سوالات متداول

Frequently asked questions

سوال: چگونه می توانم به آموزش های میلیونر باش اعتماد کنم؟ تفاوت آموزش های شما با آموزش سایت های مختلف کسب درآمد در چیست؟

پاسخ: دلایل و تفاوت های زیادی وجود دارد که در اینجا تنها به ذکر ۳ مورد بسنده می کنیم:

  • پدید آورنده ی میلیونر باش تیم پولسازان ایران زمین است که جمعی از متخصصین خلاق در زمینه های مختلف آن را شکل داده اند،پس در هر مرحله و زمینه ای می توانند شما را یاری کنند.
  • تمام آموزش های سایت از نظر درآمد زایی به صورت کاملا عملی مورد ارزیابی قرار گرفته اند و شما می توانید با خیال راحت آغاز به فعالیت نمایید.البته ذکر این نکته الزامیست که میزان درآمد شما به پشتکار و خلاقیت شما بستگی خواهد داشت.
  • تمامی آموزش ها از پایه آغاز شده اند و از صفر تا صد شرح داده شده اند. در بسیاری از سایت های کسب درآمد مشاهده کرده اید که می نویسند:”پس از ثبت نام در سایت فلان، لینک تبلیغاتی که مخصوص شما تولید می شود را در سایت خود قرار دهید” و یا در آموزش های مختلف نیاز به داشتن سایت یا مهارت های بازاریابی را کاملا حس می کنید اما هیچ آموزشی در این زمینه ها به شما داده نمی شود و این دقیقا همان نقطه ایست که شما را متوقف می کند و نمی توانید به صورت عملی از آموزش ها استفاده کنید. اما در میلیونر باش هر آنچه لازم است کاملا برای شما تشریح می شود،شما با تمام اصول راه اندازی سایت و تبلیغات آشنا خواهید شد،در نتیجه دلیلی برای توقف وجود ندارد و می توانید با خیال راحت مسیری را که برای شما آماده شده است بپیمایید.

سوال: من با اینترنت و علوم مرتبط آشنایی چندانی ندارم با این وجود می توانم از آموزش های میلیونر باش استفاده کنم؟

پاسخ: بله، آموزش های میلیونر باش از صفر تا صد(صفر تا صد واقعی) هستند و تمام مراحل به صورت کامل و تدریجی شرح داده می شود.هنگامی که برای انجام یکی از مراحل به مهارتی خاص نیاز پیدا می کنید مقاله ای برای آموزش آن مهارت تهیه و در سایت قرار می گیرد که شما بتوانید از آن استفاده نمایید. همچنین اگر مایل هستید ابتدا به صورت کلی با روش های کسب درآمد و مزایای هریک آشنا شوید، می توانید از راهنمای جامع کسب درآمد از اینترنت در ایران استفاده نمایید. مطالعه این راهنما به شما کمک خواهد کرد تا از سردرگمی نجات یابید و راحت تر شروع به دنبال نمودن آموزش های سایت و آغاز فعالیت و تجارت آنلاین نمایید

سوال: در بعضی سایت ها تبلیغاتی با عنوان “کسب درآمد تنها در چند روز” مطرح می شود، این تبلیغات صحت دارند؟

پاسخ: بی شک جواب این سوال منفی است، برای هرکاری باید زحمت کشید و هرگز نمی توان تنها با چند روز کار به درآمد مطلوب رسید.برای کسب درآمد مطلوب و دائمی باید پشتکار داشت و با علاقه،انگیزه و برنامه تلاش کرد.

سوال: با آموزش های میلیونر باش چه مدت طول می کشد تا به درآمد برسم؟

پاسخ: هرگز نمی توان زمان مشخصی را تعیین کرد،این مسئله کاملا به پشتکار،مهارت و توانایی های شما بستگی دارد.بی تردید هرچه جدی تر تلاش کنید و مهارت های بیش تری را از قبل فراگرفته باشید سرعت پیشرفتتان به صورت چشمگیری افزایش خواهد یافت.اگر می خواهید به درآمدی مطلوب برسید باید آموزش ها را با جدیت دنبال کنید و تمامی مراحل را گام به گام انجام دهید سپس با توجه به علایق و توانایی های خود می توانید بر روی زمینه های خاصی از کسب درآمد متمرکز شوید. همچنین تجربه نشان داده است که برای رسیدن به درآمد مطلوب باید به خود حداقل ۴ – ۵ ماه فرصت دهید.

سوال: میزان تقریبی درآمد با آموزش های میلیونر باش چقدر است؟

پاسخ: با ورود به دنیای تجارت اینترنتی ، شما وارد اقیانوسی بی کران خواهید شد و هرگز سقفی را برای درآمد نمی توان مشخص کرد،این کاملا به شخص شما و خلاقیت شما بستگی دارد. اما بی تردید با خودباوری و تلاش می توانید به درآمدی فوق العاده دست یابید.

سوال: نحوه ی چیدمان آموزش ها در سایت به چه شکل است؟

پاسخ: با توجه به اینکه آموزش های میلیونر باش از صفر تا صد می باشد،تقدم و تأخر در چیدمان رعایت می شود؛ بدین معنی که اولین مطلبی که باید مطالعه نمایید،همواره اولین مطلب بخش آموزش ها است و به همین ترتیب تا آخرین آموزش، نظم داده خواهد شد.برای دسترسی آسان تر شما عزیزان،آموزش ها گام بندی نیز می شوند و در صفحه ی آموزش تحت عنوان گنجینه ی آموزش،فهرست می شوند تا بتوانید از آخرین آموزشی که مطالعه نموده اید،مطالعه ی خود را از سر بگیرید. این فهرست همواره به ترتیب انتشار مطالب، گام بندی می شود تا یافتن جدیدترین مطالب سایت و پیگیری مطالعه برای شما، راحت باشد.

سوال: من تا آخرین آموزش را مطالعه کرده ام و گام به گام پیشرفته ام، آیا باز هم نیاز است به سایت مراجعه کنم؟

پاسخ: بله،مراجعه به سایت به دو دلیل برای پیشرفت کسب و کار شما مناسب و الزامی می باشد:

  • شما می توانید با مراجعه به انجمن میلیونر باش از تجربیات دیگران استفاده کنید،سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ های خلاقانه دریافت کنید و در نتیجه سرعت پیشرفت خود را چند برابر کنید.
  • آموزش های میلیونر باش به روز می شوند،هر روز بر تعداد آن ها افزوده می شود و هرگز نقطه ی پایانی وجود ندارد پس شما با مراجعه به سایت می توانید از نکات طلایی و جدید راه های کسب درآمد از اینترنت مطلع شوید.

سوال: من دارای مهارت خاصی هستم(مانند طراحی وب،برنامه نویسی،نرم افزار و …) چگونه می توانم میزان درآمد خود را افزایش دهم؟

پاسخ: برای شما سه راه پیشنهاد می کنیم:

  • آموزش های سایت را به طور مداوم دنبال کنید؛علاوه بر کسب درآمد به شما کمک خواهد کرد با ایده های جدیدی آشنا شوید.
  • به انجمن میلیونر باش مراجعه فرمایید و مهارت خود را در بخش “ایده های ممتاز برای تبدیل یک مهارت به شغلی اینترنتی با درآمدی مطلوب” ثبت کنید. بی شک ایده های بسیار جالبی دریافت خواهید کرد و می توانید با افراد مختلف در این باب به گفت و گو بپردازید.
  • از طریق ارتباط با ما ،با مشاورین ما در ارتباط باشید و مهارت خود را برای ما ارسال کنید،شاید برای شما پیشنهاد ویژه ای داشته باشیم.

سوال: من دارای تخصص خاصی هستم و مایل به همکاری با تیم پولسازان ایران زمین می باشم،امکان جذب نیروی جدید وجود دارد؟

پاسخ: در حال حاضر کادر تیم کامل می باشد اما تیم پولسازان ایران زمین همواره به دنبال جذب نیروهای جوان،متخصص و خلاق می باشد.بنابراین اگر این ویژگی ها را در خود سراغ دارید از طریق تماس با ما ،تخصص،پیشنهاد و ایده ی خلاقانه ی خود را با ما در میان بگذارید.در اسرع وقت،پیشنهاد شما بررسی خواهد شد و نتیجه به اطلاعتان خواهد رسید.

سوال: فواید عضویت در کانال میلیونر باش چیست؟

پاسخ: استفاده از کانال برای شما مزایای فراوانی به همراه دارد. از جمله اینکه گاهی در کانال فایل های صوتی و یا تصویری قرار می گیرد که شاید هرگز در سایت قرار نگیرد. همچنین با عضویت در کانال، شما بلافاصله از جدیدترین آموزش هایی که در سایت قرار می گیرد به صورت خلاصه با خبر می شوید که این امر موجب پیشی گرفتن شما از سایرین می شود. برای پیوستن به کانال تلگرامی میلیونر باش کلیک نمایید.

سوال: من صاحب سایتی مفید در زمینه کسب درآمد از اینترنت هستم،امکان معرفی سایت من در بخش آموزش ها وجود دارد؟

پاسخ: بله، اما باید سایت شما و اثربخش بودن آن بررسی شود،زیرا در میلیونر باش تنها روش ها و سایت هایی به بازدیدکنندگان معرفی می شود که کاملا تست شده اند و درآمدزا هستند. لذا از طریق تماس با ما درخواست خود را با میلیونر باش در میان بگذارید و نشانی سایت خود را برای بررسی ارسال نمایید. اگر اعتبار سایت شما در کسب درآمد برای کاربران احراز شود،آموزشی برای چگونگی عضویت و فعالیت در سایت شما تهیه می شود و در بخش آموزش های سایت قرار می گیرد.

سوال: چگونه می توان برای تبلیغات در سایت میلیونر باش اقدام کرد و هزینه آن به چه شکل تعیین می شود؟

پاسخ: تبلیغات در میلیونر باش با توجه به مکان انتخابی(بنر متحرک،فوتر،هیدر،سایدبار و …) و مدت زمان نمایش هزینه های متفاوتی دارد. برای سفارش تبلیغات و مشخص شدن هزینه می توانید از طریق تماس با ما سفارش خود را با ما در میان بگذارید.