کسب درآمد در خانه با پارسکدرز

در این آموزش ابتدا با سایت پارسکدرز و امکانات آن برای کارفرمایان و فریلنسرها آشنا می شویم. سپس به بررسی سوالات اساسی و نکات مهم در مورد این سایت خواهیم پرداخت.

همچنین برای آشنایی با فریلنسینگ و استراتژی موفقیت در نقش یک فریلنسر، توصیه میکنم آموزش کسب درآمد در منزل به صورت فریلنسینگ را حتما مطالعه فرمایید.

پارسکدرز ( Parscoders )

سایت پارسکدرز , parscoders

پارسکدرز یکی از بهترین وبسایت های برون سپاری ایرانی است که کار خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرده است و از قدیمی‌ترین استارتاپ‌های ایرانی محسوب می‌شود. در حقیقت پارسکدرز یک بازار کار آنلاین است که افراد از سراسر دنیا می توانند در آن فعالیت کنند.

این سایت علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که کارفرما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه، وجه را آزاد خواهد کرد. همچنین فریلنسر نیز مطمئن است که در صورت انجام صحیح پروژه، دستمزد خود را به صورت کامل توسط پارسکدرز دریافت خواهد نمود.

روش کار در پارسکدرز

کارفرما (خریدار) درخواست پروژه‌ را در پارسکدرز ثبت می‌کند و پس از تایید درخواست توسط پارسکدرز ، فریلنسرها (مجریان) می‌توانند برای کارفرما پیشنهاد قیمت ارسال کنند.

سپس کارفرما می‌تواند با بررسی رزومه فریلنسرها در پارسکدرز، مجری مورد نظر را انتخاب کند و با او وارد مذاکره شود. در صورت توافق بین کارفرما و فریلنسر، کارفرما با استفاده از سیستم گروگذاری وجه، هزینه پروژه را تامین می کند و پروژه آغاز می شود.

در نهایت با انجام صحیح پروژه و رضایت کارفرما از انجام کار، دستمزد فریلنسر آزاد می شود و به او پرداخت می گردد.

همچنین در هر قسمتی از کار که کارفرما و فریلنسر دچار اختلاف یا مشکلی شوند، می توانند از سیستم داوری پارسکدرز ، استفاده کنند و مشکل را حل نمایند.

توجه: کلیه‌ی مراحل تایید پروژه، داوری و … رایگان می‌باشد. پارسکدرز تنها درصدی از پروژه‌هایی که با موفقیت به پایان رسیده است دریافت می‌کند.

مهارت های مناسب برای کسب درآمد در پارسکدرز

سوالات اساسی و نکات مهم در مورد پارسکدرز و فعالیت در آن

بخش اول » فریلنسرها یا مجریان

فریلنسر کیست؟

فریلنسر یا آزادکار کسی است که با گرفتن مزد و بدون داشتن قرارداد طولانی مدت، کاری را انجام می‌دهد. فریلنسرها می‌توانند به صورت نیمه وقت، تمام وقت، پروژه‌ای یا ساعتی برای یک شخص یا موسسه‌ کار کنند. تجربه‌ی کارهای متفاوت رزومه آن ها را می‌سازد و در نتیجه شبکه ای از مشتریان برای خود تشکیل می دهند. افراد می‌توانند به صورت تمام وقت به صورت فریلنسینگ کار کنند یا همزمان با شغل پاره وقت یا تمام وقتشان، به عنوان شغل دوم فریلنسر باشند.

به عنوان یک فریلنسر چگونه می توان از پارسکدرز کسب درآمد کرد؟

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب کارفرمایان را دارید می توانید اقدام به کسب درآمد از پارسکدرز کنید. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

دستمزد چگونه به حسابم واریز می شود؟

بلافاصله پس از اینکه حاصل کار توسط کارفرما (خریدار) پذیرش شود، وجه به حساب کاربری شما منتقل می شود. سپس شما می توانید با مراجعه به صفحه گزارش مالی، درخواست خود را برای برداشت وجه و واریز آن به حساب بانکی خود ثبت کنید.

واریز مبالغ دریافتی فریلنسر و وجوه مسترد شده کارفرما از طریق حواله پایا انجام می شود. واریز ها حداکثر تا دو روز کاری پس از ثبت درخواست واریز انجام می گردد.

پورسانت پارسکدرز بابت ارائه خدمات به فریلنسر چقدر است؟

پارسکدرز دو نوع حساب کاربری عادی و ویژه برای فریلنسرها دارد. کاربران ویژه با نشان کاربر ویژه مشخص می‌گردند. هزینه کاربری ویژه در پارسکدرز به صورت ماهانه معادل ۷۰۰۰ تومان است.

پارسکدرز برای فریلنسرهای (مجریان) عادی ۱۵% و برای مجریان ویژه ۱۰% مبلغ پروژه را بابت پوشش هزینه های سایت، کارمزد های بانکی، هزینه های پستی، تبلیغات برای جلب کارفرمایان، هزینه های داوری و دستمزد پرسنل دریافت می کند.

برای مثال برای فریلنسر عادی از پروژه ای به مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان مبلغ ۸۵۰۰ تومان سهم فریلنسر و ۱۵۰۰ تومان نیز سهم پارسکدرز می شود و برای فریلنسر ویژه سهم فریلنسر از پروژه ۸۸۰۰ تومان و سهم پارسکدرز ۱۲۰۰ تومان خواهد بود.

اگر کارفرما وجه را آزاد نکند چه باید کرد؟

لازم است پس از ارسال حاصل کار، به مدت ۷۲ ساعت منتظر کارفرما بمانید. در صورتی که پس از آن هیچ پاسخی دریافت نکردید به صفحه توضیحات پروژه رفته و یک درخواست داوری بدهید. سپس بخش داوری پارسکدرز با شنیدن اظهارات طرفین رای را صادر کرده و تکلیف را مشخص خواهد کرد.

ضمانت تخصص چیست و چه کاربردی دارد؟

کارفرما برای اطمینان از تخصص کافی ولازم فریلنسر می تواند برای پروژه خود حداقل ضمانت تخصص مشخص نماید. در این پروژه‌ها فریلنسر موظف است حداقل به اندازه مشخص شده توسط خریدار ضمانت تخصص پیشنهاد دهد.

مبلغ گروگذاری شده به عنوان ضمانت تخصص، پس از پذیرش کار آزاد خواهد شد و مقدار اندکی از این ضمانت بسته به نوع پرداخت غیر قابل بازگشت می‌باشد. (برای پرداخت الکترونیکی سامان ۲% و برای دیگر انواع واریزها هیچ مبلغی کسر نخواهد شد).

در صورت عدم انجام صحیح کار توسط فریلنسر، وجه ضمانت تخصص پس از کسر کارمزدهای بانکی پرداخت شده توسط خریدار، به موسسات خیریه پرداخت می‌شود و نه خریدار و نه پارسکدرز از آن بهره نخواهند برد.

سیستم نظر خواهی از طرفین چیست و چگونه عمل می کند؟

در انتهای پروژه و پس از پذیرش کار توسط کارفرما، پارسکدرز ایشان را به صفحه‌ی ثبت رای هدایت می کند. از سوی دیگر لازم است تا فریلنسر نیز به کارفرما رای دهد. اگر چنین نشود پارسکدرز پروژه را خاتمه یافته تلقی نمی کند و این باعث می شود که پروژه در سوابق فریلنسر و کارفرما به درستی دیده نشود.

بنابراین لازم است تا طرفین به یکدیگر رای دهند و پس از آن است که رای هر کدام به صورت علنی دیده می شود.

به عنوان مثال اگر کارفرما به فریلنسر رای دهد اما فریلنسر این کار را نکند، پارسکدرز رای کارفرما را به فریلنسر نشان نمی دهد تا وی نیز رای خود را ثبت کند. یکی از دلایل اینکار ممانعت از ثبت رای بر اساس قصد و غرض و انتقام جویی است.

بخش دوم » کارفرمایان یا خریداران

پروژه ها توسط چه کسانی انجام می شود؟

پارسکدرز یک بازار کار آنلاین و یک رابط تقاضا و اجرا است. پروژه های سفارشی به هیچ وجه توسط خود تیم اجرایی پارسکدرز انجام نمی شود. در سایت عده ای با عنوان مجری (فریلنسر) یا پیمانکار عضو هستند که پروژه ها توسط ایشان انجام می گیرد.

فریلنسرها پس از دیدن درخواست شما برای شما پیشنهاد ارسال کرده و شما بهترین پیشنهاد را انتخاب و همکاری را شروع می کنید.

من نیاز به یک برنامه، سایت، طرح گرافیکی یا پاسخ یک سوال فنی دارم، پارسکدرز چگونه به من کمک می‌کند؟

پارسکدرز برای شما محیطی را فراهم می‌آورد که بتوانید با تجربه ترین متخصصین را از سراسر کشور به راحتی و به سرعت پیدا نمایید. تنها کافی است پروژه یا مسئله خود را به همراه بیشترین مبلغی که می خواهید برای آن پرداخت نمایید، وارد کنید. متخصصان برای به دست آوردن پروژه، به شما پیشنهاد قیمت های مختلفی می دهند.

سپس شما می‌توانید به راحتی تخصص و رزومه کسانی که پیشنهاد قیمت داده اند را ببینید، همچنین امتیازاتی که کارفرمایان قبلی به آن ها داده‌اند. و در نهایت می توانید بهترین شخص را برای انجام کار خود انتخاب نمایید.

هزینه ارائه خدمات پارسکدرز به کارفرما چقدر است؟

جهت حفظ کیفیت ارائه خدمات، کارفرمایانی که کم تر از نیمی از پروژه های آن ها گروگذاری و پرداخت شده باید جهت ثبت پروژه ۱۵۰۰ تومان پرداخت نمایند که پس از اتمام کار توسط فریلنسر به کارفرما بازگردانده می شود.

در نتیجه می توان گفت که ثبت پروژه برای کارفرمایان رایگان است. اگر قصد داشته باشید از سرویس های ویژه ای بهره گیرید لازم است تا هزینه آن را بپردازید. سرویس هایی مثل شاخص جلوه دادن درخواست.

پرداخت من به فریلنسر چگونه است؟

پس از آنکه شما پیشنهاد قیمتی را پذیرفتید، می‌بایست مبلغ پیشنهاد را از طریق واریز به حساب سایت یا پرداخت آنلاین در سایت گروگذاری نمایید.

تنها بعد از اینکه شما پروژه خود را تحویل گرفتید و آن را تایید نمودید وجه گروگذاری شده به حساب فریلنسر واریز خواهد شد. این روش، انجام شدن کار به بهترین شکل توسط فریلنسر را تضمین می کند.

گروگذاری وجه چیست؟

کارفرما پس از پذیرش پیشنهاد فریلنسر می‌بایست وجه پروژه را در سایت گروگذاری نماید. این مبلغ تا زمان اتمام کار توسط فریلنسر و تایید آن توسط کارفرما، به فریلنسر پرداخت نخواهد شد.

همچنین فریلنسر تا قبل از انجام گروگذاری کار را آغاز نخواهد کرد.

درصورتی که درمورد قیمت درخواست پروژه یا مسئله خود آگاهی ندارم چه کار می بایست انجام دهم؟

درصورتی که در مورد حدود قیمت درخواست خود آگاهی ندارید می توانید محل حداکثر قیمت را خالی رها کنید. در این صورت قیمت های متفاوتی را از طرف فریلنسرها دریافت خواهید کرد که هر یک بسته به برداشت فریلنسر از پروژه است. شما می توانید از این میان، پیشنهاد فریلنسری را که پیشنهادش تناسب بیشتری با نیاز شما دارد انتخاب نمایید.

چگونه انتخاب مناسبی از بین فریلنسرها داشته باشم؟

انتخاب بهترین فریلنسر بستگی به این دارد که شما زمان بیشتری نسبت به پول دارید یا پول بیشتری نسبت به زمان.

اگر پول بیشتری نسبت به زمان دارید، تنها معیاری که باید در انتخاب فریلنسر درنظر بگیرید تجربیات کاری است که وی در سایت داشته است.

بنابراین فریلنسری را انتخاب کنید که قبل از این پروژه هایی در محدوده قیمت پروژه شما انجام داده باشد و همچنین رزومه و تخصص هایی مرتبط با کار شما داشته باشند. برای بررسی رزومه و سوابق کاری فریلنسر بر روی نام او کلیک کنید.

اما اگر محدودیت زمانی ندارید و زمان بیشتری نسبت به پول دارید، می توانید شانس خود را با استفاده از فریلنسرهای کم تجربه یا بی تجربه در این سایت امتحان کنید.

در این صورت می توانید کار خود را با هزینه کمتری به انجام برسانید و با وجود سیستم گروگذاری، در صورت انجام نشدن کار در زمان مقرر به راحتی و بدون هیچ هزینه ای می توانید مجری دیگری انتخاب نمایید.

چقدر زمان دارم تا فریلنسر مورد نظر خودم را انتخاب کنم؟

پس از به پایان رسیدن زمان خاتمه مناقصه که خود شما مشخص کرده اید، سایت به شما یک هفته فرصت می دهد تا فریلنسر مورد نظر خود را انتخاب نمایید. اگر بعد از این زمان، شما فریلنسر را انتخاب نکنید سایت درخواست شما را به عنوان درخواست لغو شده علامت گذاری می کند و می‌بندد. پس از این مرحله نیز در صورت تغییر نظر شما و تصمیم برای انتخاب فریلنسر به راحتی می توانید درخواست را دوباره باز نمایید.

آیا می توانم وجه پروژه را به صورت قسطی یا درصدی بپردازم؟

در صورتی که هزینه پروژه مد نظر شما بالای ۱ میلیون تومان باشد می توانید این کار را انجام دهید. در این حالت و در حین پرداخت، از شما در مورد درصد اولیه گروگذاری سئوال خواهد شد.

آیا می توانم وجه گروگذاری شده را به صورت درصدی برای فریلنسر آزاد کنم؟

بله، پس از رفتن به بخش پذیرش کار در مورد درصد آزادسازی مبلغ از شما سئوال می شود.

نحوه پذیرش کار از سوی کارفرما (خریدار) چگونه است؟

پس از دریافت پروژه و اطمینان از کیفیت آن، زمان آزادسازی وجه توسط کارفرما است.

برای آزادسازی وجه در سمت چپ صفحه پروژه مورد نظر بر روی دکمه “پذیرش کار” کلیک کنید.

پس از آن به صفحه ‌ای منتقل می‌شوید که می‌توانید مشخص کنید که چند درصد از وجه برای فریلنسر (مجری) آزاد شود. گزینه پرداخت درصدی برای پروژه‌هایی است که هزینه آن به صورت فاز به فاز پرداخت می‌شود.

پس از آن “قوانین سایت” و “دریافت پروژه به صورت کامل” را تایید کنید.

با کلیک بر روی دکمه ” به مجری پرداخت شود” وجه به حساب کاربری مجری (فریلنسر) منتقل خواهد شد.

در انتها به مجری رای دهید. همچنین می توانید مبلغی را به عنوان پاداش به او پرداخت نمایید.

پاداش چیست و چگونه پرداخت می شود؟

گاهی پس از به پایان رسیدن پروژه، به دلیل رضایت از کار فریلنسر یا توافق با فریلنسر تصمیم دارید وجهی را اضافه بر وجه پروژه به فریلنسر پرداخت کنید. این وجه در سیستم پارسکدرز با عنوان پاداش شناخته می‌شود.

برای پرداخت پاداش به صفحه پروژه‌ی مورد نظر بروید. در پایین منوی دسترسی سریع که در سمت راست قرار دارد، دکمه پاداش به مجری را بزنید. پس از آن مبلغ مورد نظرتان را وارد کنید و دکمه تایید را بزنید. به این نکته توجه کنید که پیش از انجام این کار باید حسابتان را به اندازه مبلغ مورد نظرتان شارژ کنید.

نکته: امکان پرداخت پاداش تنها برای پروژه‌‎هایی وجود دارد که ۱۰۰ % وجه برای فریلنسر آزاد شده باشد.

برخی از مهمترین قوانین پارسکدرز

 • برای حفاظت و اعاده حقوق قانونی خریداران و مجریان، تمامی کاربران پارسکدرز باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشند. افرادی که این شرط را ندارند اجازه استفاده از خدمات این سایت را ندارند.
 • داشتن همزمان چند حساب کاربری برای یک شخص حقیقی یا حقوقی در پارسکدرز ممنوع است و بر همین اساس حساب کاربر متخلف مسدود خواهد شد.
 • پارسکدرز به عنوان واسطه میان خریدار (کارفرما) و مجری (فریلنسر) فعالیت می‌نماید و در بهترین حالت سعی در هموار کردن انجام معاملات و رضایتمندی دوطرفه میان هر دو طرف دارد. بنابرین خریدار و مجری توافق می‌کنند که درصورت پیشامدن نزاع غیر قابل حل میان طرفین، داوری پارسکدرز را بپذیرند.
 • هدف پارسکدرز تسهیل معاملات مالی از طریق ارسال درخواست و پیشنهاد قیمت می‌باشد و بنابراین هر ارسالی که شامل چیزی مغایر با این هدف باشد حذف می‌شود و حساب کاربری ارسال کننده برای همیشه بسته می‌شود. مانند درخواست هایی برای انجام کار به صورت رایگان، درصدی از فروش محصول، دریافت معوض غیر نقدی در عوض انجام کار و یا ارسال پیشنهادهایی برای فراهم نمودن راه حل به صورت رایگان.
 • تمامی معاملات انجام شده در این سایت می‌بایست بر اساس قوانین تجارت جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران باشد.
 • برای دریافت موجودی هیچ حداقل موجودی وجود ندارد اما کارمزد و هزینه های حواله مبالغ کمتر از ۱۰۰۰۰۰ تومان بر عهده مجری می باشد. همچنین هر مجری می تواند حداکثر دو بار در ماه درخواست واریز دهد.
 • متن درخواست پروژه در حکم قرارداد می باشد، بنابراین ارسال پیشنهاد قیمت قطعی توسط مجری به منزله پذیرش قرارداد درخواست پروژه است. همچنین توافقات انجام شده در بخش مبادله پیام سایت به عنوان متمم بر قرارداد درخواست پروژه می باشند. اما توافقات انجام شده خارج از بخش تبادل پیام سایت مانند ایمیل، تلفن و غیره به دلیل قابلیت جعل ساده در هنگام درخواست داوری به هیچ عنوان قابل استناد نیستند.
 • مجری متعهد می شود در صورت پذیرفته شدن پیشنهادش، پروژه را به صورت خواسته شده به انجام برساند و در صورت عدم انجام صحیح پروژه به دلیل کم‌کاری مجری، وی متعهد به جبران خسارت وارده به سایت می باشد. همچنین تشخیص علت عدم انجام صحیح کار بر عهده پارسکدرز و بر اساس مستندات موجود در بخش تبادل پیام است.
 • تبادل اطلاعات تماس مابین خریدار و مجری در پارسکدرز ممنوع است. مجری و خریدار متعهد می شوند که اطلاعات تماس خود را در اختیار طرف مقابل قرار ندهند و تمام توافقات خود را از طریق بخش تبادل پیام سایت انجام دهند. البته تبادل اطلاعات تماس در پروژه‌ای از نوع آگهی استخدام/اعلان آزاد است.
 • ممکن است مجری، از روی حسن نیت، برای پروژه‌ای پیشنهاد ارسال نماید اما پس از پذیرفته شدن پیشنهادش و انجام گروگذاری توسط کارفرما، متوجه شود که به دلیلی قادر به انجام پروژه نیست به عنوان مثال برنده شدن در چند درخواست پروژه همزمان و یا پذیرفتن مسئولیت بیشتر هنگام انتظار برای پذیرش پیشنهادش. در این شرایط مجری تا ۲۴ ساعت بعد از انجام گروگذاری، مهلت دارد انصراف خود را از انجام پروژه به خریدار (در سایت) و به پارسکدرز اعلام نماید. سپس پارسکدرز با مستند کردن این مورد در حساب مجری و خریدار و بدون در نظر گرفتن امتیاز منفی لغو گروگذاری را انجام خواهد داد. لازم به ذکر است مجری باید دلیل قانع کننده ای برای این درخواست داشته باشد و تشخیص این موضوع بر عهده پارسکدرز است.
 • حداقل مبلغ برای پرداخت پاداش ۵۰۰۰ تومان است. پرداخت پاداش همانند پروژه، مشمول حق کمسیون پارسکدرز خواهد شد. این حق کمسیون به دلیل جلوگیری از سو استفاده وضع شده است.
 • درج هرگونه اطلاعات تماس اعم از تلفن، آدرس ایمیل، آدرس سایت، آدرس شبکه‌های اجتماعی و از این دست برای پروژه‌های از نوع فوری، ویژه، خصوصی و مخفی ممنوع است. در صورت مشاهده چنین تخلفی وجه پرداختی توسط خریدار برای ثبت پروژه مسترد نخواهد شد.

عضویت در سایت پارسکدرز

با کلیک بر روی بنر زیر، وارد سایت پارسکدرز می شوید.سپس از منوی فوقانی سایت، گزینه‌ی “ثبت نام رایگان” را انتخاب نمایید تا به صفحه ثبت نام منتقل شوید. فرم را تکمیل نمایید و بر روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید.

ثبت نام شما تکمیل گردید و به داشبورد کاربری خود وارد می شوید. حال برای استفاده از تمام امکانات سایت کافیست ایمیل و شماره تلفن خود را تایید نمایید که با توجه به پیغام های موجود در داشبورد، نیاز به هیچ توضیح اضافی ندارد.

پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین ایران

کسب درآمد از معرفی پارسکدرز به دیگران

به ازاء هر خریداری که شما با استفاده از لینک بازاریابی خود به سایت پارس کدرز ارجاع دهید، پارسکدرز درصدی از سود حاصل را به صورت زیر به شما پرداخت می کند.

 • ۵۰٪ از سود اولین پروژه ای که کاربر به عنوان کارفرما در سایت پارسکدرز قرار دهد.(۵ درصد از کل مبلغ پروژه).
 • ۳۰٪ از سود پروژه های بعدی که کاربر به عنوان کارفرما در سایت پارس کدرز قرار دهد.(۳ درصد از کل مبلغ پروژه).
 • ۵۰٪ از هزینه ای که کاربر به عنوان فریلنسر جهت ویژه نمودن حساب خود پرداخت می کند.(۳۵۰۰ تومان)

توجه: برای جلوگیری از تقلب، سود پس از اتمام کار و تایید آن از طرف کارفرما محاسبه و پرداخت می گردد. همچنین سود معرف حداکثر به مدت یک سال و برای ۱۰ پروژه، هر یک که زود تر فرا رسد پرداخت می گردد.

برای مشاهده فایل ویدیویی معرفی پارسکدرز نیز می توانید به کانال تلگرامی میلیونر باش مراجعه نمایید.

سخن پایانی

در این آموزش به صورت کامل با پارسکدرز و شیوه های کسب درآمد از آن آشنا شدیم و نکات اساسی در مورد این سایت را مورد بررسی قرار دادیم.

میلیونر باش ضمن آرزوی بهترین ها برای شما، امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما واقع گردد. همچنین اگر سوال و یا نظری دارید، خوشحال می شویم با ما در میان بگذارید.

5/5 - (7 امتیاز)

4 نظر در “کسب درآمد در خانه با پارسکدرز

 • جولای 7, 2020 در 10:06 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چرا ورود به سایت ممکن نیست ،من ثبت نام کردم اما نمیتونم وارد هیچ پروژه ای بشم،مشکل کجاس،ممنون

  پاسخ
  • جولای 8, 2020 در 12:08 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پس از اینکه در سایت پارسکدرز ثبت نام کردید، به راحتی می توانید وارد اکانت خود در سایت مذکور شوید، رزومه خود را کامل نمایید و سپس برای پروژه های مختلف پیشنهاد ارسال کنید.
   اگر در ورود به سایت مشکل دارید، کش مرورگر خود را پاک کنید و دقت کنید که گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد. باز هم اگر مشکلی داشتید به پشتیبانی سایت مذکور ایمیل بزنید و از آن ها درخواست راهنمایی کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 11, 2019 در 6:17 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت دوستان عزیز
  باتشکر از سایت خوب میلیونرباش
  سایت های فریلنسر خارجی هم باتوجه به درآمد دلاری بسیار فرصت خوبی دارند
  ولی خوب مشکلاتی برای فعالیت در این سایت ها با وجود تحریم ها بر سر راه تان است و اونا ایران رو تحریم کردند ولی خوب من تو سایت freelancer و upwork ثبت نام کردم البته از این سایت های ایرانی کمک گرفتم و اون ها برام در این ۲ تا سایت ثبت نام کردند چون به راحتی اکانت شما وریفای نمی شه و اونا این مشکل رو حل کردند و الان نزدیک ۲ ساله من دارم تو سایت freelancer و upwork درآمد دلاری کسب می کنم
  من خودم با این سایت کار کردمaccountfreelancer.ir

  پاسخ
  • ژوئن 12, 2019 در 2:46 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *