آموزش کسب درآمد با اشتراک گذاری ویدئو در سرویس اشتراک ویدیو ویدوفا

در این آموزش قصد داریم سرویس اشتراک ویدیو ویدوفا را خدمت شما همراهان گرامی معرفی کنیم و به بررسی نحوه‌ی کسب درآمد از ویدوفا بپردازیم. بی شک با کمی تلاش و پشتکار و استفاده از مهارت هایی که در میلیونر باش فرا گرفته اید، می توانید به درآمدی مطلوب از این سایت دست یابید.

کسب درآمد از سرویس های اشتراک ویدیو

در این روش یک سایت به عنوان سرویس اشتراک ویدیو شروع به جذب کاربر می کند و به صورت رایگان فضایی را برای تماشا و آپلود ویدئو در اختیار کاربران خود قرار می دهد. کاربران در این سایت ها به مشاهده و اشتراک گذاری ویدیوها می پردازند.

شما به عنوان یک کاربر جذب این سایت ها می شوید. از فضایی که در اختیارتان قرار داده شده است، استفاده می کنید و ویدئوهای خود را در سایت بارگذاری می نمایید. از این پس هر کسی که ویدیو شما را در سایت مشاهده نماید مبلغی به ازای هر مشاهده به حساب شما اضافه خواهد شد.

اگر در مورد جزئیات و فلسفه این روش، نیاز به توضیحات بیشتری دارید و می خواهید با اصول کسب درآمد مطلوب از به اشتراک گذاری ویدئو آشنا شوید، می توانید آموزش کسب درآمد از اینترنت با آپلود و به اشتراک گذاری ویدیو را نیز مطالعه نمایید.

متاسفانه سرویس اشتراک ویدیو ویدوفا در حال حاضر در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش رتبه خوبی ندارد و در قبال کاربران، وظایف خود را به انجام نمی رساند. همچنین به نظر می رسد فعلا سیستم کسب درآمد این سایت نیز متوقف شده است. بنابراین به کاربران توصیه می کنیم تا روشن شدن موضوع از ثبت نام و فعالیت در ویدوفا خودداری نمایند.

سرویس اشتراک ویدیو ویدوفا ( Vidofa )

کسب درآمد از سرویس اشتراک ویدیو ویدوفا

ویدوفا یک سرویس اشتراک ویدیو است که علاوه بر امکان به اشتراک گذاری ویدیوها، امکان کسب درآمد از اینترنت را نیز برای کاربران فراهم کرده است.

ویدوفا خود را اینگونه معرفی می کند:

نظر به استقبال چشمگیر و روز افزون کاربران ایرانی از سایت های اجتماعی فارسی زبان، ویدوفا بر آن شد تا با تکیه بر تجربیات موفق خود که به مدد صدها هزار کاربر ایرانی در سایت های دیگر فراهم آمده است، سرویس اشتراک ویدیو ویدوفا را راه اندازی نماید. هدف از برپایی این سایت پاسخگویی به نیاز اشتراک گذاری ویدئو کاربران ایرانی در محیطی سالم می باشد.

در ویدوفا شما نه تنها قادر خواهید بود ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید بلکه می توانید با به وجود آوردن یک کانال ویدئو، دیگر کاربران را به صورت اختصاصی از ویدئوهای خود مطلع کنید و همچنین از بازدیدهایی که از ویدیوهای شما به عمل می آید، درآمد کسب نمایید.

اطلاعات و ویژگی های مهم درباره کسب درآمد از ویدوفا

 • به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید واقعی از ویدیوهای بارگذاری شده توسط شما، ویدوفا مبلغ ۸۰۰۰ تومان به شما پرداخت خواهد نمود.
 • در صورتی که کد EMBED ویدیوی خود را در سایت یا وبلاگ های مختلف قرار دهید و تبلیغات روی آن را فعال نگه دارید، می توانید از آن ها نیز درآمد کسب کنید.
 • در پنل کاربری می توانید اطلاعات کاملا شفاف و دقیقی از مجموع بازدیدها و پورسانت های خود را مشاهده و بررسی نمایید.
 • برای درخواست تسویه حساب حداقل می بایست ۲۰ هزار تومان از تبلیغات ویدیویی کسب کرده باشید.
 • ویدیوهایی که توسط پشتیبانی ویدوفا به دلیل رعایت نکردن قوانین سایت و فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران حذف شوند، در آمد شان صفر خواهد شد.
 • ویدیو ارسال شده جهت کسب در آمد نباید زیر ۳۰ ثانیه باشد و بازدید کننده باید حداقل ۳۰ ثانیه از یک ویدیو را تماشا کند که درآمدی به شما تعلق گیرد.
 • همچنین امکان ایجاد کانال برای شما در ویدوفا فراهم شده است تا بتوانید به صورت اختصاصی ویدیوهای مربوط به یک موضوع خاص یا یک برند خاص را دنبال کنید یا خودتان برای یک کسب و کار یا برند کانال بسازید تا دنبال کنندگان شما بتوانند از این طریق مانند دیگر شبکه های اجتماعی، البته با امکانات بیشتر شما را پیگیری نمایند.

نحوه عضویت در سرویس اشتراک ویدیو ویدوفا

متاسفانه سرویس اشتراک ویدیو ویدوفا در حال حاضر در سیستم مانیتورینگ میلیونر باش رتبه خوبی ندارد و در قبال کاربران، وظایف خود را به انجام نمی رساند. همچنین به نظر می رسد فعلا سیستم کسب درآمد این سایت نیز متوقف شده است. بنابراین به کاربران توصیه می کنیم تا روشن شدن موضوع از ثبت نام و فعالیت در ویدوفا خودداری نمایند.

ابتدا بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا وارد بخش عضویت در ویدوفا شوید.

فعالیت این سایت متوقف شده است. بنابراین لینک عضویت حذف گردید.

فرم را تکمیل کنید و بر روی دکمه “ثبت نام” کلیک نمایید تا وارد پنل کاربری خود شوید.

آشنایی با پنل کاربری و کسب درآمد از ویدوفا

با کلیک بر روی “تنظیمات کانال” می توانید نام کانال، توضیحات کانال و آدرس کانال را ویرایش نمایید. همچنین برای کانال خود آواتار انتخاب کنید و رمز ورود خود را تغییر دهید.

در منوی “ویدیوهای دنبال شدگان” می توانید ویدیوهای کانال هایی را که دنبال می کنید، تماشا نمایید.

با کلیک بر روی منوی “کانال من” می توانید کانال خود و همچنین ویدیوها، دنبال شده ها و دنبال کنندگان خود را مشاهده نمایید.

در منوی “نظرات کاربران” می توانید به مدیریت نظرات سایر کاربران در مورد ویدیوهای خود بپردازید.

در منوی “ویدیوهای شما” می توانید تمام ویدیوهای بارگذاری شده توسط خود را مشاهده کنید.

در منوی “ویدیوهای پسندیده شده” می توانید ویدیوهای پسندیده شده را مشاهده نمایید.

در منوی “کانال های دنبال شده” می توانید کانال هایی را که دنبال می نمایید مشاهده کنید.

با استفاده از منوی “کسب درآمد” می توانید تعداد کل ویدیوهای خود، تعداد ویدیوهایی که شامل درآمد می شوند و میزان درآمد خود از کل بازدیدکنندگانتان را مشاهده نمایید. همچنین می توانید تعداد کل بازدید از ویدیوهای خود و تعداد بازدیدهای شامل درآمد را به صورت نموداری مشاهده کنید.

در انتها با کلیک بر روی منوی “تسویه حساب” می توانید در بخش “معرفی شماره حساب” اطلاعات لازم برای پرداخت درآمد خود را وارد نمایید و در تب “درخواست تسویه” مبلغ درخواستی خود را ثبت کنید و برداشت نمایید. همچنین در تب “آخرین تسویه حساب ها” می توانید آخرین پرداختی هایی که به شما انجام شده است را مشاهده نمایید.

برای آپلود ویدیو نیز از منوی فوقانی سایت بر روی “علامت فلش روبه بالا” کلیک کنید و ویدیو خود را با استفاده از راهنمایی های انجام شده بارگذاری نمایید.

مهمترین قوانین درمورد فعالیت و کسب درآمد از ویدوفا

 • رعایت شئونات اسلامی اخلاقی و ملی در ویدئوهای به اشتراک گذاشته شده از اهمیت خاصی برخوردار است و عدم توجه به آن موجب حذف ویدئو های مربوطه خواهد شد.
 • به اشتراک گذاری ویدئوهایی که مغایر با قوانین و مقررات جاری کشور و مصداق توهین به نظام، شخصیت های مذهبی، کشوری و لشگری می باشد ممنوع است.
 • پس از انتخاب نام کانال، چنانچه این نام مربوط به برندها و مارک های تجاری خاص و یا وب سایت های ثبت شده باشد، در صورت تماس نمایندگان رسمی این شخصیت های حقوقی، امتیاز استفاده از نام کانال پس از مکاتبه با دارنده کانال، به آن شخص اعطا خواهد شد.
 • سیستم اشتراک ویدیو ویدوفا تابع کلیه قوانین موضوعه کشور به خصوص قانون تجارت الکترونیک است لذا نقض هر رفتاری که موجب نقض هریک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی می گردد و قابل پیگیری است.
 • دانلود فایل توسط خود آپلودر، دانلود فایل های زیر یک مگابایت، دانلودهای ناقص، توسط ربات و هرگونه دانلود غیر واقعی و تقلبی توسط سیستم تشخیص داده خواهد شد و محاسبه و شمارش نمی‌شود.
 • درصورت مشاهده تقلب در کسب درآمد از ویدوفا به کاربر خاطی درآمدی تعلق نخواهد گرفت.
 • برای بارگذاری ویدئوهای خود از آخرین نسخه مرورگرهای به روز همچون کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده نمایید.
 • به جهت حفظ حقوق مؤلفین و رونق تجاری سینمای کشور، بارگذاری ویدیوهایی که دارای حق نشر می باشند و در شبکه نمایش خانگی به فروش می رسند، ممنوع می باشد.
 • مسئولیت محتوای ویدیوها و هرگونه پاسخگویی به ادعاهای مطروحه توسط اشخاص حقیقی و حقوقی با منتشر کننده است و سرویس اشتراک ویدیو ویدوفا هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.

استراتژی کسب درآمد مطلوب از سرویس اشتراک ویدیو ویدوفا

در کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو حرف اول را داشتن ویدیوهای جذاب و مفید می زند. پس تمام تلاش خود را به خرج دهید تا ویدیوهایی سودمند و جذاب در سایت ویدوفا بارگذاری نمایید و تعداد آن ها را افزایش دهید. در نهایت با قرار دادن لینک ویدیوهای خود در شبکه های اجتماعی، کانال ها و فروم های مناسب و پر مخاطب می توانید به درآمد چشمگیری دست یابید.

پس از بارگذاری ویدیوها، لینک مربوط به ویدیوهای خود را در شبکه های اجتماعی و بسترهای خود به اشتراک بگذارید تا بازدید بیشتری داشته باشید.

هر چقدر ویدیوهای شما جذابتر باشد و بیشتر در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

کسب درآمد از آپلود ویدیو محدود به زمانی خاص نیست و می توانید برای همیشه از آپلود و به اشتراک گذاری ویدیوهای خود در سرویس اشتراک ویدیو ویدوفا درآمد داشته باشید. بنابراین با کمی صبر و پشتکار می توانید روز به روز درآمد خود را افزایش دهید.

جمع بندی

در این آموزش ابتدا به صورت خلاصه با کسب درآمد از سرویس های اشتراک ویدیو آشنا شدیم. سپس به صورت کامل و جامع سرویس اشتراک ویدئو ویدوفا و نحوه‌ی کسب درآمد از آن را بررسی کردیم و در نهایت استراتژی کسب درآمد مطلوب از ویدوفا را تبیین نمودیم.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش برای شما مفید واقع گردد و در کسب درآمد از ویدوفا موفق باشید.

4/5 - (4 امتیاز)

24 نظر در “آموزش کسب درآمد با اشتراک گذاری ویدئو در سرویس اشتراک ویدیو ویدوفا

 • آوریل 25, 2020 در 7:31 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ممنون بابت مطلب خوبتون
  یه سوال بهترین راه یا سایت برای گزاشتن لینک تبلیغاتی در سایت خودمون چیه که موجب کسب کار هم باشه و تحریم هم نباشه مورد اعتماد هم باشه؟
  من چند ماهه دنبال این جوابم لطفا کمک کنید❤

  پاسخ
  • آوریل 26, 2020 در 1:27 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما نیز از همراهی شما سپاسگزاریم.
   سایت هایی زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. سایت هایی مانند مدیا اد، پی سی رنک و میترا رنک از این دسته سایت ها هستند که تا کنون عملکرد قابل قبولی داشته اند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اکتبر 22, 2019 در 7:40 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشی عالی بود.
  دوستان لطفا به ما فقیر فقرا هم تو آپارات یه سری بزنید.من در زمینه گیم و کامپیوتر فعالیت میکنم. ممنون میشم:aparat.com/bacstar2000

  پاسخ
  • اکتبر 23, 2019 در 5:22 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از همراهی شما سپاسگزاریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
    • آگوست 24, 2020 در 4:46 ق.ظ
     پیوند یکتا

     سلام خدمت شما کاربر گرامی
     چه چیزی نمیاد؟ اگر منظور شما سایت ویدوفا است که همان طور که در مقاله اشاره شده است مدتی بود سیستم کسب درآمد را حذف کرده بودند و بعد هم سایت کلا بسته شد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • نوامبر 30, 2018 در 7:46 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و وقت بخیر.
  من ویدیو های آموزشی درست می کنم خودم و واقعا وقت و انرژی صرف می کنم. جدیدا سایت فیلو رو دیدم. میخواستم بدونم نظرتون درباره ی این سایت چیه؟
  مرسی بابت مطالب خوب شما

  پاسخ
  • نوامبر 30, 2018 در 9:44 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   عمر فعالیت این سایت هنوز به ۶ ماه هم نمی رسد و اعتبار خاصی ندارد. در این مدت چندان در زمینه تبلیغات و سئو موفق عمل نشده است. اما به هر حال نمی توانیم اظهار نظر قطعی در مورد آن داشته باشیم. فعلا باید صبر کرد و عملکرد این سایت را در آینده بررسی نمود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 16, 2018 در 8:35 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام….این ویدوفا خیلی بازدیدارو کم نشون میده….ما به هوای حرف شما رفتیم فعالیت کردیم ولی فایده نداره…به بقیه هم بگین نرن که وقتشون تلف بشه……بازم دمتون گرم….

  پاسخ
  • آگوست 17, 2018 در 3:09 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   ما در میلیونر باش فقط می توانیم تا حدودی پرداختی های سایت های مختلف را تحت مانیتورینگ قرار دهیم و در مورد مسائلی مانند تعداد بازدیدها و غیره، هیچگونه بررسی قابل استنادی نمی توانیم انجام دهیم. بنابراین تمامی مسئولیت ها برعهده‌ی مدیران سایت های معرفی شده و خود کاربران است و ما فقط سعی می کنیم بهترین روش ها و بسترهای کسب درآمد از اینترنت را خدمت کاربران عزیز معرفی نماییم.
   از شما بابت درمیان گذاشتن تجربه‌ی خود با سایر کاربران سپاسگزاریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • آگوست 8, 2018 در 5:25 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خیلی ممنون بابت مطالب خوبتون. امکان داره درباره سایت پارس فارس هم نظرتون رو بگین. برای کسب درآمد قابل اعتماده؟

  پاسخ
  • آگوست 9, 2018 در 2:37 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   سایت پارس فارس، سایت خوش ساخت و با برنامه ای است. در ساماندهی محتوای فضای مجازی ثبت گردیده است. تاکنون این سایت به وعده های خود عمل کرده است و شکایتی از این سایت مشاهده نشده است. اما اینکه آیا در آینده نیز بتواند موفق عمل کند یا خیر، به مدیریت سایت و سیاست گذاری های آن در آینده بستگی دارد و برای اظهار نظر قطعی باید منتظر ماند. در هر حال حاضر فعالیت در این سایت مانعی ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جولای 15, 2018 در 4:57 ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام .ببخشید من عضو سایت ویدوفا هستم مبلغم به ۲۰۰۰۰رسیده فقط شماره حساب رو اشتباهی وارد کردم.حالا
  نوشته:حساب تسویه نامتعبر است کمکم کنید من چیکار کنم که دوباره اون مبلغو ثبتش کنم .

  پاسخ
  • جولای 15, 2018 در 5:00 ب.ظ
   پیوند یکتا

   لطفا کمک کنید مبلغی که میخاستم تسویه بشه،توسیه که نشده هیچ تو سایت نوشته تسویه شده

   پاسخ
   • جولای 15, 2018 در 10:41 ب.ظ
    پیوند یکتا

    سلام خدمت شما کاربر گرامی
    متاسفانه باتوجه به اینکه شماره حساب را اشتباه وارد کرده اید و این اشتباه از جانب شما رخ داده است، تنها راه موجود این است که شخصا به پشتیبانی سایت ویدوفا ایمیل بزنید و درخواست خود را مطرح کنید. برای ارتباط با پشتیبانی ویدوفا می توانید از ایمیل “support@vidofa.com” استفاده نمایید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • ژوئن 29, 2018 در 9:25 ق.ظ
  پیوند یکتا

  هرکدوم از این ویدئو شیرینگ ها یه بازی دارند:
  آپارات : تأییدت نمیکنه تا هر بازدید رو ۵ زار بده
  ویدوفا : کلی بازدید داری آخرش ۲زار آیا بهت بده یا نه
  آینت : یه فضای محدود میده و حداقل پرداختی ۵۰ هزار تومن و بعد به شرط دیده شدن آگهی‌ها!!
  نماشا و تماشا : هم که پول نمیدن
  شبکه ما : دو زار بخواد بده میگه عکس کارت ملی! بده ( من که پسرم ولی اگه کاربر دختر باشه ؟؟…)
  جعبه : هم که یه مدت پول داده، رتبه رسیده به ۱۰۰ و دیگه خیالش راحت شده پول نمیده
  یوتیوب: هم که مشکل بانکی داریم و صاحب سایت پی‌پال هموطن هم که از هر راهی برای جلوگیری از دسترسی هموطناش به حساب استفاده میکنه. پس هیچ!!

  پاسخ
  • جولای 13, 2018 در 6:26 ب.ظ
   پیوند یکتا

   خیلی خیلی موافقم، اپارات تاییدت نمیکنه ویوهای من در روز بالای ۹۰ کا بودن، دسته اخرهم با بهنونه سرکاری که باید بالای ۱۰۰ کا باشه تایید نکردن، ویدو فا معلوم نیست کدوم ویدیو شامل درامد هست کلا یه نوع بازیه، همشون دوهزاری هستن، چون مال همه سایتهای خوب خارجی رو فیلتر کردن و اختصاصی هر کاری بخوان انجام میدن، مث خودروسازی سایپا و ایران خودرو هست کانل انحصاری و هیچ نظارتی روشون نیست

   پاسخ
   • اکتبر 19, 2018 در 9:58 ق.ظ
    پیوند یکتا

    یادم نیست چندبار به آپارات ایمیل زدم… کانال من یک میلیون و پانصد هزار نفر بازدید داره… اما حتی تاییدم نکردن این در حالیه کانال های معتبر آپارات با کلی تبلیغ و صفحه اول قرار گرفتن به این میزان بازدید میرسند… متاسفانه آپارات لیاقت کاربرانش و نداره!
    بقیه شون هم برای جذب مخاطب درامد میذارن وقتی که مخاطب جذب شد می بندنش… آپاراتم که کلا سیستم کسب درآمد و برداشت…از اولم نذاشته بود… آزمایشی بود مثلا… بعد به من میگفتن شما باید اسم روزنامه ات و بدی تا تاییدت کنیم گفتم مگه من صاحب امتیاز روزنامه ام؟ من یه فرد عادی ام… ولی بازم همین و میگفتن… بارها ایمیل زدم هربار یه ایراد آخریشم روزنامه و مجله بود که میگفتن باید نشون بدید صاحب یک روزنامه یا مجله هستید!!!!! فازشون چیه…

    آینت هم بیست هزار ویدئوم بازدید خورد هیچی به هیچی! زده بود چهارتا تک تومن در حساب شماست یعنی اگر دو نفرم از این بیست هزارتا بازدید کرده باشن کامل از ویدئو باید ۲۴ تومن تو حساب میبود… نه چهار تا تک تومنی!

    خیلی زشته اینکارشون! برای عضویت تو این همه سایت کلی وقتم تلف شد…

    در یوتیوب کار کنید… ویدئوهای فارسی ام نه زیاد… انگلیسی کار کنید یا ویدئوی آموزشی ای بذارید نیاز به کلام نداشته باشه…

    از طریق برخی سایت ها میتونید تصویه کنید با یوتیوب…

    پاسخ
 • می 25, 2018 در 12:22 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام. خیلی ممنونم بخاطر مطالب مفیدتون همیشه علاقه مند بودم که بدونم کسب و کارهای اینترنتی به چه صورت انجام میشه و حالا جواب همه ی سوال هام رو پیدا کردم. فقط یه سوال دارم من تبلیغ “کسب درآمد با آلپاری” رو زیاد شنیدم میشه کمی در این باره توضیح بدین؟

  پاسخ
  • می 25, 2018 در 5:09 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام خدمت شما کاربر گرامی
   از همراهی و انرژی مثبت شما سپاسگزاریم.
   در مورد سوال شما باید خدمتتون عرض کنم، آلپاری یکی از بروکرهای (واسطه های معاملات، کارگزاران) بازار فارکس (Forex) است. فارکس یک بازار بین المللی است که در آن خرید و فروش ارز با نرخ آزاد انجام می پذیرد.
   همان طور که از توضیحات فوق مشخص است، این نوع تجارت را بیش تر از آنکه بخواهیم در زمره ی کسب وکارهای اینترنتی مورد بررسی قرار دهیم، باید در گروه کسب و کارهای بورسی ارزیابی نماییم. در حقیقت فارکس یک بازار بورسی عظیم است که سرمایه عظیمی در آن نهفته است و به جای سهام یا کالا، در آن مبادلات ارزی صورت می پذیرد. به زبان ساده شما در فارکس باید بتوانید پیش بینی کنید نسبت یک واحد پول به دیگری چگونه تغییر خواهد کرد و سعی کنید در بهترین زمان یک واحد پولی را به واحدی دیگر تغییر دهید تا بیشترین سود را برای شما به ارمغان آورد.
   این بازار بسیار هیجان اگیز و وسوسه کننده است اما دارای ریسک بسیار بالایی نیز می باشد. سوددهی در فارکس نیازمند علم اقتصادی و تجربه ی بالاست. اگر می خواهید وارد این بازار شوید باید حداقل ۲ سال را به سختی مطالعه کنید تا اصول تحلیل های بنیادی و تکنیکال بازارهای بورسی را فرا بگیرید و با ارزهای مختلف و عوامل اثرگذار در قیمت آن ها آشنا گردید. سپس ۲ سال را با سرمایه بسیار اندک شروع به تجربه آموزی کنید و با آزمون و خطا، علومی را که فراگرفته اید محک بزنید. سپس می توانید با پذیرفتن ریسک های موجود، وارد این بازار شوید.
   بنابراین به طور کلی می توان گفت بازار فارکس یک بازار بزرگ، پر سود و به شدت خطرناک است. هرگز بدون دانش و تجربه کافی وارد این بازار نشوید که حاصلی جز ضرر سنگین دربر نخواهد داشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • می 13, 2018 در 3:33 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام فکر میکنم بهترین سایته ایرانه برای درامد زایی هیچ وقت نشده پول منو ندن بالای ۱۵ میلیون تومان ازشون گرفتم واقعا دمشون گرم

  پاسخ
 • می 3, 2018 در 9:16 ب.ظ
  پیوند یکتا

  به دنبال یه بهونه هستن که پول ندن تازه حداقل پرداختیش ۲۰ تومن هست و بعد از اولین پرداخت میگن آی پی هات مشکوکه و تقلب کردی این یعنی دیگه بهت پول نمیخوایم بدیم.واقعا مسخره است. من حتی خودم ویدیو هام رو ندیدم چجوری مشکوکه آی پی ها

  پاسخ
  • نوامبر 4, 2020 در 2:29 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام به همه دوستان من تو آپارات فعالم و تایید شدم اولش یکم درآمد کمه ولی به مرور درست میشه .
   درضمن سفارش کانال هم میگیرم تایید میکنم تحویل طرف مقابل میدم .
   @hopid_1 کسی خواس پیام بدع داخل تلگرام صحبت کنیم .

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *