کسب درآمد از فروش محصولات دانلودی در فایل کار

در این آموزش قصد داریم در راستای آموزش های کسب درآمد از فروش محصولات دانلودی ، شما را با سیستم همکاری در فروش فایل کار آشنا کنیم که در این جهت امکانات مناسبی را برای کاربران فراهم نموده است.

در ابتدا به معرفی و امکانات سیستم فایل کار خواهیم پرداخت. سپس به چگونگی عضویت، فعالیت و کسب درآمد از آن خواهیم پرداخت.

قبل از شروع توصیه می کنم، آموزش آشنایی با سیستم های همکاری در فروش فایل را مطالعه بفرمایید. مطالعه‌ی این آموزش می تواند تاثیر بسیار مثبتی در موفقیت شما بگذارد.

کسب درآمد از اینترنت با فروش محصولات دانلودی در فایل کار

کسب درآمد از اینترنت با فروش محصولات دانلودی

به طور خلاصه در این روش، شما فایلی را آماده می کنید که مورد نیاز تعداد زیادی از کاربران اینترنتی است و با فروش این محصول کسب درآمد می کنید.

دقت کنید فایل محصولی نیست که فاسد شود و هرزمان مشتری نیاز داشته باشد با پرداخت هزینه دانلود می کند پس شما بصورت دائمی از فروش محصولات دانلودی درآمد خواهید داشت.

اگر توانایی تحقیق و ایجاد مقاله دارید بهتر است نیازهای دانشجویی را شناسایی و تحقیق و مقاله های پرکاربرد ایجاد کنید و برای فروش قرار دهید. این نکته را نیز درنظر بگیرید که فایل شما باید خاص باشد و بصورت رایگان در اینترنت موجود نباشد.

کسب درآمد از همکاری در فروش محصولات دانلودی

همکاری در فروش محصولات دانلودی روش دیگر کسب درآمد است که در این روش شما به معرفی و تبلیغ محصولات فایلی سایرین می پردازید و به ازای هر فروشی که توسط تبلیغات شما انجام شود پورسانت دریافت می کنید.

در این روش شما نیازی به داشتن محصول ندارید و صرفا با معرفی محصول سایر فروشندگان در سود فروش آن ها شریک می شوید.

سیستم همکاری در فروش محصولات دانلودی فایل کار ( FileKar )

متاسفانه سیستم فایل کار نتوانست در رسیدن به اهدافش موفق عمل کند و در پیمودن مسیر دچار مشکل گردید. این سایت پس از ۸ سال فعالیت، در سال ۱۳۹۷ به فعالیت خود خاتمه بخشید. برای آشنایی با سایر سیستم های معتبر در این زمینه، می توانید به آموزش سیستم های همکاری در فروش محصولات دانلودی مراجعه نمایید.

فایل کار از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز نموده است. این سیستم را می توان از اولین ها در زمینه فروش فایل در ایران دانست.

سیستم همکاری در فروش فایل کار ، یک سایت کاربر محور بوده و کاربران می توانند، فروشگاه های اختصاصی برای خودشان ایجاد کنند و به فروش و بازاریابی فایل بپردازند.

فایل کار خود را اینگونه معرفی می کند:

با فایل کار بدون نیاز به دانش فنی و با چند کلیک ساده و به صورت کاملا رایگان یک سایت و یا یک فروشگاه عالی، قدرتمند و حرفه ای برای مطالب، محصولات و فایل های خود ایجاد نمایید و در صفحات اول گوگل قرار بگیرید.

شاید باورش کمی سخت باشد که کاربرانی داریم که بدون هیچ سرمایه ای ماهیانه ۳-۴ میلیون  درامد کسب می کنند.

جالب تر اینکه بیشتر این افراد دانشجویانی هستند که در حین تحصیل، این درآمدها را دارند.

جالب تر اینجاست که فقط  و فقط با صرف روزانه ۲-۳ ساعت کار.

موضوع را ما خیلی ساده کردیم.

فروشگاه ساز فایل کار ، مکانی برای ایجاد رایگان فروشگاه فایل و همکاری در فروش فایل های دیگران می باشد.

عضویت در سایت همکاری در فروش فایل کار کاملا رایگان بوده و سود شما از هر فروش محصولات دانلودی ۶۰% می باشد.

امکان زیر مجموعه گیری نیز در فایل کار وجود دارد و سود شما از فروش زیر مجموعه ۴% می باشد.

امکانات و مزیت های سیستم فایلکار

 • با ثبت نام در فایلکار یک فروشگاه مستقل با تمامی امکانات مورد نیاز فروش فایل و آدرس اختصاصی filekar.ir به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.
 • ارائه درگاه پرداخت اینترنتی برای فروشگاه شما به صورت رایگان انجام می پذیرد و مشتریان شما جهت خرید فایل می توانند از تمامی کارت های بانکی عضو شبکه شتاب اقدام نمایند.
 • فروشگاه شما علاوه بر آدرس رایگان filekar.ir می تواند دارای دامنه اختصاصی نیز باشد. با ثبت دامنه دلخواه می توانید دامنه را به فروشگاه خود متصل کنید.
 • هزار مگابایت هاست رایگان و پهنای باند نامحدود در اختیار شما قرار می گیرد.
 • در صورتی که مایل باشید، فایل کار به صورت رایگان یک بانک فایل کامل در اختیار شما قرار می دهد یعنی حتی اگر شخصا فایلی برای فروش نداشته باشید، می توانید از بانک فایل استفاده کنید و محصولات را در فروشگاه خود بارگذاری نمایید و از هر فروش ۶۰% به حساب شما واریز خواهد شد.
 • پشتیبانی حرفه ای در ۷ روز هفته از کاربران انجام می گیرد.
 • دارای سیستم شفاف مالی و دقیق و تسویه حساب منظم با کاربران.
 • امکان برقراری ارتباط با مدیریت از طریق ارسال ایمیل و تیکت فراهم است.
 • ارائه گزارش فروش و لیست خریدها به همراه گزارش جزئیات گردش مالی فروشگاه به صورت کامل و قابل پیگری.
 • تمام امکانات فایل کار رایگان است و هیچ هزینه ای از شما درخواست نمی شود. هرزمان شما به درامد برسید از هر فروش ۶۰% مبلغ فروش را شما دریافت می کنید و ۴۰% مبلغ فروش را فایل کار به عنوان کارمزد دریافت می کند.

عضویت در فایل کار

ابتدا بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا وارد سیستم فایل کار شوید. سپس با توجه به راهنمایی های موجود در صفحه، فرم ثبت نام را با اطلاعات صحیح تکمیل نمایید و در نهایت بر روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید.

متاسفانه سیستم فایل کار نتوانست در رسیدن به اهدافش موفق عمل کند و در پیمودن مسیر دچار مشکل گردید. این سایت پس از ۸ سال فعالیت، در سال ۱۳۹۷ به فعالیت خود خاتمه بخشید. به همین دلیل لینک ثبت نام حذف گردید.

پس از این کار، باید حساب شما توسط مدیریت تایید شود، که ممکن است چندین ساعت به طول انجامد. پس از تایید حساب توسط مدیریت، شما می توانید به پنل کاربری خود وارد شوید و فعالیت خود را آغاز نمایید.

نحوه فعالیت در فایل کار

پس از تایید حساب کاربری شما توسط مدیریت، به پنل خود وارد شوید و فایل های خود را به فروشگاهتان در فایلکار اضافه نمایید.

فایل های خود را می توانید از بخش اضافه کردن فایل به فروشگاه ارسال کنید. شما اگر هیچ فایلی برای فروش نداشته باشید تنها با یک درخواست از تیم فایل کار، مجموعه ای از فایلها را به صورت رایگان دریافت می کنید و سپس می توانید اقدام به آپلود فایل ها نمایید.

دربخش آپلود فایل باید نام فایل، توضیحات، قیمت و تعداد صفحات فایل را مشخص کنید و همچنین مشخص نمایید که آیا این فایل را دیگر کاربران بتوانند بازاریابی کنند و پورسانت دریافت کنند یا خیر.

اگر بازاریابی را برای دیگر کاربران فعال کنید باید پورسانت آن ها را نیز مشخص نمایید. این پورسانت از سهم شما کم خواهد شد. بطور کلی این بخش الزامی نیست، اما برای افزایش فروش شما قطعا تاثیر زیادی دارد.

طریقه درخواست فایل از فایل کار

روی گزینه “ارسال تیکت” کلیک کنید و متن درخواست فایل را به پشتیبانی به این شکل ارسال نمایید.

عنوان درخواست: درخواست فایل

متن درخواست: با سلام، عضو جدید با کد شناسایی ۲۲۰۱۰۷۰۰ فایل کار هستم، نیازمند فایل جهت شروع به فروشندگی هستم .

بعد از ارسال درخواست، باید منتظر بمانید تا پاسخ آن داده شود. معمولا بین ۶ الی ۱۲ ساعت بعد پاسخ تیکت داده می شود و باید از بخش “مشاهده تیکت ها” پیگیر این موضوع باشید. اگر تیکت از حالت “درحال بررسی” به حالت “بسته شده” درآید، یعنی پاسخ درخواست شما داده شده است و اگر روی تیکت کلیک کنید باز خواهد شد.

مراحل دریافت فایل

مرحله اول: یک فایل آزمایشی و تصادفی داده می شود تا در فروشگاه خود آپلود کنید و اگر مشکلی در آپلود داشته باشید آموزش داده می شود. بعد از بارگذاری فایل آزمایشی، اطلاع می دهید تا بررسی شود.

مرحله دوم: بعد از بررسی و تایید فایل آپلودشده، تعداد زیادی محصولات دانلودی برای شما ارسال می شود که بین ۵۰ الی ۱۰۰ فایل ارزشمند می باشد. بعد از بارگذاری تمام فایل ها، اطلاع می دهید تا مجددا فایل برای شما ارسال شود.

مرحله سوم: با جا افتادن کامل شما و همکاری خوبی که در مرحله ی اول و دوم با فایل کار داشتید، هزاران فایل برای شما ارسال خواهد شد و به همین شکل ادامه می دهید.

ادامه ی مسیر و کسب درآمد از فروش محصولات دانلودی

بعد از آپلود فایل ها درآمد شما آغاز می شود، اما میزان درآمد شما ثابت نیست و به کمیت و کیفیت محصولات شما و نحوه معرفی آن ها بستگی دارد. در فروشگاه فایل محدودیت درفروش ندارید و روزی ۱ میلیارد تومان هم بفروشید باز امکان پیشرفت وجود دارد.

بنابراین سعی کنید با توجه به اصولی که در آموزش سیستم های همکاری در فروش فایل و آموزش کسب درآمد از فایل سل فراگرفته اید، هر روز بر کمیت و کیفیت فایل های خود بیافزایید تا درآمد شما روز به روز افزایش یابد.

هیچ وقت کار خود را نیمه کاره رها نکنید و هر روز فایل آپلود کنید تا آرشیو قوی تر داشته باشید. فراموش نکنید که در فروشگاه فایل اگر شما آپدیت باشید، به مرور از هر فایل نیز درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

بنابر ادعای فایل کار با ۱۰۰ فایل با کیفیت، به طور میانگین ماهانه حدودا ۱۰۰ هزار تومان درآمد دائمی خواهید داشت و اگر به مرز ۱۰۰۰ فایل با کیفیت برسید درآمد شما حدودا بین ۲ الی ۴ میلیون تومان خواهد شد.

سوالات و نکات مفید در مورد کسب درآمد از فایل کار

 فایلی برای فروش ندارم، چی کار کنم؟

اگر فایلی برای فروش ندارید ۲ کار می توانید انجام دهید:

۱- از طریق تیکت، درخواست ارسال فایل دهید. تیم همکاری در فروش فایل کار برای شما به صورت رایگان، فایل ارسال خواهند کرد.

۲- می توانید با تبلیغ فایل سایر فروشگاه ها، به ازای هر فروشی که با تبلیغ و معرفی شما انجام می شود، پورسانت بازاریابی دریافت کنید. تعداد زیاد فایل و تنوع موضوعی فایل ها در فروشگاه های فایل کار فرصت خوبی برای بازاریابی ایجاد می کند و درامد خوبی نیز به همراه خواهد داشت.

فعالیت به عنوان بازاریاب در فایل کار

با عضویت در سایت، هم به عنوان فروشنده و هم به عنوان بازاریاب می توانید فعالیت نمایید. بازاریاب ها با استفاده از امکانات پنل، می توانند محصولات دیگران را بازاریابی کنند و بفروشند و هرفروشی که انجام شود، پورسانت بازاریاب مشخص است.

این سود را صاحب اصلی فایل مشخص می کند و یک درصد غیر ثابت می باشد و ممکن است برای هر فایل متفاوت باشد. این درصدها را هنگام اضافه کردن محصولات به لیست بازاریابی لمس می کنید و مشاهده می نمایید. این سود بعد از اضافه کردن تغییر نخواهد کرد، حتی اگر صاحب فایل بعدا سود را تغییر دهد برای شما همان سود قبلی خواهد بود.

کسب درآمد از زیرمجموعه گیری

در صورتی که شخصی با لینک زیر مجموعه گیری شما در فایل کار ثبت نام کند، آن شخص زیر مجموعه شما قرار می گیرد و در ازای فروش محصول توسط آن بازاریاب، پورسانتی هم از طرف سایت به شما تعلق می گیرد. سود شما از فروش زیر مجموعه ها ۴% می باشد.

جمع بندی

در این آموزش ابتدا به طور خلاصه با کسب درآمد از فروش محصولات دانلودی آشنا شدیم. سپس به معرفی فایل کار و امکاناتی که در این راستا فراهم نموده است پرداختیم و در انتها نحوه عضویت، فعالیت و کسب درآمد از آن را بررسی کردیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما دوستان عزیز واقع گردد.

آموزش های مشابه: سایت فایل سل ، سایت فایل ۲۴

5/5 - (2 امتیاز)

6 نظر در “کسب درآمد از فروش محصولات دانلودی در فایل کار

 • ژانویه 25, 2020 در 11:47 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و خسته نباشید.من بسته فایل خریداری کردم.از کجا بدونم مولف دارد یا کپی رایت نشده است

  پاسخ
  • ژانویه 26, 2020 در 7:09 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   محصولاتی که شناسه اثر دارند و یا نام برند یا شخصی به عنوان تولید کننده بر روی آن ثبت شده است، مشمول قوانین کپی رایت خواهند شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 25, 2018 در 12:12 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر ببخشید فایل هایی که برای من ارسال خود سایت ارسال میکند رو باید تبلیق کنم یا همین که تو فروشگاه بزارم کافیه؟؟

  پاسخ
  • ژوئن 26, 2018 در 11:28 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   شما می توانید با فروش فایل های خود و یا بازاریابی فایل های دیگران کسب درآمد نمایید. هیچ اجباری به تبلیغ نیست اما بی شک با تبلیغ نمودن فروشگاه و فایل ها می توانید درآمد خود را افزایش دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 23, 2018 در 10:21 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. فایل هایی که برای آپلود ارسال می کنند حقوق مولف ندارند؟!!

  پاسخ
  • فوریه 23, 2018 در 6:36 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   فایل هایی که بارگذاری می شود باید توسط خود شخص تولید شده باشند و یا دارای حق مولف و کپی رایت نباشند.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *