کسب درآمد از اینترنت با سیستم همکاری در فروش فایل یار

در این آموزش قصد داریم شما را با سیستم همکاری در فروش فایل یار آشنا کنیم که امکانات مناسبی را در جهت فروش فایل و محصولات دانلودی برای کاربران فراهم نموده است.

در ابتدا به معرفی و امکانات سیستم فایل یار می پردازیم. سپس به چگونگی عضویت، فعالیت و کسب درآمد از آن خواهیم پرداخت.

قبل از شروع توصیه می کنم، آموزش آشنایی با سیستم های همکاری در فروش فایل را مطالعه بفرمایید. مطالعه‌ی این آموزش می تواند تاثیر بسیار مثبتی در موفقیت شما بگذارد.

سیستم همکاری در فروش فایل یار

کسب درآمد از اینترنت با فروش فایل

به طور خلاصه در این روش، شما فایلی را آماده می کنید که مورد نیاز تعداد زیادی از کاربران اینترنتی است و با فروش این محصول کسب درآمد می کنید.

دقت کنید فایل محصولی نیست که فاسد شود و هرزمان مشتری نیاز داشته باشد با پرداخت هزینه دانلود می کند پس شما بصورت دائمی از فروش محصولات دانلودی درآمد خواهید داشت.

اگر توانایی تحقیق و ایجاد مقاله دارید بهتر است نیازهای دانشجویی را شناسایی و تحقیق و مقاله های پرکاربرد ایجاد کنید و برای فروش قرار دهید. این نکته را نیز درنظر بگیرید که فایل شما باید خاص باشد و بصورت رایگان در اینترنت موجود نباشد.

کسب درآمد از همکاری در فروش فایل

همکاری در فروش فایل روش دیگر کسب درآمد است که در این روش شما به معرفی و تبلیغ محصولات دانلودی سایرین می پردازید و به ازای هر فروشی که توسط تبلیغات شما انجام شود پورسانت دریافت می کنید.

در این روش شما نیازی به داشتن محصول ندارید و صرفا با معرفی محصول سایر فروشندگان در سود فروش آن ها شریک می شوید.

سیستم همکاری در فروش فایل یار ( FileYar )

سایت فایل یار حیطه فعالیت خود را نسبت به زمان نگارش این مقاله به صورت کامل تغییر داده است و در حال حاضر به ارائه دوره های آموزشی مشغول است. بنابراین دیگر خواندن این مقاله پیشنهاد نمی شود. اگر به دنبال سیستم های همکاری در فروش فایل هستید می توانید مقاله بهترین سیستم های همکاری در فروش فایل را مطالعه فرمایید.

فایل یار از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در زمینه فروش فایل آغاز نموده است.

سیستم همکاری در فروش فایل یار ، یک سایت کاربر محور بوده و کاربران می توانند فروشگاه های اختصاصی برای خودشان ایجاد کنند و به فروش و بازاریابی فایل بپردازند.

فایل یار خود را اینگونه معرفی می کند:

سیستم همکاری در فروش فایل یار با هدف درآمدزایی برای دانش آموزان، دانشجویان، محققان و همچنین بستر سازی برای کسب درامد بانوان عزیز تحصیل کرده، کار خود را در اردیبهشت ۹۴ شروع کرده است.

فایل یار، یک مرجع بزرگ برای فایل های قابل دانلود همچون مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش ها، طرح توجیحی، قالب وبسایت، نقشه و … است. همچنین فایل یار یک مرکز کار آفرینی است برای کسانی که فایل های ارزشمندی دارند و یا می خواهند با بازاریابی برای فایل های دیگران به کسب درآمد بپردازند.

امکانات و مزیت های سیستم همکاری در فروش فایل یار

 • با ثبت نام در فایل یار یک فروشگاه مستقل با تمامی امکانات مورد نیاز فروش فایل وآدرس اختصاصیyourshop.fileyar.ir به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.
 • فروشگاه شما علاوه بر آدرس رایگان yourshop.fileyar.ir می تواند دارای دامنه اختصاصی نیز باشد. با ثبت دامنه دلخواه می توانید دامنه را به فروشگاه خود متصل کنید.
 • فایل یار دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشد و تمام مجوزهای لازم را اخذ نموده است.
 • دارای سیستم شفاف مالی و دقیق و تسویه حساب منظم با کاربران.
 • امکان برقراری ارتباط با مدیریت از طریق ارسال تیکت فراهم است.
 • ارائه گزارش فروش و لیست خریدها به همراه گزارش جزئیات گردش مالی فروشگاه به صورت کامل و قابل پیگری.
 • امکان زیر مجموعه گیری در فایل یار وجود دارد و به ازای هر فروش زیر مجموعه خود مبلغ ۱۰۰ تومان از طرف سایت دریافت می نمایید.
 • تمام امکانات سیستم همکاری در فروش فایل یار رایگان است و هیچ هزینه ای از شما درخواست نمی شود. هرزمان شما به درآمد برسید از هر فروش ۸۰% مبلغ فروش را شما دریافت می کنید و ۲۰% مبلغ فروش را فایل یار به عنوان کارمزد دریافت می کند.

عضویت در فایل یار

ابتدا بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا فرم عضویت در سیستم فایل یار برای شما باز شود. سپس فرم ثبت نام را با اطلاعات صحیح تکمیل نمایید و در نهایت بر روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید.

به همین راحتی ثبت نام شما در سیستم همکاری در فروش فایل یار به پایان رسید و از این پس می توانید به عنوان بازاریاب در فایل یار فعالیت نمایید.

اما اگر قصد دارید فایل های خود را برای فروش عرضه کنید، باید پروفایل خود را تکمیل نمایید. اطلاعات و مدارک لازم جهت تکمیل پروفایل عبارتند از: کد ملی، کدپستی، شماره تلفن و آدرس محل سکونت.

این موارد برای جلوگیری از نشر آثار و نوشته های عزیزانی است که تمایل و رضایتی به نشر و فروش آثار خود ندارند.

آشنایی با پنل سیستم همکاری در فروش فایل یار

 • از بخش “فروشگاه” و زیرمنوی “لیست فروشگاه ها” می توانید فروشگاه جدید ایجاد نمایید و لیست فروشگاه های موجود خود را مشاهده کنید و به تنظیمات فروشگاه هایی که ایجاد کرده اید بپردازید.
 • از منوی “فروشگاه” و زیرمنوی “پارک دامنه” می توانید دامنه اختصاصی خود را بر روی فروشگاهتان قرار دهید.
 • از منوی “فروشگاه” و زیرمنوی “ویرایش قالب” می توانید به ویرایش کدهای قالب فروشگاه خود بپردازید.
 • از منوی “فروشگاه” و زیرمنوی “لینک دوستان” می توانید در فروشگاه فایل خود به دوستان و فروشگاه های دیگر لینک دهید.
 • از منوی “فروشگاه” و زیرمنوی “اخبار” می توانید مطالب و اخباری را در فروشگاه خود منتشر کنید که این امر به ارتقا فروشگاه شما در موتورهای جستجو کمک خواهد کرد.
 • از منوی “فروشگاه” و زیرمنوی “صفحات” می توانید دسته بندی و صفحات جدید برای سایت خود ایجاد نمایید.
 • از منوی “فروشگاه” و زیرمنوی “اسلایدشو” می توانید برای سایت خود اسلاید ثبت کنید و اسلایدهای خود را مدیریت نمایید.
 • از منوی “محصولات” و زیرمنوی “لیست محصولات فروشگاه ها” می توانید تمام محصولات موجود در فایل یار را با تمام جزییات از جمله قیمت و پورسانت بازاریابی مشاهده نمایید و لینک هر محصول را با کلیک بر روی “دریافت کد” برای تبلیغ و بازاریابی دریافت کنید.
 • از منوی “محصولات” و زیرمنوی “اضافه کردن محصول” می توانید فایل های خود را در سایت بارگذاری نمایید. البته برای این کار ابتدا باید پروفایل خود را تکمیل کنید و هویت خود را با ارسال مدارک تایید نمایید. پس از تایید اطلاعات شما توسط مدیریت سیستم فایل یار، می توانید از این بخش، فایل های خود را بارگذاری کنید.
 • از منوی “محصولات” و زیرمنوی “نظرات تایید نشده” و “کل نظرات” می توانید به مدیریت نظرهایی که در فروشگاه شما گذاشته می شود بپردازید و آن ها را تایید یا حذف نمایید.
 • از منوی “تنظیمات” می توانید به تکمیل پروفایل، تنظیم اطلاعات بانکی و تغییر رمز عبور خود بپردازید.
 • از منوی “مالی” می توانید گزارش دقیقی از عملکرد مالی خود مشاهده کنید و درخواست واریزی ثبت کنید و لیست واریزهای قبلی را نیز مشاهده نمایید.
 • از منوی “کدتبلیغاتی” می توانید کدهای مختلف محصولات از جمله کدهای لینک باکس، پاپ آپ و متنی محصولات را به فروشگاه خود اضافه نمایید.
 • از منوی “کد تبلیغاتی” و زیرمنوی “لیست زیرمجموعه ها” می توانید بنرها و لینک زیرمجموعه گیری خود را دریافت کنید. همچنین می توانید لیست زیرمجموعه های خود را مشاهده نمایید. هر فردی که با کلیک بر روی لینک و بنرهای شما عضو فایل یار شود زیرمجموعه شما خواهد شد.
 • از منوی “پشتیبانی و تیکت” می توانید با پشتیبانی سایت فایل یار در ارتباط باشید. می توانید تیکت ارسال کنید و تیکت های ارسالی خود و پاسخ آن ها را مشاهده کنید.

نکات مفید برای فعالیت در سیستم همکاری در فروش فایل یار

ایجاد فروشگاه

از منوی فروشگاه بر روی “لیست فروشگاه ها” کلیک کنید. در بخش “ایجاد فروشگاه جدید” نام و آدرس فروشگاه را وارد نمایید و مشخص کنید چه فایل هایی در فروشگاه شما به نمایش درآید. سپس بر روی “ثبت” کلیک کنید. حال می توانید تنظیمات دیگر فروشگاه خود را انجام و ذخیره نمایید.

راهنمای ارسال فایل

ابتدا باید پروفایل خود را تکمیل کنید و هویت خود را با ارسال مدارک تایید نمایید. پس از تایید اطلاعات شما توسط مدیریت سیستم فایل یار، می توانید با کلیک بر روی گزینه “اضافه کردن محصول”، فایل های خود را بارگذاری کنید. لازم به ذکر است که ارسال چکیده یا مقدمه فایل و همچنین فهرست فایل بسیار مهم است.

در ارسال فایل، میزان قیمت گذاری به این صورت است که ۲۰ درصد از مبلغ فروش فایل ارسالی شما، به سایت تعلق می گیرد که این مبلغ صرف هزینه تامین و نگهداری سایت و غیره می شود.

در قسمت میزان پورسانت بازاریاب، مبلغ مورد نظر خود را بصورت درصد از ۱۵ درصد تا ۷۵ درصد وارد کنید. مانده مبلغ فروش به فروشنده اختصاص داده خواهد شد و پس از رسیدن به حد نصاب(۸۰۰۰تومان)، درآمد کسب شده به حساب کاربر واریز می گردد.

با قرار دادن فایل های خود در سایت، صدها بازاریاب برای فروش فایل های شما بازاریابی خواهند کرد که این امر منجر به افزایش فروش شما خواهد شد.

نحوه زیرمجموعه گیری در سیستم همکاری در فروش فایل یار

با دعوت از دوستان و افراد دیگر می توانید شخصی را به عنوان زیر مجموعه خود معرفی کنید که به ازای هر فروش زیر مجموعه خود، مبلغ ۱۰۰ تومان از طرف سایت فایل یار کسب درامد خواهید کرد.

از منوی “کد تبلیغاتی” و زیرمنوی “لیست زیرمجموعه ها” می توانید بنرها و لینک زیرمجموعه گیری خود را دریافت کنید. سپس بنر و یا لینک زیرمجموعه گیری خود را در وبلاگ، سایت و شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید تا بتوانید برای خود زیرمجموعه جذب نمایید.

بخشی از قوانین فعالیت در سیستم فایل یار

 • مسئولیت انتشار کلیه فایل های قرار گرفته در سایت به عهده ارسال کننده فایل می باشد.
 • فایل هایی که ارسال می کنید و تایید می شوند؛ تا ۲ سال امکان حذف ندارند.
 • محتویات فایل بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران نباشد.
 • عدم ارسال فایل هایی که به صورت رایگان موجود است.
 • ارسال فایل هایی که متعلق به اشخاص می باشد، بدون کسب اجازه از صاحب اثر، ممنوع می باشد.
 • ارسال فایل های مخرب، توهین آمیز، دارای کپی رایت، مغایر با شئونات اخلاقی و اسلامی، سیاسی و اطلاعات مربوط به اشخاص ممنوع می باشد.
 • سیستم همکاری در فروش فایل یار می تواند در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربر، حساب او را بدون اطلاع قبلی مسدود نماید.

اصول معرفی صحیح محصول برای افزایش فروش

 • برای محصول عنوانی دقیق و کاملا مرتبط با محصول انتخاب کنید. از نوشتن عنوان کلی خودداری نمایید. عنوان را دو یا سه کلمه ای انتخاب نکنید، بلکه در یک جمله کوتاه و از مرتبط ترین کلمات برای عنوان بهره ببرید.
 • در توضیحات محصول، ابتدا فرمت و نوع فایل را معرفی کنید. سپس اگر مشخصه، تعداد صفحه یا اطلاعاتی مثل تعداد اسلاید یا زمان مطرح است ذکر نمایید.
 • انتخاب عکس جذاب و مرتبط با محصول که متعلق به خود محصول باشد می تواند کسب درآمد از فروش فایل را برای شما آسان تر سازد.
 • کلمات کلیدی مرتبط با محصول انتخاب کنید و حداقل ۵ کلمه کلیدی اصلی را ذکر نمایید.
 • قیمت محصول را متناسب با ارزش تقریبی فایل انتخاب کنید تا شرایط بهتری برای کسب درآمد از فروش فایل برای خود فراهم سازید.
 • محصول را با پورسانت بازاریابی ایجاد کنید تا از تبلیغات شبکه همکاری در فروش برای فروش بیشتر برخوردار شوید و در کسب درآمد از فروش فایل موفق تر باشید.
 • اگر قسمتی از محصول را می توانید بصورت رایگان ارائه کنید، لینک دانلود قسمت رایگان را در توضیحات محصول قرار دهید.
 • از عکس تکراری برای محصول ها استفاده نکنید. همچنین از به کاربردن متن تکراری و بی هدف در توضیحات محصول پرهیز نمایید.

راه کارهای موثر برای موفقیت در بازاریابی و همکاری در فروش فایل

 • محصولات را به بهترین شکل ممکن معرفی نمایید.
 • قرار دادن کدهای تبلیغ در سایت یا وبلاگ پربازدیدی که دارید.
 • ایجاد وبلاگ و معرفی محصولات سایر فروشندگان و قرار دادن کد پست ثابت مربوط به آن محصولات.
 • معرفی محصول در انجمن های پربازدید و مرتبط با موضوع محصول.
 • معرفی محصول در اتاق های گفتگو.
 • ارسال ایمیل تبلیغاتی و قرار دادن لینک خرید محصول در ایمیل.
 • استفاده از شبکه های اجتماعی، گروه ها و کانال ها برای تبلیغ.
 • معرفی محصول در سایت های آگهی اینترنتی و قرار دادن لینک خرید محصول.
 • قرار دادن تبلیغ محصولات سایر فروشگاه ها در فروشگاه خود.
 • جهت کسب اعتماد مشتری شماره تماس خود را قرار دهید و همچنین توضیحات کاملی در مورد فایل ارئه دهید.

جمع بندی

در این آموزش ابتدا به طور خلاصه با کسب درآمد از فروش فایل آشنا شدیم. سپس به معرفی سیستم همکاری در فروش فایل یار و امکاناتی که در این راستا فراهم نموده است پرداختیم و در انتها نحوه عضویت، فعالیت و کسب درآمد از آن را بررسی کردیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما دوستان عزیز واقع گردد.

5/5 - (3 امتیاز)

2 نظر در “کسب درآمد از اینترنت با سیستم همکاری در فروش فایل یار

 • فوریه 12, 2019 در 3:09 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام بازاریابی رو اونا انجام میدن یا خودمون؟

  پاسخ
  • فوریه 12, 2019 در 4:10 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   کارهای پایه ای و فنی مانند SEO و تبلیغات کلی سایت، توسط خود سیستم صورت می پذیرد اما تبلیغ برای فروشگاهی که شما دریافت می کنید و محصولاتی که قصد فروش دارید، بر عهده شماست و هرچه موفق تر عمل نمایید، درآمد بیشتری خواهید داشت. علاوه براین اگر فایلی داشته باشید که بخواهید برای فروش ارائه نمایید، در هنگام اضافه کردن محصول می توانید در قسمت میزان پورسانت بازاریاب، مبلغ مورد نظر خود را برحسب درصد از ۱۵ تا ۷۵ درصد وارد کنید تا بازاریان سیستم برای محصول شما بازاریابی کنند و در هر فروش به اندازه درصدی که شما مشخص کرده اید، پورسانت دریافت نمایند.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *