شرایط و قوانین عضویت در میلیونر باش

 

کاربر گرامی لطفا برای استفاده بهینه از خدمات و تعاملی سازنده شرایط و قوانین را با دقت مطالعه  فرمایید.
ورود کاربران به وب‏ سایت میلیونر باش به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین است. همچنین لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های میلیونر باش منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز باید به این قوانین پایبند باشد.

میلیونر باش به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند،ما متعهد می‏‌شویم در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کنیم.

در صورتی که در قوانین مندرج و رویه‏‌ها تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

شرایط و قوانین عضویت در سایت و انجمن

۱-تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند . در صورت مشاهده کلمات نامناسب، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمن ها مسدود می گردد.حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید و از انتخاب نام های کاربری دارای مضامین مدیریتی (همچون admin،ناطر،مدیر و …) خودداری فرمایید.

۲-رعایت اخلاق برای تمامی کاربران و مدیران سایت الزامی است،لذا در قسمت نظرات و انجمن،احترام به سایر کاربران را فراموش نکنید و همواره در چهارچوب ادب نقدهای خود را مطرح فرمایید.در صورت تخلف با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

۳-استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

۴-کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغام های خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند . این موضوع می بایست در رابطه با سوال،مشکل و یا پیغام ایشان باشد.در غیر اینصورت به او اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار مکرر این موضوع، ممکن است باعث محرومیت موقت از انجمن گردد.

۵-لطفا از ارسال تاپیک های تکراری خودداری فرمایید.قبل از ایجاد تاپیک یا طرح سوال با استفاده از گزینه جستجو از عدم وجود مطلب ارسالی در انجمن ها مطمئن شوید. از نوشتن یک سوال و یا یک نامه در انجمن های مختلف خودداری بفرمایید.

۶-هرگونه تبلیغ در محتوای موضوعات و پست های ارسالی ممنوع می باشد،هیچ کاربری بدون هماهنگی اجازه قرار دادن لینک تبلیغاتی در بخش نظرات و یا انجمن ها را ندارد.

۷-استفاده از نام کاربری افراد مشهور و موسسات دولتی و خصوصی تنها برای نمایندگان رسمی آنها مجاز بوده و در صورت استفاده دیگر کاربران از اینگونه اسامی خاص،ضمن اخطار،نام کاربری آنها تغییر می یابد.

۸-هر گونه تلاش برای آسیب رسانی به سایت و انجمن اعم از محتوایی و یا ایجاد اختلال در پایداری،و هر گونه تلاش برای بر هم زدن نظم کلی انجمن و انحراف آن از هدف و مسیر اصلی ، تخلف محسوب شده و از همه کاربران خواهشمندیم نهایت همکاری را داشته باشند . در صورت مشاهده چنین مواردی قطعا با کاربر متخلف برخورد می شود.

۹-برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمن ها استفاده نمایید.در صورتی که مستقیما با یک کاربر از طریق ایمیل،چت و یا هر طریق دیگری ارتباط داشته باشید،سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل به وجود آمدن مشکلات احتمالی نخواهد داشت.

۱۰-لطفا در زمان مطرح کردن مطلبی در انجمن ها،به مسایل و قوانین جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس اسلام احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن ها جدا خودداری فرمایید.ضمنا از نوشتن هرگونه مسایل مربوط به سیاست جلوگیری کنید که در این صورت،دسترسی کاربر برای همیشه به سایت قطع خواهد شد. مسئولیت عدم توجه به این موارد تماما بر عهده کاربر بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه سایت و مدیران آن نمی باشد.

۱۱-هرگونه بحثی که موجب انحراف تاپیک ها از مسیر اصلی بشود که به نوعی برخلاف قوانین انجمن باشد در صورت تشخیص مدیران،حذف خواهد شد . بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند.در صورتی که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی شما شد می توانید لینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

۱۲-کاربران وظیفه دارند تمام مطالب خود را با زبان شیرین پارسی در سایت درج کرده و از به کار بردن عبارات و الفاظ مغایر با فرهنگ ایرانی خودداری نمایند.

logo for register