کسب درآمد از اینترنت با سایت GoldenClix

در این آموزش به صورت جامع سایت GoldenClix را خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم و نحوه کار با پنل کاربری و کسب درآمد از این سایت کلیکی را تشریح می نماییم و در انتها به تبیین استراتژی موفقیت و کسب درآمد مطلوب از سایت گلدن کلیکس خواهیم پرداخت.

سایت کلیکی یا PTC Site چیست؟

سایت کلیکی (  PTC ) در حقیقت سایتی است که در قبال دریافت مبلغی مشخص از تبلیغ دهندگان، ضمانت می کند تعدادی بازدید (کاربر) را به سمت سایت تبلیغ دهنده هدایت نماید. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در حقیقت مسئولیت انجام بازدید را برعهده می گیرید و به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات موجود انجام می دهید، مبلغی معین دریافت می نمایید.

برای مطالعه بیشتر در مورد سایت های کلیکی می توانید آموزش آشنایی با سایت های کلیکی معتبر خارجی را که توسط میلیونر باش برای شما تهیه شده است، مطالعه نمایید.

در ادامه با یکی از سایت های کلیکی معتبر خارجی به نام GoldenClix آشنا خواهیم شد.

سایت گلدن کلیکس ( GOLDENCLIX )

معرفی سایت گلدن کلیکس

سایت goldenclix یکی از معتبرترین سایت های کلیکی خارجی می باشد که علاقه مند است شما را به صورت رایگان برای کسب درآمد به عضویت درآورد.

این سایت عضو Zigma Network می باشد و فعالیت خود را از سال ۲۰۱۲ آغاز نمود و تا کنون همواره پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است.

سایت گلدن کلیکس مکانی است که کاربران با روش های مختلفی مانند کلیک کردن و مشاهده تبلیغات به کسب درآمد می پردازند و همچنین جایی است که موسسات و نفرات، ایده ها، محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارند.

این سایت پتانسیل کسب درآمد خوب را دارد و در صورتی که صبر و همت کافی داشته باشید و اصولی عمل نمایید، کسب درآمد میلیونی از آن میسر است. به خصوص این روزها با توجه به ارزش دلار توصیه می کنیم فعالیت در این سایت را از دست ندهید.

اطلاعات و نکات مهم در مورد سایت GoldenClix

 • سایت golden clix ، مشکلی با ایرانیان ندارد.
 • حداقل مبلغ برداشت در سایت گلدن کلیکس برای کاربران عادی (wooden) وجود ندارد و تنها شرط لازم برای برداشت، کسب ۱۰۰۰ Cashout Points برای هر درخواست برداشت است که به راحتی قابل اخذ می باشد.
 • حداقل مبلغ برداشت برای کاربرانی که حساب خود را آپگرید می کنند، ۵ دلار است.
 • در سایت goldenclix علاوه بر کسب درآمد از مشاهده تبلیغات، روش های دیگری مانند کسب درآمد از ثبت نام و انجام کارهای کوچک نیز وجود دارد.
 • یک از ویژگی های بسیار جذاب سایت goldenclix که پتانسیل کسب درآمد در آن را به شدت افزایش می دهد، امکان جذب زیرمجموعه مستقیم به صورت نامحدود است.همچنین امکان اجاره کردن زیر مجموعه نیز در این سایت فراهم است.
 • در این سایت عضویت های مختلفی وجود دارد که هریک ارزش و مزایای مخصوص به خود را دارد وشما می توانید با پرداخت هزینه و آپگرید کردن به آن عضویت، از امتیازات آن عضویت استفاده نمایید.
 • در عضویت رایگان سایت گولدن کلیکس تا ۱۰۰ رفرال می توان اجاره نمود. این تعداد با ارتقا حساب کاربری افزایش پیدا می کند تا در آپگرید نهایی، به صورت نامحدود می توانید زیر مجموعه اجاره نمایید.
 • هزینه اجاره کردن زیرمجموعه در سایت goldenclix به ازای هر ۵ زیرمجموعه، ۷۵ سنت می باشد که نسبت به بسیاری از سایت های کلیکی رقم مناسبی است.
 • روش های پرداخت سایت گولدن کلیکس شامل پرفکت مانی، پایر و بیت کوین نیز می باشد که همین امر موجب می شود Golden Clix برای ایرانیان، انتخاب مناسبی باشد.

عضویت در سایت GoldenClix

برای ثبت نام بر روی بنر زیر کلیک نمایید تا وارد سایت کلیکی گلدن کلیکس شوید.

حال از منوی فوقانی گزینه “Register” را انتخاب نمایید تا فرمی مطابق شکل زیر برای شما باز شود. این فرم را با توجه به راهنمایی های زیر تکمیل فرمایید.

آموزش عضویت در سایت goldenclix

GENERAL INFORMATION

این بخش را با توجه به توضیحات زیر تکمیل فرمایید.

 • Full Name: نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل و صحیح در این فیلد وارد نمایید. از اطلاعات واقعی خود برای ثبت نام استفاده نمایید تا در آینده دچار مشکل نگردید.
 • Username: یک نام کاربری برای خود تعیین نمایید. این نام فقط مختص به شماست و نباید پیش از شما، توسط کاربر دیگری در سایت ثبت شده باشد.
 • Day of birth: در این فیلد تاریخ تولد خود را به میلادی وارد نمایید. تاریخی که در این قسمت وارد می کنید را همواره به یاد داشته باشید.
 • E-mail Address: ایمیل معتبر و قابل دسترس خود را در این کادر وارد نمایید.
 • Confirm E-mail Address: ایمیل خود را مجددا در این فیلد وارد کنید.
 • Password: رمزعبوری برای حساب خود تعیین نمایید. تعداد کاراکترهای رمز انتخابی بیش از ۸ باشد و ترکیبی از اعداد و حروف استفاده گردد.
 • Confirm Password: رمزعبوری را که در فیلد قبل انتخاب کردید، مجددا در این کادر وارد فرمایید.
 • Referrer: عبارت موجود در این کادر را بدون تغییر باقی بگذارید.

PAYMENT ACCOUNT

در این بخش می توانید شماره حساب خود را وارد نمایید. برای ایرانیان استفاده از حساب های بیت کوین، پرفکت مانی و پایر توصیه می گردد. وارد کردن یک مورد کافیست.

اگر تاکنون هیچ حساب آنلاینی برای خود نساخته اید می توانید با استفاده از مقالات میلیونر باش به راحتی اقدام به افتتاح حساب بیت کوین، پایر و یا پرفکت مانی نمایید.

VERIFICATION

در این بخش، کد تصویر را در کادر زیر آن وارد نمایید، تیک پذیرش قوانین را بزنید و در نهایت بر روی “Register” کلیک فرمایید تا ثبت نام شما انجام گردد.

حال برای ورود به پنل کاربری خود در سایت goldenclix از منوی فوقانی سایت بر روی گزینه “Login” کلیک کنید و در صفحه باز شده، نام کاربری، رمزعبور و کد تصویر را وارد نمایید و بر روی دکمه “Login” کلیک فرمایید تا وارد سایت شوید.

هنگامی که برای اولین بار به پنل کاربری خود در سایت گلدن کلیکس وارد می شوید از شما خواسته می شود یک سوال امنیتی از خود بپرسید و در فیلد بعد، پاسخی برای آن نیز در نظر بگیرید. این کار را انجام دهید و آن ها را در جایی امن یادداشت نمایید. در نهایت بر روی دکمه “Send” کلیک کنید تا سوال و جواب شما ثبت گردد و به پنل کاربری خود وارد شوید. در این مرحله ثبت نام شما کامل گردید و می توانید به کسب درآمد از سایت GoldenClix بپردازید.

آشنایی با پنل کاربری سایت گلدن کلیکس

هنگامی که وارد سایت گلدن کلیکس می شوید، در پنل کاربری خود با دو منوی اصلی روبرو هستید. یکی منوی فوقانی سایت است و دیگری منوی مخصوص به اکانت شماست که در سمت چپ پنل کاربری قرار گرفته است. در ادامه با گزینه های موجود در این دو منو، آشنا خواهیم شد.

منوی فوقانی سایت

آموزش کار با سایت goldenclix

Home: این گزینه شما را به صفحه اصلی و اولیه سایت هدایت می کند.

Advertise: این گزینه مربوط به سفارش تبلیغات در سایت goldenclix می باشد. با کلیک بر روی این گزینه می توانید بسته های مختلف تبلیغاتی در سایت گلدن کلیکس را مشاهده کنید و اگر قصد تبلیغ در سایت را دارید، آن ها را خریداری نمایید.

Earn Money: تمام روش های کسب درآمد در سایت goldenclix با این گزینه قابل مشاهده هستند. با کلیک بر روی این گزینه با زیرشاخه های زیر مواجه می شوید که با انتخاب هریک می توانید به کسب درآمد از آن روش بپردازید. روش های موجود عبارتند از:

 • View Advertisements: این گزینه مربوط به مشاهده تبلیغات است. با کلیک بر روی این گزینه وارد بخش تبلیغات کلیکی می شوید و می توانید به کسب درآمد از مشاهده تبلیغات بپردازید.
 • MY ADS WALL: این بخش هم مشابه بخش تبلیغات کلیکی است. فقط کمی نحوه مشاهده تبلیغ و دسته بندی تبلیغات در آن متفاوت است و همچنین علاوه بر دریافت درآمد، Cashout Points هم نیز دریافت می کنید که همان طور که اشاره شد، در حساب کاربری عادی برای درخواست برداشت وجه الزامی می باشد. البته علاوه بر مشاهده تبلیغات، یکسری کارهای کوچک نیز در این صفحه وجود دارد که با انجام آن ها نیز می توانید به کسب درآمد بپردازید.
 • Flip The Coin: این گزینه مربوط به شرط بندی با استفاده از پرتاب سکه است. این بازی مشابه بازی شیر یا خط است. با توجه به اینکه این بازی قمارگونه است، استفاده از آن به کاربران میلیونر باش توصیه نمی گردد.
 • Golden Grid: این گزینه شما را به صفحه ای هدایت می کند که تصویری پازل مانند به شما نمایش داده خواهد شد و با کلیک بر روی هر قسمتی از این تصویر، یک تبلیغ مشاهده خواهید نمود و میزانی اعتبار کسب خواهید کرد. این اعتبار به بخش “Clixgrid Credits” اضافه خواهد شد و می توانید از آن برای تبلیغ سایت خود در همین بخش استفاده نمایید.
 • PTSU: این بخش یکی دیگر از روش های کسب درآمد در سایت گلدن کلیکس می باشد. با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای هدایت می شوید که در آن پیشنهادهایی را مشاهده می نمایید. این پیشنهادها شامل ثبت نام در یک سایت و انجام عملی مشخص در آن سایت است. در مقابل، مبلغ قابل ملاحظه ای نیز دریافت خواهید کرد. مبالغ دریافتی معمولا بین ۰٫۱ تا ۱ دلار می باشد. کارهایی هم که به شما محول می شود از ثبت نام در یک سایت و انجام چند کلیک در مدتی مشخص شروع می شود تا آپگرید کردن و سرمایه گذاری در سایت ها.
 • OFFERWALLS: این بخش هم یکی از بخش های بسیار مناسب کسب درآمد از سایت goldenclix می باشد. با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای هدایت می شوید که می توانید در آن مجموعه ای از تبلیغات را مشاهده نمایید و علاوه بر کسب درآمد، Cashout Points نیز دریافت نمایید. تبلیغات این بخش هم مشابه بخش های View Advertisements و MY ADS WALL است. اما گاهی اوقات ارزش تبلیغات آن بیش از دو برابر سایر بخش های تبلیغاتی است.

My Account: این گزینه شما را به صفحه اصلی اکانت خود در سایت گلدن کلیکس هدایت می کند. در این صفحه تمام اطلاعات و گزینه های مهم مدیریت حسابتان قرار دارد.

Logout: از حساب کاربری خود در سایت goldenclix خارج خواهید شد.

Support: این گزینه مربوط به پشتیبانی سایت گلدن کلیکس است. با کلیک بر روی این گزینه می توانید برای ارتباط با مدیریت سایت تیکت ایجاد نمایید و همچنین پاسخ تیکت های خود را مشاهده فرمایید. زبان مورد استفاده در مکاتبات، انگلیسی می باشد.

FAQ: بخش سوالات متداول سایت golden clix را به شما نمایش خواهد داد.

Forum: این گزینه شما را به انجمن سایت goldenclix هدایت خواهد کرد.

منوی مدیریت پنل کاربری (منوی سمت چپ)

آشنایی با پنل کاربری سایت goldenclix

Account Summary: با کلیک بر روی این گزینه، خلاصه ای از فعالیت خود در سایت گلدن کلیکس را مشاهده می نمایید. در این صفحه اطلاعاتی مانند مجموع درآمد شما، امتیازات، تعداد رفرال های اجاره ای و مستقیم، مجموع درآمد شما از زیرمجموعه هایتان، تعداد کلیک های انجام شده و حساب تبلیغات خود را رویت خواهید نمود.

Add funds: با کلیک بر روی این گزینه می توانید پول به حساب خرید (Purchase Balance) خود در سایت گلدن کلیکس واریز نمایید. روش های انتقال پول به حساب خرید عبارتند از انتقال از Account Balance، انتقال از حساب پرفکت مانی، بیت کوین و پایر. از پولی که به این حساب واریز می نمایید، می توانید برای مواردی مانند اجاره کردن زیرمجموعه و ارتقا دادن حساب کاربری استفاده فرمایید.

Upgrade Account: با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای منتقل می شوید که در آن جدول انواع حساب های کاربری در سایت goldenclix و قیمت هر یک را مشاهده خواهید نمود. در این جدول اطلاعات بسیار ارزشمندی وجود دارد. همچنین در این بخش می توانید به ارتقا حساب کاربری خود نیز بپردازید.

Withdraw: در این بخش می توانید در خواست برداشت درآمد خود را ثبت نمایید. در حساب کاربری عادی، برای اینکه این بخش برای شما فعال شود، باید حداقل ۱۰۰ کلیک انجام دهید و ۱۰۰۰ امتیاز (Cashout Points) نیز کسب نمایید.

Banners: با کلیک بر روی این گزینه به لینک و بنرهای زیرمجموعه گیری خود در سایت گلدن کلیکس دسترسی خواهید داشت.

Contest: اگر رقابت و مسابقه ای در سایت کلیکی گلدن کلیکس برگزار شود، در این صفحه قابل رویت و پیگیری است.

Personal Settings: با کلیک بر روی این گزینه به صفحه تنظیمات شخصی هدایت خواهید شد. در این بخش می توانید به مدیریت ایمیل، شماره حساب های خود و همچنین تغییر رمزعبور بپردازید. فقط در وارد نمودن شماره حساب ها دقت فرمایید، زیرا قابل ویرایش نیستند.

Forum Settings: در این صفحه تنظیمات اکانت شما در انجمن سایت کلیکی goldenclix وجود دارد.

Advertiser Panel: با کلیک بر روی این گزینه به پنل مدیریت تبلیغات وارد خواهید شد. به عنوان مثال اگر برای تبلیغ سایت خود ۱۰۰۰ کلیک خریداری کرده باشد، در این صفحه می توانید به مشاهده آمار و مدیریت بسته تبلیغاتی خود بپردازید.

Direct Referrals: در این صفحه تمام زیرمجموعه های مستقیم خود را می توانید مشاهده و مدیریت نمایید.

Rented Referrals: در این صفحه تمام زیرمجموعه های اجاره ای خود را می توانید مشاهده و مدیریت نمایید. همچنین می توانید تمدید اتوماتیک (AutoPay) را نیز فعال یا غیر فعال کنید.

Rent Referrals: با کلیک بر روی این گزینه می توانید به اجاره کردن زیرمجموعه در سایت goldenclix بپردازید. در حالت Wooden قیمت اجاره هر رفرال ۰٫۱۵ دلار برای یک ماه است و شما می توانید در مجموعه های ۵، ۱۰، ۱۵، ۲۵، ۵۰، ۷۵ و ۱۰۰ تایی به اجاره زیرمجموعه بپردازید.

Buy Referrals: در این صفحه می توانید به خرید زیرمجموعه بپردازید. تفاوت خرید زیرمجموعه با اجاره زیرمجموعه، در این است که دیگر نیازی به تمدید زیرمجموعه نیست و زیرمجموعه به صورت دائمی به شما تعلق خواهد گرفت. قیمت خرید هر زیرمجموعه ۲ دلار است.

PTSU History: تاریخچه PTSU (کسب درآمد از ثبت نام) خود را در این صفحه مشاهده خواهید نمود.

Order History: تاریخچه سفارشات خود را مشاهده خواهید نمود.

Deposit History: در این صفحه تاریخچه پرداخت های شما به سایت قایل رویت است.

Withdraw History: در این صفحه تاریخچه پرداخت های سایت گلدن کلیکس به شما  قابل رویت است.

Login History: در این بخش تاریخچه ورودهای شما به سایت goldenclix قابل مشاهده است.

مفهوم کلمات مهم موجود در Account Summary

 • Balance: مجموع درآمد کسب شده شما در سایت گلدن کلیکس که قابل انتقال به حساب شخصی شما می باشد.
 • Purchase balance: موجودی حساب خرید شما در سایت goldenclix که از آن می توان برای اموری مانند خرید و اجاره زیرمجموعه و ارتقا حساب کاربری استفاده نمود.
 • Pending Withdrawls: مبلغی که درخواست برداشت آن را ثبت کرده اید و در انتظار دریافت آن هستید.
 • Payments Received: مجموع مبالغ پرداختی دریافت شده را نشان می دهد.
 • Points: امتیازهای شما را نشان می دهد. با کلیک بر روی “Convert Points” این امتیازها را می توانید به دلار تبدیل کنید. البته دلار شما به Purchase balance منتقل خواهد شد. هر ۵۰۰۰ امتیاز معادل یک دلار است.
 • Cashout Points: تا زمانی که حساب کاربری خود را ارتقا نداده اید یعنی در حالت Wooden قرار دارید، برای ثبت هر درخواست برداشت، نیاز به ۱۰۰۰ Cashout Points دارید. این محدودیت پس از ارتقا حساب، برداشته خواهد شد.
 • Earned so far: مجموع درآمدی را که توسط زیرمجموعه های شما در سایت گلدن کلیکس کسب شده است را نشان می دهد.

جدول انواع حساب های کاربری در سایت گلدن کلیکس

هنگامی که بر روی “Upgrade Account” کلیک می کنید، با جدولی مطابق شکل زیر مواجه می شوید که در آن جزئیات بسیار مهمی در مورد هر یک از حساب های کاربری سایت goldenclix وجود دارد. به دلیل اهمیت این جدول، اصطلاحات موجود در این جدول را معنی خواهیم کرد.

استراتژی موفقیت در سایت گلدن کلیکس

 • Duration: مدت زمان اعتبار هر اکانت. (عبارت Lifetime به معنی اعتبار همیشگی است).
 • Price: قیمتی است که برای هر اکانت باید بپردازید. (Free به معنای رایگان بودن اکانت است).
 • Max. Direct Referrals: بیشترین تعداد زیرمجموعه مستقیمی که می توانید جذب نمایید. (Unlimited به معنی نامحدود بودن است).
 • Max. Rented Referrals: بیشترین تعداد زیرمجموعه ای که می توانید اجاره نمایید.
 • Max. Rented Referrals Pack: بیشترین تعداد زیرمجموعه ای که در هر پک می توانید اجاره کنید.
 • Days Between Renting: حداقل مدت زمانی که پس از هر بار اجاره زیرمجموعه باید طی شود تا مجددا امکان اجاره کردن زیرمجموعه ها را داشته باشید.
 • Recycle Price: مبلغی که برای تعویض زیرمجموعه های کم بازده و غیر فعال باید بپردازید.
 • Fees for losing Rented Referrals: مبلغی که اگر دوره ی اجاره زیرمجموعه ای تمام شود و آن را تمدید نکنید، باید بپردازید.
 • Grid Chances: تعداد کلیک هایی که می توانید در بخش Grid انجام دهید.
 • Days Between Cashouts: حداقل مدت زمانی که پس از هر بار برداشت از سایت گلدن کلیکس باید طی شود تا مجددا امکان برداشت درآمد خود را داشته باشید.
 • Max. Cashout per day: حداکثر مبلغی که در هر بار درخواست می توان از سایت goldenclix برداشت نمود.
 • Earnings per DR click: مبلغی که به ازای هر کلیک زیرمجموعه های مستقیم خود کسب خواهید کرد.
 • Earnings per RR click: مبلغی که به ازای هر کلیک زیرمجموعه های اجاره ای خود کسب خواهید کرد.

تذکر ۱: این جدول اطلاعات بسیار سودمندی در اختیار شما قرار می دهد و با استفاده از آن می توانید استراتژی خود را تدوین نمایید. به عنوان مثال می توان متوجه شد که در کدام پلن اجاره کردن زیرمجموعه سودآور است و در کدام پلن ضرر به همراه دارد.

تذکر ۲: گاهی اوقات بعضی از قوانین سایت تغییر می کند اما این جدول به روز نمی شود. بنابراین همواره قوانین سایت و بخش سوالات متداول را دنبال نمایید تا اطلاعات شما نسبت به سایت گلدن کلیکس به روز باشد.

سوالات مهم و نکات کلیدی درباره کسب درآمد از گلدن کلیکس

نحوه مشاهده تبلیغات

ابتدا از منوی فوقانی سایت گزینه “Earn Money” و سپس “View Advertisements” را انتخاب کنید. حال تبلیغات کلیکی و ارزش هر یک را مشاهده می کنید. صفحه را اسکرول کنید تا به ” Standard Advertisements” برسید. این تبلیغات بیشترین ارزش را دارند. از همین جا شروع کنید و سعی نمایید به ترتیب تمام تبلیغات موجود را ملاحظه فرمایید. این عمل روند درآمدی شما را به خصوص در ماه های اول سرعت می بخشد.

برای مشاهده تبلیغات ابتدا روی باکس تبلیغ مورد نظر کلیک فرمایید. سپس تب جدیدی در مرورگر شما باز می شود. این تب را نبندید و اجازه دهید زمان مورد نیاز طی شود. در انتها بعد از گذشت زمان مورد نیاز، باید تست انسان شناسی را انجام دهید. این تست معمولا به صورت انتخاب تصویر برعکس می باشد. پس از انجام این تست، درآمد به حساب شما در سایت goldenclix اضافه می گردد.

نوعی دیگر از تبلیغات نیز وجود دارد که روند مشاهده آن ها کمی متفاوت است. این تبلیغات بیشتر در MY ADS WALL یافت می شوند. نحوه مشاهده این تبلیغات بدین شکل است که پس از کلیک بر روی تبلیغ، ابتدا صفحه را اسکرول می کنید و تست انسان شناسی (Captcha) را انجام می دهید. سپس صبر می کنید تا زمان سنج صفر شود و در نهایت بر روی عبارت “Get Link” کلیک می نمایید تا درآمد به حساب شما در سایت گلدن کلیکس اضافه گردد.

تذکر: برای کسب درآمد از کلیک های زیرمجموعه های خود، باید هر روز ۴ کلیک استاندارد را بزنید. در صورتی که امروز ۴ کلیک استاندارد خود را نزنید، فردا از کلیک های زیرمجموعه هایتان درآمد نخواهید داشت.

سه موردی که برای برداشت درآمد لازم است رعایت شود

 • حتما نام و نام خانوادگی خود را در سیستم وارد کرده باشید. اگر در هنگام ثبت نام این کار را انجام نداده اید، باید به بخش پشتیبانی سایت گلدن کلیکس تیکت بزنید و مشکل خود را مطرح فرمایید.
 • اگر در سایت goldenclix سرمایه گذاری کرده اید، به عنوان مثال به سایت پول واریز کرده اید تا تبلیغی بخرید و یا زیرمجموعه اجاره کنید، برای دریافت درآمد خود حتما باید از همان حساب نیز استفاده کنید و آن حاسب را در پنل کاربری خود به ثبت رسانده باشید.
 • اگر تا کنون از سایت برداشت داشته اید، قبل از درخواست جدید لازم است تا در انجمن سایت، برداشت قبلی خود را ثبت نمایید. یعنی بیان کنید که چه مقدار پول از سایت دریافت کرده اید.

AutoPay یا پرداخت خودکار چیست؟

پرداخت خودکار ساده ترین روش برای تمدید زیرمجموعه ها می باشد.

هنگامی که پرداخت خودکار فعال باشد، به صورت اتوماتیک هزینه تمدید زیرمجموعه اجاره ای از حساب خرید شما در سایت goldenclix کسر می گردد.

آتوپی به این صورت عمل می نماید که در هر روز اگر زیرمجموعه شما کلیکی انجام دهد یک روز دیگر به مدت قرار داد شما با او اضافه می نماید و به اندازه یک روز (البته با درصدی تخفیف) از حساب شما هزینه آن کسر می گردد.

در هنگام نگارش این مطلب، هزینه Auto pay به ازای هر زیرمجموعه در کاربری wooden برابر ۰٫۰۰۴۳ است و برای سایر پلن ها، ۰٫۰۰۶ می باشد.

تمام اعضای یک خانه می توانند در سایت goldenclix عضو شوند؟

خیر، فقط یک کاربر در یک خانواده اجازه ثبت نام دارد. مگر اینکه شما دارای ۲ خط اینترنت کاملا متفاوت و ۲ کامپیوتر مجزا باشید.

به زبان ساده تر، به ازای هر خط اینترنت و کامپیوتر مستقل، فقط یک نفر مجاز به ثبت نام می باشد.

تذکرات مهم در مورد سایت GoldenClix

 • هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای کلیک هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید.
 • در تمام سایت های کلیکی، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.
 • برای ثبت نام و فعالیت نمی توانید از شبکه های اشتراکی اینترنت مانند کافی نت ها و غیره استفاده کنید.
 • هرگز مجاز به استفاده از نرم افزارهایی که مشاهده تبلیغات را خودکارسازی یا دستکاری نمایند نیستید.
 • اگر ظرف مدت ۳۰ روز به حساب خود در سایت goldenclix وارد نشوید، حساب شما و درآمد آن بلوکه خواهد گردید.
 • در صورت واریز پول به سایت گلدن کلیکس ، تنها از همان حساب می توانید برای دریافت درآمد خود نیز استفاده نمایید.

استراتژی موفقیت در سایت گلدن کلیکس

همراهان گرامی برای کسب درآمد مناسب در سایت گلدن کلیکس الزامی به سرمایه گذاری وجود ندارد و می توانید با کمی صبر و رعایت اصولی که در این بخش آموزش خواهید دید، به درآمد ثابت و مطلوبی برسید.

البته بی شک سرمایه گذاری مناسب، می تواند روند پیشرفت را سرعت بخشد و درآمد را با افزایش قابل توجهی همراه سازد. اما از آنجا که نمی توان اعتبار هیچ سایت کلیکی را به صورت ۱۰۰ % تضمین کرد، ما درمورد این موضوع تصمیم گیری را به عهده کاربران می گذاریم و توصیه می کنیم اگر قصد سرمایه گذاری دارید، حتما جوانب احتیاط را رعایت فرمایید و با ما مقادیر کوچک سرمایه گذاری خود را شروع نمایید.

همچنین قابل ذکر است که اگر دنبال درآمد میلیونی در ماه اول هستید از کار در این سایت خودداری کنید. این سایت جهت درآمد مناسب حداقل نیاز به ۸ ماه کلیک روزانه دارد و باید روزانه ۱۵ دقیقه وقت جهت درآمد زایی صرف نمایید.

انجام کلیک های روزانه

شرط اول برای موفقیت در سایت goldeclix انجام کلیک های روزانه است. پس سعی کنید همواره کلیک های روزانه خود را انجام دهید.

به سه بخش View Advertisements و MY ADS WALL و OFFERWALLS مراجعه کنید و هر روز تلاش نمایید تا اکثریت کلیک های خود را بزنید. این امر موجب می شود سرعت پیشرفت شما افزایش یابد.

جذب زیرمجموعه مستقیم

قدم بعدی که مهم ترین قدم و سودآورترین قدم برای شماست، جذب زیرمجموعه مستقیم است. فراموش نکنید که در تمام سایت های کلیکی جذب زیر مجموعه مستقیم، سودآورترین بخش کار می باشد.

در سایت گلدن کلیکس شما می توانید به تعداد نا محدود زیر مجموعه مستقیم جذب کنید. پس تمام تلاش خود را به کار بندید تا از این پتانسیل استفاده کنید. اگر در این امر موفق عمل نمایید، می توانید به آسانی درآمدهای میلیونی برای خود به ارمغان آورید.

روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به ۴ مورد از اساسی ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

۱- وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف و آموزش کار با سایت GoldenClix نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در سایت گلدن کلیکس عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.

۲- لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.

۳- در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت  نمایش دهید.

۴- لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره سایت گلدن کلیکس به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.

استفاده از درآمدهای کسب شده برای آپگرید کردن اکانت

پس ار آنکه تعداد زیرمجموعه های مستقیم شما به حد مطلوبی رسید، اکانت خود را آپگرید نمایید. برای این کار عجله نکنید و موارد زیر را رعایت نمایید:

۱- به تعداد زیرمجموعه های خود و نرخ کلیک هایشان توجه کنید.

۲- از جدول موجود در صفحه Upgrade Account قیمت خرید آپگریدی که می خواهید انجام دهید و ارزش کلیک رفرال ها را مشاهده کنید. آن گاه با توجه به تعداد زیرمجموعه ها و نرخ کلیک هایشان به راحتی می توانید بسنجید که آیا خرید آپگرید برای شما سودآور است یا ضرر به همراه دارد.

۳- با توجه به تعداد زیرمجموعه های مستقیم و میزان سرمایه ای که در اختیار دارید، مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید.

۴- همان طور که می دانید آپگرید اکانت فی نفسه هیچ درآمدی برای شما نخواهد داشت و درآمد شما از کلیک های زیرمجموعه ها می باشد. بنابراین محاسبه کنید باید چند زیرمجموعه داشته باشید تا هزینه آپگرید کردن اکانت و اجاره آن ها حاصل شود و این مبلغ را برای اجاره زیرمجموعه ها کنار بگذارید، سپس به آپگرید کردن اکانت بپردازید.

اجاره کردن و مدیریت زیرمجموعه های اجاره ای در سایت گلدن کلیکس

با توجه به قوانین جدید سایت گلدن کلیکس ، ارزش کلیک زیرمجموعه های اجاره ای برای تمامی عضویت ها برابر ۰٫۰۰۱ دلار است و شما از تمام کلیک هایی که زیرمجموعه های اجاره ای انجام می دهند این مقدار را کسب خواهید کرد. بنابراین برای اجاره زیرمجموعه موارد زیر را در نظر بگیرید.

۱- دقت نمایید که زیرمجموعه ها در سایت گلدن کلیکس کاربران واقعی سایت هستند به همین دلیل ممکن است یک زیرمجموعه کاملا فعال و دیگری کاملا غیر فعال باشد، بنابراین همواره زیرمجموعه های خود را بررسی کنید تا قادر باشید زیرمجموعه های غیرفعال و کم بازده را شناسایی کنید و در صورت نیاز آن ها را تعویض نمایید.

۲- باتوجه به اینکه برای تعویض زیرمجموعه باید هزینه پرداخت نمود، در این امر افراط نکنید. سعی کنید هر روز فقط تا سقف ۳ درصد از کل زیرمجموعه هایتان را تعویض کنید و طبیعتا اولویت تعویض با زیرمجموعه هایی است که پایین ترین نرخ را در مدت طولانی تر داشته اند.

۳- اگر بخواهید از اجاره زیرمجموعه های خود سود کسب نمایید، باید بتوانید نرخ متوسط کلیک آن ها را بالای ۵٫۳ نگهدارید که کار آسانی نیست.

۴- هرچقدر زیرمجموعه ها را برای مدت طولانی تری اجاره و تمدید نمایید، تخفیف بیشتری عایدتان خواهد شد و سود شما افزایش خواهد یافت. بنابراین اگر امکان اجاره زیرمجموعه ها برای مدت طولانی تر را دارید، این کار را انجام دهید.

۵- پس از آنکه زیرمجموعه های خود را یکدست کردید و نرخ مطلوبی از آن ها بدست آوردید، فعال کردن گزینه AutoPay می تواند راهکار مناسبی باشد. این کار نیز برای شما تخفیف به همراه خواهد داشت و سود شما را افزایش خواهد داد.

نکته: این مساله را همواره به یاد داشته باشید که سودآورترین و امن ترین روش برای کسب درآمد از سایت های کلیکی استفاده از زیرمجموعه مستقیم است. بنابراین پیشنهاد میلیونر باش به شما جذب حداکثری زیرمجموعه مستقیم می باشد. زیرمجموعه مستقیم شاه کلید کسب درآمد عالی از تمام این سایت ها است.

جمع بندی

در این مطلب به صورت جامع به آموزش کار با سایت گلدن کلیکس و معرفی امکانات آن پرداختیم و بهترین استراتژی برای کسب درآمد مطلوب از سایت GOLDENCLIX را بررسی کردیم.

همچنین اگر مایل هستید با دو سایت دیگر این مجموعه به نام سیلور کلیکس و گلدن فاست نیز آشنا گردید، می توانید به آموزش سایت سیلورکلیکس و  GoldenFaucet مراجعه نمایید.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

4.6/5 - (10 امتیاز)

159 نظر در “کسب درآمد از اینترنت با سایت GoldenClix

 • ژانویه 31, 2022 در 6:58 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و عرض احترام.
  امیدوارم که حالتون خوب باشه.
  اگر دنبال کسب درآمد اینترنتی هستین ، ازتون دعوت می کنم که توی پلتفرم دنیس ؛ شبکه معرفی لینک و تبلیغات آنلاین ؛ عضو بشین و با بازدید از لینک های ویژه ، درآمد پایدار و مطمئن کسب کنید.
  با آرزوی سلامتی و تندرستی …

  پاسخ
 • نوامبر 18, 2021 در 1:21 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام الان با فیلترینگ این سایت چطور وارد سایت بشم لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • نوامبر 19, 2021 در 1:14 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   با توجه به قوانینی که در سایت های کلیکی وجود دارد، استفاده از نرم افزارهای تغییر ip موجب مسدودی اکانت می گردد. بنابراین تنها کاری که می توان کرد استفاده از vps شخصی و امن است که با توجه به هزینه ای که تهیه چنین vps ای دارد، اصلا به صرفه نیست. بنابراین فعلا فعالیت در این سایت ها برای کاربران مقیم ایران مقرون به صرفه نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 8, 2021 در 11:57 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام من تازه با این سایت ها آشنا شدم سوالم اینه که برای ثبت نام باید اطلاعات درخواست شده رو به فارسی وارد کنیم یا انگلیسی سوال بعدی این که آیا باید از vpnثابت استفاده کنیم یا از vpnرایگان هم میشه استفاده کرد ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  • فوریه 9, 2021 در 7:09 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- اطلاعات باید به انگلیسی وارد شود.
   ۲- طبق قوانین سایت مذکور استفاده از هرگونه vpn تخلف است و اگر متوجه شوند حساب شما مسدود خواهد شد. اگر vpnمورد استفاده کاملا امن و اختصاصی باشد احتمال اینکه متوجه تخلف شما شوند کاهش می یابد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • فوریه 9, 2021 در 8:59 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام لینک سایت گلدن کلیکس رو بزارید ممنون میشم. من هرچقدر داخل لینک میرم نمیاره، چرا؟

    پاسخ
    • فوریه 10, 2021 در 4:17 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     آدرس سایت goldenclix.com است. اما متاسفانه اخیرا توسط ایران فیلتر شده است.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • نوامبر 16, 2021 در 6:22 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام یه سوال چه طوری وارد سایت گلدن کلیکس بشم هر کاری میکنم نمیشه

   پاسخ
   • نوامبر 17, 2021 در 7:08 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    سایت مذکور از طرف ایران فیلتر شده است و با توجه به اینکه استفاده از نرم افزارهای تغییر ip مانند vpn از نظر قوانین سایت های کلیکی تخلف محسوب می شود، در حال حاضر امکان فعالیت امن و به صرفه برای کاربران مقیم ایران وجود ندارد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • فوریه 8, 2021 در 7:02 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام آیا برای ثبت نام در سایت GOLDEN CLIX باید از VPNثابت استفاده کنیم

  پاسخ
  • فوریه 9, 2021 در 7:05 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   طبق قوانین سایت مذکور استفاده از هرگونه vpn تخلف است و اگر متوجه شوند حساب شما مسدود خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 14, 2021 در 11:38 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  درباره سایت N1adz میخواستم سوال کنم من در سایت ثبت نام کردم چند روز قبل برداشت داشتم ولی دو روز بعد از آن بطور ناگهانی دیدم حسابم تعلیق شده میخواستم بدونم چرا اینطور شده.

  پاسخ
  • ژانویه 15, 2021 در 2:35 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   چون سایت مذکور اسکم است و پرداختی ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 10, 2021 در 3:06 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  من از دیروز نتوانستم از تب تبلیغات در سایت گلدن کلیکس استفاده کنم و نظرات شما را در مورد اینکه چکار بکنیم که این قسمت درست شود عمل کردم متاسفانه بازم عمل نکرد میشود راهنمایی کنید چکار بکنم تا بتوانم این بخش را فعال کنم.
  با تشکر

  پاسخ
  • ژانویه 11, 2021 در 1:40 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر اقداماتی که به سایر کاربران گفته شده است را انجام داده اید و مشکلتان حل نشده است، به پشتیبانی سایت مذکور ایمیل بزنید و مشکل خود را با آن ها در میان گذارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 3, 2021 در 9:12 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید من الآن دوروزه وارد سایت گلدن کلیکس که میشم صفحه ای که مال تبلیغات رو برام نمیاره یعنی هرچی رو تب میزنم هیچی نمیاد میشه راهنمایی کنید مشکل از چیه؟

  پاسخ
  • ژانویه 3, 2021 در 11:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   موارد زیر را لحاظ فرمایید:
   ۱- از اکانت خود به صورت کامل خارج شوید.
   ۲- کش مرورگر خود را پاک کنید.
   ۳- از مرورگرهای به روز مانند کروم، فایرفاکس و اپرا استفاده نمایید.
   ۴- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
   ۵- افزونه های مانند اد بلاکر روی مرورگر نصب نباشد.
   ۶- وارد اکانت خود شوید و مجدد امتحان نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 31, 2020 در 9:54 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  ببخشید میخواستم بدونم سایتهای زیر معتبر هستن یا نه با تشکر،
  {adzbazar.com}
  {cliquesteria.net}

  پاسخ
  • ژانویه 1, 2021 در 12:09 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در حال حاضر پرداختی دارند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 31, 2020 در 10:56 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من هر کاری میکنم از تماشای تبلیغات هیچ پولی به حسابم اضافه نمیشه میشه راهنمایی کنید

  پاسخ
  • ژانویه 1, 2021 در 12:06 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   موارد زیر را لحاظ فرمایید:
   ۱- از حساب کاربری خود خارج شوید. کش مرورگر را پاک کنید و مجدد به اکانت خود لاگین نمایید.
   ۲- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
   ۳- افزونه هایی مانند اد بلاکر روی مرورگر نصب نباشد.
   ۴- با استفاده از توضیحات مقاله فوق، تبلیغات را مشاهده نمایید و سپس صفحه اصلی را رفرش کنید و درآمد خود را چک کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 20, 2020 در 10:16 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام طبق گفته شما باید بعد اولین برداشت رسید خود را برای سایت بفرستیم
  برای برداشت های بعدی.
  ولی چجوری از رسید اسکرین بگیریم یا کار دیگه باید انجام بدیم
  و در سایت تو کدوم قسمت و چجوری بفرستیم.

  پاسخ
  • دسامبر 22, 2020 در 4:24 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله از رسید عکس بگیرید. در منوی اصلی سایت به گزینه Forum مراجعه نمایید و سپس از بین موضوعات، Payment Proofs را انتخاب فرمایید. در این قسمت تصویر را به صورت یک پست جدید بارگذاری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 21, 2020 در 12:15 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، شما سایتی رو می‌شناسید که به دینار پول بده. مثل همین سایت ها ولی به دینار؟

  پاسخ
  • اکتبر 21, 2020 در 5:23 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر. سایت معتبری در این زمینه سراغ ندارم که به دینار پرداخت داشته باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 27, 2020 در 9:05 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام اینطور که متوجه شدم این سایت تا سقف ۳۰۰ دلار در ماه با ده بار برداشت بیشتر رو نمیده آیا سایتهای دیگه ای که معرفی کردین هم همینن یا فقط این سایت این محدودیت رو گذاشته

  پاسخ
  • سپتامبر 27, 2020 در 11:45 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هر سایتی قوانین خاص خودش را دارد و بعضی از سایت های دیگر نیز چنین محدودیتی دارند و برخی خیر.
   در مورد این سایت نیز سقف برداشت بستگی به نوع اکانت، میزان سرمایه گذاری و ROI دارد. سقف برداشت را می توانید با مراجعه به بخش Upgrade Account و دقت به گزینه های Days Between Cashouts و Max. Cashout per day دریابید. آخرین باری که بنده جدول را نگاه کردم سقف برداشت در ماه برای بالاترین سطح و در بهترین شرایط تا ۵۰۰ دلار بود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 2, 2020 در 2:37 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چنتا قسمت جدید به سایت اضافه شد و my ad wall هم حذف حالا چطوری کش پویینت به دست بیارم
  با تشکر از نویسنده و این سایت خوب

  پاسخ
  • سپتامبر 2, 2020 در 11:01 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   با کلیک بر روی Earn Money و انتخاب گزینه OFFERWALLS می توانید امتیازات لازم را بدست آورید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 10, 2020 در 1:24 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. بابت زحماتی که در این سایت می کشید و دانش و اطلاعاتتون رو برای کسب درآمد از اینترنت در اختیار دیگران قرار میدید، بینهایت ازتون ممنونم. یه سوالی داشتم. علت عدم نمایش بعضی از تبلیغات در سایتهای مثل ojooo یا goldenclix و … چیه؟ اگه برای حل این مشکل و کلیک بر روی چند تا تبلیغ که باز نمیشن، از وی پی ان های امن استفاده کنیم، سایتهای مذکور فورا حساب کاربری ما رو مسدود میکنند؟

  پاسخ
  • آگوست 10, 2020 در 7:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   بعضی از تبلیغات مخصوص کشورهای خاصی هستند و برخی نیز بر روی سرورهایی قرار دارند و یا حاوی مطالبی هستند که توسط ایران فیلتر شده اند. در نتیجه نمی توان آن ها را مشاهده کرد و اگر از vpn استفاده نمایید به احتمال خیلی زیاد در هنگام درخواست برداشت، حساب شما مسدود خواهد شد. بنابراین توصیه می کنم از چنین برنامه هایی استفاده نکنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 6, 2020 در 3:22 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوستان ، یه خبر خوب
  یه سایتی وجود دارد که به ازای هر مقاله و محتوا ۱۵ هزار تومن پول پرداخت میکنه ، من خودم وقتی اولین پرداختیمو ازش گرفتم باورم نشد. فکر نمی کردم بتونم از سایت های داخلی درآمد داشته باشم این سایت بی نظیره ، از همه مهم تر بازدید بالایی هم داره.
  فقط سعی کنید مطالب جذاب و بروز بزارید تا بازدید بیشتری داشته باشید. هر ۱۰۰۰ بازدید بسته به جذابیتش بین ۱ تا دو روز پرمیشه و ۱۵ هزار تومن میگیرید. سایت های دیگه ای هم هستن که فقط ۵ یا ۱۰ تومن میدن.
  اینو از دست ندید به امتحانش می ارزه.
  موفق باشید.
  اینم ادرس سایتشه
  {maxtoop.ir}

  پاسخ
 • جولای 13, 2020 در 9:58 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون بابت آموزش فقط من هر چقد تبلیغ کلیک میکنن هیچ امتیاز و دلاری تو اکانتم ثبت نمیشه علت چی میتونه باشه؟

  پاسخ
  • جولای 13, 2020 در 8:58 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   موارد زیر را رعایت نمایید:
   ۱- مودم خود را خاموش و روشن نمایید.
   ۲- از مرورگرهای به روز مانند کروم، فایرفاکس و موزیلا استفاده فرمایید.
   ۳- کش مرورگر خود را به طور کامل پاک نمایید.
   ۴- دقت کنید که حتما گزینه های کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر شما فعال باشد.
   ۵- مطمئن شوید که ابتدا به اکانت خود در سایت گلدن کلیکس لاگین کرده اید و در حال حاضر در حساب کاربری خود قرار دارید.
   ۶- اطمینان حاصل کنید که روی مرورگر شما افزونه های جلوگیری از تبلیغات مانند Adblock نصب نباشد.
   ۷- پس از کلیک کردن بر روی تبلیغ و انجام تست انسان شناسی به صورتی که در مقاله فوق توضیح داده شده است، یک بار صفحه را رفرش نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 8, 2020 در 1:43 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام میخام تو سایتGolden Clixثبت نام کنم ولی نمیدونم مشکل کجاست نمیشه وارد شم میشه راهنمایی کنید.و یه سوال دیگه داشتمcryptofreeمعتبره هست وآیا برداشتی داشته.واز کجا تشخیص بدیم با کدوم پسوند معتبرهus,,biz

    پاسخ
    • آگوست 10, 2020 در 1:02 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     سرور سایت goldenclix دچار یک مشکل شده است که احتمالا به زودی رفع خواهد شد. فعلا باید صبر کرد تا مشکل رفع شود.
     هیچ یک از دامنه های مذکور معتبر نیستند و فعالیت در آن ها توصیه نمی شود.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • جولای 1, 2020 در 2:23 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام و عرض ادب خدمت به شما.
  نمیشود که حساب Purchase balance را به balance تغییر داد؟(در قسمت cash game و point موجودی به Purchase balance ریخته می شود.)
  می شود درباره گذاشتن تبلیغات در این سایت را آموزش دهید.جوایزی که از Golden Grid می گیریم را چگونه باید خرج کنیم؟
  برای برداشت نیاز به سرمایه گذاری اولیه که نیست؟
  درباره اینکه اگر زیر مجموعه کسی شویم ضرری برایمان ندارد مطمئن هستید؟!پس چرا خیلی از سایت ها هیچ اشاره‌ای که ما قراره زیر مجموعه آنها شویم نمی‌کنند؟!اگر در بخش زیر مجموعه nevermore را وارد کنیم چه می شود؟(یکی از دوستان عزیز در یک وبلاگ گفته که اگر زیر مجموعه نداشتید این را وارد کنید ولی از آنجایی که می شود آن را خالی رها کرد به این وبلاگ شک کردم:) )
  خسته نباشید.

  پاسخ
  • جولای 1, 2020 در 10:39 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- خیر، امکان تبدیل وجود ندارد.
   ۲- بر روی گزینه Advertise کلیک کنید. این گزینه مربوط به سفارش تبلیغات در سایت goldenclix می باشد. با کلیک بر روی این گزینه می توانید بسته های مختلف تبلیغاتی در سایت گلدن کلیکس را مشاهده کنید. سپس بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید و روش پرداخت را می توانید Purchase balance انتخاب کنید و در نهایت با ثبت تبلیغ آن را خریداری نمایید.
   ۳- فعلا در قوانین سایت مذکور، الزامی برای سرمایه گذاری جهت برداشت وجود ندارد.
   ۴- بله، هیچ پولی از زیرمجموعه ها کم نمی شود بلکه پورسانت از حق خود سایت به معرف داده می شود که برای سایت بازاریابی کرده است. اگر در این مسئله شک دارید می توانید از پشتیبانی سایت مورد نظر بپرسید.
   ۵- چنین عبارتی را وارد نکنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 2, 2020 در 7:21 ب.ظ
    پیوند یکتا

    ممنون
    فقط فکر کنم سوال دومم را خوب متوجه نشدید(یا بد بیان کردم:) )
    Ad Credits:
    Login Ad Credits:
    PTSU Credits:
    Banner Credits:
    Featured Ad Credits:
    Featured Link Credits:
    Clixgrid Credits:
    در اکانتم یک بخشی داره که این گزینه های را نوشته و جلو آن یک عدد و .. گذاشته که در Golden Grid برنده شده ام.این ها به چه درد میخوره؟عدد ها دقیقا چه هستند و برای تبلیغ چه حداقلی دارد و …

    پاسخ
    • جولای 3, 2020 در 1:38 ق.ظ
     پیوند یکتا

     هر کدام از گزینه هایی که درج کردید به اعتبار شما برای یک نوع تبلیغ اشاره می کند. به عنوان مثال Banner Credits به معنی اعتبار شما برای تبلیغات بنری است. یا PTSU Credits به معنی اعتبار شما برای تبلیغات در بخش PTSU یا همان پرداخت به ازای ثبت نام می باشد. و یا clixgrid credits برای تبلیغ در بخش clixgrid است.
     عددها هم اعتبار شما برای تبلیغ در هر یک از بخش ها است. حداقل مفهوم دقیقی در این بخش ندارد. به اندازه اعتبار شما تبلیغ نمایش داده خواهد شد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژوئن 19, 2020 در 11:56 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید من در گلدن کلیکس عضو شدم اما حالا isp مرا مسدود کرده مشکل از کجاست تا بفهمم ومیخام وارد سایت بشم ممنون میشم از راهنمای شما

  پاسخ
  • ژوئن 20, 2020 در 2:06 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   isp شما را مسدود کرده است؟ مطمئن هستید؟ در اینصورت باید به isp خود ایمیل بزنید و مشکل را گزارش کنید. یا می توانید کلا isp خود را عوض نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • ژوئن 27, 2020 در 1:07 ب.ظ
   پیوند یکتا

   باسلام و خسته نباشید. میخواستم بپرسم که چه مدت زمان طول میکشه ، از زمانی که درخواست برداشت میدیم تا زمانیکه که پول رو واریز کنند، حداکثر چقدر طول میکشه . متشکرم

   پاسخ
   • ژوئن 28, 2020 در 1:17 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    سایت مذکور مهلت ۱۰ روز کاری را جهت پردازش درخواست های واریز و انجام آن برای خود قائل است. اما معمولا کمتر از ۵ روز کاری زمان می برد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • ژوئن 18, 2020 در 2:40 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام Clixgrid Credits: تو سایت گلدن کلیکس به چه دردی میخوره

  پاسخ
  • ژوئن 18, 2020 در 5:31 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   امتیازاتی که از بخش پازل یا همان Golden Grid کسب می کنید، در این بخش نشان داده می شود. از این امتیازات می توانید برای نمایش تبلیغ خود در بخش پازل استفاده فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 17, 2020 در 12:22 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  چجوری Cashout Points* جمع کنم تا درخواست برداشت کنم

  پاسخ
  • ژوئن 17, 2020 در 3:14 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بر روی گزینه Earn Money کلیک نمایید و گزینه OFFERWALLS را انتخاب فرمایید. به ازای هر ۰٫۰۰۰۱ دلاری که در این بخش تبلیغات مشاهده نمایید، به شما یک cashout point تعلق می گیرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژوئن 18, 2020 در 10:39 ق.ظ
    پیوند یکتا

    اینجوری که خیلی طول میکشه تا ۱۰۰۰تا جمع کنی

    پاسخ
    • ژوئن 18, 2020 در 5:23 ب.ظ
     پیوند یکتا

     خیلی زمان بر نیست اما به هر حال قانون سایت مذکور در مورد کاربران عادی است. اگر پلن کاربری ارتقا یابد این قانون نیز برداشته خواهد شد.
     همچنین سعی کنید همزمان با کسب درآمد از سایر بخش ها، کلیک های این بخش را نیز انجام دهید. با این روش هم درآمد شما افزایش خواهد یافت و هم امتیازات لازم برای برداشت را کسب خواهید نمود.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • ژوئن 18, 2020 در 11:15 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام گزینه OFFERWALLS زدم اما هیچ تبلیغی نمایش داده نمیشه تا کلیک کنم لطفا راهنمایی ام کن

    پاسخ
    • ژوئن 18, 2020 در 5:33 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     دقت کنید که حتما وارد اکانت خود شده باشید. همچنین گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد. از مرورگرهای به روز استفاده نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • جولای 2, 2020 در 7:39 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام چطوری میتونم بدون این که به ۱۰۰۰ امتیاز برسم پول رو برداشت کنم.

    پاسخ
    • جولای 3, 2020 در 1:06 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     هیچ راهی ندارد مگر اینکه حساب خود را به لول های بالاتر ارتقا دهید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژوئن 14, 2020 در 12:52 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام . ممنون بابت مطالب خوبتون .من درحال ساخت اکانت با ارور invalid token مواجه میشم اگر میشه کمک کنید .

  پاسخ
  • ژوئن 14, 2020 در 11:53 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   این ارور را زمانی دریافت می کنید که پر کردن فرم طول کشیده باشد. در این صورت کدی که در بخش verification وجود دارد منقضی می شود و باید مجدد صفحه ریست شود تا کد جدیدی تولید گردد. برای رفع مشکل کافیست اطلاعات فرم را سریع تر وارد نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 6, 2020 در 5:16 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  قسمت ثبت نام Payment Account شما در مورد توضیح ندادین
  یه گزینه هایی داره که من نمیدونم چجوری اینارو باید پر کنم بعنوان مثال:Perfect MoneyوAirTMوCoins.phوPayeerممنون میشم توضیح بدین این قسمتو

  پاسخ
  • ژوئن 7, 2020 در 5:55 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   توضیح داده شده است. متن زیر از مقاله فوق کپی شده است:
   “در این بخش می توانید شماره حساب خود را وارد نمایید. برای ایرانیان استفاده از حساب های بیت کوین، پرفکت مانی و پایر توصیه می گردد. وارد کردن یک مورد کافیست. اگر تاکنون هیچ حساب آنلاینی برای خود نساخته اید می توانید با استفاده از مقالات میلیونر باش به راحتی اقدام به افتتاح حساب بیت کوین، پایر و یا پرفکت مانی نمایید.”
   بنابراین به عنوان مثال کافیست یک حساب پرفکت مانی در سایت پرفکت مانی برای خود بسازید و سپس آدرس شماره حساب خود را در مقابل کادر perfect money وارد نمایید. نیازی به پرکردن سایر فیلدها نیز نمی باشد. می توانید در بخش مقالات سایت با نحوه ساخت حساب های مختلف آشنا شوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 10, 2020 در 8:21 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چرا وقتی روی تبلیغات میزنم اون زمان چند ثانیه ای نمیاد و امتیاز هم نمیارم وقتی میزنم سایت باز میشه

  پاسخ
  • می 11, 2020 در 3:10 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   موارد زیر را رعایت نمایید:
   ۱- کش مرورگر خود را پاک کنید.
   ۲- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
   ۳- از افزونه هایی مانند ادبلاکر استفاده نکنید.
   ۴- حتما وارد اکانت کاربری خود شده باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 1, 2020 در 12:37 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید می خواستم نظرتون را درمورد سایت GramFree بدونم
  ممنون

  پاسخ
  • می 2, 2020 در 2:04 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اینگونه ایر دراپ ها را نمی توان با اطمینان قضاوت کرد. حتی راهی برای مانیتورینگ آن ها وجود ندارد. چون اصولا تا پایان ایر دراپ پرداختی خاصی ندارند. سایت های مختلفی با این نام و پسوندهای متفاوت مانند .net و .world وجود دارند که بدون شک ۹۹ درصد آن ها اسکم خواهند بود. فعلا .net کمی از بقیه بهتر است. به هر حال با توجه به رایگان بودن عضویت، فعالیت مانعی ندارد اما خیلی روی آن حساب باز نکنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • می 18, 2020 در 12:41 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    فعلا پرداختی دارد و مشکلی در پرداخت گزارش نشده است.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • آوریل 28, 2020 در 4:44 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوستان ، یه خبر خوب برای نویسنده ها دارم.
  یه سایتی وجود دارد که به ازای هر مقاله و محتوا ۱۵ هزار تومن پول پرداخت میکنه ، من خودم وقتی اولین پرداختیمو ازش گرفتم شاخ درآوردم. فکر نمی کردم بتونم از سایت های داخلی درآمد داشته باشم این سایت بی نظیره ، از همه مهم تر بازدید بالایی هم داره.
  فقط سعی کنید مطالب جذاب و بروز بزارید تا بازدید بیشتری داشته باشید. هر ۱۰۰۰ بازدید بسته به جذابیتش بین ۱ تا دو روز پرمیشه و ۱۵ هزار تومن میگیرید. سایت های دیگه ای هم هستن که فقط ۵ یا ۱۰ تومن میدن.
  اینو از دست ندید به امتحانش می ارزه.
  موفق باشید.
  {maxtoop.com}

  پاسخ
  • آوریل 29, 2020 در 5:03 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از اینکه تجربیات خود را با سایر کاربران در میان می گذارید سپاس گزاریم. اما لطف کنید نظرات خود را در بخش های مربوطه درج نمایید. به عنوان مثال این نظر را می توانستید در آموزش کسب درآمد ازاینترنت با نویسندگی درج فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 23, 2020 در 6:13 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  سایت neobux رو شما تایید میکنید؟؟

  پاسخ
  • آوریل 24, 2020 در 1:20 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایتneobux.com را می توان معتبرترین سایت کلیکی دانست اما شرایط سختی برای فعالیت کاربران مقیم ایران دارد و روش های پرداخت آن نیز مناسب ایرانیان نمی باشد. به همین دلیل سایت مناسبی برای کاربران مقیم ایران نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • می 4, 2020 در 8:32 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام ببخشید روی گزینە ERAN MONEY کلیک میکنم ولی گزینەها رو سریع نشون میدە و سریع ناپدید میکنە و وقتی با سرعت کلیک میکنم روی گزینەهای داخل Eran Money هیچ کدومشون رو باز نمیکنە، مشکل چیە ؟

   پاسخ
   • می 5, 2020 در 12:58 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    دقت نمایید که روی مرورگر شما گزینه های کوکی ها و جاوا اسکریپت فعال باشد و افزونه هایی مانند اد بلاکر روی مرورگر نصب نباشد. اگر باز هم مشکل داشتید احتمالا مشکل از دیوایس شماست و باید از یک رایانه برای فعالیت استفاده نمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • آوریل 21, 2020 در 12:41 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید می خواستم نظرتون را درمورد سایتcoin-birds.com بدونم . ممنون

  پاسخ
  • آوریل 22, 2020 در 12:25 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   فعالیت در سایت مذکور توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آوریل 26, 2020 در 11:27 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام میشه بگید چرا از طرف شما فعالیت در سایت coinbirds.com توصیه نمیشه؟

    پاسخ
    • آوریل 27, 2020 در 12:36 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     اسکم است و پرداختی ندارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آوریل 15, 2020 در 5:40 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام با موبایلم میشه ثبت نام کرد ؟
  میتونم با موبایلم کسب درامد کنم از این سایت؟

  پاسخ
  • آوریل 16, 2020 در 9:52 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از نظر قوانین مانعی ندارد. اما از نظر عملکرد صحیح بر روی گوشی بستکی به مدل گوشی و سیستم عامل آن دارد که باید توسط خود شما بررسی گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 14, 2020 در 3:55 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام میگم این قسمت my adds wall دقیقا کجای سایت میشه

  پاسخ
  • آوریل 15, 2020 در 12:20 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بر روی گزینه Earn Money کلیک نمایید و گزینه OFFERWALLS را انتخاب فرمایید. به ازای هر ۰٫۰۰۰۱ دلاری که در این بخش تبلیغات مشاهده نمایید، به شما یک cashout point تعلق می گیرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 13, 2020 در 12:03 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشی یه سوال برام پیش اومده خواستم ببینم توی سایت گلدن کلیکس چطوری باید cash out points به دست بیام نفهمیدم چطوری باید به دست بیاد

  پاسخ
  • آوریل 13, 2020 در 2:53 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به بخش MY ADS WALL مراجعه کنید. در این بخش تبلیغاتی که مشاهده می کنید علاوه بر درآمد برای شما cash out points نیز به همراه دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آوریل 19, 2020 در 12:33 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خسته نباشید میشه نظرتون را درمورد سایت های adbtc و btcclick بدونم؟

   پاسخ
   • آوریل 19, 2020 در 4:14 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    اگر منظور شما سایتadbtc.top است، عملکرد این سایت تا این لحظه قابل قبول بوده است و پرداختی دارد.
    در مورد سایت دیگر اگر منظور شما btcclicks.com است، این سایت اسکم است و پرداختی های انتخابی دارد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • آوریل 5, 2020 در 7:10 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید آیا سایت BtcVic معتبر هست؟

  پاسخ
  • آوریل 6, 2020 در 2:01 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، اسکم است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 5, 2020 در 7:07 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید آیا سایت cointyply معتبر هست؟

  پاسخ
 • مارس 16, 2020 در 12:54 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام لطفا اگه میشه سریع جواب بدید من چجوری لینک زیر مجموعه گیری خودم رو در سایت golden clix به دست بیارم

  پاسخ
  • مارس 16, 2020 در 10:03 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   لطفا مقاله را با دقت مطالعه فرمایید. پاسخ این سوال در مقاله ذکر شده است.
   از منوی سمت چپ بر روی Banners کلیک نمایید. با کلیک بر روی این گزینه به لینک و بنرهای زیرمجموعه گیری خود در سایت گلدن کلیکس دسترسی خواهید داشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 1, 2020 در 2:20 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام ببخشید برای من گزینه بنر وجود نداره

    پاسخ
  • ژانویه 15, 2020 در 6:42 ب.ظ
   پیوند یکتا

   دامنه سایت را به طور کامل ذکر کنید تا امکان بررسی وجود داشته باشد. اما چنین سایتی در مانیتورینگ به ثبت نرسیده است و در لیست سایت های معتبر نیز وجود ندارد. بنابراین فعالیت در آن توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 26, 2019 در 12:51 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام می خواستم بپرسم سایت مگاتایپرز معتبر هست باید وز اون کد هایی رو که نشون میده رو در عرض چهارده ثانیه تایپ کنی

  پاسخ
  • دسامبر 28, 2019 در 5:19 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، سایت مذکور سابقه و عملکرد مناسبی نداشته است.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • ژانویه 9, 2020 در 10:03 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام کارت شناسایی میخان واس این سایت ؟پاسپورت ندارم کارت هوشمندملی هست فقط اونم که فقط فارسی نوشته میشه از هوشمند ملی استفاده کرد؟یکم توضیح بدین راجع به این قسمت

   پاسخ
   • ژانویه 10, 2020 در 2:19 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    به طور معمول چنین چیزی درخواست نمی شود اما سایت این حق را برای خود در موارد خاص قائل است.
    بله، می توان از کارت ملی نیز استفاده کرد. کافیست کپی نسخه فارسی و ترجمه شده ارسال گردد و تایید کننده نامی باشد که در سایت وارد کرده اید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • دسامبر 9, 2019 در 7:04 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام اگر شماره حساب پرفکت مانی رو اشتباه وارد کرده باشیم میشه عوض کرد؟

  پاسخ
  • دسامبر 9, 2019 در 10:57 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، اگر تا کنون دریافتی نداشته اید می توانید به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و درخواست تغییر شماره حساب خود را بدهید. از طریق گزینه My Account نیز می توانید شماره حساب های خود را مشاهده و مدیریت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • فوریه 4, 2021 در 5:27 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام ببخشید چرا سایت اینجوریه وقتی با وی پی ان وصلی میگه خاموش کنین وی پی انتونو بدون وی پی انم ک کلا سایت نمیاد مشکلش چیه؟😐

    پاسخ
    • فوریه 5, 2021 در 4:18 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     کاملا طبیعی است. همان طور که بارها در آموزش ها و بخش نظرات بیان شده است، طبق قوانین سایت های کلیکی، استفاده از هرگونه نرم افزار تغییر ip تخلف است. بنابراین مجاز به استفاده از چنین برنامه هایی نیستید. دلیل باز نشدن سایت هم که مشخص است. اخیرا از طرف ایران فیلترهایی زیادی بر روی سایت های خارجی و مرتبط با کسب درآمد صورت گرفته است.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • نوامبر 26, 2019 در 12:08 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید چرا با اینکه جاوا اسکریپت گوگل کروم فعال است و از رایانه استفاده می کنم کپچا را تایید نمی کند؟؟!!!!

  پاسخ
  • نوامبر 28, 2019 در 10:41 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   گزینه کوکی ها را روی مرورگر فعال نمایید و دقت فرمایید که افزونه هایی مانند اد بلاکر روی مرورگر نصب نباشد. اگر مشکل حل نشد، کش مرورگر را به صورت کامل پاک نمایید و مجدد امتحان فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • دسامبر 6, 2019 در 4:43 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام میخواستم درباره سایتabomoney.com بپرسم ازتون ممنون میشم جواب بدین چندید سوال دیگه هم دارم و در این زمینه ها فعالم ۰۹۳۳****** اگه میشه با من ارتباط داشته باشین ممنون میشم ازتون خسته نباشین.

    پاسخ
    • دسامبر 6, 2019 در 11:43 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     سایت مذکور اسکم می باشد. از فعالیت در آن پرهیز فرمایید.
     راه های ارتباط با سایت، به ترتیب اولویت بخش نظرات و ایمیل است. از همراهی شما سپاسگزاریم.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • نوامبر 14, 2019 در 10:54 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید چرا وقتی روی earn money میزنم منو باز می شود اما سریع میرود و اجازه نمی دهد روی آن کلیک کنم؟

  پاسخ
  • نوامبر 15, 2019 در 1:47 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر از گوشی استفاده می کنید ممکن است نمایش سایت مذکور در گوشی شما با مشکل مواجه باشد. اما اگر از کامپیوتر یا لپ تاپ برای فعالیت استفاده می کنید، از مرورگرهای به روز مانند کروم، فایرفاکس و اپرا استفاده نمایید و گزینه جاوا اسکریپت نیز روی مرورگر شما فعال باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 27, 2019 در 4:11 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. ببخشید سایت استار کلیکس بهتره یا گلدن کلیکس؟

  پاسخ
  • سپتامبر 27, 2019 در 11:38 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تشخیص بهتر بودن بستگی به ملاک هایی دارد که شما در نظر دارید. اما از نظر اعتبار و قدمت قابل قیاس نیستند و سایت گلدن کلیکس خیلی معتبرتر است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 19, 2019 در 7:53 ب.ظ
  پیوند یکتا

  درود وقتتان بخیر… به چه دلایلی مدیران از کاربران مدارک تاییدهویت میخواهند؟

  پاسخ
  • سپتامبر 21, 2019 در 5:54 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. احتمالا یکی از دلایل آن، جلوگیری از ثبت نام یک فرد با ipهای متفاوت است. یعنی فرد نتواند با اینترنت متفاوت و دیوایس های مختلف در سیستم عضو شود و زیرمجموعه خودش باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 18, 2019 در 4:49 ب.ظ
  پیوند یکتا

  درود وقتتان بخیر این سایت ها تایید هویت با کارت ملی میخواهند؟

  پاسخ
  • سپتامبر 19, 2019 در 5:18 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به طور کلی مدیران سایت های کلیکی این حق را برای خود قائل هستند که مدارکی را جهت تایید هویت از کاربران طلب کنند. بنابراین اگر مدیری به یک کاربر شک کند و مدارک را بخواهد، کاربر موظف به ارائه است در غیر این صورت حسابش بلاک خواهد شد.
   در بعضی از سایت ها مانند کلیک بوک این یک روند است و تقریبا از تمام کاربران دریافت می شود. در بعضی از سایت ها مانند اجو یا گلدن کلیکس به صورت یک روند نیست و در شرایط خاص و تنها از بعضی کاربران خواسته خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 14, 2019 در 11:44 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  من بعد از اینکه لاگین میکنم آدرس بیت کوین میخواد وارد میکنم گزینه پایینی digit pin چیه هر کاری میکنم نمی تونم از منوی view advertiseپیداکنم
  ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
  • سپتامبر 15, 2019 در 2:50 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه بنده متوجه مشکل شما نمی شوم. به طور عادی پس از لاگین، آدرس بیت کوین خواسته نمی شود و شما می توانید از منوهای سایت، بخش های مختلف را انتخاب و فعالیت نمایید. پیشنهاد می کنم آموزش فوق را یکبار با دقت مطالعه فرمایید و قدم به قدم با آن پیش روید. احتمالا مشکل شما حل خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 9, 2019 در 11:49 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام،درصورتیکه روزی دوساعت کارکنیم چقدبهمون میده حدودا؟!…..واینکه ازحساب وب مانی پرداختی داره!!؟

  پاسخ
  • سپتامبر 9, 2019 در 11:55 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   نیازی به ۲ ساعت کار کردن نیست. در حدود ۳۰ دقیقه می توان حداکثر بهره را برد. میزان درآمد را نمی توان تخمین زد. چون بستگی به تعداد زیرمجموعه های مستقیم، استراتژی و کیفیت فعالیت دارد. اگر منظور شما درآمد از کلیک کردن است. ارزش هر کلیک در زیر آن نمایش داده می شود. تعداد کلیک هایی را که می زنید در ارزش آن ها ضرب نمایید تا میزان درآمد محاسبه گردد. اما به طور کلی اگر فقط به کلیک کردن خود بسنده کنید، میزان درآمد اندک خواهد بود.
   سایت مذکور به وب مانی پرداخت ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 8, 2019 در 10:47 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید
  ۱-در قسمت (Payment Account (OPTIONAL) و قسمت پرفکت مانی چه چیز باید وارد کنیم؟ آیا باید شماره حساب دلار پرفکت مانی مان(مثلا U12369383) را وارد کنیم؟
  ۲-منظور از: ۲- کش مرورگر خود را پاک کنید.۳- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد. ۴-گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر شما فعال باشد. چیست و چگونه انجام می شود و آیا برای رایانه ضرر ندارد؟
  با تشکر فراوان از پاسخگویی های به موقعتان

  پاسخ
  • سپتامبر 9, 2019 در 11:47 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- بله.
   ۲- باید به قسمت Settings مرورگر مراجعه کنید و اجازه دسترسی به کوکی ها و جاوا اسکریپت را برای سایت مذکور بدهید. نحوه انجام این کار در مرورگرهای مختلف، متفاوت است که با یک سرچ ساده در اینترنت می توانید روش را بیابید. در مورد پاک کردن کش هم به بخش History مراجعه کنید و از Clear date برای پاک کردن استفاده فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 26, 2019 در 11:11 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام روزتون بخیر
  ببخشید در مورد سایت گلدن کلیکس سوالی داشتم
  در قسمت آپگرید اکانت در سطح wooden نوشته هر زیر مجموعه اجاره ای از هر کلیک ۰٫۰۰۱ درامد کسب میکنه در اغلب سایتها زیر مجموعه اجاره ای روزانه ۴ کلیک میکنن اگر اینطور باشه
  اگه ۱۰۰ تا رفرال اجاره کنم میشه ماهانه ۲۰ دلار حالا این ۱۰۰ رفرال اگه روزانه ۴ کلیک بکنن میشه ۰٫۴ که ضرب در ۳۰ روز ماه بشه میشه ۱۲ دلار
  آیا عقلانیه که ۲۰ دلار بدیم رفرال اجاره کنیم برامون ۱۲ دلار در بیاره؟

  پاسخ
  • آگوست 26, 2019 در 3:55 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در اکثریت سایت های کلیکی در عضویت رایگان اجاره زیرمجموعه چندان اقتصادی نیست و می تواند موجب ضرر نیز شود. اما در مورد تعداد کلیک ها با توجه به اینکه زیرمجموعه های اجاره ای، کاربران حقیقی سایت هستند تضمینی وجود ندارد. ممکن است یک زیرمجموعه شما خیلی فعال باشد و در روز بیش از ۱۰ کلیک داشته باشد و دیگری هیچ کلیکی نکند و یا میانگین یک کلیک در روز را داشته باشد.
   همان طور که در مقاله فوق اشاره شده است، اگر بخواهید از اجاره زیرمجموعه های خود سود کسب نمایید، باید بتوانید نرخ متوسط کلیک آن ها را بالای ۵٫۳ نگهدارید که کار آسانی نیست. همچنین اجاره زیرمجموعه ها برای مدت طولانی تر و فعال کردن گزینه آتوپی می تواند هزینه ها را کاهش دهد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 23, 2019 در 8:27 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و عرض یه خسته نباشید جانانه به شما پاسخگوی با صبر, با تجربه,سخنور و محترم
  توضیحات کامل و بدون نقص و موکدا با صبر و حوصله شما را در پاسخ به دوستان ملاحظه کردم و بسیار لذت بردم و فقط یه دعا کردم کاش تمام سایت ها از شما الگو بگیرند
  سوال حقیر:
  آیا جنابعالی دو سایت Neobux.com و Solebux.com رو برای کسب درآمد و وقت گذاشتن تایید میفرمایید یا خیر ؟
  پیشاپیش برای پاسخ تشکر میکنم

  پاسخ
  • آگوست 23, 2019 در 2:46 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از لطف و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   سایت Neobux را می توان معتبرترین سایت کلیکی دانست. اما از نظر روش های پرداخت، مناسب کاربران مقیم ایران نیست و اکثر کاربران در نهایت برای برداشت دچار مشکل می شوند. به همین دلیل بنده این سایت را برای فعالیت کاربران مقیم ایران با توجه به مشکلاتی که برای برداشت و نقد کردن درآمد خواهند داشت پیشنهاد نمی کنم و همچنین اگر از اعتبار صرف نظر کنیم این سایت نسبت به سایر سایت های موجود از امتیازات چندان ویژه ای برخوردار نیست که منطقی باشد این همه ریسک در مسائل برداشت درآمد را متحمل شد.
   در مورد solebux هم باید خدمتتون عرض کنم در مدت فعالیتش اصلا عملکرد مناسبی نداشته است و در مانیتورینگ موفق عمل نکرده است. بنابراین فعالیت در این سایت توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 24, 2019 در 2:45 ق.ظ
    پیوند یکتا

    ۱٫ در مورد سایت Neobux : مگه نمیشه در کیف پولهای NETELLER یا Skrill حساب باز کرد و درآمد کسب شده رو بهش انتقال بدیم؟

    ۲٫ در مورد سایت Solebux : یعنی سایت Solebux پرداختی نداره؟ یعنی چی در مانیتورینگ عملکردش خوب نبوده؟اگه میشه مختصر توضیحی بدین
    ۳٫ آیا تمام سایت هایی که شما در سایتتون معرفی کردین ( گلدن کلیکس-توییکرز-سیلور کلیکس-گرند کلیک-کلیک بوک-واد اجو )رو میتونم ازش کسب درآمد و برداشت کنم؟

    پاسخ
    • آگوست 24, 2019 در 7:02 ب.ظ
     پیوند یکتا

     ۱- امکان افتتاح حساب وجود دارد اما همان طور که می دانید هیچ یک از دو حساب مذکور، اجازه استفاده از خدماتشان را به کاربران مقیم ایران نمی دهند. در حقیقت برای وریفای نمودن حساب شما مجبور خواهید بود با مدارک جعلی آدرس خود را وریفای نمایید. به همین دلیل خطر مسدود شدن حساب وجود دارد و در این صورت بازیابی پول به دلیل مدارک جعلی بسیار سخت خواهد بود و همین مساله ریسک کار با این سایت ها را به شدت افزایش می دهد. همچنین اگر بخواهید نکات امنیتی را به طور کامل رعایت نمایید که احتمال مسدود شدن حساب های مذکور را کاهش دهید، نیاز به ملزوماتی دارد که هزینه هایی در بر خواهد داشت که این هزینه ها برای بسیاری از کاربران عادی سایت های کلیکی مقرون به صرفه نیست.
     ۲- این سایت پرداختی های انتخابی دارد. میلیونر باش سیستم مانیتورینگ حرفه ای دارد که با اکانت های مختلفی و تحت قوانین سایت های کلیکی، آن ها را پایش می کند. نتایج درمورد سایت مذکور رضایت بخش نبوده است و تخلفاتی از آن ثبت شده است. به همین دلیل فعالیت در آن توصیه نمی شود.
     ۳- سایت های معرفی شده تا کنون مشکل خاصی نداشته اند و بارها از آن ها برداشت شده است. اما این تضمینی برای آینده نیست ولی فعلا مشکلی ندارند و عملکرد مثبتی داشته اند. البته در نظر بگیرید که اخیرا بعضی از سایت ها مانند اجو توسط نهادهای داخلی فیلتر شده اند و به طور کلی تا زمانی که سایتی فیلتر باشد، استفاده از آن برای کاربران مقیم ایران توصیه نمی شود.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • آگوست 25, 2019 در 3:41 ب.ظ
   پیوند یکتا

   با سلام.
   حداکثر مبلغ برداشتی از سایت چقدر؟
   یعنی در حالت گلد که هر ۳ روز یکبار میشه ۵۰$ برداشت کرد بعبارتی میشه ماهی ۵٫۷۰۰٫۰۰۰ هزار تومان؟؟

   پاسخ
   • آگوست 25, 2019 در 6:44 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    برای عضویت Wooden در هر بار، حداکثر ۱۰ دلار می توان برداشت نمود. در حالت گلد نیز محاسبات شما صحیح است.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • جولای 24, 2019 در 11:19 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام چرا هیچ کدوم از سایت های شکرت های نام برده شده برا من باز نمیشه باید چی کار کنم به vpnنیاز دارم ؟

  پاسخ
  • جولای 25, 2019 در 6:28 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر نیازی به vpn نیست. موارد زیر را امتحان فرمایید:
   ۱- مودم خود را خاموش و روشن کنید.
   ۲- از مرورگرهای به روز مانند کروم، موزیلا و فایرفاکس استفاده کنید.
   ۳- کش مرورگر خود را پاک نمایید.
   ۴- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت را روی مرورگرتان فعال کنید.
   ۵- از افزونه هایی مانند اد بلاکر استفاده نکنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 4, 2019 در 1:03 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید من موقع ثبت نام وقتی که مشخصات را وارد میکنم و register را میزنم با اروره invalid token مانع ثبت نامم میشه.مشکل را میدونید چیه؟

  پاسخ
  • جولای 4, 2019 در 4:15 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر مواردی که در آموزش فوق برای ثبت نام بیان شده است را با دقت رعایت می کنید و فیلدها را به صورت صحیح تکمیل می کنید، موارد زیر را لحاظ فرمایید.
   ۱- از مرورگرهای به روز مانند کروم، فایرفاکس و اپرا استفاده نمایید.
   ۲- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر شما فعال باشد.
   ۳- مودم خود را یکبار خاموش و روشن کنید.
   ۴- کش مرورگر خود را پاک نمایید و مجدد امتحان فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 18, 2019 در 11:21 ق.ظ
  پیوند یکتا

  آقا من میرم توقسمت View Advertisement نمیدونم باید رو چی کلیک کنم
  من میزنم روی اون تکست ها بعد ازچند ثانیه اون خط سفید بارنگ آبی پر میشه ولی اون درآمدی که روی تکست نوشته توی قسمت درآمد ها سیو نمیشه من از دیروز سایتتون رو۴۰ بار خوندم خیلی دقیقه ولی با اینکه از دیروز بیش از ۳۰۰۰سایت تبلیغاتی رو باز کردم بازم نوشته ۰ کلیک
  با تشکر

  پاسخ
  • ژوئن 18, 2019 در 8:12 ب.ظ
   پیوند یکتا

   روش کلی کار همان طور که در آموزش فوق بیان شده است به شرح زیر می باشد:
   ابتدا از منوی فوقانی سایت گزینه “Earn Money” و سپس “View Advertisements” را انتخاب کنید. حال تبلیغات کلیکی و ارزش هر یک را مشاهده می کنید. صفحه را اسکرول کنید تا به ” Standard Advertisements” برسید. این تبلیغات بیشترین ارزش را دارند. از همین جا شروع کنید و سعی نمایید به ترتیب تمام تبلیغات موجود را ملاحظه فرمایید. این عمل روند درآمدی شما را به خصوص در ماه های اول سرعت می بخشد.
   برای مشاهده تبلیغات ابتدا روی باکس تبلیغ مورد نظر کلیک فرمایید. سپس تب جدیدی در مرورگر شما باز می شود. این تب را نبندید و اجازه دهید زمان مورد نیاز طی شود. در انتها بعد از گذشت زمان مورد نیاز، باید تست انسان شناسی را انجام دهید. این تست معمولا به صورت انتخاب تصویر برعکس می باشد. پس از انجام این تست، درآمد به حساب شما در سایت goldenclix اضافه می گردد.
   اگر مراحل فوق را به دقت انجام می دهید ولی باز هم دچار مشکل هستید، موارد ذیل را رعایت فرمایید:
   ۱- مودم خود را خاموش و روشن نمایید.
   ۲- از مرورگرهای به روز مانند کروم، فایرفاکس و موزیلا استفاده فرمایید.
   ۳- کش مرورگر خود را به طور کامل پاک نمایید.
   ۴- دقت کنید که حتما گزینه های کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر شما فعال باشد.
   ۵- مطمئن شوید که ابتدا به اکانت خود در سایت کلیکی مورد نظر لاگین کرده اید و در حال حاضر در حساب کاربری خود قرار دارید.
   ۶- اطمینان حاصل کنید که روی مرورگر شما افزونه های جلوگیری از تبلیغات مانند Adblock نصب نباشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 17, 2019 در 8:10 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید . از سایت عالیتون بسیار ممنونم . من حساب پایر ساختم ولی بلد نیستم باهاش کار کنم ای دی حسابمم نمیدونم چیه و کجاست ایا شما اموزش راجع به اینو دارید؟ ممنون

  پاسخ
  • می 17, 2019 در 8:29 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   بله، می توانید به مقاله آشنایی با حساب پایر مراجعه نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 25, 2019 در 3:37 ب.ظ
  پیوند یکتا

  میخواستم بپرسم که در سایت گلدن کلیک در حالت معمولی چقدر در روز و چقدر در ماه میتوان کسب در آمد کرد؟؟ در حالت ارتقا و آپگرید کسب درآمد در ماه چقدر میشه.؟؟ “تقریبا”
  بعد از چند مدت و چه کارهایی میتوان به درآمد بالا رسید

  پاسخ
  • فوریه 27, 2019 در 12:24 ق.ظ
   پیوند یکتا

   هیچ عدد مشخصی وجود ندارد. این کاملا به استراتژی شما و تعداد زیرمجموعه های مستقیم و اجاره ای شما بستگی دارد.
   شاه کلید درآمد عالی، افزایش تعداد زیرمجموعه های مستقیم است. برای آشنایی با اقداماتی که در راستای افزایش درآمد و رسیدن به درآمد مطلوب باید انجام دهید، می توانید در آموزش فوق بخش استراتژی موفقیت در سایت گلدن کلیکس را مطالعه فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 30, 2019 در 6:06 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  واقعا از توضیحات خوبتون ممنونم
  من انواع سایتای کلیکی و انواع حسابارو خوندم راستش یه کمی قاطی کردم خواستم بدونم بهترین سایت کلیکی ازین لحاظ که مشکلی در رابطه با فیلتر شکن نداشته باشه کدومه؟ ( منظورم اینه که برای تبدیل و دریافت پول مشکل نداشته باشیم) و درباره انواع حساب ها مثل وب مانی و پرفکت مانی و … کدومشون بازم درگیری کمتری ممکنه با فیلتر شکن داشته باشیم؟
  ممنون

  پاسخ
  • ژانویه 31, 2019 در 1:51 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   در هیچ یک از سایت های کلیکی شما حق استفاده از vpnها را ندارید. بنابراین ما در میلیونر باش سایت هایی را معرفی می کنیم که برای ایرانیان مناسب هستند و هیچ مشکلی با کاربران ایرانی ندارند. تمام سایت های معرفی شده در لیست سایت های کلیکی معتبر خارجی، برای ایرانیان مناسب می باشند و برای استفاده و دریافت درآمد خود از آن ها نیازی به نرم افزارهای تغییر ip ندارید.
   در حال حاضر هیچ یک از سایت های پرفکت مانی، وب مانی و پایر فیلتر نیستند و مشکلی برای افتتاح حساب و استفاده از آن ها وجود ندارد. با توجه به اینکه افتتاح حساب در تمام این سایت ها رایگان و ساده می باشد و کاربردهای متفاوتی نیز دارد، بنده به شما توصیه می کنم برای خود در تمام آن ها حساب افتتاح نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 18, 2018 در 1:22 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید من با گوشی تو سایت گلدن کلیکس ثبت نام کردم ولی هر چی میزنم رو گزینه View Advertisements برام نمیاد…مشکل کجاست؟

  پاسخ
  • دسامبر 18, 2018 در 9:11 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت های کلیکی از پلتفرم های مختلفی استفاده می کنند. برای اینکه بتوانید تبلیغات را با گوشی مشاهده کنید باید سازگاری لازم بین پلتفرم سایت کلیکی و گوشی شما وجود داشته باشد. در صورتی که این سازگاری وجود نداشته باشد، امکان مشاهده تبلیغات از طریق گوشی وجود ندارد.
   به هر حال می توانید با چند مرورگر مختلف شانس خود را امتحان کنید و همچنین حتما دقت فرمایید که در تنظیمات مرورگر گزینه های پشتیبانی از کوکی ها و جاوا اسکریپت فعال باشد. اگر باز هم مشکل رفع نشد، یعنی سازگاری لازم برای مشاهده تبلیغات به وسیله گوشی فراهم نیست و برای مشاهده تبلیغات باید از کامپیوتر استفاده فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 12, 2018 در 2:03 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و تشکر بابت آموزشهای خوبی که ارائه نمودید
  در منوی register و بخش GENERAL INFORMATION در تکمیل فیلد Full Name فرمودید که نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل و صحیح در این فیلد وارد نمایید. از اطلاعات واقعی خود برای ثبت نام استفاده نمایید تا در آینده دچار مشکل نگردید. آیا نام و نام خنوادگی را باید بصورت لاتین وارد کنیم و در اینصورت پسوند نام خانوادگی ضروری است؟ترتیب وارد کردن به چه شکل می باشدابتدا نام خانوادگی و بعد نام و یا برعکس؟ ضمناً این فیلد بعداز ثبت نام قابل ویرایش می باشد؟

  پاسخ
  • دسامبر 12, 2018 در 5:20 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   در مورد Full Name شما باید این فیلد را کاملا منطبق با مدرک هویتی که در اختیار دارید تکمیل فرمایید. دلیل تاکید ما این است که گاهی اوقات ممکن است مدیر سایت کلیکی هنگامی که درخواست برداشت می دهید از شما تقاضای احراز هویت کند. در این صورت باید حتما یک مدرک هویتی مانند کارت ملی و یا پاسپورت را برای سایت مذکور ارسال کنید. البته می توانید تمام اطلاعات حساس مدرک را جز نام و نام خانوادگی ماسکه نمایید. به همین دلیل لازم است اگر مدرکی که در اختیار دارید کارت ملی است، نام و نام خانوادگی خود را مطابق با کارت ملی وارد فرمایید و اگر مدرک پاسپورت است، نام و نام خانوادگی خود را کاملا مطابق با آن قرار دهید.
   امکان ویرایش نام و نام خانوادگی به صورت مستقیم در پنل وجود ندارد و تنها راه این است که به پشتیبانی سایت مذکور تیکت بزنید و درخواست ویرایش مشخصات خود را داشته باشد. اگر دلایل شما برای این امر قابل قبول باشد، این کار صورت خواهد پذیرفت. البته مدیریت کاملا این حق را برای خود قائل است که درخواست را نپذیرد و به دلیل ثبت نام با اطلاعات جعلی حساب شما را مسدود سازد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 10, 2018 در 8:34 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من تو سایت رفتم و و ثبت نام کردم و کارم تموم شد اما هرچی رو earn money رو میزنم زیرشاخش میاد اما سریع میره اگرم بمونه هرچی روش کلیک میکنم به صفحه اصلی میره نمیدونم چیکار کنم (از مروگر گوگل کروم و مروگر خود گوشیم امتحان کردم جفتش اینجوری شد)

  پاسخ
  • دسامبر 11, 2018 در 2:08 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   حتما دقت فرمایید که در تنظیمات مرورگر گزینه های جاوا اسکریپت و کوکی ها فعال باشد. سپس کش مرورگر خود را پاک کنید و مجددا تلاش نمایید. اگر مشکل شما حل نشد احتمال دارد به دلیل استفاده از گوشی موبایل باشد. در این صورت باید از یک کامپیوتر برای انجام کلیک ها استفاده نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آوریل 5, 2020 در 5:48 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام می خواستم نظرتون را درباره ی سایت BTCClicks بدونم

   پاسخ
   • آوریل 6, 2020 در 1:52 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    سایت مذکور اسکم می باشد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • نوامبر 12, 2018 در 11:47 ق.ظ
  پیوند یکتا

  ضمن تشکر از پاسخگوییتون یه سوال هم درباره برداشت از سایت های کلیکی خارجی داشتم.با توجه به اینکه نباید با فیلترشکن وارد سایت های کلیکی خارجی بشیم و از اونجایی که برای واریز یا برداشت پول از طریق پرفکت مانی نیاز به فیلترشکن داریم برای حل این مشکل باید چکار کرد؟؟میترسم اگه با فیلترشکن وارد بشم تا در سایت های کلیکی اکانتمو ارتقا بدم یا پول برداشت کنم حسابم تو اون سایت کلیکی مسدود بشه.لطفا راهنمایی کنید.ممنون

  پاسخ
  • نوامبر 12, 2018 در 7:44 ب.ظ
   پیوند یکتا

   در راستای پاسخ به سوال، توجه شما را به نکات زیر جلب می نمایم:
   ۱- برای برداشت درآمد در سایت های کلیکی اصولا نیازی به ورود به حساب بانکی نیست. بنابراین اگر قصد برداشت درآمد خود را در یک سایت کلیکی معتبر داشته باشید، اصلا نیازی به استفاده از vpn ندارید.
   ۲- برای سرمایه گذاری در یک سایت کلیکی و واریز پول به آن سایت، اگر سایت کلیکی در روش های پرداختش از روش هایی مانند پایر نیز پشتیبانی می کند، می توانید از آن ها استفاده نمایید که نیازی به vpn ندارند.
   ۳- در صورتی که می خواهید با حساب پرفکت مانی به سایت کلیکی پول واریز نمایید، با ip ایران وارد سایت کلیکی شوید و به بخش واریز پول بروید. هنگامی که خواست شما را برای واریز پول به سایت پرفکت مانی منتقل سازد، vpn خود را فعال و مراحل واریز را دنبال فرمایید. پس از واریز پول، مجددا vpn خود را غیر فعال نمایید. تا کنون این روش مشکلی در استفاده از سایت های کلیکی ایجاد نکرده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 11, 2018 در 11:38 ق.ظ
  پیوند یکتا

  ممنون بابت راهنماییتون. ببخشید ۲تا سوال دیگ داشتم. اول اینکه نظرتون راجع به سایت آتی کلیکس(aticlix )چیه؟آیا مورد تایید شما هست؟ و دوم اینکه من با عضویت استاندارد(معمولی) تعدادی رفرال اجاره ای تو سایت آتی کلیکس اجاره کردم که هر کدوم از اونا هرروز تعداد ثابت ۲کلیک رو انجام میدن. آیا این به معنای ربات بودن این زیرمجموعه هاست؟یا خیر؟؟و اگر من حسابم رو آپگرید کنم بازهم تعداد کلیک ها همون ۲کلیک در روز هستش ؟یا تغییر میکنه؟؟ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ
  • نوامبر 11, 2018 در 11:29 ب.ظ
   پیوند یکتا

   انجام وظیفه است.
   ما هیچ یک از سایت های کلیکی را تایید نمی کنیم. حتی سایت هایی که تاکنون در میلیونر باش معرفی شده اند به این معنی نیست که ما ۱۰۰ درصد تاییدشون می کنیم یا امکان اسکم شدن آن ها وجود ندارد. در میلیونر باش ما به طور مستمر طیف عظیمی از سایت های کسب درآمد را مانیتورینگ می کنیم و هنگامی که امتیازهای لازم را جهت معرفی به کاربران اخذ کنند و عملکرد مثبتی از خود برجای گذارند، خدمت کاربران معرفی خواهیم کرد و درهر لحظه ای که از انجام وظیفه خود شانه خالی کنند، به کاربران اطلاع رسانی خواهیم نمود.
   سایت aticlix جزو سایت های با سابقه به حساب نمی آید و کمتر از ۱٫۵ سال است که از عمر آن می گذرد. در همین مدت گاها مشکلاتی داشته است اما در مجموع عملکرد مثبت و قابل قبولی در مانیتورینگ های مختلف برجای گذاشته است و فعالیت در آن سودمند است. اما همان طور که می دانید در میلیونر باش سرمایه گذاری در هیچ یک از سایت های کلیکی توصیه نمی شود. از نظر بنده سرمایه گذاری در سایتی مانند aticlix ریسک بسیار بالایی دارد ولی در هرصورت تصمیم با خود شماست.
   درمورد زیرمجموعه های اجاره ای، این سایت ادعا دارد که زیرمجموعه ها، کاربران سایت هستند. بنابراین هیچ تضمینی درمورد نرخ کلیک آن ها نمی دهد. تجربه نشان داده است با افزایش تعداد زیرمجموعه ها و آپگرید کردن اکانت در Aticlix اصولا نرخ کلیک زیرمجموعه ها کاهش پیدا می کند.
   همچنین حتما توجه نمایید که با آپگرید کردن اکانت در aticlix، قیمت اجاره کردن زیرمجموعه ها افزایش پیدا خواهد کرد. این موارد را در محاسبات و تصمیمات خود لحاظ فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 10, 2018 در 12:32 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید. من میخواستم تعدادی دایرکت رفرال(زیرمجموعه مستقیم)از سایت گلدن کلیکس خریداری کنم. نظر شما چیه؟؟آیا زیرمجموعه های مستقیم گلدن کلیکس ربات هستن و همیشه بطور ثابت کلیک میکنن؟؟و در غیر اینصورت اگه ربات نیستن آیا دایرکت رفرال های این سایت رو میشه مثل رنت رفرال هاش بازیافت کرد یا ن؟؟ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
  • نوامبر 10, 2018 در 4:21 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   واقعا نمی توان برای خرید زیرمجموعه مستقیم نظر قاطعی داد. یک امر کاملا دارای ریسک و وابسته به شانس است. اگر زیرمجموعه خریداری شده، فعال باشد بدون شک برای شما سود بسیار مناسبی دربر خواهد داشت. اما اگر یک زیرمجموعه غیر فعال باشد یا پس از مدتی غیر فعال شود با توجه به هزینه زیادی که برایش کرده اید، ضرر سنگینی نیز متحمل خواهید شد.
   در مورد پرسش های شما باید عرض کنم:
   خیر، زیرمجموعه های مستقیم ربات نیستند و کاربران عادی مانند خود شما هستند که زیرمجموعه شخص دیگری نمی باشند و سایت آن ها را به فروش می رساند. همچنین سایت هیچ تضمینی درباره کلیک کردن آن ها نمی دهد. یعنی حتی اگر آن ها یک کلیک هم انجام ندهند، برای شما حقی برای اعتراض و یا تعویض زیرمجموعه وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سپتامبر 7, 2019 در 3:43 ب.ظ
   پیوند یکتا

   با سلام و خسته نباشید خدمت شما میخواستم بپرسم چطور تبلیغات goldenclix رو ببینیم روش کلیک میکنم یه صفحه جدید باز میشه چیزه دیگه ای نمیاد و میزنه شما امروز تبلیغی ندیدید. ممنون میشم ازتون

   پاسخ
   • سپتامبر 8, 2019 در 2:00 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    موارد زیر را لحاظ فرمایید:
    ۱- از مرورگرهای به روز مانند کروم، فایرفاکس و اپرا استفاده نمایید.
    ۲- کش مرورگر خود را پاک کنید.
    ۳- گزینه کوکی ها و جاوا اسکریپت روی مرورگر فعال باشد.
    ۴- افزونه هایی مانند اد بلاکر روی مرورگر نصب نباشد.
    ۵- مطابق توضیحات بخش “نحوه مشاهده تبلیغات” در مقاله فوق عمل فرمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • نوامبر 6, 2018 در 8:06 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  واس جمع کردن ۱۰۰۰ کش اوت پوینت که خیلی دردسره.نمیشه خریداری کرد؟یا کاری دیگه ای کرد.من که در طول روز دارم ۲۰ سایت کلیکی رو انجام میدم دیگه حوصله و وقت اینم ندارک که یه بارم برم از افروال کش اوت پوینت جمع کنم
  اگه الزام هست واس برداشت و راهی دیگه نداره بهم بگین بیخیالش بشم

  پاسخ
  • نوامبر 7, 2018 در 1:27 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تنها راهی که دیگر نیاز به جمع آوری cashout points نداشته باشید، این است که اکانت خود را آپگرید نمایید. جمع آوری cashout points برای برداشت، تنها در کاربری wooden لازم است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • نوامبر 7, 2018 در 9:50 ق.ظ
    پیوند یکتا

    تشکر از راهنماییتون
    خب یعنی من از حالت استاندارد به حالت دوم اپگرید کنم دیگه اکی میشه؟ و اینکه حداقل برداشت برای بار اول چقدره؟و اینکه ایا سود کلیک رفرال ها در پلن دوم خوبه یا نه؟
    من میدئنم سایت شما الکی گلدن کلیکس رو معرفی نکرده قعطا خوبه که معرفی کردین ولی بحرحال این سوالا برام پیش اومده گفتم بپرسم؟ و اینکه ایا در حد ۱۰دلار خوبه سرمایه بزارم داخلش؟با اینکه میدونم شما اصلا سرمایه گذاری رو توصیه نمیکنین

    پاسخ
    • نوامبر 7, 2018 در 7:35 ب.ظ
     پیوند یکتا

     بله، شما اگر اکانت خود را به هر یک از حالت های کاربری آپگرید نمایید، دیگر نیازی به جمع آوری Cashout points ندارید. حداقل برداشت برای تمامی عضویت ها به جز wooden، مبلغ ۵ دلار می باشد. اگر منظور شما از رفرال ها، رفرال های اجاره ای است طبق قوانین جدید سایت، هیچ تغییری در ارزش کلیک رفرال های اجاره ای حاصل نخواهد شد. ارزش کلیک رفرال های اجاره ای در تمامی عضویت ها ۰٫۰۰۱ دلار است. اما درمورد رفرال های مستقیم ارزش کلیک افزوده خواهد شد و اگر تعداد رفرال های مستقیم و فعال شما زیاد باشد، از آپگرید کردن اکانت سود خوبی عاید شما خواهد شد. کلا در سایت گلدن کلیکس آپگرید کردن اکانت برای کاربرانی سودآور است که دارای زیرمجموعه مستقیم و فعال باشند.
     همان طور که خود شما فرمودید، ما در میلیونر باش سرمایه گذاری از جیب را در هیچ یک از سایت های کلیکی توصیه نمی کنیم، بنابراین در این زمینه مسئولیت و تصمیم گیری با خود شماست. سایت گلدن کلیکس در این چند سالی که فعالیت می کند، عملکرد مثبت و قابل قبولی داشته است اما این هیچ تضمینی برای اینکه در آینده هم معتبر بماند، ایجاد نمی کند. ما در میلیونر باش سعی می کنیم معتبرترین سایت ها را در حال حاضر معرفی کنیم اما تضمینی در مورد آینده هیچ یک از آن ها نمی توانیم بدهیم.
     در مورد میزان سرمایه گذاری هم تشخیص با خود شماست. شما باید میزان کل سرمایه و توان ریسک کردن خود را در نظر بگیرید و سپس اقدام به سرمایه گذاری مطلوب نمایید. اما نظر بنده این است که قبل از داشتن زیرمجموعه های مستقیم و فعال اقدام به آپگرید کردن اکانت نفرمایید. همچنین زیرمجموعه های اجاره ای تنها در صورتی سودمند خواهند بود که نرخ کلیک آن ها را بتوانید بالای ۵٫۳ نگهدارید که کار دشواری است.
     در انتها یک خواهش از شما و تمام کاربران گرامی دارم، برای تهیه آموزش های سایت وقت و انرژی زیادی صرف می شود و ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا تمام اطلاعات لازم را در اختیار کاربران قرار دهیم. بنابراین لطفا آموزش ها را با دقت مطالعه نمایید و اگر پاسخ سوال خود را در آموزش پیدا نکردید، سوال مطرح فرمایید. به عنوان مثال پاسخ تمام سوال هایی که شما درج نمودید، در آموزش فوق موجود بود فقط لازم بود کمی با دقت آموزش مطالعه شود.
     شاد و پیروز باشید.

     پاسخ
     • نوامبر 8, 2018 در 7:44 ق.ظ
      پیوند یکتا

      تقدیر و تشکر بابت پاسخگویی کامل

     • نوامبر 8, 2018 در 5:17 ب.ظ
      پیوند یکتا

      انجام وظیفه است.
      رضایت شما موجب دلگرمی ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *