آموزش کسب درآمد از سایت GoldenFaucet

در این آموزش قصد داریم به صورت جامع سایت GoldenFaucet را خدمت شما عزیزان معرفی نماییم و نحوه کار با پنل کاربری و کسب درآمد از بیت کوین و دوج کوین را در این سایت تشریح نماییم و در انتها به تبیین استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت GoldenFaucet خواهیم پرداخت.

Faucet چیست

faucet یا قطره چکان ها ، سایت هایی هستند که در قبال کارهای بسیار ساده به شما مبالغ بسیار اندکی رمزارز (به عنوان مثال بیت کوین) می دهند. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در قبال انجام عملی ساده، مبلغ اندکی رمزارز دریافت می نمایید.

در این سایت ها وظایف و کارهای محول شده به کاربران، تنوع و گستردگی زیادی دارد. به عنوان مثال ممکن است از شما فقط کلیک بر روی یک دکمه خواسته شود یا مشاهده یک ویدیو یا مشاهده یک تبلیغ و یا هر کار ساده و کوچک دیگری.

تفاوت اصلی این نوع سایت ها با سایت های کلیکی در این است که Faucet ها اصولا دارای تنوع بیشتری در وظایف محول شده به کاربران هستند و همچنین در بیشتر faucet ها، برای کارها یک نرخ مشخص وجود ندارد، بلکه یک حداقل نرخ و یک حداکثر نرخ برای هر فعالیت وجود دارد که در این بازه به قید قرعه، هرکاربر سهمی خواهد برد.

سایت GoldenFaucet

سایت goldenfaucet

سایت GOLDEN FAUCET یک سایت قطره چکانی می باشد که در آن می توانید به کسب بیت کوین و دوج کوین رایگان بپردازید. این سایت فعالیت خود را در سال ۲۰۱۸ آغاز نمود و تا کنون عملکرد مثبتی داشته است. در حقیقت سایت goldenfaucet خواهر کوچک تر دو سایت گلدن کلیکس و سیلور کلیکس است و هر سه سایت توسط مدیریتی واحد اداره می شوند. به اعتبار همین مجموعه قوی است که سایت goldenfaucet را یک سایت معتبر تلقی می نماییم.

در سایت goldenfaucet می توانید هر ۵ دقیقه با کلیک کردن بر روی دکمه‌ی “CLAIM” به کسب مقدار اندکی بیت کوین و دوج کوین بپردازید.همچنین در این سایت روش های دیگری نیز برای کسب درآمد وجود دارد. روش هایی مانند مشاهده تبلیغات و انجام آفرها که با انجام آن ها می توانید درآمد خود را افزایش دهید. علاوه بر این موارد، مسابقات جذابی در GoldenFaucet برگزار می شود که در صورت برنده شدن مبلغ قابل توجهی بدست خواهید آورد.

اگر به آینده ارزهای دیجیتال خوش بین هستید و همچنین از صبر و پشتکار کافی برخوردارید، توصیه می کنم فعالیت در این سایت را از دست ندهید.

اطلاعات و نکات مهم در مورد سایت GoldenFaucet

 • سایت golden faucet ، مشکلی با ایرانیان ندارد.
 • حداقل مبلغ برداشت در سایت گلدن فاست ۰٫۰۰۰۱ بیت کوین است و برای دوج کوین، حداقل برداشت ۱ دوج است.
 • در سایت goldenfaucet علاوه بر کسب درآمد از فشردن دکمه CLAIM، روش های دیگری مانند کسب درآمد از مشاهده تبلیغات و انجام کارهای کوچک نیز وجود دارد.
 • یک از ویژگی های بسیار جذاب سایت goldenfaucet که پتانسیل کسب درآمد در آن را به شدت افزایش می دهد، امکان جذب زیرمجموعه مستقیم به صورت نامحدود است.
 • روش های پرداخت سایت گولدن فاست شامل پرفکت مانی، پایر، بیت کوین و دوج کوین است که همین امر موجب می شود Golden Faucet برای ایرانیان، انتخاب مناسبی باشد.

عضویت در سایت GoldenFaucet

برای ثبت نام بر روی بنر زیر کلیک نمایید تا وارد سایت قطره ای گلدن فاست شوید.

حال از منوی فوقانی گزینه “SIGNUP” را انتخاب نمایید تا فرمی مطابق شکل زیر برای شما باز شود. این فرم را با توجه به راهنمایی های زیر تکمیل فرمایید.

آموزش سایت goldenfaucet

General Information

این بخش را با توجه به توضیحات زیر تکمیل فرمایید.

 • Full Name: نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل و صحیح در این فیلد وارد نمایید. از اطلاعات واقعی خود برای ثبت نام استفاده نمایید تا در آینده دچار مشکل نگردید.
 • Username: یک نام کاربری برای خود تعیین نمایید. این نام فقط مختص به شماست و نباید پیش از شما، توسط کاربر دیگری در سایت ثبت شده باشد.
 • E-mail Address: ایمیل معتبر و قابل دسترس خود را در این کادر وارد نمایید.
 • Confirm E-mail Address: ایمیل خود را مجددا در این فیلد وارد کنید.
 • Your Birthday: در این فیلد تاریخ تولد خود را به میلادی وارد نمایید. تاریخی که در این قسمت وارد می کنید را همواره به یاد داشته باشید.
 • Password: رمزعبوری برای حساب خود تعیین نمایید. تعداد کاراکترهای رمز انتخابی بیش از ۸ باشد و ترکیبی از اعداد و حروف استفاده گردد.
 • Confirm Password: رمزعبوری را که در فیلد قبل انتخاب کردید، مجددا در این کادر وارد فرمایید.
 • Referrer: عبارت موجود در این کادر را بدون تغییر باقی بگذارید.

Payment Account

در این بخش می توانید شماره حساب خود را وارد نمایید. برای ایرانیان استفاده از هریک از حساب های بیت کوین، پرفکت مانی، پایر و داج کوین بلامانع است. وارد کردن یک مورد کافیست.

اگر تاکنون هیچ حساب آنلاینی برای خود نساخته اید می توانید با استفاده از مقالات میلیونر باش به راحتی اقدام به افتتاح حساب پرفکت مانی، حساب بیت کوین، پایر و یا دوج کوین نمایید.

سپس کد تصویر را در کادر زیر آن وارد نمایید، تیک پذیرش قوانین را بزنید و در نهایت بر روی “REGISTER” کلیک فرمایید تا ثبت نام شما انجام گردد.

حال برای ورود به پنل کاربری خود در سایت goldenfaucet از منوی فوقانی سایت بر روی گزینه “LOGIN” کلیک کنید و در صفحه باز شده، نام کاربری، رمزعبور و کد تصویر را وارد نمایید و بر روی دکمه “LOGIN” کلیک فرمایید تا وارد سایت شوید.

هنگامی که برای اولین بار به پنل کاربری خود در سایت گلدن فوست وارد می شوید از شما خواسته می شود یک سوال امنیتی از خود بپرسید و در فیلد بعد، پاسخی برای آن نیز در نظر بگیرید. این کار را انجام دهید و آن ها را در جایی امن یادداشت نمایید. در نهایت بر روی دکمه “Send” کلیک کنید تا سوال و جواب شما ثبت گردد و به پنل کاربری خود وارد شوید. در این مرحله ثبت نام شما کامل گردید و می توانید به کسب درآمد از سایت GoldenFaucet بپردازید.

آشنایی با پنل کاربری سایت GoldenFaucet.io

هنگامی که وارد سایت goldenfaucet.io می شوید، در پنل کاربری خود با دو منوی اصلی روبرو هستید. یکی منوی فوقانی سایت است و دیگری منوی مخصوص به اکانت شماست که در سمت چپ پنل کاربری قرار گرفته است. در ادامه با گزینه های موجود در این دو منو، آشنا خواهیم شد.

منوی فوقانی سایت

آموزش کار با سایت goldenfaucet

HOME: این گزینه شما را به صفحه اصلی و اولیه سایت هدایت می کند.

ADVERTISE: این گزینه مربوط به سفارش تبلیغات در سایت goldenfaucet می باشد. با کلیک بر روی این گزینه می توانید بسته های مختلف تبلیغاتی در سایت گلدن فاست را مشاهده کنید و اگر قصد تبلیغ در سایت را دارید، آن ها را خریداری نمایید.

FAUCET: با کلیک بر روی این گزینه با زیرشاخه های زیر مواجه می شوید که با انتخاب هریک می توانید به کسب درآمد از آن روش بپردازید:

 • Bitcoin Faucet: این گزینه مربوط به بخش کسب درآمد قطره ای از بیت کوین است. با کلیک بر روی این گزینه وارد بخشی می شوید که مانند faucet هایی مانند فری بیت کوین با کلیک بر روی یک دکمه می توانید، مقدار اندکی بیت کوین کسب نمایید. هر ۵ دقیقه می توانید مجددا این کار را تکرار نمایید.
 • Dogecoin Faucet: این گزینه مربوط به بخش کسب درآمد قطره ای از دوج کوین است. با کلیک بر روی این گزینه وارد بخشی می شوید که مانند faucet هایی شبیه به فری دوج کوین با کلیک بر روی یک دکمه می توانید، مقدار اندکی دوج کوین کسب نمایید. هر ۵ دقیقه می توانید مجددا این کار را تکرار نمایید.

ADS: این گزینه مربوط به مشاهده تبلیغات است. با کلیک بر روی این گزینه وارد بخش تبلیغات کلیکی می شوید و می توانید به کسب درآمد از مشاهده تبلیغات بپردازید.

OFFERS: این بخش هم مشابه بخش تبلیغات کلیکی است. فقط کمی نحوه مشاهده تبلیغ و دسته بندی تبلیغات در آن متفاوت است. البته علاوه بر مشاهده تبلیغات، یکسری کارهای کوچک نیز در این صفحه وجود دارد که با انجام آن ها نیز می توانید به کسب درآمد بپردازید.

CONTESTS: این بخش مربوط به مسابقاتی است که در سایت goldenfaucet برگزار می شود و با کلیک بر روی آن با زیرشاخه های زیر مواجه می شوید:

 • Referral Contest: در این بخش می توانید از مسابقاتی که برای جذب زیرمجموعه برگزار می شود مطلع گردید. در این صفحه اطلاعاتی در مورد قوانین مسابقه، جوایز و برنگان وجود دارد.
 • Bitcoin Claim Contest: در این بخش از مسابقاتی که برای روش قطره ای کسب درآمد از بیت کوین برگزار می شود مطلع می گردید. در این صفحه اطلاعاتی در مورد قوانین مسابقه، جوایز و برنگان وجود دارد.
 • Dogecoin Claim Contest: در این بخش از مسابقاتی که برای روش قطره ای کسب درآمد از دوج کوین برگزار می شود مطلع می گردید. در این صفحه اطلاعاتی در مورد قوانین مسابقه، جوایز و برنگان وجود دارد.

FORUM: این گزینه شما را به انجمن سایت goldenfaucet هدایت خواهد کرد.

LANGUAGE: زبان سایت را از بین آمریکایی و اسپانیایی می توانید انتخاب نمایید.

LOGOUT: از حساب کاربری خود در سایت goldenfaucet.io خارج خواهید شد.

ACCOUNT: این گزینه شما را به صفحه اصلی اکانت خود در سایت golden faucet هدایت می کند. در این صفحه تمام اطلاعات و گزینه های مهم مدیریت حسابتان قرار دارد.

منوی مدیریت پنل کاربری (منوی سمت چپ)

کسب درآمد از سایت golden faucet

Add funds: با کلیک بر روی این گزینه می توانید پول به حساب خرید (Purchase Balance) خود در سایت goldenfaucet واریز نمایید. روش های انتقال پول به حساب خرید عبارتند از انتقال از Account Balance، انتقال از حساب پرفکت مانی، بیت کوین و پایر. از پولی که به این حساب واریز می نمایید، فقط می توانید برای خرید تبلیغات در سایت استفاده فرمایید.

Withdraw: در این بخش می توانید در خواست برداشت درآمد خود را ثبت نمایید. حداقل مبلغ برداشت ۰٫۰۰۰۱ بیت کوین است.

Banners: با کلیک بر روی این گزینه به لینک و بنرهای زیرمجموعه گیری خود در سایت goldenfaucet دسترسی خواهید داشت.

Personal Settings: با کلیک بر روی این گزینه به صفحه تنظیمات شخصی هدایت خواهید شد. در این بخش می توانید به مدیریت ایمیل، شماره حساب های خود و همچنین تغییر رمزعبور بپردازید.

Forum Settings: در این صفحه تنظیمات اکانت شما در انجمن سایت golden faucet وجود دارد.

Advertiser Panel: با کلیک بر روی این گزینه به پنل مدیریت تبلیغات وارد خواهید شد. به عنوان مثال اگر برای تبلیغ سایت خود ۱۰۰۰۰ کلیک خریداری کرده باشد، در این صفحه می توانید به مشاهده آمار و مدیریت بسته تبلیغاتی خود بپردازید.

Mange Login Ads: این بخش مربوط به مدیریت و سفارش Login Ads می باشد.

Direct Referrals: در این صفحه تمام زیرمجموعه های مستقیم خود را می توانید مشاهده و مدیریت نمایید.

Faucet: همان طور که قبلا اشاره شد، این گزینه مربوط به بخش کسب درآمد قطره ای از بیت کوین است. با کلیک بر روی این گزینه وارد بخشی می شوید که با کلیک بر روی یک دکمه می توانید، ۰٫۰۰۰۰۰۰۱۵ بیت کوین کسب نمایید. هر ۵ دقیقه می توانید مجددا این کار را تکرار نمایید.

PTC Ads: این گزینه مربوط به مشاهده تبلیغات است. با کلیک بر روی این گزینه وارد بخش تبلیغات کلیکی می شوید و می توانید به کسب درآمد از مشاهده تبلیغات بپردازید.

OFFERS: همان طور که قبلا اشاره شد، این بخش هم مشابه بخش تبلیغات کلیکی است. فقط کمی نحوه مشاهده تبلیغ و دسته بندی تبلیغات در آن متفاوت است. البته علاوه بر مشاهده تبلیغات، یکسری کارهای کوچک نیز در این صفحه وجود دارد که با انجام آن ها نیز می توانید به کسب درآمد بپردازید. درآمدی که از این بخش کسب می کنید به بیت کوین تبدیل می شود و به حساب بالانس شما اضافه می گردد.

CoinFlip: این گزینه مربوط به شرط بندی با استفاده از پرتاب سکه است. این بازی مشابه بازی شیر یا خط است. با توجه به اینکه این بازی قمارگونه است، استفاده از آن به کاربران میلیونر باش توصیه نمی گردد.

Order History: تاریخچه سفارشات خود را مشاهده خواهید نمود.

Deposit History: در این صفحه تاریخچه پرداخت های شما به سایت قایل رویت است.

Withdraw History: در این صفحه تاریخچه پرداخت های سایت goldenfaucet به شما  قابل رویت است.

Login History: در این بخش تاریخچه ورودهای شما به سایت goldenfaucet قابل مشاهده است.

مفهوم کلمات مهم موجود در Account Summary

 • Balance: مجموع درآمد کسب شده شما در سایت goldenfaucet که قابل انتقال به حساب شخصی شما می باشد. در این سایت شما دارای دو حساب بالانس هستید. یک حساب مربوط به بیت کوین است و دیگری مربوط به دوج کوین می باشد.
 • Withdraw Dogecoin: برای برداشت درآمد موجود در balance دوج کوین خود از این گزینه استفاده نمایید. کارمزد برداشت، ۱ دوج کوین می باشد.
 • Purchase balance: موجودی حساب خرید شما در سایت goldenfaucet که از آن می توان برای خرید تبلیغ استفاده نمود.
 • Pending Withdrawls: مبلغی که درخواست برداشت آن را ثبت کرده اید و در انتظار دریافت آن هستید.
 • Payments Received: مجموع مبالغ پرداختی دریافت شده را نشان می دهد.
 • Earned so far: مجموع درآمدی را که از زیرمجموعه های خود در سایت golden faucet کسب کرده اید نشان می دهد.
 • Advertising Balance Stats: اعتبار خود برای سفارش انواع تبلیغات در سایت io را مشاهده می نمایید.

جدول Bonus Tasklist

این جدول که در سمت راست صفحه اصلی اکانت شما قرار دارد و مشابه شکل زیر است در قبال انجام یک لیست از کارها، به شما هر روز ۲۰۰ ساتوشی جایزه می دهد.

استراتژی کسب درآمد عالی از سایت گلدن فاست

 • ستون Task: وظایفی که باید توسط شما انجام پذیرد تا پاداش به شما تعلق گیرد.
 • ستون Needed: تعداد دفعاتی که باید هر عمل انجام گیرد تا پاداش به شما تعلق گیرد.
 • ستون Done: تعداد دفعاتی که هر عمل توسط شما صورت گرفته است.
 • Faucet clicks: کلیک هایی که باید در بخش Faucet زده باشید.
 • PTC clicks: کلیک هایی که باید در بخش PTC Ads زده باشید.
 • Offers: کلیک هایی که باید در بخش OFFERS زده باشید.
 • Activity: مدت زمان فعال بودن اکانت.

در صورتی که تمامی وظایف درج شده در جدول را به صورت کامل انجام داده باشید، با کلیک بر روی دکمه “CLAIM 0.00000200 SAT” به اندازه ۲۰۰ ساتوشی پاداش خواهید گرفت.

سوالات مهم و نکات کلیدی درباره کسب درآمد از GoldenFaucet

نحوه کسب درآمد از بخش FAUCET

برای کسب درآمد بیت کوینی ابتدا از منوی فوقانی سایت گزینه “FAUCET” و سپس “Bitcoin Faucet” را انتخاب کنید. حال صفحه ای برای شما باز خواهد شد. ابتدا بر روی بنر GOLDENFAUCET کلیک نمایید. در صفحه ی جدید بازشده کپچا را حل نمایید و بر روی دکمه “Click here to continue” کلیک کنید. در این لحظه صفحه ای باز خواهد شد که در آن تایمری وجود دارد. صبر کنید تا زمان سنج صفر شود. در نهایت بر روی دکمه “Get Link” کلیک فرمایید. حال کافیست در صفحه “Bitcoin Faucet” بر روی دکمه “CLAIM YOUR 0.00000015” کلیک فرمایید تا مبلغ به حساب شما اضافه گردد. هر پنج دقیقه می توانید مجددا این کار را تکرار نمایید.

برای کسب درآمد دوج کوینی ابتدا از منوی فوقانی سایت گزینه “FAUCET” و سپس “Dogecoin Faucet” را انتخاب کنید. حال صفحه ای برای شما باز خواهد شد. مراحل را مطابق روند فوق طی نمایید و در انتها بر روی دکمه “CLAIM YOUR 0.18000000” کلیک فرمایید تا مبلغ به حساب شما اضافه گردد. هر پنج دقیقه می توانید مجددا این کار را تکرار نمایید

نحوه مشاهده تبلیغات

ابتدا از منوی کاربری سمت چپ گزینه “PTC Ads” را انتخاب کنید. حال تبلیغات کلیکی و ارزش هر یک را مشاهده می کنید.از ابتدا شروع کنید و سعی نمایید به ترتیب تمام تبلیغات موجود را ملاحظه فرمایید. این عمل روند درآمدی شما را سرعت می بخشد.

برای مشاهده تبلیغات ابتدا روی باکس تبلیغ مورد نظر کلیک فرمایید. سپس تب جدیدی در مرورگر شما باز می شود. این تب را نبندید و اجازه دهید زمان مورد نیاز طی شود. در انتها بعد از گذشت زمان مورد نیاز، باید تست انسان شناسی را انجام دهید. این تست معمولا به صورت انتخاب تصویر برعکس می باشد. پس از انجام این تست، درآمد به حساب شما در سایت goldenfaucet اضافه می گردد.

نوعی دیگر از تبلیغات نیز وجود دارد که روند مشاهده آن مشابه تبلیغات فوق است. برای مشاهده این تبلیغات به بخش “OFFERS” مراجعه کنید و سعی نمایید در این بخش هم اکثریت تبلیغات را مشاهده فرمایید تا درآمد خود را بهبود بخشید.

تمام اعضای یک خانه می توانند در سایت GoldenFaucet عضو شوند؟

خیر، فقط یک کاربر در یک خانواده اجازه ثبت نام دارد. مگر اینکه شما دارای ۲ خط اینترنت کاملا متفاوت و ۲ کامپیوتر مجزا باشید.

به زبان ساده تر، به ازای هر خط اینترنت و کامپیوتر مستقل، فقط یک نفر مجاز به ثبت نام می باشد.

میزان درآمد از زیرمجموعه ها

شما به ازای هر کلیک زیرمجموعه خود در بخش FAUCET و تبلیغات کلیکی، ۵۰% از ارزش آن کلیک را از طرف سایت دریافت خواهید نمود. این مبلغ از زیرمجموعه شما کسر نخواهد شد بلکه از طرف سایت به شما پرداخت می گردد.

تذکرات مهم در مورد سایت Golden Faucet

 • هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای کلیک هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید.
 • شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.
 • هرگز مجاز به استفاده از نرم افزارهایی که مشاهده تبلیغات را خودکارسازی یا دستکاری نمایند نیستید.

استراتژی موفقیت در سایت GoldenFaucet

همراهان گرامی برای کسب درآمد مناسب در سایت goldenfaucet هیچ نیازی به سرمایه گذاری وجود ندارد ومی توانید با کمی صبر و رعایت اصولی که در این بخش آموزش خواهید دید، به موفقیت برسید.

انجام کلیک های روزانه

شرط اول برای موفقیت در سایت goldefaucet انجام کلیک های حداکثری است. پس سعی کنید همواره کلیک های روزانه خود را انجام دهید.

به سه بخش FAUCET و PTC Ads و OFFERS مراجعه کنید و هر روز تلاش نمایید تا اکثریت کلیک های خود را بزنید. این امر موجب می شود سرعت پیشرفت شما افزایش یابد.

آنگاه می توانید به راحتی جایزه ۲۰۰ ساتوشی Bonus Tasklist را نیز دریافت نمایید.

جذب زیرمجموعه مستقیم

قدم بعدی که مهم ترین قدم و سودآورترین قدم برای شماست، جذب زیرمجموعه مستقیم است. فراموش نکنید که سودآورترین بخش کار، جذب زیرمجموعه می باشد.

در سایت گلدن فاست شما می توانید به تعداد نا محدود زیر مجموعه مستقیم جذب کنید. پس تمام تلاش خود را به کار بندید تا از این پتانسیل استفاده کنید. اگر در این امر موفق عمل نمایید، می توانید به آسانی درآمدهای عالی برای خود به ارمغان آورید.

روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به ۴ مورد از اساسی ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

۱- وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف و آموزش کار با سایت GoldenFaucet.io نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در سایت goldenfaucet عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.

۲- لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.

۳- در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت  نمایش دهید.

۴- لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره سایت گلدن فاست به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.

جمع بندی

در این مطلب به صورت جامع به آموزش کار با سایت GoldenFaucet و معرفی امکانات آن پرداختیم و بهترین استراتژی برای کسب درآمد مطلوب از این سایت را بررسی کردیم.

همچنین اگر مایل هستید با ۲ سایت کلیکی و معتبر این مجموعه به نام گلدن کلیکس و سیلور کلیکس نیز آشنا گردید، می توانید به آموزش سایت گلدن کلیکس و سیلورکلیکس مراجعه نمایید.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

3.7/5 - (4 امتیاز)

30 نظر در “آموزش کسب درآمد از سایت GoldenFaucet

 • ژوئن 12, 2021 در 9:36 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام متاسفانه گزینه فاست نداره برای من

  پاسخ
 • می 7, 2021 در 7:47 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من تو قسمت ثبت نام پایمنت اکانت متاسفانه کادر دوج کویین نمیبینم چیکار کنم ؟ قبلا تو دوج کویین ثبت نام کردم

  پاسخ
  • می 8, 2021 در 4:01 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت روش های پرداختش را تغییر داده است و فقط به والت بیت کوین و faucet pay واریزی دارد. شما می توانید با استفاده از مقاله افتتاح حساب در بلاک چین برای خود یک والت بیت کوین بسازید و از آدرس آن برای ثبت نام استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 1, 2021 در 2:52 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  روزتون بخیر و سلامت
  تو سایت goldenfaucet ثبت نام کردم و الان که میخوام مبلغی رو برداشت کنم نمیشه متاسفانه
  به پشتیبان سایت هم پیام دادم و این رو از من خواستند.
  Provide Faucetpay email address
  منظورشون چه جور ایمیلی هست من قبلا ایمیل خودم رو وارد کردم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • آوریل 2, 2021 در 4:06 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   احتمالا شما روش پرداخت را faucet pay انتخاب کرده اید. بنابراین باید یک والت در faucet pay مورد نظر با همین ایمیلی که در golden faucet ثبت کرده اید، برای خود ایجاد نمایید و از آن آدرس برای دریافت درآمد خود استفاده کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آوریل 8, 2021 در 1:13 ب.ظ
    پیوند یکتا

    درود بر شما
    ممنون از راهنماییتون . مثل همیشه عالی بود و از این طریقی که گفتید پرداخت انجام شد.
    تو صفحه faucet pay دو قسمت وجود داره یکی linked address و withdraw
    اینجا میتونم آدرس بیت کوین رو از کیف پول اتمیکم وارد کنم ؟

    پاسخ
    • آوریل 9, 2021 در 4:22 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     خوشحالیم که مشکل شما حل شده است.
     بله، در این بخش می توانید آدرس والت بیت کوین خود را وارد نمایید و با استفاده از گزینه withdraw اقدام به برداشت کنید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • جولای 25, 2020 در 10:34 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید من داخل این سایت ثبت نام کردم روی گزینه نظر سنجی شرکت کردم یه صفحه اومد تبریک شمار برنده گوشی ایفون شدید از خوده سایت بود بعد یه شماره داد گفت زنگ بزنید تا جایزتو بدن هرچی زنگ میزنم اشغاله الکیه؟؟؟

  پاسخ
  • جولای 25, 2020 در 10:28 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بنده تجربه ای در این مورد ندارم. احتمالا تبلیغ بوده است و شما دچار سوء برداشت شده اید. اما اگر از برنده شدن خود مطمئن هستید می توانید به پشتیبانی سایت مذکور ایمیل بزنید و موضوع خود را مطرح کنید و راهنمایی بخواهید. هرچند که اصولا حتی در صورت برنده شدن، به دلیل تحریم ها و بسته بودن راه های ارتباطی، برای کاربران مقیم ایران، محصولی ارسال نخواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 26, 2020 در 6:56 ب.ظ
  پیوند یکتا

  ضمن عرض سلام از پاسخگویی شما در کمترین زمان و بدون هیچ چشمداشتی نهایت تشکر و قدردانی را دارم. می خواستم نظر شما رو در مورد فعالیت در سایت ساتوشی هیرو(satoshihero.com) بدونم ایا پرداختی داره یا نه؟

  پاسخ
  • مارس 27, 2020 در 1:38 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   سایت مذکور در حال حاضر پرداختی دارد. اما در مانیتورینگ، این سایت جزء سایت های موفق و معتبر به حساب نمی آید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 24, 2020 در 3:58 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت شما و همکاران گرامیتون. از زحماتی که برای گاه سازی مخاطبان خود می کشید نهایت قدردانی را دارم .چند سوال ذهن منو درگیر کرده که می خواستم با شما درمیان بگذارم.
  ۱- ایا همه این سایت هایی که شما معرفی کردید هنوز هم پرداختی دارند؟
  ۲- ایا بدون داشتن زیرمجموعه مستقیم و فقط داشتن زیرمجموعه اجاره ای می توان به سود رسید؟
  ۳- بعضی از اطلاعات سایت شما بروز نیستندمثلا نحوه دریافت ۱۵ساتوشی هر ۵ دقیقه یکبار

  پاسخ
  • مارس 25, 2020 در 4:47 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   ۱- تمام سایت هایی که در لیست سایت های معتبر معرفی می شوند در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش قرار دارند و در هر زمانی که از قوانین خود شانه خالی کنند و این مساله در مانیتورینگ محرز شود، نام آن ها از لیست سایت های معتبر حذف خواهد شد.
   ۲- بله، بدون داشتن زیرمجموعه مستقیم و اجاره ای هم می توان درآمد و سود داشت اما برای رسیدن به درآمد مطلوب، باید زیرمجموعه های مستقیم و فعال زیادی داشت.
   ۳- مقالات با دقت بسیار بالایی تولید می شوند اما متاسفانه جزئیات سایت های مورد بحث با سرعت زیادی تغییر می کند. با توجه به حجم مقالات و آموزش های سایت، اگر قرار باشد این جزئیات را ویرایش نماییم هرگز به تولید مقالات جدید و پاسخگویی به نظرات کاربران نخواهیم رسید. به همین دلیل در مقالات، نحوه کلی و اصولی فعالیت را آموزش می دهیم و بر این باوریم که اگر کاربر با دقت، مقالات را مطالعه کند به راحتی از پس جزئیات و تغییرات جدید بر خواهد آمد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 6, 2020 در 10:49 ق.ظ
  پیوند یکتا

  میگم من بلد نیستم توی سایت تون برم چه جوری برم لطفن بگین ممنون

  پاسخ
  • ژانویه 6, 2020 در 5:42 ب.ظ
   پیوند یکتا

   متاسفانه متوجه منظور شما نمی شوم. شما الان داخل سایت ما هستید که می توانید نظر بگذارید دیگه!
   اگر هم منظور شما سایت goldenfaucet است که سایت مذکور متعلق به ما نمی باشد و فقط در میلیونر باش به عنوان یک روش کسب درآمد قطره چکانی معرفی شده است.
   برای ورود به آن کافیست بر روی بنری که در مقاله فوق قرار داده شده است کلیک فرمایید و مطابق توضیحات مقاله ثبت نام را انجام دهید. دقت نمایید که گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر شما فعال باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 29, 2019 در 8:45 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  اگه من بجای حساب دوج کوین یا بیت کوین پرفکت مانی استفادع کنم
  اون مبلغ بیت کوین به دلار تبدیل میشه و برای حساب پرفکت مانی من میاد؟

  پاسخ
  • جولای 29, 2019 در 8:29 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، باید فقط از آدرس بیت کوین و دوج کوین برای دریافت درآمد استفاده نمایید. اگر قصد دارید در پرفکت مانی بیت کوین های خود را دریافت نمایید باید شماره کیف پول بیت کوینی خود در پرفکت مانی را وارد نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 29, 2019 در 10:19 ب.ظ
    پیوند یکتا

    خب این کار که مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    مثلا صرافی ها ایراد نمیگیرن که بیت کوین باید در کیف پول بلاک چین باشد؟

    پاسخ
    • جولای 31, 2019 در 1:00 ق.ظ
     پیوند یکتا

     خیر.
     البته هر صرافی می تواند قانون خودش را داشته باشد و با اصول خودش کار کند. بنابراین تضمینی وجود ندارد.
     اما به هر حال شما قادر هستید در خود پرفکت مانی بیت کوین نگهداری کنید و یا آن را به حساب دیگری منتقل سازید و یا حتی آن را در داخل پرفکت مانی به دلار تبدیل نمایید. جای نگرانی وجود ندارد هرچند که توصیه بنده این است که برای دریافت بیت کوین از حساب بلاک چین استفاده نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • جولای 22, 2019 در 5:14 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام سایت onfaucet.comاسکم هست ؟ساتوشی بالایی میده

  پاسخ
  • جولای 22, 2019 در 10:51 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور اسکم می باشد. از فعالیت در آن خودداری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 17, 2019 در 5:26 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام مدت زمان واریز چقدر هست من الان یه روز در حال انتظار هنوز

  پاسخ
  • آوریل 18, 2019 در 1:50 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بازه پرداخت بین ۱ تا ۷ روز می تواند متغیر باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 11, 2018 در 9:39 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام قسمت top offers و easy offers رو باید چیکار کنم تا پولشون رو بگیرم بعد در ضمن کنارشون یه شکل مثلث هست که علامت تعجب داره اون برای چیه و آخرین سوال video jakcpot باید توش چیکار کنم مسابقش چه شکلیه همه اینها تو قسمت offers ها است

  پاسخ
  • دسامبر 11, 2018 در 10:23 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در بخش top offers و easy offers باید دقیقا مطابق آنچه که از شما خواسته شده است عمل بفرمایید. نمی توان گفت باید چه عملی انجام دهید، چون در هر آفر متفاوت است . در بعضی آفرها باید در یک نظر سنجی شرکت کنید و در برخی باید به صورت کامل ثبت نام کنید و حتی مدارکی برای آن ها ارسال نمایید. این توضیحات در مقابل هر آفر وجود دارد. پس از انجام آفر، صحت انجام وظایف، سنجیده می شود و در صورتی که مورد تایید باشد، مبلغ آفر در حساب شما لحاظ می گردد. اگر متوجه آنچه که در یک آفر از شما خواسته شده است، نمی شوید از انجام آفر خودداری نمایید. چون انجام آفر به صورت غلط یا ناقص می تواند موجب مسدودی حساب شما گردد.
   در video jackpot هم مسابقه ای وجود ندارد. در حال حاضر به ازای هر ویدیویی که مشاهده می کنید مقدار ناچیزی درآمد خواهید داشت. در هر روز می توانید تا ۵۰ ویدیو مشاهده کنید. استفاده از این گزینه چندان اقتصادی نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • اکتبر 2, 2020 در 5:42 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام وقت بخیر
   دو مورد سوال داشتم
   ۱٫ برای فعالیت در سایت مربوطه حتما باید آدرس کیف پول در زمان ثبت نام وارد کنیم یا زمان برداشت پول.
   ۲٫ در سایت های Bitcoin Faucet نوع درآمد بصورت coin, bit, Satoshi است چه تفاوتی با هم دارند چطوری محاسبه می‌شوند؟

   پاسخ
   • اکتبر 3, 2020 در 12:14 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    ۱- بهتر است آدرس کیف پول را در زمان ثبت نام وارد کرد. اما در صورت عدم ورود هم می توانید ثبت نام را انجام دهید.
    ۲- باید در مورد هر سایت مشخص به طور مستقل سوال فرمایید. چون ممکن است بعضی از این عبارات، مفهوم و ارزش متفاوتی در سایت های مختلف داشته باشند. اما به طور کلی ساتوشی، کوچکترین واحد ارز بیت کوین است و هر ۱۰۰ میلیون ساتوشی یک بیت کوین خواهد شد. بیت هم مخفف بیت کوین است. و کوین واحد پولی آن سایت است که توسط خود آن سایت ارزش گذاری می شود و ارزش آن را به دلار یا بیت کوین تعیین خواهند کرد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • دسامبر 10, 2018 در 8:43 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام درآمد دلاری که تو قسمت offers میگیریم کجا میره و به چه کاری میاد؟ ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
  • دسامبر 11, 2018 در 2:37 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   درآمد دلاری وجود ندارد. فقط قیمت ها به دلار اعلام می شود که ثبات داشته باشد. بنابراین معادل مبلغ دلاری، بیت کوین محاسبه می شود و به بالانس بیت کوین شما اضافه می گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *