آموزش کسب بیت کوین رایگان با سایت CointiPly

در این آموزش قصد داریم به صورت جامع سایت CointiPly را خدمت شما عزیزان معرفی نماییم و نحوه کار با پنل کاربری و کسب بیت کوین رایگان در این سایت را تشریح نماییم و در انتها به تبیین استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت کوین تی پلای خواهیم پرداخت.

Bitcoin Faucet چیست؟

bitcoin faucet یا قطره چکان های بیت کوینی، سایت هایی هستند که در قبال کارهای بسیار ساده به شما مبالغ بسیار اندکی بیت کوین می دهند. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در قبال انجام عملی ساده، مبلغ اندکی بیت کوین دریافت می نمایید.

در این سایت ها وظایف و کارهای محول شده به کاربران، تنوع و گستردگی زیادی دارد. به عنوان مثال ممکن است از شما فقط کلیک بر روی یک دکمه خواسته شود یا مشاهده یک ویدیو یا مشاهده یک تبلیغ و یا هر کار ساده و کوچک دیگری.

تفاوت اصلی این نوع سایت ها با سایت های کلیکی در این است که Faucet ها اصولا دارای تنوع بیشتری در وظایف محول شده به کاربران هستند و همچنین در بیشتر faucet ها، برای کارها یک نرخ مشخص وجود ندارد، بلکه یک حداقل نرخ و یک حداکثر نرخ برای هر فعالیت وجود دارد که در این بازه به قید قرعه، هرکاربر سهمی خواهد برد.

سایت COINTIPLY

سایت cointiply

سایت COINTIPLY یکی از سایت های معتبر bitcoin faucet می باشد. این سایت فعالیت خود را از سپتامبر سال ۲۰۱۷ آغاز نمود و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

روش کلی کسب درآمد از سایت کوین تی پلای بسیار ساده است و به هیچ تخصص خاصی نیاز ندارد. بدین منظور کافیست بر روی یک دکمه به نام ROLL & WIN کلیک کنید. با فشردن این دکمه در هر ساعت می توانید مقداری بیت کوین رایگان متناسب با شانس خود دریافت نمایید.

البته اگر قصد داشته باشید فقط با فشردن دکمه RoLL & WIN ، هر یک ساعت مقدار کمی بیت کوین به حساب خود اضافه کنید، رشد حساب کند خواهد بود. بنابراین در این آموزش، ما به شما روش هایی را پیشنهاد می کنیم که با استفاده از آن می توانید میزان بیت‌کوین دریافتی و سرعت پیشرفت را بالا ببرید.

اطلاعات و نکات مهم در مورد سایت کوین تی پلای

 • سایت cointiply دارای اعتبار و امنیت بالایی می باشد.
 • سایت کوین تی پلای ، مشکلی با ایرانیان ندارد.
 • شما با هربار رول زدن در سایت cointiply مقداری کوین (سکه) دریافت می نمایید. هر یک کوین در این سایت، همواره معادل ۰٫۰۰۰۱ دلار است و بر همین اساس، معادل ارزش آن به شما بیت کوین اختصاص خواهد گرفت. در لحظه نگارش مقاله هر کوین تقریبا ۱٫۵ ساتوشی است.
 • حداقل مبلغ برداشت در سایت کوین تی پلای بستگی به روش برداشت شما دارد. اگر بخواهید درآمد خود را به حساب FaucetHub خود منتقل سازید، حداقل مبلغ برداشت ۳۵۰۰۰ کوین است. اگر قصد برداشت مستقیم از طریق حساب داج کوین داشته باشید، این مبلغ ۵۰۰۰۰ کوین است و حداقل مبلغ برداشت برای حساب بیت کوین، ۱۰۰۰۰۰ کوین می باشد.
 • هر یک ساعت می توانید یک ROLL در این سایت بزنید.
 • در هنگام نگارش این مقاله ارزش هر رول در این سایت، تقریبا در بازه ۱۵ کوین تا ۲۱۰ کوین می باشد. یعنی کمترین میزانی که در هر رول ممکن است برنده شوید ۱۵ کوین و ماکزیمم مقداری که می توانید برنده شوید، ۲۱۰ کوین است. البته یک جایزه ویژه ۱۰۰۰۰۰ کوینی نیز وجود دارد که به فردی می رسد که با زدن رول، عدد ۹۹۹۹۹ برایش به نمایش درآید.
 • سایت cointiply دارای امتیاز وفاداری یا همان Loyalty Bonus می باشد که به ازای هر روز که به صورت مداوم در سایت آنلاین بشوید و بر روی دکمه “ROLL & WIN” کلیک فرمایید، یک درصد به درآمد شما افزوده خواهد گشت.
 • یک از ویژگی های جذاب سایت cointiply که پتانسیل کسب درآمد در آن را به شدت افزایش می دهد، امکان جذب زیرمجموعه مستقیم به صورت نامحدود است.
 • در سایت کوین تی پلای علاوه بر کسب بین کوین رایگان با رول زدن، روش های دیگری برای کسب درآمد همچون مشاهده تبلیغات، انجام کارهای کوچک، تماشای ویدیو، بازی کردن و ماینینگ نیز وجود دارد.

عضویت در سایت COINTIPLY

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد صفحه ثبت نام در سایت کوین تی پلای شوید.

اکنون با فرمی مشابه شکل زیر روبرو خواهید شد. این فرم را با توجه به توضیحات ذیل تکمیل فرمایید.

آموزش ثبت نام در سایت کوین تی پلای

 • First Name: نام خود را در این فیلد وارد نمایید.
 • Email: ایمیل معتبر و قابل دسترس خود را در این کادر وارد نمایید.
 • Password: رمزعبوری برای حساب خود تعیین نمایید. تعداد کاراکترهای رمز انتخابی بیش از ۸ باشد و ترکیبی از اعداد و حروف استفاده گردد.
 • Confirm Password: رمزعبوری را که در فیلد قبل انتخاب کردید، مجددا در این کادر وارد فرمایید.

در انتها بر روی “CREATE YOUR ACCOUNT” کلیک کنید تا ثبت نام شما انجام گردد. حال به ایمیل خود مراجعه کنید و بر روی لینک تایید، کلیک فرمایید تا ۱۰۰ کوین به شما تعلق گیرد.

نکته: در دفعات بعد برای ورود به سایت، پس از وارد نمودن آدرس سایت، از منوی فوقانی بر روی گزینه “LOGIN” کلیک کنید و با وارد نمودن ایمیل و رمز عبور خود وارد سایت شوید.

آشنایی با پنل کاربری سایت cointiply

هنگامی که وارد سایت cointiply.com می شوید، در پنل کاربری خود با منویی مطابق شکل زیر روبرو می شوید که در ادامه هر یک از گزینه های موجود در این منو را تشریح خواهیم نمود.

آموزش کار با سایت cointiply

FAUCET

با کلیک بر روی این گزینه، وارد بخش کسب بیت کوین رایگان می شوید. صفحه را به سمت پایین اسکرول نمایید تا به دکمه “ROLL & WIN” برسید. در اینجا شما با تصویری مشابه شکل زیر مواجه هستید.

کسب بیت کوین رایگان در cointiply

۱- در این بخش بر روی دکمه “ROLL & WIN” کلیک کنید و کپچا را حل نمایید تا براساس شماره ای که به شما تعلق می گیرد، برنده مبلغی کوین شوید و این مبلغ به حساب شما اضافه گردد. پس از کلیک بر روی دکمه رول، زمان سنجی به شما نمایش داده خواهد شد که مدت زمانی را که دوباره می توانید بر روی دکمه رول کلیک و کسب درآمد نمایید، به شما نشان خواهد داد.

۲- در این قسمت ضریب cointiplier نمایش داده می شود. این ضریب هرچه بالاتر باشد، با هر بار رول زدن، کوین بیشتری نصیب شما خواهد گشت. برای افزایش این ضریب می توانید کارهای مختلفی را از جمله آنلاین شدن روزانه، مدت زمانی بیشتری در سایت بودن، انجام دادن پیشنهادات بخش offerwalls، تماشای ویدیوهای سایت و جذب رفرال های فعال، انجام دهید.

۳- در این بخش جدولی به شما نمایش داده خواهد شد که در ستون سمت چپ، بازه هایی از شماره ها نشان داده می شود و در ستون سمت راست، تعداد کوینی که به هر بازه اختصاص می یابد. بنابراین هنگامی که شما بر روی دکمه رول کلیک می کنید، با توجه به عددی که بر اساس قرعه و شانس به شما تعلق می گیرد، برنده مبلغی کوین بر حسب این جدول می شوید.

VIDEOS

در این بخش ویدیوهایی قرار داده شده است که می توان با تماشای آن ها کوین بدست آورد. متاسفانه بسیاری از ویدیوها برای ایرانیان قابل مشاهده نیست. اما با توجه به تعداد کوین مناسبی که در ازای تماشای ویدیوها به کاربران داده می شود، سعی کنید این بخش را همواره امتحان نمایید و اگر امکان مشاهده ویدیو را داشتید، از آن استفاده نمایید تا درآمد خود را افزایش دهید.

البته همواره به باکسی که می خواهید ویدیوهای آن را انتخاب نمایید، توجه کنید و دقت نمایید که چند کوین در ازای تماشای ویدیو به شما داده خواهد شد. در بعضی از باکس ها ممکن است هیچ کوینی به شما در ازای تماشای ویدیوها داده نشود.

OFFER WALLS

در این بخش مانند سایت های کلیکی، وظایف و پیشنهاداتی قرار داده شده است که با انجام دادن آن ها می توانید کوین بدست آورید. البته اغلب وظایف و پیشنهادات این بخش هم برای ایرانیان قابل اجرا نیست اما اگر بتوانید بعضی از پیشنهادات را به طور کامل به انجام رسانید، تعداد کوین مناسبی کسب خواهید نمود.

تذکر: فقط در صورتی به انجام وظایف بپردازید که کاملا متوجه شوید از شما چه خواسته شده است و قادر باشید به صورت کامل مسئولیت خود را به اتمام رسانید. در غیر این صورت ممکن است اکانت شما مسدود گردد.

MULTIPLIER

این بخش مربوط به یک نوع بازی شرط بندی است. شما میزان شرط را مشخص می کنید و وارد بازی می شوید. استفاده از این گزینه، هرگز به کاربران میلیونر باش توصیه نمی گردد و به همین دلیل آموزشی هم درمورد این قسمت داده نخواهد شد.

اگر به دنبال درآمد سالم و حرفه ای از سایت cointiply هستید، درگیر این بخش نشوید.

MINING GAME

این بخش یکی از محبوب ترین و پردرآمدترین بخش های سایت کوین تی پلای است. این بخش به بازی استخراج معروف است که در آن می توانید با خرید قدرت استخراج، به استخراج بیت کوین بپردازید.

در مورد این بخش مفصل تر در بخش پایانی مقاله صحبت خواهیم کرد.

تذکر: در حال حاضر بخش MINING GAME حذف شده است و دیگر کارایی خاصی ندارد. بنابراین توضیحاتی که در مورد این بخش در ادامه مقاله موجود است، مربوط به زمان نگارش مقاله بوده است و در حال حاضر دیگر کاربردی ندارد.

PTC ADS

این بخش دقیقا مشابه بخش تبلیغات کلیکی در سایت های کلیکی می باشد. با کلیک بر روی این گزینه، وارد صفحه ای می شوید که در آن تعدادی تبلیغ گنجانده شده است. به ازای مشاهده هر تبلیغ به شما تعدادی کوین (سکه) تعلق می گیرد. در حال حاضر تبلیغات این بخش زیاد نیست، اما مشاهده آن ها برای سرعت دادن به رشد درآمد، به خصوص در اوایل کار موثر است.

برای مشاهده تبلیغات، صفحه را اسکرول کنید تا به انتهای صفحه برسید. در انتهای صفحه تبلیغات وجود دارد. کافیست در باکس هر تبلیغ، بر روی دکمه “VIEW” کلیک فرمایید و اجازه دهید زمان مورد نیاز طی شود. در انتها به شما کلمه ای انگلیسی نشان داده می شود که باید تصویر آن را از بین گزینه ها انتخاب کنید تا کوین آن تبلیغ را کسب نمایید.

MORE

با کلیک بر روی این گزینه با زیرشاخه های زیر مواجه می شوید که به توضیح هریک می پردازیم:

 • Browser Games: در این قسمت با انجام بازی های مختلف کوین بدست می آورید. بازی های نسبتا آسان و فراوانی در این بخش وجود دارد که شما به ازای بازی هایی که انجام می دهید تعدادی کوین دریافت خواهید نمود. فقط توجه نمایید که نوار Current Activity در پایین بازی حتما باید به ۱۰۰% برسد تا کوین شما از بازی ها واریز گردد. این نوار را با انجام بازی های مختلف به ۱۰۰ درصد برسانید. در هنگام نگارش مقاله به ازای هر بار پرشدن این نوار، ۱۶ کوین پاداش داده می شود.
 • Referrals: این بخش مربوط به مدیریت زیرمجموعه هاست. در این بخش می توانید لینک زیرمجموعه گیری خود را دریافت کنید و همچنین تعداد زیرمجموعه های خود و درآمد کسب شده از آن ها را مشاهده نمایید.
 • CPU Mining: در این بخش می توانید با استفاده از قدرت سخت افزار سیستم خود به استخراج کوین بپردازید. استفاده از این بخش با توجه به فشاری که به cpu سیستم کاربران وارد می شود و بازدهی پایینی که برای سیستم های معمولی دارد، توصیه نمی گردد. تنها در صورتی از این بخش استفاده نمایید که از کامپیوتری با سخت افزار قوی برخوردار هستید.
 • Premium: در این بخش با استفاده از درآمد می توانید اکانت خود را آپگرید نمایید. البته با توجه به هزینه ای که آپگریدها دارد و مزایای کمی که نسبت به این هزینه دارند، در حال حاضر این عمل اصلا به صرفه نیست.
 • Recommended Faucets: این بخش را می توان یک بخش تبلیغاتی یا اطلاع رسانی در نظر گرفت که در آن فاست های دیگری معرفی می شوند و می توانید اقدام به ثبت نام در آن ها نمایید.

آشنایی با سایر منوهای پنل کاربری در سایت کوین تی پلای

Name Menu

در بالای سایت، سمت راست، نامی که اکانت خود را با آن ساخته اید قرار دارد. اگر بر روی این نام کلیک کنید منویی آبشاری مشابه تصویر زیر برای شما باز خواهد شد که به توضیح گزینه های آن خواهیم پرداخت.

کسب بیت کوین رایگان با سایت cointiply

Dashboard: شما را به داشبورد حساب کاربریتان در سایت cointiply منتقل می کند. همان صفحه ای که در آن می توانید هر ساعت یکبار بر روی دکمه “ROLL & WIN” کلیک نمایید.

Withdraw: از این گزینه برای برداشت درآمد خود استفاده می کنید. در هنگام نگارش مقاله سه روش برای برداشت درآمد وجود دارد. می توانید درآمد خود را مستقیم به کیف پول بیت کوین یا داج کوین خود انتقال دهید و یا درآمد را به حساب خود در سایت FaucetHub منتقل سازید. پس از انتخاب روش، کافیست شماره حساب خود را وارد کنید تا درخواست برداشت شما ثبت گردد و در صف پرداخت قرار گیرد. همچنین در این صفحه قوانین مربوط به برداشت درآمد نیز وجود دارد. اگر تا کنون برای خود حساب بیت کوین یا داج کوین نساخته اید می توانید با استفاده از مقالات میلیونر باش به راحتی اقدام به افتتاح حساب بیت کوین و یا داج کوین نمایید.

Activity: در این بخش تاریخچه تمام فعالیت های خود در سایت cointiply را مشاهده خواهید کرد.

Payments: برداشت های خود از سایت را در این بخش می توانید مشاهده و پیگیری نمایید.

Referrals: این گزینه شما را به صفحه مدیریت زیرمجموعه ها منتقل می کند.

Settings / Premium: این بخش مربوط به تنظیمات اکانت است که البته در حال حاضر گزینه خاص و پرکاربردی در آن مشاهده نمی شود.

FAQ: شما را به بخش سوالات متداول سایت هدایت خواهد نمود.

Contact & Support: این گزینه مربوط به بخش پشتیبانی سایت است و برای برقراری تماس با پشتیبانی و مدیریت سایت، می توانید از این گزینه اسنفاده نمایید. فقط دقت نمایید که زبان مکاتبات باید انگلیسی باشد.

Logout: با استفاده از این گزینه، از سایت cointiply خارج خواهید شد.

باکس درآمد

در هیدر سایت، باکس درآمد خود را نیز مشاهده می نمایید. این باکس، در تصویر زیر با کادر قرمز رنگ مشخص شده است.

کسب درآمد از سایت cointiply

همان طور که مشاهده می کنید، در این باکس درآمد شما به ترتیب از چپ به راست بر حسب کوین، دلار و بیت کوین مشخص گردیده است.

توضیحات مهم و ویژه در مورد بخش MINING GAME در سایت Cointiply

تذکر مهم: در حال حاضر بخش MINING GAME از سایت Cointiply حذف شده است و دیگر کارایی خاصی ندارد. توضیحاتی که درباره این بخش مشاهده می کنید، مربوط به زمان نگارش مقاله بوده است و در حال حاضر دیگر کاربردی ندارد. می توانید از خواندن آن ها صرف نظر کنید و مطالعه مقاله را از بخش “قوانین مهم سایت Cointiply” از سر بگیرید.

همان طور که قبلا اشاره شد، این بخش یکی از محبوب ترین و پردرآمدترین بخش های سایت کوین تی پلای است. این بخش به بازی استخراج معروف است که در آن می توانید با خرید قدرت استخراج، به استخراج بیت کوین بپردازید.

نکته قابل توجه در این بخش این است که این نوع استخراج هرگز ربطی به سخت افزار شما ندارد و از سیستم شما برای استخراج استفاده نخواهد شد. حتی وقتی سیستم شما خاموش باشد، خود سایت به صورت اتوماتیک برای شما فرآیند استخراج را انجام خواهد داد.

در حقیقت در این بخش با کوین های خود سرمایه گذاری می کنید و ساختمان های استخراج می خرید و آن ها را آپگرید می کنید. در صورتی که سرمایه خود را درست مدیریت کنید می توانید لحظه به لحظه قدرت ماین کردن خود را افزایش دهید و روزانه مقدار زیادی سکه دریافت کنید و تبدیل به بیتکوین نمایید.

مفهوم عبارت های مهم در بخش MINING GAME

پس از کلیک بر روی منوی MINING GAME وارد صفحه ای مشابه شکل زیر می شوید که کمی کار کردن با آن پیچیده به نظر می رسد. به همین دلیل ما سعی می کنیم، گزینه های این صفحه را به صورت تصویری برای شما تشریح نماییم.

آموزش بخش mining game در سایت cointiply

MINE STATS

از گزینه های مهم بخش mining game است. این گزینه به شما اطلاعات مفیدی درمورد وضعیت استخراجتان می دهد. با کلیک بر روی MINE STATS با اطلاعاتی مشابه شکل زیر روبرو می شوید که درک آن ها بسیار مهم است. به همین دلیل آن ها را به صورت تصویری برای شما توضیح خواهیم داد.

آموزش بخش بازی استخراج در سایت کوین تی پلای

۱- در این کادر به شما نشان می دهد به ازای پرداخت چه میزان جم، یک درصد به بازده معدن شما افزوده خواهد گشت. به عنوان مثال در تصویر فوق به ازای پرداخت ۱۴۱ جم، ۱ درصد به بازده معدن افزوده می شود. در ابتدا که بخواهید فعالیت خود را شروع نمایید به ازای پرداخت هر ۱۰۱ جم، یک در صد به بازده معدن شما افزوده خواهد شد و در ادامه با افزایش قدرت ماین ساختمان های شما، میزان جمی که به این منظور باید بپردازید نیز رشد خواهد نمود.

۲- با این فلش ها می توانید میزان درصدی که می خواهید بازده معدن خود را افزایش دهید، مشخص نمایید.

۳- با کلیک بر روی این دکمه، در صورت داشتن جم کافی، بازده معدن شما به میزان مشخص شده افزایش خواهد یافت.

جم چیست و چگونه می توان آن را بدست آورد

جم یک نوع امتیاز مربوط به بخش MINING GAME در سایت COINTIPLY است که به وسیله آن می توانید سود خود را افزایش دهید.

جم را به ۳ شکل می توان بدست آورد:
 • راه اول و اصلی بدست آوردن جم این است که به صورت ساعتی به بخش MINING GAME مراجعه نمایید و بر روی دکمه “CLAIM FREE GEMS” کلیک نمایید. سپس دکمه دیگری به نام “CLAIM GEM” بر روی یکی از ساختمان های خریداری شده توسط شما، ظاهر خواهد شد. بر روی آن دکمه کلیک کنید تا بین ۲۰۰ تا ۷۰۰ جم رایگان دریافت نمایید. فقط توجه داشته باشید در این روش برای اینکه بتوانید جم دریافت نمایید، باید حداقل یک ساختمان خریداری نمایید.
 • راه دوم این است که در بخش GEMS، گزینه “Gem Mode” را فعال نمایید که در این صورت به جای کوین، جم دریافت خواهید نمود. یعنی از این پس در ازای تمام فعالیت های خود در سایت کوین تی پلای به جای سکه، جم دریافت می نمایید. البته فعال کردن این گزینه چندان به صرفه نیست و در شرایط عادی توصیه نمی شود.
 • راه آخر، خرید جم است که در صورت نیاز می توانید با مراجعه به بخش “MARKETPLACE” اقدام نمایید.
موارد کاربر GEM در سایت COINTIPLY
 • با استفاده از جم می توانید بازده معدن خود را افزایش دهید. هرچقدر Efficiency معدن شما بالاتر باشد، قدرت استخراج شما نیز بالاتر خواهد بود. این ضریب تا ۲۰۰ درصد رشد می کند. سعی کنید همواره این ضریب را در ۲۰۰ نگه دارید تا قدرت استخراج شما ۲ برابر حالت عادی باشد. در غیر این صورت استخراج، چندان برای شما سود نخواهد داشت.
 • توسط جم می توانید مدت اجاره ساختمان های خود را تمدید کنید و در صورت مستهلک شدن، آن ها را ترمیم و آپگرید نمایید.
 • همچنین جم های خود را می توانید در بازار خرید و فروش جم به فروش برسانید و در ازای آن کوین دریافت نمایید. بدین منظور کافیست به قسمت GEMS بروید، تعداد جم هایی که می خواهید بفروشید و میزان کوینی که مایلید در قبال آن دریافت نمایید را مشخص کنید و بر روی دکمه “SELL YOUR GEMS” کلیک فرمایید تا پیشنهاد شما در بخش MARKETPLACE ثبت گردد. حال اگر کاربری پیشنهاد شما را بپذیرد، جم های شما به فروش خواهد رفت و در قبال آن کوین دریافت خواهید نمود.

آشنایی با ساختمان های ماینینگ در سایت کوین تی پلای و نحوه خرید و مدیریت آن ها

برای مشاهده و خرید ساختمان های ماینینگ، بر روی “PURCHASE BUILDINGS” کلیک نمایید. کادری مشابه شکل زیر به شما نمایش داده خواهد شد که در آن می توانید ساختمان های مختلف را مشاهده و جزییات آن ها را بررسی کنید و در انتها با کلیک بر روی “BUY ITEM” اقدام به خرید ساختمان مورد نیاز خود نمایید. در تصویر زیر، توضیحات لازم داده شده است.

استراتژی کسب درآمد مطلوب در سایت cointiply

پس از اینکه ساختمانی را خریداری کردید، می توانید با کلیک بر روی ساختمان، آن را آپگرید و مدیریت نمایید و یا حتی بفروشید.

مفهوم گزینه های مهم و پرکاربرد این بخش
 • Upgrade: ارتقا دادن قدرت استخراج ساختمان.
 • Sell: فروختن ساختمان.
 • Manage: اطلاعات مهم ساختمانتان را برای شما نمایش می دهد و می توانید به امور مختلفی مانند تمدید و بازسازی ساختمان خود بپردازید.
 • Active Power: میزان قدرت های فعال برای استخراج در ساختمان شما.
 • Expired Power: میزان قدرت های منقضی شده ساختمان شما.
 • Purchased: چه مدت از آخرین باری که Level یا دستگاه را اجاره کرده اید، می گذرد.
 • Purchase Price: تعداد کوینی که برای اجاره پرداخت کرده اید.
 • Expires In: زمان انقضا یافتن اجاره را نشان می دهد.
 • REBUILD THIS LEVEL: بازسازی یک لول مشخص. مقدار جمی که برای این کار باید بپردازید پایین این دکمه مشخص شده است.
 • REBUILD ALL LEVELS: بازسازی تمام لول ها. مقدار جمی که برای این کار باید بپردازید نیز پایین این دکمه مشخص شده است.
 • REBUILD MAX: تا جایی که جم داشته باشید، به بازسازی لول های شما خواهد پرداخت.

نکات مهم و کلیدی که برای فعالیت در بخش MINING GAME باید بدانید

 • Mining Power به صورت مخفف با MP نشان داده می شود و بیانگر قدرت استخراج ساختمان های شماست. هر ۳۴ پاور، برای شما یک سکه (کوین) در ساعت استخراج می نماید.
 • در حال حاضر بهای هر یک پاور، ۱۰۰ کوین است. یعنی اگر دستگاهی را بخرید که ۲ پاور قدرت دارد، باید ۲۰۰ کوین بپردازید.
 • برای شروع فرآیند استخراج، باید قدرت استخراج معدن شما حداقل ۳۴ باشد.
 • کوین های استخراج شده هر ساعت به موجودی شما اضافه می شود. همچنین هر ساعت ۲% از راندمان معدن شما کسر می گردد. بنابراین شما هر ساعت باید با پرداخت جم، بازده معدن را در ۲۰۰% ثابت نگه دارید. بنابراین سعی کنید جم اندوخته نمایید. تقریبا هر ساعت به ۲۰۲ جم نیاز دارید تا بتوانید ۲۰۰% راندمان معدن را حفظ کنید.
 • بدون شک نمی توان هر ساعت به سایت مراجعه کرد و بازده معدن را مجددا با پرداخت جم افزایش داد. بنابراین در صفحه MINING GAME به منوی GEMS بروید و گزینه “Auto Spend” را فعال نمایید تا هر ساعت جم را از حساب شما کسر و راندمان معدن را در ۲۰۰% حفظ نماید. از این پس شما فقط کافیست تلاش نمایید تا به اندازه کافی جم داشته باشید.
 • ساختمان ها و آپگریدهایی که اجاره می کنید، اصولا ۱۲۰ روز برای شما فعال هستند و سکه استخراج می کنند. همچنین می توانید هر زمان که بخواهید این مدت را با پرداخت جم تمدید نمایید.

قوانین مهم سایت Cointiply

 • هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای فعالیت ها و کلیک هایش به صورت کامل درآمد خود را دریافت خواهد کرد و مبلغ پرداختی به شما از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید.
 • در تمام سایت هایی که امکان زیرمجموعه گیری فعال است، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.
 • مجاز به استفاده از پراکسی ها و VPN ها نیستید.
 • هرگز مجاز به استفاده از نرم افزارهایی که مشاهده تبلیغات و انجام کلیک ها را خودکارسازی یا دستکاری نمایند نیستید.
 • از اینترنت مکان های عمومی مانند دانشگاه، فرودگاه و کافی شاپ نباید برای وصل شدن به سایت Cointiply و کسب درآمد از این سایت استفاده نمایید.
 • اگر به انجام آفرها می پردازید، حتما با اطلاعات واقعی و صحیح وظایف خود را انجام دهید.

استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت COINTIPLY

همراهان گرامی برای کسب درآمد مطلوب در سایت COINTIPLY نیاز به هیچگونه سرمایه گذاری ندارید و می توانید با کمی صبر و رعایت اصولی که در این بخش آموزش خواهید دید، به درآمد قابل توجه و مطلوبی برسید.

همچنین قابل ذکر است که اگر دنبال درآمد میلیونی در ماه اول هستید  از کار در این سایت پرهیز نمایید. این سایت جهت درآمد مناسب حداقل نیاز به ۶ ماه فعالیت مداوم دارد و باید روزانه به طور منظم به سایت کوین تی پلای سر بزنید.

 • کلیک های منظم بر روی ROLL & WIN به صورت روزانه

شرط اول برای موفقیت در سایت cointiply انجام کلیک های حداکثری بر روی ROLL است. شما هر ۶۰ دقیقه، یک بار می توانید بر روی دکمه ROLL کلیک نمایید. بنابراین در هر روز نهایتا می توانید ۲۴ بار رول بزنید. سعی کنید حداقل ۱۴ بار در روز رول بزنید. هرچه تعداد رول هایی که می زنید بیشتر باشد، سرعت پیشرفت شما نیز بیشتر خواهد بود.

همچنین به صورت مداوم و روزانه در سایت به فعالیت بپردازید تا ضریب وفاداری خود را افزایش دهید. هنگامی که ضریب شما به ۱۰۰ درصد برسد، هنگامی که رول می زنید، دو برابر پاداش دریافت خواهید کرد. فراموش نکنید که حتی اگر فقط یک روز در سایت آنلاین نشوید، ضریب شما مجددا ریست خواهد شد.

 • بدست آوردن تمام کوین هایی که قادر به کسب آن ها هستید

این فرآیند تاثیر زیادی در سرعت پیشرفت شما، به خصوص در اوایل کار دارد. سعی کنید همواره به بخش های Browser Games، PTC ADS، VIDEOS و OFFER WALLS مراجعه کنید و هر روز تلاش نمایید تا کوین های بیشتری از این بخش ها بدست آورید.

 • جذب زیرمجموعه مستقیم

با توجه به اینکه در سایت cointiply می توانید بدون محدودیت به جذب زیرمجموعه بپردازید، باید از این پتانسیل حداکثر استفاده را ببرید و تا می توانید زیرمجموعه های فعال جذب نمایید. هرچقدر در این امر موفق تر عمل کنید، سرعت افزایش درآمد و پیشرفت شما نیز بیشتر خواهد بود.

شما به ازای هر رول زدن زیرمجموعه خود، ۲۵ درصد پاداش از طرف سایت دریافت می کنید. همچنین به ازای درآمدی که از بازی ها و offerwalls کسب نماید نیز ۱۰ درصد از طرف سایت به شما پرداخت خواهد گردید.

روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به چند مورد از اساسی ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف سایت cointiply.com نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در سایت کوین تی پلای عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.
 • لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.
 • در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت نمایش دهید.
 • لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره سایت cointiply به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.

بنابراین با استفاده از راه های فوق سعی کنید تا می توانید برای خود زیرمجموعه جذب نمایید.

 • رعایت اصول و مراحل ذیل (این قسمت مربوط به استراتژی استفاده از بخش MINING GAME است که دیگر کاربردی ندارد)

۱- وقتی به ۲۰۰ کوین رسیدید، به بخش MINING Game مراجعه نمایید و ارزان ترین ساختمان را خریداری نمایید. این ساختمان را در هر صورت نیاز دارید تا بتوانید GEM جمع کنید.

۲- حال هر ساعت پس از اینکه رول زدید به صفحه MINING GAME بروید و جم ها را هم با زدن گزینه “CLAIM FREE GEMS” و مطابق با توضیحاتی که قبلا داده شد، جمع آوری نمایید.

۳- تا می توانید کوین و جم جمع آوری نمایید. برای خرید ساختمان های دیگر هرگز عجله نکنید. هرچقدر ذخیره بیشتری از جم و کوین داشته باشید، سود بیشتری از ورود به بازی استخراج خواهید برد.

۴- هنگامی که حداقل بالای ۱۶۰۰ کوین داشتید، ابتدا با استفاده از جم های خود، بازده معدن خود را طبق مطالب فوق، افزایش دهید و به ۲۰۰ درصد برسانید. سپس تا می توانید با استفاده از کوین های خود ساختمان های قوی بخرید و آن ها را آپگرید نمایید.

۵- همواره بخشی از کوین ها و جم هایی که بدست می آورید را صرف افزایش قدرت استخراج معدن خود و بازسازی ساختمان ها نمایید.

۶- اوایل کار روند پیشرفت کند خواهد بود ولی به مرور زمان سرعت پیشرفت افزایش تصاعدی خواهد یافت. بنابراین صبور و پر تلاش باشید.

تذکر بسیار مهم: تنها در صورتی از بخش MINING GAME استفاده نمایید که می توانید وقت زیادی را در بازی صرف کنید و کوین و جم زیادی جمع آوری نمایید. در غیر این صورت، این بخش برای شما ضرر به همراه خواهد داشت. اگر توان صرف وقت زیاد را ندارید، فقط یک ساختمان ۲۰۰ کوینی بخرید تا بتوانید جم نیز جمع کنید. آنگاه جم های جمع آوری شده را در مارکت بفروشید و کوین دریافت نمایید.

جمع بندی

در این آموزش به صورت جامع با سایت COINTIPLY و امکانات آن آشنا شدیم و بهترین استراتژی برای کسب درآمد مطلوب از سایت کوین تی پلای را بررسی کردیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

4.4/5 - (7 امتیاز)

232 نظر در “آموزش کسب بیت کوین رایگان با سایت CointiPly

 • اکتبر 23, 2021 در 11:46 ب.ظ
  پیوند یکتا

  مطلبتون خیلی جامع و کامل بود
  اما کمی قدیمی
  در حال حاظر و بعد از کوین پات به نطرم بهترین سایت آکاکلیک باشه
  توصیه میکنم یه نگاهی بهش بندازین و یه مطلب تحیلی در موردش قرار بدین ممنونم

  پاسخ
 • سپتامبر 14, 2021 در 7:28 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با عرض سلام و خسته نباشید
  از آنجا که سایت CointiPly با آی پی ایران قابل دسترسی نیست، چطور میشه با صرافی‌های ارز دیجیتال داخل ایران کسب درآمد داشت، روش کسب درآمد از این صرافی ها به چه صورته.

  پاسخ
  • سپتامبر 15, 2021 در 12:35 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور اصلا صرافی نیست و هیچ ربطی به صرافی ها ندارد. بنابراین روش کسب درآمد از آن هیچ شباهتی به کسب درآمد از صرافی ها ندارد و چنین مقایسه و سوالی کلا اشتباه است.
   در صرافی ها به دو روش می توان درآمد کسب کرد:
   ۱- یک تریدر حرفه ای باشید و با خرید و فروش های به موقع سود کسب کنید. این نوع کسب درآمد بسیار پر ریسک و نیاز به علم، مهارت و تجربه زیادی دارد.
   ۲- در صرافی ها عضو شوید و لینک زیرمجموعه گیری دریافت کنید و از طریق تبلیغ آن لینک، زیرمجموعه جذب نمایید و به ازای فعالیت زیرمجموعه های خود در صرافی، درآمد کسب کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 22, 2021 در 7:54 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید برای ساخت ساختمان توضیح داده شده است قبل نصب و کار کردن با آن اما زمانی که نصب میکنیم فرق دارد ایکون و مسیری که برای ساختن و جمع اوری جم ولی هر چقدر میگردم طبق گفته شما چیزی موجود نیست شاید بسته شده باشه یا به جاش گزینه دیگری هستش ممنونم راهنمایی کنید با اینکه ۱۰۰۰ کوین دارم

  پاسخ
  • آگوست 23, 2021 در 5:36 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که در آموزش فوق بیان شده است، بخش مذکور غیر فعال گردیده است. عبارت زیر عیناً از مقاله کپی شده است. لطفا آموزش ها را با دقت بیشتری مطالعه فرمایید.
   {تذکر مهم: در حال حاضر بخش MINING GAME از سایت Cointiply حذف شده است و دیگر کارایی خاصی ندارد. توضیحاتی که درباره این بخش مشاهده می کنید، مربوط به زمان نگارش مقاله بوده است و در حال حاضر دیگر کاربردی ندارد. می توانید از خواندن آن ها صرف نظر کنید و مطالعه مقاله را از بخش “قوانین مهم سایت Cointiply” از سر بگیرید.}
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 21, 2021 در 11:25 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با عرض سلام من موقعی که میخوام برداشت بزنم ازین سایت و بریزم به wallet اجرا نه میشه پیام میده میگه معتر نیست ادرس کیف پول تون از هر کیف مولی استفاده کردم نشد نه میدونم چیکار کنم ممنون

  پاسخ
  • ژوئن 23, 2021 در 12:50 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در سایت بلاک چین یک کیف پول بسازید و از آدرس آن برای برداشت استفاده کنید. اگر مشکلی داشتید می توانید به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و راهنمایی بخواهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژوئن 17, 2022 در 11:15 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام ببخشید حساب من تو cointiply مسدود شده میشه توضیح بدید چطوری حسابمو برگردونم؟

    پاسخ
    • ژوئن 18, 2022 در 4:11 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     باید به پشتیبانی سایت مذکور ایمیل بزنید و دلیل مسدودی را جویا شوید. اگر تخلفی مرتکب شده باشید و نتوانید آن ها را قانع کنید رفع مسدودی ممکن نیست در غیر این صورت توسط پشتیبانی راهنمایی خواهید شد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • مارس 7, 2021 در 9:49 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام به مدیریت محترم سایت و همه دوستان عزیز

  برای باز شدن سایت فیلتر شکن هم میشه استفاده کرد ولی فقط همون یک اکانت رو که قبلا استفاده کردید حالا هم استفاده کنید من امتحان کردم مشکلی پیش نیومد و برداشتی هم داشتم اگه بیشتر از یک اکانت باشه اونوقت همه اکانت هاتون بلاک میشه و بهتره با گوگل کروم کار کنید.
  اونایی هم که می ترسن از فیلترشکن استفاده کنن سایت عصرا تا اونجایی که من اطلاع دارم از ساعت پنج و سی دقیقه به بعدهر ۱۰ یا ۱۵ دقیقه چک کنید اونم با خط ایرانسل اونوقت بدون فیلتر می یاد من با مرورگر موزیلا و خط ایرانسل امتحان کردم ولی نمی دونم چرا با همراه اول نمی یاد !

  پاسخ
 • مارس 4, 2021 در 5:17 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من یه خبری خوندم که خرید و فروش رمز ارز ها غیر قانونیه و سایت هایی این کار رو انجام میدن فیلتر و جریمه میشن.پس با این حساب فکر نکنم سایت کوینتی پلای رفع فیلتر بشه

  پاسخ
 • فوریه 15, 2021 در 9:38 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. این سایت جدیدن برام اصلن لوود نمیشه؟ و گزینه چک پروکسی میزنه. خدماتش به ایران لغو شده؟

  پاسخ
  • فوریه 16, 2021 در 6:36 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه توسط ایران فیلتر شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 12, 2021 در 7:36 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر. مقداری موجودی در سایتCointiPly داشتم که به حد نصاب برداشت رسیده،چطوری میتونم برداشت کنم. از چه کیف پولی استفاده کنم که معتبر و مورد تایید باشه؟

  پاسخ
  • فوریه 13, 2021 در 3:51 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   روش برداشت که در مقاله فوق قید شده است و می توانید استفاده فرمایید.
   در مورد کیف پول های معتبر هم می توانید از کیف پول سخت افزاری مانند لجر نانو اس، یا کیف پول های آنلاین و نرم افزاری مانند بلاک چین، کوینومی و یا اتمیک استفاده فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 5, 2021 در 1:03 ب.ظ
  پیوند یکتا

  شیطونه میگه برم سایت پیوندها فقط فهش بدم اینارو
  مسخرشو دراوردن
  میشه یه سایت دیگه شبیه این معرفی کنین؟

  پاسخ
  • فوریه 6, 2021 در 2:03 ق.ظ
   پیوند یکتا

   متاسفانه فعلا در این زمینه سایتی که دارای اعتبار مناسب باشد، در مانیتورینگ عملکرد مناسب ثبت کرده باشد و برای فعالیت ایرانیان نیز مناسب باشد، پیدا نکرده ایم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 1, 2021 در 4:50 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون از سایت خوب شما
  دوستان یه سوالی دارم ممنون میشم اگر تجربه ای دارین جواب بدین
  من میخام ازین سایت مقداری که دارم رو منتقل کنم به کیف پول تراست
  وقتی استخراج میزنم خودش یه ادرس کیف پول نوشته برای من
  من کجا باید این ادرس رو بازیابی کنم ؟ در واقع میخام کوین هامو بریزم تو کیف پول تراست خودم

  پاسخ
  • فوریه 2, 2021 در 2:25 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بر روی گزینه withdraw کلیک کنید. می توانید درآمد خود را مستقیم به کیف پول بیت کوین یا داج کوین خود انتقال دهید و یا درآمد را به حساب خود در سایت FaucetHub منتقل سازید. شما انتقال مستقیم را انتخاب نمایید. پس از انتخاب روش، کافیست شماره حساب خود را وارد کنید تا درخواست برداشت شما ثبت گردد و در صف پرداخت قرار گیرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 19, 2021 در 12:12 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام
    میخوام بدونم بعد انتقال وجه به حساب سایتFaucetHub بعد چی جوری از اونجا برداشت بزنیم و اصلا چی جوری حساب باز کنیم؟؟

    پاسخ
    • جولای 19, 2021 در 3:17 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     می توانید با استفاده از مقاله افتتاح حساب در بلاک چین برای خود والت بیت کوین بسازید. وقتی در faucethub به حداقل میزان مورد نیاز برای برداشت رسیدید می توانید آدرس والت بیت کوین خود در سایت بلاک چین یا یک صرافی را بدهید و دارایی خود را به حساب خود منتقل نمایید. برای تبدیل دارای به ریال هم باید از صرافی های آنلاین ایرانی استفاده کنید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژانویه 26, 2021 در 1:29 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام به مدیریت و کادر محترم سایت میلیونرباش و همه دوستان عزیز
  دوستان عزیز نمی دونم تا چه اندازه اطلاع دارید ولی سایت کوینتی پلی برای من با خط ایرانسل بدون فیلترشکن می یاد ولی با همراه اول نه ! البته عصرها اینجوریه نمی دونم دیگه علتش چیه امیدوارم به فعالیتتون توی این سایت خوب ادامه بدید و موفق باشید.امیدوارم این سایت خوب هم در این مورد نظرشو بگه . من وقتی قطع شد با فیلترشکن به فعالیتم توی سایتش ادامه دادم چون نخواستم امتیاز وفاداریم رو از دست بدم دیروز عصر هم بدون فیلترشکن با خط ایرانسلم برداشت زدم خدا رو شکر مشکلی پیش نیومد خواستم به دوستان عزیز اطلاع بدم.موفق باشید.

  پاسخ
  • ژانویه 26, 2021 در 1:43 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربران گرامی
   ممنون از اینکه تجربیات خود را با سایر کاربران در میان می گذارید.
   خوشحال هستیم که توانسته اید به فعالیت خود ادامه دهید و برداشت بزنید. اما استفاده از چنین نرم افزارهایی بسیار پر ریسک است و احتمال مسدود شدن حساب در هنگام واریز بسیار زیاد است. ما تحت هیچ شرایطی استفاده از این برنامه ها را توصیه نمی کنیم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 21, 2021 در 10:51 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  ممنون از پاسخگویی شما؛
  من توی سایت ساتوشی هیرو هنوز به حد نصاب برداشت نرسیدم ولی می خوام دیگه به فعالیت توی این سایت ادامه ندم (چون واقعا سایت اعصاب خردکن و خسته کننده ای هست تبلیغات نداره که ببینی امتیاز کسب کنی یه عمر رو فقط می خواد هی کلیک کنی و خیلی کم هم ساتوشی میده) من ۸ هزار تا دیگه مونده به سی هزار تا که برداشت بزنم آیا راهی هست که بتونم یه جوری برداشتتشون کنم؟ بعضی ها میگن دپوزیت این یعنی چی چطوریه ؟ واقعا نمی تونم ادامه بدم از این سایت متنفرم لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون از شما

  پاسخ
  • ژانویه 22, 2021 در 12:09 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   یا باید خودتون فعالیت کنید و حد نصاب را بدست آورید. یا زیرمجموعه های زیادی جذب کنید و از فعالیت آن ها درآمد داشته باشید و یا دپوزیت کنید.
   دپوزیت به معنی سرمایه گذاری است. یعنی به عنوان مثال مقداری را که کم دارید تا به حد نصاب برسید از والت شخصی بیت کوین خود به والت خود در سایت ساتوشی هیرو واریز کنید. اما بنده به هیچ وجه این کار را توصیه نمی کنم. قید فعالیت را بزنید بهتر است تا این که بخواهید از جیب در این سایت ها سرمایه گذاری کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • دسامبر 2, 2023 در 10:08 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام من قسمت رول برام غیر فعال شده پیام میده این ویژگی برای شما غیر فعال شده چه کار باید انجام بدم

   پاسخ
   • دسامبر 16, 2023 در 6:04 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    به سایت مذکور تیکت بزنید و مشکل خود را با آن ها در میان بگذارید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • ژانویه 17, 2021 در 11:00 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام؛
  اول می خوام تشکر کنم که واقعا سایت عالی دارید و خداییش خیلی خوب و سریع هم پاسخگو هستید واقعا ممنون
  دوم اگه ممکنه برای ما تازه کارها یه آموزش بذارید در مورد آفرها و چگونگی حل اونا و اینکه چطوربی تی سی ها به حسابمون اضافه میشه با حل اونا من حدود یکسالی هست با کوینتی پلای کار میکنم ولی اصلا با آفرها نمیدونم چطور باید کار کنم.
  سوم اگه در حالیکه با کامپیوتر با این سایت کار میکنی با موبایل هم با همون ایمیلی و یوزر پسورد که در کامپیوتر استفاده میکنی کار کنی مشکلی ایجاد میکنه؟ یعنی باید یوزر پسورد جدا و ایمیل جدا باشه با مویایل یا نه با سپاس از شما

  پاسخ
  • ژانویه 18, 2021 در 12:59 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   ۲- ببینید بخش آفرها واقعا قابل توضیح نیست. چون آفرها توسط کاربران ثبت می شود و هر آفری با توجه به توضیحاتش از شما انجام فعالیت های خاصی را طلب می کند که فقط اگر تمامی آن ها را مو به مو انجام دهید مورد تایید قرار خواهد گرفت در غیر این صورت نه تنها مبلغی به حساب شما افزوده نخواهد شد بلکه ممکن است جریمه یا مسدود شوید. به عنوان مثال ممکن است در یک آفر از شما خواسته شود فقط در یک سایت ثبت نام کنید. و در آفر دیگری از شما خواسته شود در یک سایت کلیکی ثبت نام کنید و تعداد ۲۰۰ تبلیغ نیز مشاهده کنید. آفرها بسیار متنوع هستند و هر آفری شرایط خود را دارد. اما نکات زیر را درمورد آفرها می توانم بیان کنم:
   الف- فقط آفری را انجام دهید که کاملا درک می کنید از شما چه خواسته است و مطمئن هستید که واجد شرایط انجام آن هستید.
   ب- اگر قرار است در یک سایت ثبت نام کنید یا فرم نظر سنجی را تکمیل کنید مطمئن شوید که دقیقا با همان ایمیل و مشخصاتی که در سایت cointiply عضو شده اید، این کار را انجام می دهید.
   ج- نمی توانید یک آفر مشترک را دوبار انجام دهید. یا در یک سایتی که قبلا ثبت نام کرده اید مجدد ثبت نام نمایید.
   د- بعد از انجام آفر، به شخصی که آفر را ثبت کرده است اعلام می شود که کاربر با این نام کاربری آفر را انجام داده است. آن شخص بازه زمانی خاصی را فرصت دارد تا فعالیت شما را بررسی و تایید کند. اگر تایید کند، مبلغ به حساب شما در سایت cointiply واریز خواهد شد و سپس می توانید هروقت به حداقل تعیین شده رسیدید، موجودی خود را به یک کیف پول بلاک چین برداشت بزنید.
   ۳- خیر، چون شما فقط یک اکانت دارید مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 14, 2021 در 8:29 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام؛ یه صفحه ای می یاد با عددهای متفاوت که مثلا اگه حداقل ۰٫۰۰۲ موجودی داشته باشی به اتریوم و سپس به بیت کوین چنج کنی با استفاده از بلاک چین و این کار رو چند بار انجام بدی در روز به موجودیت در کیف پول اضافه میشه می خوام نظر این سایت رو بدونم این موضوع صحت داره یا نه . با سپاس از شما

  پاسخ
  • ژانویه 15, 2021 در 2:23 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، هرگز از چنین روش هایی استفاده نکنید. هیچ یک واقعی نیست و متضرر می شوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 13, 2021 در 6:15 ب.ظ
  پیوند یکتا

  دوستان به هیچ وجه با فیلترشکن وارد نشید و فقط برید تو سایت پیوندها و درخواست رفع فیلتر سایت خارجی رو بزنید شاید رفع فیلتر کنن

  پاسخ
 • ژانویه 11, 2021 در 9:36 ق.ظ
  پیوند یکتا

  دلیل فیلتر شدن این گونه سایتها چیه؟
  مگه کسب درامد ارزی برای مملکت بده؟یه عده جوون بیکار دوزار پول در میارن برا خودشون
  واقعا دلیلش چیه؟

  پاسخ
  • ژانویه 12, 2021 در 4:17 ق.ظ
   پیوند یکتا

   بنده هم بی اطلاعم. باید نهادهایی که این احکام را صادر و اجرا می کنند، پاسخگو باشند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 9, 2021 در 9:12 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  ببخشید چرا نمیشه وارد سایت CointiPly شد، سایت مشکلی داره لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • ژانویه 10, 2021 در 2:48 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه سایت مذکور توسط ایران فیلتر شده است. با توجه به اینکه استفاده از قیلترشکن خلاف قوانین سایت cointiply است بنابراین فعلا نمی توان کاری کرد.
   فعلا تنها کاری که می توان انجام داد این است که به آدرس {peyvandha.ir} مراجعه نمایید و بر روی “درخواست رفع فیلتر” کلیک نمایید. سپس در صفحه باز شده گزینه “درخواست رفع فیلتر سایت خارجی” را انتخاب کنید و با وارد کردن لینک سایت مذکور و تکمیل کردن اطلاعات، برای سایت کوین تی پلای درخواست رفع فیلتر ثبت نمایید. احتمال دارد اگر تعداد درخواست ها زیاد شود ترتیب اثر دهند و رفع فیلتر شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 9, 2021 در 1:33 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام سایت متاسفانه فیلتر شد و اگر با فیلتر شکن هم بریم هیچ فایده نداره و پولی دریافت نمیکنیم و اکانتمون رو هم بن میکنن . من به ساپورت سایت میل دادم و اینو در جواب گفتن
  Hi nima,
  ​We are not filtering anyone from Iran. However, no one is allowed to use VPN on our site under any circumstances so that may be the cause of your problem.
  Brenna
  Cointiply Support Agent
  یعنی هیچی دیگه مشکل از اینترنت اینجاست و نباید هم از وی پی ان استفاده بشه . تونستید همه میل بزنید به ساپورت تا لاقل لینک سایت رو حداقل عوض کنن

  پاسخ
 • ژانویه 9, 2021 در 8:47 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام؛ لطفا به سوالم جواب بدید از دیشب سایت cointiply باز نمیشه با مرورگرهای مختلف هم امتحان کردم ولی باز نمیشه از قیلترشکن هم که استفاده نکردم چرا سایت برام باز نمیشه در حالیکه تا پیش از این مشکلی نداشت می ترسم امتیازم از صد در صد به صفر برسه باید چکار کنم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید یا حداقل ایمیل تماس و پشتیبانی سایت کوینتی پلی رو برام بنویسید. ممنون از شما

  پاسخ
  • ژانویه 10, 2021 در 2:41 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه سایت مذکور توسط ایران فیلتر شده است. با توجه به اینکه استفاده از قیلترشکن خلاف قوانین سایت cointiply است بنابراین فعلا نمی توان کاری کرد.
   فعلا تنها کاری که می توان انجام داد این است که به آدرس {peyvandha.ir} مراجعه نمایید و بر روی “درخواست رفع فیلتر” کلیک نمایید. سپس در صفحه باز شده گزینه “درخواست رفع فیلتر سایت خارجی” را انتخاب کنید و با وارد کردن لینک سایت مذکور و تکمیل کردن اطلاعات، برای سایت کوین تی پلای درخواست رفع فیلتر ثبت نمایید. احتمال دارد اگر تعداد درخواست ها زیاد شود ترتیب اثر دهند و رفع فیلتر شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • ژانویه 9, 2021 در 3:18 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله به نظر می رسد فیلتر شده است. تنها کاری که می توان انجام داد این است که کاربران زیادی به صفحه پیوندها مراجعه کنند و درخواست رفع فیلتر سایت مذکور را ثبت نمایند. شاید ترتیب اثر دهند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 8, 2021 در 11:13 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام سپاس از توضیحات کامل و جامع شما
  لطفا بفرمائید سایت piratecash معبر هست
  با تشکر

  پاسخ
  • ژانویه 9, 2021 در 3:23 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور نوپاست و اعتبار خاصی ندارد. در این مدت کمی هم که از فعالیتش می گذرد عملکرد قابل قبولی نداشته است و نشانه های سایت های اسکم را دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • ژانویه 9, 2021 در 9:18 ق.ظ
   پیوند یکتا

   با عرض سلام
   ابن سایت از دیروز هشتم ژانویه ۲۰۲۱ باز نمیشه.. صفحه مربوط به فیلترینگ ایران با نام پیوندها هم نمیاد که برای رفع فیلتر اقدام کنیم.. ممکنه خود سایت ایران رو تحریم کرده باشه؟؟
   اگه راه حلی به نظرتون میرسه بفرمایید، با قیلترشکن هم بریم سایت بلاکمون میکنه اگه یک روز رول نزنیم جایزه وفاداریمون هم صفر میشه.

   پاسخ
   • ژانویه 10, 2021 در 2:42 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    متاسفانه سایت مذکور توسط ایران فیلتر شده است. با توجه به اینکه استفاده از قیلترشکن خلاف قوانین سایت cointiply است بنابراین فعلا نمی توان کاری کرد.
    فعلا تنها کاری که می توان انجام داد این است که به آدرس {peyvandha.ir} مراجعه نمایید و بر روی “درخواست رفع فیلتر” کلیک نمایید. سپس در صفحه باز شده گزینه “درخواست رفع فیلتر سایت خارجی” را انتخاب کنید و با وارد کردن لینک سایت مذکور و تکمیل کردن اطلاعات، برای سایت کوین تی پلای درخواست رفع فیلتر ثبت نمایید. احتمال دارد اگر تعداد درخواست ها زیاد شود ترتیب اثر دهند و رفع فیلتر شود.
    البته راه دیگری نیز وجود دارد که تهیه vps یا vpnهای کاملا امن و اختصاصی است که هم از نظر اقتصادی صرف ندارد و هم دارای ریسک است. بنابراین استفاده از این راه را پیشنهاد نمی کنم.
    موفق باشید.

    پاسخ
  • فوریه 22, 2021 در 12:57 ب.ظ
   پیوند یکتا

   این سایت وقت تلف کردنه فقط.
   تا ۶۰ دلار به راحتی بدست میاری از ۶۰ دلار به بعد شانست انقدر کم میشه که اصلا نمیتونی به ۱۰۰ دلار برسونیش.
   هیچ راه ارتباطی هم نداره توییترش جوابی نمیگیری.۲۷ تا رفرال فعال هم دارم توش کلی دلیل برای اسکم بودنش هست.
   اسکمه من وقتمو تلف کردم تو نکن اینکارو 😀

   پاسخ
 • دسامبر 19, 2020 در 1:19 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید خدمت شما… ببخشید چجوری میشه سکه هایی که از بخش بازی جمع آوری کردیم رو برداشت بزنیم؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید.. آیا اصن امکان برداشت اون سکه ها وجود داره؟؟ سپاس از پاسخگوییتون

  پاسخ
  • دسامبر 20, 2020 در 5:20 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هر کوینی که به بالانس شما اضافه گردد یا بتوانید آن را به بالانس Redeem نمایید امکان برداشت دارد. کوین هایی که این شرایط را نداشته باشند امکان برداشت ندارند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 11, 2020 در 2:13 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام برای گوشی های ایفون برنامه ی cointply وجود نداره؟ بدون نصب برنامه تو سایت هم میشه کار کرد یا خیر؟

  پاسخ
  • دسامبر 11, 2020 در 11:16 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اصلا نیازی به نصب برنامه نیست. داخل خود سایت cointiply و مطابق با مقاله فوق فعالیت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 27, 2020 در 4:38 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام لینک زیر مجموعه برای دوستان ارسال میکنم باز نمیشه پیغام ۴۰۴ یعنی وجود ندارد میاد علت بفرمایید ممنون میشم

  پاسخ
  • نوامبر 28, 2020 در 1:57 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   فقط یک دلیل دارد آن هم این است که لینک صحیح و کامل کپی نشده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 22, 2020 در 6:32 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام از قسمت دیدن ویدئو بعد از دیدن اسلایدها هیچ مبلغی به حساب اضافه نمیشه. چند مورد انجام دادم ولی در آخر Conversion ID میده و هیچ چیزی اضافه نمیشه به حسابم

  پاسخ
  • نوامبر 23, 2020 در 12:37 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پس از اینکه ویدیو ها و تبلیغات بینشان را مشاهده کردید به شما امتیازاتی تعلق خواهد گرفت که باید یک اکانت در سایت Hideout.tv بسازید و سپس از طریق آن می توانید از طریق وب سایت مذکور امتیازات خود را به اصطلاح redeem نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 11, 2020 در 1:03 ب.ظ
  پیوند یکتا

  برای تبدیل شناسه آی دی به کوین چه کنم. چون تبلیغات دیدم و بهم شناسه آی دی داد

  پاسخ
  • نوامبر 12, 2020 در 12:37 ق.ظ
   پیوند یکتا

   در قبال مشاهده تبلیغ به شما کوین داده می شود و نیازی به تبدیل نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • نوامبر 13, 2020 در 10:59 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خسته نباشید لطفا کمک کنید من امروز هیچ کپچایی نمیتونم حل کنم و این ارور میاد 👇
    رایانه یا شبکه شما ممکن است در حال فرستادن پُرسمان های خودکار باشد برای محافظت از کاربرانمان درخواست شما رافعلا نمیتوانیم پردازش کنیم.
    و بعد چند بارتلاش وارد کپچا میشم و تیک سبزم میخوره وقتی میخام کارو انجام بدم ارور بعدی میزنه کپچا درست حل نشده درصورتی که تیک سبز فعال شده بود لطفا کمک کنید نتونم کپچا حل کنم تمام زحماتم هدر میره

    پاسخ
    • نوامبر 14, 2020 در 2:48 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     موارد زیر را لحاظ فرمایید:
     ۱- از اکانت خود به صورت کامل خارج شوید.
     ۲- مودم را خاموش و پس از ۱۰ ثانیه روشن کنید.
     ۳- کش مرورگر خود را پاک کنید.
     ۴- از مرورگر های به روز استفاده نمایید و گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
     ۵- افزونه های خودکار ساز تبلیغات روی مرورگر نصب نباشد.
     ۶- مجدد به اکانت خود وارد شوید و کپچا را حل نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • نوامبر 25, 2020 در 11:45 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام ببخشید شنیدم این سایت اسکم میشه درسته

   پاسخ
   • نوامبر 26, 2020 در 4:19 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    این سایت تاکنون عملکرد مثبتی داشته است و جزء سایت های معتبر در این حیطه است. اما در دنیای سایت های کلیکی و قطره چکانی به هیچ سایتی نمی توان اعتماد کامل داشت و ممکن است در آینده اسکم شوند.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • اکتبر 27, 2020 در 2:58 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. ببخشید من بعضی اوقات ک وارد حساب خودم میشم vvpnروشنه. هنوز به حد نصاب برداشت نرسیدم. به نظرتون مشکلی پیش میاد برای برداشت در آینده یا اینکه بازم فعالیت داشته باشم؟مطلب بعدی هم اینکه ویدئو های نرم افزار با vpnاجرا میشه اینو چه کارکنم؟ لطفا دقیقا توضیح بدین

  پاسخ
  • اکتبر 28, 2020 در 1:01 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- استفاده از vpn در این سایت و تمام سایت های مشابه تخلف است و اگر متوجه شوند شما از چنین برنامه ای استفاده کرده اید حتما در هنگام برداشت حساب شما را مسدود خواهند کرد. بنابراین به احتمال زیاد در هنگام برداشت دچار مشکل خواهید شد.
   ۲- راهکاری وجود ندارد. افراد مقیم ایران امکان تماشای ویدئوهای مذکور را ندارند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 19, 2020 در 7:24 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  من نمیدونستم نباید از vpn استفاده شه و ررای ثبت نام و روز اولی که دارم استفاده میکنم از vpn استفاده کردم

  الان دیگ بعدا مشکلی پیش میاد

  پاسخ
  • اکتبر 19, 2020 در 8:54 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله احتمالا دچار مشکل خواهید شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 14, 2020 در 10:47 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من دیشب واریز زدم از سایت امروز ارور داد و دیگه وارد حسابم نمیشه میگه رمز و نام کاربری اشتباهه (اشتباها با فیلتر شکن وارد شدم)
  تو رو خدا کمکم کنید کلی زحمت کشیده بودم

  پاسخ
  • اکتبر 14, 2020 در 5:07 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به هیچ عنوان نباید از نرم افزارهای تغییر ip برای فعالیت در این سایت ها استفاده کنید. تخلف است و اگر متوجه شوند حساب مسدود می شود. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که به پشتیبانی سایت مذکور ایمیل بزنید و درخواست کمک کنید شاید به مشکل شما رسیدگی کنند. هرچند احتمالش بسیار کم است که کار خاصی برای شما انجام دهند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 12, 2020 در 11:05 ب.ظ
  پیوند یکتا

  ممنون از مطلب مفیدتون
  میخواستم بدونم بر اساس کوین دلار میده یا بیت کوین
  چون با افزایش قیمت بیت کوین از مقدار بیت کوین من کم میشه اینجوری بصرفه است بنظر شما یا قبل از گرون شدن بیت کوین باید بفروشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • اکتبر 13, 2020 در 1:45 ق.ظ
   پیوند یکتا

   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   سایت مذکور بر اساس دلار محاسبات را انجام می دهد. توصیه می کنم هر زمانی به حداقل مقدار تعیین شده رسیدید، برداشت بزنید چون طبق پیش بینی بنده در سال پیش رو قیمت بیت کوین صعودی خواهد بود و بهتر است سرمایه خود را به صورت بیت کوین ذخیره نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 29, 2020 در 2:07 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  میخواستم بپرسم روشی هست تا دلار هایی که از سایت کوینتی پلای به دست میاریم رو بفروشیم؟

  پاسخ
  • سپتامبر 30, 2020 در 1:36 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   امکان دریافت دلار از کوین تی پلای وجود ندارد. سایت مذکور به کاربران فقط بیت کوین و دوج کوین می دهد.
   اما به هر حال بعد از دریافت درآمد، به راحتی می توانید بیت کوین یا دوج کوین های خود را به صرافی های آنلاین و ایرانی ارز دیجیتال بفروشید و ریال دریافت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 20, 2020 در 12:09 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام، میشه اموزش کسب بیتکوین با نرم افزار همین سایت یعنی cointiply رو هم قرار بدین.
  ممنون

  پاسخ
  • آگوست 20, 2020 در 2:26 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   درخواست شما به تیم تولید محتوا ارجاع داده شد. اما به طور کلی تفاوت خاصی از نظر گزینه ها وجود ندارد و با مطالعه دقیق آموزش فوق و تطبیق گزینه ها می توانید با نحوه کار آشنا گردید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 26, 2020 در 5:57 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام شرمنده این همه سوال میپرسم بالا قسمت مقاله شما اشاره کردین که اگه میخایم درامد سالم داشته باشیم با قسمت multiplierکاری نداشته باشیم من حقیقتش با این قسمت کار کردم خیلییی خوبه کوین خوبی میشه از این بخش در اورد حالا سوالم این هست موقع برداشت به مشکل بر میخوره از این قسمت زیاد استفاده میکنم؟؟

    پاسخ
    • آگوست 27, 2020 در 1:51 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     خیر، مشکلی برای برداشت ایجاد نخواهد کرد.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • سپتامبر 2, 2020 در 11:49 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام. از امروز صبح من نمیتونم وارد سایت بشم و ارور http 400 میده. شما هم همین مشکل رو دارید؟

    پاسخ
    • سپتامبر 2, 2020 در 10:55 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     سایت مذکور در حال حاضر مشکلی ندارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • نوامبر 19, 2020 در 12:12 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام جیمیلی که باید ۱۰۰کوین رو دریافت کنم پیدا نمیکنک اطفا ادرس دقیق بفرمایید؟

    پاسخ
    • نوامبر 19, 2020 در 2:56 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     متاسفانه متوجه منظور شما نمی شوم. در مورد این سایت اصلا چنین چیزی وجود ندارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آگوست 18, 2020 در 11:11 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام مرسی بابت زحماتتان
  ببخشید این سایت به کیف پول پرفکت مانی پرداختی دارد ؟
  اگر ندارد لطفا کیف پول مناسبی را معرفی کنید مرسی

  پاسخ
  • آگوست 19, 2020 در 3:32 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر در پرفکت مانی یک کیف پول بیت کوین بسازید آنگاه می توانید به کیف پول بیت کوین خود درخواست برداشت دهید. همچنین می توانید از کیف پول های اختصاصی مانند بلاک چین یا کوینومی استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 3, 2020 در 4:25 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  چراغ چت کردن من دو روزه قرمزه دیگه سبزنمیشه؟

  پاسخ
  • آگوست 3, 2020 در 8:11 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   مدت زمان آن، بستگی به دلیل آن دارد. احتمالا پس از اتمام دوره محرومیت، مجدد سبز خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 10, 2020 در 3:00 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام من ثبت نام کردم ولی خیلی کند هست ولی سایت دیگه که معررفی کردین استفاده میکنم این مشکل و نداشت و این که پرداختی هنوزم داره؟

    پاسخ
    • آگوست 10, 2020 در 7:02 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     در مورد کندی که کار خاصی نمی توان کرد. از نظر پرداخت هم در حال حاضر پرداخت های منظم دارند.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آگوست 2, 2020 در 7:32 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.میخواستم بدونم سایت {moremoney.io} پرداختی و ارزش فعالیت داره؟

  پاسخ
  • آگوست 3, 2020 در 2:52 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور چندان با سابقه نیست و در زمره سایت های معتبر قرار نمی گیرد. همچنین برخی مشکلات در کد نویسی و امنیت دارد که حساسیت برانگیز است. اما تا کنون از نظر پرداختی عملکرد قابل قبولی داشته است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 1, 2020 در 8:46 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  ببخشید ضریب وفاداری رو کجا میتونم ببینم

  پاسخ
  • آگوست 2, 2020 در 2:40 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   زیر دکمه ی رول، با کمی فاصله میزان وفاداری شما نمایش داده می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 30, 2020 در 5:17 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  ۱٫ازکجا میتونم لول به دست بیارم؟
  ۲٫من یه آفر رو باز کردم و درسایت مذکور ثبت نام کردم ولی بعد منصرف شدم از سایت خارج شدم میخاستم بدونم به زودی مسدود خواهم شد؟
  ممنون از پاسختون

  پاسخ
  • جولای 31, 2020 در 1:35 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- هرچقدر کوین بیشتری بدست آورید، لول شما نیز به تدریج افزایش پیدا خواهد کرد. بنابراین سعی کنید بیشتر رول بزنید و همچنین در بخش آفرها و بازی ها فعال باشید تا کوین های بیشتری کسب نمایید.
   ۲- نظر خاصی ندارم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 30, 2020 در 3:38 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید میشه واسه برداشت آدرس کیف پولم تو صرافی نوبیتکس یا بید ارز بدم یا حتما باید کیف پول هایی مثل کوینومی یا جکس والت باشه
  آخه دیگه نمی خوام کارمزد سنگین واسه فروش و یا انتقال بیت کوین به جای دیگه رو بدم

  پاسخ
  • جولای 30, 2020 در 2:45 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   می توان چنین کاری کرد اما بنده چنین کاری را توصیه نمی کنم چون ممکن است موجب مسدودی اکانت شود. دلیل آن هم این است که اگر یک کاربر دیگر در سایت cointiply به کیف پول صرافی مانند بیدارز درخواست برداشت دهد، سایت cointiply اکانت هر دو کاربر را مسدود می کند چون معتقد است آن ها یک کاربر هستند که دارای یک حساب مشترک می باشند. بنابراین به نظر بنده ریسک نکنید و به کیف پول شخصی خود مبلغ را واریز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 9, 2020 در 2:27 ب.ظ
    پیوند یکتا

    ببخشید می تونید یکم دقیق تر توضیح بدید دقیقا این آدرس ها چه طور مثل هم هستند آخه این مشکل با پشتیبانی صرافی نوبیتکس مطرح کردم ولی متوجه منظورتون نشدن

    پاسخ
    • آگوست 10, 2020 در 1:21 ق.ظ
     پیوند یکتا

     همان طور که می دانید کیف پولی که در یک صرافی است متعلق به شما نیست بنابراین شخصی به حساب نمیاد. به همین دلیل استفاده از چنین کیف پول هایی در سایت هایی که نسبت به تعدد اکانت برای هر کاربر محدودیت دارند، توصیه نمی شود.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • جولای 29, 2020 در 6:42 ب.ظ
  پیوند یکتا

  من با اینترنت برادرم ثبت نام کردم ولی الان دارم بااینترنت خونمون تو سایت فعالیت میکنم میخاستم بدونم برای بعد به مشکلی برنمیخورم

  پاسخ
  • جولای 30, 2020 در 1:40 ق.ظ
   پیوند یکتا

   اگر برادر شما با اینترنت خود، توی سایت مذکور فعالیت داشته است ممکن است دچار مشکل شوید. در غیر این صورت مشکلی نخواهد بود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 28, 2020 در 11:33 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  گزینه chatting به چه دردی میخوره؟ اگه چت کنیم کوین به ما میده؟

  پاسخ
  • جولای 29, 2020 در 1:01 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر. می توانید سوالات خود را از سایر کاربران بپرسید و با آن ها در ارتباط باشید. به این شکل میزان مشارکت و فعالیت شما نیز افزایش خواهد یافت اما به صورت مستقیم کوینی به همراه نخواهد داشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 18, 2020 در 2:25 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون از سایت خوبتون.ببخشید این سایت فقط ip رو چک میکنه؟ یا مک آدرس دستگاه رو هم چک میکنه؟ در مورد آفروال ها بگم ک با ip آمریکا رفتم توی آفروال ادجم و بازی های زیادی هم داره ک تا الان هرکدومو تموم کردم سکه هاشو بهم داده.و پوله زیادی هم درآوردم حدود صد دلار ولی اومدم و چند اکانت ساختم توی شبیه ساز اندروید توی pc و بعضی اوقات موقع برداشت پولم بلاک شد.ینی حدود صد دلاری بلاک شد.من الان با پول درآوردن از این سایت هیچ مشکلی ندارم توی ی هفته میتونم سی دلار حتی بیشترهم دربیارم از یک اکانت اما نمیدونم واس این چنداکانت داشته باشی باید چیو رعایت کنی تا بلاک نشی.بعدم ی نکته اینک فک نکنم سایت فیلترشکنو تشخیص بده چون میگم بارها برداشت داشتم اومده.اگ اطلاعاتی دارین دراین زمینه ک سایت از کجا متوجه میشه ک من چنداکانت دارم ممنون میشم کمکم کنین

  پاسخ
  • جولای 19, 2020 در 1:16 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ip شما از دو بخش آدرس دیوایس و آدرس اتصال تشکیل می شود. بنابراین به ازای هر اکانت هم دیوایس و هم خط اینترنت باید منحصر به فرد باشد. استفاده از نرم افزارهای تغییر ip تخلف است و اگر سایت متوجه شود در هنگام برداشت، حساب را مسدود می کند. بنابراین اگر قصد دارید از چنین نرم افزارهایی استفاده کنید باید vpn خصوصی و مطمئن باشد. اگر vpn عمومی باشد، تعداد زیادی از کاربرهای دیگری که از آن برنامه استفاده می کنند نیز آدرس اتصال مشترک با شما دارند و اگر در سایت مذکور اکانت بسازند، تخلف هر دو کاربر آشکار خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • اکتبر 22, 2020 در 3:04 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام بنده هم لپ تاپ دارم هم مبایل و دارم از هردو استفاده میکنم یا مثلا برادر هم ممکنه استفاده کنه برای مبایلش چون منبع اینترنت ما یکیه این مشکلی پیش میاره؟؟

    پاسخ
    • اکتبر 23, 2020 در 2:04 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     بله این کار تخلف است و به احتمال زیاد در هنگام برداشت دچار مشکل خواهید شد. جهت فعالیت باید حتما هم دیوایس و هم منبع اینترنت مستقل باشد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • جولای 2, 2020 در 4:42 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  میشه یکم راجع به آفر ها توضیح بدید
  تو یکی از آفر ها گفته بود یه بازی رو نصب کن تا لول ۲۴ برو ۲۰ هزار تا سکه بگیر
  رفتم ولی دوباره اون آفرو پیدا نکردم که سکه هامو بگیرم
  چیکار باید بکنم ؟
  کلا چجوری میشه با نصب بازی و تا یه لولی رفتن سکه گرفت.. چون تا اون لول برسی دیگه نمیتونی آفرو پیدا کنی.
  ممنون

  پاسخ
  • جولای 3, 2020 در 1:29 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در هر آفر شرایط خاصی تعیین شده است که باید آن ها را انجام دهید تا پاداش آن به شما تعلق گیرد. فقط آفرهایی را انجام دهید که دقیقا متوجه می شوید از شما چه خواسته است. در غیر این صورت می تواند موجب مسدودی اکانت گردد. توضیح بیشتری در مورد آفرها نمی توان داد چون هر آفر شرایط مخصوص به خود را دارد.
   نیازی هم به پیدا کردن آن آفر نیست. کافیست شما آفر را انتخاب کنید و تایید کنید آن را انجام خواهید داد. سپس با ایمیلی که در سایت cointiply ثبت نام کرده اید، به انجام آفر بپردازید. پس از انجام کامل آفر، به شما پاداش آن توسط تبلیغ دهنده داده خواهد شد. همچنین می توانید فعالیت های خود را در Activity دنبال کنید. اگر آفر را صحیح انجام دادید اما پاداش به شما داده نشد، می توانید از طریق Contact & Support با پشتیبانی سایت cointiply ارتباط برقرار کنید و انجام آفر و عدم پرداخت را گزارش دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 21, 2020 در 12:38 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام تشکر از مطالب مفیدتون میشه راجبه کد پرومو هم توضیحی بدین و اینکه از کجا میشه کد پرومو این سایتو دریافت کرد؟؟؟؟

    پاسخ
    • جولای 22, 2020 در 2:40 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
     ببینید به عنوان مثال با فالو کردن توییتر سایت مذکور، گاها کدی در توییترشان گذاشته می شود که به عنوان نمونه به ۸۰۰۰ نفر اولی که آن کد را در قسمت Redeem Promo Code وارد کنند، کوین رایگان داده خواهد شد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژوئن 22, 2020 در 4:42 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم سایت cryptofree سایتی هست که اعتبار داره یا اسکم هستش؟ ممنونم

  پاسخ
  • ژوئن 22, 2020 در 11:32 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت معتبری نمی باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 12, 2020 در 5:35 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید میشه وقتی مقدار کوین ها ب حداقل برداشت رسید بریم صرافی و اونجا کارهای برداشتش رو انجام بدیم؟امکان این کار وجود داره میشه راجبش توضیح بدید ممنون

  پاسخ
  • ژوئن 13, 2020 در 4:46 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، چنین مساله ای امکان پذیر نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • جولای 23, 2020 در 10:03 ب.ظ
   پیوند یکتا

   هر بیت کوین در سایت کوینتیپلی چقدر است ؟

   پاسخ
   • جولای 24, 2020 در 5:57 ق.ظ
    پیوند یکتا

    این سوال مانند این است که بپرسید یک ریال در سایت دیجی کالا چقدر است؟
    یک بیت کوین در همه جا یک بیت کوین است و در این لحظه قیمت آن حدود ۹۵۸۰ دلار است.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • می 14, 2020 در 10:09 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  کجا میتونم زیر مجموعه های خود را ببینم در سایت cointiply

  پاسخ
  • می 17, 2020 در 11:41 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پس از ورود به حساب کاربری، بر روی نام کاربری خود کلیک کنید و از منوی آبشاری گزینه Referrals را انتخاب فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژوئن 2, 2020 در 4:06 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام وقت بخیر
    موقع برداشت ایمیلی برای تایید اومد که به اشتباه گزینه هولدو زدم ،الان چطوری میتونم اون مقدارو درباره برداشت کنم

    پاسخ
    • ژوئن 3, 2020 در 12:08 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     چند روزی صبر کنید اگر مبلغ به اکانت شما برگشت داده شد، مجدد درخواست برداشت ثبت نمایید و ایمیل تایید را صحیح تایید کنید تا پرداخت صورت گیرد. اما اگر مبلغ به اکانت برگشت داده نشد، با پشتیبانی سایت مذکور ارتباط برقرا کنید و مشکل خود را مطرح سازید.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • می 7, 2020 در 1:47 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در حال حاضر تقریبا معادل ۱۵۰ تومان است.
   موفق باشید.

   پاسخ
    • می 11, 2020 در 2:53 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     ۱۵۰ تک تومان.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آوریل 25, 2020 در 1:28 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چطوری میتونم از این سایت مبالغ رو درخواست بدم بیاد به حسابم ؟

  پاسخ
  • آوریل 26, 2020 در 1:47 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در بالای سایت، سمت راست، نامی که اکانت خود را با آن ساخته اید قرار دارد. اگر بر روی این نام کلیک کنید منویی آبشاری باز می شود. سپس گزینه Withdraw را انتخاب فرمایید. در مرحله بعد با انتخاب روش مورد نظر و وارد نمودن شماره کیف پول بیت کوین خود، درخواست برداشت شما ثبت می گردد و در صف پرداخت قرار می گیرد. همچنین در این صفحه قوانین مربوط به برداشت درآمد نیز وجود دارد که ملزم به رعایت آن ها نیز هستید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 21, 2020 در 2:33 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید اگه موجودی سایت بالای ۳۵۰۰۰ کوین باشه هر روز پنج درصد بهمون سود می ده یا اینکه سالانه پرداخت میکنه؟؟

  پاسخ
  • آوریل 22, 2020 در 1:25 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بدون شک منظور سود سالانه است. هیچ جایی در دنیا سود ۵% روزانه نمی دهد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • ژوئن 16, 2020 در 12:37 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام.وقت بخیر
   من جمعه بعدازظهر تمام موجودی ام را به حساب داج کوین خودم انتقال دادم. موجودی ام صفر شد ولی به حساب داج کوین ام نیامده. بیشتر از ۷۲ ساعت شده الان.
   علتش چیه؟
   اسکم شده؟؟؟

   پاسخ
   • ژوئن 16, 2020 در 2:58 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    سایت مذکور فعال است و در حال حاضر پرداختی دارد.
    اگر مرتکب تخلفی نشده باشید و فرآیند را صحیح طی کرده باشد، دلیل آن می تواند تعطیلی روزهای شنبه و یکشنبه باشد. اگر در ظرف ۱۰ روز مبلغ به حساب شما واریز نشد، می توانید به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و علت را جویا شوید.
    موفق باشید.

    پاسخ
  • آگوست 7, 2020 در 11:45 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام ااین کپچا دقیقا چی آزمون میخاد معنی کلمه که میده ؟؟؟

   پاسخ
   • آگوست 8, 2020 در 3:07 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    کپچا ها دو نوع هستند یا یک عبارت نوشته شده است و شما باید دقیقا همان عبارت را در کادر زیر آن تایپ نمایید. یا به صورت تصویری هستند و شما باید دقیقا همان چیزی که در تصویر از شما خواسته شده است را بیابید. مثلا به شما گفته شده است Bus را ها بیابید. یعنی باید هر تصویری که در آن اتوبوس وجود دارد را انتخاب نمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • آوریل 14, 2020 در 2:02 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام میخواستم بپرسم فرق کوین و بیت کوین چیه؟من مدام کوین میگیرم ولی بیت کوینم زیاد نمیشه،فرق این دو چیه و اصلا کوین به چه درد مبخوره؟

  پاسخ
  • آوریل 14, 2020 در 2:59 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   لطفا آموزش ها را با دقت بیشتری مطالعه فرمایید.
   جملات زیر دقیقا از آموزش فوق کپی شده است:
   هر یک کوین در این سایت، همواره معادل ۰٫۰۰۰۱ دلار است و بر همین اساس، معادل ارزش آن به شما بیت کوین اختصاص خواهد گرفت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 5, 2020 در 3:25 ق.ظ
  پیوند یکتا

  باسلام. در cointiply قسمت درصد وفاداریش فقط تا ۱۰۰ درصد هست یا بیشتر از ۱۰۰ هم میشه. و اگر درصد ما ۱۰۰ رسید بازهم باید مرتب هرروز ادامه بدیم وگرنه درصدمون صفر میشه یا نه؟ ممنون.

  پاسخ
  • آوریل 6, 2020 در 1:38 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   درصد فقط تا ۱۰۰ افزایش می یابد و به معنی ۲ برابر شدن درآمد به ازای هر بار رول زدن است. پس از رسیدن به ۱۰۰ نیز باید هر روز فعال باشید و ادامه دهید. اگر ۲۴ ساعت این کار را انجام ندهید، درصد صفر خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آوریل 6, 2020 در 5:56 ب.ظ
   پیوند یکتا

   باسلام. ببخشید خواستم ببینم شما از سایت کوین اوپن (coinopen.site) اطلاع دارید؟ برای ایران کار میکنه؟ برای برداشت اول پیغام میده ۰۰۱٫ دپیوریت کنید تا قفل برداشت باز بشه. من دیپوزیت کردم ولی بعد که برداشت میزنم هیچ کاری نمیکنه. ایمیل هم زدم بهشون هنوز که جوابی نیومده برام. ممنون.

   پاسخ
   • آوریل 7, 2020 در 1:26 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    سایت مذکور اسکم می باشد و پرداختی ندارد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • آوریل 4, 2020 در 7:23 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من درخواست برداشت کوین رو دادم و توی قسمت Payment History وضعیت پرداخت نوشته Awaiting Email ایمیل برام اومد و روی تایید هم زدم ولی بعد پیام خطا داد. حالا برام واریز میشه یا نه؟ چقدر طول میکشه؟ ممنون برام ایمیل کنید.

  پاسخ
  • آوریل 4, 2020 در 11:39 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   باید پیغام خطا را درج کنید. اگر ایرادی گرفته است که پرداخت نخواهد شد اما اگر تایید شده باشد و مشکلی وجود نداشته باشد، پرداخت خواهد شد. معمولا ظرف ۷ روز پرداخت ها انجام خواهد شد.
   اگر سوال یا مشکلی داشتید می توانید به پشتیبانی سایت مذکور ایمیل بزنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آوریل 5, 2020 در 3:07 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام. خودم فهمیدم مشکل چی بود درسش کردم و واریز بعد چند ساعت انجام شد. باید لینک پایین صفنه ایمیل را کپی کنیم و در صفحه browser اینترنت چیست کنیم و آنجا بزنیم روی تایید ایمیل سریع انجام میشه. خواستم این نکته رو بگذارید تا دوستان هم ببینند. ممنون.

   پاسخ
 • مارس 26, 2020 در 2:56 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من ۲۵۰ کوین در قسمت بازی ها دارم. ولی توی موجودی نمایش داده نمیشه. چطور اونا رو به موجودیم اضافه کنم؟؟

  پاسخ
  • مارس 27, 2020 در 2:06 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   دقیقا منظور شما از بازی کدام بخش است؟ گزینه انگلیسی را درج نمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • مارس 27, 2020 در 10:08 ب.ظ
    پیوند یکتا

    قسمت earn coin گزینه ی play game. وقتی این گزینه رو میزنم، ی صفحه جدید باز میشه که بازی های روزانه داره و در ازای بازی کردن سکه میده ولی به موجودیم اضافه نمیشه.

    پاسخ
    • مارس 28, 2020 در 4:42 ق.ظ
     پیوند یکتا

     وقتی نوار فعالیت در بخش بازی ها پر شود به صورت اتوماتیک کوین ها به حساب شما افزوده می گردد. اگر مطمئن هستید که کوین های شما به حسابتان اضافه نمی گردد، می توانید به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و مشکل را با آن ها در میان گذارید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • مارس 28, 2020 در 10:27 ق.ظ
      پیوند یکتا

      تا الان ۱۰۰۰ کوین دیگه از بازی کردن بدست آوردم. و نوار فعالیت برام پر شده و ۲۰ کوین به حسابم رفته ولی این ۱۰۰۰ کوین نه. به نظرتون فقط برای فعال بودن تو اون صفحه کوین میدن یا برای هر بازی که انجام میشه؟

     • مارس 28, 2020 در 7:09 ب.ظ
      پیوند یکتا

      فقط به ازای پر شدن نوار فعالیت ها، به حساب اصلی شما کوین تعلق می گیرد. و بین کوین و pods تفاوت وجود دارد.
      می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید و توضیحات سایت مذکور را در مورد podsها نیز مطالعه نمایید:
      {https://cointiply.freshdesk.com/support/solutions/articles/36000127166-what-are-pods}
      موفق باشید.

     • مارس 28, 2020 در 4:26 ب.ظ
      پیوند یکتا

      You earn coins each time you finish playing a game. Coins are rewarded as a portion of your score. Redeem your coins for brand new avatars!
      وقتی روی جزییات کوین ها کلیک میکنم، اینو مینویسه☝️

 • مارس 20, 2020 در 2:26 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید سایتcryptofree.bizz معتبر هست و پرداختی داره یا کلاهبردار و اسکمه؟؟

  پاسخ
  • مارس 21, 2020 در 2:15 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بنده اصلا چنین سایتی نمی شناسم و در بین سایت های معتبر چنین سایتی وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • مارس 24, 2020 در 4:15 ب.ظ
    پیوند یکتا

    اخه جدیدا نشانی سایت بهcryptofree.usتغییر کرده لطفاً پیگیری کنید آیا پرداختی داره ؟؟

    پاسخ
    • مارس 25, 2020 در 4:52 ق.ظ
     پیوند یکتا

     این سایت در زمره سایت های معتبر قرار ندارد و فعالیت در آن توصیه نمی شود.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • مارس 12, 2020 در 6:54 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید می خواستم بدونم در قسمت Recommended Faucets که گفتید سایت های معرفی شده معتبر هستند یا خیر وکلا آیا توصیه ای برای ثبت نام کردن یا نکردن دارین یا خیر

  پاسخ
  • مارس 12, 2020 در 2:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   لیست شدن نام یک سایت در بخش مذکور هیچ امتیازی برای آن سایت، به همراه ندارد. یعنی اگر خواستید در سایتی از آن لیست، ثبت نام کنید حتما باید در مورد آن سایت تحقیق فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • اکتبر 9, 2020 در 3:01 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام من تو این سایت تازه عضو شدم خدا کنه همیشه این سایت پرداختی داشته باشه چون خیلی ازش تعریف شنیدم

    پاسخ
  • مارس 20, 2020 در 2:44 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام.میخواستم بدنم کارایی این قسمت Inventory & Pods
   در coontiply به چه نحوی است؟
   و اصلا این قسمت برای چی هست؟

   پاسخ
   • مارس 21, 2020 در 2:21 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید و توضیحات سایت مذکور را در مورد این بخش مطالعه نمایید:
    {https://cointiply.freshdesk.com/support/solutions/articles/36000127166-what-are-pods}
    موفق باشید.

    پاسخ
 • فوریه 19, 2020 در 2:35 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  منظور ازRedeem your point چیه
  چجور باید انجامش بدم؟

  پاسخ
  • فوریه 20, 2020 در 7:09 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به طور کلی این گزینه به معنی استفاده از امتیازات و خرج کردن آن ها برای یک هدف مشخص است. به عنوان مثال دقیقا این گزینه را در سایت فری بیت کوین نیز داریم که به صورت کامل کارایی آن در مقاله مربوط به سایت مذکور توضیح داده شده است و می توانید به آن مراجعه فرمایید.
   در سایت کوین تی پلای، این گزینه به معنی تبدیل امتیازات به موجودی است. فعلا مهمترین کاربرد آن در بخش ویدئو است که البته این بخش برای کاربران مقیم ایران چندان در دسترس نیست. اما به هر حال پس از اینکه ویدیو ها و تبلیغات بینشان را مشاهده کردید به شما امتیازاتی تعلق خواهد گرفت که باید یک اکانت در سایت Hideout.tv بسازید و سپس از طریق آن می توانید از طریق وب سایت مذکور امتیازات خود را به اصطلاح redeem نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 4, 2020 در 10:41 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید سایت satoshiheroمعتبر هست یا کلاهبردار؟؟

  پاسخ
  • فوریه 4, 2020 در 8:38 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت عملکرد متوسط روبه پایینی داشته است. پرداختی دارد اما گاها نیز بدون دلیل اکانت ها را مسدود می کند. به هر حال سایت چندان معتبری نیست اما اگر قصد فعالیت دارید از سرمایه گذاری خودداری کنید و درآمدهای خود را سریع برداشت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 31, 2020 در 11:55 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید میشه بگید چطور می تونیم از افزایش لول و قسمت rain poolدرآمد بیشتری کسب کنیم؟؟؟

  پاسخ
  • فوریه 2, 2020 در 2:19 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هرچه مشارکت شما در کسب کوین های سایت و چت روم سایت بیشتر باشد و لول بالاتری داشته باشید، شانس و سهم شما برای دریافت کوین های پاداش بیشتر خواهد شد.
   توضیحات تکمیلی را می توانید در لینک زیر دنبال فرمایید:
   cointiply.freshdesk.com/support/solutions/articles/36000197313-how-cointiply-chat-rain-works
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 2, 2020 در 3:36 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام ببخشید من وقتی میخوام سکه ها رو از سایت بردارم و به کیف پولم انتقال بدم میگه یه ادرس کیف پول معتبر وارد کنید ، ولی من ادرس رو از قسمت ادرس کیف پول کوینومی خودم کپی کردم و نشد
    چیکار باید بکنم؟

    پاسخ
    • آگوست 2, 2020 در 6:37 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     باید دقت کنید که شرایط برداشت را داشته باشید و روش برداشت را به طور صحیح انتخاب کنید و سپس آدرس کیف پول خود را وارد فرمایید و مراحل را به اتمام برسانید و درخواست برداشت را به وسیله ایمیلی که برای شما ارسال می شود تایید کنید.
     کیف پول کوینومی هم مشکلی ندارد و اگر مراحل را صحیح طی نمایید می توانید از آدرس آن هم استفاده کنید. اما اگر مطمئن هستید سایر مراحل را صحیح طی کرده اید و مشکل از آدرس است، یک کیف پول در سایت بلاک چین بسازید و از آدرس آن برای برداشت استفاده فرمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • آگوست 3, 2020 در 6:19 ب.ظ
      پیوند یکتا

      در ارتباط با کیف پول در سایت بلاکچین از هر vpn میشه استفاده کرد؟

     • آگوست 3, 2020 در 8:14 ب.ظ
      پیوند یکتا

      بله، اما سعی کنید از vpnهای امن استفاده کنید تا دارایی شما به خطر نیفتد.
      موفق باشید.

  • سپتامبر 6, 2020 در 2:48 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلم . این سایت یه گزینه داره به ماک buy pods این گزینه یعنی چی؟ چی هست؟

   پاسخ
   • سپتامبر 7, 2020 در 12:47 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید و توضیحات سایت مذکور را در مورد این بخش مطالعه نمایید:
    {https://cointiply.freshdesk.com/support/solutions/articles/36000127166-what-are-pods}
    موفق باشید.

    پاسخ
 • ژانویه 23, 2020 در 9:24 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام:
  میخواستم بپرسم چرا جند روزه سایت cointply باز نمیشه؟
  ممنون میشم اگه راهی وجود داره برای برداشت حسابم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • ژانویه 25, 2020 در 1:28 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت فوق مشکلی ندارد و باز می شود. احتمالا مشکل از طرف سیستم و یا ISP شماست. موارد زیر را لحاظ فرمایید:
   ۱- مودم را خاموش و روشن کنید.
   ۲- از مرورگرهای به روز استفاده کنید.
   ۳- کش مرورگر خود را پاک کنید و یا از یک مرورگر دیگر استفاده نمایید.
   ۴- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
   ۵- مشکل را با isp خود در میان بگذارید و یا ISP خود را تغییر دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 17, 2020 در 12:11 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام روش های پرداخت پولشون چیه؟ من حساب payeer دارم.میشه مستقیم ریخت داخلش؟

  پاسخ
  • ژانویه 17, 2020 در 11:51 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پرداختی این سایت با ارزهای دیجیتال بیت کوین و داج کوین می باشد. شما باید شماره حساب والت بیت کوین خود را به سایت مذکور بدهید. این والت می تواند در سایت بلاک چین باشد یا هر کیف پول دیگری.
   نحوه افتتاح حساب در بلاک چین در بخش مقالات توضیح داده شده است. اگر بخواهید از کیف پولی مانند پایر استفاده کنید فقط باید از والت بیت کوین آن برای دریافت درآمد استفاده فرمایید. هرچند که به دلیل شرایط و کارمزدها بنده توصیه می کنم والت خود را در سایتی مانند بلاک چین بسازید و از آن برای برداشت درآمد استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
    • مارس 15, 2020 در 6:22 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     یک کوین در سایت کوین تی پلای، معادل ۰٫۰۰۰۱ دلار است. بنابراین ۵۰۰۰۰ کوین معادل ۵ دلار می شود.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژانویه 15, 2020 در 10:53 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من درخواست برداشت کوین رو دادم و توی قسمت Payment History وضعیت پرداخت نوشته Awaiting Email Confirmation
  من باید ایمیل رو تایید کنم یا اونا ایمیلیم واسه من نیومده. مرسی

  پاسخ
  • ژانویه 15, 2020 در 6:37 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   پس از ثبت درخواست برداشت، به ایمیلی که شما در هنگام ثبت نام وارد کرده اید لینکی فرستاده می شود که باید بر روی آن کلیک نمایید تا درخواست شما تایید گردد. پوشه اسپم خود را چک نمایید و اگر ایمیلی دریافت نکرده بودید، مدتی صبر کنید و مجدد درخواست برداشت ثبت نمایید. اگر باز هم برای شما ایمیلی ارسال نشد، با پشتیبانی سایت مذکور ارتباط برقرار کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژانویه 17, 2020 در 1:02 ب.ظ
    پیوند یکتا

    مرسی از پاسخ گویی ولی ایمیلی نیومده و اون مقدار کوینی که درخواست برداشت دادم از موجودی کوین هام کم شده و نمیتونم درخواست دوباره بدم

    پاسخ
    • ژانویه 17, 2020 در 11:56 ب.ظ
     پیوند یکتا

     پوشه اسپم را چک کنید، اگر ایمیلی وجود نداشت، ۷۲ ساعت صبر کنید و در صورت استمرار مشکل به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و مشکل خود را مطرح سازید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژانویه 14, 2020 در 1:01 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید میشه یه توضیحی در مورد rain pool بدین مرسی

  پاسخ
  • ژانویه 15, 2020 در 7:18 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بخشی است که طراحی شده است تا میزان فعالیت و ماندن کاربران در سایت را افزایش دهد. سایت در زمان های مشخصی که فعالیت کاربران به حد لازم می رسد کوین هایی را به رایگان به کاربران مشارکت کننده می دهد. هرچه مشارکت شما در کسب کوین های سایت و چت روم سایت بیشتر باشد و لول بالاتری داشته باشید، شانس و سهم شما برای دریافت این نوع کوین ها بیشتر خواهد شد.
   توضیحات تکمیلی را می توانید در لینک زیر دنبال فرمایید:
   cointiply.freshdesk.com/support/solutions/articles/36000197313-how-cointiply-chat-rain-works
   موفق باشید.

   پاسخ
  • مارس 4, 2020 در 3:27 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام ببخشیم میشه یه صرافی آنلاین قابل اعتماد و معتبر معرفی کنید🙏

   پاسخ
   • مارس 4, 2020 در 3:49 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    خیر، متاسفانه با توجه به قوانین فعلی کشور و در نظر گرفتن این مساله که هیچ کنترلی از طرف ما بر روی فعالیت صرافی ها وجود ندارد، در حال حاضر امکان معرفی صرافی نیز وجود نخواهد داشت.
    موفق باشید.

    پاسخ
  • می 4, 2020 در 11:09 ب.ظ
   پیوند یکتا

   با سلام،
   الان دوباره که برداشت میزنم بار اول که به حسابم نریخت
   و این بار با vpn رفتم وچند دقیقه ای میشه برداشت رو زدم ولی ایمیلی که برام فرستاده اینه
   If you do not recognize this device or did not approve this action, please click the button below to HOLD your payment. This will prevent the payment from being sent.

   HOLD This Payment
   After holding your payment, please open a new support ticket and we will help you secure your account and return your Coins.
   گفته روی دکمه hold بزنید تا بهتون بردونیم
   اصلا ایمیل تایید نیست این
   لطفا بگین چیکار کنم
   دفعه اول هم فک میکنم پروکسی داشتم

   پاسخ
   • می 5, 2020 در 1:03 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    به طور کلی استفاده از چنین برنامه هایی تخلف است و موجب مسدودی اکانت می گردد. ایمیلی هم که دریافت می کنید به دلیل تغییرات زیاد رنج ip است. به صاحب ایمیل اعلام شده است که اگر درخواست از طرف خودش نیست، با کلیک بر روی hold جلوی درخواست را بگیرد.
    بنابراین اولا شما نباید به هیچ وجه از چنین برنامه هایی برای فعالیت در چنین سایت هایی استفاده نمایید. ثانیا بعد از رسیدن به حداقل مقدار مورد نیاز و با رعایت تمام قوانین باید درخواست برداشت ثبت کنید و منتظر شوید تا نتیجه خدمت شما اعلام گردد. اگر پس از گذشت ۱۰ روز خبری نشد، می توانید به پشتیبانی سایت مذکور ایمیل بزنید و علت را جویا شوید.
    موفق باشید.

    پاسخ
  • آگوست 12, 2020 در 4:23 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خسته نباشید
   میخواستم ببینم که چطوری میشه درآمد کسب شدم رو از طریق این سایت نقد کنم
   و این که میخواستم ببینم که این سایت قانونی هست ؟؟

   پاسخ
   • آگوست 12, 2020 در 5:53 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    ۱- درآمد خود را به کیف پول بیت کوین خود منتقل می کنید و سپس به یک صرافی آنلاین ایرانی مراجعه می کنید و بیت کوین خود را به آن می فروشید و آن ها ریال به حساب بانکی شما در ایران واریز خواهند کرد.
    ۲- در حال حاضر قانونی درباره این سایت ها وجود ندارد. همچنین فعلا منع قانونی خاصی نیز جهت فعالیت در این سایت ها وجود ندارد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • ژانویه 12, 2020 در 1:09 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید این افزایش لول به چه دردی می خوره؟؟؟

  پاسخ
  • ژانویه 12, 2020 در 4:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هرچقدر لول شما افزایش پیدا کند، پتانسیل کسب درآمد نیز برای شما افزایش پیدا خواهد کرد و گزینه ها و راه های بیشتری نیز برای شما قابل استفاده می شود و همچنین سهم شما از rain pool نیز افزایش خواهد یافت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 10, 2020 در 8:32 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید برای کار با این وبسایت به vpnنیاز هست؟؟

  پاسخ
  • ژانویه 10, 2020 در 11:03 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، نیازی نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 1, 2020 در 7:57 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید من وقتی برداشت میزنم ازسایت این جمله میادTwo Factor Authentication Required, Refresh & Try Again. یعنی چی این؟

  پاسخ
  • ژانویه 1, 2020 در 8:22 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   یعنی به احراز هویت دو عاملی نیاز دارید. بنابراین باید صفحه را رفرش کنید و مجدد با انجام احراز هویت دو عاملی، فرآیند را به انجام رسانید. برای فعال کردن گزینه مذکور می توانید بر روی ایمیل خود در منوی فوقانی سایت کلیک نمایید و سپس گزینه Account details را انتخاب فرمایید. حال می توانید ۲FA را فعال کنید.
   توجه کنید که حتما گزینه جاوا اسکریپت و کوکی ها روی مرورگر فعال باشد و همچنین پس از اینکه درخواست برداشت خود را ثبت کردید، به ایمیل خود مراجعه کنید و بر روی لینک تاییدی که برای شما ارسال شده است کلیک فرمایید تا درخواست شما انجام گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • نوامبر 11, 2019 در 2:19 ق.ظ
   پیوند یکتا

   بله، مشکل خاصی در پرداختی ها گزارش نشده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آگوست 13, 2020 در 12:21 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام مرسی از وقتی که میزارید جواب سوالامو میدین یه سوال دیگه داشتم نظرات دوستان مشاهده کردم که ۲FAرو فعال باید کنند ولی توضیحات که بالا هست خوندم نوشتین این قسمت موقع ثبت نام کاری نداشته باشیم حالا من موندم فعال کنم یا نه

   پاسخ
   • آگوست 14, 2020 در 1:40 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    موقع ثبت نام با این گزینه کاری ندارید. اما بعد از ثبت نام اگر بخواهید امنیت حساب خود را افزایش دهید می توانید آن را فعال کنید. کلا فعال کردن یا نکردن این گزینه اختیاری است و فعال کردن آن به افزایش امنیت حساب کمک می کند.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • سپتامبر 18, 2019 در 8:19 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  توی سایت نوشته اگه به ۳۵۰۰۰ کوین برسیم و برداشت نکنیم ۵درصد سود بهمون میده
  حالا این ۵ درصد چیه ۵ درصد از درامد اون روز یا اینکه ۵ درصد از کل کوینها ؟

  پاسخ
  • سپتامبر 19, 2019 در 5:21 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   یعنی به صورت سالانه به کل موجودی شما ۵ درصد سود تعلق خواهد گرفت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 10, 2019 در 11:51 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت تیم میلیونر باش ببخشید این دوتا بند رو سایت از کجا میتونه تشخیص بده که ما بهش عمل میکنیم یا نه؟
  (از اینترنت مکان های عمومی مانند دانشگاه، فرودگاه و کافی شاپ نباید برای وصل شدن به سایت Cointiply و کسب درآمد از این سایت استفاده نمایید.)
  (اگر به انجام آفرها می پردازید، حتما با اطلاعات واقعی و صحیح وظایف خود را انجام دهید.)
  و این که باید با یه آی پی همیشه وارد اکانتمون بشیم؟مثلا از وای فای خونه یه بار وصل شده باشیم همیشه باید از همون وای فای وارد سایت بشیم؟
  من وی پی انم باز بوده و رفتم به سایت ولی حدود یه روزه که اکانتم چیزی نشده اگه احتمال مسدود شدن هست دیگه با این اکانت ادامه ندم که زحمتم هدر بره اگه مسدود نمیشه که دیگه وی پی ان رو روشن نکنم
  و یه سوال دیگه هنوزم میشه برداشت زد؟
  با تشکر

  پاسخ
  • سپتامبر 12, 2019 در 5:05 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- اینترنت مکان های عمومی با توجه به اینکه برای عموم قابل دسترس است، این امکان را دارد که افراد مختلفی از آن برای اتصال به سایت مذکور استفاده کرده باشند. از طرفی ip شما نیز در هنگام استفاده از سایت مذکور در سیستم ثبت خواهد شد. بنابراین سیستم ضد تقلب سایت مذکور با یک ip چندین کاربر را ثبت می کند و به همین دلیل تمام آن ها را متخلف تشخیص می دهد و احتمالا در هنگام برداشت، حساب مسدود خواهد شد.
   ۲- برای تایید آفرها نیاز است که شخصی که آفر را به سایت داده است نحوه انجام صحیح آن را تایید نماید. در غیر این صورت پرداختی وجود نخواهد داشت. به همین دلیل در صورت بروز مشکل و یا شک، آفر دهنده و یا سایت می توانند تقاضای مدارکی برای اثبات کنند. اگر از ارائه خودداری کنید، این عمل می تواند موجب جریمه و یا مسدود شدن حساب گردد.
   ۳- معمولا زمانی که درخواست برداشت ثبت می کنید، این گونه مسائل بررسی می شود و در صورت تخلف، حساب مسدود می گردد. بنابراین با توجه به اینکه شما تخلفی مرتکب شده اید، امکان مسدود شدن حساب در هنگام برداشت وجود دارد. برای برداشت هر زمانی که شرایط لازم برای برداشت را دارید یعنی به حداقل مورد نیاز برای پرداخت رسیده اید، می توانید درخواست برداشت ثبت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • می 16, 2020 در 7:38 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام. الان من که با یکی از اعضای خانواده هر دو از یک مودم عضو شدیم هر دو اکانتمون دیگه به درد نمیخورن؟ فعالیتمونو قطع کنیم چون دو دستگاه با یه ای پی وصل شدیم. یا میشه یکی از اکانتارو حذف کرد و ادامه داد با اکانت باقی مونده؟ لطفا راهنمایی کنید تا اگر موقع برداشت ممکنه مسدود بشم دیگه ادامه ندم و وقتمو الکی هدر ندم.ممنون

    پاسخ
    • می 18, 2020 در 1:35 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     به هر حال ریسک هر دو حساب افزایش یافته است و هیچ راهکار قاطعی برای حل مشکل وجود ندارد. اما اگر دیگر به یکی از حساب ها هرگز وارد نشوید، معمولا بعد از ۳ ماه سوابق فعالیت آن نیز حذف خواهد شد. اما به هر حال این مساله نیز قطعی نیست و تصمیم گیری در مورد ادامه فعالیت یا توقف آن بر عهده ی شماست. می توانید هر دو حساب را رها کنید و دیگر به آن ها وارد نشوید و یک حساب جدید با مشخصات جدید بسازید و فعالیت خود را با آن شروع نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آگوست 10, 2019 در 4:52 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  یه سوال . حالا چجوری این coin هارو برداشت کنم و به پول تبدیل کنم

  پاسخ
  • آگوست 11, 2019 در 12:22 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   همان طور که در مقاله توضیح داده شده است پس از رسیدن به حداقل مبلغ مورد نیاز، می توانید با کلیک بر روی Withdraw و وارد نمودن شماره کیف پول بیت کوین خود، درخواست برداشت ثبت نمایید.
   پس از تایید و دریافت بیت کوین در کیف پول بیت کوین خود می توانید آن ها را به صرافی های آنلاین ارز دیجیتال در ایران بفروشید و یا از سایت localbitcoins استفاده فرمایید و بیت کوین خود را به خریداران ایرانی بفروشید و در قبال آن در حساب بانکی خود ریال دریافت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 20, 2019 در 10:06 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید و تبریک بخاطر سایت خوبتون
  توی سایت کوین تی پلای یه بخشی هست به نام Mine که در این منو عباراتی نظیر Auto claim mining و Hashrate به چشم میخوره. میشه لطف کنید در مورد این بخش توضیح بدید که چی هست و به چه دردی میخوره.
  درضمن از منوی آفروال واقعا من نمیتونم چیزی کسب کنم و همه بخشاش بسته است اگه شما میدونید یه بخشایی توی آفروال هست که میتونه بدرد بخور باشه ممنون میشم به مام بگید
  با تشکر

  پاسخ
  • جولای 21, 2019 در 7:02 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از همراهی شما سپاسگزاریم.
   به طور کلی در اکثریت سایت های معتبر، گزینه ماینینگ به استفاده از قدرت سخت افزار سیستم شما برای استخراج ارزهای دیجیتال و گزینه هش ریت به سرمایه گذاری شما برای استخراج ارزهای دیجیتال بدون استفاده از سخت افزار سیستم شخصیتان اشاره دارد.
   اما به شما توصیه می کنم از هیچ یک از این دو گزینه استفاده نکنید. اولی با توجه به دستگاه های پیشرفته ای که برای ماینینگ وجود دارد هیچ بازدهی ندارد و تنها به سخت افزار سیستم شما فشار زیادی وارد می کند و در مورد خریداری هش ریت تجربه ثابت کرده است، اصلا سرمایه گذاری مناسبی نیست.
   در مورد آفر وال ها نیز اکثرا برای ip ایران مسدود هستند. به هر حال در مورد آن ها نمی توان توضیح خاصی داد چون مرتب تغییر می کنند و تنها باید به سراغ آفری بروید که توضیح مربوط به آن را به خوبی درک می کنید و قادر به انجام عمل خواسته شده به صورت کامل هستید. چون در غیر این صورت احتمال مسدود شدن حساب وجود دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • می 16, 2020 در 7:10 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام. من نمیدونستم که از یک مودم فقط میشه یه اکانت ساخت و وارد شد . الان چطوری باید یکی از دوتا اکانتمو غیر فعال کنم تا مشکلی برای اون یکی اکانت درست نشه؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

   پاسخ
   • می 18, 2020 در 1:30 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    تنها راهکار موجود این است که دیگر به هیچ وجه به یکی از اکانت ها وارد نشوید. معمولا بعد از گذشت ۳ ماه سوابق فعالیت های آن حساب نیز پاک خواهد شد.
    موفق باشید.

    پاسخ
   • ژوئن 28, 2020 در 1:55 ق.ظ
    پیوند یکتا

    الان من به مدت چند دقیقه با اینترنت خوابگاه بازی کردم تو این سایت، برام مشکل ساز خواهد شد؟؟
    با فیلتر شکن باید وارد بشیم؟

    پاسخ
    • ژوئن 28, 2020 در 6:47 ب.ظ
     پیوند یکتا

     ۱- در این نوع سایت ها، استفاده از اینترنت های اشتراکی مانند اینترنت دانشگاه، تخلف است و می تواند موجب مسدودی اکانت یا درآمد آن گردد.
     ۲- استفاده از نرم افزارهای تغییر ip تخلف است و نباید از چنین برنامه های استفاده نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • جولای 16, 2019 در 10:29 ق.ظ
  پیوند یکتا

  من در این سایت حدود یک هفته فعالیت کردم یه روز صبح که خواستم وارد بشم هرکاری کردم نشد… بعد که قسمت FAQ این سایتو نگاه کردم متوجه شدم اصلا یکی ازسوالاتی که خود سایت توی قسمت FAQ در موردش نوشته همینه که چرا اکانت ایرانیان بعد یک مدت به مشکل برمیخوره. بعد جواب داده ما با ایرانیان مشکلی نداریم ولی نمیدونیم ایراد از کجاست که حساب ایرانیان بلاک میشه و این از مسئولیت و عهده سایت خارج است. لطفا اطلاع رسانی کنید مردم وقتشون بیهوده هدر ندن
  با تشکر

  پاسخ
  • جولای 16, 2019 در 10:39 ب.ظ
   پیوند یکتا

   چنین موردی در این سایت دیده نشده است. این سایت بیش از یک سال است که توسط سیستم مانیتورینگ بررسی می شود و هیچ اکانتی در مانیتورینگ، تاکنون با مشکلی مواجه نشده است.
   مطلبی که شما می فرمایید نیز در FAQ این سایت مشاهده نمی شود. لطفا اگر شما چنین لینکی مشاهده می کنید، لینک مذکور را در پاسخ به همین سوال، ارسال فرمایید تا بررسی گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 18, 2019 در 2:00 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام اینم اون لینکی که درخواست کرده بودید براتون بفرستم
    cointiply.freshdesk.com/support/solutions/articles/36000098675-why-is-iran-blocked

    پاسخ
    • جولای 18, 2019 در 6:20 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     از لطف شما سپاسگزاریم.
     البته این لینک مربوط به بخش Support و تیکت های سایت کوین تی پلای می شود. همچنین در این ایمیل هیچ اشاره به مسدود شدن حساب تمام ایرانیان نشده است. بلکه گفته شده است بعضی از ایرانیان دچار این مشکل شده اند و تاکید کرده است که کوین تی پلای هیچ نقشی در این مساله ندارد و مشکلی با ایرانیان نیز ندارد.
     همان طور که قبلا نیز خدمت شما عرض شد بیش از یک سال است که این سایت با اکانت های مختلف سیستم مانیتورینگ بررسی می شود و تا کنون هیچ اکانتی دچار مشکل نشده است. احتمالا دلیل مشکلی که برای شما و بعضی از هموطنان پیش آمده است یک ISP خاص است. به عنوان مثال در حال حاضر هیچ ISP در ایران با پرفکت مانی مشکلی ندارد اما ایرانسل مشکل دارد. به همین دلیل ممکن است مشکل پیش آمده مربوط به ISP و یا استفاده از نرم افزارهای تغییر ip باشد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژوئن 5, 2019 در 6:50 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت دوستان. وقت بخیر. متاسفانه این سایت CointiPly.com کلاهبرداره بنده حدود یک هفته پیش در این سایت ثبت نام کردم بعد از یک هفته تعداد کوین من به ۸۹۸ Coin رسید اما دیروز که از اکانتم خارج و دوباره به اکانت وارد شدم تعداد Coin من صفر شد. این سایت هیچ گونه بیت کوینی پرداخت نمی کنه. وقت خودتون رو صرف این سایت نکنید.

  پاسخ
  • می 31, 2019 در 6:17 ب.ظ
   پیوند یکتا

   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 13, 2019 در 2:46 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام این سایت با ایرانیا مشکل داره من دوبار به ۵ دلار رسیدم هر دوبار ازم کسر کرد هیچ ربطی به قیمت دلار نداره چون از بیت کوین و کوینها هم کم شد

  پاسخ
  • می 14, 2019 در 12:56 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تاکنون تخلفی از این سایت در این مورد گزارش نشده است. البته باید دقت فرمایید که درآمدهایی که از بخش MINING GAME کسب شده بوده است کسر گردیده و همچنین شما هرگز نباید به میزان بیت کوین های خود نگاه کنید بلکه باید به تعداد کوین های خود نگاه کنید. درآمد شما در این سایت بر اساس کوین است و با توجه به قیمت بیت کوین میزان بیت کوین دریافتی شما تغییر خواهد کرد. به عنوان مثال بیت کوین ۳ ماه قبل حدود ۳۰۰۰ دلار بود و درحال حاضر حدود ۷۰۰۰ دلار است. بنابراین تقریبا میزان بیت کوین ها نصف خواهد شد اما میزان کوین های شما و درآمد شما بر حسب دلار تقریبا ثابت است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 4, 2019 در 3:33 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  من در سایت فاست هاب ثبت نام کردم الان دقیقا بفرمایید من با شماره حساب بیت کوینی که با آن در سایت فاست هاب ثبت نام کرده ام
  از سایت کوین تپلای برداشت کنم یا بعد از ثبت نام در سایت فاست هاب خودش یک شماره حساب جدید می دهد.؟
  واینکه حداقل برداشت در سایت فاست هاب چقدر است؟

  پاسخ
  • ژانویه 4, 2019 در 10:50 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   شما هم با شماره کیف پول بیت کوین اصلی خود می توانید از کوین تی پلای برداشت کنید، هم با شماره کیف پول خود در سایت faucethub. اگر قصد دارید درآمد به کیف پول شما در سایت Faucethub منتقل شود، باید شماره کیف پول بیت کوین خود در سایت faucethub را در سایت کوین تی پلای وارد فرمایید. طبیعتا این شماره کیف پول پس از ثبت نام در سایت Faucethub برای شما ایجاد خواهد شد و به شما اختصاص خواهد یافت.
   حداقل برداشت در faucethub برای بیت کوین در حال حاضر ۲۰۰۰۰ ساتوشی است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 21, 2018 در 9:56 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، الان یک هفته دار بیت کوین کسر می کند مثلا من ۱۴۰۰۰ بود شد ۱۳ الان تا ۱۱۵۰۰ رسوند علتش اگه میدونید لطفا راهنمایی بفرمایید از ۱۴ نمیذار بیشتر بشه..

  پاسخ
  • دسامبر 21, 2018 در 8:40 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   شما با هر بار رول زدن در سایت cointiply مقداری کوین (سکه) دریافت می نمایید. هر یک کوین در این سایت، همواره معادل ۰٫۰۰۰۱ دلار است که این مقدار ثابت است و معادل ارزش آن به شما بیت کوین اختصاص خواهد گرفت. بنابراین وقتی قیمت بیت کوین نسبت به دلار کم می شود، به طور طبیعی میزان بیت کوین دریافتی شما زیاد می شود و زمانی که ارزش بیت کوین نسبت به دلار افزایش می یابد، میزان بیت کوین دریافتی شما کاهش خواهد یافت. اما به طور کلی درآمد شما به دلار ثابت است و مقدار آن همواره با دریافت کوین ها افزایش می یابد.
   دلیل کاهش بیت کوین های شما در این هفته هم، افزایش قیمت بیت کوین در روزهای اخیر است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 19, 2018 در 9:14 ب.ظ
  پیوند یکتا

  این سایت کوین تی پلای بد جوری سرمون کلاه گذاشت . وقت گذاشتیم ساختمان آپگرید کردم یهو با یه پیغام عذرخواهی تمام کوین هامونو به باد داد . حالا چطوری کویین هامونو پس میدن . انده کلاهبرداری بود

  پاسخ
 • نوامبر 24, 2018 در 10:57 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  میشه توضیحی در خصوص ساختمان ها بدهید من بیست هزار کوین دارم بهتره ی ساختمان قوی بخرم یا یک ساختمان ضعیف و آپگرید کنم تا بیست هزار سکه مصرف شود در رابطه با specially building توضیحی بدهید و ساختمان maintenance hanger
  با سپاس

  پاسخ
  • نوامبر 24, 2018 در 7:13 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به صورت کلی تفاوت چندانی ندارد. دلیل آن هم این است که به ازای هر ۱۰۰ کوین به شما یک پاور تعلق می گیرد. بنابراین فرق چندانی نمی کند که ساختمان ارزان تر بخرید و آن را آپگرید نمایید یا ساختمان قوی تر بخرید. به عنوان مثال یک ساختمان با قدرت ۲ پاور ۲۰۰ کوین ارزش دارد و ساختمانی با قدرت ۲۵ پاور ۲۵۰۰ کوین می ارزد. اما پیشنهاد بنده به شما این است که سعی نمایید در ساختمان های خود تنوع داشته باشید تا در آینده برای آپگرید کردن و استراتژی های مختلف دست شما باز باشد و بتوانید از تمام کوین های خود همواره استفاده کنید و هیچ کوینی را بدون استفاده باقی نگذارید. در حقیقت خرید ساختمان های مختلف با قدرت ها و آپگریدهای مختلف دست شما را در آینده بازتر خواهد کرد.
   ساختمان مذکور در حقیقت موجب حفظ راندمان معدن شما می شود. همان طور که می دانید هر ساعت ۲% از راندمان معدن شما کسر می گردد. بنابراین شما هر ساعت باید با پرداخت جم، بازده معدن را در ۲۰۰% ثابت نگه دارید. ساختمان Maintenance Hangar به شما کمک می کند که ۵% راندمان معدن خود را بهبود بخشید. یعنی در هر روز تا ۲٫۵ ساعت از بازده معدن شما کسر نمی گردد. وقتی آن را آپگرید نمایید و به لول ۵۰ برسانید، ۱۰% راندمان بهتر می شود، یعنی ۵ ساعت از بازده معدن شما کسر نمی گردد و به همین ترتیب با آپگرید کردن لول، می توانید راندمان معدن خود را برای مدت زمان بیشتری و بدون پرداخت جم در همان عدد ۲۰۰ حفظ نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • اکتبر 22, 2019 در 9:07 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام من از طریق سایت شما باcoin tiply اشنا شدم و ثبت نام کردن coin من به ۴۵۰۰ رسید که یک فرم مثل فرم خود سایت امد ومن مجدد ثبت نام کردم ولی coin من صفر شد چطور میشه کمکم کنید ممنون میشم

    پاسخ
    • اکتبر 23, 2019 در 5:26 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     وقتی شما در سایتی اکانت دارید نیازی به ساخت اکانت جدید نیست و طبیعتا اگر اکانت جدیدی بسازید موجودی آن صفر خواهد بود. اگر با اطلاعات جدیدی اکانت ساخته اید، کش مرورگر خود را پاک نمایید و با اطلاعات قبلی وارد اکانت قبلی شوید. اگر هم با اطلاعات قبلی اکانت ساخته اید که احتمالا مورد حمله فیشینگ قرار گرفته اید و موجودی شما سرقت شده است.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • نوامبر 6, 2018 در 12:21 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  وقتی که یه ساختمان رو فقط میشه ۲۵۰ بار upgrade کنی پس چجوری میشه به power های خیلی زیاد دست یافت؟ با این تعداد upgrade که به جایی نمیرسیم.
  ممنون میشم اگه راه افزایش تعداد upgrade ها رو توضیح بدید

  پاسخ
  • نوامبر 6, 2018 در 2:06 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   حداکثر ارتقای ساختمان ها ۲۵۰ بار نیست. در آموزش فوق، یکی از ساختمان های موجود به عنوان مثال معرفی شده است. شما می توانید ساختمان های زیادی بخرید و هر ساختمان را نیز می توانید آپگرید نمایید. بعضی از ساختمان ها را ۱۲۰۰ بار، بعضی ها را ۶۰۰ بار و بعضی ها را بین ۳۰۰ تا ۲۰۰ بار می توان آپگرید نمود. همچنین آپگرید هر ساختمان، قیمت متفاوتی دارد و میزان پاور متفاوتی هم در اختیار شما قرار می دهد. به عنوان مثال ساختمان Mine Headquarters به محض اینکه خریداری شود به شما ۲۵۰ پاور می دهد و هر آپگریدش هم به همین نسبت قوی تر است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 3, 2020 در 9:41 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام
    من یه اکانت ساختم و باهاش آفرهارو کامل کردم و حدود ۶۰ دلار برداشت زدم
    میخام بدونم اگ بخام یه اکانت جدید بسازم با اون آفر ها رو دوباره کامل کنم مشکلی پیش نمیاد؟
    یا آفرهایی که کامل نکردم رو با اک جدید کامل کنم درخواست بدم پرداخت میشه ؟
    و اینکه از کجا باید بفهمی اکانتت مشکلی نداره و هیچ تخلفی مرتکب نشدی

    در مورد تقلب هم من مثلا از یه اسکرین شات بازی دو بار هم کوین رو گرفتم و همیشه با vpn میرم تو نرم افزار

    پاسخ
    • آگوست 4, 2020 در 4:21 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     ساخت یک اکانت جدید تحلف است و اگر سایت مذکور متوجه شود بدون شک حساب و درآمد شما مسدود خواهد شد.
     اگر درخواست برداشت دهید و آن ها مبلغ را برای شما واریز کنند، یعنی از نظر آن ها فعالیت های حساب شما موردی نداشته است و اگر تخلفی هم مرتکب شده اید، برای آن ها قابل تشخیص نبوده است.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • آگوست 12, 2020 در 1:14 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام ببخشید من از کجا پرومو کد رو دریافت کنم؟

     • آگوست 12, 2020 در 3:31 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      جنین کدی در جایی قرار ندارد که شما بگیرید، بلکه گاها به ازای فعالیت خاصی چنین کدهایی داده می شود. به عنوان مثال می توانید توییتر سایت مذکور را دنبال نمایید. بعضی وقت ها چنین کدی در آن گذاشته می شود و به ۵۰۰ نفر اولی که آن کد را وارد نمایند، اعتباری داده می شود.
      موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *