سایت Ojooo و نحوه فعالیت و کسب درآمد در آن

در این آموزش به صورت جامع سایت ojooo را خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم و نحوه کار با پنل کاربری و کسب درآمد از این سایت کلیکی را تشریح می نماییم و در انتها به تبیین استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت اجو خواهیم پرداخت.

سایت کلیکی یا PTC Site چیست؟

سایت کلیکی یا Paid To Click در حقیقت سایتی است که در قبال دریافت مبلغی مشخص از تبلیغ دهندگان، ضمانت می کند تعدادی بازدید (کاربر) را به سمت سایت تبلیغ دهنده هدایت نماید. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در حقیقت مسئولیت انجام بازدید را برعهده می گیرید و به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات موجود انجام می دهید، مبلغی معین دریافت می نمایید.

برای مطالعه بیشتر در مورد سایت های کلیکی می توانید آموزش آشنایی با سایت های کلیکی معتبر خارجی را که توسط میلیونر باش برای شما تهیه شده است، مطالعه نمایید.

در ادامه با یکی از سایت های کلیکی معتبر خارجی به نام ojooo آشنا خواهیم شد.

سایت اجو ( Ojooo )

کسب درآمد از سایت ojooo

سایت ojooo یکی از معتبرترین سایت های کلیکی خارجی می باشد که علاقه مند است شما را به صورت رایگان برای کسب درآمد به عضویت درآورد.

اجو مربوط به یک کمپانی آلمانی است که از اوایل سال ۲۰۱۰ فعالیت خود را آغاز نمود. این کمپانی فعالیت خود را به عنوان میزبان خدمات ایمیل آغاز کرد و سپس رفته رفته گستره ی خدمات خود را افزایش داد و به اموری مانند تبلیغات، ارتباطات، طراحی و ایجاد سایت پرداخت. تا اینکه در اوایل سال ۲۰۱۳ مجموعه اجو، سایت کلیکی خود را نیز افتتاح نمود و در زمینه سایت های کلیکی با نام ojooo wad مشغول به فعالیت شد.

تذکر: در ادامه مقاله به طور تخصصی به سایت ojooo wad خواهیم پرداخت و منظور از سایت ojooo ، در حقیقت سایت کلیکی این مجموعه به نام ojooo wad خواهد بود.

این سایت پتانسیل کسب درآمد خوب را دارد و در صورتی که صبر و همت کافی داشته باشید و اصولی عمل نمایید، کسب درآمد میلیونی از آن میسر است. به خصوص این روزها با توجه به ارزش دلار توصیه می کنیم فعالیت در این سایت را از دست ندهید.

اطلاعات و نکات مهم در مورد سایت Ojooo

 • سایت ojooo مشکلی با ایرانیان ندارد.
 • حداقل برداشت برای همه کاربران ۲ دلار است. اما برای کاربران عادی (standard) در دفعه اول ۲ دلار و در دفعات بعدی ۶ دلار خواهد بود. همچنین کاربران عادی برای برداشت ملزم هستند که حداقل ۱۰۰ کلیک بر روی تبلیغات انجام داده باشند.
 • در سایت اجوو علاوه بر کسب درآمد از مشاهده تبلیغات، روش های دیگری مانند کسب درآمد از ثبت نام و انجام کارهای کوچک نیز وجود دارد.
 • یک از ویژگی های بسیار جذاب سایت اجوو که پتانسیل کسب درآمد در آن را به شدت افزایش می دهد، امکان جذب زیرمجموعه مستقیم به صورت نامحدود و در دو سطح است. البته اخیرا قوانین سایت تغییر کرده است و در حالت استاندارد فقط ۲۰ زیر مجموعه می توان به صورت مستقیم جذب کرد اما در بقیه عضویت ها تعداد زیر مجموعه های مستقیم نامحدود است. همچنین امکان اجاره کردن زیر مجموعه نیز در این سایت فراهم است.
 • در این سایت عضویت های مختلفی وجود دارد که هریک ارزش و مزایای مخصوص به خود را دارد و شما می توانید با پرداخت هزینه و آپگرید کردن به آن عضویت، از امتیازات آن عضویت استفاده نمایید.
 • هزینه اجاره کردن زیرمجموعه در سایت ojooo بستگی به تعداد زیرمجموعه های شما دارد. به عنوان مثال هنگامی که تعداد زیرمجموعه های شما در بازه صفر تا ۲۵۰ قرار دارد، هزینه اجاره هر زیرمجموعه به صورت ماهانه برابر با ۰٫۲ دلار است و اگر تعداد زیرمجموعه های شما در بازه ۲۵۱ تا ۵۰۰ قرار گیرد، قیمت اجاره به ۰٫۲۱ دلار خواهد رسید و به همین شکل با افزایش تعداد زیرمجموعه ها، نرخ اجاره نیز بالا خواهد رفت.
 • روش های پرداخت سایت واد اجو شامل بیت کوین، اتریوم نیز می باشد که همین امر موجب می شود اُجو برای ایرانیان، انتخاب مناسبی باشد.

عضویت در سایت Ojooo

برای ثبت نام بر روی بنر زیر کلیک نمایید تا وارد صفحه ثبت نام در سایت کلیکی اوجو شوید.

 

فرمی مطابق شکل زیر برای شما باز شود. این فرم را با توجه به راهنمایی های زیر تکمیل فرمایید.

آموزش فعایت در سایت ojooo wad

 • Username: یک نام کاربری برای خود تعیین نمایید. این نام فقط مختص به شماست و نباید پیش از شما، توسط کاربر دیگری در سایت ثبت شده باشد.
 • Password: رمزعبوری برای حساب خود تعیین نمایید. تعداد کاراکترهای رمز انتخابی بیش از ۸ باشد و ترکیبی از اعداد و حروف استفاده گردد.
 • Confirm password: رمزعبوری را که در فیلد قبل انتخاب کردید، مجددا در این کادر وارد فرمایید.
 • Account e-mail: ایمیل معتبر و قابل دسترس خود را در این کادر وارد نمایید.
 • Referral: عبارت موجود در این کادر را بدون تغییر باقی بگذارید.

سپس Captcha را حل کنید، گزینه “Yes” را برای پذیرش قوانین انتخاب نمایید و در نهایت بر روی “Register” کلیک فرمایید.

در این لحظه به صفحه ای هدایت می شوید که باید ایمیل خود را تایید نمایید. پس به ایمیل خود مراجعه کنید و کد تایید را کپی و در فیلد “Your verification code” وارد نمایید و بر روی دکمه “Verify” کلیک فرمایید تا ثبت نام شما تکمیل گردد.

حال برای ورود به پنل کاربری خود در سایت ojooo wad از منوی فوقانی سایت بر روی گزینه “Login” کلیک کنید و در صفحه باز شده، نام کاربری، رمزعبور و captcha را تعیین نمایید و بر روی دکمه “Login” کلیک فرمایید تا وارد سایت شوید.

آشنایی با پنل کاربری سایت Ojooo Wad

هنگامی که وارد سایت واد اوجو می شوید، در پنل کاربری خود با دو منوی اصلی روبرو هستید. یکی منوی فوقانی سایت است و دیگری منوی مخصوص به اکانت شماست که در سمت چپ پنل کاربری قرار گرفته است. در ادامه با گزینه های موجود در این دو منو، آشنا خواهیم شد.

منوی فوقانی سایت واد اجو

نحوه فعالیت در سایت wad.ojooo

Paid to click ads: این گزینه مربوط به مشاهده تبلیغات است. با کلیک بر روی این گزینه وارد بخش تبلیغات کلیکی می شوید و می توانید به کسب درآمد از مشاهده تبلیغات بپردازید.

Offers: این بخش هم یکی از بخش های بسیار مناسب کسب درآمد از سایت ojooo می باشد. با کلیک بر روی این گزینه با زیرشاخه های زیر مواجه می شوید که عبارتند از:

 • Traffic Exchange: این گزینه مربوط به تبادل ترافیک رایگان و مشاهده تبلیغات از طریق سورف است. با کلیک بر روی دکمه “Start autosurf to earn minutes” می توانید به صورت اتوماتیک به مشاهده تبلیغات وب سایت های موجود در این بخش بپردازید و در قبال آن امتیازهایی کسب می کنید که با استفاده از آن ها می توانید وب سایت خود را نیز در همین بخش تبلیغ نمایید. به ازای هر ثانیه ای که در این بخش به مشاهده تبلیغات سایرین می پردازید، ۰٫۵ ثانیه برای تبلیغ وب سایت خود، کسب خواهید نمود.
 • Super Rewards: این گزینه مربوط به مشاهده ی نوعی از تبلیغات و کسب درآمد از آن ها است اما متاسفانه تبلیغات این بخش اصولا با ip ایران قابل مشاهده نمی باشد.
 • Minutestaff: در این قسمت روش های مختلفی برای کسب درآمد قرار داده شده است و هر روش، دارای دستورالعمل هایی می باشد که در زیر Instructions می توانید آن ها را مشاهده نمایید. اگر قصد استفاده از این بخش را دارید، باید حتما طبق دستورالعمل ها پیش روید. در غیر این صورت حساب شما در معرض مسدود شدن قرار خواهد گرفت. لذا انجام این بخش تنها در صورتی توصیه می شود که قادر به رعایت تمامی دستورالعمل ها باشید.
 • Personaly: این گزینه هم مربوط به مشاهده ی نوعی خاص از تبلیغات است اما این بخش هم اصولا با ip ایران قابل دسترس نیست.
 • Ojooo Grid: این گزینه شما را به صفحه ای هدایت می کند که تصویری پازل مانند به شما نمایش داده خواهد شد و با کلیک بر روی هر قسمتی از این تصویر، یک تبلیغ مشاهده خواهید کرد و در صورتی که برنده شوید، مبلغی را به عنوان جایزه دریافت خواهید نمود.
 • OfferToro: این بخش یکی دیگر از روش های مناسب برای کسب درآمد در سایت اجوو می باشد. با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای هدایت می شوید که در آن پیشنهادهایی را مشاهده می نمایید. این پیشنهادها شامل ثبت نام در یک سایت و انجام عملی مشخص، شرکت در نظرسنجی ها و یا نصب یک اپلیکیشن است. برای دریافت امتیازات هر آفر، باید دستورالعمل های خواسته شده را به صورت کامل به انجام رسانید. ارزش هر امتیاز دریافتی برابر با ۰٫۰۰۵ دلار است.
 • Wannads: این بخش هم از نظر ساز و کار کاملا مشابه بخش OfferToro است و در آن آفرهای متفاوتی برای کسب درآمد قرار داده شده است که با انجام آن ها می توانید درآمد خود را در سایت ojooo افزایش دهید.

Advertise: این گزینه مربوط به سفارش تبلیغات در سایت wad.ojooo می باشد. با کلیک بر روی این گزینه می توانید بسته های مختلف تبلیغاتی در سایت اوجو را مشاهده کنید و اگر قصد تبلیغ در سایت را دارید، آن ها را خریداری نمایید.

Forum: این گزینه شما را به انجمن سایت ojooo هدایت خواهد کرد.

نام کاربری: این گزینه شما را به صفحه اصلی اکانت خود در سایت واد اجو هدایت می کند. در این صفحه تمام اطلاعات و گزینه های مهم مدیریت حسابتان قرار دارد.

Logout: از حساب کاربری خود در سایت wad.ojooo.com خارج خواهید شد.

منوی مدیریت پنل کاربری سایت Ojooo Wad (منوی سمت چپ)

آموزش کسب درآمد از سایت اجو

Affiliate Program: در این بخش شما می توانید برنامه های مختلف و وابسته به مجموعه Ojooo را مشاهده کنید و با بازاریابی و جذب رفرال برای آن ها به کسب درآمد بپردازید. برنامه های موجود در این بخش عبارتند از اپلیکیشن ojooo ، سایت ساز اجو ، سایت کلیکی ojooo و بخش تبلیغات اوجو. شما می توانید با کلیک بر روی هریک از این برنامه ها، میزان درآمد خود را از رفرال های جذب شده، لینک های زیرمجموعه گیری و توضیحات لازم را مشاهده نمایید.

Referral Tools: با کلیک بر روی این گزینه به لینک و بنرهای زیرمجموعه گیری خود در سایت اوجو دسترسی خواهید داشت.

Advertising: با کلیک بر روی این گزینه به پنل مدیریت تبلیغات خود وارد خواهید شد. در این صفحه می توانید به مشاهده آمار و مدیریت بسته های تبلیغاتی خریداری شده در سایت اجو بپردازید.

Settings: با کلیک بر روی این گزینه به صفحه تنظیمات شخصی هدایت خواهید شد. در این بخش می توانید به مدیریت ایمیل، شماره حساب خود، تنظیمات اکانت شما در انجمن سایت کلیکی ojooo و همچنین تغییر رمزعبور بپردازید.

Referrals: در این بخش می توانید به مشاهده و مدیریت زیرمجموعه های خود بپردازید. پس از کلیک بر روی این گزینه، صفحه ای با دسته بندی های زیر برای شما باز خواهد شد که به توضیح این دسته بندی ها خواهیم پرداخت.

 • Direct referrals: در این صفحه تمام زیرمجموعه های مستقیم خود را می توانید مشاهده و مدیریت نمایید. همان طور که پیش تر اشاره شد، در سایت ojooo شما از رفرال های مستقیم زیرمجموعه های مستقیم خود نیز کسب درآمد خواهید کرد. بنابراین در این صفحه علاوه بر زیرمجموعه های مستقیم خود، تعداد زیرمجموعه های مستقیم هر یک از رفرال هایتان را نیز مشاهده خواهید نمود.
 • Rented Referrals: در این صفحه تمام زیرمجموعه های اجاره ای خود را می توانید مشاهده و مدیریت نمایید. همچنین می توانید اقدام به اجاره زیرمجموعه های جدید فرمایید.
 • Referral Tools: با کلیک بر روی این گزینه به لینک و بنرهای زیرمجموعه گیری خود در سایت اوجو دسترسی خواهید داشت.
 • Statistics: در این صفحه نمودارهایی مانند نمودار کلیک های خود، زیرمجموعه هایتان و درآمد شما از کلیک زیرمجموعه های مستقیم را مشاهده خواهید کرد.

Purchase: با کلیک بر روی این گزینه به بخش خرید در سایت اوجو وارد می شوید. پس از کلیک بر روی این گزینه، صفحه ای با دسته بندی های زیر برای شما باز خواهد شد که به توضیح این دسته بندی ها خواهیم پرداخت.

 • Buy upgrade: با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای منتقل می شوید که در آن اطلاعات انواع حساب های کاربری در سایت ojooo wad و قیمت هر یک را مشاهده خواهید نمود. در جداول موجود در این صفحه اطلاعات بسیار ارزشمندی وجود دارد. همچنین در این بخش می توانید به ارتقا حساب کاربری خود نیز بپردازید.
 • Purchase referrals: با کلیک بر روی این گزینه می توانید به اجاره کردن زیر مجموعه در سایت کلیکی ojooo بپردازید. در جدول اول نرخ اجاره زیرمجموعه با توجه به تعداد زیرمجموعه هایی که هر کاربر در اختیار دارد، مشخص شده است و در جدول دوم شما می توانید پک های زیرمجموعه های اجاره ای را متناسب با بودجه خود برای ۳۰ روز اجاره فرمایید.
 • Fund purchase balance: با استفاده از این گزینه می توانید به حساب خرید خود در سایت ojooo پول واریز نمایید. از موجودی این حساب می توان برای اموری مانند اجاره زیرمجموعه و ارتقا حساب کاربری استفاده نمود.
 • Inovoices / bills: در این بخش می توانید صورت حساب های صادر شده توسط سایت اوجو واد برای خود را ملاحظه فرمایید.

History: در این بخش سوابق فعالیت خود در بخش های مختلف سایت ojooo را مشاهده خواهید کرد که شامل گزینه های زیر می شود:

 • General History: در این صفحه تاریخچه موارد عمومی فعالیت شما در سایت اجو واد مانند پرداخت ها، برداشت ها، ثبت نام، آپگرید کردن، فعالیت زیر مجموعه ها و غیره قابل رویت است.
 • Offerwall history: در این بخش به مشاهده ی تاریخچه ی offerwall های انجام شده می پردازید.
 • Advertisment history: در این بخش به تاریخچه ی مشاهده تبلیغات دسترسی پیدا می کنید.
 • Traffic exchange history: این گزینه مربوط به مشاهده ی تاریخچه ی سورف های شما در سایت ojooo wad می باشد.
 • OjoooGrid history: این گزینه هم مربوط به تاریخچه ی فعالیت شما در بخش “OjoooGrid” می باشد.

Message system: در این بخش می توانید به سایر کابران سایت واد اجو پیغام دهید و پیغام ها را مدیریت نمایید. برای ارسال پیام به کاربران نیاز است نام کاربری آن ها را بدانید.

Cash out funds: در این بخش می توانید در خواست برداشت درآمد خود را ثبت نمایید. حداقل مبلغ برداشت شما برای بار اول ۲ دلار می باشد.

مفهوم کلمات مهم موجود در Account Statistics

 • Membership: نوع عضویت شما را در سایت واد اجوو نشان می دهد.
 • Total clicks: مجموع کلیک های شما را نشان می دهد.
 • Direct Referrals: تعداد زیرمجموعه های مستقیم شما را نشان می دهد.
 • Rented Referrals: تعداد زیر مجموعه های اجاره ای شما را نشان می دهد.
 • Total Referrals: مجموع زیرمجموعه های شما در سایت ojooo را نشان می دهد.
 • Total Referral Click: مجموع کلیک های زیرمجموعه های شما را نشان می دهد.
 • Current balance: مجموع درآمد کسب شده شما در سایت ojooo که قابل انتقال به حساب شخصی شما می باشد.
 • Purchase balance: موجودی حساب خرید شما در سایت اجوو که از آن می توان برای اموری مانند اجاره زیرمجموعه و ارتقا حساب کاربری استفاده نمود.
 • Traffic exchange balance: مجموع دقایقی که از طریق سورف در بخش Traffic Exchange کسب نموده اید.
 • Amount Paid: مجموع مبالغ پرداخت شده را نشان می دهد.

جدول انواع حساب های کاربری در سایت واد اجو

هنگامی که بر روی “Buy upgrade” کلیک می کنید، با جداولی مطابق تصاویر زیر مواجه می شوید که در آن جزئیات بسیار مهمی در مورد هر یک از حساب های کاربری سایت ojooo وجود دارد. به دلیل اهمیت این جداول، به صورت تصویری آن ها را توضیح خواهیم داد.

انواع حساب های کاربری و قیمت آن ها در سایت واد اجو

سایت اجوو و جزییات فعالیت

همان طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید، شما می توانید انواع عضویت ها را در این بخش، انتخاب و با کلیک بر روی دکمه “Buy” خریداری نمایید. در سایت اجو سه نوع عضویت وجود دارد که عبارتند از:

 • Standard: عضویتی است که در هنگام ثبت نام و به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.
 • Economy: عضویتی است که می توانید با پرداخت ۲۰ دلار به صورت ماهانه، آن را خریداری نمایید و از مزایای آن برخوردار گردید.
 • Privilege: با ارزش ترین عضویت در سایت اوجو می باشد که با پرداخت ۴۰ دلار به صورت ماهانه می توانید از مزایای آن بهره مند گردید.

اگر اکانت خود را آپگرید نمایید و تیک گزینه “Prolong your status automatically” را بزنید، عضویت شما در پایان هر دوره، به صورت اتوماتیک تمدید خواهد شد. فقط باید موجودی کافی در حساب وجود داشته باشد.

در جداول بعدی به ویژگی ها و مزایای هر یک از این عضویت ها پرداخته شده است که آن ها را بررسی خواهیم کرد.

جدول پاداش های دریافتی به ازای خرید آپگریدها توسط زیرمجموعه ها

عضویت های مختلف در سایت اوجو

جدول دستمزد های دریافتی به ازای کلیک بر روی تبلیغات

جدول کسب درآمد از سایت اوجو

جدول سایر ویژگی هایی که هر یک از عضویت ها دارند

استراتژی کسب درآمد مطلوب از سایت ojooo

به دلیل اهمیت، عبارات جدول فوق را در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد:

 • Free referrals: این قسمت بیانگر این است که شما در عضویت Standard و Economy هیچ رفرال رایگانی از طریق سایت اوجو دریافت نخواهید کرد اما در حالت Privilege امکان دارد زیرمجموعه هایی به صورت رایگان به شما اهدا شود. البته سایت ojooo تضمینی در جهت اینکه حتما به شما زیرمجموعه رایگان اهدا شود و یا درمورد تعداد آن ها نمی دهد. این بستگی به تعداد کاربرانی دارد که در سایت بدون معرف هستند.
 • Maximum amount of direct referrals: بیشترین تعداد زیرمجموعه مستقیمی که اجازه دارید جذب نمایید را نشان می دهد. همان طور که مشاهده می کنید در سایت اجو محدودیتی برای جذب زیرمجموعه مستقیم وجود ندارد و شما به صورت نامحدود می توانید زیرمجموعه جذب نمایید.
 • Maximum amount of rented referrals: بیشترین تعداد زیر مجموعه اجاره ای که با توجه به نوع عضویت می توانید اجاره نمایید.
 • Exchanging of rented referrals every: مدت زمان تعویض زیرمجموعه های اجاره ای را در عضویت های مختلف نشان می دهد.
 • Guaranteed available advertisements: این گزینه تعداد تبلیغات تضمین شده برای هر عضویت را نشان می دهد.
 • Chances in Ojoogrid: تعداد کلیک هایی که می توانید در بخش OjoooGrid انجام دهید.
 • Restoration account to 30 days: این بخش به شما می گوید که اگر نوع عضویت شما Privilege باشد و مدت اعتبار آن به اتمام رسد، تا ۳۰ روز بدون از دست دادن درآمد و زیرمجموعه ها، می توانید مجددا عضویت خود را تمدید نمایید.
 • Minimum cashout: حداقل مبلغی که برای برداشت لازم است در حساب خود داشته باشید تا بتوانید درخواست برداشت ثبت نمایید. به عنوان مثال حداقل مبلغ لازم برای برداشت برای کاربر standard در دفعه ی اول ۲ دلار و در دفعات بعد ۶ دلار است.
 • Amount of private messages a day: تعداد پیام های خصوصی را که در هر روز می توانید به سایر کاربران در سایت ojooo wad ارسال نمایید، مشخص می کند.

تذکر ۱: این جدول اطلاعات بسیار سودمندی در اختیار شما قرار می دهد و با استفاده از آن می توانید استراتژی خود را تدوین نمایید. به عنوان مثال می توان متوجه شد که در کدام پلن اجاره کردن زیرمجموعه سودآور است و در کدام پلن ضرر به همراه دارد.

تذکر ۲: گاهی اوقات بعضی از قوانین سایت تغییر می کند اما این جدول به روز نمی شود. بنابراین همواره انجمن، قوانین سایت و بخش سوالات متداول را دنبال نمایید تا اطلاعات شما نسبت به سایت اوجو به روز باشد. همچنین در نظر داشته باشید که قوانین و سیاست های سایت های کلیکی با سرعت زیادی تغییر می کند و این امکان وجود ندارد که بتوانیم مرتبا آموزش ها و مقالات مرتبط را به روز کنیم. بنابراین بخش نظرات هر مقاله را با دقت مطالعه کنید. در حقیقت ما به شما خواندن جدول ها و آشنایی با بخش های مختلف را آموزش می دهیم تا بتوانید تغییرات جدید در سایت های کلیکی را به راحتی درک نمایید.

سوالات مهم و نکات کلیدی درباره کسب درآمد از سایت ojooo wad

نحوه مشاهده تبلیغات

ابتدا از منوی فوقانی سایت گزینه ی “Paid to click ads” را انتخاب نمایید. حال تبلیغات کلیکی را مشاهده می کنید. از همین جا شروع کنید و سعی نمایید به ترتیب تمام تبلیغات موجود را ملاحظه فرمایید. این عمل روند درآمدی شما را به خصوص در ماه های اول سرعت می بخشد.

برای مشاهده تبلیغات ابتدا روی باکس تبلیغ مورد نظر کلیک فرمایید. سپس تب جدیدی در مرورگر شما باز می شود. این تب را نبندید و اجازه دهید زمان مورد نیاز طی شود. در انتها درآمد به حساب شما در سایت wad ojooo اضافه می گردد.

تذکر: برای کسب درآمد از کلیک های زیرمجموعه های خود، باید هر روز ۴ کلیک را بزنید. در صورتی که امروز ۴ کلیک خود را نزنید، فردا از کلیک های زیرمجموعه هایتان درآمد نخواهید داشت.

AutoPay یا پرداخت خودکار چیست؟

پرداخت خودکار ساده ترین روش برای تمدید زیرمجموعه ها می باشد.

هنگامی که پرداخت خودکار فعال باشد، به صورت اتوماتیک هزینه تمدید زیرمجموعه اجاره ای از حساب خرید شما در سایت Ojooo Wad کسر می گردد.

در حال حاضر هزینه ی AutoPay برای هر زیر مجموعه در صورتی که تعداد زیرمجموعه های شما بین صفر تا ۲۵۰ باشد، ۰٫۰۰۶۲ دلار در روز است و با افزایش تعداد زیرمجموعه ها این رقم نیز افزایش خواهد یافت.

آیا می شود چندین حساب در سایت اوجو باز کرد؟

برای هر IP و هر کامپیوتر فقط می توانید یک حساب داشته باشید در غیر این صورت تمامی حساب های شما بسته خواهد شد.

تذکرات مهم در مورد سایت ojooo wad

 • هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای کلیک هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید.
 • در تمام سایت های کلیکی، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.
 • هرگز مجاز به استفاده از نرم افزارهایی که مشاهده تبلیغات را خودکارسازی یا دستکاری نمایند نیستید.
 • اگر ظرف مدت ۶۰ روز به حساب خود در سایت ojooo wad وارد نشوید، حساب شما و درآمد آن بلوکه خواهد گردید.
 • در صورت واریز پول به سایت اجو ، تنها از همان حساب می توانید برای دریافت درآمد خود نیز استفاده نمایید.
 • در هنگام نگارش مقاله، حداقل مدت زمانی که پس از هر بار اجاره زیرمجموعه باید طی شود تا مجددا امکان اجاره کردن زیرمجموعه ها را داشته باشید، ۳ روز است.

استراتژی موفقیت در سایت اوجو

همراهان گرامی برای کسب درآمد مناسب در سایت اوجو الزامی به سرمایه گذاری وجود ندارد و می توانید با کمی صبر و رعایت اصولی که در این بخش آموزش خواهید دید، به درآمد ثابت و مطلوبی برسید.

البته بی شک سرمایه گذاری مناسب، می تواند روند پیشرفت را سرعت بخشد و درآمد را با افزایش قابل توجهی همراه سازد. اما از آنجا که نمی توان اعتبار هیچ سایت کلیکی را به صورت ۱۰۰ % تضمین کرد، ما درمورد این موضوع تصمیم گیری را به عهده کاربران می گذاریم و توصیه می کنیم اگر قصد سرمایه گذاری دارید، حتما جوانب احتیاط را رعایت فرمایید و با ما مقادیر کوچک سرمایه گذاری خود را شروع نمایید.

همچنین قابل ذکر است که اگر دنبال درآمد میلیونی در ماه اول هستید  از کار در این سایت خودداری کنید . این سایت جهت درآمد مناسب حداقل نیاز به ۶ ماه کلیک روزانه دارد و باید روزانه ۱۵ دقیقه وقت جهت درآمد زایی صرف نمایید.

انجام کلیک های روزانه

شرط اول برای موفقیت در سایت ojooo wad انجام کلیک های روزانه است. پس سعی کنید همواره کلیک های روزانه خود را در بخش Paid to click ads انجام دهید.

همچنین تلاش نمایید تا جایی که می توانید آفرهای بخش Wannads و OfferToro را نیز به انجام رسانید. این امر موجب می شود سرعت پیشرفت شما افزایش یابد.

جذب زیرمجموعه مستقیم

قدم بعدی که مهم ترین قدم و سودآورترین قدم برای شماست، جذب زیرمجموعه مستقیم است. فراموش نکنید که در تمام سایت های کلیکی جذب زیر مجموعه مستقیم، سودآورترین بخش کار می باشد.

در سایت اوجو شما می توانید به تعداد نامحدود و دو سطحی اقدام به جذب زیر مجموعه نمایید. پس تمام تلاش خود را به کار بندید تا از این پتانسیل استفاده کنید. اگر در این امر موفق عمل نمایید، می توانید به آسانی درآمدهای میلیونی برای خود به ارمغان آورید.

روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به ۴ مورد از اساسی ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

۱- وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف و آموزش کار با سایت wad.ojooo.com نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در سایت ojooo عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.

۲- لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.

۳- در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت  نمایش دهید.

۴- لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره سایت اجو به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.

تذکر: اگر در جذب زیرمجموعه مستقیم موفق هستید، با توجه به قوانین جدید سایت ojooo و محدودیت ۲۰ تایی در عضویت استاندارد، نیاز است که در همین مرحله با پرداخت ۲ دلار ماهانه، عضویت خود را به Economy Lite ارتقا دهید تا بتوانید به صورت نامحدود زیر مجموعه مستقیم جذب فرمایید.

اجاره کردن و مدیریت زیرمجموعه های اجاره ای در سایت اجوو

یکی از امتیازات سایت اجوو فعال بودن زیرمجموعه ها است. در این سایت نرخ کلیک زیرمجموعه ها اصولا بالاتر از ۴ قرار می گیرد. بنابراین می توان با توجه به موارد زیر به اجاره زیرمجموعه پرداخت.

۱- برای سود آور بودن اجاره زیرمجموعه در حالت استاندارد، باید میانگین درآمد روزانه شما از هر زیرمجموعه بالای ۰٫۰۰۶۷ قرار گیرد.

۲- همواره زیرمجموعه های خود را بررسی کنید تا قادر باشید زیرمجموعه های غیرفعال و کم بازده را شناسایی کنید و در صورت نیاز آن ها را تعویض نمایید.

۳- در تعویض زیرمجموعه ها افراط نکنید که این امر نتیجه معکوس خواهد داشت و سود شما از زیرمجموعه هایتان را کاهش خواهد داد.

۴- در هنگام نگارش مقاله، سایت کلیکی اجوو زیرمجموعه ی اجاره ای شما را که حداقل تا ۴ روز کلیک نکند به طور رایگان و خودکار تعویض خواهد نمود.

۴- پس از آنکه زیرمجموعه های خود را یکدست کردید و نرخ مطلوبی از آن ها بدست آوردید، فعال کردن گزینه AutoPay می تواند راهکار مناسبی باشد. این کار نیز برای شما تخفیف به همراه خواهد داشت و سود شما را افزایش خواهد داد.

استفاده از درآمدهای کسب شده برای آپگرید کردن اکانت

پس ار آنکه تعداد زیرمجموعه های مستقیم شما به حد مطلوبی رسید و ۱۰۰ زیرمجموعه مستقیم نیز اجاره کرده بودید و به سود دهی از آن ها رسیدید، اکانت خود را آپگرید نمایید. برای این کار عجله نکنید و موارد زیر را رعایت نمایید:

۱- به تعداد زیرمجموعه های خود و نرخ کلیک هایشان توجه کنید.

۲- در بخش Buy upgrade قیمت خرید آپگریدی که می خواهید انجام دهید و ارزش کلیک رفرال ها را مشاهده کنید. آن گاه با توجه به تعداد زیرمجموعه ها و نرخ کلیک هایشان به راحتی می توانید بسنجید که آیا خرید آپگرید برای شما سودآور است یا ضرر به همراه دارد.

۳- با توجه به تعداد زیرمجموعه های مستقیم و میزان سرمایه ای که در اختیار دارید، مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید.

۴- همان طور که می دانید آپگرید اکانت فی نفسه هیچ درآمدی برای شما نخواهد داشت و درآمد شما از کلیک های زیرمجموعه ها می باشد. بنابراین محاسبه کنید باید چند زیرمجموعه داشته باشید تا هزینه آپگرید کردن اکانت و اجاره آن ها حاصل شود و این مبلغ را برای اجاره زیرمجموعه ها کنار بگذارید، سپس به آپگرید کردن اکانت بپردازید.

۵- اجاره زیرمجموعه های بیشتر و مدیریت حرفه ای آن ها.

نکته: این مساله را همواره به یاد داشته باشید که سودآورترین و امن ترین روش برای کسب درآمد از سایت های کلیکی استفاده از زیرمجموعه مستقیم است. بنابراین پیشنهاد میلیونر باش به شما جذب حداکثری زیرمجموعه مستقیم می باشد. زیرمجموعه مستقیم شاه کلید کسب درآمد عالی از تمام این سایت ها است.

جمع بندی

در این مطلب به صورت جامع به آموزش کار با سایت اجو و معرفی امکانات آن پرداختیم و بهترین استراتژی برای کسب درآمد مطلوب از سایت OJOOO را بررسی کردیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

3.6/5 - (43 امتیاز)

400 نظر در “سایت Ojooo و نحوه فعالیت و کسب درآمد در آن

  • جولای 15, 2022 در 1:23 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   معلوم نیست. فعلا که غیر فعال است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 8, 2022 در 7:34 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام. سوالاتی داشتم از محصر تون.
  اول اینکه با یک سیستم میشه چند تا حساب کاربری رو همزمان مدیریت کرد؟ در چند تب در لبتاب و موبایل؟؟ با ایمیل های مختلف
  با چن تا موبایل و. سیستم چطور؟

  سوال دوم.. از وی پی ان با آیپی ثابت میشه استفاده کرد؟

  پاسخ
  • می 10, 2022 در 8:20 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- در هر سایت کلیکی به ازای هر سیستم و خط اینترنت فقط و فقط باید یک اکانت داشته باشید. یعنی اگر می خواهید دو اکانت در یک سایت کلیکی بسازید باید حتما دو خط اینترنت و دو دیوایس مستقل و متفاوت داشته باشید. همچنین از مشخصات متفاوت استفاده کنید.
   ۲- از نظر قوانین تخلف است و ریسک بلاک شدن اکانت وجود دارد. اما هر چقدر vpn شما امن تر و اختصاصی تر باشد ریسک کم تر می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 1, 2022 در 10:48 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام سایت ojoo هرچی با ایمیلم لوگین میکنم باز نمیکنه چند روزه برام ایمیلم رو هم درست میدم مشکلی داره سایت ,,?

  پاسخ
 • مارس 4, 2022 در 6:23 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  وقت بخیر
  متاسفانه وارد بخش ثبت نام یا همون sign up نمیشه.

  پاسخ
  • مارس 6, 2022 در 9:25 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   توجه نمایید که از مرورگرهای به روز استفاده نمایید و کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 25, 2021 در 9:05 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من ادرس بیتکوین رو وارد میکنم میگه اشتباس چیکار کنم؟ از بلاکچین والت ایدی بیتکوین گرفتم
  لطفا راهنمایی کنین.
  ادرس والت زده : ۲c7e7b37-a…. اینطوریه
  درسته ایا؟

  پاسخ
  • اکتبر 26, 2021 در 6:55 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، آدرس کیف پول با والت آیدی متفاوت است. برای آشنایی با نحوه بدست آوردن آدرس کیف پول، مقاله افتتاح حساب در بلاک چین و بخش نظرات آن را مطالعه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • اکتبر 26, 2021 در 4:35 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام
   قسمت برداشت پول که مشخصات میخواد من همه چیزم اوکی فقط رمز عبور میگه اشتباه
   من رمز عبور رو درست میزنم
   میشه راهنمایی کنید دقیقا کدوم رمز رو میگه؟

   پاسخ
   • اکتبر 27, 2021 در 5:37 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    رمز عبور اکانت را باید به صورت صحیح وارد کنید. اگر در این زمینه با مشکل مواجه هستید به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و راهنمایی بخواهید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • آگوست 24, 2021 در 5:45 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و روز بخیر
  می‌خواستم بدونم که به جز اتریوم و بیت کویین، سایت به صورت دلار یا یورو هم برداشت می‌شود یا نه؟

  پاسخ
  • آگوست 25, 2021 در 5:17 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تا جایی که بنده اطلاع دارم چنین امکانی وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 25, 2021 در 9:39 ب.ظ
    پیوند یکتا

    ممنون از پاسخگویی شما
    یک سوال دیگر هم داشتم آیا میشود زیر مجموعه مستقیم بخرم ؟ ؛ چگونه؟

    پاسخ
    • آگوست 26, 2021 در 7:51 ق.ظ
     پیوند یکتا

     ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
     خیر، امکان خرید زیرمجموعه مستقیم وجود ندارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آگوست 20, 2021 در 9:32 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید میشه پول رو به حساب پی پال واریز کرد

  پاسخ
  • آگوست 21, 2021 در 6:01 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، امکان آن وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 14, 2021 در 7:19 ب.ظ
  پیوند یکتا

  وقت بخیر. من با کیف پول پاییر اقدام به برداشت نمودم. اما اوجو یک اروری میدهد: (Note for Payeer wallet users.
  If the amount you are paying is less than 0.001 BTC, you will not receive it. The reason is Payeer policy. Please use a different wallet for transactions less than 0.0005 BTC.) .
  چگونه کیف پول دیگری را برای برداشت انتخاب کنم؟
  تشکر از پاسخ دهی‌تان.

  پاسخ
  • ژوئن 15, 2021 در 2:34 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به شما اعلام شده است که طبق قوانین پایر امکان واریز مبالغ کمتر از ۰٫۰۰۱ بیت کوین وجود ندارد. بنابراین باید یک کیف پول دیگر معرفی نمایید.
   شما می توانید مطابق با مقاله افتتاح حساب در بلاک چین برای خود یک کیف پول بیت کوین بسازید و سپس در سایت اجو از طریق گزینه Settings آدرس کیف پول بیت کوین جدید خود را وارد نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 1, 2021 در 2:28 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید.
  سایت اوجو هموز پرداختی داره آیا شما کسیو میشناسید که تا حالا دریافت کرده باشه؟
  یه سوال دیگ که هست اگر از فیلتر شکن استفاده بشه و تا ۲ هفته حساب مسدود نشه امکان بسته شدنش هنوز هست؟

  پاسخ
  • ژوئن 2, 2021 در 2:07 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- تمام سایت هایی که در میلیونر باش معرفی می شوند تحت نظر سیستم مانیتورینگ میلیونر باش قرار دارند و با بیش از ۱۰ اکانت مستقل عملکردشان مورد بررسی قرار می گیرد. تمام سایت های معرفی شده قبل از معرفی حداقل ۱۰ بار پرداختی داشته اند.
   ۲- بله، معمولا در هنگام درخواست برداشت، به تخلفات رسیدگی می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 27, 2021 در 9:37 ب.ظ
  پیوند یکتا

  درود ببخشید من دوباره سوال پرسیدم مزاحم شدم من همه بخش های تنظیمات شخصی رو پر کردم مشکلم کشور و آدرس بود که گفتین باید به انگلیسی نوشته بشه به انگلیسی وارد کردم ولی بازم کشور و آدرس رو قرمز نشون میده و یه پنجره باز میشه که نوشته Please check your data.
  The entered data will be used for the creation of an invoice و همچنین این پنجره Note for Payeer wallet users
  If the amount you are paying is less than 0.001 BTC, you will not receive it. The reason is Payeer policy. Please use a different wallet for transactions less than 0.001 BBT و اینکه اول کشور گوشیم روی ایران نبود که روی ایران گذاشتم و همچنین چند باری نمیدونستم با vpn وارد سایت اوجو شدم به خاطر این دو عمل نیست اگه نمیشه کاریش کرد چطوری حسابم رو حذف کنم تا به شکل درست وارد سایت بشم چون اشتباهاتی مرتکب شدم واقعا به کمکتون نیاز دارم بازم ببخشید مزاحم شدم

  پاسخ
  • می 28, 2021 در 12:13 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- استفاده از vpn می تواند موجب مسدود شدن اکانت گردد و امکان دارد مشکلات شما به آن مربوط شود.
   ۲- برای حذف اکانت یا باید ایمیل بزنید و شرایط را توضیح دهید و خواستار حذف اکانت شوید و یا دیگر هرگز از این اکانت استفاده نکنید و پس از گذشت یک ماه با اطلاعات جدیدی برای خود اکانت دیگری بسازید.
   ۳- در پیغام مذکور به شما درمورد کیف پول های بیت کوین در سایت پایر هشدار داده شده است و بیان شده است اگر آدرس بیت کوین شما در والت پایر است، بهتر است آن را تغییر دهید. بنابراین می توانید یک والت بیت کوین در سایت بلاک چین برای خود بسازید و از آدرس آن در بخش آدرس کیف پول استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 24, 2021 در 10:14 ب.ظ
  پیوند یکتا

  درود بر شما وقت بخیر و خسته نباشید قربان بنده در وارد کردن اطلاعات شخصی دچار مشکل شدم فقط وقتی اسم کشور رو ایران و آدرس رو وارد میکنم موفق نمیشم ثبت نمیشه دیگه همه ی اطلاعات شخصیم ثبت میشه حساب بیت کوین و غیره فقط به جز کشور و آدرس و مثل اینکه با vpn نباید وارد سایت شد پس وقتی که تبلیغات یوتیوب رو بخوام مشاهده کنم اشکال ایجاد میشه و نباید تبلیغات یوتیوب رو مشاهده کنم که نیاز به vpn هستش؟؟؟ممنونم از بابت زحماتتون.

  پاسخ
  • می 25, 2021 در 12:33 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- آدرس را به انگلیسی و با فرمت آدرس دهی انگلیسی وارد نمایید.
   ۲- به هیچ عنوان نباید از vpnاستفاده کرد. بنابراین امکان مشاهده تبلیغاتی که نیاز به vpnدارند وجود نخواهد داشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 22, 2020 در 11:21 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من تازه کارم و می خواستم بدونم که چطور کیف پولم رو به سایت اوجو وصل کنم

  پاسخ
  • دسامبر 22, 2020 در 4:42 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بر روی نام کاربری خود کلیک نمایید. این گزینه شما را به صفحه اصلی اکانت خود در سایت واد اجو هدایت می کند. در این صفحه تمام اطلاعات و گزینه های مهم مدیریت حسابتان قرار دارد. در مقابل فیلد bitcoin address آدرس والت بیت کوین خود را وارد فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • دسامبر 28, 2020 در 12:00 ق.ظ
    پیوند یکتا

    یه سوال دیگ اینک یه قسمت جدید برای آپگرید اومده به اسم encomy elite تو این نوع عضویت چندتا زیرمجموعه مستقیم میتونیم داشته باشیم؟؟؟؟

    پاسخ
    • دسامبر 28, 2020 در 10:49 ب.ظ
     پیوند یکتا

     بی نهایت.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • سپتامبر 4, 2021 در 2:02 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام وقت بخیر
    درسایت اوجو قسمت مشخصات کشور ایران نداره؟ چیکارکنم ؟

    پاسخ
    • سپتامبر 4, 2021 در 5:39 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     احتمالا اشتباه می کنید. در فیلد country گزینه Iran, Islamic Republic of وجود دارد که باید توسط شما انتخاب گردد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • نوامبر 28, 2020 در 9:43 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و احترام یه سوالی که از محضرتون داشتم اینه که چه طور کیف پول مجازی ایجاد کنیم؟ از طرفی هم اشاره کردین که آدرس بیت کوین داشته باشیم که بعد از واریز به کیف پول مجازی ازصرافی های آنلاین پول دریافت میشه خواهشم ازتون اینه که در این مورد توضیح بدین که این بیت کوین رو چه طوری میتونیم داشته باشیم

  پاسخ
 • نوامبر 11, 2020 در 10:25 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من قسمت ریفرال ک میرم لینکم نمیاره که بخوام زیر مجموعه بگیرم، میشه لطفا لگید چیکار کنم

  پاسخ
  • نوامبر 12, 2020 در 12:31 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   برای مشاهده لینک زیرمجموعه گیری باید به گزینه Referral Tools مراجعه نمایید. همچنین در بخش Affiliate Program نیز می توانید لینک خود را بیابید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • نوامبر 21, 2020 در 1:29 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خسته نباشید من از سایت برداشت زدم این پیام اومد
    ۱۱/۲۰/۲۰۲۰ at 3:40 pm
    You have been paid!
    The amount paid was 1.989
    و تایید شده ولی داخل کیف پول بلاکچین چیزی نیومده احتمال داره بعد چند روز واریز شه؟یا مشکلش کجاست هنوز نیومده داخل کیف پول

    پاسخ
    • نوامبر 22, 2020 در 12:15 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     خیلی مبلغ کمی است و اگر کارمزد شبکه از آن کم شود که اصلا چیزی باقی نخواهد ماند. اگر هم کارمزد توسط خود اجو پرداخت گردد، نهایتا ظرف ۴۸ ساعت مبلغ در کیف پول بلاک چین شما وارد خواهد شد.
     موفق باشید.

     پاسخ
    • دسامبر 24, 2020 در 8:25 ب.ظ
     پیوند یکتا

     چکار کنم تا تبلیغات بیشتری برام باز بشه فقط ۱۰ تا تبلیغ وجود داره
     از کجا کیف پولم در سایت را ببینم

     پاسخ
     • دسامبر 25, 2020 در 12:48 ق.ظ
      پیوند یکتا

      تعداد تبلیغات دست شما نیست و نمی توانید کاری کنید که تبلیغات بیشتری ببینید. با ارتقا اکانت تعداد تبلیغات و ارزش آن ها بیشتر می شود. همچنین می توانید تبلیغات و آفرهای بخش OFFERS را مشاهده نمایید.
      برای مشاهده کیف پول می توانید از منوی حاشیه سایت، بر روی گزینه Settings کلیک فرمایید.
      موفق باشید.

  • دسامبر 26, 2020 در 1:45 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام
   ببخشید من میخوام به قسمت پرشس بالانس پول انتقال بدم که تازه زیرمجموعه بگیرم اما میگه پروفایلم مثل ادرس خونه و … رو کامل کنم و یه کدی میخواد وریفیکیشن که یه دونه داده بود بهم قبلا که اونو الان میزنم میزنه غلطه چیکار کنم دوباره بیاد این کده که کارم راه بیفته؟؟!!
   ممنونم .

   پاسخ
   • دسامبر 26, 2020 در 7:52 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    به پشتیبانی سایت اجو تیکت بزنید و مشکل خود را با آن ها در میان گذارید تا برای حل مشکل به شما کمک کنند.
    موفق باشید.

    پاسخ
    • فوریه 10, 2021 در 5:59 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام و خسته نباشید.
     من چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید.
     ۱_ من چند بار با قیلتر شکن وارد سایت شدم. آیا مشکلی برای من پیش میاد؟
     ۲_ برای برداشت پول میتونم آدرس کیف پول بیت کوین پرفکت مانی‌ام رو بدم؟

     پاسخ
     • فوریه 11, 2021 در 1:16 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      ۱- عمل شما تخلف است و احتمال اینکه حساب شما مسدود شود، وجود دارد.
      ۲- بله، مانعی وجود ندارد.
      موفق باشید.

  • مارس 12, 2021 در 3:04 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام آیا امکانش هست با استفاده از گوشی های تلفن همراه تبلیغات رو باز کنیم ؟؟؟یا فقط با کامپیوتر و لب تاب امکانش هست !چون که تو قوانین سایت های کلیکی نوشته فقط با کامپیوتر تبلیغات باز بشن.

   پاسخ
   • مارس 13, 2021 در 2:34 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    بستگی به سایت کلیکی مورد نظر دارد اما در سایت هایی که توسط میلیونر باش معرفی شده اند، محدودیتی در این باره وجود ندارد و اگر تبلیغات به شکل صحیح در تلفن همراه نمایش داده شود، مشکلی وجود نخواهد داشت.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • اکتبر 6, 2020 در 3:38 ب.ظ
  پیوند یکتا

  درود. آیا به وب مانی پرداخت دارد؟ بینهایت سپاس از کوششتان

  پاسخ
  • اکتبر 7, 2020 در 5:46 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، در حال حاضر به وب مانی پرداخت ندارد. روش های پرداخت در مقاله فوق قید شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • اکتبر 12, 2020 در 11:06 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خسته نباشید تو قسمت نظرات گفتید به پرفکت مانی و بیت کوین پرداختی داره من میخاستم بدونم به کیف پول های تراست کوینومی اتمیک و پایر چطور؟

    پاسخ
    • اکتبر 12, 2020 در 5:14 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     به هر کیف پولی که به شما یک والت بیت کوین با آدرس اختصاصی بدهد، پرداخت خواهد داشت. فقط از صرافی ها استفاده نکنید.
     موفق باشید.

     پاسخ
    • نوامبر 11, 2020 در 4:59 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خسته نباشید ایا با خرید یا اجاره زیر مجموعه میتوان موفق شد

     پاسخ
     • نوامبر 12, 2020 در 12:35 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      هیچ تضمینی وجود ندارد. چون زیرمجموعه ها نرخ ثابتی ندارند. ممکن است شما زیرمجموعه های خیلی فعالی داشته باشید و سود خوبی کسب نمایید. از طرفی هم ممکن است زیرمجموعه های شما خیلی کم بازده باشند و جز ضرر حاصلی نداشته باشند. بنابراین جهت کسب سود باید زیرمجموعه ها را با هوشیاری مدیریت نمایید.
      موفق باشید.

 • اکتبر 1, 2020 در 12:38 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و درود به شما ، من چند ماه هست ک بی وقفه تو این سایت تبلیغ تماشا میکنم و چند صد یورو هم سرمایه گذاری کردم ولی الان با داشتن زیر مجموعه های اجاره ای حدودا ۱۸۰۰ نفر ۱۳ یورو در روز درامد دارم و گزینه پرداخت خودکار رو هم فعال کردم که در روز ۱۵ یورو برام آب میخوره یعنی روزی دو یورو ضرر !!! به نظر شما چیکار میتونم کنم ؟

  پاسخ
  • اکتبر 1, 2020 در 1:44 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   شما به هیچ عنوان نباید ۱۸۰۰ زیرمجموعه اجاره ای خریداری می کردید. وقتی تعداد زیرمجموعه ها بالا می رود، درصد زیرمجموعه های کم بازده نیز با شدت بیشتری افزایش می یابد و باید کنترل قدرتمندی روی زیرمجموعه ها و نرخ کلیک آن ها داشت. دو مساله زیر را مد نظر قرار دهید، تا درآمد شما بهبود یابد:
   ۱- همان طور که بارها بیان شده است بهترین راه کسب درآمد از این سایت ها داشتن زیرمجموعه های مستقیم و فعال است. سعی کنید زیرمجموعه های مستقیم خود را افزایش دهید.
   ۲- آتوپی را غیر فعال کنید و نرخ کلیک زیرمجموعه های اجاره ای خود را با دقت بررسی کنید و شروع کنید به حذف زیرمجموعه هایی که در لانگ تایم، ضعیف ترین عملکرد را داشته اند. وقتی زیرمجموعه های شما یکدست شدند و نرخ مناسبی از آن ها بدست آوردید، فعال کردن آتوپی مناسب است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 27, 2020 در 9:02 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقتتون بخیر ، میخواستم این سایت هم مثل گلدن کلیکس محدودیت سقف برداشتی داره چون تا اونجا که من متوجه شدم در سایت گلدن کلیکس بیشتر از ۳۰۰ دلار در ماه نمیشه برداشت کرد اونهم فقط در صورت برداشت هر سه روز ۳۰ دلار و اینطوری فکر میکنم در بلند مدت و یا زمانی که مجموعه ای با تعداد بالا اجاره میکنیم به مشکل بر میخوریم

  پاسخ
  • سپتامبر 27, 2020 در 11:51 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هر سایتی قوانین خاص خودش را دارد که باید با مطالعه بخش FAQ ، انجمن و جدول آپگریدهای سایت مذکور آن ها را بررسی نمایید. سایت اجو هیچ شباهتی به سایت گلدن کلیکس ندارد و در سقف برداشت نیز چنین قانونی ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • سپتامبر 30, 2020 در 1:57 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام شرمنده من زیاد سوال میپرسم جدیدا یه قسمت مسابقه ۷۰۰دلاری تو سایت اوجو اضافه شده میخاستم بدونم همه اعضا شرکت داده میشن یا باید کار خاصی انجام داد تا تو مسابقه شرکت داده شیم؟

    پاسخ
    • سپتامبر 30, 2020 در 2:37 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     این مسابقه مربوط به جذب زیرمجموعه مستقیم است و تمام کاربران می توانند در آن شرکت نمایند. اما برنده کسانی هستند که بیش ترین امتیاز را جمع آوری کنند. نفر اول ۲۰۰ دلار، نفر دوم ۱۰۰ دلار، سوم ۵۰ دلار، چهارم ۴۰ دلار، پنجم ۳۰ دلار و به همین ترتیب ادامه پیدا می کند تا کل مبلغ ۷۰۰ دلار بین کسانی که بیشترین امتیاز را کسب نموده اند، تقسیم شود.
     امتیاز گیری هم به صورت زیر است:
     ۱- جذب هر زیر مجموعه مستقیم که ایمیل خود را وریفای کند: ۱ امتیاز
     ۲- زیرمجموعه مستقیم شما در طول مدت مسابقه ۲۵۰ تبلیغ کلیکی را بازدید کند: ۵ امتیاز
     ۳- در طول مدت مسابقه زیرمجموعه مستقیم شما یک آپگرید خریداری کند: بسته به نوع آپگرید ۲ ، ۵ یا ۱۰ امتیاز.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • سپتامبر 7, 2020 در 12:43 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام این سوال خیلی واجبه لطفا جواب بدین
  تو قسمت cash out found رفتم ک برداشت کنم گفت اول باید personl setting رو درست کنی.اونجا درباره شماره و آدرس و شماره خونه رو میخواد.اینارو میزنم ولی ی قسمت هست current password نمیدونم چی باید بزنم یا اصن چجوری گیر بیارم و ی قسمت دیگه همونجا zip/postal code هم میخواد.مخصوصا current passwordممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ
  • سپتامبر 7, 2020 در 12:56 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نسبت به zip/postal code حساسیت خاصی وجود ندارد و همان کدپستی است. می توانید آن را از روی قبوض یا کارت ملی بردارید. Current password نیز همان رمز عبور شما برای ورود به سایت اجو است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 5, 2020 در 10:47 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من ۱۵ روز هست تو سایت اجو هستم ولی تو بخش تبلیغات روزانه ۳ تا تبلیغ هست که با دیدن ویدیو باید کامل بشه یعنی وقتی می رم تو تبلیغ مورد نظر تایمر تکون نمی خوره و فیلم رو هم نشون نمیده با کروم و اپرا هم رفتم فرقی نکرد چیکار کنم

  پاسخ
  • سپتامبر 6, 2020 در 11:43 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر گزینه جاوا اسکریپت، کوکی ها و پخش ویدیو در مرورگر شما فعال است اما بازهم تبلیغات مذکور نمایش داده نمی شود، احتمالا تبلیغات مورد نظر برای ip ایران قابل مشاهده نیست. کار خاصی نمی توانید انجام دهید و از مشاهده آن ها صرف نظر نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 4, 2020 در 2:37 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام ممنون از سایت خوبتون.
  میخواهم تو سایت Scarlet clicks عضو بشم آیا این سایت معتبره، اگر هست شرایط کسب درآمدش به چه صورته؟

  پاسخ
  • سپتامبر 4, 2020 در 7:13 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور تا کنون عملکرد مثبتی داشته است و در حال حاضر پرداختی دارد. نحوه فعالیت هم مانند بقیه سایت های کلیکی است و باید حداقل ۴ تبلیغ استاندارد را مشاهده کنید تا از زیرمجموعه ها درآمد داشته باشید. حداقل پرداختی هم ۲ دلار است و به کیف پول های مختلفی مانند پرفکت مانی و بیت کوین نیز پرداخت دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 21, 2020 در 9:49 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من تازه ثبت نام کردم موجودی حسابم رو کجا مینویسه

  پاسخ
  • آگوست 22, 2020 در 1:10 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در مقابل Current balance درآمد شما نمایش داده می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آگوست 22, 2020 در 1:55 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خسته نباشید من قسمت تبادل ترافیک رایگان یه تبلیغ گذاشتم و تایید هم شده ولی پلی نمیشه و ثانیع هایی که کسب کردم برای نمایش تبلیغ وب سایت خودم هیچ تغییری نمیکنه میشه راهنمایی کنید چجوری میتونم تبلیغمو به نمایش بزارم

   پاسخ
   • آگوست 22, 2020 در 7:39 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    در بخش نظرات مقاله فوق، نحوه مدیریت این نوع تبلیغات توضیح داده شده است. لطفا مطالعه فرمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • آگوست 19, 2020 در 9:53 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام قربان
  اون فرم برداشت وجه رو که من میخام پر کنم یه قسمت هست که نوشته شماره معتبر مالیات بر ارزش افزوده
  اینو چی باید داخلش نوشت؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • آگوست 19, 2020 در 6:17 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در سایت اجو هیچ گزینه ای به زبان فارسی وجود ندارد. بنابراین عبارت دقیق فیلد را ذکر نمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 23, 2020 در 4:56 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، می شه مستقیم به سایت مثلاً freebitco مبلغ درخواستی که ۲ دلار است را انتقال بدهیم یا اینکه باید حتماً به حساب بلاک چین بفرستیم و بعد از اونجا به سایت مورد نظر؟ طریقه فرستادن را بی زحمت بگید. با تشکر.

  پاسخ
  • جولای 24, 2020 در 5:55 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بنده تجربه چنین کاری را ندارم اما به هیچ عنوان روش امنی نیست. ابتدا مبلغ را به کیف پول شخصی خود منتقل کنید، سپس به هر حساب دیگری می خواهید، مبلغ را منتقل سازید.
   نحوه برداشت درآمد در بخش نظرات چندین بار توضیح داده شده است. لطفا مطالعه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آگوست 28, 2020 در 10:40 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام من وقتی ثبت نام می کنم همش میگه پسورد مشکل داره ……و نمیشه ثبت نام کنم من رمزم از ۹تاحرف انگلیسی و ۸تا عدد تشکیل شده …..حالت های کوتاه تر رو هم امتحان کردم ولی بازم نشد واقعا چرااا؟؟؟؟خواهشا جواب بدین

   پاسخ
   • آگوست 29, 2020 در 1:10 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    در بین کاراکترها علاوه بر حروف کوچک حداقل از یک حرف بزرگ و عدد نیز استفاده نمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
   • نوامبر 10, 2020 در 9:43 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام چگونه بیت کوین را به پول تبدیل کنیم

    پاسخ
    • نوامبر 11, 2020 در 12:54 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     بیت کوین خودش نوعی پول است و کافیست مانند دلار آن را به ریال چنج کنید. بنابراین به یک صرافی آنلاین ایرانی مراجعه نمایید و بیت کوین خود را به آن بفروشید و ریال دریافت نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • دسامبر 30, 2020 در 6:30 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خسته نباشین
      من قبلا حدود دو یا سه ماه پیش اکانت ایجاد کردم داخل سایت اوجو تقریبا یکی دوروز وقت گذاشتم دیگه بیخیالش شدم الان که خواستم وارد اکانت بشم ارور میده و این پیامو نمایش میده your account has been suspended یه همچین چیزی که فهمیدم به حالت تعلیق درامده با اکانت دیگه هم خودتون گفتین که بخوام برم میفهمه و بلوکه میکنه خواستم بدونم راه حلی دارین برای این مشکل ….. سوال بعدی که میپرسم اگر جواب بدین لطف بزرگی کردین و من خیلی خیلی ممنونتون میشم ( من کلا یادگیریم حرف نداره یعنی واقعا عالیه و اگر واقعا اون چیز بدونم که با ارزشه تمام تلاشمو میکنم تا حرفه ای بشم خواستم بدونم شما سایتی آموزشی راه پیشنهادی دارین که تو بستر وب بدون نیاز به سرمایه و عالی منظورم اینده و جای رشد داشته باشه سراغ دارین که حتی یه اشاره ی کوچیکی هم بهش بکنین چون من تو شهرستانم و مغدور نیست برام اینجا از کسی سوال بپرسم چون چیزی نمیدونن من ۲۲ سالمه و میشه گفت به تازگی سومین شکست کاری رو بخاطر وضعیت بد اقتصادی خوردم تقریبا صفر شدم ولی بیخیال نمیشم میخوام با انرژی فراوان یه کار عالی شروع کنم و امیدوارم که موفق بشم اگر اطاعاتی بدین و کمک کنین) مرسی از زحماتتون و پاسخگویی عالیتون با اروزی موفیقت روز افزون براتون

     • دسامبر 30, 2020 در 10:25 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      ۱- به دلیل عدم ورود به اکانت بیش از ۶۰ روز، اکانت شما مسدود شده است. اگر به شما گزینه ای برای unsuspend داده شده است با کلیک بر روی آن می توانید اکانت را از حالت تعلیق درآورید. در غیر این صورت با توجه به اینکه اکانت شما مسدود شده است از دیتابیس سایت مذکور بعد از مدتی حذف خواهد شد. بنابراین مانعی ندارد که با یک ایمیل جدید در سایت مذکور اکانت جدید بسازید.
      ۲- خیلی خوبه که پشتکار دارید. اگر واقعا اهل یادگیری و تلاش باشید، مطمئن باشید موفقیت دور نیست. ببینید من توصیه می کنم ابتدا آموزش های سایت میلیونر باش را با دقت از گام اول تا سوم مطالعه نمایید. تا با مفاهیم و اصول اولیه آشنا شوید. بعد از آن می توانید آموزش گام چهارم را مطالعه کنید. اگر دنبال یک روش کسب درآمدی هستید که سرمایه اولیه لازم نداشته باشد، همچنین بتوان با تلاش به درآمد مناسب رسید و لحظه به لحظه درآمد را بهبود بخشید، بنده فعالیت در سیستم های همکاری در فروش مانند میهن استور و می مارکت را توصیه می کنم. اگر بتوانید در بازاریابی موفق عمل کنید به راحتی می توان از این سیستم ها ماهی چند میلیون درآمد داشت و هر روز هم درآمد را بهبود بخشید.
      موفق باشید.

 • جولای 12, 2020 در 10:03 ب.ظ
  پیوند یکتا

  باسلام خدمت شمکا دوست عزیز
  من در سایت اوجوو فعالیت دارم وحدود ۹۰۰کسب کردم الان میخوام رفرال اجاره کنم وقتی وارد این قسمت میشوم Purchase / Fund Purchase Balance باز ازاین قسمت وارد قسمت دیگه ای میشود واین پیام را میدهدPlease provide in your account settings all required fields, after that you can use this area.

  Personal Settingsوقتی وارد این قسمت میشم سوالهای زیادی هست که متوجه نمیشم لطفا توضیح واموزش دهید
  I want to receive advertising e-mails.:
  [Choose this option to receive payable and free e-mails.]
  Hide online status:
  [If you wish to not show yourself as being online on the forums/site check this]
  Notification settings Combine your account with Ojooo Affiliate App E-mail settings
  Account e-mail:*
  [This is your registered email address]
  Note for Payeer wallet users
  If the amount you are paying is less than 0.001 BTC, you will not receive it. The reason is Payeer policy. Please use a different wallet for transactions less than 0.001 BTC.
  Bitcoin:
  [Learn more]
  Personal data
  Private person Firm
  First name:*
  [First name]
  Last name:*
  [Last name]
  Country:*
  [Country]
  Street Address/ House No:*
  [Street Address/ House No]
  Zip/Postal Code:*
  [Zip/Postal Code]
  City:*
  [City]
  Telephone:*
  [Telephone]
  Gender:
  [Gender filter]
  Date of birth
  [Please enter you birthday if you did not already set it during registration]
  Verification
  Current password:
  [Required in order to make changes to your account.]لطفا راهنمایی وتوضیحاتی دراین بخش بفرمایید

  پاسخ
  • جولای 13, 2020 در 4:01 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   I want to receive advertising e-mails: دریافت ایمیل های تبلیغاتی
   Hide online status: مخفی کردن وضعیت شما در اجو
   Account e-mail: ایمیلی که با آن در اجو ثبت نام کرده اید
   Bitcoin: آدرس کیف پول بیت کوین
   First name: نام به لاتین
   Last name: نام خانوادگی به لاتین
   Country: کشور
   Street Address/ House No: نام خیابان محل سکونت و پلاک منزل به لاتین (حساسیتی در مورد این اطلاعات وجود ندارد)
   Zip/Postal Code: کد پستی
   City: شهر به لاتین
   Telephone: تلفن
   Gender:جنسیت
   Date of birth: تاریخ تولد به لاتین
   Current password: رمز عبور اکانت را وارد کنید تا تغییرات شما ذخیره گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 28, 2020 در 9:51 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  ممنونم از پاسختون. ولی منظورم این بود که شما در مطلب نوشتید که یکی از راه های جذب زیر مجموعه مستقیم اینه که در سایت های کلیکی دیگر لینکتون رو قرار بدهید.من می خوام برای یک سایت دیگه زیر مجموعه جذب کنم، باید از کدوم قسمت سایت ojooo و به چه صورت اقدام کنم؟

  پاسخ
  • ژوئن 28, 2020 در 6:55 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   باید به بخش Advertising بروید و با توجه به پلنی که قصد خرید دارید، مراحل را طی نمایید. اگر قصد داشته باشید بنر زیرمجموعه گیری خود را در بخشی از سایت اجو تبلیغ کنید باید تبلیغات بنری خریداری نمایید. اگر هم قصد داشته باشید به ازای ثبت نام هر کاربر در سایت مورد نظر شما مبلغی پرداخت کنید باید از تبلیغات ptsu استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 25, 2020 در 1:57 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.چطور میشه پولی که درازای دیدن تبلیغات بدست اوردیم رو برداشت کنیم؟

  پاسخ
  • ژوئن 25, 2020 در 11:55 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   یک کیف پول بیت کوین برای خود می سازید. سپس با استفاده از گزینه Withdraw درآمد خود را به کیف پول بیت کوین منتقل می کنید و از آنجا با استفاده از صرافی های آنلاین ایرانی بیت کوین خود را به ریال تبدیل می کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژوئن 28, 2020 در 2:10 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام راجب تکمیل Personal Settings توضیح بدید لطفا

    پاسخ
    • ژوئن 28, 2020 در 7:33 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     در هر فیلد باید اطلاعات مرتبط را به زبان انگلیسی وارد نمایید. بخش نام و آدرس کیف پول بیت کوین مهم هستند و باید حتما تکمیل شود. معمولا نسبت به بقیه اطلاعات حساسیتی وجود ندارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژوئن 25, 2020 در 7:16 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  در کدوم قسمت از سایت ojooo می تونیم برای زیرمجموعه گیری در سایتای دیگه استفاده کنیم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • ژوئن 26, 2020 در 12:02 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه متوجه منظور شما نشدم. اگر منظور شما این است که لینک و بنرهای زیرمجموعه گیری خود را از کجا بدست آورید باید به گزینه Referral Tools مراجعه نمایید.
   تمام گزینه های موجود در سایت اجو در آموزش فوق موجود است که اگر با دقت مطالعه فرمایید حتما پاسخ خود را خواهید یافت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 23, 2020 در 5:16 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشی
  میخواستم بدونم تو دیدن تبلیغ ها در روز محدودیتی هست
  مثلا من امروز ۱۹ تا تبلیغ دیدم بعد دیگه تبلیغ های جدیدی برام نیومد که بخوام کلیک کنم
  یه مسعله دیگه هم اینه که اصلا قسمت referrals برا من باز نمیشه که بخوام زیر مجموعه بگیرم
  ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ
  • ژوئن 23, 2020 در 7:20 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- بله، در هر روز در نمایش تبلیغات محدودیت وجود دارد که بستگی به میزان تبلیغاتی دارد که سایت دریافت کرده است و همچنین نوع عضویت کاربر.
   ۲- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد. سپس بر روی گزینه مورد نظر کلیک کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 11, 2020 در 5:48 ب.ظ
  پیوند یکتا

  من هرکاری میکنم توی سایت زیر مجموعه هام و کلیک هاشون رو نشون نمیده لینک مخصوص عضویت خودم رو به دیگران دادم اونا هم یه اکانت تو ساین اد جدو ساختن و تبلیغات رو دیدن ولی تو بخش استاتیک هیچ دایرکت رفرالی نشون نمیده لطفا کمک کنید

  پاسخ
  • ژوئن 12, 2020 در 3:33 ق.ظ
   پیوند یکتا

   هر شخصی که بر روی لینک عضوگیری شما کلیک کند و ثبت نام را انجام دهد، به صورت اتوماتیک زیرمجموعه شما خواهد شد و نیازی به کار خاصی نیست. زیر مجموعه های مستقیم خود را می توانید در بخش Referrals و تب Direct referrals مشاهده نمایید.
   اگر در بخش مذکور زیرمجموعه ای ثبت نشده است و شما مطمئن هستید موفق به جذب زیرمجموعه شده اید می توانید اعتراض خود را به پشتیبانی سایت اجو منتقل کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 8, 2020 در 6:36 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و عرض ادب خدمت به شما
  از تلاش بی اندازه شما سپاس گذارم.واقعا حوصله ای که برای پاسخ گویی می گذارید جای تحسین دارد.
  اوجو خوبه ولی خیلی تبلیغاتش کم است،اما به هر حال خیلی خوبه و همه چی مطمئنه.
  فقط اگر کمی درباره تبادل ترافیک آن بیشتر صحبت کنید(۱ دقیقه دقیقا چیست و چگونه لینک خود را بگذاریم و … )،بی نهایت سپاس گزارم.(همین جوری هم هستم:) )
  خسته نباشید.

  پاسخ
  • ژوئن 9, 2020 در 12:56 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   این گزینه مربوط به تبادل ترافیک رایگان و مشاهده تبلیغات از طریق سورف است. با کلیک بر روی دکمه “Start autosurf to earn minutes” می توانید به صورت اتوماتیک به مشاهده تبلیغات وب سایت های موجود در این بخش بپردازید و در قبال آن امتیازهایی کسب می کنید که با استفاده از آن ها می توانید وب سایت خود را نیز در همین بخش تبلیغ نمایید. به ازای هر ثانیه ای که در این بخش به مشاهده تبلیغات سایرین می پردازید، ۰٫۵ ثانیه برای تبلیغ وب سایت خود، کسب خواهید نمود.
   برای درج تبلیغ با استفاده از امتیازات کسب شده از سورف ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید و سپس به لینک wad.ojooo.com/te_panel.php مراجعه نمایید و مراحل زیر را دنبال فرمایید:
   ۱- بر روی add a campaign کلیک کنید و فرم باز شده را با مقادیر و اطلاعات صحیح پر کنید تا مورد بررسی سایت قرار گیرد.
   ۲- پس از اینکه اطلاعات شما مورد تایید قرار گیرد، امکان فعال سازی تبلیغ برای شما فراهم خواهد گردید.
   ۳- برای تعیین زمان مورد نظر خود بر روی “+” کلیک فرمایید.
   ۴-حال به لیست تبلیغات خود مراجعه و با کلیک بر روی Play تبلیغ خود را فعال نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 6, 2020 در 8:03 ب.ظ
    پیوند یکتا

    با سلام و درود
    من خواستم بدونم که برای گذاشتن تبلیغات در ترافیک سایت محدودیتی برای دقیقه داریم یا نه؟
    در ضمن میشود از سایتی تبلیغ کنیم و از آن پول دریافت کنیم؟من بیش از یک ساعت زمان دارم.
    خسته نباشید.

    پاسخ
    • جولای 6, 2020 در 8:31 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     ۱- در مورد دقیقه ها بنده مطمئن نیستم اما حدس می زنم محدودیت خاصی وجود نداشته باشد.
     ۲- اگر سایتی پیدا کنید که حاضر باشد به شما پول دهد تا آن را در اجو تبلیغ کنید، مشکلی وجود نخواهد داشت.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژوئن 1, 2020 در 3:44 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام. من دو روزه که عضو اوجو شدم و همه کارهارو با قیلتر شکن انجام دادم. کل مقاله رو ه مطالعه کردم ولی متوجه نشدم که آیا استفاده از فیلتر شکن تخلفه؟ اگه هست پس چطوری میشه یسری تبلیغات رو مشاهده کرد

  پاسخ
  • ژوئن 2, 2020 در 3:29 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   استفاده از فیلترشکن های عمومی مانند این است که یک نفر چند اکانت داشته باشد. چون بخش سرویس دهنده ip برای تعداد زیادی از کاربرانی که از آن برنامه استفاده می کنند، یکسان خواهد. بنابراین تمام کسانی که از این نرم افزارها استفاده می کنند، حسابشان مسدود خواهد شد. همچنین به دلیل اینکه سیستم ضد تقلب سایت های کلیکی بر اساس بررسی ip کار می کند، هرگونه تلاش برای تغییر ip و یا مخفی کردن آن تخلف است.
   تبلیغاتی که برای افراد مقیم ایران مسدود است را نگاه نکنید. و راه مطمئن و مناسبی برای دور زدن این مساله وجود ندارد. البته می توانید از vps یا vpnهای کاملا امن و اختصاصی استفاده کنید اما هم ریسک زیادی داری و هم از نظر اقتصادی توجیه ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • فوریه 10, 2021 در 6:31 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام.
    من چند بار از فیلتر شکن استفاده کردم و وارد سایت شدم . میخواستم تبلیغاتی که باز نمیشد رو باز کنم. من از فیلتر شکن استفاده کردم برام مشکلی پیش میاد و موقع برداشت حسابم مسدود میشه؟
    چون چند روز هست ثبت نام کردم میخواستم ببینم اگه در آینده مسدود میشه دیگه ادامه ندم.

    پاسخ
    • فوریه 11, 2021 در 1:18 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     قطعیتی وجود ندارد و در زمان درخواست برداشت مشخص می شود. اما احتمال مسدودی وجود دارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • می 24, 2020 در 7:07 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من با لینک شما با VPS انگلستان عضو شدم
  بابت هیچ کلیکی بهم هزینه پرداخت نشد
  جز اون میگه Personal information تکمیل کنم وگرنه اجازه اضافه کردن حساب رای برداشت رو نمیده
  در personal info باید قسمتهای آدرس و کد پستی پر بشه حتما
  من اینارو Fake وارد کردم
  ولی به غیر اینا شماره تلفن هم میخواد ازم که دیگه اونو نمیتونم Fake وارد کنم!!!
  چه کار کنم؟
  اصلا چرا برای من این مشخصات رو میخواد؟؟
  به نظرتون دنبال virtual number بگردم برای فعالیتم؟ یا مشکل اصلا از چیز دیگه ایه ؟

  پاسخ
  • می 25, 2020 در 3:46 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در مورد درآمد مشاهده تبلیغات موارد زیر را در نظر داشته باشید:
   ۱- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
   ۲- افزونه هایی مانند اد بلاکر روی مرورگر نصب نباشد.
   ۳- یکبار از اکانت خار ج شوید و مجدد به اکانت وارد شوید و امتحان کنید.
   ۴- دقیقا مطابق با مقاله فوق، تبلیغات را مشاهده کنید.
   در مورد مشخصات خواسته شده و استفاده از vps باید در نظر داشته باشید که اصولا چنین مواردی درخواست نمی شود مگر اینکه به فعالیت های یک حساب مشکوک شوند. همان طور که می دانید استفاده از نرم افزارهای تغییر ip مانند vps یا vpnتخلف است. بنابراین احتمالا vps شما کاملا امن و اختصاصی نیست و یا به هر حال اقدامی انجام داده اید که سایت مذکور به فعالیت های شما شک کرده است. استفاده از مشخصات و شماره جعلی ریسک زیادی به همراه دارد و می تواند در هنگام برداشت شما را دچار مشکل سازد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 20, 2020 در 8:13 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشی میتونید بهم رهنمایی کنید چطور قسمتpersonel setting رو درست کنم

  پاسخ
  • می 21, 2020 در 2:11 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پس از ورود به بخش مذکور اطلاعاتی که قابل ویرایش هستند و امکان تغییر دارند را می توانید با کلیک بر روی باکس مربوط به آن ها پاک و جایگزین نمایید. برخی از اطلاعات هم امکان ویرایش ندارند و فقط می توانید از طریق پشتیبانی سایت مذکور درخواست تغییر ثبت کنید. باید درخواست خود به همراه دلیل را ثبت کنید، اگر قانع کننده باشد، مشخصات تغییر خواهد کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 18, 2020 در 10:58 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  چگونه پولمون رو بگیریم ؟
  باید حساب بین الملل داشته باشم؟

  پاسخ
  • می 19, 2020 در 12:16 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   لطفا مقالات را با دقت مطالعه فرمایید. این مسائل در مقاله توضیح داده شده است.
   می توانید به صورت رایگان یک کیف پول بیت کوین برای خود بسازید و پول های خود را به صورت بیت کوین در کیف پول خود دریافت نمایید. سپس با استفاده از صرافی های آنلاین داخلی بیت کوین خود را به ریال تبدیل خواهید کرد و ریال را در حساب بانکی خود دریافت خواهید نمود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 22, 2020 در 5:27 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام آیا امکان داره کاری کنیم که نفهمن از قیلترشکن استفاده میکنیم. یا کاری کنم که قسمت پازل برام فعال شه ؟

  پاسخ
  • آوریل 23, 2020 در 12:46 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   برای نرم افزارهای تغییر ip رایگان و عمومی چنین چیزی امکان پذیر نیست. اما اگر از یک vps یا vpnکاملا اختصاصی با امنیت بالا استفاده نمایید، احتمال اینکه سیستم ضد تقلب سایت بتواند متوجه تخلف شما شود بسیار کم است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 18, 2020 در 11:22 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سرور مجازی برای سایت Nebux نتواند تشخیص دهد در حال استفاده از آن هستیم از کجا بگیرم؟

  پاسخ
  • آوریل 19, 2020 در 3:54 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه با توجه به اینکه ما از چنین سرورهایی استفاده نمی کنیم و سرهای فیزیکی حقیقی در خارج از کشور داریم، نمی توانم پیشنهادی خاصی در این زمینه داشته باشم.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • می 20, 2020 در 6:35 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام ببخشی من چطور حسابمو بزوز رسانی کنم

    پاسخ
    • می 21, 2020 در 2:04 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     منظور شما از بروزرسانی را متوجه نمی شوم. چون چنین چیزی در سایت های کلیکی وجود ندارد. اما اگر منظورتان بروزرسانی مشخصات است که باید به منوی Settings مراجعه کنید. اگر هم منظور شما مشاهده آخرین میزان درآمد است، کافیست صفحه را یکبار رفرش نمایید یا به داشبورد مراجعه کنید و یا می توانید یکبار از حساب خارج و مجدد وارد شوید.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • می 20, 2020 در 6:36 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام من ۴۲کلیک زدم اما ۳۲ هزار سنت ب من داده

    پاسخ
    • می 21, 2020 در 2:08 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     ارزش کلیک بر روی هر تبلیغ در جداول و همچنین در زیر هر تبلیغ موجود است و به صورت اتوماتیک در حساب کاربری شما منظور می گردد و تا کنون خطایی مشاهده نشده است. اما اگر شما فکر می کنید خطایی رخ داده است می توانید با پشتیبانی سایت اجو در ارتباط باشید و اعتراض خود را بیان نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آوریل 18, 2020 در 11:20 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  سرور مجازی اختصاصی با امنیت بالا و قیمت مناسب برای Wad ojooo از کدام سایت خریداری کرد؟

  پاسخ
  • آوریل 19, 2020 در 3:32 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه با توجه به اینکه ما از چنین سرورهایی استفاده نمی کنیم و سرهای فیزیکی حقیقی در خارج از کشور داریم، نمی توانم پیشنهادی خاصی در این زمینه داشته باشم.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژوئن 16, 2020 در 11:16 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام
    من در اجو از طریق لپ تاپ ثبت نام کردم، ولی هر کار می کنم تا در گوشی نصبش کنم، نمیشه. میگه این برنامه برای کشور شما نیست

    پاسخ
    • ژوئن 16, 2020 در 4:51 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     نیازی به نصب نرم افزار نیست. می توانید از طریق مرورگر گوشی وارد برنامه شوید. اگر اصرار به نصب نرم افزار دارید می توانید با تغییر ip، امکان دسترسی را برای خود فراهم آورید و یا فایل نصبی برنامه را از جای دیگری دریافت کنید و به گوشی خود انتقال دهید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آوریل 16, 2020 در 7:38 ب.ظ
  پیوند یکتا

  تقریبا از اولین روزی که حساب در سایت Wad ojooo ساختم برای کلیک روی تبلیغات ویدیویی(یوتیوب) مجبور به استفاده از قیلترشکن شدم اما بعداز دیدن تبلیغات قیلترشکن خاموش می کردم،تقریبا ۳ هفته اینکار رو انجام دادم،حساب من بسته می شود؟

  پاسخ
  • آوریل 17, 2020 در 1:27 ق.ظ
   پیوند یکتا

   ابتدا از شما خواهش می کنم قبل از درج سوال جدید، مقاله و بخش نظرات را مطالعه فرمایید و اگر پاسخ خود را نیافتید، سوال جدید درج نمایید.
   در مورد سوال شما باید عرض کنم، کار شما از نظر سایت تخلف است و به احتمال زیاد در هنگام برداشت دچار مشکل خواهید شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آوریل 18, 2020 در 9:48 ب.ظ
   پیوند یکتا

   متاسفانه درسایت اوجو هیچکدام از آفرها در ایران فعال نیست و تنها می توان تبلیغات روزانه را کلیک کرد که نهایتا دو سنت در روز در آمد دارد .اجاره رفرال در حالت استاندارد هیچ مریتی ندارد و باعث ضررتان می شود .توصیه میکنم اصلا سراغ اجاره زیر مجموعه نروید .بهرحال اگر فاقد زیر مجموعه گیری باشید .این سایت اصلا ارزش وقت گذاشتن را ندارد.

   پاسخ
 • آوریل 16, 2020 در 7:35 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  در سایت Wad ojooo می توان از سرور مجازی استفاده کرد؟
  سرور مجازی وجود دارد که سایت نتواند تشخیص دهد در حال استفاده از آن هستیم؟

  پاسخ
  • آوریل 17, 2020 در 1:24 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این کار از نظر قوانین سایت مذکور تخلف است و اگر متوجه شوند حساب مسدود می گردد.
   بله، بستگی به کیفیت سرویس و امنیت آن دارد. اگر سرویسی کاملا اختصاصی با امنیت بالا باشد، تشخیص آن بسیار سخت می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 15, 2020 در 9:22 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  من تو سایت اوجو یه زیر مجموعه اجاره کردم ۲۰ سنت پول دادم بهش
  سوالم اینه الان این باید حداقل روزی چند تا کلیک باید بکنه تا من ضرر نکنم ازش سودی داشته باشم

  پاسخ
  • آوریل 16, 2020 در 9:51 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   برای سودآور بودن اجاره زیرمجموعه در حالت استاندارد، باید میانگین درآمد روزانه شما از هر زیرمجموعه بالای ۰٫۰۰۶۷ قرار گیرد. با توجه به نوع عضویت شما، زیرمجموعه ها و کلیک هایشان، محاسبات می تواند تغییر کند.
   بر اساس جدول آپگریدها که در مقاله فوق نیز موجود است و رقمی که خدمت شما عرض شد می توانید تعداد کلیک ها را محاسبه نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 13, 2020 در 7:04 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  من در بلاک چینا والت ساختم ولی اوجووو بازم قبول نمیکنه چه راهی پیشنهاد میدین؟

  پاسخ
  • آوریل 14, 2020 در 2:57 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   دقت نمایید که در فیلد مربوط به آدرس بیت کوین در سایت اجو، شما باید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید نه ولت آیدی خود را. بدین منظور اگر از کیف پول بلاک چین استفاده می کنید، وارد اکانت خود در سایت بلاک چین شوید و سپس بر روی گزینه “Request” کلیک نمایید. حال در فرمی که باز می شود، در فیلد “Currency” کیف پول بیت کوین را انتخاب کنید. در کادر “Copy & Share Address” می توانید شماره کیف پول خود را مشاهده کنید. این شماره را COPY کنید و در اختیار سایت اجو قرار دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 13, 2020 در 1:48 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام از کجا و چگونه زیر مجموعه ام را AutoPay کنم؟

  پاسخ
  • آوریل 14, 2020 در 2:46 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به بخش Rented Referrals مراجعه کنید. در مقابل هر زیر مجموعه گزینه های مدیریتی وجود دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 13, 2020 در 1:28 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام میخواستم بدونم میشه از tor browser در این سایت ها استفاده کرد؟

  پاسخ
  • آوریل 14, 2020 در 2:42 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، تخلف است و موجب مسدودی اکانت می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 13, 2020 در 10:54 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  من یه زیر مجموعه اجاره کردم سوالم اینه این زیر مجموعه باید روزی چند تا کلیک داشته باشه تا من ضرر نکنم و ازش سودی داشته باشم؟

  پاسخ
  • آوریل 14, 2020 در 2:40 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   برای سودآور بودن اجاره زیرمجموعه در حالت استاندارد، باید میانگین درآمد روزانه شما از هر زیرمجموعه بالای ۰٫۰۰۶۷ قرار گیرد. با توجه به نوع عضویت شما، زیرمجموعه ها و کلیک هایشان محاسبات می تواند تغییر کند.
   بر اساس جدول آپگریدها و رقمی که خدمت شما عرض شد می توانید تعداد کلیک ها را محاسبه نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 8, 2020 در 3:37 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام point هارو کجا نشون میده و چجوری اون هارو تبدیل به دلار کنم؟

  پاسخ
  • آوریل 9, 2020 در 6:02 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر منظور شما امتیازات بخش سورف است که تبدیل به دلار نمی شود. از این امتیازات می توان برای تبلیغ سایت خود در بخش سورف استفاده نمود. اما اگر منظور شما امتیازاتی است که به ازای مشاهده هر تبلیغ در حساب اصلی هر کاربر منظور می گردد، این امتیازات به صورت اتوماتیک معادل دلار است و نیازی نیست برای تبدیل آن به دلار کاری انجام دهید. کافیست درخواست برداشت را مطابق توضیحات مقاله فوق، ثبت نمایید تا مبلغ مورد درخواست به حساب اصلی شما واریز گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آوریل 13, 2020 در 10:47 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام و خسته نباشید من بعد یک مدت ۸ روزه متوجه شدم که استفاده از قیلترشکن باعث مسدودی میشه آیا میشه بدون بستن حساب و استفاده نکردن از قیلترشکن مانع اینکار بشیم؟

    پاسخ
    • آوریل 14, 2020 در 2:36 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     خیر، شما نمی توانید کار خاصی انجام دهید. به هر حال این کار تخلف است و به احتمال زیاد موجب مسدودی اکانت می شود. اما اگر می خواهید ریسک کنید و به فعالیت ادامه دهید و شانس خود را امتحان نمایید، دیگر هیچ وقت از چنین نرم افزارهایی استفاده نکنید و سعی کنید تا ۲ ماه نیز درخواست برداشت ثبت نکنید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آوریل 5, 2020 در 5:43 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر. نظرتون درباره ی سایت های fire faucet و honey gain چیه؟

  پاسخ
  • آوریل 6, 2020 در 1:50 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت fire faucet تا به حال عملکرد قابل قبولی داشته است. اما honeygain اسکم است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 1, 2020 در 3:59 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام ، ایا امکان اموزش سایت firefaucet هست توی سایتتون؟🙏🏻

    پاسخ
    • آگوست 1, 2020 در 3:45 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     برای اینکه آموزشی برای سایتی تهیه شود باید مراحل زیر طی گردد:
     ۱- ابتدا سایت مورد نظر مدتی فعال باشد و مناسب عمل کند تا وارد سیستم مانیتورینگ میلیونر باش شود.
     ۲- در سیستم مانیتورینگ تحت بررسی های دقیق و فنی و همچنین تجربی، امتیازات لازم را بدست آورد و ثبات داشته باشد.
     ۳- سپس سایت مورد نظر به بخش تولید محتوای سایت میلیونر باش معرفی می شود و در صف تهیه آموزش قرار می گیرد.
     ۴- آموزش تهیه و در سایت قرار می گیرد.
     در مورد سایتfirefaucet.fun عملکرد منفی بوده است و فعالیت این سایت در حال حاضر متوقف شده است و سایتfirefaucet.win نیز هنوز نوپاست و در مرحله اول قرار دارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آوریل 2, 2020 در 7:41 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  بنده طبق دستورات شما سایت کلیکی اودجو رو وارد شدم همه دستورات رو اعمال کردم . کیف پول پرفکت مانی و پایر و کویونمی هم ثبت کردم . شماره حساب بیتوکین رو در قسمت تنظیمات وارد میکنم مال هیچکدوم از این ولت ها رو قبول نمیکنه . و این پیغام رو میده لطفا راهنمایی کنید .
  NOTE FOR PAYEER WALLET USERS
  منتظر هر چه سریعتر راهنمایی شما هستم با تشکر .

  پاسخ
  • آوریل 3, 2020 در 12:51 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   یک کیف پول بیت کوین در سایت بلاک چین بسازید و سپس آدرس آن کیف پول را در سایت اجو و در فیلد آدرس بیت کوین وارد نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 30, 2020 در 11:31 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خیلی ممنون از سایتتون میشه آموزش برداشت پولو هم یاد بدین من نمیتونم برداشت کنم

  پاسخ
  • مارس 31, 2020 در 5:30 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   برای فعال شدن امکان برداشت باید حداقل ۱۰۰ کلیک زده باشید و ۲ دلار نیز درآمد کسب کرده باشید. سپس با استفاده از گزینه “Settings” شماره حساب بیت کوین خود را در سایت ثبت نمایید و در انتها از بخش “Cash out funds” روش دریافت درآمد را بیت کوین انتخاب کنید و درخواست برداشت خود را ثبت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 30, 2020 در 3:33 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام یه سوال
  در قسمت Offers
  در بخش Personaly که با ای پی ایرانی مشاهده نمیشه در واقع کار نمیکنه اما با وی پی ان باز میشه اگه با وی پی ان کار کنم مشکلی پیش میاد ؟

  پاسخ
  • مارس 31, 2020 در 4:48 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، موجب مسدود شدن اکانت می گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • مارس 31, 2020 در 3:36 ب.ظ
    پیوند یکتا

    ببخشید بازم مزاحم شدم
    من روز اول که ثبت نام کردم همین قسمتا کار نمیکرد به همین خاطر از وی پی ان استفاده کردم نمیدونستم که تخلفه موجب مسدود شدن اکانت میشه الان چکار کنم ؟
    اینو هم بگم الان سومین روزمه که کار میکنم فقط دو روز اول با وی پی ان کار کردم دیگه از وی پی ان استفاده نمیکنم
    ممنون میشم که جواب بدین

    پاسخ
    • آوریل 1, 2020 در 2:19 ق.ظ
     پیوند یکتا

     شما و تمامی کاربران مراحم هستید و از اینکه بتوانیم در حد توان کمکی کنیم، خوشحال می شویم.
     به هر حال انجام تخلف می تواند موجب بروز مشکل در هنگام برداشت شود. اما ممکن است گذر زمان و پرهیز از انجام تخلفی جدید موجب شود که فعالیت های حساب سالم منظور گردد و مشکلی برای شما ایجاد نگردد.
     تصمیم گیری در مورد ادامه فعالیت با همین اکانت یا ایجاد یک اکانت جدید بر عهده شماست. می توانید حساب خود را رها کنید و دیگر هرگز به آن وارد نشوید. سپس پس از گذشت ۳۵ روز یک اکانت جدید بسازید و فعالیت خود را مجدد آغاز نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • آوریل 1, 2020 در 5:29 ب.ظ
      پیوند یکتا

      میتونم این موضوع را با پشتیبانی سایت در میان بگذارم ببینم نظر اونا در این موضوع چیه؟
      از کجا میتونم با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنم؟

     • آوریل 2, 2020 در 2:35 ق.ظ
      پیوند یکتا

      بله این امکان وجود دارد.
      به لینک زیر مراجعه فرمایید و فرم را تکمیل نمایید:
      {https://wad.ojooo.com/contactn.php}
      موفق باشید.

    • آوریل 7, 2020 در 11:56 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام ببخشید من هیچ از انگلیسی سر در نمی باید چطور ثبت نام و سپس کار کنم ؟؟؟

     پاسخ
     • آوریل 8, 2020 در 12:59 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      دقیقا مطابق و گام به گام با آموزش فوق پیش روید. تمام گزینه ها و فرآیندهای مهم در مقاله فوق تشریح شده است.
      موفق باشید.

 • مارس 30, 2020 در 12:21 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و آرزوی سلامتی برای شما
  متاسفانه من نمیتونم wallet ID خودم رو در قسمت Personal Setting در قسمت Bitcoin ثبت کنم و نمیدونم آیا برای برداشت به مشکل میخورم یا نه؟البته فعلا درون wallet هیچگونه پولی نیستش و نمیدونم آیا این ربط داره یا خیر
  این پیغام برای من میاد Your Bitcoin address is invalid, try again
  این والت آیدی بنده هستش *************************
  ممنون میشم من رو راهنمایی کنید با تشکر

  پاسخ
  • مارس 31, 2020 در 4:28 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ابتدا دقت نمایید که شما نباید والت آیدی خود را در اختیار هیچ شخصی قرار دهید. به همین دلیل والت آیدی شما را حذف کرده ایم. هرگز این شماره را در اختیار کسی قرار ندهید.
   در فیلد مذکور شما باید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید. بدین منظور اگر از کیف پول بلاک چین استفاده می کنید، وارد اکانت خود در سایت بلاک چین شوید و سپس بر روی گزینه “Request” کلیک نمایید. حال در فرمی که باز می شود، در فیلد “Currency” کیف پول بیت کوین را انتخاب کنید. در کادر “Copy & Share Address” می توانید شماره کیف پول خود را مشاهده کنید. این شماره را COPY کنید و در اختیار سایت اجو قرار دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آوریل 1, 2020 در 3:55 ق.ظ
    پیوند یکتا

    خیلی ممنون از توصیه مفیدتون،متاسفانه بدلیل اینکه بتازگی وارد عرصه ارزهای دیجیتال شدم این اشتباه رو کردم و ممنون که اطلاع دادین،شماره ای که در قسمت copy & share address میزنه همیشگی هستش یا برای هر request این شماره عوض میشه؟

    پاسخ
    • آوریل 2, 2020 در 1:55 ق.ظ
     پیوند یکتا

     آدرس در بخش مذکور تغییر پیدا می کند اما آدرس های گذشته نیز همچنان معتبر خواهد بود.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • مارس 29, 2020 در 2:50 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشی من نمی تونم زیرمجموعه زبرمجموعه خودم رو ببینم واز اوناهم هیچ درامدی ندارم باید چه کار کنم؟

  پاسخ
  • مارس 29, 2020 در 8:49 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ابتدا دقت نمایید که برای کسب درآمد از کلیک های زیرمجموعه ها، باید هر روز ۴ کلیک استاندارد را بزنید. در صورتی که امروز ۴ کلیک خود را نزنید، فردا از کلیک های زیرمجموعه هایتان درآمد نخواهید داشت.
   از طرفی زیرمجموعه های زیرمجموعه های مستقیم شما قرار نیست به شما نمایش داده شود بلکه تعداد آن ها نمایش داده می شود. برای این امر می توانید به بخش Referrals و گزینه Direct referrals مراجعه کنید.
   حال سوال اینجاست که شما از کجا می دانید که اصلا زیرمجموعه های شما زیرمجموعه ای دارند و آن ها نیز فعال هستند و کلیک می کنند که بخواهید به این نتیجه برسید که درآمدی از آن ها به شما تعلق نگرفته است؟
   به هر حال در صورت فعال بودن زیر مجموعه های شما و زیرمجموعه های مستقیم زیرمجموعه های شما، پورسانت شما به صورت اتوماتیک به حسابتان اضافه خواهد شد و نیازی نیست شما کار خاصی جز کلیک کردن روزانه بر روی تبلیغات انجام دهید. اگر مطمئن هستید چنین نیست و یا اعتراضی دارید می توانید به پشتیبانی سایت اجو تیکت بزنید و مشکل خود را مطرح سازید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 28, 2020 در 1:40 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وخسته نباشید به ادمین محترم سایت
  ببخشید من ۳ تا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید
  ۱_ اینکه میتونیم با دو ip مختلف و دو دستگاه مختلف به یک اکانت وصل بشیم ینی مثلا تو خونه با وایفای و کامپیوتر وبیرون با گوشی و اینترنت اپراتور ها وصل بشیم و کارمونو بکنیم؟
  ۲_ اینکه وقتی ریفرال های ما در بخش Offertoro آفری رو انجام میدن به ما هم چیزی میرسه یا نه ؟ و اگه میرسه چند درصده؟
  ۳_هم اینکه بخش آفر ها که با vpn باز میکنه فقط اگه با vpn امن وصل بشیم پول آفر هایی رو که انجام دادیم رو میده ؟ و در واریز پول به کیف پول مشکلی پیش نمیاد؟
  ممنون از پاسخگویی و سایت خوبتون

  پاسخ
  • مارس 28, 2020 در 6:24 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- بله، این امکان وجود دارد. فقط نباید با آن ipها و دستگاه ها حساب دیگری در همان سایت داشته باشید. همچنین توصیه می کنم در هر ۲۴ ساعت فقط با یک دستگاه و ip کار مشاهده تبلیغات را انجام دهید. چون در غیر این صورت ممکن است حساسیت نسبت به فعالیت های حساب شما زیاد شود.
   ۲- خیر.
   ۳- استفاده از چنین نرم افزارهایی تخلف است و موجب مسدود شدن اکانت می گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 20, 2020 در 9:36 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. ممنون از توضیحات کامل تون. یک فیلد توی سایت اجو هست به اسم coinflip. میدونین چی هست؟

  پاسخ
  • مارس 21, 2020 در 2:28 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این گزینه مربوط به شرط بندی با استفاده از پرتاب سکه است. این بازی مشابه بازی شیر یا خط است. با توجه به اینکه این بازی قمارگونه است، استفاده از آن به کاربران توصیه نمی گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • مارس 23, 2020 در 3:04 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام ببخشید من نمیتونم آفرای سایت اجو رو ببینم، چیکار کنم؟ در ضمن با گوشی وارد شدم.

    پاسخ
    • مارس 24, 2020 در 5:04 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     دقت نمایید که بعضی از آفرها اصلا برای کاربران مقیم ایران نمایش داده می شود. اما اگر کلا در بخش آفرها چنین مشکلی دارید می توانید موارد زیر را امتحان فرمایید:
     ۱- نت گوشی را خاموش و روشن نمایید.
     ۲- از مرورگرهای به روز استفاده نمایید.
     ۳- کش مرورگر را پاک کنید.
     ۴- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
     ۵- از دیوایس دیگری جهت مشاهده آفرها استفاده نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • مارس 24, 2020 در 12:57 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام. می بخشید من انقد سوال میپرسم.
    تو سایت اجو بعضی از تبلیغات ویدیویی هستن که پخششون تو سایت یوتیوب هست و بدون قیلتر شکن نمیشه اونا رو دید. الان اگه قیلتر شکن استفاده کنم برای دیدن این تبلیغات، حسابم مسدود میشه؟

    پاسخ
    • مارس 25, 2020 در 4:27 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     بله، به هیچ عنوان از چنین نرم افزارهایی استفاده نکنید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • مارس 19, 2020 در 10:18 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. ببخشید نمیشه چندتا دستگاه با یک مودم به اینترنت وصل بشن و هرکدوم ی حساب کاربری داشته باشن؟؟ چرا خب؟! مثلا ما الان توی خونمون ۵، ۶ نفر با یک مودم نت دارن بعد نمیشه هممون حساب داشته باشیم توی اجو؟؟
  بعد درآمد میلیونی فقط با جذب زیرمجموعه زیاده؟ بدون زیرمجموعه نمیشه درآمد میلیونی داشت؟

  پاسخ
  • مارس 19, 2020 در 9:50 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، این کار از نظر قوانین سایت های کلیکی تخلف است. در این سایت ها به ازای هر دیوایس و خط اینترنت فقط می توان یک اکانت داشت. از روی ip اتصال به شبکه این قانون اعمال می شود و اگر تخلف نمایید، حساب کاربری مسدود خواهد شد.
   برای رسیدن به درآمدهای میلیونی حتما باید زیرمجموعه های مستقیم و فعال زیادی داشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آوریل 4, 2020 در 3:52 ب.ظ
    پیوند یکتا

    درود بر شما من قوانین سایت اوجو رو بررسی کردم فقط نوشته بود که از یک دستگاه نباید چند حساب کاربری داشت و چیزی در مورد استفاده از اینترنت مشترک ننوشته بود فک کنم مقاله هفتم بود حتی من خودم ایمیلی بهشون زدم پاسخی ندادند ولی حسابم هنوز مسدود نشده و فعالیت میکنم

    پاسخ
    • آوریل 4, 2020 در 11:37 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     ip شامل خط اینترنت و دیوایس می شود. در تمام سایت هایی که امکان زیرمجموعه گیری دارند به ازای هر خط اینترنت و دیوایس فقط یک اکانت می توان ساخت. معمولا فعالیت های حساب در هنگام درخواست برداشت بررسی می شود و اگر مشکلی وجود داشته باشد آن وقت درخواست برداشت لغو خواهد شد و حساب مسدود می شود.
     اما اگر شما فکر می کنید غیر از این است، می توانید به گونه ای که خود تشخیص می دهید فعالیت نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • مارس 14, 2020 در 5:03 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید واسه دیدن تبلیغ حتما باید به سایت واجو بیاییم یا از طریق اپلیکیشن هم میشه؟
  آخه واجو اپلیکیشن هم داره

  پاسخ
  • مارس 15, 2020 در 1:42 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به سایت مراجعه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 8, 2020 در 5:20 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید. فرمودید برای درآمد داشتن حتما باید خودمون زیرمجموعه کسی باشیم درسته؟ چجوری زیرمجموعه کسی بشیم؟
  اونایی که اولین بار عضو شدن که نمی تونستن زیرمجموعه داشته باشن.
  اگر این موضوع درسته من زیرمجموعه کسی نیستم و حالا باید چی کار کنم؟ دوباره عضو بشم؟ اکانت قبلیم چی میشه؟ چه جوری لغوش کنم؟\ممنون

  پاسخ
  • مارس 9, 2020 در 3:07 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در کجای مقاله به چنین موضوعی اشاره شده است؟! در مقاله فوق بیان شده است که برای رسیدن به درآمد مطلوب باید زیرمجموعه های زیادی جذب نمایید.
   برای داشتن درآمد نیازی نیست زیرمجموعه کسی باشید و می توانید با اکانت قبلی خود فعالیت داشته باشید و کسب درآمد نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 5, 2020 در 7:23 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید در قسمت رنت رفرال فلش دایره شکلی هس که میگه میخاین ریسایکل کنیداین رفرالرو باید yes بزنم یا no????

  پاسخ
  • مارس 5, 2020 در 7:37 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این گزینه به معنی تعویض رفرال با رفرال دیگر است. برای این کار هزینه ای از شما کسر خواهد شد. در صورتی که رفرالی کم بازده است می توانید آن را تعویض نمایید اما در این کار افراط نکنید که نتیجه معکوس خواهد داشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 3, 2020 در 11:10 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام از کدوم گزینه استفاده کنم که همون زیر مجموعه ها قبلو تمدید کنم atopay نداره کدوم قسمتشه؟؟؟ مر۳۰

  پاسخ
  • مارس 4, 2020 در 3:41 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به بخش Rented Referrals مراجعه کنید. در مقابل هر زیر مجموعه گزینه های مدیریتی وجود دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 27, 2020 در 9:42 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چطوری باید بفهمم چقدر پول گرفتم و چطوری باید به حساب بیتکویین تبدیل کنم در روز هرچقدر هم بخوام میتونم کلیک کنم؟؟

  پاسخ
  • فوریه 27, 2020 در 11:44 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر مقاله فوق را که برای استفاده شما تهیه شده است، مطالعه فرمایید تمام این موارد توضیح داده شده است. لطفا مقالات را با دقت بیشتری مطالعه نمایید و اگر پاسخ خود را در مقالات و بخش نظرات پیدا نکردید، سپس سوال جدید درج نمایید. تا بتوانیم به سوالات شما و سایر کاربران پاسخ دهیم و همچنین مقالات جدید نیز تولید نماییم.
   پاسخ سوالات شما به شرح زیر می باشد:
   ۱- در پایین هر تبلیغ ارزش آن نوشته شده است و مجموع درآمد شما در اکانت بالانس شما نمایش داده خواهد شد.
   ۲- درآمد های شما به دلار نمایش داده می شود و وقتی درخواست برداشت به کیف پول بیت کوین را بدهید، خود سایت آن میزان دلار را با توجه قیمت روز بیت کوین برای شما به بیت کوین تبدیل کرده و برای شما واریز می کند. بنابراین نیازی نیست کار خاصی انجام دهید.
   ۳- تعداد کلیک ها محدود است و به نوع اکانت شما و میزان تبلیغاتی که سایت دریافت کرده است بستگی دارد. در هر ۲۴ ساعت بر روی هر تبلیغ فقط یکبار می توانید کلیک نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 27, 2020 در 3:35 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام میشه لطفا یه پلن سرمایه گذاری برای داشتن درامد روزی ۲۰ دلار در این سایت معرفی کنین
  که مثلا استرازیمون چی باشه و چه اکانتی انتخاب کنیم و انتخاب زیر مجموعه و غیره
  ممنون

  پاسخ
  • فوریه 27, 2020 در 11:35 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   استراتژی کلی در مقاله فوق شرح داده شده است و در مورد درخواستی که دارید، باید موارد زیر را در نظر بگیرید:
   ۱- به طور کلی به دلیل عدم تعهد سایت های کلیکی و سابقه نامطلوبی که دارند، میلیونر باش سرمایه گذاری در هیچ یک از سایت های کلیکی را توصیه نمی کند. بنابراین پلن خاصی برای سرمایه گذاری معرفی نخواهد شد.
   ۲- هیچ پلنی، نه در این سایت کلیکی بلکه در هیچ سایت کلیکی معتبری بنده نمی شناسم که بتواند برای شما روزانه ۲۰ دلار یعنی ماهانه ۶۰۰ دلار سود به همراه آورد.
   ۳- درآمد های خوب از این نوع سایت ها نیازمند داشتن زیرمجموعه های مستقیم و فعال زیاد است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 5, 2020 در 12:48 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خداقوت به تیم پر توانتون…
  میخواستم ببینم اجاره کردن زیر مجموعه با لینک قرار دادن در بستر پر بازدید و زیر مجموعه گرفتن متفاوته؟
  ممنون

  پاسخ
  • فوریه 5, 2020 در 11:14 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، دو نوع زیرمجموعه وجود دارد:
   زیر مجموعه مستقیم: نفراتی هستند که برای عضویت در سایت کلیکی از لینک بازاریابی شما استفاده می کنند و بابت تبلیغات دیده شده از طرف آن ها درآمد کسب خواهید نمود.
   زیرمجموعه اجاره ای: کاربران سایت کلیکی هستند که زیرمجموعه شخص دیگری نیستند و شما با پرداخت هزینه به مدت معین اجاره خواهید کرد و بابت هر تبلیغ دیده شده از طرف آن ها درآمد کسب خواهید نمود.
   روش لینک گذاشتن مخصوص جذب زیرمجموعه مستقیم است و روش اجاره کردن مخصوص زیرمجموعه های اجاره ای.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • مارس 27, 2020 در 11:40 ب.ظ
    پیوند یکتا

    این سایت از ریفرال های مستقیم ریفرال های من هم به من درصد میده؟ یعنی من اگه چندتا ریفرال داشته باشم و هر کدوم چندتا ریفرال داشته باشن از اونا هم به من پول میرسه؟

    پاسخ
    • مارس 28, 2020 در 3:36 ق.ظ
     پیوند یکتا

     بله، در این سایت شما از زیرمجموعه ها در دو سطح سود خواهید برد. در مقاله فوق در بخش جداول، میزان سود شما از فعالیت زیرمجموعه های خود و زیرمجموعه های مستقیم زیرمجموعه های خود توضیح داده شده است.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژانویه 24, 2020 در 3:34 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون از توضیحات خوبتون من میخوام اکات خودمو شارز کنم اما قسمت ADD FOUNDS رو پیدا نمیکنم میشه راهنمایی کنید؟

  پاسخ
  • ژانویه 25, 2020 در 2:49 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   در صفحه اصلی اکانت، این گزینه وجود دارد. اگر آن را مشاهده نمی کنید، بر روی منوی Purchase کلیک کنید و زیر شاخه Fund purchase balance را انتخاب نمایید. حال می توانید حساب خرید خود در اجو را شارژ نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • فوریه 1, 2020 در 3:39 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خسته نباشید ببخشید من ۱۶سالمه و دراین سایت فعالیت دارم.میخوام بدونم برای برداشت بامشکل مواجه میشم.منون میشم جوب بدید

   پاسخ
   • فوریه 2, 2020 در 2:27 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    خیر، از نظر سنی مشکلی وجود ندارد و اگر سایر قوانین را رعایت فرمایید، بابت سن برای شما مشکلی ایجاد نخواهد گردید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • ژانویه 24, 2020 در 1:52 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید ، بنده لب تاپ ندارم آیا میتونم با گوشی در سایت ثبت نام کنم و شروع به کار کنم؟

  پاسخ
  • ژانویه 25, 2020 در 2:16 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از نظر قوانین مانعی ندارد. اما از نظر صحت نمایش و کارایی بستگی به مدل گوشی دارد و باید توسط خودتان تست شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 24, 2020 در 1:50 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون از اطلاعات خوبتون من میخواستم حساب ojooo خودمو شارز کنم از طریق بلاک چین میخواستم ببنم چحوری باید شارز کنم.؟

  پاسخ
  • ژانویه 25, 2020 در 2:14 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ابتدا لازم می دانم یادآوری کنم که در میلیونر باش سرمایه گذاری از جیب در هیچ یک از سایت های کلیکی توصیه نمی شود.
   اما اگر تصمیم به سرمایه گذاری دارید ابتدا به قسمت add funds مراجعه نمایید. از این بخش زمانی استفاده می کنید که بخواهید پولی را به حساب خرید خود در سایت اجو منتقل سازید. اگر قصد دارید از حساب بیت کوین خود پول را منتقل سازید، کافیست مراحل زیر را دنبال نمایید:
   ۱- بر روی add funds کلیک کنید.
   ۲- گزینه انتقال از بیت کوین را انتخاب فرمایید و بر روی Next کلیک کنید.
   ۳- در ادامه مطابق با راهنمایی ها، مبلغ را مشخص کنید و بقیه مراحل را برای پرداخت وجه طی فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • فوریه 2, 2020 در 2:04 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام
   سوال اول میشه بگید این چند تا سایتی که معرفی کردید برا کدام کشور هستند و اگه حساب پایر داشته باشم آیا مشکلی برا برداشت ندارم
   سوال دوم اینکه بعضی ها میگن اگه سایت پرداخت واریزی متوجه بشه که شما از آی دی ایران هستی حساب شما رو مسدود و بلاک می کند نظر شما چیست

   پاسخ
   • فوریه 2, 2020 در 8:10 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    ۱- اطلاعات مربوط به هر سایت در آموزش های فوق موجود است. برای تهیه آموزش ها و مقالات سایت وقت و انرژی زیادی صرف شده است. بنابراین لطفا ابتدا آموزش ها و بخش نظرات را مطالعه فرمایید و اگر پاسخ خود را نیافتید، سوال جدیدی درج نمایید. به عنوان مثال در آموزش فوق درج شده است “اجو مربوط به یک کمپانی آلمانی است”. همچنین روش های پرداخت هر سایت متفاوت است و در آموزش ها به روش های پرداخت هر سایت اشاره شده است. بعضی از سایت ها به پایر پرداخت دارند و بعضی خیر. به عنوان مثال اجو به پایر پرداخت ندارد و باید از کیف پول بیت کوین استفاده نمایید.
    ۲- در بعضی از سایت های کلیکی و یا کسب درآمد خارجی چنین مواردی وجود دارد. اما سایت هایی که در میلیونر باش معرفی شده اند، مشکلی با ایرانیان ندارند و در اکانت های مانیتورینگ میلیونر باش که با ip ایران فعالیت می کنند، عملکرد مناسب و پرداختی های منظم داشته اند.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • ژانویه 23, 2020 در 10:17 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوباره ببخشید من تا حالا ۵۰کلیک انجام دادم و Total Clicks:50 ولیPrivilege+ Status من ۰صفره و همچنین ۰٫۰۷۴ Credits است روش هایی که گفتدید را انجام دادم ولی همچنانPrivilege+ Status من صفره لطفاً راهنمایی کنید که باید چی کار کنم؟؟! لطفاً توضیحات بیشتری بدهید و باید چه چوری امتیاز جمع کنم تا زیر مجموعه بگیرم.

  پاسخ
  • ژانویه 23, 2020 در 4:58 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از شما و سایر کاربران خواهشمندیم آموزش ها را با دقت بیشتری مطالعه فرمایید. این آموزش ها برای شما تهیه شده اند و باید زمان بگذارید و مطالعه کنید تا بتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. همان طور که در آموزش درج شده است، درآمدهای شما در Current balance نمایش داده خواهد شد. بنابراین اصلا قرار نیست درآمدی به Privilege + Status اضافه گردد!
   برای اجاره زیرمجموعه باید با استفاده از روش هایی که در مقاله فوق موجود است، روش هایی مانند مشاهده تبلیغات، جذب زیرمجموعه مستقیم و انجام آفرها به کسب درآمد بپردازید. سپس می توانید با درآمد حاصل شده برای اجاره کردن زیرمجموعه اقدام نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 22, 2020 در 10:39 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام با عرض خسته نباشید و تشکر از سایت خوبه تون می خواستم بدونم من در سایت تا حالا ۳۹ بار کلیک کردم و در نمودار ها ثبت شده ولی هیچ پولی به من داده نشده تا با اون زیر مجموعه بگیرم!!!!

  پاسخ
  • ژانویه 23, 2020 در 2:48 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   جهت رفع مشکل موارد زیر را لحاظ فرمایید:
   ۱- از مرورگرهای به روز مانند کروم، فایرفاکس و اپرا استفاده نمایید.
   ۲- روی مرورگر گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت فعال باشد.
   ۳- روی مرورگر افزونه هایی مانند اد بلاکر فعال نباشد.
   ۴- از حساب کاربری خود در سایت اجو خارج شوید و کش مرورگر را پاک نمایید.
   ۵- مجدد به سایت اجو وارد شود و با وارد نمودن اطلاعات ورود، به پنل کاربری خود نیز وارد گردید.
   ۶- مطمئن گردید که تبلیغ را به صورت صحیح و مطابق با توضیحات مندرج در مقاله فوق مشاهده کرده اید و به درستی مشاهده را به اتمام رسانده اید.
   ۷- یکبار درآمد خود را به روز رسانی نمایید، جهت انجام این امر می توانید به صفحه اصلی پنل کاربری خود برگردید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 20, 2020 در 2:13 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایا سایت اوجو فیلتر است ؟من بدون فیلتر شکن وارد میتونم بشم.
  تا الان تعدادی کلیک زدم اما زمانی که موجودی حسابم را نگاه میکنم میزنه موجوی ۰ هست.
  برای چی؟

  پاسخ
  • ژانویه 20, 2020 در 10:40 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، فیلتر نیست.
   جهت رفع مشکل موارد زیر را لحاظ فرمایید:
   ۱- از مرورگرهای به روز مانند کروم، فایرفاکس و اپرا استفاده نمایید.
   ۲- روی مرورگر گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت فعال باشد.
   ۳- روی مرورگر افزونه هایی مانند اد بلاکر فعال نباشد.
   ۴- از حساب کاربری خود در سایت اجو خارج شوید و کش مرورگر را پاک نمایید.
   ۵- مجدد به سایت اجو وارد شود و با وارد نمودن اطلاعات ورود، به پنل کاربری خود نیز وارد گردید.
   ۶- مطمئن گردید که تبلیغ را به صورت صحیح و مطابق با توضیحات مندرج در مقاله فوق مشاهده کرده اید و به درستی مشاهده را به اتمام رسانده اید.
   ۷- یکبار درآمد خود را به روز رسانی نمایید، جهت انجام این امر می توانید به صفحه اصلی پنل کاربری خود برگردید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 20, 2020 در 9:28 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم زیرمجموعه بخوام اجاره کنم از کجا باید این کارو انجام بدم؟؟

  پاسخ
  • ژانویه 20, 2020 در 10:29 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   باید از منوی Purchase به زیرشاخه Purchase referrals مراجعه نمایید. اگر به توضیحات بیشتری نیاز داشتید می توانید بخش نظرات مقاله فوق را با دقت مطالعه فرمایید، مراحل کامل توضیح داده شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 17, 2020 در 7:03 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام لینک برای جذب زیر مجموعه کجا هست من هر چی میگردم پیدا نمیکنم توروخدا جواب دهید

  پاسخ
  • ژانویه 18, 2020 در 12:04 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به منوی Referrals مراجعه کنید و بر روی گزینه Referral Tools کلیک فرمایید. در این بخش به لینک و بنرهای زیرمجموعه گیری خود در سایت اوجو دسترسی خواهید داشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 12, 2020 در 11:24 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت شما و ممنون برای راهنماییاتون
  ببخشین من یه حساب با لب تاپم درست کرم و ازطریق وای فای با لبتاپو گوشی تو سایت اوجو فعالیت میکنم برای داداشمم که زیرمجموعه مستقیم منه هم با همین لب تاپ حساب باز کردم ولی فعالیتش فقط با گوشیشه ازطریق همین وای فای مشغوله فعالیته سوالم اینه که امکانش هست اکانتم مسدود شه باتوجه به این که دوتا اکانت بااین لبتاپ ساخته شده ایا سخت گیری میشه ؟

  پاسخ
  • ژانویه 13, 2020 در 3:56 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   با توجه به اینکه از طریق یک مودم و wifi در حال استفاده از سایت مذکور هستید، به احتمال قریب به یقین در هنگام برداشت دچار مشکل خواهید شد و حساب و موجودی آن مسدود خواهد گشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژانویه 13, 2020 در 5:10 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام ممنون بابت پاسخ راهی ارتباطی نیست که بفهمم اکانتم در معرض مسدودی هست یا نه چون طبق صحبت های شما من تا تا حداقل ۶ ماه نمیخوام برداشت بزنم و استفاده از DNSمتفاوت مشکل سازه ؟

    پاسخ
    • ژانویه 13, 2020 در 5:21 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     عملی که شما انجام داده اید خلاف قوانین تمام سایت های کلیکی معتبر است و اصولا اکانت مسدود خواهد شد. بنابراین هرگز تا ۶ ماه صبر نکنید بلکه پس از رسیدن به حداقل مقدار تعیین شده، درخواست برداشت ثبت نمایید تا بتوانید شرایط را بسنجید. جهت ارتباط با پشتیبانی سایت اجو می توانید از لینکwad.ojooo.com/contactn.php استفاده نمایید و پرسش های خود را با آن ها مطرح سازید.
     دقت نمایید که استفاده از نرم افزارهای تغییر ip مانند vpnها تخلف است و همچنین به ازای هر دیوایس و خط اینترنت فقط یک اکانت در اجو باید ساخته شود.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • ژانویه 15, 2020 در 11:34 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خیلی ممنون ادمین عزیز فقط یه سوال دیگه من هفته دیگه دو دلار اولم رو برداشت میزنم میخواستم بدونم همین که پول به کیف پول بیت کوینم واریز بشه کافیه تا اکانت بررسی بشه یا خیر؟ چون میخوام درصورت مشکل نداشتن پولو دوباره برگردونم به سایت تا زیر مجموعه اجاره کنم و یه سوال دیگه بنظر شخصی خودتون چقدر امکان مسدود شدنم هست چون کلا دو روز با دوتا اکانت به یک وای فای وصل بودیم و بعد دیگه اون اکانتشو لاگ اوت کردم واز زیر مجموعه های مستقیمم پاک کردم خیلی رفته رو مخم تمام زحمات و زیر مجموعه هام به باد میره :((

    پاسخ
    • ژانویه 16, 2020 در 6:13 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     ان شاء الله که به مشکلی برنخورید. اگر درخواست برداشت شما، مورد قبول واقع شود و پس از آن مجدد تخلفی مرتکب نشوید، به احتمال زیاد مشکلی وجود نخواهد داشت. چون قبل از پذیرش هر درخواست برداشت، سیستم فعالیت کاربر را به صورت دقیق بررسی می کند.
     به هر حال کاری که شما انجام داده اید تخلف است و تجربه به بنده ثابت کرده است اصولا چنین تخلفاتی از دید سیستم های ضد تقلب سایت ها دور نمی ماند. اما با توجه به اینکه مدت کمی چنین تخلفی صورت گرفته است و زیرمجموعه را حذف کرده اید، امیدوارم که موجب مسدودی حساب شما نشود.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • ژانویه 20, 2020 در 9:40 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم
   من تبلیغات رو وقتی نگاه میکنم میگه دریافت کردید
   ولی بعدش تو اکانتم میرم دریافتیم رو صفر میزنه
   خواستم بدونم چجوری درستش کنم؟؟

   پاسخ
   • ژانویه 20, 2020 در 10:33 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    جهت رفع مشکل موارد زیر را لحاظ فرمایید:
    ۱- از مرورگرهای به روز مانند کروم، فایرفاکس و اپرا استفاده نمایید.
    ۲- روی مرورگر گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت فعال باشد.
    ۳- روی مرورگر افزونه هایی مانند اد بلاکر فعال نباشد.
    ۴- از حساب کاربری خود در سایت اجو خارج شوید و کش مرورگر را پاک نمایید.
    ۵- مجدد به سایت اجو وارد شود و با وارد نمودن اطلاعات ورود، به پنل کاربری خود نیز وارد گردید.
    ۶- مطمئن گردید که تبلیغ را به صورت صحیح و مطابق با توضیحات مندرج در مقاله فوق مشاهده کرده اید و به درستی مشاهده را به اتمام رسانده اید.
    ۷- یکبار درآمد خود را به روز رسانی نمایید، جهت انجام این امر می توانید به صفحه اصلی پنل کاربری خود برگردید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • ژانویه 10, 2020 در 10:03 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام پول رو که به بیت کوین برامون بریزه بعد چجوری باید به ریال واینا تبدیل کنیم

  پاسخ
  • ژانویه 10, 2020 در 11:05 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   می توانید با استفاده از صرافی های آنلاین ارزهای دیجیتال در ایران و یا سایتی مانند localbitcoins بیت کوین های خود را به ریال تبدیل نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 10, 2020 در 10:00 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید من تو قسمت Cash out fundsوارد میشم ولی مینویسه اطلاعات خود را کامل کنید کدوم اطلاعات رو باید کامل کنم

  پاسخ
  • ژانویه 10, 2020 در 11:02 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به گزینه settings مراجعه کنید و اطلاعات لازم مانند شماره کیف پول بیت کوین خود را وارد نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 8, 2020 در 10:06 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام شرمنده دوباره مزاحمتون شدم واسه تبدیل کردن بیت کوین به ریال از چه صرافی آنلاینی استفاده کنم؟

  پاسخ
  • ژانویه 9, 2020 در 9:53 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   با توجه به قوانین فعلی کشور و این نکته که ما امکان کنترل بر روی فعالیت هیچ یک از صرافی های آنلاین را نداریم، از معرفی آن ها معذوریم. اما بنده پیشنهاد می کنم از سایت localbitcoins.com جهت تبدیل بیت کوین به ریال استفاده فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 8, 2020 در 12:01 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون بابت راهنمایی های خوبتون خواستم بدونم واسه این سایت های کلیکی که معرفی کردید چه کیف پولی باید نصب کنم من تو صرافی پلاس چنج ثبت نام کردم کیف پولی باشه که بتونم به سایت پلاس چنج واریز کنم

  پاسخ
  • ژانویه 8, 2020 در 2:34 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   بستگی به هر سایت کلیکی و روش های پرداخت آن دارد. در آموزش های مربوط به هر سایت کلیکی روش های پرداخت درج شده است که می توانید از آن استفاده فرمایید.
   اصولا روش های پرداخت شامل پرفکت مانی، پایر و بلاک چین می باشد که جهت آشنایی با افتتاح هر یک می توانید به بخش مقالات سایت میلیونر باش مراجعه فرمایید.
   برای سایت اجو نیز از بیت کوین باید استفاده نمود که می توانید در سایت بلاک چین برای خود کیف پول بسازید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 31, 2019 در 2:40 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام سایت برام باز نمیشه چند روز ه زیر مجموعه همینجا بو دم چند مدت باز بود الان باز نمیکنه برام هم ایرانسل و وایفا

  پاسخ
  • دسامبر 31, 2019 در 6:05 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مشکلی ندارد و باز می شود. احتمالا مشکل از طرف isp و یا سیستم شماست.
   موارد زیر را امتحان فرمایید:
   ۱- از مرورگرهای به روز مانند کروم، فایرفاکس و یا اپرا استفاده نمایید.
   ۲- مودم را خاموش و پس از ۱۰ دقیقه روشن کنید.
   ۳- کش مرورگر را پاک نمایید.
   ۴- گزینه جاوا اسکریپت و کوکی ها روی مرورگر فعال باشد.
   ۵- افزونه های جلوگیری از تبلیغات مانند اد بلاکر روی مرورگر نصب نباشد.
   حال مجدد امتحان فرمایید، اگر باز هم مشکل داشتید، آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید و همچنین dns cache را نیز پاک کنید و دوباره امتحان نمایید. در صورتی که باز هم با مشکل مواجه بودید، مشکل از طرف isp شماست و باید با پشتیبانی اپراتور خود تماس بگیرید و تقاضای رفع مشکل را بدهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 18, 2019 در 7:30 ب.ظ
  پیوند یکتا

  چطوری حساب بیت کویینو تو اوجو وارد کنیک؟

  پاسخ
  • دسامبر 19, 2019 در 2:05 ق.ظ
   پیوند یکتا

   در داخل پنل کاربری، از منوی سمت چپ گزینه Settings را انتخاب نمایید. در این بخش می توانید به مدیریت شماره حساب های خود بپردازید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 12, 2019 در 2:47 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  قسمت پازل اوجو چطوریه؟
  من بعد از اینکه ۱۰ تا قسمت پازل رو میبینم دیگه نمیتونم بقیه قسمت هاشو ببینم
  باید چیکار کنم ؟
  ممنون

  پاسخ
  • دسامبر 12, 2019 در 11:41 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هر کاربر با توجه به نوع کاربری خود، تعداد مشخصی شانس دیدن پازل را در ۲۴ ساعت دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • دسامبر 13, 2019 در 12:58 ب.ظ
    پیوند یکتا

    ممنون از پاسختون اما
    من ۱۰ قسمت پازل رو میبینم و روز بعد که میرم میبینم که
    ۱۰ قسمتی که دیروز دیدم از پازل رو دوباره باید ببینم
    چطوری ۱۰ قسمت از پازل رو که دیدم ذخیره کنم ؟
    با تشکر

    پاسخ
    • دسامبر 13, 2019 در 2:37 ب.ظ
     پیوند یکتا

     قرار نیست شما پازل را تکمیل کنید، در این بخش با کلیک بر روی هر قسمتی از تصویر، یک تبلیغ مشاهده خواهید کرد و در صورتی که برنده شوید، مبلغی را به عنوان جایزه دریافت خواهید نمود. بنابراین چیزی ذخیره نخواهد شد. هر روز به شما فرصت داده می شود تا ۱۰ بار شانس خود را امتحان کنید و همچنین هر روز پازل نیز مجدد بارگذاری می گردد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • دسامبر 1, 2019 در 2:07 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.از کجا بفهمم که زیر مجموعه هام چند تان؟؟

  پاسخ
  • دسامبر 1, 2019 در 5:21 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در بخش Account Statistics در مقابل Direct Referrals تعداد زیرمجموعه های مستقیم شما نمایش داده می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 30, 2019 در 12:20 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام برای گرفتن زیر مجموعه کدوم لینک رو باید کپی کنیم . کاریی بنر چیه . Your reflink is همون لینکه ، لطفا در مورد این قسمت توضیح بدین.

  پاسخ
  • نوامبر 30, 2019 در 2:38 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، باید لینک مذکور را کپی نمایید و در بسترهای اجتماعی خود قرار دهید. هر شخصی که بر روی لینک شما کلیک کند و سپس در سایت اجو عضو شود، به صورت اتوماتیک زیرمجموعه شما خواهد بود. بنرها نیز حاوی همان لینک هستند فقط دارای ظاهری گرافیکی نیز می باشند. اگر سایت و یا وبلاگی دارید می توانید بنرها را در سایت خود قرار دهید. اگر کاربران بر روی بنر کلیک نمایند و در سایت اجو ثبت نام کنند زیرمجموعه شما خواهند شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 31, 2019 در 1:22 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  من وقتی لاگین میکنم رمز عبورم رو درست وارد میکنم ولی میگه اشتباه وارد شده
  چه مشکلی پیش اومده

  پاسخ
  • نوامبر 1, 2019 در 3:20 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   موارد زیر را جهت رفع مشکل امتحان فرمایید:
   ۱- مودم را خاموش و روشن نمایید.
   ۲- کش مرورگر را پا کنید.
   ۳- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
   ۴- مجدد برای ورود تلاش نمایید. اگر دوباره همان خطا را دریافت کردید، در انتهای فرم لاگین از گزینه Recover password برای بازیابی رمز عبور استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • نوامبر 4, 2019 در 4:57 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خسته نباشید.
    من برای نظرسنجی حساب ساختم ولی باز میگه که حساب بسازید نظرسنجی ها رو هم انجام میدم ولی مبلغی پرداخت نمی کنه البته الان نمیتونم تو نظرسنجی ها شرکت کنم.
    و اینکه بخش offertoro هم وقتی رو برنامه ای کلیک می کنم وارد گوگل استور میشه تا برنامه رو دانلود کنم
    منم بدونvpn نمیتونم از گوگل استور دانلود کنم یکی از برنامه ها هم از مایکت دانلود کردم ولی چیزی پرداخت نکرد
    میشه راهنمایی کنید مشکل چیه
    ممنون

    پاسخ
    • نوامبر 4, 2019 در 11:08 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     حتما باید از همان ایمیل و مشخصاتی برای انجام آفرها و نظرسنجی ها استفاده کنید که با آن ها در سایت اجو ثبت نام نموده اید. همچنین باید تمام آنچه از شما خواسته شده است را به صورت دقیق به انجام رسانید، در غیر این صورت می تواند موجب مسدودی اکانت شما گردد. پس از انجام یک آفر یابد منتظر بمانید تا آفر دهنده صحت انجام آفر را تایید نماید. این پروسه ممکن است تا ۱۰ روز به طول بیانجامد. پس از آن پول به حساب کاربری شما واریز خواهد گشت. می توانید در بخش تاریخچه آفرها، این روند را دنبال کنید و در صورتی که مدت مذکور گذشت و آفر تایید نشد و شما از صحت انجام آن مطمئن بودید به پشتبانی سایت اجو تیکت بزنید و مشکل خود را مطرح سازید.
     دقت نمایید که بسیاری از آفرها و نظرسنجی ها متعلق به یک محدوده مکانی خاص است و ایرانیان مجاز به انجام آن نیستند و درآمدی برایشان به همراه نخواهد داشت. چنین آفرهایی را نباید انجام داد به عنوان مثال آفری که نیاز به vpnدارد را نباید انجام داد.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • نوامبر 5, 2019 در 9:38 ب.ظ
      پیوند یکتا

      من همه مراحل رو کامل انجام دادم و از همون ایمیل هم استفاده کردم
      و برام لینک دانلودی ارسال نمیشه فقط باید برنامه رو از گوگل استور دانلود کنم
      حالا من از جای دیگه برنامه رو دانلود و اجرا کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
      با این پروفایل برای نطرسنجی درست می کنم باز میگه باید درست کنی
      ممنون

     • نوامبر 6, 2019 در 12:23 ق.ظ
      پیوند یکتا

      فقط از طریق گوگل استور دانلود را انجام دهید. در غیر این صورت دست آگهی دهنده باز است تا به شما دستمزدی پرداخت نکند. در صورتی که برای دانلود و سایر موارد مشکلی دارید، به این معنا می باشد که آن آفر مناسب مکان و یا شرایط شما نیست و باید از انجام آن پرهیز نمایید.
      موفق باشید.

    • دسامبر 31, 2019 در 2:57 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام
     من از کیف پول کوینومی استفاده میکنم و در آن آدرس بیت کویین به سه صورت وجود دارد
     Default
     Compatibility
     Legacy
     که هر کدوم از اونها از نظر ادرس کاملا فرق می کنند
     و دومی و سومی ادرسی کوتاه تر از اولی دارند.
     برای پرداخت در سایت اوجو کدوم ادرس رو وارد کنم . برای سایت استار کلیکس هم بفرمایید کدوم یکی باید وارد شود.
     با تشکر از پاسخدهی خوبتون

     پاسخ
     • دسامبر 31, 2019 در 6:38 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      می توانید از Legacy و یا compatibility استفاده نمایید. compatibility جدید تر است و با سگویت نیز سازگار است اما legacy قدیمی تر است و با سگویت سازگار نیست اما در بعضی از سایت های کلیکی که هنوز سیستم پرداخت خود را آپدیت نکرده اند، تنها آدرس قابل پذیرش است.
      موفق باشید.

 • اکتبر 29, 2019 در 8:29 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  من تازه عضو سایت واد اجو شدم
  ۱۷ کلیک داشتم اما درامدم رو زده ۰ دلار
  ۱۷ کلیک کمتر از ۱ دلاره .سایت درامد کمتر از ۱ دلار رو نشون نمیئه یا درامد من ثبت نشده؟
  ممنون

  پاسخ
  • اکتبر 30, 2019 در 7:04 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱۷ کلیک خیلی کمتر از یک دلار است اما سایت تمام درآمدها را نشان می دهد و نیازی نیست درآمد شما به یک دلار برسد تا نشان داده شود.
   جهت رفع مشکل موارد زیر را لحاظ فرمایید:
   ۱- از مرورگرهای به روز مانند کروم، فایرفاکس و اپرا استفاده نمایید.
   ۲- روی مرورگر گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت فعال باشد.
   ۳- روی مرورگر افزونه هایی مانند اد بلاکر فعال نباشد.
   ۴- از حساب کاربری خود در سایت اجو خارج شوید و کش مرورگر را پاک نمایید.
   ۵- مجدد به سایت اجو وارد شود و با وارد نمودن اطلاعات ورود، به پنل کاربری خود نیز وارد گردید.
   ۶- مطمئن گردید که تبلیغ را به صورت صحیح و مطابق با توضیحات مندرج در مقاله فوق مشاهده کرده اید و به درستی مشاهده را به اتمام رسانده اید.
   ۷- یکبار درآمد خود را به روز رسانی نمایید، جهت انجام این امر می توانید به صفحه اصلی پنل کاربری خود برگردید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • نوامبر 7, 2019 در 1:24 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام من تو سایت scamdivicer زدم و گفت سایت پاد اجو اسکم هستش خودتون دریافتی داشتین از این سایت؟

    پاسخ
    • نوامبر 8, 2019 در 5:06 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     ابتدا در نظر داشته باشید که سایت scamdiviced یک مانیتورینگ معتبر در زمینه سایت های کلیکی نیست.
     همچنین توجه فرمایید که میلیونر باش سیستم مانیتورینگ پیشرفته دارد و بدون شک تا در سایتی بیش از ۱۰ ها بار پرداخت به اکانت های مانیتورینگ صورت نگرفته باشد، در میلیونر باش معرفی نخواهد شد. سایت واد اجو نیز از این قاعده مستثنی نیست و تا کنون عملکرد مثیتی داشته است.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • اکتبر 25, 2019 در 4:16 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید یه سوال داشتم
  از اونجا که شرکت هرمی غیر قانونی هستش
  اینکه تو سایت اوجو زیرمجموعه بگیریم و بخاطر این کار سود ببریم این نمیشه شبکه هرمی؟

  پاسخ
  • اکتبر 26, 2019 در 2:27 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، شبکه های هرمی در ایران به سیستم هایی اطلاق می شود که یکسری از ویژگی ها را همزمان داشته باشند. یکی از مهمترین آن ها، زیرمجموعه های چند سطحی می باشد. در سایت اجو چنین مواردی وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 25, 2019 در 2:31 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام این مبالغی که به حساب ما مجازی وارد میشه چطوری تو حساب خودمون واریز کنیم مثلا به حساب بانک پاسارکاد به شماره کارت؟

  پاسخ
  • اکتبر 26, 2019 در 2:19 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این مبالغ را نمی توان مستقیم به حساب بانکی در ایران واریز نمود. شما می توانید یک حساب بیت کوین در بلاک چین بسازید. درآمد خود از اجو را به آن واریز فرمایید و سپس با استفاده از سایت هایی مانند لوکال بیت کوینز و یا صرافی های آنلاین ایرانی، بیت کوین های خود را به ریال تبدیل و در حساب بانک پاسارگاد دریافت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 24, 2019 در 7:05 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام میخواستم بدون چه جوری میشه امتیاز رو تو سایت اجو تبدیل به دلار کرد.

  پاسخ
  • اکتبر 24, 2019 در 10:38 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر منظور شما امتیازات بخش سورف است که تبدیل به دلار نمی شود. از این امتیازات می توان برای تبلیغ سایت خود در بخش سورف استفاده نمود. اما اگر منظور شما امتیازاتی است که به ازای مشاهده هر تبلیغ در حساب اصلی هر کاربر منظور می گردد، این امتیازات به صورت اتوماتیک معادل دلار است و نیازی نیست برای تبدیل آن به دلار کاری انجام دهید. کافیست درخواست برداشت را مطابق توضیحات مقاله فوق، ثبت نمایید تا مبلغ مورد درخواست به حساب اصلی شما واریز گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 24, 2019 در 2:40 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام کارتون عالیه دمتون گرم
  یه سوال داشتم
  من الان تو سایت اوجو سین میزنم ولی نمیدونم چطور حساب بسازم لطفا به طور کامل راهنماییم کنید
  ممنون میشم.

  پاسخ
  • اکتبر 24, 2019 در 8:10 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از همراهی شما سپاسگزاریم.
   تمام مراحلی که برای ساخت حساب باید طی نمایید در آموزش فوق توضیح داده شده است. کافیست کاملا مطابق با آن پیش روید. ابتدا در آموزش فوق به بخش “عضویت در سایت Ojooo” بروید و سپس بر روی بنری که قرار داده شده است کلیک فرمایید. فرمی باز می شود که آن را مطابق آموزش تکمیل کنید تا ثبت نام شما انجام گردد. در انتها مطابق توضیحات موجود در آموزش فوق، ایمیل خود را تایید نمایید تا ثبت نام تکمیل گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • اکتبر 25, 2019 در 3:15 ب.ظ
    پیوند یکتا

    ممنون
    ولی منظورم حساب کاربری نبود.
    میخوام یه حساب پولی بسازم که سرمایه گذاری کنم.

    پاسخ
    • اکتبر 26, 2019 در 2:22 ق.ظ
     پیوند یکتا

     ابتدا باید خدمت شما عرض کنم میلیونر باش به هیچ وجه سرمایه گذاری در سایت های کلیکی را توصیه نمی کند.
     اما به هرحال اگر تصمیم به این کار دارید ، برای سرمایه گذاری در اجو می توانید از حساب بیت کوین استفاده نمایید. جهت آشنایی با مراحل افتتاح حساب به مقاله افتتاح حساب بیت کوین مراجعه فرمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • سپتامبر 23, 2019 در 7:18 ب.ظ
  پیوند یکتا

  ممنون بابت پاسخگوییتون و نکته ریزی که گرفتید اخرین سوالم اینه داش من الان دارم با سی اکانت با موفقیت جمع میکنم امکانش چند درصده که موقع برداشت تاییدهویت و مسدود نشده؟

  پاسخ
  • سپتامبر 24, 2019 در 2:19 ق.ظ
   پیوند یکتا

   بستگی به روشی دارد که برای تغییر IP به کار می گیرید. اما به طور کلی احتمال مسدود شدن اکانت شما در هنگام برداشت بسیار بسیار بالاست.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • اکتبر 24, 2019 در 2:43 ب.ظ
   پیوند یکتا

   یه سوال دیگه
   شما تلگرام یا واتساپ یا یه شبکه اجتماعی ندارین اونجا سوال بپرسیم؟

   پاسخ
   • اکتبر 24, 2019 در 9:58 ب.ظ
    پیوند یکتا

    میلیونر باش در بعضی از شبکه های اجتماعی مانند لاین، تلگرام و اینستاگرام نیز فعال است. اما با توجه به سیاست مدیریت مجموعه، اولویت پاسخ گویی با سایت و ایمیل های فرم “تماس با ما” می باشد. بنابراین اگر مایل هستید سریع تر پاسخ خود را دریافت نمایید بهتر است جهت درج پرسش از طریق بخش نظرات سایت و یا فرم تماس با ما اقدام فرمایید. اما اگر اصرار به استفاده از شبکه های اجتماعی دارید می توانید از طریق آیدی melyoonerbash ما را در شبکه های اجتماعی دنبال فرمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
    • ژوئن 13, 2020 در 2:47 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام کاش میگفتید قسمت ستینگ رو چطوری پر کنیم؟الان برای اتصال به حساب بیت کوین میخواد که فرمو کامل کنم نمیدون با ادرس و کد پستی ایران جواب میده؟

     پاسخ
     • ژوئن 13, 2020 در 5:12 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      معمولا نیازی نیست اطلاعات خاصی در این قسمت وارد کنید. کافیست در فیلد بیت کوین، آدرس کیف پول بیت کوین خود را وارد نمایید. اگر در مورد حساب شما حساسیتی پیدا شده باشد و اطلاعات بیشتری طلب کنند می توانید با کدپستی ایران و آدرس ایرانی نیز اطلاعات فرم را تکمیل کنید. چون سایت مذکور مشکلی با ایرانیان ندارد. فقط اطلاعات را به زبان انگلیسی وارد نمایید.
      موفق باشید.

 • سپتامبر 20, 2019 در 11:33 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقتتان بخیر… سایت اوجو هر۲۴ ساعت چند تبلیغ رایگان میذاره ؟ اگه روزی فقط ۰٫۰۳۳ دلار کسب کنیم که به شارژ اینترنت نمیصرفه

  پاسخ
  • سپتامبر 21, 2019 در 6:13 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تعداد تبلیغات ثابت نیست و به عواملی مختلفی مانند نوع اکانت و غیره بستگی دارد. شما می توانید با ورود به اکانت خود تعداد تبلیغات را مشاهده نمایید.
   اما در نظر داشته باشید که هیچ سایت کلیکی معتبری وجود ندارد که بتوان صرفا با کلیک کردن به درآمد مناسبی از آن دست یافت. بلکه یا باید در سایت های کلیکی معتبر زیادی عضو شد و کلیک کرد تا اندکی درآمد حاصل شود و یا تلاش نمود و زیرمجموعه های زیادی جذب کرد تا درآمد تصاعدی رشد پیدا کند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 20, 2019 در 8:37 ب.ظ
  پیوند یکتا

  درود وقتتان بخیر داداش من با یک روش خفن تغییر ایپی تو اوجو چندین حساب دارم ممکن هست اخر ماه که دو دلار های همه حساب ها تکمیل شد بریزمش تو حساب بیت کوینم و مدیراش سخت نگیرن و پیگیر نباشن؟؟ خداییش وضع مالیم خرابه اگه سخت نگیرن بذارن کارمو بکنم شاید بتونم تو یک ماه ۶۰ دلار بیرون بیارم الان که دو روزه نفهمیدن اخر ماه رو میترسم ولی تورو خدا راهنمایی هم بکنید یه چیزی شما بگید

  پاسخ
  • سپتامبر 21, 2019 در 6:07 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تا زمانی که درخواست برداشت ندهید، حساب شما مسدود نخواهد شد. هنگامی که درخواست برداشت دهید به تخلفات رسیدگی خواهد شد. همچنین به هیچ عنوان از یک حساب برای برداشت درآمد نمی توانید استفاده نمایید. این امر خلاف قوانین سایت های کلیکی است و مجوب مسدود شدن حساب می گردد. بنابراین اگر روش شما جواب داد حتما از حساب های مختلف برای دریافت درآمد خود استفاده فرمایید.
   به هر حال در نظر بگیرید که شما قوانین سایت اجو را زیرپا گذاشته اید و هر لحظه ممکن است حساب شما مسدود گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 28, 2019 در 10:21 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید،برای واریز کردن دو دلار یا بیشتر به سایت اوجو که بخوام زیرمجموعه بگیرم چیکار باید بکنم؟هرجایی میگردم هیچ اطلاعاتی ازش ندادن!!!
  ممنون میشم جواب بدید،،

  پاسخ
  • آگوست 28, 2019 در 1:28 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ابتدا لازم می دانم یادآوری کنم که در میلیونر باش سرمایه گذاری از جیب در هیچ یک از سایت های کلیکی توصیه نمی شود.
   اما اگر تصمیم به سرمایه گذاری دارید ابتدا به قسمت add funds مراجعه نمایید. از این بخش زمانی استفاده می کنید که بخواهید پولی را به حساب خرید خود در سایت اجو منتقل سازید. اگر قصد دارید از حساب بیت کوین خود پول را منتقل سازید، کافیست مراحل زیر را دنبال نمایید:
   ۱- بر روی add funds کلیک کنید.
   ۲- گزینه انتقال از بیت کوین را انتخاب فرمایید و بر روی Next کلیک کنید.
   ۳- در ادامه مطابق با راهنمایی ها، مبلغ را مشخص کنید و بقیه مراحل را برای پرداخت وجه طی فرمایید.
   تذکر: فقط دقت نمایید که اگر قصد دارید از حساب بیت کوین برای سرمایه گذاری استفاده کنید، ۲ دلار مبلغ بسیار ناچیزی است و با توجه به کارمزدهای شبکه بیت کوین تقریبا جز ضرر حاصلی نخواهد داشت. اما اگر قصد داشته باشید از Current balance به Purchase balance دو دلار را منتقل نمایید، کار سنجیده ای است و کافیست در مرحله ۲، روش پرداخت را via Balance Transfer انتخاب فرمایید و بر روی Next کلیک کنید و ما بقی مراحل را طی نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 25, 2019 در 1:24 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من ۱۵۵ کلیک درسایت‌ ojoo انجام دادم ولی موقع پرداخت میزنه‌ منابع مالی شماکافی نیس!!! حساب و ادرس بیت کویین هم وارد کردم قبلش‌ ودرست بوده ….چیکار کنم ؟؟

  پاسخ
  • آگوست 25, 2019 در 2:20 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   باید در حساب شما حداقل ۳ دلار درآمد وجود داشته باشد تا امکان برداشت داشته باشید. آنگاه می توانید برای بار اول ۲ دلار را برداشت بزنید. البته اگر قصد برداشت به صورت بیت کوین دارید با توجه به کارمزدهای بیت کوین توصیه می کنم حداقل ۱۰ دلار در حساب داشته باشید و سپس برداشت بزنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 23, 2019 در 4:15 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و عرض خداقوت
  ببخشید با توجه به فیلترشدن سایت Ojooo
  آیا هنوز امکان کسب درامد و برداشت برای ایرانیان هست یا خیر؟

  پاسخ
  • آگوست 23, 2019 در 2:09 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که فرمودید، متاسفانه به تازگی این سایت فیلتر شده است و طبق قوانین سایت های کلیکی استفاده از نرم افزارهای تغییر ip مانندvpn و غیره تخلف محسوب می شود و موجب مسدود شدن اکانت می گردد.
   بنابراین اگر جهت فعالیت از vpnهای عمومی استفاده شود بدون شک موجب مسدود شدن اکانت خواهد شد. اما اگر از VPSهای اختصاصی و یا VPNهای کاملا امن با IP منحصر به فرد استفاده شود امکان تشخیص این موضوع برای سایت مذکور بسیار سخت خواهد بود و هر چقدر سرور های سرویس دهنده امن تر باشد، امکان مسدود شدن اکانت کمتر می گردد.
   در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش پس از فیلتر شدن نیز برداشت صورت گرفته است و مشکلی وجود نداشته است. اما به طور کلی بنده فعالیت در این سایت را تا زمان رفع فیلتر توصیه نمی کنم و کاربرانی که قبلا در این سایت فعالیت داشتند، بهتر است اگر به شرایط برداشت رسیده اند، با رعایت شرایط فوق، به سایت وارد شوند و بدون فعالیت جدید، فقط درخواست برداشت ثبت نمایند.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 24, 2019 در 2:49 ق.ظ
    پیوند یکتا

    ممنون از پاسخ کاملتون
    عرض کردین
    ” VPNهای کاملا امن با IP منحصر به فرد ”
    میشه معرفی کنید؟
    و در صورت دریافت vpn در کسب درآمد و برداشت به مشکل نمیخوریم؟

    پاسخ
    • آگوست 24, 2019 در 7:08 ب.ظ
     پیوند یکتا

     انجام وظیفه است.
     در مورد درخواست شما باید خدمتتون عرض کنم، متاسفانه با توجه به قوانین کشور، امکان معرفی vpnها و نرم افزارهای مرتبط وجود ندارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آگوست 14, 2019 در 11:34 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سایت اوجو فیلتر شده اما با فیلترشکن میشه وارد شد

  پاسخ
  • آگوست 8, 2019 در 12:27 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه به تازگی این سایت توسط نهادهای داخلی فیلتر شده است. فعلا تنها کاری که می توان انجام داد، این است که به لینکpeyvandha.ir مراجعه نمایید و درخواست رفع فیلتر سایت مذکور را با دلیل موجه ثبت فرمایید. احتمال دارد اگر تعداد درخواست ها زیاد گردد، ترتیب اثر داده شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 27, 2019 در 2:01 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. روش برداشت پول از اوجو به چه صورت هستش؟ چکاری باید انجام بدیم ؟

  پاسخ
  • جولای 27, 2019 در 9:48 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نکاتی که برای برداشت درآمد، لازم است رعایت شود در آموزش فوق ذکر شده است. آموزش را با دقت مطالعه کنید و نکات درج شده را رعایت فرمایید. همچنین شماره کیف پول بیت کوین خود را در سایت اجو ثبت نمایید.
   سپس بر روی گزینه Cash out funds کلیک کنید و روش دریافت درآمد را بیت کوین انتخاب کنید و درخواست برداشت خود را ثبت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 27, 2019 در 8:48 ق.ظ
  پیوند یکتا

  باسلام وخسته نباشید به شما مدیر محترم سایت
  بنده چند روزی در سایت اوجو ثبت نام کردم وتا ۹۸ کلیک من ثبت شده وبعداز ان هر چه کلیک می کنم ودر قسمت cash out می روم
  همچنان پیغام ۹۸ کلیک را میده . چرا؟
  با تشکر

  پاسخ
  • جولای 27, 2019 در 9:53 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   موارد زیر را امتحان نمایید، اگر مشکل شما حل نشد به پشتیبانی سایت اجو تیکت بزنید و مشکل خود را برای آن ها توضیح دهید.
   ۱- مودم را خاموش و روشن کنید.
   ۲- کش مرورگر را پاک نمایید.
   ۳- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر شما فعال باشد.
   ۴- از افزونه هایی مانند اد بلاکر استفاده نکنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 6, 2019 در 10:41 ق.ظ
    پیوند یکتا

    با سلام ، من چند روزه که نمیتونم از طریق موبایل وارد سایت اوجو بشم ، میگه که در دسترس نیست چکار کنم ؟ ممنون

    پاسخ
    • آگوست 7, 2019 در 1:31 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     متاسفانه به تازگی این سایت توسط نهادهای داخلی فیلتر شده است. فعلا تنها کاری که می توان انجام داد، این است که به لینکpeyvandha.ir مراجعه نمایید و درخواست رفع فیلتر سایت مذکور را با دلیل موجه ثبت فرمایید. احتمال دارد اگر تعداد درخواست ها زیاد گردد، ترتیب اثر داده شود.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • جولای 17, 2019 در 9:32 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.
  ۱. میخواستم بدونم تو سایت ojooo برای کش ات باید از چه راهی اقدام کنم…؟
  من فقط حساب پرفک مانی دارم…آیا با پرفک مانی میتونم کش بزنم…؟
  ۲. این سوال رو هم واسه دل گرمی بیشتر خودم و سایر زیر مجموعه های شما می پرسم…آیا تا به حال خود شما از این سایت کش زدید…؟

  پاسخ
  • جولای 18, 2019 در 1:37 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- خیر، کیف پولی که پرفکت مانی ارائه می دهد در حقیقت یک کد برای اکانت شماست که امکان مشخص کردن صاحب اکانت و نوع دارایی او را برای سیستم پرفکت مانی فراهم می کند و در حقیقت یک حساب مجزا بر بستر بلاک چین نیست. بنابراین از آن نمی توان در سایتی مانند اوجو استفاده کرد. باید از کیف پول حقیقی بر بستر بلاک چین استفاده نمایید.
   برای افتتاح چنین حسابی می توانید به مقاله افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین مراجعه نمایید.
   بقیه مراحل برداشت و نکات مربوط به آن نیز در آموزش فوق موجود است.
   ۲- میلیونر باش سیستم مانیتورینگ حرفه ای دارد و تمام سایت هایی که در آن معرفی می شوند توسط چندین اکانت مختلف، به صورت حرفه ای مانیتور می شود. بدون شک هیچ سایتی قبل از اینکه ده ها بار برداشت موفق از آن صورت گیرد، در سایت معرفی نخواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 17, 2019 در 9:18 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  من تو پرفکت مانی حساب باز کردم و سایت اوجو هم واسه واریز فقط حساب بیت کوین میخواد… من حساب بیت کوین پرفکت مانی رو کپی میکنم میذارم قبول نمیکنه چکار کنم؟

  پاسخ
  • جولای 18, 2019 در 1:31 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   کیف پولی که پرفکت مانی ارائه می دهد در حقیقت یک کد برای اکانت شماست که امکان مشخص کردن صاحب اکانت و نوع دارایی او را برای سیستم پرفکت مانی فراهم می کند و در حقیقت یک حساب مجزا بر بستر بلاک چین نیست. بنابراین از آن نمی توان در سایتی مانند اوجو استفاده کرد. باید از کیف پول حقیقی بر بستر بلاک چین استفاده نمایید.
   برای افتتاح چنین حسابی می توانید به مقاله افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین مراجعه نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 17, 2019 در 12:58 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید از مطالب عالی و دقیقتون.داداش شرمنده من توی این سایت ثبت نام کردم میخوام تو چند تا دیگه هم فعالیت کنم ولی نمیتونم ثبت نام کنم.توی سایت های کلیکی دیگه هر رمزی برای پسورد میزنم اینو میگه use only alphanumeric characters between(a-Z) and(0-9.
  یه کمکی میشه کنید چون از هر کسی سوال کردم نمیدونست.اگه ممکنه توی ایمیلم چند تا پسورد بفرستید.
  با تشکر از سایت بی نظیرتون

  پاسخ
  • جولای 17, 2019 در 6:23 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   برای رفع مشکل و تعیین رمز عبور موارد زیر را لحاظ فرمایید:
   ۱- از مرورگر های به روز مانند کروم، فایرفاکس و اپرا استفاده نمایید.
   ۲- کش مرورگر خود را به صورت کامل پاک کنید.
   ۳- مودم را یکبار خاموش و روشن کنید.
   ۴- زبان سیستم خود را بر روی انگلیسی قرار دهید.
   ۵- رمز عبور شما حداقل دارای ۸ کاراکتر باشد.
   ۶- فقط از کاراکترهای حروف و اعداد استفاده کنید.
   ۷- در رمز عبوری که تعیین می کنید، حتما از ترکیب حروف بزرگ، کوچک و اعداد استفاده نمایید.
   مثال: st4hRje2ko
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 15, 2019 در 8:54 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.من درباره زیرمجموعه اجاره ای میخواستم بدونم برای مثل اگه من یک زیر مجموعه اجاره کنم ۰.۲دلار باید بدم.
  زیر مجموعه اجاره ای:
  ۱. آیا آخر ماه پول اجارش درمییاد؟
  ۲. در روز چند بار کلیک میکند؟
  ۳. آیا امکان دارد در روز کلیک نکند؟
  ۴. اگر بعد از ۷ روز بخوام زیر مجموعه غیر فعال رو عوض کنم در حالی که یک ماه کامل نشده آیا بابت زیرمجموعه تعویضی باید دوباره ۰.۲دلار باید بدم یا تعویض رایگان انجام میگیرد…؟

  پاسخ
  • جولای 15, 2019 در 5:26 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- طبق ادعای سایت اجو و سایر سایت های کلیکی معتبر، زیرمجموعه های اجاره ای، کاربران سایت هستند که دارای معرف نیستند و کاربران قادر هستند آن ها را اجاره نمایند. بنابراین هیچ تضمینی برای کلیک کردن آن ها وجود ندارد. در نتیجه هیچ تضمینی برای اینکه یک زیرمجموعه، تا پایان دوره اجاره اش حتی نصف مبلغ اجاره خودش کلیک کرده باشد، وجود ندارد.
   ۲- هیچ تضمینی وجود ندارد. ممکن است صفر کلیک، یک، دو و یا هر تعداد دیگری. به میزان فعال بودن زیرمجموعه بستگی دارد و این شما هستید که با توجه به استراتژی خود تصمیم می گبرید زیرمجموعه خور را حفظ، تمدید، تعویض و یا حذف نمایید.
   ۳- بله.
   ۴- سایت اجو زیرمجموعه ی اجاره ای شما را که حداقل تا ۴ روز هیچ کلیکی نکند به طور رایگان و خودکار تعویض خواهد نمود. اما اگر قصد داشته باشید یک زیرمجموعه کم بازده را عوض کنید از شما هزینه تعویض مجدد کسر خواهد گردید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 13, 2019 در 10:19 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چرا کد ی که ایمیل فرستاده برا من تایید،نمیشه لطفا سریع ج بدین

  پاسخ
  • جولای 13, 2019 در 8:20 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   کدهای این چنینی باید در محدوده زمانی خاصی وارد شوند. بنابراین حتما کد را بلافاصله پس از دریافت وارد نمایید. همچنین ساعت سیستم شما باید تنظیم باشد. راحت ترین کار این است که ساعت سیستم خود را بر روی حالت اتوماتیک قرار دهید. اگر چندین بار درخواست کد داده اید و یا کد را چندین بار اشتباه وارد کرده اید، اجازه دهید ۲۴ ساعت بگذرد، سپس کش مرورگر خود را پاک کنید و مجدد امتحان فرمایید.
   اگر با رعایت این موارد بازهم مشکل ادامه داشت باید به پشتیبانی سایت مورد نظر تیکت بزنید و مشکل خود را با آن ها در میان گذارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 12, 2019 در 12:31 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  ایا میتونیم از Traffic Exchange هم پولی بدست بیاریم، بجا اینکه سایتی که ممکنه داشته باشیم رو توش تبلیغ کنیم؟
  از اونجایی که سایتی ندارم میخواستم بدونم با مدت تایمی که سپری میشه برای دیدن تبلیغات اونم به صورت اتوماتیک، ایا امکانش هست که این دقیقه هایی که سپری میشه رو تبدیل به پول کنیم؟
  و اگه امکان داره این قضیه، لطفا توضیح بدید
  ممنونم از سایته خوبتون

  پاسخ
  • جولای 12, 2019 در 2:19 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، چنین امکانی به صورت مستقیم وجود ندارد.
   تنها راهی که می توان برای آن متصور شد، این است که شما دقیقه هایی که برای تبلیغ بدست آورده اید را به یک شخص یا سایتی که نیازمند چنین تبلیغی است بفروشید. به عنوان مثال شما ۱۰۰ دقیقه برای تبلیغات دارید، سپس به سراغ سایت میلیونر باش می آیید و با مدیر سایت مکاتبه می کنید که آیا مایل هست با هزینه اندکی این مقدار تبلیغات در سایت اجو داشته باشد. در صورت توافق، شما تبلیغات را از شخص یا سایت مورد نظر دریافت می کنید و در سایت اجو فعال می نمایید و مدیر سایت، مبلغ توافق شده را به حساب شما واریز خواهد نمود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 10, 2019 در 9:39 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  نظرتون درباره تبلیغات Alexa toolbar چیه ؟ و به نظر خوبه
  دوم : منظور از Another referrals can be rented in: ۳۷ hours چیه ؟ لطفا توضیح بدهید
  مرسی از سایت خوبتان

  پاسخ
  • جولای 10, 2019 در 9:16 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نصب این تولبار مشکلی ندارد. می توانید توضیحات جامع درباره الکسا تولبار را در مقاله بهبود رتبه الکسا مطالعه نمایید.
   منظور از عبارتی که فرمودید این است که برای اجاره زیرمجموعه های جدید باید ۳۷ ساعت صبر کنید و پس از آن قادر خواهید بود، زیرمجموعه های جدیدی را اجاره نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 6, 2019 در 1:39 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  یه سوال دارم من چطور سایت خودم در قسمت Traffic Exchange به تبلیغ بذارم ؟؟

  پاسخ
  • جولای 6, 2019 در 2:56 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   برای درج تبلیغ با استفاده از امتیازات کسب شده از سورف ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید و سپس به لینک wad.ojooo.com/te_panel.php مراجعه نمایید و مراحل زیر را دنبال فرمایید:
   ۱- بر روی add a campaign کلیک کنید و فرم باز شده را با مقادیر و اطلاعات صحیح پر کنید تا مورد بررسی سایت قرار گیرد.
   ۲- پس از اینکه اطلاعات شما مورد تایید قرار گیرد، امکان فعال سازی تبلیغ برای شما فراهم خواهد گردید.
   ۳- برای تعیین زمان مورد نظر خود بر روی “+” کلیک فرمایید.
   ۴-حال به لیست تبلیغات خود مراجعه و با کلیک بر روی Play تبلیغ خود را فعال نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 2, 2019 در 11:42 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چرا هرچی پسورد میزنم تو سایتojooo قبول نمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • جولای 3, 2019 در 1:24 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پسورد شما باید متشکل از ۸ کاراکتر باشد که حداقل یک شماره و یک حرف بزرگ انگلیسی در آن وجود داشته باشد. به عنوان مثال پسورد شما می تواند یک عبارت مانند sbM7jsh@j باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 22, 2019 در 7:27 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام شما خودتون چند وقته ک در سایت فعالیت دارید ؟؟ به درامد میلیونی رسیدین با این اوضاع بی ارزش بودن ریال بهترین منبع درامد هست سایت کلیکی

  پاسخ
  • ژوئن 22, 2019 در 8:42 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ببینید میلیونر باش اکانت های مختلفی برای مانیتورینگ هر سایت دارد که طبق قوانین سایت های مختلف، به بررسی عملکرد سایت ها می پردازند. بیش از ۲ سال است که این سایت ها وارد سیستم مانیتورینگ شده اند و با توجه به تعداد زیرمجموعه های بالایی که وجود دارد، درآمد میلیونی کاملا طبیعی است.
   اما در این مورد که می فرمایید سایت کلیکی بهترین منبع درآمد است، بنده مخالفم. سایت کلیکی راحت ترین منبع درآمد است که متاسفانه بیشتر کاربران خواستار این نوع درآمد و فعالیت هستند. در حالی که راه اندازی کسب و کارهای آنلاین، سیستم های همکاری در فروش، فریلنسینگ و ترید های حرفه ای سود و بازده های بسیار بیشتری دارد اما طبیعتا نیاز به ریسک، تلاش و کسب مهارت های بیشتری نیز دارد. به همین دلیل اغلب کاربران دنبال سایت های کلیکی و این نوع درآمد هستند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 15, 2019 در 1:45 ق.ظ
  پیوند یکتا

  دم شما گرم این موقع جواب دادی
  یه سوال دیگه در مورد آتوپی
  الان مسن هشت روز دیگه تموم میشن یک ماهشون الان اگه آتوپی رو فعال کنم بعد سی روز، هشت روز اضافه میمونه بعد میپره؟ بعد میتونم همین زیر مجموعه رو باز بگیرم؟
  شرمنده یه چیز دیگه اگه اوضاع تقریبا خوب باشه زیرمجموعه اجاره ای ها مسن به چهار پنج هزارتا برسه از دید شما سود خالص ششصد هفتصد دلار میشه در سایت ojooo ؟
  واقعا ممنون از پاسخگویی شما

  پاسخ
  • ژوئن 15, 2019 در 11:04 ب.ظ
   پیوند یکتا

   آتوپی به این صورت عمل می کند که از زمانی که فعال می شود، هر روز مجدد زیرمجموعه یک روز تمدید می شود. یعنی اگر هشت روز به تاریخ انقضای زیرمجموعه های شما باقی مانده باشد و آتوپی فعال شود، تا زمانی که در Purchase balance شما موجودی کافی وجود دارد و این گزینه فعال باشد، ۸ روز به تاریخ انقضای زیرمجموعه های شما باقی خواهد ماند و اصلا زیرمجموعه شما منقضی نمی شود که نیاز به گرفتن مجدد باشد.
   برای اجاره کردن این تعداد زیرمجموعه نیازمند آپگرید کردن اکانت هستید که به صورت ماهانه هزینه زیادی نیز در بردارد. و با توجه به اینکه هیچ تضمینی برای کلیک زیرمجموعه ها وجود ندارد اصولا بسیار سخت می توان به چنین سودهای خالصی دست یافت.
   موفق باشید.

   پاسخ
    • ژوئن 16, 2019 در 6:56 ب.ظ
     پیوند یکتا

     انجام وظیفه است.
     شاد و پیروز باشید.

     پاسخ
 • ژوئن 15, 2019 در 12:13 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  من ده تا اجاره ای گرفتم روزی ۰.۱ بهم میدن تقریبا
  انگار سایت اینارو بالانس کرده کلیک خاصی هم نمیکنن اما بعضیاشون ۰.۳ میدند بعضیا هم هیچی بعد جالبه ۳ تا کلیک کرده ۰.۰۲ داده
  مگه هر کلیک ۰.۰۰۰۵ نیست چطوریه حساب کتابش؟
  تا میام یه زیرمجموعه اجاره ای رو عوض کنم یهو میبینم روز بعد ۰.۰۱۲ داده مثلا که عالیه
  الان از شما حساب کتابشو مبخوام بپرسم بعد اینکه فرض کنید ۳۰۰۰ زیرمجموعه دارم یعنی اون موقع هر کدومدبهم ۰.۰۱۳ میدن در روز؟اخهالان که میانگین ۰.۰۱ هستش
  ممنون اگه جواب بدید از تجربتون استفاده کنیم
  یا علی

  پاسخ
  • ژوئن 15, 2019 در 12:42 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ببینید هر کلیک زیرمجموعه های اجاره ای می تواند تا ۰٫۰۰۵ دلار درآمد داشته باشد. آن هم به دلیل این است که زیرمجموعه های اجاره ای می توانند در آپگریدهای مختلفی باشند . اما تجربه نشان داده است که هیچ تضمینی برای کلیک کردن و سودآوری زیرمجموعه ها به خصوص در تعداد بالا وجود ندارد و دائما باید بررسی و استراتژی صحیحی برای کنترل آن ها داشته باشید. اگر زیرمجموعه ای سودآور است سعی کنید همواره تمدیدش کنید و از دستش ندهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 7, 2019 در 3:57 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، خسته نباشید.
  هزینه بازیافت یا تعویض زیرمجموعه اجاره ای چقدر هست؟
  ممنونم

  پاسخ
  • ژوئن 7, 2019 در 8:53 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   قوانین و سیاست های مربوط به تعویض زیرمجموعه ها، از ثبات برخوردار نیست و نرخ ها می تواند در هر لحظه ای تغییر کند. بنابراین اگر قصد دارید از این امکان استفاده کنید، یک زیرمجموعه را تعویض نمایید و میزان مبلغی را که از حساب شما کم می شود حساب کنید. بر اساس آن می توانید محاسبات دقیقی داشته باشید و تصمیم مناسبی بگیرید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 7, 2019 در 10:54 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سایت اوجومثل سایر اکثر سایتهای خارجی متقلب است .شخصا شش هفت زیر مجموعه خریدم ولی هیچ درآمدی از آنها واریز نشد با اینکه درآمد داشتند و وقتی به سایت پیام دادند گفتند شاید آنها فعال نبودند .خلاصه مواظب باشید

  پاسخ
 • ژوئن 6, 2019 در 11:12 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوست عزیز. ببخشید چطوری referral خریداری کنم؟

  پاسخ
  • ژوئن 6, 2019 در 2:55 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   مراحل زیر را طی نمایید:
   ۱- به منوی Purchase و زیر شاخه Fund purchase balance مراجعه نمایید.
   ۲- در این بخش می توانید به حساب خرید خود در سایت ojooo پول واریز نمایید. از موجودی این حساب می توان برای اموری مانند اجاره زیرمجموعه و ارتقا حساب کاربری استفاده نمود. بنابراین با استفاده از این بخش، مبلغ مورد نظر را به Purchase balance منتقل نمایید.
   ۳- حال از منوی Purchase زیرشاخه Purchase referrals را انتخاب فرمایید.
   ۴- در این بخش می توانید به اجاره کردن زیر مجموعه در سایت کلیکی ojooo بپردازید. در جدول اول نرخ اجاره زیرمجموعه با توجه به تعداد زیرمجموعه هایی که هر کاربر در اختیار دارد، مشخص شده است و در جدول دوم شما می توانید پک های زیرمجموعه های اجاره ای را متناسب با بودجه خود برای ۳۰ روز اجاره فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 5, 2019 در 10:39 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. ببخشید در قسمت add funds در بخش ایمیل وقتی ایمیلمو میزنم با Your email is already used روبه‌رو میشم لطفا راهنمایی کنید باتشکر.

  پاسخ
  • ژوئن 6, 2019 در 12:45 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در قسمت add funds ایمیل نیازی نیست. از این بخش زمانی استفاده می کنید که بخواهید پولی را به حساب خرید خود در سایت اجو منتقل سازید. شما قصد دارید از چه روشی پول را به حساب خرید منتقل کنید؟ اگر می خواهید از Current Balance به Purchase Balance پول را انتقال دهید، کافیست مراحل زیر را دنبال نمایید:
   ۱- بر روی add funds کلیک کنید.
   ۲- گزینه via Balance Transfer را انتخاب فرمایید و بر روی Next کلیک کنید.
   ۳- مبلغ مورد نظر خود برای انتقال را وارد و بر روی Next کلیک کنید.
   ۴- تراکنش را تایید نمایید تا انجام گیرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 5, 2019 در 9:05 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. ببخشید در قسمت add funds در قسمت ایمیل هرچه ایمیلمو ارسال می‌کنم Your email is already used لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون

  پاسخ
  • ژوئن 6, 2019 در 12:45 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در قسمت add funds ایمیل نیازی نیست. از این بخش زمانی استفاده می کنید که بخواهید پولی را به حساب خرید خود در سایت اجو منتقل سازید. شما قصد دارید از چه روشی پول را به حساب خرید منتقل کنید؟ اگر می خواهید از Current Balance به Purchase Balance پول را انتقال دهید، کافیست مراحل زیر را دنبال نمایید:
   ۱- بر روی add funds کلیک کنید.
   ۲- گزینه via Balance Transfer را انتخاب فرمایید و بر روی Next کلیک کنید.
   ۳- مبلغ مورد نظر خود برای انتقال را وارد و بر روی Next کلیک کنید.
   ۴- تراکنش را تایید نمایید تا انجام گیرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 4, 2019 در 6:55 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. ببخشید وقتی میخوام add funds کنم باید تو قسمت بیت‌کوین آدرس بیت‌کوین میخواد. اگه میتونید راهنمایی کنید ممنون میشم. 😍😍😍

  پاسخ
  • ژوئن 4, 2019 در 10:31 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   باید آدرس کیف پول بیت کوین خود را وارد نمایید. بنابراین ابتدا باید یک کیف پول بیت کوین بسازید و سپس آدرس آن را در فیلد مذکورد وارد فرمایید. جهت ساخت کیف پول و بدست آوردن آدرس آن می توانید از مقاله افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 4, 2019 در 4:56 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام لینک دعوت زیرمجموعه ها کجای سایت هست
  میشه توی اینستا هم برای این کار تبلیغ کرد؟

  پاسخ
  • ژوئن 4, 2019 در 10:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که در آموزش فوق بیان شده است، با کلیک بر روی Referral Tools به لینک و بنرهای زیرمجموعه گیری خود در سایت اوجو دسترسی خواهید داشت.
   در هر جایی می توانید تبلیغ کنید. بنابراین تبلیغ در اینستاگرام مانعی ندارد اما به هرحال با توجه به اینکه اینستاگرام قابلیت کلیک مستقیم بر روی لینک ها را ندارد، در این مورد کمی بازده نسبت به شبکه هایی مانند تلگرام پایین تر است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 3, 2019 در 12:22 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  بدون داشتن زیر مجموعه درآمد روزانه در اوجو چقدره؟آیا هر روز فقط ۱۵دقیقه میشه کلیک کرد؟

  پاسخ
  • ژوئن 3, 2019 در 6:41 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بدون داشتن زیرمجموعه درآمد رشد خاصی نخواهد داشت و بستگی به میزان کلیک ها و آفرهایی دارد که شما در سایت انجام می دهید. در آموزش فوق میزان دستمزد شما به ازای کلیک بر روی تبلیغات مختلف در جداول نشان داده شده است. با ضرب این اعداد در تعداد کلیک هایی که می زنید و همچنین جمع با مجموع آفرهایی که انجام می دهید می توانید درآمد روزانه خود را محاسبه کنید.
   بله می توان در ۱۵ دقیقه کلیک های لازم را به انجام رساند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 2, 2019 در 4:18 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، خسته نباشید. خیلی ممنونم از توضیحات خوبتون
  کارهایی که رو که در بخش offer انجام میدیم رو باید از offer history پیگیری کنیم. سوالم این است که چگونه از تایید شدن یا عدم تایید کار بعد از انجام و تکمیل آگاه بشیم؟

  پاسخ
  • ژوئن 2, 2019 در 6:29 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   در offer history در مقابل آفری که انجام داده اید، وضعیت آن نشان داده شده است. به عنوان مثال عبارتی مانند pending در مقابل آفر نوشته شده است که به معنی در حال بررسی می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 20, 2019 در 5:27 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقتتون بخیر من اصلا امکان جذب زیرمجموعه مستقیم ندارم.به نظرتون بدون جذب زیرمجموعه میشه به یه درامد نسبتا خوب رسید؟

  پاسخ
  • می 22, 2019 در 2:57 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بدون جذب زیرمجموعه مستقیم، درآمد رشد خاصی نخواهد داشت و یک سایت کلیکی به تنهایی هرگز نمی تواند درآمد مناسبی به همراه داشته باشد. در این صورت باید حتما در تعداد زیادی سایت کلیکی به طور همزمان فعالیت کنید تا حداقل بتوان درآمد نسبی داشت.
   یکی دیگر از روش ها کسب درآمد از سایت های کلیکی، سرمایه گذاری و داشتن استراتژی صحیح است که البته بنده سرمایه گذاری را در هیچ یک از سایت های کلیکی توصیه نمی کنم چون هیچ تضمینی برای اسکم نشدن یک سایت وجود ندارد و همچنین برای سود کردن باید جزییات زیادی را در نظر گرفت. بنابراین ریسک واقعا زیادی را باید متحمل شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 17, 2019 در 5:49 ب.ظ
  پیوند یکتا

  یه سوال دیگه داشتم مثلا ۰٫۰۰۰۵ $ من چجوری حساب کنم به پول رند بشه بفهمم چند دلار میشه ؟ واینکه من زیر مجموعه خریدم هر روز نزدیک ۷ سنت ثابت میده و متغیر نیست ایا این سود چند مدت بگزره باز همین قدر میده ؟؟ با ۱۰۰ زیر مجموعه

  پاسخ
  • می 18, 2019 در 5:37 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سوال شما مانند این است که بپرسیم ۰٫۱ تومان چند تومان می شود؟ ۰٫۰۰۰۵ دلار دقیقا برابر با ۰٫۰۰۰۵ دلار خواهد بود و اگر بخواهید مبلغ را به تومان حساب کنید کافیست این رقم را در ارزش روز دلار ضرب نمایید.
   با توجه به اینکه سایت های کلیکی ادعا دارند، زیرمجموعه ها ربات نیستند و کاربران سایت هستند بنابراین هیچ تضمینی برای نرخ کلیک وجود ندارد. ممکن است سود شما بیشتر شود یا کاهش یابد. این امر به میزان فعال بودن زیرمجموعه های شما بستگی دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 16, 2019 در 7:24 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون از راهنماییتون چجوری باید دلار را از Current balance به Purchase balance انتقال بدم ؟

  پاسخ
  • می 17, 2019 در 1:14 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- به منوی Purchase و زیر شاخه Fund purchase balance مراجعه نمایید.
   ۲- گزینه via Balance Transfer را انتخاب فرمایید و بر روی Next کلیک کنید.
   ۳- مبلغ مورد نظر خود برای انتقال را وارد و بر روی Next کلیک کنید.
   ۴- تراکنش را تایید نمایید تا انجام گیرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 15, 2019 در 9:31 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام زمانی اکانت به اکنومی بالاتر ارتقاع بدیم چه تغییری ایجاد میشه؟؟ ینی تبلیغات بیشتری میدن ؟؟ مثلا من الان در مرحله استاندارد تبلیغات Evo ندارم

  پاسخ
  • می 16, 2019 در 1:32 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هر نوع اکانتی ویژگی های مخصوص به خود را دارد که شما می توانید این ویژگی ها را در جدول بخش آپگرید ها مشاهده نمایید. به عنوان مثال در یک اکانت فقط تعداد زیرمجموعه هایی که می توانید داشته باشید افزایش می یابد و در دیگری تعداد تبلیغات و درآمد شما از هر تبلیغ نیز افزایش پیدا می کند.
   اما به طور کلی با ارتقاء حساب، مواردی مانند سقف زیرمجموعه ها، درآمد شما به ازای هر کلیک زیرمجموعه، ارزش هر کلیک شما بر روی تبلیغات و تعداد تبلیغات نیز افزایش خواهد یافت. برای مشاهده دقیق این موارد به بخش Buy upgrade مراجعه نمایید و با توجه به اکانت مورد نظر خود جداول را بررسی نمایید. در آموزش فوق نحوه خواندن این جداول کاملا توضیح داده شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 14, 2019 در 4:26 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشه من ۲۰$ در اوجو زیر مجموعه خریدم بعد بعضی زیر مجموعه ها خوب کار نمیککند بعد بخوام با سوده خودش زیر مجموعه جایگزین کنم جداگانه باید زیر مجموعه هم بخرم ؟؟؟

  و یه سوال دیگه، اگه بخوام تمدید کنمش به زیر مجموعه هام اضاف میشه یا همون ۱۰۰ تا تمدید میشه ؟؟ و چرا کمتر ۱ دلار داره سود میده ؟؟

  پاسخ
  • می 15, 2019 در 2:15 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بنده متوجه منظور شما از جایگزینی زیرمجموعه و خرید مجدد نمی شوم. شما اگر زیرمجموعه ای را که خوب کار نمی کند بخواهید جایگزین نمایید، در حقیقت با پرداخت هزینه به جای آن زیرمجموعه، زیرمجموعه دیگری را جایگزین کرده اید. البته اگر زیرمجموعه ی اجاره ای شما در یک بازه زمانی مشخص (به عنوان مثال ۴ روز) هیچ کلیکی نداشته باشد به طور رایگان و خودکار توسط خود سایت اجو تعویض خواهد شد.
   تمدید به معنی پرداخت هزینه برای اجاره همان زیرمجموعه هایی است که در حال حاضر متعلق به شما هستند. بنابراین اگر ۱۰۰ زیرمجموعه داشته باشید و آن ها را تمدید کنید باز هم دقیقا همان ۱۰۰ زیرمجموعه را خواهید داشت.
   با توجه به اینکه طبق ادعای سایت، زیرمجموعه ها کاربران سایت هستند، هیچ تضمینی برای سوددهی و کلیک زیرمجموعه ها وجود ندارد بنابراین ممکن است ضرر یا سود نمایید. باید خود شما این مساله و سود و زیان آن را تشخیص و مدیریت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 13, 2019 در 5:30 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام . خسته نباشید . چطور میتونم با این ۲ دلاری که از کلیک ذر سایت اوجو بدست اوردم زیرمجموعه خریداری کنم ؟

  پاسخ
  • می 14, 2019 در 1:57 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   مراحل زیر را طی نمایید:
   ۱- به منوی Purchase و زیر شاخه Fund purchase balance مراجعه نمایید.
   ۲- در این بخش می توانید به حساب خرید خود در سایت ojooo پول واریز نمایید. از موجودی این حساب می توان برای اموری مانند اجاره زیرمجموعه و ارتقا حساب کاربری استفاده نمود. بنابراین با استفاده از این بخش، ۲ دلار خود را از Current balance به Purchase balance منتقل نمایید.
   ۳- حال از منوی Purchase زیرشاخه Purchase referrals را انتخاب فرمایید.
   ۴- در این بخش می توانید به اجاره کردن زیر مجموعه در سایت کلیکی ojooo بپردازید. در جدول اول نرخ اجاره زیرمجموعه با توجه به تعداد زیرمجموعه هایی که هر کاربر در اختیار دارد، مشخص شده است و در جدول دوم شما می توانید پک های زیرمجموعه های اجاره ای را متناسب با بودجه خود برای ۳۰ روز اجاره فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 8, 2019 در 3:54 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.من قسمت تبلیغات خودکار اگهی خودم میذارم می نویسه موجودی کافی نیس.هر روزم تبلغات خودکار میزنم.
  و اینکه قسمت نمودار تعداد کلیک ها رو میزنه ولی موجودی ۰نوشته.دلیلش چیه؟ممنون

  پاسخ
  • می 9, 2019 در 1:00 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   برای درج تبلیغ با استفاده از امتیازات کسب شده از سورف ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید و سپس به لینک wad.ojooo.com/te_panel.php مراجعه نمایید و مراحل زیر را دنبال فرمایید:
   ۱- بر روی add a campaign کلیک کنید و فرم باز شده را با مقادیر و اطلاعات صحیح پر کنید تا مورد بررسی سایت قرار گیرد.
   ۲- پس از اینکه اطلاعات شما مورد تایید قرار گیرد، امکان فعال سازی تبلیغ برای شما فراهم خواهد گردید.
   ۳- برای تعیین زمان مورد نظر خود بر روی “+” کلیک فرمایید.
   ۴-حال به لیست تبلیغات خود مراجعه و با کلیک بر روی Play تبلیغ خود را فعال نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 4, 2019 در 10:48 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ثبت نام که میخوام بکنم قسمت پسورد با اینکه بیشتر از ۸ تا رقم و حروف انگلیسیه ولی بازم این پیام میادبرامYour password must consist of at least 8 signs and must contain minimum 1 capital letter and minimum 1 number.چیکار باید بکنم؟؟

  پاسخ
  • می 4, 2019 در 7:07 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که در پیغام دریافتی مشاهده می کنید به شما اشاره شده است، که پسورد شما باید متشکل از ۸ کاراکتر باشد که حداقل یک شماره و یک حرف بزرگ انگلیسی در آن وجود داشته باشد. به عنوان مثال پسورد شما می تواند یک عبارت مانند sbM7jsh@j باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژوئن 23, 2019 در 6:25 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام
    الان عملکرد سایت او جو چطوری اسکم شده یا نه؟
    این کار مشکلی پیش نمیبره یا باعث بسته شدن حساب نمیشه؟

    پاسخ
    • ژوئن 24, 2019 در 2:41 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     خیر، این سایت در حال حاضر معتبر است و مشکل خاصی در مانیتورینگ نداشته است.
     منظور شما را متوجه نمی شوم. چه کاری مشکل ایجاد نمی کند؟
     موفق باشید.

     پاسخ
     • ژوئن 24, 2019 در 9:41 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام ،من با موبایل وارد سایت می شم و تبلیغات رو کلیک می کنم
      این کار مشکلی ایجاد نمی کنه

     • ژوئن 24, 2019 در 12:16 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      خیر، در حال حاضر از نظر قوانین مانعی وجود ندارد فقط دقت نمایید در موبایل شما نرم افزارهای تغییر ip فعال نباشد.
      موفق باشید.

  • آگوست 2, 2019 در 1:14 ب.ظ
   پیوند یکتا

   با سلام خسته نباشید
   من همین الان ثبت نام کردم میشه راهنماییم کنید که چه کار کنم چه جوری باید در امد داشت چون من تا به حال توی هیچ سایتی در امد نداشتم

   پاسخ
   • آگوست 2, 2019 در 10:42 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    دقیقا مقاله فوق به همین دلیل تهیه شده است تا همگان با استفاده از آن بتوانند به صورت کامل با تمام بخش های سایت اجو و نحوه کسب درآمد از آن آشنا شوند. بنابراین با دقت آموزش فوق را مطالعه نمایید و مطابق با آن عمل فرمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • آوریل 28, 2019 در 1:03 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.پول تبلیغات خودکار و تبلیغاتی ک خوم کلیک میکنم همه با هم حساب میشه یا جدا؟

  پاسخ
  • آوریل 29, 2019 در 11:02 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر منظور شما از تبلیغات خودکار، تبلیغات سورف است که همان طور که در آموزش فوق آمده است، این بخش به شما پولی نمی دهد بلکه به شما اعتبار و امتیازی می دهد که با استفاده از آن می توانید وب سایت و تبلیغ خود را در همین بخش یعنی بخش سورف تبلیغ نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 24, 2019 در 8:08 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  میخواستم بدونم اگه برای ورود به سایت از vpn استفاده کنم ایا حسابم به مشکل میخوره تا حالا بدون vpn وارد میشدم. یه جایی خوندم که تعداد تبلیغاتی که برای مشاهده هست وقتی با vpn وارد میشیم بیشتر هستش؟
  لطفا اگه کیف پول های بیت کوین که برای ورود به vpn نیاز ندارند و ایمنی کافی دارند میشناسید معرفی کنید من برای ورود به بلاک چین باید از vpn استفاده کنم نمیدونم فقط برای من مشکل داره یا برای همه همینطوریه؟
  با تشکر.

  پاسخ
  • آوریل 24, 2019 در 10:55 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در سایت های کلیکی هرگز نباید از vpn استفاده کرد. خلاف قوانین سایت است و موجب مسدود شدن حساب کاربری می شود.
   در مورد کیف پول های بیت کوین گزینه های انتخابی خیلی زیاد است که در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره خواهم کرد. البته مسئولیت تحقیق و استفاده از آن ها بر عهده خود شما است:
   کیف پول های سخت افزاری که نیاز به هزینه کردن برای خرید سخت افزار دارند اما از همه نظر امن تر و مناسب تر هستند: Ledger Nano S و Trezor Wallet
   کیف پول های نرم افزاری: infinito و Coinomi و samourai wallet
   کیف پول های تحت وب: Coinfy Wallet و BTC Wallet و Gatehub
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 23, 2019 در 1:26 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و خسته نباشید لطفا راهنمایی کنید من میخوام داخل سایت به عنوان مثال ۵ دلار بریزم و حساب پاییر ایجاد کردم و شارژش کردم اما داخل در هنگام افزودن موجودی اصلا نمیشه پاییر رو انتخاب کرد و گزینه بیت کوین داره
  لطفا یه توضیح بدین که چجوری من داخل این سایت سرمایه گذاری کنم با حساب پاییر چون وقتی من میخواستم این میزان دلار رو داخل حساب پاییر به بیت کوین تبدیل کنم حدود ۰٫۰۰۱ کارمزد میگیره که به نظرم خیلی زیاده. لطفا راهنمایی کنید ممنون.

  پاسخ
  • آوریل 24, 2019 در 6:41 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که در مقاله فوق مشاهده می کنید و خود شما نیز فرمودید، سایت اجو از payeer پشتیبانی نمی کند و در لیست روش های مورد پذیرشش قرار ندارد. بنابراین شما نمی توانید دلار پایر را به این سایت منتقل سازید. اگر قصد سرمایه گذاری و یا برداشت درآمد خود را دارید باید از یک کیف پول بیت کوینی برای سرمایه گذاری و یا برداشت استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آوریل 24, 2019 در 8:27 ق.ظ
    پیوند یکتا

    با سلام
    لطفا اگه روشی می‌شناسید که من بتونم با کارمزد پایین داخل این سایت سرمایه گذاری کنم چون همون طوری که خودتون گفتین کارمزد انتقال بیت کوین ۱٫۴۶ دلار هستش
    و لطفا راهنمایی کنید که از کجا میشه فهمید در حال حاضر کارمزد انتقال اتریم چقدر است؟
    به نظر شما برای اینکه هزینه کمتری بابت کارمزد پرداخت بشه از بیت کوین برای افزایش موجودی سایت استفاده بشه بهتره یا اتریم؟
    با تشکر.

    پاسخ
    • آوریل 24, 2019 در 11:20 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     برای اطلاع از کارمزد های اتریوم می توانید به آدرس bitinfocharts.com/ethereum مراجعه نمایید. به عنوان نمونه میانگین کارمزد اتریوم در یک ماه گذشته حدود ۰٫۰۹۳ دلار بوده است.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آوریل 19, 2019 در 10:49 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.من ثبت نام کردم تو سایت ولی هیچ کدوم از قسمتهای بالا تو سایت نیس؟اپلیکیش باید دان کنم؟تو خود سایت ک پیدا نکرد.

  پاسخ
  • آوریل 20, 2019 در 12:34 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   شما ابتدا باید بر روی بنر موجود در آموزش فوق کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام هدایت شوید و دقیقا مطابق با مراحل موجود در آموزش، مراحل ثبت نام را به انجام رسانید و وارد سایت مذکور شوید. سپس تمام گزینه ها را مشاهده خواهید نمود. نیازی هم به دانلود کردن برنامه خاصی نیست. فقط کافیست دقیقا مطابق آموزش فوق عمل نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 10, 2019 در 8:23 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام آیا بخشی هست که بشه تبلیغات کلیکی رو تعدادش رو زیاد کرد یا یا بعد از اینکه همه تبلیغات رو دیدیم کاری کنیم که چند تای دیگه اضافه بشه و چجوریاست که مت یکی روز مثلا ۲۶ تبلیغ برا زدن دارم یک روز ۱۲ تا یک روزم ۹ تا باید برای گرفتن تبلیغ زیاد کار خاصی انجام داد؟
  یه بخشی توی آفر ها به نام minute staff هست اگه روی سربرگ click بریم در قسمت
  Site Reservation Availability نوشته این صفحه رو بعد از ۳ دقیقه رفرش کنید تا سایت جدید به اکانت شما بیاد میخواستم بدونم که توی تبلیغات کلیکی تاثیری داره یا نه و اگه امکانش هست کمی در مورد این minute staff توضیح بدین. با تشکر

  پاسخ
  • آوریل 12, 2019 در 1:05 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، تعداد تبلیغات تابع نوع کاربری شما و میزان تبلیغاتی که در هر روز به سایت سفارش داده شده است می باشد و امکان اضافه کردن تبلیغات توسط شما وجود ندارد. فقط این نکته را می توانید رعایت کنید که در زمانی که تبلیغات ریست می شوند، به سایت مراجعه نمایید. در این ساعت بیشترین تبلیغ ممکن وجود دارد که بهترین زمان برای مراجعه به سایت و کلیک بر روی تبلیغات است. این زمان در اکثریت سایت های کلیکی، ساعت صفر به زمان سایت مورد نظر است.
   خیر تاثیری ندارد. در قسمت minute staff روش های مختلفی برای کسب درآمد قرار داده شده است و هر روش، دارای دستورالعمل هایی می باشد که در زیر Instructions می توانید آن ها را مشاهده نمایید. اگر قصد استفاده از این بخش را دارید، باید حتما طبق دستورالعمل ها پیش روید. در غیر این صورت حساب شما در معرض مسدود شدن قرار خواهد گرفت. لذا انجام این بخش تنها در صورتی توصیه می شود که قادر به فهم انگلیسی به صورت دقیق و رعایت تمامی دستورالعمل ها باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 9, 2019 در 8:20 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بپرسیم آیا دقیقه هایی که در قسمت
  Traffic exchange balance داریم رو میتونیم به پول تبدیل کنیم؟

  پاسخ
  • آوریل 10, 2019 در 12:41 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، این دقیقه ها را فقط می توانید برای تبلیغ وبلاگ و یا پیج خود در بخش traffic exchange استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 28, 2019 در 10:37 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام در این سایت ثبت نام کردم چند روز است کار میکنم .یعنی ابندا لوگین می شوم و تبلیغات را مشاهده می کنم ولی درInovoices / bills هیچ واریزی صورت نگرفته مشکل چیست؟

  پاسخ
  • مارس 29, 2019 در 2:59 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   درآمد شما در گزینه Current balance مشاهده می شود. Inovoices / bills مربوط به زمانی است که تراکنشی در اجو برای شما ثبت گردیده است. به عنوان مثال شما درخواست برداشت داده اید و مبلغ به حساب شما واریز گشته است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 23, 2019 در 8:32 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام.
  خسته نباشید. از طریق پرفکت مانی هم میشه انتقال وجه از ojooo داد؟

  پاسخ
  • مارس 24, 2019 در 4:51 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، در حال حاضر پرفکت مانی توسط سایت مذکور پشتیبانی نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 12, 2019 در 10:53 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  ایا میتونم از مقاله ها و مطالبتون برای زیر مجموعه گیری استفاده کنم ؟

  پاسخ
  • فوریه 13, 2019 در 9:10 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 8, 2019 در 11:08 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام امیدوارم موفق باشید
  من کارت خارجی ندارم میخواستم بدونم نمیشه اکانت سایت مورد نظر Ojooo رو ببرم صرافی اونا خودشون بردارن یا از اگه روش راحتی هست بگید خلاصه الان مشکلم اینه که چجوری پولو از سایت بگیرم

  پاسخ
  • فوریه 8, 2019 در 11:32 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نیازی به کارت خارجی نیست. فقط کافیست یک حساب بیت کوین برای خود بسازید. سپس می توانید درآمد خود را به کیف پول بیت کوین منتقل سازید و در انتها با استفاده از سایت هایی مانند localbitcoins به راحتی می توانید بیت کوین خود را به ریال تبدیل کنید و در حساب های بانکی خود در ایران دریافت نمایید.
   برای افتتاح حساب بیت کوین می توانید به مقاله افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین مراجعه فرمایید.
   شاد و پیروز باشید.

   پاسخ
 • فوریه 1, 2019 در 7:30 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با عرض سلام وخسته نیاشید
  یک نفر که چندین ساله کارش درسایت های کلیکی هست و وبسایت خوبم داره می گفت سایت ojoooاسکمه پرسیدم چرا؟

  گفت طبق تجربه ی ۱۰ساله نمی دونیم الان این سایت اسکمه یا نه؟

  پاسخ
  • فوریه 2, 2019 در 1:40 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نظر هر شخصی کاملا محترم و قابل احترام است.
   سایت اجو نیز فراز و نشیب هایی داشته است اما در حال حاضر در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش و بسیاری دیگر از مانیتورینگ های معتبر، فعالیت این سایت موفق و مثبت ارزیابی شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 24, 2019 در 10:24 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام کدوم از این سایت ها برای کلیک زدن مناسب هستن فقط شمارشو بفرستی کافیه شرمنده زیاد سوال میپرسم
  ۱٫ati clicks
  ۲٫scarlet_clicks
  ۳٫aticlixer
  ۴٫atiads
  ۵٫sprizads
  ۶٫bits2u
  ۷٫cliquesteria
  ۸٫uniclique
  ۹٫minerva-clicks
  ۱۰٫strongbux
  ۱۱٫mayaclicks
  ۱۲٫waterptc

  پاسخ
  • ژانویه 25, 2019 در 3:56 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما در مجموعه میلیونر باش خوشحال می شویم بتوانیم به کاربران کمکی کنیم. بنابراین از همراهی و سوال های شما هرگز ناراحت نخواهیم شد. فقط لطف نمایید سوال ها را در بخش مربوطه مطرح فرمایید. این سوال به سایت کلیکی اجو مربوط نمی شود. می توانستید این سوال را در آموزش کسب درآمد از سایت های کلیکی معتبر خارجی برای ایرانیان مطرح فرمایید.
   در مورد پرسش شما باید خدمتتون عرض کنم طبیعتا سایت هایی که از نظر ما معتبر هستند و امتیازهای لازم را کسب کرده اند در آموزش سایت های کلیکی معتبر خارجی برای ایرانیان لیست شده اند و هر سایتی که امتیازات لازم را کسب کند نیز به این لیست اضافه خواهد شد. بنابراین اگر سایتی در این لیست وجود ندارد به این معنی است که هنوز به درجه ای نرسیده است که بتوان آن را به کاربران معرفی کرد و به آن اطمینان نسبی داشت.
   اما اگر قصد دارید در سایت های با ریسک بالاتر نیز فعالیت کنید به شما توصیه می کنم هرگز در آن ها سرمایه گذاری نکنید و درآمد خود را با سرعت بیشتری از آن ها برداشت نمایید.
   از لیست فوق سایت های aticlix و aticlixer و atiads همگی متعلق به یک نفر هستند و به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده اند. سایت های خوش اقبالی بوده اند و خیلی زود شهرت پیدا کرده اند و در حال حاضر پرداخت دارند. اما بنده با توجه به توهینی که به ایرانیان در این سایت ها شده است و عدم ثبات در قوانین، فعالیت در آن ها را توصیه نمی کنم.
   سایت bits2u سایت کلیکی نیست و در حقیقت یک سایت cloud mining است. در مجموع عملکرد مثبتی نداشته است و فعالیت در آن توصیه نمی شود.
   سایتی با نام mayaclicks نمی شناسم. فعالیت در سایت های strongbux و waterptc نیز به هیچ عنوان توصیه نمی شود.
   سایت uniclique و cliquesteria سایت هایی هستند که فراز و نشیب هایی داشته اند و در حال حاضر در حال پرداخت هستند. قدمت چندانی ندارند و خیلی نمی توان روی اعتبار آن ها حساب باز کرد اما فعالیت در آن ها مانعی ندارد. سرمایه گذاری به هیچ وجه توصیه نمی شود.
   سایت های minerva-clicks و sprizads حدود یک سال است که فعالیت خود را آغاز کرده اند و قدمت و اعتبار خاصی ندارند. در حال حاضر سایت های مناسب و سوددهی هستند و پرداختی نیز دارند. اما هیچ تضمینی برای آینده آن ها وجود ندارد. در حال حاضر فعالیت در این ۲ سایت مانعی ندارد. سرمایه گذاری توصیه نمی شود.
   سایت scarlet-clicks از بقیه سایت های لیست معتبرتر است و عملکرد موفق و مثبتی داشته است. فعالیت در این سایت توصیه می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 10, 2019 در 3:03 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  من تازه درمدم از اجو رسیده به یه دلار الان اگه ۳تا زیر مجموعه اجاره کنم؛ بعد یک ماه چقد برام درامد داره؟( فرضا اگه همشون بالای ۴ تا کلیک کنن)
  اکانتم استاندارده.
  و یه زیر مجموعه مستقیم دارم. خودمم هر روز کلیک میکنم.
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • ژانویه 12, 2019 در 8:22 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نمی توان هیچ عدد دقیقی را مشخص کرد. اگر ۴ کلیک داشته باشند یک میزان درآمد می شود و هنگامی که ۵ کلیک می زنند، مقدار بیشتری خواهد شد. حتی به نوع تبلیغاتی که کلیک می کنند بستگی دارد. اما در زیر نحوه محاسبه را برای شما تشریح می کنم تا به راحتی بتوانید، محاسبات را انجام دهید.
   ۱- در پنل کاربری بر روی گزینه “Buy upgrade” کلیک نمایید تا به صفحه آپگریدها هدایت شوید.
   ۲- صفحه را اسکرول کنید تا به جدول “Commission on rented referrals” برسید. در این جدول بر اساس نوع عضویت شما، سودی که به ازای هر کلیک زیرمجموعه های اجاره ای به شما می رسد، نمایش داده شده است. به عنوان مثال اگر زیرمجموعه اجاره ای شما بر روی یک تبلیغ ۵ ثانیه ای کلیک کند، ۰٫۰۰۰۵ دلار دریافت خواهید کرد. این اعداد را یادداشت کنید.
   ۳- حال عدد یادداشت کرده را کافیست در تعداد کلیک های مدنظرتان ضرب کنید تا درآمد روزانه شما از هر زیرمجموعه اجاره ای بدست آید.
   ۴- عدد حاصل را در تعداد زیر مجموعه های اجاره خود ضرب کنید تا درآمد کل زیرمجموعه های اجاره ای شما بدست آید.
   ۵- در آخر کافیست حاصل مرحله قبل را در ۳۰ روز ماه ضرب کنید تا درآمد ماهانه شما از کلیک زیرمجموعه های اجاره ای محاسبه گردد.
   در آموزش فوق به صورت تصویری در مورد هر یک از جدول های بخش آپگرید توضیحات لازم داده شده است. با استفاده از آن و توضیحات فوق به راحتی می توانید درآمد خود از کلیک های خود و زیرمجموعه مستقیم خود را نیز محاسبه و به عدد فوق اضافه فرمایید تا کل درآمد شما در ماه محاسبه شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • ژانویه 8, 2019 در 10:39 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر منظور شما سایت optimalbux.com است که یک سایت ptc است و به عنوان خواهر سایت scarletclix شناخته می شود و فعالیت در آن مانند سایر سایت های کلیکی است. اگر هم منظور شما اعتبار آن است که تا این لحظه عملکرد تقریبا مثبتی داشته است اما به زمان بیشتری نیاز است تا بتوان در مورد آن با قطعیت نظر داد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 7, 2019 در 11:00 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام آپگرید +privilage مشخصاتش رو توی سات اوجو هست اما نمیتونی بخریش چه جوری باید بگیریش بعد اینکه login advertise چی هست ممنون

  پاسخ
  • ژانویه 7, 2019 در 10:29 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   عضویت مذکور به تازگی اضافه شده است و هنوز خرید آن امکان پذیر نیست.
   تبلیغات login advertise مربوط به تبلیغات هنگام ورود به سایت است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 4, 2019 در 4:35 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام خدمت شما
  ببخشید شما فرموده بودید که توی آفرها که فعالیت کنیم به ازای هر پوینت ۰٫۰۰۵ درآمد حساب میشه.
  حالا سوال من اینجاست که چون این پوینت ها به صورت پول قابل مشاهده نیست، چگونه این پوینت ها رو به همون ۰٫۰۰۵ تبدیل کنیم؟
  ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید،با تشکر

  پاسخ
  • ژانویه 4, 2019 در 11:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پس از انجام آفر، باید انجام صحیح آفر توسط پیشنهاد دهنده تایید گردد. هنگامی که تایید صورت پذیرد به صورت اتوماتیک امتیازات به دلار تبدیل و به حساب شما در سایت اضافه می گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 4, 2019 در 11:20 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام نمیدونستم اینو از کجا بپرسم من تو سایت بیتر که تو کانال بود یک بیتر گرفتم الان میخام برداشتش کنم چیکار کنم میشه یه توضیحی بدید

  پاسخ
  • ژانویه 4, 2019 در 1:32 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   امکان برداشت تا پایان ICO وجود ندارد. پس از پایان ICO و رسیدن به حداقل برداشت، می توانید از بخش Profile آدرس کیف پول خود را ثبت کنید و سپس از بخش Withdraw اقدام کنید و با وارد کردن مبلغ، درخواست برداشت ثبت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 3, 2019 در 11:01 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام موقعی که میرم سایت اوجو قبل اینکه وارد اکانتم بشم قسمت paid to click ads نزدیک سی یا چهل تا تبلیغ هست اما وقتی وارد اکانتم میشم فقط هفت تا هست بعضی وقتا هم هجده تا تبلیغ میشه چرا اینجوری بعد چیکار کنم تبلیغ های بیشتری برام بیاد ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
  • ژانویه 3, 2019 در 2:39 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   این امر کاملا طبیعی است. میزان تبلیغاتی که بدون ورود به اکانت مشاهده می کنید شامل تمام تبلیغات است، بدون در نظر گرفتن محدودیت های تبلیغات و همچنین نوع اکانت شما. اما هنگامی که وارد اکانت خود می شوید، فقط تبلیغاتی برای شما به نمایش در خواهد آمد که مناسب نوع اکانت شماست و همچنین هنوز شارژ دارند و از اعتبارشان باقی مانده است.
   بنابراین برای مشاهده تبلیغات بیشتر ۲ راهکار وجود دارد:
   ۱- سعی کنید در ساعات ابتدایی سرور به سایت مراجعه کنید که تبلیغات تازه شارژ می شوند و شارژ آن ها به پایان نرسیده است. همچنین برای اطمینان خاطر می توانید در طول روز چند بار دیگر به سایت سر بزنید.
   ۲- با آپگرید کردن اکانت به درجه ای مانند Economy تعداد تبلیغات بیشتری نیز دریافت خواهید نمود که این عمل تنها در صورتی توصیه می شود که زیرمجموعه های زیادی داشته باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 31, 2018 در 4:03 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. من میخواستم بدونم که اگه زیرمجموئه بخرم یک ماه فعال هستند یا امکان داره کمتر از یک ماه فعال باشند؟؟

  پاسخ
  • دسامبر 31, 2018 در 8:11 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر منظور شما زیرمجموعه های اجاره ای هستند که به صورت ماهانه اجاره می شوند، هیچ تضمینی برای فعال بودن آن ها وجود ندارد. طبق ادعای سایت زیرمجموعه های اجاره ای نیز کاربران سایت هستند. بنابراین ممکن است یک زیرمجموعه کاملا فعال باشد و یکی دیگر هر ۵ روز فقط یک کلیک بزند یا اصلا کلیکی نزند. به همین دلیل باید زیرمجموعه های خود را مدیریت کنید و زیرمجموعه هایی که نرخ کلیک پایینی دارند با پرداخت هزینه تعویض کنید و زیرمجموعه های خوب را تمدید نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 21, 2018 در 7:20 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام یه بخش جدید اومده تو سایت ojoo wad داخل پنل کاربری سایت اسمش puzzle هست میشه یه توضیحی در موردش بدید شرمنده زیاد سوال میپرسم چون مترجم گوگل خوب ترجمه نمیکنه چیزی نمیفهمم

  پاسخ
  • دسامبر 21, 2018 در 9:02 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   دشمنتون شرمنده. ما اینجا هستیم که در حد توان پاسخگوی سوالات شما باشیم.
   این بخش مربوط به یک مسابقه می شود که سایت اجو راه اندازی کرده است. فکر نمی کنم چندان برای افراد ساکن ایران کاربرد داشته باشد. اصول این مسابقه بدین شکل است که در هنگامی که شما در حال مشاهده تبلیغات مختلف در بخش تبلیغات کلیکی سایت اجو هستید، ممکن است به صورت تصادفی قطعاتی از پازل در تبلیغات برای چند ثانیه به نمایش در بیاد. شما باید بر روی این قطعات کلیک کنید تا آن ها برای شما محفوظ گردند. اگر بتوانید قطعات مختلف پازل را جمع آوری کنید و تصاویر را کامل کنید، در قبال هر تصویر کامل شده، شانس خود برای برنده شدن را افزایش می دهید. طبق گفته سایت، برندگان می توانند جوایز جذابی دریافت کنند که البته فکر نمی کنم برای ایرانیان با توجه به تحریم ها امکان ارسال باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آوریل 1, 2021 در 7:04 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام با تشکر از اطلاعات مفیدتون.
    خواستم بدونم اگر در سایت اوجو اطلاعات جزئی تر از خودمون مثل کد پستی و نام خیابان و شماره تلفن رو فیک بزنیم ایرادی داره؟؟؟

    پاسخ
    • آوریل 2, 2021 در 4:00 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     خیر، مشکلی ایجاد نخواهد کرد. فقط فرمت صحیح را رعایت نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • نوامبر 25, 2018 در 11:31 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام، با توجه توضیح شما در پرفکت مانی اطلاعات ثبت نام من و اعضای خانواده باید یکی باشد در سایت کلیک ایراد نمیگیرد اسم ما یکی باشد بعد شماره حساب متفاوت به ما می دهد این در مورد پی پال یا دیگر کیف باید رعایت شود.
  با تشکر از شما

  پاسخ
  • نوامبر 25, 2018 در 12:56 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بدون شک اکثر سایت های کلیکی معتبر با این مسئله دچار مشکل می شوند. شما در سایت های کلیکی فقط مجاز به داشتن یک حساب به ازای هر خط اینترنت و کامپیوتر هستید و علاوه بر این موارد، برای هر شخص فقط یک اکانت مجاز است. بنابراین اگر افراد دیگر خانواده نیز قصد دارند در سایت کلیکی عضو شوند حتما باید از اینترنت و کامپیوتر مستقل عضو شوند. بنابراین حساب پرفکت مانی آن ها را نیز با همان اینترنت و کامپیوتری که قصد استفاده از آن را برای ورود به سایت های کلیکی دارند بسازید و از مشخصات حقیقی خودشان برای ثبت نام استفاده فرمایید. در غیر این صورت احتمال اینکه در سایت های کلیکی دچار مشکل شوید، افزایش پیدا می کند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 24, 2018 در 9:50 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید
  در اینجا روش پرداخت بیت کوین و اتریوم گفتید هست در کدام بخش باید درخواست کنیم چون کلیک می کنیم دلار حساب میشه
  و به چه حساب هایی پرداخت دارد.
  سوال دیگه در مورد باز کردن حساب های پرفکت مانی یا بلاکچین، میشود برای خودم و یکی از اعضای خانواده در یک گوشی برای هر دومون حساب باز کنم مثل سایت کلیک ایراد نمیگیرد ip و دستگاه یکی باشد.
  واقعا آموزش های شما عالی و کامل با لینک شما عضو شدم و دارم پیش میرم.

  پاسخ
  • نوامبر 25, 2018 در 4:09 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   رضایت شما موجب دلگرمی ماست.
   شما به راحتی می توانید درآمد خود را به کیف پول بیت کوین منتقل سازید.
   اینکه مبالغ به دلار محاسبه می شود کاملا طبیعی است. به این دلیل که بیت کوین نوسان زیادی دارد و به همین دلیل همواره مبالغ به دلار محاسبه می شوند که ثابت باشند و در هر لحظه ای که قصد واریز یا برداشت درآمد داشته باشید معادل بیت کوینی آن تعیین می گردد.
   برای فعال شدن امکان برداشت باید حداقل ۱۰۰ کلیک زده باشید و ۲ دلار نیز درآمد کسب کرده باشید. سپس با استفاده از گزینه “Settings” شماره حساب بیت کوین خود را در سایت ثبت نمایید و در انتها از بخش “Cash out funds” درخواست برداشت خود را ثبت فرمایید.
   در مورد حساب بلاک چین مشکلی ایجاد نخواهد شد. در مورد حساب پرفکت مانی به شرطی مجاز به داشتن چندین اکانت با یک ip هستید که در تمام اکانت ها از اطلاعات یکسان استفاده نمایید. یعنی مشخصاتی که برای ثبت نام استفاده می فرمایید در تمامی اکانت ها ثابت باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • می 23, 2019 در 3:45 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام اگه امکانش هست درمورد بخش offertoro و wannads بیشتر توضیح بدین.ازکجا بدونم اون امتیاز و گرفتم یا نه؟و این که مستقیم به حساب واریز میشه یا باید کار خاصی انجام بدم؟

    پاسخ
    • می 24, 2019 در 1:26 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     در این قسمت ها پیشنهادهای مختلفی برای کسب درآمد قرار داده شده است و هر آفر، دارای دستورالعمل هایی می باشد که در آن آفر می توانید مشاهده نمایید. اگر قصد استفاده از این بخش را دارید، باید حتما طبق دستورالعمل ها پیش روید. در غیر این صورت حساب شما در معرض مسدود شدن قرار خواهد گرفت. لذا انجام این بخش تنها در صورتی توصیه می شود که قادر به فهم انگلیسی به صورت دقیق و رعایت تمامی دستورالعمل ها باشید. پس از این که یک آفر را به صورت کامل به اتمام رسانید و تایید شود، امتیاز آن را به صورت اتوماتیک دریافت خواهید کرد. اگر آفری که به انجام می رسانید نیاز به تایید توسط پیشنهاد دهنده داشته باشد، وضعیت آن را می توانید در Offerwall history مشاهده نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • می 24, 2019 در 7:59 ب.ظ
      پیوند یکتا

      یک دنیا ممنون بابت پاسخگوییتون.ولی بعضی از آفرها سادس.مثلا گفته اپ رو نصب کن یا بعد از نصب یک بازی انجام بده.وقتی اونکارارو انجام میدم بازم تائید نمیشه؟چون هیچ پول به من نمیده

     • می 25, 2019 در 3:42 ب.ظ
      پیوند یکتا

      انجام وظیفه است.
      دقت نمایید که برای انجام چنین آفرهایی در همان ابتدا از شما یک آدرس ایمیل خواسته می شود تا لینک اپلیکیشن برای شما ارسال گردد. باید حتما از ایمیلی استفاده نمایید که با آن در سایت اجو ثبت نام کرده اید. در غیر این صورت انجام آفر برای شما امتیازی به همراه نخواهد داشت. همچنین بعضی از آفرها فقط مختص به منطقه های خاصی هستند که در آن ها قید شده است و انجام آن ها برای یک ایرانی، امتیازی به همراه نخواهد داشت.
      در نظر داشته باشید که تبلیغ دهنده تا ۷ روز وظیفه دارد انجام آفر توسط شما را تایید نماید. اگر بیش از ۷ روز از انجام یک آفر توسط شما گذشت و مطمئن بودید که آفر را به درستی انجام داده اید اما دستمزد شما پرداخت نشده است، باید از طریق پشتیبانی سایت اجو مساله را پیگیری نمایید و به آن ها تیکت بزنید و مشکل خود را مطرح سازید.
      موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *