کسب درآمد از اینترنت با مشارکت در سیستم فروتل

در این آموزش قصد داریم با سیستم همکاری در فروش فروتل به عنوان راهی مطمئن برای کسب درآمد از اینترنت آشنا شویم.

سیستم همکاری در فروش فروتل ( Frotel )

سیستم همکاری در فروش فروتل , frotel

همانطور که در آموزش های پیشین میلیونر باش اشاره شد، سیستم های همکاری در فروش ، بنا بر سیاست هایی که در پیش می گیرند، بستری را برای شما فراهم می سازند تا با فروش کالاهای خود و یا بازاریابی برای کالاهای موجود، به کسب درآمد از اینترنت بپردازید.

اینک با یکی دیگر از این سیستم ها آشنا خواهیم شد که طیف وسیعی از روش ها و خدمات کسب درامد از اینترنت را برای شما فراهم آورده است.

فروتل خود را اینگونه معرفی می کند:

فروتل درگاه تبلیغات، فروش و لجستیک در سراسر ایران می باشد. در حال حاضر بیش از ۲۵۰۰ فروشنده در حوزه فروش کالا، کسب و کار جدیدی با فروتل ایجاد کرده و یا کسب و کار قبلی خود را به صورت سراسری گسترش داده اند. ۵۰ نمایندگی و بیش از ۸۰ هزار همکار بازاریاب در بخش پشتیبانی فروشنده ها، بازاریابی و فروش فعالیت می نمایند که به سرعت در حال توسعه می باشند.

جامعه تحت پوشش فروتل بسیار گسترده است و کل مشاغل خانگی کشور، کلیه اصناف و کسب و کارهای فروش کالا و خدمات و کلیه تولید کنندگان، وارد کنندگان و صادر کنندگان و تمام مشتریان را در بر می گیرد.

سیستم همکاری در فروش فروتل ، امکان عضویت برای هر دو گروه بازاریاب (همکار) و فروشنده را به صورت مجزا فراهم نموده است که در زیر با خدمات و امکانات موجود در این گروه ها آشنا خواهید شد.

توجه: اگر شما دارای محصولی نیستید و می خواهید با بازاریابی برای محصولات دیگران به کسب درآمد از اینترنت بپردازید، عضویت در بخش بازاریاب (همکار) برای شما مفید است. اما اگر دارای فروشگاه، محصول یا خدمتی هستید که می خواهید آن را در اینترنت عرضه و به فروش برسانید، عضویت در بخش فروشنده برای شما مناسب است.

پنل بازاریابان سیستم همکاری در فروش فروتل

سیستم همکاری در فروش فروتل بسترهای نوین کسب درآمد را برای شما مهیا نموده است و می توانید از اوقات آزاد خود، خصوصا زمانی که در فضای مجازی سپری می کنید، درآمد کسب نمایید. با عضویت در فروتل به عنوان همکار تبلیغاتی می توانید در فروش محصولات (کالا و خدمات) مختلف با فروتل همکاری کنید و از منزل و یا هر نقطه ایران، بدون محدودیت مکانی و زمانی به کسب درآمد بپردازید.

در سیستم همکاری در فروش فروتل روش های بسیار متنوعی برای کسب درآمد وجود دارد و می توانید به عنوان شغل اصلی و یا شغل دوم خود روی آن حساب باز کنید.

تولید کنندگان و فروشندگان در سراسر ایران جهت بازاریابی و فروش گسترده محصولات و خدمات خود در سامانه قدرتمند فروتل عضو می گردند و همکاران فروتل از شروع عضویت تا همکاری در فروش محصولات و خدمات مجاز این فروشندگان، به ازای عضویت و فروش پورسانت دریافت می نمایند و با ضمانت فروتل به صورت منظم چند بار در ماه حقوق خود را دریافت می نمایند.

مهم ترین زمینه های کسب درآمد از فروتل شامل کسب درآمد از فروش محصولات، درآمد به ازای جذب فروشنده، درآمد به ازای جذب همکار تبلیغاتی، درآمد از جمع آوری اطلاعات و جذب نمایندگی فروتل می باشد که هر کدام به تنهایی هم می تواند منبع درآمدی مناسب برای شما باشد.

با ثبت نام در بخش همکاران فروتل می توانید فعالیت خود را در بخش های مختلف آن شروع کرده و شغلی دائمی، پردرآمد والبته لذت بخش را تجربه نمایید.

نحوه عضویت در پنل همکاری سیستم فروتل

ابتدا با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه ثبت نام همکار در سیستم کسب درآمد فروتل وارد شوید.

سپس اطلاعات خواسته شده را در فرمی که برای شما باز می شود، به صورت صحیح وارد کنید، تیک پذیرش قوانین را بزنید و بر روی گزینه “ثبت نام” کلیک نمایید.

پس از پیام موفقیت در ثبت نام، از طریق گزینه “ورود همکار” و با واردکردن ایمیل و رمزی که در فرم ثبت نام تعریف کرده اید، به پنل مدیریتی خود وارد شوید.

در این پنل، امکانات فوق العاده ای برای کسب درآمد در اختیار شما قرار می گیرد که در تصویر زیر، مهم ترین گزینه های موجود برای کسب درآمد را مشاهده می کنید.

پنل کسب درآمد فروتل , frotel

کار با پنل فروتل بسیار آسان است و نیاز به آموزش خاصی ندارد و هر بخشی هم که نیاز به راهنمایی دارد، در خود پنل به صورت کامل آموزش داده شده است. اما باز هم به طور مختصر با مهم ترین بخش های کسب درآمد در این پنل، آشنا خواهیم شد.

ثبت نام اصناف

در این بخش با وارد کردن اطلاعات مربوط به مشاغل موجود در شهر خود (مانند معرفی صاحب کسب وکار، شماره مغازه، موبایل، آدرس و …) به کسب درآمد می پردازید. البته وارد کردن اطلاعات در این بخش باید با هماهنگی و تایید نمایندگی فروتل باشد تا از ورود اطلاعات تکراری و غلط جلوگیری به عمل آید.

لیست محصولات

در این بخش لیست تمام محصولات  و پورسانت آن ها را مشاهده می کنید و می توانید لینک خرید هر محصول را در این بخش دریافت نمایید و در سایت ، وبلاگ و یا شبکه های اجتماعی خود برای فروش قرار دهید و با هر فروش، پورسانت خود را دریافت کنید.

بنرهای تبلیغاتی

در این بخش می توانید بنرهای محصولات مورد نظر خود را دریافت کنید و در وب سایت، وبلاگ و یا شبکه های اجتماعی خود قرار دهید و با هر فروش، پورسانت خود را دریافت نمایید.

فروشگاه تبلیغاتی

در این قسمت با پرداخت هزینه به آسانی می توانید درخواست راه اندازی سایت فروشگاهی توسط فروتل را ثبت نمایید.

لینک های طلائی

در این بخش لینک های جذب فروشنده و همکار تبلیغاتی قرار دارد که با استفاده از این لینک ها می توانید به جذب زیر مجموعه و درآمد بپردازید.

دعوت از دوستان

در این قسمت می توانید به وسیله ایمیل از دوستان خود دعوت به عضویت در فروتل نمایید و با این روش به جذب زیر مجموعه بپردازید.

همانطور که مشاهده می کنید کار با این پنل بسیار آسان است. فقط کافیست چند دقیقه در این پنل گردش کنید تا با محیط آن کاملا آشنا شوید.

برای موفقیت بیشتر نیز می توانید از تکنیک ها و مهارت های بازاریابی و فروش که در آموزش های پیشین میلیونر باش بیان شد، استفاده نمایید.

پنل فروشندگان سیستم فروتل

اگر کالا یا خدمتی برای ارائه و فروش دارید و قصد دارید فروش حرفه ای و سراسری را تجربه کنید، شرکت فروتل با بیش از ده سال سابقه در زمینه بازاریابی و فروش و کسب مقام برترین شرکت ارائه دهنده خدمات فروش پستی ایران در دو سال گذشته،  جهت توسعه کسب و کار شما در سراسر ایران در خدمت شماست. فروتل از کوچکترین مشاغل حتی در منزل تا بزرگترین شرکت ها و سازمان ها را می تواند از لحاظ درآمدی متحول کند.

شبکه تبلیغات فروتل متشکل از بزرگترین تا کوچکترین رسانه های تبلیغاتی ایران است که به صورت مستقیم با شما ارتباط برقرار می کنند و خدماتشان را در اختیار شما می گذارند. همچنین صدها هزار بازاریاب عضو فروتل و امکانات قدرتمند این شبکه نیز در خدمت کسب و کار شما هستند.

با عضویت در سیستم فروشندگان فروتل ، در مرحله اول به کل رسانه های تبلیغاتی ایران دسترسی مستقیم پیدا می کنید و ثبت و اجرای هر نوع تبلیغ، در هر جای ایران به راحتی در دسترس شما قرار می گیرد.

همچنین فروتل به تمام اعضای فعال به صورت رایگان دامین و سایت فروشگاهی حرفه ای نیز هدیه می دهد.

خدماتی که در سیستم تجارت فروتل به فروشندگان ارائه می شود

 • هر فروش فرآیندی از بازاریابی، ثبت، ارسال، رهگیری، تسویه، گزارش گیری سفارش، ارتباط با مشتری، مدیریت محصولات و انبارداری، مدیریت بازاریاب ها و ارتباط با آن ها و …. را شامل می شود. فروتل پنل مدیریت فروش را در اختیار فروشنده قرار می دهد که همه‌ی این فرآیند را در بر می گیرد و می تواند هر گونه کالا، خدمت و یا فایل را که در چارچوب قوانین کشور باشد با درگاه فروش عرضه نماید.
 • امکان فروش سراسری پستی، شامل جمع آوری و توزیع سراسری سفارشات و دریافت وجه پس از تحویل کالا و یا دریافت آنلاین وجه از مشتری را در اختیار فروشندگان قرار می دهد.
 • در صورت تمایل فروشنده، خدمات لجستیک از جمله خدمات انبارداری، بسته بندی، پیک شهری، حمل و نقل پستی، چاپ فاکتور و ارسال مرسولات، به فروشنده ارائه می گردد. در این حالت فروشندگان تمرکز خود را تنها بر روی تامین و فروش محصولات می گذارند. در سراسر ایران انبارهای لجستیک فروتل در اختیار فروشندگان می باشد.
 • سیستم تبلیغاتی فروتل که دارای بیش از ۸۰ هزار بازاریاب است، به پنل پستی فروشنده متصل می گردد و بر اساس پورسانتی که شخص فروشنده تعیین می نماید، بازاریابان به فروش محصولات فروشنده می پردازند. همچنین تبلیغ در انواع رسانه های تبلیغاتی دیداری و شنیداری اینترنتی و خارج از اینترنت از جمله صدا و سیما، نشریات سراسری و محلی، بیلبوردها و کانون های تبلیغاتی از طریق پنل فروشندگی میسر است.
 • یکی از خدمات هدیه فروتل به فروشندگان، سایت فروشگاهی مستقل با استفاده از فروشگاه ساز پارسی تک می باشد.
 • سیستم تبلیغاتی اختصاصی ( مشارکت در فروش ) به صورت رایگان در اختیار فروشندگان قرار می گیرد. در این سیستم، فروشنده می تواند شخصا بازاریاب اختصاصی جذب کند. این سیستم بسیار ارزشمند، در فروتل رایگان بوده و بر روی فروشگاه ساز رایگان فروتل نصب می باشد و وب سرویس آن نیز قابلیت نصب بر روی هر فروشگاه سازی را دارد. واریزی حقوق بازاریاب ها دو بار در هفته توسط فروتل انجام می گیرد که باعث جلب اطمینان آن ها می گردد.
 • امکان تایید تلفنی سفارشات برای اطمینان از صحت سفارشات در فروتل وجود دارد.
 • تسویه حساب سریع یکی از مزیت های سیستم همکاری در فروش فروتل به شمار می آید.
 • همواره پشتیبانی قدرتمند و دائمی از فروشندگان به عمل می آید.
 • آموزش تخصصی روش های بازاریابی و تبلیغات اینترنتی به صورت رایگان در اختیار فروشندگان قرار می گیرد.

نحوه عضویت در پنل فروشندگان فروتل

ابتدا با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه ثبت نام فروشندگان در سیستم همکاری در فروش فروتل وارد شوید.

سپس اطلاعات خواسته شده را در فرمی که برای شما باز می شود، به صورت صحیح وارد کنید و بر روی گزینه “ثبت نام” کلیک نمایید.

پس از پیام موفقیت در ثبت نام، از طریق گزینه “ورود فروشنده” و با واردکردن نام کاربری و رمزی که در فرم ثبت نام تعریف کرده اید، به پنل مدیریتی خود وارد شوید.

حال به صورت خودکار و رایگان، درگاه تبلیغات ایران برای شما فعال می شود. اما در صورت تمایل برای ارتقاء سطح پنل موقت از درگاه تبلیغات ایران به پنل جامع فروشندگی و تبلیغاتی، می توانید از داخل پنل موقت، اقدام به ارتقاء پنل نمایید و به سرعت کالا و خدمات خود را در سراسر ایران با کمک سیستم گسترده تبلیغات و فروش فروتل به فروش رسانید و از امکانات بی نظیر و منحصر به فرد تبلیغات ، فروش و حمل بهره مند شوید.

در نهایت پس از ارتقاء به پنل جامع فروشندگی و تبلیغاتی، می توانید سایت فروشگاهی حرفه ای خود را به صورت رایگان و در کمتر از ۴۸ ساعت دریافت نمایید.

اگر می خواهید به عنوان فروشنده در فروتل فعالیت نمایید، می توانید برای کسب اطلاعات و راهنمایی های بیشتر فایل زیر را دنلود نمایید.

جمع بندی

در مجموع با استفاده از سیستم همکاری در فروش فروتل شعبه ی جدید کار خود را افتتاح می نمایید که نه نیازی به نیروی کار بیشتر و نه نیاز به صرف زمان برای توضیح و فروش محصول به مشتری دارید و به صورت خودکار محصولات به فروش رفته و شما آن ها را آماده کرده و پست از شما تحویل گرفته و به دست مشتریان می رساند و مبلغ آن به دو صورت پرداخت پس از تحویل یا پرداخت آنلاین دریافت می گردد.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش برای شما مفید واقع گردد و به درآمدی مطلوب با فعالیت در سیستم همکاری در فروش فروتل دست یابید.

آموزش های مشابه: سیستم میهن استور ، سیستم می مارکت ، سیستم سبز گستر ، سیستم مسبی ، سیستم بیزنا

5/5 - (4 امتیاز)

20 نظر در “کسب درآمد از اینترنت با مشارکت در سیستم فروتل

 • جولای 9, 2020 در 2:15 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر من تازه عضو همکاری در فروش شما شدم
  ربات تلگرام و کانال تلگرام فروتل آپدیت نیست در کانال از ۸ اکتبر ۲۰۱۶ هیچ پیامی نگذاشتن و بعضی از محصولات وقتی میخوای ثبت سفارش بزنی میگه هیچ محصولی با این مشخصات یافت نشد! !! من چطور با این وجود محصول بفروشم تو قسمت پشتیبانی هم تیکت زدم پاسخ ندادند تو گفت وگوی انلاین هم همینطور من از اعتبار این شرکت شنیده بودم اما با این وجود واقعا نمیدونم به سیستم های تبلیغاتی دیگه چطور میتونم اعتماد. کنم من اگه تو اینستاگرام و تلگرام چند هزار عضو داشته باشم با وجود اطلاعات غلط از موجود و ناموجود بودن محصول و پشتیبان نداشتن هیچ محصولی نمیتونم بفروشم

  پاسخ
  • جولای 10, 2020 در 4:16 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همکاری در فروش ما؟ میلیونر باش سیستم همکاری در فروش ندارد.
   شما در حال مکاتبه با سایت میلیونر باش هستید که آموزش کسب درآمد از اینترنت را خدمت کاربران عرضه می کند و سایتی که مد نظر شماست، سایت فروتل می باشد که فقط در میلیونر باش معرفی شده است.
   متاسفانه سیستم های همکاری در فروش در ایران هر یک دارای نواقصی هستند. البته نحوه تبلیغ محصولات اصلا به این صورت نیست که شما کل محصولات یک سایت را تبلیغ نمایید بلکه باید محصولات برتر و پر بازده را انتخاب کنید و پس از بررسی آن ها از همه لحاظ، به تبلیغ همان محصولات بپردازید که بدین شکل مشکل خاصی وجود نخواهد داشت. اگر هم مشکلی در این زمینه دارید می توانید با پشتیبانی خود سایت فروتل ارتباط برقرار کنید.
   همچنین توصیه می کنم اگر قصد فعالیت حرفه ای در این زمینه را دارید، گزینه هایی مانند میهن استور و می مارکت را نیز مد نظر قرار دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • ژانویه 16, 2021 در 6:47 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام
   به نظر شما محصولات فروتل کم نیستن؟؟

   پاسخ
   • ژانویه 17, 2021 در 1:53 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    چرا این ایراد به فروتل وارد است. اما متاسفانه تمام سیستم های همکاری در فروش ایرانی دارای ضعف هایی هستند. توصیه می کنم میهن استور را هم به عنوان یک سیستم خوب در این زمینه مد نظر داشته باشید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • مارس 24, 2020 در 1:41 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما دستتون درد نکنه برا این اطلاعات مفیدتون
  خاستم بدونم که اگه بخایم در این سیستم فروتل قسمت فروشندگان برای محصولات اختصاصی خودمون تبلیغ کنین دقیقا به چه صورته یعنی پول محصول فروخته شده به حساب فروتل میره و اونا دستمزد خودشون رو برمیدارن و بقیه پول رو به فروشنده میدن درسته؟ آیا این روش برای فروشنده به جای فروش مستقیم خودش یا سایر روش ها با توجه به دستمزد فروتل مقرون به صرفه هست؟
  با تشکر

  پاسخ
  • مارس 24, 2020 در 6:31 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر قادر باشید بخش بازاریابی، ثبت سفارش، بسته بندی، ارسال و دریافت هزینه را خود انجام دهید، بدون شک سود شما بسیار بیشتر خواهد بود و نیازی به استفاده از سیستم هایی مانند فروتل نیست. اما اگر قادر به انجام این امور نیستید، چاره ای نیست و باید از سیستم هایی مانند فروتل استفاده کرد. به هر حال از سود شما کاسته خواهد شد اما بی شک بهتر از این است که کلا قید فروش اینترنتی را بزنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • مارس 24, 2020 در 11:55 ب.ظ
    پیوند یکتا

    دستتون درد نکنه بابت پاسخ صحیحتون
    یه سوال دیگه آیا واقعا فروشنده به فروتل اعتماد کنه پشیمون نمیشه از لحاظ پشتیبانی و خوش حسابی و آیا برا هر محصول اختصاصی که در فروتل بخایم بفروشیم همون اول کار قبل از تبلیغ، فروتل هزینه کرد خودش رو که پس از فروش محصول برمیداره رو دقیق به فروشنده اعلام میکنه؟

    پاسخ
    • مارس 25, 2020 در 5:39 ق.ظ
     پیوند یکتا

     تا کنون تجربه نشان داده است که فروتل قابل اعتماد است و رویه حرفه ای را در این مسیر دنبال می کند.
     درصد بازاریابی فروتل نیز برای محصولات کاملا مشخص و دقیق اعلام می شود. تمام این مطالب را قبل از شروع قرارداد، می توانید از پشتیبانی فروتل جویا شوید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • فوریه 22, 2020 در 7:24 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من کارگرم وروزی ۱۰۰هزارتومن کارمیکنم وپدرم در میاد من تازه با این سایت اشنا شدم وثبت نام کردم وخیلی هم از اینترنت سر در نمیارم میشه کمکم کنید تا از راه های اینترنتی کسب درامد کنم چه طور از مزایای این سایت فروتل استفاده کنم

  پاسخ
  • فوریه 22, 2020 در 9:54 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از آشنایی با شما خوشوقتیم.
   ابتدا باید خدمت شما عرض کنم کسب درآمد از اینترنت نیاز به صرف زمان و یاد گرفتن مهارت هایی دارد. به هیچ عنوان روشی وجود ندارد که شما بتوانید از فردا، روزی ۱۰۰ هزار تومان از آن بدست بیاورید. همه چیز به توانایی های شما بستگی دارد. اگر بتوانید موفق شوید ممکن است بعد از چند ماه فعالیت، روزانه به درآمدهای خیلی بیشتر از ۱۰۰ هزار تومان برسید و اگر موفق نشوید ممکن است حتی روزی ۱۰ هزار تومان هم درآمد نداشته باشید. به هیچ عنوان شعارهایی مانند به راحتی پول پارو کنید را باور نکنین که هرگز در اینترنت این خبرها نیست.
   سایت فروتل و سایر سیستم های همکاری در فروش به این صورت عمل می کنند که محصولاتی را ارائه می کنند و شما به عنوان بازاریاب لینک آن محصول را بر می دارید و در شبکه های اجتماعی پرطرفدار یا سایت خود قرار می دهید. هرکس بر روی آن لینک کلیک کند و محصول را بخرد، پورسانتی به ازای آن خرید به شما تعلق می گیرد. اگر در روز تقریبا ۱۰ محصول بفروشید می توانید حدودا روزی ۱۰۰ هزارتومان درآمد داشته باشید. اما به هر حال این روش کسب درآمد نیازمند داشتن بسترهای پر بازدید است و باید بازاریاب اینترنتی خوبی باشید، در غیر این صورت درآمد مناسبی نخواهد داشت.
   اگر فکر می کنید در این نوع کار موفق هستید، توصیه می کنم از بین سیستم های همکاری در فروش، فعالیت خود را با میهن استور شروع نمایید که کار با آن ساده تر است. به آموزش مربوط به آن مراجعه و مطابق با آن پیش روید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 13, 2019 در 10:48 ب.ظ
  پیوند یکتا

  فروتل سایت خوبیه واسه بازاریابی من الان دارم محصولات متنوعش رو واسه بازاریابی تو سایت خودم قرار میدم ممنون از شما وسایت فروتل

  پاسخ
  • آگوست 14, 2019 در 6:40 ب.ظ
   پیوند یکتا

   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 23, 2019 در 3:36 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و درود
  آموزش های شمارا مرتب دنبال می کنم . سایت خیلی خوبی در زمینه اطلاعات کسب درآمد از راه فروشندگی و همکاری در فروش دارید .
  بنده خودم با بیشتر سیستم های همکاری درفروش همکاری داشتم . اما متاسفانه بیشترشون در زمینه پشتیبانی وپاسخگوئی به مشکلات کاربران خیلی ضعیف عمل می کنند .
  مثلا با سیستمی همکاری داشتم که خیلی هم معروف هستند اما متاسفانه بر اثر جابجائی هاست ودامین سایت شون به مشکل برخوردم وهرچقدرهم ایمیل زدم و تیکت فرستادم هیچکسی پاسخ مرا نداد و مشخص نشد که بر سر درآمدهایم که دراین سیستم باسختی فراوان بازاریابی کردم , چه آمد .
  یا مثلا با یک سیستم همکاری در فروش فایل هم که متاسفانه این سایت هم خیلی معروف هستش به مشکل خوردم واصلا کمکم نکردند . خب منم کل درآمدهایم را دریافت کردم وبه سراغ یک سیستم دیگری رفتم و درحال حاضر خدا را شکر خیلی راضی هستم .
  البته من درمقام قضاوت نیستم اما خب ما سایت های خیلی خوبی هم دراین زمینه داریم که پشتیبانی خیلی عالی دارند و درمواقع بروز مشکلات واقعا کمک می کنند .
  بنده درهمین جا ازتمام کسانی که دراین حوزه فعالیت دارند وبرای فروشندگان وبازاریابان ارزش قائل می شوند و درمواقع لزوم هم باجان ودل کمک می کنند صمیمانه تشکر می کنم و برای همه دوستان آرزوی بهترین ها را دارم .
  کاربران عزیزو محترم هم اگر چنانچه در زمینه های بازاریابی مشکل داشتید بنده در خدمتگزاری حاضرم .

  پاسخ
  • می 23, 2019 در 2:33 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از اینکه مطالب سایت برای شما مفید بوده است خوشحالیم. همچنین سپاسگزاریم که با میلیونر باش همراه هستید و تجربیات خود را با سایر کاربران در میان می گذارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آگوست 15, 2019 در 11:21 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام دوست عزیز
   چطور میتونم با شما ارتباط داشته باشم و ازتون کمک بگیرم؟؟
   شما پیشنهاد همکاری هم قبول میکنید و اگر بله در چه زمینه و چه محصولاتی مایل هستین فعالیت کنید؟

   پاسخ
   • نوامبر 14, 2019 در 3:37 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام محمدجواد عزیز
    اگر منظورتون با بنده هستش که باید خدمت شما عرض کنم که می توانید از طریق همین سایت میلیونرباش با بنده درتماس باشید.
    ومی توانید آدرس وبلاگ بنده یا ایمیلم را از همین سایت دریافت کنید تا باهم ارتباط داشته باشیم . موفق باشین .

    پاسخ
 • آوریل 19, 2019 در 2:51 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  ببخشید خاستم سوال کنم از راه همکاری در فروش با سیستم های معتبر مثل دایان شاپ-پایگان-سبز گستر-میهن استور-ایران مارکت
  میشه به درامد هشتصد هزار تومان تا ۱ میلیون در ماه دست پیدا کرد؟کلا ارزش داره ادم وقت بزاره برای همکاری با این سیستمها؟
  و کدومشون از همه معتبرتر هستش؟ و بدون داشتن سایت و از طریق شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام هم میشه به درامد رسید؟
  چون بنده درحال حاضر شغلی ندارم و میخام کسب وکار انلاین داشته باشم-دنبال درامد زیاد هم نیستم همون ماهی ۸۰۰ تومن اینا هم ما قانع هستیم-ممنون میشم راهنمایی کنید واینک من چطور میتونم از طریق تلگرام هم باشما درارتباط باشم؟

  پاسخ
  • آوریل 20, 2019 در 12:57 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ببینید هیچ شکی در اینکه از راه سیستم های همکاری در فروش می توان درآمد داشت، وجود ندارد. شک نکنید یکی از بهترین راهکارهای موجود برای کسب درآمد آنلاین در دنیای امروز، همین روش همکاری در فروش است. فکر می کنید سیستمی مانند دیجی کالا که درآمدهای میلیاردی دارد، از چه روشی دارد استفاده می کند؟ دقیقا یک سیستم همکاری در فروش را پیاده سازی کرده است که خیلی تمیز و حرفه ای کار خود را انجام می دهد.
   به هر حال در درآمدزا بودن این روش شک نکنید اما در اینکه برای شما می تواند درآمدی به همراه داشته باشید یا خیر، هیچ حرفی نمی توانم بزنم. بنده نمونه های زیادی را می شناسم که بیش از یکسال است که در این سایت ها فعالیت می کنند اما تا به حال حتی ۱۰۰۰ تومان هم درآمد نداشته اند. و همچنین مواردی را می شناسم که تنها ۶ ماه است که وارد این حیطه شده اند و درآمدشان به بیش از ۵ میلیون تومان در ماه رسیده است. بنابراین امکان رسیدن به درآمد مطلوب وجود دارد اما مشروط به آنکه شما توانایی دیده شدن در شبکه های اجتماعی و متقاعد کردن دیگران برای خرید محصولات را داشته باشید.
   طبق آمار موجود، این روزها شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام در امر بازاریابی و فروش بسیار موفق عمل کرده اند و نباید از نداشتن سایت نگران باشید. فقط باید سعی کنید راه های موفقیت در شبکه های اجتماعی را فرا بگیرید و بتوانید بسترهای پربازدیدی برای خود فراهم سازید.
   از بین بسترهای همکاری در فروش از همه معتبرتر در زمینه پرداخت پورسانت بازاریابان، میهن استور است و پس از آن فروتل، سبز گستر و پایگان هم عملکرد قابل قبول و مثبتی داشته اند.
   بین راه های ارتباطی با میلیونر باش هم، بخش نظرات سایت و ایمیل در اولویت قرار دارند و سریعتر به پاسخ خواهید رسید. اما اگر اصرار به استفاده از تلگرام دارید، می توانید با آیدی melyoonerbash در ارتباط باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 13, 2018 در 1:17 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام من با فروتل همکاری دارم ولی تو اولین سفارش مشتری که داده الان ده روز هست که هنوز تو حالت معلق قرار داره و هنوز ارسال نکردن هیچ کس هم پاسخگو نیست متاسفانه پرداخت هم انلاین انجام داده که احتمال هست اصلا نفرستن دیگه اون محصول را خیلی افتضاح هست فروتل ایا میشه شما یه راهنمای بکین من باید چیکار کنم واقعا این ظلم هست و حق مشتری ده روز هنوز ارسال نکردن ممنون میشم شما یه کمکی به بنده بکنین تا بتونم پیگیر باشم .

  پاسخ
  • دسامبر 13, 2018 در 4:40 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بابت مشکلی که ایجاد شده است متاسفیم و امیدواریم هرچه زودتر مشکل شما رفع گردد. تا کنون چنین موردی در مورد فروتل گزارش نشده است، به هر حال امیداریم هرچه سریع تر به مشکل رسیدگی شود.
   اگر زیرمجموعه میلیونر باش هستید، تاریخ سفارش را بفرمایید تا بتوانیم در پنل بررسی کنیم، اما اگر زیرمجموعه میلیونر باش نیستید، امکان پیگیری از طریق ما وجود ندارد چون به اطلاعات سفارش دسترسی نخواهیم داشت.
   به هر حال برای پیگیری شما ۳ روش در اختیار دارید، به سایت frotel.com مراجعه فرمایید و از بخش “دعوت به گفتگوی آنلاین” مشکل خود را مطرح سازید. همچنین می توانید از طریق گزینه “تماس با ما” در سایت فروتل مشکل خود را با بخش “بازاریابی و فروش یا پشتیبانی محصولات” در میان بگذارید. این امکان نیز وجود دارد که در داخل پنل کاربری خود به پشتیبانی فروتل تیکت بزنید.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *