کسب درآمد برای وبمستران با فعالیت در ایران پاپ آپ

در این آموزش به معرفی روشی برای کسب درآمد توسط وبمستران (صاحبان سایت) عزیز می پردازیم. در این روش با عضویت در سایت ایران پاپ آپ و قرار دادن کدهای تبلیغاتی این وبگاه در سایت خود به کسب درآمد خواهید پرداخت.

بنابراین اگر تا کنون گام به گام با میلیونر باش پیش آمده اید و با توجه به مجموعه آموزش های راه اندازی وبسایت، سایت خود را راه اندازی نموده اید و با استفاده از آموزش گام چهارم و مقاله بهبود رتبه سایت در الکسا ، وبسایت خود را به جایگاهی مناسب نیز رسانده اید، در ادامه آموزش با ما همراه باشید.

ایران پاپ آپ ( IrPopup )

کسب درآمد با سایت ایران پاپ آپ

سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ یک مرکز تبلیغات و کسب درآمد از طریق پاپ آپ است. وبگاهی که به وسیله آن می توانید از کاربران سایت خود با قرار دادن پاپ آپ کسب درآمد کنید.

ایران پاپ آپ خود را اینگونه معرفی می کند:

ایران پاپ آپ در نظر دارد تا محیط و بستری مناسب و حرفه ای برای وبمستران عزیز فراهم کند تا بتوانند از بازدیدکنندگان خود به درآمد برسند.

در این سامانه وبمسترها می توانند با دادن ورودی پاپ آپ کسب درآمد کنند و همچنین کاربران می توانند با سپردن تبلیغات خود به این سامانه، وبگاه و یا محصولات مورد نظر خود را با استفاده از پاپ آپ معرفی کنند.

سوالات مهم و نکات کلیدی در مورد ایران پاپ آپ

پاپ آپ چیست؟

احتمالا تاکنون به وب سایتی مراجعه کرده اید و مشاهده نموده اید که پس از کلیک در وب سایت مورد نظر پنجره ای در پشت و یا روی مرورگر شما باز شده است، که در آن پنجره، وب سایت و یا تبلیغ محصولی نمایش داده می شود. به این صفحات اصطلاحا پاپ آندر (PopUnder) یا پاپ آپ (PopUp) می گویند.

تبلیغات پست ثابت چیست؟

نوعی تبلیغ است که محصول، کالا و یا سایت مورد نظر شما به همراه چندین خط توضیح در بهترین مکان سایت ها قرار می گیرد. این نوع تبلیغ بازدهی بسیار بالاتری نسبت به تبلیغات بنری دارد.

تبلیغات موبایلی

با استفاده از این قابلیت، تبلیغات شما در موبایل های هوشمند نمایش داده خواهد شد.

پکیج تبلیغات آی پی خارجی

در این پکیج، تبلیغات شما برای کاربرانی که با آی پی خارج از کشور هستند نمایش داده خواهد شد. در این پکیج حداقل ۶۰ درصد کاربران خارجی هستند.

چگونگی کسب درآمد از ایران پاپ آپ

با قرار دادن کد سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ (که در پنل کاربری، در قسمت دریافت کد قرار دارد) در وب سایت خود (که آن را در حساب کاربری خود ثبت کرده اید و فعال است) می توانید از بازدید کنندگان سایت خود درآمد کسب کنید.

تذکر: با گذاشتن کد سامانه تبلیغاتی در وبگاه غیر فعال خود (سایتی که هنوز توسط ایران پاپ آپ تایید نشده باشد)، درآمدی به حساب شما اضافه نمی شود.

پس از ثبت وبگاه در پنل کاربری، در صورت تایید شدن وبگاه توسط مسئول سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ، ایمیل مبنی بر تایید شدن وبسایت ارسال می شود و از آن پس می توانید با قرار دادن کد در وب سایت خود و با ارسال ورودی پاپ آپ کسب درآمد کنید.

درآمد من از این روش به چه میزان است؟

میزان درآمد شما بستگی به تعداد ورودی پاپ آپ با آی پی غیر تکراری در هر روز دارد که به ایران پاپ آپ می دهید. در ازای هر ورودی که تایید شود، ۱٫۵ تومان به حساب شما اضافه می گردد.

چگونه می توانم درخواست واریز بدهم؟

زمانی که درآمد شما به حداقل مبلغ قابل برداشت یعنی ۱۰ هزار تومان برسد، می توانید از پنل کاربری خود، قسمت در خواست واریز، مبلغ درخواستی خود را که می خواهید واریز شود، وارد کرده و درخواست خود را برای ایران پاپ آپ ارسال کنید. پس از ارسال درخواست، امکان مشاهده وضعیت آن از قسمت درخواست واریز، وجود دارد.

نکته: امکان درخواست واریز فقط در روز های پنج شنبه هر هفته میسر است. در قسمت تنظیمات، امکان ثبت درخواست خودکار نیز فراهم شده است. همچنین واریز درآمد کاربران در حالت عادی ممکن است تا ۷۲ ساعت کاری زمان ببرد.

برای سفارش پاپ آپ دو مبلغ وجود دارد، هزینه بانک و هزینه موجودی، تفاوت این دو چیست؟

هزینه موجودی مبلغی است که در صورت خرید از طریق موجودی حساب کاربری پرداخت می شود ولی هزینه بانک مبلغی است که در صورت خرید از طریق واریز بانکی پرداخت می شود.

چه سایت هایی جهت کسب درآمد از پاپ آپ تایید نمی شوند؟

وبلاگ ها، چت روم ها، فروشگاه ها، سایت های خدماتی، اسپمر ها، سایت هایی که رنک الکسای ایران آن ها بیشتر از ۱۰ هزار باشد، سایت های مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران.

تذکر: تعداد پاپ آپ موجود در سایت شما نباید بیش از ۲ عدد باشد. در غیر این صورت وب سایت شما غیرفعال خواهد شد.

چگونگی کسب درآمد از زیرمجموعه ها

شما علاوه بر کسب درآمد از طریق معمول (قرار دادن کد سامانه در وبگاه خود) می توانید با معرفی سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ به دیگران و گرفتن زیرمجموعه، به کسب درآمد از این سامانه بپردازید.

۳ درصد از درآمد زیرمجموعه های شما از طریق کسب درآمد و ۵ درصد از درآمد آن ها از طریق تبلیغات در سامانه، به حساب شما منظور می گردد.

تذکر: این هدیه ای است از طرف سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ به شما و هیچ مبلغی از زیرمجموعه های شما کسر نمی شود.

عضویت در سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد ایران پاپ آپ

با کلیک بر روی بنر زیر، با یک حساب کاربری می توانید به عنوان تبلیغ دهنده و هم به عنوان نمایش دهنده در سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد ایران پاپ آپ فعالیت کنید.

پس از کلیک بر روی بنر فوق، فرم را تکمیل نمایید و بر روی “ثبت نام” کلیک نمایید تا عضویت شما کامل گردد. برای تکمیل فرم به شماره شبای بانکی خود نیاز دارید که می توانید آن را با استفاده از آموزش دریافت شماره شبا دریافت نمایید.

در نهایت با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد پنل کاربری شوید و از بخش سایت های شما، قسمت “ورود سایت جدید”، سایت های خود را وارد نمایید تا توسط ایران پاپ آپ بررسی شود و در صورت احراز شرایط لازم، فعال گردند.

پس از این مرحله به راحتی می توانید با قرار دادن کد تبلیغاتی سامانه در وب سایت های فعال خود به کسب درآمد بپردازید.

مهمترین قوانین ایران پاپ آپ برای کسب درآمد کنندگان

 • حداکثر یک پاپ آپ دیگر به جز پاپ آپ سایت ایران پاپ آپ ، باید در سایت نمایش دهنده وجود داشته باشد.
 • قرار دادن کد سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ در لینک باکس و کسب درآمد از طریق آن، ممنوع می باشد.
 • محتوای وبگاه ها نباید مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند و اگر پس از مدتی وبگاهی فیلتر شود، مدیریت سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ می تواند درآمد کاربر را واریز ننماید.
 • در صورت مشاهده کوچک ترین تقلب در سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ (به هر نحوی)، مدیریت ایران پاپ آپ اجازه بستن یا صفر کردن حساب کاربری فرد خاطی را دارد.
 • مسئولین سامانه تبلیغاتی و کسب درامد ایران پاپ آپ هیچ گونه مسئولیتی نسبت به شمارش تمام ورودی ها ندارند و ملاک درآمد پرداختی، مقدار ورودی تایید شده در این سامانه می باشد.
 • هیچ یک از سایت های فروش اکانت عبور از فیلترینگ، حق کسب درآمد از سامانه تبلیغاتی ایران پاپ را ندارند.
 • در هنگام درخواست واریز باید تمامی سایت هایی که با آن ها کسب درآمد کرده اید در پنل شما وجود داشته باشند در غیر این صورت، مدیریت این سامانه اجازه کم کردن درآمد سایت هایی که در لیست موجود نمی باشند را دارد.
 • هر گونه تغییر در نحوه عملکرد کد پاپ آپ این سامانه به هر نحوی( مشخص کردن کوکی و …) بدون هماهنگی با مدیریت سامانه خلاف قوانین این سامانه می باشد و مسئولین سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد ایران پاپ آپ می توانند حساب کاربری فرد خاطی را غیر فعال کرده و موجودی کاربر خاطی را پرداخت ننمایند.

جمع بندی

در این آموزش به صورت جامع با سیستم تبلیغاتی و کسب درآمد ایران پاپ آپ آشنا شدیم و به نحوه‌ی فعالیت و کسب درآمد در این سیستم پرداختیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی قرار گرفته باشد. همچنین اگر سوال و یا نظری در مورد این مطلب دارید، خوشحال می شویم با ما در میان بگذارید.

3.7/5 - (4 امتیاز)

6 نظر در “کسب درآمد برای وبمستران با فعالیت در ایران پاپ آپ

  • می 8, 2020 در 2:24 ق.ظ
   پیوند یکتا

   از نظر میلیونر باش فقط سایت هایی که در میلیونر باش معرفی می شوند معتبر هستند. اما در مورد سایت مذکور تا کنون گزارش تخلف به دست ما نرسیده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • می 8, 2020 در 2:07 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سایت های مختلفی در حال حاضر خدمات پاپ آپ ارائه می دهند که می توان از بین آن ها به فیس نما، میترا رنک و p30rank اشاره کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • می 4, 2020 در 12:35 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور در مانیتورینگ میلیونر باش ثبت نیست. بنابراین نظر خاصی در مورد آن ندارم.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *