کسب درآمد از طریق نویسندگی در سایت پرشین ای

تاکنون در میلیونر باش روش های متفاوتی را برای کسب درآمد از اینترنت بیان کردیم، روش هایی مانند سیستم های همکاری در فروش ، سایت های کلیکی ، آپلود و دانلود ، کوتاه کردن لینک و فریلنسینگ. امروز می خواهیم شما را با کسب درآمد از نویسندگی آشنا کنیم که می تواند شما را به درآمد بسیار مطلوبی برساند. سپس به معرفی سایت پرشین ای می پردازیم که شرایط بسیار مناسبی را در این راستا در اختیار کاربران قرار می دهد. و در انتها به نحوه فعالیت و کسب درآمد مطلوب از این سایت خواهیم پرداخت.

چگونگی کسب درآمد از نویسندگی

کسب درآمد از نویسندگی

همان گونه که می دانید یکی از مهمترین نکات در زمینه سئو، تولید محتوای با کیفیت است. از این رو در بین سایت های اینترنتی همواره رقابتی شدید در این زمینه برپا بوده است تا بتوانند با تولید محتوای باکیفیت، جایگاه خود را در بین موتورهای جستجوگر بهبود بخشند.

دقیقا در همین نقطه است که امکانی جدید برای کسب درآمد فراهم می شود. بدین شکل که سایت های مختلف برای سبقت گرفتن از دیگر رقبای خود احساس نیاز به تولید محتوای بیشتر و بهتر می کنند و بر همین اساس به سراغ نویسنده هایی می روند که می توانند برای آن ها مقالات با کیفیت در زمینه های مختلف تولید کنند.

این سایت ها را با توجه به سیاست های مختلفی که در پیش می گیرند، می توان به دو دسته تقسیم کرد. دسته اول، تنها در زمینه ای خاص به فعالیت می پردازند و نویسندگانی را استخدام می کنند و حقوق ماهانه و ثابت به آنان پرداخت می کنند تا در زمینه مورد نظر، مقالات تخصصی تولید کنند. اما دسته ی دوم، در تمام زمینه ها به کاربران خود اجازه تولید محتوا می دهند و در قبال هر مطلبی که یک کاربر تولید می کند، به او با توجه به تعداد بازدیدکننده آن مطلب، دستمزد می دهند.

ما امروز می خواهیم در مورد دسته ی دوم صحبت کنیم، چرا که درآمد در این روش کاملا نامحدود و وابسته به توانایی های شماست.

روش کلی کار در این سایت ها به این شکل است که، شما در آن ها به عنوان نویسنده عضو می شوید و شروع به تهیه مقالات مختلف در زمینه های محبوب و پرطرفدار می کنید و با توجه به نرخ و شرایطی که سایت برای نویسندگان تعیین کرده است، از انتشار و بازدید از مطالبتان درآمد مادام العمر کسب می کنید.

میلیونر باش به شما این وعده را می دهد که اگر دست به قلم خوبی دارید و هیجانات جامعه و موضوعات داغ را به خوبی می شناسید، با انتخاب سایت هایی مناسب در این زمینه، می توانید ظرف چند ماه فعالیت و افزایش مطالبتون در این سایت ها به درآمد بسیار مطلوبی دست یابید.

مزیت های روش کسب درآمد از نویسندگی

 • در این روش، شما با تولید هر مقاله، به صورت مادام العمر از بازدیدکنندگان آن مقاله درآمد خواهید داشت.
 • در کسب درآمد از نویسندگی ، شما میزان فعالیت و مکان فعالیت را خودتان به دلخواه انتخاب می کنید و در مورد هرآنچه که دوست دارید، تحقیق می کنید و می نویسید.
 • پتانسیل کسب درامد از این روش بسیار بالاست و به مرور زمان که حجم مطالب و میزان بازدیدکننده مطالب شما افزایش می یابد، درآمد شما نیز به شکل قابل ملاحظه ای افزایش پیدا خواهد کرد.

این سایت های تولید محتوا چگونه درآمد کسب می کنند؟

احتمالا شما نیز سایت های بسیاری را می شناسید که مانند بیتوته و آکا ایران، سعی بر افزایش کمی و کیفی محتوای سایت خود دارند و هر روز بر حجم محتوای تولید شده می افزایند و از همین طریق به جایگاه مطلوب در الکسا ، بازدیدکننده بسیار مناسب و در نتیجه درآمد فوق العاده از تبلیغات دست یافته اند.

تمامی این سایت ها به دلیل جایگاه مناسب در الکسا و داشتن بازدیدکننده زیاد، از قرار دادن تبلیغات مختلف در وب سایت خود درآمدهای چشمگیر و ثابت ماهانه دارند. پذیرش تبلیغات در این سایت ها به شکل های مختلف از جمله تبلیغات بنری، پست ثابت و تبلیغات هدفمند اجرا می شود که هر کدام تعرفه های مشخص و بالایی دارند.

به همین دلیل در جهان سایت های بسیار زیادی با اولویت تولید محتوا در زمینه های مختلف، به فعالیت مشغول هستند که حاضرند در ازای تولید محتوای مفید، به کاربران خود دستمزدهای خوب پرداخت نمایند. اما متاسفانه در ایران هنوز بسترهای مناسب بسیار کمی برای چنین فعالیت هایی مهیا شده است تا امکان کسب درامد را به شکل حرفه ای برای کاربران خود فراهم سازند و کاربران بتوانند با انتشار مطالب سودمند و جذب بازدیدکننده به درآمد مطلوب دست یابند.

اما اخیرا در ایران، سایت پرشین ای در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرده است و بستری مناسب را برای کسب درآمد از نویسندگی برای کابران فراهم نموده است. در ادامه به معرفی این سایت و نحوه کسب درآمد از آن خواهیم پرداخت.

هشدار

همان طور که پیش تر اعلام کرده ایم، میلیونر باش تمام سایت های معرفی شده را با دقت تحت نظر دارد و عملکرد آن ها را بررسی می نماید و هشدارهای لازم را در اسرع وقت به اطلاع کاربران می رساند. در مورد سایت پرشین ای هم اکنون شرایط تغییر کرده است و این سایت گویی نتوانسته است در مدیریت پروژه موفق عمل کند. این سایت همچنان فعال است و به جذب کاربر ادامه می دهد اما بر اساس اطلاعات سیستم مانیتورینگ میلیونر باش، مدیر این سایت قصد فروش سایت و دامنه را دارد. بنابراین به کاربران میلیونر باش توصیه می کنیم فعلا از فعالیت در این سایت خودداری کنند، تا شرایط سایت مشخص شود. امیدواریم در ایران نیز بسترهای مناسبی برای کسب درآمد از نویسندگی ایجاد شود و مدیریتی صحیح بر این بسترها اعمال شود.

پرشین ای ( Persiane )

کسب درآمد از سایت پرشین ای

سایت پرشین ای در فروردین سال ۹۶ فعالیت خود را آغاز نمود و در این چند ماه پیشرفت چشمگیری داشته است.

پرشین ای سایتی کاربر محور و درآمد زا می باشد که شما می توانید در آن به صورت رایگان عضو شوید و به کسب درآمد از نویسندگی بپردازید. در این سایت کافیست مطالب مفید ارسال کنید و از تعداد بازدید روزانه مطالبی که ارسال کرده اید به صورت مادام العمر درآمد داشته باشید.

تعرفه و درآمد کاربران از ورودی‌های هر مطلب

در پرشین ای چهار پنل نویسندگی وجود دارد که ارتقا به هریک از آن ها رایگان است و به صورت اتوماتیک با افزایش مطالب ارسالی توسط شما، انجام می پذیرد. رویه ی ارتقا به پنل های نویسندگی بالاتر، بر اساس الگوی زیر می باشد.

 • در ابتدای عضویت پنل نویسندگی شما عادی است.
 • اگر بیش از ۱۰ مطلب، ارسال کرده باشید پنل شما برنزی هست.
 • اگر بیش از ۲۰۰ مطلب، ارسال کرده باشید پنل شما نقره ای هست.
 • اگر بیش از ۵۰۰ مطلب، ارسال کرده باشید پنل شما طلایی هست.

اگر پنل شما عادی باشد ۱ ریال، برنزی باشد ۲۵ ریال، نقره ای باشد ۳۰ ریال و اگر طلایی باشد ۴۰ ریال از بابت ورودی گوگل دریافت می کنید. بابت ورودی از شبکه های اجتماعی و موتورهای جستجوگر دیگر نیز به ازای هر ورودی مبلغی را دریافت خواهید کرد که در جدول ذیل به صورت کامل ارائه می شود.

تعرفه های کسب درآمد از نویسندگی در سایت پرشین ای

نحوه عضویت و فعالیت به عنوان نویسنده در سایت پرشین ای

ابتدا بر روی بنر زیر کلیک نمایید تا وارد سایت پرشین ای شوید. سپس بر روی گزینه “عضویت” کلیک نمایید. فرمی برای شما باز خواهد شد، فرم را پر کنید و بر روی دکمه “عضویت” کلیک کنید. به همین سادگی شما به عضویت در سایت پرشین ای در خواهید آمد.

متاسفانه فعالیت سایت پرشین ای متوقف شده است و دیگر امکان کسب درآمد از این سایت میسر نیست. از ثبت نام و فعالیت در پرشین ای خودداری نمایید.

در این مرحله شما وارد پنل کاربری خود می شوید. در ابتدا به بخش “تنظیمات” بروید و مشخصات شخصی خود را از قبیل شماره حساب، شماره شبا و شماره موبایل را وارد نمایید. (برای دریافت شماره شبای حساب خود می توانید به مقاله یافتن شماره شبا مراجعه کنید).

سپس با کلیک بر روی گزینه “اضافه کردن مطلب” می توانید به تولید و انتشار اولین مقاله خود بپردازید.

همچنین با کلیک بر روی گزینه “زیرمجموعه گیری” می توانید لینک و بنرهای زیر مجموعه گیری و آمار زیرمجموعه های خود را مشاهده نمایید.

نرخ های کسب درآمد از پرشین ای

۱- به ازای هر بازدید کننده از مطالبتان، با توجه به پنل نویسندگی شما و منبع ورودی آن بازدیدکننده، مبلغی را دریافت خواهید کرد که به صورت کامل در جدول فوق توضیح داده شد. به عنوان مثال در پنل برنزی به ازای هر بازدیدکننده که از طریق گوگل از مطلب شما بازدید نماید، ۲۵ ریال دریافت خواهید کرد.

۲- به ازای جذب هر کاربر جدید از طریق لینک زیرمجموعه گیری خود، مبلغ ۷۲۰ تومان دریافت خواهید کرد.

۳- همچنین در ازای هر مطلب ارسالی توسط زیرمجموعه های خود، مبلغ ۵۲ تومان درآمد خواهید داشت.

محاسبه میزان درآمد یک کاربر پس از ۶ ماه فعالیت موثر در پرشین ای

در این مثال قصد داریم به محاسبه کسب درآمد از نویسندگی  پس از یک بازه ی زمانی ۶ ماه در سایت پرشین ای بپردازیم.

تذکر: به این نکته توجه فرمایید که این یک مثال است و فرض هایی برای آن در نظر می گیریم که بر اساس این فرض ها محاسبات انجام خواهد شد. بدیهی است که اگر شما بتوانید تلاش و خلاقیت بیشتر و موثرتری از خود نشان دهید، به درآمد بهتری نیز دست خواهید یافت. همچنین اگر نتوانید به اندازه ی فرض هایی که در این مثال می کنیم، موفق عمل کنید، به همان نسبت درآمد کمتری خواهید داشت. البته فرض هایی که در نظر می گیریم، تقریبا حد پایین هستند و با کمی تلاش، به سادگی قابل وصول می باشند.

فرضیات

۱- فرض می کنیم شما در هر روز فقط ۳ مطلب خوب و با کیفیت منتشر می کنید.

۲- همچنین فرض می کنیم شما قادر به جذب زیرمجموعه نیستید.

۳- فرض می کنیم پس از گذشت ۶ ماه، میانگین روزانه ورودی گوگل برای هر نوشته شما، تنها ۱۰۰ بازدیدکننده باشد که این مقدار بسیار کم است. چون کاربرانی که در انتخاب موضوع درست عمل می کنند و محتوای با کیفیت و جذاب تولید می کنند، مطالبشان در روز حداقل بیش از ۳۰۰۰ بازدیدکننده به خود اختصاص می دهد.

۴- همچنین درآمد شما از ورودی های دیگر مانند یاهو، فیس بوک و غیره را در نظر نمی گیریم. هرچند که فعالیت موثر در این شبکه ها، با توجه به تعرفه بالای ورودی از آن ها، می تواند تاثیر بسزایی در درآمد شما داشته باشد. به عنوان مثال هر ورودی از سایت فیس بوک، ۲۰۰ ریال درآمد برای شما به همراه خواهد داشت که ۸ برابر میزان درآمد شما از ورودی گوگل است.

محاسبات

در محاسباتی که در ذیل انجام می دهیم به درآمد شما در ۶ ماه ابتدایی کاری نخواهیم داشت. وتنها به درامد ماهانه و مادام العمر شما از پس از ماه ششم خواهیم پرداخت.

در طول ۶ ماه یعنی ۱۸۰ روز، شما ۵۴۰ مقاله با کیفیت تولید کرده اید. هر مقاله شما به طور میانگین در روز ۱۰۰ ورودی گوگل دارد. بنابراین در مجموع به صورت روزانه ۵۴۰۰۰ ورودی از گوگل خواهید داشت. در نتیجه مجموع ورودی های شما از گوگل در ماه برابر با ۱۶۲۰۰۰۰ خواهد بود.

حال با توجه به اینکه شما ۵۴۰ مطلب ارسال کرده اید، پنل نویسندگی شما به طلایی ارتقا پیدا کرده است. بنابراین برای هر ورودی گوگل مبلغ ۴ تومان دریافت خواهید کرد. بنابراین در هر ماه از بازدیدکنندگان مطالب خود درآمدی در حدود ۶۴۸۰۰۰۰ تومان  خواهید داشت.

بنابراین درآمد ماهانه و مادام العمر شما، پس از ماه ششم برابر با ۶۴۸۰۰۰۰ تومان خواهد بود.

همچنین پس از ماه ششم، هر ماه با افزایش مقالات مفیدتان، درآمد خود را افزایش خواهید داد. اگر همین روند را ادامه دهید پس از یک سال درآمد شما ۲ برابر خواهد شد و به همین ترتیب می توانید درآمد خود را به صورتی فوق العاده افزایش دهید.

سوالات و نکات مهم در مورد کسب درآمد از نویسندگی در پرشین ای

چرا درآمد بنده از برخی از بازدیدهایی که از مطالبم انجام گرفته است در نظر گرفته نشده است؟

بازدید های که از مطالب شما می شود نشانگر دفعایت دیده شدن است و ممکن است از طریق خود سایت پرشین ای انجام شده باشد. یعنی بازدید کننده های سایر مطالب این سایت، از مطالب شما هم دیدن کنند. در حالی که درآمد مطالب باید از ورودی های سایت هایی مثل گوگل، فیس بوک، فیس نما و .. باشد. (لیست و تعرفه ی این سایت ها، پیش تر در جدول فوق ارائه شد).

به عنوان مثال، زمانی بازدید از ورودی گوگل برای شما محسوب می شود که کسی از طریق گوگل دنبال مطلبی باشد و گوگل مطلب شما را نیز در نتایجش نمایش دهد و مطلبتان کلیک شود.

چرا درآمد حاصل از زیرمجموعه گیری به پنل بنده اضافه نشده است؟

درآمد اولیه از جذب هر کاربر جدید ۷۲۰ تومان می باشد. زمانی این ۷۲۰ تومان به اکانت شما اضافه می شود که زیرمجموعه حداقل ۱۰ مطلب به سایت ارسال کند.

درآمد وب سایت پرشین ای از کجاست و چگونه می تواند به کاربرانش پرداخت داشته باشد؟

در مطالب ارسالی کادرهای تبلیغاتی وجود دارد که تبلیغات شرکت های بزرگ و کوچک، به صورت هدفمند قرار داده می شود. مثلا اگر شخصی از طریق گوگل دنبال آهنگ باشد و وارد یک مطلب در مورد دانلود موزیک شده باشد، برای آن شخص، سایت یا یک آگهی مرتبط با موزیک (مثلا خرید هندزفری) تبلیغات می شود. یا اینکه اگر مخاطب از مطالب پزشکی دیدن کند، آگهی مشاوره روانپزشکی و یا مطلب دکتر و جراح، تبلیغات می شود.

این نوع تبلیغات دارای بازدهی بسیار بالایی هستند. در نتیجه قبل از اینکه شما سود کنید سیستم پرشین ای سودش را کرده است. همچنین این کار دائمی است یعنی هرچقدر مطالب ارسال شده توسط شما بازدید کننده داشته باشد قطعا این سیستم با مدیریت و برنامه ریزی صحیح می تواند هزینه اش را از تبلیغات دهنده بگیرد.

به این ترتیب، در این سیستم سود ۳ طرفه می باشد. هم سیستم سود می کند هم شما به عنوان نویسنده سود می کنید و هم شرکت هایی که تبلیغات خود را به صورت هدفمند انجام می دهند به سود خوبی می رسند.

نحوه ی درخواست انتقال درآمد از سایت به حساب بانکی

پس از ثبت اطلاعات بانکی خود، از منوی سمت راست پنل کابری، ابتدا بر روی گزینه ی “درخواست برداشت” کلیک نمایید و سپس “درخواست برداشت وجه” را انتخاب کنید. مبلغ مورد نظر را به ریال وارد نمایید و در انتها بر روی دکمه “درخواست برداشت” کلیک کنید.

۳ قدم طلایی برای کسب درآمد میلیونی از ورودی گوگل

اگر ۳ قدم طلایی زیر را در مورد تک تک مطالب خودتان انجام دهید، مطالب شما به شدت مورد توجه گوگل قرار می گیرد و روزانه ۱۰ها هزار بازدید می توانید از طریق گوگل برای همیشه داشته باشید و این یعنی درآمد میلیونی از طریق ورودی گوگل.

قدم اول: ارسال مطالب استاندارد و دارای محتوای کامل و بی نقص و رعایت اصول نگارشی و سئو در نگارش مطالب.(شامل عکس و متن ۴۰۰ یا ۵۰۰ کلمه ای به بالا). در این زمینه ویدیویی آموزشی توسط پرشین ای تهیه شده است که در کانال میلیونر باش قرار گرفته است. برای ورود به کانال و مشاهده ی آن می توانید اینجا کلیک کنید.

قدم دوم: تبلیغ مطالبتان در جاهایی که لینک ماندگار می شود. مثل فیس بوک، فیس نما یا در انجمن های فعال.

قدم سوم: اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی و تهیه بک لینک های مناسب.

اهمیت به اشتراک گذاشتن مطالب در شبکه های اجتماعی

یک موضوع بسیار مهم که در راستای کسب درآمد از نویسندگی در پرشین ای حتما باید به آن توجه کنید و با رعایت آن می توانید درآمد بسیار خوبی را برای خود به ارمغان آورید، به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی ، سایت ها و وبلاگ ها می باشد.

این کار علاوه بر اینکه درآمد جداگانه ی خودش را به ازای هر ورودی خواهد داشت، با سرعت موجب افزایش ورودی گوگل شما نیز خواهد شد.

توجه به موضوعات جذاب و مناسبت های تقویم

بعضی از موضوعات هستند که بازدیدهای خیلی بالایی دارند، به عنوان مثال موضوعاتی در مورد موزیک، درمان های گیاهی، اخبار داغ و غیره که می توانند هزاران بازدیدکننده در روز داشته باشند. بنابراین سعی کنید در این دسته ها مطالب ارسالی زیادی داشته باشید.

همچنین به مناسبت های تقویم و شرایط جامعه توجه ویژه ای داشته باشید. به عنوان نمونه در روزهای نزدیک به نوروز، بازدید از مطلبی با موضوع “اس ام اس تبریک سال نو” می تواند به ۱۰۰ هزار بازدید روزانه نیز برسد.

آموزش جذب زیرمجموعه در پرشین ای

روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به بهترین موارد اشاره خواهیم کرد:

۱- وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف سایت پرشن ای و کسب درآمد از نویسندگی نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در این سایت عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.

۲- لینک زیرمجموعه گیری خود را همراه توضیحات مختصری در مورد پرشین ای ، در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.

۳- در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت  نمایش دهید.

۴- لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره پرشین ای به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.

۵- به وبلاگ های دیگر کامنت ارسال کنید و به معرفی پرشین ای و کسب درآمد از نویسندگی بپردازید، چون صاحبان وبلاگ تجربه نویسندگی دارند، احتمالا از پیشنهاد شما استقبال می کنند.

۶- در انجمن های فعال، اقدام به معرفی روش کسب درآمد از نویسندگی کنید و با معرفی پرشین ای به جذب زیر مجوعه بپردازید.

مهم ترین قوانین فعالیت و نویسندگی در پرشین ای

 • انتشار مطالب کپی شده ممنوع می باشد. می توانید مطالب را بازنویسی کنید اما کپی خیر.
 • ارسال مطالب ناقص (بخشی از یک مطلب کامل) ممنوع است.
 • توهین به اشخاص و انتشار تصاویر خصوصی ممنوع می باشد.
 • تبلیغات و لینک دادن در بین مطالب به سایت های دیگر ممنوع می باشد.
 • هر گونه تقلب و سوء استفاده، تخلف محسوب می شود و ضمن مسدود سازی اکانت، در صورت لزوم پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.
 • ارسال مطالب سیاسی، فیلم و موزیک های خارجی دارای زیرنویس و بدون سانسور، عکس های باز از خانم ها و آقایان و .. ممنوع است.
 • مسئولیت ارسال مطالب غیر قانونی بر عهده ی نویسنده و ip ثبت شده می باشد.

قوانین مربوط به بخش نگارش مطلب

میزان متن و کاراکتر هر بخش به شرح زیر می باشد:

 • عنوان = ۵ الی ۱۰ کلمه فارسی.
 • لینک = ۵ الی ۱۰ کلمه انگلیسی.
 • برچسب = ۳ الی ۵ عبارت فارسی جداشده با کاما.
 • کلمات کلیدی = ۱۰ کلمه جدا شده با خط تیره.
 • توضیح کوتاه = ۱ جمله ی ۱۰ کلمه ای.
 • چکیده = ۴۰۰ کاراکتر (حدود ۸۰ کلمه).
 • مهم = ۲۰۰ کاراکتر (حدود ۴۰ کلمه).
 • متن اصلی = بخش اصلی که باید کامل، اختصاصی و حداقل دارای ۳۰۰ کلمه باشد.

سخنی با کاربران میلیونر باش

با توجه به اینکه سایت پرشین ای تازه تاسیس می باشد، هنوز مدت زمان لازم برای بررسی عملکرد این تیم و توان مدیریتی آن طی نشده است. بنابراین نمی توان درمورد اعتبار و آینده ی آن با قطعیت نظر داد. اما آنچه که واضح است، این مورد است که اگر برنامه ریزی دقیق و مدیریتی صحیح بر روی این پروژه صورت گیرد، امکان موفقیت و سوددهی بالا هم برای پرشین ای و هم برای کاربرانش وجود دارد.

بنابراین با توجه به تازه تاسیس بودن این سایت و در نظر گرفتن این نکته که کاربرانی که زودتر از بقیه فعالیت خودشان را در چنین پروژه هایی شروع می کنند از لحاظ درآمد به مراتب بهتر از سایرین خواهند بود، تصمیم گرفتیم این سایت و روش کسب درآمد از نویسندگی را خدمت شما همراهان همیشگی معرفی نماییم تا از دیگران سبقت بگیرید.

امیدواریم پرشین ای و شما عزیزان همواره موفق باشید.

همچنین میلیونر باش در حال مانیتورینگ این سایت می باشد، اما برای این امر به زمان بیشتری نیاز دارد. شما عزیزان با عضویت از طریق لینک های میلیونر باش می توانید به مانیتورینگ بهتر و کامل تر ما نیز کمک نمایید.

هشدار

همان طور که پیش تر اعلام کرده ایم، میلیونر باش تمام سایت های معرفی شده را با دقت تحت نظر دارد و عملکرد آن ها را بررسی می نماید و هشدارهای لازم را در اسرع وقت به اطلاع کاربران می رساند. در مورد سایت پرشین ای هم اکنون شرایط تغییر کرده است و این سایت گویی نتوانسته است در مدیریت پروژه موفق عمل کند. این سایت همچنان فعال است و به جذب کاربر ادامه می دهد اما بر اساس اطلاعات سیستم مانیتورینگ میلیونر باش، مدیر این سایت قصد فروش سایت و دامنه را دارد. بنابراین به کاربران میلیونر باش توصیه می کنیم فعلا از فعالیت در این سایت خودداری کنند، تا شرایط سایت مشخص شود. امیدواریم در ایران نیز بسترهای مناسبی برای کسب درآمد از نویسندگی ایجاد شود و مدیریتی صحیح بر این بسترها اعمال شود.

جمع بندی

در این آموزش ابتدا به معرفی روش کسب درآمد از نویسندگی پرداختیم و سپس با سایت پرشین ای که بستری مناسب را در این زمینه فراهم نموده است به صورت کامل آشنا شدیم و اصول موفقیت و کسب درآمد میلیونی در این سایت را بررسی نمودیم.

میلیونر باش امیدوار است آموزش کسب درآمد از نویسندگی مورد رضایت شما عزیزان واقع گردد. همچنین اگر سوال و یا نظری در مورد این مطلب دارید، خوشحال می شویم با ما در میان بگذارید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

22 نظر در “کسب درآمد از طریق نویسندگی در سایت پرشین ای

 • فوریه 27, 2022 در 1:08 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام لطفا از وبسایت من هم دیدن فرمائید
  سیب لینک / ساخت کارت ویزیت مجازی
  سیب لینک یک سرویس آنلاین ساخت کارت ویزیت مجازی و پروفایل حرفه ای می باشد. کاربران با ثبت نام در سیب لینک میتوانند برای کسب و کار خود کارت ویزیت و صفحات اختصاصی تولید کنند و در هر صفحه، اطلاعاتی از جمله رزومه، آدرس شبکه های اجتماعی، پیام رسان ها، نقشه، گالری تصاویر، شماره تلفن ها، ایمیل ها، لینک ها، سوالات متداول، نظرسنجی ها و … درج کنند.
  همچنین سیب لینک دارای امکانات شاخصی مانند فروشگاه ساز، فرمساز و … نیز می باشد.
  {siblink.ir}

  پاسخ
 • ژانویه 16, 2021 در 1:14 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سایت ستاره اطلاعات از سال ۹۵ فعالیتش رو شروع کرده و بابت هر محتوایی که در سایت ایجاد می کنید پست-ویدیو-آهنگ از بازدید های به دست آمده می توانید کسب درآمد داشته باشید

  پاسخ
 • آوریل 6, 2020 در 2:28 ق.ظ
  پیوند یکتا

  درود و سپاس
  یکی از دلمشغولی های زندگی ام نویسندگی است . به آن چون دیگر هنرهای برجسته می نگرم . چند جلد کتاب در زمینه فلسفه، روانشناسی، حکمت و عرفان داشته ام. خوشحال می شوم که در وقت آزاد خود با شما گرامیان همکاری نمایم.

  پاسخ
  • آوریل 6, 2020 در 2:44 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه در ایران چندان سیستم های مناسبی برای کسب درآمد از نویسندگی وجود ندارد. در حال حاضر نیز کادر میلیونر باش تکمیل است اما اگر نیازی باشد حتما با شما ارتباط برقرار خواهیم کرد.
   اما توصیه می کنم تولید محتوا در روبیکا را نیز بررسی نمایید. حداقل مطمئن هستید که درآمدتان به شما پرداخت خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 13, 2019 در 11:07 ق.ظ
  پیوند یکتا

  t.me/IranWriterss
  کانال تلگرامی برای معرفی فرصت های شغلی تولید محتوا و نویسندگی

  پاسخ
 • ژوئن 23, 2019 در 4:12 ب.ظ
  پیوند یکتا

  ضمن تشکر از مدیریت سایت بابت ارائه مطالب بسیار مفید،
  پیشنهاد میکنم از صفحه “نویسندگی و ترجمه” خدمات یاب هم دیدن فرمایید.

  پاسخ
  • ژوئن 24, 2019 در 2:03 ق.ظ
   پیوند یکتا

   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 22, 2019 در 11:52 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و تشکر از نوشته ی خوبتون
  خیلی عالیه که زمینه ای برای کسب درآمد نویسندگان آماده کردید.
  با اجازه مدیر سایت، مقاله ای رو به شما کاربران پیشنهاد میدم که راه های مختلف کسب درآمد رو به نویسندگان ارائه میده.
  موضوع این مقاله هست :(کسب درآمد از نویسندگی) که می تونید از لینک زیر وارد شدن بشید و مطالعش کنید:
  Rasanevis.com/income-and-writing

  پاسخ
  • ژانویه 23, 2019 در 4:37 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما همکار گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   شاد و پیروز باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 13, 2018 در 12:34 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید.
  سایت ستاره اطلاعات هم با لینک زیر به تازگی این روش رو شروع کرده اگه ممکنه لطفا اون رو بررسی کنید و اطلاع بدید
  informationstar.ir

  پاسخ
  • سپتامبر 13, 2018 در 4:27 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   لطفا چنین درخواست هایی را از طریق فرم تماس با ما، مطرح نمایید. تا گروه تولید محتوای سایت بررسی نمایند و در صورت کسب امتیازات لازم در سیستم مانیتورینگ، آموزشی تخصصی برای سایت مذکور تهیه و در سایت میلیونر باش قرار گیرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 27, 2018 در 11:37 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید یه سوال میخواستم بدونم که وقتی میرم تو سایت میزنه فعالیت سایت متوقف شده بعد من الان پست بزار میتونم کسب درامد کنم یعنی مشکلی نداره سایت مرسی

  پاسخ
  • جولای 27, 2018 در 2:21 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   همان طور که در آموزش فوق هشدار داده شده است، این سایت در پروژه با شکست مواجه شده است و فعالیت در این سایت دیگر توصیه نمی گردد. این سایت در حال حاضر هیچگونه درآمد و پرداختی ندارد. بنابراین از فعالیت در این سایت خودداری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 9, 2018 در 2:12 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  میشه چند سایت فارسی دیگه در زمینه نویسندگی معرفی کنید

  پاسخ
  • ژوئن 9, 2018 در 6:04 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه در حال حاضر در ایران سایت معتبر و خوبی که در این زمینه فعالیت اصولی و حرفه ای داشته باشد وجود ندارد. تنها در بعضی از سایت ها مانند فریلنسینگ ها و یا سایت های تولید محتوا می توان پیشنهاداتی برای نویسندگی پیدا نمود که شیوه کسب درآمد در آن ها هرگز مطابق آموزش فوق نیست و درآمد محدود و دستمزدی است. برای آشنایی بیشتر با سایت های فریلنسینگ فعال در این زمینه می توانید آموزش سایت های پارسکدرز و پونیشا را مطالعه نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 3, 2018 در 3:21 ق.ظ
  پیوند یکتا

  درود بر شما و مطلب مفیدتان. میتوانید چند سایت انگلیسی زبان معتبر در این زمینه را معرفی نمایید؟؟

  پاسخ
 • آوریل 21, 2018 در 12:30 ق.ظ
  پیوند یکتا

  من تو سایت پرشین ای که گفتید رفتم و بعد از زدن لینک عضویت, یک نام کاربری و رمز عبور و ایمیل و چند آیتم دیگه که خواست رو پر کردم.
  بعد از اون لینک ورود رو زدم، ولی با نام کاربری و رمزی که میزدم وارد نمیشد و جالب اینجا بود که این سایت هیچ گزینه ای واسه ارتباط با مدیر سایت یا پشتیبانی…. و کلا هیچ راه ارتباطی نداشت.
  جالبتر اینکه حتی یه ایمیل نزدن که نام کاربری و پسوردی که شاید من اشتباه میزدم (که بعید میدونم اینجوری باشه) رو بفرستن واسم.
  واقعاً وحشتناک ضعیف بود و در نهایت آیپی من مسدود شد.
  و اینم درآمد میلیونی من.
  مواظب باشید دوستان

  پاسخ
  • آوریل 21, 2018 در 11:07 ب.ظ
   پیوند یکتا

   عضویت و ورود به این سایت چک شد و مشکل خاصی وجود نداشت. درباره راه های ارتباطی نیز کاملا حق باشماست و راه ارتباطی مناسبی در صفحات سایت وجود ندارد. البته پس از ورود به پنل کاربری امکان ارسال تیکت وجود دارد.
   همچنین اگر متن آموزش فوق را مطالعه نموده باشید حتما به هشدار ما نیز توجه کرده اید. ما نیز فعلا فعالیت در این سایت را منع کرده ایم. اما به هرحال از تذکر و اطلاع رسانی شما سپاسگزاریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • فوریه 21, 2018 در 2:59 ب.ظ
   پیوند یکتا

   ممنون از انرژی مثبت شما، رضایت شما موجب دلگرمی ماست.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *