کسب درآمد از اینترنت با سایت آذرباکس

در این آموزش بعد از مدت ها قصد داریم به معرفی یکی دیگر از سایت های کلیکی و تبلیغاتی ایرانی به نام آذرباکس بپردازیم و چگونگی فعالیت و کسب درآمد از این سایت را تشریح نماییم.

سایت کلیکی چیست؟

سایت کلیکی در حقیقت سایتی است که در قبال دریافت مبلغی مشخص از تبلیغ دهندگان، ضمانت می کند تعدادی بازدید (کاربر) را به سمت سایت تبلیغ دهنده هدایت نماید. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در حقیقت مسئولیت انجام بازدید را برعهده می گیرید و به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات موجود انجام می دهید، مبلغی معین دریافت می نمایید.

برای مطالعه بیشتر در مورد سایت های کلیکی می توانید آموزش آشنایی با سایت های کلیکی را که توسط میلیونر باش برای شما تهیه شده است، مطالعه نمایید.

در ادامه با یکی از سایت های کلیکی ایرانی به نام آذرباکس آشنا خواهیم شد.

میلیونر باش بنابر دلایل زیر، فعالیت در سایت آذرباکس را دیگر پیشنهاد نمی کند و این سایت را برای فعالیت و سرمایه گذاری هرگز مطمئن و مناسب نمی داند.

 • عدم پایبندی مدیریت سایت به تعهدات خود نسبت به کاربرانش.
 • سرباز زدن از پرداخت به کاربران با دلایل واهی.
 • پرداختی های موردی و انتخابی و کاربران ناراضی بسیار.
 • عدم ثبات در قوانین و وضع قوانین غیر منطقی و من درآوردی.
 • عدم شفافیت در قوانین.
 • قانونی من درآوردی و غیر منطقی برای تبدیل موجودی حساب جاری به حساب سپرده. به این ترتیب که اگر مبلغ ۲۰۰۰۰ تومان در حساب جاری خود را به حساب سپرده منتقل کنید، تنها مبلغ ۵۰۰۰ تومان به حساب سپرده ی شما منتقل خواهد شد!
 • عدم امکان انتقال مبالغ کمتر از ۲۰۰۰۰ تومان از حساب جاری به سپرده.
 • قانون بازیافت ۵۰% و اجبار کاربران به سرمایه گذاری در سایت.
 • قوانین بسیار سخت و محدود کننده از برداشت سوم به بعد.
 • عدم آشنایی با ساده ترین قوانین حقوقی و مسائل فنی در یک سایت کلیکی.

به امید روزی که سایت های کلیکی ایرانی با مدیریت صحیح بتوانند علاوه بر سود آوری، به تعهدات و وعده های خویش عمل نمایند. همچنین به دوستانی که مایل هستند در بهترین سایت کلیکی ایرانی فعالیت کنند، سایتی که حداقل از اعتبار بیشتری نسب به دیگران برخوردار است، توصیه می کنیم به آموزش کسب درآمد از فیس نما مراجعه کنند. این سایت به دلیل رتبه بسیار بالایی که در ایران دارد و کاربران بی شمارش، روش بسیار سالمی برای تبلیغات کلیکی دارد و درآمد از تبلیغات در آن مناسب است. به خصوص اگر در جذب زیر مجموعه مستقیم موفق عمل کنید خواهید توانست به درآمد های بسیار مطلوبی دست یابید.

آذرباکس ( AzarBux )

سایت آذرباکس

سایت کلیکی آذرباکس مدتی است که فعالیت خود را آغاز کرده است. در طول این مدت فراز و نشیب هایی داشته است اما به صورت کلی و تا این لحظه عملکرد تقریبا مناسبی از خود برجای گذاشته است.

آذر باکس از نظر پنل کاربری شباهت های زیادی به لایف کلیک دارد و حتی از اسکریپت مشابهی استفاده می کند. بنابراین همان طور که پیش تر در مورد لایف کلیک اشاره کردیم، آذرباکس نیز بر خلاف اکثریت سایت های کلیکی ایرانی ، پتانسیل کسب درآمد خوب را دارد و در صورتی که فعالیتش مستمر باشد، امکان کسب درآمد مطلوب از آن قابل تصور است.

آذر باکس خود را اینگونه معرفی می کند:

آذرباکس یک مرکز تبلیغاتی است که علاقه مند است شما را به صورت رایگان برای کسب درآمد به عضویت درآورد. آذرباکس مکانی است که با کلیک کردن و دیدین تبلیغات، کسب درآمد خواهید کرد و همچنین جایی است که موسسات و نفرات، ایده ها، محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارند.

در تجارت ما همه برنده هستند، شما با استفاده از یک متود ساده و کارآزموده شده می توانید درآمد داشته باشید و یا محصولات خود را به نمایش بگذارید.

مهمتر از همه اینکه ما با ادغام چندین روش در دنیای بزرگ تبلیغات اینترنتی ، این موسسه را بنا کرده ایم و با استفاده از مجهزترین وسایل و امکانات آمده ایم تا جایگاه خود را در این تجارت بدست آوریم. پس با خیال راحت به ما به پیوندید، ما آمده ایم تا با شما رشد کنیم.

مزایای سیستم کلیکی آذرباکس

 • حداقل مبلغ برداشت در آذرباکس ۱۰۰۰۰ تومان است که با توجه به نرخ و تعداد تبلیغات در این سایت تنها با کار کرد خود طی مدت کوتاهی می توانید به این مبلغ رسیده و آن را برداشت کنید.
 • تعداد تبلیغات بالا و همچنین نرخ مناسب کلیک بر روی هر تبلیغ از دیگر مزایای آذرباکس است.
 • امکان خرید و فروش حساب کاربری در سایت آذرباکس فراهم است.
 • امکان جذب زیرمجموعه مستقیم تا سقف ۲۰۰ نفر وهمچنین اجاره کردن زیر مجموعه اجاره ای در سایت وجود دارد.

معایب سایت کلیکی آذرباکس

 • اشکالات فنی و ظاهری در پنل کاربری و راهنمایی های سایت.
 • قوانین بسیار سخت و محدود کننده از برداشت سوم به بعد.
 • عدم شفافیت در بعضی از امور و قوانین.
 • عدم ثبات در قوانین و وضع قوانین غیر منطقی و من درآوردی.
 • عدم امکان انتقال مبالغ کمتر از ۲۰۰۰۰ تومان از حساب جاری به سپرده.
 • قانون بازیافت ۵۰% و اجبار کاربران به سرمایه گذاری در سایت.
 • قانونی من درآوردی و غیر منطقی برای تبدیل موجودی حساب جاری به حساب سپرده. به این ترتیب که اگر مبلغ ۲۰۰۰۰ تومان در حساب جاری خود را به حساب سپرده منتقل کنید، تنها مبلغ ۵۰۰۰ تومان به حساب سپرده ی شما منتقل خواهد شد!

سوالات مهم و نکات کلیدی درباره کسب درآمد از آذرباکس

آذرباکس چگونه کار می کند؟

تبلیغ کنندگان برای تبلیغ وب سایت یا محصول خود مبلغی را به آذرباکس می پردازند و شما با دیدن این تبلیغات درآمد خواهید داشت.

آذرباکس برای اینکه درآمد بیشتری داشته باشید یک لینک مخصوص به هر عضو اختصاص داده است و شما با تبلیغ این لینک در هر وب سایت و یا توسط ایمیل می توانید زیرمجموعه جذب نمایید و یا می توانید با پرداخت هزینه، برای خود زیر مجموعه اجاره کنید و از کلیک های زیر مجموعه خود نیز درآمد کسب کنید.

انواع حساب های کاربری و مقایسه آن ها با یکدیگر

در حال حاضر در سایت آذرباکس ، چهار نوع کاربری استاندارد، بیمه عمر و سرمایه، نقره ای و طلایی فعال است. که در زیر به مقایسه این چهار کاربری خواهیم پرداخت.

 • کاربری استاندارد: به صورت رایگان با ثبت نام در آذر باکس این نوع کاربری در اختیار شما قرار می گیرد.
 • کاربری بیمه عمر و سرمایه: جهت ارتقا به این کاربری و استفاده از امتیازات آن، در ازای یک ماه عضویت، باید مبلغ ۷۵۰۰۰ تومان پرداخت کنید.
 • کاربری نقره ای: جهت ارتقا به این کاربری و استفاده از امتیازات آن، در ازای یک ماه عضویت، باید مبلغ ۱۰۰۰۰۰ تومان پرداخت کنید.
 • کاربری طلایی: جهت ارتقا به این کاربری و استفاده از امتیازات آن، در ازای یک ماه عضویت، باید مبلغ ۱۲۰۰۰۰ تومان پرداخت کنید.

جدول زیر دارای اطلاعات بسیار مفیدی می باشد. این جدول را با دقت بررسی نمایید و بهترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید.

مقایسه حساب های کاربری در آذرباکس

انواع زیرمجموعه

زیر مجموعه مستقیم: نفراتی هستند که برای عضویت در آذرباکس از لینک یا اسم شما به عنوان معرف استفاده می کنند.

زیرمجموعه اجاره ای: ربات هایی هستند که شما با پرداخت هزینه به مدت معین اجاره خواهید کرد تا برای شما تبلیغات ببینند و شما بابت هر تبلیغ دیده شده از طرف آن ها درآمد کسب خواهید کرد.

تذکر: جهت درآمد روزانه از زیر مجموعه ها، دیدن حداقل ۱۰ تبلیغ استاندارد در هر روز الزامی است.

پرداخت خودکار چیست؟

پرداخت خودکار ساده ترین روش برای تمدید زیرمجموعه ها می باشد.

هنگامی که پرداخت خودکار فعال باشد، به صورت اتوماتیک هزینه تمدید زیرمجموعه اجاره ای از حساب شما کسر می گردد.

وقتی زیرمجموعه را به صورت روزانه با پرداخت خودکار اجاره می کنید با اولین کلیک، زیرمجموعه به طور خودکار یک روز بیشتر تمدید می شود و به اندازه یک روز از حساب شما هزینه آن کسر می گردد. اگر هیچ زیرمجموعه ای در یک روز خاص کلیکی نداشته باشند، هیچ مقداری از شما کسر نخواهد شد.

تعویض زیر مجموعه چیست؟

شما می توانید با استفاده از این امکان، نفرات اجاره ای خود را که به اندازه کافی فعال نیستند و یا برای شما پولساز نیستند، با یک هزینه اندک با یک عضو دیگر عوض کنید.

مدت زمان باقی مانده اجاره برابر با نفر قبلی خواهد بود با این تفاوت که شما یک عضو کاملا متفاوت را اجاره کرده اید.

انواع موجودی حساب در آذرباکس

موجودی حساب جاری: موجودی این حساب از طریق کلیک های شما و زیرمجموعه های شما افزایش می یابد و می توانید موجودی این حساب را از سایت برای واریز به حساب بانکی خود درخواست نمایید.

موجودی حساب سپرده: موجودی این حساب از طریق انتقال از حساب جاری و یا انتقال مستقیم از حساب بانکی عضو شبکه شتاب افزایش می یابد.

حساب سپرده برای نقل و انتقالات مالی و خریدهای شما در آذرباکس مورد استفاده قرار می گیرد. مانند: خرید زیرمجموعه، تبلیغات، ارتقاءعضویت و … ؛ توجه داشته باشید که موجودی این حساب قابل واریز به حساب بانکی شما نمی باشد.

نکته: برای انتقال موجودی حساب جاری خود به حساب سپرده، باید حتما موجودی حساب جاری شما بیش از ۲۰۰۰۰ تومان باشد. در اینصورت می توانید به بخش پشتیبانی سایت تیکت بزنید و درخواست خود را بیان کنید تا ظرف مدت ۴۸ ساعت به آن رسیدگی شود.

تبلیغات را چگونه مشاهده کنم؟

برای مشاهده آگهی ها و دریافت مبلغ پورسانت کافی است به صفحه مشاهده آگهی ها مراجعه نمایید. بعد از کلیک بر روی هر آگهی علامت تیک کوچکی بر روی آگهی نمایش داده می شود که بعد از کلیک بر روی این علامت، به صفحه مشاهده آگهی ارجاع داده می شوید و پس از سپری شدن زمان مشخص، پیغام اضافه شدن پورسانت خود را مشاهده می کنید. سپس می توانید صفحه آگهی را بسته و آگهی بعدی را مشاهده نمایید.

چرا نمی توانم آگهی ها را مشاهده کنم؟

از مشکلاتی که برخی کاربران دارند و بسیار سوال می پرسند دیده نشدن آگهی ها می باشد. لازم به ذکر است که برای مشاهده آگهی ها شما به فعال بودن جاوا اسکریپت و فلش پلیر بر روی مرورگر خود نیاز دارید. همچنین بهتر است از مرورگر مناسب و به روز استفاده نمایید.

اکثر مواقع به دلیل پایین بودن سرعت اینترنت یا مشکلات دیگر فایل جاوا اسکریپت حاوی آگهی ها بارگزاری نمی شود که باعث دیده نشدن آگهی ها توسط شما می شود. در صفحه آگهی ها عمل تازه سازی صفحه را انجام دهید تا آگهی ها نمایش داده شوند.

آگهی های مدیر چیست؟

آگهی هایی وجود دارد که به وسیله مدیر به نمایش گذاشته می شود. برای باز شدن سایر آگهی ها نیاز دارید که روی این آگهی ها کلیک کنید. شما برای مشاهده آگهی های مدیر، مبلغی دریافت نمی کنید.

از آگهی های درخواست عضویت چگونه کسب درآمد نمایم؟

آگهی های درخواست عضویت در دو نوع استاندارد (۱۰۰ تومانی) و مینی (۵۰ تومانی) موجود می باشند که کاربران با انجام درخواست پیشنهاد شده و ارسال مدارک خواسته شده بعد از تایید کاربر تبلیغ دهنده مبلغ آن درخواست را دریافت خواهند نمود.

کاربران می توانند از طریق بخش پیشینه ها پیگیر درخواست خود باشند و وضعیت نهایی آن را مشاهده نمایند.

پرداخت به من چگونه انجام خواهد شد؟

در حال حاضر پرداخت از طریق تمام بانک های عضو شتاب مثل بانک صادرات، ملی، ملت، تجارت، سامان، پارسیان و دیگر بانک ها انجام خواهد شد. تمامی واریزها از طرف سایت آذرباکس ظرف ۸ روز کاری بعد از درخواست برداشت، انجام خواهد شد و بعد از تایید آن با توجه به نوع حساب شما و بانک مربوطه می تواند بصورت لحظه ای یا تا ۴۸ ساعت دیگر طول بکشد.

ضمنا درخواست برداشت از حساب شما نسبت به نوع عضویت شما متغییر است.

چه زمانی می توانم درآمد خود را دریافت کنم؟

زمانی که موجودی حساب شما به حداقل میزان تعیین شده رسیده باشد می توانید درخواست برداشت موجودی خود را بدهید.

 • حداقل برداشت موجودی در مرحله اول ۱۰۰۰۰ تومان می باشد.
 • حداقل برداشت موجودی در مرحله دوم ۱۵۰۰۰ تومان می باشد.
 • حداقل برداشت موجودی در مرحله سوم به بعد ۳۰۰۰۰ تومان می باشد.

تذکر: برای برداشت از حساب جاری امتیاز نیز مهم است و به ازای برداشت هر ۱۰۰۰ تومان, ۲۰۰۰ امتیاز لازم می باشد. البته با فعالیت در سایت و کلیک بر روی تبلیغات، همواره امتیازات لازم برای برداشت مبلغ موجود در حساب جاری حاصل می گردد.

بازیافت سرمایه چیست؟

هنگامی که می خواهید مبلغ موجود در حساب جاری خود را دریافت نمایید،باید درصدی را به عنوان بازیافت سرمایه، از حساب بانکی خود به سایت پرداخت کنید. این مبلغ به حساب سپرده ی شما اضافه می شود تا در هنگام خرید خدمات تبلیغاتی از این سپرده استفاده نمایید. در حال حاضر میزان بازیافت سرمایه، ۵۰ % از مبلغ درخواستی است.

روش خرید تبلیغات و یا کلیک در آذرباکس

در آذرباکس می توانید به دو صورت تبلیغات نمایید و آگهی خود را ثبت کنید:

۱- تبلیغات بنری

۲- تبلیغات کلیکی وب سایت

در هر دو روش، ابتدا نیاز به خرید کلیک و یا مدت نمایش آگهی دارید. بعد از خرید یک پلن نمایش یا کلیک، می توانید تبلیغات خود را اضافه نمایید. دقت کنید که در روش تبلیغات کلیکی بعد از ثبت آگهی، آگهی شما نیاز به تایید مدیر سایت دارد اما در روش بنری به محض ثبت بنر می توانید آن را مدیریت نمایید.

بعد از ثبت و تایید آگهی، آگهی های خود را می توانید از قسمت مربوطه مدیریت نمایید و بسته نمایش یا کلیک خریداری شده خود را به آگهی ها و بنر هایتان اختصاص دهید و یا آگهی های خود را متوقف یا حذف نمایید.

تمام اعضای یک خانه می توانند در آذرباکس عضو شوند؟

خیر، فقط یک کاربر در یک خانواده اجازه ثبت نام دارد. مگر اینکه شما دارای ۲ خط اینترنت کاملا متفاوت و ۲ کامپیوتر مجزا باشید.

به زبان ساده تر، به ازای هر خط اینترنت و کامپیوتر مستقل، فقط یک نفر مجاز به ثبت نام می باشد.

تذکرات مهم

 • هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای کلیک هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید. بنابراین فراموش نکنید که اگر شما زیر مجموعه‌ی هیچ شخصی نباشید، هیچ نفعی برای شما ندارد و تنها صاحب سایت کلیکی از این عمل شما نفع کوتاه مدت خواهد برد و در انتها به دلیل کاهش کاربران سایت برای او نیز ضرر به همراه خواهد داشت و موجب متوقف شدن فعالیت سایت خواهد شد. که این امر به معنی از بین رفتن تمام زحمات شما برای بدست آوردن زیرمجموعه است.
 • در تمام سایت های کلیکی، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.
 • هرگز مجاز به استفاده از نرم افزارهایی که مشاهده تبلیغات را خودکارسازی یا دستکاری نمایند نیستید.

عضویت در آذرباکس

با توجه به فارسی بودن و سادگی مراحل کار نیاز به هیچ توضیحی نیست. فقط بر روی بنر زیر کلیک کنید تا وارد سایت آذرباکس شوید، سپس بر روی گزینه “عضویت” کلیک نمایید و در صفحه‌ی باز شده، فرم را تکمیل کنید و در نهایت بر روی دکمه “ثبت نام” کلیک نمایید.

نکته: در کادر معرف باید عدد ۶۳۱۶۷۸۹۰۳ را وارد کنید.

لینک ثبت نام حذف شد

حال به پنل کاربری خود وارد شوید و ایمیل خود را تایید نمایید. همچنین نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و شماره شبای بانکی خود را وارد کنید.

نکته: برای دریافت شماره شبای حساب خود به مقاله آموزش دریافت شماره شبا مراجعه کنید.

استراتژی موفقیت در سایت آذرباکس

همراهان گرامی برای کسب درآمد مناسب در سایت آذر باکس نیاز به هیچگونه سرمایه گذاری ندارید و می توانید با کمی صبر و رعایت ۳ اصلی که در این بخش آموزش خواهید دید، به درآمد ثابت و مطلوب برسید.

همچنین قابل ذکر است که اگر دنبال درآمد میلیونی در ماه اول هستید  از کار در این سایت خودداری کنید . این سایت جهت درآمد مناسب حداقل نیاز به ۶ ماه کلیک روزانه دارد و باید روزانه ۱۰ دقیقه وقت جهت درآمد زایی بگذارید.

۳ اصل عبارتند از:

۱- انجام کلیک های روزانه

۲- جذب زیر مجموعه مستقیم

۳- استفاده از درآمدهای کسب شده برای اجاره زیر مجموعه و در صورت لزوم ارتقاء پلن کاربری

موارد اول و سوم که مشخص هستند، اما اگر باز هم نیاز به توضیحات بیشتری دارید می توانید به آموزش کسب درآمد از لایف کلیک مراجعه نمایید.

در ذیل به توضیح مورد دوم خواهیم پرداخت.

چگونگی جذب زیرمجموعه مستقیم

جذب زیرمجموعه مستقیم مهم ترین قدم و سودآورترین قدم برای شماست. فراموش نکنید که در تمام سایت های کلیکی جذب زیر مجموعه مستقیم، سودآورترین بخش کار می باشد.

در سایت آذرباکس شما می توانید ۲۰۰ زیر مجموعه مستقیم جذب کنید. پس تمام تلاش خود را به کار بندید تا از تمام این پتانسیل استفاده کنید.

روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به ۴ مورد از اساسی ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

۱- وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف سایت آذر باکس نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در سایت آذرباکس عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.

۲- لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.

۳- در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت  نمایش دهید.

۴- لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره آذرباکس به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.

تذکر ویژه

آذرباکس هم اکنون در حال پرداخت است و کاربران زیادی از این سایت دریافتی داشته اند اما کاربرانی نیز وجود دارند که از آذرباکس ناراضی هستند. میلیونر باش در حال مانیتورینگ این سایت می باشد، اما برای این امر به زمان بیشتری نیاز دارد. بنابراین به شما همراهان گرامی توصیه می کنیم فعلا از سرمایه گذاری در این سایت خودداری نمایید.

همچنین با عضویت از طریق لینک های میلیونر باش می توانید به مانیتورینگ بهتر و کامل تر ما نیز کمک نمایید.

جمع بندی

در این آموزش به صورت جامع با آذرباکس و امکانات آن آشنا شدیم و بهترین استراتژی برای کسب درآمد مطلوب از آن را بررسی کردیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

آموزش های مشابه: فیس نما ، پارت کلیک ، ماهان سورف

5/5 - (2 امتیاز)

19 نظر در “کسب درآمد از اینترنت با سایت آذرباکس

 • ژانویه 18, 2020 در 6:15 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من در سایت کلیک طلا عضو شدم و مخواهم لینک عضو گیری رو برای دوستانم بفرستم اما هرچی میگردم پیدا نمیکنم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • ژانویه 18, 2020 در 7:06 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   با توجه به اینکه میلیونر باش سایت مذکور را تحت نظر ندارد و در آن فعال نیست، امکان راهنمایی نیز وجود ندارد. چنین سوال هایی را باید از پشتیبانی خود سایت مذکور و یا سایت هایی که سایت مورد نظر را معرفی کرده اند، بپرسید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 18, 2019 در 11:35 ق.ظ
  پیوند یکتا

  آذرباکس دزدترین سایت هست و کاملا اسکمه

  پاسخ
 • نوامبر 13, 2018 در 3:24 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید. آیا سایت ایرانی تاب کلیک (tabclick.info )اسکم شده؟؟چون چهار پنج روزی میشه سایتش بالا نمیاد.

  پاسخ
  • نوامبر 13, 2018 در 6:59 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت اصلا جزو سایت های کلیکی معتبر داخلی نبوده است و در مانیتورینگ میلیونر باش وارد نشده است که بخواهیم درمورد اسکم شدن یا نشدن آن اظهار نظری بکنیم. بنابراین تنها چیزی که در این لحظه می توان درمورد این سایت گفت، این است که در حال حاضر سایت مذکور قابل دسترسی نیست. اگر این حالت چند روزیست که ادامه داشته است، احتمالا فعالیت سایت متوقف گردیده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 8, 2018 در 7:00 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.ایا سایت اذر باکس همچنان معتبر هست یا اسکم شده؟

  پاسخ
  • ژوئن 9, 2018 در 5:43 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت همچنان فعال است اما همان طور که در آموزش فوق بیان کرده ایم، این سایت دیگر معتبر نیست و در مانیتورینگ میلیونر باش شرایط خوبی ندارد و فعالیت در آن توصیه نمی گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 5, 2017 در 4:00 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام نظرتون درباره ی سایت ایرو کلیک چیه؟چه قدر احتمال داره که این سایت اسکم بشه؟ممنون

  پاسخ
  • اکتبر 6, 2017 در 8:46 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   آیروکلیک، مدت کوتاهی است که فعالیتش را شروع کرده و به دلیل عدم ثبات در سیاست ها و قوانین، هنوز سابقه ای در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش ندارد و نظری در مورد این سایت نداریم. در مورد احتمال اسکم شدن، باید خدمتتون عرض کنم، تمام سایت های کلیکی احتمال اسکم شدن را دارند اما آیروکلیک به دلیل پیشنهادها و آفرهای فوق العاده اما مشکوکی که می دهد، ریسک اسکم شدن را افزایش می دهد. اما به هرحال همه چیز به سیاست های مدیریتی وسرمایه گذاری های سایت بستگی دارد که در ماه های آینده، بهتر می توان در مورد آن اظهار نظر کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 27, 2017 در 1:51 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چرا با این که سایت اذر باکس در ساماندهی ثبت نشده وبعضی از سایت های دیگه اونو اسکم معرفی می کنند شما اونو معتبر می دونید؟

  پاسخ
  • سپتامبر 27, 2017 در 8:27 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر عزیز
   در مورد پرسش فوق، توجه شما را به نکات زیر جلب می کنم:
   ۱- آدر باکس در ستاد ساماندهی ثبت شده است. برای تحقیق صحت این موضوع می توانید به سایت samandehi.ir مراجعه کنید و در باکس استعلام ثبت رسانه، دامنه azarbux.com را وارد نمایید تا نتیجه را ملاحظه فرمایید.
   ۲- میلیونر باش به دلیل ساختار سایت های کلیکی، هیچ یک از آن ها را ۱۰۰% معتبر معرفی نمی کند. بلکه با توجه به سوابق موجود در بخش مانیتورینگ میلیونر باش، برای آنان اعتباری در نظر می گیرد و به معرفی آنان می پردازد. همچنین با توجه به علاقه ای که کاربران برای کسب درآمد از این روش دارند، هر روز ایمیل ها و درخواست های زیادی بر مبنای معرفی سایت های کلیکی بیشتر داریم و تقاضا برای این روش نسبت به روش های دیگر بیشتر است. در نتیجه ما نیز تصمیم گرفتیم که سایت آذرباکس را که تا کنون در مجموع اکانت های مانیتورینگ میلیونر باش بیش از ۲۳ پرداخت موفق داشته است و از نظر میزان درآمد، امکان درآمد قابل قبول پس از چندین ماه فعالیت مداوم، از آن قابل تصور است، خدمت کاربران معرفی کنیم.
   ۳- در متن آموزش فوق تمام نکات لازم درمورد میزان اعتبار آذرباکس به صراحت بیان شده است. به عنوان نمونه می توانید بخش “معایب سایت کلیکی آذرباکس” و بخش “تذکر ویژه” را ملاحظه نمایید.

   پاسخ
 • سپتامبر 25, 2017 در 3:57 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون از پاسخ کاملتون.میخواستم بدونم شما لایف کلیک کاملا تایید می کنین دیگه یعنی اون قدر مطمئن هست که بشه ۱۰۰ هزار تومان روش سرمایه گذاری کرد؟

  پاسخ
  • سپتامبر 25, 2017 در 9:51 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام، انجام وظیفه بود.
   در مورد اعتبار لایف کلیک باید عرض کنم، این سایت تا به امروز عملکرد و برنامه ریزی بسیار خوبی داشته است و از معتبرترین سایت ها در این زمینه به شمار می آید. اما در گذشته سایت های کلیکی بسیاری داشتیم که از اعتبار بسیار بالایی برخوردار بوده اند و پرداختی های بسیاری هم داشته اند اما بعد از دو سال فعالیت به یکباره اسکم شده اند. به هر حال سرمایه گذاری از جیب در هر یک از سایتهای کلیکی دارای ریسک بالایی است، چون به شما سند و مدرکی برای تضمین بازگشت سرمایه داده نمی شود. بنابراین در میلیونر باش، سرمایه گذاری از جیب در هیچ یک از سایت های کلیکی پیشنهاد نمی گردد، اما لایف کلیک تا امروز بسیار خوش حساب بوده و تصمیم گیری در این مورد برعهده‌ی خود شماست.
   همچنین با توجه به اینکه در بخش نظرات مربوط به آموزش کسب درآمد از لایف کلیک سوالاتی مشابه با سوال شما نیز پرسیده شده است، پیشنهاد می کنم یکبار این بخش را مطالعه نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • مارس 14, 2020 در 11:58 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام.با سه تاسیمکارت که هر کدوم نت جداگانه دارن ولی تو یه گوشی قرار بگیرن برای کسب درآمد از سایت کلیکی مشکلی پیش نمیاد؟

    پاسخ
    • مارس 15, 2020 در 1:26 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     مشکل ایجاد می شود. باید علاوه بر سیم کارت ها، گوشی ها نیز متفاوت باشد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • سپتامبر 24, 2017 در 12:25 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام می خواستم بدونم از بین سایت های ای کیو باکس و استارت باکس.یک باکس مریتا باکس.فارس باکس کدام اسکم هستند؟ممنون

  پاسخ
  • سپتامبر 24, 2017 در 4:58 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در مورد پرسش شما باید عرض کنم، دو سایت آی کیو باکس و استارت باکس هنوز تحت سیستم مانیتورینگ میلیونر باش قرار نگرفته اند و هیچ نظر قاطعی در مورد این دو سایت نمی توانیم بدهیم. اما می توان در مورد هر دو سایت به این نکته اشاره کرد که در ابتدای راه هستند و هنوز آزمون خود را پس نداده اند و همچنین دارای ضعف هایی در ساختار نیز هستند. به همین دلیل در میلیونر باش، عضویت در این دو سایت فعلا توصیه نمی گردد. اما به هر حال اگر قصد فعالیت در دو سایت مذکور را دارید، احتیاط را فراموش نکنید.
   سایت های یک باکس ، مریتا باکس و فارس باکس همگی مربوط به یک مجموعه می باشند و تحت مدیریتی واحد قرار دارند. مشهورترین و قدیمی ترین سایت این مجموعه، یک باکس است که از سال ۹۱ به صورت مستمر در حال پرداخت بوده است و از با سابقه ترین سایت های کلیکی در ایران به شمار می آید. اما در سال ۹۶ این مجموعه ناراضیانی داشته است که نتوانسته اند درآمد خود را از این مجموعه دریافت کنند و همین مساله موجب شده است، فعلا از معرفی این سه سایت به کاربران میلیونر باش خودداری کنیم. اما به هر حال تمام وب سایت های این مجموعه در حال حاضر فعال و به شمار زیادی از کاربران در حال پرداخت هستند.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • مارس 15, 2020 در 10:47 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام.با سه تاسیمکارت که هر کدوم نت جداگانه دارن ولی تو یه گوشی قرار بگیرن برای کسب درآمد از سایت کلیکی مشکلی پیش نمیاد؟

   پاسخ
   • مارس 15, 2020 در 6:07 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    مشکل ایجاد می شود. باید علاوه بر سیم کارت ها، گوشی ها نیز متفاوت باشد.
    موفق باشید.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *