کسب درآمد از اینترنت با شبکه اجتماعی فیس نما

احتمالا اکثریت شما دوستان با شبکه اجتماعی فیس نما آشنا هستید. در این آموزش قصد داریم به بررسی دو روش کسب درآمد از این شبکه بپردازیم. روش اول که تمامی کاربران می توانند از آن استفاده کنند، تبلیغات کلیکی است و روش دوم که مختص وبمستران است، کسب درآمد از پاپ آپ و پست ثابت می باشد.

برای آشنایی با نحوه عضویت و کسب درآمد از این شبکه، در ادامه با ما همراه باشید.

فیس نما ( Facenama )

فیس نما

شبکه اجتماعی فیس نما با هدف ایجاد یک شبکه‌ی اجتماعی سالم فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز نمود. در این شبکه کاربران می‌توانند به ارسال متن، تصویر، ویدئو، لینک و فایل بپردازند و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و می‌توانند تازه ترین‌ مطالب شبکه اجتماعی فیس نما را پیگیری نمایند.

فیس نما در طول مدت فعالیتش رشد نمایی بسیار مناسبی داشته و به سرعت به یکی از پربازدیدترین سایت های ایران تبدیل شده است. هم اکنون فیس نما، امکان کسب درآمد را نیز برای کاربرانش فراهم نموده است که این امر موجب متمایز شدن این شبکه از شبکه های داخلی مشابه شده است.

به علاقه مندان فعالیت در سایت های کلیکی توصیه می کنم، این سایت را هرگز از دست ندهند. بی شک در حال حاضر فیس نما را می توان مطمئن ترین سایت برای چنین فعالیتی دانست.

بنابراین در ادامه به نحوه عضویت در سیستم کسب درآمد فیس نما خواهیم پرداخت و چگونگی کسب درآمد از این شبکه را تشریح خواهیم نمود.

عضویت در سیستم کسب درآمد فیس نما

برای عضویت در سیستم کسب درآمد فیس نما و استفاده از تمامی امکانات این شبکه، ابتدا بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

سپس کافیست فرم عضویت را تکمیل کنید و بر روی دکمه “ادامه” کلیک نمایید. به همین راحتی شما به عضویت این شبکه اجتماعی درآمدید و می توانید از تمامی امکانات فیس نما استفاده کنید.

نکته: این اکانت، در حقیقت مجوز ورود شما به داشبورد فیسنما خواهد بود. با استفاده از این اکانت می توانید هم به عنوان تبلیغ دهنده و هم به عنوان نمایش دهنده در فیس نما به فعالیت و کسب درآمد بپردازید و همچنین می توانید از تمامی امکانات این شبکه اجتماعی بهره ببرید.

اولین صفحه ای که بعد از ثبت نام مشاهده می کنید، داشبورد سایت می باشد که امکانات و گزینه های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. در تصویر زیر، بخشی از منوی داشبورد فیس نما را مشاهده می کنید. در این تصویر، گزینه هایی که مربوط به کسب درآمد می شوند، با مستطیل قرمز رنگ مشخص شده اند.

کسب درآمد از فیس نما

روش های کسب درآمد از فیس نما

همان طور که در ابتدای مطلب بیان شد، فیس نما امکان کسب درآمد را به سه روش تبلیغات کلیکی ، پاپ آپ و پست ثابت فراهم نموده است که در زیر به توضیح هریک از این سه روش و چگونگی کسب درآمد از آن ها می پردازیم.

تبلیغات کلیکی

در این نوع تبلیغ، یک سایت (به عنوان مثال فیس نما) در قبال دریافت مبلغی مشخص از تبلیغ دهندگان، ضمانت می کند تعدادی بازدید (کاربر) را به سمت سایت تبلیغ دهنده هدایت نماید. بنابراین در این سایت، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در حقیقت مسئولیت انجام بازدید را برعهده می گیرید و به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات موجود انجام می دهید، مبلغی معین دریافت می نمایید. بنابراین تمامی کاربران می توانند به کسب درآمد از این روش بپردازند.

به دلیل کاربران بی شمار فیس نما و جایگاه مناسب آن، تعداد تبلیغات کلیکی در آن زیاد است و علاقه مندان به سایت های کلیکی می توانند با خیالی راحت به کسب درآمد مطلوبی از این سایت بپردازند. همچنین اگر بتوانید در جذب زیرمجموعه موفق عمل کنید، بی شک خواهید توانست به درآمد بسیار مناسبی از فیس نما دست یابید.

برای مطالعه بیشتر در مورد تبلیغات کلیکی می توانید آموزش آشنایی با سایت های کلیکی را که توسط میلیونر باش برای شما تهیه شده است، مطالعه نمایید.

نحوه کسب درآمد از سیستم تبلیغات کلیکی در فیس نما

پس از ورود به داشبورد فیس نما ، بر روی گزینه “تبلیغات کلیکی” که در تصویر فوق با مستطیل قرمز رنگ مشخص شده است، کلیک کنید. حال به صفحه ای مطابق تصویر زیر هدایت می شوید.

facenama

همان طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید، در باکس اول، مجموع درآمدهای کسب شده شما قرار می گیرد. در این باکس می توانید، موجودی فعلی، تعداد زیرمجموعه ها و درآمدهای کسب شده از زیر مجموعه های خود را مشاهده نمایید. در انتهای همین باکس نیز می توانید به ثبت شماره حساب، در خواست واریز وجه و مشاهده نمودار درآمد روزانه نیز بپردازید.

در باکس دوم، لیستی از آخرین پرداختی های سایت فیس نما قرار می گیرد.

در باکس سوم، لینک زیرمجموعه گیری شما قرار دارد. هر شخصی با کلیک بر روی این لینک عضو فیس نما شود و تبلیغات فیس نما را مشاهده کند ۲۰% از درامد آن شخص نصیب شما خواهد شد. کافیست لینک درج شده را برای دوستان خود ارسال کنید و روش کسب درآمد را به آن ها آموزش دهید تا به درامد ثابت ماهیانه برسید. در انتهای همین باکس، دکمه بازدید خودکار قرار دارد که با رنگ سبز مشخص شده است و با فشردن آن به شرط باز بودن پاپ آپ در مرورگر خود به صورت اتوماتیک می توانید به مشاهده تبلیغات بپردازید.

در باکس چهارم، تمام تبلیغات کلیکی قرار می گیرد. با کلیک بر روی هر یک از این تبلیغات، می توانید پس از گذشت ۱۵ ثانیه، مبلغ اعتبار آن تبلیغ را دریافت نمایید.

نکته: در فیس نما اعتبار تبلیغات کلیکی بین ۳ تا ۵ تومان است و حداقل میزان برداشت از این سایت ۱۰۰۰۰ تومان می باشد. همچنین با توجه به تعداد تبلیغات بالای سایت، سعی کنید در طول روز ۲ الی ۳ بار به فیس نما سر بزنید و بر روی تبلیغات کلیک کنید. بهترین زمان برای مراجعه به سایت و کسب درآمد حداکثری از کلیک بر روی تبلیغات، ساعت ۱۲ شب می باشد. بنابراین اگر می خواهید بیشترین درآمد را از کلیک های خود داشته باشید، همواره سعی کنید راس ساعت ۱۲ شب به سایت فیس نما مراجعه کنید و کلیک بر روی تبلیغات را آغاز نمایید.

تذکر: در تمام سایت های کلیکی از جمله فیس نما، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به حذف همه آن ها منجر می گردد. فقط یک حساب به ازای هر کامپیوتر و آی پی برای دیدن تبلیغات مجاز است و اگر با چندین حساب اقدام به مشاهده تبلیغات نمایید، تمام آن ها مسدود خواهد گردید.

کسب درآمد از جستجو در گوگل

این بخش به تازگی به فیس نما اضافه شده است و این امکان را فراهم کرده است تا شما با جستجوی عبارت و سایتی مشخص در گوگل و ورود به آن سایت، کسب درآمد نمایید.

در این روش تبلیغاتی، سایتی می خواهد با جستجوی عبارتی خاص در گوگل، جایگاه بهتری نسبت به رقبا داشته باشد. بنابراین عبارتی را مشخص می کند که اگر شما با جستجوی آن عبارت در گوگل، وارد سایت مذکور شوید، مبلغی که از پیش تعیین شده است به شما تعلق گیرد.

نحوه کسب درآمد از جستجو در گوگل با فیس نما

فیس نما کار را برای شما بسیار آسان کرده است و برای کسب درآمد از این شیوه کافیست مطابق تصویر و توضیحات زیر عمل بفرمایید.

کسب درآمد از جستجو در گوگل

همان طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید، ابتدا در داشبورد فیس نما بر روی گزینه “کسب درآمد از جستجو در گوگل” کلیک نمایید. صفحه ای برای شما باز می شود که عبارات و نام سایت ها در آن وجود دارند. بر روی دکمه “بازدید” کلیک کنید. سایت خواسته شده را در گوگل پیدا کرده و بر روی آدرس آن کلیک کنید. این کار را برای تمام گزینه های موجود در صفحه انجام دهید. به همین راحتی درآمد این بخش را نیز به طور کامل دریافت خواهید کرد.

پاپ آپ

احتمالا تاکنون به وب سایتی مراجعه کرده اید و مشاهده نموده اید که پس از کلیک در وب سایت مورد نظر پنجره ای در پشت و یا روی مرورگر شما باز شده است، که در آن پنجره، وب سایت و یا تبلیغ محصولی نمایش داده می شود. به این صفحات اصطلاحا پاپ آپ (PopUp) می گویند.

اگر به اطلاعات بیشتری در این مورد نیاز دارید، می توانید به آموزش کسب درآمد از پاپ آپ مراجعه کنید.

چگونگی کسب درآمد از پاپ آپ در فیس نما

این روش کسب درآمد مخصوص صاحبان وب سایت و وبلاگ است.

برای کسب درآمد از این روش، پس از ورود به داشبورد، بر روی گزینه “کسب درآمد” بروید و از منوی آبشاری آن، گزینه “کسب درآمد از پاپ آپ / پست ثابت” را انتخاب کنید. در این لحظه، صفحه ای برای شما باز می شود که می توانید وبلاگ و یا سایتی که قصد قرار دادن کد پاپ آپ را در آن دارید معرفی و ثبت نمایید. پس از ثبت وبسایت صبر کنید تا وضعیت وبگاه به حالت تایید شده تغییر وضعیت پیدا کند و از آن پس می توانید با قرار دادن کد پاپ آپ در وبگاه خود و با ارسال ورودی کسب درآمد کنید.

برای دریافت کد پاپ آپ، در همین صفحه، بر روی گزینه “نمایش دهندگان” بروید و از منوی آبشاری آن، گزینه “دریافت کد پاپ آپ” را انتخاب کنید. حال صفحه ای برای شما باز خواهد شد، که می توانید کد پاپ آپ مناسب نیاز خود را انتخاب و دریافت کنید. پس از این مرحله کافیست این کد را در وبگاه خود قرار دهید و به کسب درآمد از بازدیدکنندگان خود بپردازید.

نکات مهم در کسب درآمد از پاپ آپ
 • قرار دادن کد در وبگاه های تایید نشده و ارسال ورودی از آن ها، درآمدی برای کاربر ندارد.
 • شما می توانید کد سیستم را در چندین سایت و وبلاگ قرار دهید و محدودیتی وجود ندارد. اما حتما باید آدرس تمامی آن ها را در بخش “سایت های شما” ثبت نمایید.
 • فیس نما برای هر آی پی منحصر به فرد که پاپ آپ موجود در وبگاه شما برایش باز شود، در مجموع ۵۰ ریال پرداخت می کند. (۲۵ ریال برای بار اول و ۲۵ ریال برای بار دوم در هر ۲۴ ساعت).
 • افرادی که از پروکسی و سایت های تبلیغات کلیکی برای جمع کردن آی پی های پاپ آپ استفاده کنند بدون تذکر مسدود می شوند و وجهی به حساب آن ها واریز نمی شود.
 • در صورت نداشتن تبلیغ فعال، تبلیغ خود فیس نما باز خواهد شد که هر آی پی ۵ ریال محاسبه می شود.

پست ثابت

نوعی تبلیغ است که محصول، کالا و یا سایت مورد نظر به همراه چندین خط توضیح در بهترین مکان سایت ها قرار می گیرد. این نوع تبلیغ بازدهی بسیار بالاتری نسبت به تبلیغات بنری دارد.

نحوه کسب درآمد از پست ثابت در فیس نما

این روش کسب درآمد مانند پاپ آپ، مخصوص وبمستران عزیز است.

برای کسب درآمد از این روش، پس از ورود به داشبورد، بر روی گزینه “کسب درآمد” بروید و از منوی آبشاری آن، گزینه “کسب درآمد از پاپ آپ / پست ثابت” را انتخاب کنید. در این لحظه، صفحه ای برای شما باز می شود که می توانید وبلاگ و یا سایتی که قصد قرار دادن کد پست ثابت را در آن دارید معرفی و ثبت نمایید. پس از ثبت وبسایت صبر کنید تا وضعیت وبگاه به حالت تایید شده تغییر وضعیت پیدا کند و از آن پس می توانید با قرار دادن کد پست ثابت در جایگاه مناسب در وبگاه خود، به ازای هر کلیک موفق و غیر تکراری بر روی آن پست ثابت، کسب درآمد کنید.

برای دریافت کد پست ثابت، در همین صفحه، بر روی گزینه “نمایش دهندگان” بروید و از منوی آبشاری آن، گزینه “دریافت کد پست ثابت” را انتخاب کنید. حال صفحه ای برای شما باز خواهد شد، که می توانید کد پست ثابت را دریافت کنید. با قرار دادن این کد در جایگاه مناسب در سایت خود، تبلیغات به صورت یک پست در سایت شما به نمایش گذاشته خواهد شد و به ازای هر کلیک موفق و غیر تکراری روی این تبلیغ کسب درآمد خواهید کرد.

نکات مهم در کسب درآمد از پست ثابت
 • قرار دادن کد در وبگاه های تایید نشده و ارسال ورودی از آن ها، درآمدی برای کاربر ندارد. البته اگر وب سایت خود را برای کسب درآمد از پاپ آپ ثبت نموده اید و تایید شده است، دیگر نیازی به ثبت مجدد همان وبسایت برای کسب درآمد از پست ثابت نیست.
 • شما می توانید کد سیستم را در چندین سایت و وبلاگ قرار دهید و محدودیتی وجود ندارد. اما حتما باید آدرس تمامی آن ها را در بخش “سایت های شما” ثبت نمایید.
 • وبمسترهای گرامی باید از کلیک کردن بر روی تبلیغات پست ثابت خودداری کنند. در صورت مشاهده حساب آن ها بدون تذکر مسدود خواهد شد و وجهی به آن ها پرداخت نخواهد شد.
 • درامد از هر کلیک پست ثابت ۳۰ تومان می باشد و اگر تبلیغ فعال وجود نداشت و تبلیغ فیس نما کلیک خورد هر کلیک ۱۵ تومان محاسبه می شود.
 • هر گونه روش غیر واقعی برای ایجاد کلیک های تقلبی بر روی تبلیغات درج شده در سیستم پست ثابت باعث حذف وب سایت از لیست سایت های تایید شده خواهد شد و درآمد کاربر کاملا حذف خواهد شد.

جذب زیرمجموعه مستقیم در فیس نما

جذب زیرمجموعه مستقیم مهم ترین قدم و راز رسیدن به درآمد مطلوب در فیس نما می باشد. هر شخصی که توسط شما به فیس نما معرفی شود و تبلیغات کلیکی را مشاهده کند ۲۰% از درآمدش نصیب شما خواهد شد. بنابراین تمام تلاش خود را به خرج دهید تا بتوانید از این پتانسیل استفاده نمایید.

چگونگی جذب زیرمجموعه

روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به ۴ مورد از اساسی ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

۱- وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف سایت فیس نما نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در این سایت عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.

۲- لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.

۳- در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت  نمایش دهید.

۴- لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره کسب درآمد از فیس نما به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.

جمع بندی

در این آموزش به صورت جامع با فیس نما و روش های کسب درآمد از آن آشنا شدیم و استراتژی های سودمند برای جذب زیرمجموعه و کسب درآمد مطلوب از آن را بررسی کردیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

آموزش های مشابه: پارت کلیک ، آذرباکس ، ایران پاپ آپ

4.4/5 - (19 امتیاز)

69 نظر در “کسب درآمد از اینترنت با شبکه اجتماعی فیس نما

 • آگوست 16, 2020 در 8:39 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید بهترین ساعتی ک گفتید کیه؟

  پاسخ
  • آگوست 16, 2020 در 11:40 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ساعتی که تبلیغات ریست می شوند. اصولا ساعت صفر (ساعت ۲۴) تبلیغات ریست می گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 17, 2020 در 8:44 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام لینک زیر مجموعه گیری خودمو باید چجوری پیدا کنم ؟

  پاسخ
  • جولای 18, 2020 در 3:04 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پس از ورود به داشبورد فیس نما، بر روی گزینه “تبلیغات کلیکی” کلیک کنید. صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید. در کادر “لینک عضو گیری شما” لینک زیرمجموعه گیری شما قرار دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 7, 2020 در 3:53 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت ادمین های گرامی.

  چند سوال داشتم:

  ۱) وقتی من یه آکانت ساختم، آیا کلیک زدن تبلیغات از طرف بازدید کنندگان، برای من درآمد حساب میشه یا صرف اینک بازدید کنن از هر پست یا از هر صفحه؟

  ۲) آیا خودم هم میتونم در آمد داشته باشم ینی؟؟؟؟؟؟
  ینی مثلا برم ویدیو ببینم یا کلیک کنم تا از طرف خود فیس نما، به من پول ای واریز بشه؟؟

  ۳) چرا بهترین زمان برای کسب در آمد از کلیک ساعت ۱۲ شب هستش؟
  خب من شاید دلم بخاد از ساعت ۵ صب شروع کنم، بهرحال چون نت رایگان دارم. این فرقی میکنه یا خود فیس نما گفته ساعت ۱۲؟

  ۴) راستی، تو هر سایت برای کسب در آمد، یه شرایطی برای رسیدن به اون حد مطلوب و بعد، برای کسب در آمد داره. این سایت اینطوری نیست؟
  ینی از همون روز اول که پست میذاری و میان کلیک میکنن چند تومن نصیبت میشه؟

  فقط اگ لطف کنید، وقتی جواب ارسال شد بهم ایمیل کنید ♥
  با تشکر از زحمات و توجهتون.

  پاسخ
  • جولای 7, 2020 در 6:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- فیس نما چندین روش کسب درآمد دارد که در مقاله فوق به صورت کامل هر روش توضیح داده شده است. اگر شما صاحب یک سایت یا وبلاگ پر بازدید هستید، می توانید روش پاپ آپ و پست ثابت را فعال کنید. در این صورت اگر بستر شما مورد تایید قرار گیرد می توانید کد پاپ آپ و پست ثابت را در وبگاه خود قرار دهید و با ارسال ورودی کسب درآمد کنید. به ازای هر بازدیدکننده منحصر به فردی که به سایت شما وارد شود و پاپ آپ به نمایش درآید، برای شما درآمد محسوب خواهد شد. در مورد پست ثابت هم به ازای هر کلیکی که توسط بازدیدکننده منحصر به فرد به بر روی آن انجام گیرد، درآمد منظور خواهد شد.
   اما اگر صاحب وب سایت یا وبلاگ پر بازدید نیستید فقط می توانید از کلیک کردن خود بر روی تبلیغات کلیکی درآمد داشته باشید که توضیحات آن در مقاله فوق موجود است.
   ۲- شما فقط در بخش تبلیغات کلیکی و بخش جستجو از گوگل می توانید تبلیغات را مشاهده کنید تا درآمد کسب کنید. فعالیت در سایر بخش ها درآمدی نخواهد داشت. به عنوان مثال اگر شما در فیس نما یک پست بگذارید و آن ۱۰۰۰ بازدیدکننده هم داشته باشد به شما درآمد تعلق نمی گیرد. یا اگر از پست سایر کاربران بازدید کنید درآمد حاصل نخواهد شد. فقط بخش تبلیغات کلیکی و جستجو از گوگل است که برای شما درآمد به همراه دارد.
   ۳- در ساعت ۱۲ شب تبلیغات ریست می شوند و در این ساعت بیشترین تبلیغات موجود است. به عنوان مثال فرض کنید شخصی برای سایتش ۱۰۰۰ تبلیغ به فیس نما سفارش داده است. ۱۰۰۰ تبلیغ راس ساعت ۱۲ شب فعال خواهد شد. شما اگر ۵ بعد از ظهر به فیس نما مراجعه کنید احتمالا دیگر آن تبلیغ موجود نخواهد بود چون ۱۰۰۰ بازدید آن پر شده است.
   ۴- کجای مقاله فوق بیان شده است که پست گذاشتن در این سایت درآمد خواهد داشت؟ اصلا پست گذاشتن در این سایت درآمدی ندارد. روش های درآمد همان هایی است که توضیح داده شده است. برای تهیه آموزش های سایت وقت و انرژی زیادی صرف شده است. لطف کنید دقیق آموزش ها را مطالعه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • اکتبر 27, 2020 در 12:33 ق.ظ
    پیوند یکتا

    با سلام و خسته نباشید چرا سایت فیس نما پرداخت های ما را انجام نمی دهد؟؟؟ تبلیغاتش هم دیگر ساعت ۱۲ شب گذاشته نمی شود آیا این سایت هم اسکم شده است؟ لطفا رسیدگی کنید ممنون.

    پاسخ
    • اکتبر 28, 2020 در 2:27 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش که پرداخت دارد و مشکلی گزارش نشده است. جهت پرداخت باید حداقل موجودی را کسب نمایید و مشخصات حساب از جمله شماره شبا را ثبت نمایید و تخلفی هم در هنگام کلیک کردن و مشاهده تبلیغات مرتکب نشده باشید. اگر از بابت این مسائل مطمئن هستید به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و دلیل عدم پرداخت را جویا شوید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژوئن 29, 2020 در 12:13 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام نظرتون در مورد این سایت چیه؟؟پرداختی داره و معتبره؟
  {clicktala.ir}

  پاسخ
  • ژوئن 30, 2020 در 1:24 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بنده فعالیت در سایت مذکور را توصیه نمی کنم. تعداد کاربران ناراضی زیاد است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 7, 2020 در 2:18 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من نمیتوم از کد های پاپ آپ فیسنما را تو سایتم بزارم ازش درامد کسب کنم میتونی کمکم کنی؟

  پاسخ
  • می 8, 2020 در 2:21 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   روش این کار همان طور که در مقاله اشاره شده است به شرح زیر است:
   برای کسب درآمد از این روش، پس از ورود به داشبورد، بر روی گزینه “کسب درآمد” بروید و از منوی آبشاری آن، گزینه “کسب درآمد از پاپ آپ / پست ثابت” را انتخاب کنید. در این لحظه، صفحه ای برای شما باز می شود که می توانید وبلاگ و یا سایتی که قصد قرار دادن کد پاپ آپ را در آن دارید معرفی و ثبت نمایید. پس از ثبت وبسایت صبر کنید تا وضعیت وبگاه به حالت تایید شده تغییر وضعیت پیدا کند و از آن پس می توانید با قرار دادن کد پاپ آپ در وبگاه خود و با ارسال ورودی کسب درآمد کنید.
   برای دریافت کد پاپ آپ، در همین صفحه، بر روی گزینه “نمایش دهندگان” بروید و از منوی آبشاری آن، گزینه “دریافت کد پاپ آپ” را انتخاب کنید. حال صفحه ای برای شما باز خواهد شد، که می توانید کد پاپ آپ مناسب نیاز خود را انتخاب و دریافت کنید. پس از این مرحله کافیست این کد را در وبگاه خود قرار دهید و به کسب درآمد از بازدیدکنندگان خود بپردازید.

   قرار دادن کد در وبگاه بستگی به نوع وبگاه شما و برنامه نویسی آن دارد. به عنوان مثال بلاگفا در این زمینه کلا مشکل دارد. به هر حال باید با توجه به برنامه نویسی سایت خود، در گوگل روش قرار دادن کدهای تبلیغاتی را جستجو نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 20, 2020 در 3:44 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشد
  میخوام از پست ثابت و پاپ اپ در وبلاگم استفاده کنم اما وبلاگ بلاگفا نمیزاره کد های تبلیغاتی خودمو در وبلاگم قرار بدم چکار کنم؟

  پاسخ
  • آوریل 20, 2020 در 10:56 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   لطفا سوالات خود را در بخش های مربوطه درج نمایید.چنین سوالی را می توانید در مطالب مربوط به وبلاگ درج کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 13, 2020 در 1:40 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام با موبایل هم میشه ثبت نام کرد تو فیس نما؟
  با موبایلم میشه کسب درامد کرد تو فیس نما؟

  پاسخ
  • آوریل 14, 2020 در 2:42 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، از نظر قوانین مانعی ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 6, 2020 در 5:09 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام زیر مجموعه نمیشه اجاره کرد تو فیس نما؟

  پاسخ
  • آوریل 7, 2020 در 1:22 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، امکان اجاره زیرمجموعه وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 17, 2019 در 10:28 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام..

  من اگر زیر مجموعه نداشته باشم
  به تنهایی ماهی چند تومان میتونم درامد داشته باشم؟

  پاسخ
  • سپتامبر 18, 2019 در 2:16 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بستگی به تعداد کلیک هایی دارد که می زنید. کافیست تعداد کلیک ها را در ارزش هر کلیک که در پایین تبلیغات مشخص شده است ضرب نمایید. درآمد تقریبا بین ۱۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ تومان خواهد بود.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آوریل 3, 2020 در 4:15 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام مثلا اگر من از طریق لینک اختصاصی خودم یک نفر را دعوت کنم و حالا من یک زیرمجموعه دارم که ۲۰ درصد از مقدار پولی که بدست آورده به من میرسه اما اگر این زیر مجموعه من ۱۰ نفر را زیر مجموعه خودش کند و در آخر ماه ۵۰۰۰۰ هزار تومان بهش برسد ۲۰ درصد این پول به حساب کابری من اضافه میشه یا فقط اون پولی و که خودش از طریق راه های کسب درآمد در فیس نما بدست آورده به حساب کاربری من اضافه میشه

   پاسخ
   • آوریل 4, 2020 در 12:34 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    فقط اون پولی که خود کاربر از طریق کلیک هایش بدست آورده، ۲۰ درصدش از طرف سایت به شما هدیه داده خواهد شد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • آگوست 14, 2019 در 11:53 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام مجدد
  لینکی که قراره برای کسایی زیر مجموعه من بشن بفرستم رو از کجا گیر بیارم ؟

  پاسخ
  • آگوست 15, 2019 در 3:39 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   لطفا آموزش ها را با دقت بیشتری مطالعه فرمایید. تمام این موارد در آموزش فوق توضیح داده شده است.
   پس از کلیک بر روی گزینه “تبلیغات کلیکی” در در باکس سوم، فیلدی با عنوان “لینک عضوگیری شما” قرار دارد که در آن لینک مورد نظر شما قرار گرفته است.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آگوست 15, 2019 در 3:32 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پس از ورود به داشبورد فیس نما، بر روی گزینه “تبلیغات کلیکی” کلیک کنید. حال به صفحه ای هدایت خواهید شد که در باکس اول آن، مجموع درآمدهای کسب شده شما قرار می گیرد. در این باکس می توانید، موجودی فعلی، تعداد زیرمجموعه ها و درآمدهای کسب شده از زیر مجموعه های خود را مشاهده نمایید. در انتهای همین باکس نیز می توانید به ثبت شماره حساب و درخواست واریز وجه بپردازید. پس از ثبت شماره حساب می توانید با کلیک بر روی درخواست واریز وجه و تعیین مقدار مورد نظر، درخواست برداشت ثبت نمایید تا مبلغ به حساب شما واریز گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 6, 2019 در 12:30 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سپاسگذارم بابت مطالب خوبی که میذارید
  صادقانه میگم مطالب خوبی میذارید

  پاسخ
  • آگوست 7, 2019 در 1:42 ق.ظ
   پیوند یکتا

   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 8, 2019 در 6:12 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقتی یک تبلیغ رو تو این سایت نگاه میکنی بهت ۴۰ ریال میده یعنی این مبلغ به تومان فقط ۴ تومنه

  پاسخ
 • ژانویه 15, 2019 در 3:55 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام روزتون بخیر ببخشید خواستم بپرسم کلا روند اسکم شدن سایت های کلیکی چجوریه ؟؟
  خود شما میگید تو نظرات خوندم ک گفتید سایتهای باسابقه ایرانی یک دفعه پارسال اسکم شدن خواستم بدونم از کجا مشخص میشه هر سایتی مثلا همین فیسنما یهو اسکن نشه ؟
  چه اعتباری به روند کاریشون هست ؟
  یه سوالی ک ذهن هر کسی رو شاید درگیر کنه اینه که اگه من وقت بذارم و با وبلاگ یا مجموعه گیری به زیرمجموعه هزار نفر هم برسم چه اعتباری هست ک فیسنما ۴٫۵ میل ک خودش تو سایت نوشته برای هزار زیر مجموعه رو واریز کنه؟؟
  ببینید من یک هفته سایت فیسنما رو چک کردم تو قسمت سرج در گوگل ۷ /۸ مورد سایت تکراری فقط هستش ک هر روز فقط همونا تکرار میشن….
  مگه کلا از این ۷/۸ سایت چقدر به فیسنما میرسه ک بخواد این درامدای میلیونی رو به کاربراش بده؟؟

  پاسخ
  • ژانویه 16, 2019 در 2:19 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   روند خاصی ندارد اما نشانه هایی وجود دارد که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد:
   ۱- ریتم و میزان پرداختی های سایت که در بخش “اثبات پرداختی ها” درج می شود، کند می گردد.
   ۲- تنوع کاربرانی که در بخش “اثبات پرداختی ها” درآمد خود را دریافت می کنند نسبت به گذشته افت محسوسی پیدا می کند.
   ۳- کاربران زیادی در انجمن سایت بلاک می شوند و یا انجمن سایت غیر فعال می گردد.
   ۴- سایت روی به جذب سرمایه با روش های غیر منطقی و پانزی می آورد.
   ۵- در مانیتورینگ های معتبر و انجمن ها، اعتراضات زیادی در مورد سایت مذکور شنیده می شود.
   ۶- قوانین جدید و غیر منطقی به سایت اضافه می گردد که زمان واریز ها و یا مبلغ واریزی را به طور جدی تغییر می دهد.
   در مورد اینکه چه تضمینی است که یک سایت کلیکی پس از مدتی اسکم نشود، خیلی قاطع خدمت شما عرض می کنم هیچ تضمینی وجود ندارد. اما به بعضی سایت ها بیشتر می توان اعتماد کرد و به بعضی ها هرگز نمی توان اطمینان کرد. سایت فیس نما به دلیل تعداد کاربران بسیار زیاد و رتبه ای که در الکسا و ایران دارد، در بین سایت های کلیکی ایرانی، یک سایت خیلی معتبر به حساب می آید و حتی می توان آن را معتبرترین سایت کلیکی ایران دانست.
   در مورد اینکه سایت های معتبر را چگونه بشناسید، می توانید به آموزش آشنایی با سایت های کلیکی معتبر داخلی مراجعه کنید و بخش “نشانه های سایت های کلیکی معتبر ایرانی” را مطالعه فرمایید.
   در مورد اینکه فرمودید اگر ۱۰۰۰ زیرمجموعه بگیرید چه تضمینی وجود دارد فیس نما مبلغی که گفته را واریز کند، باید خدمت شما عرض کنم هرگز چنین مبلغی برای شما واریز نخواهد شد. فیس نما به ازای جذب زیرمجموعه به شما پول نمی دهد، بلکه به ازای کلیک زیرمجموعه ها به شما درآمد خواهد داد. بنابراین شما اگر ۱۰۰۰۰ زیرمجموعه هم داشته باشید اما فعال نباشند هیچ درآمد برای شما ندارد. درآمد شما به ازای هر کلیک زیرمجموعه نهایتا حدود ۱ تومان است.
   درمورد درآمد فیس نما جای نگرانی نیست، شما باید بخش “تبلیغات کلیکی” را چک می کردید. در این بخش تبلیغات زیاد و متنوعی قرار دارد که به ازای تمام این تبلیغات، فیس نما پول دریافت کرده است و بخشی از آن را به کاربرانی که بر روی همین تبلیغات کلیک می کنند، اختصاص می دهد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 10, 2019 در 1:39 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام اگه زیر مجموعه تا ۱۰ نفر بگیرم درامدم تا یکماه ۴۵۰۰۰ تومنه ایا این مبلغ برای زیر مجموعه ها هم نفری ۴۵۰۰۰ تومنه جواب در واتس اپ به ۰۹۰۳۳۱۸۲۵۸۱

  پاسخ
  • ژانویه 12, 2019 در 2:54 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه امکان ارسال پاسخ به نرم افزارهای دیگر وجود ندارد.
   در مورد پرسش شما باید عرض کنم خیر، درآمد شما هیچ ارتباطی به درآمد سایر زیرمجموعه های شما ندارد. همچنین هیچ قطعیتی نیز برای میزان درآمد شما نیز وجود ندارد. اگر زیرمجموعه های شما فعال باشند و کلیک کنند، شما نیز از کلیک آن ها درآمد خواهید داشت. این مبلغ از زیرمجموعه ها کسر نمی شود و از طرف سایت فیس نما به شما هدیه داده خواهد شد. زیرمجموعه ها نیز به اندازه کلیک های خود و زیرمجموعه هایشان درآمد خواهند داشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 6, 2018 در 3:12 ب.ظ
  پیوند یکتا

  بابت همه ای اطلاعات دقیق و کاربردی که بدون چشمداشت به ما میدهید سپاسگذارم و خدا قوت میگم.. موفق باشید

  پاسخ
  • نوامبر 6, 2018 در 3:31 ب.ظ
   پیوند یکتا

   ما نیز از شما سپاسگزاریم که ما را همراهی می نمایید و با انرژی مثبت خود، به مجموعه میلیونر باش دلگرمی و انگیزه می بخشید.
   شاد و پیروز باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 5, 2018 در 1:05 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. بنده در این سایت عضو شدم و بنا به دلایلی اکانتم رو مسدود کردم، آیا راهی وجود داره که بتونم دوباره فعالش کنم یا اکانت دیگه ای بسازم؟

  پاسخ
  • نوامبر 5, 2018 در 1:44 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تنها راهی که ممکن است از آن جواب بگیرید، مکاتبه با مدیریت سایت فیس نما است. به این منظور از طریق گزینه “تماس با ما” در سایت فیس نما اقدام کنید و درخواست خود را مطرح فرمایید. در این صورت ممکن است مجددا حساب شما را فعال نمایند. در صورتی که پاسخی دریافت نکردید، تنها راه، ساخت مجدد اکانت است.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سپتامبر 3, 2019 در 3:58 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام من بعد از یک ماه کلیک زدن به طور منظم در سایت فیس نما درخواست برداشت زدم ولی الان ده روزه که نه پولمو واریز میکنن و نه جواب ایمیل هام و میدن واقعا این کار کلاه برداری نیست؟

   پاسخ
   • سپتامبر 3, 2019 در 6:52 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    از این سایت تا کنون هیچ تخلفی مشاهده نشده است. مطمئن هستید به حداقل مقدار لازم برای برداشت رسیده اید و شرایط برداشت را دارا می باشید؟ حداقل مبلغ برای برداشت ۱۰ هزار تومان می باشد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • اکتبر 17, 2018 در 6:04 ب.ظ
  پیوند یکتا

  باسلام
  من از لینک سایت شما عضو فیس نما شدم
  درآمد تبلغات کلیکی(اگهی) را کسب کردم و بعدشروع به دیدن سایت از طریق گوگل ازقسمت مربوطه شدم ولی درامد تبلیغات سایت به درامدتبلیغات کلیکی اضافه نشد!
  ۱:در این دو روش، درامد بصورت جداگانه محاسبه میشود؟
  ۲: قسمتی دیدم بامضمون (امتیاز شما:۱)
  این امتیاز چه کارایی دارد؟وامتیازبیشتر چگونه کسب میشود؟
  باتشکر

  پاسخ
  • اکتبر 17, 2018 در 11:25 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله درآمدها جداگانه محاسبه خواهد شد و در هر بخش، درآمد خود آن بخش قابل مشاهده است.
   از امتیازها برای خرید از فروشگاه افزونه های سایت فیس نما و استفاده از بعضی امکانات این سایت می توان استفاده کرد. به عنوان مثال می توان برای خود گروه ایجاد نمود.
   روش افزایش امتیاز به شکل های مختلفی است. از جمله حاضری زدن در سایت، دنبال شدن توسط سایر کاربران و مدیریت گروه.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 23, 2018 در 12:50 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم اگه چند نفر با اینترنت دیتای سیمکارتشون ثبت نام کنند و بعد با وای فای ثابت فعالیت کنند مشکلی پیش میاد

  پاسخ
  • سپتامبر 23, 2018 در 5:12 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر منظور شما این است که تمامی آن افراد پس از ثبت نام، از یک وای فای مشترک برای فعالیت استفاده کنند، بله دچار مشکل می شوند و اکانت ها مسدود خواهند شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 22, 2018 در 7:55 ب.ظ
  پیوند یکتا

  تذکر: در تمام سایت های کلیکی از جمله فیس نما، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به حذف همه آن ها منجر می گردد. فقط یک حساب به ازای هر کامپیوتر و آی پی برای دیدن تبلیغات مجاز است و اگر با چندین حساب اقدام به مشاهده تبلیغات نمایید، تمام آن ها مسدود خواهد گردید.

  با سلام طبق این نوشته توی سایت یه سوال برام پیش اومده. من میخواستم الان ثبتنام کنم. میخواستم ببینم اگه باگوشی یا لپ تاپ ثبتنام کنم بعدش با یه لبتاپ دیگه تبلیغات رو مشاهده کنم ایا حسابم مسدودمیشه؟منظور من اینه ایا با هر گوشی یا لپ تاپی ک ثبتنام کردم فقط و فقط دیگه باید با همون گوشی یا لپتاپ دیگه تبلیغات رو مشاهده کنم یا با لپ تاپ های دیگه هم میشه؟گوشیمم ایفون ۷ هست ایا تبلیغات رو میشه مشاهده کرد یا فقط با لپ تاپ باید باشه؟ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
  • سپتامبر 22, 2018 در 10:14 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که گفته شده است، فقط می توانید یک از حساب به ازای هر کامپیوتر و آی پی برای دیدن تبلیغات استفاده نمایید. بنابراین نباید از یک کامپیوتر یا خط اینترنت که شخص دیگری با استفاده از آن در فیس نما عضو شده است، برای دیدن تبلیغات استفاده کنید. اما مشکلی در استفاده از کامپیوتر یا موبایلی که در فیس نما عضویت ندارد وجود ندارد. به عنوان مثال اگر شما با لپ تاپ خود ثبت نام کنید و سپس با گوشی خود وارد همان حساب شوید، مشکلی ایجاد نخواهد شد.
   در مورد گوشی اصولا مشکلی وجود ندارد و می توانید تبلیغات را مشاهده نمایید.
   سپاس از همراهی شما، موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 31, 2018 در 6:36 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام واقعا سایتتون فوق العادست و از اینکه شما جواب کامنت هارو میدین واقعا ممنونم
  فقط یه سوال اگه من شروع به زیرمجموعه گیری کنم مثلا ده تا جمع کنم بهد اون ده تا هم کلی واسه خودشون زیرمجموعه جمع کنن سود همه ی این زیرمجموعه ها واسه من میاد یا فقط سود اون ده نفر
  ممنون میشم اگه جواب بدین

  پاسخ
  • آگوست 31, 2018 در 11:51 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   انجام وظیفه است و ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   درموردسوال شما باید عرض کنم، شما فقط از زیرمجموعه های خود سود خواهید برد. به عنوان مثال اگر ۱۰ زیرمجموعه جذب نمایید، تنها از همین ۱۰ نفر سود خواهید برد و از زیرمجموعه های آنان، درآمدی نخواهید داشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 28, 2018 در 7:07 ب.ظ
  پیوند یکتا

  توصیه میکنم درسایت فیس نما و پارت کلیک عضوشوید درامد خوبی داره

  پاسخ
 • جولای 28, 2018 در 12:10 ب.ظ
  پیوند یکتا

  درود بر شما
  من در سایت فیسنما عضو هستم و خود سایت بک سایت بنام من باز کرده برای دریافت کد پاپ اپ و پست ثابت از قسمت نمایش دهنده ها کد گرفتم اما هیچ باکسی برای من باز نمیشه که بتونم کدها را در آن بگذارم لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • جولای 28, 2018 در 7:09 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تاجایی که بنده اطلاع دارم، اصلا چنین چیزی امکان ندارد و فیس نما برای کاربران، سایت نمی سازد. بلکه برای درآمد از پاپ آپ و پست ثابت، شما باید یک سایت و یا وبلاگ داشته باشید که ابتدا آن را در فیس نما ثبت کنید و سپس کد پاپ آپ یا پست ثابت مخصوص به خود را در آن وبلاگ یا سایت قرار دهید. همچنین برای قرار دادن کد، قرار نیست باکسی برای شما باز شود. شما باید به سایت خود مراجعه کنید و کد را در آن سایت قرار دهید.
   به هر حال نحوه قرار دادن کد در سایت یا وبلاگ به سیستم مدیریت سایت یا وبلاگدهی شما بستگی دارد. به عنوان مثال در سیستمی مانند وردپرس، باید به پنل مدیریت سایت خود مراجعه کنید و سپس می توانید کد دریافت شده را در فایل header.php بین دو تگ head قرار دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 2, 2018 در 2:33 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوستان من در سایت پارت کلیک عضوم و درآمد دارم ازش پیشنهاد میکنم شما هم بر روی تبلیغاتی که روزانه براتون ارسال میشه کلیک کنید تا درآمد داشته باشید.

  پاسخ
 • ژوئن 10, 2018 در 5:33 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  ببخشید اگر بخوایم به سایت مخصوص زیرمجموعه گیری درست کنیم باید چیکار‌کنیم چون اکثرا هیچکدوم دانش درست کردن سایتو نداریم

  پاسخ
  • ژوئن 10, 2018 در 4:33 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به این مساله به صورت کاملا مفصل در آموزش های گام دوم میلیونر باش پرداخته شده است و هرآنچه لازم است برای این کار بدانید از آشنایی با دامنه، هاست، وبلاگ ها و نحوه مدیریت آن ها، روش های راه اندازی سایت، وردپرس، مدیریت سایت با وردپرس و غیره در اختیار کاربران قرار داده شده است. برای شروع به آموزش وبلاگ و دلایل استفاده از آن و آموزش وب سایت و روش های راه اندازی آن مراجعه نمایید.
   سپس می توانید تمام اطلاعات تکمیلی مورد نیاز را در بخش مقالات سایت پیدا نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 10, 2018 در 5:10 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  با پاپ اپ روزانه چقدر میشه توی سایت فیس نما دراورد تو بهترین حالتش؟

  پاسخ
  • ژوئن 10, 2018 در 4:19 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   برای پاپ آپ هرگز نمی توان حداقل یا حداکثر درآمدی را ذکر کرد. این کاملا بستگی به میزان بازدیدکنندگان وبلاگ و یا وب سایت شما دارد. شما به ازای هر بازدیدکننده از وب سایت خود در روز تا ۵ تومان دریافت می کنید. به عنوان مثال اگر شما روزی ۱۰۰۰ بازدیدکننده داشته باشید، می شود روزی ۵۰۰۰ تومان و ماهی ۱۵۰,۰۰۰ تومان. اما اگر ۱۰۰,۰۰۰ بازدیدکننده داشته باشید، درآمد شما می شود روزی ۵۰۰,۰۰۰ تومان و ماهی ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 10, 2018 در 3:01 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوست عزیز ممنون از سایت و مطالب مفیدتون میدونم سرتون شلوغه لطفا به این سوالم جواب بدین.
  سایت فیس نما مثل سایت های خارجی یه چیز مثله کرایه نفرات نداره؟
  چون اینجوری رسیدن به یه درآمد قابل توجه بجورایی غیر ممکنه.
  اگه داره آموزششو بدین لطفا اگه نداره که هیچی.
  موفق باشید💕

  پاسخ
  • ژوئن 10, 2018 در 4:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سپاس از همراهی و انرژی مثبت شما.
   درمورد سوالتون باید خدمت شما عرض کنم، خیر این سایت امکان اجاره زیرمجموعه ندارد. اما دلیل اینکه می توان از فیس نما به درآمدهای قابل توجه رسید، این است که برخلاف سایت های خارجی، محدودیتی در تعداد نفراتی که می توانید جذب نمایید نیز وجود ندارد. همان طور که می دانید اکثریت سایت های کلیکی خارجی در تعداد نفراتی که در هر پلن می توانید جذب کنید، محدودیت هایی دارند اما شما در فیس نما می توانید بیش از هزاران نفر زیرمجموعه مستقیم جذب کنید. بنابراین اگر بتوانید از این پتانسیل استفاده نمایید و در جذب زیرمجموعه مستقیم موفق عمل کنید، رسیدن به درآمدهای مطلوب نیز میسر است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 6, 2018 در 2:14 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید،ببخشید میدونید چرا وقتی ی تبلیغ رو توی فیسنما میبینم بعد از تموم شدن زمانش،پیغام درخواست برای آی پی شما بیش از حد مجاز است رو میده و هیچ امتیازی بابت دیدن تبلیغ نمیده؟!ممنون

  پاسخ
  • ژوئن 7, 2018 در 12:41 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این پیام زمانی نمایش داده خواهد شد که قصد داشته باشید با یک آی پی، یک تبلیغ را بیش از یک بار در طول ۲۴ ساعت (زمان سیستمی فیس نما مورد نظر است) مشاهده نمایید. توجه به موارد زیر احتمالا می تواند راهگشا باشد:
   ۱- مطمئن گردید هیچ کس از اینترنت و یا رایانه شما برای مشاهده تبلیغات فیس نما استفاده نمی کند. همان طور که می دانید به ازای هر اینترنت و کامپیوتر فقط یک نفر می تواند در فیس نما فعالیت نماید.
   ۲- سعی کنید برای کلیک بر روی تبلیغات، در یک ساعت معین به فیس نما مراجعه نمایید. بهترین ساعت برای حضور و مشاهده تبلیغات، ساعت ۱۲ شب می باشد.
   ۳- در صورت حل نشدن مشکل، کوکی ها و تاریخچه‌ی مرورگر خود را پاک کنید و یا از مرورگر دیگری استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 1, 2018 در 7:43 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  همانطور که می دونید، برای دریافت مبلغ همیشه باید شماره حساب یا شبای خود را به سایت مورد نظر بدهیم.
  سایت فیس نما هیچ شماره حساب یا شبایی از ما نمیخواهد. این می تواند یک دلیل بسیار بزرگ برای کلاهبردار بودن این سایت باشد، چرا که ما کلی وقت می گذارسم و هیچ چیز نصیبمان نمی شود.
  آیا این درست است؟

  پاسخ
  • می 1, 2018 در 9:10 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   میلیونر باش سیستم مانیتورینگ قوی دارد. مطمئن باشید همواره سایت هایی در میلیونر باش معرفی می شوند که حداقل ۱۰ بار پرداختی در مانیتورینگ داشته باشند و هیچ گاه سایتی با چنین باگ بزرگی که شما می فرمایید در میلیونر باش معرفی نخواهد شد.
   در مورد فیس نما ادعای شما صحیح نیست. این سایت نیز شماره حساب و شبا را می خواهد. پس از ورود به داشبورد فیس نما، بر روی گزینه “تبلیغات کلیکی” کلیک کنید. حال به صفحه ای هدایت خواهید شد که در باکس اول آن، مجموع درآمدهای کسب شده شما قرار می گیرد. در این باکس می توانید، موجودی فعلی، تعداد زیرمجموعه ها و درآمدهای کسب شده از زیر مجموعه های خود را مشاهده نمایید. در انتهای همین باکس نیز می توانید به ثبت شماره حساب، در خواست واریز وجه و مشاهده نمودار درآمد روزانه نیز بپردازید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 29, 2018 در 11:45 ب.ظ
  پیوند یکتا

  کاملاً سایتش کلاهبرداریه.یه عالمه حجم اینترنت مصرف میکنی تا یه تبلیغو ببینی.بعد چقد میده ۵ تومن.تازه جدیداً بعضی تبلیغاش ۳ تومن و ۴ تومن شده.بعدشم از روز اول نمیگه باید ۱۰ هزار تومن ته حسابت باشه تا بعدش که بیشتر از ۱۰ تومن شد بتونی برداشت کنی.یه جوری وانمود میشه تو سایت که یعنی حداقل باید ۱۰ تومن بشه پولت بعد بتونی همون ۱۰ تومنو برداری.واقعاً کلاهبردارن.خدا دست اینجور دزدارو از زندگی مردم قطع کنه

  پاسخ
  • آوریل 30, 2018 در 8:33 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نظر شما محترم است. اما کلاهبرداری روشی است که در آن به تعهدات گفته شده عمل نگردد. فیس نما در حال حاضر به تمام تعهدات خود عمل می نماید و در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش موفق ترین سایت کلیکی ایرانی است. همچنین تنها قانون برداشت در این سایت، حداقل مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان می باشد و قانون دیگری در این باره وجود ندارد.
   درمورد میزان درآمد از این سایت نیز اگر در ساعت های مناسب برای انجام کلیک ها به فیس نما مراجعه کنید بین ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان در ماه از کلیک های خود درآمد خواهید داشت که هزینه اینترنت مصرفی در بدترین حالت ۲۰۰۰ تومان در ماه خواهد بود. در ضمن می توانید با غیر فعال کردن نمایش عکس ها در مرورگر خود از این هزینه نیز بکاهید.
   نکته آخری که لازم می دانم به آن توجه فرمایید، مساله ای است که هموراه در میلیونر باش بر آن تاکید کرده ایم. راز موفقیت در سایت های کلیکی جذب زیرمجموعه فعال است. برای کسب درآمد مطلوب حتما باید زیرمجموعه جذب نمایید تا درآمد شما رشد یابد. با جذب زیرمجموعه فعال می توانید تا چندصد هزار تومان در ماه درآمد داشته باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آوریل 7, 2019 در 9:27 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام
   چرا از سیستم بازاریابی شبکه ای در این سیستم استفاده نمی شود؟ منظورم پرداخت در سطوح عمقی

   پاسخ
   • آوریل 8, 2019 در 12:57 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    این سوال را باید از مدیریت و پشتیبانی سایت فیس نما بپرسید اما احتمالا دلیل این مساله محدودیت و ممنوعیت هایی است که برای زیرمجموعه گیری های چند سطحی در ایران وجود دارد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • آوریل 19, 2018 در 8:16 ب.ظ
  پیوند یکتا

  خیلی سایت خوبیه هم سرگرم میشی هم کسب درآمد داری

  پاسخ
 • آوریل 4, 2018 در 12:17 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام به نظر من بهترین سایت کلیکی فیس نماست می تونید از این لینک ثبت نام کنید به جا اینکه برای هر تبلیغ ۱تومن بگیرید بین ۳ تا ۵ تومن می گیرید.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *