آشنایی با سایت های معتبر کسب درآمد از بیت کوین در زمینه Micro Earning

در این سری از آموزش های میلیونر باش قصد داریم درباره‌ی انواع درآمدهای کوچک از بیت کوین ( Micro Earning ) صحبت کنیم و در این جهت به معرفی سایت های معتبر کسب درآمد از بیت کوین بپردازیم. همچنین به بیان نکات مهم و راز موفقیت در این روش کسب درآمد خواهیم پرداخت.

قبل از شروع اگر مایل هستید درمورد تکنولوژی بلاک چین و بیت کوین بیشتر بدانید، می توانید مقاله آشنایی با بلاک چین و کاربردهای آن را مطالعه کنید. همچنین برای ساخت کیف پول بیت کوین در بلاک چین می توانید مقاله افتتاح حساب بیت کوین را مطالعه نمایید.

درآمد از قطره چکان های بیت کوین

بیت کوین چیست ؟

بیت کوین نخستین ارز رمزنگاری شده است و آن را می توان اولین کاربرد اجرایی تکنولوژی بلاک چین دانست که توانست به سرعت ترقی کند و توجهات بسیاری را به خود جلب نماید.

بیت کوین ( bitcoin ) نوعی پول دیجیتال است که بصورت رمزنگاری شده و با استفاده از توابع و محاسبات پیچیده ریاضی ساخته می شود. در حقیقت بیتکوین توسط اشخاص مختلف در سرتاسر دنیا، با ادغام نرم افزار و سخت افزار قدرتمند و حل عملیات پیچیده ریاضی، ایجاد و استخراج می‌شود.

الگوریتم بیت کوین به گونه ای نوشته شده است که تنها ۲۱ میلیون بیت کوین استخراج خواهد شد. این بدان معناست که در جهان بیشتر از ۲۱ میلیون بیت کوین وجود نخواهد داشت. تا لحظه نگارش این مقاله بیش از ۱۷ میلیون بیت کوین استخراج شده است.

البته بیت کوین را می توان به قسمت های بسیار کوچک تر تقسیم و مبادله کرد. کوچکترین واحد بیت کوین ساتوشی است که هر ساتوشی برابر با ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت کوین می باشد.

چرا کسب درآمد از بیت کوین ؟

دلایل متعددی برای محبوبیت بیت کوین و جلب توجه سرمایه گذاران وجود دارد. در زیر به مهمترین عواملی که موجب داغ شدن بازار کسب درآمد از بیت کوین برای ایرانیان شده است، اشاره خواهیم نمود:

 • بیت کوین از سال ۲۰۰۹ شروع شد. قیمت آن در سال ۲۰۱۰ حدود ۰٫۱ دلار بود و در سال ۲۰۱۷ قیمت آن به حدود ۲۰۰۰۰ دلار رسید. در لحظه نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین در حدود ۷۰۰۰ دلار است. جهشی که بیت کوین در طی ۸ سال داشته است، بی نظیر و اغوا کننده است. بیت کوین مانند یک کت جادویی برای اشخاصی که در سال ۲۰۱۰ روی آن سرمایه گذاری کرده اند، عمل کرده است. فرض کنید شما در سال ۲۰۱۰ به جای گوشی پانصد هزار تومانی خود، بیت کوین خریداری کرده بوده اید. هم اکنون شما بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان پول داشتید!! همین رشد تصاعدی و اغوا کننده، توجه اکثر سرمایه گذاران را به بیت کوین جلب کرده است.
 • مساله بعدی در مورد بیت کوین، افت و خیزهای شدید در کوتاه مدت است که توجه سرمایه گذاران ریسک پذیر و اهل معاملات بورسی را به خود جلب نموده است.
 • نکته بسیار مهم دیگر در مورد بیت کوین، غیر متمرکز بودن آن است. بدین معنی که توسط هیچ نهاد یا دولتی کنترل نمی شود. بنابراین سرمایه شما در اختیار خودتان است، نه بانک ها و نهادهای دولتی.
 • حذف واسطه ها و کم بودن کارمزد تراکنش ها در سیستم بیت کوین، یکی دیگر از مزایای این سیستم است.
 • بیت کوین و تکنولوژی بلاک چین، باتوجه به غیرمتمرکز بودن و تقریبا غیر قابل ردیابی بودن، امکان تحریم کاربران و مسدود سازی دارایی های آنان را ندارند. بنابراین از این جهت برای کاربران ایرانی بسیار جذاب می باشد، چون با خیال راحت می توانند با بازارهای جهانی کار کنند و درآمد خود را با بیت کوین دریافت نمایند.
 • با توجه به ارزش بالای بیت کوین، حتی اگر بتوان مقدار اندکی بیت کوین کسب کرد، بازهم درآمد بسیار مناسبی خواهد بود. البته این کار سختی های خود را دارد که در ادامه با سختی های این کار نیز آشنا خواهید شد.
 • همچنین بسیاری از سرمایه گذاران معتقدند، آینده ای بسیار روشن در انتظار بیت کوین و سایر رمز ارزهاست. بنابراین همچنان منتظر صعودی بلندتر و بزرگتر برای بیت کوین هستند.

حال که با بیت کوین و اهمیت توجه به کسب درآمد از بیت کوین آشنا شدید، بهتر است به سراغ معرفی روش Micro Earning برویم و انواع زیرشاخه های این روش را بررسی نماییم و در این زمینه سایت های معتبر کسب درآمد از بیت کوین را معرفی کنیم.

درآمدهای کوچک از بیت کوین ( Micro Earning )

سایت های معتبر کسب درآمد از بیت کوین

این روش را می توان آسان ترین روش کسب درآمد از بیت کوین دانست که به تخصص و مهارت خاصی نیاز ندارد. البته درآمدهای این روش نیز، اصولا قطره ای و بسیار اندک است. اما خوشبختانه به این دلیل که این روش نیاز به سرمایه و پیش نیازهای مختلف ندارد و از طرفی تنوع بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد، اگر صبر داشته باشید و در جذب زیرمجموعه نیز موفق عمل نمایید، خواهید توانست به درآمدهای مناسبی از این روش دست یابید. حتما با ضرب المثل قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود، آشنا هستید. این ضرب المثل درمورد این روش کسب درآمد از بیت کوین به خوبی مصداق دارد.

به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم در میلیونر باش تمام سایت های معتبر کسب درآمد از بیت کوین را که در این دسته قرار می گیرند تحت مانیتورینگ قرار دهیم و پس از کسب امتیازات لازم، آن ها را خدمت شما کاربران گرامی معرفی نماییم و برای هر یک آموزش های تخصصی تهیه و به صورت رایگان در دسترس شما قرار دهیم.

در زیر به معرفی روش های متنوعی که در این رده قرار می گیرند خواهیم پرداخت:

A) سایت های کلیکی بیت کوین ( Bitcoin PTC )

همان طور که می دانید PTC مخفف کلمه Paid To Click به معنی پرداخت به ازای کلیک است و سایت کلیکی در حقیقت سایتی است که در قبال دریافت مبلغی مشخص از تبلیغ دهندگان، ضمانت می کند تعدادی بازدید (کاربر) را به سمت سایت تبلیغ دهنده هدایت نماید. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در حقیقت مسئولیت انجام بازدید را برعهده می گیرید و به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات موجود انجام می دهید، مبلغی معین دریافت می نمایید. برای آشنایی کامل با فلسفه این نوع سایت ها می توانید آموزش آشنایی با سایت های کلیکی را مطالعه نمایید.

در سایت های کلیکی بیت کوینی ، روال کار دقیقا مشابه سایت های کلیکی معمولی می باشد و تنها تفاوت آن در واحد پول پرداختی به کاربران است که به جای پول سنتی، بیت کوین روش پرداخت خواهد بود.

این امر مزیت های فراوانی برای کاربران به ویژه ایرانیان به همراه دارد. از جمله اینکه اگر به آینده بیت کوین خوش‌بین هستید، می توانید امیدوار باشید با رشد بیت کوین، درآمدهای اندک شما از این سایت ها، ارزش چندین برابری پیدا کند. همچنین با هیچ یک از مشکلاتی که برای دریافت درآمدهای خود در سایر روش های پرداختی مانند پی پال و پیزا داشتید، مواجه نخواهید شد.

B) قطره چکان های بیت کوین ( Bitcoin Faucet )

bitcoin faucet یا قطره چکان های بیت کوینی، سایت هایی هستند که در قبال کارهای بسیار ساده به شما مبالغ بسیار اندکی بیت کوین می دهند. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در قبال انجام عملی ساده، مبلغ اندکی بیت کوین دریافت می نمایید.

در این سایت ها وظایف و کارهای محول شده به کاربران، تنوع و گستردگی زیادی دارد. به عنوان مثال ممکن است از شما فقط کلیک بر روی یک دکمه خواسته شود یا مشاهده یک ویدیو یا مشاهده یک تبلیغ و یا هر کار ساده و کوچک دیگری.

تفاوت اصلی این نوع سایت ها با سایت های کلیکی در این است که Faucet ها اصولا دارای تنوع بیشتری در وظایف محول شده به کاربران هستند و همچنین در بیشتر faucet ها، برای کارها یک نرخ مشخص وجود ندارد، بلکه یک حداقل نرخ و یک حداکثر نرخ برای هر فعالیت وجود دارد که در این بازه به قید قرعه، هرکاربر سهمی خواهد برد.

C) کارهای کوچک ( Mini Jobs )

مینی جابز در واقع کارهای کوچک و آسانی هستند که با انجام آن ها مقادیر کمی بیت کوین دریافت خواهید کرد. معمولا پتانسیل کسب درآمد در این سایت ها، کمی بیشتر از سایت های کلیکی و Faucet ها می باشد.

این کارها از به اشتراک گذاری یک مطلب در شبکه های اجتماعی، تست کردن یک پلاگین جدید و بررسی سازگاری آن با مرورگرها تا ریتوییت کردن یک توییت خاص را شامل می شود. سایت هایی که در قبال بازی‌های آنلاین به کاربران بیت کوین پاداش می دهند نیز در همین دسته قرار می گیرند.

استراتژی فعالیت موفق در سایت های معتبر کسب درآمد از بیت کوین

در سایت های بیت کوینی ، اگر فقط به فعالیت خود، به عنوان مثال کلیک کردن بر روی تبلیغات بسنده کنید هرگز به درآمد مطلوبی نخواهید رسید (نهایتا در حدود چند هزار تومان). در سایت های معتبر کسب درآمد از بیت کوین باید سعی کنید برای خود زیر مجموعه ی مستقیم فعال جذب کنید، آنگاه به ازای فعالیت هر زیر مجموعه‌ی خود، درصدی نیز به شما تعلق خواهد گرفت.

فرض کنید تنها اگر ۲۰% به ازای فعالیت هر زیرمجموعه به شما اختصاص یابد و شما موفق به جذب ۵۰۰ زیرمجموعه شوید، آنگاه درآمد شما نسبت به درآمد حاصل از فعالیت خودتان در حدود ۱۰۰ برابر رشد خواهد داشت.

بنابراین مهم ترین استراتژی برای موفقیت در سایت های معتبر کسب درآمد از بیت کوین ، تمرکز بر روی گرفتن زیر مجموعه های مستقیم است.

پس از آن باید استراتژی مطلوبی برای استفاده از امکانات سایت مورد نظر داشته باشید، در بعضی از سایت ها مانند سایت های کلیکی این امکانات شامل اجاره کردن زیرمجموعه می شود و در بعضی از سایت ها، استفاده از امتیازات لازم برای دریافت بسته های افزایش درآمدی.

بنابراین تکنیک های موفقیت و توضیحات دقیق تر برای پیشرفت در هر یک از سایت های معتبر کسب درآمد از بیت کوین با توجه به تفاوت هایی که با یکدیگر دارند در آموزش های مجزا  و مختص به هر سایت توسط میلیونر باش مهیا می شود که می توانید در پایان آموزش با کلیک بر روی نام هر یک از این سایت ها، به آموزش های تخصصی مربوط به هر سایت مراجعه نمایید.

تذکرات مهم:

 • هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای فعالیت هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید. بنابراین فراموش نکنید که اگر شما زیر مجموعه‌ی هیچ شخصی نباشید، هیچ نفعی برای شما ندارد و تنها صاحبان سایت ها از این عمل شما نفع کوتاه مدت خواهند برد و در انتها به دلیل ریزش کاربران برای آن ها نیز ضرر به همراه خواهد داشت.
 • در تمام سایت های معتبر کسب درآمد از بیت کوین ، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.
 • هرگز مجاز به استفاده از نرم افزارهایی که انجام فعالیت های شما را خودکارسازی یا دستکاری نمایند نیستید.

سایت های معتبر کسب درآمد از بیت کوین

یکی از سخت ترین مسائل مربوط به سایت های بیت کوینی، یافتن سایت های بیت کوین معتبر است. در جهان بیش از صدها سایت بیت کوینی موجود است که ۹۰% آن‌ها اسکم (کلاهبردار) هستند.

البته اصولا عضویت در سایت های بیت کوینی هزینه ای ندارد اما طبیعتا شما وقت می گذارید و دوست ندارید هنگامی که موقع پرداخت دستمزد شما فرا می رسد، هیچ مبلغی دریافت نکنید.

بنابراین در میلیونر باش، از بین صدها سایت بیت کوینی که در زمینه Micro Earning فعالیت می کنند تنها سایت هایی معرفی می شوند که پرداختی های منظم دارند و اعتبار کافی را دارا می باشند.

نشانه های سایت های معتبر کسب درآمد از بیت کوین

 • مدت زمان قابل توجهی از فعالیت آن ها گذشته باشد.
 • امکان رویت پرداختی هایشان به کاربران سایت وجود داشته باشد و پرداختی های مستمر داشته باشند.
 • در موتورهای جستجوگر مانند گوگل، سابقه مثبتی داشته باشند و تعداد موافقان، خیلی بیشتر از مخالفانشان باشد.
 • در مانیتورینگ های معتبر جهانی، رنک مناسبی داشته باشند.
 • مبالغی که به ازای فعالیت ها پرداخت می کنند هرگز بالا و غیر منطقی نباشد. به عنوان نمونه، فرض کنید یک سایت کلیکی بیت کوینی برای هر کلیک از تبلیغ دهنده، ۱۰۰۰ ساتوشی می گیرد، چگونه می تواند به کاربران خود به ازای هر کلیک ۳۰۰۰ ساتوشی بدهد؟ هزینه ها چگونه تامین خواهد شد؟

معتبرترین سایت های کسب درآمد از بیت کوین

میلیونر باش سیستم مانیتورینگ حرفه ای دارد و تمامی سایت های معرفی شده در میلیونر باش در این مانیتورینگ قرار می گیرند و هریک از سایت های مذکور، در هر لحظه ای که از پرداخت دستمزد کاربران خود شانه خالی کند بلافاصله از این لیست خارج خواهد شد.

در حال حاضر از بین تمام سایت های بیت کوینی موجود، تنها سایت های زیر در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش موفق عمل کرده اند. این لیست به طور منظم به روزرسانی خواهد شد و هر سایتی که اعتبار لازم را در مانیتورینگ کسب نماید، به لیست اضافه خواهد گردید.

با کلیک بر روی نام هر سایت، به آموزش تخصصی مربوط به آن سایت هدایت خواهید شد و می توانید با نحوه ثبت نام و استراتژی موفقیت در آن سایت آشنا شوید.

کوین تی پلای ⇐ نوع سایت: Bitcoin Faucet

فری بیت کوین  نوع سایت: Bitcoin Faucet

گلدن فاست ⇐ نوع سایت: Bitcoin Faucet

واد اجو ⇐ نوع سایت: Bitcoin PTC

گلدن کلیکس ⇐ نوع سایت: Bitcoin PTC

توییکرز ⇐ نوع سایت: Bitcoin PTC

سیلور کلیکس ⇐ نوع سایت: Bitcoin PTC

کلیک بوک ⇐ نوع سایت: Bitcoin PTC

گرند کلیک ⇐ نوع سایت: Bitcoin PTC

تذکر: حتی در سرمایه گذاری در سایت های معتبر کسب درآمد از بیت کوین نیز هوشیار باشید. بسیاری از سایت های بیت کوینی در ابتدا سابقه ای مثبت داشته اند اما بعد از مدتی اسکم شده اند و با سرمایه‌ی کاربران فرار کرده اند. بنابراین میلیونر باش هیچگونه مسئولیتی در قبال هیچ یک از سایت های فوق بر عهده نمی گیرد.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم ابتدا شما را به صورت خلاصه با بیت کوین و اهمیت آن آشنا سازیم و روش کسب درآمدهای کوچک از بیت کوین شامل سایت های کلیکی، Bitcoin Faucet و مینی جابزها را معرفی نماییم. در بخش انتهایی مقاله به معرفی سایت های معتبر کسب درآمد از بیت کوین پرداختیم و استراتژی موفقیت در این سایت ها را تشریح نمودیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی واقع گردد. همچنین اگر مایل هستید با سایر روش های کسب درآمد از بیت کوین نیز آشنا شوید و پتانسیل و شرایط هر روش را بررسی نمایید، می توانید مقاله جامع آشنایی با روش های کسب درآمد از بیت کوین در ایران را مطالعه فرمایید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

167 نظر در “آشنایی با سایت های معتبر کسب درآمد از بیت کوین در زمینه Micro Earning

 • جولای 6, 2021 در 8:10 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  سایت wozur از بغد سال ۱۴۰۰ سود نداده

  پاسخ
 • مارس 10, 2021 در 7:09 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشی این سایت پرداختی داره؟؟ {cloudfaucet.io} شیوه کارشم اینه یه ارز رو انتخاب میکنی هر ۴۵ دیقه باید یه کلایم کنیم میشه برداشت کرد ازش برم توکارش ممنونم

  پاسخ
  • مارس 13, 2021 در 2:38 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت معتبری نیست و فعالیت در آن توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آوریل 11, 2021 در 12:19 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام داداش من ی سایت کلیکی میشناسم ۳ سال داره کار میکنه و خروجی داره من خودمم چند بار خارج کردم ازش هنوزم دارم توش کارمیکنم {https://www.coinpayu.com} اینم لینکشه خاستی برو ی نگاهی بنداز ضرر نمیکنی معتبر خودم ازش برداشت زدم فقط خاسی ساتوشی بیشتر جم کنی ای پی های مختلفی رو امتحان کن

    پاسخ
 • مارس 6, 2021 در 7:06 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  این سایت معتبره برداشت داره؟؟ {es.btcnewz.com} یجورایی تو مایه های کوین پاته بدرد میخوره توش وقت بزاریم یا نه؟؟؟
  برای کار با موبایل هم ۱۲ تا نرم افزار گفته دانلود کنیم که اینا هیچکدوم توی گول استور نیست باید جدا دانلود کنیم بعد نصبشون کنیم واسه همین یکم مشکوکه ولی به قیافه سایته نمیخوره اسکم باشه حالا باز شما حرفه تر هستید گفتم اول بپرسم بعد توش فعالیت کنم اگه سایت خوبی هست ممنونم

  پاسخ
  • مارس 7, 2021 در 5:27 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   فعلا در مورد این سایت نظر خاصی نداریم. سایت با سابقه و معتبری به حساب نمیاد اما در حال حاضر مشکلی در پرداختی ها گزارش نشده است. به هر حال فعالیت با رعایت جوانب احتیاط، بلامانع است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 24, 2021 در 10:37 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. خیلی ممنون تز توضیحات کاملتون. یک سوال داشتم، ا نظر خودتون بهترین سایت از نظر درآمد و برداشت و . . . در ارزهای دیجیتالی چ سایتی هست؟ امکانش هست ۲ تا سایت معرفی کنین
  ممنون

  پاسخ
  • فوریه 25, 2021 در 12:46 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه اکثریت این سایت ها توسط ایران فیلتر شده اند. تا چندی پیش اگر این سوال را می پرسید می توانستم کوین پات، کوین تی پلای و فری بیت کوین را خدمت شما معرفی کنم. اما در حال حاضر کوین تی پلای و فری بیت کوین فیلتر است و کوین پات هم تعطیل شده است. اگر قرار باشد غیر از سایت های مذکور سایت دیگری را معرفی کنم می توانم به dutchycorp.space اشاره کنم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 4, 2021 در 8:18 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشین
  این سایتا معتبرن پرداختی دارن ؟؟
  {faucetworld.in} …… {autofaucet.org}

  پاسخ
  • فوریه 5, 2021 در 4:25 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت faucetworld نوپاست و در مورد عملکرد آن نمی توان صحبت کرد اما قطعا جزء سایت های معتبر به حساب نمیاد.
   سایت autofaucet تاکنون عملکرد تقریبا خوبی داشته است و در حال حاضر پرداختی دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 16, 2021 در 11:16 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  فرق بین کیف پول هایی مثل کونومی و کیف پولهایی پایر چیه ؟؟
  ممنون

  پاسخ
  • ژانویه 17, 2021 در 2:00 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اولین تفاوت این است که کیف پولی مانند پایر مخصوص رمزارزها نیست اما کوینومی مخصوص رمزارزها است و این مساله موجب ایجاد تفاوت هایی در قابلیت های هر کیف پول خواهد شد.
   یکی دیگر از تفاوت های بسیار مهم این است که در کیف پولی مانند کوینومی، فقط شما کلمات ریکاوری را دارید یعنی هیچ کسی به سرمایه شما دسترسی ندارد و می توانید سرمایه خود را کنترل و در هر کیف پول مشابه دیگری بازیابی نمایید. اما در پایر اکانت و موجودی شما در اختیار گردانندگان پایر است و شما یک دسترسی ساده به موجودی دارید. مانند حساب بانکی شما در ایران که موجودی در اختیار بانک است و به شما یک دسترسی ساده داده شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 14, 2021 در 2:04 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید خیلی ممنون از پاسخ گویی های سریعتون من ۳ تا سوال داشتم :
  ۱- سایت های {freedash.io} {freeethereum.com} {freebitcoin.io} کلا خانواده این سایت پرداختی داره یا اسکمه یجورایی شبیه کویم پاته فک کنم توش ثبت نام نکردم گفتم از شما بپرسم بعد….
  ۲ – کیف پول معتبر میخام واسه واریز به دوج که کوین پات بریزه اتومیک و کونومی رو رو فقط میشناسم که از اتومیک خیلی بد تعریف میکنن
  ۳- سایت های کوین پات برا همیشه فیلتر شد ؟؟ الان فقط از همین سه تا سایت و رول باید امتیاز بگیریم ؟؟؟

  پاسخ
  • ژانویه 15, 2021 در 2:44 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- گروه معتبری نیست و ارزش فعالیت ندارد.
   ۲- سخت افزاری و خیلی معتبر که لجر نانو اس است. در نرم افزاری ها می توانید از کوینومی استفاده کنید. اگر تحت وب هم می خواهید مقاله راهنمای dogecoin را مطالعه فرمایید.
   ۳- معلوم نیست. ممکن است اگر افراد زیادی در سامانه رفع فیلتر، تقاضای رفع فیلتر ثبت کنند، ترتیب اثر دهند و سایت های مذکور از فیلتر خارج شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژانویه 12, 2021 در 10:08 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام این سایت پرداختی داره ؟؟؟
  {faucetcrypto.com}

  پاسخ
  • ژانویه 13, 2021 در 2:20 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت نوپاییست و نمی توان در مورد عملکرد آن نظر مشخصی داد. اما در حال حاضر پرداختی هایی دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژانویه 13, 2021 در 11:36 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام
    اخه تاحالا دوبار زدم برداشت شه یه بار دش یه بارم لیت هیچکودوم نیومد کیف پولم هم پایره فک کنم اسکمه

    پاسخ
    • ژانویه 14, 2021 در 1:22 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     بله، امکان دارد. سایت های نوپای این چنینی گاها پرداختی های انتخابی دارند.
     فقط مطمئن شوید که حداقل های پایر را رعایت کرده باشید. چون اگر مبلغ واریزی کمتر از حداقلی باشد که پایر مشخص کرده است، مبلغ در حساب پایر شما نمایش داده نخواهد شد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • ژانویه 11, 2021 در 12:44 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با عرض درود آیا سایت {minebitcoin.online} معتبره یا اسکم ??? سپاس از شما

  پاسخ
  • ژانویه 12, 2021 در 4:42 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   جزء سایت های معتبر به حساب نمیاد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 29, 2020 در 11:53 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سپاس از اطلاع رسانیهای خوبتان
  اعتبار سایتهایی که بیت کوین و اتریوم را تعویض میکنند و تبلیغ درآمد روزانه چند صد دلاری دارند چطوره ؟ایا میشود به انها اعتماد کرد؟
  مثل: {coinexpay.cash} و {easycrypto.online} سپاس

  پاسخ
  • نوامبر 30, 2020 در 4:04 ق.ظ
   پیوند یکتا

   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   سایت های مذکور اسکم و کلاهبردار هستند. هرگز گول چنین تبلیغاتی را نخورید. فقط کافیست یک لحظه فکر کنید و محاسباتی ساده انجام دهید. با نرخی که سایت مذکور اعلام می کند اگر خود صاحب این سایت، واقعا می توانست چنین سودی کند یعنی به راحتی هر روز می توانست پول خود را ۲ برابر کند یعنی حتی اگر با ۲ دلار هم شروع می کرد پس از گذشت ۲ ماه تمام ثروت جهان را در اختیار داشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 28, 2020 در 7:02 ب.ظ
  پیوند یکتا

  درود ایا برای سرمایه گذاری سایت {monarch.capital} معتبر و مناسب است؟سپاس

  پاسخ
  • نوامبر 29, 2020 در 12:44 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور نوپاست و اعتبار خاصی ندارد. سرمایه گذاری در آن توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 17, 2020 در 11:50 ق.ظ
  پیوند یکتا

  درود بر شما اعتبار سایت {juicybtc.net} چطوره؟سپاس

  پاسخ
  • نوامبر 18, 2020 در 1:13 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اعتباری ندارد. فعالیت در آن توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نوامبر 3, 2020 در 1:04 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  میخواستم بدونم سایت miningcompany معتبره و پرداختی داره؟ یا اسکم هست؟

  پاسخ
  • نوامبر 4, 2020 در 12:27 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور معتبر نیست و فعالیت در آن توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 8, 2020 در 9:25 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید
  ببخشید چند وقت هست که سایت{doge2xsage.com} نظر من رو جلب کرده
  ب نظر شما این سایت واقعی هست ؟
  ۲۰۰درصد روزانه در پایین ترین سطح و با سرمایه گذاری پایین ۵۰داج
  ممنون میشم یه برسی انجام بدین و ب من پاسخ بدین

  پاسخ
  • سپتامبر 8, 2020 در 10:56 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور اسکم می باشد. از سرمایه گذاری در آن خودداری فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 6, 2020 در 11:48 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید عرض میکنم خدمت همگی
  جناب من چند وقتی میشه که با اپلیکیشن کوینگرام کار میکنم آیا این اپلیکیشن معتبر هست پرداخت داره یا اینکه اسکم و کلاهبرداری هستش.ممنون میشم بهم پاسخ بدید

  پاسخ
  • سپتامبر 7, 2020 در 12:53 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این اپلیکیشن خیلی نوپاست و نمی توان برای آن اعتبار خاصی در نظر گرفت. بنده فعالیت در آن را توصیه نمی کنم ولی به هر حال اگر قصد فعالیت دارید، خیلی روی آن حساب باز نکنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • نوامبر 7, 2020 در 8:53 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام وقت بخیر.
   جناب سایت {Get-Bitcoin.org} پرداختی هاشو اعلام کرده و انگار بد نیست ولی میخواستم شما بگید ببینم سایت معتبری هست؟
   آیا پرداختی داره؟

   پاسخ
   • نوامبر 8, 2020 در 5:23 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    سایت مذکور معتبر نمی باشد. از سرمایه گذاری در آن خودداری فرمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • سپتامبر 4, 2020 در 9:17 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خدمت استاد عزیز این سایت اصلی است یا فیک {cryptofree.casa}

  پاسخ
  • سپتامبر 5, 2020 در 2:20 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور معتبر نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سپتامبر 4, 2020 در 4:08 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  وقت بخیر
  لطفا سایت {betfury.io} رو برسی کنید
  و اگه معتبر هست اعلام کنید
  و براش محتوا تولید کنید
  ممنون

  پاسخ
  • سپتامبر 4, 2020 در 7:17 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور خیلی نوپاست و در لیست سایت های معتبر قرار ندارد. همچنین نشانه های یک سایت معتبر را نیز دارا نمی باشد.
   اگر می خواهید در آن فعالیت نمایید از سرمایه گذاری خودداری کنید و همچنین درآمدهای خود را در بازه های کوتاه مدت از سایت برداشت نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژانویه 5, 2021 در 12:08 ق.ظ
    پیوند یکتا

    عرض سلام وادب و خسته نباشید
    میخواستم بدونم سایت coinpayu معتبر هست ؟

    پاسخ
    • ژانویه 5, 2021 در 3:26 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     سایت مذکور نوپاست و جزء سایت های معتبر به حساب نمیاد اما در حال حاضر پرداختی دارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آگوست 24, 2020 در 8:57 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  یه سوال داشتم خدمت شما
  سایت کریپتو فری با دامین .bestمعتبره یا نه
  ممنون م

  پاسخ
  • آگوست 24, 2020 در 9:25 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، معتبر نمی باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 8, 2020 در 5:36 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  سایتcryptofree.casa معتبر هست یا خیر؟

  پاسخ
  • آگوست 10, 2020 در 1:04 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، نام سایت مذکور در زمره سایت های معتبر قرار ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 6, 2020 در 5:05 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  راجب سایت {gramfree.one} و سایت {getbtc.biz} هم لطف میکنید بفرمایید معتبر هست یا خیر؟

  پاسخ
  • آگوست 6, 2020 در 11:56 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   سایت های مذکور در زمره سایت های معتبر قرار ندارند.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 8, 2020 در 9:35 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام و خسته نباشید ببخشید سابت لوت بیتس آیا معتبره چون من یه ماه شده که زمانم را براش گذاشتم ممنون میشم پاسخ بدید.

    پاسخ
    • آگوست 10, 2020 در 12:25 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     خیر، متاسفانه سایت مذکور اسکم است و فعالیت در آن توصیه نمی شود.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • جولای 26, 2020 در 12:06 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  خسته نباشید♥
  برای چک کردن اسکم بودن یا نبودن یک سایت چگونه باید اقدام کرد؟
  من در سایت scamadviser بعضی از سایت هایی که شما معرفیی کرده بودید را چک کردم و اعتباری نداشتن اما بعضی هم ۱۰۰% تایید شده بودن.میخواستم بدونم سایت scamadviser سایت معتبری هست برای چک کردن اسکم بودن یا نبودن سایت ها یا خیر؟
  اگر سایت دیگری میشناسید ممنوم میشوم اطلاع رسانی کنید در جواب این پیام♥

  پاسخ
  • جولای 27, 2020 در 12:57 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ببینید حدود ۲ میلیارد وب سایت در دنیا وجود دارد. بنابراین شما هیچ سایتی را پیدا نمی کنید که بتوان به آن مراجعه کرد و دید سایت ها معتبر هستند یا خیر. سایت scamadviser اصلا گزینه مناسبی برای بررسی سایت های کلیکی یا قطره ای نیست. برای بررسی چنین سایت هایی باید سراغ سایت های مانیتورینگ و انجمن های مربوط به سایت های کسب درآمد بروید.
   کلا وقتی می خواهید اعتبار یک سایت کلیکی یا قطره ای را بررسی کنید می توانید موارد زیر را لحاظ فرمایید:
   ۱- آیا سایت دارای انجمن فعال است.
   ۲- در انجمن، نظرات را بررسی کنید و بخش اثبات پرداختی ها را بررسی نمایید.
   ۳- لیست پرداختی ها در سایت قرار گرفته باشد و پرداختی ها منظم و منطقی باشد.
   ۴- درآمدهایی که ذکر می شود منطقی باشند و با سایر سایت های معتبر تفاوت خیلی زیادی نداشته باشد.
   ۵- طراحی سایت از استانداردهای لازم برخوردار باشد.
   ۶- راه های ارتباطی با سایت به وضوح در سایت مشخص باشد و پشتیبانی سایت فعال باشد.
   ۷- در سایت های مانیتورینگ اعتبار مناسبی داشته باشد و در اینترنت که در مورد آن تحقیق می کنید به اندازه کافی شناخته شده باشد و در فروم ها و انجمن ها تعداد رضایت مندان خیلی بیشتر از ناراضیان باشد.
   یکی از سایت هایی که جهت مانیتورینگ می توان آن را نیز بررسی کرد سایت {foxyrating.com} است.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آگوست 9, 2020 در 3:14 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام سایت lootbits معتبره و میشه ازش برداشت کرد؟

   پاسخ
   • آگوست 10, 2020 در 1:23 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    خیر. فعالیت در سایت مذکور توصیه نمی شود.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • جولای 23, 2020 در 2:56 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خوبین….نظرتون در مورد این سایت چیه؟؟؟؟پرداختی داره و معتبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  {my.dedino.ir}

  پاسخ
  • جولای 24, 2020 در 6:09 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور مربوط به خرید تجهیزات ماینینگ و یا اجاره آن است. مجوزهای لازم را نیز اخذ کرده است. از نظر معتبر بودن تا این لحظه عملکرد قابل قبولی داشته است و معتبر است اما از نظر سوددهی حتما تحقیق بیشتری داشته باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 14, 2020 در 5:40 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  ممنون بابت سایت خوبتون
  می خواستم بدونم سایت adbtc واقعی است یا اسکم
  ممنون

  پاسخ
  • جولای 15, 2020 در 4:42 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   سایت مذکور تا این لحظه پرداختی داشته است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 10, 2020 در 1:12 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشی
  نظرتون در مورد سایت cointiply چی میباشد؟؟
  با تشکر

  پاسخ
  • جولای 11, 2020 در 12:54 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   تا کنون عملکرد مثبتی داشته است و در حال حاضر معتبر می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 8, 2020 در 2:19 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  سایت {emeraldbux.com و brainbux.com}
  ایا این سایت ها معتبرند و پرداختی دارند ؟
  ممنون از پاسخگوییتون .

  پاسخ
  • جولای 8, 2020 در 10:26 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هر دو سایت اسکم هستند و پرداختی ندارند. از فعالیت در آن ها خودداری فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
    • جولای 17, 2020 در 2:22 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     خیر، فعالیت در آن توصیه نمی شود.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • ژوئن 28, 2020 در 1:19 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   فعالیت در سایت مذکور توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 25, 2020 در 12:44 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام سایت زیر معتبر هست و پرداختی دارد؟مرسی
  {freebitco.in}

  پاسخ
  • ژوئن 25, 2020 در 11:57 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، سایت با اعتباری است و پرداختی دارد. اما با توجه به فیلتر بودن در ایران باید از نرم افزارهای تغییر ip خصوصی و امن استفاده کرد. این سایت حساسیت زیادی نسبت به ip دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ژوئن 19, 2020 در 2:06 ق.ظ
  پیوند یکتا

  {faucetbch.com}
  سلام.خوبین.خسته نباشین.
  میخاستم ببینم سایتی که براتون گزاشتم اسکم نیست؟میشه کسب درامد کرد و بیت کویین رو انتقال داد ؟مرسی

  پاسخ
  • ژوئن 19, 2020 در 9:11 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور نوپاست و عملکرد و اعتبار خاصی ندارد. فعلا نمی توان روی آن حساب خاصی باز کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • می 22, 2020 در 2:39 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور در مانیتورینگ میلیونر باش ثبت نیست و سابقه خاصی ندارد. اما سایت نوپایی است و جزء سایت های با سابقه و معتبر به حساب نمی آید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 17, 2020 در 9:07 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر من در این سایت شروع به فعالیت کردم {free-btc.biz} ایا معتبر هست و آینده ایی دارد؟

  پاسخ
  • می 18, 2020 در 2:04 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، معتبر نمی باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 15, 2020 در 2:49 ب.ظ
  پیوند یکتا

  ***سلام.با تشکر از زحمات و راهنماییهای خوبتون.
  **چنتا سوال داشتم**
  ۱٫میخواستم ببینم باینری آپشن حرامه یا نه؟؟؟؟؟؟/میگن قماره؟؟؟؟//درسته؟؟؟؟مگه مثل بورس نیست؟؟؟؟؟؟آخه اونجام باید تحلیل کنی…..البته بورس هم همش تحلیل نیست……پیش بینی هم داره………بنظرتون باینری آپشن از لحاظ شرعی حرامه یا اینکه میش کار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
  ۲٫بعد اینکه یک سایتی میخوام حالا سایت یا هر منبع درامد دیگه که ب دلار بشه ازش پول دراورد…و معتبر باشه و پرداخت داشته باشه/
  ۳٫سایت شما خیلی خوبه چون هر موقع ک مشورت لازم باشه میام اینجا مستقیم.سپاسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس از زحماتتون

  پاسخ
  • می 18, 2020 در 12:36 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   ۱- ابتدا متذکر می شوم که بنده متخصص دینی نیستم و چون نظر میلیونر باش را خواستید، بنده به عنوان یکی از پشتیبان های سایت، نظر شخصی خود که همسو با نظر تیم میلیونر باش نیز می باشد را خدمت شما تقدیم می کنم. باینری آپشن از نظر بنده فعالیت قمار گونه است و با بورس تفاوت اساسی دارد. در بورس به عنوان مثال شما سهام یک شرکت را می خرید، این خرید می تواند بر اساس تحلیل یا حس ششم و یا شانس و اقبال باشد. اما سود و زیان شما از این خرید دقیقا به اندازه درست بودن تصمیم شماست. یعنی اگر تحلیل کرده اید که یک سهام معین، بالا می رود و آن سهام را خریداری کردید، حال اگر آن سهام بالا نرفت و ۵ درصد سقوط کرد شما فقط ۵ درصد ضرر می کنید و با فروش سهام خود فقط ۵ درصد از سرمایه خود را از دست می دهید. یعنی میزان ضرر شما به اندازه اشتباه شما بستگی دارد. اما در باینری آپشن، قضیه کاملا متفاوت است. به عنوان مثال شما تحلیل می کنید که ظرف یک ساعت آینده بیت کوین نسبت به اتریوم ۲ درصد رشد خواهد داشت. بنابراین روی بالا رفتن بیت کوین نسبت به اتریوم معامله خود را می بندید. حال فرض کنید دقیقا راس یک ساعت فقط نیم درصد اتریوم بالاتر می رود یعنی اشتباه شما فقط ۲٫۵ درصد است اما شما کل سرمایه خود را از دست می دهید. همان طور که مشاهده می کنید هیچ تناسبی بین میزان تحلیل درست و غلط و سود و ضرر در این نوع معامله وجود ندارد و می توان تمام سرمایه زندگی را واقعا در یک لحظه از دست داد. این از نظر بنده کاملا مصداق قمار است. دلایل دیگری نیز وجود دارد مانند دست کاری های بازار، انجام معاملات صوری، انجام نشدن فعل و خرید و فروش حقیقی و موارد دیگر که موجب می شود بنده چنین فعالیت هایی را یک فعالیت سالم اقتصادی ندانم.
   ۲- متاسفانه برای ایرانیان واقعا نمی توان روی هیچ سایت سرمایه گذاری خارجی حساب کرد. این سایت ها به خودی خود ریسک های بالایی دارند و برای ایرانیان که تحریم نیز هستند و سیستم حقوقی بین المللی قوی هم برای پیگیری حق و حقوقشان وجود ندارد، اصلا مناسب نیستند. فعلا سایت هایی که برای کسب درآمد دلاری می توان روی آن ها حساب کرد و روش های مناسبی برای پرداخت به ایرانیان دارند، همین سایت هایی کلیکی و قطره ای هستند که در آموزش سایت های کلیکی خارجی و آموزش فوق به آن ها اشاره شده است. البته سایت های فریلنسینگ خارجی نیز هستند که در صورت داشتن مهارت های تخصصی و استفاده از بعضی راهکارها می توانند مفید باشند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 9, 2020 در 11:18 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام روز بخیر
  این دو تا سایت معتبر هستند
  {cryptofree.pw}
  {www.hachwaclaims.xyz/faucet}

  پاسخ
  • می 10, 2020 در 2:42 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، هیچ یک از دو سایت مذکور معتبر نیستند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 2, 2020 در 12:27 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خوبین میخواستم ببینم این سایت معتبره و میشه کسب درامد کرد؟
  مرسی
  {gramfree.world}

  پاسخ
  • می 2, 2020 در 2:34 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   به هیچ عنوان جزء سایت های معتبر به حساب نمی آید.
   کلا اینگونه ایر دراپ ها را نمی توان با اطمینان قضاوت کرد. حتی راهی برای مانیتورینگ آن ها وجود ندارد. چون اصولا تا پایان ایر دراپ پرداختی خاصی ندارند. سایت های مختلفی با این نام و پسوندهای متفاوت مانند .net و .world وجود دارند که بدون شک ۹۹ درصد آن ها اسکم خواهند بود. فعلا .net کمی از بقیه بهتر است. به هر حال با توجه به رایگان بودن عضویت، فعالیت در این سایت ها مانعی ندارد اما خیلی روی آن حساب باز نکنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 30, 2020 در 5:11 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  میخواستم بدونم سایت cryptofree معتبر است؟؟

  پاسخ
  • می 1, 2020 در 2:59 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، سایت مذکور اسکم است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 18, 2020 در 6:08 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  نظرتون در برنامه موبایلی free litecoin چیه
  آیا واریزی دارد؟

  پاسخ
  • آوریل 19, 2020 در 4:07 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در برنامه های موبایلی تشابه نام زیادی وجود دارد و باید به نام ناشر آن ها نیز دقت شود.
   به هر حال اگر منظور شما اپلیکیشن Free Litecoin که توسط Bitcoin Aliens منتشر شده است، می باشد تا کنون عملکرد قابل قبولی داشته است.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آوریل 27, 2020 در 8:10 ق.ظ
   پیوند یکتا

   بله
   همچنین می توانید برای کسب لیتکوین بیشتر از این سایت استفاده کنید
   حاقل برداشت از این سایت ۵۰۰۰ لیتوشی است
   {bitax.io}

   پاسخ
 • آوریل 12, 2020 در 4:29 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  نظرتون در مورد سایت {my.iminer.net}
  می خواستم بدونم

  پاسخ
  • آوریل 13, 2020 در 2:57 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور معتبر نیست و فعالیت در آن توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 9, 2020 در 8:00 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام، خسته نباشید. سایت btconline.io معتبر هستش؟ پرداختی داره؟

  پاسخ
  • آوریل 10, 2020 در 2:38 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، پرداختی ها انتخابی است و به احتمال قریب به یقین از روش کلاهبرداری پانزی در آن استفاده می شود. بنده سرمایه گذاری در سایت مذکور را توصیه نمی کنم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 6, 2020 در 10:47 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشید. سایت {bmining.org} رو چک میکنید. سایت تازه هستش و در هر ساعت ۱۳۹ ساتوشی میده. لطفن چک کنید ک معتبر هست یا نه. تشکر

  پاسخ
  • آوریل 7, 2020 در 1:47 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور اسکم است. از فعالیت در آن خودداری فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آوریل 2, 2020 در 9:08 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام،خسته نباشید،سایتloobitsدرسته؟پرداختی داره؟

  پاسخ
  • آوریل 3, 2020 در 12:55 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، معتبر نمی باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آوریل 1, 2020 در 2:02 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در این مدت که تحت نظارت سیستم مانیتورینگ میلیونر باش می باشد عملکرد قابل قبولی داشته است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 31, 2020 در 3:16 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام این سایت معتبره یا نه ؟ cloudminer

  پاسخ
  • مارس 31, 2020 در 4:51 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، اسکم است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 30, 2020 در 11:33 ب.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام
  خواهمشمندم راهنمایی فرمایید آیا
  ۱-سایت زیر سایت معتبری است
  {aekmoney.xyz}
  ۲- آیا امیدی به ارز و نرم افراد pi network هست
  ۳- نرم افزار pi network از باطری گوشی استفاده می‌کند یا از اینترنت و یا هیچکدام ؟
  پیشاپیش از راهنمایی شما متشکرم

  پاسخ
  • مارس 31, 2020 در 5:09 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- سایت مذکور اسکم است. از فعالیت در آن خودداری نمایید.
   ۲- خیلی خیلی نوپاست و نمی توان نظر قطعی درباره آن داد. اما اگر نظر شخصی بنده را بخواهید به آن خوش بین نیستم چون نقص ها و باگ های زیادی دارد و پروژه شفافی نیست.
   ۳- از هر دو استفاده می کند اما به گفته سازندگان، میزان استفاده زیاد نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 30, 2020 در 9:56 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقتتون بخیر یه سایت میخواستم بهتون معرفی کنم اونم جزء سایت های فاست هستش من ازش خیلی راضیم امیدوارم بدردتون بخوره.
  اول توسایت کوین پات عوضوشید خیلی راحته بعد با سایتایی که زیر براتون میزارم میتونیند عضوشید درضمن کوین پاد یه میکرو ولته که میتونید هرچی به بدست اوردید و به دوج یا لایت کوین/دش کوین/بیت کوین/بیتکوین کش تبدیل کنید با هر کلیدکتونم توکن بدست میارید که خیلی ارزشش از بیت کوین بیشتره واسه تبدیل عالیهه.
  خواستید توتلگرام هر سوال بود جواب میدیم.

  پاسخ
  • مارس 31, 2020 در 4:36 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ممنون که تجربیات خود را با سایر کاربران در میان می گذارید اما همان طور که می دانید طبق قوانین سایت، امکان درج لینک زیرمجموعه گیری به دلیل جلوگیری از تبلیغات سوء در بخش نظرات وجود ندارد. همچنین آموزش کامل سایت کوین پات و ۷ سایت متصل به آن در سایت قرار دارد که کاربران از طریق لینک زیر می توانند از این آموزش استفاده نمایند:
   آموزش سایت کوین پات
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 4, 2020 در 5:44 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام میخواستم ببینم سایت cryptsmarket جهت استخراج امن هست یا اسکنه
  ممنون

  پاسخ
  • مارس 4, 2020 در 3:55 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   در این زمینه سایت معتبر و شناخته شده ای نیست. سرمایه گذاری در آن توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مارس 3, 2020 در 11:17 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام خدمت کارگزاران محترم سایت ببخشیدمیخاستم بدونم سایت زیر پرداختی داره یا اسکمه
  {free-btc.biz}

  پاسخ
  • مارس 3, 2020 در 10:29 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور هیچ اعتبار خاصی ندارد و برای فعالیت مناسب نمی باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فوریه 8, 2020 در 12:22 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  اول اینکه واقعا تو هیچ سایتی ندیدم که اینجوری به صورت تک تک جواب نظرها و سوالات داده بشه که جای تشکر و قدردانی فراوان داره, دمتون گرم
  بعد هم اینکه ایا گذاشتن وقت تو این مدل بدست اوردن پول معقول هست یا خیر؟ و اینکه بهترین سایتی که بیشترین سود رو میده لطفا معرفی کنید واخر اینکه اسم چند تا اپلیکیشن که یه سری وظایف رو میگن انجام یا مثلا حتی بازی می کنی و بیت کوین می گیری هم بی زحمت بگین
  ممنون از شما

  پاسخ
  • فوریه 8, 2020 در 3:07 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   ۱- بستگی دارد از چه نظر ارزیابی نمایید. به نظر بنده بی شک روش های بسیار بهتری نیز مانند ایجاد یک کسب و کار آنلاین، مشارکت در سیستم های همکاری در فروش، فریلنسینگ و یا ترید ارزهای دیجیتال وجود دارد که می توان وقت خود را صرف آن ها کرد و در صورت موفقیت، درآمدهای بسیار بیشتری کسب نمود. اما روش های فوق نیازمند داشتن توانایی ها و مهارت های لازم و یا کسب آن هاست و باید به اندازه کافی وقت و انرژی صرف شود. خیلی ها حوصله و تحمل این سختی ها را ندارند و دنبال کارهای راحتی مانند کلیک کردن برای کسب درآمد می گردند.
   متاسفانه در ایران تقریبا اکثریت افرادی که به دنبال کسب درآمد از اینترنت می گردند مقصودشان کسب درآمد بدون هیچ مهارتی است و به همین دلیل طرفداران سایت های قطره ای و کلیکی بسیار زیاد است و دائما از ما خواسته می شود چنین سایت هایی معرفی گردد. درآمد این سایت های تنها در صورتی قابل قبول است که زیرمجموعه های مستقیم و فعال زیادی داشته باشید و همچنین به صورت جدی در تعداد زیادی از آن ها فعالیت نمایید. همچنین باید در نظر داشته باشید که واقعا برای فشار دادن انگشت خود روی ماوس نمی توان بیشتر از این هم انتظار درآمد داشت.
   از طرفی اگر به آینده ارزهای دیجیتال خوشبین باشید این روش کمی پر سود تر نیز خواهد شد. چون احتمال دارد در صورتی که درآمد های خود را ذخیره کنید درآمد های اندک شما در چند سال آینده، رشد شدیدی داشته باشد و تبدیل به یک درآمد خوب شود.
   ۲- هر سایتی مزایای خودش را دارد. بهترین مطلق وجود ندارد اما کوین پات و سایت های متصل به آن، کوین تی پلای، فری بیت کوین و اجو عملکرد بهتری داشته اند.
   ۳- چنین اپ هایی در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش در حال بررسی هستند، فعلا موردی عملکرد موفق نداشته است تا بتوان آن را خدمت شما و کاربران معرفی کنیم.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • دسامبر 30, 2019 در 3:10 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   این نوع سایت ها ایر دراپ هستند و هیچ ضمانتی برای آن ها وجود ندارد. کل عمر آن ها چند ماه است، بنابراین نمی توان نظر خاصی در مورد آن ها داد و تا زمانی که پروژه به پایان نرسد، حتی نمی توان عملکردشان را به صورت دقیق بررسی نمود. به هر حال نمی توان روی آن ها به عنوان یک منبع درآمد حساب باز کرد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 20, 2019 در 1:59 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  ایا ربات سایت qoin.site معتبره یا نه؟

  پاسخ
  • دسامبر 20, 2019 در 3:05 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، استفاده از چنین ربات هایی هرگز توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 18, 2019 در 12:19 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام .
  سایت Claim Free Coins ایا اسکم هست یا نه معتبره؟
  ممنون که به تمام سوالات پاسخ می دهید.

  پاسخ
  • دسامبر 18, 2019 در 5:16 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   سایت مذکور اسکم است و کلا بسته شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ژانویه 9, 2020 در 9:49 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام ببخشید سایت lootbits.ioاسکم است یا معتبر؟

    پاسخ
    • ژانویه 10, 2020 در 2:16 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     سایت مذکور اسکم است.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • آوریل 13, 2020 در 5:42 ق.ظ
    پیوند یکتا

    با سپاس از وقتی که میگذارید در پاسخ به دوستان و همچنین آموزشهای سازندهٔ شما. لطفا سرمایه گذاری در رباتهای ترید بیت کوین امکان دارد؟ همچنین در مورد ربات و شرکت آربیستار که کارش ترید و کسب سرمایه میباشد میتوان جای امیدواری داشت. لطفا موردهای مورد تاییدتون رو نام ببرید. درود بر شما

    پاسخ
    • آوریل 14, 2020 در 2:27 ق.ظ
     پیوند یکتا

     ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
     بله امکان دارد. اما هرگز چنین سرمایه گذاری توصیه نمی شود. این بازار می تواند سود دهی بالایی داشته باشد اما از طرفی ذاتا بازاری با ریسک بسیار بالاست. اگر قرار باشد ریسک دیگری به این بازار اضافه شود، سرمایه گذاری در آن واقعا عاقلانه نیست. استفاده از چنین ربات ها و شرکت هایی در حقیقت اضافه کردن همان ریسک مضاعف است.
     ببینید در ایران چنین شرکت هایی مجوزهای لازم را در این زمینه ندارند و در حال حاضر اصلا قانون مشخصی در مورد آن ها نداریم. در نتیجه اطمینان به چنین شرکت هایی واقعا سخت می شود.
     به همین دلیل ما هیچ ربات یا شرکتی را در این زمینه معرفی نمی کنیم اما اگر واقعا به سرمایه گذاری در این بازار علاقه دارید، بهتر است تحلیل تکنیکال و فاندامنتال یاد بگیرید و با سرمایه کم شروع کنید و به مرور با کسب مهارت و تسلط، سرمایه گذاری خود را افزایش دهید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • دسامبر 15, 2019 در 1:12 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام .
  می خواستم بدونم سایتbtcfaucet.biz
  معتبره و پرداختی داره؟
  با تشکر.

  پاسخ
  • دسامبر 15, 2019 در 3:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور یک سایت نوپاست و هرگز با سابقه و معتبر نمی باشد. در مانیتورینگ سابقه خاصی از آن وجود ندارد اما ساختار سایت و ویژگی های آن کاملا شبیه سایت های اسکم می باشد.
   به هر حال توصیه می کنم اگر قصد فعالیت و امتحان آن را دارید، از سرمایه گذاری در آن جداً خودداری فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • دسامبر 15, 2019 در 4:58 ب.ظ
    پیوند یکتا

    ببخشید سایت litecoinads ایا اسکم هست؟
    ممنون که به تمام سوالات پاسخ می دهید.

    پاسخ
    • دسامبر 15, 2019 در 11:08 ب.ظ
     پیوند یکتا

     ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
     سایت مذکور چندان با سابقه نیست و در بین سایت های موجود اعتبار بالایی ندارد. اما به هر حال فعلا در حال پرداخت است و پرداختی دارد.
     بنابراین فعالیت در آن مانعی ندارد اما از سرمایه گذاری خودداری کنید و درآمدهای خود را هنگامی که به حداقل مقدار لازم برای برداشت می رسد، برداشت نمایید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • دسامبر 16, 2019 در 5:57 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام
      ببخشید انقدر سوال می کنم ام می خواستم بدونم سایت hourjustpaid.com معتبره یا نه ؟
      چگونه بفهمیم یک سایت معتبر هست یا نه؟
      با تشکر از شما.

     • دسامبر 17, 2019 در 12:25 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      مجموعه میلیونر باش از اینکه بتواند کمکی انجام دهد، خوشحال می شود. بنابراین راحت باشید.
      سایت مذکور اسکم است. از فعالیت و سرمایه گذاری در آن خودداری فرمایید.
      برای بررسی یک سایت ۲ روش وجود دارد. یک بخش کاملا حرفه ای و زمان بر است که در سیستم های مانیتورینگ مانند مانیتورینگ میلیونر باش انجام می پذیرد. این روش بدین شکل است که اکانت های کاربری مختلفی تشکیل می شود و به فعالیت و بررسی تجربی و حقیقی سایت ها می پردازند و در حیطه قوانینشان، عملکرد آن ها را بررسی و پس از گذشت مدت زمان لازم نتایج خدمت سایر کاربران اعلام می گردد.
      روش دوم که سریع تر جواب می دهد اما از قطعیت کمتری برخوردار است، توجه به ویژگی های سایت مورد نظر و تحقیق درمورد آن است که شامل موارد زیر می شود:
      ۱- سایت از چه اسکریپت یا برنامه ای برای طراحی و پیاده سازی استفاده کرده است. یک طرح رایگان استفاده شده است یا واقعا برای سایت زحمت کشیده شده است و هزینه صورت گرفته است؟
      ۲- راه های ارتباطی با پشتیبانی سایت چک می شود و کیفیت پاسخگویی.
      ۳- راه های ارتباطی با مدیریت سایت بررسی می شود. آیا شماره تماس و آدرس حقیقی در سایت وجود دارد.
      ۴- اگر سایت نیاز به مجوزی جهت فعالیت دارد، آیا مجوزها را اخذ نموده است.
      ۵- وضعیت سایت در مانیتورینگ های معتبر و فروم ها چگونه است. با سرچ کردن نام سایت و قرار دادن عبارت هایی مانند scam or legit در مقابل آن می توان اطلاعات زیادی در مورد سایت بدست آورد.
      ۶- رتبه سایت در الکسا و سایر سیستم های رتبه سنجی بررسی می شود.
      ۷- قوانین و سیستم مالی بررسی می شود که همه چیز منطقی باشد.
      موفق باشید.

     • دسامبر 17, 2019 در 6:31 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام .
      ایا سایت btconline.io اسکم هست یا نه ؟ ایا پرداختی داره؟
      با سپاس فروان.

     • دسامبر 18, 2019 در 1:02 ق.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      سایت مذکور از روش پانزی استفاده می کند و اسکم می باشد. پرداختی ها نیز کاملا انتخابیست. بنابراین از فعالیت در آن خودداری فرمایید.
      موفق باشید.

 • دسامبر 8, 2019 در 4:15 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام میخواستم بدونم سایتlootbits.io معتبره یا وقتمو هدر دادم؟

  پاسخ
  • دسامبر 8, 2019 در 2:49 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   متاسفانه سایت مذکور اسکم است. از فعالیت در آن پرهیز فرمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دسامبر 7, 2019 در 10:11 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام ایوبی هستم دیدم شما سایت های بیت کوین و سایت هایی که میشه ارز دیجیتال رایگان میشه کسب کرد رو معرفی میکنید خواستم بگم سایت iran-ptc.ir رو ما راه اندازی کردیم و خوشجال میشیم که سایت ما رو هم معرفی کنید و میتونید از پورسانت زیر مجموعه ها هم استفاده کنید

  پاسخ
  • دسامبر 7, 2019 در 11:19 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما جناب ایوبی
   درخواست شما به بخش مانیتورینگ میلیونر باش ارجاع می شود. پس از بررسی ها تئوری و عملی لازم، اگر سایت مذکور معتبر تشخیص داده شود، در صف آموزش های سایت قرار خواهد گرفت.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • می 7, 2020 در 2:32 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خسته نباشید خیلی ممنون از اطلاعات خوب و مفیدتون
    من علاقه زیادی برای انجام این گونه کارها دارم
    امکانش هست سایتی رو معرفی کنید که اپلیکیشن داشته باشه
    خیلی ممنونم

    پاسخ
    • می 8, 2020 در 1:22 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
     باید سایت شرایط لازم را داشته باشد و در مانیتورینگ به امتیازات لازم برسد تا خدمت کاربران معرفی گردد. فعلا فقط سایت های فوق چنین شرایطی را دارند. در بین سایت های مندرج، برای بعضی از سایت ها اپلیکیشن نیز وجود دارد که البته توصیه بنده استفاده از وب سایت به جای اپلیکیشن هاست.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • نوامبر 12, 2019 در 11:33 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.باتشکر از زحماتتون.
  خواستم بدونم سایت dogecoinfree.infoمعتبره

  پاسخ
  • نوامبر 13, 2019 در 2:31 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، سایت موفقی نبوده است و در مدت فعالیتش عملکرد مثبتی نداشته است. فعالیت در آن توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 30, 2019 در 3:22 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید چنتا سایت برا سرمایع گزاری ارز دیجیتال که سود میدن بعد چند ساعت مقدار ارز دیجیتال بیشتر میشه رو معرفی کنید هم سایت هم ربات باشه رو. معرفی کنید ۲٫ این ربات مطمعنه؟؟؟👎
  t.me/AntMiners_for_rent_bot
  مر۳۰

  پاسخ
  • اکتبر 31, 2019 در 7:18 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ۱- دقت نمایید که ارزهای دیجیتال دقیقا مانند ارزهای فیات دارای ارزش هستند. به عنوان مثال یک بیت کوین در همین لحظه بیش از ۱۰۰ میلیون تومان ارزش دارد. بنابراین هیچ سایت و یا مرکزی وجود ندارد که به شما ارزهای دیجیتال را رایگان بدهد و یا ارزهای دیجیتال خود را در آن بگذارید و ۲۴ ساعت بعد ۲ برابر آن را دریافت نمایید. تمامی این ها تبلیغاتی فریبنده و وسوسه کننده می باشند که فقط صرف کلاهبرداری انجام می گردند. بنابراین از فعالیت در چنین سایت هایی خودداری نمایید. اگر لیستی از این سایت ها بخواهید می توان یک لیست بی انتها تنظیم کرد اما هیچ یک معتبر و مناسب نیستند.
   ۲- خیر، به طور کلی استفاده از چنین ربات هایی توصیه نمی شود و جز ضرر عایدی نخواهد داشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 25, 2019 در 4:59 ب.ظ
  پیوند یکتا

  ن با تمامی این سایت ها کار کردم جا داره بگم یکی از بهترین سایت ها که با دانلود نرم افزارش بیشترین سود رو میتونی داشته باشین hash fish هست. خودم ازش دریافتی داشتم تو ولتم ولی خب مصل تمامی سایت ها با ریفرال خیلی سریع تر به هدفتون میرسین. حتما تست کنین. لینک رفرال ********

  پاسخ
  • اکتبر 26, 2019 در 2:33 ق.ظ
   پیوند یکتا

   از اینکه تجربیات خود را با سایر کاربران در میان می گذارید، سپاسگزاریم.
   اما با توجه به قوانین سایت و برای جلوگیری از تبلیغات فریبنده با هدف جذب زیرمجموعه، امکان درج لینک زیرمجموعه گیری در بخش نظرات وجود ندارد. به همین دلیل لینک رفرال شما حذف گردید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 11, 2019 در 9:03 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام سایتkene.host/bitcoin-minings اسکم میباشد؟
  ممنون میشم اطلاع بدین

  پاسخ
  • اکتبر 11, 2019 در 11:43 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   سایت مذکور معتبر نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • آگوست 16, 2019 در 10:20 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   بله، اسکم می باشد. از فعالیت در آن پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جولای 26, 2020 در 12:12 ب.ظ
    پیوند یکتا

    این سایت در سایته scamadviser ریت ۱۰۰% گرفته اما در م.رد نقاط مثبت منفی ان هیچ صحبتی نکرده
    میشه یک سایت که کاملا معتبر باشه در زمینه معتبر بودن یا اسکم بودن سایت ها اطلاع بده معرفی کنید

    پاسخ
    • جولای 27, 2020 در 1:01 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سایت scamadviser اصلا سایت مورد اعتمادی جهت بررسی چنین سایت هایی نیست. هیچ سایتی هم وجود ندارد که بتوان صرفا به اعلام آن اعتماد کرد و نتیجه آن را کاملا معتبر دانست.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • آگوست 16, 2019 در 1:55 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوستان من به تازگی در سایت زیر مشغول به کسب بیت کوین شدم . در این سایت شما میتونید به راحتی به جمع آوری بیت کوین بر حسب ساتوشی کنید و هیچ محدودیتی هم وجود ندارد . خوشحال میشم شما هم از این سایت استفاده کنید و با هم میلیونر بشیم .
  با تشکر
  [https://satoshihero.com]

  پاسخ
  • آگوست 16, 2019 در 2:38 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از اینکه تجربیات خود را با سایر کاربران در میان می گذارید سپاسگزاریم.
   اما همان طور که می دانید به دلیل جلوگیری از تبلیغات فریبنده برای جذب زیرمجموعه، امکان قرار دادن لینک زیرمجموعه گیری در بخش نظرات وجود ندارد. به همین دلیل لینک شما با لینک ساده جایگزین شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 15, 2019 در 1:37 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوستان ، سایت کلیک بیتس به تازگی به راه افتاده ، درآمد در اون به نسبت ساده تر و در عین حال در بین سایت های کلیکی بیشتره ، حداقل برداشت اون ۵۰۰۰ ساتوشی به فاست هابه
  لطفا برای ثبت نام از لینک زیر استفاده کنید.
  من طی ۹ روز ۲ بار برداشت داشتم و اطمینان دارم اسکم نیست

  پاسخ
 • جولای 23, 2019 در 10:16 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من خیلی در مورد سایت bitracings شنیدم. شما اطلاع دارید این سایت اسکم هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • جولای 23, 2019 در 11:30 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، بنده چنین سایتی را نمی شناسم و اطلاعی نسبت به آن ندارم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 22, 2019 در 10:15 ب.ظ
  پیوند یکتا

  درود و خسته نباشید
  من در چندتا سایت کار میکنم که تنها اجازه میدن بیت کوینهای جمع اوری شده خودمو به FauceHub منتقل کنم. یعنی اجازه انتقال مستقیم به کیف پولمو نمیدن بلکه اول باید یه مدت توی سایت fauceHub بمونه بعد از اونجا وقتی به حد نصاب رسید به کیف پولم منتقل کنم. میخاستم بدونم FauceHub معتبره و بعدها میتونیم بیت کوینامونو به کیفمون منتقل کنیم یا نه؟ سپاسگذارم

  پاسخ
  • جولای 22, 2019 در 10:58 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   اگر منظور شما سایت FaucetHub.io است، این سایت تاکنون عملکرد مناسبی داشته است و مشکلی خاصی درمورد آن گزارش نشده است. همچنین پس از رسیدن به حد نصاب می توانید به کیف پول اصلی خود مبلغ را منتقل سازید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 9, 2019 در 12:23 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام سایت juicybtc.netو cryptoarea اسکم هست یا نه؟؟مر۳۰

  پاسخ
  • جولای 9, 2019 در 2:13 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   هر دو سایت اسکم می باشند. از فعالیت در آن ها خودداری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سپتامبر 12, 2019 در 9:03 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام وقتتون بخیر میشه لطفا بگید سایت eninoney.xyz اسکم هست یا نه
   بعد یه سوال دیگم دارم اینه که چرا اینا همچین سایت های مسخره ای رو میزنن چه سودی براشون داره

   پاسخ
   • سپتامبر 13, 2019 در 8:32 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    اگر منظور شما سایت enimoney است، اسکم می باشد. از فعالیت در آن پرهیز فرمایید.
    دلیل ایجاد چنین سایت هایی، سو استفاده از عدم آگاهی کاربران است. در حقیقت کاربران به دلیل وعده های دروغین جذب چنین سایت هایی می شوند و با سرمایه گذاری و یا با انجام کلیک ها به این سایت ها سود می رسانند. این سایت نیز در نهایت پول تبلیغات و سرمایه گذاری ها را بر می دارند و مجدد سایت دیگری ایجاد می نمایند و دوباره چرخه فوق تکرار می شود.
    موفق باشید.

    پاسخ
  • ژوئن 30, 2019 در 9:02 ب.ظ
   پیوند یکتا

   بله، سایت مذکور اسکم می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • ژوئن 24, 2019 در 2:11 ق.ظ
   پیوند یکتا

   اسکم است و پرداختی ندارد. از فعالیت در آن خودداری نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
    • ژوئن 29, 2019 در 7:03 ق.ظ
     پیوند یکتا

     بله، اسکم است.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • ژوئن 12, 2019 در 3:18 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   خیر، اسکم می باشد. از فعالیت در آن پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 31, 2018 در 12:59 ب.ظ
  پیوند یکتا

  bitcomine.net
  سایت بیت کوین رایگان
  سایت بسیار عالی

  پاسخ
  • اکتبر 31, 2018 در 1:19 ب.ظ
   پیوند یکتا

   به دلیل جلوگیری از معرفی های کاذب و تبلیغاتی و صرفا در جهت جذب زیرمجموعه، در بخش نظرات امکان قرار دادن لینک های زیرمجموعه گیری وجود ندارد. به همین دلیل لینک زیرمجموعه گیری شما با لینک ساده جایگزین شد.
   در مورد سایت مذکور نیز به اطلاع شما و کاربران می رسانیم، این سایت اسکم می باشد. بنابراین از فعالیت در آن پرهیز نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • آگوست 7, 2019 در 1:50 ق.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    بله، اسکم می باشد. از فعالیت در آن پرهیز نمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
    • فوریه 14, 2020 در 11:19 ب.ظ
     پیوند یکتا

     سلام
     سایت cryptofree.us و crypto tab browser معتبر هستند؟
     باتشکر

     پاسخ
     • فوریه 15, 2020 در 7:52 ب.ظ
      پیوند یکتا

      سلام خدمت شما کاربر گرامی
      فعالیت در هیچ یک توصیه نمی شود.
      موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *