آشنایی با سایت های کلیکی معتبر داخلی

در این سری از آموزش های میلیونر باش قصد داریم درباره‌ی سایت های کلیکی ( ptc ) صحبت کنیم و به معرفی سایت های کلیکی معتبر ایرانی بپردازیم. همچنین به نحوه‌ی عضویت، عملکرد و کسب درآمد از آن ها خواهیم پرداخت.

سایت های کلیکی معتبر ایرانی

سایت کلیکی ( ptc ) چیست؟

ptc مخفف کلمه paid to click به معنی پرداخت به ازای کلیک است و سایت کلیکی در حقیقت سایتی است که در قبال دریافت مبلغی مشخص از تبلیغ دهندگان، ضمانت می کند تعدادی بازدید (کاربر) را به سمت سایت تبلیغ دهنده هدایت نماید. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در حقیقت مسئولیت انجام بازدید را برعهده می گیرید و به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات موجود انجام می دهید، مبلغی معین دریافت می نمایید.

اساس و توجیه فعالیت سایت های کلیکی

همانطور که از توضیحات فوق می توان درک کرد، PTC را اگر به عنوان یک قرار داد در نظر بگیریم، دارای سه طرف زیر می باشد:

 • طرف اول: صاحبان سایت که به عنوان تبلیغ گیرنده و یا واسطه شناخته می شوند.
 • طرف دوم: تبلیغ دهندگان که به عنوان اسپانسر نیز شناخته می شوند.
 • طرف سوم: کاربران سایت که نقش بازدیدکنندگان از تبلیغات را برعهده می گیرند.

حال به منافع هریک از طرفین در این قرار داد خواهیم پرداخت و نشان خواهیم داد که ptc اگر بر مبنای اصولی و برنامه ریزی صحیح صورت پذیرد، در حقیقت یک بازی برد- برد- برد است.

منافع صاحب سایت کلیکی

صاحب سایت با توجه به هزینه های موجود، نرخی را برای هر کاربری که به سمت سایت تبلیغ دهنده خواهد فرستاد، تعیین می کند. به عنوان مثال فرض کنید برای هر کلیک، مبلغی معادل ۲۰ تومان از تبلیغ دهنده دریافت می کند. در این صورت اگر تبلیغ کننده، ۱۰۰۰۰ کلیک سفارش دهد، مبلغی معادل ۲۰۰۰۰۰ تومان باید به صاحب سایت پرداخت نماید. صاحب سایت با توجه سیاست هایی که برای اداره سایت اتخاذ کرده است، درصدی از هر کلیک را به کاربران پرداخت می کند و آنچه باقی می ماند پس از کسر هزینه ها ( هزینه هایی از قبیل تامین هاست، کارمندان، پشتیبانی و …)، می شود سود حاصل برای صاحب سایت.

منافع تبلیغ دهندگان

تبلیغ دهنده در این روش به آسان ترین شکل ممکن می تواند برای سایت یا فروشگاه خود ترافیک جذب نماید و رتبه‌ی سایت خود را در الکسا و موتورهای جستجوگر بهبود بخشد. به عنوان نمونه در مثال فوق، تبلیغ دهنده با هزینه ۲۰۰۰۰۰ تومان می تواند ۱۰۰۰۰ بازدید برای سایت خود خریداری نماید.

منافع کاربران سایت کلیکی

کاربران سایت های کلیکی بدون پرداخت هیچ هزینه ای و در ازای کلیک بر روی تبلیغات، به کسب درآمد می پردازند. یعنی هر کاربر با صرف مدتی حدود ۱۰ دقیقه می تواند تبلیغاتی که برایش مشخص شده است را کلیک نماید و درصدی تعیین شده از بهای هر کلیک را به خود اختصاص دهد.

البته پر واضح است هنگامی که برای کاری تنها ۱۰ دقیقه زمان صرف می کنید نباید توقع معجزه داشته باشید و درآمدی فوق العاده را طلب کنید. اما اگر در سایت کلیکی معتبری عضو شوید که اسپانسر های زیادی دارد، با استفاده از تکنیک هایی که در میلیونر باش با آن ها آشنا خواهید شد، خواهید توانست بعد مدتی به درآمدی حدود ۱۰۰۰۰۰ تومان از هر سایت برسید. حال تصور کنید که  در ۱۰ سایت کلیکی معتبر داخلی عضو بشوید، آنگاه درآمد شما به ازای روزی ۱ ساعت کار، معادل ۱۰۰۰۰۰۰ تومان خواهد بود، که با توجه به میزان فعالیت، درآمد قابل قبولی است.

استراتژی فعالیت موفق درسایت های کلیکی

در سایت های کلیکی، اگر فقط به کلیک کردن خود بر روی تبلیغات بسنده کنید هرگز به درآمد مطلوبی نخواهید رسید (نهایتا در حدود چند هزار تومان). در این سایت ها باید سعی کنید برای خود زیر مجموعه ی مستقیم جذب کنید، آنگاه به ازای کلیک هر زیر مجموعه بر روی تبلیغات، درصدی نیز به شما تعلق خواهد گرفت.

فرض کنید تنها اگر ۱۰% به ازای کلیک هر زیرمجموعه به شما اختصاص یابد و شما موفق به جذب ۵۰۰ زیرمجموعه شوید، آنگاه درآمد شما نسبت به درآمد حاصل از کلیک های خودتان در حدود ۵۰ برابر رشد خواهد داشت.

بنابراین مهم ترین استراتژی برای موفقیت در سایت های کلیکی معتبر ایرانی ، تمرکز بر روی گرفتن زیر مجموعه های مستقیم است. همچنین سعی کنید اعتبار خود را افزایش دهید و عضویت خود را ارتقا بخشید، تا بتوانید هم تعداد زیر مجموعه های بیشتری جذب کنید و هم سهم تعیین شده خود را از هر کلیک افزایش دهید.

حال مهم ترین سوال این است که چگونه می توان برای سایت های کلیکی معتبر ایرانی زیر مجموعه‌ی مستقیم جذب کرد؟

بدین منظور بهترین راه استفاده از مهارت هایی است که تا به حال در میلیونر باش به شما آموزش داده شده است. یعنی استفاده از وب سایت ، وبلاگ و شبکه های اجتماعی به عنوان بستری برای تبلیغات. همچنین می توانید از تبلیغات در سایت ها و انجمن های دیگران نیز استفاده کنید.

در هر یک از سایت های کلیکی معتبر ایرانی ،بنرهایی برای جذب زیر مجموعه در پنل کاربران قرار داده شده است که مختص به هر کاربر است. با استفاده از این بنرها و تبلیغات متنی و قرار دادن آن ها در بسترهای فوق می توانید به جذب زیر مجموعه مستقیم بپردازید.

تکنیک های موفقیت و توضیحات دقیق تر برای پیشرفت در هر یک از سایت های کلیکی معتبر ایرانی با توجه به تفاوت هایی که با یکدیگر دارند در آموزش های مجزا  و مختص به هر سایت توسط میلیونر باش مهیا شده است که می توانید در انتهای مطلب، با کلیک بر روی نام هر یک از این سایت ها، به این آموزش ها مراجعه نمایید.

نکته مهم: هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای کلیک هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید.

بنابراین فراموش نکنید که اگر شما زیر مجموعه‌ی هیچ شخصی نباشید، هیچ نفعی برای شما ندارد و تنها صاحب سایت کلیکی از این عمل شما نفع کوتاه مدت خواهد برد و در انتها برای او نیز ضرر به همراه خواهد داشت.

تذکرات مهم:

 • در تمام سایت های کلیکی معتبر ایرانی ، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.
 • فقط یک حساب در هر کامپیوتر برای دیدن تبلیغات مجاز است. اگر بیش از یک حساب در کامپیوتری، اقدام به مشاهده تبلیغات نماید، همه‌ی آن حساب ها برای همیشه مسدود خواهند شد.
 • هرگز مجاز به استفاده از نرم افزارهایی که مشاهده تبلیغات را خودکارسازی یا دستکاری نمایند نیستید.

سایت های کلیکی معتبر ایرانی

یکی از سخت ترین مسائل مربوط به سایت های کلیکی، یافتن سایت های کلیکی معتبر است. در ایران بیش از صدها سایت کلیکی موجود است که ۹۹% آن‌ها اسکم (کلاهبردار) هستند.

البته عضویت در سایت های کلیکی هزینه ای ندارد اما طبیعتا شما وقت می گذارید و دوست ندارید هنگامی که موقع پرداخت دستمزد شما فرا می رسد، هیچ مبلغی دریافت نکنید.

بنابراین در میلیونر باش، از بین صدها سایت ایرانی که در این زمینه فعالیت می کنند تنها سایت هایی معرفی می شوند که پرداختی های منظم دارند و اعتبار کافی را دارا می باشند.

نشانه های سایت های کلیکی معتبر ایرانی

 • مدت زمان قابل توجهی از فعالیت آن ها گذشته باشد.
 • امکان رویت پرداختی هایشان به کاربران سایت وجود داشته باشد و پرداختی های مستمر داشته باشند.
 • تالار گفتمان یا انجمن های فعال داشته باشند.
 • در موتورهای جستجوگر مانند گوگل، سابقه مثبتی داشته باشند و تعداد موافقان، خیلی بیشتر از مخالفانشان باشد.
 • مبالغی که به ازای هر کلیک پرداخت می کنند هرگز بالا و غیر منطقی نباشد. به عنوان نمونه، فرض کنید سایتی برای هر کلیک از تبلیغ دهنده، ۱۲ تومان می گیرد، چگونه می تواند به کاربران خود به ازای هر کلیک ۱۵ تومان بدهد؟ هزینه ها چگونه تامین خواهد شد؟
 • در سامانه “ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایران” ثبت شده باشد.

معتبرترین سایت های کلیکی ایرانی

میلیونر باش سیستم مانیتورینگ حرفه ای دارد و تمامی سایت های معرفی شده در میلیونر باش در این مانیتورینگ قرار می گیرند و هریک از سایت های مذکور، در هر لحظه ای که از پرداخت دستمزد کاربران خود شانه خالی کند بلافاصله از این لیست خارج خواهد شد.

نکته: عضویت شما در هر یک از سایت های زیر از  طریق لینک های میلیونر باش، کیفیت مانیتورینگ ما را بهبود می بخشد و موجب می شود، بتوانیم خدمات مطلوبی در این زمینه به شما کاربران گرامی ارائه نماییم. همچنین دوستانی که از طریق لینک های میلیونر باش، اقدام به عضویت در سایت های مذکور می نمایند، از حمایت های میلیونر باش نیز بهره مند خواهند بود.

در حال حاضر از بین تمام سایت های ایرانی کلیکی موجود، تنها سایت های زیر در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش موفق عمل کرده اند:

فیس نما

تذکر: در سرمایه گذاری در سایت های کلیکی هوشیار باشید. بسیاری از سایت های کلیکی در ابتدا سابقه ای مثبت داشته اند اما بعد از مدتی اسکم شده اند و با سرمایه‌ی کاربران فرار کرده اند. بنابراین میلیونر باش هیچگونه مسئولیتی در قبال هیچ یک از سایت های کلیکی فوق بر عهده نمی گیرد.

سخن پایانی

در این آموزش با مفاهیم و فلسفه سایت های کلیکی آشنا شدیم و به معرفی سایت های کلیکی معتبر ایرانی پرداختیم.

اما در نظر داشته باشید که برای رسیدن به درآمد مطلوب از اینترنت باید تمام گام های موجود در میلیونر باش را دنبال کنید و سعی کنید بخش زیادی از این پیشنهادها  را مو به مو انجام دهید. اگر تنها با یک روش امکان رسیدن به درآمدی مطلوب مهیا بود، ما نیز وقت شما را با بیان روش های مختلف هدر نمی کردیم.

همچنین همان طور که تا کنون مشاهده نموده اید، گام های موجود در میلیونر باش در امتداد یکدیگر و مکمل هم می باشند. (مانند راه اندازی شبکه های اجتماعی، وبلاگ و وب سایت). این گام نیز علاوه بر کسب درآمد و تجربه، برای شما منافع دیگری نیز دارد که در آموزش های آینده و به مرور زمان با آن ها آشنا خواهید شد.

4.1/5 - (41 امتیاز)

329 نظر در “آشنایی با سایت های کلیکی معتبر داخلی

 • آگوست 5, 2023 در 10:37 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و عرض ادب
  دو سایت paybux و buxnext معتبرند یا اسکم؟ آیا پرداختی دارند؟

  پاسخ
  • آگوست 15, 2023 در 6:18 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   دو سایت مذکور معتبر نیستند.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • اکتبر 22, 2023 در 12:16 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سایت کارنت بزرگواران ایران خوبه استاندار است

    پاسخ
   • سپتامبر 22, 2023 در 4:10 ق.ظ
    پیوند یکتا

    در میلیونر باش فاکتورهای یک سایت معتبر به اینماد خلاصه نمی شود. گزینه های متعددی مانند کیفیت سایت، مدیریت، مدت زمان فعالیت، میزان رضایت کاربران، پرداختی ها و …. در ارزیابی تاثیرگذار هستند که سایت های مذکور امتیازات لازم جهت معرفی به عنوان یک سایت معتبر را دارا نمی باشند.
    موفق باشید.

    پاسخ
   • اکتبر 8, 2023 در 10:57 ب.ظ
    پیوند یکتا

    از من سه ملیون تومان خوردن ، هردوشون‌ هم یکی هستن ، اول هم با دیده شده آگهی خودشون‌ به ما ۱۶۰ تومان میدن که جلب توجه کنن و اطمینان جلب کنن اما مردم رو به طمع میندازن‌ و با خرید سهام یا اجاره ای که خیلی هم سود داره شروع به کلاه برداری میکنن

    پاسخ
  • اکتبر 8, 2023 در 10:55 ب.ظ
   پیوند یکتا

   از من سه ملیون تومان خوردن ، هردوشون‌ هم یکی هستن ، اول هم با دیده شده آگهی خودشون‌ به ما ۱۶۰ تومان میدن که جلب توجه کنن و اطمینان جلب کنن اما مردم رو به طمع میندازن‌ و با خرید سهام یا اجاره ای که خیلی هم سود داره شروع به کلاه برداری میکنن

   پاسخ
 • می 16, 2021 در 8:50 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید میخاستم ببدونم سایت مریتا معتبر و قابل اطمینان هستش؟؟؟؟

  پاسخ
  • می 16, 2021 در 5:13 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نام سایت مذکور در لیست سایت های معتبر از نظر میلیونر باش وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 15, 2020 در 6:28 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام یک سایتی را بگید که بشه روزانه ۵ تومان درامد داشت همه سایت ها فقط چند تبلبغ میشه دید بعد تمام میشه میر برای روز بعد و تو یک ما فقط میشه ۵ تومان درامد کسب کرد یک سایت خوب بگید که ۵ تومان در روز داشته باشه

  پاسخ
  • دسامبر 16, 2020 در 1:57 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه هیچ یک از سایت های کلیکی موجود در ایران حتی نزدیک به این رقم هم تبلیغات ندارند.
   در سایت های کلیکی خارجی که در میلیونر باش معرفی شده اند، به دلیل درآمد دلاری، اعداد نزدیک تر به این رقم است. پیشنهاد می کنم آموزش سایت های کلیکی خارجی را مطالعه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • مارس 3, 2023 در 5:35 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام.سایت میترا رنگ.من برداشت زدم فقط درآمدش کمه

   پاسخ
  • اکتبر 22, 2023 در 12:13 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سایت کارنت ماشاالله خوبه برید وکارکنید

   پاسخ
 • نوامبر 6, 2020 در 11:45 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خواستم بگم سایت کلیک طلا به ادرس:
  {clicktala.ir}
  کلاهبرداریه من به برداشت ۱۰ تومن رسیدم اصلا گزینه برداشت غیرفعاله و وقتی تیکت زدم جواب ندادن و تو تلگرام هم بلاکم کردن
  دو سایت
  {safebux.ir}
  saferent
  هم تا چند ماه پیش برداشت میشد ولی الان به بهونه احراز هویت نمیدن و تو تلگرام هم جواب نمیدن
  هر کی این کامنت رو میخونه این سه سایت نره و وقت و حجمشو هدر نده

  پاسخ
 • جولای 27, 2020 در 11:58 ق.ظ
  پیوند یکتا

  {p30rank.ir}
  درصد درآمد افرادی که توسط لینک یا بنرهای ارجایی شما در سایت عضو شوند برای همیشه ازآن شما می شود. ( برای همه بخش های کسب در آمد صادق است.)

  بازاریابی بخش تبلیغات بنری ۲۰ درصد است. یعنی اگر توسط بنر معرفی بنری فردی ۱۰۰ هزار تومان خرید کند، مبلغ ۲۰ هزار تومان به صورت آنی برای شما شارژ می شود.

  دارای پرداخت خودکار به ۹۰۰۰ هزار رسید خودکار به حساب شما واریز میشود

  پاسخ
  • ژوئن 28, 2020 در 7:08 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سوال فعلا مصداقی ندارد. چون بیتر هنوز در هیچ صرافی معتبری پذیرش نشده است. یعنی هنوز هیچ ارزشی برای آن نمی توان در نظر گرفت.
   سایت مذکور به شما بیترها را پرداخت می کند اما در حال حاضر معلوم نیست که آیا این پروژه در نهایت به جایی خواهد رسید که بتواند توکن خود را در صرافی ها به ثبت برساند تا توکن هایش دارای ارزش شوند یا خیر.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 10, 2020 در 3:02 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  ایا سایت پارت کلیک معتبر می باشد و می توان با خیال راحت از آن کسب درآمد کرد؟

  پاسخ
  • ژوئن 11, 2020 در 8:15 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت همچنان پرداختی دارد اما میلیونر باش دیگر سایت مذکور را توصیه نمی کند. چون طبق گزارشات و بررسی های سیستم مانیتورینگ بعضی از اکانت ها به یکباره امکان ورود به این سایت را از دست می دهند و پیغام اطلاعات نامعتبر دریافت می کنند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 7, 2020 در 6:44 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  ایا سایت کلیکی {۱۰ad.co} معتبر می باشد؟

  پاسخ
  • ژوئن 8, 2020 در 12:55 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   لطفا سوالات خود را در بخش های مربوطه درج نمایید. به عنوان مثال می توانستید این سوال را در آموزش کسب درآمد از کوتاه کردن لینک مطرح سازید.
   سایت مذکور یک سایت کلیکی نیست و در زمینه کوتاه کردن لینک فعالیت می کند. هنوز خیلی نوپاست و نمی توان عملکرد آن را ارزیابی نمود. به هر حال در این زمینه سایت های موفق تر و معتبرتری وجود دارند که در حال حاضر بهتر است از آن ها استفاده شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
    • سپتامبر 21, 2020 در 4:34 ق.ظ
     پیوند یکتا

     خیر، اسکم است.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژوئن 4, 2020 در 1:18 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام…..خسته نباشین..
  این سایت معتیبره؟
  میشه ازش پولی دراورد؟
  {wad.ojooo.com}

  پاسخ
  • ژوئن 4, 2020 در 1:26 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   لطفا سوال های خود را در آموزش های مربوطه درج نمایید. این سوال را می توانستید در بخش سایت های کلیکی خارجی مطرح نمایید.
   برای آشنایی با سایت فوق می توانید به آموزش سایت اجو مراجعه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 29, 2020 در 4:39 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشین میخواستم در باره سایتهای سیف رنت
  کلیک طلا
  پونک باکس
  بفرمایید ایا میشه بهشون اعتمینان کرد یا خیر ممنون میشم جواب بدین با تشکر

  پاسخ
  • می 30, 2020 در 1:18 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نام هیچ یک از سایت های مذکور در لیست سایت های معتبر از نظر میلیونر باش وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • دسامبر 28, 2020 در 6:28 ب.ظ
    پیوند یکتا

    چه سایت های رو معرفی میکنی اونم ایرانی البته

    پاسخ
    • دسامبر 28, 2020 در 11:00 ب.ظ
     پیوند یکتا

     فیس نما
     پی سی رنک
     میترا رنک
     موفق باشید.

     پاسخ
  • ژوئن 4, 2020 در 6:04 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام تو سایتها آپشن اجاره هست یعنی ریفرال کنیم؟

   پاسخ
   • ژوئن 5, 2020 در 4:03 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    در سایت های خارجی معرفی شده چنین آپشنی وجود دارد. در برخی از سایت های داخلی نیز این امکان وجود دارد که متاسفانه تجربه نشان داده است که تقریبا تمامی سایت های داخلی که چنین امکانی دارند، پس از مدتی اسکم می شوند. بنابراین در هیچ یک از سایت های داخلی معرفی شده در میلیونر باش این امکان وجود ندارد.
    موفق باشید.

    پاسخ
   • ژانویه 15, 2021 در 2:26 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    نام سایت مذکور در لیست سایت های معتبر از نظر میلیونر باش وجود ندارد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • می 28, 2020 در 1:15 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  سایت کلیکی جدید آرون تاو (arvantav.com)، نماد اعتماد الکترونیکی (enamad.ir) هم داره
  حداقل برداشت ۶۰۰۰ تومن
  باجذب زیرمجموعه حدودا ۱۵ روزه به برداشت میرسین ، حداکثر برداشت هم نداره .

  پاسخ
 • می 7, 2020 در 2:43 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سایت فوق به این ادرس هست
  {modern-job.4kia.ir}
  ممنون میشم راهنمایی بکنین

  پاسخ
  • می 8, 2020 در 1:30 ق.ظ
   پیوند یکتا

   لطفا سوالات خود را در بخش های مربوطه درج نمایید. به عنوان مثال این سوال را می توانستید در بخش سیستم های همکاری در فروش فایل مطرح نمایید.
   در مورد سوال شما باید عرض کنم، سایت مذکور هیچ سابقه و اعتبار خاصی ندارد. متاسفانه در حال حاضر حتی المان های مربوط به یک سایت معتبر را نیز ندارد. در این زمینه سایت های معتبر زیادی هستند که برای آشنایی با بخشی از آن ها می توانید آموزش سیستم های همکاری در فروش فایل را مطالعه نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • می 14, 2020 در 1:33 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام و خسته نباشید خدمت شما ببخشید میخواسم بدونم ک سایت ایرانی پونک باکس معتبر یا اسکم؟!

    پاسخ
    • می 17, 2020 در 11:39 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     از بین سایت های کلیکی ایرانی در حال حاضر فقط فیس نما و p30rank از نظر میلیونر باش معتبر هستند.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • می 6, 2020 در 7:42 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشین نظرتون در مورد سایت مدرن جوب چیه؟؟ایا معتبر هست؟؟

  پاسخ
  • می 7, 2020 در 1:44 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   لطفا دامنه سایت مذکور را دقیقا قید نمایید تا امکان خطا کاهش یابد و امکان بررسی وجود داشته باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • می 21, 2020 در 4:01 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام من تازه وارد سایت پی ۳۰ رنک شدم ولی هنوز بعضی از قسمت هاشو تشخیص نمیدم اگه بشه به راهنمایی کنی من رو ممنون میشم اگه بشه آیدی تلگرامی بدی ممنون میشم

    پاسخ
    • می 22, 2020 در 12:41 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     در مورد سایت مذکور آموزشی در صف تهیه قرار دارد که پس از آماده شدن در سایت قرار خواهد گرفت و می توانید از آن استفاده فرمایید. اگر عجله دارید، می توانید از سایت هایی که درباره سایت مذکور آموزش دارند و یا آن را معرفی کرده اند، سوالات خود را بپرسید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • می 2, 2020 در 7:26 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. وقت بخیر
  میشه لطفا بفرمایید که سایتcbamoney.xyz معتبر هست یا خیر؟
  ممنون میشم بنده را راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • می 2, 2020 در 11:41 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور اسکم می باشد. از فعالیت در آن خودداری فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 26, 2020 در 10:48 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام روز خوش
  سایت یک باکس(yekbux.com)معتبر است؟

  پاسخ
  • آوریل 27, 2020 در 12:31 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از نظر سیستم مانیتورینگ میلیونر باش سایت مذکور معتبر نیست. البته پرداختی هایی دارد اما ناراضیان زیادی نیز دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آوریل 27, 2020 در 1:39 ق.ظ
    پیوند یکتا

    من سرمایه گذاری کردم میتونم اصل سرمایمو در بیارم؟

    پاسخ
    • آوریل 28, 2020 در 12:18 ق.ظ
     پیوند یکتا

     تضمینی وجود ندارد اما امیدوارم که بتوانید.
     دقت کنید که مطابق قوانین سایت مذکور عمل نمایید تا بهانه ای دستشان ندهید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آوریل 26, 2020 در 5:55 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام سایت پک کلیک چگونه سایتی میتوان برای سرمایه گذاری به آن اعتمادکرد؟؟؟

  پاسخ
  • آوریل 27, 2020 در 12:29 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   میلیونر باش هرگز سرمایه گذاری در چنین سایت هایی را توصیه نمی کند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 17, 2020 در 8:01 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت‌ بخیر. به نظر شما سایت prshian-ads معتبره

  پاسخ
  • مارس 18, 2020 در 2:24 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه بنده چنین سایتی نمی شناسم.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • مارس 18, 2020 در 10:53 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام ممنون از راهنماییتون.نظرتون درمورد سایت میترا رنک چیه؟

    پاسخ
    • مارس 19, 2020 در 12:15 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
     در حال حاضر سایت معتبری می باشد و می توانید در آن به فعالیت بپردازید. اما از نظر میزان درآمد، برای اکثر کاربران چندان مناسب نیست.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • آوریل 14, 2020 در 8:27 ب.ظ
   پیوند یکتا

   بابا این سایتای مسخره چیه پارت کلیک از همه بهتره هم میزان تبلیغ روزانه اش خیلی بالاس و هم پول خوبی نیده در ضمن تبلیغ سرچ گوگل و یاهو و آپارات هم داره من که ۲ ماه استفادش میکنم خیلی ازش راضیم شمارشش هم خیلیییییی دقیقه

   پاسخ
    • می 2, 2020 در 2:08 ق.ظ
     پیوند یکتا

     وقتی در سایت های کلیکی که چنین تبلیغاتی را می پذیرند عضو می شوید، با سرچ کردن یک عبارت مشخص در موتور جستجوگر یاهو و یافتن یک سایت خاص و وارد شدن به آن سایت، درآمد کسب می کنید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • فوریه 2, 2020 در 8:48 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر فعالیت در میترا رنک بسیار خوبه و امکانات جالبی داره نسبت به سایر سایتها درآمد بهتری میشه ازش کسب کرد میزان تبلیغاتش هم زیاده .به این لینک میتونید وارد بشید و کسب درآمد کنیدwww.mitrarank.ir

  پاسخ
  • فوریه 2, 2020 در 8:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از اینکه تجربیات خود را با سایر کاربران در میان می گذارید سپاسگزاریم.
   اما همان طور که می دانید با توجه به قوانین سایت، امکان درج لینک زیرمجموعه گیری در بخش نظرات، به دلیل جلوگیری از تبلیغات واهی و صرفا جهت جذب زیرمجموعه، وجود ندارد. بنابراین لینک شما با لینک ساده جایگزین شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 24, 2020 در 11:45 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید. یه سایت کلیکی ایرانی رو معرفی میکنید که داخلش بشه زیر مجموعه اجاره کرد.تشکر

  پاسخ
  • ژانویه 25, 2020 در 2:54 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت های زیادی در ایران وجود دارند که چنین امکانی دارند و با یک سرچ ساده می توان به لیستی از آن ها دست یافت اما متاسفانه تقریبا همگی اسکم هستند و یا پس از مدتی اسکم می شوند. حقیقتا بنده هیچ سایت معتبری با این ویژگی در ایران نمی شناسم. بنابراین از معرفی آن ها معذورم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 24, 2020 در 4:44 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایا سایت سیف باکس مورد اعتماد است لطفا پاسخ دهید

  پاسخ
  • ژانویه 25, 2020 در 2:51 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت به تازگی فعالیت خود را آغاز نموده است و نمی توان در مورد اعتبار و اطمینان به آن فعلا صحبتی کرد. سرمایه گذاری در آن به هیچ وجه توصیه نمی شود اما فعالیت و کلیک کردن مانعی ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آوریل 5, 2020 در 11:02 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام
    تیکت به پشتیبانی یعنی چه و چگونه انجام میشود؟

    پاسخ
    • آوریل 6, 2020 در 2:33 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کابر گرامی
     به معنی ارتباط برقرار کردن با پشتیبانی است.
     در هر سایتی متفاوت خواهد بود. در بعضی از سایت ها داخل پنل کاربری راهی برای کاربران در نظر گرفته شده است و می توانید با پشتیبانی در ارتباط باشید و در برخی دیگر از طریق آدرس ایمیل سایت می توانید به آن ها ایمیل بزنید و مشکل یا سوال خود را مطرح فرمایید. اصولا ایمیل سایت در صفحه “تماس با ما” یا فوتر سایت ها درج می شود.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • آوریل 5, 2020 در 9:58 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام
   در سایت مریتا
   سوال ۱ ایا باید تعداد زیرمجموعه اجاره ای را بعد از مدتی دوباره به صفر رساند؟
   سوال ۲ ایا با داشتن ۵۰۰ زیرمجموعه اجاره ای میتوان به درامد ۲۵۰ هزارتومن در ماه رسید ؟
   لطفا پاسخ دهید و اگر توضیحات بیشتری میتوانید بدهید دریغ نکنید . بسیار متشکر و سپاس گذارم

   پاسخ
   • آوریل 6, 2020 در 2:29 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    سایت مریتا در میلیونر باش معرفی نشده است و از نظر ما در زمره سایت های معتبر قرار ندارد. اگر سوالی در مورد این سایت دارید باید از سایت هایی بپرسید که این سایت را معرفی کرده اند.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • ژانویه 22, 2020 در 9:35 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من در فیس نما چند وقتی هست که عضو هستم بدون مجموعه نمیشه به درامد خوب رسید حداقل ماهی ۵۰ تومن یا بیشتر

  پاسخ
  • ژانویه 26, 2020 در 1:32 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام هیچ پاسخی به من داده نشده چرا؟

   پاسخ
   • ژانویه 26, 2020 در 7:24 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    جمله شما از نظر قواعد دستوری یک جمله خبری است و همان طور که می دانید جمله خبری نیاز به پاسخ ندارد. اگر قصد داشتید پرسشی مطرح فرمایید باید به این صورت سوال خود را درج می کردید:
    “در فیس نما بدون جذب زیرمجموعه می توان به درآمد ماهی ۵۰ تومان یا بیشتر رسید؟”
    پاسخ سوال فوق، به شرح زیر است:
    تعداد تبلیغات نمایش داده شده در ۲۴ ساعت در هر روز متفاوت است و شما با ورود به بخش تبلیغات در طی روز می توانید تعداد تبلیغات را مشاهده کنید و ارزش هر تبلیغ نیز در زیر آن مشخص شده است. بنابراین با ضرب تعداد تبلیغات در ارزش آن ها و جمع بستن، درآمد روزانه و ماهانه شما به راحتی با توجه به میزان فعالیت شما مشخص می شود. اما تجربه نشان داده است که بدون زیرمجموعه، درآمد در بهترین حالت بین ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان خواهد بود.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • دسامبر 28, 2019 در 1:57 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام … ببخشید یه سؤال دیگه هم داشتم پوزش … نظرتون درباره سایت پارت کلیک چی هست؟؟ … من تازه عضو شدم و ۱۰ هزارتومن دریافتی داشتم … تو سایت تجارت آفرین هم فقط سه تا سایت معتبر کلیکی رو معرفی کردن که یکیش همین پارت کلیک هست ، یکی فیس نما ، و اون یکی هم مریتا … خواستم نظرتون رو هم راجب به پارت کلیک بدونم … مرسی اگه پاسخ بدید.

  پاسخ
  • دسامبر 28, 2019 در 5:41 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور در میلیونر باش نیز معرفی شده بود اما توسط اکانت های مانیتورینگ تخلفاتی مشاهده شد، که موجب حذف نام این لیست از بین سایت های معتبر شد.
   اگر قصد فعالیت در آن را دارید، توصیه می کنم مبالغ موجود در حساب خود را هنگامی که به حداقل مبلغ لازم برای برداشت می رسد، برداشت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 25, 2019 در 1:41 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ، خوب هستید؟ … ببخشید یه سؤالی داشتم … سایت تبلیغات کلیکی آد کلیکی به آدرسadclicki.ir معتبر هستش…؟؟؟ … ممنون میشم اگه پاسخ بدید

  پاسخ
  • دسامبر 25, 2019 در 9:04 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور در مانیتورینگ میلیونر باش سابقه و عملکرد مناسبی ندارد. بنابراین فعالیت در آن توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 20, 2019 در 10:34 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  سایت بت سیتی چطور سایتی هستش؟

  پاسخ
  • دسامبر 20, 2019 در 4:46 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور، سایت قمار و شرط بندی است و هرگز استفاده از چنین سایت هایی توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 4, 2019 در 10:04 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام میخام بدونم وقتی که من واسه سایت مهرباکس میزارم میارزه یا نه یا این سایتم الکیه؟؟؟؟

  پاسخ
  • اکتبر 5, 2019 در 1:25 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور در حال حاضر پرداختی دارد اما اعتبار خاصی ندارد و کاملا تازه تاسیس است. بنده سرمایه گذاری در آن را هرگز توصیه نمی کنم.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • اکتبر 7, 2019 در 4:12 ق.ظ
    پیوند یکتا

    میشه چند تا از اون سایتایی که قابل اعتماد میدونید رو معرفی کنید

    پاسخ
    • اکتبر 8, 2019 در 1:16 ق.ظ
     پیوند یکتا

     در آموزش فوق، سایت هایی که از نظر میلیونر باش معتبر هستند لیست می شوند. در حال حاضر فقط فیس نما را می توانم توصیه کنم.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • اکتبر 12, 2019 در 12:03 ب.ظ
   پیوند یکتا

   با سلام
   اگه به هر طریقی با ارزهای دیجیتال سروکار دارید و می خواهید از بین صرافی ها خصوصی ارزونترین و معتبرترین انتخاب کنید
   من بهتون یک سامانه معاملاتی بهتون معرفی میکنم. مثل باینانس هست ولی از نوع ایرانیش که دیگه دغدغه تحریم ندارید
   و هم می توانید با خرید و فروش کسب درآمد کنید
   بهتره خودتون سایت را بررسی و تست کنید و شروع به کار
   بقیه توضیحات در لینکpooleonline.blogfa.com

   پاسخ
  • اکتبر 3, 2019 در 9:01 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور در لیست سایت های معتبر میلیونر باش قرار ندارد. اگر نیاز به بررسی دقیق تری از جانب ما دارید، لطفا دامنه سایت مذکور را به صورت دقیق ذکر نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 27, 2019 در 7:36 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من تازه ثبت نام کردم و اول اینکه قسمتarn mony Er برای کسب درامد اصلا برام باز نمیشه هر چی میزمم روش و دوم اینکه من قبلا تو ی سایت بودم ۱۵۰ دلار کسب کردم بعد زدم برداشت دیدم نوشته ۴۰ نفر رو عضو کنید تا برداشت کنید این هم همینطوری هست برای برداشت باید عضو کنی؟

  پاسخ
  • سپتامبر 27, 2019 در 11:22 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   درباره چه سایتی صحبت می کنید؟ در کدام سایت تازه ثبت نام کردید؟
   سایتی که شما قبلا فعالیت می کردید اسکم بوده است و چنین سایت هایی کلا پرداختی ندارند.
   مقاله فوق مربوط به سایت های ایرانی است که در آن فیس نما به عنوان معتبر ترین سایت کلیکی ایرانی نیز معرفی شده است. این سایت اصلا گزینه ای با نام Earn money ندارد و همچنین برای برداشت نیازی به داشتن زیرمجموعه و عضوگیری نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • سپتامبر 29, 2019 در 12:56 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سایت صدرا باکس چی شده دیگه وارد سایت نمیشه؟

    پاسخ
    • سپتامبر 30, 2019 در 4:47 ب.ظ
     پیوند یکتا

     بالا نیامدن یک سایت دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. به هر حال با توجه به اینکه چنین سایتی هرگز در میلیونر باش معرفی نشده و فعالیت در آن توصیه نشده است، باید درباره سایت مذکور از سایت هایی پرس و جو نمایید که سایت صدرا باکس را معرفی کرده اند.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • سپتامبر 21, 2019 در 12:31 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  فعالیت در سایت کلیکی نهال وب جایزه؟ کسی درآمد داشته یا اسکمه؟

  پاسخ
  • سپتامبر 21, 2019 در 10:59 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت به تازگی فعالیت خود را شروع کرده است و سابقه چندانی ندارد. به همین دلیل نمی توان در حال حاضر آن را سایتی با اعتبار بالا دانست. اما در مدت فعالیت خود، عملکرد قابل قبولی داشته است و مشکلی در مورد آن گزارش نشده است. بنابراین از نظر بنده فعالیت در آن مانعی ندارد، اما سرمایه گذاری از جیب را توصیه نمی کنم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 17, 2019 در 9:13 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام به همه…خسته نباشید.
  من چند روزه تو سایتsadrabux.com عضو شدم….روزی ۱۷۰۰ تومن میشه درآمد کسب کرد ….به نظرتون این سایت اسکمه یا نه؟؟ خرید و فروش زیرمجموعه و سهام و این چیزا هم دارن

  پاسخ
  • سپتامبر 18, 2019 در 2:13 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور هیچ یک از نشانه های یک سایت کلیکی معتبر را ندارد و بنده فعالیت در آن را توصیه نمی کنم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 21, 2019 در 6:03 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام سایتusemoney.icu آیا سایت معتبر است پرداخت آن از طریق بیت کین هم میونه باشه

  پاسخ
  • آگوست 22, 2019 در 12:39 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، اسکم می باشد. از فعالیت در آن پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 16, 2019 در 6:47 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  سایت p30rank بارها اینجا بعنوان سایت معتبر نامبرده شده. البته بین نظرات کاربران. ولی در اصل جز سایتای اسکمه.لطفا اطلاع رسانی کنید

  پاسخ
  • آگوست 16, 2019 در 10:25 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از اینکه تجربیات خود را با سایر کاربران در میان می گذارید، سپاسگزاریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • سپتامبر 25, 2019 در 8:57 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام سایت های کلیکی پارت کلیک .فیس نما. مریتا معتبر هستن؟؟

    پاسخ
    • سپتامبر 26, 2019 در 2:04 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     بنده فقط فیس نما را توصیه می کنم.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • اکتبر 5, 2019 در 2:08 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام .یه سایت معتبر معرفی کنید بدون کلک برای رضای خدا.شاید یه گره از مشکلات یه عده که واقعا دستشان هم خدای نکرده بیمارستان یا هر مشکلی دیگه گیره باز بشه.صادقانه اینو میخوام. موفقدباشید

    پاسخ
    • اکتبر 6, 2019 در 3:41 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     میلیونر باش همواره در همین راستا تلاش کرده است. به همین دلیل در لیست معرفی شده توسط میلیونر باش فقط یک سایت در حال حاضر موجود است. اگر به دنبال درآمد از سایت های کلیکی ایرانی هستید بنده فقط فیس نما را معتبر می دانم. البته باید خدمت شما عرض کنم درآمد از این نوع سایت ها هرگز بالا نیست و اگر بخواهید به درآمد مناسبی دست یابید حتما باید زیرمجموعه های مستقیم و فعال زیادی داشته باشید. متاسفانه به دلیل سادگی این نوع فعالیت، کاربران بیشتر به دنبال آن هستند. در حالی که سایت های کلیکی در حقیقت یکی از کم بازده ترین روش های کسب درآمد از اینترنت می باشند. اگر قصد دارید به صورت حرفه ای به کسب درآمد از اینترنت نگاه کنید بهتر است سراغ سایر روش هایی که در میلیونر باش توضیح داده شده است بروید. روش هایی مانند راه اندازی یک کسب و کار آنلاین، فعالیت به عنوان یک فریلنسر، سیستم های همکاری در فروش و غیره.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • اکتبر 24, 2019 در 4:05 ق.ظ
   پیوند یکتا

   ن آقا کی میگه اسکمه خودم چند بار برداشت داشتم ازش

   پاسخ
 • آگوست 16, 2019 در 6:37 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و درود فراوان برشما … حداق کلیک بر روی تبلیغات برای ایرانیان چه تعداد است … و اگر با آی پی کشور دیگر وارد شویم تعداد کلیک های ما بیشتر میشود یا خیر

  پاسخ
  • آگوست 16, 2019 در 10:24 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   حداقل و حداکثری وجود ندارد. تعداد تبلیغات متناسب با میزان تبلیغاتی است که به سایت مذکور سفارش داده شده است. بنابراین ممکن است در یک روز ۲۰ تبلیغ موجود باشد و روز دیگری ۱۰۰ تبلیغ.
   در سایت های کلیکی، امکان تغییر آی پی و استفاده از نرم افزارهایی مانند vpn وجود ندارد و این کار موجب مسدود شدن اکانت می گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 15, 2019 در 4:56 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. من چند روزیه با سایت مسترآگهی آشنا شدم که بخش کسب درآمد هم داره و درامدش هم بعد نیست و واریزیش هم منظمه

  پاسخ
 • آگوست 7, 2019 در 2:06 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  برام همیشه سواله اینکه سایتای کلیکی داخلی شماره حساب و شماره کارت و شماره شبا رو دارن امکان دسترسی به اطلاعات کارت و برداشت وجه رو هم ندارن؟!!
  میدونم که فقط از طریق رمز دوم اطلاعات کارت لو میره ولی آیا این نگرانیم بی مورده؟

  پاسخ
  • آگوست 7, 2019 در 11:07 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ببینید در حقیقت راهی وجود ندارد که بدون این اطلاعات بتوان پول به حساب بانک های ایرانی واریز نمود. بنابراین گرفتن این اطلاعات اجباری است.
   به هر حال اگر رمزهای مناسبی برای کارت های خود انتخاب نمایید و موارد امنیتی که در استفاده از کارت های بانکی ذکر می شود را رعایت فرمایید، جای نگرانی خاصی وجود ندارد به این دلیل که برای دسترسی به کارت ها علاوه بر شماره کارت به cvv، تاریخ انقضا و رمز دوم نیاز است. بنابراین جای نگرانی خاصی وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آگوست 8, 2019 در 11:00 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خسته نباشید
   این نکته رو هم بگم با فعال کردن رمزیکبارمصرف یا همون یکبار رمز و اومدن رمز روی گوشیتون که الان تمامی بانکهای ایرانی اکثرشان آن را اجباری ومبلغی جزیی سالیانه ازحسابتون بابت این موضوع کسرمیکنن خودباعث شده امنیت کارتهاوحساب ها به شدت بالا بره

   پاسخ
 • آگوست 3, 2019 در 3:26 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام لطفا نظرتونو در مورد نهال وب بگین
  نیشه ازش درآمد کسب کرد؟

  پاسخ
  • آگوست 4, 2019 در 12:53 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت به تازگی فعالیت خود را شروع کرده است و سابقه چندانی ندارد. به همین دلیل نمی توان در حال حاضر آن را سایتی با اعتبار بالا دانست. اما در مدت فعالیت خود، عملکرد قابل قبولی داشته است و مشکلی در مورد آن گزارش نشده است. بنابراین از نظر بنده فعالیت در آن مانعی ندارد، اما سرمایه گذاری از جیب را توصیه نمی کنم.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آگوست 6, 2019 در 9:05 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام
   ممنون از جواب مدیر میلیونرباش و درست میگن کلیکی نهال وب تازه اومده
   ولی من یه ۶۰ تومن سرمایه گذاشتم و تا الان ۲۲ تومنشو برداشت کردم،تازه تاسیسه و تیمشون قوی بنظر میاد ولی خب بازم احتیاط شرط عقله و باید دید در آینده چیکاره ان
   باتشکر از میلیونرباش

   پاسخ
 • جولای 31, 2019 در 7:10 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  این سایت کلیکی نهال وب هم خوبه بدون سرمایه گذاری راحت روزی ۶۰۰ میده با لینکی که فرستادم عضو بشید و خودتون مقایسش کنید

  پاسخ
   • فوریه 18, 2020 در 6:49 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    سایت مذکور اسکم می باشد. بنابراین از دادن آدرس آن معذوریم.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • جولای 30, 2019 در 11:32 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام میخواستم بدونم سایت gvamoney معتبر هست و از چه طریقی پول واریز میکنه؟

  پاسخ
  • جولای 31, 2019 در 1:02 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، اسکم می باشد. از فعالیت در آن پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 18, 2019 در 9:22 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید خواستم نظرتون رو در مورد سایت ایرانی تئوباکس بدونم ، تعریف ازش شنیدم ولی نمیدونم معتبره یا نه .؟
  و اینکه قبلا توی پارت کلیک فعالیت داشتم اما حدود یک سالی میشه فعالیتی نداشتم . خواستم ببینم میتونم دوباره ثبت نام کنم ؟
  ممنون 💜

  پاسخ
  • جولای 19, 2019 در 12:40 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، معتبر نمی باشد.
   بله، امکان ثبت نام مجدد وجود دارد البته بنده فعالیت در این سایت را نیز توصیه نمی کنم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 29, 2019 در 12:23 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با عرض سلام و خسته نباشید و با تشکر از سایت خوبتون من میخواستم یه سایت کلیکی راه بندازم ولی چطور میتونم امتیاز خوبی در سیستم های مانیتورینگ به دست بیارم.

  پاسخ
  • ژوئن 29, 2019 در 8:56 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   باید از آغاز فعالیت تا هر زمانی که سایت شما پا بر جاست، موارد زیر را رعایت فرمایید:
   ۱- قوانین صحیحی برای سایت وضع کنید و سعی نمایید ثبات قوانین را حفظ کنید و به آن ها وفادار باشید.
   ۲- به کاربران خود و حقوقشان احترام بگذارید.
   ۳- شیوه درآمدی سالم و مناسبی داشته باشید و بتوانید تعداد تبلیغات مناسبی برای سایت جذب نمایید.
   ۴- کاربران بتوانند در سایت شما به درآمد قابل قبولی دست یابند.
   ۵- همواره پرداختی های منظم داشته باشید و درآمد کاربران را به موقع پرداخت نمایید.
   ۶- در سایت لیست پرداختی ها را قرار دهید و تمام پرداختی ها در آن ثبت شود.
   ۷- یک انجمن فعال داشته باشید که کاربران حق داشته باشند در آن تبادل نظر نمایند.
   ۸- در تمام محاسبات و سیستم های سایت شفافیت وجود داشته باشد.
   ۹- راه های ارتباطی مناسب برای کاربران قرار دهید و به آن ها پاسخگو باشید.
   ۱۰- تا حد امکان مجوزهای لازم را نیز دریافت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • مارس 25, 2019 در 1:55 ق.ظ
   پیوند یکتا

   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 24, 2019 در 10:49 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  میخاستم نظرتونو راجع به سایت کلیکی star-clickبدونم یکی از دوستام در این سایت فعالیت داره و میگه اسکم نیست به نظرتون میشه به این سایت اعتماد کرد؟
  و سایت yougetprofit معتبر هست؟

  پاسخ
  • فوریه 26, 2019 در 11:59 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   لطفا سوالات خود را در بخش های مربوطه مطرح فرمایید. این سوال را می توانستید در بخش سایت های کلیکی خارجی مطرح فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 16, 2019 در 4:31 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من ازطریق سایت شما عضو فیس نما وپارت کلیک شدم درواقع زیرمجموعه شما هستم وبلاگ یا سایت یا امکان زیرمجموعه گرفتن ندارم اگه ممکنه چند تادیگه سایت ایرانی کلیکی معتبردیگه معرفی کنید تا لااقل اینهمه وقت میذارم برام یه سودی داشته باشه

  پاسخ
  • ژانویه 16, 2019 در 5:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از همراهی شما سپاسگزاریم.
   باور کنید ما در میلیونر باش تمام تلاش خود را می کنیم که تمام سایت های کلیکی ایرانی را مانیتورینگ نماییم و هر سایتی که امتیازات لازم را کسب کند، خدمت کاربران معرفی خواهیم کرد. اما در حال حاضر هنوز سایتی نتوانسته است، به عنوان یک سایت معتبر نظر ما را جلب نماید.
   به شما پیشنهاد می کنم با توجه به قیمتی که دلار دارد، آموزش سایت های کلیکی معتبر خارجی را با دقت مطالعه فرمایید و در سایت های معرفی شده فعالیت فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 28, 2018 در 7:30 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشد
  ببخشید نظرتون راجع به دو سایت Swissadspayethfaucet و Ethereumclix چیست؟
  آیا اینها قانونی هستند و پرداختی دارند و داشته اند؟؟
  لطفا از تمامی زوایا این دو سایت رو مورد بررسی قرار دهید؟؟(سود,ضرر و زیان,اتلاف وقت,درامد ماهیانه و …..)
  بسیار متشکرم…
  ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
  • دسامبر 28, 2018 در 11:49 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   لطفا سوالات خود را در بخش های مربوطه مطرح فرمایید. به عنوان نمونه این سوال را می توانستید در بخش سایت های کلیکی خارجی و یا faucetها مطرح فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 4, 2018 در 8:23 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام…این رو کاملا تست کردم.در ویدئو هم کاملا مشهود.کسب درامد اینترنتی به دلار بدون نیاز هیچ سرمایه اولیه برای عضویت از طریق لینک زیر :این روش کاملا تست شده است اگر این چنین نبود من دلیلی برای بیان این کار نداشتم این را یاد میدهم چون چیزی از من کم نمی شود.برای ثبت نام از لینک مقابل استفاده کنید…بدرود gvamoney.site امیدوارم پیروز باشید

  پاسخ
  • دسامبر 4, 2018 در 7:37 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که می دانید به دلیل جلوگیری از تبلیغات فریبنده، امکان قرار دادن لینک زیرمجموعه گیری در بخش نظرات وجود ندارد. بنابراین لینک شما با لینک ساده جایگزین شد.
   همچنین به دلیل مسئولیتی که در قبال کاربران خود داریم، اعلام می کنیم سایت مذکور ۱۰۰ درصد اسکم می باشد و تمام پرداختی ها در آن ساختگیست. به شما و سایر کاربران عزیز توصیه می کنیم از فعالیت و سرمایه گذاری در این سایت پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 3, 2018 در 12:42 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام سایت کلیکی نئوباکس فارسی افتتاح شد.
  neobuxfarsi.ir

  پاسخ
 • نوامبر 24, 2018 در 6:54 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت شما
  می خواستم نظر شما رو درباره سایت زیر بدونم؟؟؟؟؟؟
  otmoney.xyz
  آیا سایت معتبری ست؟؟؟

  پاسخ
 • نوامبر 18, 2018 در 12:07 ق.ظ
  پیوند یکتا

  bonsura.com
  باسلام لطفی میکنید در مورد این سایت روسی که اطلاعاتی دارید بگید با حساب پاییر عضویت داره و روزانه خودکار روبل استخراج میکنه و میشه درامد و ۶ برابر کرد… میشه اطلاعاتی راجب این سایت بدین

  پاسخ
  • نوامبر 18, 2018 در 1:50 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که می دانید به دلیل جلوگیری از تبلیغات فریبنده، امکان قرار دادن لینک زیرمجموعه گیری در بخش نظرات وجود ندارد. بنابراین لینک شما با لینک ساده جایگزین شد.
   در مورد سایت مذکور نیز باید خدمت شما عرض شود این سایت ۱۰۰ درصد اسکم می باشد. هرگز در آن سرمایه گذاری نفرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 17, 2018 در 9:32 ب.ظ
  پیوند یکتا

  برای کسب درآمد فقط باید ۵ دقیقه وقت خودتون رو هر دو ساعت بگذارید
  کار سختی نیست فقط در سایت زیر عضو بشید و هر دو ساعت به سایت زیر سر بزنید
  این چرخه رو هر ۲ ساعت ۱ بار تکرار کنید .
  شما فقط ۷۰ روز دیگر وقت دارید تا بیتر رایگان بدست اورید .
  بیتر ۷۰ روز دیگر پیش فروش اولیه خود را آغاز خواهد کرد . شما تا قبل از این ۷۰ روز میتوانید از طرح رایگان آن استفاده کنید.
  bither.one

  پاسخ
  • نوامبر 18, 2018 در 1:54 ق.ظ
   پیوند یکتا

   از اینکه اطلاعات خود را با سایر کاربران در میان می گذارید، متشکریم. اما همان طور که می دانید به دلیل جلوگیری از تبلیغات فریبنده، امکان قرار دادن لینک زیرمجموعه گیری در بخش نظرات وجود ندارد. بنابراین لینک شما با لینک ساده جایگزین شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 15, 2018 در 2:27 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما ادمین عزیز و تشکر بابت سایت بسیار خوبتون. چند تا سوال داشتم، ممنون میشم اگه پاسخ بدین.
  ۱٫ از بین سایتهای کلیکی معتبر خارجی مثل norclix, aticlix, twicke.com, minerva_clicks.com, hdclux, nbclix, clixuniverse, sprizadsو… کدومیک برای برداشت درآمد نیاز به احراز هویت دارند و اگر نیاز دارند آیا کارت ملی کافیه یا حتما باید پاسپورت باشه؟
  ۲٫ من توی یکی از این سایتها دو تا حساب کاربری با یک سیستم ایجاد کردم که البته زیرمجموعه هم نیستن و فقط از یکیش استفاده میکنم. ممکنه حسابمو مسدود کنن؟ و اگر بخان مسدود کنن بلافاصله مسدود میشه یا طول میکشه؟ مثلا ممکنه بعد از مدتها فعالیت وکسب درآمد، موقع برداشت حساب مسدود بشه؟
  ۳٫ برای تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال کدوم صرافی آنلاین رو پیشنهاد میدین که معتبر باشه ولی احراز هویت نخاد؟ چون شنیدم امنیت نداره که اطلاعات شخصیمون و در اختیار صرافی قرار بدیم چون ممکنه سوءاستفاده بشه از اطلاعات و مشکل ایجاد کنه برای شخص.
  باز هم ممنون از سایت مفیدتون و پاسخگویی شما

  پاسخ
  • نوامبر 15, 2018 در 8:43 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   پاسخ سوالات شما در ادامه داده خواهد شد فقط لصف نمایید از دفعات بعد، سوالات خود را در بخش های مربوطه بپرسید. به عنوان مثال این سوال را می توانستید در بخش معرفی سایت های کلیکی معتبر خارجی مطرح فرمایید.
   ۱- تا این لحظه در هیچ یک از سایت های کلیکی معتبر خارجی که مجموعه میلیونر باش با آنها کار کرده است، احراز هویت امری قطعی نبوده است. یعنی قاعده ای وجود نداشته است که قبل از برداشت حتما باید احراز هویت صورت گرفته باشد. اما تمام این سایت ها، این حق را برای خود قائل هستند که از هر کاربری که بخواهند مدارک هویتی طلب نمایند و کاربر موظف است، تمام مدارک لازم را ارئه دهد. در غیر این صورت سایت اختیار دارد حساب و درآمد کاربر را مسدود سازد. به همین دلیل همواره تاکید می کنیم با اطلاعات واقعی در سایت ها ثبت نام نمایید.
   تا این لحظه سختگیری شدیدی در مورد مدارک گزارش نشده است و اکثر مواقع با کارت ملی و نهایتا ترجمه آن، درآمد را واریز نموده اند اما ممکن است در آینده سیاست ها تغییر کند و جهت احراز هویت، پاسپورت درخواست شود.
   ۲- کار شما کاملا خلاف قوانین سایت های کلیکی است و مسدود سازی اکانت های شما توسط آن ها محتمل است. تقریبا اکثریت سایت های کلیکی هنگامی فعالیت های شما را با دقت بررسی می کنند و شما را مسدود می سازند که قصد برداشت درآمد خود را داشته باشید، بنابراین امکان توقیف در هنگام برداشت، از تمامی مواقع بیشتر است.
   بهترین راهکار برای شما این است که به هیچ عنوان از حساب دیگر خود استفاده نمایید و تحت هیچ شرایطی به آن وارد نشوید. تا پس از گذشت مدت زمانی (در اکثر سایت ها بین ۳۰ تا ۶۰ روز) حساب شما غیر فعال و حذف گردد. به این شکل ان شاءالله در هنگام برداشت، برای شما مشکلی ایجاد نخواهد گردید.
   ۳- هیچ صرافی معتبری و حتی نیمه معتبری هم وجود ندارد که مدارک جهت احراز هویت نخواهد. به دلیل سو استفاده هایی که در این زمینه صورت گرفته است، نه تنها صرافی ها بلکه تمام معامله گران موظف به دریافت مدارک هویتی هستند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 11, 2018 در 9:51 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوستان به هیچ عنوان در سایتهای کلیکی خارجی و ایرانی سرمایه گذاری نکنید.من در سایت ati clix که در سایت (نت بیزینس ریتینگ)
  رده اول رو به خودش اختصاص داده ونامبر وان حال حاضر سایتهای کلیکی ازش یاد میکنند و دیگر سایتها چند ماهی کار کردم و هیچ سودی نبردم ، در سایت عطی کلیکس ۴۰دلار سرمایه گذاشتم به اضافه هزینه رفرالها ودر آخر ماه فقط هزینه اجاره رفرالها در میاد و به سودی نمی‌رسید
  دوستان در سایتهای کلیکی وقتی پلن خودتون رو ارتقا میدید هزینه اجاره رفرالها هم افزایش پیدا می‌کنه مثلاً در حالت استاندارد هزینه اجاره ۵ رفرال ۱ دلار میشه و در پلن های بعدی که باید هزینه پلن رو هم بدید هزینه ۵رفرال ۱,۵ تا ۲ دلار در هر سایت متفاوته.و عملا با افزایش هزینه ها هیچ سودی عاید کسی نمیشه به جز صاحبان سایتهای کلیکی دوستان حتی اگه هیچ پولی هم ندید و ماهها کلیک کنید تا بتونید پلن خودتون رو ارتقا بدید باز هم سودی نمی برید و جز وقت تلف کردن چیزی نیست تنها کسانی در سایتهای کلیکی سود می‌برند که رفرال مستقیم اونم به تعداد زیاد داشته باشند با عقل جور درنمی میاد دو رو برتون ۲۰۰نفر زیرمجموعه مستقیم پیدا کنید و این ۲۰۰ نفر هر روز کلیک کنند غیر ممکن چون تو ایران به جز عده ای بدبخت مثل من کسی اینکارارو نمیکنه که هی رو تبلیغ کلیک کنند به هرکس گفتم بهم گفت حوصله داری هر روز کلیک کنی .افرادی مثل من که به جیب این سایتها پول هم واریز مکنیم احمق به تمام معناییم دوستان عمر ما رو دارن به راحتی تلف میکنن

  پاسخ
 • نوامبر 11, 2018 در 8:38 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ، خسته نباشید.
  نظر شما در مورد سایت های زیر چیه؟
  p30rank.ir
  clickfex.com
  با تشکر

  پاسخ
  • نوامبر 11, 2018 در 6:33 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت p30rank سایتی با سابقه است و تاکنون عملکرد مثبت و پرداختی های منظمی داشته است. اما میزان درآمد در آن بسیار محدود است که یکی از دلایل آن، پورسانت صفر زیرمجموعه هاست. در حقیقت به شما سودی از زیرمجموعه ها تعلق نمی گیرد.
   سایت clickfex سایت نوپایی است که از شروع به فعالیتش کمتر از ۶ ماه می گذرد و هرگز نمی توان درمورد اعتبار و آینده آن نظر خاصی داد. فقط می توان گفت این سایت تاکنون عملکرد قابل قبولی داشته است. اما فراموش نکنید که اکثریت سایت های کلیکی ایرانی در ابتدای فعالیت، مثبت عمل می کنند و پس از مدتی به یکباره اسکم می شوند. بنابراین از نظر ما فعالیت در این سایت مانعی ندارد اما از سرمایه گذاری در آن خودداری فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 1, 2018 در 2:16 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم سایتptc bank معتبر هست؟

  پاسخ
 • اکتبر 30, 2018 در 6:36 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  دمت گرم خدا قوت خسته نباشید
  نظرات رو تا آخر خوندم خیلی خوب و با حوصله به سوالات جواب میدید و به نظر مفید میاد
  ان شا الله موفق باشید

  پاسخ
  • اکتبر 31, 2018 در 12:56 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما همراه گرامی
   از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 11, 2018 در 1:33 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  سایت clickfex.com آیا معتبر است؟
  ممنون

  پاسخ
   • اکتبر 12, 2018 در 4:09 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سایت ایرانیه! اول باز کنین چک کنین بعد پاسخ دهید!!!

    پاسخ
    • اکتبر 12, 2018 در 6:28 ب.ظ
     پیوند یکتا

     از اشتباه صورت گرفته پوزش می طلبیم.
     در مورد سایت مذکور باید عرض کنم، این سایت در ماینتورینگ میلیونر باش وارد نشده است و نظر خاصی درمورد آن نداریم. اما آنچه که در مورد این سایت می توان بیان کرد این است که از مدت فعالیت آن کمتر از ۵ ماه می گذرد و در این مدت عملکرد مثبتی داشته است.
     نکته منفی در مورد این سایت، داشتن ربات های اجاره ای است. تجربه به ما ثابت کرده است که تقریبا تمام سایت های کلیکی ایرانی که از این شیوه برای جذب سرمایه استفاده می کنند، پس از مدتی اسکم می شوند.
     در مجموع، فعالیت در این سایت مانعی ندارد اما سرمایه گذاری از جیب را نه تنها در این سایت، بلکه در هیچ یک از سایت های کلیکی توصیه نمی کنیم.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • اکتبر 11, 2018 در 10:58 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.
  نظرتون درمورد سایت lamoney و admoney چیه؟ آیا فعالیت بکنیم یا نه؟

  پاسخ
 • اکتبر 6, 2018 در 2:46 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام جناب نظرتون درمورد سایت abomoney.bid چیه ولطفا سایتی رو معرفی کنین که در آمد بالاتری داشته باشه. ممنون

  پاسخ
  • اکتبر 6, 2018 در 7:10 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور اسکم می باشد. از فعالیت در آن پرهیز نمایید.
   همچنین لطف نمایید سوال های مربوط به سایت های کلیکی خارجی را در بخش مربوطه یعنی آموزش آشنایی با سایت های کلیکی معتبر خارجی مطرح فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • اکتبر 3, 2018 در 4:10 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت اسکم می باشد. از فعالیت در آن پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 2, 2018 در 11:16 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید میخواستم در مورد سایت wamoney.club بپرسم ؟؟ ایا معتبر هست؟؟ ایا واریزی انجام میده؟؟

  پاسخ
  • اکتبر 2, 2018 در 6:04 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   عمر دامنه این سایت کمتر از ۱۰ روز است و تمام پرداخت های این سایت ساختگیست. بنابراین سایت مذکور اسکم می باشد. از فعالیت در آن پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 1, 2018 در 2:35 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با تشکر از زمانی که میذارید لطفا نظرتون رو راجب سایت بگید

  با تشکر فراوانulmoney.xyz

  پاسخ
  • اکتبر 1, 2018 در 6:26 ب.ظ
   پیوند یکتا

   عمر دامنه این سایت کمتر از ۵ روز است و تمام پرداختی ها ساختگیست. بنابراین سایت مذکور اسکم می باشد. از فعالیت در آن خودداری نمایید.
   سپاس از همراهی شما، موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 29, 2018 در 11:23 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  خسته نباشید
  میخواستم نظرتون رو راجع به سایت های کلیکی خارجی norclix , aticlix, aticlixer, spirzads بدونم…
  آیا این سایتها، سایتهای معتبری هستن؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین!

  پاسخ
  • سپتامبر 30, 2018 در 12:35 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هیچکدام از سایت های مذکور در زمره سایت های با سابقه کلیکی نیستند. اما تا کنون هر ۴ سایت عملکرد قابل قبولی داشتند و پرداختی های خود را به کاربران انجام داده اند. سایت aticlix با سابقه ترین سایت این مجموعه است که بیش از یکسال قدمت دارد و تا کنون عملکرد مثبتی داشته است. پس از آن سایت aticlixer قرار دارد که توسط مدیر aticlix ایجاد شده است و عملکرد مناسبی بر جای گذاشته است. پس از آن هم سایت های sprizads و norclix قرار می گیرند که کمتر از ۶ ماه فعالیت داشته اند و در این مدت مشکلی برای آن ها گزارش نشده است. الته سایت norclix از همه کمتر قابل اعتماد است.
   در هر صورت از نظر بنده فعالیت در سایت های فوق مانعی ندارد اما از سرمایه گذاری در آن ها جدا خودداری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • سپتامبر 30, 2018 در 10:29 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام
    ببخشید میشه چنتا سایت کلیکی خارجی خوب که هم معتبر باشه هم پرداخت مناسبی داشته باشه معرفی کنین…

    پاسخ
    • اکتبر 1, 2018 در 1:28 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     در مورد معرفی سایت های خارجی باید عرض کنم، سایت های خارجی فراوانی وجود دارند که امکان کسب درآمد از آن ها میسر است. اما تعداد بسیار زیادی از آن ها اسکم هستند و فقط تعداد اندکی می توانند درآمدهای واقعی و مطلوب برای کاربران فراهم سازند. به همین دلیل تیم مانیتورینگ میلیونر باش در حال پایش تمامی این سایت ها می باشد تا بهترین ها را پیدا و به کاربران خود معرفی نماید.
     از طرفی فعالیت در سایت های خارجی به دلیل تفاوت زبان، روش های دریافت پول، تحریم ها و استراتژی های پیچیده، نیازمند آموزش های دقیق و تخصصی می باشد تا کاربران بتوانند به موفقیت های چشمگیری دست یابند. در غیر این صورت تنها وقت و سرمایه آنان به هدر خواهد رفت. بنابراین میلیونر باش در حین آماده سازی کاربران برای ورود به این مرحله، مشغول ساخت آموزش های تخصصی در این زمینه نیز می باشد که ان‌شاءالله به زودی در سایت قرار خواهند گرفت.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • سپتامبر 26, 2018 در 7:16 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  خسته نباشید.
  نظرتون راجع به برنامه ی کامپیوتری که برای بدست اورد بیت کوین هست,چیه؟
  نام برنامه ی کامپویتری بصورت زیر است:
  cryptoTab
  ایا به کامپویتر یا سی پی یو اسیب میزند؟
  ایا برق زیادی استفاده میکند؟
  مقدار برقی که مصرف میکند,در ماه چقدر میباشد؟
  بعدش این سایت که بیت کوین میده مگه پولش اضافه عه که بیت کوین میده.
  هر بیت کوین حدود ۴۰۰۰۰ دلار میباشد. و اون سایت در چه قبالی به ما بیت کوین رایگان میده.
  تمام معایب این سایت رو بگید.و تمام هزینه هایی که از کسر میشود,مثل برق و و و …
  بسیار متشکرم.

  پاسخ
  • سپتامبر 26, 2018 در 8:19 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   cryptotab در حقیقت یک افزونه است که روی مرورگر نصب می شود و یا می توانید مرورگر مخصوص به آن را دانلود نمایید. هنگامی که مرورگر شما باز است، این افزونه با استفاده از قدرت پردازش کامپیوتر شما و سایر کاربران به استخراج بیت کوین می پردازد و قرار است بخشی از سود این کار را به کاربران اختصاص دهد. این سود بر اساس فعالیت کاربران و زیرمجموعه هایشان تقسیم خواهد شد. بر همین اساس صاحبان افزونه صاحب بیت کوین می شوند و بخشی از سود خود را بین کاربران نیز تقسیم می کنند. در ضمن قیمت بیت کوین در حال حاضر حدود ۶۵۰۰ دلار می باشد.
   اما لازم است در مورد این افزونه و افزونه های مشابه موارد زیر را در نظر بگیرید:
   ۱- گوگل در طراحی و ساخت این افزونه ها، هیچگونه همکاری نداشته است و همچنین استفاده از هیچ یک را توصیه و تایید نکرده است. این را می توان از آخرین اطلاعیه گوگل درمورد افزونه های کسب ارز دیجیتال در مارکت گوگل کروم دریافت. گوگل به صراحت اعلام می کند که این افزونه ها به شدت استفاده از cpu سیستم را بالا می برد و امکان صدمه دیدن سیستم بسیار زیاد می گردد. بنابراین با توجه به اینکه این نوع افزونه ها عملا برای کاربران ضرر به همراه دارد و سود آن فقط برای سازندگان است که از قدرت پردازش سیستم های کاربران به صورت رایگان استفاده می کنند، اعلام می دارد به زودی این افزونه ها را از مارکت خود حذف خواهد کرد.
   ۲- این نوع افزونه ها هیچگونه اعتباری ندارند و به طور کلی در هر لحظه ای ممکن است دیگر فعالیت خود را ادامه ندهند. بنابراین فعالیت و جذب کاربر برای آن ها منطقی نیست و بدون جذب زیرمجموعه هم درآمدی حاصل نخواهد شد.
   ۳- استخراج بیت کوین با توجه به سختی آن در حال حاضر با دستگاه های مخصوص ماینینگ نیز بسیار کند و به سختی صورت می پذیرد. بنابراین استخراج آن با کامپیوترهای خانگی عملا غیرممکن و بسیار زیان آور است. چون علاوه بر اینکه هزینه برق شما را افزایش می دهد، عمر دستگاه مصرفی را نیز به شدت کم می کند.
   ۴- با توجه به اینکه برای استفاده از این افزونه باید آن را روی مرورگر خود نصب نمایید، احتمال سرقت اطلاعات شما نیز وجود دارد.
   با توجه به موارد فوق، استفاده از این نوع افزونه ها هرگز به کاربران میلیونر باش توصیه نمی گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • سپتامبر 28, 2018 در 4:21 ب.ظ
    پیوند یکتا

    پس یعنی ۱۰۰% نباید از این افزونه استفاده کرد دیگه؟؟؟؟
    لطقا یه سایتی رو معرفی کنید که درامد خوب و ضمنا شرایطی رو که گفتید و البته اعتبار بالا نیز داشته باشد,بسیار ممنون میشم.
    البته اینو هم بگم که افراد زیادی از این افزونه کسب درامد میکنن.یعنی درامد رو به کاربران نمیده این افزونه,تازه این کاربران زیرمجموعه ای بین ۵۰ تا ۲۰۰ نفر حداقل دارند و من تقریبا در همه جا شنیدم که این سایت از اعتبار و امنیت بالایی برخوردار است..
    لطفا توضیح دهید.
    ممنون

    پاسخ
    • سپتامبر 28, 2018 در 7:47 ب.ظ
     پیوند یکتا

     بنده نگفتم نباید از این افزونه استفاده کنید، عرض کردم میلیونر باش استفاده از این افزونه را به کاربران توصیه نمی کند. این دو عبارت مفهوم متفاوتی دارند. دلایل هم که مبسوط شرح داده شد.
     این افزونه در حال حاضر به کاربران پرداخت دارد، اما مساله این است که اگر اندکی در استخراج رمزارزها تجربه داشته باشید، می دانید که هم اکنون استخراج هیچ رمزارز معتبری با استفاده از مرورگر، افزونه و لپ تاپ های خانگی به صرفه نخواهد بود. برای استخراج سودآور باید از دستگاه های ماینینگ و یا کامپیوترهایی با سخت افزار قدرتمند استفاده کرد. آنچه که در این افزونه موجب کسب درآمد می شود هرگز استخراج شخص شما نیست. به این دلیل که اگر شبانه روز هم سیستم خود را روشن بگذارید و مرورگر را باز نگهدارید، آخر ماه حتی پول برق مصرفی هم تامین نخواهد شد. درآمد در این افزونه بر اساس تعداد بالای زیرمجموعه هاست. برای اینکه به درآمد قابل قبولی از این افزونه دست یابید باید تعداد بسیار زیادی زیرمجموعه داشته باشید. خیلی خیلی بیشتر از ۲۰۰ نفر. اما سوال اینجاست که در این شرایط که سایت های کسب درآمد که با سخت گیری های بسیار بیشتری نسبت به یک افزونه مواجه هستند، به راحتی اسکم می شوند چه اعتباری می توان برای این افزونه قائل شد؟ آیا تلاش برای جذب این تعداد زیرمجموعه منطقی است در حالی که کوچکترین تضمینی برای ادامه کار این افزونه وجود ندارد؟
     یکی از دلایلی که موجب می شود در سطح وب برای این افزونه تبلیغ زیادی شود، این است که اصولا سایت های پربازدید، کاربران زیادی دارند و می توانند زیرمجموعه های فراوانی بدست بیاورند و از این راه به درآمد برسند اما برای کاربران که قادر نیستند تعداد بالایی زیرمجموعه جذب نمایند، جز بالارفتن مصرف برق و آسیب به کامپیوتر و ضرر مالی چه منفعتی خواهد داشت؟
     شک نکنید به دلیل تعداد بالای کاربران، برای میلیونر باش معرفی این افزونه با درآمد مناسبی همراه است اما برای ما همواره سود کاربران مقدم است و سیاست سایت این است که به کاربران روش هایی را معرفی کنیم که برایشان درآمد واقعی به همراه داشته باشد و هرکس به اندازه‌ی تلاشش بتواند درآمد کسب نماید و هیچ کس متحمل ضرر نشود.
     به هر حال مزایا و معایب این افزونه ذکر شد و تصمیم گیری با خود شماست.
     اگر به ماینینگ علاقه مند هستید می توانید آموزش استخراج رمزارزها با استخر ماینرگیت را مطالعه فرمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • سپتامبر 26, 2018 در 3:44 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم نظرتون در مورد سایت ساقی باکس چیه؟ آیا قابل اعتماد هست؟

  پاسخ
  • سپتامبر 26, 2018 در 7:59 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از نظر میلیونر باش بین سایت های کلیکی ایرانی، سایت های معتبر، فقط همان سایت هایی هستند که در لیست آموزش فوق معرفی شده اند.
   در مورد سایت مذکور باید خدمت شما عرض کنم این سایت تاکنون حدود ۳ سال فعالیت داشته است و در این مدت تقریبا عملکرد مثبتی از خود بر جای گذاشته و پرداختی های منطمی نیز داشته است. اما متاسفانه در ایران به علت نبود مرجعی قانونی برای رسیدگی و مانیتورینگ سایت های کلیکی، کلاهبرداری در این زمینه زیاد است و اکثریت سایت های کلیکی در ابتدا خوب عمل می کنند اما بعد از مدتی به بهانه های مختلف از انجام وظایف در قبال کاربران شانه خالی می کنند. این موضوع در مورد سایت های کلیکی که به اجاره دادن زیرمجموعه نیز می پردازند خیلی خیلی مشهود است. به طوری که بیش از ۹۹ درصد آن ها در نهایت اسکم می شوند. به هر حال از نظر ما فعالیت در این سایت مانعی ندارد اما از سرمایه گذاری در این نوع سایت ها جدا خودداری فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 21, 2018 در 3:48 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید آیا این سایت تبلیغاتی معتبر است؟؟؟و آیا در این وضعیت تحریم به بانک های ایران واریز دارن؟؟؟؟

  پاسخ
  • سپتامبر 21, 2018 در 7:09 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه نام سایت مورد نظر خود را قید نکرده اید. منظور شما کدام سایت است؟

   پاسخ
 • سپتامبر 20, 2018 در 1:05 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام نظر شما درمورد سایت ptcbaz چیه؟
  مورد تاییده؟

  پاسخ
  • سپتامبر 20, 2018 در 7:17 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در بین سایت های کلیکی ایرانی، سایت های مناسب و با اعتبار بالا از نظر ما فقط سایت هایی هستند که در آموزش فوق لیست شده اند. هرچند که حتی اعتبار سایت های موجود در لیست را هم نمی توانیم ۱۰۰% تایید نماییم. به این دلیل که سایت های کلیکی بسیاری بوده اند که در ابتدا عملکرد مثبتی داشته اند و پس از گذشت مدتی به یکباره اسکم شده اند و از همین رو ما سرمایه گذاری از جیب را در هیچ یک از سایت های کلیکی توصیه نمی کنیم.
   اما درمورد سایت ptcbaz تنها چیزی که می توان گفت این است که این سایت مدتیست که کار خود را آغاز کرده است و در این مدت عملکرد مناسبی داشته است و هم اکنون در حال پرداخت است. بنابراین فعلا فعالیت در این سایت مانعی ندارد اما از سرمایه گذاری در این سایت پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 19, 2018 در 10:42 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و تشکر از سایت مفیدتون
  خواستم نظرتون رو راجع به سایت minerbiz.ir بپرسم، سپاس از پاسختون.

  پاسخ
  • سپتامبر 19, 2018 در 6:40 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   عمر این سایت کمتر از ۱۰ روز است و کاملا نوپاست. بنابراین فعلا درمورد اعتبار، عملکرد و سابقه این سایت هیچ حرفی نمی توان زد. اما آنچه که جای تاسف دارد این است که بسیاری از سایت های کسب درآمد صرفا به خاطر کسب سود و منفعت، اقدام به معرفی این چنین سایت هایی می نمایند و بدون بیان واقعیت ها و صرفا برای جذب زیرمجموعه به تبلیغ چنین سایت هایی می پردازند و سرمایه و مصلحت کاربران را به راحتی فدای منافع خود می کنند.
   سایت مذکور یک سایت کسب درآمد رایگان از اینترنت نمی باشد، بلکه در حقیقت یک سایت سرمایه گذاری است که ادعای ماینینگ دارد و معتقد است سود مربوط را از ماینینگ کسب خواهد کرد. بنابراین کاربران لازم است از جیب در این سایت ها سرمایه گذاری کنند و مبالغ سرمایه گذاری هم می تواند تا چندین میلیون تومان باشد. چنین سایت هایی الزاما باید مجوزها و نمادهای لازم ازجمله نماد ساماندهی و نماد اعتماد الکترونیک را اخذ نمایند که متاسفانه سایت فوق فاقد مجوزها و نمادهای قانونی است و بدتر از آن حتی دارای شماره ثبتی شرکت و یا روش های دسترسی نیست.
   سوالی که از خود باید پرسید این است که چه تضمینی وجود دارد که سرمایه کاربران به آن ها بازگردد؟ چه تضمینی وجود دارد که بعد از ۶ ماه به یکباره سرمایه تعداد زیادی از کاربران نابود نشود؟ چه تضمینی وجود دارد که با تبلیغ نابه جا برای چنین سایت هایی به یک کلاه برداری بزرگ دیگر کمک نکنیم؟ چه تضمینی وجود دارد که واقعا این سایت ماینینگ انجام دهد و یک کلاهبرداری پانزی دیگر در راه نباشد؟ اگر این اتفاق ها پیش آید، کاربران به کدام آدرس برای پیگیری مراجعه کنند؟ و بسیاری از سوالات مشابه…
   بنابراین از نظر میلیونر باش سرمایه گذاری در چنین سایت هایی هرگز صحیح نمی باشد و هرگز به کاربران توصیه نمی شود.
   سپاس از همراهی شما، موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 17, 2018 در 2:43 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  نظرتون راجع به وبسایت ایرانی :
  p30rank.ir
  ایا میشه بهش اطمینان کرد؟

  پاسخ
  • سپتامبر 17, 2018 در 5:08 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   لطفا قبل از طرح سوال، یک بار بخش نظرات را مطالعه فرمایید و اگر پاسخ خود را نیافتید، سوال خود را مطرح نمایید.
   این سوال قبلا توسط سایر کاربران پرسیده شده است و چنین پاسخی نیز دریافت کرده اند:
   سایت p30rank تا کنون پرداختی های منظمی داشته است، اما میزان درآمد در آن بسیار محدود است که یکی از دلایل آن، پورسانت صفر زیرمجموعه هاست. در حقیقت به شما سودی از زیرمجموعه ها تعلق نمی گیرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 16, 2018 در 1:51 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  اقا نظرتون راجبه سایت های زیر چیست؟
  gab.ag
  wad.ojooo.com
  ssl.clickbank.net
  hdclix.com
  لطفا کامل توضیح دهید.

  پاسخ
  • سپتامبر 17, 2018 در 1:21 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   hdclix.com: عمر دامنه این سایت حدود یک سال است. فعلا عملکرد مناسبی داشته است اما با توجه به قدمت آن خیلی نمی توان با قطعیت نظر داد. روش های پرداخت مختلفی مانند پرفکت مانی و پایر را نیز دارد.
   ssl.clickbank.net: فعالیت در این سایت توصیه نمی شود.
   wad.ojooo.com: قدمت این سایت بیش از ۸ سال است و از سایت های معتبر در این زمینه به حساب می آید و روش پرداخت آن به کریپتو کارنسی ها می باشد.
   gab.ag: قدمت این سایت نزدیک به دو سال است و تاکنون موفق عمل کرده است. روش های پرداخت آن پایر و پرفکت مانی است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 15, 2018 در 10:36 ب.ظ
  پیوند یکتا

  اقا خیلی ممنون واقعا محشرید شما
  زمانی ک خواستم اولین دریافتی خود را انجام دهم ,از شما راجب بیت کوین و اینطور چیز ها سوالات جامعی رو خواهم پرسید

  پاسخ
  • سپتامبر 16, 2018 در 12:38 ق.ظ
   پیوند یکتا

   در خدمت هستیم.
   شاد و پیروز باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 15, 2018 در 7:16 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  شما فوق العاده اید.
  لطفا درباره ی سایت زیر توضیحات جامعی را ارایه فرمایید.
  اول:سایت uvumoney.xyz که ایا واقعا راسته؟؟؟
  دوم:سایت goldenclix.com که ایا معتبر و با امن هست یا نه و پرداخت پول ان به کارت های ایرانی چطور است؟؟
  سوم:gptplanet که ایا واقعا راسته و پرداخت پول به کارت های بانکی ایرانی ممکنه با این سایت
  و سوال چهارم اینکه ایا ممکن است ک سایت های اسکم شده یا سایر سایت بتونن با داشتن شماره ی کارت بانکی ما,بدون داشتن رمز,کارت بانکیمان را خالی کنند؟
  ممنون ک پاسخگو هستین ممنون.

  پاسخ
  • سپتامبر 15, 2018 در 8:18 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سپاس از همراهی و انرژی مثبت شما.
   ۱- عمر سایت uvumoney کمتر از ۱۰ روز است و تمام پرداختی ها ساختگیست. از فعالیت در این سایت پرهیز نمایید.
   ۲- سایت goldenclix یک سایت با سابقه است که حدود ۶ سال از شروع فعالیتش می گذرد و تاکنون عملکرد مثبتی داشته است. هیچ یک از سایت های خارجی از جمله این سایت، به کارت های ایرانی پرداخت ندارند. این سایت به حساب های بیت کوین ، پایر و پرفکت مانی پرداخت دارد. شما می توانید درآمد خود را به این حساب ها منتقل کنید و سپس با استفاده از صرافی های آنلاین، درآمد خود را به ریال تبدیل کنید. آموزش ساخت و کار کردن با تمام حساب های فوق (بیت کوین، پایر و پرفکت مانی) در بخش مقالات سایت میلیونر باش موجود است.
   ۳- سایت gptplanet یک سایت خوب و با سابقه است که بیش از ۸ سال از فعالیتش می گذرد و تاکنون عملکرد مثبتی داشته است. البته اخیرا ناراضیانی نیز داشته است. سایت مذکور به کارت های بانکی ایران پرداخت ندارد. اما می توانید از حساب پرفکت مانی برای دریافت درآمد خود استفاده نمایید.
   ۴- پاسخ به سوال چهارم پیچیدگی های زیادی دارد و جواب قاطعی به سوال شما نمی توان داد. اما صرفا، اسکم بودن یک سایت نمی تواند موجب به سرقت رفتن اطلاعات کارت بانکی شما شود. باید سایت مورد نظر دارای کدهای جاسوسی و سرقت اطلاعات باشد یا از حملات فیشینگ و یا بروت فورس استفاده نماید تا بتواند به چنین هدفی دست یابد. اگر شما فقط شماره کارت بانکی خود را در اختیار یک سایت قرار دهید و هرگز در صفحاتی از آن سایت، عملیات پرداخت انجام ندهید و به هیچ شکلی رمز عبور خود را در دسترس مدیران سایت قرار ندهید، همچنین حساب بانکی شما دارای رمز و امنیت مناسب باشد، تقریبا جای نگرانی خاصی نیست. درغیر این صورت، خطرهای مختلفی حساب شما را تهدید خواهد کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 15, 2018 در 5:23 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.خسته نباشین.
  ممنون میشم نظرتون رو در مورد سایت enemoney.site بدونم.

  پاسخ
  • سپتامبر 15, 2018 در 7:35 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   عمر این سایت کمتر از ۱۰ روز است و تمام پرداختی ها ساختگیست. بنابراین سایت مذکور اسکم می باشد. از فعالیت در آن پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 15, 2018 در 9:21 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام یکی بهم گفت یه سایت تجاری معتبر ایرانی نمیتونه دامنه .com بگیره آیا حرفشون درسته؟ لطف کنید اطلاعات بیشتر بدید ممنون میشم

  پاسخ
  • سپتامبر 15, 2018 در 7:28 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   چنین ادعایی صحت ندارد. به عنوان نمونه می توان به سایت digikala.com اشاره کرد که یک سایت تجاری معتبر ایرانی است و از دامنه com. استفاده می نماید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 13, 2018 در 1:59 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با عرض سلام و خسته نباشید
  سایت bitcofarm.com سایت معتبری هست یا نه؟ من تقریبا مدت زیادی در این سایت فعالیت کردم و خوب بوده درامدم هر چند هنوز به مقدار برداشت نرسیده ولی نزدیکه

  پاسخ
  • سپتامبر 13, 2018 در 5:18 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور عمری نزدیک به ۲ سال دارد و در این مدت در مانیتورینگ میلیونر باش هرگز موفق عمل نکرده است. این سایت در مانیتورینگ های معتبر نیز به عنوان اسکم معرفی شده است. البته این سایت پرداختی هایی نیز داشته است اما ظاهرا پرداختی ها کاملا انتخابیست و دستمزد اکثر کاربران پرداخت نمی شود. ما فعالیت در این سایت را توصیه نمی کنیم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 12, 2018 در 5:41 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و عرض ادب وقت عالی بخیر خدا قوت سپاس از اطلاعات سودمندتون
  میخواستم در مورد سایت oramoney. space اطلاعاتی دریافت کنم البته در صورت امکان. این سایت ساختگیه یا میشه تو این سایت کسب درامد کرد؟

  پاسخ
  • سپتامبر 13, 2018 در 1:43 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   عمر سایت مذکور کمتر از ۱۰ روز است و تمام پرداختی ها ساختگیست. بنابراین این سایت اسکم می باشد. از فعالیت در این سایت پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 10, 2018 در 12:43 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، خیلی ممنون از سایت خوبتون
  ۱_سایت apamoney.club قابل اعتماد هست و واریزی داره ؟
  ۲_بهترین سایت کلیکی خارجی از لحاظ اجاره زیرمجموعه و پورسانت خوب و واریزی داشته باشه چه سایتیه؟
  خیلی ممنون از شما و سایت خوبتون🙏

  پاسخ
  • سپتامبر 10, 2018 در 8:17 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سپاس از همراهی و انرژی مثبت شما
   در مورد پرسش های شما باید عرض کنم:
   ۱- سایت مذکور در مانیتورینگ میلیونر باش و هیچ یک از مانیتورینگ های معتبر خارجی قرار ندارد. بنابراین درمورد این سایت نمی توان نظر قطعی داد. اما نکات منفی درباره این سایت زیاد است، از جمله اینکه: عمر این سایت کمتر از ۶ ماه است و میزان پرداختی ها با این مدت از فعالیت تناسب ندارد. همچنین این سایت فاقد هرگونه هزینه برای طراحی و برنامه نویسی است و از نوع سایت های از پیش ساخته شده و رایگان می باشد. به هر حال اگر قصد فعالیت در این سایت را دارید، به هیچ عنوان در آن سرمایه گذاری نکنید و درآمد خود را برای مدت طولانی در آن نگه داری نفرمایید.
   ۲- انتخاب بهترین سایت های کلیکی خارجی، بستگی به شرایط، اهداف و معیارهای شما دارد. به عنوان مثال، اعتبار و قدمت سایت برای شما مهمترین مساله است یا نرخی که برای هر کلیک پرداخت می شود مساله اساسی است و یا امکانات زیرمجموعه گیری اصلی ترین مساله برای شما می باشد. آیا امکان دریافت دستمزد خود را از طریق حساب های مختلف مانند پی پال دارید و یا فقط از طریق حساب هایی که ایران را تحریم نکرده اند، می توانید دستمزد خود را دریافت کنید. به عنوان نمونه سایت neobux.com را می توان معتبرترین سایت کلیکی دانست، اما تنها به حساب هایی پرداخت دارد که ساکنان ایران را تحریم کرده اند، بنابراین این سایت برای ساکنان ایران چندان انتخاب مناسب و آسانی نیست.
   تیم میلیونر باش در حال تلاش است تا با پایش اکثریت سایت های کلیکی خارجی، مجموعه ای از معتبرترین ها را بیابد و پس از تهیه آموزش های تخصصی برای موفقیت در هریک، این آموزش ها را در اختیار کاربران قرار دهد. ان شاءالله به زودی این آموزش ها در سایت قرار خواهند گرفت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 10, 2018 در 3:42 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت مدیر محترم
  سایت های ایرانی Merita.ir , Farsbux , Yekbux آیا معتبر هستن و میشه توشون سرمایه گذاری کرد؟

  پاسخ
  • سپتامبر 10, 2018 در 7:06 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت های یک باکس، فارس باکس و مریتا مربوط به یک مجموعه می باشند و تحت مدیریتی واحد قرار دارند. مشهورترین و قدیمی ترین سایت این مجموعه، یک باکس است که از سال ۹۰ به صورت مستمر در حال پرداخت بوده است و از با سابقه ترین سایت های کلیکی در ایران به شمار می آید. اما در سال ۹۶-۹۷ این مجموعه ناراضیانی داشته است که نتوانسته اند درآمد خود را از این مجموعه دریافت کنند و همین مساله موجب شده است، فعلا از معرفی این مجموعه به کاربران میلیونر باش خودداری کنیم. اما به هر حال تمام وب سایت های این مجموعه در حال حاضر فعال و به شمار زیادی از کاربران در حال پرداخت هستند.
   درمورد سرمایه گذاری در سایت های فوق باید خدمت شما عرض کنم، در گذشته سایت های کلیکی بسیاری داشتیم که از اعتبار بسیار بالایی برخوردار بوده اند و پرداختی های بسیاری هم داشته اند اما بعد از دو سال فعالیت به یکباره اسکم شده اند. به هر حال سرمایه گذاری در هر یک از سایتهای کلیکی دارای ریسک بالایی است ،چون به شما سند و مدرکی برای تضمین بازگشت سرمایه داده نمی شود. بنابراین در میلیونر باش، سرمایه گذاری در هیچ یک از سایت های کلیکی پیشنهاد نمی گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 7, 2018 در 2:46 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام میخواستم نظرتون در مورد سایت parsnil.ir بدونم ،ایا قابل اعتماد هست؟ لطفا من رو راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • سپتامبر 7, 2018 در 4:36 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بنده درباره ی اعتبار این سایت نظری ندارم، به دلیل اینکه این سایت در مانیتورینگ میلیونر باش وارد نشده است و قرار هم نیست وارد گردد. اما توجه شما را به نکات زیر در مورد فعالیت در این سایت جلب می کنم:
   ۱- این سایت از کاربران مبلغ ۱۲۰۰۰ تومان برای فعال سازی حساب کاربری دریافت می کند، درحالی که تمامی امکاناتی که این سایت در اختیار کاربران قرار می دهد، سایت های مشابه به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهند.
   ۲- اگر سایتی به روش درآمد زایی خود اعتقاد داشته باشد، هیچ دلیلی ندارد قبل از شروع فعالیت از کاربران پول بگیرد. بلکه پورسانتی را از درآمد کاربران به خود اختصاص می دهد تا اگر کاربر درآمد کسب کرد، سایت هم به درآمد برسد.
   ۳- در تمام سایت های تبلیغاتی و کلیکی، بخش اساسی و مهم درآمدزایی که می تواند درآمد کاربران را بهبود بخشد، سیستم زیرمجموعه گیری است که این سایت دارای این امکان نیز نمی باشد.
   ۴- اثبات پرداختی ها در سایت وجود ندارد که نکته ای منفی به حساب می آید.
   ۵- سایت مذکور دارای نماد اعتماد الکترونیک نمی باشد که باتوجه به اینکه از کاربران مبلغی را به صورت نقدی دریافت می کند، نکته ای منفی برای این سایت به حساب می آید.
   ۶- همچنین این سایت کمتر از ۶ ماه است که فعالیت خود را آغاز کرده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 7, 2018 در 11:16 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  ببخشید سایت کلیک فکس و پی سی تی باز معتبر هستن؟
  به نظر مشکوکن 😟

  پاسخ
  • سپتامبر 7, 2018 در 4:01 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   برای بررسی لطف کنید دامنه سایت های مورد نظر را برای ما ارسال نمایید.

   پاسخ
 • سپتامبر 7, 2018 در 12:17 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدا قوت نظرتون راجب سایت omumoney میدید که ایا واقعی هستش درامد ها میده یا نه؟

  پاسخ
  • سپتامبر 7, 2018 در 12:47 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، این سایت اسکم می باشد و پرداختی ها ساختگیست. از فعالیت در این سایت پرهیز نمایید.
   سپاس از همراهی شما، موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 5, 2018 در 2:37 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چند تا سایت کلیکی خوب که قابلیت برداشت با بیت کویین رو هم داشته باشه میشه بگید یا اگه برنامه یا بازی که بیت کویین جایزه بده

  پاسخ
  • سپتامبر 5, 2018 در 3:07 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در مورد معرفی سایت های کلیکی و بیت کوینی باید عرض کنم، سایت های خارجی فراوانی وجود دارند که امکان کسب درآمد از آن ها میسر است. اما تعداد بسیار زیادی از آن ها اسکم هستند و فقط تعداد اندکی می توانند درآمدهای واقعی و مطلوب برای کاربران فراهم سازند. به همین دلیل تیم مانیتورینگ میلیونر باش در حال پایش تمامی این سایت ها می باشد تا بهترین ها را پیدا و به کاربران خود معرفی نماید.
   تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم آموزش هایی با کیفیت در این زمینه تهیه نماییم و در اختیار شما و کاربران قرار دهیم. ان شاءالله آموزش ها به زودی در سایت قرار خواهند گرفت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 1, 2018 در 2:12 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون از مطلب خوبتون حواستم بپرسم که سایت باکسیما معتبره ؟

  پاسخ
  • سپتامبر 1, 2018 در 9:12 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت هنوز در اول راه است و نمی توان درمورد آن قضاوت خاصی داشت. تاکنون مشکلی نداشته است اما ادامه مسیر خیلی خیلی مهمتر است. بنابراین فعلا نمی توان درمورد این سایت نظر قطعی داد و باید منتظر عملکرد این سایت در آینده بمانیم. درحال حاضر فعالیت در این سایت مشکلی ندارد اما از سرمایه گذاری جددا خودداری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 31, 2018 در 6:48 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ،عرض ادب و احترام خدمت گردانندگان محترم سایت
  میخاستم ببینم این سایت معتبر هستش؟
  onumoney.club

  پاسخ
  • آگوست 31, 2018 در 10:08 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام و عرض ادب خدمت شما کاربر گرامی
   عمر دامنه این سایت کمتر از ۱۰ روز است و تمام پرداختی ها ساختگیست. بنابراین سایت مذکور اسکم می باشد. از فعالیت در این سایت پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سپتامبر 4, 2018 در 8:23 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خیر سایتی که اینقد درامد اونم به دلاار بده مطمئنن نامعتبر است

   پاسخ
 • آگوست 30, 2018 در 4:35 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام میخواستم بدونم از سایت etomoneybid میشه کسب درامد کرد یا نه؟

  پاسخ
  • آگوست 30, 2018 در 9:11 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، این سایت اسکم است. از فعالیت در این سایت پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 29, 2018 در 2:26 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام واقعا ممنون بابت سایت خوبتون میخواستم بدونم سایت oxamoney واقعی هست یا الکی
  چون من مقداری پول به دست آوردم ولی حالا برای برداشت نوشته ۳۰ تا ۶۰ باید صبر کنی تا حساب شما تایید بشه چون میخواهم به روش بیت کویین پول رو بگیرم
  گفته اگه میخواهی میتونی ۱۰ دلار بدی تا توی ۳ الی ۵ دقیقه برات واریز کنیم
  میشه راهنمایی کنید واقعی هست یا نه

  پاسخ
  • آگوست 30, 2018 در 1:27 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سپاس از همراهی و انرژی مثبت شما.
   در مورد سایت مذکور باید خدمتتون عرض کنم این سایت اسکم می باشد. بنابراین از فعالیت و سرمایه گذاری در این سایت جدا خودداری فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 28, 2018 در 1:11 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید.نظرتونو راجب سایت xenhit میخواستم بدونم
  پرداختی داره یا نه؟

  پاسخ
  • آگوست 28, 2018 در 7:02 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت یک سایت کلیکی نمی باشد. بنابراین، این مکان برای پرسش شما مناسب نیست. لطف کنید از دفعات بعد، نظرات و سوالات خود را در بخش های مربوطه ذکر نمایید.
   اما در مورد سوال شما باید عرض کنم، میلیونر باش با این سایت کار نمی کند و به آن اعتقادی هم ندارد و این سایت را حتی تحت مانیتورینگ نیز قرار نخواهد داد. دلایل مختلفی نیز برای این امر وجود دارد، از جمله اینکه مدیر سایت مذکور، قبلا سایت لایف کلیک را مدیریت می کردند و در کمتر از یک سال پا روی وعده های خود گذاشتند و سایت را با بهانه های واهی تعطیل کردند و با بسیاری از کاربران تسویه نکرده اند. بنابراین از نظر بنده نمی توان به سایت جدید ایشان نیز اعتماد کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 27, 2018 در 10:41 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون از سایت خوبتون. یه سوال داشتم آیا سایت Coin Brawl معتبره لطفا اگه میشه جواب بدین

  پاسخ
  • آگوست 27, 2018 در 11:38 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از همراهی شما سپاسگزاریم.
   در مورد سوالتون باید عرض کنم، این سایت در گروه سایت های کلیکی نمی باشد و جزو سایت های PRG Faucet بیت کوینی است. ما نظر قاطعی درمورد این سایت نداریم چون تاکنون از این سایت استفاده نکرده ایم. اما آنچه درباره سایت مذکور با قاطعیت می توان گفت این است که اعتبار خاصی ندارد و در این مدت بارها بسته شده است، اسکم اعلام شده است و دوباره شروع به کار کرده است. به هرحال خیلی نمی توان روی این سایت حساب باز کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 27, 2018 در 2:44 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام .میشه بفرمایید که سایت cannonbux.site قابل اعتماد هست یا نه؟؟

  پاسخ
  • آگوست 27, 2018 در 11:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت از اعتبار خاصی برخوردار نیست. عمر این سایت کمتر از یک سال است و در این مدت ناراضیانی داشته است، البته پرداخت هایی نیز انجام شده است. به هر حال اگر قصد فعالیت در این سایت را دارید، به هیچ وجه درآمد خود را به مدت طولانی در این سایت نگه داری نکنید و همچنین از سرمایه گذاری در آن جدا خودداری فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 26, 2018 در 12:36 ب.ظ
  پیوند یکتا

  من شنیدم رنت رفرال از دایرکت رفرال بهتره ولی شما دارید برعکسشو میگید قضیه چیه

  پاسخ
  • آگوست 26, 2018 در 11:39 ب.ظ
   پیوند یکتا

   قضیه خیلی ساده است. فقط کافیه به معنی و مفهوم رنت رفرال و دایرکت رفرال توجه نمایید.
   رنت رفرال: به معنی زیرمجموعه اجاره ای است که باید هر ماه آن را اجاره کنید.
   دایرکت رفرال: به معنی زیرمجموعه مستقیم است که می توانید بدون پرداخت هزینه و با استفاده از لینک زیرمجموعه گیری خود، تعداد زیادی کاربر به عنوان زیرمجموعه جذب نمایید.
   بنابراین کاملا روشن است که اگر شما قادر به جذب دایرکت رفرال باشید، خیلی خیلی سود آورتر است. چون بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید از کلیک های زیرمجموعه های خود سود کسب کنید. اما جذب رفرال مستقیم کار ساده ای نیست و نیازمند تلاش و داشتن بسترهای مناسب است. بنابراین بسیاری از افراد قادر به جذب زیرمجموعه مستقیم نیستند و به سراغ اجاره رفرال می روند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 23, 2018 در 3:58 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.میخواستم ببینم در مورد سایت solebux هم میدونین.اگه میدونین من دو روز ثبت نام کردم ولی اگهی برام نمیاد.لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • آگوست 23, 2018 در 3:53 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت مدت زیادی از آغاز به فعالیتش نمی گذرد و در این مدت کم ناراضیان زیادی داشته است. البته پرداختی هایی هم داشته است. به نظر می رسد پرداختی ها انتخابی باشد. به هرحال برای رفع مشکل، به موارد زیر توجه نمایید:
   ۱- به ازای هر کامپیوتر و خط اینترنت فقط یک نفر حق ثبت نام در سایت را دارد.
   ۲- از مرورگرهای کروم، فایرفاکس و یا اپرا استفاده کنید و مرتبا آن ها را به روزنمایی کنید.
   ۳- کش مرورگر خود را پاکسازی فرمایید.
   ۴- به تنظیمات مرورگر خود مراجعه نمایید و اجازه دسترسی به cookies و JavaScript را به سایت مذکور بدهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 20, 2018 در 6:08 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت شما عزیزان یه سایتی هست بهتون معرفی میکنم که خیلی سایت خوب و معتبری هست امتحانش هم ضرر نداره امیدوارم که موفق باشید خودم الان دارن تو ۱۰ تا سایت کلیکی معتبر کار میکنم واین بهترین سایتی که من تا حالا باهاش کار کردم لینک سایتwww.aticlix.com

  پاسخ
  • آگوست 21, 2018 در 8:53 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از همراهی شما و اینکه تجربیات خود را با سایر کاربران در میان می گذارید، سپاسگزاریم.
   اما متاسفانه امکان قرار دادن لینک های زیرمجموعه گیری در بخش نظرات سایت وجود ندارد. به همین دلیل لینک جذب رفرال شما، با لینک ساده جایگزین شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سپتامبر 1, 2018 در 3:38 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام یک آی دی از خودت میدی ازت بپرسم چطوره نحوه کار کردن باهاش

   پاسخ
 • آگوست 20, 2018 در 12:59 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید میخواستم نظرتون راجب سایت های goldenclix, neobux,difbux,clixuniverse,cliquebook,fingersclix رو بدونم.
  با تشکر از سایت خوبتون

  پاسخ
  • آگوست 20, 2018 در 3:17 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بنا بر درخواست شما، بنده نظر خود را در مورد سایت های مذکور اعلام خواهم کرد اما این نکته را در نظر داشته باشید که سایت های کلیکی در هرلحظه ای ممکن است تغییر رویه داده و اسکم شوند. بنابراین بنده و تیم میلیونر باش مسئولیتی درمورد هیچ یک از سایت ها متقبل نخواهیم شد و این تنها یک اظهار نظر مشورتی برای کمک به شماست. همچنین در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری از جیب، در هیچ یک از سایت های کلیکی توصیه نمی گردد.
   سایت goldenclix.com یک سایت با سابقه است و تاکنون عملکرد مثبتی داشته است.
   سایت fingersclix.com اعتبار خاصی ندارد و اخیرا نظرات منفی نسبت به این سایت زیاد شده است. این سایت در معتبرترین مانیتورینگ ها، به عنوان اسکم معرفی شده است.
   سایت cliquebook.net از سایت های تقریبا با سابقه است که آن هم اخیرا در عمل به تعهدات خود ضعیف عمل کرده است و در بسیاری از مانیتورینگ ها، به عنوان اسکم معرفی شده است.
   سایت clixuniverse.com حدود یک سال و نیم از آغاز به کارش می گذرد و چندان با سابقه به حساب نمی آید. اما در این مدت، عملکرد خوبی داشته است و به تعهدات خود پایبند بوده است.
   سایت difbux.com حدود ۲ سال از آغاز به کارش می گذرد و در این مدت، عملکرد خوبی داشته است و به تعهدات خود پایبند بوده است.
   سایت neobux.com را می توان از با بیش از ۱۰ سال فعالیت، با سابقه ترین و معتبرترین سایت کلیکی دانست.
   با سپاس از همراهی شما، موفق باشید.

   پاسخ
   • سپتامبر 1, 2018 در 4:10 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام آموزش کار با neobux را مگذارید یا بفرستید به ایمیل من ممنون

    پاسخ
    • سپتامبر 1, 2018 در 8:22 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     هرچند که این سایت به دلیل شیوه های پرداخت، برای ایرانیان خیلی گزینه مناسبی نیست اما در صورتی که تقاضا درمورد این سایت زیاد باشد، سعی می کنیم برای سایت مذکور نیز آموزشی تهیه و در سایت قرار دهیم.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آگوست 19, 2018 در 7:17 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  میخواستم بدونم سایت arymoney.bid معتبر هست یا نه

  پاسخ
  • آگوست 20, 2018 در 12:13 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   عمر دامنه این سایت کمتر از ۴۰ روز است و تمام پرداختی های این سایت ساختگی می باشد. بنابراین سایت مذکور اسکم است. توصیه می کنیم از فعالیت در این سایت پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 19, 2018 در 6:54 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من یک سؤال داشتم میخواستم بدونم این سایت کلیکی معتبر هست خواش میکنم جواب بدید
  سایت:clixbox.online

  پاسخ
  • آگوست 19, 2018 در 2:55 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت هرگز قابل اعتماد نیست و اسکم می باشد. از فعالیت و سرمایه گذاری در این سایت پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 18, 2018 در 3:30 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و وقت بخیر . میخواستم بدونم بنظر شما آیامیشه توی یک سایت خارجی ( به دلیل ارزش فعلی دلار تو کشور ما ) بدون سرمایه گذاری ریالی و فقط با صرف وقت و کلیک تو سایتهای ptc حدودا روزی ۱۰ دلار یا همین حدود و کمتر و بیشتر در اورد یا نه ؟ ( با طرف زمان حدودا روزی ۲ ساعت ) اگه میشه اسم سایت رو معرفی کنید لطفا .

  پاسخ
  • آگوست 18, 2018 در 9:30 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   چنین درآمدی از یک سایت کلیکی خارجی فقط با کلیک، غیر ممکن است و سایت هایی که ادعای چنین پرداختی دارند، اسکم می باشند. اما رسیدن به این درآمد با صرف روزی ۲ ساعت امکان پذیر است. باید در چندین سایت کلیکی معتبر عضو شوید و تبلیغات را به صورت همزمان مشاهده نمایید. همچنین در تمام سایت های کلیکی، راز موفقیت و کسب درآمد مطلوب در جذب زیرمجموعه مستقیم است. بنابراین باید بتوانید زیرمجموعه مستقیم فعال جذب کنید. آنگاه خواهید توانست به درآمدهایی بیشتر از ۱۰ دلار در روز نیز دست یابید.
   در مورد معرفی سایت های خارجی باید عرض کنم، سایت های خارجی فراوانی وجود دارند که امکان کسب درآمد از آن ها میسر است. اما تعداد بسیار زیادی از آن ها اسکم هستند و فقط تعداد اندکی می توانند درآمدهای واقعی و مطلوب برای کاربران فراهم سازند. به همین دلیل تیم مانیتورینگ میلیونر باش در حال پایش تمامی این سایت ها می باشد تا بهترین ها را پیدا و به کاربران خود معرفی نماید.
   از طرفی فعالیت در سایت های خارجی به دلیل تفاوت زبان، روش های دریافت پول، تحریم ها و استراتژی های پیچیده، نیازمند آموزش های دقیق و تخصصی می باشد تا کاربران بتوانند به موفقیت های چشمگیری دست یابند. در غیر این صورت تنها وقت و سرمایه آنان به هدر خواهد رفت. بنابراین میلیونر باش در حین آماده سازی کاربران برای ورود به این مرحله، مشغول ساخت آموزش های تخصصی در این زمینه نیز می باشد که ان‌شاءالله به زودی در سایت قرار خواهند گرفت.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • سپتامبر 5, 2018 در 12:37 ق.ظ
    پیوند یکتا

    با سلام
    هنوز معرفی نکردید میشه معرفی کنید و یک اموزش در مورد کار با این سایت ها در اختیارمون بزارید.ممنون میشم.

    پاسخ
    • سپتامبر 5, 2018 در 1:04 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     در حال تکمیل کردن بررسی ها و تهیه آموزش ها هستیم. تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم آموزش هایی با کیفیت در این زمینه تهیه نماییم. از پیگیری و همراهی شما نیز سپاسگزاریم.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آگوست 17, 2018 در 3:03 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و وقت بخیر . میخواستم نظرتون رو در مورد این چنتا سایت بدونم : Planetclix – Gptplanet – Familyclix – Buxvertise
  Grandbux

  پاسخ
  • آگوست 17, 2018 در 4:46 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بنا بر درخواست شما، بنده نظر خود را در مورد سایت های مذکور اعلام خواهم کرد اما این نکته را در نظر داشته باشید که سایت های کلیکی در هرلحظه ای ممکن است تغییر رویه داده و اسکم شوند. بنابراین بنده و تیم میلیونر باش مسئولیتی درمورد هیچ یک از سایت ها متقبل نخواهیم شد و این تنها یک اظهار نظر مشورتی برای کمک به شماست.
   سایت gptplanet یک سایت خوب و با سابقه است و تاکنون عملکرد کاملا مثبتی داشته است.
   سایت planetclix اعتبار خاصی ندارد و نظرات منفی نسبت به این سایت زیاد است.
   سایت buxvertise در حال حاضر فعالیت خود را متوقف کرده است.
   سایت familyclix که سایتی با سابقه است و در ایران طرفداران زیادی دارد، پس از اینکه کاربران به سطح درآمدی مناسبی می رسند، از پرداخت درآمدها با بهانه های مختلف سرباز می زند. در کل این سایت در خارج از ایران هرگز دارای بازخورد مثبت نیست .
   سایت grandbux اسکم است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 15, 2018 در 7:20 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  آیا می توانم از مطالب سایت شما در وبلاگ خودم استفاده کنم. البته با ذکر منبع.

  پاسخ
  • آگوست 15, 2018 در 11:10 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   مشکلی ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 9, 2018 در 12:08 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام..من چطوری می تونم پولم رو دریافت کنم ؟؟؟

  پاسخ
  • آگوست 9, 2018 در 1:55 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از کدام سایت قصد دارید پول خود را دریافت نمایید؟
   روند کلی دریافت پول، بدین شکل است که شماره حساب خود را در پنل کاربری سایت مورد نظر ثبت می کنید و پس از اینکه به حداقل مبلغ قابل برداشت رسیدید، درخواست واریز ثبت می کنید و سایت مورد نظر، پول را در کمتر از ۲۴ ساعت به حساب شما واریز می نماید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 8, 2018 در 6:29 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوباره …
  من یه مشکلی دارم من تو سایت فیس نما عضوشدم و دارم فعالیت میکنم دو تا زیر مجموعه آوردم اولش که زیر مجموعه هام فعالیت کردن ۱۹۲ریال از زیر مجموعه ها به حسابم اضافه شد ولی از اون به بعد دیگه مبلغی از زیر مجموعه هام اضافه نمیشه ولی مطمعنم که زیر مجموعه هام دارن فعالیت میکنن… میشه کمکم کنید؟؟؟

  بازم منون از سایت خوبتون

  پاسخ
  • آگوست 9, 2018 در 1:10 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   درباره مشکل شما، می توان موارد زیر را مورد توجه قرار داد:
   ۱- زیرمجموعه های شما به هیچ وجه نباید از اینترنت و کامپیوتر یکسان با شما استفاده نمایند. چون در این صورت علاوه بر اینکه درآمدی نخواهند داشت موجب مسدودی اکانت شما نیز خواهند شد.
   ۲- شما از زیر مجموعه های خود در قبال کلیک هایی که بر روی تبلیغات انجام می دهند، درآمد خواهید داشت. بنابراین اگر زیرمجموعه های شما کلیکی بر روی تبلیغات کلیکی انجام ندهند، شما نیز درآمدی نخواهید داشت.
   ۳- متاسفانه بسیاری از زیرمجموعه ها، پس از گذشت چند روز از شروع فعالیت دیگر بر روی تبلیغات کلیک نمی کنند و به همین دلیل درآمد از آن ها نیز کاهش می یابد یا به صورت کامل حذف می گردد. بنابراین برای کسب درآمد از زیرمجموعه ها، جذب زیرمجموعه فعال مهم است.
   ۴- شما برای مشاهده مجموع کلیک هایی که زیرمجموعه های شما بر روی تبلیغات می کنند، می توانید در انتهای باکس اول صفحه تبلیغات کلیکی بر روی گزینه “مشاهده نمودار درآمد روزانه” کلیک نمایید. برای شما صفحه ای باز خواهد شد که با نگه داشته ماوس بر روی هریک از مستطیل های نمودار، می توانید درآمد هر روز خود و مجموع کلیک های زیرمجموعه های خود را مشاهده نمایید.
   ۵- در انتها اگر مطمئن هستید، زیرمجموعه های شما کلیک می کنند اما درآمد کلیک ها برای شما محاسبه نمی شود، باید از طریق راه های ارتباطی از جمله فرم “تماس با ما” که در فوتر سایت فیس نما قرار دارد، با پشتیبانی فیس نما ارتباط بر قرار کنید و مشکل خود را با آن ها درمیان بگذارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 9, 2018 در 10:38 ق.ظ
    پیوند یکتا

    خیلی ممنون از شما … واقعا خیلی خوبین ممنون

    پاسخ
    • آگوست 9, 2018 در 1:50 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سپاسگزاریم. رضایت شما موجب دلگرمی ماست.
     شاد و پیروز باشید.

     پاسخ
 • آگوست 7, 2018 در 6:10 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام . خسته نباشید …
  میخواستم بپرسم ما از کجا باید بفهمیم که یک سایتی در سامانه “ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایران” ثبت شده است یا نه؟؟
  چون شما این سایت های فیس نما و پارت کلیک رو میگید معتبر هستند …
  و یکی از نشانه هاش هم اینه که در سامانه “ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایران” ثبت شده باشد ، الان ما از کجا باید بفهمیم که این سایت های معرفی شده در سامانه “ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایران” ثبت شده است یا نه؟؟؟
  لطفا پاسخ بدهید … خیلی ممنون از سایت خیلی خوبتون.

  پاسخ
  • آگوست 8, 2018 در 12:10 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سپاس از همراهی و انرژی مثبت شما.
   بدین منظور ابتدا بر روی لینک زیر کلیک نمایید تا وارد سایت ساماندهی محتوای فضای مجازی شوید.
   ساماندهی محتوای فضای مجازی
   حال در کادر جستجو، دامنه سایت مورد نظر (مثلا facenama.com) را وارد و بر روی علامت ذره بین کلیک نمایید. در صورتی که سایت در ساماندهی ثبت شده باشد، اطلاعات آن برای شما به نمایش در خواهد آمد و در غیر این صورت با پیغام “جستجوی شما نتیجه ای در بر نداشت” مواجه خواهید شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 8, 2018 در 8:24 ق.ظ
    پیوند یکتا

    خیلی ممنون واقعا درجه یکین لاااااااایییک…

    پاسخ
    • آگوست 8, 2018 در 1:58 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سپاس. رضایت شما موجب دلگرمی ماست.
     شاد و پیروز باشید.

     پاسخ
 • آگوست 4, 2018 در 2:55 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  میخواستم بدونم آیا سایتahymoney.winمعتبره یانه؟
  و اینکه اگر معتبره چجوری پول به حساب بانکی خودم واریز کنم؟
  با تشکر

  پاسخ
  • آگوست 4, 2018 در 3:08 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   عمر دامنه این سایت کمتر از ۱۰ روز است و تمام پرداختی های این سایت ساختگیست. بنابراین این سایت اسکم است. از فعالیت و سرمایه گذاری در آن خودداری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 4, 2018 در 2:03 ق.ظ
  پیوند یکتا

  راستی نظرتون درباره این ربات تبلیغات کلیکی تلگرامی چیه@telpool_bot

  پاسخ
  • آگوست 4, 2018 در 3:01 ق.ظ
   پیوند یکتا

   بنده درباره سابقه و پشتیبان این ربات اطلاعات کافی ندارم تا بتوانم اظهار نظری کنم.
   اما به این نکته توجه نمایید که در این روزها که سایت ها با تمام مقررات و سخت گیری هایی که نسبت به یک کانال تلگرام پیش رو دارند، به راحتی اسکم می شوند، واقعا نمی توان روی یک ربات تلگرام حساب ویژه ای باز کرد. همچنین درمورد ربات ها این نگرانی وجود دارد که مخرب باشند و برای شما مشکلاتی پدید آورند. بنابراین میلیونر باش استفاده از این نوع ربات ها را توصیه نمی کند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 3, 2018 در 10:44 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام میخاستم بببنم سایت ایرانی کلیکارویدمعتبره یانه

  پاسخ
  • آگوست 4, 2018 در 2:40 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   کلیکاروید متعلق به سایت کلیکار است. این سایت به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است و هنوز خیلی زود است که بخواهیم درمورد اعتبار آن صحبت کنیم. تنها چیزی که فعلا می توان درباره این سایت گفت، این است که کلیکار در حال فعالیت و پرداخت است و هنوز مشکلی درباره این سایت گزارش نشده است. اما نباید فراموش کرد که خیلی از سایت های کلیکی در سال اول فعالیت، پرداختی های منظمی داشتند اما در ادامه تبدیل به اسکم شده اند.
   بنابراین به نظر می رسد فعلا فعالیت در این سایت مشکلی ندارد اما از سرمایه گذاری در این سایت و دیگر سایت های کلیکی مشابه خودداری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 29, 2018 در 5:11 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام استاد نظرتون درباره سایت apumoney.win چی هستش یه چند روزیه داخلش فقط کلیک کردم اما نحوه برداشت رو میزنه که یا زیر مجموعه بگیر ۴۰ تا یا بخر نحوه خریدنشو یه چند تا فیلم از یوتویوب گذاشته که توضیح میده درباره بیتکوین هستش اما چیزی متوجه نشدم نمیدونم چجوری زیر مجموعه بخرم و چند روش پرداخت هم گذاشته نمیدونم کدوم بهتره پیپال یا حساب بانکی چون نمیدونم اصلا پیپال چیه اتفاقا یه حساب دلاری توی خارج از کشور هم دارم

  پاسخ
  • جولای 29, 2018 در 10:17 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   عمر دامنه این سایت کمتر از یک ماه است و هیچگونه اعتباری ندارد و با توجه به بررسی های انجام گرفته، به احتمال بسیار زیاد این سایت اسکم می باشد. بنابراین از فعالیت و سرمایه گذاری در این سایت خودداری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 24, 2018 در 4:28 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و خسته نباشید چند تا سوال داشتم لطف میکنید راهنمایی کنید ؟
  ببخشید میخواستم ببینم سایت onomoney.club معتبر هست یا نه اخه من کلیپ های فروانی در یوتیب دیدم و حتی در نظرات خود سایت کامنت هایی از افراد ایرانی دیدم میخواستم ببینم معتبر هست یا نه چون من به سایت شماره حسابم و مشخصاتو دادم میخواستم ببینم اگر معتبر نیست این حسابم رو مسدود کنم که در اینده مشکلی پیش نیاد
  و امکانش هست معتبر ترین و پر درامد ترین سایت کلیکی ایرانی یا خارجی معرفی کنید و سایتاهای خارجی که با پرفکت مانی یا وب مانی کار کنند که برای ما ایرانیا تبدیلش به ریال راحت تر باشه
  سپاس

  پاسخ
  • جولای 24, 2018 در 6:59 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در مورد سوال اول باید خدمت شما عرض کنم، این سایت بسیار نوپاست و عمر دامنه آن کمتر از ۲۰ روز است. با توجه به بررسی های انجام شده و شکل و شمایل این سایت، می توان با قطعیت گفت، هرگز سایت معتبری نیست. بنابراین فعالیت در این سایت توصیه نمی گردد.
   در مورد معتبرترین و پر درآمدترین سایت کلیکی ایرانی، ما به شما فیس نما را توصیه می کنیم. اگر قادر به جذب زیرمجموعه مستقیم باشید، از این سایت می توانید به درآمدهای بسیار مطلوبی دست یابید. پارت کلیک و ماهان سورف نیز سایت های معتبری هستند.برای ثبت نام و مطالعه آموزش هر یک از سایت های مذکور، می توانید بر روی نام سایت کلیک نماید.
   در مورد سایت های خارجی باید عرض کنم، سایت های خارجی فراوانی وجود دارند که امکان کسب درآمد از آن ها میسر است. اما تعداد بسیار زیادی از آن ها اسکم هستند و فقط تعداد اندکی می توانند درآمدهای واقعی و مطلوب برای کاربران فراهم سازند. به همین دلیل تیم مانیتورینگ میلیونر باش در حال پایش تمامی این سایت ها می باشد تا بهترین ها را پیدا و به کاربران خود معرفی نماید.
   از طرفی فعالیت در سایت های خارجی به دلیل تفاوت زبان، روش های دریافت پول، تحریم ها و استراتژی های پیچیده، نیازمند آموزش های دقیق و تخصصی می باشد تا کاربران بتوانند به موفقیت های چشمگیری دست یابند. در غیر این صورت تنها وقت و سرمایه آنان به هدر خواهد رفت. بنابراین میلیونر باش در حین آماده سازی کاربران برای ورود به این مرحله، مشغول ساخت آموزش های تخصصی در این زمینه نیز می باشد که ان‌شاءالله به زودی در سایت قرار خواهند گرفت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 22, 2018 در 6:16 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوستان من در سایت پارت کلیک عضوم و درآمد دارم…سایت خوب و قابل اعتمادیه پیشنهاد میکنم آدرس زیر رو در نوار آدرس کپی و ثبت نام کنید…

  پاسخ
 • جولای 22, 2018 در 12:56 ق.ظ
  پیوند یکتا

  تبلیغات برای فیس نما
  سلام اگر می خواهید با دیدن فقط تبلیغات و زیر مجموعه هاتون ماهانه ۴۵ تومن بیشتر در بیاوردید.
  لینک زیر بروید و ثبت نام کنید.
  ثبت نام کنید ببینید دوست دارید یا نه.
  وقتتون رو نمیگیره.

  پاسخ
 • جولای 19, 2018 در 6:29 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  مرسی از زحماتتون
  میخواستم نظرتون رو در مورد سایت کلیکی solebux بدونم
  خیلی ممنون

  پاسخ
  • جولای 19, 2018 در 9:48 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سپاس از همراهی شما.
   این سایت در حال فعالیت است اما از نظر میلیونر باش و بسیاری از سایت های مانیتورینگ معتبر، اسکم می باشد. فعالیت در این سایت توصیه نمی گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 14, 2018 در 5:37 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.من درسایت eemoney150دلاردارم ولی نمیشه برداشت کنم.سایت میگه ۳۰تا۶۰روز برای تاییدحساب شمازمان میبره.اگه اطلاعاتی درمورد این سایت بهم بدین ممنون میشم

  پاسخ
  • جولای 15, 2018 در 1:49 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   دامنه سایت مذکور را کامل ذکر نمایید، تا امکان بررسی فراهم گردد.
   اما با توجه به اینکه، نامی که شما فرمودید در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش ثبت نیست و همچنین شرایطی که برای برداشت اعلام شده است، کاملا غیر طبیعی است، می توان با قطعیت گفت این سایت هرگز معتبر نیست و احتمالا اسکم است.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • جولای 23, 2018 در 5:35 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام منم مشکل شمارو دارم شماره کارت داخلی دادم مثل نمونه ایی که داده بود اما فقط یه کد بیت کوین داد نکنه جعلیه سایتش ؟

   پاسخ
  • آگوست 3, 2018 در 7:31 ب.ظ
   پیوند یکتا

   داداش میشه بیای pv تلگرام
   ایدیم @dahe97dahe
   چند تا سوال در مورد eemoney.Site
   دارم

   پاسخ
 • جولای 8, 2018 در 11:32 ق.ظ
  پیوند یکتا

  ببخشید از سایت فیس نما چقد میشه درامد کسب کرد جواب بدید

  پاسخ
  • جولای 8, 2018 در 10:43 ب.ظ
   پیوند یکتا

   در فیس نما روش های مختلفی برای کسب درآمد وجود دارد که در هریک نیز میزان درآمد متفاوت خواهد بود. برای آشنایی با این روش ها می توانید آموزش کسب درآمد از فیس نما را مطالعه نمایید.
   بنابراین میزان درآمد شما از فیس نما بستگی به نوع و نحوه فعالیت شما دارد. به عنوان مثال در بخش تبلیغات کلیکی، برای کسب درآمد مناسب باید بتوانید زیرمجموعه مستقیم جذب نمایید. اگر قادر به جذب زیرمجموعه مستقیم نباشید و فقط قصد داشته باشید با کلیک های خود بر تبلیغات، درآمد کسب نمایید، در صورتی که هر روز تمام کلیک های خود را بزنید، می توانید در ماه حدود ۱۵۰۰۰ تومان درآمد کسب نمایید. اما اگر بتوانید زیرمجموعه های مستقیم و فعال جذب کنید، می توانید درآمد خود را تا چند صد هزار تومان در ماه ارتقا دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 5, 2018 در 2:29 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید ..سایت خارجی معتبر کلیکی معرفی میکنید ..فک کنم سایت حترجی چون با دلار پرداخت میشه و اگه یک حساب پی پال داشته باشیم درآمد بهتر از سایت ایرانی برامون داره ..معتبرترین سایت خارجی؟

  پاسخ
  • جولای 6, 2018 در 4:19 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله تقریبا همین طور است که شما می فرمایید.
   سایت های خارجی فراوانی وجود دارند که امکان کسب درآمد از آن ها میسر است. اما تعداد بسیار زیادی از آن ها اسکم هستند و فقط تعداد اندکی می توانند درآمدهای واقعی و مطلوب برای کاربران فراهم سازند. به همین دلیل تیم مانیتورینگ میلیونر باش در حال پایش تمامی این سایت ها می باشد تا بهترین ها را پیدا و به کاربران خود معرفی نماید.
   از طرفی فعالیت در سایت های خارجی به دلیل تفاوت زبان، روش های دریافت پول، تحریم ها و استراتژی های پیچیده، نیازمند آموزش های دقیق و تخصصی می باشد تا کاربران بتوانند به موفقیت های چشمگیری دست یابند. در غیر این صورت تنها وقت و سرمایه آنان به هدر خواهد رفت. بنابراین میلیونر باش در حین آماده سازی کاربران برای ورود به این مرحله، مشغول ساخت آموزش های تخصصی در این زمینه نیز می باشد که ان‌شاءالله به زودی در سایت قرار خواهند گرفت.
   در مورد حساب پی پال نیز باید خدمت شما عرض کنم، این حساب با توجه به تحریم، برای ایرانیان شرایط وحشتناکی دارد و هر لحظه ممکن است مبلغ موجود در حساب را بلاک کند. بنابراین کار با این حساب برای کاربران مقیم ایران، پیشنهاد نمی گردد.
   در سایت های کلیکی خارجی، نئوباکس خیلی معتبر است اما با توجه به روش های پرداختش، برای کاربران مقیم ایران توصیه نمی گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 4, 2018 در 6:02 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام میخواستم بدونم با خرید زیر مجموعه اجاره ای برای سایت فیس نما آیا میتوان سود خوبی کرد؟

  اگه میتوان سود خوبی کرد پس لطفا ادرس یک سایت رو بفرستید که از انجا زیر مجموعه اجاره ای بخرم

  پاسخ
  • جولای 4, 2018 در 6:51 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در سایت فیس نما اصلا زیرمجموعه اجاره ای وجود ندارد. بنابراین شما به هیچ شکلی نمی توانید، برای این سایت زیرمجموعه اجاره نمایید. تنها روش زیرمجموعه گیری برای فیس نما، جذب زیرمجموعه مستقیم است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 4, 2018 در 12:33 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. سایت exmoney.win چطوره؟ سود عالی میده….

  سایت ایرانی مریتا چطوره؟؟؟

  پاسخ
  • جولای 4, 2018 در 6:33 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت exmoney کاملا نوپاست و سایتی معتبر به حساب نمی آید. باتوجه به اینکه این سایت به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است، هیچ نظری درمورد آن نمی توان داد. اما بر اساس تجربه، خدمت شما عرض می کنم که خیلی روی این سایت حساب باز نکنید و به هیچ عنوان در آن سرمایه گذاری انجام ندهید و اگر در آن فعالیت می کنید، درآمد خود را در اولین فرصت دریافت نمایید.
   در مورد پرسش دوم شما باید عرض کنم، سایت های یک باکس، مریتا باکس و فارس باکس همگی مربوط به یک مجموعه می باشند و تحت مدیریتی واحد قرار دارند. مشهورترین و قدیمی ترین سایت این مجموعه، یک باکس است که از سال ۹۱ به صورت مستمر در حال پرداخت بوده است و از با سابقه ترین سایت های کلیکی در ایران به شمار می آید. اما در سال ۹۶ این مجموعه ناراضیانی داشته است که نتوانسته اند درآمد خود را از این مجموعه دریافت کنند و همین مساله موجب شده است، فعلا از معرفی این سه سایت به کاربران میلیونر باش خودداری کنیم. البته بدترین مورد درباره ی اکثریت سایت های کلیکی ایرانی از جمله همین مجموعه، قوانین ساختگی است که هر زمان دوست دارند به سایت و سیاست کاری خود اضافه می نمایند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 2, 2018 در 2:28 ب.ظ
  پیوند یکتا

  من در سایت پارت کلیک عضوم و به ازای کلیکام پول دریافت میکنم پیشنهاد میکنم شما هم عضو بشید ضرر نمیکنید.

  پاسخ
  • جولای 16, 2018 در 6:05 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ببخشید منم عضو شدم ولی بلد نیستم کار کنم میشه توضیع بدید که باید چکار کنم؟؟؟

   پاسخ
   • جولای 16, 2018 در 11:28 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    این نظر توسط یکی از کاربران سایت منتشر شده است و باید ایشان به سوال شما پاسخ دهند. اما به این دلیل که ممکن است هرگز متوجه اینکه شما سوالی پرسیدید نشوند، ما به این سوال پاسخ خواهیم داد.
    همان طور که در دیدگاه مذکور مشاهده می کنید، نام سایتی که به آن اشاره شده است، “پارت کلیک” می باشد که در آموزش فوق در لیست “معتبرترین سایت های کلیکی ایرانی” قرار دارد و با کلیک بر روی آن می توانید به آموزش مربوط به این سایت مراجعه کنید و با نحوه فعالیت در این سایت آشنا گردید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • ژوئن 25, 2018 در 12:08 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من میخواستم بدونم که میتوان با چند جیمیل چند حساب باز کرد و در تمام حساب ها فقط یک شماره بانکی بدم؟

  پاسخ
  • ژوئن 26, 2018 در 11:25 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر. شما به ازای هر کامپیوتر و خط اینترنت فقط یک حساب می توانید داشته باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 24, 2018 در 12:23 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  آیا سایت p30rang که پول زیادی هم می دهد معتبر است؟؟؟

  پاسخ
  • ژوئن 26, 2018 در 11:13 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت p30rank تا کنون پرداختی های منظمی داشته است، اما میزان درآمد در آن بسیار محدود است که یکی از دلایل آن، پورسانت صفر زیرمجموعه هاست. در حقیقت به شما سودی از زیرمجموعه ها تعلق نمی گیرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • مارس 7, 2022 در 6:06 ب.ظ
    پیوند یکتا

    این ساین مثل اینکه اسکمه درآمدم صفرشدوواریزنشددوروزه پیام هم میذارم پاسخگونیستن

    پاسخ
 • ژوئن 24, 2018 در 1:13 ق.ظ
  پیوند یکتا

  برای کسب درامد مناسب اینترنتی بدون نیاز به سرمایه اولیه به سایت erimoney.bid مراجعه کنید.تنها سایتی است که بانکای ایرانی تحریم نکرده و می تونید پولتون به طور مستقیم دربافت کنید.

  پاسخ
  • ژوئن 24, 2018 در 8:41 ق.ظ
   پیوند یکتا

   کاربر گرامی این سایت اسکم است و برای فعالیت هرگز معتبر نیست. به شما توصیه می کنیم از فعالیت و سرمایه گذاری در این سایت پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 9, 2018 در 9:52 ق.ظ
  پیوند یکتا

  واقعا خیلی خوبه که این نوع بررسی ها رو قرار میدید تا مردم با شیوه کار این سایت ها آشنا شوند.
  سایت کلیکی های ایرانی بیشتری معرفی کنید لطفا

  پاسخ
  • ژوئن 9, 2018 در 6:22 ب.ظ
   پیوند یکتا

   از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   درمورد سایت های کلیکی ایرانی باید خدمت شما عرض کنم ما وسواس خاصی در معرفی این سایت ها به کاربران میلیونر باش داریم. تقریبا سعی کرده ایم تمام سایت های کلیکی خوب ایرانی را به صورت پیوسته در مانیتورینگ مد نظر داشته باشیم. اما متاسفانه تا این لحظه جز سایت های معرفی شده در لیست، سایت دیگری نتوانسته است امتیاز لازم را برای معرفی در میلیونر باش اخذ نماید. بسیاری از سایت ها هرگز فعالیت شفافی ندارند. بسیاری دیگر عدم ثبات در قوانین دارند. برخی ناراضیان بسیار زیاد دارند و در برخی دیگر، فعالیت هیچگونه سودآوری مالی نخواهد داشت.
   اما ما باز هم در راستای جلب رضایت شما و کاربران تلاش خواهیم کرد تا اگر سایتی از اعتبار کافی برخوردار بود و همچنین شرایط مناسبی را برای کسب درآمد فراهم نموده بود، در اسرع وقت به کاربران معرفی کنیم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 8, 2018 در 11:41 ب.ظ
  پیوند یکتا

  ببخشید میشه ایدی تلگرامتون رو بدید اونجا بهتون پیام بدم

  پاسخ
  • ژوئن 9, 2018 در 5:56 ب.ظ
   پیوند یکتا

   عرض احترام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر سوال خود را از طریق فرم تماس با ما و یا بخش نظرات ارسال نمایید سریع تر پاسخ دریافت خواهید کرد اما اگر مایل به استفاده از تلگرام هستید می توانید با آیدی melyoonerbash در ارتباط باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 6, 2018 در 11:33 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوست عزیز خسته نباشید میتونم بپرسم که شرایط برداشت توی فیس نما چجوریه و باید چقدر بشع که تا بتونم برداشت کنم و چه مدلی پول رو واریز میکنن

  پاسخ
  • ژوئن 7, 2018 در 1:04 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تنها قانون برداشت در فیس نما، حداقل مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان می باشد و پس از رسیدن به حداقل مبلغ، می توانید در خواست برداشت خود را ثبت نمایید. فقط قبل از آن لازم است شماره حساب و شبای خود را در فیس نما ثبت کنید تا مبلغ به حساب شما واریز گردد. برای ثبت شماره حساب و درخواست واریز می توانید به شکل زیر عمل نمایید:
   پس از ورود به داشبورد فیس نما، بر روی گزینه “تبلیغات کلیکی” کلیک کنید. حال به صفحه ای هدایت خواهید شد که در باکس اول آن، مجموع درآمدهای کسب شده شما قرار می گیرد. در این باکس می توانید، موجودی فعلی، تعداد زیرمجموعه ها و درآمدهای کسب شده از زیر مجموعه های خود را مشاهده نمایید. در انتهای همین باکس نیز می توانید به ثبت شماره حساب، در خواست واریز وجه و مشاهده نمودار درآمد روزانه نیز بپردازید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 4, 2018 در 6:49 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایا سایت خارجی هست که بشه ازش کسب درامد کرد

  پاسخ
  • ژوئن 5, 2018 در 1:07 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، سایت های خارجی فراوانی وجود دارند که امکان کسب درآمد از آن ها میسر است. اما تعداد بسیار زیادی از آن ها اسکم هستند و فقط تعداد اندکی می توانند درآمدهای واقعی و مطلوب برای کاربران فراهم سازند. به همین دلیل تیم مانیتورینگ میلیونر باش در حال پایش تمامی این سایت ها می باشد تا بهترین ها را پیدا و به کاربران خود معرفی نماید.
   از طرفی فعالیت در سایت های خارجی به دلیل تفاوت زبان، روش های دریافت پول، تحریم ها و استراتژی های پیچیده، نیازمند آموزش های دقیق و تخصصی می باشد تا کاربران بتوانند به موفقیت های چشمگیری دست یابند. در غیر این صورت تنها وقت و سرمایه آنان به هدر خواهد رفت. بنابراین میلیونر باش در حین آماده سازی کاربران برای ورود به این مرحله، مشغول ساخت آموزش های تخصصی در این زمینه نیز می باشد که ان‌شاءالله به زودی در سایت قرار خواهند گرفت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 25, 2018 در 5:15 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چجوری لینک عضو گیری از سایت ها بگیریم؟

  پاسخ
  • می 26, 2018 در 4:58 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در هریک از سایت ها باید وارد حساب کاربری خود شوید و با توجه به گزینه های موجود لینک بازاریابی و یا زیرمجموعه گیری خود را دریافت نمایید. با توجه به اینکه در هر یک از سایت های معرفی شده، این مسیر متفاوت است، به آموزش مخصوص به هر سایت مراجعه نمایید، این روند به صورت کامل توضیح داده شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 14, 2018 در 5:20 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام روز بخیر
  واقعا ممنونم از مطالب خوبتون و همچنین سایت فوق العاده شما

  پاسخ
  • می 14, 2018 در 9:54 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 7, 2018 در 2:43 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام سپاس از توضیحات خوبتان آیا با گوشی اندروید هم میتونیم ثبت نام کنیم یا باید با کامپیوتر باشه ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • می 7, 2018 در 10:37 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی، از انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   در مورد سوال شما باید عرض کنم، با گوشی در تمام سایت های مذکور می توان ثبت نام کرد اما درمورد فعالیت با گوشی، بستگی به مدل گوشی شما و اسکریپت هر یک از سایت های کلیکی دارد. اما در اکثر مواقع مشکلی برای فعالیت با گوشی وجود نخواهد داشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 1, 2018 در 6:54 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام عرض می کنم
  ممنون از سایت فوق العادتون
  خیلی ممنون میشم اگه پاسخ این سوال من رو بدید:
  میخواستم بدونم سایت کلیکار سایت معتبری هست؟
  آیا میتونم اونجا کار کنم یعنی اسکم نیست؟
  لطفا پاسخ بدهید.
  با تشکر

  پاسخ
  • می 1, 2018 در 10:06 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سپاس از همراهی و انرژی مثبت شما.
   در مورد سوال شما باید عرض کنم، سایت کلیکار سایتی نوپا است و هنوز زمان کافی برای اظهار نظر درمورد عملکرد آن طی نشده است. اما بدون شک این سایت در حال حاضر اسکم نیست و در حال پرداخت به کاربرانش می باشد. فعالیت در این سایت ضرری ندارد اما از سرمایه گذاری نه تنها در کلیکار بلکه در تمام سایت های کلیکی جدا خودداری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 10, 2018 در 9:20 ب.ظ
  پیوند یکتا

  کسب درامد رایگان در سایت کلیکی cliquebook.net
  با کمی فعالیت در این سایت به درامد قابل ملاحظه ای میرسید که درامد ان بستگی به فعالیت شما داره

  پاسخ
 • آوریل 8, 2018 در 10:57 ب.ظ
  پیوند یکتا

  ایران کلیکس سایتی خوب برای کسب درآمد با کلیک می باشد
  شما میتوانید در این سایت علاوه بر کسب درآمد با کلیک و جذب زیرمجموعه، با سرمایه گزاری از سود ۲۰% بهره مند شوید
  فرصت را از دست ندهید
  موفق باشید

  پاسخ
 • آوریل 5, 2018 در 12:52 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید.
  ببخشید میخواستم بدونم تو سایت فیس نما چ جوری باید زیر مجموعه بگیرم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
  موفق و پیروز باشید.

  پاسخ
  • آوریل 5, 2018 در 2:36 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پس از ورود به داشبورد فیس نما، بر روی گزینه “تبلیغات کلیکی” کلیک کنید. حال به صفحه ای هدایت می شوید.در باکس سوم، لینک زیرمجموعه گیری شما قرار دارد. این لینک را کپی کنید و در بسترهای مختلف اینترنتی به اشتراک بگذارید. هر شخصی که با کلیک بر روی این لینک عضو فیس نما شود و تبلیغات فیس نما را مشاهده کند ۲۰% از درامد آن شخص نصیب شما خواهد شد.
   روش های جذب زیرمجموعه:
   ۱- می توانید لینک زیرمجموعه گیری خود را برای دوستان خود ارسال کنید و روش کسب درآمد را به آن ها آموزش دهید.
   ۲- وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف سایت فیس نما نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در این سایت عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.
   ۳- لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.
   ۴- در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت نمایش دهید.
   ۵- لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره کسب درآمد از فیس نما به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 27, 2018 در 10:20 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.یکی از معروف ترین سایت های کلیکی ایرانی در حال حاظر ان بی کلیک میباشد

  پاسخ
  • مارس 23, 2018 در 3:14 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تمام سایت های معرفی شده در لیست فوق واقعا عملکرد مثبتی داشته اند و تا این لحظه کاملا قابل اطمینان نشان داده اند. پیشنهاد بنده به شما این است که در تمام سایت های مذکور فعالیت کنید اما اگر می خواهید فقط در یک سایت فعالیت کنید، فیس نما را انتخاب نمایید. درحال حاضر این سایت نسبت به تمام سایت های کلیکی ایرانی موفق تر عمل کرده است و توانسته کاربران و تبلیغات بسیار بیشتری جذب نماید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 12, 2018 در 10:40 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با تشکر از زحمات و لطف شما و توضیحات کامل و جالب شما انشاالله موفق و پیروز باشید

  پاسخ
  • مارس 13, 2018 در 3:25 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سپاس از لطف و انرژی مثبت شما.
   بهترین ها را برای شما آرزومندیم.

   پاسخ
 • فوریه 24, 2018 در 4:37 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام میخواستم بدونم آذرباکس.یک باکس.میهن کلیک.تپینو معتبر هست یا نه

  پاسخ
  • فوریه 24, 2018 در 9:59 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هیچ یک از سایت های فوق در مانیتورینگ میلیونر باش موفق عمل نکرده اند و نتوانسته اند شرایط لازم را به عنوان یک سایت معتبر کسب نمایند. فعالیت در آذرباکس و میهن کلیک به هیچ عنوان توصیه نمی گردد. تپینو تازه فعالیت خود را آغاز نموده است و هنوز نمی توان درمورد اعتبار آن با قاطعیت نظر داد، اما ایرادات زیادی در این سیستم وجود دارد که موجب شده است ما به این سیستم خوش بین نباشیم.
   سایت یک باکس از سال ۹۱ به صورت مستمر در حال پرداخت بوده است و از با سابقه ترین سایت های کلیکی در ایران به شمار می آید. اما در سال ۹۶ این مجموعه ناراضیانی داشته است که نتوانسته اند درآمد خود را از این مجموعه دریافت کنند و همین مساله موجب شده است، فعلا از معرفی این سایت نیز به کاربران میلیونر باش خودداری کنیم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 18, 2018 در 3:31 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با تشکر از اطلاعات خوب سایت تون

  پاسخ
  • فوریه 18, 2018 در 4:29 ب.ظ
   پیوند یکتا

   ممنون از انرژی مثبت شما، رضایت شما موجب دلگرمی ماست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 20, 2018 در 11:38 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  بنده میتوانم از آموزشهای شما در وبلاگم استفاده کنم؟با لینک شما در فیس نما و ماهان سورف عضو شدم واقعا سایتهای خوبی هستند.از شما ممنونم.

  پاسخ
  • ژانویه 21, 2018 در 7:22 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما همراه گرامی
   انجام وظیفه است و رضایت شما موجب خرسندی ماست.
   در مورد آموزش های سایت نیز باید خدمتتون عرض کنم، استفاده از آموزش های سایت با ذکر منبع بلامانع است.
   موفق و پیروز باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 16, 2018 در 10:36 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سایت پی سی رنک درحال حاضر بهترین سایت کلیکیه و پرداختی هم داره، و به ازای هر کلیک گاها ۴۰-۵۰ تومن هم میده…

  پاسخ
 • ژانویه 7, 2018 در 2:36 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام، از نظر من سایت p30rank عالی هست. من فقط ازقسمت جستجوی گوگل درآمد کسب میکنم.مثلا سایرسایت ها بابت دیدن تبلیغ نهایتا ۵۰ ریال میدن، اما سایت p30rank تا ۵۰ تومن یا گاهأ تا ۷۵ تومن هم پول میده.

  پاسخ
 • نوامبر 28, 2017 در 8:11 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشین ببخشید میخاستم بدونم با گوشی هم میشه ثبت نام کرد؟ بعد به ازای هر کلیک چقد میدن ؟ چجوری میتونیم ثبت نام کنیم ممنونم میشم جواب بدین منتظر پاسختون میمونم.

  پاسخ
  • نوامبر 28, 2017 در 10:06 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   با گوشی در تمام سایت های مذکور می توان ثبت نام کرد اما درمورد فعالیت با گوشی، بستگی به مدل گوشی شما و اسکریپت هر یک از سایت های کلیکی دارد. اما در اکثر مواقع مشکلی برای فعالیت با گوشی وجود نخواهد داشت.
   تعرفه‌ی کلیک ها هم در مورد هریک از سایت های کلیکی متفاوت است. اما معمولا بین ۳ تا ۱۰ تومان برای هر کلیک بر روی تبلیغات مختلف در نظر می گیرند.
   در مورد نحوه ی ثبت نام و فعالیت در هریک از سایت های کلیکی، آموزش کاملی در میلیونرباش وجود دارد. کافیست در آموزش فوق، بر روی نام هر یک از سایت های کلیکی که مایل هستید ثبت نام کنید، کلیک نمایید تا به آموزش سایت کلیکی مورد نظر وارد شوید.
   به عنوان مثال در آموزش فوق می توانید به بخش “معتبرترین سایت های کلیکی ایرانی” مراجعه کنید و بروی نام فیس نما کلیک کنید تا به آموزش این سایت کلیکی هدایت شوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 10, 2017 در 8:35 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت شما
  میتونم نظرتون رو در مورد سایت کلیکی خارجی familyclix هم بدونم.
  ممنون میشم جواب بدین.
  سپاس

  پاسخ
  • سپتامبر 10, 2017 در 7:34 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما دوست گرامی
   این سایت در بخش مانیتورینگ میلیونر باش وارد نشده است. اما تعدادی از دوستان که در این سایت فعالیت دارند، تا کنون بیش از ۱۰ بار برداشت داشته اند و از این سایت راضی هستند. به دلیل پرداخت به سیستم های پرفکت مانی و بیتکوین که با ایران مشکل ندارند، ایرانی های زیادی در این سایت فعالیت می کنند. از امتیازات این سایت می توان به حداقل پرداختی ۲ دلار و امکان جذب ۲۰۰ زیرمجموعه مستقیم در حالت استاندارد اشاره کرد. در کل این سایت تا این لحظه عملکرد مناسبی داشته اما در نظر بگیرید که تمام سایت های کلیکی امکان اسکم شدن را دارند و اکثریت آن ها عمر محدود خواهند داشت. از نظر بنده فعالیت در این سایت مفید است اما هرگز در سایت سرمایه گذاری انجام ندهید و پول خود را به مدت طولانی در سایت نگه داری نکنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 5, 2017 در 11:35 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و عرض ادب
  دوستانی که میخوان از سایت های کلیکی کسب درآمد کنن میتونن با خیال راحت در پارت کلیک ثبت نام کنن. این سایت چندسالی هست که از فعالیتش گذشته و توی این چندسال پرداختی منظمی داشته و نماد اعتماد الکترونیکی داره و در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده پس با خیال راحت میتونید تواین سایت فعالیت کنید و روزانه بین ۵۰ تا ۷۰ آگهی روی سایت قرار میگیره که نسبت به سایت های مشابه عدد بالایی هست . با تشکر

  پاسخ
  • ژانویه 17, 2018 در 3:23 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خسته نباشید,ببخشیدمنظورتون کدوم سایت کلیکی هست میشه ادرس سایتی ک میگین روبدین,لطفاجواب بدین ممنون🙏🌺

   پاسخ
   • ژانویه 17, 2018 در 5:53 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    این نظر توسط یکی از کاربران سایت منتشر شده است و باید ایشان به سوال شما پاسخ دهند. اما به این دلیل که ممکن است هرگز متوجه اینکه شما سوالی پرسیدید نشوند و شما نیز برای دریافت پاسخ عجله دارید، ما به این سوال پاسخ خواهیم داد.
    همان طور که در دیدگاه مذکور مشاهده می کنید، نام سایتی که به آن اشاره شده است، “پارت کلیک” می باشد که در آموزش فوق در لیست “معتبرترین سایت های کلیکی ایرانی” قرار دارد و با کلیک بر روی آن می توانید به آموزش مربوط به این سایت مراجعه کنید و اقدام به ثبت نام و فعالیت در این سایت نمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *