کسب درآمد از اینترنت با سایت لایف کلیک

در این آموزش به معرفی سایت لایف کلیک و چگونگی کسب درآمد از این سایت خواهیم پرداخت. همچنین مسیر پیشرفت در این سایت را با محاسبات دقیق ترسیم خواهیم نمود و راهکارهایی برای موفقیت بیشتر نیز ارائه می نماییم.

سایت کلیکی چیست؟

سایت کلیکی در حقیقت سایتی است که در قبال دریافت مبلغی مشخص از تبلیغ دهندگان، ضمانت می کند تعدادی بازدید (کاربر) را به سمت سایت تبلیغ دهنده هدایت نماید. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در حقیقت مسئولیت انجام بازدید را برعهده می گیرید و به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات موجود انجام می دهید، مبلغی معین دریافت می نمایید.

برای مطالعه بیشتر در مورد سایت های کلیکی می توانید آموزش آشنایی با سایت های کلیکی را که توسط میلیونر باش برای شما تهیه شده است، مطالعه نمایید.

در ادامه با یکی از سایت های کلیکی معتبر ایرانی به نام لایف کلیک آشنا خواهیم شد.

فعالیت سایت لایف کلیک متوقف شد. از عضویت،فعالیت و سرمایه گذاری در این سایت پرهیز نمایید.

متاسفانه سایت لایف کلیک نتوانست بر وعده های خود جامه عمل بپوشاند و این سایت کلیکی هم بعد از گذشت یک سال از فعالیتش، متوقف شد. البته مدیریت این سایت وعده داده‌اند که با تمام کاربرانی که سرمایه گذاری کرده‌اند، در مدت ۸ ماه و با قوانینی خاص، تسویه می کنند که حداقل امید است این وعده تحقق یابد تا کاربران بیش از این متضرر نشوند. احتمالا با این رخداد، کاربران میلیونر باش به دلیل و اهمیت جمله زیر که همواره تکرار می کردیم بیش تر پی خواهند برد.

میلیونر باش سرمایه گذاری در هیچ یک از سایت های کلیکی را توصیه نمی کند

به امید روزی که سایت های کلیکی ایرانی با مدیریت صحیح بتوانند علاوه بر سود آوری، به تعهدات و وعده های خویش عمل نمایند. همچنین به دوستانی که مایل هستند در بهترین سایت کلیکی ایرانی فعالیت کنند، سایتی که حداقل از اعتبار بیشتری نسب به دیگران برخوردار است، توصیه می کنیم به آموزش کسب درآمد از فیس نما مراجعه کنند. این سایت به دلیل رتبه بسیار بالایی که در ایران دارد و کاربران بی شمارش، روش بسیار سالمی برای تبلیغات کلیکی دارد و درآمد از تبلیغات در آن مناسب است. به خصوص اگر در جذب زیر مجموعه مستقیم موفق عمل کنید خواهید توانست به درآمد های بسیار مطلوبی دست یابید.

 

سایت لایف کلیک

لایف کلیک ( LifeClick )

لایف کلیک یک مرکز تبلیغاتی است که علاقه مند است شما را به صورت رایگان برای کسب درآمد به عضویت درآورد.

لایف کلیک مکانی است که با کلیک کردن و دیدین تبلیغات، کسب درآمد خواهید کرد و همچنین جایی است که موسسات و نفرات، ایده ها، محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارند.

این سایت از سال ۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده است و تا کنون سابقه خوبی از خود برجای گذاشته است.

برخلاف اکثر سایت های کلیکی ایرانی، این سایت پتانسیل کسب درآمد خوب را دارد و در صورتی که فعالیتش مستمر باشد، امکان کسب درآمد میلیونی از آن قابل تصور است.

لایف کلیک خود را اینگونه معرفی می کند:

در تجارت ما همه برنده هستند، شما با استفاده از یک متود ساده و کارآزموده شده می توانید درآمد داشته باشید و یا محصولات خود را به نمایش بگذارید.

مهمتر از همه اینکه ما با ادغام چندین روش در دنیای بزرگ تبلیغات اینترنتی ، این موسسه را بنا کرده ایم و با استفاده از مجهزترین وسایل و امکانات آمده ایم تا جایگاه خود را در این تجارت بدست آوریم. پس با خیال راحت به ما به پیوندید، ما آمده ایم تا با شما رشد کنیم.

امکانات و ویژگی های منحصر به فرد لایف کلیک

 • حداقل مبلغ برداشت در لایف کلیک فقط ۱۰۰۰ تومان است.
 • گروه لایف کلیک قرعه کشی هفتگی برای کاربران دارد.
 • می توانید با فعالیت در سایت، امتیاز جمع کنید و برنده محصولات گران قیمت شوید.
 • جهت رفاه سرمایه گذاران، فروشگاهی توسط لایف کلیک راه اندازی شده است که به راحتی می توانند کالای اقساطی، بدون چک دریافت کنند.
 • امکان جذب زیرمجموعه مستقیم تا سقف ۲۰۰۰ نفر وهمچنین اجاره کردن زیر مجموعه کرایه ای در سایت فراهم است.

سوالات مهم و نکات کلیدی درباره کسب درآمد از لایف کلیک

لایف کلیک چگونه کار می کند؟

تبلیغ کنندگان برای تبلیغ وب سایت یا محصول خود مبلغی را به لایف کلیک می پردازند و شما با دیدن این تبلیغات درآمد خواهید داشت.

لایف کلیک برای اینکه درآمد بیشتری داشته باشید یک لینک مخصوص به هر عضو اختصاص داده است و شما با تبلیغ این لینک در هر وب سایت و یا توسط ایمیل می توانید زیرمجموعه جذب نمایید و یا می توانید با پرداخت هزینه، برای خود زیر مجموعه اجاره کنید و از کلیک های زیر مجموعه خود نیز درآمد کسب کنید.

انواع حساب های کاربری و مقایسه آن ها با یکدیگر

در حال حاضر در سایت لایف کلیک ، دو نوع کاربری استاندارد و لایف، فعال است. که در زیر به مقایسه این دو کاربری خواهیم پرداخت.

 • کاربری استاندارد: به صورت رایگان با ثبت نام در لایف کلیک این نوع کاربری در اختیار شما قرار می گیرد.
 • کاربری لایف: جهت ارتقا به کاربری لایف و استفاده از امتیازات آن، در ازای سه ماه عضویت، باید مبلغ ۱۲۰۰۰۰ تومان پرداخت کنید.

تذکر: در گذشته در لایف کلیک ، کاربری های دیگری مانند برنزی، نقره ای و طلایی وجود داشت، اما مدتی است که در سایت فقط کاربری استاندارد و لایف، فعال و قابل انتخاب است.

جدول زیر دارای اطلاعات بسیار مفیدی می باشد. این جدول را با دقت بررسی نمایید.

حساب های کاربری لایف کلیک

انواع زیرمجموعه

زیر مجموعه مستقیم: نفراتی هستند که برای عضویت در لایف کلیک از لینک یا اسم شما به عنوان معرف استفاده می کنند.

زیرمجموعه اجاره ای: ربات هایی هستند که شما با پرداخت هزینه به مدت معین اجاره خواهید کرد تا برای شما تبلیغات ببینند و شما بابت هر تبلیغ دیده شده از طرف آن ها درآمد کسب خواهید کرد.

تذکر: جهت درآمد روزانه از زیر مجموعه ها، دیدن حداقل ۴ تبلیغ استاندارد در هر روز الزامی است.

پرداخت خودکار چیست؟

پرداخت خودکار ساده ترین روش برای تمدید زیرمجموعه ها می باشد.

هنگامی که پرداخت خودکار فعال باشد، به صورت اتوماتیک هزینه تمدید زیرمجموعه اجاره ای از حساب شما کسر می گردد.

وقتی زیرمجموعه را به صورت روزانه با پرداخت خودکار اجاره می کنید با اولین کلیک، زیرمجموعه به طور خودکار یک روز بیشتر تمدید می شود و به اندازه یک روز از حساب شما هزینه آن کسر می گردد. اگر هیچ زیرمجموعه ای در یک روز خاص کلیکی نداشته باشد، مبلغی از حساب شما کسر نخواهد شد.

در این روش مجبور نخواهید بود هر ۳۰ روز را یکجا برای خرید زیرمجموعه ها پرداخت نمایید و ۴% به سود شما نیز اضافه می گردد. اما تا زمانی که این امکان فعال است، در حقیقت تنها سود، در حساب شما باقی می ماند و اصل موجودی برای پرداخت هزینه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

تعویض زیر مجموعه چیست؟

شما می توانید با استفاده از این امکان، نفرات اجاره ای خود را که به اندازه کافی فعال نیستند و یا برای شما پولساز نیستند، با یک هزینه بسیار اندک با یک عضو دیگر عوض کنید.

مدت زمان باقی مانده اجاره برابر با نفر قبلی خواهد بود با این تفاوت که شما یک عضو کاملا متفاوت را اجاره کرده اید.

تعرفه تعویض زیر مجموعه در حال حاضر ۸۰ تومان است.

انواع موجودی حساب در لایف کلیک

موجودی حساب جاری: موجودی این حساب از طریق کلیک های شما و زیرمجموعه های شما افزایش می یابد و می توانید موجودی این حساب را از سایت برای واریز به حساب بانکی خود درخواست نمایید.

موجودی حساب سپرده: موجودی این حساب از طریق انتقال از حساب جاری و یا انتقال مستقیم از حساب بانکی عضو شبکه شتاب افزایش می یابد.

حساب سپرده برای نقل و انتقالات مالی و خریدهای شما در لایف کلیک مورد استفاده قرار می گیرد. مانند: خرید زیرمجموعه، تبلیغات، عضویت ویژه و … ؛ توجه داشته باشید که موجودی این حساب قابل واریز به حساب بانکی شما نمی باشد.

نحوه پرداخت درآمد توسط لایف کلیک

زمانی که موجودی حساب شما به حداقل میزان تعیین شده (۱۰۰۰ تومان) رسیده باشد می توانید درخواست برداشت موجودی خود را بدهید.

در حال حاضر پرداخت از طریق تمام بانک های عضو شتاب انجام خواهد شد. تمام واریزها از طرف وب سایت ظرف ۷۲ ساعت کاری بعد از درخواست شما انجام خواهد شد و بعد از آن با توجه به نوع حساب شما و بانک مربوطه می تواند به صورت لحظه ای یا تا ۴۸ ساعت دیگر طول بکشد.

همچنین درخواست برداشت از حساب، نسبت به نوع عضویت شما متغییر است. به عنوان مثال، عضویت استاندارد هر ۱۰ روز یک بار می تواند در خواست برداشت نماید ولی اعضای لایف هر ۷ روز یک بار اجازه برداشت از حساب را دارند.

کارمزد برداشت از حساب

کارمزد برداشت از حساب ۱۰ درصد است که بعد از کسر، مبلغ باقی مانده به حساب شما وازیر می گردد. برای مثال اگر درخواست برداشت ۱۰۰۰ تومان کنید بعد از کسر ۱۰ درصد، مبلغ ۹۰۰ تومان به حساب شما واریز می گردد.

تبلیغات را چگونه مشاهده کنم؟

برای مشاهده آگهی ها و دریافت مبلغ پورسانت کافی است به صفحه مشاهده آگهی ها مراجعه نمایید. بعد از کلیک بر روی هر آگهی علامت تیک کوچکی بر روی آگهی نمایش داده می شود که بعد از کلیک بر روی این علامت، به صفحه مشاهده آگهی ارجاع داده می شوید و پس از سپری شدن زمان مشخص، پیغام اضافه شدن پورسانت خود را مشاهده می کنید. سپس می توانید صفحه آگهی را بسته و آگهی بعدی را مشاهده نمایید.

آگهی های مدیر چیست؟

آگهی هایی وجود دارد که به وسیله مدیر به نمایش گذاشته می شود. برای باز شدن سایر آگهی ها نیاز دارید که روی این آگهی ها کلیک کنید. شما برای مشاهده آگهی های مدیر، مبلغی دریافت نمی کنید.

روش خرید تبلیغات و یا کلیک در لایف کلیک

در لایف کلیک می توانید به دو صورت تبلیغات نمایید و آگهی خود را ثبت کنید:

۱- تبلیغات بنری

۲- تبلیغات کلیکی وب سایت

در هر دو روش، ابتدا نیاز به خرید کلیک و یا مدت نمایش آگهی دارید. بعد از خرید یک پلن نمایش یا کلیک می توانید تبلیغات خود را اضافه نمایید. دقت کنید که در روش تبلیغات کلیکی بعد از ثبت آگهی، آگهی شما نیاز به تایید مدیر سایت دارد اما در روش بنری به محض ثبت بنر می توانید آن را مدیریت نمایید.

بعد از ثبت و تایید آگهی، آگهی های خود را می توانید از قسمت مربوطه مدیریت نمایید و بسته نمایش یا کلیک خریداری شده خود را به آگهی ها و بنر هایتان اختصاص دهید و یا آگهی های خود را متوقف یا حذف نمایید.

تمام اعضای یک خانه می توانند در لایف کلیک عضو شوند؟

خیر، فقط یک کاربر در یک خانواده اجازه ثبت نام دارد. مگر اینکه شما دارای ۲ خط اینترنت کاملا متفاوت و ۲ کامپیوتر مجزا باشید.

به زبان ساده تر، به ازای هر خط اینترنت و کامپیوتر مستقل، فقط یک نفر مجاز به ثبت نام می باشد.

تذکرات مهم

 • هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای کلیک هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید. بنابراین فراموش نکنید که اگر شما زیر مجموعه‌ی هیچ شخصی نباشید، هیچ نفعی برای شما ندارد و تنها صاحب سایت کلیکی از این عمل شما نفع کوتاه مدت خواهد برد و در انتها به دلیل کاهش کاربران سایت برای او نیز ضرر به همراه خواهد داشت و موجب متوقف شدن فعالیت سایت خواهد شد. که این امر به معنی از بین رفتن تمام زحمات شما برای بدست آوردن زیرمجموعه است.
 • در تمام سایت های کلیکی، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.
 • هرگز مجاز به استفاده از نرم افزارهایی که مشاهده تبلیغات را خودکارسازی یا دستکاری نمایند نیستید.

عضویت در لایف کلیک

با توجه به فارسی بودن و سادگی مراحل کار نیاز به هیچ توضیحی نیست. فقط بر روی بنر زیر کلیک کنید تا وارد سایت لایف کلیک شوید، سپس بر روی گزینه “ثبت نام در سایت” کلیک نمایید و در صفحه‌ی باز شده، فرم را تکمیل کنید و در نهایت بر روی دکمه “ثبت نام” کلیک نمایید.

لینک ثبت نام حذف شد

استراتژی موفقیت در سایت لایف کلیک

همراهان گرامی برای کسب درآمد مناسب در سایت لایف کلیک نیاز به هیچگونه سرمایه گذاری ندارید و می توانید با کمی صبر و رعایت اصولی که در این بخش آموزش خواهید دید، به درآمد ثابت و مطلوبی برسید.

همچنین قابل ذکر است که اگر دنبال درآمد میلیونی در ماه اول هستید  از کار در این سایت خودداری کنید . این سایت جهت درآمد مناسب حداقل نیاز به ۸ ماه کلیک روزانه دارد و باید روزانه ۱۰ دقیقه وقت جهت درآمد زایی بگذارید.

انجام کلیک های روزانه

شرط اول برای موفقیت در سایت، انجام کلیک های روزانه است. پس سعی کنید همواره کلیک های روزانه خود را انجام دهید.

جذب زیرمجموعه مستقیم

قدم بعدی که مهم ترین قدم و سودآورترین قدم برای شماست، جذب زیرمجموعه مستقیم است. فراموش نکنید که در تمام سایت های کلیکی جذب زیر مجموعه مستقیم، سودآورترین بخش کار می باشد.

در سایت لایف کلیک شما می توانید ۲۰۰۰ زیر مجموعه مستقیم جذب کنید. پس تمام تلاش خود را به کار بندید تا از تمام این پتانسیل استفاده کنید.

روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به ۴ مورد از اساسی ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

۱- وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف سایت لایف کلیک نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در سایت لایف کلیک عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.

۲- لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.

۳- در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت  نمایش دهید.

۴- لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره لایف کلیک به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.

استفاده از درآمدهای کسب شده برای اجاره زیر مجموعه

این بخش را با یک مثال توضیح می دهم. در مثال زیر، درآمدی که شما از زیرمجموعه های مستقیم می توانید بدست آورید محاسبه نشده است. بنابراین حتی اگر در جذب زیر مجموعه مستقیم موفق نباشید، بازهم می توانید مسیر موفقیت را طی کنید. (البته با سرعتی کمتر).

شما تنها با مشاهده ۶ آگهی استاندارد روزی ۶۰ تومان بدست می آورید که در نتیجه آخر ماه ۱۸۰۰ تومان درآمد خواهید داشت. (با مشاهده تمام آگهی ها،ویدیو ها و بازی دوز می توانید درآمد روزانه خود را نیز افزایش دهید).

با این مبلغ می توانید ۷ زیرمجموعه که هر کدام به مبلغ ۲۵۰ تومان است برای مدت ۳۰ روز اجاره نمایید.

۷ نفر هرکدام روزی ۱ کلیک ۱۰ تومانی انجام می دهند که درآمد شما بعد از ۳۰ روز از کلیک های آنان ۲۱۰۰ تومان می شود. در نتیجه در ماه دوم با ۵۰ تومان ماندگی از ماه اول و ۱۸۰۰ تومان درآمد ماهانه از کلیک های خودتان، مجموع پول شما ۳۹۵۰ تومان می شود.

در ماه سوم با ۳۹۵۰ تومان تعداد ۱۵ زیرمجموعه کرایه می کنید و ۲۰۰ تومان پس انداز می کنید. که درامد شما از این ۱۵ نفر می شود ۴۵۰۰ تومان و با ۱۸۰۰تومان کلیک های ماهانه شما و ۲۰۰ تومان ماندگی قبل می شود ۶۵۰۰ تومان در ماه سوم.

در ماه چهارم با ۶۵۰۰ تومان تعداد ۲۶ زیرمجموعه کرایه می کنید. که درامد شما از این۲۶ نفر می شود ۷۸۰۰ تومان و با ۱۸۰۰تومان کلیک های ماهانه شما می شود ۹۶۰۰ تومان در ماه چهارم.

در ماه پنجم با ۹۶۰۰ تومان تعداد ۳۸ زیرمجموعه کرایه می کنید و ۱۰۰ تومان پس انداز می کنید. که درامد شما از این ۳۸ نفر می شود ۱۱۴۰۰ تومان و با ۱۸۰۰تومان کلیک های ماهانه شما و ۱۰۰ تومان ماندگی قبل می شود ۱۳۳۰۰ تومان در ماه پنجم.

.

.

.

به همین شکل ادامه می دهید و با مبلغ دریافتی زیر مجموعه می خرید تا در نهایت در ماه بیست و چهارم موفق به اجاره ۲۰۰۰ زیرمجموعه و پس انداز ۸۲۶۰۰ تومان می شوید. بنابراین درآمد شما در این ماه برابر با ۶۸۴۴۰۰ تومان است.

در ماه بیست و پنجم ابتدا با پرداخت ۱۲۰۰۰۰ تومان کاربری خود را به لایف ارتقا می دهید. سپس با ۵۶۴۴۰۰ تومان باقیمانده، ۵۶۴ زیرمجموعه اجاره می کنید و ۴۰۰ تومان برای شما باقی خواهد ماند. درآمد شما از این ۵۶۴ نفر می شود ۶۷۶۸۰۰ تومان و با ۹۰۰۰ تومان کلیک های ماهانه شما و ۴۰۰ تومان ماندگی قبل می شود ۶۸۶۲۰۰ تومان در ماه بیست و پنجم.

تذکر: با توجه به ارتقا کاربری به لایف، به ازای هر کلیک خود ۵۰ تومان و برای هر کلیک زیر مجموعه اجاره ای ۴۰ تومان دریافت می کنید و سقف زیرمجموعه کرایه ای ۱۰۰۰۰ می شود. اما قیمت اجاره هر زیرمجموعه ۱۰۰۰ تومان خواهد شد.

در ماه بیست و ششم با ۶۸۶۲۰۰ تومان تعداد ۶۸۶ زیرمجموعه کرایه می کنید و ۲۰۰ تومان پس انداز می کنید. که درامد شما از این ۶۸۶ نفر می شود ۸۲۳۲۰۰ تومان و با ۹۰۰۰ تومان کلیک های ماهانه شما و ۲۰۰ تومان ماندگی قبل می شود ۸۳۲۴۰۰ تومان در ماه بیست و ششم.

دیگر کار بسیار آسان است و به راحتی می توانید همین مسیر را ادامه دهید. کافیست هر ماه زیر مجموعه های خود را افزایش دهید وهر سه ماه یکبار، کاربری لایف خود را تمدید نمایید.

هنگامی که زیرمجموعه های شما به ۱۰۰۰۰ برسد، درآمد شما ۱۲۰۰۰۰۰۰تومان خواهد شد و حداقل سود خالص شما در هرماه برابر با ۱۷۶۰۰۰۰ تومان است.

راهکاری برای کوتاه کردن مسیر رسیدن به درآمد مطلوب

حال اگر می خواهید این روند را به شدت کوتاه کنید و ظرف مدت اندکی به این درآمد برسید دو راه پیش رو دارید.

راهکار اول جذب زیر مجموعه مستقیم و فعال است که اگر در جذب زیرمجموعه موفق عمل کنید، می توانید ۲۴ ماه اول را حدودا ظرف ۶ ماه طی کنید. بنابراین تقریبا ظرف ۸ ماه می توانید به درآمدی که در ماه بیست و ششم ذکر شد، دست یابید.

راهکار دوم سرمایه گذاری در سایت است. به عنوان مثال در ابتدا با پرداخت ۵۰۰۰۰۰ تومان به سایت، ۲۰۰۰ زیرمجموعه برای خود اجاره نمایید و در حقیقت ۲۴ ماه اول را پشت سر بگذارید و ادامه مسیر را مانند توضیحات بالا طی نمایید.

نکته: این مساله را همواره به یاد داشته باشید که سودآورترین و امن ترین روش برای کسب درآمد از سایت های کلیکی استفاده از زیرمجموعه مستقیم است. بنابراین پیشنهاد میلیونر باش به شما راهکار اول و استفاده از زیرمجموعه مستقیم است و هرگز استفاده از راهکار دوم را در مورد هیچ یک از سایت های کلیکی توصیه نمی کنیم.

جمع بندی

در این آموزش به صورت جامع با لایف کلیک و امکانات آن آشنا شدیم و بهترین استراتژی برای کسب درآمد مطلوب از لایف کلیک را بررسی کردیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

آموزش های مشابه:  سایت فیس نما ، سایت کلیکی پارت کلیک ، سایت کلیکی ماهان سورف ، سایت کلیکی آذرباکس

4.9/5 - (16 امتیاز)

44 نظر در “کسب درآمد از اینترنت با سایت لایف کلیک

 • آوریل 15, 2019 در 9:05 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و تشکر
  تندیس باکس هم یکی از بهترینهاست هر کلیک ۵۰ تومن

  پاسخ
  • آوریل 15, 2019 در 10:53 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   به دلیل جلوگیری از تبلیغات فریبنده، امکان قرار دادن لینک های زیرمجموعه گیری در بخش نظرات وجود ندارد. بنابراین لینک قرار داده شده حذف گردید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 24, 2018 در 4:00 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت دوستان، اینطور که به نظر می رسد تمام وعده های مدیر سایت لایف کلیک دروغ بوده چون با من تسویه نکردند البته من پول زیادی نذاشته بودم ۵۰۰۰۰ تومان بود که ۳۰۰۰۰ تومانش رو برداشت کردم و با ۲۰۰۰۰ هزارتومان باقی مانده هم یک سهم خریده بودم که از آبان تا الان فکر کنم حدود ده هزار تومن باید سودشو می دادند، من که سود نخواستم همین بیست هزارتومان خودم رو زورشون میاد بدند هی بهونه می آورند و از یکی دیگر از کاربران که پرسیدم گفت پول من و پول دوستانم را بالا کشید و جواب درستی هم نداد پرسیدم پول شما چقدر بوده گفت صد و پنجاه هزار تومن، یه ضرب المثلی هست که میگه آدم عاقل از یه سوراخ یه بار گزیده می شود به نظر من بهتره تو سایت جدیدشان هم که اسمش زن هیت است ثبت نام نکنیم،می گویند به خاطر مالیات سایت تعطیل شد ولی چون سایت جدیدمان یک سایت بین المللی و ارز دیجیتال است هیچ وقت به مشکل نمی خورد. من فقط به خاطر باقی مانده پولم ثبت نام کردم که شاید بتونم پس بگیرم ولی مثل اینکه نمی خوان بدند همش وعده وعید میدند.

  پاسخ
 • می 6, 2018 در 9:52 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  دوستان یه سوال داشتم
  آیا سایت های شرکت آسمان معتبر هستند؟
  اسامی سایت ها به شکل زیر است:
  تئو باکس
  آسان باکس
  آسمان باکس
  لاک باک
  باکسیران
  باکس لایف
  باکس واتر
  باکس پازل
  ترنادو باکس
  باکس زمین سبز
  کرسورباکس
  آیا سایت های بالا اسکم هستند؟
  اگر جواب مثبت است به جز فیس نما لطفا یک سایت ایرانی خوب و معتبر معرفی کنید.
  لطفا پاسخ بدهید.
  با تشکر

  پاسخ
  • می 7, 2018 در 2:31 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هیچ یک از سایت های فوق معتبر نیستند و فعالیت در هیچ یک توصیه نمی شود.
   برای آشنایی با معتبرترین سایت های کلیکی ایرانی به آموزش سایت های کلیکی داخلی مراجعه نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 29, 2018 در 6:58 ب.ظ
  پیوند یکتا

  کلاهبرداری حرفه ای لایف کلیک
  این شخصی که این سایت رو راه اندازی کرد کلاهبرداری کرده فرار کرده خدا ازش نگذره که ما با پول کارگری زحمتون اومدیم عضو شدیم
  البته یه ده نفری شدیم برای شکایت چون قسط هاشو پرداخت نکرده

  پاسخ
  • آوریل 29, 2018 در 7:07 ب.ظ
   پیوند یکتا

   واقعا از این بابت متاسفیم و امیدواریم مشکل شما حل شود.
   دقیقا به همین دلیل است که ما در میلیونر باش همواره سرمایه گذاری از جیب را در سایت های کلیکی رفتاری پرخطر می دانیم و هرگز توصیه نمی کنیم.

   پاسخ
 • اکتبر 22, 2017 در 2:36 ب.ظ
  پیوند یکتا

  ممنون من زیر مجموعه اجاره کردم ولی دو روزه کلیک نمیکنن

  پاسخ
  • اکتبر 22, 2017 در 4:40 ب.ظ
   پیوند یکتا

   خواهش می کنم.
   بنابراین احتمالا با مشاهده حداقل ۴ تبلیغ استاندارد در هر روز، مشکل شما حل خواهد شد و زیرمجموعه های شما کلیک خواهند کرد. در غیر این صورت از گزینه تعویض زیرمجموعه استفاده کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 22, 2017 در 11:43 ق.ظ
  پیوند یکتا

  من دوروز زیر مجموعه خریدم چرا فعال نیستن و کار نمیکنن و کلیکی انجام نمیدن

  پاسخ
  • اکتبر 22, 2017 در 1:47 ب.ظ
   پیوند یکتا

   زیرمجموعه خریدید یا اجاره کرده اید؟
   اگر زیرمجموعه مستقیم خریداری کردید که انسان هستند و هیچ تضمینی برای اینکه کلیک کنند وجود ندارد. اگر زیرمجموعه هاتون فعال باشند و کلیک هاشون رو بزنند، شما سود می کنید و گرنه ضرر خواهید کرد. دقیقا به همین دلیل است که ما هرگز خرید زیرمجموعه مستقیم را توصیه نمی کنیم.
   اما اگر زیرمجموعه اجاره ای کرایه کرده اید، این زیرمجموعه ها به اصطلاح ربات هستند و هر روز یک کلیک برای شما می زنند اما شما درصورتی از کلیک آن ها برخوردار خواهید شد که حتما هر روز علاوه بر مشاهده تبلیغات مدیریت، حداقل ۴ تبلیغ استاندارد را مشاهده نمایید تا فردای آن روز از کلیک های زیرمجموعه های خود بهره مند شوید.
   اما اگر شما کلیک های خودتون رو می زنید و تبلیغات استاندارد را مشاهده می کنید ولی بازهم زیرمجموعه های اجاره ای شما کلیک نمی کنند(ما تا کنون با چنین موردی در لایف کلیک مواجه نشدیم) باید آن ها را تعویض کنید. حتما با پرداخت ۸۰ تومان زیرمجموعه اجاره ای خود را تعویض نمایید تا ضرر نکنید.

   پاسخ
 • اکتبر 22, 2017 در 12:14 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و عرض ادب و احترام
  فقط خواستم بهتون بگم خسته نباشید و خدا قوت
  دست مریزاد به هیئت تیمی این سایت میلیونر باش که هیچ سوالی رو بدون پاسخ نمیزاره
  ممنونم از زحمات بی دریغتون کاش همه ی سایتها مثل شما جوابگو باشن
  من شخصه از همه ی مطالب سایتتون استفاده میکنم و همراه شدم و درسته اول کارم اما فکر و دیدم خیلی کامل شده
  ممنونم از تجربیات و بیان خوبتون. موفق باشید. یا حق

  پاسخ
  • اکتبر 22, 2017 در 1:40 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر عزیز و گرامی
   ممنون از نظر دلگرم کننده شما. ما نیز به داشتن کاربرانی چون شما به خود می بالیم.
   در پناه حق، موفق و موید باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 21, 2017 در 10:48 ب.ظ
  پیوند یکتا

  آقا سلام. من در سایت لایف کلیک عضو هستم ولی هیچ آگهی برا من در صفحه آگاهی نشان نمیده. کمکم کنی ممنون میشم

  پاسخ
  • اکتبر 22, 2017 در 1:35 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما
   با توجه به اینکه لایف کلیک در این زمینه مشکلی ندارد و کاربران دیگر می توانند آگهی ها را مشاهده کنند، اگر شما در پنل کاربری خود به بخش مشاهده آگهی ها مراجعه می کنید اما آگهی های مدیر و بقیه آگهی ها را اصلا نمی توانید ببینید، احتما مشکل از مرورگر و تنظیمات آن می باشد.
   از آخرین نسخه مرورگر کروم یا فایرفاکس استفاده کنید و اجازه بازشدن فایل های جاوا اسکریپت را در تنظیمات مرورگر خود فعال نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 15, 2017 در 10:47 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دیدم این سایت بسیار فعال هستش خواستم مطلبی رو عرض کنم امیدوارم محض انصاف هم شده منتشر بشه بنده کاربر سایت لایف کلیک هستم سه روزه نمیتونم وارد اکانتم بشم میزنه رمز یا کاربری نامعتبر قسمت فراموشی رمز هم همین رو اعلام میکنه و چیزی به جیمیل نمیفرسته دقیقا حرفم اینجاست که خیلیا از جمله بنده دقت نکردن نداشتن پشتیبانی برای افرادی که عضو سایت نیستن درواقع اگه نتونید وارد بشید در واقع هیچ چیزی ندارید!!! پشتیبان تلگرام که ۵ساعت یکبار یه جواب سر سری میده شماره های پشتیبانی هم که همه خط همراه هستن و ثابت نیستن اصلا جواب نمیدن بیش از ۵۰ بار تماس گرفتم و تماس انلاین هم هیچی فقط تبلیغاتی حالا فرض کنید یه کاربر با هزار امید ۱۰میلیون واریز کنه و کسی رو نداشته باشه که حتی اعتراض کنه چه حسی به ادم دست میده بنده قصد سیاه نمایی ندارم ولی دوستان تورو خدا دقت کنید که هیچ شماره ثابتی از این سایت در دست نیست و تماما شماره های همراهه و اینکه تمام مدارک موجود و در دسترسه هر جا بخواهید اپ میکنم حتما شماره هارو امتحان کنید تا متوجه بشید

  پاسخ
  • اکتبر 16, 2017 در 12:37 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما همراه گرامی
   توسط تیم مانیتورینگ میلیونر باش، مشکلی که شما مطرح نمودید را بررسی نمودیم و از بخش بازیابی رمزعبور لایف کلیک، درخواست ارسال رمزعبور جدید را به ایمیل دادیم. اما متاسفانه رمزعبور به ایمیل ارسال نشد و مشکلی که شما بیان کردید صحت داشت. احتمالا مشکل کوچکی در میل سرور این سایت وجود دارد. ما نیز این مشکل را از طریق پشتیبانی سایت با لایف کلیک در میان گذاشتیم و تیم لایف کلیک قول دادند در اسرع وقت این مشکل حل شود. امیدواریم هرچه زودتر این مشکل رفع گردد و ما خبر نهایی رفع مشکل را در همین بخش اعلام کنیم.
   در مورد اعتبار لایف کلیک، باید خدمت شما عرض کنم، این سایت تا کنون واقعا موفق عمل کرده است و بین سایت های کلیکی موجود در ایران بیشترین ثبات و سودآوری را داشته است که امیدواریم بتواند به همین شکل به مسیر خود ادامه دهد و اما مسئله ای که در مورد نداشتن شماره ثابت بیان کردید، صحیح نیست و در قسمت پشتیبانی سایت لایف کلیک، شماره ثابت قرار داده شده است. شماره ثابت تماس با لایف کلیک: ۰۵۱۳۸۵۵۸۲۳۲
   همچنین در مورد سرمایه گذاری در سایت های کلیکی، بارها در میلیونر باش اعلام کرده ایم که سرمایه گذاری از جیب را در هیچ یک از سایت های کلیکی توصیه نمی کنیم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 5, 2017 در 12:58 ق.ظ
  پیوند یکتا

  بهترین سایت و معتبر ترین سایت برای کسب درآمد چه سایتی می باشد.لطفا کمک کنید.

  پاسخ
  • اکتبر 6, 2017 در 9:17 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر عزیز
   اگر منظور شما بین تمام سایت هایی است که در آن ها می توانید به کسب درآمد بپردازید، در میلیونر باش برای هر روش کسب درآمد، لیستی از بهترین و معتبرترین ها معرفی شده است که به آسانی می توانید با مطالعه ی بخش آموزش های سایت، به بهترین آن ها دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال معتبرترین سایت های فریلنسینگ و یا سیستم های همکاری در فروش و غیره. و اگر به دنبال یهترین روش کسب درآمد هستید، هرگز بهترین مطلق وجود ندارد، بلکه باید با مطالعه ی آموزش های سایت، ببینید شما برای کدام روش آماده تر و تواناتر هستید. بهترین روش کسب درآمد از اینترنت، با توجه به توانایی ها و مهارت های هر شخص، متفاوت است. روش هایی را برای کسب درآمد انتخاب کنید که با استعدادها و توانایی های شما همخوانی دارد.
   اما اگر منظور شما معرفی یک سایت از بین سایت های کلیکی است و تنها بر روی روش کسب درآمد از سایت های کلیکی تمرکز کرده اید، باید خدمتتون عرض کنم حتما آموزش آشنایی با سایت های کلیکی معتبر را مطالعه بفرمایید. به دلیل درآمد کمی که این سایت ها برای اکثریت کاربران دارند، فعالیت در یک یا دو سایت هرگز کافی نیست و علاوه بر صبر و تحمل باید در چندین سایت به طور همزمان به فعالیت بپردازید و حتما تلاش برای جذب زیرمجموعه ی مستقیم را در برنامه ی خود داشته باشید.
   در انتها نیز توصیه می کنم اگر علاقه مند به فعالیت در سایت های کلیکی هستید، حتما در لایف کلیک ، فیس نما و پارت کلیک فعالیت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 9, 2017 در 4:57 ق.ظ
  پیوند یکتا

  ولی اقای ادمین زیرمجموعه ی مستقیم اگر بشه و کلیک کنن خیلی خوب میشه نه؟بالاخره شاید یه روزی کلیک کرد و ما ضرر نمیدیم به نظر من چونکه همیشگیه و نیاز ب تمدید نیس,اگرم خودمون مستقیم جذب کنیم ممکنه اونام اصلا کلیک نکنن,و یه چیز دیگه ینی ممکنه ک لایف کلیک اسکم بشه؟؟؟؟مگه نمیگن انقد معتبره؟؟!!!

  پاسخ
  • سپتامبر 9, 2017 در 1:54 ب.ظ
   پیوند یکتا

   هرطور خودتون صلاح می دونید. نظر بنده با توجه به درصد کاربران فعال سایت های کلیکی نسبت به تعداد کل کاربران این سایت ها بود،که موجب می شود ریسک این نوع سرمایه گذاری به شدت بالا برود. فرض کنید که اگر بخواهید ۱۰۰ زیرمجموعه مستقیم خریداری کنید، باید مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به سایت پرداخت کنید. حال برای اینکه همین مبلغ سرمایه گذاری شما بازگردد باید این ۱۰۰ زیرمجموعه در مجموع حداقل ۴۰ هزار کلیک انجام دهند. از نظر بنده با توجه به نرخ کلیک کاربران، این نوع سرمایه گذاری صحیح نیست.
   اما درمورد جذب زیرمجموعه مستقیم نیاز به سرمایه گذاری نیست و حتی اگر درصدی از زیرمجموعه های شما نیز کلیک انجام دهند برای شما سود به همراه خواهد داشت.
   در مورد اعتبار لایف کلیک نیز باید عرض کنم، این سایت تا به امروز عملکرد بسیار خوبی داشته است و از معتبرترین سایت ها در این زمینه به شمار می آید. اما در گذشته سایت های کلیکی بسیاری داشتیم که از اعتبار بسیار بالایی برخوردار بوده اند و پرداختی های بسیاری هم داشته اند اما بعد از دو سال فعالیت به یکباره اسکم شده اند. به هر حال سرمایه گذاری در هر یک از سایتهای کلیکی دارای ریسک بالایی است ،چون به شما سند و مدرکی برای تضمین بازگشت سرمایه داده نمی شود. بنابراین در میلیونر باش، سرمایه گذاری در سایت های کلیکی پیشنهاد نمی گردد، اما تصمیم گیری در این مورد نیز برعهده‌ی خود شماست.

   پاسخ
 • سپتامبر 9, 2017 در 1:09 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  هرچی میزنم سایت لایف کلیک باز نمیشه و خطای اتصال به سرور میده
  دلیلش چی میتونه باشه؟
  این خطا نشون دهنده مشکلی که برای سایت نیست؟یعنی منظورم اینه که سایتشون بسته شده یا نه؟

  پاسخ
  • سپتامبر 9, 2017 در 2:14 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام
   خیر، مشکل خاصی نیست. خطای اتصال به سرور، دلایل مختلفی دارد که یکی از این دلایل، به روزرسانی های سرور و مسائل فنی است و این مشکل مربوط به سایت لایف کلیک نمی شود و همچنین این مورد هم اکنون حل شده است و سایت نیز در دسترس است. نگران نباشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 8, 2017 در 8:56 ب.ظ
  پیوند یکتا

  خیلی ممنون و سپاس از راهنمایی شما
  یه سوال دیگه اینکه من تو سایت سرمایه گذاری کنم ماهیانه سودشو بگیرم بهتره یا کلیک کنم و زیرمجموعه اجاره کنم؟؟؟زیرمجموعه اجاره ای سود چندانی نداره و ما هرماه همون پولو ک دادیم زیرمجموعه اجاره کردیم باید دوباره تمدیدشون کنیم,و اینکه زیرمجموعه مستقیمم میشه کرایه کرد فرقش با اجاره ای چیه که گرون تره؟با تشکر🌷

  پاسخ
  • سپتامبر 8, 2017 در 10:21 ب.ظ
   پیوند یکتا

   بی شک سرمایه گذاری در سایت می تواند روند پیشرفت شما را سرعت بخشد اما نکته حائز اهمیت اینجاست که سایت های کلیکی زیادی در ماه ها و حتی سال های اول عملکرد مناسبی داشته اند اما به یکباره اسکم و کلاهبردار شدند. بنابراین هیچ تضمینی برای سرمایه گذاری در هیچ یک از سایت های کلیکی وجود ندارد و میلیونر باش هرگز این مساله را پیشنهاد نمی کند. پیشنهاد بنده به شما این است که در جذب زیرمجموعه مستقیم تلاش کنید و همچنین با کلیک های خود به طور مداوم زیر مجموعه اجاره کنید و در زمان مناسب کاربری خود را به لایف ارتقا دهید. اگر لایف کلیک همچون گذشته با قدرت به کار خود ادامه دهد و شما نیز خسته نشوید و به همین مسیر ادامه دهید با همین کلیک های خودتون و افزایش زیر مجموعه های اجاره ایتون خواهید توانست بعد چندسال به سود ماهیانه میلیونی برسید.(برای اثبات این گفته می توانید در آموزش فوق قسمت “استفاده از درآمدهای کسب شده برای اجاره زیرمجموعه” و همچنین پاسخ های تیم پولسازان ایران زمین به سوالات کاربران گرامی را مشاهده نمایید.)
   همچنین توصیه می کنم اگر مایل به افزایش درآمدتون از طریق اینترنت هستید و برای این امر تصمیم جدی دارید، آموزش های میلیونر باش را از ابتدا، با دقت و گام به گام مطالعه فرمایید. مطمئنا می تواند تاثیر زیادی در میزان درآمد شما داشته باشد.
   در مورد پرسش پایانی شما باید عرض کنم، زیر مجموعه های مستقیم، کاربران واقعی سایت هستند و اگر آن ها را بخرید به صورت دائمی زیرمجموعه ی شما خواهند شد و دیگر نیازی به تمدید نیست. اما یک اشکال بزرگ وجود دارد که هیچ تضمینی برای کلیک کردن این زیرمجموعه ها وجود ندارد و ممکن است شما فردی را بخرید که هرگز کلیکی انجام ندهد و فقط برای شما ضرر به همراه داشته باشد. بنابراین از نظر بنده این کار اشتباه است و هرگز نباید سراغ خرید زیرمجموعه مستقیم بروید. اما زیر مجموعه های اجاره ای، نوعی سرمایه گذاری در سایت با سود مشخص به حساب می آیند. در اصطلاح ربات هایی هستند که نرخ کلیک ثابت دارند و همواره برای شما سود به همراه خواهند داشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 8, 2017 در 3:05 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام اقا من چجوری باید زیرمجموعه ی مستقیم جذب کنم کسی نمیاد آخه!میشه شما توضیح بدین کجا و چجوری تبلیغ کنم این سایتو و طرفو قانع کنم ک میتونه درامد کسب کنه از طریق اینترنت و سایت کلیکی لایف کلیک؟اگه جذب کردم و معرف اسم منو وارد نکرد چی؟چون من هرروز کلیک میکنمو زیر مجموعه اجاره میکنم تهش چیزی واسم نمیمونه الانم۳۰۰زیرمجموعه اجاره ای دارم
  اگه گروهی سراغ دارین که ممبراش تو نخ سایت کلیکیو درامد زایی باشن میشه بهم معرفی کنین؟؟؟
  خواهش میکنم کمکم کنین من هم وقتشو میذارم هم تلاشو همت دارم ممنون از ادمین گرامی🙏🌷

  پاسخ
  • سپتامبر 8, 2017 در 1:46 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما دوست گرامی
   در آموزش فوق، در بخش ” جذب زیرمجموعه مستقیم “، تقریبا تمام راهکارهای موثر بیان شده است و شما باید روی همین راهکارها برای جذب زیر مجموعه تمرکز کنید. داشتن سایتی پر بازدید، استفاده از انجمن ها، شبکه های مجازی و گروه های پرطرفدار، تبلیغ در سایت های کلیکی دیگر، درج تبلیغ در سایت های آگهی رایگان و یا استفاده از بازاریابی پیامکی و ایمیلی از موثرترین اقدام هایی است که می توانید انجام دهید. اینکه کدام روش بهتر است به مهارت های شخصی خود شما باز می گردد و شما باید ببینید با توجه به توانایی های خود، در کدام روش بازده بیشتری دارید. همچنین بهتر است ابتدا از دوستان و آشنایان خود شروع نمایید و سعی کنید آن ها را متقاعد نمایید که زیرمجموعه شما شوند.
   در مورد اینکه چگونه دیگران را قانع کنید، سعی کنید صادقانه براشون محاسبات را انجام دهید و به میزان پرداختی های سایت و اعتبار سایت اشاره نمایید. فراموش نکنید که اگر محاسبات و وعده های شما دروغ باشد، حتی اگر بتوانید فرد را قانع کنید که عضو شود، بعد از مدتی کلیک کردن را رها خواهد کرد و در نتیجه تلاش شما بی ثمر خواهد ماند و هیچ سودی از جذب زیرمجموعه نخواهید برد.
   اگر می خواهید در گروهی تبلیغ کنید که مطمئن باشید اعضایش متمایل به فعالیت در سایت های کلیکی هستند باید به سراغ تبلیغ در سایت های کلیکی دیگر بروید، این تنها جاییست که با قطعیت می توان گفت اعضاش از فعالیت در سایت های کلیکی استقبال می کنند.
   و مورد آخر که می خواهم به عنوان یک دوست با شما بازگو کنم، این مورد است که در ایران متاسفانه فرهنگ کار تیمی، همکاری، سود رساندن به یکدیگر به هیچ وجه وجود ندارد. سوالی که می پرسم، تنها از شما نیست، از هرکسیست که این مطلب را می خواند. از خود بپرسیم، آیا خود من وقتی از طریق شخص یا سایتی با یکی از راه های کسب درآمد آشنا می شوم و تمام آموزش های لازم را می بینم، زیر مجموعه آن فرد یا سایت می شوم؟ اگر پاسخ منفی است چگونه می توان از دیگران انتظار داشت، زیر مجموعه من شوند؟!
   متاسفانه بیش از ۹۰% افرادی که از طریق شما با سایتی آشنا می شوند حاضر نیستند زیر مجموعه شما شوند. در حالی که این امر هیچ ضرری برایشان ندارد و حتی یک ریال از درآمد آن ها کم نخواهد کرد. این مساله ای است که باید فرهنگ سازی شود و یاد بگیریم محبت دیگران را با محبت پاسخ دهیم و از موفقیت دیگران خوشحال شویم. فکر می کنم حداقل کاری که از دست هریک از ما برای فرهنگ سازی در این زمینه برمیاد، این باشد که از خودمون شروع کنیم و این مساله را رعایت کنیم.
   براتون آرزوی بهترین ها را دارم.

   پاسخ
 • سپتامبر 3, 2017 در 10:36 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من هر چی حساب میکنم اونی نمیشه که شما میگید.
  فرض کنید ما ۲۰۰۰ زیر مجموعه داریم که روزی ۲۰ تومان و ماهی ۶۰۰ هزار تومان برای ما درآمد دارن و از طرفی اگر کرایه ۲۰۰۰ نفر که ۲۵۰ تومان است را بپردازیم میشود ۵۰۰ هزار تومان. در نتیجه سود ما هر ماه فقط ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود بعد دوسال.
  لطفا راهنمایی کنید که درست میگم.

  پاسخ
  • سپتامبر 3, 2017 در 12:02 ب.ظ
   پیوند یکتا

   با سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در مطلب فوق نوشته شده است: “به همین شکل ادامه می دهید و با مبلغ دریافتی زیر مجموعه می خرید تا در نهایت در ماه بیست و چهارم موفق به اجاره ۲۰۰۰ زیرمجموعه و پس انداز ۸۲۶۰۰ تومان می شوید. بنابراین درآمد شما در این ماه برابر با ۶۸۴۴۰۰ تومان است.”
   در محاسبه شما ۶۰۰ هزار تومان درآمد به جای ۶۸۴۴۰۰ تومان درآمد حاصل شده است که به دلیل عدم در نظر گرفتن کلیک های خودتون در طی ۲۴ ماه و سود حاصل از کلیک های زیرمجوعه هاتون در طی این مدت است.
   همچنین اگر از درآمد خود هزینه ای که فرمودید را کم کنید سود خالص شما باقی خواهد ماند که فکر نمی کنم برای روزی ۱۰ دقیقه کار مبلغ کمی باشد. سپس شما با پس انداز خود می توانید به کاربری لایف ارتقا یابید و به مسیر افزایش درآمد خود ادامه دهید. البته این نکته را هم در نظر بگیرید که شما در این نوع محاسبه هیچ زیرمجموعه ی مستقیمی جذب نکرده اید و همچنین سرمایه گذاری نیز انجام نداده اید. اگر بتوانید زیرمجموعه ی مستقیم جذب کنید، خواهید توانست هم از نظر زمانی و هم از نظر کمی درآمد خود را به صورت چشمگیری افزایش دهید.

   پاسخ
   • سپتامبر 4, 2017 در 11:52 ق.ظ
    پیوند یکتا

    از این ۶۸۴۴۰۰ اگر اجاره زیر مجموعه ها را پرداخت کنیم چیزی تهش نمیمونه، ارتقا به لایف هم باز هزینه زیر مجموعه میشه ۱۰۰۰ تومان و ۱۲۰ هزار تومان هم هر ۳ ماه، یعنی بعد چند سال فعالیت سود خالص ما خوشبینانه از ۲۰۰ هزار تومان بیشتر نمیشود بخاطر هزینه ها،
    پس این جمله که نوشتین (حداقل سود خالص شما در هرماه برابر با ۱۷۶۰۰۰۰ تومان است) نقص میشه چون هزینه ها را کم کنیم خیلی خیلی کمتر از این مبلغ میشود.
    اینطور نیست؟

    پاسخ
    • سپتامبر 4, 2017 در 1:23 ب.ظ
     پیوند یکتا

     در مورد بخش اول صحبتتون باید عرض کنم، این مبلغ در برابر ۱۰ دقیقه کار بدون هیچ خلاقیت و تلاش خاصی، مبلغ مطلوبی است. همچنین این نکته را در نظر بگیرید که میلیونر باش فقط به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی می کند و سعی می کند روش های مختلف کسب درآمد و میزان درآمد از هریک از آن ها را به کاربرانش معرفی کند. بنابراین تصمیم گیری در مورد فعالیت یا عدم فعالیت برعهده ی خود شماست. اگر این مبلغ را ناچیز می دانید، می توانید از فعالیت در لایف کلیک خودداری نمایید و روش های دیگر را بررسی کنید. همچنین به شما کاربر گرامی توصیه می کنم برای آشنایی بیشتر با میزان درآمد و فلسفه ی فعالیت در سایت های کلیکی آموزش گام نهم را مطالعه بفرمایید.
     در مورد قسمت دوم عرایضتون، با کمی دقت می توانید به اعداد بدست آمده برسید. در مطلب فوق چنین آمده است: “هنگامی که زیرمجموعه های شما به ۱۰۰۰۰ برسد، درآمد شما ۱۲۰۰۰۰۰۰تومان خواهد شد و حداقل سود خالص شما در هرماه برابر با ۱۷۶۰۰۰۰ تومان است.”
     در کاربری لایف، قیمت اجاره هر زیر مجموعه برای یک ماه ۱۰۰۰ تومان و ارزش کلیک هر زیرمجموعه ۴۰ تومان است و هزینه ارتقا کاربری به لایف هم برای هر ماه معادل ۴۰۰۰۰ تومان است. بنابراین داریم:
     درآمد ماهانه: ۱۰۰۰۰ زیرمجموعه × ۴۰ تومان (ارزش کلیک هر زیرمجوعه در روز) × ۳۰ (تعداد روزهای ماه) = ۱۲۰۰۰۰۰۰ تومان
     هزینه های ماهانه: ۱۰۰۰۰ زیرمجموعه × ۱۰۰۰ تومان(قیمت اجاره هر زیرمجوعه برای یک ماه) + ۴۰۰۰۰ تومان (معادل هزینه ارتقا به کاربری لایف برای هر ماه) = ۱۰۰۴۰۰۰۰ تومان
     هم اکنون از تفریق درآمد و هزینه ها مبلغ ۱۹۶۰۰۰۰ تومان بدست می آید که پس از کسر ۱۰% کارمزد برداشت (۱۹۶۰۰۰ تومان)، سود خالص واریزی به حساب شما به صورت ماهانه مبلغ ۱۷۶۴۰۰۰ تومان است.
     در محاسبات فوق درآمد حاصل از کلیک های خودتون در طی این مدت و همچنین سودهای حاصل از کلیک های زیرمجوعه هاتون در ماه های پیشین در نظر گرفته نشده است. بنابراین این عدد حداقل سود خالص برای شما خواهد بود.

     پاسخ
     • سپتامبر 5, 2017 در 10:23 ق.ظ
      پیوند یکتا

      متشکرم از توضیحات کاملتون دوست عزیز

     • سپتامبر 5, 2017 در 10:38 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سوال دیگه ای دارم.
      من توی ده روز ۱۰ تا زیرمجموعه گرفتم حالا اگه بخوام ۱۰۰۰۰ هزار زیرمجموعه کرایه کنم تقریبا ده سال طول میکشه؟

     • سپتامبر 5, 2017 در 1:27 ب.ظ
      پیوند یکتا

      بدون شک اگر نتوانید زیر مجموعه مستقیم جذب نمایید و مایل به سرمایه گذاری در سایت نیز نباشید، مدت زمان رسیدن به ۱۰۰۰۰ زیرمجموعه طولانی خواهد بود، اما نه ۱۰ سال.
      هنگامی که شما ۱۰ زیر مجموعه دارید، سود خالص شما از درآمد زیرمجموعه ها به صورت ماهانه ۵۰۰ تومان خواهد بود که فقط ۲ زیر مجموعه می توانید در ماه اضافه کنید.(بدون در نظر گرفتن کلیک های خودتون). اما هنگامی که ۱۰۰۰ زیرمجموعه دارید، سود خالص شما از درآمد زیر مجموعه ها به صورت ماهانه ۵۰ هزار تومان است که می توانید ۲۰۰ زیر مجموعه در ماه اضافه کنید. بنابراین هرچقدر از مدت زمان فعالیت شما می گذرد و تعداد زیر مجموعه های شما بیشتر می شود، سرعت افزایش زیرمجموعه های شما نیز به شدت افزایش خواهد یافت و هرگز با ماه های آغازین شروع به فعالیت قابل مقایسه نخواهد بود.
      موفق باشید.

 • آگوست 25, 2017 در 8:38 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و تشکر. یه سوال دارم و اون هم این که اگر ۵۰۰ تومان سرمایه گذاری اولیه بکنیم و به لایف ارتقا بدهیم. در صورتی که تمام زیر مجموعه هایی که داریم یا قرار است بخریم اجاره ای باشد و از زیر مجموعه مستقیم نخواهیم استفاده کنیم طی چند ماه سرمایه گذاری اولیه ما برمیگردد؟

  پاسخ
  • آگوست 26, 2017 در 3:57 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی.
   اگر درست متوجه منظور شما شده باشم، باید عرض کنم که شما با ۱۲۰۰۰۰ تومان به کاربری لایف ارتقا پیدا خواهید کرد و با ۳۸۰۰۰۰ تومان باقیمانده قادر خواهید بود ۳۸۰ زیرمجموعه اجاره کنید. در نتیجه اگر شما هر ماه از درآمد و سود خود برای خرید زیرمجموعه اجاره ای استفاده کنید، تقریبا پس از شش ماه، خواهید توانست ۱۱۰۰۰۰۰ تومان درآمد کسب کنید. در نتیجه پس از ۶ ماه، علاوه بر حفظ سرمایه گذاری ۵۰۰۰۰۰ تومانی خود در سایت، می توانید ۶۰۰۰۰۰ تومان را به عنوان سود از لایف کلیک دریافت نمایید.

   پاسخ
 • آگوست 17, 2017 در 8:14 ب.ظ
  پیوند یکتا

  این دقیقا مثل پکوباکسه که
  اونم همین بود
  آبان هم راه افتاد

  پاسخ
  • آگوست 18, 2017 در 12:04 ق.ظ
   پیوند یکتا

   بین تمام سایتهای کلیکی مشابهت هایی وجود دارد، اما مهم داشتن برنامه و پلن برای ادامه فعالیت است.
   در حال حاضر پکو باکس به عنوان یک اسکم شناخته می شود اما از لایف کلیک به عنوان یکی از معتبرترین سایت های کلیکی در ایران یاد می شود و این نشان دهنده‌ی تفاوتهای بنیادین در نحوه مدیریت می باشد.

   پاسخ
 • جولای 21, 2017 در 11:55 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و خسته نباشید
  زیر مجموعه های اجاره ای تو این سایت حتما روزی ۱ کلیک و دارند یا امکانش هست روزی کلیک نکنند؟
  این استراتژی یه فرض هستش یا همین روالی که گفتین هستش؟

  پاسخ
  • جولای 21, 2017 در 2:24 ب.ظ
   پیوند یکتا

   ضمن عرض سلام و تشکر.
   بله، نرخ کلیک زیر مجموعه های اجاره ای در این سایت روزی یک کلیک است و به صورت میانگین این نرخ را همواره حفظ می کنند. اما اگر زیر مجموعه ای اجاره کردید که در هر ۲۴ ساعت یک کلیک براش ثبت نشد، شما می توانید از داخل پنل کاربری و با هزینه ای بسیار اندک به راحتی آن زیر مجموعه را تعویض نمایید.
   این استراتژی به عنوان یک روش بیان شده است و کاربران می توانند از هر روش دیگری نیز استفاده نمایند. این استراتژی بدین منظور طراحی شده است تا کاربران میلیونر باش به صورت شفاف با روند افزایش درآمد در لایف کلیک آشنا بشوند و همچنین تصور صحیحی از مدت زمانی که باید برای رسیدن به درآمد مطلوب صبر کنند، داشته باشند. محاسبات آن کاملا دقیق است و فرضی نیستند. اما با چندین فرض ابتدایی استراتژی تدوین شده است که عبارتند از:
   ۱- شما هر روز فقط ۶ کلیک استاندارد خود را انجام می دهید نه بیشر، یعنی روزی ۶۰ تومان از کلیک های خود درآمد دارید. بنابراین شما اگر هر روز تمام کلیک های خود را انجام دهید، می توانید به درآمد بیشتری نیز دست یابید.
   ۲- شما قادر به جذب زیر مجموعه‌ی مستقیم نیستید. بدیهی است همان طور که در مقاله ذکر شده است، اگر بتوانید زیر مجموعه های زیادی را جذب کنید، سرعت پیشرفت و رسیدن به درآمد مطلوب چندین برابر می شود.
   ۳- هیچ سرمایه گذاری در سایت صورت نمی گیرد و شما هیچ پولی از جیب خود به سایت پرداخت نمی کنید. اگر شما پولی را در سایت سرمایه گذاری کنید، بی شک می توانید بسته به سرمایه گذاری خود، روند کسب درآمد و رسیدن به درآمد مطلوب را سرعت بخشید.

   پاسخ
 • جولای 14, 2017 در 4:52 ب.ظ
  پیوند یکتا

  تشکر از مطلب زیبا و کاملتون واقعا کارتون حرف نداره

  پاسخ
  • جولای 15, 2017 در 5:21 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سپاسگزاریم.
   رضایت و خرسندی شما، موجب دلگرمی ماست.

   پاسخ
 • جولای 12, 2017 در 9:03 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوست عزیز
  واقعا مطالب زیبایی ارائه دادید اما ی چیزی رو جا گذاشتید
  اینکه لایف کلیک برای هر پرداختی ۱۰ درصد مبلغ رو برای خودش بر میداره و این ۱۰ درصد خیلی زیاده.
  ب عنوان مثال اگه شما ۱۰۰ زیر مجموعه بخرید ب مبلغ ۲۵۰۰۰ ت آخر ماه میشه ۳۰۰۰۰ ت ک اگه این ۳۰ ت رو برداشت بزنی ده درصد ازش کم شه میشه حدودا ۲۷ ت . موفق باشید .

  پاسخ
  • جولای 13, 2017 در 12:43 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام دوست گرامی
   از لطف شما سپاسگزاریم. اما اگر مطلب را با دقت بیشتری مطالعه می کردید، در بخش “سوالات مهم و نکات کلیدی درباره کسب درآمد از لایف کلیک” در زیر عنوان “کارمزد برداشت از حساب” این چنین بیان شده است:
   “کارمزد برداشت از حساب ۱۰ درصد است که بعد از کسر، مبلغ باقی مانده به حساب شما وازیر می گردد. برای مثال اگر درخواست برداشت ۱۰۰۰ تومان کنید بعد از کسر ۱۰ درصد، مبلغ ۹۰۰ تومان به حساب شما واریز می گردد.”

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *