آموزش کسب درآمد از بیت کوین با سایت فری بیت کوین

در این آموزش قصد داریم به صورت جامع سایت FreeBitcoin را خدمت شما عزیزان معرفی نماییم و نحوه کار با پنل کاربری و کسب درآمد از بیت کوین در این سایت را تشریح نماییم و در انتها به تبیین استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت فری بیت کوین خواهیم پرداخت.

Bitcoin Faucet چیست؟

bitcoin faucet یا قطره چکان های بیت کوینی، سایت هایی هستند که در قبال کارهای بسیار ساده به شما مبالغ بسیار اندکی بیت کوین می دهند. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در قبال انجام عملی ساده، مبلغ اندکی بیت کوین دریافت می نمایید.

در این سایت ها وظایف و کارهای محول شده به کاربران، تنوع و گستردگی زیادی دارد. به عنوان مثال ممکن است از شما فقط کلیک بر روی یک دکمه خواسته شود یا مشاهده یک ویدیو یا مشاهده یک تبلیغ و یا هر کار ساده و کوچک دیگری.

تفاوت اصلی این نوع سایت ها با سایت های کلیکی در این است که Faucet ها اصولا دارای تنوع بیشتری در وظایف محول شده به کاربران هستند و همچنین در بیشتر faucet ها، برای کارها یک نرخ مشخص وجود ندارد، بلکه یک حداقل نرخ و یک حداکثر نرخ برای هر فعالیت وجود دارد که در این بازه به قید قرعه، هرکاربر سهمی خواهد برد.

سایت FreeBitcoin

سایت freebitcoin

سایت freebitcoin یکی از معتبرترین سایت های bitcoin faucet می باشد. این سایت فعالیت خود را از اواخر سال ۲۰۱۳ آغاز نمود و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

روش کلی کسب درآمد از سایت فری بیت کوین بسیار ساده است و به هیچ تخصص خاصی نیاز ندارد. بدین منظور کافیست بر روی یک دکمه به نام ROLL کلیک کنید. با فشردن این دکمه در هر ساعت می توانید مقداری بیت کوین رایگان متناسب با شانس خود دریافت نمایید.

البته اگر قصد داشته باشید فقط با RoLL زدن، هر یک ساعت مقدار کمی بیت کوین به حساب خود اضافه کنید، رشد حساب خیلی کند خواهد بود. بنابراین در این آموزش، ما به شما استراتژی را پیشنهاد می کنیم که با استفاده از آن می توانید میزان بیت‌کوین دریافتی و سرعت پیشرفت را به شدت افزایش دهید.

اطلاعات و نکات مهم در مورد سایت فری بیت کوین

 • سایت freebitcoin دارای اعتبار و امنیت بالایی می باشد.
 • سایت فری بیت کوین ، مشکلی با ایرانیان ندارد.
 • حداقل مبلغ برداشت در سایت فری بیت کوین ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین است.
 • هر یک ساعت می توانید یک ROLL در این سایت بزنید.
 • در هنگام نگارش این مقاله ارزش هر رول در این سایت، تقریبا در بازه ۰٫۰۰۰۰۰۰۳ تا ۰٫۰۳ بیت کوین می باشد. یعنی کمترین میزانی که در هر رول ممکن است برنده شوید ۰٫۰۰۰۰۰۰۳ بیت کوین است و ماکزیمم مقداری که می توانید برنده شوید، ۲۰۰ دلار است.
 • در سایت فری بیت کوین ، در هر رول علاوه بر بیت کوین، ۲ بلیط قرعه کشی و ۲ امتیاز RP نیز دریافت خواهید کرد.
 • در سایت freebitcoin امکان جذب زیرمجموعه و کسب درآمد از آن ها نیز وجود دارد.
 • در صورتی که بالای ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین در حساب خود در سایت فری بیت کوین داشته باشید، سالانه از طرف سایت، ۴٫۰۸% سود دریافت می نمایید.
 • سایت freebitcoin هر هفته بین کاربران قرعه کشی برگزار می کند که ۱۰ نفر در این قرعه کشی برنده اعلام می شوند و نفر اول بیشترین مبلغ را می برد و نفر دهم کمترین مبلغ را. جایزه این قرعه کشی مبالغ قابل توجهی بر اساس بیت کوین است. به عنوان نمونه در هفته گذشته، نفر اول ۰٫۴۰۱ بیت کوین و نفر دهم ۰٫۰۰۰۷۸ بیت کوین برنده شده اند.

عضویت در سایت FreeBitcoin

تذکر: سایت freebitcoin در حال حاضر توسط ایران فیلتر شده است و برای استفاده از آن باید از یک vps یا vpn اختصاصی با IP غیر آمریکایی استفاده نمایید. اگر استفاده از چنین برنامه هایی برای شما سخت است پیشنهاد می کنیم به جای این سایت از آموزش سایت کوین پات استفاده نمایید که می تواند سود بسیار بیشتری نیز به همراه داشته باشد.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد صفحه ثبت نام در سایت فری بیت کوین شوید.

اکنون با فرمی مشابه شکل زیر روبرو خواهید شد. این فرم را با توجه به توضیحات ذیل تکمیل فرمایید.

ثبت نام در سایت فری بیت کوین

 • E-mail Address: آدرس ایمیل معتبر خود را در این فیلد وارد نمایید.
 • Password: رمز عبور خود را در این فیلد وارد فرمایید.
 • Your Referrer: شماره داخل این کادر را تغییر ندهید.
 • Enter captcha here: در این فیلد، کد تصویر را وارد نمایید.

در انتها بر روی “SIGN UP” کلیک کنید تا ثبت نام شما انجام گردد و وارد سایت شوید.

نکته: در دفعات بعد برای ورود به سایت، پس از وارد نمودن آدرس سایت، از منوی فوقانی بر روی گزینه “LOGIN” کلیک کنید و با وارد نمودن ایمیل و رمز عبور خود وارد سایت شوید.

آشنایی با پنل کاربری سایت FreeBitcoin

هنگامی که وارد سایت freebitco.in می شوید، در پنل کاربری خود با منویی مطابق شکل زیر روبرو می شوید که در ادامه هر یک از گزینه های موجود در این منو را تشریح خواهیم نمود.

نحوه کار با سایت freebitcoin

FREE BTC

با کلیک بر روی این گزینه، وارد بخش کسب بیت کوین رایگان می شوید. صفحه را به سمت پایین اسکرول نمایید تا به دکمه “ROLL” برسید. در اینجا شما با تصویری مشابه شکل زیر مواجه هستید.

کسب بیت کوین رایگان با سایت freebitcoin

۱- در این بخش جدولی به شما نمایش داده خواهد شد که در ستون سمت چپ، بازه هایی از شماره ها نشان داده می شود و در ستون سمت راست مبلغی که به هر بازه اختصاص می یابد. بنابراین هنگامی که شما بر روی دکمه رول کلیک می کنید، با توجه به عددی که بر اساس قرعه و شانس به شما تعلق می گیرد، برنده مبلغی بیت کوین بر حسب جدول فوق می شوید.

۲- اگر بر روی این گزینه کلیک کنید، می توانید بدون انجام دادن CAPTCHA ، بر روی دکمه رول کلیک کنید اما در این صورت امتیاز RP کمتری بدست خواهید آورد. بنابراین فعال کردن این گزینه توصیه نمی شود.

۳- CAPTCHA یا همان تست انسان شناسی گوگل است و باید قبل از کلیک بر روی دکمه رول، آن را انجام دهید.

۴- در نهایت بر روی دکمه “ROLL” کلیک کنید تا براساس شماره ای که به شما تعلق می گیرد، برنده مبلغی بیت کوین شوید و این مبلغ به حساب شما اضافه گردد. پس از کلیک بر روی دکمه رول، زمان سنجی به شما نمایش داده خواهد شد که مدت زمانی را که دوباره می توانید بر روی دکمه رول کلیک و کسب درآمد نمایید، به شما نشان خواهد داد.

MULTIPLY BTC

این بخش مربوط به بازی قمارگونه HI-LO است. این بازی بر اساس شرط بندی روی اعداد کمتر و بیش تر می باشد. استفاده از این گزینه، هرگز به کاربران میلیونر باش توصیه نمی گردد و به همین دلیل آموزشی هم درمورد این قسمت داده نخواهد شد.

اگر به دنبال درآمد سالم و حرفه ای از سایت freebitcoin هستید، درگیر این بخش نشوید.

EARN BTC

در این بخش در صورتی که بالای ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین در حساب خود در سایت فری بیت کوین داشته باشید، سالانه از طرف سایت، ۴٫۰۸% سود دریافت می نمایید. این سود به صورت روزانه محاسبه و به حساب شما پرداخت خواهد شد.

این بخش سودآور است اما با توجه به اینکه مطمئن ترین کیف پول، کیف پول شخصی خود شما است، استفاده از آن برای مبالغ بالا و به عنوان سرمایه گذاری توصیه نمی شود.

LOTTERY

همان طور که پیش تر اشاره شد، با هر بار رول زدن در سایت فری بیت کوین، شما به صورت رایگان ۲ بلیط قرعه کشی نیز دریافت می کنید.

سایت freebitcoin هر هفته بین کاربران قرعه کشی برگزار می کند که ۱۰ نفر در این قرعه کشی برنده اعلام می شوند و نفر اول بیشترین مبلغ را می برد و نفر دهم کمترین مبلغ را. جایزه این قرعه کشی مبالغ قابل توجهی بر اساس بیت کوین است که در این صفحه مشخص خواهد بود. لیست برندگان و میزان مبلغی که برنده شده اند نیز در بخش لاتاری قابل رویت است.

همچنین در این بخش می توانید تعداد بلیط های خود، تعداد کل بلیط های موجود در قرعه کشی و درصد شانس خود را مشاهده نمایید.

علاوه بر موارد فوق، از طریق بخش لاتاری می توانید بلیط قرعه کشی نیز خریداری نمایید و شانس خود را برای برنده شدن در لاتاری افزایش دهید. قیمت هر بلیط در حال حاضر ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت کوین است.

برای خرید بلیط کافیست در باکس “BUY LOTTERY TICKETS” تعداد بلیطی که می خواهید را وارد کنید و با کلیک بر روی دکمه “BUY” و پرداخت مبلغ از موجودی خود، بلیط های قرعه کشی را خریداری نمایید.

البته میلیونر باش با توجه به شانس کم برنده شدن در لاتاری، به کاربران توصیه نمی کند که با پرداخت مبلغ، بلیط اضافی خریداری کنند.

REWARDS

همان طور که پیش تر اشاره شد، با هر بار رول زدن در سایت فری بیت کوین، شما به صورت رایگان ۲ امتیاز RP نیز دریافت می کنید.

بخش REWARDS را از نظر استراتژی و اهمیت می توان مهمترین قسمت سایت freebitcoin دانست. در این صفحه شما امتیازات (RP (Reward Points خود را می توانید مشاهده نمایید.

همچنین در باکس “ENCASH YOUR POINTS” می توانید امتیازات خود را به بیت کوین تبدیل کنید. بدین منظور کافیست تعداد امتیازی که قصد دارید به بیت کوین چنج کنید را وارد نمایید و بر روی دکمه “ENCASH” کلیک فرمایید.

ارزش هر امتیاز، ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت کوین است.  البته حداقل امتیازی که برای چنج کردن باید داشته باشید، ۱۰۰۰۰۰ امتیاز است و کمتر از این حد را نمی توانید تبدیل کنید.

ما تبدیل امتیاز به بیت کوین را توصیه نمی کنیم و پیشنهاد می کنیم از امتیازها مطابق استراتژی که در ادامه مقاله تشریح خواهد شد، استفاده فرمایید.

باکس آخر این صفحه با عنوان “REWARD POINT PRIZES” مربوط به امکانات و جوایزی است که می توانید با امتیازهای خود دریافت نمایید. این باکس مطابق تصویر زیر است که در ذیل به توضیح آن خواهیم پرداخت.

کاربرد امتیازها در سایت فری بیت کوین

۱- مربوط به دریافت وسایل اکترونیکی و دیجیتالی مانند گوشی موبایل در قبال امتیازات RP است.

۲- مربوط به دریافت کیف پول های سخت افزاری در قبال امتیازات RP است.

۳- مربوط به دریافت گیفت کارت ها در قبال امتیازات RP است.

۴- با استفاده از این گزینه می توانید در قبال امتیازات RP  خود، به مدت ۲۴ ساعت میزان دریافت بیت کوین با هر بار رول زدن را تا ۱۰ برابر افزایش دهید.

۵- مربوط به دریافت بلیط های لاتاری در قبال امتیازات RP است.

۶- با استفاده از این گزینه می توانید در قبال امتیازات RP  خود، به مدت ۲۴ ساعت میزان دریافت امتیازات RP با هر بار رول زدن را تا ۱۰۰ امتیاز افزایش دهید.

مقادیر امتیازی که برای موارد فوق خرج می شود متغیر است که با کلیک بر روی هر یک از گزینه ها، این مقادیر نمایش داده خواهد شد. به طور مثال در هنگام نگارش این مقاله برای دریافت یک گوشی (IPHONE X (256GB از سایت به ۱۶,۱۸۶,۶۶۷ امتیاز RP نیاز است و به نظر نمی رسد شخصی عادی با منابع عادی بتواند در مدت کوتاهی به این میزان امتیاز برسد.

آموزش دریافت جوایز و امکانات با استفاده از امتیازات RP

نحوه استفاده از امتیازات RP  برای هر یک از گزینه های فوق بدین شکل است که بر روی گزینه مورد نظر کلیک می کنید و سپس در صفحه بازشده با توجه به میزان امتیازی که دارید و امکانی که مد نظر دارید، بر روی گزینه “REDEEM” کلیک می نمایید.

به عنوان نمونه اگر بر روی گزینه ۴ یعنی “FREE BTC BONUS” کلیک کنید، صفحه ای مشابه شکل زیر برای شما باز خواهد شد.

آموزش افزایش درآمد در سایت freebitcoin

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید با خرج کردن ۳۲۰۰ RP می توانید تا ۲۴ ساعت از هر رولی که می زنید، ۱۰۰۰ % یعنی ۱۰ برابر، بیشتر بیت کوین کسب نمایید و اگر ۱۶۰۰ RP خرج کنید ۵۰۰ % بیشتر و به همین ترتیب این روند نزول پیدا می کند تا جایی که اگر فقط ۳۲RP خرج نمایید، ۱۰ % بیت کوین بیشتر دریافت خواهید کرد.

حال کافیست با توجه به شرایط و میزان امتیازی که در اختیار دارید و استراتژی خود، در مقابل گزینه مطلوب بر روی دکمه “REDEEM” کلیک فرمایید تا امتیاز RP از حساب شما کسر گردد و امکان مورد نظر به مدت ۲۴ ساعت برای شما فعال گردد.

تذکر: بهترین راه استفاده از امتیازات RP برای افزایش درآمد، استفاده ترکیبی از گزینه ۳ و ۶ است که در بخش استراتژی کسب درآمد مطلوب از سایت فری بیت کوین ، مفصلا در این مورد صحبت خواهیم کرد.

REFER

این صفحه مربوط به بخش مدیریت زیرمجموعه ها می باشد. یکی از ویژگی های جذاب سایت freebitcoin امکان جذب زیرمجموعه بدون محدودیت است. شما در این سایت می توانید بی نهایت زیرمجموعه جذب نمایید و همین امر پتانسیل کسب درآمد در سایت فری بیت کوین را به شدت افزایش می دهد.

مهم ترین بخش درآمد شما از زیرمجموعه هایتان بدین ترتیب است که هر بار که زیرمجموعه شما رول می زند، به میزان ۵۰% از مبلغی که دریافت می کند، از طرف سایت نیز به شما پرداخت خواهد شد. علاوه بر این با هر بار رول زدن زیرمجموعه، یک امتیاز RP و یک بلیط قرعه کشی نیز دریافت می کنید. بنابراین با توجه به این شرایط، اهمیت جذب زیرمجموعه کاملا واضح است.

تذکر: هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای رول هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد.

در صفحه REFER اطلاعات مختلفی از جمله: نرخ کمیسیون زیرمجموعه ها، لینک ها و بنرهای زیرمجموعه گیری شما، تعداد کل زیرمجموعه های شما و کل درآمد شما از زیرمجموعه ها وجود دارد.

آموزش جذب زیرمجموعه در سایت FreeBitcoin

بدین منظور در صفحه “REFER” به باکس “YOUR REFERRAL URL” مراجعه نمایید و لینک موجود در این باکس را کپی نمایید و در بسترهای پربازدید خود قرار دهید. هر شخصی که از طریق این لینک در سایت فری بیت کوین عضو شود، به صورت اتوماتیک زیرمجموعه شما خواهد شد.

FAQ

این بخش مربوط به سوالات متداول است و به سوالات مختلفی در مورد سایت فری بیت کوین پاسخ داده شده است.

PROFILE

در این صفحه اطلاعات شخصی شما قرار دارد. هنگامی که برروی PROFILE کلیک می کنید با صفحه ای مشابه تصویر زیر مواجه می شوید که در ذیل به توضیح آن خواهیم پرداخت.

تنظیمات سایت freebitco.in

۱- این گزینه مربوط به آدرس کیف پول شما است. با استفاده از این گزینه می توانید آدرس کیف پول خود را برای دریافت درآمدهای خود از سایت وارد نمایید و یا تغییر دهید. اگر تا کنون برای خود حساب بیت کوینی نساخته اید می توانید با استفاده از مقاله افتتاح حساب بیت کوین در بلاک چین، این حساب را برای خود افتتاح کنید و سپس شماره حساب خود را در این فیلد وارد نمایید.

۲- این گزینه مربوط به آدرس ایمیل شما است و می توانید ایمیل خود را با استفاده از این بخش تغییر دهید.

۳- رمز عبور خود را با استفاده از این گزینه می توانید تغییر دهید.

۴- این گزینه مربوط به عبور دو مرحله ای است و با فعال کردن آن، امنیت ورود به حساب خود را افزایش خواهید داد. برای استفاده از این گزینه، باید از نرم افزار Google Authenticator استفاده نمایید. اگر این گزینه را فعال نکنید، در هنگام لاگین کردن به سایت فری بیت کوین، کافیست فیلد مربوط به ۲FA را خالی بگذارید.

۵- این بخش مربوط به غیر فعال کردن دریافت بلیط لاتاری و سود مانده حساب است.

 • برای غیر فعال کردن دریافت بلیط لاتاری کافیست تیک گزینه “DISABLE LOTTERY” را بزنید. با غیر فعال کردن دریافت بلیط لاتاری، با هر بار رول زدن، دیگر بلیط لاتاری دریافت نخواهید کرد و به جای آن ۲RP اضافی کسب خواهید کرد . یعنی با هربار رول زدن علاوه بر بیت کوین، ۴RP دریافت خواهید نمود. همچنین با هربار رول زدن زیرمجموعه های خود، دیگر بلیط لاتاری دریافت نمی کنید و به جای آن یک RP اضافی کسب می کنید. اگر امیدی به برنده شدن در لاتاری ندارید و مایل به شرکت در قرعه کشی هفتگی نیستید، می توانید با تیک زدن این گزینه، ۲ برابر RP دریافت کنید و کسب درآمد خود را بهبود بخشید.
 • برای غیر فعال کردن دریافت سود مانده حساب کافیست تیک گزینه “DISABLE INTEREST” را بزنید. غیر فعال کردن این گزینه توصیه نمی شود.

۶- این بخش مربوط به دریافت ایمیل از سایت freebitcoin است و می توانید مشخص کنید در چه زمینه هایی از سایت فری بیتکو ایمیل دریافت نمایید.

CONTEST

در این بخش مسابقاتی به صورت ماهانه برگزار می شود که جوایز بزرگی نیز دارد. برای برنده شدن در این مسابقات باید بتوانید در ۱۰ نفر اول لیست قرار بگیرید که کار بسیار دشواری است. برای آگاهی از این مسابقات و وضعیت خود در هر مسابقه و لیست برندگان، باید به بخش CONTEST مراجعه نمایید.

STATS

در این بخش وضعیت و نمودار فعالیت سایت فری بیت کوین و شما قرار دارد. با کلیک بر روی “PERSONAL STATS” می توانید وضعیت خود را به صورت کاملا مفصل مشاهده و بررسی نمایید.

مستطیل قرمز

مبلغ کل موجودی (بالانس حساب) شما در سایت freebitcoin را بر حسب بیت کوین نشان می دهد.

مربع آبی

با کلیک بر روی این گزینه از حساب خود خارج خواهید شد.

نحوه دریافت درآمد از سایت FreeBitcoin

سه روش برای دریافت موجودی وجود دارد که با کلیک بر روی “WITHDRAW ” می توانید هر یک از آن ها را انتخاب کنید. این روش ها عبارتند از:

AUTO

در این روش مجموع درآمد شما اگر بیش از ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین باشد، در یکشنبه هر هفته، کل درآمد به کیف پول اصلی شما واریز خواهد شد.

برای فعال کردن این گزینه کافیست آدرس کیف پول بیت کوینی خود را از بخش “PROFILE” وارد نمایید و سپس با کلیک بر روی دکمه “WITHDRAW” و زدن تیک گزینه “AUTO WITHDRAW” این امکان فعال خواهد شد و به صورت اتوماتیک درآمد شما هر یکشنبه به حساب شما واریز خواهد شد. بنابراین پس از اینکه درآمد شما به بالای ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین رسید، این گزینه را فعال کنید. در این صورت کارمزد پرداخت نیز صفر است.

SLOW

در این روش اگر مجموع درآمد شما بیش از ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین باشد، می توانید در هر لحظه ای با وارد کردن آدرس کیف پول خود و مقداری که می خواهید از سایت برداشت نمایید، درخواست برداشت ثبت نمایید. ظرف مدت ۶ تا ۲۴ ساعت مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد. اما در این روش مبلغی به عنوان کارمزد نیز از حساب شما کم خواهد شد. در هنگام نگارش مقاله، کارمزد این روش ۰٫۰۰۰۰۰۵۶ بیت کوین است.

INSTANT

در این روش اگر مجموع درآمد شما بیش از ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین باشد، می توانید در هر لحظه ای با وارد کردن آدرس کیف پول خود و مقداری که می خواهید از سایت برداشت نمایید، درخواست برداشت ثبت نمایید. ظرف مدت ۱۵ دقیقه مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد. اما در این روش مبلغ بیشتری به عنوان کارمزد از حساب شما کم خواهد شد. در هنگام نگارش مقاله، کارمزد این روش ۰٫۰۰۰۰۲۳۸ بیت کوین است.

تذکرات مهم

 • هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای کلیک هایش بر روی ROLL به صورت کامل درآمد خود را دریافت خواهد کرد و مبلغ پرداختی به شما از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید. بنابراین فراموش نکنید که اگر شما زیر مجموعه‌ی هیچ شخصی نباشید، هیچ نفعی برای شما ندارد و تنها صاحبان سایت freebitcoin از این عمل شما به صورت کوتاه مدت نفع خواهند برد. اما در دراز مدت به دلیل ریزش کاربران، برای آن ها و در نهایت برای خود شما ضرر به همراه خواهد داشت.
 • در تمام سایت هایی که امکان زیرمجموعه گیری فعال است، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.

استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت فری بیت کوین

همراهان گرامی برای کسب درآمد مطلوب در سایت freebitcoin نیاز به سرمایه گذاری ندارید و می توانید با کمی صبر و رعایت اصولی که در این بخش آموزش خواهید دید، به درآمد قابل توجه و مطلوبی برسید.

همچنین قابل ذکر است که اگر دنبال درآمد میلیونی در ماه اول هستید  از کار در این سایت پرهیز نمایید. این سایت جهت درآمد مناسب حداقل نیاز به ۴ ماه فعالیت مداوم دارد و باید روزانه به طور منظم به سایت freebitcoin سر بزنید.

 • کلیک های منظم بر روی ROLL به صورت روزانه

شرط اول برای موفقیت در سایت freebitcoin انجام کلیک های حداکثری بر روی ROLL است. شما هر ۶۰ دقیقه، یک بار می توانید بر روی دکمه ROLL کلیک نمایید. بنابراین در هر روز نهایتا می توانید ۲۴ بار رول بزنید. سعی کنید حداقل ۱۴ بار در روز رول بزنید. هرچه تعداد رول هایی که می زنید بیشتر باشد، سرعت پیشرفت شما نیز بیشتر خواهد بود.

همچنین گاهی سایت به صورت موقتی پاداش های بیشتری برای رول زدن ها در نظر می گیرد که با سر زدن منظم به سایت، می توانید از این فرصت ها نیز استفاده حداکثری ببرید.

 • جذب زیرمجموعه مستقیم

همان طور که در بخش REFER اشاره شد، جذب زیرمجموعه منفعت بسیار زیادی به همراه دارد و با توجه به اینکه در سایت freebitcoin می توانید بدون محدودیت به جذب زیرمجموعه بپردازید، باید از این پتانسیل حداکثر استفاده را ببرید و تا می توانید زیرمجموعه های فعال جذب نمایید. هرچقدر در این امر موفق تر عمل کنید، سرعت افزایش درآمد و پیشرفت شما نیز بیشتر خواهد بود.

روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به چند مورد از اساسی ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف سایت freebitcoin نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در سایت فری بیتکوین عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.
 • لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.
 • در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت نمایش دهید.
 • لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره سایت فری بیت کوین به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.
 • غیر فعال کردن دریافت بلیط لاتاری

با توجه به تعداد بسیار زیاد کاربران سایت، احتمال برنده شدن در لاتاری برای هر شخص بسیار پایین است و ممکن است هرگز برنده لاتاری نشوید. بنابراین از نظر بنده بهتر است نقد را بچسبید و نسیه را رها کنید.

بدین منظور از منوی فوقانی سایت “PROFILE” را انتخاب کنید و بر روی تب “DISABLE LOTTERY & INTEREST” کلیک نمایید و در نهایت تیک گزینه  “DISABLE LOTTERY” را بزنید. از این پس با هر بار رول زدن دیگر بلیط لاتاری دریافت نمی کنید و به جای آن ۲ امتیاز RP اضافی دریافت خواهید نمود.

 • اجرای استراتژی استفاده از امتیازات RP برای افزایش درآمد

هنگامی که امتیازات RP  شما به ۱۲۰ عدد رسید به منوی “REWARDS” و بخش “REWARD POINTS BONUS” مراجعه کنید. حال بسته “۱۰REWARD POINTS / ROLL” را فعال کنید.

با فعال کردن این بسته، ۱۲۰RP از شما کم خواهد شد و در مقابل به مدت ۲۴ ساعت، به ازای هر رولی که بزنید ۱۰RP اضافی بدست خواهید آورد.

به همین ترتیب باید وقتی تعداد RP شما به ۳۰۰ رسید بسته بعدی را خریداری نمایید و همین روند را ادامه دهید تا تعداد RP شما به ۱۲۰۰ برسد و بتوانید بسته “۱۰۰REWARD POINTS / ROLL” را فعال فرمایید.

مشکل بزرگ:

اما متاسفانه در این مسیر یک مشکل بزرگ وجود دارد و آن این است که هنگامی که تعداد RP شما به ۳۰۰ برسد و بخواهید بسته “۲۵REWARD POINTS / ROLL” را فعال کنید با پیغامی مواجه می شوید که می گوید شما واجد شرایط فعال کردن این بسته و بسته های بزرگتر نیستید. این پیغام به دلیل شرایطی است که سایت freebitcon برای استفاده از امتیازات RP قرار داده است.

رفع مشکل:

برای رفع مشکل از منوی فوقانی سایت گزینه “FREE BTC” را انتخاب کنید. سپس در ابتدای صفحه بر روی عبارت “REQUIREMENTS TO UNLOCK BONUSES” کلیک نمایید.

حال برای شما کادر “ACCOUNT BONUS REQUIREMENTS” باز خواهد شد. در این کادر بر روی گزینه “REDEEM ALL RP BONUSES” کلیک کنید تا جدولی مشابه تصویر زیر برای شما باز گردد. در این جدول می توانید مشاهده نمایید که شما باید چه کاری انجام دهید تا بتوانید تمام امتیازات RP خود را REDEEM کنید و محدودیت های شما برداشته شود.

آموزش رفع مشکل سایت فری بیتکوین

۱- این گزینه می گوید شما می توانید با خرید ۲۸۲۱ بلیط لاتاری، محدودیت استفاده از امتیازات RP را حذف نمایید. مقدار بلیطی که باید خریداری کنید تا محدودیت ها برداشته شود با هر بار رول زدن شما افزایش خواهد یافت.

۲ و ۳- این دو گزینه مربوط به بخش MULTIPLY BTC و شرط بندی می باشد که استفاده از آن ها به هیج وجه توصیه نمی گردد.

۴- این گزینه نیز می گوید می توانید با پرداخت ۰٫۰۰۹۳۷۵۸۷ بیت کوین به حساب خود در سایت فری بیت کوین ، علاوه بر دریافت سود ۴٫۰۸ % سالانه، محدودیت های استفاده از امتیازات RP را نیز حذف نمایید. برای پرداخت وجه به حساب خود در سایت freebitcoin بر روی گزینه “DEPOSIT” کلیک کنید و شماره حساب متعلق به خود در سایت freebitco.in را یادداشت نمایید. سپس باید مبلغ را به این شماره حساب از طریق کیف پول خود انتقال دهید.

بنابراین یکی از موارد ۱ و ۴ را انتخاب کنید و آنچه که گفته شده است را دقیقا انجام دهید تا محدودیت های موجود را از بین ببرید. بدون شک مورد ۴ اقتصادی تر است و با سود همراه است اما دارای ریسک بیشتری نسبت به مورد ۱ می باشد.

تذکرات این بخش:

 • این که کدام یک از موارد ۱ و ۴ را انتخاب نمایید، به خود شما بستگی دارد. باتوجه به اینکه ما نمی توانیم اعتبار هیچ سایتی را به صورت ۱۰۰ % تضمین کنیم و مسئولیتی در قبال عملکرد سایت ها نداریم، بنابراین مسئولیت واریز پول به سایت فری بیت کوین کاملا برعهده خود شماست.
 • آنچه که در این جدول به نمایش در خواهد آمد، می تواند تغییر کند و شما همواره نیاز دارید این جدول را کنترل نمایید و با توجه به شرایط موجود، اقدام به انجام وظایف خود کنید.
 • اگر می خواهید از گزینه اول استفاده کنید باید این امر را در نظر بگیرید که نمی توانید فقط با رول زدن تعداد بلیط های لازم را خریداری کنید. بنابراین یا باید خوش شانس باشید و در رول ها مبلغی قابل توجه برنده شوید تا بتوانید تعداد بلیط لازم را خریداری نمایید یا باید مبلغ اندکی بیت کوین به حساب خود واریز کنید تا بتوانید تعداد بلیط لازم را تهیه کنید و یا باید تعدادی زیرمجموعه داشته باشید که درآمد شما رشد سریع تری داشته باشد.
 • اگر شرایط نسبت به دفعه قبلی که برای حذف محدودیت ها، یکی از گزینه ها را انجام داده اید تغییر پیدا کند و سخت تر شود، باید مابه التفاوت را نیز انجام دهید. به عنوان مثال اگر شما ۲۸۲۱ بلیط خریداری کرده اید و محدودیت ها را حذف نموده اید و پس از گذشت مدتی در این جدول، تعداد بلیط های لازم ۳۰۰۰ بلیط شده باشد، در صورتی که برای فعال کردن بسته ها مجددا با مشکل مواجه شدید باید ۱۷۹ بلیط دیگر نیز خریداری نمایید.

ادامه استراتژی:

پس از اینکه مشکل فعال نمودن بسته های RP را به روش فوق حل نمودید، بسته “۲۵REWARD POINTS / ROLL” را فعال کنید و همین روند را ادامه دهید تا تعداد RP شما به ۱۲۰۰ برسد و بتوانید بسته  “۱۰۰REWARD POINTS / ROLL” را فعال فرمایید.

از این پس همواره این بسته را فعال نمایید تا هرچه سریع تر بتوانید ۴۴۰۰RP  کسب کنید.

سسپس از منوی “REWARDS” به بخش “FREE BTC BONUS” مراجعه نمایید و با پرداخت ۳۲۰۰RP بسته “BONUS 1000%” را فعال کنید. با فعال کردن این بسته، به مدت ۲۴ ساعت به ازای هر رولی که بزنید ۱۰ برابر بیت کوین بیشتر کسب خواهید کرد.

با ۱۲۰۰ امتیاز باقی مانده نیز بسته “۱۰۰REWARD POINTS / ROLL” را فعال کنید و دوباره همان مسیر قبل را تکرار کنید تا امتیاز شما مجددا به ۴۴۰۰RP برسد و بتوانید بسته “۱۰۰۰% BONUS” را فعال نمایید و همواره همین روند را تکرار فرمایید.

تذکر بسیار مهم: این نوع بسته ها را فقط زمانی فعال نمایید که می توانید بیش از ۱۲ بار در روز رول بزنید وگرنه برای شما به جای سود، ضرر به همراه خواهد داشت. همچنین وقتی این بسته ها را فعال می کنید سعی نمایید بیشترین رول ممکن را در ۲۴ ساعت بزنید تا بیشترین سود عایدتان شود.

جمع بندی

در این آموزش به صورت جامع با سایت FreeBitcoin و امکانات آن آشنا شدیم و بهترین استراتژی برای کسب درآمد مطلوب از سایت فری بیت کوین را بررسی کردیم.

اگر مایل هستید با دیگر سایت این مجموعه که معتبرترین سایت در زمینه کسب دوج کوین رایگان می باشد آشنا شوید، می توانید آموزش کسب داج کوین رایگان با سایت فری داج کوین را مطالعه نمایید. همچنین برای مطالعه سایر روش های کسب درآمد از بیت کوین می توانید مقاله جامع کسب درآمد از بیت کوین در ایران را مطالعه فرمایید.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

4.4/5 - (19 امتیاز)

426 نظر در “آموزش کسب درآمد از بیت کوین با سایت فری بیت کوین

 • فوریه 12, 2024 در 1:20 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام،من و همسرم در این سایت حدود ۳ ساله فعالیت داریم،خانمم بالای ۰/۳ و من هم بالای ۰/۲ بیت کوین استخراج کردیم،خانمم زمانی که قصد انتقال به کیف پولش رو داشت بلافاصله بلاک شد.من هم وقتی انتقال رو انجام دادم حدود دو هفته در حالت Hold بود بعد دو هفته هم در حالت review بود و بعدش تاریخچه پاک شد و هیچ بیت کوینی به حسابم منتقل نشد،چه مشکلی وجود داره و ادرس پشدیبانی سایتشون چی هست؟

  پاسخ
  • فوریه 23, 2024 در 11:36 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   با توجه به اینکه این سایت ها در ایران فیلتر هستند و کاربران معمولا از vpn استفاده می کنند و دارای آیپی های مشترک با سایر کاربران می شوند، وقتی درخواست برداشت می دهید و فعالیت اکانت مورد بررسی قرار می گیرد، تخلف محسوب میشود و اکانت یا موجودی مسدود می گردد. کاری هم نمی توان کرد چون استفاده از vpn طبق قوانین چنین سایت هایی ممنوع است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 24, 2023 در 7:44 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  من واسه ورود به سایتfreebitcoin ازvpnهای v2ray پولی و رایگان استفاده میکنم.
  میخواستم بدونم موقع برداشت
  مشکلی پیش میاد؟

  پاسخ
  • آگوست 1, 2023 در 6:45 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به احتمال فراوان دچار مشکل خواهید شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 8, 2022 در 12:25 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  من با vpn های رایگان یک اکانت ساختم فقط برای سرگرمی. ولی به طور اتفاقی لاتاری برنده شدم .
  آیا امکان دارد یک زیر مجموعه قانونی با vpn اختصاصی بسازم و همه پول را به زیر مجموعه انتقال دهم و بعد برداشت کنم؟

  پاسخ
  • ژانویه 9, 2022 در 1:32 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، جلوی انتقال گرفته خواهد شد. چنین کاری تخلف است. اگر شانسی برای برداشت وجود داشته باشد، با همین اکانتی است که دارید. بدون هیچ تغییری شانس خود را برای برداشت امتحان نمایید شاید خوش شانس باشید و پرداخت صورت گیرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • مارس 8, 2022 در 8:43 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام وقت بخیر
    من تو این سایت از v*p*n رایگان استفاده میکنم، ولی فقط از شهر توکیو ژاپن رو استفاده میکنم
    امکانش هست که واریز رو انجام بدن؟

    پاسخ
    • مارس 9, 2022 در 2:14 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     امکانش وجود دارد اما احتمال آن بسیار کم است.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • مارس 20, 2022 در 5:57 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام
      گفته بودین که اگه از v*p*n عمومی استفاده کنیم به احتمال زیاد هنگام برداشت حساب مسدود میشه،

      اگه با v*p*n عمومی کار کرده باشیم و بخوایم با RP های حسابمون گیفت کارد آمازون هم تهیه کنیم بازم حساب مسدود میشه؟

     • مارس 22, 2022 در 5:51 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      بله، تفاوتی ندارد.
      موفق باشید.

     • اکتبر 1, 2023 در 4:23 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام وقت بخیر من فان توان سایت رو خریداری کردم اما تعداد اسپین روزانه من افزایش پیدا نکرده میدونید باید چکار کنم . ممنون میشم راهنمایی کنین

 • دسامبر 14, 2021 در 3:04 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من اسکریپت همشو دارم کار میکنه ولی وقتی صفحرد رفرش میکنی میره مشکل از کجاس

  پاسخ
 • ژوئن 13, 2021 در 7:17 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام حساب من مسدود شده کاری نمیشه کرد؟

  پاسخ
  • ژوئن 14, 2021 در 1:12 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر تخلفی مرتکب شده اید که راهی ندارد. معمولا پس از مسدود شدن امکان بازگشایی بسیار کم است اما به هر حال می توانید به پشتیبانی سایت فری بیت کوین ایمیل بزنید و با ارائه دلایل مناسب، از آن ها درخواست رفع مسدودی داشته باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 29, 2021 در 8:50 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت شما بنده مدت زیاده در این سایت فعالیت میکنم.متاسفانه گوشیمو عوض کردم و پسووردمو فراموش کردم .الان هر چی میزنم که ایمیل بازیابی بیاد برام ولی نمیاد مشکل چی هست؟ممنونم

  پاسخ
  • آوریل 30, 2021 در 8:48 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه چنین مشکلی در این سایت وجود دارد و راه قطعی برای حل آن وجود ندارد. اما در بخش نظرات همین مقاله، یکسری راهکارها بیان شده است که در بعضی موارد کارساز بوده است. بنابراین بخش نظرات را مطالعه فرمایید و راهکارهای بیان شده را تست کنید، امیدوارم مشکل شما حل گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 17, 2021 در 7:11 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام سوالی داشتم . من چند وقتیه در فری بیت کوین با VPN مشترک که هر سری با IP یک کشوری متصل میشه دارم ROOL میزنم !
  چه مشکلی برام پیش میاد ؟

  آیا متصل شدن با اینترنته سیم کارت یا وای فای هم باعث تغییر IP میشه ؟

  پاسخ
  • مارس 18, 2021 در 3:00 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- به احتمال بسیار زیاد در هنگامی که درخواست برداشت بدهید، اکانت و موجودی شما مسدود خواهد شد.
   ۲- موجب تغییر ip می شود اما اگر فقط یک اکانت داشته باشید، تخلف محسوب نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آوریل 13, 2022 در 10:58 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام من ۰۰۰۰۰۰۰۱۷ بیت کوین برنده شدم چطوری منتقل کنم به کیف پول شخصی از کیف پول تراس ولت آدرس دریافت بیت کوین دریافت کردم اما قبول نمیکنه وپیغام قرمز میادمیگه از legacy bitcoin استفاده کن

    پاسخ
    • آوریل 15, 2022 در 3:05 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     این مبلغ خیلی خیلی ناچیز است و امکان انتقال وجود ندارد. چون کارمزد شبکه چند صد برابر خود این مبلغ خواهد بود. ابتدا باید اجازه دهید بیت کوین های شما در کیف پول داخل خود فری بیت کوین جمع شود سپس می توانید به یک کیف پول مناسب مانند کیف پول سایت بلاک چین انتقال دهید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژانویه 7, 2021 در 8:25 ق.ظ
  پیوند یکتا

  من در سایت فری بیت کوین اکانت دارم ولی میخوام آدرس ولت رو عوض کنم چون ولت قبلی رمزش رو گم کردم ولی بهیچ عنوان ولت جدید قبول نمیکنه.ولت قبلی هم تا حالا برداشت نکردم.چاره چیست؟

  پاسخ
  • ژانویه 7, 2021 در 11:53 ب.ظ
   پیوند یکتا

   به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و درخواست خود را با ذکر دلیل مطرح نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • می 10, 2022 در 10:23 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما من ۲۰۰ میلیون فان توکن خریداری کردم در قسمت پرمیوم نوشته بود روزی ۲۰ ٪ سود میده یه نفر بهم گفت دروغه برداشتم

    پاسخ
    • می 11, 2022 در 2:30 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     دقت فرمایید که جز غول چراغ جادو هیچ کس در هیچ جای دنیا نمی تواند روزی ۲۰ درصد سود پرداخت کند! روزی ۲۰ درصد یعنی هر ۵ روز سرمایه شما دو برابر می شود و این یعنی اگر فقط ۱۰۰ هزار تومان پول داشته باشید و آن را سرمایه گذاری نمایید بعد از گذشت چند سال با اختلاف ثروتمندترین فرد جهان خواهید بود.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژانویه 2, 2021 در 10:35 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام بر همگی .
  سایت زیر روزی ۷۲۰ عدد ساتوشی میده . سایته تازه اول کارشه ….. پرداختی هم داره
  با لینک زیر وارد شوید
  {betfury.io}

  پاسخ
  • ژانویه 3, 2021 در 10:47 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که می دانید به دلیل جلوگیری از تبلیغات فریبنده، امکان درج لینک زیرمجموعه گیری در بخش نظرات وجود ندارد. بنابراین لینک شما با لینک ساده جایگزین شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 28, 2020 در 10:57 ب.ظ
  پیوند یکتا

  بهترین سایت برای بدست آوردن بیت کویین سایت ساتوشی هیرو ست. توی هر پنج دقیقه ۳ بار Roll میشه زد
  {satoshihero.com}
  اینم لینکشه…خودم عضوشم…اگه لطفا کنید با لینک من وارد بشین ممنون میشم

  پاسخ
  • دسامبر 28, 2020 در 11:05 ب.ظ
   پیوند یکتا

   از اینکه تجربیات خود را با سایر کاربران در میان می گذارید سپاسگزاریم.
   اما همان طور که می دانید برای جلوگیری از تبلیغات فریبنده درج لینک عضو گیری در بخش نظرات جایز نیست. بنابراین لینک شما با لینک ساده جایگزین شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 1, 2020 در 9:37 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام این مقدار چقدر فاصله هست تا برداشت
  ۰٫۰۰۰۰۲۰۵۲ BTC
  حداقل برداشت سایت ب دلار میشه چند؟

  پاسخ
  • نوامبر 2, 2020 در 1:22 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   مقدار ۰٫۰۰۰۲۷۹۴۸ با حداقل مقدار برداشت فاصله دارید.
   قیمت بیت کوین نسبت به دلار هر لحظه تغییر می کند و رقم ثابتی نیست. اما در همین لحظه حداقل برداشت حدودا معادل ۴ دلار است.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • می 13, 2021 در 1:47 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام
   من بسته ۳۲rp فعال کردم
   ولی هر بار که رول میزنم همون ۴ تا رو میده، تغییری نکرده!!!

   پاسخ
   • می 14, 2021 در 12:02 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    اگر مطمئن هستید که تمام فرآیند را به صورت صحیح طی کرده اید و بسته مورد نظر را فعال کرده اید باید ۱۰% به مبلغی که دریافت می کنید افزوده شود. اگر غیر از این است می توانید به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و مشکل خود را مطرح نمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
  • نوامبر 30, 2023 در 12:49 ب.ظ
   پیوند یکتا

   بسیار عالی بود ،مخصوصا سوال و جواب از کارشناسان ،لذت بردم

   پاسخ
   • دسامبر 16, 2023 در 6:05 ب.ظ
    پیوند یکتا

    ممنون از همراهی وانرژی مثبت شما.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • اکتبر 8, 2020 در 10:54 ق.ظ
  پیوند یکتا

  به نام خدا
  ضمن سلام و عرض ادب خدمت شما
  توی سایت فری بیتکو قسمتی هست: که نوشته
  buy lottery tickets to increase your FREE BTC rewards by up to +0.00000361 BTC چه مقدار باید بلیط لاتاری بخریم که حداکثر افزایش در بونوس رو داشته باشیم؟؟؟
  ارادتمند

  پاسخ
  • اکتبر 9, 2020 در 2:04 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   مقدار ثابتی وجود ندارد و به پارامترهای مختلفی مانند مدت فعالیت و درآمد بستگی دارد. هرچقدر بلیط های لاتاری بیشتری بخرید، پاداش دریافتی افزایش خواهد یافت و این افزایش تا میزان قید شده ادامه خواهد داشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • نوامبر 18, 2020 در 12:27 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام
   با یک شماره یا یک گوشی حداکثر چند اکانت میشه درست کرد و اینکه چرا اکانت ها قرمز میشه ؟

   پاسخ
   • نوامبر 19, 2020 در 2:53 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    به ازای هر خط اینترنت و دیوایس فقط و فقط یک اکانت می توان ساخت و اگر اکانت بیشتری بسازید، در هنگام برداشت تمام اکانت ها مسدود خواهد شد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • آگوست 25, 2020 در 12:02 ب.ظ
  پیوند یکتا

  درود
  DISABLE LOTTERY را تیک زدم و بسته ۱۰ REWARD POINTS / ROLL را فعال کردم ولی به جای افزایش پاداش بعه من ۱۰ بلیط لاتاری و چهار امتیاز در هر رول زدن میده,چکار کنم تا لاتاری ندهد؟

  پاسخ
  • آگوست 25, 2020 در 8:53 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   روند کار همین است و راهکار دیگری وجود ندارد. اگر مطمئن هستید مسیر را درست طی کرده اید و تنظیمات را ذخیره کرده اید اما همچنان به شما بلیط لاتاری می دهد می توانید به پشتیبانی سایت مذکور ایمیل بزنید و مشکل خود را با آن ها در میان گذارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 23, 2020 در 10:57 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  خسته نباشید
  من شنیدم که جدیدا به ایرانی ها پرداخت نمیکنن برا همین با وی پی ان وارد میشم من
  اگه پرداخت نمی کنند بیخیال بشم
  و لزفا مطلب رو به روز کنید چون الان کف برداشت ۱بیت کوین کامل هستش

  پاسخ
  • آگوست 24, 2020 در 5:07 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت مدت هاست که توسط ایران فیلتر شده است و تمام افراد مقیم ایران برای دسترسی به سایت مذکور ناچار به استفاده از نرم افزارهای تغییر ip هستند. سایت فری بیت کوین هیچ مشکلی با ایرانیان ندارد اما استفاده از نرم افزارهای تغییر ip در تمام سایت هایی از این نوع، تخلف است و موجب مسدودی اکانت می گردد. بنابراین اگر از vpnهای عمومی استفاده می کنید بدون شک حساب شما مسدود خواهد شد. اما اگر از vps یا vpnهای کاملا امن و اختصاصی استفاده کنید که سایت متوجه نشود در حال استفاده از چنین برنامه هایی هستید، می توانید بدون مشکل فعالیت داشته باشید.
   با توجه به هزینه هایی که تهیه vps یا vpnهای اختصاصی دارند، بنده توصیه می کنم به جای این سایت در سایت هایی مانند کوین پات و کوین تی پلای فعالیت نمایید که فیلتر نیستند و آموزش هایشان نیز در سایت موجود است.
   حداقل برداشت سایت فری بیت کوین نیز در بخش Withdraw قید شده است و مقدار ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • نوامبر 15, 2020 در 1:10 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام دوست عزیز
    میشه معرفی بفرمایید vpnهایی ک امن هستند؟

    پاسخ
    • نوامبر 15, 2020 در 6:20 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     متاسفانه با توجه به قوانین کشور امکان معرفی چنین نرم افزارهایی توسط میلیونر باش وجود ندارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آگوست 12, 2020 در 1:00 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. اگر سایت متوجه تخلف شود همان لحظه حساب را مسدود می کند یا موقع برداشت ؟!
  اینکه سیستم ضد تقلب سایت با هر بار لاگین حساب را بررسی می کند؟!
  آیا می توان آدرس کیف پول قبلی را تغییر داد؟
  اگر دوتا حساب یک کیف پول مشترک داشته باشند ولی فقط یک حساب به حدنصاب رسیده باشد آیا واریز انجام میش ود؟
  ممنون میشم پاسخ دهید.

  پاسخ
  • آگوست 12, 2020 در 5:49 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- هر زمانی که متوجه تخلف شود، می تواند حساب را مسدود کند اما معمولا در هنگام درخواست برداشت، فعالیت های حساب دقیق بررسی می شود و اگر تخلفی وجود داشته باشد، حساب مسدود می شود.
   ۲- خیر، با هر بار لاگین ip و نوع فعالیت های حساب ثبت می شود. بررسی ها، به صورت دوره ای انجام می پذیرد و دقیق ترین بررسی پس از ثبت درخواست برداشت انجام خواهد گرفت.
   ۳- بله، مشکلی وجود ندارد.
   ۴- کلا این امر تخلف است و می تواند موجب مسدودی هر دو اکانت شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 12, 2020 در 10:28 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و عرض ادب خدمت شما و همکاران عزیزتان
  دو سوال برام پیش اومده
  ۱) من یک بار جهت تجربه از قسمت قمار بازیش استفاده کردم . ایا این تخلف محسوب میشه که دیگه در اون قسمت فعالیت نکنم؟
  ۲) من قیلترشکن گوشیم رو قفل کردم روی ای پی های آمریکا ایا اینم تخلف محسوب میشه؟

  پاسخ
  • آگوست 12, 2020 در 5:44 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- خیر، تخلف نیست و مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
   ۲- بله، استفاده از چنین نرم افزارهایی تخلف است و اگر سایت مذکور متوجه شود شما از چنین برنامه هایی استفاده می کنید، حساب شما را مسدود خواهد ساخت.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آگوست 10, 2020 در 1:28 ق.ظ
   پیوند یکتا

   چنین گزینه ای وجود ندارد و اگر اصرار به حذف اکانت داشته باشید فقط باید به پشتیبانی سایت مذکور ایمیل بزنید و درخواست خود را همراه با دلیل با آن ها در میان گذارید.
   اما اگر قصد دارید اکانت دیگری بسازید، کافیست به جای حذف اکانت، مودم را خاموش و روشن کنید و همچنین کش مرورگر را پاک کنید و دیگر هرگز به اکانت قبلی وارد نشوید و سپس با مشخصات جدید یک اکانت جدید بسازید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 9, 2020 در 11:58 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، من یک اکانت در این سایت ساختم و چون قبلاً در این سایت اکانت داشتم و پس از رول اول برام ایمیل تأییده از طرف سایت می آمد در این اکانت دومی ایمیل تأییده هنوز نیامده؟ من در اکانت قبلی دیگر فعالیت نمی کنم.
  این سایت با آی پی انگلیس مشکلی ندارد برای فعالیت؟

  پاسخ
  • آگوست 10, 2020 در 1:15 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   با ip انگلیسی مشکلی ندارد اما اگر متوجه شود شما از برنامه های تغییر ip استفاده می کنید، حساب شما را مسدود خواهد ساخت چون استفاده از چنین برنامه هایی تخلف است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 8, 2020 در 12:36 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت شما دوست عزیزمن ۲ساله بااین سایت کار میکنم امکانش هست یه پیام به id تلگرامم بفرستین در خصوص همین سایت فری بیت کوین ممنون میشم

  پاسخ
  • آگوست 10, 2020 در 12:26 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه چنین امکانی وجود ندارد. می توانید سوال خود را در بخش نظرات مطرح فرمایید و یا اگر نیاز است خصوصی مطرح کنید می توانید از طریق فرم “تماس با ما” برای میلیونر باش ایمیل ارسال نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 2, 2020 در 4:50 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. برای استفاده از سایت فری بیتکوین vpn بهتر هست یا vps?

  پاسخ
  • آگوست 2, 2020 در 6:32 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بدون شک یک vps امن و با کیفیت خیلی بهتر از vpn است اما vpsها خیلی گران تر از vpnها هستند. از نظر بنده به هیچ عنوان صرف فعالیت در فری بیت کوین تهیه vps توجیه اقتصادی ندارد.
   اگر اصرار به فعالیت در این سایت دارید پیشنهاد می کنم یک vpnامن و اختصاصی تهیه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 4, 2020 در 7:05 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام دو تا کامپیوتر دارم و میخوام رو هر کدوم اکانت جداگانه فری بیت کوین داشته باشم. همچنین vps امن و معتبر دارند و اینترنت هر دو جدا هست. از طرفی ۲ تا سیستم رو با یک سی دی ویندوز۷ نصب کردم(یعنی یک سی دی ویندوز۷ دارم و برای نصب ویندوز دو تا سیستم از همون استفاده کردم) این کار مشکلی ایجاد نمیکنه؟

    پاسخ
    • آگوست 4, 2020 در 10:19 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     اگر vpn هر یک مستقل است، مشکلی ایجاد نخواهد کرد. فقط دقت کنید از مشخصات و کیف پول های مستقل برای هر اکانت استفاده نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • آگوست 4, 2020 در 4:55 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام
    وقتتون به خیر
    دو تا کامپیوتر جداگانه دارم اینترنت و vps اون دو تا هم جدا هست و میخواستم برای هر کدوم یه اکانت درست کنم. ولی ویندوز اون دو تا رو با یک سی دی نصب کردم این مشکلی به وجود نمیاره؟

    پاسخ
    • آگوست 4, 2020 در 10:19 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • آگوست 5, 2020 در 10:59 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام
    دیشب یه اکانت فری بیت کوین درست کردم الان بعد از گذشت بیشتر از ۱۵ ساعت هنوز کد تایید برام نیومده. البته وارد سایت میشم و رل میزنم ولی نمیدونم چرا هنوز کد تایید نیومده به ایمیل.

    پاسخ
    • آگوست 6, 2020 در 2:10 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     کجای مقاله فوق بیان شده است که پس از ثبت نام برای شما کد تایید ارسال خواهد شد؟
     نیازی به چنین کدی نیست، می توانید با خیال راحت به فعالیت خود ادامه دهید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • آگوست 10, 2020 در 2:41 ب.ظ
      پیوند یکتا

      منظورم از کد ، همون لینک فعالسازی هست که بعد از ثبت نام به ایمیل ارسال میشه و باید واردش شد و تایید کرد. قبلا که اکانت درست میکردم نهایت بعد از یک ساعت لینک میمومد ولی جدیدا نه.

 • آگوست 2, 2020 در 4:48 ب.ظ
  پیوند یکتا

  میشه سایت های معتبر برای بیتکوین رایگان رو اعلام کنید؟

  پاسخ
 • آگوست 1, 2020 در 7:35 ب.ظ
  پیوند یکتا

  آیا برای وارد شدن به کیف پول بلاک چین هم باید از vpn اختصاصی استفاده کنیم یا میشه با هر vpn وارد شد؟

  پاسخ
  • آگوست 2, 2020 در 2:38 ق.ظ
   پیوند یکتا

   نیازی به vpn اختصاصی نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 1, 2020 در 6:12 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. من با یک مرورگر تو‌گوشی هم تو فری بیتکوین رول میزنم هم تو کریپتوفری. این کار‌من مشکلی پیش میاره؟ و آیا سایت کریپتوفری معتبر هست یا نه؟

  پاسخ
  • آگوست 2, 2020 در 2:35 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
   سایت مذکور در زمره سایت های معتبر قرار ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • نوامبر 29, 2020 در 6:01 ق.ظ
   پیوند یکتا

   شما تونستید از سایت کریپتوفری بیتکوین برداشت کنید؟
   یا کسی بوده که برداشت کرده باشه!

   پاسخ
 • آگوست 1, 2020 در 6:17 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام اگه بعد از ثبت نام و شروع کار اینترنت رو تغییر بدیم و با یک اینترنت دیگه وارد بشیم مشکلی نیست؟

  پاسخ
  • آگوست 1, 2020 در 3:53 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر با آن خط اینترنت شخص دیگری در سایت مذکور اکانت نداشته باشد، مشکلی وجود نخواهد داشت. در مورد سایت فری بیت کوین مسئله مهم این است که باید فقط از vps یا vpnهای کاملا امن و اختصاصی استفاده شود. در غیر این صورت حساب مسدود خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 27, 2020 در 3:42 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  درود بر شما
  سوالم اینه که دو تا کامپیوتر دارم و میخواستم برای هر کدوم اکانت جدا درست کنم. اینترنت این دو تا رو از یک موبایل میگیرم( به صورت اتصال همراه یا کابل) ولی برای هر کامپیوتر یه سیم کارت جدا اختصاص دادم به این صورت که موقعی که کامپیوتر ۱ رو روشن میکنم سیم کارت ۱ رو میزارم رو موبایل و اینترنت میدم به سیستم. بعد اگه بخوام کامپیوتر ۲ رو روشن کنم سیم کارت ۱ رو در میارم و به جاش سیم کارت ۲ رو میزارم و بعد اینترنت میدم به سیستم۲ . Vpn هر دو تا هم که جدا هست و اختصاصی هم هست. حالا میخواستم بدونم حسابم مسدود نمیشه؟ با توجه به این که مبدا اینترنت هر دو تا جدا هست( دو تا سیم کارت متفاوت)

  پاسخ
  • جولای 27, 2020 در 9:42 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   با توجه به اینکه سیم کارت ها و کامپیوتر ها مستقل هستند از این بابت برای شما مشکلی ایجاد نخواهد شد. اما vpnها باید کاملا امن و اختصاصی باشند در غیر این صورت اگر سایت متوجه استفاده شما از چنین برنامه هایی شود، حساب را مسدود خواهد ساخت. همچنین فراموش نکنید که برای هر حساب کاربری از یک کیف پول بیت کوین مجزا استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 25, 2020 در 6:27 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، من یک مقدار ساتوشی از کیف بلاک چین به این سایت وارد کردم، اما یک کادر با عنوان PENDING DEPOSIT آمده در قسمت اکانتم، و مقدار ساتوشی را نشان می دهد اما به موجودی ام اضافه نکرده، دلیل این کار چیه که به موجودی اضافه نکرده؟

  پاسخ
  • جولای 25, 2020 در 10:32 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   مدت زمانی طول خواهد کشید تا تراکنش بررسی و قطعی شود. اگر بیش از ۷۲ ساعت گذشت و قطعی نشد می توانید به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و دلیل را جویا شوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 27, 2020 در 11:43 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام، اگر پول واریزی از حساب بلاک چین به موجودی در این سایت اضافه شد، به معنی تأیید حساب است و می توانیم بعداً وقتی به مقدار مشخص رسید، درخواست وجه کنیم بدون مسدود شدن حساب؟

    پاسخ
    • جولای 27, 2020 در 9:37 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     خیر، فعالیت های حساب در هنگام برداشت وجه مورد ارزیابی قرار می گیرد. اگر شما در سایت فری بیت کوین درخواست برداشت ثبت کنید و مبلغ به حساب بلاک چین شما واریز شود یعنی تا آن زمان فعالیت های شما مورد تایید بوده است. هرچند که این امر نیز تضمینی برای آینده ایجاد نخواهد کرد.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • جولای 28, 2020 در 2:42 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام، اون که قطعاً همینطوره که در موقع درخواست برداشت، فعالیت های ما تا آن لحظه بررسی می شود و تضمینی برای آینده نیست، منظور من این بود که چون وقتی ما به این سایت پول واریز می کنیم، همان لحظه به موجودی اضافه نمی شود و بعد توسط سایت بررسی می شود و بعد به موجودی اضافه می شود، می خوام بدونم وقتی سایت به موجودی اضافه می کند یعنی فعالیت های ما تا آن لحظه مورد تأیید بوده است که پول را به موجودی اضافه کرده؟

     • جولای 29, 2020 در 12:55 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      خیر. فقط سلامت تراکنشی که انجام شده است تایید می شود و هیچ ارتباطی با فعالیت های حساب ندارد.
      موفق باشید.

 • جولای 14, 2020 در 10:25 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، من به پشتیبانی سایت freebitco ایمیل ارسال کردم برای اینکه ایرانی ها می توانند در این سایت فعالیت کنند با استفاده از vpn با توجه به این که این سایت فیلتر است در ایران که جواب دادند، نه. شما چه جور می گویید فعالیت کنید در این سایت وقتی خودشان می گویند نمی توانیم از vpn استفاده کنیم؟

  پاسخ
  • جولای 15, 2020 در 4:35 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   لطفا قبل از درج سوال جدید، بخش نظرات را یکبار مطالعه فرمایید. به این سوال و موارد مشابه بارها پاسخ داده شده است.
   همان طور که بارها در میلیونر باش بیان کرده ایم، استفاده از vpn و نرم افزارهای مشابه در تمام سایت هایی که امکان جذب زیرمجموعه و درآمد از این طریق را دارند، تخلف است. بنابراین هیچ یک از این سایت ها اجازه استفاده از vpn را نمی دهند.
   نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که سایت مذکور مشکلی با ایرانیان ندارد اما چون سایت توسط ایران فیلتر شده است، در داخل ایران اگر بخواهید از این سایت استفاده نمایید باید از نرم افزارهای تغییر ip استفاده نمایید. به همین دلیل بارها در بخش نظرات توضیح داده شده است که برای فعالیت در سایت فری بیت کوین باید از vps یا vpnهای کاملا امن و اختصاصی استفاده کرد. وقتی شما از یک vps اختصاصی و امن استفاده کنید هیچ راهی برای سایت مذکور وجود ندارد که بفهمد شما از چنین نرم افزاری استفاده می کنید. اما اگر از vpnهای عمومی استفاده کنید به راحتی مسدود خواهید شد. این موارد بیش از ۱۰ بار در بخش نظرات توضیح داده شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 15, 2020 در 7:49 ق.ظ
    پیوند یکتا

    من دو Id حساب قبلی ام که همان ایمیل باشه را بنا به درخواست آن ها برای مسدود کردن فرستادم، چون در آن ها دیگر فعالیت نمی کردم و می خواستم یک حساب جدید ایجاد کنم و آن ها هم بعد از یک روز هر دو حساب را مسدود کردند، سؤال من این است که من با آن IP که از یک vpn امن استفاده کردم و یکی از حساب های قبلی ام را باز کردم و ID اش که همان ایمیل باشه را فرستادم به سایت و الان مسدود شده و یک حساب دیگر هم فکر کنم با همین IP ایجاد کردم ولی ID اش را یادم نیست و برای سایت هم نفرستادم و دیگر هم فعالیت نکردم در آن پس از خارج شدن، می توانم با همینIP یک حساب جدید ایجاد کنم بدون اینکه مسدود بشوم موقع درخواست ساتوشی ؟ (من هیچ وقت از دو اکانت به صورت همزمان استفاده نکردم و اگر حساب جدید ایجاد کردم، در قبلی ها دیگر فعالیت نکردم.)

    پاسخ
    • جولای 16, 2020 در 2:05 ق.ظ
     پیوند یکتا

     به هر حال استفاده از vpn یک تخلف است و ریسک مسدود شدن وجود دارد اما هرچقدر vpn امن تر و اختصاصی باشد، احتمال اینکه سایت مذکور متوجه استفاده شما از چنین نرم افزاری شود کاهش می یابد و در حقیقت ریسک کاهش پیدا خواهد کرد.
     داشتن اکانت در گذشته نیز برای شما مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • جولای 11, 2020 در 10:53 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. جدیدا سایت فری دوج چرا واریزی ها به سایتش رو دیر تایید میکنه؟ مثلا من چند روز پیش ۸۰۰۰ تا دوج انتقال دادم ولی بعد از یکروز تایید شد در صورتیکه هش تراکنش ۲۳ ساعت قبلش تایید شده بود.
  دیشب هم ۳۵۰۰ تا انتقال دادم منتهی هنوز تایید نکرده ولی هشش تایید شده همون دیشب.
  مگه دستی باید تایید کنن؟ سیستمی بود قبلا و سریع تایید میشد اما الان چرا اینطوری شده؟

  پاسخ
  • جولای 11, 2020 در 8:35 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   لطفا سوالات خود را در بخش های مربوطه بپرسید. این سوال را می توانستید در مقاله “کسب دوج کوین رایگان با سایت فری داج کوین” مطرح نمایید.
   همان طور که در مقاله مذکور بیان کرده ایم، فعالیت در سایت فری دوج دیگر توصیه نمی شود و این سایت فعالیت حرفه ای خود را در سال ۲۰۱۹ متوقف ساخت.
   موفق باشید

   پاسخ
 • جولای 6, 2020 در 3:42 ب.ظ
  پیوند یکتا

  این سایت به هویت کسانی که داخل ایران هستند و از نرم افزارهای تغییر آی پی برای استفاده از این سایت استفاده می کنند کاری ندارند منظورم این است که اگه کسی با یک vpn اختصاصی با آی پی ثابت یا vps در این سایت کار کند، اگه سایت بفهمد که هویت طرف ایرانی است و از داخل ایران با این سایت کار می کند، مسدود می کند حسابش را؟

  پاسخ
  • جولای 6, 2020 در 8:26 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سایت مذکور مشکلی با ایرانیان ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 6, 2020 در 3:39 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، چه جوری می شه با پشتیبانی این سایت ارتباط برقرار کنیم؟

  پاسخ
  • جولای 6, 2020 در 8:25 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در داخل پنل کاربری به گزینه FAQ مراجعه کنید. در انتهای صفحه امکان تیکت زدن به پشتیبانی فراهم است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 4, 2020 در 11:02 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، اگر ما مبلغی به این سایت واریز کنیم و بخواهیم دوباره همان مبلغ را برداشت کنیم می توانیم این کار را کنیم برای اینکه بدانیم آیا سایت ما را تأیید می کند؟

  پاسخ
  • جولای 4, 2020 در 6:20 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   می توانید چنین کاری را انجام دهید اما بنده به دلایل زیر این امر را توصیه نمی کنم:
   ۱- سرمایه گذاری در هیچ یک از این نوع سایت ها توصیه نمی شود چون ممکن است به یکباره اسکم شوند.
   ۲- ممکن است حساب شما تایید نشود و در این صورت، موجودی شما بلاک می شود و پولی به شما برگشت داده نخواهد شد.
   ۳- حتی در صورتی که پول به شما برگشت داده شود به دلیل کارمزدهای شبکه از آن کاسته خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 25, 2020 در 4:29 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خسته نباشید، من یه اکانت داشتم که مسدود شد و من رو بیرون کرد و گفت با یه مرورگر دیگه واردشم حالا که میام با یه مرورگر دیگه بیام داخل میگه نادرست و وقتی میرم قسمت ریست پسورد ایمیل رو وارد می کنم میگه اصلاعات واستون فرستاده میشه، ولی هیچ ایمیلی واسم از طرف سایت نمیاد، و در آخر میگه اگر ایمیل از ما دریافت نمی کنید {noreply@freebitco.in} رو در قسمت کتاب آدرس ایمیل خود قرار دهید و دوباره امتحان کنید، ولی بازم نمیاد

    پاسخ
    • جولای 25, 2020 در 10:30 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     احتمالا شما از نرم افزارهای تغییر ip عمومی استفاده می کنید و همان طور که بارها بیان شده است این کار تخلف است و موجب مسدودی حساب می گردد. بنابراین حساب شما را مسدود کرده اند و راهی هم برای بازیابی حساب وجود ندارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
    • آگوست 8, 2020 در 12:25 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما دوست عزیزمن ۲ساله بااین سایت کار میکنم امکانش هست یه پیام به id تلگرامم بفرستین در خصوص همین سایت فری بیت کوین ممنون میشم

     پاسخ
     • آگوست 8, 2020 در 3:13 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      نمی دانم طرف درخواست شما کاربر میلیونر باش با نام کاربری Mamad2 می باشد یا درخواست شما از سایت میلیونر باش است. اگر درخواست شما از میلیونر باش است که باید خدمتتون عرض کنم چنین امکانی وجود ندارد. می توانید سوال خود را در بخش نظرات مطرح فرمایید و یا اگر نیاز است خصوصی مطرح کنید می توانید از طریق فرم “تماس با ما” برای میلیونر باش ایمیل ارسال نمایید.
      موفق باشید.

 • جولای 1, 2020 در 3:33 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  من متاسفانه نمیتونم روی roll بزنم و به جاش نوشته ۷ free daily bitcoins exhausted
  میشه لطفا راهنمایی کنید چی کار باید کنم؟

  پاسخ
  • جولای 1, 2020 در 10:53 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   برای اتصال به سایت مذکور باید از vps یا vpnهای کاملا امن و اختصاصی استفاده نمایید. اگر از نرم افزارهای عمومی استفاده کنید چنین پیغام هایی دریافت خواهید کرد و در نهایت هم حساب شما مسدود خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 1, 2020 در 10:09 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، اگه با یک ایمیل یاهو ثبت نام کنیم در این سایت و از یک اکانت جی میلی که قبلاً با همین اکانت در این سایت ثبت نام کردیم ولی از این اکانت دیگر استفاده نمی کنیم در سایت فری بیتکو و بخواهیم دوباره از همین اکانت در مرورگر کروم استفاده کنیم برای خدمات گوگل و همچنین نخواستن کد کپچا برای سایت فری بیتکو، ما را در هنگام درخواست وجه مسدود نمی کند به خاطر استفاده از اکانت جی میل در مرورگر کروم برای همگام سازی با سرویس های گوگل یعنی منظورم اینه که شناسایی نمی کنه ما را چون قبلاً از این اکانت در سایت ثبت نام کردیم ولی دیگر استفاده نمی کنیم ازش؟

  پاسخ
  • جولای 1, 2020 در 10:13 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   قابل شناسایی است و احتمال مسدود شدن را افزایش می دهد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 19, 2020 در 1:08 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.من میخوام تیک انتقال خودکار بیتکوین رو بزنم برام هشدار میاد که آدرس رو باید تغییر بدین..لطفا راهنماییم کنین دقیقا باید چکار کنم؟

  و اینکه من آدرس ایمیل freebitcoin.in و آدرس ایمیل کیف پول بلاکچینم یکی هست
  آیا مشکلی ایجاد میشه واسه انتقال از فری بیتکویین به بلاکچین؟

  پاسخ
  • ژوئن 19, 2020 در 9:05 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- احتمالا آدرسی که در آن بخش وجود دارد آدرس کیف پول شما در سایت فری بیت کوین است. باید به اکانت پول بلاک چین خود بروید و آدرس کیف پول بیت کوین خود را کپی کنید و در سایت فری بیت کوین وارد فرمایید.
   ۲- خیر، مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 6, 2020 در 1:08 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، شما گفتید که اگه بخواهیم از یک حساب در این سایت بیرون بیاییم و یک حساب دیگه باز کنیم باید از حساب قبلی دیگر استفاده نکنیم و کوکی های مرورگر را از بین ببریم و همچنین مودم را خاموش روشن کنیم، خوب من این کارها را کردم ولی وقتی حساب جدید باز می کنم چون در حساب قبلی ام bonus 48 ساعته برای roll و همچنین multiplicity و reffral داده بود در حساب جدیدی که فردا با همان ip باز کردم دیدم که تایمر bonus 30 ساعته شده و شناخته من را و دوباره فرداش با یک ip دیگر رفتم یک حساب باز کردم دیدم ۶ ساعت از bonus 48 ساعته مانده و زمانش را حساب کردم درست بود از اولین حساب تا آخرین حساب. چه جوری ما را می شناسه با اینکه کوکی را حذف کردم و حتی با یک ip دیر ثبت نام کردم؟
  اگه من در یکی از همین حساب هایی که باز کردم و من را شناخته به فعالیت ادامه بدم و وارد حساب های دیگر نشوم موقع درخواست وجه حسابم را مسدود نمی کنه برای اینکه چند تا حساب باز کردم ؟
  سوال دومم این است که این سایت بعد از چند روز عدم فعالیت حسابمان را مسدود می کند؟
  با تشکر

  پاسخ
  • ژوئن 7, 2020 در 5:43 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- اگر قادر به شناسایی نبود که می شد با چنین ترفندی ۱۰۰ ها اکانت ساخت و درآمد داشت. فقط در صورتی اکانت شناسایی نخواهد شد که خط اینترنت و سیستم شما هر دو تغییر کنند. هر آدرس IP از یک شناسه‌ی میزبان (Host ID) و یک شناسه‌ی شبکه (Net ID) تشکیل شده است و در یک زمان هرگز دو آی پی یکسان و واقعی در اینترنت وجود نخواهد داشت. بنابراین به راحتی از روی Host ID و Net ID شناخته خواهید شد.
   ۲- این کار حساسیت نسبت به حساب شما را افزایش می دهد. در ضمن در نظر داشته باشید استفاده از نرم افزارهای تغییر ip در این سایت ها تخلف است و اگر متوجه شوند، حساب شما را مسدود خواهند ساخت. بنابراین اگر قصد دارید از vpnها استفاده کنید حتما باید vpnشما کاملا امن و اختصاصی باشد. همچنین اکانت شما زیرمجموعه اکانت های دیگر شما نباشد و هرگز به اکانت های دیگر وارد نشوید. در این صورت احتمال مسدود کردن حساب شما کم تر خواهد شد.
   ۳- حساب شما به دلیل عدم فعالیت مسدود نخواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 30, 2020 در 12:29 ب.ظ
  پیوند یکتا

  تو تلگرام که می توانید به من معرفی کنید من چند سایت با تلگرام بهشون پیام دادم می گویند که آی پی اختصاصی ماهانه ۸۰ تومان و یه جای دیگه ماهانه ۱۰۰ تومن است، نمی صرفه که تو سایت freebitco فعالیت کنیم با این هزینه، لطف کنید معرفی کنید اگه جایی با هزینه کمتر سراغ دارید، باور کنید من خیلی گشتم ولی نمی تونم پیدا کنم با این هزینه های زیاد. لطف کنید در تلگرام به این آی دی معرفی کنید.****

  پاسخ
  • می 30, 2020 در 8:31 ب.ظ
   پیوند یکتا

   در میلیونر باش اصولی وجود دارد و ما به اصول خود پایبندیم. به عنوان مثال وقتی مساله ای را می پذیریم که خلاف قوانین است و دلیلی برای عدم صحبت در مورد آن موضوع داریم، دیگر از هیچ طریقی درباره آن صحبت نخواهیم کرد.
   بنابراین با عرض پوزش امکان پاسخ به سوال شما از هیچ طریقی برای ما وجود ندارد.
   در مورد هزینه نیز با شما موافقم. اگر فقط می خواهید چنین ip را تهیه کنید تا در سایت مذکور فعالیت نمایید، به هیچ عنوان صرفه اقتصادی ندارد و بهتر است کلا قید فعالیت در این سایت را بزنید. توصیه می کنم در سایت های دیگر مانند سایت های متصل به کوین پات و کوینتی پلای که آموزش هایش در سایت نیز موجود است و فیلتر نیستند فعالیت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 29, 2020 در 6:47 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، منظورتان از تهیه vpn اختصاصی قیمت های ۱۹۷ تومان ماهانه است یا قیمت های ماهانه ۱۰ تومن و ۱ ساله ۶۰ تومن؟ چون این سایت ها می گویند که vpn هایشان ابری یا ماهواره ای است و اختصاصی است؟ نمی دانم از کدام ها باید بخریم؟ لطفاً راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • می 30, 2020 در 1:24 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بنده از روی قیمت که نمی توانم نظر خاصی بدهم. ممکن است یک نفر یک کالای ۱۰۰۰ تومانی را ۱۰۰۰۰ تومان بفروشد که قطعا نشان دهنده کیفیت برتر آن کالا نخواهد بود. منظور از vpn اختصاصی یعنی وی پی انی که مختص شماست و به طور همزمان از آن ip به شخص دیگری خدمات داده نمی شود.
   با توجه به قوانین کشور، متاسفانه امکان راهنمایی و توضیحات بیشتر نیز وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 28, 2020 در 4:47 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، یه سایت معرفی کنید برای خرید vpn اختصاصی با آی پی ثابت برای کار کردن با سایت freebitco که قیمت هایش هم مناسب باشد.

  پاسخ
  • می 28, 2020 در 11:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   با توجه به قوانین کشور، متاسفانه امکان معرفی سایت خاصی در این زمینه وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 28, 2020 در 9:34 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، من با یک قیلترشکن عمومی ثبت نام کردم در این سایت و همیشه از یک آی پی ثابت استفاده می کردم برای فعالیت و وقتی رسیدم به حد نصاب برداشت، درخواست وجه دیشب زدم و پول از بالانسم کم شد ولی به کیف پول بلاک چین بعد ۱۲ ساعت هنوز نیومده و امروز پیغام incorrect login details را بهم می ده و نمی تونم وارد سایت شوم.

  پاسخ
  • می 28, 2020 در 10:54 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که بارها تذکر داده شده است، استفاده از چنین نرم افزارهایی تخلف است و موجب مسدودی اکانت می گردد. نرم افزارهای تغییر ip عمومی به راحتی قابل تشخیص هستند و در هنگام درخواست برداشت، حساب شما مسدود می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 27, 2020 در 4:00 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  میخواستم دریکی از این سایتهای Faucet کار کنم و برداشت کنم که گفت باید حتما در Faucetpayحساب باز کنید!
  این faucetPay معتبره و قابل اطمینانه؟!
  میشه از FaucetPay به ولت بلاک چین ارز انتقال داد؟

  پاسخ
  • می 28, 2020 در 1:52 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- این کیف پول جدید است و نمی توان در مورد آن نظر قطعی داد. اما به هر حال فعلا در لیست کیف پول های معتبر قرار ندارد و از نظر امنیت نیز ضعیف است.
   ۲- بله، امکان انتقال وجود دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 20, 2020 در 3:15 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام اگه ثبت نام و یکی دوروز با vpn غیر اختصاصی باشه و بعد اختصاصی وصل بشین مشکلی پیش میاد؟
  پس اگه پیش میاد توضیح بدین چیکار کنم ؟

  پاسخ
  • می 21, 2020 در 1:50 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به هر حال ریسک افزایش پیدا می کند. البته در بیشتر مواقع چنین امری مشکل ساز نمی شود اما با توجه بهvpn و اقبال شما ممکن است در هنگام درخواست برداشت، حساب مسدود گردد.
   کار خاصی نیز نمی توان کرد. مگر اینکه کلا دیگر وارد این اکانت نشوید و با مشخصات جدید و یک vpnامن و اختصاصی برای خود یک اکانت جدید بسازید و فعالیت خود را از سر گیرید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • می 22, 2020 در 4:28 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام
   مدتی هست که این خطا رو میده Session Expired.Please reload the page.
   ایمیلی رو که باهش اکانتمو داشتم پای کردم و یکی دیگه درست کردم و یک اکانت دیگه ساختم ولی برای اولین بار که بعد ساختن رول میزنی کار میکنه ولی بعدش این خطا رو میده
   تشکر

   پاسخ
   • می 23, 2020 در 4:49 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    اگر از نرم افزارهای تغییر ip عمومی استفاده می کنید، تخلف است و به همین دلیل چنین پیغامی دریافت می کنید.
    موفق باشید.

    پاسخ
  • می 27, 2020 در 2:39 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام
   میشه مقداری بیت کوین از اکانتی به اکانت دیگه انتقال داد؟اگه امکانش هست چجوریه؟

   پاسخ
   • می 27, 2020 در 2:09 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    خیر، چنین امکانی در سایت فری بیت کوین وجود ندارد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • می 19, 2020 در 6:25 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  جزئیات ورود رو درست می نویسم ولی این خطا میاد
  Incorrect login details
  چی کار کنم؟

  پاسخ
  • می 20, 2020 در 2:21 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر از نرم افزارهای تغییر ip عمومی استفاده می کنید، همان طور که بارها تذکر داده شده است، تخلف است و احتمالا حساب شما مسدود شده است و دیگر کاری نمی توان کرد.
   در غیر این صورت این سوال چندین بار توسط سایر کاربران در بخش نظرات پرسیده شده است و پاسخ نیز داده شده است. لطفا بخش نظرات را مطالعه فرمایید تا پاسخ خود را بیابید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 19, 2020 در 5:49 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  هنگام لاگین میگه که باید ۲FA کود را وارد کنید
  چیکار کنم ؟

  پاسخ
  • می 20, 2020 در 2:17 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر این گزینه را فعال نکرده اید که نیازی به پر کردن آن نیست اما در صورتی که این گزینه را قبلا فعال کرده اید حتما باید کد ۲FA را وارد نمایید و یا با secret key که قبلا در اختیار شما گذاشته شده است، آن را غیر فعال نمایید. در صورت فراموشی این موارد از گزینه RESET 2FA استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 19, 2020 در 2:49 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من چن روزی میشه ک برداشت زدم ولی واریز نکرده چرا؟ به ۰٫۳ هم رسیدم ولی واریز نکرده چ کنم؟

  پاسخ
  • می 20, 2020 در 2:06 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پروسه ممکن است تا ۱۰ روز به طول انجامد. بنابراین فعلا صبر کنید. اگر از قوانین سایت مذکور تخطی نکرده باشید، ان شاء الله مشکلی نخواهد بود و برای شما واریز خواهد شد. در غیر این صورت واریزی صورت نخواهد گرفت. اگر هم اعتراضی داشته باشید یا بخواهید واریز خود را پیگری نمایید تنها راه موجود ارتباط با پشتیبانی سایت مذکور می باشد که از طریق بخش FAQ امکان پذیر است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 22, 2020 در 12:34 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام مجدد خدمت شما
  یک سوال دیگر هم دارم که مربوط به بند اوّل آموزش است
  منظور از “همین روند را ادامه دهید” یعنی تکرار فعالسازی بسته ۲۵REWARD Points/Roll می باشد؟
  ارادتمند

  پاسخ
  • آوریل 22, 2020 در 12:53 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر. یعنی با همان روشی که بسته های قبل را خریداری کردید، به ترتیب به خرید بسته های با ارزش تر نیز بپردازید تا بتوانید در انتها با ارزش ترین بسته را خریداری فرمایید. این سیکل همواره برقرار خواهد بود.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • می 1, 2020 در 11:22 ب.ظ
   پیوند یکتا

   با سلام
   اگر با اینترنت خط و vpn اختصاصی وارد شویم مشکلی پیش نمیاد؟

   پاسخ
   • می 2, 2020 در 2:16 ق.ظ
    پیوند یکتا

    اگر واقعا vpnشما اختصاصی و امن باشد، مشکلی پیش نخواهد آمد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • آوریل 21, 2020 در 4:42 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من وارد سایت شدم و ثبت نام کردم
  یبار roll زدم و گف ۰٫۰۰۰۰۰۰۲۹ کسب کردین
  پس چرا ب حساب بیت کوینم واریز نشد؟

  پاسخ
  • آوریل 22, 2020 در 1:27 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   لطفا آموزش ها را با دقت مطالعه فرمایید.
   همان طور که در آموزش اشاره شده است باید ابتدا به حداقل مقدار تعیین شده برسید و سپس درخواست برداشت ثبت نمایید تا مبلغ به کیف پول بیت کوین شخصی شما منتقل شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • می 3, 2020 در 4:34 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام چرا من نمیتونم امتیاز هام را در بخش REWARDS خرج کنم؟

    پاسخ
    • می 4, 2020 در 12:04 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     به این دلیل که سایت مذکور قوانین و محدودیت هایی برای استفاده از امتیازات rp دارد. این مسائل به صورت کامل در مقاله فوق توضیح داده شده است. لطفا با دقت مطالعه فرمایید تا با مشکل و نحوه حل آن آشنا گردید.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • می 1, 2020 در 5:14 ب.ظ
   پیوند یکتا

   داداش زحمت کشیدی باید۰.۰۰۰۳داشته باشی تا بتونی برداشت کنی

   پاسخ
 • آوریل 19, 2020 در 9:20 ب.ظ
  پیوند یکتا

  از این پس همواره “این بسته” را فعال نمایید تا هرچه سریع تر بتوانید ۴۴۰۰RP کسب کنید.
  با سلام
  منظورتون از این بسته کدام است؟
  ممنون

  پاسخ
  • آوریل 19, 2020 در 11:02 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   منظور بسته ای است که قبل از عبارت مذکور به آن اشاره شده است یعنی بسته “۱۰۰REWARD POINTS / ROLL”
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 10, 2020 در 3:29 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام برشما آیا زیر مجموعه مستقیم همیشه باید از لینک ارسالی ما وارد بشه یا فقط دفعه اول؟

  پاسخ
  • آوریل 10, 2020 در 11:55 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   فقط دفعه اولی که کاربر می خواهد در سایت ثبت نام نماید، باید از لینک شما وارد گردد. دفعات بعد لازم نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آوریل 12, 2020 در 6:08 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام . رفع محدویته امتیاز RP رو فقط یک بار انجام میدیم ؟!

   پاسخ
   • آوریل 13, 2020 در 1:56 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    خیر، بستگی به روش انتخابی دارد . بعضی از روش ها مانند سرمایه گذاری، ماندگاری بالاتری دارند و برخی مانند خرید بلیت لاتاری ماندگاری کم تری دارند.
    به هر حال هیچ یک از روش ها تضمینی ندارند که دیگر هیچ وقت محدودیت جدید وضع نشود.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • آوریل 9, 2020 در 10:40 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، اگر بخواهیم از اکانت قبلی که در سایت فری بیتکو ساختیم دیگر استفاده نکنیم و خارج بشیم ازش و یک اکانت دیگر با ایمیل متفاوت در همان دیوایس بسازیم و فعالیت کنیم مشکلی پیش نمی یاد؟

  پاسخ
  • آوریل 10, 2020 در 1:27 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   موارد زیر رعایت گردد:
   ۱- دیگر هرگز به اکانت قبلی وارد نشوید.
   ۲- اکانت جدید نیز زیرمجموعه اکانت قبلی نباشد.
   ۳-مودم را خاموش و روشن نمایید و کش مرورگر را به صورت کامل پاک کنید.
   ۴- از یک vps یا vpnامن و مورد اعتماد استفاده کنید و سپس اکانت جدید بسازید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 9, 2020 در 10:22 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام لطفا آدرس دقیقی بدید که vpn لازم برای این سایت رو از کجا تهیه کنیم؟

  پاسخ
  • آوریل 10, 2020 در 1:22 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   با توجه به قوانین فعلی کشور امکان معرفی چنبن سایت ها و نرم افزارهایی وجود ندارد. اما با جستجو در گوگل و فروم ها می توانید فروشندگان مناسبی در این زمینه بیابید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آوریل 17, 2020 در 8:03 ب.ظ
    پیوند یکتا

    داداش با رول زدن ۱۰۰سال طول میکشه تا ۱ بیت کوین بزنید، تقریبا ۹۹٫۹۹ درصد رول ها فقط گزینه اول میاره، که اونم ساتوشی قطره چکانی بهتون میده، مهمترین بخش این سایت که شما میتونی در روز حتی به نیم یا بیشتر از یک بیت کوین برسی رو خیلی راحت اموزشش رو گذاشتید کنار
    وقتتون رو بزارید ی استراتژی تو این بخش بزنید کلی سود میکنید با رول زدن خودتو خسته نکن داداش Multyplay

    پاسخ
    • آوریل 18, 2020 در 1:41 ق.ظ
     پیوند یکتا

     ۱ بیت کوین مبلغ بسیار ارزشمندی است، در حال حاضر ارزش آن چیزی حدود ۱۲۰ میلیون تومان است. طبیعی است که هرگز قرار نیست شما با فشردن یک انگشت بر روی یک دکمه به چنین رقم هایی دست پیدا کنید که اگر چنین بود هیچ کس دیگر به دنبال کاری غیر از این نمی رفت.
     بخشی که شما درباره آن صحبت می کنید قمار است و هرگز در میلیونر باش استفاده از آن توصیه نمی شود. دلیل آن را در گفته های خود شما نیز می توان یافت. وقتی حرف از بدست آوردن نیم بیت یا بیشتر در روز می زنید به همان راحتی می توانید نیم بیت یا یک بیت کوین را نیز در روز از دست دهید. در نتیجه حاصل چنین روشی تباهی کل سرمایه است. به هر حال فراموش نکنید که قمار کردن انتخاب یک قمار باز است نه یک اقتصاددان یا سرمایه گذار.
     موفق بشید.

     پاسخ
    • می 3, 2020 در 2:21 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما.
     حمید رضا هستم من وارد سایت شدم وثبت نام کردم وچندبارهم واردشدم ومشغول کاربودم داخل صفحه شخصیم ولی متاسفانه برای خروج از سایت به دکمه منو رفتم ودکمه خروج روزدم والان چندروزهست هرچی میخام وارد بشم ارور مینویسه ومیگه مشخصات صحیح نمیباشد وکلمه عبور نادرست هست هرکاری میکنم هیچگونه راهی پیدانمیتونم بکنم برم داخل اگه راهنمایی بکنید ممنون میشم

     پاسخ
     • می 3, 2020 در 11:42 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      به این سوال چندین بار در بخش نظرات پاسخ داده شده است. برای یافتن پاسخ لطفا بخش نظرات را مطالعه فرمایید.
      احتمالا شما از نرم افزارهای تغییر ip عمومی استفاده کرده اید و سایت متوجه این مساله شده است. همان طور که بارها تذکر داده شده است استفاده از چنین نرم افزارهایی تخلف است و موجب ایجاد مشکل می گردد.
      موفق باشید.

 • آوریل 6, 2020 در 2:31 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  ایا حجم اینترت مصرفی در سایت فری بیت کوین , چقدره ؟

  پاسخ
  • آوریل 6, 2020 در 2:37 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   مقدار ناچیزی است. اگر برای شما میزان آن مهم است می توانید قبل از ورود به سایت مذکور حجم اینترنت خود را بررسی کنید و پس از آن نیز مجدد حجم خود را مشاهده نمایید. اختلاف دو عدد حجم مصرفی شما خواهد بود.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • می 5, 2020 در 5:36 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام دوستان بنده چند سالی هست که در این سایت ثبت نام کردم با اکانت اولم ۲۸ هزار ساتوشی دیپوزیت کردم و با تنظیم قسمت مولتی پلی ظرف دو روز این رقم رو به ۱۷۰ هزار ساتوشی رساندم ولی چون زیاده روی کردم به روند باخت طولانی سایت برخوردم که دوباره موجودیم کم شد روی ۱۸۰۰۰ ساتوشی بعدها با اکانت جدید فعالیتم رو ادامه دادم و روی بخشهای مختلف سایت تحقیق و بررسی کردم شاید در قسمت مولتی پلی با چندین روش فعالیت کردم تا در نهایت به یک روش قطعی و مطمئن دست یافتم چند روز قبل هم ساعت ۴/۵ صبح فری رول زدم که ۲۳۰ هزار ساتوشی بردم جهت کسب اطلاعات بیشتر به ایمیل {morii7417@gmail.com} مکاتبه نمایید

    پاسخ
 • آوریل 4, 2020 در 5:06 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید این vpn اختصاصی رو چجوری درست کنیم؟

  پاسخ
  • آوریل 4, 2020 در 11:37 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   درست کردنی نیست باید خریداری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آوریل 5, 2020 در 1:10 ق.ظ
    پیوند یکتا

    ببخشید هیچ راه دیگه ای نیست برای کار با این سایت به جز خرید vpn اختصاصی؟

    پاسخ
    • آوریل 6, 2020 در 1:35 ق.ظ
     پیوند یکتا

     خیر، حتما باید vps یا vpnامن و اختصاصی استفاده کرد. در غیر این صورت با احتمال بسیار بالا حساب مسدود خواهد شد.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • آوریل 23, 2020 در 10:33 ق.ظ
      پیوند یکتا

      درود
      ببخشید من اکانتمو قبل از اینکه این مسئله رو بدونم با قیلترشکن رایگان فعال کردم،الان میتونم وی پی ان خریداری کنم و با همون اکانت ادامه بدم یا ساین اوت کنم با وی پی ان اختصاصی دوباره ی اکانت جدید بسازم و ادامه بدم؟

     • آوریل 24, 2020 در 1:17 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      بهتر است ریسک نکنید و با یک vpnاختصاصی و امن یک حساب جدید برای خود ایجاد نمایید و فعالیت را مجدد آغاز فرمایید.
      موفق باشید.

 • آوریل 3, 2020 در 8:30 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.میخواستم بپرسم وقتی که وارد سایت فری بیت کوین شدیم باید همواره قیلترشکن روشن باشه؟من با قیلترشکن وارد سایت شدم و گزینه رول رو زدم بعد قیلترشکن رو خاموش کردم ولی تایم یک ساعت داشت کم میشد و وقتی به صفر رسید توقف کرد و دوباره قیلترشکن رو روشن کردم و گزینه رول آمد میخواستم بپرسم آیا امتیاز قبلی به من تعلق گرفت یا نه؟میخاستم بپرسم چه موقع باید قیلترشکن رو خاموش و روشن کنیم؟آیا برای ساتوشی جمع کردن از این سایت باید همیشه قیلترشکن روشن باشد؟

  پاسخ
  • آوریل 4, 2020 در 12:45 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   استفاده از چنین نرم افزارهایی تخلف است و موجب مسدودی اکانت می گردد.
   برای اکثر افراد مقیم در ایران بهتر است قید فعالیت در این سایت را بزنند اما اگر اصرار دارید از این سایت استفاده نمایید فقط باید از vps یا vpnهای کاملا امن و خصوصی استفاده کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 3, 2020 در 5:31 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من کد کیف پول بلاکچین خود را در قسمت پروفایل سایت فری بیت گذاشتم وقتی قسمت Change زدم کد خود به خود تغییر کرد
  ولی وقتی که ایمیل اومد از فری بیت برای تایید کیف پول، کد بلاکچین خودم بود ومن تایید کردم
  ومشکل اینه که داخل سایت فری بیت کد کیف پول بلاکچین من نیست .
  مشکل چیه؟
  چکارش کنم؟؟

  پاسخ
  • آوریل 4, 2020 در 12:42 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   چیزی به اسم کد بلاک چین وجود ندارد. شما باید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید. در صورتی که آدرس کیف پول خود را به طور صحیح وارد نموده اید و در ایمیل آن را تایید کرده اید، بدون شک آدرس کیف پول شما در سایت مذکور ثبت شده است. اگر در این امر شک دارید و یا مطمئن هستید اینگونه نیست می توانید به پشتیبانی سایت فری بیت کوین تیکت بزنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 1, 2020 در 12:35 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  با یک مرورگر میشه چند تا اکانت درست کرد؟ به این صورت که هر بار از یه اکانت کامل خارج بشیم و کش مرورگر رو پاک کنیم و بعد با یک ip جدید یه اکانت دیگه بسازیم؟

  پاسخ
  • آوریل 2, 2020 در 2:06 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر. تمام اکانت ها مسدود خواهد شد. حتی با چند مرورگر هم نمی توان چند اکانت درست کرد. به ازای هر خط اینترنت و دیوایس مستقل فقط و فقط یک اکانت می توان ساخت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 1, 2020 در 11:22 ق.ظ
  پیوند یکتا

  تو پیام های قبل چند جا گفته بودید کوکی ها و جاوااسکریپت مرورگر باید فعال باشه. این رو میشه بیشتر توضیح بدید و بگید که چه جوری باید فعال کنیم؟

  پاسخ
  • آوریل 2, 2020 در 2:05 ق.ظ
   پیوند یکتا

   باید وارد بخش تنظیمات مرورگر خود شوید و گزینه هایی با همین نام را فعال نمایید. این تنظیمات در هر مرورگر متفاوت است. با توجه به نوع مرورگر خود، نحوه فعال کردن این گزینه ها را در گوگل سرچ نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 1, 2020 در 9:53 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من تو سایت ثبت نام کردم وارد سایت شدم ولی با گذشت ۱۲ ساعت هنوز ایمیل فعال سازی برام نیومده. دیشب بعد از ثبت نام دوباره امتحان کردم و با کد کاربری و رمز وارد سایت شدم و مشکلی نبود ولی امروز که میخواستم وارد بشم پیام اومد که اطلاعات شما اشتباه است. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • آوریل 2, 2020 در 2:50 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   احتمالا شما از نرم افزارهای تغییر ip عمومی و یا غیر امن و نامعتبر استفاده می کنید و بلافاصله شناخته می شوید و اکانت شما مسدود می گردد. همچنین باز کردن اکانت های متعدد همین مسئله را می تواند به همراه داشته باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 29, 2020 در 1:19 ب.ظ
  پیوند یکتا

  ببخشید این سوالم شاید یه کم پیچیده باشه.
  من با فایرفاکس یه اکانت ثبت نام کردم و وارد سایت شدم و ۳۰ هزار ساتوشی انتقال دادم به سایت. امروز که خواستم برم تو سایت نمیشد و این پیام رو میداد. Incorrect login details . منم فکر کردم رمزم اشتباهه فراموشی رمز عبور رو زدم. بعد یادم اومد که هنوز ثبت نام تکمیل نشده بود و باید میرفتم تو جی میل و اونجا تایید میزدم. حالا هر کار میکنم وارد نمیشه. از تو جی میل verify میزنم و بعدش confirm میزنم پیام میده:
  sorry, this link is incorrect or has expired. Please make sure that there are no spaces in the link or request a new link and then try again.
  حالا نمیدونم چی کار کنم. ضمنا از vps و آی پی اختصاصی هم استفاده کردم.
  اگه دوباره فراموشی رمز هم بزنم هم این پیام رو میده:
  Please check your imail inbox for further instructions
  ولی تو جی میل چیزی نمیاد.

  پاسخ
  • مارس 29, 2020 در 8:58 ب.ظ
   پیوند یکتا

   تنها راهی که شاید بتواند به شما کمک کند، ارتباط با پشتیبانی سایت مذکور است. به آن ها ایمیل بزنید و مشکل خود را کامل توضیح دهید. احتمال دارد به شما کمک کنند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 29, 2020 در 2:35 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام تو سایت freebitcoinدوتا حساب باز کردم یکیش رمزش یادم رفت این یکی هم متوجه شدم از اینترنت مشترک استفاده کردم از این حسابمم اومدم بیرون حالا یه حساب جدید باز کردم با vpn غیر ای پی آمریکایی سوالم اینه اگه تحت هیچ شرایطی وارد اون حسابام نشم این حساب جدید مسدود نمیشه‌،،

  پاسخ
  • مارس 29, 2020 در 8:53 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به هر حال این کارها حساسیت را نسبت به حساب بالا می برد و امکان مسدود شدن وجود دارد. اما تجربه نشان داده است که معمولا اگر اکانت جدید زیرمجموعه اکانت های قبلی نباشد و هرگز به اکانت های قبلی نیز وارد نشوید، مشکل خاصی ایجاد نمی کند.
   در مورد vpnدقت نمایید که باید امن و اختصاصی باشد. در غیر این صورت به احتمال قریب به یقین در هنگام برداشت دچار مشکل خواهید شد و حساب مسدود خواهد گشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 27, 2020 در 10:32 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من یه بار رول زدم ولی بعد از یکساعت که دوباره میخام رول بزنم بهم اجازه نمیده یه کادر قرمز میاد بالا مشکل چیه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • مارس 28, 2020 در 3:29 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر از نرم افزارهای تغییر ip رایگان و اشتراکی استفاده می کنید، این مساله رخ می دهد. دلیل آن هم این است که افراد زیادی با همان برنامه به سایت مذکور متصل شده اند. فراموش نکنید که این عمل تخلف است و موجب مسدودی اکانت می گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • مارس 29, 2020 در 1:26 ب.ظ
   پیوند یکتا

   ببخشین من دوتا حساب باز کردم اولیش نمیدونم چرا بالا نیومد دومیش هم فهمیدم در آینده بلاک میشه سوالم اینه آیا اگه دیگه تحت هیچ شرایطی سراغ اون اکانت هام نرم و فقط با همین حساب جدیدم با همین گوشی و اینترنت کار کنم مسدود نمیشم یا مشکلی برام پیش نمیاد؟اگه از vpnعمومی استفاده کنم ولی همیشه رو سرور آلمان باشه بازم امکان مسدودی هست؟ممنون میشم پاسخ بدید

   پاسخ
   • مارس 29, 2020 در 8:55 ب.ظ
    پیوند یکتا

    به هر حال این کارها حساسیت را نسبت به حساب بالا می برد و امکان مسدود شدن وجود دارد. اما تجربه نشان داده است که معمولا اگر اکانت جدید زیرمجموعه اکانت های قبلی نباشد و هرگز به اکانت های قبلی نیز وارد نشوید، مشکل خاصی ایجاد نمی کند.
    استفاده از vpn تخلف است و vpnهای عموم به راحتی قابل تشخیص هستند. بنابراین به احتمال قریب به یقین موجب مسدودی اکانت خواهد شد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • مارس 25, 2020 در 8:09 ب.ظ
  پیوند یکتا

  و یک سوال دیگه شما نوشتید از سود زیرمجموعه به ما نمیدن بلکه خودشون سود رو افزایش میدن اما سایت زیر نوشته ۵۰ درصد سود زیرمجموعه به افراد بالادست خودش میرسه؟!
  **********

  پاسخ
  • مارس 26, 2020 در 12:03 ق.ظ
   پیوند یکتا

   طبیعتا میلیونر باش مسئول اطلاعاتی است که خود در اختیار کاربران قرار می دهد و در قبال اطلاعاتی که سایر سایت ها نشر داده اند، مسئول نیست.
   آنچه در مورد سایت فری بیت کوین قطعیست این مساله است که هرچه کاربر درآمد کسب کند، به کاربر اختصاص داده خواهد شد و مبلغی از آن کسر نخواهد شد. حال اگر شخصی، آن کاربر را معرفی کرده باشد، از طرف سایت به ازای فعالیت های آن کاربر، به معرف نیز پاداش داده خواهد شد. این پاداش از طرف سایت است و از درآمد کاربر کم نخواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 25, 2020 در 8:01 ب.ظ
  پیوند یکتا

  ۱٫ سلام من میخواستم حدود ده میلیون تومان بیت کوین بخرم و وارد این سایت بشم. آیا اینکار ریسک بالایی داره؟ یعنی احتمال داره بلاک بشم یا پولمو پس ندن؟
  ۲٫ آیا میزان سرمایه در سود بردن از این سایت تاثیر داره؟
  ۳٫ با هر زیرمجموعه که می گیریم چقدر به سودمون اضافه میشه؟ کلا چند تا زیرمجموعه باید بگیریم که سود بالایی به دست بیاریم؟
  ۴٫ من یه مقدار تحلیل تکنیکال یاد دارم به نظرتون توی این سایت فعالیت کنم بهتره یا برم بایننس و اونجا بیت کوین و ارز دیجیتال خرید و فروش کنم با همین ده میلیون کدام سودش بیشتره؟

  پاسخ
  • مارس 26, 2020 در 1:51 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- بله، ریسک زیادی دارد و احتمال از بین رفتن پول وجود دارد. بنده به طور کلی سرمایه گذاری در چنین سایت هایی را توصیه نمی کنم.
   ۲- در درصدی که دریافت می کنید، تاثیری ندارد. اما طبیعتا در میزان دریافتی تاثیرگذار خواهد بود.
   ۳- هیچ عدد مشخصی وجود ندارد. اگر ۱۰۰۰ تا زیرمجموعه داشته باشید که فعالیت نکنند، حتی ۱ ریال هم به درآمد شما اضافه نخواهد شد. تنها به ازای فعالیت زیرمجموعه ها به درآمد شما اضافه خواهد گشت. بنابراین هر چقدر زیرمجموعه های فعال بیشتری داشته باشید، درآمد شما نیز بیشتر خواهد شد.
   ۴- بستگی به مهارت شما در تحلیل بازار ارزهای دیجیتال داد. در این بازار اگر مهارت کافی نداشته باشید به راحتی تمام سرمایه خود را از دست خواهید داد. اما اگر توانایی و مهارت کافی داشته باشید می توانید به سودهای بسیار زیادی دست یابید. بنابراین اگر مهارت کافی در تحلیل تکنیکال را دارید، خرید و فروش در بازار ارزهای دیجیتال، می تواند بسیار سودمند باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 24, 2020 در 5:36 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  من میخواستم از اکانتم به طور کامل خارج بشم و در یک مرورگر دیگر ( تو همون سیستم) یه اکانت جدید بسازم. این کار مشکلی نداره؟ اینترنت هر دو اکانت هم یکی هست ولی vpn ها متفاوت هست و هر کدوم آی پی خودش رو داره.

  پاسخ
  • مارس 25, 2020 در 4:57 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این کار می تواند برای شما مشکل ایجاد کند. چون از یک سیستم مشترک استفاده می کنید و این امر به هر حال می تواند موجب مسدودی اکانت شود.
   اما تجربه نشان داده است که اصولا اگر دیگر به اکانت قبلی وارد نشوید و زیرمجموعه اکانت قبلی هم نشوید، مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 22, 2020 در 12:02 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. من فیلد requirement to unlock bonus رو پیدا نمیکنم. دقیقا کجاست؟ من توی صفحه free btc میرم ولی پیداش نمیکنم.
  بعد یک گزینه ای به منوی بالا اضافه شده به اسم betting. در موردش توی سایت توضیحی ندادین؟

  پاسخ
  • مارس 22, 2020 در 1:23 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   فیلد مذکور بالای صفحه و در ابتدای صفحه قرار دارد.
   گزینه مذکور مربوط به شرط بندی است که استفاده از آن توصیه نمی شود و آموزشی نیز در مورد آن نخواهیم داشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 15, 2020 در 3:42 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  من ۵۰۰ ساتوشی داشتم از بین رفت ۱۰۰۰ تا ساتوشی داشتم از بین رفت ۵۰۰۰ ساتوشی داشتم از بین رفت ۶۰۰۰ ساتوشی داشتم از بین رفت ودر آخر هم ۱۲۰۰۰ هزار تا ساتوشی داشتم بازم از بین رفت و الان هم کف کف یعنی صفر هستم
  میخواستم ببینم اگر میشه یک راه حلی استراتژی چیزی بیگید که یکم خودمو بکشم بالا و خودمو از این وضعیت نجات بدم
  با تشکر

  پاسخ
  • مارس 15, 2020 در 6:18 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   وقتی از بین رفته است، مشخص است که شما از بخش قمارگونه MULTIPLY BTC استفاده می کنید. همان طور که در مقاله فوق اشاره شده است، استفاده از بخش مذکور هرگز توصیه نمی شود. اگر دوست دارید چنین اتفاقی برای شما تکرار نشود، استفاده از بخش های قمارگونه را تعطیل نمایید و مطابق استراتژی موجود در مقاله فوق فعالیت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 12, 2020 در 7:27 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من فقط ۵ تا رول با vpn های معمولی زدم امکانش هست حساب من رو مسدود کرده باشه .
  جز برداشت روش دیگری هست ک بفهمیم حساب مسدود شده یا نه ؟
  مرسی از سایت خوبتون

  پاسخ
  • مارس 12, 2020 در 10:47 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به هر حال امکان مسدود سازی حساب وجود دارد و متاسفانه بنده راهکاری جهت فهمیدن این مساله به جز درخواست برداشت نمی شناسم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 2, 2020 در 5:39 ب.ظ
  پیوند یکتا

  اگه از یه کیف پول مقداری بیت کوین به سایت انتقال بدیم بعدش بفهمیم اون اکانت مسدود شده بعد از همون کیف پول به یک اکانت دیگه هم انتقال بدیم باعث مسدودی اون میشه یا اصلا ارتباطی نداره؟

  پاسخ
  • مارس 2, 2020 در 8:43 ب.ظ
   پیوند یکتا

   بله، این کار احتمال مسدود شدن را افزایش می دهد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • مارس 3, 2020 در 10:59 ق.ظ
    پیوند یکتا

    خب اگه بیت کوین از اون کیف بخوام انتقال بدم باید چی کار کنم. اگه بفرستم به یه کیف دیگه و از اونجا بفرستم مشکل حل میشه؟

    پاسخ
    • مارس 3, 2020 در 10:20 ب.ظ
     پیوند یکتا

     بله، می توانید از چنین راهی استفاده نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • مارس 2, 2020 در 5:04 ب.ظ
  پیوند یکتا

  من با موبایل کار میکردم چون با vpn عمومی کار کردم حسابم مسدود شده بود از اکانت قبل خارج شدم و کش مرورگر رو پاک کردم و گوشی رو فلاش کردم و بعدش اکانت جدید ساختم. ولی الان یادم اومد که سیم کارت موبایل که تغییر نکرده و اینترنت هم که از همون سیم کارت هست و بنابراین اینترنت اکانت قبل با اینترنت اکانت بعد تغییری نکرده چون سیم کارت یکی بوده. این مشکل ساز میشه به نظرتون؟ اگه دوباره مشکل به وجود اومد باید دوباره گوشی رو فلاش کنم و سیم کارت جدید بزارم؟

  پاسخ
  • مارس 2, 2020 در 8:41 ب.ظ
   پیوند یکتا

   اصولا چون از vpn استفاده می کنید و vpn خود را در اکانت جدید تغییر داده اید، مشکلی ندارد و مانند این است که در حال استفاده از اینترنت دیگری هستید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 2, 2020 در 2:51 ب.ظ
  پیوند یکتا

  عذر میخوام یه vpn استفاده میکنم از این ها که اشتراک ماهانه باید بدیم و چند تا سرور داره. از کجا باید بدونیم که این vpn مشکلی نداره ?

  پاسخ
  • مارس 2, 2020 در 8:39 ب.ظ
   پیوند یکتا

   باید vpn اختصاصی باشد و امنیت مناسبی داشته باشد. فهمیدن دقیق آن نیاز به دانش برنامه نویسی و امنیت دارد. باید وارد سرورهای ارائه دهنده خدمات شد و پارامترهایی را چک نمود. اگر چنین مهارت هایی را ندارید تنها راه این است که در انجمن ها و فروم ها، در مورد ارائه دهنده تحقیق نمایید و یک از گزینه های مورد اعتماد در این زمینه را انتخاب کنید. سپس هدف خود را به پشتیبان های آن ها بگویید و از آن ها بپرسید خدماتی که دارند برای هدف شما مناسب است یا خیر.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 2, 2020 در 2:48 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  اگه یه مدتی تو سایت با یک vpn کار بکنیم بعدش میتونیم vpn رو عوض کنیم؟

  پاسخ
  • مارس 2, 2020 در 8:33 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله این امکان وجود دارد ولی باید دقت کنید سرورهای Vpnجدید نیز مربوط به همان کشوری باشد که قبلا از آن متصل می شدید. به عنوان مثال اگر از سرور هلند استفاده می کردید بازهم از سرور هلند استفاده نمایید. البته به هر حال تغییر vpnریسک را افزایش می دهد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 29, 2020 در 9:51 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  اگه حساب سایت ما مسدود شده باشه موقع درخواست برداشت چه پیامی میده؟ من درخواست برداشت زدم این پیام رو داد :
  Peyment request seccessful.The peyment will be sent out in the 15 minutes.
  ولی الان بعد از گذشت ۱۰ ساعت پول به کیفم واریز نشده. با وجود این پیام هم باز احتمال مسدودی هست؟ ضمنا از vpn عمومی و رایگان هم استفاده کردم.

  پاسخ
  • فوریه 29, 2020 در 9:53 ق.ظ
   پیوند یکتا

   ضمنا دیشب که درخواست زدم امروز صبح هر کاری کردم نتونستم وارد سایت بشم. انگار رمز تغییر کرده بود

   پاسخ
   • مارس 1, 2020 در 5:56 ب.ظ
    پیوند یکتا

    با این اوصاف احتمال قریب به یقین حساب شما مسدود شده است و دیگر به آن دسترسی نخواهید داشت.
    موفق باشید.

    پاسخ
  • مارس 1, 2020 در 5:55 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، این پیغام روال سیستم است و چیزی را اثبات نمی کند. اگر پول واقعا به حساب شما واریز شود یعنی سیستم عملکرد اکانت شما را بررسی کرده و مشکلی وجود نداشته است.
   با توجه به اینکه از vpnهای عمومی استفاده کرده اید احتمالا برای شما واریزی صورت نخواهد گرفت و حساب شما مسدود خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 27, 2020 در 8:13 ب.ظ
  پیوند یکتا

  ببخشید من نظرات رو مطالعه کردم یه جا گفته بودید برای واریز به سایت باید به کیف پول سایت فری بیت کوین بریزید. منظورتون از کیف پول چیه؟ چون من میخواستم واریز کنم فقط قسمت deposite رفتم و یک آدرس داد و با کیف پول کوینومی ، اون مقدار بیت کوین رو واریز کردم به اون آدرس که البته بعد از ۵ ساعت هنوز به موجودی اضافه نشده. این روش درسته؟ یا این که مدل واریزش یه جور دیگه هست؟

  پاسخ
  • فوریه 27, 2020 در 11:50 ب.ظ
   پیوند یکتا

   به طور کلی راهی که طی کرده اید، صحیح است. منظور از کیف پول بیت کوین همان شماره ای است که شما به آن واریز داشته اید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 27, 2020 در 5:31 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  من یه مقدار بیت کوین با کیف پول کوینومی به سایت فری بیت کوین انتقال دادم که همون اول کار از کیف پول کم شد ولی هنوز بعد از مدت ۱ ساعت تو سایت نیومده. تو کیف پول هم نوشته در انتظار تایید. چه قدر طول میکشه تا پول بره تو سایت؟

  پاسخ
  • فوریه 27, 2020 در 11:47 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بستگی به کارمزدی دارد که برای تراکنش تعیین کرده اید. اگر همه چیز استاندارد باشد، تراکنش ها بین ۱ ساعت تا ۲۴ ساعت تایید می شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 23, 2020 در 5:49 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام،من از وی پی ان های عمومی استفاده میکردم،رفتم که رول بزنم اما این پیغام رو داد Someone has already played from this IP و منم vpn رو عوض کردم،و تونستم ساتوشی رایگان رو بگیرم همون موقع،،اما میخواستم بدونم موقع برداشت مشکلی پیش میاد؟اگه الان vpn اختصاصی بگیرم و همیشه vpn اختصاصی داشته باشم ممکنه موقع برداشت مشکل پیش بیاد؟

  پاسخ
  • فوریه 23, 2020 در 7:02 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به احتمال بسیار زیاد، موقع برداشت حساب شما مسدود خواهد شد. حتی اگر از این به بعد نیز از vpn اختصاصی استفاده کنید به دلیل فعالیت های قبلی باز هم احتمال بلاک شدن حساب در هنگام برداشت بسیار زیاد است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 17, 2020 در 9:44 ق.ظ
  پیوند یکتا

  امن و اختصاصی بودن vps رو از کجا باید بفهمیم؟

  پاسخ
  • فوریه 17, 2020 در 10:42 ب.ظ
   پیوند یکتا

   به شکل حرفه ای و تخصصی نیاز به مهارت های برنامه نویسی و امنیتی دارد که در این بحث نمی گنجد. اما می توانید از شرکت های معتبر تهیه فرمایید و همچنین از پشتیبان های آن ها نیز پرس و جو نمایید که vpsهای آن ها اختصاصی است و واقعا سرورهای فیزیکی در کشورهای میزبان دارند یا خیر. بهتر است آنچه می خواهید انجام دهید را برای آن ها شرح دهید و از آن ها بخواهید به شما اطمینان دهند که خدماتشان برای نیاز شما مناسب است. همچنین می توانید در انجمن ها و فروم ها نیز درمورد آن ها تحقیق نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 15, 2020 در 2:47 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  میشه یه صرافی خوب معرفی کنید برای خرید یا فروش بیت کوین؟ همچنین روش کار کردن با اون؟

  پاسخ
  • فوریه 15, 2020 در 7:48 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   با توجه به اینکه در ایران هنوز به چنین صرافی هایی مجوز داده نمی شود، از معرفی آن ها معذوریم. ولی با جستجوی عبارتی مانند”خرید و فروش بیت کوین” می توانید لیستی از این نوع صرافی ها تهیه و عملکرد آن ها را در انجمن ها و فروم ها بررسی نمایید.
   در سطح جهانی صرافی هایی مانند localbitcoins یا LocalCryptos هستند که می توانید با خریداران ایرانی معامله نمایید. یعنی بیت کوین خود را به آن ها می فروشید و در قبال آن ریال دریافت می نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 14, 2020 در 11:40 ق.ظ
  پیوند یکتا

  اگر از vpn عمومی استفاده کنیم یا این که تخلفات دیگه داشته باشیم ولی سایت تشخیص نده و واریز بکنه و بعد از اون طبق استانداردهای سایت بریم جلو دیگه قطعی میشه گفت که دیگه در آینده مشکلی در حساب و برداشت به وجود نمیاد؟ و یا این که به خاطر تخلفات واقع شده در گذشته هر لحظه امکان مسدود شدن سایت در آینده هست؟

  پاسخ
  • فوریه 14, 2020 در 8:58 ب.ظ
   پیوند یکتا

   قطعیتی وجود ندارد اما معمولا سیستم های ضد تقلب به این صورت عمل می کنند که پس از اینکه شما درخواست برداشت می دهید کل فعالیت شما را از زمان آخرین برداشت تا درخواست برداشت جدید بررسی می کنند. به همین دلیل احتمال آن کم است که اگر تخلفی را در فعالیت های قبل از برداشت آخر داشته اید، آشکار شود و موجب مسدود شدن اکانت گردد. اما به هر حال تغییر این روند، غیر ممکن نیز نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • فوریه 14, 2020 در 10:11 ب.ظ
    پیوند یکتا

    پس با این حساب پیشنهاد شما اینه که همین روند رو ادامه بدم و با همین اکانت برم جلو؟ یا این که ریسک نکنم و حالا که مقدار بالانسش کم هست حساب رو ببندم و از اکانت خارج بشم و یه اکانت جدید درست کنم و از اولش مطابق استاندارد سایت شروع کنم و ادامه بدم؟

    پاسخ
    • فوریه 15, 2020 در 7:40 ب.ظ
     پیوند یکتا

     واقعا پیشنهاد خاصی نمی توان داد. شخص شما از آنچه انجام داده اید بهتر آگاهید. قوانین و ریسک ها خدمت شما عرض شد، دیگر تصمیم گیری در مورد نحوه فعالیت با خود شماست.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • فوریه 16, 2020 در 9:49 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام مجدد.
      ببخشید قول میدم این آخرین سوالم باشه چون زیاد سوال پرسیدم، چون تصمیم دارم به صورت جدی وارد این کار بشم و میخوام قبلش مطمئن بشم که به مشکل بر نمیخورم و البته با کمال میل تمایل دارم که زیرمجموعه شما بشم در این برنامه.
      واقعا ممنونم که سوال رو خوب میفهمید و با صبر و حوصله به سوالها جواب میدید.
      سوالم اینه که همون جور که قبلا توضیح دادم من دو تا دستگاه ( کامپیوتر و موبایل هر کدام اکانت جداگانه) رو با یک اینترنت کار میکردم و همچنین vpn عمومی هم استفاده میکردم و یکی از این ها زیرمجموعه ی اون یکی بود. حالا احتمال میدم که این حساب مسدود شده باشه به خاطر این تخلفات ( البته مطمئن نیستم چون هنوز به حداقل برداشت نرسیده ) با این حساب نمیخوام ریسک کنم و ادامه بدم و تصمیم گرفتم که موبایل رو بزارم کنار و فقط با کامپیوتر به این صورت که ویندوزش رو عوض کنم بعد یه اینترنت دیگه بزارم روش و از vps استفاده کنم. حالا میخواستم بدونم اگه این کار رو بکنم میتونم مطمئن باشم که هیچ مشکلی به وجود نمیاد و حساب مسدود نمیشه؟
      ( عذر میخوام بابت طولانی شدن متن سوال )

     • فوریه 17, 2020 در 1:02 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      با توجه به روشی که قصد دارید برای فعالیت انتخاب نمایید، می تواند خیالتان راحت باشد که اکانت های قبلی برای شما مشکلی ایجاد نخواهد کرد و سایت مذکور اصلا متوجه اینکه شما اکانت دیگری داشتید نخواهد شد. فقط دقت کنید که جهت ثبت نام از مشخصات و حساب بیت کوین دیگری استفاده نمایید.
      اما دو نکته را نیز لازم می دانم بیان کنم که بهتر است مد نظر داشته باشید:
      ۱- اگر قصد دارید vps را فقط به خاطر این سایت تهیه کنید، اصلا اقتصادی نیست و با توجه به هزینه ای که برای vps می کنید، سود شما بسیار ناچیز خواهد شد.
      ۲- همچنین باید از امن و اختصاصی بودن vps مطمئن باشید. چون اگر Vps مناسب نباشد، امکان تشخیص آن توسط فری بیت کوین وجود دارد که در این صورت حساب شما بلاک خواهد شد.
      موفق باشید.

   • فوریه 17, 2020 در 7:53 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام
    حساب فری بیت کوین موبایل مسدود شده ، اگه موبایل رو فلاش کنیم و بعدش اکانت جدید بسازیم و با vps خصوصی و معتبر وارد بشیم و کار کنیم مشکلی نیست؟

    پاسخ
    • فوریه 17, 2020 در 10:44 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     خیر، مشکلی نیست.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • فوریه 14, 2020 در 10:17 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام،پس اگه کسی بلد باشه چه جور با بخش mutltiplicity btc کار کنه، و بتونه ساتوشی بیشتر بگیره، صحیح است و مشکلی نداره کار کردن باهاش از جنبه شرعی؟ چون طبق گفته شما ما با سایت طرفیم و کاری به نحوه کسب درآمد از طریقش نداریم؟ این هم یک نوع روش گرفتن ساتوشی بیشتر و کسب درآمد است. در قمار مثلاً چند نفر با هم سر یک چیزی شرطبندی می کنند و پول خودشان را وسط می گذارند و بالاخره حداقل یک نفر می بازه که گفتند حرامه، ولی ما با سایت طرفیم و میلیاردی سایت روزانه درآمد داره حالا یا از طریق به قول شما تبلیغات یا از طریق سرمایه گذاری در سایت یا همین بخش mutltiplicty btc که مثلا طرف می یاد پولی واریز می کنه یا با ساتوشی هایی که کسب کرده از طریق سایت با این بخش کار می کنه و ممکنه ببره یا ببازه و داره به سایت می بازه. سوال من اینه که من با ساتوشی هایی که از طریق سایت کسب کردم و خود سایت به من داده و واریزی نداشتم به این سایت، اگه بخوام کار کنم با این بخش به قول شما قمارگونه ، درست است و مشکلی نداره باهاش از نظر شرعی؟

  پاسخ
  • فوریه 14, 2020 در 8:44 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اولا بنده متخصص امور مذهبی نیستم و چنین سوالاتی را باید از متخصص امور دینی بپرسید.
   ثانیا در توضیحات گذشته نیز خدمت شما عرض شد، شما مسئول درآمدی که خود کسب می کنید هستید، وقتی در شرط بندی و قمار شرکت کردید، در فعل حرام شرکت کرده اید و هر آنچه از آن کسب کنید و یا از دست دهید، حرام است. از نظر شرعی در شرط بندی مالی، مهم نیست شما با یک شخص، یک تیم و یا یک سایت شرط بندی کنید، در تمام حالات نام آن قمار است و در اسلام حرام می باشد.
   ثالثا همان طور که در آموزش و بخش نظرات توسط بنده و سایر همکارانم بارها تکرار شده است، از نظر مجموعه میلیونر باش، ۱۰۰ درصد درآمد کسب شده از بخش مذکور، حرام است. چون شما در امر شرط بندی و قمار شرکت می کنید و درآمد شما و ساتوشی که کسب می کنید مستقیما از قمار است. چنین درآمدی قطعا حرام است. حال اگر شما تصمیم دارید در این بخش فعالیت نمایید و یا نظر ما را قبول ندارید، کاملا مختار هستید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 14, 2020 در 8:41 ق.ظ
  پیوند یکتا

  متاسفانه مشکلی که داریم اینه که تا به مبلغ برداشت نرسیم نمیدونیم حساب مسدود هست یا نه. و دقیق نمیدونیم چه مواردی حساب رو مسدود میکنه. مثلا الان من با دو تا گوشی دارم کار میکنم که یکی زیرمجموعه اون یکیه. موقع رول زدن هر کدوم اینترنت جداگانه دارن ولی غیر از اون لحظه هایی که سایت فری بیت کوین باهاشون باز کردم یه موقع هایی بوده که از اینترنت یکی برای اون یکی استفاده کردم با استفاده از نقطه ی اتصال WiFi. خب حالا نمیدونم این کار موجب مسدود شدن شده یا نه. همچنین از vpn های عمومی استفاده کردم ولی با قطعیت نمیشه گفت که مسدود میشه چون بعضی ها با vpn عمومی بودن ولی به برداشت رسیدن.

  پاسخ
  • فوریه 14, 2020 در 8:54 ب.ظ
   پیوند یکتا

   از نظر قوانین کاملا مشخص است چه مواردی حساب را مسدود می کند اما گاها سیستم های ضد تقلب سایت مذکور، بعضی از روش های تقلب را نمی تواند تشخیص دهد. به همین دلیل بعضی ها با انجام تخلف نیز می توانند برداشت داشته باشند.
   به عنوان مثال این کار شما که دو حساب دارید از نظر سایت مذکور تخلف است. بنابراین اگر سایت متوجه این مساله شود حتما حساب شما را مسدود خواهد ساخت. اما اگر شما با مشخصات، ایمیل ها و کیف پول بیت کوین مستقل، به وسیله دو گوشی متفاوت و با دو اینترنت مجزا، دو اکانت در فری بیت کوین بسازید، دیگر راهی برای فهمیدن تخلف شما وجود ندارد. یعنی در حالی که عمل شما از نظر سایت غیر قانونی است اما راهی برای اینکه متوجه تخلف شما شوند وجود ندارد. مگر در صورتی که شما مرتکب اشتباهاتی شوید. به عنوان مثال گاها با یک اینترنت به هر دو حساب وارد شوید. آن گاه ممکن است سیستم ضد تقلب شما را شناسایی و حساب را مسدود سازد.
   استفاده از vpnهای عمومی هم ریسک بسیار بالایی دارد و بیشتر مواقع موجب مسدود شدن خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 13, 2020 در 8:42 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، شما گفتید که کار کردن با بخش multiplicity btc و درآمد کسب کردن ازش حلال نیست! آخه مگه میشه بدون کار کردن با این بخش به درآمدی رسید ، چون در روز اول ۲۴ ساتوشی بهت میده پس از هر رول زدن، روزهای بعد به مرور این مقدار ساتوشی کمتر و کمتر می شه به طوری که من خودم از ۲۴ ساتوشی رسید به ۱۳ ساتوشی و مجبور شدم که با بخش multiplicity btc کار کنم تا دوباره به ۲۰ ساتوشی برسونم، چون خود سایت گفته که برای افزایش مقدار ساتوشی دریافتی پس از هر رول زدن یا باید بلیت بخری یا اینکه با بخش multiplicity btc کار کنی برای دریافت ساتوشی بیشتر پس از هر رول، پس مجبوریم کار کنیم و اگر اصلا با این قسمت کار نکنی جز وقت تلف کردن کار دیگه ای نمی کنیم چون هر ساتوشی برابر یک ریال است و سی هزار ساتوشی هم می شه سی هزار و خورده ای. اینجوری که شما می گی حلال نیست این بخش، پس کل سایت که ازش کسب در آمد می کنی حرام است چون این سایت، خودش از طریق شرطبندی مسابقات درآمد کسب می کنه و پولی که به ما میده حرامه چون قماره.

  پاسخ
  • فوریه 13, 2020 در 11:28 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   باید موارد زیر را در نظر بگیرید:
   ۱- ببینید هر شخصی مسئول آن چیزی است که خود انجام می دهد. شما مسئول روشی که سایت کسب درآمد می کند نیستید، بلکه مسئول روشی هستید که خودتان برای کسب درآمد انتخاب می کنید. این سایت می تواند از جذب ترافیک، تبلیغات، سرمایه گذاری دیگران و مسائل مختلف درآمد کسب کند. به عنوان مثال وقتی شما کارمند یک بانک هستید مسئول سرمایه گذاری های کلان آن بانک و حلال و حرامش نیستید. اگر صحیح و با وجدان کار کنید، درآمد شما حلال خواهد بود هرچند اگر روش های سرمایه گذاری بانک برای تامین حقوق کارمندان و کسب سود، حلال نباشد.
   ۲- شما مختارید هر روشی را برای کسب درآمد خود انتخاب نمایید و ما قصد نداریم نظر خود را به شما تحمیل کنیم. سوالی پرسیده شده است و پاسخ توسط پشتیبان ها داده شده است. اگر شما آن را قبول ندارید می توانید با اصول خود فعالیت نمایید.
   ۳- حکم حرام بودن قمار و شرط بندی در اسلام، جای هیچ بحثی ندارد و از هر مرجع دینی که سوال شود بی شک حکم به حرام دادن خواهد داد.
   ۴- آهنگ کم شدن ساتوشی ها به مرور کندتر خواهد شد.
   ۵- در حال حاضر هر ساتوشی تقریبا برابر با ۱٫۵ تومان است. بنابراین در شرایط فعلی و با حدود ۱۶ بار رول زدن در روز می توان حدود ۴۰۰ تومان درآمد کسب کرد. این بدون داشتن زیرمجموعه های مستقیم و فعال است. اگر زیرمجموعه های زیادی داشته باشید درآمد شما به شدت افزایش خواهد یافت. به همین دلیل در میلیونر باش دائما این مساله تذکر داده می شود که در سایت های قطره چکانی و کلیکی، تنها راه رسیدن به درآمد های مناسب، موفقیت در جذب زیرمجموعه های مستقیم و فعال است. همچنین تفاوت بیت کوین با ارزهای رایج این است که تورم منفی دارد یعنی در مدت ۱۰ سال گذشته ارزش آن بیش از یک میلیون برابر شده است. بنابراین اگر درآمدهای خود را ذخیره نمایید ممکن است آنچه امروز درآمد زیادی نیست با رشد قیمت بیت کوین، تبدیل به یک سرمایه بزرگ شود.
   ۶- اگر اصولی پیش روید می توانید میزان ساتوشی دریافتی به ازای هر رول را تا ۱۰ برابر افزایش دهید. باید دقت کنید که هیچ کس برای فشردن یک انگشت بر روی موس بیش از این ها پول نمی دهد.
   ۷- سایت های قطره ای و کلیکی زیادی معرفی شده اند که برای داشتن درآمد باید در تمام آن ها فعالیت کرد. در این صورت به ازای هر باری که وصل می شوید می توانید ظرف ۱۰ دقیقه در حدود ۱۰ سایت رول بزنید. درآمدی که نسبت به این زمان و فشار دادن انگشت روی موس کسب می شود واقعا قابل قبول است.
   ۸- بنده و سایر کاربران در میلیونر باش بارها تاکید کرده ایم که روش هایی مانند ایجاد بستر کسب درآمد، فریلنسینگ، همکاری در فروش و …. خیلی خیلی روش های بهتر، اصولی تر و مفید تری برای کسب درآمد از اینترنت هستند اما متاسفانه اکثریت کاربران به دلیل سادگی فعالیت و عدم نیاز به تلاش و مهارت خاص، دائما خواستار معرفی سایت های کلیکی و قطره ای هستند و چنین روش هایی را بیش تر دوست دارند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 10, 2020 در 4:44 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، اگر با قسمت multiplicity سایت freebitco.in کار کنیم و طبق یک استراتژی ساتوشی بدست بیاوریم، آیا پولی که بدست می آوریم موقع برداشت، حلال است به دلیل اینکه می گویند قمار است؟

  پاسخ
  • فوریه 10, 2020 در 5:25 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   چنین درآمدی حلال نیست و بله بدون شک بخش مذکور، بخشی قمارگونه است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • فوریه 10, 2020 در 6:11 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام
    ببخشید یه سوال داشتم البته طولانی هست.
    من میخواستم یه لپ تاپ استوک از مغازه بخرم و یکی از کارهایی که میخواستم باهاش بکنم فعالیت تو سایت فری بیت کوین هست. از طرفی این لپ تاپ ها دست دوم هست و از کشورهای دیگه مثل دبی میارن. با این حساب مشخص نیست که قبلا تو این لپ تاپ از سایت فری بیت کوین استفاده کرده باشن یا نه و احتمال داره من اکانت جدید باز کنم حساب مسدود بشه. حالا میخواستم بپرسم امکانش هست برای مطمئن شدن این که مشکلی به وجود نمیاد همون اول کار مقداری ساتوشی به سایت واریز کنم( به اندازه ی حداقل برداشت که فکر کنم ۳۰ هزار ساتوشی هست) و بعد همون موقع برداشت بزنم؟ اگه برداشت بده دیگه میشه مطمئن شد که دیگه حساب مسدود نیست و مشکلی وجود نداره؟

    پاسخ
    • فوریه 11, 2020 در 3:06 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     بله می توانید چنین کاری انجام دهید. اما روش مطمئن و بدون ریسک این است که یک بار ویندوز سیستم خود را به صورت کامل عوض نمایید و سپس شروع به فعالیت نمایید. در این صورت نیازی به ریسک کردن و سرمایه گذاری نیز نیست.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • فوریه 11, 2020 در 6:46 ق.ظ
      پیوند یکتا

      ویندوز که قطعا عوض میشه ولی اینترنت یکی هست یعنی اگر شخصی قبلا با اینترنت وای فای لپ تاپ استفاده کرده باشه بعد از تعویض ویندوز من اکانت جدید بسازم ولی با همون اینترنت وای فای کار کنم این مشکلی نیست؟

     • فوریه 11, 2020 در 12:43 ب.ظ
      پیوند یکتا

      اینترنتی که از آن برای اتصال استفاده می کنید اهمیت دارد. این مساله ربطی به کامپیوتر ندارد بلکه مربوط به سرویس دهنده اینترنت یعنی isp شماست. بنابراین از این نظر مشکلی وجود ندارد.
      موفق باشید.

     • فوریه 12, 2020 در 6:37 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام
      از یه کیف پول میشه به صورت مستقیم به اکانت فری بیت کوین در یه سیستم دیگه واریز کرد؟ یا باید اول به کیف پول اون سیستم منتقل کرد؟ در مورد برداشت از سایت چه طور؟ میشه مستقیم برداشت کنیم در کیف پول یک سیستم دیگه؟

     • فوریه 12, 2020 در 8:55 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      کیف پول بر روی سیستم نیست بلکه بر روی بلاک چین است و تنها بر روی سیستم اجرا می شود. بنابراین متفاوت بودن سیستم ها اهمیتی ندارد و می توان انتقال یا برداشت را با رعایت شرایط مبدا و مقصد انجام داد.
      موفق باشید.

     • فوریه 12, 2020 در 10:22 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام مجدد
      اول عذرخواهی میکنم بابت زیاد شدن سوالهام و این که وقتتون رو میگیرم. سوالم این بود که من الان با موبایل و اینترنت موبایل تو این سایت هستم حالا تصمیم گرفتم از اکانت تو موبایل به طور کامل خارج بشم و ادامه ندم و این سایت رو از طریق کامپیوتر دنبال کنم و یه اکانت جدید تو کامپیوتر درست کنم(کامپیوتر قبلا سایت فری بیت کوین نداشته) ولی چون اینترنت نداره میخواستم با کابل از اینترنت همون موبایل بگیرم( که سایت فری بیت کوین داشت). حالا میخواستم بپرسم که به مشکل برمیخوره؟ اگه کش مرورگر موبایل رو پاک کنم بعد از چند روز اکانت کامپیوتر رو بسازم چه طور؟ اگه مشکل ساز میشه شما چه راه حلی تو این زمینه پیشنهاد میکنید؟

     • فوریه 13, 2020 در 6:27 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      راحت باشید، ما اینجا هستیم تا به سوالات شما و سایر کاربران پاسخ دهیم.
      اگر اکانت قبلی شما مشکلی ندارد و تخلفی با آن انجام نداده اید، نیازی نیست رها شود. بلکه کافیست از اکانت خود در گوشی موبایل خارج شوید و اینترنت موبایل را نیز قطع و مجدد وصل کنید. پس از گذشت یک روز، با کامپیوتر به همان اکانت قبلی وارد شوید و فعالیت خود را از سر گیرید. فقط توجه داشته باشید که باید از vps یا vpnهای اختصاصی و امن جهت اتصال استفاده نمایید.
      اگر همام اکانت قبلی شما مشکل دارد و تخلفی با آن مرتکب شده اید، باید به طور کل از اکانت قبلی خارج شوید. سپس اینترنت موبایل را قطع کنید و پس از گذشت ۲۴ ساعت با استفاده از یک vps یا vpnامن و اختصاصی دیگر جهت افتتاح حساب اقدام نمایید. همچنین هرگز دیگر به اکانت قبلی خود وارد نشوید.
      موفق باشید.

   • فوریه 12, 2020 در 6:21 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام
    حداقل مبلغ برای واریز به سایت چه قدر هست؟
    میشه از کیف پول یک سیستم دیگه به سایت فری بیت کوین خودمون واریز کنیم؟

    پاسخ
    • فوریه 12, 2020 در 9:08 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     ۱- عدد خاصی درج نشده است اما از نظر منطقی باید آنقدر باشد که انتقال آن مبلغ نسبت به کارمزد انتقال صرف نماید. بنده سرمایه گذاری را توصیه نمی کنم اما اگر قصد این کار را دارید بهتر است مبلغ انتقالی کمتر از ۵۰۰۰۰ ساتوشی نباشد.
     ۲- مشکلی ندارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • فوریه 10, 2020 در 11:29 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  یه سوال داشتم
  من بخش امتیازهای rp رو فعال کردم و تا ۱۲۰۰ تا بالا بردم بعد از چند روز استفاده دوباره محدودیتش فعال شده الان باید ۱۱۰۰ ساتوشی بزنم تا دوباره محدودیت برداشته شه ترکیبی ۳ و ۶ هم استفاده میکنم روزی ۱۷ بار رول میزنم که تقریبا میشه ۷۶۰ ساتوشی در روز اگه هر بار این محدودیت فعال بشه چیزی از درامد نمیمونه تازه منفی هم میشم یه بار فعال شد ۶۰۰ ساتوشی زدم تا ازاد شه الان دوباره ۱۱۰ تا میخواد چیکار کنم

  پاسخ
  • فوریه 10, 2020 در 3:43 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه این سایت در قوانین اشاره کرده است که این حق را برای خود قائل هست که مجدد محدودیت ها را بازگرداند. به هر حال با توجه به روشی که برای حذف محدودیت ها انتخاب می کنید و تعداد زیرمجموعه هایی که دارید شرایط شما تغییر می کند. اگر بتوانید به ۱۰ برابر کردن برسید، بدون شک سودآوری مناسب خواهد بود.
   شرایط را با توجه به روشی که برای حذف محدودیت ها انتخاب می کنید و میزان درآمد بررسی نمایید، اگر این نوع فعالیت نسبت به روش عادی برای شما سودآوری ندارد به صورت عادی فعالیت کنید و یا روش دیگری را برای حذف محدودیت ها بررسی فرمایید. اگر هم سودآور است اما سود چندان زیاد نیست، نا امید نشوید به مرور سود افزایش خواهد یافت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 27, 2020 در 9:26 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام یه سوال داشتم ما ثبت نام کردیم ولی ایمیل تایید شده رو جواب ندادیم الان هم اون ایمیل منقضی شده و نمی تونیم وارد بشیم ایمیل جدید هم نمیده به ما به نظر شما ما باید چیکار کنیم؟

  ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
  • ژانویه 28, 2020 در 6:07 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   یکی از دو راه زیر را انتخاب نمایید:
   ۱- به پشتیبانی سایت مذکور با ایمیلی که ثبت نام کرده اید، ایمیل بدهید و مشکل خود را مطرح کنید.
   ۲- با یک ایمیل جدید اکانت بسازید و فعالیت خود را آغاز نمایید. البته دقت کنید که این اکانت جدید زیرمجموعه قبلی نباشد و همچنین هرگز دیگر تلاشی برای ورود به اکانت قبلی نشود.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • فوریه 2, 2020 در 11:53 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام
    اول تشکر میکنم بابت پاسخگویی و وقتی که میزارید برای راهنمایی چون کمتر سایت یا گروهی دیدم که این قدر با حوصله و کامل به سوالها جواب بدن.
    سوالم اینه که من میخواد اقدام بخرید لپ تاپ دست دوم بکنم و یکی از کارآیی هایی که مدنظرم هست استفاده از اون برای سایت « فری بیت کوین» هست. به نظرتون نکته ای هست که باید رعایت کنم موقع خرید اون ؟ مثلا در مورد مشخصاتی مثل« Ram و Cpu » یا این که در مورد مارک سیستم و این که مال کدوم کشور هست؟ یا این که قبلا از این سایت استفاده شده یا نه. خلاصه هر نکته ای که برای خرید سیستم لازم هست

    پاسخ
    • فوریه 3, 2020 در 12:53 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
     خیر، به جز سالم بودن لپ تاپ مورد خاصی وجود ندارد. با هر لپ تاپی می توانی در سایت فری بیت کوین فعالیت کرد. البته بهتر است لپ تاپی خریداری شود که با آن در سایت مذکور فعالیتی انجام نشده باشد. اما حتی اگر غیر از این باشد با عوض کردن ویندوز می توان مشکل را رفع نمود.
     ولی در مورد اینترنتی که استفاده می کنید توجه کنید که با آن اینترنت اکانت دیگری در فری بیت کوین نداشته باشید و همچنین جهت اتصال از vps یا vpnهای امن و اختصاصی استفاده نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • فوریه 3, 2020 در 10:56 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام مجدد
      من با کامپیوتر اینترنت از موبایل میگیرم و رو دو تاش اکانت فری بیت کوین دارم یعنی دو اکانت با یک اینترنت. فکر کنم حسابم مسدود شده باشه. حالا میخواستم بپرسم اگه ویندوز کامپیوتر رو عوض کنم و با یک اینترنت دیگه کار بکنم این مشکل حل میشه؟
      سوال دوم
      میشه با سه تا مرورگر سه تا اکانت درست کرد؟ مثلا یکی با کروم یکی با فایرفاکس یکی با اپرا؟ و vpn هر سه تا جدا باشه ولی اینترنت اونها یکی باشه؟ با این کار حساب مسدود نمیشه؟

     • فوریه 3, 2020 در 6:41 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      ۱- حساب های مسدود شده را که باید فراموش کرد. اما اگر پس از تعویض ویندوز، با مشخصات مستقل و متفاوت، ۲ حساب جدید بسازید، احتمالا دچار مشکل نخواهید شد. البته باید از Vps یا vpnهای امن و معتبر استفاده گردد.
      ۲- ببینید کلا این کارها از نظر قوانین سایت هایی که امکان زیرمجموعه گیری دارند تخلف است و اگر متوجه شوند، حساب را مسدود خواهند کرد. بنابراین بستگی به این دارد که سیستم ضد تقلب سایت چقدر قوی باشد. روشی که شما فرمودید در اکثریت سیستم های ضد تقلب، شناسایی می شود و موجب بسته شدن اکانت ها می گردد.
      موفق باشید.

 • ژانویه 27, 2020 در 9:02 ب.ظ
  پیوند یکتا

  ممنون از راهنماییتون
  من با موبایل وارد سایت فری بیت کوین شدم و همچنین اینترنت کامپیوتر رو هم با کابل از همون موبایل میگیرم و با کامپیوتر هم جدا یه یه فری بیت کوین باز کردم. به نظرتون حسابم مسدود میشه؟ همچنین از vpn های معمولی و رایگان استفاده میکنم.
  اگه حسابم مسدود میشه باید چی کار کنم؟ دوباره فقط با گوشی یه اکانت جدید بسازم و دیگه کامپیوتر کار نکنم حل میشه؟

  پاسخ
  • ژانویه 28, 2020 در 6:04 ق.ظ
   پیوند یکتا

   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   کار شما تخلف است و به احتمال بسیار زیاد هنگام برداشت دچار مشکل خواهید شد.
   به منظور ادامه فعالیت و ساخت یک اکانت جدید باید موارد زیر را رعایت فرمایید:
   ۱- از اکانت های قبلی به صورت کامل خارج شوید.
   ۲- کش مرورگر را پاک کنید.
   ۳- اتصال به اینترنت را قطع و مجدد وصل نمایید.
   ۴- پس از ۴۸ ساعت با یک ایمیل و مشخصات جدید یک اکانت جدید بسازید که زیرمجموعه اکانت های قبلی شما نباشد.
   ۵- هرگز به اکانت های قبلی وارد نشوید.
   ۶- از vpn یا vpsهای امن و اختصاصی جهت ساخت حساب و فعالیت استفاده فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژانویه 28, 2020 در 2:43 ب.ظ
    پیوند یکتا

    ممنون از این که وقت میزارید.
    ۲: کش مرورگر را پاک کنید.
    جمله ی بالا رو متوجه نشدم

    پاسخ
    • ژانویه 28, 2020 در 9:43 ب.ظ
     پیوند یکتا

     باید به تنظیمات مرورگر خود بروید و تاریخچه جستجو و هر آنچه در مرورگر ذخیره شده است را پاک نمایید. این فرآیند در مرورگرهای مختلف متفاوت است. اگر با این فرآیند آشنایی ندارید، با توجه به مرورگر خود در اینترنت روش پاک کردن کش مرورگر مذکور را جستجو نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژانویه 27, 2020 در 4:19 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  ممنون از توضیحات خوب و مفیدتون در مورد سایت. دو تا سوال داشتم اول این که معنی ip رو نمیدونم و ممنون میشم توضیح بدید منظور از ip چی هست. سوال دوم این که الان من به حداقل برداشت نرسیدم و نمیدونم موقع برداشت به مشکل میخورم یا نه . راهی نیست که از الان بفهمیم که حسابمون مسدود شده یا نه ؟ یا حتما باید به اون مقدار برسونیم و بعد بفهمیم؟

  پاسخ
  • ژانویه 27, 2020 در 5:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   IP یک شناسه آنلاین منحصر بفرد است. هر کامپیوتر در شبکه IP منحصر بفردی دارد و از طریق این آدرس کامپیوترها می‌توانند همدیگر را شناسایی کرده و ارتباط داشته باشند.
   هر آدرس IP از یک شناسه‌ی میزبان (Host ID) و یک شناسه‌ی شبکه (Net ID) تشکیل شده است و در یک زمان هرگز دو آی پی یکسان و واقعی در اینترنت وجود نخواهد داشت. به عنوان مثال اگر شما و همسایه شما از شاتل اینترنت خود را دریافت کرده باشید، هرکدام از شما کاملا دارای دو ip مجزا هستید که هم Host ID و هم Net ID آن متفاوت است. حال اگر در خانه شما ۵ نفر با ۵ دستگاه مختلف با همان اینترنت شاتل به اینترنت متصل شوند همه آن ها دارای Net ID یکسان اما Host ID متفاوت هستند.
   کنار قرار گرفتن این Host ID و Net ID و اصول ترکیب آن ها این امکان را می دهد که برای هر سیستم یک اثر منحصر به فرد مانند اثر انگشت برای انسان شکل گیرد که فعالیت های اینترنتی قابل پیگیری باشند.
   خیر، راهی برای شما وجود ندارد که از این مساله اطمینان پیدا کنید. اگر قوانین را رعایت کرده اید جای نگرانی نیست. در غیر این صورت احتمالا در هنگام برداشت دچار مشکل خواهید شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 21, 2020 در 7:47 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.خسته نباشین.میخواستم بدونم از این سایت در بخش قمار تا چقدر بیت میشه کسب کرد….

  پاسخ
  • ژانویه 21, 2020 در 8:47 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که در آموزش درج شده است، استفاده از بخش قمارگونه توصیه نمی شود و اعضای میلیونر باش نیز در این بخش فعالیتی ندارند. بنابراین امکان توضیح و آموزش در این مورد وجود ندارد. اما به طور کلی میزانی که بدست می آورید، بستگی به میزان سرمایه ای که وارد بازی می کنید و ریسکی که می کنید دارد و محدودیت خاصی وجود ندارد.
   بازهم به شما و سایر کاربران توصیه می کنیم که اگر به دنبال درآمد سالم و پایدار هستید از فعالیت در چنین بخش هایی خودداری فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 18, 2020 در 9:46 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام .خسته نباشید واقعا سایت خیلی خوبی دارید .
  من از شما چند سوال دارم
  ۱ هنگامی که بسته ها رو فعال می کنم فقط RPما بشتر می شه .یا بیتکوین دریافتی ما هم بیشتر می شه ؟ مثلا اگه ما بسته ۱۰۰۰ برابر رو فعال کنیم هربار رول ۲۰۰۰ تا rpمی گیریم
  ۲ در مورد استراتژی شما بعد از اینکه بسته ها رو فعال کردیم rp ها رو به بیتکوین تبدیل کنیم ؟
  ۳ و در اخر هر چند وقت یکبار بیتکوین دریافتی کم میشه و باید قمار کرد یا لاتاری خرید
  قمار که هیچی … باید چند تا بلیت لاتاری بگیریم
  با تشکر از سایت میلیونر باش

  پاسخ
  • ژانویه 19, 2020 در 12:11 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از همراهی شما سپاسگزاریم.
   ۱- بستگی دارد چه بسته ای را فعال کنید. هر بسته مزایای خودش را دارد که در مقاله به آن اشاره شده است. اگر بسته های Free BTC Bonus را فعال نمایید، میزان بیت کوین دریافتی به ازای هر رول افزایش خواهد یافت. و اگر بسته های Reward Points Bonus را فعال کنید، میزان RP دریافتی افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین دقت نمایید که میزان افزایش ها به درصد است. به عنوان مثال ۱۰۰۰ درصد یعنی ۱۰ برابر.
   ۲- وقتی با روش موجود در مقاله ۴۴۰۰RP کسب کردید، سپس از منوی “REWARDS” به بخش “FREE BTC BONUS” مراجعه نمایید و با پرداخت ۳۲۰۰RP بسته “BONUS 1000%” را فعال کنید. با فعال کردن این بسته، به مدت ۲۴ ساعت به ازای هر رولی که بزنید ۱۰ برابر بیت کوین بیشتر کسب خواهید کرد. با ۱۲۰۰ امتیاز باقی مانده نیز بسته “۱۰۰REWARD POINTS / ROLL” را فعال کنید و دوباره همان مسیر قبل را تکرار کنید تا امتیاز شما مجددا به ۴۴۰۰RP برسد و بتوانید بسته “۱۰۰۰% BONUS” را فعال نمایید و همواره همین روند را تکرار فرمایید. (این مطالب عینا از مقاله فوق کپی شده است)
   ۳- مشخص نیست، این مساله به میزان فعالیت شما و ارزش روز بیت کوین بستگی دارد. خیلی درگیر این مسئله نباشید. اجباری برای خرید بلیط لاتاری نیست. تعداد بلیط هایی که باید خریداری شود تا میزان دریافتی افزایش پیدا کند، مشخص نیست. بنابراین این کار چندان توصیه نمی شود. اگر اصرار به این کار دارید، باید آنقدر خریداری نمایید تا میزان دریافتی افزایش پیدا کند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 10, 2020 در 8:16 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید اگر از vpnاختصاصی استفاده نکنیم چی میشه؟؟

  پاسخ
  • ژانویه 10, 2020 در 11:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به دلیل اینکه vpnهای عمومی از یک بستر برای چندین کاربر استفاده می کنند، مانند این است که شما چند اکانت داشته باشید. کافیست یکی از آن کاربران نیز در سایت مذکور فعالیت کند، بنابراین به علت داشتن ۲ یا چند اکانت، اکانت شما و آن کاربران مسدود خواهد شد. اصولا این مسدودسازی در هنگام درخواست برداشت انجام خواهد پذیرفت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 7, 2020 در 11:42 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چرا برای من تاییده ایمیل ارسال نمیشه تا رول میزنم قرمز میشه میگه ایمیل تایید کن چجوری فعال کنم

  پاسخ
  • ژانویه 8, 2020 در 1:25 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   برای رول زدن حتما باید ایمیل تایید گردد. اگر ایمیل برای شما ارسال نمی گردد، یک Gmail جدید بسازید و با آن مجدد اقدام به افتتاح حساب نمایید. توجه کنید که گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر شما فعال باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 13, 2019 در 10:25 ق.ظ
  پیوند یکتا

  این عکسو بی زحمت ببین مال سایت فری بیت کویین هست میواستم بدونم این اصلا منظورش چیه فایدش چیه

  پاسخ
  • دسامبر 13, 2019 در 2:12 ب.ظ
   پیوند یکتا

   در تصویر ارسالی بیان شده است، مبلغ ۰٫۰۰۰۴۴۰۸۵ بیت کوین به شما برای بازی در بخش MULTIPLY BTC تعلق گرفته است. در ادامه گفته شده است بر روی قسمت آبی رنگ کلیک کنید تا بتوانید این مبلغ را با شرکت در قسمت مذکور بدست آورید.
   بخش MULTIPLY کاملا قمارگونه است و هرگز استفاده از این بخش توصیه نمی شود. تقریبا تمام درآمد سایت مذکور از سودیست که به واسطه همین بخش از جیب کاربران بیرون می کشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • دسامبر 22, 2019 در 4:30 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما. من نمیدونستم و با فیلتر شکن معمولی رفتم تو سایتش و فعالیت کردم بعد الان هیچ مشکلی نداشتم برای رل زدن و تایمش. بنظرتون موقع برداشت بلاکم میکنه؟ و اگر میکنه راه حل چیه؟ فقط اینکه vpn اختصاصی بخرم و دوباره شروع کنم؟

   پاسخ
   • دسامبر 22, 2019 در 4:51 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    به احتمال زیاد هنگام برداشت دچار مشکل خواهید شد اما به هر حال می توانید شانس خود را امتحان نمایید. شاید متوجه تخلف شما نشدند که البته احتمال آن کمتر از یک درصد است.
    تنها راه هم این است که اگر فکر می کنید برای شما از نظر اقتصادی به صرفه است یک vpn یا vps امن و اختصاصی تهیه نمایید و سپس مجدد یک حساب با مشخصات جدید ایجاد نمایید و به حساب قبلی نیز دیگر وارد نشوید.
    موفق باشید.

    پاسخ
    • دسامبر 22, 2019 در 11:36 ب.ظ
     پیوند یکتا

     ممنونم. Vpn اختصاصی داشتم و استفاده نمیکردم در این سایت ولی یک کاربره هست. الان روی همون گوشی که باهاش اکانت داشتم و تعویض مروگرم میتونم اکانت بسازم یا حتما باید دستگاه رو کلا عوض کنم؟

     پاسخ
     • دسامبر 23, 2019 در 2:17 ق.ظ
      پیوند یکتا

      خیر، نیازی به تعویض دستگاه نیست. اگر vpnشما امن و اختصاصی باشد احتمالا دچار مشکل نمی شوید. فقط پس از ساخت اکانت جدید، دیگر به اکانت قبلی وارد نشوید.
      موفق باشید.

    • آوریل 10, 2020 در 3:25 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام ودرود برشما .بهترین روش نقد کردن بیت کوینهای کسب شده رو معرفی کنید صرافی معتبر یا سایت .٢آیا صرافی وسایتهای با سابقه بد هم در این زمینه داریم؟

     پاسخ
     • آوریل 11, 2020 در 12:18 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      باید از صرافی های معتبر و آنلاین استفاده کنید. بهترین روش این است که عبارت هایی مانند “خرید و فروش بیت کوین” یا “صرافی ارزدیجیتال” را در گوگل جستجو نمایید و صرافی هایی را که در این زمینه می یابید را به صورت مستقل مورد تحقیق قرار دهید. در فروم ها و انجمن ها سابقه آن ها را بررسی نمایید تا به یک مورد قابل اعتماد دست پیدا کنید.
      در این زمینه کلاهبرداری های زیادی وجود دارد. توصیه می کنم به مواردی که در تلگرام و شبکه های مشابه وجود دارد یا سایت هایی که شکل حرفه ای و یا سابقه کافی ندارند، اطمینان نکنید. با توجه به اینکه در حال حاضر برای چنین صرافی هایی قانون خاصی و نظارت مشخصی در کشور وجود ندارد و ارتباط آن ها مستقیما با سرمایه کاربران است و همچنین از جانب ما نظارت خاصی بر عملکرد آن ها نمی توان اعمال کرد، از معرفی معذوریم.
      موفق باشید.

 • دسامبر 6, 2019 در 1:10 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چرا کد کپچاش برای من نمیاد یه صفحه خالیه ؟باید چیکار کنم؟

  پاسخ
  • دسامبر 7, 2019 در 11:20 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   موارد زیر را رعایت فرمایید:
   ۱- از مرورگرهای به روز مانند کروم، فایرفاکس و اپرا استفاده کنید.
   ۲- کش مرورگر را پاک کنید.
   ۳- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 4, 2019 در 7:23 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام…
  من در سایت ثبت نام کردم و بعد از یک ساعت رول زدم اما هیچ بیت کوینی به من نداد و گفت شما باید ۲۴ ساعت دیگر دوباره رول بزنید یعنی چی؟؟
  ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

  پاسخ
  • دسامبر 5, 2019 در 1:06 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر از vpnهای عمومی استفاده می کنید، این امر کاملا طبیعی است. استفاده از این مدل نرم افزارها خلاف قوانین سایت است و موجب مسدودی حساب در هنگام برداشت خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • دسامبر 5, 2019 در 3:12 ب.ظ
    پیوند یکتا

    ببخشید باید از کدامvpn استفاده کنم؟
    لطفا راهنمایی کنید.

    پاسخ
    • دسامبر 6, 2019 در 11:28 ق.ظ
     پیوند یکتا

     متاسفانه با توجه به قوانین کشور امکان راهنمایی در این زمینه وجود ندارد. باید از برنامه ای استفاده نمایید که اختصاصی باشد و از امنیت لازم نیز برخوردار باشد.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • دسامبر 6, 2019 در 12:23 ب.ظ
      پیوند یکتا

      میشه خودتون یک برنامه ای رو معرفی کنید…
      با تشکر.

     • دسامبر 7, 2019 در 11:16 ق.ظ
      پیوند یکتا

      متاسفانه با توجه به قوانین کشور، چنین امکانی وجود ندارد.
      شاد و پیروز باشید.

  • دسامبر 11, 2019 در 2:14 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام
   من در سایت فری بیتکویین فعالیت می کنم. مدتی هست که متوجه شدم پویت هایی که با هر بار رول زدن میگیرم به پاداش هام اضافه نمی شود و حتی کم هم می شود. دقیقا مشکل از کجاست و چطور می توانم این موضوع را به اطلاع سایت برسانم

   پاسخ
   • دسامبر 11, 2019 در 1:40 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    متاسفانه بنده متوجه نشدم دقیقا چه چیزی به پاداش های شما اضافه نمی شود و همچنین منظورتان از پاداش، دقیقا چیست.
    اما به هر حال اگر مطمئن هستید مشکلی وجود دارد می توانید به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید. جهت این امر از منوی فوقانی به گزینه FAQ مراجعه نمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • نوامبر 30, 2019 در 1:28 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام اول از همه ممنون که همه سوال ها رو پاسخ میدید. یه کاربر عادی بدون زیرمجموعه ماهانه چقد از این سایت میتونه درامد داشته باشه؟تقریبی؟

  پاسخ
  • نوامبر 30, 2019 در 2:56 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   هیچ حدودی نمی توان ذکر کرد. به این دلیل که میزان درآمد کاملا به تعداد دفعاتی که شما در سایت رول می زنید و همچنین شانس شما در هر رول بستگی دارد. کسی که هیچ رولی در روز نزند طبیعتا هیچ درآمدی نخواهد داشت و شخصی که روزانه ۱۶ رول می زند بدون شک درآمد بسیار بیشتری کسب خواهد کرد. همچنین قیمت بیت کوین ثابت نیست و ممکن است مقادیری که اندوخته می شود با توجه به ارزش بیت کوین، ارزش بیشتر یا کمتری پیدا کنند.
   همچنین امکان دارد شخصی یک رول بزند و خوش اقبال باشد و مقدار زیادی برنده شود. بنابراین نمی توان هیچ حدودی برای درآمد ذکر کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 9, 2019 در 8:32 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من با لپ تاپ می خوام تو این سایت فعالیت کنم موقعی که رول رو می زنم باید لپ تاپ روشن باشه یا میشه خاموش کرد و یک ساعت بعد دوباره روشن کرد. چون برق خیلی مصرف میشه اگه بخوام روزی ۱۴ ساعت با لپ تاپ کار کنم.

  پاسخ
  • نوامبر 10, 2019 در 2:43 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نیازی به روشن بودن سیستم نیست. شما پس از گذشت یک ساعت از آخرین رولی که زده اید می توانید مجدد سیستم را روشن و رول بزنید. فقط اگر در ایران زندگی می کنید برای فعالیت در سایت مذکور باید از vps یا vpnهای خصوصی و امن استفاده فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 7, 2019 در 12:17 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام من که فیلتز شکن خریدم اختصاصی به حساب میاد یا نه؟ یه فیلتز شکن شش ماهه خریدم. از سایت VPN Makers

  پاسخ
  • نوامبر 8, 2019 در 4:54 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   vpnهای رایگان همگی اشتراکی هستند اما صرف پولی بودن، یک vpn نیز اختصاصی نخواهد بود بلکه باید ارائه دهنده به شما یک vpn اختصاصی و امن بدهد. بدین منظور باید از صحت عملکرد ارائه دهنده مطمئن شوید و سپس اقدام به سفارش نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 6, 2019 در 11:58 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید دو تا سوال داشتم:
  اول اینکه من توی سایت ثبت نام کردم ولی هنوز کاری انجام ندادم تا اینکه آموزشهای شما رو خوندم الان اگه بخوام با کد شما ثبت نام کنم به مشکل می خورم چون دو تا اکانت میشه یا اگه به مشکل می خوره با همون قبلی برم.
  دوم اینکه من از فیلتزشکن خصوصی استفاده می کنم یعنی خریداری کردم موقع وصل شدن سرورهای مختلفی داره باید فقط با سرورهای اروپایی وارد بشم یا باسرور آمریکایی هم میشه وارد بشم.
  ممنون از پاسخگویی تون.

  پاسخ
  • نوامبر 7, 2019 در 3:38 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- با همان اکانت قبلی خود فعالیت کنید و اکانت جدید نسازید.
   ۲- فقط از سرورهای اروپایی استفاده نمایید. دقت فرمایید که به طور کلی استفاده از vpnدر این سایت ها تخلف است و تنها در صورتی اکانت شما مسدود نخواهد شد که سیستم ضد تقلب سایت متوجه تخلف شما نشود. بدین منظور vpnشما باید کاملا اختصاصی و امن باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 28, 2019 در 4:47 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید، ممنون از وقتی که میذارید
  تو سایت فری بیت کوین وقتی که یک ساعت از کلیک قیلیم میگذره وقتی میخوام کلیک جدید رو بزارم، بدون اینکه کلیکم ثبت بشه دوباره بهم زمان میده و میگه که تا پایان زمان صبر کن، و این پیغام رو میده
  Someone has already played from this IP in the last hour. You need to wait for 51 minutes before playing the FREE BTC game again
  یعنی در اصل طبق این پیغام باید یک ساعت و پنجاه و یک دیقه منتظر بمونم،
  اینجوری اصلا نمیشه کار کرد، ممنون میشم کامل راهنماییم کنید، تا بتونم استراتژیتون رو انجام بدم

  پاسخ
  • اکتبر 29, 2019 در 7:14 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   این پیغام به این دلیل است که شما از vpnهای عمومی استفاده می کنید. با توجه به اینکه افراد زیادی از همان vpnاستفاده می کنند بنابراین ip شما با افراد زیادی یکسان خواهد بود. به همین دلیل هنگامی که یکی از آن اشخاص که با شما ip یکسان دارد در سایت فری بیت کوین رول می زند، شما نیز حق زدن رول را از دست می دهید. همچنین خود این مساله تخلف است و سایت مذکور در هنگامی که قصد برداشت درآمد را داشته باشید، احتمالا حساب شما را مسدود می سازد.
   طبق قوانین، شما مجاز به استفاده از vpn نیستید و اگر قصد استفاده از آن را دارید باید از vps یا vpnهای کاملا امن و خصوصی استفاده فرمایید تا سایت مذکور نتواند تشخیص دهد که شما از چنین نرم افزارهایی استفاده می نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • اکتبر 30, 2019 در 8:18 ق.ظ
    پیوند یکتا

    ممنون از شما
    یه سوال دیگه داشتم و اون اینکه آیا اطلاعاتی در مورد سایت ethero.net دارید؟ معتبر هست یا نه؟ و اینکه آیا ممکن هست در مورد این سایت که برای کسب اتریوم هست مارو راهنمایی کنید، چون استراتژی این سایت برای کسب اتریوم جالبه و مثل گیم و سرگرمی میمونه،
    باز هم سپاس از لطفتون

    پاسخ
    • اکتبر 31, 2019 در 7:23 ق.ظ
     پیوند یکتا

     ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
     سایت مذکور اسکم می باشد. از فعالیت در آن پرهیز نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • نوامبر 2, 2019 در 1:04 ق.ظ
      پیوند یکتا

      ممنون از لطفتون
      تشکر

     • نوامبر 4, 2019 در 9:53 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام آقا من در این سایت فعالیت میکنم روز اول در قسمت freebtc /
      Lucky number اولی من ۲۲بود یعنی با هربار اول زدن ۲۲تا میداد ولی بعد دو روز این مقدار به ۲۱افتاد و هر بار اول زدن ۲۱تا میداد ولی امروز این مقدار به ۲۰کاهش یافته😐 خیلی عجیبه اگه اینطوری پیش بره که فایده نداره شما در عکس اول که گذاشتین لاکی نامبر
      یعنی کمترین ۲۷ هستش ولی واسه من داره میره پایین تر چیکار کنم بره بالا یا ثابت بمونه ممنون میشم

     • نوامبر 4, 2019 در 10:57 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      میزان ساتوشی های دریافتی به سه فاکتور شانس، ارزش بیت کوین و میزان فعالیت شما در بخش لاتاری و multiply btc بستگی دارد. در زمانی که مقاله نوشته شده است ارزش بیت کوین نسبت به امروز کمتر بوده است بنابراین میزان بیت کوین بیشتری به ازای هر رول به کاربران تعلق می گرفته است.
      نکته ای که شما فرمودید مربوط می شود به فاکتور سوم، یعنی هرچقدر شما بیشتر بر روی رول کلیک می کنید اما فعالیتی در بخش لاتاری و multiply ندارید، کمی از ساتوشی های دریافتی شما در اثر رول زدن کم می کند. البته این مقداری که کاسته می شود با مرور زمان کندتر و کندتر می شود.
      ببینید در حقیقت یکی از مهمترین بخش های درآمد زایی این سایت همین بخش لاتاری و multiply است. بنابراین تمام تلاش خود را انجام می دهد که کاربران را ترغیب به استفاده از این بخش نماید. از سیاست های سایت هم این است که وقتی شما از این بخش ها استفاده می کنید، به میزان ساتوشی های دریافتی شما می افزاید و در غیر این صورت مسیر نزولی طی خواهد شد.
      بنابراین اگر مایل باشید مانع از کم شدن ساتوشی های دریافتی شوید، ناچارید دائما در بخش لاتاری و یا multiply شرکت نمایید. بنده به شما توصیه می کنم هرگز این کار را نکنید. شک نکنید که این کار در نهایت از درآمد شما کاسته و به سود سایت اضافه می کند و دلیل اصرار سایت هم دقیقا همین مساله است.
      توجه نمایید که در اکثر فاست های بیت کوینی شما در هر ساعت بین ۱۰ تا ۲۰ ساتوشی می گیرید. بنابراین تا ۱۵ ساتوشی کاملا قابل قبول است. اگر به زیر ۱۵ ساتوشی رسیدید با خرید بلیط های لاتاری دوباره به تعداد ۱۵ ساتوشی برگردید.
      همچنین شما اگر کاملا مطابق آموزش پیش بروید، کم کم می توانید تعداد ساتوشی های دریافتی را تا ۱۰ برابر افزایش دهید. که آن وقت فعالیت بسیار سودمندتر خواهد بود. به عنوان مثال به جای ۲۰ ساتوشی، ۲۰۰ ساتوشی دریافت خواهید نمود.
      موفق باشید.

 • اکتبر 18, 2019 در 10:32 ق.ظ
  پیوند یکتا

  میشه راهنماییم کنید که چگونه باید از ip اختصاصی استفاده کنم و چگونه آن را خریداری کنم.

  پاسخ
  • اکتبر 19, 2019 در 2:12 ق.ظ
   پیوند یکتا

   نیازی نیست از ip اختصاصی استفاده کنید. بلکه باید از یک vpnامن و اختصاصی استفاده فرمایید. می توانید با سرچ در اینترنت گزینه های مختلف را بررسی نمایید. با توجه به قوانین کشور میلیونر باش از معرفی چنین برنامه هایی معذور می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 16, 2019 در 5:40 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  هرساتوشی معادل چند تومان است

  پاسخ
  • اکتبر 17, 2019 در 1:38 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هر صد میلیون ساتوشی معادل یک بیت کوین است و در حال حاضر هر بیت کوین تقریبا معادل ۹۰ میلیون تومان است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • اکتبر 17, 2019 در 8:51 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خسته نباشید
    بنده از برنامه secore vpn برای ورود به سایت freebitco.in استفاده میکنم.
    آیا میتوانم کار خود را ادامه دهم یا اکانتم دیگر ارزش ادامه دادن را ندارد؟؟؟

    پاسخ
    • اکتبر 18, 2019 در 4:35 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     متاسفانه به احتمال زیاد هنگامی که درخواست برداشت ثبت نمایید، اکانت شما مسدود خواهد گردید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • اکتبر 8, 2019 در 7:07 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  خسته نباشید، یک سوال کوتاه دارم، اگر پاسخ بدین ممنون میشم.
  اگر از مرورگر اپرا و vpnاین مرورگر برای فعالیت در سایت فری بیت کوین استفاده کنم، بعد ها به مشکل برنمی خورم؟
  پیشاپیش بابت وقتی که میذارید تشکر می کنم.

  پاسخ
  • اکتبر 9, 2019 در 12:05 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   حتما مشکل ایجاد خواهد شد. به این دلیل که عمومی هستند و افراد زیادی از این ip استفاده می کنند. بنابراین در هنگام برداشت احتمالا حساب مسدود خواهد گردید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 5, 2019 در 3:18 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر حدود ۱۰ روزه در سایت فری بیت کوین ثبت نام کردم و مشغول فعالیت هستم من به تازگی متوجه شدم برای فعالیت در چنین سایتی از vpn های اختصاصی باید استفاده کرد من الان بخوام vpn بخرم میتونم ادامه بدم تغییر ip باعث مسدود شدن اکانتم نمیشه ممنون میشم جواب بدین.

  پاسخ
  • اکتبر 6, 2019 در 3:45 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تغییر ip موجب مسدود شدن اکانت نخواهد شد. اما احتمالا به دلیل استفاده از vpnهای عمومی، در هنگامی که درخواست برداشت ثبت نمایید، حساب شما مسدود خواهد گشت. توصیه می کنم با مشخصات جدید اقدام به ایجاد یک حساب جدید فرمایید و با آن فعالیت خود را آغاز نمایید. البته دقت نمایید که اکانت جدید شما زیرمجموعه اکانت قبلی نباشد و همچنین دیگر به اکانت قبلی خود وارد نشوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 6, 2019 در 8:43 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من هرچقد روی آدرس سایت میزنم اصلا برام باز نمیشه. خطا میده در حالی که سایت های دیگه باز
  freebitco.in took too long to respond.
  Try:

  Checking the connection
  Checking the proxy and the firewall
  Running Windows Network Diagnostics
  ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

  پاسخ
  • سپتامبر 8, 2019 در 1:29 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت در ایران فیلتر است. بنابراین کش مرورگر خود را پاک کنید و با استفاده از vpnهای خصوصی وارد سایت شوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 6, 2019 در 1:03 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید برا من یه اتفاقی افتاده که مثلا بیت کوین من میشه ۶۷۲۱۰ بعد ۱۰ دقیقه بیت کوین من میاد پایین ریزش میکنه مشکل از کجاست

  پاسخ
  • آگوست 7, 2019 در 1:47 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر از بیت کوین های خود برای خرید بلیط لاتاری و یا بخش MULTIPLY BTC استفاده نمی کنید، باید به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و علت را جویا شوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 6, 2019 در 12:06 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. بنده دیروز ثبت نام کردم. اما الان هر کار میکنم وارد نمیشه. ایمیل تغییر پسورد هم برام نمیاد. چکار باید بکنم؟

  پاسخ
  • آگوست 7, 2019 در 1:44 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر از vpnهای عمومی برای ثبت نام و فعالیت استفاده کرده اید، این مشکل طبیعی است. استفاده از چنین نرم افزارهایی تخلف محسوب می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 7, 2019 در 2:20 ب.ظ
    پیوند یکتا

    ممنونم از پاسختون…الان راه حل چیه؟ چکار باید بکنم که با همون جیمیلم بتونم ورود کنم؟

    پاسخ
    • آگوست 8, 2019 در 12:00 ق.ظ
     پیوند یکتا

     ابتدا بر روی لینک زیر کلیک نمایید و مراحلی که بیان شده است را به انجام رسانید.
     بازیابی رمز عبور فری بیت کوین
     اگر با انجام مراحل فوق باز هم مشکل شما حل نشود، باید با ایمیل دیگری اقدام به افتتاح حساب نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • آگوست 10, 2019 در 5:13 ق.ظ
      پیوند یکتا

      آقا من وی پی ان خریدم ولی باز هم همین مشکل رو دارم…حتی با یه ایمیل دیگه هم تست کردم ولی متاسفانه بار دوم دیگه نمیتونم وارد شم. راهنمایی کنین خواهشا. ممنون.

     • آگوست 10, 2019 در 11:19 ب.ظ
      پیوند یکتا

      برای ورود به سایت، پس از وارد نمودن آدرس سایت، از منوی فوقانی بر روی گزینه “LOGIN” کلیک کنید و با وارد نمودن ایمیل و رمز عبور خود وارد سایت شوید. اگر ۲FA را فعال نکرده اید باید کادر ۲FA Code را خالی بگذارید.
      موارد زیر را لحاظ فرمایید، احتمالا مشکل شما حل خواهد شد:
      ۱- مودم را خاموش و روشن کنید.
      ۲- از مرورگرهای به روز مانند اپرا، کروم و فایرفاکس استفاده نمایید.
      ۳- کش مرورگر خود را به طور کامل پاک کنید.
      ۴- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر شما فعال باشد.
      ۵- از vps یا vpnهای امن و اختصاصی و غیر آمریکایی استفاده نمایید.
      موفق باشید.

 • آگوست 5, 2019 در 5:54 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من نمیدونم چطوری باید بیت کویین جمع کنم و هر چی هم که تو سایتتون گذاشتید رو نمیفهمم لطفا جواب بدید راستی روش زیر مجموعه گیری هم بلد نیستم

  پاسخ
  • آگوست 5, 2019 در 9:38 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در مقاله کاملا واضح و به صورت مفصل مراحل توضیح داده شده است. شما باید کاملا مطابق با مقاله گام بردارید تا بیت کوین جمع آوری کنید. متاسفانه بنده بهتر از آنچه در مقاله توضیح داده شده است، نمی توانم توضیحی ارائه دهم.
   برای جمع آوری بیت کوین فقط کافیست پس از ثبت نام در سایت مذکور، هر یک ساعت یکبار بر روی Roll کلیک نمایید. برای جذب زیرمجموعه هم باید به گزینه REFER مراجعه کنید و لینک زیرمجموعه گیری خود را کپی کنید و در شبکه های اجتماعی خود آن را تبلیغ نمایید. هر کسی که با کلیک بر روی لینک شما عضو سایت فری بیت کوین شود، زیرمجموعه شما خواهد بود.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آگوست 21, 2019 در 8:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام، تعداد Rpرو که داریم یا بدست اوردیم کجا نمایش میده، من نمیبینم

   پاسخ
   • آگوست 22, 2019 در 12:47 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    به گزینه REFER مراجعه کنید و صفحه را به سمت پایین اسکرول نمایید. در باکس TOTAL REFERRALS تعداد زیرمجموعه های شما نمایش داده می شود.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • جولای 30, 2019 در 6:20 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید من در سایت بیت کوین ثبت نام کردم وقتی که از حساب کاربری خارج شدم و میخواستم دوباره وارد بشم در قسمت وارد ادرس لیمیل و رمز عبورمو میزنم مینویس جزئیات اشتباه در صورتی که مطمعنم ادرس ایمیلم و رمز عبورم درست باید چیکار کنم ؟

  پاسخ
  • جولای 31, 2019 در 4:42 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر ۲FA را نیز فعال کرده اید که باید ساعت دیوایس های شما بر روی اتوماتیک تنظیم شده باشد و سپس کد ۲FA را در فیلد مربوطه وارد نمایید. اما در غیر این صورت از گزینه ریکاوری رمزعبور استفاده کنید. برای آشنایی با چگونگی این امر می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:
   بازیابی رمز عبور در فری بیت کوین
   اگر به هر دلیلی قادر به بازیابی اطلاعات ورود به اکانت خود نیستید می توانید با یک ایمیل دیگر اکانت جدیدی بسازید و از آن استفاده نمایید. فقط دقت کنید که دیگر هیچ وقت نباید تلاشی برای ورود به اکانت قبلی خود بکنید و همچنین نباید اکانت جدید را زیرمجموعه اکانت قبلی کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 28, 2019 در 12:59 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام .
  این سایت خودش کیف پول برای ما می سازه ؟ چرا آدرس کیف پول بیت کوین خودمونو رو نمی گیره؟

  پاسخ
  • جولای 28, 2019 در 6:06 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به شما کیف پولی اختصاص می دهد که به وسیله آن بتوانید در اکانت خود سرمایه گذاری کنید و درآمدهای خود را نیز در آن جمع آوری نمایید. در عین حال شما می توانید کیف پول اختصاصی خود را در بلاک چین نیز بسازید و برای برداشت درآمد از آن کیف پول استفاده فرمایید. محدودیتی وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 22, 2019 در 1:49 ق.ظ
  پیوند یکتا

  من بصورت صحیح ازبلاکجاین مبلغ واریزکردم ودرقسمت سرمایه گذاری سایت واردشده اماانگارنه انگارکه واریزکردم نه به موجودی اضافه شده نه میشدجای دیگه ازسایت استفده کرد

  پاسخ
  • جولای 22, 2019 در 2:09 ق.ظ
   پیوند یکتا

   اگر مطمئن هستید برای تراکنشتان کارمزد مناسب تعیین کرده اید و مبلغ به کیف پول شما در فری بیت کوین رسیده است، از طریق پشتیبانی سایت فری بیت کوین اقدام به پیگیری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 21, 2019 در 5:10 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وتشکرسرمایه من درسایت فریبیتکویین به موجودیم اضافه نشده دوهفته است ایابایدبه مدیرسایت تیکت بزنم وبگم اضافه کند؟

  پاسخ
  • جولای 21, 2019 در 10:47 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، اگر به شکل صحیح سرمایه ای را منتقل کرده باشید و تراکنش با موفقیت انجام شده باشد، موجودی به حساب شما به صورت اتوماتیک اضافه خواهد شد. همان طور که می دانید شما باید به صورت بیت کوین، پول را به کیف پول بیت کوینی خود در سایت فری بیت کوین انتقال داده باشید. هر اشتباهی در این مسیر می تواند پول شما را کاملا غیر قابل دسترس نماید. به هرحال تیکت زدن به فری بیت کوین به شما کمک نخواهد کرد. اگر قصد پیگیری دارید از جایی که پول را انتقال داده اید، پیگیری فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 21, 2019 در 1:09 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام غیرازبازی دیگه سرمایه ده دلاری که گذاشتیم دیگه رفت ایااصلافایده دیگه داردیانه یافقط ریختیم توی جیب سایت

  پاسخ
  • جولای 21, 2019 در 7:07 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر سرمایه شما در موجودی شما وجود دارد و تا کنون آن را از دست نداده اید می توانید از آن استفاده های مختلفی بکنید. به عنوان مثال می توانید هر وقت موجودی شما به حداقل تعیین شده رسید، درخواست برداشت ثبت نمایید و تمام موجودی خود را که شامل مبلغ واریزی نیز می شود دریافت نمایید. همچنین می توانید با استفاده از سرمایه خود بلیط لاتاری خریداری نمایید و شانس برای برنده شدن در قرعه کشی را افزایش دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 20, 2019 در 5:12 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من درفری بیتکویین ۱۰$سرمایه کردم ایافایده ای داردازبازیش کمی استفاده کردم زودپیغام سرمایه گذاری کرددرحالیکه من تازه ده دلارگذاشتم وقسمت سرمایه گذاری سایت مشخصه

  پاسخ
  • جولای 20, 2019 در 5:40 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بارها تذکر داده ایم و در مقاله نیز به وضوح بیان شده است که هرگز از قسمت بازی ها استفاده نکنید. همچنین سرمایه گذاری به خصوص بدین منظور در هیچ سایتی توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 16, 2019 در 1:37 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. وقت بخیر . من تازه قسمت قوانین سایتو مطالعه کردم . خودم ۶ تا اکانت دارم کا زیر مجموعه خودم هستند و همه از یک ای پی استفاده میکنند.
  من حدود ۱۰ هزار ساتوشی جمع کردم تا الان ، یعنی دیگه ادامه ندم و مطمینا موقع برداشت تمام اکانتهام بلاک میشه ؟

  پاسخ
  • جولای 16, 2019 در 2:16 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، کار شما تخلف است و متاسفانه به احتمال ۹۹ درصد سایت مذکور متوجه آن خواهد شد و هنگامی که درخواست برداشت ثبت نمایید، حساب شما را مسدود خواهد ساخت.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 16, 2019 در 10:08 ق.ظ
    پیوند یکتا

    مرسی . پس من و الباقیه زیرمجمعه های واقعیم هم بایدکل کارو دیگه متوقف کنیم حتما ؟
    و اگر با یک اکانت جدید و فقط از یک دیوایس بخوام مجدد طبق قوانین شروع کنم امکانش هست یا خیر ؟ چون هم دیوایس و هم ایپی ماله قبل خواهد بود؟

    پاسخ
    • جولای 16, 2019 در 10:21 ب.ظ
     پیوند یکتا

     در مورد شخص شما، بله اما زیرمجموعه های واقعی شما اگر تخلفی مرتکب نشده باشند، احتمالا دچار مشکل خاصی نخواهند شد.
     با توجه به اینکه از ip شما تخلفات زیادی مشاهده شده است، حساسیت نسبت به آن بسیار بالاست و احتمال اینکه دچار مشکل شوید زیاد است. اگر امکان استفاده از اینترنت و دیوایس دیگری را دارید، این کار را انجام دهید. اگر هم این شرایط را ندارید، حداقل ۳ ماه صبر کنید و پس از آن اقدام به افتتاح حساب نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • جولای 17, 2019 در 1:18 ق.ظ
      پیوند یکتا

      مرسی از پاسختون. البته من خودم چندبار مکاتبه کردم امروز باهاشون و تاکیید کردن که حتما بلاک میکنند و برای رفع این مشکل من دیپازیت کنم .
      منظورتون از مشکل برام بوجود بیارن چیه ؟ صرفا فقط بحث برداشت یا کلا عدم استفاده از سایت خودشون دیگه ؟ وگرنه منع خاصی که نمیتونن ایجاد کنن بله؟
      البته من ایران زندگی نمیکنم

     • جولای 17, 2019 در 5:56 ب.ظ
      پیوند یکتا

      خواهش می کنم، انجام وظیفه است.
      بله منظور ار مشکل، اجازه برداشت ندادن از سایت و مسدود کردن اکانت است. مشکل دیگری نمی توانند ایجاد کنند.
      موفق باشید.

    • جولای 17, 2019 در 1:31 ق.ظ
     پیوند یکتا

     راستی یک سوال مهم اینجا هست ، داخل ایران وقتی این سایت فیلتر هست چطور پس استفاده میکنن افراد بدون استفاده از فیلتز شکن ، چون طبق فرمایشه شما در صورت تغییر ای پی باز اکانت بلاک میشه

     پاسخ
     • جولای 17, 2019 در 6:04 ب.ظ
      پیوند یکتا

      بنده عرض نکردم که در صورت تغییر ip اکانت مسدود نمی شود. بلکه در صورتی که با یک ip چند اکانت داشته باشید، اکانت ها مسدود خواهد شد. همچنین استفاده از چنین نرم افزارهایی در تمام سایت هایی که امکان جذب زیرمجموعه دارند، ممنوع است. بنابراین اگر شخصی از چنین نرم افزارهایی استفاده کند و سایت مذکور متوجه شود، اکانت شخص را مسدود خواهد نمود. به همین دلیل تقریبا اکانت تمام اشخاصی که از vpnهای عمومی استفاده می کنند، در هنگام برداشت مسدود می شود. برای استفاده از چنین سایتی در ایران باید از vps یا vpnهای اختصاصی و امن استفاده نمود.
      موفق باشید.

   • اکتبر 1, 2019 در 3:47 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خسته نباشید
    چطور میشه حسابی که در سایت فری بیتکویین باز کردیم رو پاک کنیم . من با یه ایمیل دو ماه پیش در سایت ثبت نام کردم و فقط یک بار رول زدم و دیگه استفاده نکردم .
    در یکی از برنامه های گوگل پلی که به گفته ی برنامه بیتکویین رایگان میداد وارد شدم که انجا درگاهی برای ورود به همین سایت بود و من در اون دوباره ثبت نام کردم
    ولی بعد از ایمیل هام فهمیدم دوبار ثبت نام کردم در این سایت با دوایمیل مختلف .
    ایا میتونم از طریق یکی از حساب ها کسب درامد کنم یا کلا مسدودم میکنند .
    ممنونم از پاسخگوییتون

    پاسخ
    • اکتبر 2, 2019 در 1:40 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     برای حذف حساب باید به پشتیبانی سایت مذکور ایمیل بزنید و درخواست خود را مطرح فرمایید. اما به طور کلی نیازی به حذف اکانت نیست. کافیست که اکانت جدید شما زیرمجموعه اکانت قبلی نباشد و همچنین دیگر هیچ وقت به اکانت قبلی وارد نشوید. در این صورت برای اکانت دوم شما مشکلی ایجاد نخواهد شد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • جولای 12, 2019 در 8:14 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  در باره lucky number معلومات زیاد تر بنین
  و اگر رول ما از ۱۰۰۰۰ بالا برود آیا مبلغی که ۰،۰۱۷…….. RP میدهد یا در قسمت ۱۰۰۰۰ حساب ما بسته میشود

  پاسخ
  • جولای 12, 2019 در 8:38 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   توضیحات به صورت کاملا شفاف در مقاله فوق آمده است. همان طور که در مقاله نیز شرح داده شده است:
   “در جدول مذکور، در ستون سمت چپ، بازه هایی از شماره ها نشان داده می شود و در ستون سمت راست مبلغی که به هر بازه اختصاص می یابد. بنابراین هنگامی که شما بر روی دکمه رول کلیک می کنید، با توجه به عددی که بر اساس قرعه و شانس به شما تعلق می گیرد، برنده مبلغی بیت کوین بر حسب جدول فوق می شوید.”
   بالاترین عددی هم که می توان بدست آورد ۱۰۰۰۰ است و اگر شمارنده بالاتر از آن برود یعنی دچار اشکال شده است و باید سایت را رفرش کنید و مجدد بر روی رول کلیک نمایید. بنابراین اعداد بالای ۱۰۰۰۰ اصلا اعتباری ندارند.
   همچنین به صورت نرمال در سایت فری بیت کوین، در هر رول علاوه بر بیت کوین، ۲ بلیط قرعه کشی و ۲ امتیاز RP نیز دریافت خواهید کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 12, 2019 در 4:38 ب.ظ
  پیوند یکتا

  اولش یه خسته نباشید بگم به همه عزیزانی که این سایت رو راه اندازی کردند واقعا دمتون گرم
  من تا الان نمیدونستم مبحث آی پی اینقدر واسه سایتهای بیت کوین مهم است و خوشبختانه تابحال هم مرتکب تخلفی نشدم ولی نظرات دوستان رو که خوندم الان یک خورده دچار تشویش و نگرانی شدم لطفا به سوال مهمی که برام پیش اومده جواب بدید. دمتون گرم
  من یک اکانت توی یکی از سایتهای بیت کوین دارم که بعضی وقتا با سیستم دستکتاپ خونه و بعضی وقتا با گوشی موبایلم وارد سایت شده و به ازای دیدن تبلیغات ساتوشی دریافت میکنم. اتفاقا همین دوسه روز پیش ازش مقداری دریافتی داشتم و به حسابم واریز شد و مشکلی پیش نیومد. دیروز منو دوستم باهم یک معامله کردیم و گوشیامون باهم عوض کردیم و هنوز با گوشی جدید وارد این سایت نشدم و فقط با سیستم خونه بیتکوین جمع میکنم سوال من اینجاست که اگه من با گوشی جدید وارد این سایت و اکانتم بشم خلاف مقرراته؟ منظورم اینست که کما فی السابق که هم با سیستم دسکتاپ هم با گوشی وارد اکانتم میشدم الان هم همون منوال رو پیش بگیرم منتها ایندفه گوشی من دیگه گوشی جدیده ولی سیمکارتم همون سیمکارت قبلی هست. هنوز جرات نکردم با گوشی جدیدم وارد سایت کاربریم بشم میترسم همه چی خراب بشه. خیلی ارادتمندیم

  پاسخ
  • جولای 12, 2019 در 7:51 ب.ظ
   پیوند یکتا

   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   خیر مشکلی ایجاد نخواهد کرد و می توانید با خیال راحت به فعالیت خود ادامه دهید. تنها در صورتی جای نگرانی وجود دارد که دوست شما دقیقا با این گوشی در سایت مورد نظر، فعالیت می کرده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • اکتبر 4, 2019 در 2:09 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام ، خسته نباشید ،مبلغ بیت کوین دریافتی در سایت freebitcoin را در کدام قسمت میشه دید؟
   گفتید مستطیل قرمز ، اما من ندیدم

   پاسخ
   • اکتبر 5, 2019 در 1:17 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    منظور از مستطیل قرمز، کادر مستطیلی قرمزی است که در مقاله فوق برای مشخص کردن گزینه مذکور، کشیده شده است. اگر در مقاله فوق به تصویر سوم که در آن منوی فوقانی سایت فری بیت کوین نمایش داده شده است، مراجعه نمایید، می توانید مستطیل قرمز رنگ را مشاهده فرمایید.
    به طور کلی موجودی حساب شما در سایت فری بیت کوین در سمت راست منوی فوقانی سایت مذکور نمایش داده می شود.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • جولای 10, 2019 در 7:37 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خیلی سایتتون جامع و مفیده من توی یک رو همه مقالاتتونو کامل مطالعه کردم ممنون از انرژی که میگذارید کامنتارو که خوندم سوالات زیادی راجع به مشکل فیلترشکن و ای پی دیدم که به نظرم بهتره یک مقاله مفید در این مورد بگذارید تا همه منجمله خود من این مشکل واسم حل بشه.
  من یک سوال به ذهنم در همین مورد رسید خوشال میشم پاسخ بدید
  من گوشی که با اون مرتکب عمل خلاف مقررات سایت شدم رو فروختم و یک گوشی جدید خریدم ولی سیمکارتی که باهاش به نت وصل میشم همونه ایا ای پی من عوض شده و میتونم بازم توی سایت ثبت نام کنم یا نه؟ منظورم اینه که اگه گوشیمو عوض کنم (سیمکارت ولی ثابت باشه) ای پی من شناسایی میشه یانه؟ راستش من نمیدونستم که نمیشه با یک خط و گوشی بیشتر از یک اکانت درست کرد واسه همین با گوشیم دوتا اکانت ساختم که یکیو با فایرفاکس و دیگری رو با کروم به سایت متصل میشدم که بعد از یک مدت مسدود شدم. حالا میخوام گوشیمو عوض کنم و با گوشی دیگه وارد سایت بشم ولی این بار فقط یک اکانت داشته باشم. با تشکر از گروه پشتیبانی سایت میلیونر باش

  پاسخ
  • جولای 10, 2019 در 10:28 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   با عوض کردن گوشی، بخش Host ID آی پی شما تغییر خواهد کرد اما به دلیل ثابت بودن سیم کارت و استفاده از آن برای اتصال به اینترنت، Net ID شما ثابت خواهد ماند و به همین وسیله برای سایت های مورد نظر قابل شناسایی هستید. البته اصولا اگر نکات زیر را رعایت فرمایید، برای شما مشکلی ایجاد نخواهد شد:
   ۱- زیرمجموعه اکانت های پیشین خود نشوید.
   ۲- تحت هیچ شرایطی از اکانت های قبلی خود، مجدد استفاده نکنید. اگر اجازه دهید ۳ ماه از آخرین باری که به اکانت های قبلی خود وارد شده اید بگذرد و سپس اقدام به ایجاد حساب جدید نمایید، بهتر است.
   ۳- از ایمیل و شماره حساب هایی که در اکانت های قبلی خود استفاده کرده اید، در اکانت های جدید استفاده نکنید.
   ۴- به ازای هر خط اینترنت و دیوایس در هر سایت فقط یک اکانت داشته باشید.
   ۵- از نرم افزارهای تغییر ip استفاده نکنید. اگر برای استفاده از سایتی ناچار به استفاده از چنین نرم افزارهایی هستید، فقط از vps یا vpnهای اختصاصی استفاده فرمایید. البته استفاده از این نوع موارد هم تخلف است و اگر متوجه شوند، حساب را مسدود خواهند کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 8, 2019 در 4:09 ب.ظ
  پیوند یکتا

  عالی بود توضیحات سایت های دیگه ام هستن که شبیه به سایت freebitcon ارز بیت کویین بدن.اگه هست لطفا معرفی کنید اگر هست تشکر

  پاسخ
 • جولای 8, 2019 در 12:37 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و تشکر از شما به دلیل مطالب کامل و دقیقتون
  من با یک گوشی دیگر از طریق لینک خودم وارد و سپس عضو شدم اما الان هیچ زیر مجموعه ای ثبت نشده میخواستم ببینم مشکل از کجاس؟!

  پاسخ
  • جولای 9, 2019 در 2:03 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   ابتدا لازم می دانم این مساله را گوشزد کنم که اگر هر دو گوشی از یک اینترنت استفاده می کنند به عنوان مثال هر دو به مودم خانه متصل هستند، کار شما تخلف است و هر دو اکانت شما در هنگامی که درخواست برداشت دهید، مسدود خواهد شد.
   در مورد ثبت نشدن زیرمجموعه، بنده نمی توانم نظر خاصی بدهم. به این دلیل که در جریان نحوه فرآیندی که شما طی کرده اید ، نیستم. اما سیستم زیرمجموعه گیری این سایت کاملا اتوماتیک است و تا کنون تقلبی در آن مشاهده نشده است. اگر فردی بر روی لینک زیرمجموعه گیری شما کلیک کند و در سایت فری بیت کوین ثبت نام نماید، حتما زیرمجموعه شما خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 7, 2019 در 7:14 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دست اندرکاران این سایت آموزنده
  راستش من بطوری اتفاقی در حال جستجو در نت بودم که با سایت شما آشنا شدم و الان حسرت میخورم کاش زودتر با سایت شما اشنا میشدم. من قبلا در چندین سایت بیت کوین فعالیت داشتم منتها چون با قوانین اشنا نبودم حسابهای کاربریم بلاک شدن و الان دوباره میخوام از نو فعالیتمو شروع کنم. دوست عزیز سوالی که ازت داشتم اینه که به عنوان مثال من در همین سایت فری بیتکوین که شما در بالا توضیحاتشو دادید عضو بودم و بعد از حدود چهارپنج ماه فعالیت حدود یکصدهزار ساتوشی جمع اوری کردم منتها بعلت استفاده از فیلترشکنهای عمومی حسابم بلاک شدو تمام زحمات چندماهه من هدر رفت. اگر من بخوام دوباره در این سایت یا سایتهای دیگه که قبلا عضو بودم و بلاک شدم فعالیتمو اغاز کنم محدودیتی وجود نداره؟ آخه آی پی من که همون آی پی هست که باهاش مرتکب تخلف شدم میترسم دوباره بخوام شروع بکار کنم ولی بخاطر سوءپیشینه ای که دارم موقعی که دوباره خواستم برداشت داشته باشم حسابمو بلاک کنن. خیلی ممنون میشم در این زمینه منو راهنمایی کنید و بگید دقیقا چکار باید کنم
  با ارزوی موفقیتهای روزافزون برای شما

  پاسخ
  • جولای 8, 2019 در 12:45 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   اگر شروط زیر را رعایت فرمایید، مشکلی ایجاد نخواهد شد:
   ۱- زیرمجموعه اکانت های پیشین خود نشوید.
   ۲- تحت هیچ شرایطی از اکانت های قبلی خود، مجدد استفاده نکنید. اگر اجازه دهید ۳ ماه از آخرین باری که به اکانت های قبلی خود وارد شده اید بگذرد و سپس اقدام به ایجاد حساب جدید نمایید، بهتر است.
   ۳- از ایمیل و شماره حساب هایی که در اکانت های قبلی خود استفاده کرده اید، در اکانت های جدید استفاده نکنید.
   ۴- به ازای هر خط اینترنت و کامپیوتر در هر سایت فقط یک اکانت داشته باشید.
   ۵- از نرم افزارهای تغییر ip استفاده نکنید. اگر برای استفاده از سایتی ناچار به استفاده از چنین نرم افزارهایی هستید، فقط از vps یا vpnهای اختصاصی استفاده فرمایید. البته استفاده از این نوع موارد هم تخلف است و اگر متوجه شوند، حساب را مسدود خواهند کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 8, 2019 در 7:52 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سپاسگذارم
    منتها چندتا نکته رو متوجه نشدم اول اینکه شما فرمودید که زیر مجموعه اکانتهای قبلی خود نشوید درصورتیکه من فقط یک اکانت داشتم و بخاطر استفاده از فیلترشکن غیرمجاز اصلا نمیتونم وارد اکانتم بشم چون اکانتم کلا مسدود شده وقتی یوزر پسورد میزنم پیام میده که مشخصات وارد شده اشتباهه. قبلش هم ایمیل برام اومده بود که شما بدلیل داشتن چندین اکانت حسابتون بلاک می شود الان هم چند ماهه نتونستم وارد اکانتم بشم
    دوم اینکه شما میفرمایید استفاده از وی پی انهای اختصاصی هم ممنوعه خب پس من چطوری وارد این سایتها بشم؟ من نمیدونم شما در ایران تشریف دارید یا خارج از کشور ولی اگه در ایران باشید متوجه خواهید شد خیلی از سایتهای معتبرمثل همین فری بیتکوین فیلتره و باید حتما ازفیلتر شکن استفاده کرد. میشه بما بگید شما خودتون چطور وارد این سایتها میشید اگه ازفیلترشکن استفاده نمیکنید

    پاسخ
    • جولای 9, 2019 در 1:40 ق.ظ
     پیوند یکتا

     ۱- شما در سوال خود مطرح فرموده بودید که “من قبلا در چندین سایت بیت کوین فعالیت داشتم منتها چون با قوانین اشنا نبودم حسابهای کاربریم بلاک شدن و الان دوباره میخوام از نو فعالیتمو شروع کنم” بنابراین پاسخ بنده درمورد یک سایت خاص نبود بلکه درباره مجموعه سایت هایی بوده است که شما در آن ها فعالیت داشتید. منظور بنده از “زیر مجموعه اکانت های قبلی خود نشوید” این بود که اگر قصد دارید در هر یک از سایت هایی که قبلا فعالیت می کردید، مجدد شروع به فعالیت نمایید، اکانت جدید زیرمجموعه اکانت قبلی شما در آن سایت نباشد و چون شما فرمودید در چندین سایت فعالیت داشتید، بنده به صورت جمع به تمام اکانت های شما در سایت های مختلف اشاره کردم.
     همچنین همان طور که می دانید برای جذب رفرال نیازی به ورود به اکانت نیست. بنابراین در حالتی که اکانتی مسدود باشد باز هم می توان از طریق لینک رفرال آن اکانت، زیرمجموعه آن اکانت شد. بنده تذکر دادم که یک وقت برای ثبت نام در سایت های مورد نظر از لینک های جذب رفرال اکانت های گذشته استفاده نکنید.
     ۲- از نظر این نوع سایت ها استفاده از هرگونه نرم افزار تغییر ip تخلف است. اما یک نکته مهم این است که این سایت ها باید قادر باشند تشخیص دهند شما از چنین نرم افزاری استفاده می کنید، تا بتوانند شما را مسدود سازند. اکثریت این سایت ها، قادر به تشخیص این مساله نیستند. vpnهای اشتراکی دارای یک ایراد مهم هستند که افراد زیادی از آن ها استفاده می کنند و در نتیجه مانند زمانی است که شما چند اکانت دارید. اما vpnهای اختصاصی و یا vps ها اگر واقعا اختصاصی باشند دیگر این ایراد را ندارند و تنها در صورتی موجب مسدود شدن اکانت می شوند که سایت های مورد نظر به استفاده شما از چنین برنامه هایی پی ببرند. فهمیدن این مساله آسان نیست و هر چقدر امنیت سروری که این خدمات را به شما می دهد بیشتر باشد، فهمیدن مساله برای سایت ها سخت تر خواهد شد.
     در مورد اکانت های میلیونر باش باید خدمت شما عرض کنم، بسیاری از سایت های معتبر، در داخل ایران فیلتر نیستند بنابراین نیازی به چنین نرم افزارهایی نداریم. در مورد سایت هایی که فیلتر شده اند، از سرورهای اختصاصی خود در خارج از ایران استفاده می نماییم.
     شاد و پیروز باشید.

     پاسخ
 • جولای 6, 2019 در 1:52 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، سایتتون عالیه چون هم کامل توضیح داده شده و هم اینکه به روز به سوالات پاسخ میدید کم تر سایتی پیدا میشه که حتی اگر در روز ۴ بار هم سوال بشه در همان روز پاسخ سوالت را میدهید. از این بابت کارتون عالیه.
  فقط توصیه و توضیحاتی که دادید خوب و مفید بودن ولی کلی بودن؛ شما خودتون تواین سایت فعالیت میکنید؟ مبلغی را تا حالا برداشت کردید؟
  اگر آره لطفا کامل توضیح بدید(( با جزئیات بیشتر)) و اینکه لطفا تمام تجربیاتتون رو در اختیار ما کاربران بزارید اینجوری هم سایت شما کاربر و بازدیدکننده ی بیشتری جذب میکند و هم طرف دار بیشتری پیدا میکند و ما هم تمام سوالات را از این سایت میپرسیم و به شما اعتماد یبیشتری میکنیم.
  ممنون

  پاسخ
  • جولای 6, 2019 در 3:07 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نظر لطف شماست. بابت همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   ببینید در مجموعه میلیونر باش هیچ سایتی معرفی نمی گردد مگر اینکه ماه ها در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش پایش شده باشد و برداشتی های مختلفی از آن صورت گرفته باشد. بنابراین شک نکنید که این سایت نیز مدت هاست که تحت بررسی سیستم مانیتورینگ میلیونر باش قرار دارد و با اکانت های مختلفی از آن بیش از ۱۰ ها بار برداشت صورت گرفته است.
   از نظر در اختیار گذاشتن تجربه، هرچه در توان داشتیم و قابل توضیح بوده است در اختیار کاربران قرار داده ایم. به عنوان مثال در مورد سایت فری بیت کوین هر آنچه لازم است برای موفقیت بیشتر بدانید در بخش “استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت فری بیت کوین” مطرح کرده ایم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 5, 2019 در 11:27 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ادمین محترم سایت میلیونر باش و ممنون بابت مقالات مفیدتون من از طرفدارای پرو پاقرص سایت شما هستم و سایتتون بوکمارک کردم و به چند تا از دوستانم هم معرفی کردم
  من الان سوالات برخی از دوستان راجع به آی پی رو خوندم خیلی نگران شدم و دوتا سوال برای من پیش آمد که امیدوارم لطف کنید جواب منو هم بدید
  ۱- من با گوشی موبایلم در چندتا ازین سایتهای به اصطلاح قطره چکانی عضو هستم. در تمام این سایتها فقط یک حساب دارم چون میدونستم داشتن بیشتر از یک حساب تخلف محسوب می شود. منتهای مراتب، برخی اوقات برای رول زدن یا دیدن تبلیغات از دیتای گوشیم استفاده میکنم و برخی اوقات از مودم وایرلس خونه وارد این سایتها میشوم! میخواستم بدونم که آیا من مرتکب تخلف شدم؟
  ۲- اگه چند نفر با چند دیوایس مختلف عضو این سایتها باشند(هر کدوم فقط یک حساب دارند) ولی همگی از یک منبع اینترنت مثل مودم وایرلس خونه استفاده کنند این عمل تخلف محسوب میشود یا نه؟ به عنوان مثال من و خواهرانم همگی توی این سایتها عضو هستیم و با گوشی یا تب لت خودمون در این سایتها اکانت داریم ولی اکثرا با استفاده از مودم خونه وارد این سایتها می شویم الان نگرانم نکنه مرتکب تخلف شدیم
  پیشاپیش از پاسخگوییتون سپاسگذارم

  پاسخ
  • جولای 5, 2019 در 5:33 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم و خرسندیم که توانسته ایم رضایت شما را جلب نماییم.
   ۱- خیر، این امر تخلف نیست و شما می توانید با همین شرایطی که در سوال اول مطرح نموده اید، به کار خود ادامه دهید.
   ۲- بدون شک این امر تخلف محسوب می شود و موجب مسدود شدن حساب تمام کاربرانی که با یک منبع اینترنت مشترک به سایت مورد نظر وصل می شوند، خواهد شد. این امر احتمالا در هنگام درخواست برداشت، صورت خواهد پذیرفت. همان طور که بارها در آموزش های سایت بیان کرده ایم، در تمام سایت هایی که امکان جذب زیرمجموعه دارند، به ازای هر خط اینترنت و دستگاه فقط یک اکانت می توان داشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 6, 2019 در 4:35 ب.ظ
    پیوند یکتا

    با سلام خدمت بازدیدگنندکان و ادمین سایت میلیونر باش
    ادمین عزیز این استدلالی که شما میفرمایید یک چیز غیرممکنیه!!!! بعنوان مثال ممکنه آی پی مودم من و همسایه مون که از شرکتی مشابه ترافیک میخریم یکسان باشه. اصولا توی اینترنت کل دنیا هر دستگاه نمیتونه یک آی پی مخصوص به خودشو داشته باشه چون محدودیت آی پی اینترنتی هست. ولی محدودیت آی پی داخلی وجود ندارد. مثلا توی هر شبکه مثل سازمان یا اداره یا خونه ممکنه صدتا ای پی مختلف وجود داشته باشه ولی تموم اونها با یک آی پی میرن توی اینترنت جهانی. به نظر من این سازوکار که این سایتها در پیش گرفتن کاملا اشتباهه چون بازم میگم ممکنه مشابه آی پی مودم من صدها هزار داخل ایران وجود داشته باشه. اونوقت این سایت چگونه میتونه تشخیص بده که اینا واقعی هستن یا فیکند.

    پاسخ
    • جولای 6, 2019 در 7:32 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     اول از همه باید خدمت شما عرض کنم بنده ادمین سایت نیستم و به عنوان یکی از اعضای تیم پشتیبانی در خدمت شما هستم. نکته بعد که لازم می دانم گوشزد کنم این است که پاسخ به سوال قبل، استدلال شخص بنده نیست بلکه قانون و رویه ای است که در تمام سایت هایی که امکان جذب زیرمجموعه دارند، به صورت کاملا واضح بیان شده است. می توانید صفحه قوانین سایت های مورد نظر را مطالعه نمایید. بنده فقط قانون موجود در این سایت ها را خدمت شما عرض کردم.
     در مورد صحبت های شما باید خدمتتون عرض کنم که بحث در مورد ip یک مقاله کاملا مفصل می طلبد اما نکاتی که فکر می کنم می تواند راهگشا باشد را در ادامه عرض خواهم کرد:
     هر آدرس IP از یک شناسه‌ی میزبان (Host ID) و یک شناسه‌ی شبکه (Net ID) تشکیل شده است و در یک زمان هرگز دو آی پی یکسان و واقعی در اینترنت وجود نخواهد داشت. به عنوان مثال اگر شما و همسایه شما از شاتل اینترنت خود را دریافت کرده باشید، هرکدام از شما کاملا دارای دو ip مجزا هستید که هم Host ID و هم Net ID آن متفاوت است. حال اگر در خانه شما ۵ نفر با ۵ دستگاه مختلف با همان اینترنت شاتل به اینترنت متصل شوند همه آن ها دارای Net ID یکسان اما Host ID متفاوت هستند.
     کنار قرار گرفتن این Host ID و Net ID و اصول ترکیب آن ها این امکان را می دهد که برای هر سیستم یک اثر منحصر به فرد مانند اثر انگشت برای انسان شکل گیرد که فعالیت های اینترنتی قابل پیگیری باشند و بتوان حتی بعد از سال ها مشخص نمود چه سیستمی و با استفاده از کدام ISP عملی خاص در اینترنت را انجام داده است.
     سیستم های پردازشگر IP که به عنوان سیستم های ضد تقلب در سایت های مذکور به کار می روند با استفاده از همین الگوریتم ها ip ها را پردازش می کنند و پی می برند که آیا شما تخلفی مرتکب شده اید یا خیر.
     طبق قانون این سایت ها به ازای هر Host ID و Net ID فقط یک اکانت باید وجود داشته باشد. بنابراین اگر شما و تمام همسایه هایتان از شاتل اینترنت خریداری کرده باشید و هر یک با کامپیوتر خود در این سایت ها عضو شوید، هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت چون Host ID و Net ID هر یک از شما متفاوت خواهد بود. اما اگر شما با استفاده از رایانه خود در سایت مذکور عضو شوید و خواهر شما نیز با استفاده از نوت بوک خود در همان سایت عضو شود در حالی که هر دو از یک اینترنت مشترک استفاده می کنید، تخلف است چون Host ID متفاوت است اما Net ID یکسان است.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • جولای 2, 2019 در 2:34 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون از توضیحاتتون
  من با لب تاپم عضو این سایت شدم و چون سایت فیلتره مجبور شدم فیلتزشکن فایرفاکسمو فعال کنم….اکثرا از طریق کشور ژاپن وارد این سایت میشدم… بعضی وقتا با اینکه یکساعت از زمان رول قبلیم گذشته بود وقتی رول میزدم سایت پیغام میداد که یک نفر دیگه با این آی پی قبلا رول زده و مجبور میشدم مثلا با کشور دیگه مثل هلند وارد بشم و میتونستم رول بزنم…. بعد از یه مدت که حسابم به چهل هزار ساتوشی رسید تصمیم گرفتم حسابمو خالی کنم ببینم که سایت واقعیه یا ازین سایت الکیهاست. متاسفانه حسابم مسدود شد وقتی از پشتیبانی دلیلشو پرسیدم گفت شما چندتا اکانت دارید و حسابتون بن شده درصورتیکه که من فقط همین یک اکانت رو داشتم… متاسفانه نه تنها حساب من مسدود شد بلکه حساب تمام زیرمجموعه هامم مسدود شد و اون بیچاره هام که کلی ساتوشی جمع کرده بودن هم قربانی شدن…. موندم جواب اونارو چی بدم…میشه راهنماییم کنید دلیلش چی بوده؟ سایت جعلیه یا من اشتباهی مرتکب شدم؟ واقعا کسی ازین سایت بیت کوین گرفته؟؟؟

  پاسخ
  • جولای 3, 2019 در 1:21 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله شما قوانین را زیرپا گذاشته اید و آن ها نیز متوجه این مساله شده اند. همان طور که می دانید و بارها در آموزش های میلیونر باش تکرار شده است، در تمام سایت هایی که امکان جذب زیرمجموعه دارند، استفاده از نرم افزارهای تغییر ip تخلف است و در صورتی که متوجه شوند، حساب شما مسدود خواهد شد.
   شما از vpnهای اشتراکی استفاده کرده اید که همزمان در اختیار تعداد افراد زیادی است و به دلیل تغییر کشورهایی که انجام داده اید، کاملا آشکار بوده است از چنین نرم افزارهایی استفاده می کنید. بنابراین حساب شما مسدود شده است.
   برای فعالیت در این سایت نباید از چنین برنامه هایی استفاده نمایید. برای تغییر ip باید از vps های امن یا vpnهای کاملا اختصاصی استفاده نمود.
   در مورد دریافتی از این سایت باید خدمت شما عرض کنم، میلیونر باش سیستم مانیتورینگ حرفه ای دارد و بدون شک تا بیش از ۱۰ بار پرداختی سایتی توسط اکانت های مختلف ثبت نشود، در میلیونر باش معرفی نخواهد گشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 3, 2019 در 11:29 ق.ظ
    پیوند یکتا

    ممنون از زمانی که صرف میکنید…. دوتا سوال دیگه دارم که هم برای خودم مهمه هم ممکنه برای کسانی که از سایت شما دیدن میکنن تجربه خوبی باشه….زحمت جواب دادن این دوسوالم با شما
    اول اینکه چرا آی پی زیر مجموعه های من هم بسته شده؟ دوتا از زیر مجموعه های من خارج از ایران هستن و بدون فیلترشکن وارد سات میشدن متاسفانه حساب اونام مسدود شده
    سوال دوم و خیلی مهمتر اینکه اگه من فقط یک اکانت داشته باشم ولی با چند دستگاه مختلف وارد اون اکانت بشم بازم گیر میدن…مثلا وقتایی که خونه ام با لب تاپم وارد سایت بشم وقتایی که بیرونم با گوشی موبایلم وارد اکانتم بشم… بازم تکرار میکنم فقط یک اکانت دارم ولی بعضی وقتها با لب تاپ وارد اکانتم بشم بعضی وقتا با گوشیم….
    ممنون از پاسخگویی تون

    پاسخ
    • جولای 4, 2019 در 3:43 ب.ظ
     پیوند یکتا

     انجام وظیفه است.
     ۱- اصولا عملکرد شما بر روی زیرمجموعه های شما تاثیر مستقیم ندارد. اما ممکن است تخلف شما، حساسیت نسبت به عملکرد زیرمجموعه ها را بالا ببرد و در صورت انجام کوچکترین تخلف، حساب آن ها نیز مسدود گردد. با توجه به اینکه بنده از نحوه اقداماتی که زیرمجموعه های شما انجام داده اند آگاه نیستم، نمی توانم دلیل مسدود شدن اکانتشان را حدس بزنم اما احتمالا اقدامی انجام داده اند که از نظر قوانین سایت، تخلف محسوب شده است و به دلیل حساسیت سایت نسبت به شما و زیرمجموعه هایتان، عملکردشان با دقت بررسی و تخلفات آشکار شده است.
     ۲- این عمل اگر فقط با دو دستگاه محدود صورت پذیرد و همچنین قانون هر ساعت فقط یک رول را رعایت نماید، از نظر قوانین تخلف محسوب نمی شود اما به هر حال حساسیت نسبت به عملکرد اکانت بالا می رود.
     موق باشید.

     پاسخ
 • ژوئن 27, 2019 در 7:02 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.
  قربان همه سایتها و یوتیوب این سایتو scam معرفی کردن، چطور میشه اعتماد کرد به این سایت ؟

  پاسخ
  • ژوئن 28, 2019 در 1:23 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به نکات زیر توجه فرمایید:
   ۱- تقریبا به هیچ سایتی در چنین زمینه هایی نمی توان به طور کامل اعتماد کرد. به همین دلیل ما سرمایه گذاری در هیچ یک از سایت ها را توصیه نمی کنیم.
   ۲- بنده دقیقا نمی دانم منظور شما از همه سایت ها و یوتیوب چیست. یوتیوب که اصلا سایت مانیتورینگ نیست. این امر باید توسط سایت های مانیتورینگ صورت پذیرد. در اکثر سایت های مانیتورینگ معتبر، سایت مذکور وضعیت مناسبی دارد.
   ۳- در مقاله فوق کاملا واضح بیان شده است که از بخش MULTIPLY BTC به هیچ عنوان استفاده نکنید و در مقاله، آموزشی درمورد این بخش وجود ندارد. بیشتر نظراتی هم که در فروم ها بر خلاف این سایت وجود دارد مربوط به تخلف در بخش MULTIPLY BTC است.
   ۴- این سایت حدود ۶ سال است که در حال فعالیت است و در پرداختی ها عملکرد مثبتی داشته است. حدود ۲ سال است که در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش نیز قرار دارد و در پرداختی ها تاکنون تخلفی مرتکب نشده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 20, 2019 در 5:05 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام استفاده از فیلتررشکن باعث بن شده حساب نمیشه؟ همچنین داشتن چنداکنت مختلف حساب بسته میشه؟

  پاسخ
  • ژوئن 20, 2019 در 6:10 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نرم افزارهای تغییر ip خلاف مقررات این سایت ها هستند و اگر متوجه شوند از چنین برنامه هایی استفاده می کنید حق مسدود نمودن دارایی را دارند. اما تجربه نشان داده است که اگر از vpnهای غیر اشتراکی استفاده نمایید، مشکلی از جهت مسدود شدن موجودی نخواهید داشت.
   بله، به ازای هر خط اینترنت و کامپیوتر فقط یک شخص حق عضویت دارد و تخطی از این قانون می تواند موجب مسدود شدن اکانت گردد. اگر حساب دیگری هم داشته باشید نباید زیرمجموعه اکانت دیگر شما باشد و فقط باید از یک حساب جهت رول زدن استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژوئن 24, 2019 در 6:06 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام قربان.توضیحاتتون واقعا جامع بود .
    جسارتا اگر از طریق بلوتوث به اینترنت یک موبایل دیگر وصل بشم و در نتیجه از دو اکانت متفاوت و دو دیوایس متفاوت یک اپی مشترک استفاده کنیم بازهم بلاک میشه ؟

    پاسخ
    • ژوئن 24, 2019 در 11:24 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     بله، این کار از نظر قوانین تخلف است و اگر متوجه شوند، موجب مسدودی حساب می گردد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژوئن 9, 2019 در 1:57 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با عرض سلام مجدد . در رابطه با توضیحات خوبتون برای login مجدد به سایت فری بیت کوین ممنونم.
  فقط یک سوال دارم و آن این است که الان که میخواهیم در گوگل مخاطب اضافه کنیم ، چون با ایمیل در سایت فری بیت کوین ثبت نام کردم ، و حالا در جیمیل مخاطب اضافه شود ایرادی ندارد ؟چون آدرس ایمیل با جیمیل فرق میکند ؟ ممنون

  پاسخ
  • ژوئن 10, 2019 در 12:51 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   طبیعتا متفاوت است و شما باید از همان آدرس ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید استفاده نمایید. بنابراین باید در ایمیل مربوطه، مخاطب را اضافه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 28, 2019 در 12:29 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و عرض تشکر بابت سایت خوبتون
  من مدت یک ماه است که در سایت فری بیت کوین با راهنمایی های سایت شما فعالیت میکنم و الان حدود ۲۴ ساعت هست که نمیتوانم وارد حساب کاربری خودم شوم و هنگام login شدن پیغام غلط بودن اطلاعات را صادر میکند در صورتیکه من اطلاعات را درست وارد میکنم ، ممکنه راهنمایی بفرمایید متشکرم

  پاسخ
  • می 28, 2019 در 5:11 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   سعی کنید مجدد رمز عبور خود را بازیابی نمایید. بدین منظور باید حتما آدرس ایمیلی که با آن در فری بیت کوین ثبت نام کرده اید را به خاطر داشته باشید و از همان برای بازیابی رمز عبور استفاده فرمایید.
   برای بازیابی پسورد مراحل زیر را طی نمایید:
   ۱- به منوی LOGIN بروید و بر روی FORGOT PASSWORD کلیک کنید.
   ۲- در کادر باز شده، ایمیلی که با آن در سایت فری بیت کوین ثبت نام کرده اید را وارد فرمایید و کد تصویر را نیز در کادر مربوطه وارد نمایید و بر روی RESET PASSWORD کلیک کنید.
   ۳- به ایمیل خود مراجعه کنید و بر روی لینکی که برای شما ارسال شده است، کلیک کنید تا بتوانید رمزعبور جدیدی برای خود تعیین نمایید.
   اگر در این مرحله ایمیلی دریافت نکردید و در پوشه spam نیز ایمیلی موجود نبود مراحل زیر را طی کنید:
   ۱- به آدرس contacts.google.com مراجعه نمایید و در صورتی که صفحه لاگین برای شما باز شد، اطلاعات ورود به Gmail خود را در آن وارد نمایید.
   ۲- حال بر روی علامت + کلیک کنید تا بتوانید مخاطب جدیدی را به گوگل اضافه کنید.
   ۳- در فرم باز شده یک نام تعیین کنید و در قسمت ایمیل، ایمیلnoreply@freebitco.in را اضافه فرمایید و مخاطب را Save کنید.
   هم اکنون مجددا مراحل بازیابی رمز عبور را تکرار فرمایید.
   اگر با انجام تمام مراحل فوق بازهم مشکل شما حل نشد، تنها راهکار باقیمانده ارتباط با پشتیبانی سایت freebitco است. سعی نمایید به آن ها ایمیلی بزنید و مشکل خود را در میان بگذارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژوئن 11, 2020 در 10:12 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام.وقتتون بخیر.
    من رمز ورودم رو فراموش کردم اصلا یادم نمیاد چی بود. الان باید چیکار کنم؟

    پاسخ
    • ژوئن 12, 2020 در 2:49 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     سعی کنید مجدد رمز عبور خود را بازیابی نمایید. بدین منظور باید حتما آدرس ایمیلی که با آن در فری بیت کوین ثبت نام کرده اید را به خاطر داشته باشید و از همان برای بازیابی رمز عبور استفاده فرمایید.
     برای بازیابی پسورد مراحل زیر را طی نمایید:
     ۱- به منوی LOGIN بروید و بر روی FORGOT PASSWORD کلیک کنید.
     ۲- در کادر باز شده، ایمیلی که با آن در سایت فری بیت کوین ثبت نام کرده اید را وارد فرمایید و کد تصویر را نیز در کادر مربوطه وارد نمایید و بر روی RESET PASSWORD کلیک کنید.
     ۳- به ایمیل خود مراجعه کنید و بر روی لینکی که برای شما ارسال شده است، کلیک کنید تا بتوانید رمزعبور جدیدی برای خود تعیین نمایید.
     اگر از این روش قادر به بازیابی رمزعبور نبودید، ناچار به ساخت اکانت جدید هستید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • می 27, 2019 در 4:31 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام برای خرید بسته های ۱۰۰rp با این پیغام مواجه میشم Sorry, you are not eligible to redeem this bonus, please pick a smaller one. Play MULTIPLY BTC and buy lottery tickets to be eligible to redeem larger bonuses.
  که میدونم برای رفع این مشکل باید از منوی فوقانی سایت گزینه “FREE BTC” را انتخاب کنم سپس در ابتدای صفحه بر روی عبارت “REQUIREMENTS TO UNLOCK BONUSES” کلیک نمایم اما برای راه حلهای ارائه شده باید بیت کوین وارد کرد نمیشه بدون وارد کردن بیت کوین این مشکل حل شود

  پاسخ
  • می 27, 2019 در 7:33 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، در هر صورت باید بیت کوین واریز کرد مگر اینکه شما خیلی خوش شانس باشید و یک رقم بالا در رول ها برنده شوید، آنگاه می توانید تعداد لازم از بلیط های لاتاری را خریداری نمایید و محدودیت را حذف کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 24, 2019 در 11:46 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام..یه سوال داشتم.
  یه موقع‌هایی که Rool میزنم مثلا بعد ۴، ۵ساعت دیگه که میخام برم Rool بزنم این پیام میاااد..مگه میشه:

  Someone has already played from this IP in the last hour. You need to wait for 41 minutes before playing the FREE BTC game again
  میگه باید ۴۱ دقیقه یا هر زمانی دیگه باید صبر کنی. و زمان Roolزدنم هم همونه.

  پاسخ
  • می 24, 2019 در 6:27 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   دلیل این پیغام استفاده از فیلترشکن یا vpn های اشتراکی است. در این نرم افزارها یک ip به طور همزمان به چند کاربر تعلق می گیرد. بنابراین وقتی کاربر دیگری که از همان برنامه استفاده می کند و آی پی مورد استفاده شما به او نیز تعلق گرفته است در سایت فری بیت کوین رول می زند مانند این است که شما رول زده اید و باید صبر کنید تا مدت زمان لازم طی گردد. کلا استفاده از vpnهای اشتراکی توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 21, 2019 در 4:13 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و وقت بخیر..
  برای اینکه از سایت برداشت کنم و به کیف پوله بلاک چینم بریزم کدوم ادرس بلک چینم رو بدم به سایت که هر هفته اتوماتیک بره به حسابم..
  منظورم آدرس کیف پولم در کدوم قسمت قرار داره

  پاسخ
  • می 22, 2019 در 4:13 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ابتدا در داشبورد حساب خود در سایت بلاک چین بر روی گزینه “Request” کلیک نمایید. در فیلد “Currency” کیف پول بیت کوین را انتخاب کنید. حال در کادر “Copy & Share Address” می توانید شماره کیف پول بیت کوین خود را مشاهده کنید. این شماره را COPY کنید و در سایت فری بیت کوین وارد نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 21, 2019 در 3:30 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید یه مشکلی برام پیش اومده و کمک ازتون میخوام مشکلم تو سایت فری بیت کویینه من هر چی تو قسمت multiply برنده میشم تبدیل میشه به bonus و نمیدونم چیکار کنم

  پاسخ
  • می 22, 2019 در 4:03 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که در آموزش فوق بیان شده است، این بخش مربوط به بازی قمارگونه HI-LO است. استفاده از این گزینه، هرگز به کاربران میلیونر باش توصیه نمی گردد و به همین دلیل آموزشی هم در مورد این قسمت داده نخواهد شد.
   اگر به دنبال درآمد سالم و حرفه ای از سایت freebitcoin هستید، درگیر این بخش نشوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 18, 2019 در 10:46 ب.ظ
  پیوند یکتا

  یه سوال داشتم..لطفا پاسخ بدین ممنون میشم.
  هنگام ورود وقتی ایمیل و رمز عبور رو وارد میکنم یه آیکون دیگه هم هس به نام ۲FA که میخاد وارد کنم..بدون اون وارد نمیشه..
  این گزینه ینی چی..چه کدی رو میخاد.

  پاسخ
  • می 19, 2019 در 12:29 ق.ظ
   پیوند یکتا

   این گزینه مربوط به عبور دو مرحله ای است و با فعال کردن آن، امنیت ورود به حساب خود را افزایش خواهید داد. برای استفاده از این گزینه باید قبلا در پروفایل خود این گزینه را فعال کرده باشید و سپس با استفاده از نرم افزار Google Authenticator رمز ۲FA را بدست آورید. اگر این گزینه را فعال نکرده اید، در هنگام لاگین کردن به سایت فری بیت کوین، کافیست فیلد مربوط به ۲FA را خالی بگذارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 11, 2019 در 10:39 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چند ساتوشی جمع کنیم میشه یه بیت کوین یا مقداری که خود سایته نوشته مثلا
  ۰٫۰۰۰۰۱۰۰۰ چند تا جمع کنیم میشه یک بیت کوین

  پاسخ
  • می 12, 2019 در 11:08 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هر صد میلیون ساتوشی معادل یک بیت کوین است و در حال حاضر ارزش هر بیت کوین بیش از صد میلیون تومان است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 8, 2019 در 11:26 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  فرموده بودید بهترین کار استفاده از vpsهای امن یا vpnهای اختصاصی است. می شه لطفا راهنمایی کنید ازکجا و چطورvpn یا vps تهیه کنم؟ چون قطعا واسه کار با کیف پول هم با IP متغیر دچار مشکل خواهم شد، ممنون می شم اگه راهنمایی کنیدکه دقیقا چکار کنم چون واقعا اطلاعات کافی در این زمینه ندارم.

  پاسخ
  • می 8, 2019 در 8:16 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه با توجه به قوانین کشور، امکان بررسی و معرفی ارائه دهندگان vpnها برای ما میسر نیست. اما شما با یک جستجوی ساده می توانید آن ها را بررسی نمایید. در مورد vps ها هم مجموعه های زیادی در ایران در حال فعالیت هستند که پلن های متفاوت از نظر کیفیت و قیمت دارند. باید با توجه به نیاز خود مناسب ترین پلن را انتخاب نمایید. البته اگر قصد شما خرید یک vps فقط به قصد فعالیت در فری بیت کوین است بنده توصیه نمی کنم، چون با توجه به هزینه ماهیانه vps تصمیم اقتصادی مناسبی نیست.
   یکی از مجموعه های معتبر در زمینه ارائه vps، شرکت parsvds است که می توانید پلن های آن را بررسی فرمایید. فقط حتما توجه فرمایید که اگر قصد خرید vps داشتید، از بین پلن های موجود، پلن های مربوط به سرورهای اروپایی را خریداری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 5, 2019 در 11:19 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  یه سوال؟ باید با فیلترشکن وارد بشیم؟
  من امروز روی دکمه رول کلیک کردم و این پیام ظاهر شد!!!
  Someone has already played from this IP in the last hour. You need to wait for 12 minutes before playing the FREE BTC game again
  آخرین بار شب گذشته رول زده بودم، دلیلش چیه؟؟

  پاسخ
  • می 5, 2019 در 9:49 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نیاز به تغییر ip به کشوری ثالث وجود دارد اما نباید از vpnهای عمومی استفاده کنید. چون ipهای اشتراکی به کاربران تعلق می گیرد و این برای شما مشکل ساز خواهد بود. مشکلی هم که برای شما پیش آمده است به همین دلیل است.
   بنابراین بهترین کار استفاده از vpsهای امن یا vpnهای اختصاصی است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 21, 2019 در 12:37 ق.ظ
  پیوند یکتا

  کار با این سایت رو cpu سیستم فشار نمیاره؟ مصرف برق و اینترنت ش به چه صورته؟

  پاسخ
  • آوریل 21, 2019 در 6:43 ق.ظ
   پیوند یکتا

   خیر، استفاده صحیح (مطابق آنچه که در آموزش فوق توضیح داده شده است) از این سایت فشار خاصی به cpu وارد نمی کند. تاثیر خاصی هم بر روی مصرف برق و اینترنت ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 16, 2019 در 1:05 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون از سایت خوبتون. من میخوام با گوشی اندروید در سایت فری بیت کوین ثبت نام کنم ولی در همان صفحه اول کد تصویر نمی آید ، مشکل از چیست ؟
  در پایین صفحه گوشی یک پیغام می آید که دارای محافظت recaptcha

  پاسخ
  • آوریل 16, 2019 در 11:16 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   گاهی سرور به صورت اتوماتیک تشخیص می دهد که شما ربات نیستید و بدون وارد نمودن کد تصویر می توانید مراحل را طی نمایید. بنابراین اگر قادر به ثبت نام و کلیک بر روی دکمه SIGN UP هستید که مشکلی وجود ندارد اما اگر قادر به ثبت نام نیستید و ثبت نام صورت نمی پذیرد، موارد زیر را رعایت فرمایید:
   از مرورگرهایی مانند کروم و فایرفاکس استفاده کنید. همچنین حتما توجه فرمایید که گزینه های مربوط به کوکی ها و جاوا اسکریپت در مرورگر شما فعال باشد. سپس کش مرورگر خود را پاک کنید و مجدد امتحان فرمایید. در نهایت اگر مشکل حل نشد از vpn دیگر برای ثبت نام استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 1, 2019 در 9:48 ق.ظ
  پیوند یکتا

  مقدار بیت کوین من ۰٫۰۰۰۰۸۴۶۴ BTC است اما نمی تونم ۱۰۰% BONUS را فعال کنم پیغام You do not have the required number of points میده. ظاهرا از قسمت YOUR REWARD POINTS (RP) که ۱۴۳ است استفاده می کنه چطوری می تونم مقدار این قسمت را سریع بالا ببرم چون با هر بار رول زدن حتی با حذف لاتاری ۴ عدد بالا می بره و این خیلی کمه؟

  پاسخ
  • فوریه 2, 2019 در 6:46 ق.ظ
   پیوند یکتا

   مقدار بیت کوین شما هنوز خیلی کم است. شما باید ابتدا طبق مقاله فوق عمل کنید تا بتوانید همه Bonus ها را فعال کنید. در مقاله فوق در بخش “اجرای استراتژی استفاده از امتیازات RP برای افزایش درآمد” نحوه انجام این کار به صورت تصویری بیان شده است.
   سپس برای افزایش جمع آوری RP می توانید به منوی REWARD مراجعه کنید و کادر REWARD POINTS BONUS را انتخاب کنید. با استفاده از این گزینه می توانید در قبال امتیازات RP خود، به مدت ۲۴ ساعت میزان دریافت امتیازات RP با هر بار رول زدن را تا ۱۰۰ امتیاز افزایش دهید.
   تمامی این مطالب به صورت کامل و تصویری در مقاله فوق تشریح داده شده است. پیشنهاد می کنم مقاله را با دقت بیشتری مطالعه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 31, 2019 در 2:54 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام،من همیشه بدون وارد کردن ایمیل و رمز (بعدازثبتنام) میتونستم با بازکردن مرورگر برم توی حسابم توی سایت ،اما امروز صفحه لاگین باز شد برام منم ایمیل و رمزمو زدم میگه درست نیست ،بعدش گزینه reset pasword زدم ک رمزمو تغییر بدم شاید درست شه،اما اصلا ایمیلی برام نمیاد ،همه ش میگه فلان آدرس ایمیلو توی addres book ذخیره کن ،نمیدونم چیکار کنم

  پاسخ
  • ژانویه 31, 2019 در 7:31 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   مشکل شما طبیعی است و در اثر عوامل مختلفی مانند پاک شدن کش مرورگر، آپدیت شدن و غیره می تواند رخ دهد. حال اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، می توانید آن را بازیابی نمایید. بدین منظور باید حتما آدرس ایمیلی که با آن در فری بیت کوین ثبت نام کرده اید را به خاطر داشته باشید و از همان برای بازیابی رمز عبور استفاده فرمایید.
   برای بازیابی پسورد مراحل زیر را طی نمایید:
   ۱- به منوی LOGIN بروید و بر روی FORGOT PASSWORD کلیک کنید.
   ۲- در کادر باز شده، ایمیلی که با آن در سایت فری بیت کوین ثبت نام کرده اید را وارد فرمایید و کد تصویر را نیز در کادر مربوطه وارد نمایید و بر روی RESET PASSWORD کلیک کنید.
   ۳- به ایمیل خود مراجعه کنید و بر روی لینکی که برای شما ارسال شده است، کلیک کنید تا بتوانید رمزعبور جدیدی برای خود تعیین نمایید.
   اگر در این مرحله ایمیلی دریافت نکردید و در پوشه spam نیز ایمیلی موجود نبود مراحل زیر را طی کنید:
   ۱- به آدرس contacts.google.com مراجعه نمایید و در صورتی که صفحه لاگین برای شما باز شد، اطلاعات ورود به Gmail خود را در آن وارد نمایید.
   ۲- حال بر روی علامت + کلیک کنید تا بتوانید مخاطب جدیدی را به گوگل اضافه کنید.
   ۳- در فرم باز شده یک نام تعیین کنید و در قسمت ایمیل، ایمیلnoreply@freebitco.in را اضافه فرمایید و مخاطب را Save کنید.
   هم اکنون مجددا مراحل بازیابی رمز عبور را تکرار فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
    • فوریه 3, 2019 در 11:54 ب.ظ
     پیوند یکتا

     اگر با انجام تمام مراحل فوق بازهم مشکل شما حل نشده است، تنها راهکار باقیمانده ارتباط با پشتیبانی سایت freebitco است. سعی نمایید به آن ها ایمیلی بزنید و مشکل خود را در میان بگذارید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • می 2, 2019 در 9:40 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خسته نباشین من در این سایت یک هفته منظم فعال بودم و گزینه‌ای بنام شرط بندی روی بازهای فوتبال رالی و… امد و من روی بازی بارسا و لیورپول شرط بندی کردم و برد بارسا شرط بستم اما با برد بارسا جاییزه‌ای و یا مبلغی واریز نشد

     • می 2, 2019 در 11:46 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      همان طور که در آموزش فوق مشاهده می کنید، تاکید شده است که از بخش های قمارگونه و شرط بندی استفاده نکنید و در مورد این بخش ها هیچ توضیحی در میلیونر باش ارائه نمی شود. دلیل آن هم این است که در خود مجموعه میلیونر باش هم از این بخش ها استفاده نمی شود و بنابراین امکان توضیح و راهنمایی خاصی در مورد این قسمت ها برای ما وجود ندارد.
      موفق باشید.

 • دسامبر 20, 2018 در 11:17 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام تو قسمت rewards که وسایل الکترونیکی مثل گوشی میده پولش چطوری پرداخت میشه من باید چیکار کنم میشه کلا یه توضیحی درباره این قسمت بدید ممنون

  پاسخ
  • دسامبر 20, 2018 در 5:57 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این قسمت پولی نیست. شما باید امتیازات RP لازم را کسب کرده باشید تا بتوانید در قبال امتیازات خود یک وسیله الکترونیکی را سفارش دهید.
   مقادیر امتیازی که برای هر وسیله ای لازم است، متغیر است که با کلیک بر روی ELECTRONICS، این مقادیر نمایش داده خواهد شد. به طور مثال در هنگام نگارش مقاله فوق، برای دریافت یک گوشی IPHONE X از سایت به ۱۶,۱۸۶,۶۶۷ امتیاز RP نیاز است و به نظر نمی رسد شخصی عادی با منابع عادی بتواند در مدت کوتاهی به این میزان امتیاز برسد. همچنین این بخش برای ایرانیان چندان کاربردی نیست. چون امکان ارسال مرسوله ها به ایران وجود ندارد و باید خارج از ایران فردی را داشته باشید که مرسوله را دریافت نماید و سپس مجددا برای شما ارسال کند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 5, 2018 در 6:25 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشین من چند بار در خواست واریز پول کردم ولی انجام نشده ….لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
  • دسامبر 6, 2018 در 1:05 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   شماره حساب بیت کوینی که در سایت وارد کرده اید نباید مربوط به صرافی ها باشد. به عنوان مثال می توانید از شماره کیف پول خود در سایت بلاک چین استفاده نمایید. همچنین اگر در سایت فری بیت کوین سرمایه گذاری انجام داده اید، حتما باید از همان حسابی که برای سرمایه گذاری استفاده کرده اید برای دریافت درآمد هم استفاده نمایید. علاوه بر این ها، حداقل موجودی لازم برای برداشت ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین است.
   با رعایت موارد فوق، در صورتی که قوانین سایت را نیز رعایت کرده باشید و تخلفی مرتکب نشده باشید، اصولا مشکلی وجود نخواهد داشت و اصلا نیاز نیست درخواست برداشت ثبت کنید. کافیست در بخش Withdraw تیک گزینه “AUTO WITHDRAW” را بزنید تا به صورت اتوماتیک موجودی شما در صورتی که بالای ۰٫۰۰۰۳ بیت کوین باشد، هر یکشنبه به حسابتان واریز گردد.
   اگر با رعایت تمام موارد فوق مشکل شما حل نشد، به پشتیبانی سایت freebitcoin تیکت بزنید و علت مشکل را از آن ها بپرسید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 3, 2018 در 8:19 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خیلی ممنون از توضیحاتتون. من عضو این سایت شدم و کارهایی که فرموده بودید انجام دادم اما دو روز یک بار از تعداد شانس ساتوشی یک ساتوشی کم میشه. یعنی اول با هر بار رول زدن ۳۲ ساتوشی دریافت میکردم اما الان رسیده به ۲۳ ساتوشی. چند بار هم بلیط لاتاری خریدم ولی فایده نداشت.
  لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • نوامبر 3, 2018 در 12:51 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   میزان ساتوشی های دریافتی به سه فاکتور شانس، ارزش بیت کوین و میزان فعالیت شما در بخش لاتاری و multiply btc بستگی دارد. نکته ای که شما فرمودید مربوط می شود به فاکتور سوم، یعنی هرچقدر شما بیشتر بر روی رول کلیک می کنید اما فعالیتی در بخش لاتاری و multiply ندارید، کمی از ساتوشی های دریافتی شما در اثر رول زدن کم می کند. البته این مقداری که کاسته می شود با مرور زمان کندتر و کندتر می شود.
   ببینید در حقیقت یکی از مهمترین بخش های درآمد زایی این سایت همین بخش لاتاری و multiply است. بنابراین تمام تلاش خود را انجام می دهد که کاربران را ترغیب به استفاده از این بخش نماید. از سیاست های تقریبا جدید سایت هم این است که وقتی شما از این بخش ها استفاده می کنید، به میزان ساتوشی های دریافتی شما می افزاید و در غیر این صورت مسیر نزولی طی خواهد شد.
   بنابراین اگر مایل باشید مانع از کم شدن ساتوشی های دریافتی شوید، ناچارید دائما در بخش لاتاری و یا multiply شرکت نمایید. بنده به شما توصیه می کنم هرگز این کار را نکنید. شک نکنید که این کار در نهایت از درآمد شما کاسته و به سود سایت اضافه می کند و دلیل اصرار سایت هم دقیقا همین مساله است.
   توجه نمایید که در اکثر فاست های بیت کوینی شما در هر ساعت بین ۱۰ تا ۲۰ ساتوشی می گیرید. بنابراین تا ۱۵ ساتوشی کاملا قابل قبول است. اگر به زیر ۱۵ ساتوشی رسیدید با خرید بلیط های لاتاری دوباره به تعداد ۱۵ ساتوشی برگردید.
   همچنین شما اگر کاملا مطابق آموزش پیش بروید، کم کم می توانید تعداد ساتوشی های دریافتی را تا ۱۰ برابر افزایش دهید. که آن وقت فعالیت بسیار سودمندتر خواهد بود. به عنوان مثال به جای ۲۰ ساتوشی، ۲۰۰ ساتوشی دریافت خواهید نمود.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژانویه 2, 2020 در 1:20 ق.ظ
    پیوند یکتا

    حالا فرض بر اینکه ۲۰۰ ساتوشی هم طرف بگیره مگر چقدر میارزه ؟
    واقعا اگر به دنبال درآمد هستید باید در همه بخشهای سایت فعالیت کنید . من تقریبا روزی بین ۲۰۰ُ۰۰۰ تا ۲۵۰ُ۰۰۰ ساتوشی میگیرم
    اینطور بخواهید حرکت کنید تا ۱۰ ساله دیگه هم ۱ بیتکوین نمیتونید بگیرید .

    پاسخ
    • ژانویه 2, 2020 در 10:29 ب.ظ
     پیوند یکتا

     با هر رول ۲۰۰ ساتوشی بسیار مناسب است چون در هر ۲۴ ساعت حتی اگر ۱۵ رول زده شود، ۳۰۰۰ ساتوشی در روز بدست خواهد آمد. با توجه به ارزش فعلی بیت کوین که هر بیت کوین حدود ۷۰۰۰ دلار ارزش دارد، درآمد بدی برای فشار دادن یک انگشت بر روی موس نیست. باید توجه کرد که این سایت ها درآمد قطره چکانی دارند و اصلا قرار نیست به تنهایی درآمد یک فرد را تامین کنند بلکه باید مجموعه ای از روش ها و سایت ها را در کنار هم قرار داد. در چنین سایت هایی حرف اول را جذب زیرمجموعه می زند، وقتی شما زیرمجموعه های زیادی دارید درآمد شما در هر روز می تواند به بیش از ۵۰۰۰۰۰ ساتوشی نیز برسد.
     اما استفاده از بخش های قمارگونه موجود در سایت فری بیت کوین هرگز توصیه نمی شود و در نهایت حاصلی جز ضرر برای کاربران نخواهد داشت.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • آوریل 17, 2022 در 9:39 ق.ظ
    پیوند یکتا

    با سلام. این صحبتی مه در مورد وی پی آن کفته میشه م به چیه من از وی پی آن رایگان وی پی آن مستر که همیشه روی یک کشور اروپایی هست استفاده میکنم یعنی هروز دارم فعالیت میکنم یعنی نهایتا. نمیتونم بیتکوین انتقال بدم به کیف پولم

    پاسخ
    • آوریل 19, 2022 در 7:09 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     چون از چنین vpnهایی افراد زیادی استفاده می کنند و آدرس های منحصر به فرد برای هر شخص وجود ندارد، امکان اینکه سیستم ضد تقلب سایت، چندین کاربر را یک شخص با اکانت های متعدد تشخیص دهد زیاد است و همین امر می تواند موجب مسدودی اکانت شود. قطعی نیست اما ریسک مسدود شدن اکانت و موجودی به شدت بالاست.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • اکتبر 3, 2018 در 4:03 ب.ظ
   پیوند یکتا

   از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
    • آگوست 29, 2019 در 7:15 ب.ظ
     پیوند یکتا

     آموزش ها را با دقت بیشتری مطالعه فرمایید. همان طور که در آموزش اشاره شده است، سایت freebitcoin توسط ایران فیلتر شده است و برای استفاده از آن باید از یک vps یا vpn اختصاصی با IP غیر آمریکایی استفاده نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • دسامبر 8, 2020 در 6:48 ب.ظ
      پیوند یکتا

      ۷free daily bitcoins exhausted
      باسلام
      ببخشید این پیغام چیه که به من میده چطور رفع میشه؟؟؟

     • دسامبر 9, 2020 در 5:18 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      احتمالا از نرم افزارهای تغییر ip اشتراکی مانند vpnهای عمومی استفاده می کنید که دچار چنین مشکلی شده اید و به طور کلی استفاه از چنین برنامه هایی تخلف است و هنگامی که درخواست برداشت دهید به احتمال زیاد حساب شما مسدود خواهد شد.
      اگر اصرار به فعالیت در این سایت دارید باید از vps یا vpnهای اختصاصی و امن استفاده نمایید.
      موفق باشید.

  • آوریل 21, 2019 در 12:27 ق.ظ
   پیوند یکتا

   خیلی خیلی توضیحات کامل و خوبی بود مرسی، به طور کلی تو btc کیف پول باز کنیم بهتره یا تو block chain؟ ممنون میشم زودتر جواب بدین

   پاسخ
   • آوریل 21, 2019 در 6:55 ق.ظ
    پیوند یکتا

    ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
    متاسفانه متوجه منظور شما از ساخت کیف پول توی btc نمی شوم. اما به طور کلی سعی کنید همواره برای نگهداری دارایی های دیجیتال خود از کیف پول هایی استفاده کنید که شناخته شده هستند و همچنین به صورت حرفه ای رمزنگاری شده اند و از همه مهمتر کلید خصوصی کیف پول فقط و فقط در اختیار خود شما قرار می گیرد و در جای دیگری ذخیره نمی شود.
    در مورد سایت فری بیت کوین، سعی کنید درآمد های خود را پس از اینکه به مقدار لازم رسید، به یک کیف پول مطمئن و امن منتقل نمایید. به عنوان مثال این کیف پول می تواند یک کیف پول سخت افزاری مانند لجر نانو اس باشد و یا یک کیف پول تحت وب در سایت بلاک چین.
    موفق باشید.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *