آشنایی با سایت پارت کلیک و کسب درآمد از آن

در این آموزش به معرفی سایت پارت کلیک و چگونگی کسب درآمد از این سایت خواهیم پرداخت.

سایت کلیکی ( ptc ) چیست؟

ptc مخفف کلمه paid to click به معنی پرداخت به ازای کلیک است و سایت کلیکی در حقیقت سایتی است که در قبال دریافت مبلغی مشخص از تبلیغ دهندگان، ضمانت می کند تعدادی بازدید (کاربر) را به سمت سایت تبلیغ دهنده هدایت نماید. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در حقیقت مسئولیت انجام بازدید را برعهده می گیرید و به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات موجود انجام می دهید، مبلغی معین دریافت می نمایید.

برای مطالعه بیشتر در مورد سایت های کلیکی می توانید آموزش آشنایی با سایت های کلیکی را که توسط میلیونر باش برای شما تهیه شده است، مطالعه نمایید.

در ادامه با یکی از سایت های کلیکی ایرانی به نام پارت کلیک آشنا خواهیم شد.

به دلیل عملکرد ضعیف پارت کلیک در سیستم مانیتورینگ و  عدم انجام وظایف خود در مقابل کاربران، لینک ثبت نام در پارت کلیک حذف شد و دیگر فعالیت در این سایت توصیه نمی گردد.

پارت کلیک ( PartClick )

پارت کلیک

پارت کلیک سایت بهبود رتبه در گوگل و الکسا و کسب درآمد اینترنتی می باشد. با استفاده از این سایت می توانید رتبه ی سایت خود را در گوگل و الکسا بهبود بخشید.

اگر مایل به بهبود رتبه ی خود در الکسا هستید و زمان یا مهارت کافی برای آن ندارید، پارت کلیک  می تواند با هزینه ی مناسب در این امر به شما یاری رساند.

برای خرید بازدید، ابتدا در این سایت عضو شده و وارد حساب کاربری خود شوید. سپس وب سایت خود را در بخش ثبت آگهی، ثبت نمایید. در نهایت از گزینه ی شارژ آگهی مقدار کلیک درخواستی خود را خریداری کرده و بعد از پرداخت، حساب شما به صورت لحظه ای شارژ خواهد شد.

همچنین اگر به دنبال درآمد اینترنتی می باشید با ثبت نام در سایت پارت کلیک، به ازای تماشای تبلیغات ثبت شده در سایت، پورسانت خود را دریافت نمایید.

نکات مهم برای فعالیت و همکاری با پارت کلیک

تعرفه خرید کلیک از پارت کلیک

در شکل زیر می توانید تعرفه خرید کلیک از پارت کلیک را در سال ۹۶ مشاهده کنید.

تعرفه خرید کلیک از پارت کلیک

تعرفه کسب درآمد از پارت کلیک

کاربران سایت بابت هر کلیکی (روزی یک بار) که روی آگهی های ثبت شده و دارای شارژ انجام می دهند، مبلغ ۲ الی ۵ تومان دریافت می کنند که می توانند در صورت به حدنصاب رسیدن (۱۰۰۰۰تومان) درخواست واریز نموده تا مبلغ مورد نظر به حساب بانکی آن ها واریز گردد.

همچنین معادل ۱۰% کلیک های زیر مجموعه ها نیز به حساب کاربران واریز می گردد.

مهمترین قوانین حاکم بر پارت کلیک

 • شما فقط می توانید دارای یک حساب کاربری (با یک نام و نام خانوادگی که غیر قابل ویرایش خواهد بود) باشید. اگر بیشتر از یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید، بدون توجه به نوع وضعیت حساب یا موجودی شما، تمامی حساب های ایجاد شده مسدود و حذف خواهد شد و هیچگونه مبلغی به شما باز گردانده نخواهد شد.
 • تمامی واریزها از طرف پارت کلیک ظرف ۷۲ ساعت کاری بعد از درخواست شما، به صورت پایا انجام خواهد شد و بعد از آن با توجه به نوع حساب شما و بانک مربوطه می تواند بصورت لحظه ای یا تا ۴۸ ساعت دیگر طول بکشد.
 • اجازه درخواست برداشت از حساب بستگی به مقدار موجود در حساب شما دارد. حداقل برداشت موجودی ۸۰۰۰ تومان می باشد (موجودی شما باید ۱۰۰۰۰ تومان باشد).
 • برداشت کل درآمد از پارت کلیک در صورتی امکان پذیر می باشد که موجودی حساب شما از درآمد کلیک ها ۵۰۰۰۰ تومان باشد.
 • اکانت کاربرانی که ۳۰ روز از آخرین ورود آن ها به پروفایل گذشته باشد مسدود و حذف خواهد شد.
 • درخرید از پارت کلیک دقت نمایید که پکیج های خریداری شده به هیچ عنوان قابل استرداد نیست.

تذکرات مهم

 • هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای کلیک هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید. بنابراین فراموش نکنید که اگر شما زیر مجموعه‌ی هیچ شخصی نباشید، هیچ نفعی برای شما ندارد و تنها صاحب سایت کلیکی از این عمل شما نفع کوتاه مدت خواهد برد و در انتها به دلیل کاهش کاربران سایت برای او نیز ضرر به همراه خواهد داشت و موجب متوقف شدن فعالیت سایت خواهد شد. که این امر به معنی از بین رفتن تمام زحمات شما برای بدست آوردن زیرمجموعه است.
 • در تمام سایت های کلیکی، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.
 • فقط یک حساب در هر کامپیوتر برای دیدن تبلیغات مجاز است. اگر بیش از یک حساب در کامپیوتری، اقدام به مشاهده تبلیغات نماید، همه‌ی آن حساب ها برای همیشه مسدود خواهند شد.
 • هرگز مجاز به استفاده از نرم افزارهایی که مشاهده تبلیغات را خودکارسازی یا دستکاری نمایند نیستید.

عضویت در پارت کلیک

با توجه به فارسی بودن و سادگی مراحل کار نیاز به هیچ توضیحی نیست. فقط بر روی بنر زیر کلیک کنید تا وارد بخش عضویت در سایت پارت کلیک شوید و فرم را تکمیل نمایید و در نهایت بر روی دکمه “ثبت نام” کلیک کنید.

به دلیل عملکرد ضعیف پارت کلیک در سیستم مانیتورینگ و  عدم انجام وظایف خود در مقابل کاربران، لینک ثبت نام در پارت کلیک حذف شد و دیگر فعالیت در این سایت توصیه نمی گردد.

راهنمای فعالیت در پارت کلیک

مشاهده آگهی و کسب درآمد

در صفحه اول پروفایل خود لیست آگهی های فعال و دارای شارژ که توسط کاربران دیگر درج شده را مشاهده می کنید. می توانید با کلیک بر روی تبلیغات، درآمد مربوط به آن را به خود اختصاص دهید.

با کلیک روی هر آگهی صفحه ای نمایان می شود که بعد از چند ثانیه پیغام “امتیاز این آگهی برای شما ثبت شد” نمایش داده شده  و درآمد  آگهی برای شما ثبت می شود.

نحوه دریافت درآمد

با به حد نصاب رسیدن درآمد کلیک ها، شما می توانید از بخش حساب کاربری، گزینه “درخواست واریز”، مبلغ درخواستی خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت مبلغ مورد نظر را دریافت نمایید.

همچنین شما می توانید با کل درآمد کسب شده، آگهی های خود را شارژ کنید.

ثبت آگهی

برای ثبت تبلیغ خود، از منوی ثبت آگهی وارد صفحه ثبت آگهی شوید. در این صفحه نام آگهی و لینک سایت یا صفحه اینترنتی خود را وارد نموده و برای درج تصویر از قسمت browse تصویر مورد نظر را انتخاب کرده وبعد آپلود عکس را انتخاب کنید. در نهایت کلید ثبت آگهی را بزنید تا آگهی شما ثبت شود.

شارژ آگهی

جهت شارژ آگهی ابتدا باید از منوی مدیریت آگهی، گزینه “خرید کلیک” را انتخاب کنید تا کلیک های مورد نظر خود را خریداری نمایید.

بعد از خرید کلیک باید کلیک ها را به آگهی و یا آگهی های خود به تعداد دلخواه اختصاص داده و آگهی های خود را شارژ نمایید.

به این منظور از منوی مدیریت آگهی، گزینه “آگهی های من” را انتخاب کنید تا لیست آگهی های شما نمایش داده شود. حال جهت شارژ آگهی بر روی تصویر شارژ آگهی، کلیک نمایید تا صفحه  ثبت کلیک برای آگهی باز شود.

در این مرحله تعداد کلیک هایی که می خواهید برای آگهی مورد نظر ثبت گردد را مشخص کنید تا کلیک ها برای آگهی شما ثبت گردد.

همچنین برای دیگر آگهی های خود نیز می توانید به این صورت کلیک اختصاص دهید.

شارژ حساب کاربری

برای شارژ حساب ازمنوی مدیریت آگهی، گزینه “شارژ حساب کاربر” را انتخاب کنید تا به صفحه شارژ حساب منتقل شوید.

پس از وارد کردن مبلغ واریزی (به تومان) و زدن دکمه پرداخت، به صفحه بانک انتقال می یابید و می توانید پرداخت خود را با کارت بانکی ( کلیه کارت های بانکی عضو شتاب) انجام داده و پس از آن به طور اتومات به پروفایل خود منتقل می شوید.

در این مرحله مشاهده خواهید نمود که حساب کاربری شما شارژ شده و بعد از آن می توانید خرید کلیک و شارژ آگهی خود را انجام دهید.

بازاریابی

برای دریافت لینک بازاریابی خود، ابتدا از منوی بازاریابی، گزینه “لینک بازاریابی” را انتخاب کنید و لینک مربوط به عضویت خود را کپی نمایید.

سپس این لینک را در وب سایت، وبلاگ و یا صفحات اینترنتی خود قرار داده و یا از طریق ایمیل تبلیغ نمایید تا کاربران از این لینک ثبت نام کرده و به عنوان زیر مجموعه شما قرار گیرند.

جمع بندی

در این آموزش به صورت جامع با پارت کلیک و نحوه فعالیت و موفقیت در آن آشنا شدیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد.

آموزش های مشابه: سایت ماهان سورف ، بخش کلیکی فیس نما ، سایت کلیکی آذرباکس

4.3/5 - (13 امتیاز)

36 نظر در “آشنایی با سایت پارت کلیک و کسب درآمد از آن

 • سپتامبر 7, 2023 در 12:09 ب.ظ
  پیوند یکتا

  چگونه وقتی تبلیغات کلیکی تموم شد دوباره کاری کنیم بازم برایم تبلیغات بیاید

  پاسخ
  • سپتامبر 22, 2023 در 3:58 ق.ظ
   پیوند یکتا

   راهکاری وجود ندارد. باید صبر کنید تا روز بعد که مجدد تبلیغات جدید به نمایش گذاشته می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 4, 2023 در 12:49 ق.ظ
  پیوند یکتا

  من تو سایت پارت کلیک چگونه زیر مجموعه بخرم میشه کمک کنید

  پاسخ
  • سپتامبر 5, 2023 در 9:53 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خسته نباشید من سواد آنچنانی ندارم باید چطور وارد بشوم که کسب درآمد کنم خیلی سپاس گذارم خدا کند به این شب عزیز هر چه می خواهی خدا آقا امام حسین بهت بده رفیق

   پاسخ
   • سپتامبر 22, 2023 در 3:55 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم می شوند و تعداد انگشت شماری هم که به فعالیت خود ادامه می دهند واقعا درآمد ناچیزی برای کاربر دارند. توصیه بنده به شما این است که با توجه به آموزش های سایت یا کسب و کار اینترنتی خود را بسازید و یا حداقل سراغ آموزش هایی مانند سیستم های همکاری در فروش بروید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • ژوئن 19, 2021 در 6:13 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  سایت scarlet clicks معتبره؟
  پرداختش به چه صورت است یعنی چطور میتونیم درآمدی رو که از این سایت به دست میاریم رو مستقیم تو حساب بانکیمون دریافت کنیم؟

  پاسخ
  • ژوئن 20, 2021 در 2:35 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور پرداختی دارد و تا کنون عملکرد قابل قبولی داشته است. درآمد به صورت مستقیم به حساب بانکی شما واریز نخواهد شد. بلکه شما باید یک والت بیت کوین داشته باشید و یا به صورت رایگان یک حساب در پرفکت مانی افتتاح نمایید. آن ها درآمد شما را به این حساب ها واریز خواهند کرد. سپس شما با استفاده از صرافی های آنلاین ایرانی می توانید درآمد خود را به ریال تبدیل کنید و در حساب بانکی خود دریافت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 27, 2020 در 12:36 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام لطفا جواب بدید استفاده از پارت کلیک و سایت های کلیکی قانونیه ؟
  میشه سایت های قانونی رو معرفی کنید؟

  پاسخ
  • نوامبر 27, 2020 در 1:02 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از نظر قانونی صرف فعالیت در سایت هایی کلیکی بلامانع است. بنابراین در میلیونر باش سایت های معتبر در این زمینه خدمت کاربران معرفی می شوند. در حال حاضر در بین سایت های کلیکی ایرانی فقط فیس نما، میترا رنک و p30رنک پیشنهاد می شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 16, 2020 در 11:38 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقتتون بخیر ببخشید درآمد ماهانه از سایت پارت کلیک تقریبا چقدره؟

  پاسخ
  • آوریل 17, 2020 در 1:58 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   با توجه به اینکه سایت مذکور از نظر ما دیگر معتبر نیست و در آن فعالیت نمی کنیم، نمی توانیم میزانی خاصی را به شما اعلام کنیم. همچنین درآمد شما به عوامل مختلفی مانند تعداد زیرمجموعه ها و میزان فعال بودن آن ها بستگی دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 27, 2020 در 6:57 ب.ظ
  پیوند یکتا

  لینک زیر مجموعه گیری من هست. لطفا اگه مایل هستید از این لینک تو پارت کلیک ثبت نام کنین تا من هم زیر مجموعه داشته باشم

  پاسخ
  • مارس 27, 2020 در 7:59 ب.ظ
   پیوند یکتا

   طبق قوانین سایت به دلیل جلوگیری از تبلیغات سوء و صرفا در راستای جذب زیرمجموعه، امکان درج لینک در بخش نظرات وجود ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 29, 2020 در 1:18 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام بر کارشناسان محترم سایت
  میخواسم ببینم این سایتی که معرفی میکنم قابل اعتماد و اعتباره.؟؟؟
  zomoney.icuتازه پیداش کردم.درامدش به دلاره..کارشم راحته….درامدش عالیه.فقط نمیدونم چطور میشه پول رو انتقال داد ب حساب خودمون.
  اصلا درامد سایت واقعی هست که بخوام وقتمو بزارم روش.
  میشه کمکم کنین که این راه رو ادامه بدم یا نه.اگ واقعا راست باشه میشه روزی راحت اگ وقت بزاری تا ده و بیست میلیون هم در بیاری.
  ممنونم

  پاسخ
  • ژانویه 29, 2020 در 11:40 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور اسکم است و پرداختی ندارد. از فعالیت در آن خودداری فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 23, 2019 در 7:02 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. برای همکاری در فروش شارژ کدوم سایت رو پیشنهاد میکنید؟

  پاسخ
  • دسامبر 24, 2019 در 1:18 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما کلا این روش را با توجه به سود کم هر فروش توصیه نمی کنیم. این روش فقط برای شخصی درآمد قابل قبول خواهد داشت که مخاطبین و زیرمجموعه های خیلی زیادی داشته باشد.
   اما به هر حال اگر قصد فعالیت در این زمینه را دارید، ۷۰۳۰ گزینه مناسبی است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 23, 2019 در 5:54 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خوبین ببخشید سایت۷۰۳۰٫ir چطوره برای درامد؟؟؟
  سایت saferent.ir چی؟؟؟برای درامد ؟
  جناب آقای مدیر ببخشید وبلاگمkarobarr.mihanblog.com اینه….
  بعضی روزا ۵۰ تا بازدید هم داره توی وبلاگم پاپ آپم گذاشتم چرا اینهمه ک بازدید داره چرا به درامد پاپ آپم اضافه نمیشه؟؟؟؟؟؟مشکلش چیه؟؟؟هر کی بخواد تو وبلاگ بیاد یکبارم کلیک کنه باید هزینه اضاف بشه ب پاپ آپم چرا نمیشه؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • دسامبر 23, 2019 در 6:21 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت ۷۰۳۰ کاملا معتبر است و شما را در سود فروش شارژ و محصولات اعتباری سهیم می کند. اما دقت نمایید که این سود فقط در یک سطح به شما تعلق می گیرد و فریب تبلیغاتی که ادعای سود در ۷ سطح را دارند، نخورید. به همین دلیل سودی که به شما خواهد رسید حتی با داشتن زیرمجموعه های مناسب، باز هم بسیار بسیار کم است و چندان رشدی نخواهد داشت.
   سایت saferent یک سایت کاملا نوپاست که در حال حاضر هیچ اعتبار و سابقه خاصی ندارد.
   در مورد وبلاگ شما با توجه به اینکه نمی دانم از چه سیستمی پاپ آپی استفاده می کنید و چه قوانین وضع شده است، نمی توانم اظهار نظر خاصی بکنم. اما به طور کلی ۵۰ بازدید بسیار کم است و احتمال اینکه بین ۵۰ نفر کسی بر روی تبلیغات کلیک نکند، زیاد است. در ضمن ورودی هایی که توسط ربات ها و موتورهای جستجو انجام می گیرد، شمرده می شود اما در سیستم های کسب درآمد مانند پاپ آپ محاسبه نمی گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 23, 2023 در 4:08 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام و عرض ادب لطفا میشه بهم کمک کنید چندتا سایت معتبر هم خارجی هم ایرانی که بتونم درآمد کسب کنم مثل کلیک کردن روی تبلیغ یا دیدن ویدئو یا کارهای دیگ بهم معرفی کنید خواهش میکنم کمکم کنید نیاز دارم اگر میشه اگر میشه به این پیج در اینستاگرام هم ویدئو آشنایی با کارها هم واسم ارسال کنید

    پاسخ
    • سپتامبر 2, 2023 در 3:07 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     صادقانه بخواهم خدمت شما عرض کنم فعالیت در سایت های کلیکی با توجه به اینکه اکثرا کلاهبردار هستند و تورمی که در ایران هست، توجیه اقتصادی ندارد. بنده به شما توصیه می کنم آموزش ها و مقالات سایت را گام به گام مطالعه کنید تا اطلاعاتتان افزایش پیدا کند و کسب و کار اینترنتی خود را ایجاد نمایید یا حداقل از روش های همکاری در فروش استفاده کنید که می تواند با کمی تلاش و وقت گذاشتن پورسانت خوبی برای شما به همراه داشته باشد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آگوست 17, 2019 در 5:42 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  یه سوالی داشتم معذرت میخوام غیر مرتبطه ولی سوالم اینه که سایت چک آیتول سایت معتبریه؟ آخه نیاز به عکس کارت ملی هم دارن .ایا ثبت نام در همچین سایتی مورد اعتماده؟

  پاسخ
  • آگوست 17, 2019 در 11:25 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این سایت در حال حاضر پرداخت دارد. اما متاسفانه دارای هیچ یک از نمادها و مجوزهای لازم از جمله نماد اعتماد الکترونیک و یا ثبت در ساماندهی نمی باشد. همچنین در سایت مذکور هیچ مدرکی دال بر مجوز فعالیت ارائه نشده است. بنابراین فعلا نمی توان آن را با اعتبار و یا مورد اعتماد دانست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 11, 2018 در 1:10 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام-متشکرم از توضیحات کامل شما
  خواستم بپرسم آیا می توان همزمان در هر ۳ سایت فیس نما و پارت کلیک و ماهان سورف بر روی یک کامپیوتر عضو شد و کسب درآمد نمود؟

  پاسخ
  • سپتامبر 11, 2018 در 6:47 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، هیچ محدودیتی در تعداد سایت هایی که می خواهید عضو شوید وجود ندارد.
   سپاس از همراهی شما، موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 26, 2018 در 12:23 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید من عضو پارت کلیکم ولی وقتی میرم قسمت اگهی های کلیکی پیغام خطا میده به این مضمون که از این شناسه اینترنتی قبلا شخص دیگه ای وارد سایت شده با یه اینترنت دیگه وارد سایت بشید من اینترنت دیگه ای روهم امتحان کردم ولی باز همین پیغام رو میده از یه دستگاه دیگه و با ایمیل دیگه هم وارد شدم باز همین پیغام رو میده ایا سایت خراب شده

  پاسخ
  • آگوست 26, 2018 در 11:29 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، این سایت مشکلی ندارد. در تمام سایت های کلیکی به ازای هر خط اینترنت و کامپیوتر فقط یک نفر می تواند از سایت استفاده نماید. بنابراین شما نمی توانید با یک خط اینترنت و دستگاه های مختلف در سایت عضو شوید و به کسب درآمد بپردازید. همچنین عضویت با ایمیل های مختلف و یک ip اینترنت نیز تخلف محسوب می شود و موجب مسدود شدن اکانت می گردد. اگر مطمئن هستید که هیچ کس غیر شما در منزلتان در پارت کلیک عضویت ندارد و خود شما نیز فقط یک اکانت دارید، می توانید از طریق پشتیبانی سایت پارت کلیک اقدام فرمایید و مشکل خود را با مدیریت پارت کلیک در میان گذارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 28, 2018 در 7:09 ب.ظ
  پیوند یکتا

  توصیه میکنم درسایت پارت کلیک و فیس نما عضوشوید درامد خوبی داره.

  پاسخ
 • فوریه 11, 2018 در 5:55 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام سایت های کلیکی داخلی مثل سایت های خارجی امکان اجاره زیرمجموعه رو ندارن؟ مثلا از اعتبار موجود در پروفایل خودمون کم کنن بهون زیرمجموعه بفروشن؟

  پاسخ
  • فوریه 11, 2018 در 11:35 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   امکان اجاره زیرمجموعه در بعضی از سایت های کلیکی خارجی و داخلی وجود دارد. در ایران هم این امکان در بعضی از سایت های کلیکی وجود داشته و در تعدادی هنوز نیز موجود است اما متاسفانه سایت هایی که چنین امکانی را ارائه می کردند خیلی موفق نبوده اند. به عنوان مثال می توان به پکوباکس و لایف کلیک اشاره کرد که تعطیل شد. هم اکنون نیز سایت هایی با این امکان مشغول به فعالیت هستند که چندان سابقه خوب و قابل اعتمادی از خود برجای نگذاشته اند، مانند آذرباکس.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • فوریه 12, 2018 در 1:37 ب.ظ
    پیوند یکتا

    ممنون از جوابتون چندتا سوال دیگه داشتم ممنون میشم جواب بدید
    ۱_ بهترین سایتای خارجی و ایرانی برای فعالیت کدوما هستن؟ حداقل ۱۰تا معرفی کنید لطفا
    ۲_ من الان از سایتای ایرانی تو فیس نما و پارت کلیک عضو هستم ولی خونده بودم که حتما باید با یه اینترنت ثابت ادامه بدم ولی اولش با ایرانسل رفتم الانم با اینترنت وایرلس دارم میرم مشکلی هم نداره . ایا سایتای خارجی هم مشکلی ندارن؟
    ۳_ چون من به هرکی از دوستان میخوام کار رو توضیح بدم که بیان زیرمجموعه من کسی باور نمیکنه و فکر میکنن مثل شرکت هرمیه . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که از کجا زیرمجموعه بگیرم کامل راهنمایی کنید اگه امکان داره
    ۴_ درمورد سایتای خارجی وقتی من بخوام پول به حسابم واریز شه یا مثلا پول بریزم حسابم که بتونم سریع زیرمجموعه بگیرم چطور باید این کارو انجام بدم؟
    ۵_ دیگه اینکه راهنمای کامل عضویت و فعالیت در سایت Scarlet و Family چطور هست؟
    ممنون میشم کامل جواب بدید

    پاسخ
    • فوریه 14, 2018 در 1:24 ق.ظ
     پیوند یکتا

     ۱- انتخاب بهترین سایت های کلیکی خارجی، بستگی به شرایط، اهداف و معیارهای شما دارد. به عنوان مثال، اعتبار و قدمت سایت برای شما مهمترین مساله است یا نرخی که برای هر کلیک پرداخت می شود مساله اساسی است و یا امکانات زیرمجموعه گیری اصلی ترین مساله برای شما می باشد. آیا امکان دریافت دستمزد خود را از طریق حساب های مختلف مانند پی پال دارید و یا فقط از طریق حساب هایی که ایران را تحریم نکرده اند، می توانید دستمزد خود را دریافت کنید. به عنوان نمونه سایت neobux.com را می توان معتبرترین سایت کلیکی دانست، اما تنها به حساب هایی پرداخت دارد که ساکنان ایران را تحریم کرده اند، بنابراین این سایت برای ساکنان ایران چندان انتخاب مناسب و آسانی نیست.
     ۲- برای فعالیت در سایت های کلیکی به اینترنت ثابت نیازی نیست و کاری که شما انجام داده اید مشکلی ایجاد نمی کند. در سایت های کلیکی، شما به ازای هر خط اینترنت و کامپیوتر فقط مجاز به داشتن یک اکانت هستید و تا زمانی که این قانون را زیرپا نگذارید معمولا مشکلی پیش نمی آید. البته قوانین سایت ها می تواند تفاوت هایی داشته باشد. برای اطمینان قوانین سایت مدنظرتان را چک بفرمایید.
     ۳- دو تفاوت اساسی با شرکت هرمی وجود دارد، اول اینکه در شرکت های هرمی، زیرمجموعه ها مانند یک هرم چیده می شوند. یعنی اینکه شما از سطوح مختلف زیر مجموعه ها درامد خواهید داشت. اما در سایت های کلیکی شما تنها به ازای زیرمجموعه های خود درآمد دارید، یعنی تنها از یک سطح. دومین تفاوت که بسیار مهم است، این است که در شرکت های هرمی شما باید سرمایه گذاری کنید و برای شروع فعالیت، پولی را به شکل های مختلف وارد سیستم کنید اما در سایت های کلیکی هیچ نیازی به سرمایه گذاری نیست.
     در مورد روش های زیرمجموعه گیری نیز باید خدمت شما عرض کنم، روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به ۴ مورد از اساسی ترین آن ها اشاره می شود:
     الف) وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف سایت کلیکی دلخواه خود نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در آن سایت عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.
     ب) لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.
     ج) در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت نمایش دهید.
     د) لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره سایت کلیکی مذکور به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.
     ۴- برای دریافت یا پرداخت وجه باید با سایت هایی کار کنید که به حساب هایی که شما می توانید افتتاح کنید، واریزی دارند. به عنوان مثال در ایران شما به راحتی می توانید از طریق اینترنت، حساب پرفکت مانی و وب مانی افتتاح کنید. چون این سیستم ها ایران را تحریم نکرده اند. بنابراین یک حساب پرفکت مانی بسازید و سایت هایی مانند familyclix را انتخاب کنید که به این حساب پرداخت دارند. برای مطالعه آموزش ساخت حساب پرفکت مانی نیز می توانید اینجا را کلیک نمایید. همچنین میلیونر باش به شما اکیدا توصیه می کند که از پرداخت پول به سایت های کلیکی پرهیز نمایید، ریسک این کار بسیار بالاست.
     ۵- سایت هایی که شما نام بردید در لیست مانیتورینگ میلیونر باش قرار دارند، اگر امتیازات لازم را کسب نمایند، به مرور زمان آموزش های کاملی برای آن ها تهیه خواهد شد و در اختیار شما و کاربران قرار خواهد گرفت.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • می 30, 2018 در 6:05 ق.ظ
      پیوند یکتا

      بسیااااااااار بسیااااااااار عالی و جامع بود…
      اگر امکانش هست سایت های کیلیکی ایرانی بیشتری معرفی کنید…من در سایت neobox familyclick adzbazar عضویت دارم اما به دلیل این که نمی تونم پولم رو استخراج کنم قیدش رو زدم

     • می 31, 2018 در 2:55 ق.ظ
      پیوند یکتا

      از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
      در مورد معرفی سایت های کلیکی ایرانی، ما تمام سعی خود را به کار می بریم که سایت هایی را معرفی نماییم که به تعهدات خود پایبند باشند و در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش عملکرد موفقی داشته باشند، تا زحمات کاربران بی ثمر نگردد. از این رو وسواس خاصی در معرفی سایت های کلیکی داریم و تا کنون جز سایت های معرفی شده، سایت های دیگر نتوانسته اند امتیازات لازم را در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش جهت معرفی کسب نمایند.
      موفق باشید.

 • نوامبر 17, 2017 در 9:35 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من ثبت نام کردم ، لطفا بگین در ماه چقدر میشه از این سایت در آمد داشت ؟

  پاسخ
  • نوامبر 17, 2017 در 12:29 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام
   توصیه میکنم حتما آموزش سایت های کلیکی معتبر ایرانی را مطالعه بفرمایید تا با فلسفه فعالیت و میزان درآمد از سایت های کلیکی آشنایی بیشتری پیدا کنید. همچنین به این نکته توجه فرمایید که اگر در سایت های کلیکی، فقط به کلیک کردن خود بر روی تبلیغات بسنده کنید هرگز به درآمد مطلوبی نخواهید رسید (نهایتا در حدود چند هزار تومان). در این سایت ها باید سعی کنید برای خود زیر مجموعه ی مستقیم جذب کنید، آنگاه به ازای کلیک هر زیر مجموعه بر روی تبلیغات، درصدی نیز به شما تعلق خواهد گرفت.
   در مورد سایت پارت کلیک، اگر هر روز بر روی تمام تبلیغات خود کلیک کنید اما زیرمجموعه ای نداشته باشید، درآمد شما در ماه در حدود ۵۰۰۰ تومان خواهد بود. اما اگر بتوانید زیرمجموعه های زیادی جذب کنید و در این مسیر موفق عمل کنید، درآمد شما ممکن است به بالای ۲۰۰۰۰۰ تومان نیز برسد.
   در مجموع، کسب درآمد از سایت های کلیکی نسبت به روش های دیگری که در میلیونر باش آموزش داده می شود، از همه ساده تر است اما میزان درآمد و پتانسیل پیشرفت هم کمتر است. در هر صورت فعالیت در این سایت ها علاوه بر کسب درآمد و تجربه، مزایای دیگری نیز همراه خواهد داشت. به عنوان نمونه، امکان تبلیغ برای بسترهای درآمد ساز شما را فراهم می کند و همچنین موجب آشنایی و ایده گرفتن شما از سایت های مختلف کسب درآمد خواهد شد.
   در نهایت اگر مایل به فعالیت در سایت های کلیکی هستید، پیشنهاد می کنم حتما در سایت کلیکی فیس نما نیز فعالیت کنید. این سایت علاوه بر اعتبار بالا، درآمد مناسبی را برای کاربران ایجاد کرده است و شما تنها با کلیک بر روی تبلیغات قادر خواهید بود ۱۵۰۰۰ تومان در ماه درآمد کسب کنید و اگر در جذب زیرمجموعه موفق عمل کنید، خواهید توانست به درآمد میلیونی نیز دست یابید. برای آشنایی با روش های موفقیت و کسب درآمد مطلوب در فیس نما می توانید به آموزش کسب درآمد از فیس نما مراجعه کنید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *