کردن مراحل، مقداری درآمد به شما اضافه می شود. به طور کلی استفاده از منوی Games برای کسب درآمد توصیه نمی شود.
   در مورد قسمت سورف، شما با مشاهده تبلیغات در این قسمت، درآمد کسب نخواهید کرد بلکه مقداری اعتبار سورف بدست خواهید آورد که در بخش TE Surfed قابل مشاهده است و می توانید از آن برای تبلیغ وب سایت یا وبلاگ خود در بخش TE Surfing استفاده نمایید.
   در مورد قسمت آفرها نیز باید کاملا مطابق با توضیحات داده شده در هر آفر، عمل نمایید. در یک آفر ممکن است فقط نصب یک بازی از شما خواسته شده باشد و در آفر دیگر انجام چند مرحله مشخص از بازی.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 9, 2018 در 2:44 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام،
  در مورد ۵ تا از سایت خارجی moon، که به کوین پات واریز مستقیم دارد آیا فعالیت در آن معتبر است . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • دسامبر 9, 2018 در 8:49 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت ها تا کنون در مانیتورینگ میلیونر باش موفق عمل کرده اند. البته اخیرا کوین پات یک سیستم ضد تقلب برای جلوگیری از فعالیت ربات ها و کاربران چند اکانتی استفاده می کند که درآمد تعدادی از کاربران سالم را نیز به اشتباه مسدود کرده است و این نکته منفی در مورد سایت کوین پات می باشد. اما در مانیتورینگ های معتبر و همچنین مجموعه اکانت های مانیتورینگ میلیونر باش عملکرد مثبت و قابل اعتماد بوده است. به طور کلی از نظر بنده سرمایه گذاری به هیچ وجه نکنید اما فعالیت مانعی ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 8, 2018 در 11:35 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  بازم تشکر بابت زحماتتون و ارائه سایت معتبر کلیک بوک
  میخواستم ببینم خریدن زیرمجموعه مستقیم بهتر هست یا اجاره کردن؟و اینکه روزانه هر زیرمجموعه مستقیم “خریداری شده” چند کلیک انجام میدن و ارزش هر کلیکشون چقدره؟و اینکه این مجموعه مستقیم خریداری شده تا چند مدت فعالیت میکنن؟یکسال دوسال صدسال؟
  با تشکر

  پاسخ
  • دسامبر 9, 2018 در 6:58 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   در مورد پرسش اول جواب قطعی وجود ندارد و به پارامترهایی مانند بودجه، استراتژی، قوانین و میزان ثبات سایت و همچنین اقبال شما بستگی دارد. اما بنده نکاتی که به نظرم می تواند برای شما مفید باشد را بیان می کنم.
   ۱- باید توجه نمایید که طبق ادعای سایت، زیرمجموعه ها چه خریداری شوند و چه اجاره شوند، کاربران واقعی سایت هستند. بنابراین هیچ تضمینی برای کلیک کردن در آینده وجود ندارد. ممکن است شما خوش شانس باشید و یک زیرمجموعه خیلی فعال نصیبتان شود و یا برعکس زیرمجموعه ای خریداری یا اجاره نمایید که در ماه ۲ کلیک هم نزند.
   ۲- همواره بهترین و پرسودترین راه، جذب زیرمجموعه مستقیم است. سایر راه ها به هرحال ریسک دارد. ممکن است موجب سود یا ضرر شود و نیاز به مدیریت صحیح دارد.
   ۳- خرید زیرمجموعه مستقیم این مزیت را دارد که یکبار هزینه را پرداخت می کنید و در عوض تا هر زمانی که آن زیرمجموعه فعالیت داشته باشد از آن سود می برید. اما مشکل خرید زیرمجموعه مستقیم این است که امکان تعویض وجود ندارد یعنی اگر زیرمجموعه شما بعد مدتی دیگر کلیک نکند، امکان تعویض ندارید. مزیت زیرمجموعه اجاره ای در همین تعویض است یعنی اگر زیرمجموعه فعال نباشد می توانید با پرداخت مبلغ اندکی آن را تعویض فرمایید. و بزرگترین عیب آن هم در هزینه ای است که هر ماه باید برای تمدید آن پرداخت نمایید.
   ۴- یکی از خوبی های سایت کلیک بوک دادن حق انتخاب به شما برای انتخاب زیرمجموعه های مستقیم است یعنی شما در بخش referrals market می توانید فعالیت زیرمجموعه ها را بررسی نمایید و با توجه به قیمتشان بهترین گزینه را انتخاب کنید. بنابراین اگر قصد خرید داشتید، حتما مارکت را با دقت بررسی فرمایید و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.
   ۵- در مورد تعداد کلیک هیچ تضمینی وجود ندارد. ارزش هر کلیک رفرال هم به نوع عضویت شما بستگی دارد و با آپگرید کردن عضویت، ارتقا می یابد. این اطلاعات به صورت کامل در جدول آپگرید وجود دارد. به عنوان مثال برای عضویت رایگان، ارزش کلیک زیرمجموعه ۰٫۰۰۱۵ دلار است. در مورد مدت زمان فعالیت هم، تا هر زمانی که سایت پابرجا باشد و زیرمجموعه کلیک کند شما نیز از آن درآمد خواهید داشت و محدودیت زمانی وجود ندارد.
   ۶- در نهایت توصیه می کنم اگر قصد اجاره یا خرید زیرمجموعه را دارید، در آموزش فوق بخش “جدول انواع حساب های کاربری در سایت cliquebook” و “استراتژی کسب درآمد مناسب از سایت کلیک بوک” را با دقت مطالعه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *