کسب درآمد از اینترنت با آپلود و به اشتراک گذاری ویدیو

تاکنون در میلیونر باش روش های متفاوتی را برای کسب درآمد از اینترنت بیان کردیم. امروز می خواهیم شما را با کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو آشنا کنیم که می تواند شما را به درآمد بسیار مطلوبی برساند. همچنین سقف درآمد شما کاملا به تلاش شخص شما بستگی دارد و نمی توان برای آن محدودیتی قائل شد.

کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو

کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو ها

در این روش یک سایت به عنوان سرویس به اشتراک گذاری ویدیو شروع به جذب کاربر می کند و به صورت رایگان فضایی را برای تماشا و آپلود ویدیو در اختیار کاربران خود قرار می دهد. کاربران در این سایت ها به مشاهده و اشتراک گذاری ویدیوها می پردازند.

شما به عنوان یک کاربر جذب این سایت ها می شوید. از فضایی که در اختیارتان قرار داده شده است، استفاده می کنید و ویدیوهای خود را در سایت بارگذاری می نمایید. از این پس هر کسی که ویدیو شما را در سایت مشاهده نماید مبلغی به ازای هر مشاهده به حساب شما اضافه خواهد شد.

همچنین برای افزایش بازدید و درآمد خود می توانید پس از آپلود ویدیو، لینک ویدیو خود را دریافت کنید و در وبلاگ خود یا در شبکه های اجتماعی یا هر سایت پربازدید دیگر قرار دهید.

اساس و توجیه فعالیت سیستم های اشتراک گذاری ویدیو

همان طور که از توضیحات فوق می توان درک کرد، این همکاری دارای چهار طرف زیر می باشد:

 • طرف اول: صاحبان سایت یا مدیران سرویس اشتراک ویدئو که فضایی را برای آپلود ویدیو در اختیار کاربران قرار می دهند.
 • طرف دوم: کاربران فعال سایت که در حقیقت محتوای سایت را تولید می کنند. این دسته با بارگذاری ویدیوهای پرمخاطب به جذب ترافیک و بازدیدکننده برای سایت می پردازند و در ازای آن در بخشی از درآمدهای تبلیغاتی سایت سهیم می شوند.
 • طرف سوم: تبلیغ دهندگان که به عنوان اسپانسر نیز شناخته می شوند.
 • طرف چهارم: بازدیدکنندگان که به تماشای ویدئوهای مورد علاقه خود خواهند پرداخت.

حال به منافع هریک از طرفین خواهیم پرداخت و نشان خواهیم داد که این همکاری اگر بر مبنای اصولی و برنامه ریزی صحیح صورت پذیرد، در حقیقت یک بازی برد- برد- برد- برد است.

منافع صاحبان سرویس اشتراک ویدئو

صاحبان سیستم اشتراک گذاری ویدیو برای تهیه فضای مورد نیاز جهت آپلود ویدیو که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد، باید هزینه سنگینی متقبل شوند. همچنین هزینه های دیگری مانند طراحی سایت و پورسانت کاربران نیز وجود دارد. اما تمام این هزینه ها با توجه به موارد زیر دارای توجیه اقتصادی هستند.

 • هنگامی که کاربران در این نوع سیستم ها، ویدیوهای متعدد و جذابی را بارگذاری می نمایند، روز به روز ترافیک جذب شده توسط سایت افزایش می یابد و این امر موجب می شود سایت در الکسا دارای رتبه ای فوق العاده شود. در نتیجه ارزش برند سایت به شدت بالا می رود.
 • هنگامی که سایت دارای رتبه مناسب جهانی شد، به دلیل کاربر و بازدیدکننده زیاد، هزینه تبلیغات در سایت، با سرعت زیاد خواهد شد. در نتیجه بخش قابل توجهی از هزینه های سایت، با گرفتن تبلیغات و بنرهای تبلیغاتی تامین خواهد شد.
 • با توجه به این مساله که امروزه تبلیغات ویدویی از محبوب ترین و اثربخش ترین نوع تبلیغات به حساب می آید، سیستم های اشتراک ویدیو، به ابتدای فیلم های آپلود شده توسط کاربران، ویدیوهای تبلیغاتی را اضافه می کنند که در ازای هر بازدید از ویدیوها، توسط اسپانسر (تبلیغ دهنده) پورسانتی به سیستم پرداخت می شود.

منافع کاربران فعال سایت

کاربران می توانند به صورت رایگان در سایت عضو شوند و سپس بدون پرداخت مبلغی، از فضایی مناسب برای آپلود ویدیوهای خود و به اشتراک گذاری آن ها با دیگران استفاده کنند و همچنین به کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو ها نیز بپردازند.

برای روشن تر شدن موضوع به مثال زیر توجه فرمایید:

فرض کنید شما به مرور ۱۰۰۰ ویدئو جذاب در این سیستم ها آپلود می کنید که هر یک از ویدیوها در ماه فقط ۱۰۰۰ بار بازدید می شوند. در نتیجه شما در هر ماه مجموعا ۱۰۰۰۰۰۰ بازدید خواهید داشت.

سیستم های اشتراک ویدیو ایرانی به طور معمول به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید مبلغی بین ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان پرداخت می کنند. در نتیجه شما در یک ماه در حدود ۸ تا ۱۰ میلیون تومان درآمد کسب خواهید کرد.

منافع تبلیغ دهندگان

تبلیغ دهنده در این روش به شکل کاملا موثر و هدفمند می تواند برای محصول خود تبلیغ نماید و فروش خود را بهبود بخشد. چون نه تنها از تبلیغات ویدیویی که از جذاب ترین و موثرترین نوع تبلیغات به شمار می آید بهره برده است، بلکه فقط در ازای تعداد دفعات مشاهده تبلیغ، پول پرداخت خواهد کرد.

منافع بازدیدکنندگان سایت آپلود و به اشتراک گذاری ویدئو

بازدید کنندگان نیز می توانند به خیلی عظیمی از ویدیوهای جذاب و مورد نیاز خود به صورت رایگان دسترسی داشته باشند.

استراتژی کسب درآمد مطلوب از سیستم های اشتراک گذاری ویدیو

در کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو ،حرف اول را داشتن ویدیوهای جذاب و مفید می زند. پس تمام تلاش خود را به خرج دهید تا ویدیوهایی سودمند و جذاب در سایت اشتراک ویدیو بارگذاری نمایید و تعداد آن ها را افزایش دهید. در نهایت با قرار دادن لینک ویدیوهای خود در شبکه های اجتماعی، کانال ها و فروم های مناسب و پر مخاطب می توانید به درآمد چشمگیری دست یابید.

همچنین داشتن بستری مناسب برای دیده شدن نیز می تواند کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو را برای شما آسان نماید. اگر به یاد داشته باشید در آموزش های گام دوم و سوم به صورت کامل  به این مسئله پرداختیم. بنابراین سعی کنید با توجه به نکاتی که در میلیونر باش مرور کردیم و مهارت هایی که فراگرفته اید، برای خود بسترهایی ( سایت، وبلاگ و شبکه اجتماعی) مناسب و پر بازدید ایجاد کنید.

پس از بارگذاری ویدیوها، لینک مربوط به ویدیوهای خود را در شبکه های اجتماعی و بسترهای خود به اشتراک بگذارید تا بازدید بیشتری داشته باشید.

هر چقدر ویدیوهای شما جذابتر باشد و بیشتر در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو محدود به زمانی خاص نیست و می توانید برای همیشه از آپلود و به اشتراک گذاری ویدیو های خود درآمد داشته باشید. بنابراین با کمی صبر و پشتکار می توانید روز به روز درآمد خود را افزایش دهید.

تذکر مهم:

 • آپلود هرگونه ویدیو دارای محتوای غیر انسانی، غیراخلاقی و یا مغایر با قوانین کشور به شدت ممنوع است و در صورت مشاهده، موجب مسدود شدن اکانت و درآمد خواهد شد.

معتبرترین سایت های آپلود و به اشتراک گذاری ویدیو با امکان کسب درآمد برای کاربران

متاسفانه سیستم های آپلود و به اشتراک گذاری ویدیو در ایران هرگز متعهد و مناسب عمل نمی کنند و مواردی مانند عدم ثبات در قوانین، عدم پایبندی به تعهدات، عدم پاسخگویی در مقابل کاربران و برخورد سلیقه ای در آن ها به وفور دیده می شود. به همین دلیل هر روز از تعداد سیستم هایی که در زمینه کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو در مانیتورینگ میلیونر باش موفق عمل می کنند، کاسته می شود و در حال حاضر دیگر هیچ سایتی در این لیست باقی نمانده است.

سایت هایی مانند آپارات، جعبه، آینت، ویدوفا و … در این زمینه به فعالیت مشغول بوده و یا هستند. اما از نظر بنده هیچ یک از سیستم های موجود به مصالح و منافع کاربران خود، توجهی ندارند و تنها به فکر منافع خود می باشند. بنابراین اگر توان فعالیت در نمونه های خارجی معتبر مانند یوتیوب را دارید، بهتر است برای کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو سراغ آن ها بروید. البته باید این مساله را در نظر بگیرید که برای موفقیت در آن ها باید قادر باشید ویدیوها را به زبان انگلیسی بارگذاری نمایید. همچنین تلاش بیشتری برای دیده شدن باید انجام دهید، چون رقابت در آن ها بسیار بیشتر از سایت های ایرانی است و در نهایت مهمترین مساله این است که قادر باشید درآمد خود را دریافت نمایید. چون در سایتی مثل یوتیوب روش مناسبی در جهت دریافت درآمد برای کاربران مقیم ایران وجود ندارد.

به هرحال میلیونر باش سیستم مانیتورینگ حرفه ای دارد و تمامی سایت های معرفی شده در میلیونر باش در این مانیتورینگ قرار می گیرند و هریک از سایت های مذکور، در هر لحظه ای که از پرداخت دستمزد کاربران خود شانه خالی کند بلافاصله از لیست خارج خواهد شد.

سخن پایانی

در این آموزش با مفاهیم و فلسفه سایت های آپلود و اشتراک گذاری ویدئو آشنا شدیم و به بررسی استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از این سیستم ها پرداختیم و در نهایت لیستی از معتبرترین سایت های موجود در این زمینه ارائه نمودیم.

امیدواریم این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد. همچنین در صورتی که درباره این مطلب نظر و یا پیشنهادی دارید و یا سوالاتی ذهن شما را درگیر کرده است، خوشحال می شویم از طریق گزینه “یک نظر بگذارید” در انتهای مطلب با ما در ارتباط باشید.

میلیونر باش بهترین ها را برای شما آرزومند است.

3.6/5 - (14 امتیاز)

32 نظر در “کسب درآمد از اینترنت با آپلود و به اشتراک گذاری ویدیو

 • آگوست 15, 2020 در 6:08 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  میشه لطفا منو راهنمایی کنید برای درآمد زایی از سایت فیلو.
  واقعا نیاز به کمک دارم.

  پاسخ
  • آگوست 16, 2020 در 2:40 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   چنین مسائلی خیلی مفصل است و نمی توان در بخش نظرات به آن ها پرداخت. اما از مجموعه راهکارهایی که در مقالات و آموزش های میلیونر باش وجود دارد، می توانید استفاده نمایید. به طور کلی در چنین سایت هایی باید سعی کنید ویدیوهای پر مخاطب و به روز را آپلود کنید و سپس لینک ویدیو را در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید تا بازدید ها افزایش یابد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 28, 2020 در 12:36 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام میخواستم ببینم این سایت پرداختی داره و معتبره ؟مرسی
  {wintub.com}

  پاسخ
  • ژوئن 28, 2020 در 1:23 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور اسکم می باشد. از فعالیت در آن خودداری فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • دسامبر 10, 2020 در 7:59 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام
    می خواستم بدونم اینما ، پلتفرم خوبی هست برای درآمدزایی؟

    پاسخ
    • دسامبر 11, 2020 در 1:41 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     سایت مذکور نوپاست و هنوز نمی توان کیفیت عملکرد آن را ارزیابی کرد. اما در حال حاضر برنامه های متنوعی برای کسب درآمد دارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • دسامبر 13, 2019 در 1:23 ب.ظ
  پیوند یکتا

  کسب درامد میخوای بیا سایتfacenama.com
  تو ایران از اشتراک ویدیو چیزی در نمیاد
  من تو این سایت خیلی راحت بازدید خودکار تبلیغات رو میزنم و اصلا تبلیغات رو نگاه نمیکنم
  اما درامد کسب میکنم تا الان توی ۳ـ۴ هفته ۳۰ هزار تومان درامد داشتم و برداشتم کردم.

  پاسخ
  • ژانویه 4, 2020 در 4:56 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام داداش دمت گرم سایت باحالی بود ولی چجوری بازدیدخودکار تبلیغاتو میزنی ؟ با ربات ؟یا خود سایت یه همچین امکانی داره

   پاسخ
 • جولای 1, 2019 در 4:35 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من داخل سایت آپارات یک سال تلاش کردم فالور به ۱۶۰ و بازدید به ۷۵۶ هزار تا رسید و خسته شدم داخل اپارات ۳۰۲ تا ویدیو آپلود کردم روزی ۷ هزار تا بازدید داشتم ولی اپارات گزینه درآمد زایی فعال نمی کرد می گفت شرایط رو ندارید من هم امروز لغو عضویت کردم

  پاسخ
  • آگوست 27, 2019 در 5:50 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام در سایت ستاره اطلاعات فعالیت کن در یک روز حساب فعال می شه و می توانید از هر ۱۰۰۰ لایک ۷۰۰۰ تومان و هر هر ۱۰۰۰ ویدیو حدود ۵۰۰۰-۷۰۰۰ تومان درآمد داشته باشی
   [informationstar.ir]

   پاسخ
 • می 12, 2019 در 12:03 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام کسب درامد میخومای بیا سایت fiilo.ir ماهی ۱۰۰ تومن درامد دارم نفر اول سایتم ۵ بار هم برداشت داشتم تبلیغ کننده هم نیستم به خاطره خودتون میگم که دنبال درامدید

  پاسخ
  • ژوئن 15, 2020 در 10:53 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سرعت خوبی داره..فقط همین اگه کسی میخواد چیزی اپ کنه فک کنم همینش خوب باشه فقط..کسب درآمد فک نکم^_^

   پاسخ
 • می 6, 2019 در 2:18 ق.ظ
  پیوند یکتا

  می توانید در سایت ستاره اطلاعات تجربه خوبی در زمینه کسب درآمد از اشتراک ویدیو رو داشته باشید.
  informationSTAR.ir

  پاسخ
 • آوریل 27, 2019 در 5:54 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  سایت ویدوفا هم چند ماهه مثل بقیه سایتها درآمدزاییش رو متوقف کرده.
  کسب درآمد از اشتراک ویدیو هم از اون دسته چیزاییه که قرار نیست تو ایران به صورت اصولی جا بیفته خسته نکنید خودتون رو

  پاسخ
  • آوریل 27, 2019 در 3:04 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از اینکه تجربه خود را با سایر کاربران در میان می گذارید، سپاسگزاریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • مارس 26, 2019 در 4:09 ق.ظ
   پیوند یکتا

   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • می 31, 2022 در 12:45 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام سایت{baritis.com} رو در این زمینه معتبر میدونم این چند زبانه ست و به غیر از ایران از کشورای دیگه هم بازدید داره و با ایرانی ها هم مشکلی نداره. حتی امکان کسب درامد برای ایرانیها رم داره

    پاسخ
 • جولای 5, 2018 در 3:59 ب.ظ
  پیوند یکتا

  آقا سایت ویدوفا خیلی مسخره است و قوانین به درد نخوری داره
  من ویدئو از یه تیکه از برنامه های صدا و سیما میذارم پاکش میکنن مینویسن به دلیل تخلف از قوانین جمهوری اسلامی حذف شد!! با توجه به مدیریت سایت ویدوفا چشم مسئولانمون روشن که تو تلویزیون ملی شون صبح تا شب داره برنامه های خلاف قوانین پخش میشه 😀
  ۶۰ تا ویدئو گذاشتم از آموزش انیمیشن سازی که حتی گوینده اش پسر بود. باورتون نمیشه با پیغام مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی پاکش کردن!!! آموزش انیمیشن سازی من نمیفهمم چه مغایرتی با قوانین مملکت داره؟! :)))))
  ۱ هفته فقط رو آپلود اون ۶۰ تا ویدئو وقت گذاشتم یک هفته وقتم پر به همین راحتی
  برنامه وقتشه که از شبکه نسیم پخش میشه خواننده های بومی محلی میاره که موزیکهای محلیشون رو میخونه. اگه بهتون بگم آپلود کردم نوشت مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی باورتون میشه؟! آقای کامران تفتی ازتون میخوام ساخت برنامتون رو متوقف کنید چون طبق قوانین سایت ویدوفا دارین تو تلویزیون این مملکت برنامه مغایر با قوانین کشور رو میسازین و هیچکس متوجهش نشد تا الان تا اینکه آقای مدیر ویدوفا فهمید :)))
  کلیپ رقص محلی لری گذاشتم که دور هم با چوب میرقصن و چوبهاشون رو میزنن به هم که تو تلویزیون هزار بار دیدیمش. لازمه بگم با قوانین کشور مغایرت داشت و پاکش کردن؟ :))))
  سایت ویدوفا یه خود سانسوری خیلی عجیبی داره که حتی از صدا و سیما هم پیشی گرفته و چیزهایی که صدا و سیما پخش میکنه هم از نظر اینها با قوانین کشور مغایرت داره :))))
  ازتون میخوام وقتتون رو اصلا نذارین و منتظر باشین اگه سایت جدیدی روی کار اومد از اون استفاده کنید چون از هر ۵ ویدئوی آپلود شده تو ویدوفا در حالتی که حتی از نظر صدا و سیما بدون ایراد باشه ۳ تاش توسط ویدوفا مغایر با قوانین مملکت تشخیص داده میشه و پاکش میکنن چه برسه به اینکه ویدئوهاتون مورد دار باشه!! و حیف اونهمه وقت و حجم اینترنتتون که همه اش پاک میشه…
  اینم بگم که سایت ویدوفا معلوم نیست اصلا مال کیه و دفتر داره نداره دفترش کجاست شماره اش چنده و هیچ دسترسی بهشون ندارین. تنها راه ارتباطی شما باهاشون یه آدرس ایمیل بخش تماس با ما هست که ۱۰۰ بار بهشون ایمیل بدین یکبار جوابتون رو نمیدن پس فکر نکنید با صحبت و مذاکره و ارائه دلیل هاتون قراره ویدئوی حذف شدتون برگرده یا قوانینشون تغییر کنه!!

  پاسخ
 • جولای 2, 2018 در 9:05 ب.ظ
  پیوند یکتا

  یه ایرادی داره کسب درآمد از اشتراک ویدئو تو سایتهای ایرانی که مثل یوتیوب و سایتهای خارجی همیشگی نیست و آینده نداره. شما هیچ قراردادی ندارین جز یه صفحه قوانین که تو اون سایت میبینین که برخلاف قوانین ثابت سایتهای خارجی، در عرض ۳۰ ثانیه میتونه عوض بشه و شما نه میتونین اعتراضی کنید نه هیچی. فقط باید به قانونی که میگن بگین چشم! یعنی شب خوابیدین صبح پاشدین درآمد طی شده نصف شده بود یا کلا تعطیل شده بود هیچی به هیچی!
  شما ببین جعبه اومد این سیستم رو راه انداخت. کم کم درآمد رسید به بازدیدی ۲ تومن و یکهو دیگه درآمد زاییش رو بست
  آینت اومد اول ۲۰ تومن بازدیدی میداد، بعد شد ۱۲، الانم که جمع کرد درآمد زاییش رو
  ویدوفا هم اوایل ۱۵ بود الان رسیده به ۸ و دیر نیست اون زمانی که اینها هم بخش درآمد زاییشون رو جمع کنن
  درآمد زایی از طریق اشتراک ویدئو همونطور که تو توضیحات خوندید یه بازی برد برده ولی متاسفانه تو ایران اینطوری جا افتاده که سایت بزن، با وعده درآمد بالا کاربر جذب کن واست فعالیت کنن، یکم که اومدی بالا درآمد رو کم کن، اومدی تو صفحه اول گوگل کل پولو بذار جیب خودت کاربرها هم دیگه مهره سوخته ان و اتفاقی که باید میفتاد افتاده و صفحه اول گوگلیم! حالا شما موندین و ماه ها وقتی که گذاشتین و صدها ویدئویی که آپلود کردین و تازه داشتین به درآمدی که میخواستین میرسیدین ولی حالا دیگه درآمدشون کلا میره تو جیب صاحب سایت و البته اگه خوش شانس باشین درآمدی که کسب کردین با حجم اینترنتی مصرفیتون صافی میشه!

  پاسخ
 • ژوئن 25, 2018 در 12:30 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من توی ویدوفا ثبت نام کردم چند تا کلیپ هم گذاشتن اما وقتی لینک کانالمو تبلیغ میکنم ویدیوهای دیگر کاربرا رو نمایش میده راهی وجود نداره ،‌وقتی که لینک کانالمو بدم فقط کلیپهای منو نشون بده؟
  ‌ممنون میشم اگه راهنمایی کنید…

  پاسخ
  • ژوئن 27, 2018 در 12:44 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به طور کلی با کلیک بر روی لینک کانال، فقط ویدیوهای بارگذاری شده در کانال شما به نمایش درخواهد آمد. اما پس از کلیک بر روی یکی از ویدیوهای بارگذاری شده، در حاشیه سایت، ویدیوهای مرتبط و پرطرفدار نیز تبلیغ خواهد شد و راهی برای حذف این تبلیغات وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 17, 2018 در 9:20 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایا سایت خارجی همچون یوتیوب برای کسب درامد با اشتراک ویدیو موجود هست در کشوری جز امریکا ممنون لطفا جواب را به ایمیلم بفرستین

  پاسخ
  • ژوئن 18, 2018 در 3:36 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله سایت های خارجی خوبی در این زمینه وجود دارد مانند Brightcove , Break , FlixYa . اما متاسفانه هیچ یک از سایت های موفق و معتبر در این زمینه، روش پرداخت مناسبی برای ایرانیان ندارند و عملا امکان کسب درآمد برای عموم ایرانیان از این سایت ها فراهم نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • فوریه 2, 2019 در 3:02 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام اره فیلو
   من نفر اول سایتم
   ماهی ۳۰ تومن میگیرم
   خیلی خوبه

   پاسخ
   • می 6, 2021 در 6:15 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام وقت بخیر خوبین؟
    منم تازه تو فیلو عضو شدم و هر روز فیلم و فایل آپلود میکنم و بازذید هم میشه منتها تو سطح ۱ گیر کردم و درآمدش خیلی کمه چطوری ارتقا بدم بعدشم شما ماهی ۳۰ میلیون ثابت از سایت فیلو میگیرین ؟

    پاسخ
  • ژوئن 2, 2018 در 2:20 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   لطفا در صورت داشتن مدارک و ادله کافی برای ادعای خود، این مدارک را ارائه نمایید. در غیر این صورت نظر شما را نمی توان صحیح پنداشت. چون تا این لحظه هیچ گزارشی علیه این سیستم در مانیتورینگ میلیونر باش ثبت نگردیده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژوئن 4, 2018 در 12:13 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سایت آینت اسکم نیست
    اما من تماس گرفتم گفتن فعلا کسب درامد برای این سایت غیر فعال شده اما تو اینده باز فعال خواهد شد

    پاسخ
    • آوریل 18, 2020 در 12:19 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام دوست عزیزممنونم بابت مطلب خوبتون
     یه سوالی داشتم
     بنده میخوام از تبلیغ ویدیویی کنم یعنی هر فردی وارد سایت من شد و ویدیو تبلیغاتی رو دید برای من کسب کار شود
     ایا سایت خوبی در ایران و خارج از کشور سراغ دارید که از این سرویس برای کاربرانش داشته باشد؟
     خیلی ممنون لطفا جواب را در ایمیلم برام ارسال کنید.

     پاسخ
     • آوریل 18, 2020 در 2:01 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
      اصولا سایت هایی مانند یوتیوب، آپارات و یا سایت هایی که در مقاله فوق معرفی شده اند، به ازای بازدید از ویدیوهایی که در سایت آن ها آپلود می کنید به شما پول می دهند.
      سایت هایی مانند آپلودبوی نیز به ازای دانلود فایل هایی که شما در سایت خود یا هر جای دیگری قرار می دهید، به شما پول خواهند داد.
      اما بنده سایت معتبری نمی شناسم که به صورت تخصصی به ازای ویدیوهایی که شما در سایت خود قرار می دهید به شما درآمد اختصاص دهد. البته سیستم های تبلیغاتی وجود دارند که ممکن است روش تبلیغات بر روی ویدیوها را نیز برای بعضی سایت های موفق در این زمینه نیز فراهم نمایند اما بنده موردی که تخصصی به چنین کاری مشغول باشد نمی شناسم.
      چیزی که شما می خواهید در حقیقت یک سیستم مانند خود یوتیوب است. یعنی به صورت حرفه ای تبلیغات بر روی ویدیوها قرار گیرد و درآمد داشته باشد. اصولا چنین سیستم هایی را باید خود ایجاد کنید چون نیاز به جزییات زیادی است. البنه بدون شک کار زمان بر و سنگین خواهد بود.
      موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *